Évfolyam | Iskola, Csapatnév, Versenyhelyszín | Csapattagok
5
| Szabó Lőrinc Ált. Isk. | Analfabéták BMRG-2/9 Pejó Pálma | Pimpao Márti Schönviszky Rebeka Tamás Laura 5
| Veres Péter Gimnázium | Falra hányt borsó VPG-5/2 Weingart Csaba | Molnár Ferenc Lezsák Gábor Török Bendegúz 5
| Bárczi Géza Ált. Isk. | Kapanyányimonyók VPG-2/7 Németh Ádám | Tóth Bence Vince Péter Schwarcz Attila 5
| Újlaki Ált. Isk. | Kínrím BMRG-4/4 Sugár Miklós | Deáki Dorottya Király Olívia Szabó Ágnes 5
| Krúdy Gyula Ált. Isk. | Krúdy VPG-5/5 Baráth Bálint | Bodnár Dávid Vass Ádám Szántó Petra 5
| Veres Péter Gimnázium | Laboda VPG-6/2 Horuczi Borbála | Balázs Krisztina Erdősi Eszter Bihari Eszter 5
| Veres Péter Gimnázium | Milla VPG-7/2 Matos Lilla | József Anna Czékus Eszter Mohácsi Lili 5
| Fillér Utcai Ált. Isk. | Négy muskétás BMRG-4/3 Juhász Júlia | Kovács Nóra Halász Nóra Kiss András 5
| Veres Péter Gimnázium | Nem tudod kik VPG-8/2 Jakubisz Réka | Dudás Bálint Dóka Tamás Gonda Borbála 5
| Veres Péter Gimnázium | Nincsnevünk VPG-7/9 Kemenes Rebeka | Borsódi Anna Teszárik Eszter Bartos Adrienn 5
| Fillér Utcai Ált. Isk. | Nyerő négyes BMRG-1/3 Klumpp Fanny | Konkolyi Szilvia Schvajda Réka Víg Dorottya 5
| Pitypang Utcai Ált. Isk. | Pitypangos fiúk BMRG-1/8 Doba Alfréd | Sztojanov Leonard Zakota Bence Magyari Szabolcs 5
| Veres Péter Gimnázium | Sárkányfüvek VPG-1/2 Gelniczky Blanka | Rakovszky Dorina Csapodi Bori Horváth Orsolya 5
| Veres Péter Gimnázium | Selyemírás VPG-2/2 Harb Jad Marcell | Pilinszki-Nagy Csongor Juszt Ádám Scheibli Márk 5
| Aquincum Ált. Isk. | Süveg VPG-1/1 Dobos Ádám | Gyarmati Gergely Kellner Márton Nemecskó István 5
| Bárczi Géza Ált. Isk. | Szirének VPG-3/5 Favaron Jennifer | Halbritter Lili Maszlovics Alexandra Maász Martina 5
| Aquincum Ált. Isk. | Tarkabarka VPG-2/1 Bácskai Brigitta | Bali Dóra Kellner Kata Végh Judit 5
| Újlaki Ált. Isk. | Ürömi utcai fiúk BMRG-1/7 Kőmezei Dávid | Lengyel Szabolcs Debreczeni Dominic Caroll Nicholas 5
| Veres Péter Gimnázium | Vlagyivosztok VPG-3/2 Demjén Balázs | Nagy Soma Tóth Benedek Serfőző Lőrinc 5
| Veres Péter Gimnázium | Zseni négyes VPG-4/9 Kalydi Eszter | Tanka Bernadett Dócs Nikolett Kiss Viktória 6
| Újlaki Ált. Isk. | A Pál utcai fiúk BMRG-2/7 Bognár Zsombor | Kósa Péter Zentai Benjámin Bartkó Márton 6
| Veres Péter Gimnázium | Anonymusok VPG-4/2 Bíró Regina | Czinege Flóra Fatér Alexa Vadler Réka 6
| Aquincum Ált. Isk. | Aquincum VPG-3/1 Borbély Réka | Enghy Borglárka Kunsági Éva Gyenes Alexandra 6
| Aquincum Ált. Isk. | Atyafiak VPG-4/1 Szabó Bence | Pádár Péter Pásztory Gréta Varga László 6
| Aquincum Ált. Isk. | Bések VPG-5/1 Ruska Bernadett | Somló Kinga Fekete Balázs Takács Bence 6
| Veres Péter Gimnázium | Budakalász TC VPG-5/4 Dócs Kristóf | Balogh Márton Rontó Levente Böjte Gergő 6
| Fillér Utcai Ált. Isk. | Eszkarédá BMRG-2/3 Novák Eszter | Koszorú Kamilla Simon Réka Dombi Dávid 6
| Budenz József Ált. Isk. és Gimn. | Fele-fele BMRG-1/1 Rudolf Szonja | Fazekas Dorottya Sztrókay Gábor Müller Benno 6
