Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Nyelvészek | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Palásti Marcell | Kurucz Balázs Nagy Barbara Kirsch Panna 116 pont | 2. hely | SZÓKIRAKÓK | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Fey Mihály | Fürst Júlia Gróf Júlia Kovács Balázs 115 pont | 3. hely | OKOSKÁK | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. HARSÁNYI ROZI | ILLÉNYI MANDORLA MASZNYIK HANNA NÉMETH ADÉL 112 pont | 4. hely | Kis nyelvészek | Keve-Kiserdei Általános Iskola | Budapest III. Sato Himawari | Tóth Júlia Csongrádi Kristóf Méry Ambrus 111 pont | 5. hely | Táncbajnokok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Fendrik Bori | Fóti Veronika Bordás Lulu - 110 pont | 6. hely | Olvasó baglyok | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Dózsa József | Juhász Lili Polgár Lilla Szőllőssy Zsófia 109 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Helyesírás | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Csűrös Panna | Andor Adél Hajdú Borka Braun Nóra 108 pont | 8. hely | Bölcs baglyok | Első Óbudai Általános Iskola/Erste Altofener Gr. | Budapest III. Ambrus Zsófia | Felfalusi Bence Kleinhappel Réka Maurer Christoph 108 pont | 9. hely | Írkálók | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Döbrössy Anna Abigél | Döbrössy Mária Lujza Manninger Anna Szabó István Ábel 107 pont | 10. hely | A Négyfejű Sárkány | Keve-Kiserdei Általános Iskola | Budapest III. Belány Bodza | Dénes Magor Tóth Regina Tóth-Szabad István 105 pont | 11. hely | Magyarok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Arányi Marcell | Szily Borisz Bacsek Gerzson - 96 pont | 12. hely | Szuper Agy | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kovács Ivett | Pikó Patrícia Kodolányi Kamilla Fülöp G. Jeromos 94 pont | 12. hely | Teknőcök | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Beöthy-Molnár Tekla | Fehér Ágnes Nacsa Flóra Takács Júlia 94 pont | 14. hely | Nyelvőrök | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Szabó Gábor | Boncz Márton Komor Vivien Steinbach Kamilla 93 pont | 15. hely | Kérd!-ők | Keve-Kiserdei Általános Iskola | Budapest III. Fatér Petra | Korompay Róza Korvicska Benedek Pásztor Benedek 92 pont | 15. hely | KIS TUDÓSOK | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. BAKA ZOLTÁN | BÉRES BENEDEK HORVÁTH MÁRK DOBOS PANNA 92 pont | 17. hely | Névtelen négyes | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Márka Evelin | Kállai Rudolf Hunyady Bendegúz Garamvölgyi Bálint 91 pont | 18. hely | Garfield | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Amrein Bálint | Molnár Eszter Karádi Levente Géczy Boróka 90 pont | 19. hely | Micimackó | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Frey Domonkos | Nagy Boglárka Hidas Csaba 88 pont | 20. hely | ABC | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kalmár Liza | Breznyán Annamária Demeter Olivér Samu Kata 87 pont | 21. hely | Okos gyíkok | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Géczy Kamilla | Vélin Goran Molnár Dániel Németh Merse 85 pont | 22. hely | BEREKÓ | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Gyimesi Regő | Jancsó Benedek Weiler Márk - 85 pont | 23. hely | MáPetZsoAn | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Fülöp Anna | Knuth Petra Görgényi Zsombor Mizsér Márk 85 pont | 24. hely | Nyelvtörők | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Bundik Barbara | Fábián Gergely Géczi Zita Kordás Olivér 84 pont | 25. hely | DOMINÓ | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Győri Kamilla | Tóth Janka Hortay Domonkos Viharos Balázs 82 pont | 26. hely | Ki?-jelentők | Keve-Kiserdei Általános Iskola | Budapest III. Gál Petra | Jáhner Nóra Kéri Dániel Polgár Bence 82 pont | 27. hely | Irodalmárok | Keve-Kiserdei Általános Iskola | Budapest III. Somogyi Ákos | Varga Veronika Vereczkei Maja Vlasits Levente 81 pont | 28. hely | LIME | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Hargitai Lilla | Pálvölgyi Léda Petróczy Liza Szőke Mira 78 pont | 29. hely | NYELVTÖRŐ | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. COMHAIRE ANTON | HARGITAI HANNA STADLER ANNA VARGA MÍRA 77 pont | 30. hely | Írócskák | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Rácz Csilla | Békeffy Szofi Ács Berta Bodai Kata 77 pont | 31. hely | KISOKOSOK | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Varju Lili | Gyulai Blanka Bubcsó Lorena Réti Liána 76 pont | 32. hely | Szókeresők | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Bogdán Domonkos | Márkus Sebestyén Oláh Dorina Karabélyos Péter 76 pont | 33. hely | "gepárdok" | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Sárosy Patrícia | Ménes Zsombor Schuksz Levente Takács Bence 75 pont | 34. hely | Könyvkukac | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Dér Barnabás | Glavinics Anna Jacina Csaba Petrovics Adél 72 pont | 35. hely | Süni | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Juhász Botond | Lőrinc Emese Nagy Panna Rimóczi Zsolt 72 pont | 36. hely | Betűvetők | Keve-Kiserdei Általános Iskola | Budapest III. Bakos Dávid | Gulácsy-Kovács Ákos Udvari Anna Vígh Adél 71 pont | 37. hely | MAGYAROS MANÓK | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Ecseri Flóra | Földi Teodor Hunyady Máté Malata Maximilián 71 pont | 38. hely | Sóhajt-ó-k | Keve-Kiserdei Általános Iskola | Budapest III. Balázs Réka | Fáskerti Zsófia Lápossy Renáta Pál Flóra 71 pont | 39. hely | Lánykák | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Zsigovits Edina | Kamuthy Maja Schlachtovszky Bora 69 pont | 40. hely | "MaTaZsiKri" | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Herold Marcell | Szabó Zsigmond Zsolt Földházi Kristóf Ács Tamás 68 pont | 41. hely | Gondolkodók | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Nagy Alexandra | Kondor Márk Kocsis Ádám Lőrincz Jázmin Sarolta 68 pont | 42. hely | Címek címe | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Décsy Laura | Koppány Anna Tóth Adrienn Vajda Szonja 66 pont | 43. hely | Szófacsarók | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Iván Eszter | Mány Marcell helyett:Fekete Dominik Molnár Tamás Török Gábor 66 pont | 44. hely | Szupernégyes | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Csizmadia Eszter | Durst Kata Illyés Rozina Bak Zsófia 64 pont | 45. hely | Szóvarázslók | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Borbély Anna | Hrubi Márk Sándor Jázmin Horváth Áron 60 pont | 46. hely | "Három a kislány" | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Erdélyi Zsanett | Tasnádi Lili Balogh Lívia Balogh Zsolt 52 pont | 47. hely | Sportosok | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Németh Zsófia | Katona Emese Ardélyi Laura Dávid Edit 50 pont | 48. hely | Erősek | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Havady Patrik | Vezér Milán Németh Botond Margitics Zalán 48 pont | 49. hely | Rajzosok | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Tabi Eleonóra | Bodnár Blanka Szentesi Édua Fest Anna 44 pont | 50. hely | Fel!