Feladatsorok: | |
5. osztály | Letöltés (PDF) |
6. osztály | Letöltés (PDF) |
7. osztály | Letöltés (PDF) |
8. osztály | Letöltés (PDF) |
9. osztály | Letöltés (PDF) |
10. osztály | Letöltés (PDF) |
11. osztály | Letöltés (PDF) |
12. osztály | Letöltés (PDF) |
Megoldókulcs | Letöltés (PDF) |
Osztály | Helyezés | Pontszám | Csapatnév | Iskola, település | Csapattagok | Felkészítő tanár(ok)
5 | 1. hely | 59 pont | Zseni palánták | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Op Den Kelder Ábel | Tősér Bálint Péter Csenge Ujvári Dávid Ferenczi Éva
| 5 | 2. hely | 54 pont | Varázsvizilovak | Székely Mikó Kollégium | Sepsiszentgyörgy Bartos Kriszta | Fazakas Gergő Miklós Janka Tamás Péter Gödri Judith
| 5 | 3. hely | 23 pont | Die vier Fünfer | Augustinerschule | Friedberg Linda Neuhardt | Sven Heinz Laura Prass Luna Rasel Herr Klaus Günthert
| 6 | 1. hely | 68 pont | Lányok kizárva | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Botos Márk | Dezső Kende Fejes Botond Szilágyi Zsombor Molnár Gabriella
| 6 | 2. hely | 39 pont | Klabab | Bettinaschule Frankfurt | Frankfurt a.M. David Steinschen | Pit Fuhrmann Lennart Thiele Carl Brammer Frau Karla Höning
| 6 | 3. hely | 33 pont | Bokopetor | Lorántffy Zsuzsanna Református Gimnázium | Nagyvárad Bodnár Mónika-Brigitta | Kolozsi Alexandra Petrucz András Orbán Félix Kovács Klára
| 7 | 1. hely | 62 pont | TÁTÁÁÁÁÁ | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Bán-Szabó Áron | Bencsik Ádám Kovács Tamás Mihály Terjék András József Gyenes Zoltán, Hujter Bálint
| 7 | 2. hely | 51 pont | Smiley | János Zsigmond Unitárius Kollégium | Kolozsvár Domokos Orsolya | László Botond László Tamás Vass Anett Timár Mária
| 7 | 3. hely | 37 pont | Omega | Friedrich-Schiller-Gymnasium Preetz | Preetz Lennart Kopp | Jan Kahl Torge Jönck Sophie Hutsch Frau Nadja Drübert
| 8 | 1. hely | 72 pont | ABSZOLÚT ÉRTÉKESEK | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Tóth-Rohonyi Iván | Gyetvai Miklós Kószó Máté József - Fazakas Tünde, Rubóczky György
| 8 | 1. hely | 72 pont | Csillámpóni | Ady Endre Liceum | Nagyvárad Divin Judit | Árva Norbert Ákos Biró Tímea Ingrid Balogh Soós Norbert Hunor Báthori Éva
| 8 | 3. hely | 43 pont | CJD-81 | Christophorusschule Königswinter | Königswinter Lea Morawitzky | Lilli Schonebeck Mathilde Schreck Josefine Werner Frau Maria-Regina Furth
| 9 | 1. hely | 68 pont | Kolbászlé | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Molnár Bálint | Tóth Balázs Sokvári Olivér Nguyen Thac Bach Kiss Géza
| 9 | 2. hely | 60 pont | Error | Detlefsengymnasium | Glückstadt Thorge Seefeldt | Florian Dohrn Willem Bloching Johanna Grell Herr Torsten Domrös
| 9 | 3. hely | 57 pont | Not found | Székely Mikó Kollégium | Sepsiszentgyörgy Csutak Dávid | Kiss Andrea-Tímea Miklós Csenge Roth Apor Ugron Szabolcs
| 9 | 4. hely | 52 pont | Spektrumoidák | Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium | Zenta Zabos Péter | Kratok Gyula Paróczi Orsolya Fajka Viktor R. Sípos Elvira, Béres Zoltán, Zavargó Zsuzsanna
| 10 | 1. hely | 75 pont | Négyfarkú Kutya Párt | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Fuisz Gábor | Győrffy Ágoston Saár Patrik Szabó Dávid Dobos Sándor, Kiss Géza, Kiss Gergely
| 10 | 2. hely | 64 pont | Nekünk Mind1 | Márton Áron Főgimnázium | Csíkszereda Kozman Botond | Márton Vazul Péter István Rancz Máté Tamási Csaba
| 10 | 3. hely | 54 pont | Minuseinzwölftel | Internatsschule Schloss Hansenberg | Geisenheim Julian Danker | Maximilian Göbel Nick Hartmann Kai Käfer Frau Verena Barth
| 11 | 1. hely | 62 pont | Die brennenden Äxte | Internatsschule Schloss Hansenberg | Geisenheim Amelie Paasche | Daniel Gebhard Onno Pfohl Raymond Chen Frau Verena Barth
| 11 | 2. hely | 54 pont | Májmedence | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Imolay András | Molnár-Sáska Zoltán Záhorský Ákos - Hujter Bálint, Gyenes Zoltán, Szűcs Gábor, Pósa Lajos
| 11 | 3. hely | 43 pont | Nemo | Székely Mikó Kollégium | Sepsiszentgyörgy Bakó Bence | Bálint Hunor Ferenc Demeter Ábel Máté Zsolt Deák Éva, Bíró Béla
| 12 | 1. hely | 69 pont | Felső határ | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Bege Áron | Csitári Nóra Bosits Balázs Szakács Lili Kata Fazakas Tünde, Dobos Sándor, Pósa Lajos
| 12 | 2. hely | 37 pont | Die Fermaten | Klosterschule vom Hl. Grab | Baden-Baden Samuel Kraft | Nikola Tsarigradski Florian Zehner - Frau Dorothe Rappen
| |
Osztály | Csapatnév | Iskola, település | Csapattagok | Felkészítő tanár(ok) | Terem
5 | Zseni palánták | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Op Den Kelder Ábel | Palczert Hajnalka Péter Csenge Ujvári Dávid Ferenczi Éva | 2.