| Újlaki Ált. Isk. | Fortuna BMRG-3/7 Márton Franciska | Klebercz Balázs Budai Tamás Straubinger Ármin 6
| Veres Péter Gimnázium | Hejesirok VPG-6/4 Zaharieva Emma | Sváb Dorottya Szabó Dóra Veres Dalma 6
| Veres Péter Gimnázium | Helyes(s)írók VPG-7/4 Vajnai Anna | Petrás Hedvig Tai Sophia Végh Anna 6
| Veres Péter Gimnázium | Hungaricum VPG-8/4 Erőss Tamás | Filutás István Varga Soma Czumpf Gabriella 6
| Veres Péter Gimnázium | Hungaricusok VPG-1/4 Vámossy Domonkos | Unicsovics Márkó Gleich Balázs Molnár Bendegúz 6
| Veres Péter Gimnázium | Kőagyak VPG-2/4 Cseh Zoltán | Pintér Zsolt Demeter Máté Bánfalvi András 6
| Fillér Utcai Ált. Isk. | Laddo BMRG-3/3 Egresi Laura | Toppler Dorina Kiss Olivér Herkó Dániel 6
| Bárczi Géza Ált. Isk. | Lost VPG-4/7 Várady Luca | Szemán Réka Bereczki Renáta Pál Dóra 6
| Veres Péter Gimnázium | Ly vagy j VPG-3/4 Bots Bianka | Walter Zsófia Ralovich Fanni Teveli Horváth Dorottya 6
| Bárczi Géza Ált. Isk. | Mosómedve VPG-5/7 Szabó Ildikó | Dani Orsolya Lieber Tímea Mihályi Fruzsina 6
| Újlaki Ált. Isk. | Niké BMRG-4/7 Burányi Virág | Mikó Johanna Schiller Dóra Kisgyura Melánia 6
| Pasaréti Gimnázium Általános Iskolája | Pasaréti BMRG-1/9 Homonnay Csilla | Horváth Zita Géczi Zsófia Forgács Noémi 6
| Krúdy Gyula Ált. Isk. | Petrarca VPG-6/5 Kedves Noémi | Döngölő Zsófia Győrfi Zsófia Fenyvesi Katalin 6
| Pitypang Utcai Ált. Isk. | Pitypangosok BMRG-2/8 Kakuk Sonja | Juhos Ádám Bányay Dániel Kőnig Eszter 6
| Veres Péter Gimnázium | Rózsaszín párduc VPG-4/4 Izsó Zsuzsanna | Fölföldi Krisztina Egri Zsanett Herbály Dorottya 6
| Veres Péter Gimnázium | Szotyifejű szöcskék VPG-5/6 Gallai Katalin | Balogh Dávid Merczel Kinga Sándor Tímea 6
| Bárczi Géza Ált. Isk. | Trappista Egerek VPG-6/7 Burda Beatrix | Burda Krisztina Szántó Zita Garamszegi Bernadett 6
| Veres Péter Gimnázium | Zavaró tényezők VPG-6/6 Rontó Laura | Szaszkó Judit Kerkovits Nóra Meggyes Viola 6
| Bárczi Géza Ált. Isk. | Zöld Sasok VPG-7/7 Katus Patrik | Szabó Joackim Rácz Gergő Borzák Péter 7a
| Bárczi Géza Ált. Isk. | 3+1 VPG-8/7 Joó Zsanett | Lőrincz Lili Hanna Madarász Kitti Németh Krisztián 7a
| Krúdy Gyula Ált. Isk. | Arany János VPG-7/5 Balassa Bálint | Dénes Henrietta Gyuris Bence Sámpár Kata 7a
| Fillér Utcai Ált. Isk. | Csoda csapat BMRG-4/6 Doubravszky Bálint | Klein Mercédesz Ördög Gréta Ötvös Lilla 7a
| Fillér Utcai Ált. Isk. | Együtt könnyebb! BMRG-1/6 Kachichian Lucianne | Madocsai Csenge Madocsai Lelle Pataki Patricia 7a
| Krúdy Gyula Ált. Isk. | Jókai Mór VPG-8/5 Juhász Zsuzsanna | Melcher Bálint Pécsi Lilla Rénes Máté 7a
| Aquincum Ált. Isk. | Kabócák VPG-6/1 Bodosi Luca | Gyenes Evelin Sztrányay Eszter Varga Zsófia 7a
| Budenz József Ált. Isk. és Gimn. | Magasra törő zsiráfok BMRG-2/1 Havas Gergely | Lipka Borbála Kőszeghy László Losos Barbara 7a
| Budenz József Ált. Isk. és Gimn. | Nyelvkirályok BMRG-3/1 Szántó Péter | Havas Gergely Solymár Koren Tukora Evelyn 7a
