Körzeti online forduló - 2018. október 12.
Benevezett csapatok

Ezen az oldalon tekinthető meg a már benevezett csapatok listája (csapatnév szerint rendezve).
Figyelem! A körzeti forduló részletes megoldásai letölthetők lesznek honlapunkról a verseny napján este 19 órától.

Város Csapatnév Csapattagok
Budapest(H) ŐSÖKTichy Eszter
Győry Anikó
Horváth Attila
Petrás Gábor
Budapest3 a kislányCsendes Kriszta
Pünkösti Andrea
Pünkösti Anikó
-
TiszapüspökiádámMEGAzanyjaKovács Ádám
Csicsai Bettina
-
-
ÜrömBAZPéntek Tamás
Kása Orsolya
Vadas László
Istvánffy György
BudapestBíró Dominik PálBogár-Szabó Tamás
Halácsy Gergely
Vu Lien Viola
Kiss Tibor
BudapestBogár-Szabó TamásBíró Dominik Pál
Géczi Péter Attila
Kóródi Brúnó Zoltán
Leipold Péter Zoltán
BudapestBUGUtriné Dr. Bartha Zsuzsanna
Utri Gergely
-
-
BudapestBúvópatakErdős-Varga Júlia
Marton Kinga
Tánczos Eszter
Kiss István
BudapestCommodore 64Szeszler Ádám
Lovas Róbert
Gozlán Illés
Sereg Katalin
SzékesfehérváreNeRGySRibáné Nagy Zsófia
Gaál V. Afrodité
Steltzer Ferenc
Riba Zsolt
BudapestÉszlényekTemesvári Eszter
Tihanyi Dóra
Dankovics Attila
Sváb Gergely
KisvárdaF3R3NCVAR05Fejes János
Pócsik Olivér
Jakab Kornélia
Fejes Krisztina
BudapestFröccs előtt beugrunkVáczi Pál
Kardos Gábor
Csáki Csaba
-
BudapestFuture'sGyurcsek-Kocsis Ágota
Damján Dóra
Szabó Attila
Mester Rudolf
GödöllőGödöllői PetőfiKlagyivikné Vadkerti Mária
Simáné Meleg Anna
Szilágyiné Szabó Gabriella
Takácsné Balogh Edit
SiófokGyökkelütöttekGyuricsek Erzsébet
Kovácsné Lengyel Lívia
Zsupánné Simon Brigitta
Soltész Zoltán
Nagyatád, DunakesziGyöngyvirág (Convallaria majalis)Horváth András János
Kocsis Júlia
-
-
BudapestIn Memoriam 214Brányi Balázs
Kovács Viktória
Molnár Barnabás
Zsedényi Dávid
BudapestInfo-M Radnai Balázs
Eisam-Eldeen Amin
Bulátkó Antal
Rém András
DebrecenJó ArchokVecsey-Körmendi Andrea
Erdőhegyi Zsolt
Balázs Csaba
Horváth Anett
RádKékCsermely Zoltán
Ferencz Viktor
-
-
BudapestMa TematikaParag Erika
Molnár Zsolt
-
-
BudapestMagyar Tudósok körútjaVass Dorottya
Wágner Ambrus
Pelhős Bálint
Pápai István
BudapestMár csak emlékJudák-Gönczi Hajnalka
Horcsinné Sánta Erika
Horcsin Attila
-
HódmezővásárhelyMi is leszünk szenilisekVincze Csilla
Pappné Nagyiván Ibolya
-
-
BudapestMTAS RulezFalusi István
Olaszi Zsolt
Stahl Zoltán
Hócza András
PécsNagycsaládosokEisner Tímea
Gyarmati István
Laki Tamás
Laki Tamásné
BudapestNagyokTömpéné Nagy Melinda
Rudas Zsófia
Nagy Jenő (ifj.)
Nagy Jenő (id.)
BudapestNéMa DiLiCsaCsiMagyar Csaba
Németh Ilona
Németh Zoltán
Némethné Pethes Ildikó
Budapest, DunakesziOkos gyerekek okos szüleiMeleg Diána
Kovács Sándor
Szabó Zoltán
Ottrok Zsolt
DunakesziOldjuk+Wagner Endre
Molnár Péter
Szekendy Alajos
Pulai András
KaposvárÖssze-tartozásGelencsér Árpád
Staub Gabriella
-
-
BudapestparalellepipedonSurján András
Homonnay Géza
Homonnay Bálint
Surján Péter
Kaposvár, EsztergomParaplüiHajdu Brigitta
Herczegh Géza
Hajdu Miklós
-
BábolnaPárosKocsis Jánosné Dr
Kocsis János
-
-
SepsiszentgyörgyPermutánsokGál Zsolt
Héjja Károly
Para Attila
Para Eszter
BudapestPluszFóti Gergely
Fóti Adorján
Andics Orsolya
-
BudapestSeprűnyélBodnár Brigitta
Szabó Imre
-
-
BudapestST-SilverHéra Zoltán
Varga László
Lebedy Máté
Réthy Bálint
BudapestTehénke AlapítványPongrácz Gergely
Rózsa Gábor
Szegedi Kornél
-
BudapestTermészetes és Mesterséges Intelligencia TeamSzűcs Gábor
Mogyorósi Ferenc
Oláh Gergely
Szkupien Péter
DiósdTóth Kiss SándorSándor Balázs
Tóth István
Kiss Bence
-
BudapestÜlj le fiam, egyesKovács Tibor
Lukács István
Márton Zoltán
Palkovics Zsolt
BudapestZéta kommandóBalogh Orsolya
Veres Gábor
-
-