Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Matika kft | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Görömbölyi Réka | Gulyás Máté Mócza Milán Réczi Tünde 118 pont | 2. hely | Tudorka | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Kárpáti Roland | Kulmán Eszter Lipótzy Anna Ditzendy Péter 94 pont | 3. hely | Kisokosok | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Almási Lili | Bajáki Péter Kovács Martin Markó Ádám 92 pont | 4. hely | Logi-kvartett | Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája | Kecskemét Izsó Barnabás | Kamenár Gyöngyvér Maczkó Lilla Tóbiás Anna 91 pont | 5. hely | Villám-ész | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Kárpáti Kristóf | Morvai Balázs Sztanojev Péter Tóth Ádám 90 pont | 6. hely | Agyafúrt | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Árva Ádám | Kovács Arnold Leon Molnár Márton Urbán Szabolcs 85 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Okos tojások | Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája | Kecskemét Bagó Barbara | Bagó Bianka Golyha Flóra Póka Vanda 83 pont | 8. hely | Tudorok | Nagyasszonyunk Katolikus Intézmény | Kalocsa Gubányi Ferenc | Matos Balázs Molnár Katica Szőnyi Sára 78 pont | 9. hely | Kenguru | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Dobos István | Hévízi Virág Kincses Fanni Tóth Barna 75 pont | 10. hely | ORIGO | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Barta Fruzsina | Kara Zsuzsanna Mamuzsics Gergő Strung Laura 70 pont | 11. hely | Logimanók | Nagyasszonyunk Katolikus Intézmény | Kalocsa Szabó András | Ninkovich Roland Körmendy Zsófia Tatai Lili 69 pont | 12. hely | Legkisebb többszörösök | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Csapláros Constance Krisztina | Dusnoki Boglárka Tóth Lili Viczei László 67 pont | 13. hely | Fürgeeszű nyulak | Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája | Kecskemét Berente Richárd | Pásztor Attila Polyák Patrik Sándor Barbara 54 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Matek-ária | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Buzási Dániel | Csomor Balázs Gucsi Bálint Zsoldos László 94 pont | 2. hely | Logi csapat | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Bondor Blanka | Purgel Tamás Szabó Barna Szabó Zsombor 92 pont | 3. hely | Kung Fu Panda | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Gazdag Gábor | Horvát Patrik Dusnoki Gergő Fodor Zsolt 82 pont | 4. hely | Kisokosok | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Czirkos Angéla | Kele Ádám Ditzendy Arisztid Bán Bernadett 80 pont | 5. hely | Mat-okosok | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Drahanovszki Vilmos | Horváth Noel Jási Renátó Ragó Ramóna 78 pont | 6. hely | Észbontók | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Békési Botond | Dobay Tamás Kökény Nóra Rados Balázs 75 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Tigrisek | Árpád Fejedelem Általános Iskola és Könyvtár | Tiszaalpár Réczi Ákos | Dömötör Dániel Ollári Gábor Tóth Márk 70 pont | 8. hely | Zsenipalánták | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Fodor Álmos | Gavlik Ádám Gavlik Gergő Kasza Ruben 68 pont | 9. hely | Spongyabob | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Varga Tímea | Bokor Petra Pető Gréta Gergely Máté 67 pont | 10. hely | Math team | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Berki Bianka | Lőrincz Ágnes Tóth Csanád Váczi Levente 61 pont | 11. hely | Egyszer-egy | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Jánosi Martin | Ónodi Norbert Szűcs András Tormási Tivadar 58 pont | 12. hely | Könnyű,mintaz1*1 | Nagyasszonyunk Katolikus Intézmény | Kalocsa Beke Sára | Herman Renáta Bajzák Emma Marokity Luca 52 pont | 13. hely | Okostojások | Nagyasszonyunk Katolikus Intézmény | Kalocsa Kanczler Lili | Járy Anna Ruzsinkó Emese Varga Berdadett 51 pont | 14. hely | Tudóspalánták | Nagyasszonyunk Katolikus Intézmény | Kalocsa Balás Kitti | Zsiga Evelin Beer Zsófia Romsics Marió 51 pont | 15. hely | Számkirályok | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Brassó Bátor | Jurity Zsombor