Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Kisgaus | Talento_ház AMI, Budapest XI. 162
| 134 | (16) 28
| Kovács Benedek, Kovács Áron, Medvegy Anna, Zsiborás Zalán
| Felkészítő tanár: Marton Gabriella
| 2.
| Remény | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola, Hajdúböszörmény 130,5
| 105 | (14) 25,5
| Sebestyén Zsombor, Fazekas Kinga, Nagy Éva, Tóth Péter
| Felkészítő tanár: Fazekasné Farkas Júlia
| 3.
| Csipetcsapat | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 130
| 102 | (4) 28
| Nguyen Hai Yen, Ta Dieu My, Mándoki László, Tran Bach Khoa
| Felkészítő tanár: Gózonné Adámy Anna, Farkas Mária
| 4.
| Bölcs baglyok | Dózsa György Általános Iskola, Veszprém 126
| 102 | (5) 24
| Barabás Fanni, Hardi Ádám, Kiss Levente, Kékesi Péter
| Felkészítő tanár: Kissné Letykó Judit, Scheck Ilona
| 5.
| Matekária | Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét 124
| 97 | (14) 27
| Zsoldos László, Buzási Dániel, Csomor Balázs, Gucsi Bálint
| Felkészítő tanár: Novákné Korossy Judit,Tercsiné Tóth Ilona,Csepcsányi Éva
| 6.
| Matekos négyes | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 117
| 97 | (6) 20
| Jenei Dániel Gábor, Strausz András, Szurop Máté, Sánta Soma
| Felkészítő tanár: Temesvári Miklós, Jeneiné Bicsák Krisztina
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Cunami | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola, Budapest II. 94
| 94 | (8) -
| Ardai István, Lakó Zoltán, Sagát Lóránt, Székely Péter
| Felkészítő tanár: Fischer Péterné Ildikó
| 8.
| Agyafúrtak | Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza 94
| 94 | (6) -
| Vén Eszter, Tóth Alexandra, Bukta Réka, Komoróczi Ádám
| Felkészítő tanár: Lippai Gergelyné
| 9.
| Kós-tolók | Kós Károly Általános Iskola, Budapest XIX. 89
| 89 | (5) -
| Csabai Bence, Kisgéczi Bence, Szegedi Kristóf, Ürögi Zsolt
| Felkészítő tanár: Kocsis Andrásné
| 10.
| Vipera | Kölcsey Ferenc Általános Iskola, Budapest XXI. 89
| 89 | (0) -
| Kékesi Ádám, Torda Péter, Jakab Márton, Szabó Bence
| Felkészítő tanár: Halász Judit
| 11.
| Istvánffy | Fazekas-Istvánffy Általános Iskola, Miskolc 88
| 88 | (10) -
| Boros Bence, Kiss Dorottya, Kozák Dániel, Szabadfalvi Dániel
| Felkészítő tanár: György Miklós
| 12.
| Matekzsenik | Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza 87
| 87 | (2) -
| Kalotai Gergő, Laki Balázs, Milotai Márk, Paulik Dominik
| Felkészítő tanár: Lippai Gergelyné
| 13.
| Focisták | Eötvös József Általános Iskola, Vásárosnamény 85
| 85 | (4) -
| Illés Zsolt, Magyar Zsolt, Nyárádi Viktor, Földvári Csaba
| Felkészítő tanár: Bíró Éva
| 14.
| Sasok | Ságvári Endre Általános Iskola, Oroszlány 84
| 84 | (14) -
| Balogh Bence, Greskó Norbert, Korponai Dániel, Márkosi Bence
| Felkészítő tanár: Mészárosné Fehérvári Mónika
| 15.
| Matekópék | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola, Szarvas 84
| 84 | (8) -
| Buzás Balázs, Fabó Norbert, Jakab Máté, Velky Anna
| Felkészítő tanár: Tóth Ferencné
| 16.
| Bátrak | Eötvös József Általános Iskola, Vásárosnamény 80
| 80 | (4) -
| Báthory Dóra, Jónás József, Tári Csaba, Király Anna
| Felkészítő tanár: Bíró Éva
| 17.
| Cseles négyes | Angol Tagozatos Általános Iskola, Budapest IV. 75
| 75 | (8) -
| Tóth Zsombor, Mózes Martin, Szabó Miklós, Végh Bálint
| Felkészítő tanár: Pappné Kormos Judit
| 18.
| Egri Leánykák | Felsővárosi Általános Iskola, Eger 72
| 72 | (5) -
| Csutorás Júlia, Fügedi Lúcia, Keskeny Petra, Sipos Cintia
| Felkészítő tanár: Gál Jánosné
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Okos tojások | Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém 146
| 120 | (14) 26
| Nagy Kartal, Berki-Müller Ákos, Fülöp Barnabás, Tóth Bálint
| Felkészítő tanár: Majorné Czifrik Lívia
| 2.