-kiáltók | Keve-Kiserdei Általános Iskola | Budapest III. Greguss Anna | Szabadhelyi Lili Tiboldi Eszter Trentin Anna 38 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Ementáli | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Büki Fanni | Horváth Veronika Keresztfalvi Zsombor Rajkai Barnabás 136 pont | 2. hely | döntős TOLLBAMONDÁS | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. DECHERT ADÉL | HARANGOZÓ BALÁZS KOVÁCS KAMILLA LÉVAY KRISTÓF 131 pont | 3. hely | Húsevő virágok | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Budai Júlia | Fialovszky Márk Karosi Viktória Munkácsi Luca 122 pont | 4. hely | Angry birds | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Török Judit | Mester Sára Kiss Márta - 122 pont | 5. hely | MEGLEPI | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Medgyesi-Petró Réka | Aszódi Petra Bódi Kamilla Préda Paula 122 pont | 6. hely | OKOSNÉGYES | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Riba Enikő | Száraz Anna Gerstenkorn Simon Kozák Áron 117 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | FEKETE PÁRDUC | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Tornyi Napsugár | Tóth Maja Tóth Sára Bella Zsófia 117 pont | 8. hely | Bárczicák | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Juszt Anna | Toók Boglárka Nagy Viktória László Luca 112 pont | 9. hely | MÁSSALHANGZÓ | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. ÁBRAHÁM DÓRI | ADOLF DIÁNA DEBRECENI KRISTÓF ÉRFALVY DÁVID 111 pont | 10. hely | Egri csillagok | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Szakács Dóra Anna | Kótai Tamás Deák Zsigmond Deák Dorka 111 pont | 11. hely | Betűvándorok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kadosa Csenge | Kuklis Hanna Leigh Alexandra Wiszkidenszky Sára 111 pont | 12. hely | London | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Albrecht Eszter | Magyar Petra Ujházy Noémi Rahimkulov Valéria 110 pont | 13. hely | Szemüveges csajok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Mező Kata | Szántó Judit Kámán Zita Rab Dorottya 109 pont | 14. hely | Klébis Tigrisek | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Csócsics Lili | Gaál Anna Karnitscher Beatrix Madarász Fanni 106 pont | 15. hely | Réka és a Kisbetúk | Keve-Kiserdei Általános Iskola | Budapest III. Hrehuss Fanni | Gyarmathy Eszter Puscsizna Orsolya Vályi-Nagy Réka 105 pont | 16. hely | A négy "áldás" | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Tóth Blanka | Szabó Berta Józsa Nóra Tölgyes Izabell 105 pont | 17. hely | Szuper-négyes | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Beke Csongor | Toór Patrik Sehter Norman Gonda Henrik helyett:Bencze Bianka 103 pont | 18. hely | NÉGYRONGYOSIAK | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Jedlovszky Pál | Balogh Artúr Hornák Gergő Zulauf Richard 102 pont | 19. hely | Észkerekek | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Gyimesi Péter | Kevevári Édua Nehéz-Posony Benedek Lestyán Ádám 101 pont | 20. hely | Szóraforgók | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Herter Veronika | Scholtz Gergely Sipos Ilka Waigand Ágoston 101 pont | 21. hely | Vörös mókusok | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Bónyai Tamás | Kozák Balázs Nemecskó Nóra Vida Jázmin 100 pont | 22. hely | Nyelvtörők | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Kacimi El Hassani Marwan | Korbai Gyöngyvirág Ötvös Kinga Pásti Enéh 100 pont | 23. hely | 4 okos lány 1 csapásra | Keve-Kiserdei Általános Iskola | Budapest III. Kiss Anna | Szalay Zsófi Takács Tamara Varga Dóra 96 pont | 24. hely | 3D+1F | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Csiszár Dóra | Makovi Dorka Tóth Fanni Wetzel Dorka 95 pont | 25. hely | Rettenetes 4-es | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Hernádi Zita | Brandt Barbara Borsi Eszter Balassa Eszter 95 pont | 26. hely | Betűpattintók | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Szűcs Balázs | Aradi Mátyás Iszak Balázs Kovács Dominik 91 pont | 27. hely | Kiserdei Könyvfalók | Keve-Kiserdei Általános Iskola | Budapest III. Adler Márk | Bilicz Miklós Kámány Barna Krizsanyik Levente 89 pont | 27. hely | TORNÁDÓ | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Lukács Lilla | Takács Bálint Füstös Gergely Földi Dániel 89 pont | 29. hely | Kiváncsiak | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Károlyi Kornélia Kertész Boglárka Rékó Anna 89 pont | 30. hely | Hármas gólyák a bóján | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Szabó Ágnes | Zombori Hanna Solt Laura - 88 pont | 31. hely | Vörössólymok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Arday Szofi | Ferenczi Bálint Rékai Dávid Schnábel Gergely 88 pont | 32. hely | Nyelvtankirályok | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Nagy Norbert helyett:Bodnár Balázs | Tóth Laura Gőgh Marci Lupták Dominik 87 pont | 33. hely | RAGASZTÓK | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Gábor Luca | Takács Maja Nagy Kinga Beck Laura 84 pont | 34. hely | Szóvitézek | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Brassnyó Katalin | Döbrönte Zsófi Horváth Dorottya Kalotai Dávid 84 pont | 35. hely | D2H2 | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Dinnyés Ákos | Dzimba Dániel Havasi Benedek Hevesi Zoltán 83 pont | 35. hely | HUPIKÉK TÖRPIKÉK | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Nagy Gergely | Balogh Barna Keller Kristóf Reif Nikolett 83 pont | 37. hely | Tulipánok | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Balogi Borbála | Demeter Boglárka Fábián Luca Tóth Dalma 83 pont | 38. hely | Focisták | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kondor Dávid | Munkácsi Milán Paulenyák Attila Sólyom Levente 83 pont | 39. hely | Nyelvtanoda | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Vadon Bálint | Vándorffy Áron Szarvas Balázs Káli Bence 83 pont | 40. hely | Rio | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Hargitai Júlia | Kiscsordás Lili Setényi Anna Mészáros Szofi 82 pont | 41. hely | AGYAFÚRTAK | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Füzi Balázs | Károlyi Péter Molnár Botond Szűcs Benedek 79 pont | 41. hely | Leányok | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Balázs Csenge | Kékesi Klaudia Sánta Helga Varga Zsuzsi 79 pont | 43. hely | Srácok | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Papp Marcell | Valkó Bence Kapusi Barnabás Hetényi Csongor 78 pont | 44. hely | Magyar Zsenik | Keve-Kiserdei Általános Iskola | Budapest III. Kocsis Henrietta | Kovács Ákos Kövesdi Kitty Somogyvári Dóra 78 pont | 45. hely | TOLDALÉK | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. CSAPÓ VERA | GERŐ LUCA GRYLLUS ALMA SCHWIETERS LILI 77 pont | 46. hely | BoBaCsuSza | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Borka Annamáriahelyett:Bozsó Nikolett | Bartos Máté Csuka Máté Szalay-Tóth Gábor 77 pont | 47. hely | MADÁRTEJ | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Bodor Luca | Kovács Lilien Vörösváry Nóra Kotorova Denica 75 pont | 48. hely | Észlények | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Boér Lőrinc Adorján | Hajdu Zétény Bánk Tósoky Zsófia Borbála Tóth Patrik 75 pont | 49. hely | Nyelvtanász | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Adorján Boglárka | Mikó Lili Dorottya Tóth Heinemann Oszkár Varsányi Zsombor 74 pont | 50. hely | Mogyorós pele | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Erdélyi Márk | Nagy-Baló Atilla Weber Krisztián - 73 pont | 51. hely | Nyelv Manók | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Duntzendorfer Kinga | Enyedi Viktória Juhász Bianka Pádár Bálint 72 pont | 52. hely | Kiserdei Szófejtők | Keve-Kiserdei Általános Iskola | Budapest III. Kando Lőrinc | Kardos Balázs Király Győző Varga Máté 71 pont | 53. hely | Uhuk | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Horváth