Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Nyelvtan ászok | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Fertőszögi Zsófia | Gábriel Ádám Pummer Maya Sárközy Borbála 126 pont | 2. hely | döntős Okoskák | Hermann Ottó Általános Iskola | Budapest XXII. Czetl Fanni | Darvas Péter Garam Regina Haraszti Miklós 119 pont | 3. hely | döntős Flipp-flopp | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Fernezely Sára | Horváth Eszter Korda Sára Szatmári Dóra 116 pont | 4. hely | Nyelvtörő | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Máthé Csenge Olívia | Mikite Márton Hernyes Botond Szily Anna Luca 110 pont | 5. hely | Aranyfegyver | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Beer Bulcsú | Mányoky Réka Sándor Péter Vas Viktória 107 pont | 6. hely | ABC-csapat | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. Csente Dorottya | Kovács Fanni Reif Márton Tölgyesi Csilla 106 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Szeleburdi család | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Bocsárdi Zsófia | Kereszthury Péter Pálhegyi Júlia Smets Anna 103 pont | 8. hely | Anyanyelvünk | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Kaposi Marcell | Márta Dorottya Ohnmacht András Vellai Orsolya 102 pont | 9. hely | Aranyalma | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Falus Barnabás | Kajdi Lili Kis Lili Kuti Hunor 101 pont | 10. hely | Salane | Ádám Jenő Fenntartói Gyakorló Általános Iskola | Budapest XI. Dolgos László | Fóti Neszta Körmendy Sára - 101 pont | 11. hely | Betűtészta | Újbudai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XI. Gáspár Gergely | Hubik Fruzsina Kovács Bertold Maksi Natália 96 pont | 12. hely | ABC | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Fazekas Borbála | Grosch Panni Pólya Emese Thomay Vera 95 pont | 13. hely | Olvasó boszik | International School of Budapest és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvu Altalános Iskola | Budapest XII. Dicső Liza | Móró Mira Megyeri Márk Vaskó Lili 93 pont | 14. hely | "Arany" cicák | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Kis-Várday Erzsébet | Petrus Andrea Ringbauer Dóra Tobak Luca 92 pont | 15. hely | Gyöngyvirág | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Papp Dóra | Süveges Boglárka Tolnai-Vajgel Sára Vágó Nelli 91 pont | 16. hely | Lángész | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Sándor Noémi | Kiss Ábel Bodor Vivien Tót Ákos 90 pont | 17. hely | Bajnok | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Fuchs Péter | Koltai Balázs Pálfi Botond Szabó Imre 89 pont | 18. hely | A kis szőlőszemek | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Baracza Botond | Bíró Nóra Kuti Enikő Takács Dóra 88 pont | 19. hely | Rakéta | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Fülöp Bendegúz | Hegyi Benjamin Probojcsevity Lili Strang Patrik 86 pont | 20. hely | Deja | Ádám Jenő Fenntartói Gyakorló Általános Iskola | Budapest XI. Hegyi Domonkos | Kátai Enikő Szilágyi András Szontagh Júlia 84 pont | 21. hely | Szófacsarók | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Budapest XII. Bohus Emese | Komesz Fruzsina Kisfaludy Emese Kristofik Dóra 84 pont | 22. hely | Helyesírás | Újbudai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XI. Babcsányi István | Méhész Ádám Ónodi Bence Szebeni Kata 82 pont | 23. hely | Okos Magyarosok | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. Barbarics Anna | Dara Dorottya Diószegi Ádám Varga Orsolya 81 pont | 24. hely | Párducok | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Braun Barbara | Gresó Luca Halász Petra - 81 pont | 25. hely | Füles | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Bejczy Veronika | Ghyczy Anna Horváth Panna Le Julianna Phuonglinh 80 pont | 25. hely | Füles | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Bejczy Veronika | Ghyczy Anna Horváth Panna Le Julianna Phuonglinh 80 pont | 27. hely | Nyelvelők | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Bánhidy Laura | Frenkel Maja Hanna Kótis Zsanett Szathmári Éva 80 pont | 28. hely | Herkules | Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Czifra Vazul | Noszál Ilonal Oláh Simon Szlovencsák Nóra 78 pont | 29. hely | Észlények | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Bukovszky Dóra | Gede Zsófia Kiss Vitéz Balogh Petra 77 pont | 29. hely | Kabbala | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Bálint Borbála | Molnár Zoltán Ridout Rebecca Urbán András 77 pont | 31. hely | Kincskeresők | Hermann Ottó Általános Iskola | Budapest XXII. Szilczer Ármin | Tóth Vivien Glávits Anna Tasnádi-Tulogdi Zsófia 77 pont | 32. hely | Betűlovagok | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Benczik Benjámin | Gonda Dániel Gubcsi Előd Fehér Balázs 75 pont | 33. hely | Honfoglalók | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Calvo Szilvia | Debreczeni Aliz Döbörhegyi Sámuel Hornyák Lenke 74 pont | 33. hely | Szépírók | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Berta Boglárka | Fódi Kamilla Kornis Anna Vásárhelyi Borbála 74 pont | 35. hely | Betűk | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Domokos Kíra | Katona Dóra Rédecsi Anita Vizi Flóra 73 pont | 36. hely | Kakaós palacsinták | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Bán Lili | Chevriat Dzsenifer Hidvéghy Luca Jánó Luca 73 pont | 36. hely | Kakaós palacsinták | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Bán Lili | Chevriat Dzsenifer Hidvéghy Luca Jánó Luca 73 pont | 38. hely | Három b | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Houdema Noé | Bogya Viktória Somogyi Klára Kovács Levente 72 pont | 38. hely | Limonádé | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Fico Jessica | Kiss Ádám Kovács Anna Nika Flóra 72 pont | 40. hely | Betűreptetők | Talento-ház AMI | Budapest XI. Somogyi Zille | Bodor Fruzsina Kerényi Lili Váradi Dorottya 71 pont | 41. hely | Olvasó Cápák | International School of Budapest és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvu Altalános Iskola | Budapest XII. Tolnai Maya | Turi Rebeka Urszán Petra Vas Lili Hanga 70 pont | 42. hely | Aranysas | Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Bányai Móric | Horváth Eszter Szeidl Gergő Zempléni Lilla 70 pont | 43. hely | Imposztor 2 | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Aglau-Marzouk Omar | Móri Barnabás Pap Egon Varga Patrik 61 pont | 44. hely | Szemüveges baglyok | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Bereczki Domonkos | Pados Levente Varga Erik Verzár Bence 60 pont | 45. hely | Varázsceruzák | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Feinek Dorina | Frank Annamária Schüszler Anett Szuszkó Petra 60 pont | 45. hely | Varázsceruzák | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Feinek Dorina | Frank Annamária Schüszler Anett Szuszkó Petra 60 pont | 47. hely | Arany eszek | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Batizi Ákos | Bederna Benita Patai Máté Magócsi Szonja 57 pont | 48. hely | Szuperagy | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Orbán Vanessza | Bederna Benjámin Lovászi Lola Szabó Laura 55 pont | 49. hely | Nyelvtanzsenik | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Szabó Attila | Zeher Dominika Deák Csaba Csalagovits Dániel 47 pont | 50. hely | Kardhalak | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Földényi Fanni | Kiss Eszter Paszpalev Georgi Strohmayer Zita 46 pont | 51. hely | Magyar Szuperszótár | Talento-ház AMI | Budapest XI. Jutasi Gergely | Sipos Barnabás Cselényi Dániel Kovács Ádám 43 pont | 52. hely | Anhacse | Ádám Jenő Fenntartói Gyakorló Általános Iskola | Budapest XI. Boór András | Gaál Csenge Pongrácz Hanga - 38 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Kobaktörők | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Baski Fanni | Kurunczi Dorottya Magyar Zsuzsanna Miskolczi Róza 133 pont | 2. hely | Agyafúrt nyelvészkedők | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Meizl Domonkos | Koncz Gergő Szerdahelyi Dalma Szilágyi Emese 130 pont | 3. hely | Budai Pasa | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Budapest XII. Kormos Kristóf | Nényei Julianna Szoboszlai Nóra Tersztyánszky Flóra 129 pont | 4. hely | Nyelvészkedők | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. Ajtay Adrienn | Hatvani Dóra Mérges Máté Rompos Maja 125 pont | 5. hely | Almacsapat | Újbudai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XI. Kotánczi Hanna | Szőcs Soma Tóth-Mátrai Luca Udvaros Gergely 125 pont | 6. hely | Virányosi sasok | Virányos Általános Iskola | Budapest XII. Deák Emma | Herczeg Blanka Molnár Dóra Nagy Anna 124 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Betűvető | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Dévényi Vanda | Merkely Zita Varga Luca Zentai Dániel 122 pont | 8. hely | Agyar-Magyar | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Holló-Szabó Benedek | Oláh Kinga Orbán Dóra Pécsi Máté 122 pont | 9. hely | Nyelv-ész | Hermann Ottó Általános Iskola | Budapest XXII. Hegedűs Gergő | Kalkopulosz Eszter Papp Márton Porteleki Helbich Rozina 118 pont | 10. hely | Keverék | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Balázs Liliána | Petrus Mariann Rácz Mirkó Sebők Panna 118 pont | 11. hely | "Mári" | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Gulyás Nóra | Habermajer Nóra Maróth Márton Moreno Márk 117 pont | 12. hely | Vorka | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Máthé Kamilla | Palágyi Réka Pauer Viktória Zakariás Dorottya 110 pont | 13. hely | Nyelvtörő négyes | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Nagy Krisztina | Sándli Boglárka Szabó Laura Tóth Fanni 110 pont | 14. hely | Vuk | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Fecser Noémi | Garamvölgyi Virág Rettiger Zsófia Tasi Janka 109 pont | 15. hely | Pontosak | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Bácsfalvi Flóra | Bagó Izabella Erőss Anna Vadász Viola 109 pont | 16. hely | Bonifác | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Juhász Bálint | Laczkó Benedek Marosi Korinna Zelei Róza 104 pont | 16. hely | Fekete sereg | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Farkas Bálint | Harsányi Dániel Korondi Márton Vakán Zsombor 104 pont | 18. hely | Kankalin | Hermann Ottó Általános Iskola | Budapest XXII. Fülöp Blanka | Guttmann Johanna Kurunczi Enikő Lendvai Anna 104 pont | 19. hely | Babapiskóták | Talento-ház AMI | Budapest XI. Hermann Fanni | Lukács Botond Thurócy Viktória Zsiborás Luca 104 pont | 20. hely | Bonli | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Hozmann Szonja | Kemény Bálint Takácsi-Nagy Bence X 103 pont | 21. hely | A furfangos négyes | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Bhudia Naina | Bojtor Zsófia Fischer Dániel Lendvai Áron 102 pont | 22. hely | Papirusz | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Flieg Luca | Nagy Botond Páva Kata Tarnay Márton 102 pont | 23. hely | Bolinger | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Hideg Olivér | Horváth Gergely Szabó Ilona Vinkó Bence 101 pont | 24. hely | Villámész | Hermann Ottó Általános Iskola | Budapest XXII. Hódi Mandula | Pataki Anna Sasi Domonkos Várszegi Réka 101 pont | 25. hely | Szuper nyelvtanosok | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. Bodnár Nikolett | Elek Lilla Marjai Réka Németh Ágoston 100 pont | 26. hely | Beautiful girls | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Bársony Flóra | Csontos Blanka Ferenczy Szilvia Nika Tímea 100 pont | 27. hely | Hibamentes | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Báthory Katalin | Kelemen Kristóf László Toldi Levente Zsovák Bence Norbert 99 pont | 28. hely | Betűmezők | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Dabóczi Réka | Lénárd Adrien Magyar Luca Keresztes Kincső 98 pont | 28. hely | Lángeszek | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Penziás Tamara | Országh Zea Bognár Dorina Gerencsér Kata 98 pont | 30. hely | Magyar Agyak | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Arany Péter | Jósvai