| matekergő | Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét 140
| 119 | (11) 21
| Kiss Gréta, Palotai Bendegúz, Rádi Orsolya, Szebellédi Márton
| Felkészítő tanár: Fábián Istvánné, Szentendreiné Mahács Ágnes
| 3.
| Terminátorok | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 139
| 112 | (4) 27
| Csáti Olivér, Szabó Barnabás, Tóth Marcell, Hepke Alajos
| Felkészítő tanár: Herbert Mária
| 4.
| 4ÉSZ | Ságvári Endre Általános Iskola, Oroszlány 133
| 109 | (6) 24
| Csépke Attila, Vida Péter, Szőke Édua, Kakuk Dzsenifer
| Felkészítő tanár: Scherlein Márta
| 5.
| Karib-tenger matekosai | Szentistvántelepi Általános Iskola, Budakalász 129
| 104 | (2) 25
| Bálint Bence, Haragos Dániel, Gurbán Bálint, Bocsi Kristóf
| Felkészítő tanár: Katonáné Vas Erzsébet
| 6.
| Logika | Eötvös József Általános Iskola, Vásárosnamény 118
| 102 | (12) 16
| Illyés Gabriella, Krutilla András, Csekő Dániel, Demeter Richárd
| Felkészítő tanár: Leveleki Józsefné
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| TÖPRENGŐK | Bárdos Lajos Általános Iskola, Tapolca 101
| 101 | (14) -
| Vincze Győző, Hatvani Rebeka, Sásdi Árpád, Bruckner Máté
| Felkészítő tanár: Eichingerné Sümegi Anna
| 8.
| Nyuszigyerekek | Don Bosco Katolikus Általános Iskola, Budapest XI. 101
| 101 | (12) -
| Perez Áron, Süle-Szigeti Bulcsú, Varga Viktor, Horváth Mercédesz
| Felkészítő tanár: Gerséné Márkus Mária
| 9.
| Agyas törpék | Szűcs Sándor Általános Iskola, Budapest IV. 99
| 99 | (12) -
| Fekete Ildikó, Bödő Lajos, Wittmann Nóra, Bazsó Sándor
| Felkészítő tanár: Surányi Lívia
| 10.
| Matokosok | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola, Budapest I. 91
| 91 | (7) -
| Horányi Ágoston, Sajó Veronika, Somorjai Kinga, Valent Bence
| Felkészítő tanár: Szörszön Zsuzsanna
| 11.
| Kisbanyák | Első Óbudai Általános Iskola, Budapest III. 86
| 86 | (4) -
| Üveges Regina, Wisinger Flóra, Gyarmati Fanni, Nanys Mónika
| Felkészítő tanár: Láng Iván Péterné
| 12.
| Okos fejek | Szabó Lőrinc Általános Iskola és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola, Miskolc 83
| 83 | (12) -
| Szamosfalvi Benjámin, Petró Balázs, Lavotha Oszkár, Bese Csongor
| Felkészítő tanár: Kovács Andrásné
| 13.
| Hörcsögök | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 83
| 83 | (10) -
| Horváth Donát, Várgedő Bálint, Tikk Benedek, Nyitrai Berdin Dominik
| Felkészítő tanár: Szakolczai Katalin
| 14.
| Zseni mosómacik | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 78
| 78 | (14) -
| Dalos Máté, Palágyi Levente, Lukács Márk, Morris Kristóf
| Felkészítő tanár: Kissné Zsolnay Judit
| 15.
| Okos Tónik | Thököly Imre Általános Iskola, Hajdúszoboszló 77
| 77 | (2) -
| Kiss Nikoletta, Nagy Mihály, Nagy Daniella, Farkas Balázs
| Felkészítő tanár: Pinczésné Kovács Anikó
| 16.
| Számsasok | Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest IX. 76
| 76 | (6) -
| Harsán Balázs, Helyes Gergő, Seemayer Tamás, Szepessy Tamás
| Felkészítő tanár: Kolozsné Ladányi Edit
| 17.
| Vadalmák | Brassó Utcai Általános Iskola, Budapest XVIII. 73
| 73 | (10) -
| Hirsch Máté, Barcsa Bianka, Nemes Tímea, Mór Baranyai Márton
| Felkészítő tanár: Vargáné Gábos Katalin, Fazekas Istvánné
| 18.
| Észbontók | GYAKI 5. sz. Ált. Isk. és Sportiskola Tagint., Gyula 73
| 73 | (6) -
| Kovács Gabriella, Kovács Gizella, Velez Ádám, Boros Gréta
| Felkészítő tanár: Fábiánné Kéri Ilona
| 19.
