Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Bagolypapagájok | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bocskay Edit | Elefánti Soma Mácsai Kristóf Tóth Rozália 139 pont | 2. hely | Magyarmágusok | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Dali Tünde | Kovács Márk Szabó Hanna Vidovics Panna 111 pont | 3. hely | Betűkirály | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Harmath Botond | Csatlós Flóra Barna Márton Szőke Benedek 100 pont | 4. hely | Mega(gyalók) | Koszta József Általános Iskola | Szentes Ludányi Levente | Molnár Dorottya Putzke Melanie Váczi Dorina 99 pont | 5. hely | Rózsakert | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Nagy Borbála | Mashaei Leila Bugyi Marianna Zita Balogh Nóra 98 pont | 6. hely | Az abc mesterei | Koszta József Általános Iskola | Szentes Gergely Szabolcs | Német Anna Orosz Márk Török Vencel 97 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
3. hely | Magyaros Csajok (versenyen kívül) | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Balogh Dominika | Dénes Dominika Fejes Regina Petróczy Dzsenifer 103 pont | 7. hely | Feladatmegoldók | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bene Richárd | Chomiak Dávid Herczeg Csanád Sántha Máté 95 pont | 8. hely | Szótekergők | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Póczonyi Anna | Jádi Dominik Kiss Bálint Molnár Kamilla 93 pont | 9. hely | Cserfes csajok | Felsővárosi Általános Iskola | Kiskunhalas Bánóczki Bernadett | Éltető Krisztina Kenéz Márk Varga Luca 90 pont | 10. hely | Nyelvőrök | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Benkovics Boglárka | Böjthe Dóra Veliczky Zsófia Csomor Sára 88 pont | 11. hely | Csupafülek | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Berki Zoé | Bognár Pál Patrik Bóta Attila Szakál Boldizsár 86 pont | 12. hely | ABC lányok | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Koncz Emese | Ládonyi Laura Nagy Jasmine Piti Adrienn 85 pont | 13. hely | A ceruza mesterei | Németh László Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda | Hódmezővásárhely Molnár Kata | Nagy Gergő Vincze Nándor Wolf Evelin 83 pont | 14. hely | Garabonciások | Széchenyivárosi Óvoda és Általános Iskola Lánchíd Utcai Általános Iskolája | Kecskemét Bíró Bettina | Gegő Levente Kovács Zoltán Balázsevics Fanni 80 pont | 15. hely | Nyelvelők | Árpád Fejedelem Általános Iskola és Könyvtár | Tiszaalpár Csernus Berta Kata | Marsa Szonja Sós Luca Vaskó Hajnalka 79 pont | 16. hely | Macska csajok | Koszta József Általános Iskola | Szentes Ágoston Kata | Dancsó Lilla Kazi Rebeka Zelei Hanna 79 pont | 17. hely | Agyafúrtak | Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája | Kecskemét Ecsédi András | Kósa Gábor Szabó Viktória Tánczos Bernadett 74 pont | 18. hely | Deákok | Széchenyivárosi Óvoda és Általános Iskola Lánchíd Utcai Általános Iskolája | Kecskemét Dos Reis Teixeira Edmilson | Horváth Henrietta Kocsis Dorka Nagy Barbara 73 pont | 19. hely | Nyelvitézek | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Farkas Bendegúz | Gulyás Igor Nagy Csanád János Lór Levente 70 pont | 20. hely | Bölcs baglyok | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Barta Áron | Becsei Balázs Kovács Luca Nándorfi Nelli 68 pont | 21. hely | Csapatszellem | Koszta József Általános Iskola | Szentes Beke Kata | Bubori zoltán Huszka Ákos Kovács Kornél 66 pont | 22. hely | Kisnyelvészek | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Bottyán Nóra | Hegyi Anett Csák Rebeka Fanni Gyói Anita Nóra 63 pont | 23. hely | Magyar Tudósok | Koszta József Általános Iskola | Szentes Beleon Virág | Lindák Zoltán Mácsai Rebeka Sarusi-Kis Olivér 58 pont | 23. hely | Tudorkák (versenyen kívül) | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Dobsa Kolett | Molnár Margaréta Trényi Valéria Varga Lili 63 pont | 24. hely | Nyelvelő Törpök | Orczy István Általános Iskola | Szeged Czibere Adrienn | Korbély Marianna Szikszai Viktória Veres Réka 58 pont | 25. hely | Nyelvtanosok | Felsővárosi Általános Iskola | Kiskunhalas Bozóki Luca | Ginder Dorina Kollarics Anna Szenczi Petra 56 pont | 26. hely | Magyar Agyak | Orczy István Általános Iskola | Szeged Bálint Krisztofer | Sápos Viktória Vass Ádám Zsiga Flóra 53 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Három a MAGYAR igazság, egy a ráadás | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Danka Petra | Nyíri Anna Eszter Oltyán Kristóf Trombitás Lili 127 pont | 2. hely | Nyelv - ész | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Ferke Anna | Ferencz Benedek Szabó László Szarvas Szabolcs 123 pont | 3. hely | Ricsaj | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Bozóki Enikő | Gyimesi Eszter Juhász Kata Kovács Anna 120 pont | 4. hely | Négy kicsi legó | Koszta József Általános Iskola | Szentes Halász Loránd | Kovács Viktória Sarkadi-Nagy Lívia Petra Szilágyi Anna 119 pont | 5. hely | EszesM | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Börcsök Polli | Galgóczki Zoltán Hacker Zsófi Tilimpás Laura 117 pont | 6. hely | Duracell nyuszik | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Fuchs Dorina | Gudmon Olivér Lucián Lekrinszki Dóra Éva Tassi Nelli 112 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Honfoglalók | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Antóni Vivien Éva | Harmath Csaba Kiss Kata Anna Szőnyi Borbála 111 pont | 8. hely | Íródeákok | Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája | Kecskemét Földi Dominika | Kun Lilla Nagy Dorottya Ördög Csaba 111 pont | 9. hely | OKOSlégy | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intéymény | Kerekegyháza Hegedűs Attila | Kelemen Kira Kollár Petra Pencz Laura 110 pont | 10. hely | Színes négyes | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bagi Kristóf | Molnár Gabriella Páger Gréta Urbancsok Evelin 109 pont | 11. hely | Észkombájn | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Mátyás Tamara | Nagy Regina Anna Rátkai Anna Tihanyi Janka 103 pont | 12. hely | Aranylovak | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Bognár Ágnes | Halmai Hedvig Szemerédi Martina Tirpák Angéla 99 pont | 13. hely | Sasszem | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Marta Dorin | Hoffmann Hanna Magyar Erik Kertész - Kenyeres Ádám 98 pont | 14. hely | Bolyai Békák | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Károlyi Laura | Madránszki Bence Mák Bence Pintér Anna 98 pont | 15. hely | Molnárfecskék | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Juhász Dániel | Oláh Péter Várkonyi Liliána Molnár Blanka 98 pont | 16. hely | Párduc lányok | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Vadász Ibolya | Bubori Csenge Panna Bányai Adrienn Őze Réka 96 pont | 17. hely | Íródiákok | Koszta József Általános Iskola | Szentes Hering Anna | Koncz Éva Ragács Erik Virágos Nóra 95 pont | 18. hely | Kincskereső | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Barna Martin | Hajdú Bence Oláh Balázs Szekeres Tibor 95 pont | 19. hely | Nyelv-észlények | Árpád Fejedelem Általános Iskola és Könyvtár | Tiszaalpár Deák Csenge | Sánta Márk Dósa Ágnes Kollár Anikó 92 pont | 20. hely | Öko-okosok | Algyői Fehér Ignác Általános Iskola | Algyő Bukor Anna | Gyurcsik Andrea Kecskeméti Réka Pipicz Dominika 90 pont | 21. hely | Szenzációs négyes | Koszta József Általános Iskola | Szentes Boros Panna | Fekete Tamás Pádár Kristóf Tóth Bence 89 pont | 22. hely | Góllövők | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Keresztes Zsombor | Csenki Csongor Szász Attila Tóth Rajmond 88 pont | 22. hely | Négy tudós | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bertus István | Gedai Csanád Labádi Júlia Molnár Emese 88 pont | 22. hely | Nyelvtan zsenik (3. osztályosok, tévedésből 4. osztályos feladatsort írtak) | Németh László Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda | Hódmezővásárhely Oláh Fanni | Herczeg Dávid Oswald Hanna Pap Petra 88 pont | 25. hely | Szóforgatók | Széchenyivárosi Óvoda és Általános Iskola Lánchíd Utcai Általános Iskolája | Kecskemét Brem Lilien | Domokos Fanni Juhász Petra Kele Nikolett 87 pont | 26. hely | Kisokosok | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Varga Zsóka | Gyenge Blanka Bognár Adrienn Molnár Eszter 86 pont | 27. hely | Okoskák | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Babenyecz Nikolett | Harnóczi Dóra Nagy Norbert Szabó Adél 85 pont | 28. hely | Észforgatók | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Fehér Anna | Fehér Eszter Pászti Lilla Gaál Petra 85 pont | 29. hely | Szemfülesek | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Kátai Kamilla | Nagy György Zoltán Szabó Rebeka Szabó Réka 83 pont | 30. hely | Könyvmolyok | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Biliczki Gréta | Murár Bettina Bekő Katinka Kozák Zsombor 81 pont | 31. hely | Tudóspalánták | Koszta József Általános Iskola | Szentes Balogh Dóra | Gurdon Hanna Takács Bence Váradi Erika 76 pont | 32. hely | Tudorok (3. osztályosok, tévedésből 4. osztályos feladatsort írtak) | Németh László Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda | Hódmezővásárhely Berki Lili | Blazovich Péter Szöllősi Zsófia Molnár Adél 76 pont | 33. hely | Ka-Ba-Pe-Ti | Orczy István Általános Iskola | Szeged Balogh Fanni | Kasza Angéla Péter Gellért Tímár Zsombor 67 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős ARANYCSAPAT | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Molnár Nóra | Pipis Panna Marsi Tamás Kajári Ádám 128 pont | 2. hely | döntős Sólyom 2000 | Jerney János Általános Iskola | Szeged Bindics Boldizsár | Bozsák Bese Oroszi Levente Simon Zsófia 126 pont | 3. hely | "Aranyos lányok" | Széchenyivárosi Óvoda és Általános Iskola Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Csaklós Dorina | Faragó Veronika Nagy Anett Sebe Anna 125 pont | 4. hely | tiGIRLS | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Baranyi Lili | Fritsch Zsófia Hajdu Emese Kelemen Zita Zsuzsanna 125 pont | 5. hely | Örök Nyelvőrök | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Bugyi András | Kajtár Zsombor Lustyik Máté Varga János Zsolt 119 pont | 6. hely | Éles eszűek | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Benkovics Balázs | Jávorka András Kiss Benedek Szarvas Zsombor 118 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Nyelvatléták | Koszta József Általános Iskola | Szentes Andrikó Anett | Czuczi Anna Csepcsényi Szimonetta Tóth Fanni 117 pont | 8. hely | Tetraéder | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Bárdos Gréta | Pólya Anna Barta Boglárka Giba Ádám 114 pont | 9. hely | Kormorán | Üllés és Forráskút Községek Közoktatási Intézménye Csólyospálosi Általános Iskola | Csólyospálos Bartha István | Bozóki Lilla Dóka Ferenc Richárd Telek János 112 pont | 