| Pitypang Utcai Ált. Isk. | Pitypangos lányok BMRG-3/8 Kosztyu Andrea | Leitner Dóri Faragó Daniella Divella Roberta 7a
| Bárczi Géza Ált. Isk. | Sertésmájkrém VPG-1/9 Bene Richárd | May Balázs Sándor Krisztián Vargyasi Alex 7a
| Fillér Utcai Ált. Isk. | Szárnyaló képzelet BMRG-2/6 Debreczeni Bence | Hornácki Péter Huszka Áron Tislér László 7g
| Árpád Gimnázium | A néhai bárányok VPG-2/3 Lévay Flóra | Serfőző Nikolett Zsedényi Dorottya Lázár Dorottya 7g
| Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Anonymus tanítványai BMRG-3/9 Rácz Henriett | Czigler Zita Tatár Izabella Bognár Ildikó 7g
| Árpád Gimnázium | Atommakik VPG-3/3 Fűzy Kata | Forrai Zsófia Nagy Diána Háromházi Anna 7g
| Baár-Madas Ref. Gimn. és Ált. Isk. | BéNaGuVa BMRG-4/2 Békefi Klára | Gulyás Katalin Nagy-Baló Zsuzsa Vajda Lilla 7g
| Veres Péter Gimnázium | Bomló virágok VPG-7/6 Papp András | Csikai Tamás Nagy Zsombor Nagy Dániel 7g
| Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Brémai muzsikusok BMRG-4/9 Papp Dorina | Rinkó Marietta Sover Renáta Böhm Tamás 7g
| Baár-Madas Ref. Gimn. és Ált. Isk. | Éllyeli bagjok BMRG-1/2 Németh Luca | Harkányi Izabella Pirka Benjámin Bodnár László 7g
| Baár-Madas Ref. Gimn. és Ált. Isk. | Green day BMRG-2/2 Kisvárday-Papp Ákos | Illés Bora Kurcz Fanni Jámbor István 7g
| Veres Péter Gimnázium | Kalácsfejű kalapácsok VPG-8/6 Baksa Márk | Lederer Balázs Csurilla Károly Dankovics Attila 7g
| Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Kis zsenik BMRG-1/10 Szelényi Magdolna | Könczöl Zsófia Szedmák Zita Pintér Ádám 7g
| Árpád Gimnázium | Logikus szabálytalanság VPG-4/3 Szobotka Laura | Horváth Gergely Havasi Kristóf Tallár Ákos 7g
| Veres Péter Gimnázium | Mátyás király páncélos hadserege VPG-1/6 Csák János | Szöllős Norbert Baár Péter Andorka Kristóf 7g
| Veres Péter Gimnázium | Nyolc és fél VPG-2/6 Bakos Asztrik | Lodner Dorián Dudás Eszter Bolonyai Borbála 7g
| Árpád Gimnázium | Shrek szamarai VPG-5/3 Suri Dominika | Horváth Anna Turi-Kiss Kálmán Bede Zsombor 7g
| Veres Péter Gimnázium | Spektrumandizátorok VPG-3/6 Kovács Gábor | Varga Balázs Pupli Márton Kuti Mátyás 7g
| Veres Péter Gimnázium | Tizenhárom VPG-4/6 Horváth Kitti | Bodnár Noémi Gazsi Tímea Tar Kata 7g
| Veres Péter Gimnázium | Vérengző sárgadinnyék VPG-5/8 Törőcsik Evelin | Krcsma Patrícia Barcza Fruzsina Somfai Szilvia 7g
| Veres Péter Gimnázium | Vesztesek VPG-6/8 Tihanyi Dóra | Komócsin Zsuzsanna Vajnai Zsófia Füredi-Bak Ivett 8a
| Budenz József Ált. Isk. és Gimn. | Angels BMRG-4/1 Papp Gabriella | Papp Dorottya Szilas Dorottya Vincze Renáta 8a
| Aquincum Ált. Isk. | Aratók VPG-7/1 Hollós Anna | Antonelli Laura Lednetzky Krisztina Soltész Gabriella 8a
| Fillér Utcai Ált. Isk. | Csinszka BMRG-3/6 Fort Zsuzsanna | Gombos Eszter Bakai Gergely Szeiler Bálint 8a
| Aquincum Ált. Isk. | Felefele VPG-8/1 Tompa Lilla | Lengyel Daniella Kiss Csaba Kolesza Ádám 8a