| 2*2 néha 5 | Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest IX. 72
| 72 | (4) -
| Bihari Amanda, Horváth Györgyi, Papp Nikoletta, Zári Brigitta
| Felkészítő tanár: Kolozsné Ladányi Edit
| 20.
| Kerékagy | Herman Ottó Általános Iskola, Budapest XVI. 70
| 70 | (12) -
| Füleki Fábián, Lakatos Maxim, Cserni Ákos, Sütő Dávid
| Felkészítő tanár: Jóni Sándor
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Vigyázz Kész Matek | Ságvári Endre Általános Iskola, Oroszlány 143
| 119 | (14) 24
| Goór Vanessza Szonja, Kórós Dzsenifer, Mismás Valentin Richárd, Vatai Katalin
| Felkészítő tanár: Huma Erzsébet
| 2.
| Agyevő bogarak | Szent-Györgyi Albert Általános Iskola, Szolnok 133
| 109 | (14) 24
| Börcsök Máté, Várnai Viktor, Torma Béla, Andrási Alex
| Felkészítő tanár: Faragóné Szalai Mária
| 3.
| ABSP Töprengők | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 128,5
| 106 | (10) 22,5
| Jenei Adrienn, Kovács Barbara, Mándoki Sára, Károlyi Péter
| Felkészítő tanár: Paróczay József
| 4.
| Gyököcskék | Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola, Budapest III. 128
| 105 | (16) 23
| Horváth Sebő, Beőthy-Molnár Dorottya, Soóki-Tóth Kristóf, Srajber Orsolya
| Felkészítő tanár: Kissné Kasovitz Mária ,Vitézné Szabó Györgyi
| 5.
| V.K.S.D. | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 127
| 105 | (10) 22
| Kálózdi Bence, Schlecht Mátyás, Vásárhelyi Bence, Dankó Szabolcs
| Felkészítő tanár: Szabóné Sárközi Márta
| 6.
| Winner | Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza 123
| 100 | (12) 23
| Dalanics Dorina, Fekete Béla, Baráth Máté, Czakó Ádám
| Felkészítő tanár: Ajler Erika
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Okostojások | Arany János Általános Iskola, Kisújszállás 97
| 97 | (14) -
| Hülvely Bence, Oros Dániel, Oláh Benjámin, Oros Eszter
| Felkészítő tanár: Szabóné Miltényi Katalin
| 7.
| Szemüveg | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 97
| 97 | (14) -
| Bukta Attila, Nguyen Vi Vien, Békefi Bálint, Phan Tuan
| Felkészítő tanár: Csatár Katalin, Kornai Júlia
| 9.
| GOTT csapat | Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 93
| 93 | (12) -
| Csiszár Tamás, Kun Olivér, Csilling Tamás, Gajdos Gergely
| Felkészítő tanár: Simon János
| 10.
| Vakondok | Pécsi Sebestyén Általános és Zenetagozatos Iskola, Budapest IV. 93
| 93 | (8) -
| Árkos Gergő, Endrédi Márk, Jóna Sándor, Szeidl Balázs Vince
| Felkészítő tanár: Nagyné Takács Ildikó
| 11.
| Zsebzsenik | Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba 86
| 86 | (14) -
| Korniss Ildikó, Hajósi Réka, Laczó Péter, Gyurkó Attila
| Felkészítő tanár: Csiborné Szauer Éva
| 12.
| Bátor matekosok | Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. 85
| 85 | (14) -
| Holczer Viktor, Kalmár Balázs, Horváth Bátor, Fónyad Roland
| Felkészítő tanár: Árváné Doba Mária
| 13.
| Motigemi | Jókai Mór Általános-és Német Nemzetiségi Iskola, Budapest XII. 81
| 81 | (2) -
| Moldoványi András, Bódi Tibor, Gergely Károly, Bosits Miklós
| Felkészítő tanár: Ruskó Péterné
| 14.
| Prím-a-csapat | Ádám Jenő Általános Iskola, Kazincbarcika 78
| 78 | (12) -
| Bartók Szilárd, Juhász Petra, Hanuska Éva, Pócsi György
| Felkészítő tanár: Fejesné Knizner Eleonóra
| 15.
| Kalmár László utódai | Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi 78
| 78 | (8) -
| Vetier Borbála, Seltenreich Zorka, Szabados Alexandra, Selényi Boglárka
| Felkészítő tanár: Viczencz Katalin
| 16.
| Zseni csajok | Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény 75
| 75 | (10) -
| Péter Kamilla, Deák Bettina, Csontos Anna, Tóth Enikő
| Felkészítő tanár: Dobóné Szalóki Szilvia
| 17.
| Bűvös négyes | Bárdos Lajos Általános Iskola, Dunakeszi 72
| 72 | (14) -
| Deák Dóra, Simon Csenge, Szenes Bettina, Végner Zoltán
| Felkészítő tanár: Monokiné Papp Zita
| 17.