Lili | Turák Málna Vécsey Lili - 71 pont | 54. hely | Halrudacskák | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Ács Laura | Kuncz Réka Váradi Hanga Marozsák Tádé 65 pont | 55. hely | NEM TUDJUK | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Papp Gergely | Dunai Máriusz Borsány-Gyenes Barnabás Carroll Benjamin 65 pont | 56. hely | Csodakutyák | Keve-Kiserdei Általános Iskola | Budapest III. Kelemen Eszter | Kertész Luca Kovács Dorina Walczer Anna 62 pont | 57. hely | Nyelvlovasok | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Kaufmann Donát | Kun Barka Horváth Balázs Bakos Bence 60 pont | 58. hely | Kiserdei Nyelvtörők | Keve-Kiserdei Általános Iskola | Budapest III. Horváth Levente | Lukács Tamás Ozsváth Dorián Pajor Zsombor 55 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Mikopodó | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Dócs Bernadett | Kovács Hanna Miskolczi Abigél Polonyi Domonkos 130 pont | 2. hely | Nyerő Négyes | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Balogh Berta | Böcskei Bálint Tollner Zsuzsanna Varga Bálint 125 pont | 3. hely | Hejesek | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Fuisz Gábor | Misik Márton Pálvölgyi Szilveszter Szántó Dániel 124 pont | 4. hely | Nyelv-törő | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Kádár Barnabás | Kádár Gellért Szabó Viktória Szilágyi Zsófia 123 pont | 5. hely | Nyelvtanoncok | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Bánóczki Dominika | Debreczeni Tibor Mihalkó Norbert Pongrácz Rita 122 pont | 6. hely | Matyi lúdjai | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Fazekas Renáta | Márialigeti Flóra Sági Brúnó Szabó Lilla 120 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Bogáncs | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Horváth Julianna | Pröhle Janka Ramocsai Kata Vida Kata 117 pont | 8. hely | Csupa Há | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Hrabina Dóra | Hegyes Zoltán Sagát Dóra Darányi-Fehrentheil Hanna 115 pont | 9. hely | Nyelvművelők | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Németh Roland | Oláh Bálint Pyszny Zsombor Zomborácz Károly 113 pont | 10. hely | Nyerő Négyes | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Láda-Hartyáni Barnabás | Lakatos Máté Szóráth Gergely Várkonyi Botond 113 pont | 10. hely | Szuper Csapat | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Faragó Emma | Élő Panni Szlávy Anna Gáspár Rebeka 113 pont | 12. hely | Kulcstartók | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bodicsi Bianka | Király Ágnes Veres Luca Zentai Flóra 112 pont | 13. hely | Nyelvfanok | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Szelestey Kinga | Szentiványi Anna Szilágyi Emese Túri Lili 109 pont | 14. hely | Magyagy | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Magyar Anna | Kovács Sára Dezsényi Viola Szeidl Sára 109 pont | 15. hely | Irodalmi lépegetők | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Nagy Balázs | Svastits Domonkos Görgényi Botond Bacsek Bernát 106 pont | 16. hely | Könyvmolyok | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Horváth Csenge | Vasadi Rozi Bogdán Blanka Petrovics Sára 106 pont | 16. hely | Versenyzők | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Nagy Gábor | Pusztai Anna Tóth Marcell Varga Léna helyett: Somogyi Hanna 106 pont | 18. hely | Csiripelő Kiscsibék | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Farkas Boróka | Heffler Hanna Kézdi Fanni Környei Veronika 105 pont | 19. hely | Nyelvtanmanók | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Hadnagy Patrícia | Nemes kata Siklósi Anna Vasilescu Henriett 105 pont | 20. hely | Csontász | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Ivanovics Ádám | Kelemen Zsombor Komma László Pohl Márton 104 pont | 21. hely | Rántott húsos szendvics | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Kárpáti Kristóf | Nagy Zétény Török Tímea Virágos Flóra 103 pont | 22. hely | Nyelvtan Expressz | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bessenyei Hanna | Bánfalvi Dániel Győrfi Boglárka Szeredás Kristóf 103 pont | 23. hely | Nyelvtudósok | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Glatz Blanka | Kozma Bianka Plank Sarolta Radvánszky Fanni 103 pont | 24. hely | Személyes Négymások | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Déri Lilla | Kelemen Kamilla Kiss Júlia Pozsony Blanka 102 pont | 24. hely | SZÓFORGATÓK | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Becker Zsanett | Sárközy Gergő Szabó Kíra Székely Szabolcs 102 pont | 26. hely | Brigantik | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Horváth Andor | Jakab Levente Márkus Tivadar Scholtz Domonkos 102 pont | 27. hely | CBA | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Mukli Franciska | Nyull Fanni Pálfy János Jakab Stekl Zsigmond 101 pont | 28. hely | Szundi Banditák | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Keszthelyi Zorka | Jeszenszky Júlia Gárdos Aliz Máthé Zsófia 100 pont | 29. hely | Zsaluemcsi | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bertók Zsanett | Csontos Csilla Kató Emese Varga Luca Anna 100 pont | 30. hely | Greenday | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Gálfi Péter | Keserű Márton Mezei Csongor Tállay Miklós 99 pont | 31. hely | Mondatmágusok | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Borsi Gergely | Bihari Marcell Molnár Vencel Szabó Dominik 99 pont | 32. hely | Mandula | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Anthony Kendra | Fogarasi Réka Süttő Fruzsina Sziebert Anna 98 pont | 33. hely | Észi/DC | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Ágai Ábris | Keresztúri András Kassai Márk Bouchelaghem Samir 98 pont | 34. hely | NyelvElek | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Albert Orsolya | Csíky Dávid Tamás Németh Natália Szakály Emma 96 pont | 34. hely | Nyelvtanoda | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Diósi Abigél | Fazakas Balázs Major Zsófia Sásdi Nóra 96 pont | 36. hely | Kockacukrok | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kasza Réka | Nyirády Loretta Hidasi Franciska Csányi Liza 95 pont | 37. hely | Könyvmolyok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Balla Eszter | Arányi Nóra Várady-Szabó Kata Svastits Judit 95 pont | 38. hely | Nyelvtanos Csajok | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Székely Orsolya | Szombathelyi Anna Bouché Nathalie Boncz Mária 95 pont | 39. hely | Szótekerők | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Árkossy Zsófia | Dénes Anna Kalotai Máté Kovács Kamilla 92 pont | 40. hely | Nyelcsibészek | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Ihász Angéla | Gunics Regina Molnár Bianka Schwarcz Barbara 91 pont | 41. hely | Smile | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Ágoston Viktória | Bordás Panna Szemán Pálma Tóth István 90 pont | 42. hely | Nyelvelők | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Bertalan Eszter | Huszti Zalán Maszlovics Krisztián Takács Roland 89 pont | 43. hely | Fiúk És Egy Lány | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Goizer Lili | Rakolcza Péter Rácz Olivér Rozgonyi Csongor 88 pont | 44. hely | Magyar csapat | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Samu Barbara | Menyhei Flóra Fickert Nóra Borsi Rita 87 pont | 45. hely | Nyelv-ész | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Hamikus