| Budenz József Ált. Isk. és Gimn. | Iroda-lom BMRG-1/4 Szabó Diána | Zsengellér Zsófia Farkas Timea Subicz Zsófia 8a
| Krúdy Gyula Ált. Isk. | József Attila VPG-1/7 Sipos Gergely | Bajnok Dávid Balogh Tibor Pesák Dóra 8a
| Pitypang Utcai Ált. Isk. | Pitypangos nyolcadikosok BMRG-4/8 Kovács Zsófia | Máté Alexandra Takács István Walla Lambert 8a
| Budenz József Ált. Isk. és Gimn. | SLR BMRG-2/4 Csáki Lili | Iványi Borbála Paskó Alexandra Sipos Lilla 8a
| Medgyessy Ált. Isk. | Tudorka VPG-4/8 Rátkai Tímea | Donáth Ágnes Tábori Gábor Szöllősi Barbara 8a
| Aquincum Ált. Isk. | Tűzmadár VPG-1/3 Agócs Balázs | Gulácsi Áron Kristóf Réka Lőrinczi Dániel 8a
| Bárczi Géza Ált. Isk. | Új-Kazinczy VPG-2/5 Botos Csongor | Fabis Olivér Lehoczky Jakab Sütő Adrienn 8a
| Bárczi Géza Ált. Isk. | Vadászgörények VPG-3/7 Sajti Dániel | Menyhárt Patrik Praznovszky Iván Soma Demény Lóránd 8a
| Budenz József Ált. Isk. és Gimn. | Vízibolhák BMRG-3/4 Huber Eszter | Dunai Fruzsina Dunai Marcell Kupa Dániel 8g
| Árpád Gimnázium | 4 agytröszt VPG-6/3 Homonyik Marcell | Vadász Gergő Kosik Péter Major Zsombor 8g
| Veres Péter Gimnázium | Bolyhosok VPG-7/8 Horváth Márton | Rácz György Rusz András Varga Benedek 8g
| Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Holt költők társasága BMRG-2/10 Tamási Dorottya | Gyenge Júlia Fogas Júlia Kovács Panna 8g
| Árpád Gimnázium | Hüje Malymok VPG-7/3 Király Márton | Dékány Barnabás Farkas Áron Deák Péter 8g
| Árpád Gimnázium | Irodalomördögök VPG-8/3 Abaházy Krisztina | Szauftman Ivett Forgách Kinga Móri Krisztina 8g
| Baár-Madas Ref. Gimn. és Ált. Isk. | Joci, a hal BMRG-3/2 Borka Zsófia | Szőke Piroska Szabó Csenge Bereczki Anna 8g
| Árpád Gimnázium | Lyra VPG-1/5 Földi Tittína | Czifra Zsófia Dóka Júlia Mező Virág 8g
| Árpád Gimnázium | Megszentségteleníthetetlenségeskedéseitekért VPG-2/9 Horváth Imola | Gondos Judit Ficzere Zsófia Kálmán Viktória 8g
| Baár-Madas Ref. Gimn. és Ált. Isk. | Négy mosolygós hajasbaba BMRG-4/5 Karvaly Kata | Kőbányai Éva Seltsam Anna Plicher Dorka 8g
| Árpád Gimnázium | No grammar, no cry VPG-3/9 Kiss Dóra | Boda Daniella Elek Zsófia Bánlaki Zita 8g
| Baár-Madas Ref. Gimn. és Ált. Isk. | Orosz rulett BMRG-1/5 Balázs István | Balla Árpád Csuka Zsolt Péter Szemkeő Gábor 8g
| Veres Péter Gimnázium | S(z)ellők VPG-8/8 Steiner Anna | Klimkó Júlia Dankó Fanni Bihari Patricia 8g
| Baár-Madas Ref. Gimn. és Ált. Isk. | Spanyol csizma BMRG-2/5 Pálúr Jonathán | Márkus Áron Hegyi Dániel Pál Domonkos 8g
| Veres Péter Gimnázium | Tartalékok VPG-1/8 Gleich Barbara | Sármán Dóra Veres Orsi Kránicz Gréta 8g
| Árpád Gimnázium | Tavaji Balynokok VPG-4/5 Kiss Mátyás | Szabó Balázs Novák László Szabó Zsolt 8g
| Veres Péter Gimnázium | Terem VPG-2/8 Hutvágner Zsófia | Bolonyai Flóra Dankovics Adrien Tóth Kinga 8g
| Veres Péter Gimnázium | Unikosok VPG-3/8 Unicsovics Milán | Millei András Kovács Máté Kiss Dávid 8g
| Baár-Madas Ref. Gimn. és Ált. Isk. | Zsírok BMRG-3/5 Farkas Alexandra | Krix Mónika Nagy Ildikó Judit Szűts Melinda |