| Logikus lurkók | Bocskai István Általános Iskola és AMI, Derecske 72
| 72 | (14) -
| Békési Dániel Károly, Papp Jácint, Szűcs Attila, Turányi Botond
| Felkészítő tanár: Alföldy Zsoltné
| 19.
| PremiFC | Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő 68
| 68 | (12) -
| Mészöly Gergő, Kovács Márk, Bogáthy Zsolt, Csaba Márton
| Felkészítő tanár: Dr. Seresné Ádám Csilla, Szabóné Ekker Éva
| 20.
| Focizok PSK | Herendi Általános Iskola, Herend 62
| 62 | (8) -
| Papp Domonkos, Meződi Ádám, Mária Viktor, Lauer Barnabás
| Felkészítő tanár: Orbán Noémi
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Okosabbak vagyunk, mint egy 5.-es! | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 137
| 113 | (16) 24
| Csepregi-Horváth Zsófia, Homonnay Bálint, Iván Zoltán Bertalan, Tatár Dániel
| Felkészítő tanár: Jakucs Erika, Kovács Csongorné
| 2.
| Magányos Agysejt | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest XVII. 127
| 103 | (14) 24
| Gubik Levente, Himes Péter, Juhász Mátyás, Stubnya Bence
| Felkészítő tanár: Ferenczi Éva
| 3.
| Bajnok Béták | Herman Ottó Gimnázium, Miskolc 126
| 104 | (12) 22
| Büki Dávid, Kaposvári Péter, Kóródi Brúnó Zoltán, Kozár Eszter
| Felkészítő tanár: Juhász Attila, Madarász Péter
| 4.
| Lapkasajtok | Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém 118
| 96 | (14) 22
| Petrovai Noémi, Müller Enikő, Kerekes Gergő, Széplaki Máté
| Felkészítő tanár: Cz. Nagyné Bándi Klára
| 5.
| Hotogelő | Szilágyi Erzsébet Gimnázium, Budapest I. 115
| 97 | (14) 18
| Holler Kristóf, Tossenberger Tamás, Geiger Bálint, Lőrincz Dániel
| Felkészítő tanár: Horváth Eszter
| 6.
| BéBéeMTé | Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. 103
| 95 | (12) 8
| Hauksz Tamás, Sztanó Balázs, Kővári Bálint, Magyar Máté
| Felkészítő tanár: Árváné Doba Mária
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| 1. csapat | Thomas Mann Gymnasium - Deutsche Schule Budapest; Budapesti Német Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XII. 93
| 93 | (12) -
| Mayer Bettina, Tempfli Dóra, Tolnai Norbert, Balla Daniella
| Felkészítő tanár: Stratkemper Ildikó
| 7.
| Algebra vipera | Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza 93
| 93 | (12) -
| Láposi Viktória, Farkas Alexandra, Darai Tihamér, Demcsák Richárd
| Felkészítő tanár: Vassné Oláh Csilla
| 9.
| Kópék | Vaszary János Általános Iskola, Tata 91
| 91 | (12) -
| Németh Ignác, Karajos András, Nagy Kristóf, Kiss Hunor
| Felkészítő tanár: Maráz Lászlóné
| 10.
| gólya | Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét 90
| 90 | (12) -
| Aszódi Júlia, Bene Bence, Tóth Pál Gábor, Verdon Zita
| Felkészítő tanár: Gálné Szalontai Mária
| 11.
| Agyvillám | Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő 89
| 89 | (12) -
| Pintér Richárd, Hajdu Sándor, Millner Balázs, Bancsics Máté
| Felkészítő tanár: Szabóné Ekker Éva
| 11.
| Géniuszok | Szabó Pál Téri Általános Iskola, Békéscsaba 89
| 89 | (12) -
| Hlacs Attila, Vaszkán Dóra, Kiss Barbara, Szabó Laura
| Felkészítő tanár: Nátor Anna
| 13.
| Robot 8000 | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 83
| 83 | (14) -
| Szamozvancev Dimitrij, Le Thanh Huong, Dögei Mátyás, Ruttkay Zoltán
| Felkészítő tanár: Iványiné Harró Ágota, Fazakas Ágnes
| 14.
| TIG hatások | Török Ignác Gimnázium, Gödöllő 82
| 82 | (16) -
| Török Tímea, Kriszt Botond, Kramer Fanni, Mucsi Éva
| Felkészítő tanár: Balázsné Zsigó Ágnes
| 15.
| Megagye | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola, Budapest IV. 79
| 79 | (6) -
| Csutora Eszter, Gulyás Szabina, Török Tamara, Varga Kálmán
| Felkészítő tanár: Bakay Erzsébet
| 16.
| Matekos Mókusok | Herman Ottó Gimnázium, Miskolc 75
| 75 | (3) -
| Bartók Ádám, Juhász Dániel, Németh Kristóf, Szalva László
| Felkészítő tanár: Madarász Péter
| 17.