Gergő | Fendrik Bertalan Túri Máté Fóti Kristóf 87 pont | 46. hely | Páros nyerők | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Félix Andrea | Körner Olga Stankovics Adél Nunkovics Laura 86 pont | 47. hely | Betűsortűz | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Dezső Márk | Kamondy Henrik Maráz Vince Vincze Tamás 82 pont | 48. hely | Resszkessetek Betűk | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Csala Dorottya | Józsa Bojána Kasuba Réka Szende Dóra 79 pont | 49. hely | TNT | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Hanák Zoltán | Bőzsöny Olivér Révész Viktor Barnabás Török Soma 79 pont | 50. hely | Észperec | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Glücker Réka | Kelen Letícia Töreky Fanni Török Kiara 78 pont | 51. hely | SEK2 | SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Balázs Bíborka | Kiss Polett Naffa Lilla Németh Flóra 77 pont | 52. hely | Hármas nyerés | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Erdélyi Luca | Szócska Emese Földes Hanna - 77 pont | 52. hely | Nyelvet-törő nyelvtörő | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Czunyi Dóra | Kézdy Gréta Sárközi Panna Oláh Dorka 77 pont | 54. hely | Észkerék | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Babos Martin | Day Benjámin Hargitai Dóra Luzsi Levente 74 pont | 55. hely | Almanach | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Buzinkay Zorka | Jankó Eszter Kendik Lili Varga Alíz 73 pont | 56. hely | Betűvetők | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Mikó Petra | Barna Zsófia Szabó Rebeka Kovács Anna 73 pont | 57. hely | SEK1 | SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Herczku Vivien | Lakatos Anna Mándy Anita Tucci Emma 69 pont | 58. hely | Kisbetűk | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Barna Eszter | Éri Karolina Laza Alexandra Tímár Anna 61 pont | 59. hely | Szófaragók | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. An Zheng He Andrea | Balajthy Daniella Szőllősi Anna Schieszl Julianna 56 pont | 60. hely | Tolvaj szarkák | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Gáspár Viktória | Kontra Tímea Takács Viktória Baár Krisztina 55 pont | 61. hely | Ye$ | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Garamvölgyi Dániel | Gőgh Gábor Bartha Ákos Pálffy Márton 47 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős MOCORGÓK | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. BAKA BERNADETT | CSEH RÓZA KISS LILI KOENIG LILI 136 pont | 2. hely | döntős A KEREKASZTAL NYELVTANOSAI | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Jedlovszky Krisztina | Baló Noémi Lukács Flóra Márka Adrienn 131 pont | 3. hely | döntős Bolyz | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Janczer O. Lili | Simon Zsófi Kovács Kitti Gutman Anna 131 pont | 4. hely | döntős ÁÁÁ, kezeket a magasba!!! | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Tordai Ábel | Lakatos Ádám Dacher Ádám Marcsek Zoltán 130 pont | 5. hely | VALIANLI | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Boldizsár Lili Katalin | Kuklis Vanda Kuzmiák Anna Makra Lilla 120 pont | 6. hely | Raktalan Ragok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Major Benjámin | Szenthelyi Kristóf Békési Bulcsú Sáfi Lilla 116 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Relytéjes négyes | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Ehrenberger Blanka | Barta Emily Sarf Zsófia Elbe Orsolya 114 pont | 8. hely | Libacomb | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Kún Hanga | Négyessy Eszter Perosa Sandra Rozenberszki Zsófia 110 pont | 9. hely | Magyar Értelmetlen Kéziszótár | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Budai Zsófia | Váczi Mirjam Molnár Ilona Koppány Dorottya 108 pont | 10. hely | Fergeteg | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Szalai László | Marozsák Tóbiás Kirisits Bence Süle Ákos 108 pont | 10. hely | Nyelvész-kém | Első Óbudai Általános Iskola/Erste Altofener Gr. | Budapest III. Bálint Bence Dániel | Kovács Fruzsina Édua Tóth-Kiss Petra Vadler Júlia 108 pont | 12. hely | Stréberek | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Ferencz Bálint | Máté Patrik Orosházi Gergő Ritecz Bertalan 107 pont | 13. hely | Aphrodite gyermekei | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Angelus Hanna | Cerghizán Délia Apró Noémi Angyal Kata 106 pont | 14. hely | Nyelvi Bogarak | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Fejős Bettina | Rátkai Petra Takács Eszter Werderitsch Lili 106 pont | 15. hely | BABEKOKO | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Kovács Zalán | Korompay Örs Beke Hunor Bartha Zoltán 105 pont | 16. hely | Apple | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Ujhelyi András | Kárpáti Márton Kiss Domokos Bordás Máté 104 pont | 17. hely | Csillaghullás | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Bozó Csenge | Késmárky Csaba Medveczky Máté Sípos Bogáta 104 pont | 18. hely | Csalamádé | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Fekete Zsófia | Mészáros Melinda Villám Csenge Kovács Kira 104 pont | 19. hely | KOCKÁK | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Félix Dóra | Kiss Bernadett Lux Ida Sipos Barbara 103 pont | 20. hely | Jedi lovagok Ork hercegnők | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bende Leonard | Boros Júlia Komma Lilla Kata Nász Noémi 101 pont | 21. hely | Ügyifogyi | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bertus Marcell | Czakó Tímea Radványi Panna Székely Anikó 101 pont | 22. hely | Jók vagyunk! | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Nagy Dominika | Bálint Csenge Ács Eszter Szűcs Eperke 101 pont | 23. hely | Totál Káosz | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Boér Dorottya | Dézsi Viktória Losonczi Dóra Radnóty Eszter 100 pont | 24. hely | Morgós Lajhárok | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Körber Dominik | Balla Péter Molnár Dániel Szikszai Dániel 99 pont | 25. hely | UBORKA | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Róth Eszter | Germán Péter Hadházy Adél Ziemer Patrik 99 pont | 26. hely | IrodalmÁszok | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Bertalan Dávid | Rittgasszer Ákos Bálint Alex Elekes Zsófia 98 pont | 27. hely | Naspolya lányok | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Forrai Kata | Ludwig Stefi Keszei Anita Szabó D. Zsófi 97 pont | 28. hely | Hejesíró Csalyok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kiss Eszter | Bagyinszki Dalma Békési Emese Lakatos Ágnes 96 pont | 29. hely | LoL | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Halász Mihály | Huszár Dániel Metykó András Pál Szilveszter 96 pont | 30. hely | Limbóláz | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Gaál Blanka | Kató Linda Paár Bogáta Júlia Sápi Eszter 96 pont | 31. hely | Magyar/ászok | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Bajmóci Vivien | Bencze Ivett Rédly Krisztián Srajber Kinga 94 pont | 32. hely | Istencsapta Verejtékes Kismalacok | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Lővei Vera | Punyi Dorka Stefkó Szonja Tarján Sámuel Péterpál 91 pont | 33. hely | Mogyorós pizzák | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Beskid Dorottya | Miskolczi Zsófia Krasznai Blanka Szőcs Krisztina 91 pont | 33. hely | Négylevelű Lóherék | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Geiger Szonja | Gőgös Blanka Hajdú Zsófi János Zsuzsa 91 pont | 