Kákonyi Gábor László Tamás 48 pont | 16. hely | Refis kisokosok | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Cseh Débora | Dobrai Lotti Gyömbér Liza Kürtösi Dorina Liza 43 pont | 17. hely | Számológépek | Nagyasszonyunk Katolikus Intézmény | Kalocsa Ferencz Füzike | Geri Anna Kocsis Bernadett Okvátovity Judit 42 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Magyar Matekos Mókamikik | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Coulibaly Patrik | Kovács Bence Palotai Bendegúz Szebellédi Márton 139 pont | 2. hely | Csillagos matek | Zsombó Csólyospálos Községek Általános Iskolája, Óvodája, Alapfokú Művészetoktatási Intézménye Csóly | Csólyospálos Bozóki Viktor | Császár János Deák Ármin Telek András 138 pont | 3. hely | MatekAgy | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Juhász Evelin | Tekes Anna Kovács Sára Rauscher Judit 129 pont | 4. hely | Matekergő | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Kiss Gréta | Németh Kinga Rádi Orsolya Zsigri Zsuzsanna 125 pont | 5. hely | Logikusok | Nagyasszonyunk Katolikus Intézmény | Kalocsa Csikós Dominik | Hajós Szilárd Kovács Ádám Martin Imre 123 pont | 6. hely | Kemény lecsók | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Biró Csenger | Kovács Balázs Marsa Levente Bodnár Levente 120 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Hírös matekosok | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Bogdándi Márk | Körmöczi Márk Csősz Dávid Lombos Áron 120 pont | 8. hely | Sallai1 | Sallai István Általános Iskola | Kisszállás Papdi Ramóna | Horváth Kitti Grizák Máté Cseke Tamás 119 pont | 9. hely | A nagy bumm | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Kévés Dóra | Kristóf Éda Tóth Kitti Ritter Dominik 113 pont | 10. hely | Észbontók | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Koch Attila | András Máté Cseke Tóka Borbála Tihanyi Fanni 112 pont | 11. hely | Nincs név | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Zajacz Borbála | Gáspár Dániel Kiss Lúcia Boronkay Dávid 109 pont | 12. hely | Zseni szamócák | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Biró Laura | Kovács Rebeka Tánczos Adél Zubor Melissza 106 pont | 13. hely | Szuperagyak | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Szenek Fanni | Szabó Kitti Kelemen Dóra Vidéki Zsombor 103 pont | 14. hely | Eszesek | Arany János Ált. Isk. | Kecskemét Barabás Dániel | Jákfalvi Zsombor Rigó Dániel Szikora Marcell 101 pont | 15. hely | Eleven Tudóskák | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Bálint Leila | Csányi Szabolcs Pente Judit Torma Bence 95 pont | 16. hely | Sallai2 | Sallai István Általános Iskola | Kisszállás Szerencsés Zsófia | Balog Márk Szabó Roland Balázs Laura 88 pont | 17. hely | Matekmanó | Arany János Ált. Isk. | Kecskemét Fazekas Dávid | Győrfi Tamás Kovács Brigitta Rimóczi Edina 87 pont | 18. hely | Mate-király | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Morvai Csilla | Remecz Anna Remecz Lilla Szipli Szabolcs 86 pont | 19. hely | E-Mókusok | Árpád Fejedelem Általános Iskola és Könyvtár | Tiszaalpár Papp József | Almási Attila Czinege Barbara Balla Nikoletta 77 pont | 20. hely | Szorgos hangyák | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Schneider Fanni | Nagy Gergely Álmos Fekete Martin Lajkó Márk 73 pont | 21. hely | Medúzaszámlálók | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Ábrahám Csilla | Burai Kitti Fráter Adél Vörös Dorina 69 pont | 22. hely | Matek királyok | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Csorba Dénes | Schürlein Henrik Gajdos Bence Kiss Levente 66 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Matek Zsenik | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Steigler Alida | Schneiker Noémi Berbekár Réka Hermann Dávid 107 pont | 2. hely | CsavarTeszek | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Almási Fanni | Dudás Dániel Détári András Péteri Lilla 94 pont | 2. hely | Sivatagi rohamkukacok | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Fodor Dóra | Forgács Bence Pakai Kristóf Szigeti Dzsenifer 94 pont | 4. hely | Számkivetettek | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét B. Tóth Orsolya | Lukács Máté Jusztin Gellért Tóth Bence 91 pont | 5. hely | 3 a magyar igazság+1 lány | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Pálinkó Petra | Balázs Péter Mezős Csaba Vida Zoltán 86 pont | 6. hely | M.B.F.A | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Bús Mirjam | Huszár Barbara Bársony Fruzsina Sőrés Anna 77 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Gondolkodó tényező | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Böcz János | Felföldi Klaudia Fenyvesi Gergely Kovács Máté 75 pont | 8. hely | Csólyosi kvartett | Zsombó Csólyospálos Községek Általános Iskolája, Óvodája, Alapfokú Művészetoktatási Intézménye Csóly | Csólyospálos Fodor Márkó | Gyuris Kinga Rózsa Péter Telek Máté 74 pont | 9. hely | Csipet csapat | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Fazekas Réka | Csuthi Anna Halász Bettina Tők Zsombor 72 pont | 10. hely | Stréber négyes | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Bálint-Buzás Éva | Kiss Bernadett Ternyák Lilla Zsigmond Bálint 70 pont | 11. hely | 4ever math | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Szécsényi Gergő | Csík Szabolcs Sike Klaudia Farkas Flóra 68 pont | 12. hely | Vegyes négyes | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Kelemen Ágnes | Százdi Mónika Farkas Szabó Dominik Budai Nándor 68 pont | 13. hely | Őszikék | Szentkirályi Általános Iskola | Szentkirály Bagi Adrián | Kokovai Mónika Madari Julianna Rohács Betti 63 pont | 14. hely | V.Á.P.L. | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Bodza Veronika | Ubornyák Ágnes Varga Marianna Papp Levente 61 pont | 15. hely | Mystery | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Antal Zsombor | Taródi Nagy Konrád Héjjas Anett Czirkos Veronika 60 pont | 16. hely | Agyalók | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Szabó Erzsébet | Gulyás Luca Kónya Csaba Berta-Somogyi Kinga 56 pont | 17. hely | Nevenincs | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Alter Emese | Kiss Mátyás Nagy Orsolya Petrik Imola 56 pont | 18. hely | Szombrérós aranyhörcsögök | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Bárdi Laura | Kósa Noémi Tóth Melinda Trummer Anna 55 pont | 19. hely | Sallai3 | Sallai István Általános Iskola | Kisszállás Fajszi Fatime | Balázs Renáta Víg Nikoletta Apró Dániel 48 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős BBKV | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Baráth Tamás | Bene Bence Kalmár Patrik Vezsenyi Ádám 105 pont | 2. hely | A négy kőkorszaki szaki | Arany János Ált. Isk. | Kecskemét Baglyas Mátyás | Balog Krisztián Dominek Márk Kovács Bálint 100 pont | 3. hely | Black&White | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Ábrahám Anna | Burovincz Damján Mamuzsics Dóra Tóth Andrea 97 pont | 4. hely | Csőrikék | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Flaisz Adél | Kovács Tímea Süveges Viktória Szalai Zsófia 87 pont | 5. hely | Számhányók | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Tarjányi Patrik | Pintér Gábor Tóth Ádám Tóth Szabolcs 86 pont | 6. hely | Gólyák | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Aszódi Júlia | Kása Csilla Solymos Nikolett Szűcs Enikő 78 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | PiF - Paf | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Farkas Bettina | Gáspár Márton Lugosi Szabina Tót Barna György 74 pont | 8. hely | Okostojások | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Vazul Boglárka | Labancz Anett Habran Szilvia Habran Krisztina 73 pont | 9. hely | Nekem 8 | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Hanulik Lívia | Jónás Erika Kovács Kristóf Szikora Rebeka 71 pont | 10. hely | Tini zsenik | Zsombó Csólyospálos Községek Általános Iskolája, Óvodája, Alapfokú Művészetoktatási Intézménye Csóly | Csólyospálos Barna Tamara | Harkai Valentina Juhász Levente Szögi István 71 pont | 11. hely | Matléták | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Fábián János Domokos | Lisóczki Flóra Izsák Gábor Horváth Erzsébet 68 pont | 12. hely | Matekguruk | Árpád