10. hely | Nyelv-Észek | Jerney János Általános Iskola | Szeged Benarik Nikolett | Kővágó Dávid Mravik Fanni Zádori Zsófia 112 pont | 11. hely | Fekete Lovagok | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Tímár Viktor | Sipos-Szabó Bence Varga Domonkos Jerémiás Donát 110 pont | 12. hely | Merész Nyelvész | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Bertus Tamara | Endrédi Luca Kun-Szabó Regina Ráfi Anna Réka 110 pont | 13. hely | Deltapithecus | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Suba Evelin | Futó Barbara Igaz Henrietta Dénes Dorka 110 pont | 14. hely | Cseda | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Keresztúri Csenge | Szécsi Eszter Tóbiás Anna Gilicze Diána 107 pont | 15. hely | Bölcs baglyok | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Tiszakécske Fekecs Zsófi | Lipóth Anna Ungi Zsuzsanna Hangya Patrik 106 pont | 16. hely | Nyelvelők | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Bimbó Johanna | Bulla zsófia Ignácz Emese Kovács Panna 105 pont | 17. hely | Eszelősek | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Kökény János | Tokovics Dávid Vida Eszter Zsótér Melinda 104 pont | 18. hely | "Csak Csajok" | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Baranyi Enikő | Lakatos Evelin Ponczok Anett Szatmári Adrienn 102 pont | 19. hely | Nyelvtan Zsenik | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bozóki Petra | Rozmis Edina Sallai Fanni Török Dorotea 102 pont | 20. hely | Betűvetők | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Csenki Janka Edit | Oláh Viktória Pácsa Laura Tatár György Márk 99 pont | 21. hely | Négy vándor | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Bővíz Anna Bella | Csúcs Annamária Schüszler Janka Tóth Laura 99 pont | 22. hely | Szuper csajok | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Busa Judit Mária | Csorba Gitta Fekete Brigitta Valis Kármen Vanessza 97 pont | 23. hely | Szóforgatók | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Faddi Stella | László Máté Nagy Beatrix Kovács Karina 96 pont | 24. hely | Betűcicák | Koszta József Általános Iskola | Szentes Antal Viktória | Darabos Dominika Remzső Rebeka Szalánczy Eszter 94 pont | 25. hely | Betűfalók | Szvetnik Joachim Általános Iskola | Mélykút Csontos Berta Lili | Eszter Hanna Jakity Anna Kopcsek Péter 92 pont | 25. hely | Kobakok | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Katona Adriána | Molnár Lilla Mozsárik Laura Rozsnyai Zsófia 92 pont | 27. hely | Okoskodók | Ráday Pál ÁMK Általános Iskola | Harta Kovács Tünde | Énisz Berta Czikó Imola Pásztor Csaba 92 pont | 28. hely | Tündérkék | Szentkirályi Általános Iskola, Zeneiskola és Közkönyvtár | Szentkirály Rohács Ágnes | Korvin Fanni Sándor Erzsébet Varga Tünde 92 pont | 29. hely | Fürkészek | Ráday Pál ÁMK Általános Iskola | Harta Farkas Luca | Mészáros Anna Péter Mária Szűcs Meleni 91 pont | 30. hely | All Stars | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Kökény Petra | Orbán Bence Rékasy Zoltán Szabó Sándor 89 pont | 31. hely | Okosakk | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Csányi Mihály | Földházi Tamás Hajagos Henrik Kovács Ádám 88 pont | 32. hely | Erzsébet Rózsái | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Debreczeni-Kis Odett | Dékány Fanni Megyeri Flóra Váncsa Zsanna 88 pont | 32. hely | Vagányok | Szentkirályi Általános Iskola, Zeneiskola és Közkönyvtár | Szentkirály Kirschner Máté | Oláh Tibor Farkas Norbert Oláh Dávid 88 pont | 34. hely | 4 NyelvÉsz | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Dobosi Péter | Hári József Remény Olivér Szentesi Lázár 88 pont | 35. hely | Ákombákom | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Hercz Dániel Zoltán | Dancsók Andrea Dobos László Juhász Péter 84 pont | 36. hely | Édesanya-nyelv | Orczy István Általános Iskola | Szeged Bakó Balázs | Kassai Regina Kószó Kata Papp Dóra 81 pont | 37. hely | Betűkirálynők | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Gergely Róza | Sas Annamária Sárkány Fanni Sebestyén Ágota Maja 81 pont | 38. hely | Agyasok | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Détári Ákos | Hádinger Dávid Makai Levente Szabó Bálint 80 pont | 39. hely | Nyelv-észlény | Orczy István Általános Iskola | Szeged Gábor Dominika | Mukus Dominika Péter Zita Tigyi Zoltán 75 pont | 40. hely | Zrínyisek | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Bódog Blanka | Jantovics Réka Keresztes Eszter Kotroczó Anna 73 pont | 41. hely | Nyelvtudorok | Széchenyivárosi Óvoda és Általános Iskola Lánchíd Utcai Általános Iskolája | Kecskemét Korponai Anikó Dalma | Nyíri Vivien Sinkó Anna Szűcs Dominika 73 pont | 42. hely | Agyvihar | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Forgács Lili | Budincsevics Boglárka Tóth Kata Jacsó Szabina 71 pont | 43. hely | Csak csajok | Jerney János Általános Iskola | Szeged Czékus Judit | Csizmadia Krisztina Gyémánt Elizabet Hodács Flóra 67 pont | 44. hely | Brokkoli | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Hegedűs András | Lór Bálint Marozsi Ádám Virág Milán 60 pont | 45. hely | Tudorkák | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Tiszakécske Antal Beatrix | Kovács Laura Sánta Csaba Seres Petra 60 pont | 46. hely | Csirkefogók | Földváry Gábor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Tass Bognár Nelli | Antal Gabriella Horváth Zsombor Csaba Gubacsi