Máté Bencs Máté Balázs Vince 97 pont | 31. hely | "Viszem" | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Banykó Samy | Divényi Zita Emri Emőke Hazslinszky Virág 96 pont | 32. hely | Betűhányók | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Nagy Dániel | Vass Bence Pallos Vince Tóth Zsolt 96 pont | 33. hely | Mondat-vonat | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Dóczi Benedek | Fülöp László Postás András Siménfalvy Csongor 94 pont | 34. hely | Kozomako | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola | Budapest I. Vadas Soma | Jámbor Dorottya Andor Mátyás Klembala Zsófia 90 pont | 35. hely | Megaagy | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Csajbók Levente | Gajdos Levente Ilyés Botond Szebenyi Balázs 90 pont | 36. hely | Magyar Ászok | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Bódis Milán | Balázs Luca Imrich Eduárd Horváth Zsombor 88 pont | 37. hely | Csőrikék | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Dán Kata | Fehér Johanna Hegyi Lívia Nagy Ivett 88 pont | 38. hely | Észnél légy! | Hermann Ottó Általános Iskola | Budapest XXII. Balázs Éva | Kőszegi Míra Palcsák Barbara Szalai Mirjam 86 pont | 39. hely | Magyar mindentudók | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Báthory Szimonetta | Szalai Anna Sós Vivien Martinek Dóra 85 pont | 40. hely | Nyelvtörők | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Janurik Lili | Mayer Csenge Szabó Janka Tanos Réka 84 pont | 41. hely | Pingvinek | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Kozma Zsófia | Illyés Alexandra Szurdi Lina Melody Vakli Dorka Fanni 83 pont | 42. hely | Hupikék Törpikék | Talento-ház AMI | Budapest XI. Fehér Botond | Pintér Hajna Tamás Zsófia Velencei Katalin 80 pont | 43. hely | Magyarvér | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Czaun Boldizsár | Laczai Karola Riba Gergely Szalai Márk 78 pont | 44. hely | Megaagy 4b | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Adányi Márton | Oláh Nikoletta Rettich Kitti Szebeni Domos 77 pont | 45. hely | Dr. Bubó | Talento-ház AMI | Budapest XI. Neményi Örs | Tóth Boglárka Vissy Lili 76 pont | 46. hely | Leopárd | Hermann Ottó Általános Iskola | Budapest XXII. Berekszászi Laura | Czakó Petra Lukács Eszter Szél Tamás 75 pont | 47. hely | Arany csapat | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. B.Nagy Emőke | Kiss Marcell Limpek Balázs Szabó Benedek 75 pont | 48. hely | Mesevándorok | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Csáky Szonja | Juhász Kitti Velő Emőke Zsivkovics Elvira 72 pont | 49. hely | Nyelvkirályok | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Donáth Ágoston Marcell | Longman Gregory Barnabás Móger Máté Dezső Szabó Bence Péter 72 pont | 50. hely | Hunok | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Gyenes András | Orosz Balázs Szabó Benedek Vida Márton 71 pont | 51. hely | Nagyokosok | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Beke Nóra | Dormán Balázs Fehér Józsa Cseperke Mravik Dorka 71 pont | 52. hely | IQ Döntők | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Pallos Annamária | Tóth Lili Komáromi Petra Griffiths Emese 71 pont | 53. hely | Királyi gárda | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Bukovics Bence | Csontos Bálint Köteles Péter Mohay Gergő 70 pont | 54. hely | Rubik kocka | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Csényi Fanni | Deák Orsolya Hlács Barbara Kárpáti Kata 68 pont | 55. hely | Királyok | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Ferenczy András | Madarász Áron Mezei Ádám X 59 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Nyelvmanók | Szent Benedek Általános Iskola és Két Tanítási Nyelvű Gimnázium | Budapest XI. Andróczi Tamás | Baczakó Beáta Euler Liliána Péter Dorottya 120 pont | 2. hely | Gumimacik | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Budapest XII. Dulai Bendegúz | Kövesdi Lilla Martos Domonkos Telbisz Csanád 118 pont | 3. hely | Zöld-Fehér Sasok | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Hargittay Levente | Karancsi Boldizsár Kresz Máté Rácz Bence 116 pont | 4. hely | ALFABÉTA ÉS A HÁROM HELYESÍRÓ | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Antall Júlia | Novák Zsófia Siklósi Petra Tóth Blanka 116 pont | 5. hely | Géniuszok | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Budapest XII. Bécsy Katalin | Makovsky Mihály Mihálffy Ágota Varga Sára 116 pont | 6. hely | Bagoj | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Gálffy Veronika | Jalsovszky Janka Nádasi Patrícia Rónaszéki Debóra 116 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Sárkányok | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Bence Márk | Hampó Helga Végh Dominika Zsigár Edina 115 pont | 8. hely | Olvasókönyvek | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Kürti Gergely | Majzik Bálint Módly Márk Szelényi Kristóf 112 pont | 9. hely | Szemtelenek | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Felsmann Balázs | Örkény Bence Tass Bulcsú Varga József 112 pont | 10. hely | Jukasagyuk | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Balogh Norbert | Egri Áron Szipőcs Gergely Váli Valter 111 pont | 11. hely | Patagyuro | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Horváth Tamás | Méhész György Merényi Panna Romsics Rozina 108 pont | 12. hely | Hakapeszi | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Farkas Petra | Katona Hanna Králik Petra Szabó Cintia 103 pont | 13. hely | A nyelvtan-tenger tetején | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Jelinek Anna | Marsi Gréta Molnár Dóra Raskó Réka 102 pont | 14. hely | Baglyok | Talento-ház AMI | Budapest XI. Bodor Adrienn | Lévai Zalán Sánta Soma Soroncz-Szabó Flórián 102 pont | 15. hely | Sebtében | Németvölgyi Általános Iskola | Budapest XII. Csikós Zsófia | Siposs Mátyás Svéd Dávid Szabó Bálint 102 pont | 16. hely | Betűtornádó | Deutsche Schule Budapest - Thomas Mann Gymnasium | Budapest XII. Rácz Lilla Noémi | Stankovics Anna Szathmári Kinga Younis Nóra Petra 100 pont | 17. hely | Legyőzhetetlenek | Árpád Utcai Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XXII. Dudás Dominik | Fok Zsófia Matók Milán - 100 pont | 18. hely | Citromos tea | Újbudai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XI. Harvey Emma | Maksi Mónika Paterson Jázmin Udvaros Gertrúd 99 pont | 18. hely | Fekete Párducok | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Kalauz Boglárka | Nagy Fanni Pusztai Rozália Szilágyi Gerda 99 pont | 20. hely | köböl | Ádám Jenő Fenntartói Gyakorló Általános Iskola | Budapest XI. Dolgos Anna | Limburger Márk Matuz Anna Ladár Csenge 97 pont | 21. hely | Diana5 | Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Horváth Lili Pakányi Luca Sahin Tóth Sára 95 pont | 22. hely | Szókirálynők | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Csobánki Petra | Kubovics Krisztina Kátai Dóra Szabó Anna 95 pont | 23. hely | Nájki | Németvölgyi Általános Iskola | Budapest XII. Bártfai Dorottya | Penc Patrik Sós Martin Tuskó Csilla 93 pont | 23. hely | Szupernégyes | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Suba Lilla | Szuszkó Bálint Varga Szabolcs Varga Vivien 93 pont | 25. hely | Vattacukor | Szent Benedek Általános Iskola és Két Tanítási Nyelvű Gimnázium | Budapest XI. Horváth Orsolya | Csepely Anna Péter Balázs Szilágyi Vince 93 pont | 26. hely | Szórakész | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Musa Ahmed | Musa Dália Németh Csaba Wlasitsch Lilla 91 pont | 27. hely | Szójáték | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Kiss Bálint | Kovács Máté Papp Dominik Szabó Arvid 90 pont | 28. hely | Vikingek | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Bukovics Brúnó | Palágyi Benedek Popovics Marcell Szűcs Domonkos 90 pont | 29. hely | Nyelvtudósok | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Baroch Márton | Kis Balázs Mikolik Máté Pásztor Balázs 90 pont | 30. hely | Civilek | Szent Benedek Általános Iskola és Két Tanítási Nyelvű Gimnázium | Budapest XI. Götze Lilla | Habuda Máté Kaknics Zita Mészáros Mihály 89 pont | 31. hely | Magyar vezérek | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Huzlinger Dzsenifer | Faragó Szilvia Szűcs Dániel Tóth Béla 88 pont | 32. hely | Az anyanyelv királyai | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Bendesch Maja | Elek Patrik Pintye Zsombor Puskás Adrienn 88 pont | 33. hely | Tudorkák | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Kozári Kristóf | Molnár Péter Perlaki Borka Zengő Virág 88 pont | 34. hely | Malacok | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Czomba Vanessza | Ledács-Kiss Lili Lukács Klaudia Stefanich Anett 86 pont | 35. hely | Magyar a köbön | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Borsik Nóra | Bicskó Alíz Orosz Panna Steingart Zsófia 84 pont | 36. hely | Halálos tudósok | Árpád Utcai Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XXII. Kubik Boglárka | Nemes Blanka Vincze Zsófia - 84 pont | 37. hely | TOLLBAMONDÁS | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Babics Blanka | Konczos Júlia Sasvári Hágár Varga Dóra 83 pont | 38. hely | Dobókockák | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Polacsek Kata | Pozsgai Berta Radnai Bernadett Rózsavölgyi Dóra 83 pont | 39. hely | Aranybetűk | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Klinovics Anna | Kozma Lilla Papp Lídia Szigethy Fanni 81 pont | 40. hely | PONTOS JÉK | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Kult Lilla | Major Fanni Csenge Molnár Éva Reichert Lili 78 pont | 41. hely | Csiguszok | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Greff Bálint | Büscsei Viktor Tőrincsi Bence Varga Kristóf 74 pont | 42. hely | Rózsaszín Párducok | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Balogh Sára | Halmosi Krisztina Kniesz Laura Mayer Laura 73 pont | 43. hely | Csipet csapat | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Abonyi Levente | Farkas Dániel Kárpáti Gábor Merényi Vanessza 69 pont | 44. hely | Kristálypók | Szent Benedek Általános Iskola és Két Tanítási Nyelvű Gimnázium | Budapest XI. Garamszegi Anna | Kökény Eszter Kürtösi Marcell Petrás Marcell 68 pont | 45. hely | Két lábon járó lexikonok | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Gál Károly | Ozoróczy Ákos Tamáska Márton Tóth Sándor 67 pont | 46. hely | Bé csapat | Újbudai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XI. Ábel Barnabás | Barta Botond Medgyesi Bálint Palotás Dániel 66 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Négy Muskétás | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Nikitscher Petra | Sulyok Liliána Surján Anett Gyugos Péter 125 pont | 2. hely | Tud6 | Virányos Általános Iskola | Budapest XII. Kriza Júlia | Molnár Szabolcs Szabó Gergely Vankó Milena 121 pont | 3. hely | Anonymus | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Finta Ervin | Kéry Márton Rákos András Dominik Szabó Marcell 113 pont | 4. hely | Szószövők | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Hornyák Hanga | Hőgye Nikolett Laczai Kamilla Szikszai Andrea 111 pont | 5. hely | Valószínüleg | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Budapest XII. Ambrus András | Morvai Gábor Osvay Róza Szabó Zsófia 110 pont | 6. hely | Könyvmolyok | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Császár Veronika | Kiss Hanna Nguyen Thao Anh Tasi Vince 110 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Georgina | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Lőrincz Kata | Varga Borbála Béla Zsófia Gubicza Míra 109 pont | 8. hely | Fluor | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Bese Tamara Noémi | Haraszti Krisztina Kreisz Rita Tóth Eszter 109 pont | 9. hely | Ügyik | Talento-ház AMI | Budapest XI. Jánky Eszter | Kovács Dóra Molnár Klaudia Thuróczy Mylan 108 pont | 10. hely | O-Kósosok | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Hanti Sára | Holtzer Gábor Simák Károly Zámbó Brigitta Cintia 106 pont | 11. hely | Lila ananász | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Benczik Szonja | Janurik Flóra