35. hely | 100 % | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Smeló István | Pachl Áron Pachl Benedek Beke Máté 89 pont | 36. hely | Turbó Gombóc | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Alföldy Rebeka | Magvasi Márk Tesner Zsófia Turkevi-Nagy Gellért 89 pont | 37. hely | Koponyák | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Benke Bianka | Csiliga Alexandra Nagy Katinka Rényi Luca 89 pont | 38. hely | Okoslégy | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Bálint Máté | Baranya Adrienn Horváth Cintia 88 pont | 39. hely | Tudorok | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Lehóczky Éva | Stiebel Tiffany Pirlg Regina Sipos Kinga 87 pont | 40. hely | Málnatörpök | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Kovács Marcell | Maráczi Dániel Rácz Domonkos Raits Botond 87 pont | 41. hely | Mester hármas | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Hajdú Gabriella | Kulcsár Krisztina Molnár Dóra 86 pont | 42. hely | Naspolya fiúk | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Katona Mátyás | Kis Ádám Nyomárkay János Sallai Manó 85 pont | 43. hely | Locsolócsövek | Csik Ferenc Általános Iskola és Gimn. | Budapest II. Temesszentandrási Gyöngyvér | Leitner Lilla Krenner Fanni Keresztes Liza 85 pont | 44. hely | Szövegkövet | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Jahoda Anna | Koczka Csenge Nagy Noémi Wallner Andrea 85 pont | 45. hely | Könyvmolyok | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Fekete Csaba | Hajnal Dorottya Kacimi Selma Papp Boglárka 84 pont | 45. hely | MANGÓ contra MÉZESKALÁCS | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Berta Bendegúz | Jalsovszky Péter Kurucz György Pálffy András 84 pont | 47. hely | Gyurmalin | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Budavári Richárd | Kiss Ádám Labádi Péter Pelle Tamás 83 pont | 48. hely | 3 a magyar igazság + 1 a ráadás | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Böszörményi Vitéz Ákos | Bankó Márton Puscsizna Bence Kozma Balázs 82 pont | 49. hely | FLEJ | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Geiger Flóra | Lőrinczi Luca Rátfai Júlia Reichenbach Eszter 81 pont | 50. hely | Magyarmumusok | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Fehér Fanni | Huszár Zsófia Kővári Laura Simkó Rita Fruzsina 79 pont | 51. hely | ikszdé | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Börcsök Barnabás | Bulyáki Soma Szalai Gyula Szirmai-Szabó Réka 79 pont | 52. hely | Szóbombázók | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Richnovszky Lili | Gelbmann Márta Qiu Elisabeth Pál Elza 76 pont | 53. hely | SEK3 | SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Erdélyi Dávid | Hajas Dávid Papp Laura Weisz Viktor 76 pont | 54. hely | LB | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Fischer Blanka | Lőrinncz Laura Pentz Boróka Soede Lucille 75 pont | 55. hely | Tripla X | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Szabó Marcell | Tóth Balázs Szabó Tímea 73 pont | 56. hely | BODONI | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Csongrádi Nicol | Mézes Boglár Medek Dóra - 72 pont | 56. hely | Szeretem a Tejet | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Adorján Diána | Bálega Szonja Dunai Petra Ónodi Boglárka 72 pont | 58. hely | Kobakok | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Ámon Marcell | Keller Ferenc Rákosi Dávid Sárközi Miklós 72 pont | 59. hely | Győztesek | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Borboly István | Jengibarjan Máté Kara Ádám Sárvári Merse 71 pont | 60. hely | Szomszéd Néni Produkciós Társulat | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Torma Zoltán | Kádár Brúnó Huszár Dávid Mecseki András 71 pont | 61. hely | Sajtosék | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Mészáros Máté | Varga Marcell Kiss Dániel Fodor Ádám 70 pont | 62. hely | Boldogság | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Forgács Laura | Sipos Viktória Böröndi Anna Losonczi Szilvia 70 pont | 63. hely | Bléd | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Lajcsik Dorottya | Felfalusi Éva Schrett Laura Lukács Beáta 69 pont | 64. hely | Betűtészták | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Altorjay Botond | Berky Ádám Fodor Marcell Köntös Kristóf 68 pont | 65. hely | EZZZAZZZ | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Csoknyai Lilla | Aradi Regina Bognár Lili Kántor Zsófia 68 pont | 66. hely | Kobold Makik | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Korecz Gábor | Bányai Botond Józsa Jakab Tóth Miksa 67 pont | 67. hely | Anonymus - Névtelen | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bálint Fruzsina | Szabó Blanka Erdélyi Zsófia Samu Letícia 67 pont | 68. hely | Négy az egyben | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Horváth Zsófia | Pummer Petra Décsy Dalma 65 pont | 69. hely | "Találd ki te!" | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Szabó Vince | Szabó András Kaiser Máté Taraczky Dániel 64 pont | 70. hely | Leányok | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Szellős Viki | Cseh Brigitta Fazekas Kinga Kocsis Mirtill 62 pont | 71. hely | Csatárok | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Madácsi András | Petri Áron Károlyházy Csanád 59 pont | 72. hely | "Okosak és Szépek" | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Peiker Márk | Böröndi Lilla Kárpáti Enikő Csánk Fáni 45 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Vegyes négyes | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Beöthy-Molnár Mátyás | Czeglédy Karola Gönczi Júlia Lengyel Mária 115 pont | 2. hely | Kukutyin | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Balassa Ádám | Kámán Vince Teleki Emma Ujházi András 114 pont | 3. hely | A fagyi visszanyal | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Sztányi Borka | Nagy Fruzsina Ondreász Celeszta Rácz Dorottya 110 pont | 4. hely | SZOBAFESTŐK | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. HORVÁTH MARCELL | PLAVECZ LAMBERT PÓR ZSUZSANNA VIGH DIÁA 106 pont | 5. hely | SEK4 | SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Ferenci Ármin | Kun Bence Lakatos Árpád Varga Kamilla 105 pont | 6. hely | HÁROM JÓBARÁT | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Nguen Nhat Minh | Láng-Miticzky Dániel Bárdos Benedek Budinszky Móric 102 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | LAK | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Gárdos Lili | Keszthelyi Aliz Szabolcs Kira - 101 pont | 8. hely | Nyelvgyötrők | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Csáki Csilla | Fischer Kitti Juhász Kitti Lang Petra 100 pont | 9. hely | VII. Bélák | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Késmárky Csenge | Bátori Levente Kótai Dániel Varga Milán 99 pont | 10. hely | Gold-Talp | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Gróf Tímea | Kállai Petra Hortobágyi Anna Surányi Laura 98 pont | 11. hely | GÉPAGYAK | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Jakabos Dávid | Szpisják Ferenc Van Assche Dávid Báti Botond 97 pont | 12. hely | IQ-betyárok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Rozsályi Emese | Tamás Boglárka - - 97 pont | 13. hely | No name | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Nenezic Patrick | Rajkai Boldizsár Horváth Réka Németh Boglárka 96 pont | 14. hely | Rím-Elek | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Mravik Olivér | Szabó