Nóra 57 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős 6-ás-szünet | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Almási Lili | Barta Fruzsina Géczi Ákos Mamuzsics Gergő 118 pont | 2. hely | Cserfes csapat | Széchenyivárosi Óvoda és Általános Iskola Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Auer Gabriella | Balog Réka Hojsza Boglárka Potz Johanna 115 pont | 3. hely | Tomi és a Dívák | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Dobsa Dorina | Molnár Bettina Nagy Tamás Németh Kira Gabriella 115 pont | 4. hely | Kereki huncutkák | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intéymény | Kerekegyháza Fromwald Emese | Nagy Mariann Istrate Ramón Vonnák László 111 pont | 5. hely | Magyar Á(s)zok | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Csernus András | Bakai Zsolt Koncz Péter Vizi Zalán 110 pont | 6. hely | Lájk | Koszta József Általános Iskola | Szentes Boros Gábor | Sántha Balázs Szabó Judit Vajda Imre 109 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Négyesek | Koszta József Általános Iskola | Szentes Gáspár Ádám | Halász Mihály Török Sándor Zernig Csombor 107 pont | 8. hely | Mice and cheese | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Jászfalvi Orsolya | Kincses Fanni Krett Kincső Zsigó Fanni 105 pont | 9. hely | MAGYAR(OS)OK | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Benczik Péter | Kádár Tibor Rácz Angelika Somogyi Anna 105 pont | 10. hely | Gézengúzok | Általános Iskola és Könyvtár | Akasztó Beszedics Beatrix | Fekete Dániel Tóth Marcell Tóth Sándor 104 pont | 11. hely | Lingvadászok | Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája | Kecskemét Bognár Anna | Földvári Flóra Kele Rea Maczkó Lilla 102 pont | 12. hely | Negro | Koszta József Általános Iskola | Szentes Dallos Szilágyi Dániel | Fekete Nagy Tamara Köves Gréta Tóth Emese 101 pont | 13. hely | Hagymanók | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Börcsök Blanka | Farkas Eszter Abigél Hajrán Amanda Szűcs Eszter Noémi 101 pont | 14. hely | Sajtkukacok | Ráday Pál ÁMK Általános Iskola | Harta Obornyik Patrícia | Orbán Annamária Rideg Viktor Vén Bíborka 96 pont | 15. hely | S.O.S.-tanulás! | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Gombos Réka | Munding Kamilla Nagy Virág Szabó Kata Klára 96 pont | 16. hely | Velnökiek | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Bodor Balázs | Frankó Tamás Kovács Bálint Mészáros Mercédesz 95 pont | 17. hely | Nefelejcs | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Juhász Petra | Kis Virág Tóth Rita Vágó Fanni 94 pont | 18. hely | Éneklő pálmafák | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Nagy Laura | Sebestyén Anikó Somlai Blanka Szabó Teodóra 94 pont | 19. hely | NyelvtanoSOKK | Széchenyivárosi Óvoda és Általános Iskola Lánchíd Utcai Általános Iskolája | Kecskemét Bán Rebeka Lili | Gerhák Bence Kovács Gábor Monik Petra 93 pont | 20. hely | Mágnes | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Deczki Fruzsina | Bata Borbála Csaplár Constance Százi Ágnes 93 pont | 20. hely | Magyará(s)zok | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Csáky Janka | Hévízi Virág Molnár Petra Strung Laura 93 pont | 20. hely | Szókincskeresők | Szentkirályi Általános Iskola, Zeneiskola és Közkönyvtár | Szentkirály Kókai-Szabó Anna | Kokovai Nikolett Pocsai Eszter Steklács János 93 pont | 23. hely | Neveletlen Négyes | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Fábián Vanda | Gajdácsi Ágnes Gergely Veronika Dorka Kálomista Lilla 92 pont | 24. hely | A négy testőr | Koszta József Általános Iskola | Szentes Kádár Máté | Kiss Martin Nagy Gergő Veres-Lakos Zsombor 91 pont | 25. hely | Négyes fogat | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Endre Klaudia | Tihanyi Kata Szécsényi Eszter Horváth Lilla 90 pont | 26. hely | Fakk | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Fertig Attila | Kárpáti Kristóf Tóth Barna Török Ábel 90 pont | 27. hely | Magyar palánták | Üllés és Forráskút Községek Közoktatási Intézménye Csólyospálosi Általános Iskola | Csólyospálos Gémes Hajnalka | Kántor Viktória Kardos Botond Szögi Richárd 89 pont | 28. hely | Grammatik Ászok | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Gera László | Kovács Martin Makó Tamás Tóth Ádám 88 pont | 29. hely | Nyelvi négyes | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Bajáki Péter | Meskó Kata Morvai Balázs Sztanojev Péter 87 pont | 30. hely | Borsszemek | Batsányi János Gimnázium és Szakközépiskola, a Csongrádi Oktatási Központ Tagintézménye | Csongrád Cseri Nóra | György Ágota Giricz László Berkes Péter 86 pont | 31. hely | Virágszálak | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Dóka Hanna | Irházi Emese Juhász Virág Schiszler Zsanett 86 pont | 32. hely | Halenda | Koszta József Általános Iskola | Szentes Chappon Bernadett | Dobos Dóra Kanyó Virág Ugrai Kata 85 pont | 33. hely | Lime | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Borbély Alíz | Polacsek Zsuzsanna Szekér Anna Zeller Doroti 84 pont | 34. hely | Tarolók | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Fodor Kata | Kazinczi Rita Paczolay Nóra Csehó-Kovács Nikolett 84 pont | 35. hely | Mátyás király csapat | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Beszédes Balázs | Csurgó Imre Földi Olivér Paksi Bence 83 pont | 36. hely | Nyelvőrlők | Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája | Kecskemét Hardi Renáta | Hegedűs Hanna Tóbiás Anna Turkevi-Nagy Dóra 83 pont | 37. hely | Csodacsibék | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Volford Anita | Molnár Laura Ludányi Lilla Szokol Kamilla 83 pont | 38. hely | Minden lében 4 kanál | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Hakk Bence | Marton Imre Mihócza Bendegúz Molnár Márton 82 pont | 39. hely | Nyelv-észek | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Csák Laura | Hajós Noémi Kiss Petra Gabriella Szenczy Nóra 81 pont | 40. hely | Nyelv-Vadászok | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Jakab Tifani | Rácz Petra Veres Henrietta Vigh Barbara 81 pont | 41. hely | Vadmacskák | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Labancz Lili | Major Kitti Szabó Anna Szabó Réka 80 pont | 42. hely | Zöngétlenek | Orczy István Általános Iskola | Szeged Kassai Réka | Kovács Boglárka Nagymihály Petra Szabó Dániel 77 pont | 43. hely | Jókedvű Négyek | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Horváth Villő Viola | Kollárik Blanka Patai Polla Hédi Zrinyi Kata 76 pont | 44. hely | Nudli | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Baranyi Orsolya | Drozdik Anna Kara Zsuzsanna Kurucz Nóra 75 pont | 45. hely | Vasutasok | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Forrai Áron | Pénzes Bálint Kispál Dávid Piti András 72 pont | 46. hely | Észpörgetők | SzKTT Közoktatási Intézménye Weöres Sándor Iskola | Szeged Sindel Szabolcs | Siskovics Amanda Szabó Bálint Zatykó Norman 72 pont | 47. hely | TengerÉszek | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Badó András | Fürtön Bence Ménesi Karola Rudisch Boglárka 71 pont | 48. hely | Csajok | Koszta József Általános Iskola | Szentes Demeter Ágnes | Rácz Noémi Vidovics Vanessza - 71 pont | 49. hely | Vas klán | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Bezdán István | Bocsik Bogdán Gyenizse Kristóf Hortobágyi Zalán 69 pont | 50. hely | Nyelvszínelők | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged K. Kis Zsombor | Sasvári Péter Domokos Márton Kertai András 68 pont | 51. hely | Tassi Szószátyárok | Földváry Gábor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Tass Boldog Anita | Farkas Fatime Fodor Mónika Joboru-Kunstár Barbara 66 pont | 52. hely | Csokoládé | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Budaházy Bernadett | Mészöly Lilla Ollé Réka Szabó Dániel 66 pont | 53. hely | Magyar doktorok | Jerney János Általános Iskola | Szeged Berta Efraim | Gyuris Nikolett Retkes Janka Simon gábor 61 pont | 54. hely | Hölgykoszorú | Orczy István Általános Iskola | Szeged Dudás Cintia | Kasza Dóra Tapodi Anita Zsiga Kata 61 pont | 55. hely | Snoopyk | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Keresztúri Anna | Katona Alexandra Katona Daniella Tápai Dániel 60 pont | 56. hely | Kék manók | Jerney János Általános Iskola | Szeged Fischer Erik | Figura Brigitta Márta Klaudia Székesi Kristóf 50 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Nyelvtörők | Koszta József Általános Iskola | Szentes Elefánti Emma | Makai Edit Makai Lajos Szikszai Imre 119 pont | 2. hely | 7M-kvartett | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Vass Dóra | Gera Dóra Restás Cintia Erdei János 116 pont | 3. hely | Lókötőszók | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Ferke Gréta | Kiss Réka Mashaei Lili Ráfi Balázs 115 pont | 4. hely | Tenger-ész | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Kökény Nóra | Ragó Ramóna Sallai Virginia Sárai-Szabó Levente 112 pont | 5. hely | Karamellák | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Kónya Petra | Piti Alexandra Varényi Viktor Pap Krisztina 112 pont | 6. hely | "Aranyos fiúk" | Széchenyivárosi Óvoda és Általános Iskola Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Fehér Nándor | Gombos Bence Kovács Ákos Lugosi István 109 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Buborékok | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Tiszakécske Bóka Bettina | Kiss Angéla Tari Alexandra Laczkó Mónika 106 pont | 8. hely | Hófehérke és a három törpe | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bocskay István | Halász Ákos Sarusi-Kis Benedek Tolnai Kyra 106 pont | 9. hely | Magyaro(s)okk | Koszta József Általános Iskola | Szentes Gugolya Vanda | Házverő-Szabó Blanka Mészáros Adrienn Potocska Lujza 100 pont | 10. hely | Aranyos alanyok | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Busa Boglárka | Murvai Panna Szalma Hédi Török Kitti 100 pont | 11. hely | Almáspite | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskolája | Szeged Jakab Tekla | Elek Petra Maróti Johanna Széll Zsófia 100 pont | 12. hely | R.