Körzeti forduló 2018/2019.
Az eredményhirdetések időpontjai

A körzeti forduló eredményhirdetéseinek időpontjai és helyszínei az egyes körzetekben:
(A díjak esetleges későbbi átvételére csak a megadott szervezőnél van lehetőség, azokat postázni nem tudjuk.)

Bács-Kiskun 2018. november 22. csütörtök 15:00
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
(6000 Kecskemét, Katona József tér 14.)

Szervező: Bartáné Molnár Anikó, Novákné Korossy Judit
 
Baranya 2018. november 20. kedd 14:00
Koch Valéria Középiskola, Ált. Isk. és Óvoda sportcsarnoka
(7624 Pécs, Tiborc u. 28/1)

Szervező: Hebling Eszter
 
Békés 2018. november 19. hétfő 15:00
Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola
(5600 Békéscsaba, Petőfi u. 1.)

Szervező: Bordásné Mundrucz Csilla
 
Borsod-Abaúj-Zemplén 2018. november 22. csütörtök 15:00
Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
(3529 Miskolc, Középszer u. 3.)

Szervező: Ágostonné Sápi Ildikó
 
Dél-Buda 2018. november 23. péntek 14:30
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
(1124 Budapest, Meredek u. 1.)

Szervező: Merényi Gabriella
 
Dél-Pest 2018. november 23. péntek 15:00
Lónyay Református Gimnázium és Kollégium
(1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.)

Szervező: Kardon Ferenc
 
Észak-Buda 2018. november 19. hétfő 16:00
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
(1039 Budapest, Csobánka tér 7.)

Szervező: Gelniczky György
 
Észak-Pest 2018. november 19. hétfő 16:00
Babits Mihály Gimnázium
(1046 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.)

Szervező: Kaposiné Bodó Anna
 
Kelet-Pest 2018. november 23. péntek 15:00
Szent István Gimnázium
(1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.)

Szervező: Magyar Zsolt
 
Nyugat-Buda 2018. november 19. hétfő 15:00
Áldás Utcai Általános Iskola
(1025 Budapest, Áldás u. 1.)

Szervező: Kerekes Zsanett
 
Csongrád 2018. november 22. csütörtök 15:00
Kálvin Téri Református Általános Iskola
(6900 Makó, Kálvin tér 6.)

Szervező: Varga Noémi
 
Fejér 2018. november 23. péntek 14:30
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.)

Szervező: Bernáth Valéria
 
Győr-Moson-Sopron 2018. november 20. kedd 14:00
Kovács Margit ÁMK
(9024 Győr, Répce u. 2.)

Szervező: Csákvári Eszter
 
Hajdú-Bihar 2018. november 22. csütörtök 14:00
Derecske Városi Művelődési Központ és Könyvtár színházterme
(4130 Derecske, Köztársaság út 107.)

Szervező: Katonáné Ferencz Éva
 
Heves 2018. november 20. kedd 15:00
AGRIA TISZK (bejárat a gyakorlóiskola felől)
(3300 Eger, Bartók Béla tér 4.)

Szervező: Laczkóné Kiss Beatrix
 
Jász-Nagykun-Szolnok 2018. november 23. péntek 15:00
Szolnoki Galéria
(5000 Szolnok, Templom u. 2.)

Szervező: Tóth Éva
 
Komárom-Esztergom 2018. november 20. kedd 14:30
Vaszary János Általános Iskola
(2890 Tata, Országgyűlés tér 4.)

Szervező: Mészárosné Nagy Éva
 
Nógrád 2018. november 19. hétfő 15:00
Krúdy Gyula Városi Művelődési Központ és Könyvtár
(3170 Szécsény, Ady Endre út 12.)

Szervező: Barkóné Benyovics Magdolna
 
Pest megye - délkelet 2018. november 22. csütörtök 17:00
Batthyány Kázmér Gimnázium
(2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.)

Szervező: Gelencsérné Szarka Mária
 
Pest megye - délnyugat 2018. november 20. kedd 15:00
1. sz. Általános Iskola
(2040 Budaörs, Hársfa u. 29.)

Szervező: Kapusyné Jenei Katalin
 
Pest megye - észak 2018. november 23. péntek 13:30
Szent István Gimnázium
(1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.)

Szervező: Magyar Zsolt
 
Somogy/Tolna 2018. november 20. kedd 15:00
Kisfaludy Utcai Tagiskola
(7400 Kaposvár, Kisfaludy u. 26/A)

Szervező: Urbán Mónika
 
Szabolcs-Szatmár-Bereg 2018. november 22. csütörtök 14:30
Várszínház és Művészetek Háza
(4600 Kisvárda, Flórián tér 20)

Szervező: Tóthné Annuska Zsuzsanna
 
Vas/Zala 2018. november 22. csütörtök 14:30
Eötvös József Általános Iskola
(8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.)

Szervező: Babatiné Simon Marianna
 
Veszprém 2018. november 23. péntek 15:00
Deák Ferenc Általános Iskola
(8200 Veszprém, Aradi vértanúk u. 2.)

Szervező: Kása Zsuzsanna