| 6 | Lányok kizárva | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Botos Márk | Dezső Kende Fejes Botond Szilágyi Zsombor Molnár Gabriella | 3.
| 7 | TÁTÁÁÁÁÁ | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Bán-Szabó Áron | Bencsik Ádám Kovács Tamás Mihály Terjék András József Gyenes Zoltán, Hujter Bálint | 1.
| 8 | ABSZOLÚT ÉRTÉKESEK | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Füredi Erik Benjámin | Gyetvai Miklós Kószó Máté József Tóth-Rohonyi Iván Fazakas Tünde, Rubóczky György | 2.
| 9 | Kolbászlé | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Molnár Bálint | Tóth Balázs Sokvári Olivér Nguyen Thac Bach Kiss Géza | 3.
| 10 | Négyfarkú Kutya Párt | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Fuisz Gábor | Győrffy Ágoston Saár Patrik Szabó Dávid Dobos Sándor, Kiss Géza, Kiss Gergely | 1.
| 11 | Májmedence | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Imolay András | Molnár-Sáska Zoltán Záhorský Ákos Bukva Balázs Hujter Bálint, Gyenes Zoltán, Szűcs Gábor, Pósa Lajos | 2.
| 12 | Felső határ | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Bege Áron | Csitári Nóra Kovács Benedek Szakács Lili Kata Fazakas Tünde, Dobos Sándor, Pósa Lajos | 3.
| |
Osztály | Csapatnév | Iskola, település | Csapattagok | Felkészítő tanár(ok) | Terem
5 | Die vier Fünfer | Augustinerschule | Friedberg Linda Neuhardt | Sven Heinz Laura Prass Luna Rasel Herr Klaus Günthert | 3.
| 6 | Klabab | Bettinaschule Frankfurt | Frankfurt a.M. David Steinschen | Pit Fuhrmann Lennart Thiele Carl Brammer Frau Karla Höning | 1.
| 7 | Omega | Friedrich-Schiller-Gymnasium Preetz | Preetz Lennart Kopp | Jan Kahl Torge Jönck Sophie Hutsch Frau Nadja Drübert | 2.
| 8 | CJD-81 | Christophorusschule Königswinter | Königswinter Lea Morawitzky | Lilli Schonebeck Mathilde Schreck Josefine Werner Frau Maria-Regina Furth | 3.
| 9 | Error | Detlefsengymnasium | Glückstadt Thorge Seefeldt | Florian Dohrn Willem Bloching Johanna Grell Herr Torsten Domrös | 1.
| 10 | Minuseinzwölftel | Internatsschule Schloss Hansenberg | Geisenheim Julian Danker | Maximilian Göbel Nick Hartmann Kai Käfer Frau Verena Barth | 2.
| 11 | Die brennenden Äxte | Internatsschule Schloss Hansenberg | Geisenheim Amelie Paasche | Daniel Gebhard Onno Pfohl Raymond Chen Frau Verena Barth | 3.
| 12 | Die Fermaten | Klosterschule vom Hl. Grab | Baden-Baden Samuel Kraft | Nikola Tsarigradski Florian Zehner - Frau Dorothe Rappen | 1.
| |
Osztály | Csapatnév | Iskola, település | Csapattagok | Felkészítő tanár(ok) | Terem
5 | Varázsvizilovak | Székely Mikó Kollégium | Sepsiszentgyörgy Bartos Kriszta | Fazakas Gergő Miklós Janka Tamás Péter Gödri Judith | 1.
| 6 | Bokopetor | Lorántffy Zsuzsanna Református Gimnázium | Nagyvárad Bodnár Mónika-Brigitta | Kolozsi Alexandra Petrucz András Orbán Félix Kovács Klára | 2.
| 7 | Smiley | János Zsigmond Unitárius Kollégium | Kolozsvár Domokos Orsolya | László Botond László Tamás Vass Anett Timár Mária | 3.
| 8 | Csillámpóni | Ady Endre Liceum | Nagyvárad Divin Judit | Árva Norbert Ákos Biró Tímea Ingrid Balogh Soós Norbert Hunor Báthori Éva | 1.
| 9 | Not found | Székely Mikó Kollégium | Sepsiszentgyörgy Csutak Dávid | Kiss Andrea-Tímea Miklós Csenge Roth Apor Ugron Szabolcs | 2.
| 10 | Nekünk Mind1 | Márton Áron Főgimnázium | Csíkszereda Kozman Botond | Márton Vazul Péter István Rancz Máté Tamási Csaba | 3.
| 11 | Nemo | Székely Mikó Kollégium | Sepsiszentgyörgy Bakó Bence | Bálint Hunor Ferenc Demeter Ábel Máté Zsolt Deák Éva, Bíró Béla | 1.
| |
Osztály | Csapatnév | Iskola, település | Csapattagok | Felkészítő tanár(ok) | Terem
9 | Spektrumoidák | Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium | Zenta Besnyi Levente | Kratok Gyula Paróczi Orsolya Fajka Viktor R. Sípos Elvira, Béres Zoltán, Zavargó Zsuzsanna | 2.
| |