Országos döntő - 2020. január 25.
Résztvevő csapatok

Ezen az oldalon tekinthető meg a döntőbe jutott csapatok listája és terembeosztása. A csapatok évfolyam, majd csapatnév szerint vannak rendezve.

Évfolyam Csapatnév
Versenyhelyszín
Iskola, város Csapattagok
9(V)esz(te)esek
Baár-Madas Ref. Ált. Isk. és Gimn.
1. terem
Karinthy Frigyes Gimnázium
Budapest XVIII.
Gömöri Milán
Németh Kincső
Szabó Andrea
Kovács Anna
9Babérlevél
Baár-Madas Ref. Ált. Isk. és Gimn.
1. terem
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Gréczi Lilla
Cirici Alexandra
Virág Villő
-
9Lomha földi békák
Baár-Madas Ref. Ált. Isk. és Gimn.
1. terem
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
Szeged
Harman Ádám
Janzsó Dávid
Kiss Máté
Laukó Levente
9Nyuszikutyák
Baár-Madas Ref. Ált. Isk. és Gimn.
1. terem
SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola
Szeged
Karácsonyi Réka
Lázár Lora Brenda
Petykó Veronika
Rideg Dóra Rebeka
9Sárgabararackok
Baár-Madas Ref. Ált. Isk. és Gimn.
1. terem
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
Hajdúböszörmény
Csorba István
Mezei Lara
Molnár Balázs
Tóth Tamás
9Sós húst sütsz tán, vízköpő Szűcsné
Baár-Madas Ref. Ált. Isk. és Gimn.
1. terem
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Bognár András Károly
Nádor Benedek
Seres-Szabó Márton
Szabó Ágoston
9Tudósokk
Baár-Madas Ref. Ált. Isk. és Gimn.
1. terem
Páli Szent Vince Iskolaközpont
Kapuvár
Boldis Barnabás
Csillag Patrik
Dezamits Liliána Hanna
Varga Viktória
10 intelligens kacsakémek
Baár-Madas Ref. Ált. Isk. és Gimn.
2. terem
SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Budapest II.
Boris Fanni
Konrádi Kíra
Gemela Kitti
Nagy Mercédesz
10"A többi, néma csend."
Baár-Madas Ref. Ált. Isk. és Gimn.
2. terem
Pannonhalmi Bencés Gimnázium
Pannonhalma
Garajszki Bálint
Kőhegyi András
Tölgyesi Benedek
Vissi András
10Ananász
Baár-Madas Ref. Ált. Isk. és Gimn.
2. terem
Padányi Katolikus Iskola
Veszprém
Hordós Bence
Szilágyi Veronika
Tekker Dániel
Ticz Péter
10Bélakornisok
Baár-Madas Ref. Ált. Isk. és Gimn.
2. terem
Bajai III. Béla Gimnázium
Baja
Smied Izabell Gerda
Siket Jázmin
Tallér Máté István
Valter Bálint
10Emukoszt
Baár-Madas Ref. Ált. Isk. és Gimn.
2. terem
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Cseke Balázs
Horváth Áron
Fekete Soma
Makrai-Kis Balázs
10Ikarus 280
Baár-Madas Ref. Ált. Isk. és Gimn.
2. terem
ELTE Apáczai Csere János Gimnázium
Budapest V.
Bukovszky Eszter
Cardinael Jan Maerten
Góg Sára
Masason Antal Zoltán
10Kháriszok
Baár-Madas Ref. Ált. Isk. és Gimn.
2. terem
Győri Szolgáltatási SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és V
Győr
Bögöly Boglárka
Ferenczy Fruzsina
Szász Boglárka Éva
Veszprémi Lili
113+1
Baár-Madas Ref. Ált. Isk. és Gimn.
3. terem
II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
Budapest II.
Tóth Vivien Klaudia
Kalotai Dávid
Ötvös Kinga
Setényi Anna
11Csigák
Baár-Madas Ref. Ált. Isk. és Gimn.
3. terem
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
Dunakeszi
Deák Réka
Moré Johanna
Selmeczi-Kovács Lili
Apor Veronika
11El idioma húngaro
Baár-Madas Ref. Ált. Isk. és Gimn.
3. terem
Tatabányai Árpád Gimnázium
Tatabánya
Lóczi Boglárka
Márton Kata
Guba Eszter
Vida Stella
11Három pösze meg a negyedik
Baár-Madas Ref. Ált. Isk. és Gimn.
3. terem
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium
Győr
Barth Rozália
Tantalics Péter
Horváth Dorottya
Xeravits Villő Sára
11HátsópadoSOKK
Baár-Madas Ref. Ált. Isk. és Gimn.
3. terem
Verseghy Ferenc Gimnázium
Szolnok
Kürthy Dóra
Mérész Adél
Szilágyi Júlia
Tóth Péter Ádám
11Időm-érték
Baár-Madas Ref. Ált. Isk. és Gimn.
3. terem
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Középiskola
Eger
Barna Boglárka
Bráth Réka
Kupas Andreea Denisa
Rozsnaki Fanni
11In Medias Res
Baár-Madas Ref. Ált. Isk. és Gimn.
3. terem
Újpesti Babits Mihály Gimnázium
Budapest IV.
Cieger Bálint
Hományi László
Molnár Vera
Schrikk Norbert
12Csilivili bigék és Csoda
Baár-Madas Ref. Ált. Isk. és Gimn.
4. terem
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Miskolc
Tölgyes Viktória
Majerusz Ádám
Nagy Soma
Fonó Fanni
12Gratulálunk
Baár-Madas Ref. Ált. Isk. és Gimn.
4. terem
Karinthy Frigyes Gimnázium
Budapest XVIII.
Szűcs Bernadett
Hajduk Eszter
-
Kelemen Marcell
12Hekatombé
Baár-Madas Ref. Ált. Isk. és Gimn.
4. terem
II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
Budapest II.
Fejérvári Máté
Kalotai Máté
Körmendy Márton
Zárda Boglárka
12Papperlapapp
Baár-Madas Ref. Ált. Isk. és Gimn.
4. terem
Révai Miklós Gimnázium
Győr
Baráth Levente
Farkas Máté
Jánosik Áron
Szerényi Balázs
12Reménység és a lányok
Baár-Madas Ref. Ált. Isk. és Gimn.
4. terem
Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium
Békéscsaba
Mucsi Klaudia
Lehóczki Noémi
Vígh Dániel
Perlaki Anna
12Yeet ez mekkora csapat lesz
Baár-Madas Ref. Ált. Isk. és Gimn.
4. terem
Szent István Gimnázium
Budapest XIV.
Baczó Domonkos
Papp Dániel
-
Hadházy Áron