Á.N.K. | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Tiszakécske Sánta Nóra | Bacsó Ágota Szöllősi Kitti Tóth Rebeka 98 pont | 13. hely | Nyelv-ászok | Návay Lajos Általános Iskola | Földeák Csányi Bíborka Elvira | Lele Dóra Pataki Dóra Vass Bálint 96 pont | 14. hely | Nyelvelő zsenik | Általános Iskola és Könyvtár | Akasztó Endrődi Flóra Viktória | Juhász Kristóf Németh Zsófia Teknyős Mónika Fanni 95 pont | 15. hely | Törpikék | Jerney János Általános Iskola | Szeged Ádám Sára | Illés Katalin Joó Emese Lesznek Korina 94 pont | 16. hely | nyelvÉSZek | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Bende Viktória Eliza | Horváth Rebeka Sári Nikolett Vörös Réka 92 pont | 17. hely | Észlények | Ráday Pál ÁMK Általános Iskola | Harta Kovács Diána | Tóth Dorina Vejtei Adél Viskus Klaudia 92 pont | 18. hely | Szitakötőszók | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Gombos Melitta | Musa Szilvia Pintér Viktória Szőke Anna 90 pont | 19. hely | Éretlenek | Orczy István Általános Iskola | Szeged Félegyházi Máté | Gabona Kinga Horváth Brigitta Nógrádi Dénes 87 pont | 20. hely | Supernovák | Koszta József Általános Iskola | Szentes Dávid Réka | Faragó Petra Mizere Lauara - 86 pont | 21. hely | Masni | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Csorba Melinda | Izsó Dorka Szalai Katinka Balla Bernadett 85 pont | 22. hely | Bolyongók | Algyői Fehér Ignác Általános Iskola | Algyő Bangó Alexandra | Bezdán Dóra Ilia Róbert Poprádi Nóra 85 pont | 23. hely | Quadriga | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Antal Boglárka | Domokos Dávid Kajári Dániel Papp Márton 84 pont | 24. hely | Homokszemcsék | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Tiszakécske Balla Ádám | Dósa Péter Tenglovits Laura Kondor Nóra 82 pont | 25. hely | Nyelvelők | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Biliczki Judit | Durgó Nikolett Györkis Gréta Kollár Krisztina 80 pont | 26. hely | Balázs | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Fekete Péter | Hedrich Mátyás Máté Balázs Zubek Károly 80 pont | 26. hely | Dávid és Góliát | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Kovács Dávid | Nyúl Viktor Rapi Kristóf Szabó Pál 80 pont | 28. hely | Kazinczy leányai | Földváry Gábor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Tass Harmat Nikolett | Lengyel Roland Szekeres Alexandra Holéczi Anna Mária 80 pont | 29. hely | Epikusok | Árpád Fejedelem Általános Iskola és Könyvtár | Tiszaalpár Cséplő Nikoletta | Vetter Fanni Dömötör Dániel Réczi Ákos 78 pont | 30. hely | Nyerő csapat | Koszta József Általános Iskola | Szentes Gergely Dávid | Kertész-Kovács Antal Mihály Dénes Ráduly Márton 77 pont | 31. hely | István(n)é | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Kovács Botond | Szirmai Dorina Varga Dorka Karcsú Beatrix 77 pont | 32. hely | Okostojások | Návay Lajos Általános Iskola | Földeák Bíró Dzsenifer | Horváth Fanni Tapasztó Fanni Vízi Virág 76 pont | 33. hely | Csak csajok | Koszta József Általános Iskola | Szentes Benkő Kata | Molnár Gabriella Szabó Polett - 75 pont | 34. hely | Anilla | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Horváth Anilla | Kapás Réka Varga Réka Vári Noémi 74 pont | 35. hely | B(L)AMA | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Böjthe Alexandra | Lór Anna Palásti Molli Palotai Annamária 73 pont | 36. hely | Kisokosok | Ráday Pál ÁMK Általános Iskola | Harta Jónás Léna | Hus Laura Csóti Szandra Korsós Panna 73 pont | 37. hely | (H)Arcosok | Orczy István Általános Iskola | Szeged Csebella Orsolya | Francia László Kiss Nikolett Makra Zsolt 72 pont | 38. hely | Hunor és a lányok | Széchenyivárosi Óvoda és Általános Iskola Lánchíd Utcai Általános Iskolája | Kecskemét Gyurász Vivien | Kiss Réka Tóth Zsuzsanna Zsikla Hunor 72 pont | 38. hely | Íródeákok | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Horváth Patrik | Varga Tímea Gazdag Gábor Gergely Máté 72 pont | 40. hely | Janka | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Blöszel Evelin | Borics Kíra Karádi Janka Kovács Liliána 71 pont | 41. hely | Csúcsratörő nyelvtörők | Általános Iskola és Könyvtár | Akasztó Béleczki Ádám | Juhász Réka Teknyős Vivien Tóth Ákos 67 pont | 42. hely | Ördög és angyalok | Jerney János Általános Iskola | Szeged Fodor Lili | Fődi Ákos Molnár Lilla Ördög Vanessza 66 pont | 43. hely | Dávid és csapata | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Bakos Beatrix | Csikós Fanni Ormai Adrienn Tóth Dávid 64 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős SAMU-RAJOK | Katona József Gimnázium | Kecskemét Andrási Gyula | Almási Dávid Bárány Bence Hojsza István 111 pont | 2. hely | Bolyai klónjai | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Bondor Blanka | Deák Léna Magyar-Kiss László Gergely Szabó Barnabás 111 pont | 3. hely | CSOLJ | Katona József Gimnázium | Kecskemét Mészáros Janka | Csapó Orsolya Madácsi Csenge Szigeti-Lőrincz Laura 106 pont | 4. hely | FADOKARE | Katona József Gimnázium | Kecskemét Hernek Dorina | Juhász Karolina Kovács Fanni Patyi Regina 97 pont | 5. hely | Gizdák | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Juhász Helga | Kamrás Gábor Kovács Kristóf Perger Enikő 94 pont | 6. hely | Kengyelfutó gyalogkakukkok | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Berbekár Marcell | Kiss Dávid Rácz Donát Zsoldos László 92 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Levi és a nyelv-észek | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Lőrincz Ágnes Csilla | Váczi Levente Nagylaki Petra Savanya Csenge 85 pont | 8. hely | Szóják | Katona József Gimnázium | Kecskemét Jánosi Martin | Ónodi Norbert Czinege Kornél Szekeres János 84 pont | 9. hely | Nyerő merők,akik vakmerők | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Vasuth Gréta | Sánta Barbara Ujvári Adrienn Nagy Lili 82 pont | 10. hely | Alejandro | Katona József Gimnázium | Kecskemét Kozák Ádám | Purgel Tamás Vajda Szabolcs Farkas Noel 81 pont | 11. hely | Micimackó | Katona József Gimnázium | Kecskemét Dékány Donát | Deák Zoltán Kiss András Bólya Kende 78 pont | 12. hely | Nyelvbarátok | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Hunyadi Eszter | Vakula Brigitta Erdős Brigitta Gusztus Klaudia 76 pont | 13. hely | Sünök | Katona József Gimnázium | Kecskemét Kun Bendegúz | Kustár Tamás Kiss Levente Rumpler Máté 59 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Fantastic 4 | Koszta József Általános Iskola | Szentes Korom Krisztina | Pölös Martin Szabó Dániel Vecseri Bence 112 pont | 1. hely | döntős Nyelvelők | SzKTT Közoktatási Intézménye Weöres Sándor Iskola | Szeged Kálmán Viktória | Viszmeg Laura Zámbó Dóra Zsótér Kitti 112 pont | 3. hely | Petőfiúk | Üllés és Forráskút Községek Közoktatási Intézménye Csólyospálosi Általános Iskola | Csólyospálos Császár János | Deák Ármin Szögi Zoltán Telek András 111 pont | 4. hely | Maros Csajok | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Diós Dóra | Kotroczó Eszter Kotroczó Kinga Kurai Abigél 109 pont | 5. hely | Könyvmolyok | Koszta József Általános Iskola | Szentes Kanyó Kristóf | Őze Barbara Sántha Bence Tényi Petra 105 pont | 6. hely | Dermedve | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Dereci Nándor | Morvai Csilla Nagy Dóra Zsigri Zsuzsanna 102 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Kereki négykerék | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intéymény | Kerekegyháza Bóta Anikó | Drozdik Nóra Halcsik Dóra Majzik Kitti 101 pont | 8. hely | Nyelvi guruk | Koszta József Általános Iskola | Szentes Nagy Henriett | Négyesi Zoltán Szabics Bence Szoboszlai-Sz. Adél 98 pont | 9. hely | Angyali ördögök | Návay Lajos Általános Iskola | Földeák Bajusz Nikolett | Búza Ibolya Virág Csányi Helga Marinetta Kocsár Mercédesz 98 pont | 10. hely | Arany Ászok | Széchenyivárosi Óvoda és Általános Iskola Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Fodor Zsuzsa | Petreczki Regina Saskői Nóra Szikora Marcell 94 pont | 10. hely | Aranycsapat | Koszta József Általános Iskola | Szentes Grecsó Zsófia | Juhász Andrea Madácsy Hanna Rácz Diána 94 pont | 12. hely | Bátrak | Fekete István Általános Iskola | Lajosmizse Dobi Krisztina | Halmavánszki Kinga Suba Borbála Veszelszki Réka 94 pont | 13. hely | Helyesek | Széchenyivárosi Óvoda és Általános Iskola Lánchíd Utcai Általános Iskolája | Kecskemét Balogh Beatrix | Kovács Barbara Lukács Vivien Sinkó Rebeka 93 pont | 14. hely | Aranyhaj | Algyői Fehér Ignác Általános Iskola | Algyő Furka Barbara | Kalcsú Tünde Mandász Vivien Varga Alexandra 93 pont | 15. hely | Mondat(t)olók | Földváry Gábor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Tass Antal Krisztián | Balázs Richárd Bajnóczi Adriána Vincze Virág Róza 93 pont | 16. hely | Nyelvbontók | SzKTT Közoktatási Intézménye Weöres Sándor Iskola | Szeged Dóczy Patrik | Tóth Tamás Turza Richárd Unger Máté 92 pont | 17. hely | Aranynégyes | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskolája | Szeged Gali Eszter | Juhász Martin Molnár Réka Hajós Fédra 92 pont | 18. hely | Orczys Nyelvészek | Orczy István Általános Iskola | Szeged Dudás Fanni | Mukus Vivien Újfalusi Evelin Veres Anna 92 pont | 19. hely | SzóvadÁSZok | Szvetnik Joachim Általános Iskola | Mélykút Bényi Dorina | Katona Gréta Weis Ádám - 90 pont | 20. hely | Reménycsillagok | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Kiss Nelli | Baranyi Dorina Simon Alexandra Németh Alexandra 89 pont | 21. hely | Gina | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Engel Dorotea | Kara Dominika Patus Bernadett Vágó Georgina 89 pont | 22. hely | Anyanyelvi | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Molnár Rebeka | Nagy Botond Maróti Hanna Vadkerti Luca 88 pont | 23. hely | Állítlányok | Koszta József Általános Iskola | Szentes Darabos Vanessza | Rédei Vivien Sebesi Petra Sipos Elmira 85 pont | 24. hely | "Aranyossokk" | Széchenyivárosi Óvoda és Általános Iskola Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Balog Ferenc | Papp Evelin Szabó Áron Takács Vanessza 85 pont | 25. hely | Ciróka | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Bicok Dorina | Gálig Emese Kiss Bernadett Kiss Viktória 83 pont | 26. hely | Irodalmi lépegetők | SzKTT Közoktatási Intézménye Weöres Sándor Iskola | Szeged Fodor Bánk | Hári Bence Ility Gergő Tari Balázs 81 pont | 27. hely | Silver | Koszta József Általános Iskola | Szentes Horváth Ágota | Rácz Nikolett Szőke Ivett - 78 pont | 28. hely | MerÉSZek | Szvetnik Joachim Általános Iskola | Mélykút Dudás Helga | Horváth Enikő Szirák Enikő Kopcsek Zsófia 77 pont | 29. hely | KÁVÉ | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Balogh Andrea | Gyulai Piroska Kovács Vivien Mihalik Tamás 76 pont | 30. hely | NyelvÉsz | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Dobos Henrietta | Hajdú Imola Horváth Gréta Prokk Johanna 74 pont | 31. hely | Bálint | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Berencsi Dániel | Lukovszki Bálint Mogyorós Bálint Pozsgai Attila 72 pont | 32. hely | Laura | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Erki Laura | Juhász Fanni Lakos Enikő Vas Vivien 71 pont | 33. hely | Minizsenik | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós András Zsanett | András Tamara Bernáth Luca Góré Zsuzsanna 71 pont | 34. hely | Sellőlányok | Ráday Pál ÁMK Általános Iskola | Harta Dottschall Debóra | Szűcs Evelin Varga Fruzsina Vass Noémi 68 pont | 35. hely | Szögedi szökevények | SzKTT Közoktatási Intézménye Weöres Sándor