Ágoston Sziklay Ábel Tormay Bence 96 pont | 15. hely | Agyasokk | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Hadobás Martin | Majnár Flóra Rácz Natália Török Dóra 92 pont | 16. hely | Csíkos Vadmalacok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Papp Cintia | Hámori Patrícia Martin Daniella Lőrincz Ajna 92 pont | 17. hely | Középfölde Bölcsei | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Stankovics Ábel | Jakovác Gergely Soproni Bálint - 89 pont | 18. hely | BKV (Brutális Kecskék Vállalata) | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Selmeczi Laura | Pocsaji Tirca Körösvölgyi Márton Szluk Sándor 88 pont | 19. hely | ZÜMMÖGŐ DARAZSAK | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Demecs Eszter | Salihi Arlinda Varga Anett Nagy Dorottya 88 pont | 20. hely | Johnny Bravo és a Cibáló | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Ordasi Dénes | Teleki Mihály - - 87 pont | 21. hely | Rózsi Néni Porontyai | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Barczikai Fruzsina | Gál Nicole Hoóz Krisztina Varga Mariann 83 pont | 22. hely | HELYESÍRÁSI KÉZISZÓTÁR | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Török Laura | Balázs Réka Schőnviszky Csenge Papp Rebeka 82 pont | 23. hely | Csak csajok | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Bujdos Vivien | Kiss Franciska Leikep Orsolya Tóth Kata 80 pont | 24. hely | Tunyacsáp | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Stéger Dalma | Stéger Dávid Szalai Balázs Reppa Nikolett 78 pont | 25. hely | Okos Toiglik | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Grósz Anett | Calderale Constanza Vogt Vivien Kancsár Gábor 78 pont | 26. hely | Herkentyűburger | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Sándor Krisztián | Papp Zoltán Orgován Nikoletta Farkas Ádám 77 pont | 27. hely | Dupla csokis meggyvarázs | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Haklik Tünde | Szabados Zsófia Szucsics Tímea 76 pont | 28. hely | Natur Aqua | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Szeg Zsófi | Hegedűs Tamás Lendvai Dénes Csepregi Ádám 75 pont | 29. hely | 6 Skizofrén | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kuklis Medárd | Mihályfi Gergely Körner Ábel - 75 pont | 29. hely | Saláták | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Horváth Virginia | Kovács Anett Mány Bence helyett:Jónás Emese Molnár Kitti 75 pont | 31. hely | Favoritok | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Kaposnyák Júlia | Kelemen Kálmán Király Zsófia Lukácsi Boldizsár 75 pont | 32. hely | Bádogmanók Váza Zsolijai | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kozma Fanni | Szolnoki-Vékás Olívia Túri Anna Jakab Juli 74 pont | 33. hely | Pedálok | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Lóránt Márk | Loydl Dániel Medveczki Cintia Turányi Bence 74 pont | 34. hely | I Rom Man | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Boros Dávid | Kovács Attila Huszár Tamás Szócska Miklós 72 pont | 35. hely | Nyül | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Júlia Salminen | Volom Sára Székely Hanna Varga Glória 69 pont | 36. hely | GaPeZoDa | Csik Ferenc Általános Iskola és Gimn. | Budapest II. Városi Gabriella | Pusztai Petra Kolozsvári Zoltán Szabó Dániel 69 pont | 37. hely | Észbook | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Boczka Bálint | Csiszér Tamás Farsang Balázs Kozma Kis Réka 67 pont | 38. hely | Nike | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Füzi Flóra | Gellér Réka Ilyés Flóra Monfils Zoé 66 pont | 39. hely | Szivattyúk | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Kúti Anna | Palotai Petra Topa Zsuzsanna Aranyosi Réka 63 pont | 40. hely | Szájbarágó | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Casutti Sofia | Horváth Éva Kátai Zita Orehovszki Alexandra 62 pont | 41. hely | Fodrok a Fodrosból | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Macar Ildikó | Bódis Zsófia Teperics Tekla Éberhardt Aurél 62 pont | 42. hely | New Group | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Miski Vanessza | Horváth Beatrix Pék Emese Dományi Alexandra 59 pont | 43. hely | Nyelvtörők | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Farkas Dorottya | Ugronicz Luca Bianka Bubb Sára Dalma Piller Noémi 48 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős BVZGO MOCHYNGAEK | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Iványi Balázs | Csapodi Márton Batthyány Boldizsár Vékássy Áron 121 pont | 2. hely | döntős Veni-vidi-vici | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Dávid Eszter | Kovács-Sebestény Szilárd Nemes Krisztina Szabó Kata 120 pont | 3. hely | Cunami | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Ardai István | Forró Zsigmond Kóti Marcell Sagát Lóránt 112 pont | 4. hely | Kerti törpék | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Ágoston Nikolett | Bányai Eszter Barabás Márk Török Sára 111 pont | 5. hely | Cseresznyevirág | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Pálúr Judit | Répássy Luca Suhai Hanna Szabó Kristóf 110 pont | 6. hely | Színesfém-orientált buckalakók | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Borkuti Balázs | Kincses Domonkos Mihalik Janka Seregy Dóra 106 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Fapuma | Árpád Gimnázium | Budapest III. Harmat Borbála | Kovács Annamária Szentágotay Noémi Szontág Imola 104 pont | 8. hely | Mi | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Temesvári Máté | Fehér Ticián Martini Dávid Závoti Olivér 104 pont | 9. hely | Lidércek | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Gulyás Orsolya | Pintér Janka Szántó Viktória Telkes Anita 103 pont | 10. hely | Zsebenci Klopédia | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Krenner Bálint | Németh Bernadett Soós Rebeka Tóth Csanád 101 pont | 11. hely | Ökörfarkkóró | Árpád Gimnázium | Budapest III. Angvárszky Balázs | Fetter László Márkus Tamás Szondy Dániel 100 pont | 12. hely | Oposszum | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Tatai Áron | Török Attila Uhrman Ádám Végh János 97 pont | 13. hely | Pántlika | Árpád Gimnázium | Budapest III. Bea Bence | Börcsök Dóra Korompai Zsolt Szalay Bence 93 pont | 14. hely | Kupak-Tanács | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Szabados Csanád | Majoros Gabriella Molnár Kamilla Ribinszki Dóra 90 pont | 15. hely | Teljes hasonulók | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Balázs Ákos | Szilágyi Bence Bera Viktor Holper Gergő 87 pont | 16. hely | Visító Sárkányok | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Jurasits Zsolt | Móczár Levente Székely Péter Tóth Ádám 87 pont | 17. hely | Remény | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Szabó Alexandra | Király Réka Banu Virág Krasznai Adél 87 pont | 18. hely | Észbontók | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Korompay Borbála | Ralovich Kinga Révész Luca Sára Szalay Dorottya 85 pont | 19. hely | Anonymus | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Dora Emese | Kovács Anna Major Luca Vincze Viktória 84 pont | 20. hely | Rumcájsz | Árpád Gimnázium | Budapest III. Mura Brigitta | Raffaj András Rosta Gergő Sólyom Botond 83 pont | 21. hely | Rágógumi | Árpád Gimnázium | Budapest III. Kertész Zsófia | László Csenge Szipszer Fanni Vidor Kinga 80 pont | 22. hely | Kukászok | Árpád Gimnázium | Budapest III. Csonka Zsolt | Dubecz Zsolt Kovács Marcell Székely Áron 80 pont | 