Korondi Anett Nyisztor Virág 104 pont | 12. hely | Metál Lady | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Bárány Eszter | Koós Zsuzsa Kormos Anna Pető Mónika 103 pont | 13. hely | Szórekonstruálók | Lágymányosi Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XI. Falucskai Lilla | Kása Zita Orosházi Anna Weisz Anita 103 pont | 14. hely | Mesterek | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Forgó Zoltán | Rédei Donát Tóth Gergő Gimesi Áron 101 pont | 15. hely | Az Osztálycsapat | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Baffy Benjamin | Bereményi Márk Domokos Dávid Nagy Barnabás 101 pont | 16. hely | SÁKISÁLE | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Gáspár Sára | Kálmán Lea Ratkovics Kinga Bärnkopf Teréz 101 pont | 17. hely | Pingvinek | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Kulcsár Anna | Kulcsár Viktória Székács Eszter Tihanyi Stefánia 99 pont | 18. hely | Búbos vöcsök | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Balla Zsolt | Gál Olivér Nemcsek Zsolt Szarka Dávid 99 pont | 19. hely | Nyelvújítók | Lágymányosi Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XI. Dobóczi Dávid | Molnár Fanni Papp Krisztián Turi Péter 98 pont | 20. hely | Pianino | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Párducz Árpád | Zilahy Bendegúz Slenker Balázs Czakó Zsombor 96 pont | 21. hely | Khb | Újbudai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XI. Fábián Noémi | Hunfalusy Blanka Mátyás Emese Tóth-Mátrai Boróka 94 pont | 22. hely | O"kós"ok | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Márton Áron | Oláh Botond Szabó Balázs Zöldi Márton 92 pont | 23. hely | Szivárvány | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Oláh Réka | Pokoly Petra Révai Flóra Török Eszter 91 pont | 24. hely | Mesternégyes | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. Budavári Kata | Freyer Virág Rácz Dóra Ujvári Hanna 91 pont | 25. hely | Alma | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Honfi Orsolya | Molnár Alexandra Pelei-Kántor Virág Ternovics Dóra 90 pont | 25. hely | Törpös négyes | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Fizély-Kovács Fanni | Igrinyi Cintia Kun Szimonetta Seidl Anna 90 pont | 27. hely | BaBaMéSzi | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. Barbarics Ágnes | Barsi Csenge Mészáros Lilla Szili Bettina 90 pont | 28. hely | Noname | Németvölgyi Általános Iskola | Budapest XII. Deák Sándor Mátyás | Dimanopulosz Dorina Juráncsik Árpád Székely Norbert 89 pont | 29. hely | Négerek | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Budapest XII. Csikor Katalin | Kedvessy Nóra Ozsvári Rozália Pigler Donát 89 pont | 30. hely | Mézeskalácsok | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Bálint Rebeka | Jankovics Lili Tóth Keve Vellai Krisztina 87 pont | 31. hely | Növényevő kannibálok | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Pintye Máté | Princz András Tárnok Márton 86 pont | 32. hely | Lovasok | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Benke Laura | Urbán Réka Gárdai Barnabás Meleg Benjámin 86 pont | 33. hely | kabala | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Budapest XII. Bernáth Kata | Göncz Zsófia Kozma Veronika László Ágnes 85 pont | 33. hely | Pajkos Papa-palacsinta Pacsirták | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Hajdu Lili | Mezei Dominika Mokos Dóra Zana Klaudia 85 pont | 35. hely | Pockok | Szent Benedek Általános Iskola és Két Tanítási Nyelvű Gimnázium | Budapest XI. Alexay Nóra | Gránicz Soma Németh Dániel Paczok Norisz 84 pont | 36. hely | Becsaviszter | Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Barthó Bence | Szlovencsák Csaba Vörös Vivien Vujosevics Eszter 83 pont | 37. hely | Csak csajok | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Görgényi Anna | Tóth L Fanni Jánosi Lilla Zöld Klaudia 82 pont | 38. hely | Magyarászok | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Mészáros Attila | Takács Gergő Tick Kristóf Tóth Márk 82 pont | 39. hely | Android | Szent Benedek Általános Iskola és Két Tanítási Nyelvű Gimnázium | Budapest XI. Bolyki Levente | Kasik Sára Schmuck Ottó Simon Dorka 81 pont | 39. hely | Gyilkos nagyik | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Radics Boglárka | Bánki Anna Hajdu Enikő Havadi Zsófia 81 pont | 41. hely | Négyek négye | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Lukács Henrietta | Szabó Kamilla Szedlák Réka Takács Kata 81 pont | 42. hely | Mazsolák | Árpád Utcai Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XXII. Harci Bettina | Nagy Gabriella Sebestyén Tímea Sziva Noémi 79 pont | 43. hely | Weöres-lányok | International School of Budapest és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvu Altalános Iskola | Budapest XII. Hagyó Dorina | Héjja Zoé Perini Victoria Torti Laura 79 pont | 44. hely | fikkek | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Csaba Dávid | Ozsváth Dorottya Rácz Roland Wágner Bence 79 pont | 45. hely | Szóhuligánok | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Kovács Anna | Orgyán Kristóf Rabi Panna Szabó Dominika 77 pont | 46. hely | Erről ennyi | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Németh Szintia | Katona Boglárka Arany Dániel Puglits Jankó 77 pont | 47. hely | Gyöngyhalászok | Szent Benedek Általános Iskola és Két Tanítási Nyelvű Gimnázium | Budapest XI. Halász Péter | Iván Szabolcs Járai Gergő Pop Leonardo 74 pont | 48. hely | Vámpírnaplók | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Demkó Vanda | Elek Renáta Hörömpöli Krisztina Merkl Vivien 73 pont | 49. hely | LVTS | Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Del Prete Simona | Takács Anna Vajda Anna Z. Szabó Liliána 71 pont | 50. hely | Fafelyek | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Békefi Bianka | Molnár Luca Monostori Réka Tóth Sára 68 pont | 51. hely | Tündék | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Balogh Zorka | Földényi Dóra Futács Vanda Kalóczkay Lili 66 pont | 52. hely | Zöld sasok | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Tóth S Ákos | Zsigmond Balázs Szebeni Donát Ligeti Norbert 63 pont | 53. hely | Agymenők | Németvölgyi Általános Iskola | Budapest XII. Bárány Barbara | Farkas Kira Kiss Niké Szabó Panna 55 pont | 54. hely | Pegazus | Szent Benedek Általános Iskola és Két Tanítási Nyelvű Gimnázium | Budapest XI. Belák Anna | Batta Sarolta Székely Nóra Pritz Boglárka 44 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Gülükék | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Felsmann Júlia | Kenderesy Lídia Kocsis Gerda Vakli Zsófia 115 pont | 2. hely | Kókuszos süti | Újbudai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XI. Czigány Vivien | Csiki Péter Czikk Luca Király Nina 114 pont | 3. hely | Szabad sajtó | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Horváth Michelle | Kollár Enikő Maácz Fruzsina Sárközy Zsófia 105 pont | 4. hely | Citromfagyi | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Berecz Anna | Nagy Zsófia Pesthy Dóra Al-Farman Petra 103 pont | 5. hely | Csipkebogyólekvár | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Dénes Emília | Lipták Noémi Szathmári Dorottya Zámbori Orsolya 98 pont | 6. hely | Csigák | Árpád Utcai Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XXII. Frang Emese | Kőszegi Anett Molnár Csenge Svantek Zsófia 97 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Gógyik | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Ágai Viktória | Nádasi Teodóra Simonyi Eszter Székely Szilvia 97 pont | 8. hely | Márványkecskesajt | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Parragh Péter | Pinto Dániel Tóth Szilvia Szabó Hanna 95 pont | 9. hely | GÓ"J"A | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Hajdú Barna | Imre Ábris Molnár Benedek Szemenyei Domokos 94 pont | 10. hely | Szólánc | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Kovács Márta | Lakatos Dzsenifer Menyhárt Regina Ozoróczy Diána 94 pont | 11. hely | Izék | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Barna Krisztina | Bárdosi Laura Fejszés Blanka Galgóczy Zoltán 93 pont | 12. hely | Nasimiki | Németvölgyi Általános Iskola | Budapest XII. Kiss Gabriella | Mike Rebeka Nagy Kinga Siposs Lili 93 pont | 13. hely | Mese-manók | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Czifra Bettina | Fodor Boglárka Holczer Eszter Kulbert Cintia 92 pont | 13. hely | PARK | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Balogh Rebeka | Bójás Kata Estefán Abigél Vancskó Anna 92 pont | 15. hely | Gerzson angyalai | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Gál Virág | Hüttner Dorina Kövesdi Krisztina Pick Alexandra 88 pont | 16. hely | Fehér hollók | Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Enyedi Ilona | Tevesz Judit Andrejcsik Richárd Ladányi Péter 88 pont | 16. hely | Sárbamacska | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Balogh Zsófia | Busai Réka Komáromi Anna Szénégető Krisztina 88 pont | 18. hely | Csillámpónik | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Jakobszen Orsolya | Kókai Kata Rappai Rita Matyóka Viktória 87 pont | 19. hely | Metro Kids Company | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Kerekes Áron | Nagy Martin Spacsek Márton Wanderer Zsófia 87 pont | 20. hely | Éberstréber | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Erőss Áron | Pató Ákos Radnai Barnabás Szemethy Martin 86 pont | 21. hely | Névtelenek | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Kozma Luca | Köteles Bernadett Kovács Krisztina Plavecz Márk 84 pont | 22. hely | Lollybop | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Galambosi Fanni | Hortobágyi Katalin Szolcsányi Réka Vasvári Virág 81 pont | 23. hely | VAKHANGYÁK | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Fehér Kristóf | Rompos Márton Szeghy Bence Szigeti Mátyás 79 pont | 24. hely | Szupernyelvészek | Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Riemer Alexandra | Dénes Alexandra Schmál Dorina Tarjáni Hédike 78 pont | 25. hely | Peace | Árpád Utcai Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XXII. Blaskovics Zsófia | Nagy Dániel Parragh Noémi Sitery Viktória 76 pont | 26. hely | Vudubabák | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Simon Vivien | Répási Kordélia Horváth Bettina Jánosi Cintia 76 pont | 27. hely | Betű-bolhák | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Antalovics Alda | Németi Kitti Siménfalvy Anna Várhalmos Nikolett 75 pont | 28. hely | Benedek írnokai | Szent Benedek Általános Iskola és Két Tanítási Nyelvű Gimnázium | Budapest XI. Lendvai Gergely | Mészáros Menyhért Riszterer István Sebestény János 75 pont | 29. hely | Spongyabob | Árpád Utcai Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XXII. Balogh Gergely | Benedek István Csapó Aliz Erdős Anna 74 pont | 30. hely | Zöld almák | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Tóth Lujza | Pintér Rebeka Lelkes Petra Zomok Petra 73 pont | 31. hely | Carminé s | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Budaházy Benedek | Haris Démien Rádi Dávid Molnár Péter 72 pont | 32. hely | Szóvirágok | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Balogh Evelin | Deák Veronika Mészáros Méda Wagner Pálma 69 pont | 33. hely | Űrpingvinek | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Muhi Viktor | Katona Bence Zana Dániel Szabó Tamás 69 pont | 34. hely | A Profik | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Dávid Norbert | Mizsák Máté Szabó Zsombor Szűcs Richárd 67 pont | 35. hely | NévMASOK | International School of Budapest és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvu Altalános Iskola | Budapest XII. Botos Lili | Kovács Flóra Megyeri Richard Bergmann Ádám 57 pont | 36. hely | Pd | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Eisrich Adrián | Jurás Gábor Magyar Arnold Podhraczky Levente 49 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Kisvakondok | Városmajori Gimnázium | Budapest XII. Sőti Dániel | Gyenes Márk Laczkó Gergely Bekes Nándor 116 pont | 2. hely | Helyes-írók | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Adravecz Lilla | Laczkó Borbála Semsey Alexandra Tóth Gy. Borbála 111 pont | 3. hely | Kecskesajt | Városmajori Gimnázium | Budapest XII. Hermann Zsombor | Kulcsár Péter Szíj Bence Zöllner András 106 pont | 4. hely | Észlények | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Fáskerti Dóra | Körömi Csongor Mezei Zsombor Szondy István 106 pont | 5. hely | Mester és a Padawanok | Városmajori Gimnázium | Budapest XII. Draskovics András | Hernádi Zsombor Schrotti Ágota Poncsák Ádám 105 pont | 6. hely | Lost | Városmajori Gimnázium | Budapest XII. Balázs Dóra | Palkó Enikő Nesselfeld Kinga Hárskúti Panna 102 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Mimika | Városmajori Gimnázium | Budapest XII. Kun Lili | B. Szabó Laura Huszár Emese Dinnyés Ágnes 98 pont | 8. hely | Irodalmi Lépegetők | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Bácskai-Nagy Barnabás | Bruinsma Dániel Wéber Domonkos Zempléni Ábel 97 pont | 9. hely | Magyar Ászok | Városmajori Gimnázium | Budapest XII. Kun Lili | Ghymes Szandra Gácsi Dorina Lányi Zoltán 95 pont | 10. hely | FKLN | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Fekete Lili | Kovács Boglárka Lestyán Réka Nagy Lili 89 pont | 11. hely | Csicska Lángos | Városmajori Gimnázium | Budapest XII. Kovács Bence | Hegedüs Dániel Havasi Gergő Székely Marcell 88 pont | 12. hely | A nyelvzsenik | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Ajtony Anna | Dósa Anna Fésü Dorottya Rátky Dóra 87 pont | 13. hely | Dode | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Csillag Dalma | Hajas Eszter Tihanyi Dóra Várady-Szabó Orsolya 84 pont | 14. hely | A.Cs.Cs. | Deutsche Schule Budapest - Thomas Mann Gymnasium | Budapest XII. Jaczina Anna | Kovács Hanna Lídia Meszléry Júlia Sárecz Lilla 82 pont | 15. hely | Úti rókák | Városmajori Gimnázium | Budapest XII. Szatmári Márton | Bata Gergely Horváth Barnabás Hönich Csongor 82 pont | 16. hely | Blondies | Városmajori Gimnázium | Budapest XII. Tausz Anna | Csébfalvi Anna Zwickl Adél Pálfalvi Kata 82 pont | 17. hely | Baglyok | Városmajori Gimnázium | Budapest XII. Perczel Léna | Rátay Luca Holló Anna Barlai Lili 76 pont | 18. hely | Nyuszik | Deutsche Schule Budapest - Thomas Mann Gymnasium | Budapest XII. Dániel Zsófi Éva | Howard Trisha van der Looj Lisa Fanny Tima Dorottya 70 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Analfabéták | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Albert Eszter | Dudits Luca Leiwolf Mihály Ratkovics Gábor 128 pont | 2. hely | Betűvetők | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Barabás Veronika | Beke Anita Laczai Veronika Varga Gabriella 120 pont | 3. hely | Csak a bolyais pólóért | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Ghyczy András | Koós Zsófia Sándli Orsolya Zsiros Levente 111 pont | 4. hely | Tejszínhab | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Budapest XII. Machula Éva | Michalabky Tamás Mihálffy Veronika Nényei Piroska 110 pont | 5. hely | Szó kincsek | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Babics Borbála | Nemessányi Cecília Rohály Hanna Tánczos Fanni 107 pont | 6. hely | Piros almák | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Maricza Katica | Smidelik Márk Simon Kristóf Szabó Ádám 106 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Allegória | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Aninger Anna | Kézdy Borbála Plumpton Jázmin Tirk Dóra 104 pont | 8. hely | ROPI | Újbudai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XI. Hunfalusy Réka | Jávorik Réka Mátyás Gergely Vargha Dániel 103 pont | 9. hely | Bányarímek | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Erdélyi Rebeka | Horváth Helga Kovács Viktória Urbán Csenge 102 pont | 10. hely | Mindeggggy | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Aradi Ákos | Hadházi Attila Pék Norbert Szabados Dániel 102 pont | 11. hely | Sünök | Lágymányosi Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XI. Bajusz Gyöngyike | Halász Karolina Samu Tünde Tábori Zsófia 100 pont | 12. hely | AMDIPALE | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Borsuk Amanda | Divényi Anna Estefán Lea Papp Orsolya 90 pont | 13. hely | Mdmk | Szent Benedek Általános Iskola és Két Tanítási Nyelvű Gimnázium | Budapest XI. Dankó Dezső | Földes Zoltán Major Ágnes Vecsei Mária Réka 88 pont | 14. hely | 7/4 törpe | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Orosz Balázs | Benczik Viki Rozsnyói Réka Ipsits Richárd 83 pont | 15. hely | Rákóczi túrósok | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Kollár Márk | Konczos Géza Lusták Dániel Kozár Júlia 83 pont | 16. hely | Tibi angyalai | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Budai Tibor | Grebanar Andrea Kósa Kincső Máté Dalma 80 pont | 17. hely | Ivánkák | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Dinyési Zsófia | Kaplár Fehér Ágnes Móricz Réka Reményi Kata 78 pont | 18. hely | Karatecsirkék | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Baráth Antónia | Kozma Norbert Lesták Renáta Mári László Levente 76 pont | 19. hely | Fekete Fila táska | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Füzesi Dominika | Siklós Olivér Fejes Emese Varga Vivien 75 pont | 20. hely | Pindur Pandúrok | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Ferenczi Fanni | Killy Elizabet Papp Evelin Sándor Lejla 71 pont | 21. hely | Dani Angyalai | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Gaál Dániel | Illés Laura Pusztai Dóra Stantsits Rita 71 pont | 22. hely | Izom Pityuk | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Al-Jashi Kaled | Drábik Janka Horváth Ádám Papp Gábor 65 pont | 23. hely | Rózsák | Újbudai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XI. Harvey Anna | Krusinszky Kitti Pethes Fanni Szepesi Zsófi 63 pont | 24. hely | Hupikék törpikék | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Dohnál Laura | Kele Patrícia Liebich Kiara Solymosi Leila 63 pont | 25. hely | Paz | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Bawadikji