| Nyerő négyes | Gönczy Pál Általános Iskola, Hajdúszoboszló 72
| 72 | (12) -
| Bakó Aletta, Kányási Nikolett, Takács Gergely, Kiss Dániel
| Felkészítő tanár: Vargáné Várszegi Csilla
| 18.
| Aduász | Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest IX. 68
| 68 | (6) -
| Dócs Alex, Baán Tamás, Medgyesy Péter, Kecskeméti Karina
| Felkészítő tanár: Andruskó Dénesné
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Petőfis szuper 4-es | Petőfi Utcai Általános Iskola, Békéscsaba 123
| 105 | (6) 18
| Böőr Zsófia, Bartos Katalin, Kasoly Máté, Pribelszki Péter
| Felkészítő tanár: Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
| 2.
| Tudás a köbön | Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Budapest V. 119
| 100 | (16) 19
| Hesz Tamás, Sándor Máté, Pethő Eszter, Venczel László
| Felkészítő tanár: Palojtayné Szebeny Mariann
| 3.
| Lapát-lók | Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza 116
| 97 | (16) 19
| Kocsis Alexandra, Nagy Petra, Zilahi Tamás, Molnár Dávid
| Felkészítő tanár: Bodnárné Kerekes Ágnes
| 4.
| Tipp-Mix | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola, Szarvas 111
| 93 | (6) 18
| Benedeczki Éva, Ipsits Bence, Juhász Balázs, Kovács Gergely
| Felkészítő tanár: Juhászné Kurucz Edit
| 5.
| Mogyi | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 110
| 94 | (0) 16
| Király Bálint, Pásztor Dániel, Takács Bendegúz, Tamás Kristóf
| Felkészítő tanár: Kovács Csongorné
| 6.
| töprengők | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kazincbarcika 104
| 89 | (0) 15
| Hilóczki Gabriella, Papp Gabriella, Szobonya Réka, Mihalik Adrienn
| Felkészítő tanár: Király Istvánné
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Pénznyelő ótómaták | Eötvös József Általános Iskola, Vásárosnamény 88
| 88 | (16) -
| Filep Máté, Horváth Ákos, Szabó Lázár, Szászi Bence
| Felkészítő tanár: Ferenczi Imre
| 8.
| Minden6ók | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Szolnok 87
| 87 | (12) -
| Kalocsai Ákos, Győrfi Patrik, Balla Fruzsina, Rodriguez Sainz Martin
| Felkészítő tanár: Szabóné Dóra Mónika, Mihályiné Papp Györgyi
| 9.
| Nagy tudósok | Nagy Imre ÁMK Általános Iskola, Budapest XXI. 86
| 86 | (0) -
| Bertha Csilla, Tabajdi Bettina, Grosics Rebeka, Torontáli Péter
| Felkészítő tanár: Szalayné Héjjas Márta
| 10.
| VÉTÓ | Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XII. 84
| 84 | (0) -
| Kérészy István, Koronczy Dávid, Endrődy Máté, Szőnyi Dávid
| Felkészítő tanár: Teveszné Bezsenyi Judit
| 11.
| Heuréka | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola, Budapest I. 81
| 81 | (0) -
| Markovich Luca, Mihálffy Zsófia, Szlávik Máté, Tóth Ágoston
| Felkészítő tanár: Paál Beáta
| 12.
| DERBI 7 | Bocskai István Általános Iskola és AMI, Derecske 76
| 76 | (12) -
| Cseke Tamás, Csizmadia Liliána, Faragó István, Turányi László
| Felkészítő tanár: Alföldy Zsoltné
| 13.
| Száz százalék szánalom | Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém 74
| 74 | (0) -
| Czank Ádám, Makai Zsolt, Borsos Eszter, Hessz Soma
| Felkészítő tanár: Horváth Szilárdné
| 14.
| A végtelenbe és tovább | Vaszary János Általános Iskola, Tata 68
| 68 | (0) -
| Acsády Eszter, Schenk Lola, Lázár Kinga, Rozman Petra
| Felkészítő tanár: Maráz Lászlóné, Csalainé Csengődi Judit
| 14.
| Vörös Ördögök | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola, Budapest XI. 68
| 68 | (0) -
| Deme Gábor, Hannig Vita, Ilcsik Dániel, Szabó Cintia
| Felkészítő tanár: Fretyánné Kozma Éva
| 16.
| Normál Alakok | Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém 63
| 63 | (3) -
| Akopján Dávid, Varga Kristóf, Tóth Dávid, Zsilák Borbála
| Felkészítő tanár: Nagyné Czaun Marianna
| 17.