Fejedelem Általános Iskola és Könyvtár | Tiszaalpár Barcsa Flóra | Nagy Szilvia Vámos Piroska Abonyi Adrienn 64 pont | 13. hely | Koboldok | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Szabó Dalma | Szabó Roland Mátyás Viktória Tóth Gábor 62 pont | 14. hely | Szerep | Szentkirályi Általános Iskola | Szentkirály Pekár Erika | Prikkel Petra Rohács Veronika Fülöp Réka 60 pont | 15. hely | IQ betyárok | Petőfi Sándor Általános Iskola | Szabadszállás Gonda Viktória | Pap Viktória Szível Rebeka Tóth Ákos 59 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős okostojások | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Móczár Dávid | Fodor Dóra Bulla Gréta Szabó Benedek 124 pont | 2. hely | Fiúk +Okoska | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Barna Szilvia | Csertő Zoltán Csontos Máté Rácz Tamás 107 pont | 3. hely | Gólyák | Katona József Gimnázium | Kecskemét Nádházi Tünde | Szalai Péter Máté Szilágyi Norbert Tóth Pál Gábor 107 pont | 4. hely | Fapumák | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Bensinger Flóra | Kovács Péter Szabó Csaba Peterdi Tamás 101 pont | 5. hely | Alfa és omega | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Bátyity Annamária | Hegyi Barbara Malustyik Anita Vasuth Dóra 100 pont | 6. hely | Amigas | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Morvai Kamilla | Jurity Andor Csányi Ágnes Gusztos Éva 93 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | BJG.h | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Benkő Emese | Gurka Éva Hetényi Viktória Janositz Gréta 89 pont | 8. hely | Okoskák | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Gajdos Regina | Göthér Claudia Hunyadi Gábor Mikó Dorottya 85 pont | 9. hely | Copfos baglyok | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Kara Lilla | Korsós Laura Kürthy- Kovács Ágnes Tolnai Kata 77 pont | 10. hely | Kockák | Katona József Gimnázium | Kecskemét Birke János | Bottlik Ákos Kovács Aletta Kiss Gergő 68 pont | 11. hely | Csirkék | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Garas Bence | Gáspár Péter Kovács-Osváth Apolka Katona Ede 58 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Einstein | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Déri Levente | Altmann Nikolett Házi László Králik Péter 95 pont | 2. hely | 4 for maths | Petőfi Sándor Általános Iskola | Szabadszállás Juhász Milán | Parrag Mariann Pintér Anett Závogyi Csaba 90 pont | 3. hely | Konkrét Konvexek | Szent József Katolikus Általános Iskola | Kiskunhalas Fekete Antal | Németh Izabella Szűcs Norbert Torma Gábor 89 pont | 4. hely | Kis-Einsteinek | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Müller Márk | Szatmári Csanád Kis Enikő Balics Dóra 86 pont | 5. hely | Píte | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Bibó Boglárka | Dömsödi Eszter Németh Adrienn Thuróczy Erika 84 pont | 6. hely | Piroska | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Dankó Anna | Keresztes Nóra Nyitrai Dominik Virág Bettina 78 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Zrínyisek | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Deák Áron | Farkas Csaba Okvátovity Zoltán Tomasák Gergő 76 pont | 8. hely | Alfabéták | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Néma Ágnes | Pásztor Zita Balog Dóra Tóth Ferenc 70 pont | 9. hely | Tökéletlenek | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Hajdú Sándor | S. Kovács László Szabó Boldizsár Papp Mátyás 69 pont | 10. hely | Agyafúrtak | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Novák Ádám | Novák Mihály Rokolya István Barina Balázs 66 pont | 11. hely | Csak csajok | Szentkirályi Általános Iskola | Szentkirály Agárdi Alexandra | Kasza Krisztina Rohács Fanni Szabó Ildikó 60 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Négyzetsrácok | Katona József Gimnázium | Kecskemét Móra Viktor | Takács Mátyás Tóbi Luca Soós Mária 93 pont | 2. hely | Fej vagy írás | Katona József Gimnázium | Kecskemét Détári Balázs | Hollósi Hanna Hudák Zsuzsanna Kiss Balázs 91 pont | 3. hely | Kockások | III. Béla Gimnázium | Baja Jámbor Dániel | Kovács Norbert Resál