23. hely | Hétlány | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bouchelaghem Leila | Dezsényi Flóra Karas Lívia Kovács Emese 79 pont | 24. hely | Fekete sereg | Árpád Gimnázium | Budapest III. Csizmarek Krisztián | Fekete Marcell Kalas Zoltán - 79 pont | 25. hely | Dóri és a többiek | Árpád Gimnázium | Budapest III. Béres Tünde | Dióssy Anna Klér Dóra Vágujhelyi Zita 78 pont | 26. hely | Nevesincs holland gagyik | Árpád Gimnázium | Budapest III. Baross Tamás | Benedek Simon Bodnár Gergely Kiss Zoltán 77 pont | 27. hely | Töltőtollak | Árpád Gimnázium | Budapest III. Gönczi Lili | Kocsán Petra Móra Dominik Szirbek Kristóf 75 pont | 28. hely | English girls | Árpád Gimnázium | Budapest III. Bokor Ágnes | Kovács Sára Kriston Lili Nagy Réka 71 pont | 29. hely | Micimackó | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Antal Márton | Bőzsöny András Mészáros Artúr Mucsi Boldizsár 65 pont | 30. hely | Nincs | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Dhillon Vikram | Horváth Brúnó Perecz Gergely Szalay Máté 57 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Grilltestvérek | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kerényi Dóra | Török Dóra Dacher Anna Nagy Katalin 115 pont | 2. hely | Szabó Magda | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Mihályi Zsófia | Papfalvy Bori Soóki-Tóth Eszter Stirling Anna 115 pont | 3. hely | Pacsirta lányok | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Bódy Anna | Gyuricska Írisz Marosvári Ági Szűcs Fanni 108 pont | 4. hely | Legvillábbak | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Bajdik Zsuzsanna | Varga Sarolta Vajda Eszter Bencze Réka 105 pont | 5. hely | Ankarilla | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Vetési Dániel | Varga Dávid Schlachtovszky Viktor Hornák Bence 100 pont | 6. hely | Retomaci | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Ciceu Iarina | Magvasi Michelle Remzső Réka Tóth Lilla 100 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | 4 testőr | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Lukács Márk | Farkas Lili Szedenik Júlia Lőbl Enikő 99 pont | 7. hely | L' art pour l'art | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kiss Anna | Biró Zsófia Chen Ming Rong Soós-Petrovai Borbála 99 pont | 9. hely | APOKALIPTIS | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. BENCSIK ESZTER | DUKA BARBARA PÓR CECÍLIA TANKÓ VIRÁG 98 pont | 10. hely | Szmálylik | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Bartha Veronika | Elbe Hajnalka Fenyvesi Lilla Virágos Gáspár 97 pont | 11. hely | Luca Annya Dodi + a Levi | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Nagy Levente | Tordai Luca Róth Annadóra Büki Dóra 96 pont | 11. hely | Vékonybél | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Várkonyi Petra | Philipp Noémi Báthory Zita - 96 pont | 11. hely | X-Typp | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bugár-Mészáros Barnabás | Szilágyi Krisztián Ter-Manueljanc Nelli Aradi Nóra 96 pont | 14. hely | A helyesírás bajnokai | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Horvatovich Lili | Kis Dorottya Kocsis Mária - 95 pont | 15. hely | MagyarRock | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Márkus Tamás | Sain Péter Labányi Gergő Oláh Márton 92 pont | 16. hely | Teknős | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Baráth Nóra | Nikl Bence Rozsnyai Marcell Szűts András 91 pont | 17. hely | Kék delfinek | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Nikházy Nikolett | Kapornai Dóra Ehrenberger Réka Szekeres Péter 89 pont | 18. hely | Csajok és Zalán | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Antal Leila | Bereczki Brigitta Bolla Krisztina Bodzási Zalán 88 pont | 19. hely | Nyócbétím | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Barlai András | Jantyik Róbert Jónás Laura Hulényi Réka 86 pont | 20. hely | EmerenciáSHOK | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Koós Kristóf | Lendvai Diana Pálházi Dominika Polgár Tamás 83 pont | 21. hely | Okosodjunk együtt | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Büki Fanni Franciska | Lisztes Réka Kovács Bence Magyar Alexandra 82 pont | 22. hely | Pacsirta fiúk | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Bódy István | Cserháti Ákos Lakos Benedek Szalai Gellért 82 pont | 23. hely | Csakcsajok | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Szilágyi Anett | Homonnai Zsuzsanna Szikszai Edina Holly Brigitta 81 pont | 24. hely | Salytostéjszta | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Dede Zora | Nagy Szabina Tóth Enikő Lóczi Csanád 79 pont | 25. hely | Dobostorta | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Adilov Nargiza | Gyenge Anna Steiner Borbála Szilágyi Zsófia 79 pont | 26. hely | Beast | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Ungvár Ádám | Bédeg Bettina Iványi Anna Hajdú Melissa 78 pont | 27. hely | NyelvÉsz | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Farkas Norbert | Hajdu Lili Szonja Jakab Klaudia Kovács Adina 75 pont | 28. hely | EKE | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kanyovszky Patrik | Vogel Márton Tóbiás Milán Törcsvári Máté 74 pont | 29. hely | Remeterákok | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Bakonyvári András | Harding Zsófia Kádár Bence Varga Liza 72 pont | 30. hely | LOL | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Horváth Vivien | Lőrincz Ádám Nagy Ágnes Várkonyi Fanni 72 pont | 31. hely | Action | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Holl Ágoston | Jagrik Péter Szigetvári Gergely Tóth Márk 72 pont | 32. hely | Schoko Bons | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Király Szilvia | Kovács Flóra Tordai Blanka Vig Márton 70 pont | 33. hely | Szeptemberi káosz | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Barna Dávid | Horváth Miriam Kovács Gábor 70 pont | 34. hely | "A nyelv démonai" | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Nagy Bianka | Nagy Gréta Mohai Kata Mohai Zsófi 69 pont | 35. hely | Rímfalók | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Mogyorósi Zoltán | Várkövi Vendel Jónás Csaba 69 pont | 36. hely | Loca People | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Naszvadi Daniella | Bohus Dalma Fejes Borbála Simon Lili 67 pont | 37. hely | Viruló rózsák | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Csonka Nóra | Oláh Anna Kertész Nikolett Kuna Szonja 64 pont | 38. hely | Nyelv-Észek | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Boda Viktória | Szitai Zsanett Kovács Félix Burián Gergely 62 pont | 38. hely | SEK5 | SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bágyi Katalin | Bakondi Bálint Medvegy Dávid Pócsik Alexandra 62 pont | 40. hely | Muffinok | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Debrenty Evelin | Jagrik Eszter Szurkos Boglárka Váczi Bianka 61 pont | 41. hely | Bohó bések | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Hidegföldi-Mórocz Zsolt | Mády Adrienn Páncsity Zóra Sárfi Anita 60 pont | 42. hely | All day all night | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Csemez Adél | Coccioni Vince Schatz Aba Varga Fanni 54 pont | 43. hely | Magyaros Lecsók Újratöltve | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Félix András | Tóth Márton Nagy-Vécsei Barnabás Palágyi Levente 54 pont | 44. hely | Nyelvcsapolók | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Sipos Csilla | Pusztai Eszter Molnár