| Matagyak | Újlaki Általános Iskola, Budapest II. 56
| 56 | (0) -
| Ress Gina, Berényi Anna, Vecsei Kinga, Kőhalmi Lilla
| Felkészítő tanár: Kolozsyné G. Judit
| 17.
| XOXO | Herman Ottó Általános Iskola, Budapest XVI. 56
| 56 | (0) -
| Kárpáti Rebeka, Kovács Anna, Brjeska Mónika, Munkácsy Barbara
| Felkészítő tanár: Treszkai Barna
| 19.
| Polihisztorok | Bárdos Lajos Általános Iskola, Dunakeszi 53
| 53 | (0) -
| Lapis Máté, Pánczél Ágnes, Galgóczi Noémi, Hausknecht Bálint
| Felkészítő tanár: Verbulecz Valéria
| 20.
| AranyNulla | Hegedüs Géza Általános Iskola, Budapest XIII. 46
| 46 | (0) -
| Németh Gergely, Papp Gábor, Szekeres Marcell, Ye Pei Di
| Felkészítő tanár: Borsy László
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| mz/x! | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 141
| 119 | (16) 22
| Janzer Olivér, Medek Ákos, László Dávid, Havasi Márton
| Felkészítő tanár: Táborné Vincze Márta, Rubóczki György
| 2.
| 7c4 | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 135
| 113 | (16) 22
| Székely Eszter, Leskó Mariann, Ács Noémi, Szilágyi Csaba
| Felkészítő tanár: Rubóczky György, Táborné Vincze Márta
| 3.
| Árpád 7/1 | Árpád Gimnázium, Tatabánya 129
| 104 | (12) 25
| Bogár Judit, Brunner Kristóf, Fehér Máté, Sipos Ágoston
| Felkészítő tanár: Kovácsné Schandl Ágnes
| 4.
| Matek kosok | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola, Budapest II. 126
| 104 | (6) 22
| Bencze Gergő, Csuka Róbert, Nagy Bendegúz, Varga Dávid
| Felkészítő tanár: Nagy-Baló András
| 5.
| 7777 | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 121
| 100 | (9) 21
| Tran Daniel Long, Strommer Tamás, Szakács Miklós, Török Balázs Forest
| Felkészítő tanár: Karamán Ferencné, Fazakas Ágnes, Paulovits Ferenc
| 6.
| BIG 7.e | Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény 120
| 102 | (9) 18
| Nagy Imre, Gyulai Szilárd, Barta Barbara, Gyökös Réka
| Felkészítő tanár: Weinémer Sándor
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| 0 a nulladikon | Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 98
| 98 | (16) -
| Tóth Benedek, Németh Márton, Serfőző Lőrinc, Rosta Ádám
| Felkészítő tanár: Simon János
| 8.
| SS SSSS | Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 96
| 96 | (12) -
| Matos Lilla, Horváth Orsolya, Csapodi Borbála, Erdősi Eszter
| Felkészítő tanár: Simon János
| 9.
| maMATEKnős | Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. 94
| 94 | (12) -
| Beke Orsolya, Kristóf Kitti, Sieben Bertilla, Szlama Dorottya
| Felkészítő tanár: Hubert Györgyné, Urbán János
| 10.
| Városmajori SOKK | Városmajori Gimnázium, Budapest XII. 88
| 88 | (9) -
| Bogár-Szabó Tamás, Farkas Denton Imre, Havas Balázs, Vidos Bálint
| Felkészítő tanár: Kertai Helga
| 11.
| S-Team | Herman Ottó Gimnázium, Miskolc 88
| 88 | (3) -
| Mezősi Máté, Négyesi Nándor, Stirminszki Réka, Varga Imre Károly
| Felkészítő tanár: Gulyásné Nemes Katalin
| 12.
| Yetyk | Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI, Budaörs 86
| 86 | (12) -
| Lukácsi Levente, Fekula Márk, Raschek Bence, Kovács Máté
| Felkészítő tanár: Faragó Zsuzsanna
| 13.
| Gauss | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola, Budapest XV. 81
| 81 | (3) -
| Kovács Márk, Szuchovszky Patrick, Bakos József, Rabatin Gábor
| Felkészítő tanár: Koppné Héczei Judit
| 14.
| Batyi 77 | Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós 75
| 75 | (0) -
| Palásti Dorottya, Tarsoly Lajos, Szentesi László, Pongrácz Dániel
| Felkészítő tanár: Rimóczi Anna
| 14.
| Teller Ede 3 fejű szárnyascsigái | Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. 75
| 75 | (0) -
| Gyenes Zoltán, Stump Árpád, Sütő Bence, Vu Nam Levente
| Felkészítő tanár: Knorrné Skapér Éva
| 16.
| MÚÚÚÚ | Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 67
| 67 | (3) -
| Kovacsik Levente, Mona András, Forgács Máté, Valki Márton
| Felkészítő tanár: Simon János
| 17.