Iskola | Szeged Csonka Milán | Kocsis László Laczi Árpád Szárics Roland 64 pont | 36. hely | Tüskevár | Fekete István Általános Iskola | Lajosmizse Rapi Vivien | Nyilas Luca Vörös Boldizsár Szőrös Anna 63 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős NEGRÓ | Katona József Gimnázium | Kecskemét Németh Kinga | Kiss Gréta Rádi Orsolya Laczkó Dóra 100 pont | 2. hely | Vojd | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Bogdány Virág | Kaiser Orsolya Sörös Bernadett Szabó Júlia 100 pont | 3. hely | Anonymus | Katona József Gimnázium | Kecskemét Varga Lilla | Berényi Mirjam Sárga Ákos Horváth Dániel 99 pont | 4. hely | Fő Nevek | Bibó István Gimnázium | Kiskunhalas Agócs Ferenc | András Máté Cseke Koch Attila Tóth Szilárd 98 pont | 5. hely | Nyelvőrök | Batsányi János Gimnázium és Szakközépiskola, a Csongrádi Oktatási Központ Tagintézménye | Csongrád Márton Katalin | Nagyistók Edit Palásti Sára Szabó Anett 97 pont | 6. hely | Bolyai go Hollandi | Bibó István Gimnázium | Kiskunhalas Babós Bianka | Gubán Renáta Ifkovics Zorán Virág Ádám 93 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | LIMONÁDÉ | Katona József Gimnázium | Kecskemét Bácsi Kinga | Remecz Anna Remecz Lilla Zsíros Laura 93 pont | 8. hely | Macik | Katona József Gimnázium | Kecskemét Fazekas Dávid | Kriskó János Szabó Réka Fehér Bálint 81 pont | 9. hely | LORENZO VON MATTERHORN | Katona József Gimnázium | Kecskemét Gaál Bence | Gáspár Dániel Kovács Ferenc Pócsi Bence 80 pont | 10. hely | Zsenibogarak | Bibó István Gimnázium | Kiskunhalas Gozdán Dóra Ramóna | László Alexandra Papdi Ramóna Rapavi Rebeka 77 pont | 11. hely | Pipacsok | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Fekete Fruzsina | Forró Anett Havas Klára Klaudia Mikus Nóra Lili 76 pont | 12. hely | Viki | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Fáy Viktória | Páli Petra Palotai Bendegúz Rudics Regina 75 pont | 13. hely | Kristóf és angyalai | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Czéh Lilla | Mészáros Anna Páli Kristóf Pártai Krisztina 71 pont | 14. hely | NyelvÉszek | Batsányi János Gimnázium és Szakközépiskola, a Csongrádi Oktatási Központ Tagintézménye | Csongrád Bódi Krisztina | Kiss Bettina Polyák Barbara Szalay Anna 70 pont | 15. hely | Nyelvtörők | Bibó István Gimnázium | Kiskunhalas Baksai Vivien | Balog Márk Cseke Tamás Sztanik Nikolett 60 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Csólyospálos | Üllés és Forráskút Községek Közoktatási Intézménye Csólyospálosi Általános Iskola | Á. Fúrús Jánosné | Csongrád | Batsányi János Gimnázium és Szakközépiskola, a Csongrádi Oktatási Központ Tagintézménye | Kissné Kocsis Marianna | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Brenyóné M. Zsuzsa | Kecskemét | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kormányosné Makai Eszter | Kecskemét | Katona József Gimnázium | Ritter-Mészáros Ida | Kecskemét | Katona József Gimnázium | Tóthné Pintér Kinga | Kecskemét | Széchenyivárosi Óvoda és Általános Iskola Arany János Általános Iskolája | Huszka Józsefné | Kecskemét | Széchenyivárosi Óvoda és Általános Iskola Arany János Általános Iskolája | Novák Lászlóné | Kecskemét | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Árkossy Eszter | Kecskemét | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Bartáné Molnár Anikó | Kecskemét | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Bertalan Tamásné | Kecskemét | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Fábián Istvánné | Kecskemét | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kriston Vízi Józsefné | Kecskemét | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Novákné Korossy Judit | Kecskemét | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Tercsiné Tóth Ilona | Kerekegyháza | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intéymény | Bodor Eszter | Kiskunhalas | Bibó István Gimnázium | Kovács Erika | Kiskunhalas | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Mester Tiborné | Kunszentmiklós | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Derecskeyné Sipos Etelka | Kunszentmiklós | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Török László | Makó | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Bartáné Szabó Mónika | Makó | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Dancsi Györgyné | Makó | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Kovács Tibor | Makó | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Kovácsné Bodzsár Zsuzsanna | Szeged | Jerney János Általános Iskola | Keresztesné Molnár Monika | Szeged | SzKTT Közoktatási Intézménye Weöres Sándor Iskola | Csizmadia Judit | Szeged | Tisza-parti Általános Iskola | Balázsné Szelezsán Mária | Szentes | Koszta József Általános Iskola | Dévayné Szabó Éva | Szentes | Koszta József Általános Iskola | Kormos Ferencné | Szentes | Koszta József Általános Iskola | Molnár Henriett | Szentes | Koszta József Általános Iskola | Olsákné Kóczán Gabriella | Szentes | Koszta József Általános Iskola | Oroszné Tihanyi Márta | Szentes | Koszta József Általános Iskola | Sántháné Deim Aliz | Szentes | Koszta József Általános Iskola | Tóthné Hlavács Mária | Szentes | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Ráfiné Gáspár Annamária | Szentes | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szabó Mariann | Szentes | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szűcs Klára | |