Tamás Tóth Bence 90 pont | 4. hely | Agyon iskolázottak | III. Béla Gimnázium | Baja Bolvári Csaba | Hornyák Balázs Kungl Máté Tomasics Bálint 89 pont | 4. hely | Pöttyös Pannik | III. Béla Gimnázium | Baja Friedrich Nadine | Kékes Szabó Odett Lipóczi Bernadett Sörös Luca 89 pont | 6. hely | HSF2 | III. Béla Gimnázium | Baja Horváth Fanni | Molnár Stella Novák Fanni Szkladányi Hanna 82 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | MFG8e | Móra Ferenc Gimnázium | Kiskunfélegyháza Bognár Zsolt | Vajda Dániel Horváth Attila Juhász Borisz 79 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Baja | III. Béla Gimnázium | Egyed László | Baja | III. Béla Gimnázium | Lepres Andrásné | Csólyospálos | Zsombó Csólyospálos Községek Általános Iskolája, Óvodája, Alapfokú Művészetoktatási Intézménye Csóly | Dávidné Bognár Beatrix | Kalocsa | Nagyasszonyunk Katolikus Intézmény | Csikósné Vörös Marianna | Kalocsa | Nagyasszonyunk Katolikus Intézmény | Korsós Lajosné | Kecskemét | Arany János Ált. Isk. | Brenyó Mihályné | Kecskemét | Arany János Ált. Isk. | Supka Anna | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Badó Zsolt | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Borsos Anita | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Csordás Mihály | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Kiss Róbert | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Mócza Gabriella | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Óváriné Csabai Mária | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Steigler László | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Varga József | Kecskemét | Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája | Monoriné Herbály Marianna | Kecskemét | Katona József Gimnázium | Csordásné Szécsi Jolán | Kecskemét | Katona József Gimnázium | Nagyné Viszmeg Edit | Kecskemét | Kecskeméti Református Általános Iskola | Koleszár Edit | Kecskemét | Kecskeméti Református Általános Iskola | Nagy Tibor | Kecskemét | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Bense Erzsébet | Kecskemét | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Horváthné Kiss Éva | Kecskemét | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Józsa Aranka | Kecskemét | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Tóthné Vámos Edit | Kecskemét | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Aszódiné Pálfi Edit | Kecskemét | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Brenyó Mihály | Kecskemét | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Csepcsányi Éva | Kecskemét | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Fábián Istvánné | Kecskemét | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Novákné Korossy Judit | Kecskemét | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Soltészné Almási Ildikó | Kecskemét | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Szabó Antal | Kecskemét | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Szentendreiné Machács Ágnes | Kecskemét | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Tarapcsik Katalin | Kecskemét | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Tercsiné Tóth Ilona | Kiskunhalas | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Gyulai Ildikó | Kiskunhalas | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Karsai Zsuzsanna | Kiskunhalas | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Tihanyiné Gerencsér Ágnes | Kiskunhalas | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Hegedűsné Solymosi Ildikó | Kiskunhalas | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Osváth Emese | Kiskunhalas | Szent József Katolikus Általános Iskola | Birkás Éva | Kiskunhalas | Szent József Katolikus Általános Iskola | Misalekné Zsigó Katalin | Kisszállás | Sallai István Általános Iskola | Tiegelmann Sándorné | Kunszentmiklós | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Czapáry István | Kunszentmiklós | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Nagyné Dúl Gyöngyi | Szabadszállás | Petőfi Sándor Általános Iskola | Jánosi Erzsébet | Szentkirály | Szentkirályi Általános Iskola | Gyimesi Réka | |