| Pudding | Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi 62
| 62 | (3) -
| Várnai Dániel, Karskó Kende, Szász T. Zsombor, Kovács Ádám
| Felkészítő tanár: Viczencz Katalin
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| K-Ö-Z-É-R-T | Vaszary János Általános Iskola, Tata 119
| 104 | (0) 15
| Hunyadi Péter, Lőrincz Péter, Nemes Balázs, Balázsfalvi Martin
| Felkészítő tanár: Mészárosné Nagy Éva
| 2.
| Várisok | Vári Emil Társulási Általános Iskola, Kisvárda 117
| 97 | (16) 20
| Kovács Nóra, Csüllög Dóra, Hajba Dorottya, Máté Lilla
| Felkészítő tanár: Csapó Lászlóné
| 3.
| IQ-light | Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest XI. 114
| 94 | (0) 20
| Pártos Orsolya, Gaál Tamás, Kővári Balázs, Mándoky Kongur Atlan
| Felkészítő tanár: Vadon Tünde
| 4.
| Lada | Erzsébethelyi Általános Iskola, Békéscsaba 113
| 96 | (4) 17
| Szőke Kis Lilla, Murányi Anna, Sztankó Dóra, Knyihár Anna
| Felkészítő tanár: Bartolák Judit
| 5.
| Kockák | Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza 110
| 92 | (0) 18
| Fodor Fanni, Papp László, Lupák Gábor, Hegedűs Dávid
| Felkészítő tanár: Rusznyákné Divinyi Ágnes
| 6.
| Mat-agyak | Kőkúti Általános Iskola, Tata 99
| 92 | (1) 7
| Kálmán Judit, Nátrán Nikolett, Borsó Dóra, Varga Adrián
| Felkészítő tanár: Barsiné Pirityi Mária
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Sityak CsapaT | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 89
| 89 | (8) -
| Kovács Dóra, Kiss Fanni Júlia, Karvaly Bence, Sipka Bence
| Felkészítő tanár: Kovács Csongorné
| 8.
| Négyzetgyök | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Szakiskola, Emőd 87
| 87 | (16) -
| Tóth Petra, Nagy Zsuzsanna, Kéméndi Beáta Vivien, Fekete Dániel
| Felkészítő tanár: Kasza Istvánné
| 9.
| LogiKAssa | Kassa Utcai Általános Iskola, Budapest XVIII. 85
| 85 | (8) -
| Juhász Tamás, Krinyák Marcell, Krispán Orsolya, Szabó Dániel
| Felkészítő tanár: Hatvani Bernadette
| 9.
| Zrínyisek | Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét 85
| 85 | (8) -
| Aszódi Anna, Jusztin Márton, Lédeczi Lilla, Péteri Judit
| Felkészítő tanár: Soltészné Almási Ildikó
| 11.
| Casanovák | Liszt Ferenc Általános Iskola, Budapest XIV. 84
| 84 | (4) -
| Gyebnár Krisztián, Hirbek Csaba, Radványi Bence, Szabó Ábel
| Felkészítő tanár: Fodorné Dékány Márta
| 12.
| Tigrisek | Bajza József Általános Iskola, Budapest IV. 82
| 82 | (0) -
| Ádám András, Szabó Farkas, Nyikes Zsófia, Floch Viktória
| Felkészítő tanár: Kissné Kapocsi Tímea
| 13.
| Egyesült kockák | Eötvös Loránd Általános Iskola, Balatonfüred 75
| 75 | (0) -
| Horváth Dániel, Rajmon Klára, Varga Ádám, Kovács Fanni
| Felkészítő tanár: Pinizsiné Pozsgai Katalin
| 14.
| Dr. House | Petőfi Utcai Általános Iskola, Békéscsaba 73
| 73 | (4) -
| Kecskés Ádám, Matvon Ákos, Paral Zsolt, Vidó Bence
| Felkészítő tanár: Szántó Mihályné
| 15.
| DERBI 8 | Bocskai István Általános Iskola és AMI, Derecske 71
| 71 | (0) -
| Farkasvölgyi Kolos, Pánya Nándor, Kabai Dávid, Tóth Valéria
| Felkészítő tanár: Szombati Gáborné, Alföldy Zsoltné
| 15.
| Trió | Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda, Cegléd 71
| 71 | (0) -
| Tóth Benjámin, Ferenczi Zsuzsanna, Bretus Bence, Kozma Lilla
| Felkészítő tanár: Pálinkás László
| 17.
| Négyzetgyök-ök | GYAKI 5. sz. Ált. Isk. és Sportiskola Tagint., Gyula 67
| 67 | (0) -
| Váry Dávid, Szabó Csaba, Horváth Fernanda, Sándor Petra
| Felkészítő tanár: Szabadosné Bécsi Katalin
| 18.