Viktória Helly Annamária 53 pont | 45. hely | Ritmus és dallam | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Helmeci Liána | Hanuder Helga Szarvas Petra 50 pont | 46. hely | Kukoricadaráló | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Erdélyi Szabolcs | Keresztény Zénó Mayer Márk Schmidl Gergő 47 pont | 47. hely | Lö Szotyik | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Albert Alexandra | Mészáros Kármen Nikodém Szonja Váróczi Renáta 46 pont | 48. hely | Halenda | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Babay Miklós | Hegedüs Gergő Geraszimova Krisztina Németh Petra 39 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Csillagos röcögős | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bálint Bence | Major András Rikker Dániel Búr Vince 111 pont | 2. hely | Banánturmix | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Fehér Bence | Polgár Dániel Bots Gergő Cséka Botond 96 pont | 3. hely | Túrórudi | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Mona Zsuzsa | Szöllős Alexandra Dalos Margit Matusek Lili 95 pont | 4. hely | Zálogház | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Pupli Anna | Szénási Dorottya Szappanos Xantia Kún Kincső 94 pont | 5. hely | Is | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Csanda Renáta | Sebestyén Barbara Szabó Andrea Harsányi Csenge 91 pont | 6. hely | Pötzmeregi Öntöttvas Csavargyár | Árpád Gimnázium | Budapest III. Párdányi Bálint | Sörös Patrik Szathmáry Nóra Zsedényi Dávid 88 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | A Csapat | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Illésházy Bianka | Juhász Veronika Simon Júlia Tóth Gabriella 87 pont | 7. hely | Mogyik | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Mészáros Viki | Hanák Panna Bedey Vera Villám Lilla 87 pont | 9. hely | Kettő+kettő | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Darányi-Ferentheil Boglárka | Kiss Gábor Poroszlai Emese Skola Balázs 86 pont | 10. hely | A négy muskétás | Árpád Gimnázium | Budapest III. Dániel Eszter | Frajna Mirella Madács Viktória Varga Flóra 85 pont | 11. hely | QQRIQ | Árpád Gimnázium | Budapest III. Brányi Balázs | Csáti Olivér Hepke Alajos Kiss Barnabás 85 pont | 12. hely | Rózsabimbó | Árpád Gimnázium | Budapest III. Albert Miksa | Aradi Dániel Barnás Dániel Gosztonyi Botond 84 pont | 13. hely | Okosvadászok | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Cserfalvi Gergő | Nagy Tibor Németh Gábor Tere Dániel 84 pont | 14. hely | Sivatagi rohamkukacok | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Nagy Dániel | Sirály Márk Koczka Bertalan Szőkedencsi Dániel 83 pont | 15. hely | Én és a többiek | Árpád Gimnázium | Budapest III. Nácz Vanessza | Nagy Kata Üveges Regina Wolkensdorfer Zsófia 82 pont | 16. hely | Zita | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Godó Zsuzsanna | György Zita Pálinkás Adrienn Ritecz Fanni 81 pont | 17. hely | Nyakas a parasztgazda | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Balogh Menyhért | Bálint Levente Blum Balázs Siska Péter 81 pont | 18. hely | Diktátorok | Árpád Gimnázium | Budapest III. Bencze Zsófia | Besei-Bendekovics Liza Holczer Kata Kovács Regina 78 pont | 19. hely | Magyarcok | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bakos Viktória | Pócs Júlia Svertecki Réka Fónai Nóra 77 pont | 20. hely | Allé | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Kecskeméti István | Szakól János Szebeni Dániel Volentér Balázs 76 pont | 21. hely | Fromage | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Artner Anna | Bezie Fanni Hámori Anita Veress Fanni 74 pont | 22. hely | Szalámis kenyér | Árpád Gimnázium | Budapest III. Brandt Balázs | Leskó Balázs Mészáros Tamás Rátz Gergő 74 pont | 23. hely | ininteligensek | Árpád Gimnázium | Budapest III. Bálint Roland | Molnár Barnabás Szépfalvi Bálint Varkoly Ádám 72 pont | 24. hely | Bitvíncsiksz | Árpád Gimnázium | Budapest III. Fehér Ágnes | Gaál Tamara Ritzl Helga Szamosujvári Lilla 69 pont | 25. hely | Élesztő | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Erdélyi Eszter | Hámori Réka Herbály Bernadett Rutai Réka 69 pont | 26. hely | Adél és a fiúk | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Berzsák Barna | Gondos Adél Havasi Gábor Makrai Áron 69 pont | 27. hely | Almáspite | Árpád Gimnázium | Budapest III. Holczer Sára | Kiss Diána Kőszegi Márk Richter Petra 66 pont | 28. hely | A Fehér Fény Lovagjai | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Fekete Mátyás | Parsch Péter Kiss Attila - 65 pont | 29. hely | Hölgyfodrászok | Árpád Gimnázium | Budapest III. Csapó Dávid | Huber György Kiss Boldizsár Németh Richárd 58 pont | 30. hely | E.V.V.A | Árpád Gimnázium | Budapest III. Kecskés Enikő | Magony Viktória Szobotka Vanda Tubicsák Adrienn 45 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Farkas Eszter | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Fülöp Zsolt | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Győriné Kerekes Zsanett | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Lánszkyné Bodó Éva | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Németh Julianna | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Pataki Éva | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Szentpétery Melitta | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Tóth András | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Zsombok Erzsébet | Budapest II. | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Berényi Eszter | Budapest II. | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Décsei Andrea | Budapest II. | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Pálóczyné Nagy Judit | Budapest II. | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Pojják Klára | Budapest II. | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Tarnóczayné Szegő Krisztina | Budapest II. | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Garamvölgyi Noémi | Budapest II. | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Karlovitz György Kolozsné | Budapest II. | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Perger Katalin | Budapest II. | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Szabó Csilla | Budapest II. | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Turányi Katalin | Budapest II. | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Géczy Árpád | Budapest II. | SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Ónódy Veronika | Budapest II. | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Prisztás Andrea | Budapest III. | Aquincum Általános Iskola | Molnár Lászlóné | Budapest III. | Árpád Gimnázium | Feketéné Kovács Anikó | Budapest III. | Bárczi Géza Általános Iskola | Horváthné Láposi Éva | Budapest III. | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Farkasvölgyi Judit | Budapest III. | Keve-Kiserdei Általános Iskola | Pálné Hőgye Ilona | Budapest III. | Krúdy Gyula Általános Iskola | Potássy Gáborné | Budapest III. | Óbudai Gimnázium | Hídvéghi Zsuzsanna | Budapest III. | Óbudai Gimnázium | Horváth Lászlóné | Budapest III. | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Oláhné Balogh Éva | Budapest III. | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Tolnai Andrea | Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Kristóf Jánosné | Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Lippai Ildikó | Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Szmerka Gergely | |