Jászmin | Mazár Júlia Rozgonyi Réka Wágner Luca 60 pont | 26. hely | Gang | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Gács Gergő | Nagy Benedek Nyirán Péter Várhelyi Viktor 57 pont | 27. hely | Vasabi | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Balogh Ádám | Jancski Dániel Schauer Ádám Stefanich Ádám 45 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős dö beszt | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Béres Bíborka Janka | Sásdi Mariann Pilinszky Dóra Székely Dalma 112 pont | 2. hely | döntős The Group of Philadelphia | Városmajori Gimnázium | Budapest XII. Tóth Bálint | Létay Pongrác Németh Marcell Domián Bálint 112 pont | 3. hely | döntős metródekorátorok | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Balogh Janka | Dunai Ludovika Zsófia Kálózdi Adél Réka Pável Réka 111 pont | 4. hely | Múzsák | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Brenyó Réka | Holpert Anna Szabó Fruzsina Valló Lujza 110 pont | 5. hely | A Klán | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Horváth Gergely | Jassó Gergely Posta Csongor Lendvai Gergely 110 pont | 6. hely | alfahímek | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Deutsch Domonkos | Koenig Benedek Konrád Kosdi-Kovács Márton Müller Tamás Benjámin 102 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Zöld Citromok | Városmajori Gimnázium | Budapest XII. Csákvári Laura | Csott Hajnalka Erdélyi Zsófia Papp Eszter 101 pont | 8. hely | Z | Városmajori Gimnázium | Budapest XII. Kollár Petra | Dolescha Eszter Haluska Tamás Leitner Lili 97 pont | 9. hely | Melinda és a mókusok | Deutsche Schule Budapest - Thomas Mann Gymnasium | Budapest XII. Erős Hanna | Nagy Noémi Rácz Emese Schlink Melinda 96 pont | 10. hely | Cicamicák | Városmajori Gimnázium | Budapest XII. László Borbála | Buglyó Emese Vass Annamária Komlós Laura 95 pont | 11. hely | Lánctalpas gyalogkukac | Deutsche Schule Budapest - Thomas Mann Gymnasium | Budapest XII. Caules Anna | Hermányi Fanni Kossik Dorottya Larsen Zsuzsanna 94 pont | 12. hely | BMS | Városmajori Gimnázium | Budapest XII. Kozma Gáspár Leó | Pesti Benedek Kocsubej Péter Varga Botond 91 pont | 13. hely | Kopirájt | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Molnár Balázs | Schimert Tamás Szalontai Márton Székely Kolos 90 pont | 14. hely | Pardon | Szent Margit Gimnázium | Budapest XI. Szijártó Boglárka | Bicskei Boróka Keresztes Borbála Csányi Borbála 86 pont | 15. hely | Habos kávé | Deutsche Schule Budapest - Thomas Mann Gymnasium | Budapest XII. Asbóth Sára | Gogolák Lilla Lányi Attila Somogyi Máté 86 pont | 16. hely | Vámház körút | Deutsche Schule Budapest - Thomas Mann Gymnasium | Budapest XII. Hrutka Benedek | Kosárszky Miklós Lányi Zsolt - 86 pont | 17. hely | Hörrrcsögök | Városmajori Gimnázium | Budapest XII. Zombory Zita | Szarvas Renáta Nagy Dorottya Biró Dominika 83 pont | 18. hely | Metafora | Szent Margit Gimnázium | Budapest XI. Bartha Laura | Haluska Magdolna Paál Boglárka Szántó Gréta 82 pont | 19. hely | fahéj! | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Balázs Gréta | Boros Flóra Zsófia Serényi Bendegúz Somodi Luca 77 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Budapest I. | Toldy Ferenc Gimnázium | Grusz Gergely | Budapest I. | Toldy Ferenc Gimnázium | Komárik Anna | Budapest I. | Toldy Ferenc Gimnázium | Nemeskéri Luca | Budapest XI. | Kelenvölgyi Általános Iskola | Binnerné Árki Erzsébet | Budapest XI. | Kelenvölgyi Általános Iskola | Somogyi Mihályné | Budapest XI. | Szent Benedek Általános Iskola és Két Tanítási Nyelvű Gimnázium | Kovács András | Budapest XI. | Teleki Blanka Általános Iskola | Csillag Virág | Budapest XI. | Teleki Blanka Általános Iskola | Dezső Márta | Budapest XI. | Teleki Blanka Általános Iskola | dr.Mohayné Konkoly Erzsébet | Budapest XI. | Teleki Blanka Általános Iskola | dr.Szabóné Reichert Hilda | Budapest XI. | Teleki Blanka Általános Iskola | Verpelétiné Tóth Erzsébet | Budapest XI. | Újbudai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Bakos Péter | Budapest XI. | Újbudai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Zibrányi Péter | Budapest XII. | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Koudela Judit | Budapest XII. | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Padányi Barbara | Budapest XII. | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Erdélyiné Pék Andrea | Budapest XII. | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Molnár Marianna | Budapest XII. | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Néder Ildikó | Budapest XII. | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Dr. Lehelné Szentjóby Ildikó | Budapest XII. | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Gere Edit | Budapest XII. | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Stróbl Kristófné | Budapest XII. | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Tóthné Ifju Aida | Budapest XII. | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Vágó Edit | Budapest XII. | Városmajori Gimnázium | Balkayné Kalló Ágnes | Budapest XII. | Városmajori Gimnázium | Beöthy Zsófia | Budapest XII. | Városmajori Gimnázium | Vértes Judit | Budapest XII. | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Borbély Judit | Budapest XII. | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Gábor Judit | Budapest XII. | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Oláhné Németh Ildikó | Budapest XII. | Virányos Általános Iskola | Görög Erika | Budapest XII. | Virányos Általános Iskola | Gulyás Gáborné | Budapest XXII. | Árpád Utcai Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Frankó Ibolya | Budapest XXII. | Baross Gábor Általános Iskola | Ipacsné Ribárik Éva | Budapest XXII. | Gádor Általános Iskola | Kormos Erika | Budapest XXII. | Gádor Általános Iskola | Szabóné Máté Éva | Budapest XXII. | Hermann Ottó Általános Iskola | Lakosi Zoltánné | Budapest XXII. | Kempelen Farkas Gimnázium | Görög Zsófia | Budapest XXII. | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Szabóné Egervári Ágnes | |