| Hajmeresztők | Bárczi Géza Általános Iskola, Budapest III. 65
| 65 | (0) -
| Moczó Valentin, Burda Beatrix, Burda Krisztina, Radákovics Richárd
| Felkészítő tanár: Bogát Terézia
| 19.
| Szuper csapat | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Szolnok 62
| 62 | (0) -
| Pakai Péter, Gőz Viktor, Palla Máté, Sziráki Márton
| Felkészítő tanár: Tóthné Kálmán Mária
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Ikozidodekaéder | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 153
| 125 | (16) 28
| Ágoston Tamás, Bunth Gergely, Ódor Gergely, Sándor András
| Felkészítő tanár: Táborné Vincze Márta
| 2.
| Csak kilencz milliárd | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 143
| 119 | (16) 24
| Nguyen Milán, Szenczi Zoltán, Varsányi Csaba, Kiss Eszter
| Felkészítő tanár: Táborné Vincze Márta, Beleznay Ferenc
| 3.
| Stréber a negyediken | Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 128
| 106 | (16) 22
| Vámossy Domonkos, Petrás Hedvig, Bakai Dániel, Bíró Regina Krisztina
| Felkészítő tanár: Varga Mária
| 4.
| Egy híján húsz | Babits Mihály Gimnázium, Budapest IV. 124
| 111 | (4) 13
| Bálint Márton, Bodnár Bettina, Hornyák Krisztina, Könye Viktor
| Felkészítő tanár: Földiné Veress Zsuzsanna
| 5.
| Póklopók | Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 122
| 106 | (16) 16
| Balogh Márton, Böjte Gergő, Dócs Kristóf, Martos Máté
| Felkészítő tanár: Számadóné Békéssy Szilvia
| 6.
| Anno Mínusz | Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 119
| 109 | (16) 10
| Czucz Bálint, Merczel Kinga, Sándor Tímea, Sváb Dorottya
| Felkészítő tanár: Számadóné Békéssy Szilvia-Varga Mária
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Mat(e+ika) | Árpád Gimnázium, Budapest III. 106
| 106 | (12) -
| Kerese Judit, Fekete Petra, Várady Luca, Fenyvesi Kata Zita
| Felkészítő tanár: Sz.Fekete Mária-Koncz Levente-Czinki József
| 8.
| Török Ignác 8. | Török Ignác Gimnázium, Gödöllő 106
| 106 | (3) -
| Szabó Bence, Kiss Dániel, Rácz Zoltán, Faber Dániel
| Felkészítő tanár: Törökné dr. Bodzsár Mária, Thuróczy Erzsébet
| 9.
| Olcsó csapat | Árpád Gimnázium, Budapest III. 98
| 98 | (4) -
| Dankó Levente, Lakos Zoltán, Forintos Gábor, Ludas Dániel
| Felkészítő tanár: Sz.Fekete Mária-Koncz Levente
| 10.
| Abacus | Herman Ottó Gimnázium, Miskolc 96
| 96 | (16) -
| Bartók Dávid, Borbély Zsófia, Földi Szabolcs, Kolláth Anna
| Felkészítő tanár: Gulyásné Nemes Katalin
| 11.
| Árpád 8 | Árpád Gimnázium, Tatabánya 96
| 96 | (8) -
| Brunner Márton, Kovács Gábor Ferenc, Frigh Erik, Horváth Bence
| Felkészítő tanár: Szabó Józsefné
| 12.
| Fényes Négyes | Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 95
| 95 | (16) -
| Czumpf Gabriella, Fatér Alexa, Kerkovits Nóra, Pizág Bertalan
| Felkészítő tanár: Számadóné Békéssy Szilvia-Varga Mária
| 13.
| radnoti.b04 | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 88
| 88 | (0) -
| Baksa Domonkos, Dinh Viktor, Kiss Dóra, Nagy Balázs
| Felkészítő tanár: Marcsek Gábor
| 14.
| Matekmenők | Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény 83
| 83 | (0) -
| Lázár Nikolett, Erdős Boglárka, Szekeres Kornél, Nagy Benjámin
| Felkészítő tanár: Ó. Szabó Sándor, Weinémer Sándor
| 15.
| Szöcskenők | Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. 79
| 79 | (8) -
| Kovács Orsolya, Godó Zsófia, Kardos Lilla, Horváth Kitty
| Felkészítő tanár: Rakota Ilona, Nagy Emese
| 16.
| 4! | Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. 73
| 73 | (0) -
| Horváth Lilla, Iván Nikolett, Szabados Bettina, Szalay Cintia
| Felkészítő tanár: Dr. Sebestyén Zoltánné
| 17.
| Későnkelők | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 71
| 71 | (0) -
| Máté Áron, Mezei Balázs, Dunay Luca, Lajos Mátyás
| Felkészítő tanár: Kovács Csongorné
| |