Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Fazékból nőttünk | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Kalmár Sára | Pánczér Eszter Szalka Sára Talyigás Flóra 126 pont | 2. hely | Rózsaszín Párduc | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Kisvárdai Róbert | Kormosi Áron Szigeti Márk Werli Ádám 102 pont | 3. hely | négyX | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Hesz Rita | Bucsai Béla Jász Mihály Urbán Vince 95 pont | 4. hely | Fantasztikus Négyes | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Feledi Pál | Hajdu Krisztián Nádor András Selmeci András 95 pont | 5. hely | Született Matematikusok | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Ágoston Dorottya | Papp Judit Svincsók Vanessza Vörös Karolina 93 pont | 6. hely | Eleven Matekosok | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Babik Barna | Dittrich Rebeka Tatár Marcell Tóth Franciska 92 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Aratók | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Barabás Péter | Bursics Balázs Csepregi-Horváth Júlia Krausz Gergely 89 pont | 8. hely | Matekos Csajok | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Bíró Kincső | Csordás Zsófia Kiss Anna Móré Judit 84 pont | 9. hely | Fazekas Tigrisek | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Györkő Dorka | Kónya Sárma Molnár Bianka Móra Fanni Menta 82 pont | 10. hely | Cápák | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Csontos Richárd | Kovács Máté Sándor Norbert Szigetközi-Szabó Dávid 82 pont | 11. hely | Okoskák | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Kecskés Konrád | Sendula Tamás Szabó Bernárd Szelevényi Oszkár 74 pont | 12. hely | Fazekas Delfin | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Folyovits Péter | Pogáts Márton Szurop Szonja Vörös Eszter 73 pont | 13. hely | Hild Kobak | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Ali Barnabás | Csiki Kitty Kerti Dániel Khéli Gergely 64 pont | 14. hely | Matek Koboldok | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Hadik Maximilian | Horn Fanni Mészáros Zoltán Populás Barnabás 63 pont | 15. hely | Matekzsenik | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Ajaj Ramina | Szabó Tamás Tepliczky Adél Tóth Dóra 61 pont | 16. hely | Számkotrók | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Bodonyi Simon | Hetényi Kira Homonnay Máté Horváth Máté 56 pont | 17. hely | Vadállatok | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Bálint Dániel | Horváth Melani Kardos Tibor Schallinger Zorka 50 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Kis Akadémikusok | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Bozsik Szabolcs Dániel | Moldvay Marcell Sipos Krisztina Török Péter 122 pont | 2. hely | Losi 1. | Losonci Téri Általános Iskola | Budapest VIII. Barta Ádám | Tótth András Varga Dorottya Varga Kristóf 91 pont | 3. hely | Szuper villámos tornádó | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Barta Bonifác | Rossen Márton Szepesházi Balázs Szűcs Ádám 90 pont | 4. hely | Matek kvartett | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Beleznay Fanni | Jenei Dániel Gábor Sánta Soma Szurop Máté 85 pont | 5. hely | Teddy csapat | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Demirkan Ela Eszter | Földvári Tamás Németh Hanna Végh Dóra 81 pont | 6. hely | 2*2 néha 5 | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Bakos Bence | Nagy Ágota Ruzsa Péter Szécsi Dominika 75 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Vadmotoros szupercsigák | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Bácskai János | Dvorcsák László Jeszenszky Ádám Takács Gábor 73 pont | 8. hely | Matek négyes | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Gerliczky Bence | Jánosi Tibor Edward Lovas Zsolt Szécsi Máté 72 pont | 8. hely | Töprengők | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Beke Sámuel | Fekete Boglárka Horváth László Hunyák Dávid 72 pont | 10. hely | Csak csajok | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Glattfelder Hanna | Imre Sára Németh Flóra Németh Szonja 71 pont | 11. hely | Jó matekosok | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Novák Zsolt | Varga Balázs Németh Tamás Fazekas Gergő 70 pont | 12. hely | Einstein csapata | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Fehér Dániel | Kőrös Barnabás Lupu Kovács Róbert Zhang Henry 69 pont | 13. hely | Matokosok | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Gaál Réka | Bagossy Júlia Barabás Emese Turschl Bence 67 pont | 13. hely | Számtudorok | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Engelmann Ákos | Domokos Zsófia Kádár Harmatka Jenei Gergő 67 pont | 15. hely | Szám- Szultán | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Boros Anna | Boros Petra Lakárdy- Magony Marcell Simon Levente 62 pont | 16. hely | Logikus okosok | Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Budapest VI. Braun Nelli | Frisch Anna Nagy Katalin Szilágyi Krisztián 60 pont | 17. hely | Villám agyak | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Felföldi Ferenc Dániel | Frey Ádám Gál Virág Takler Bence Ábel 59 pont | 18. hely | Szuper csapat | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Mokány Katalin | Prokó Tímea Kiss Anikó Mária Bulla Bettina 58 pont | 19. hely | Matek(ok)osok | Váci Utcai Ének-Zenei Általános Iskola | Budapest V. Czibula Stella Karina | Csörgő Blanka Petróczi Zoltán Szabó Norbert 57 pont | 20. hely | Tűz- Tigris | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Cseh Balázs | Khéli Balázs Fancsali Tímea Papp Zsanett 52 pont | 21. hely | Losi 2. | Losonci Téri Általános Iskola | Budapest VIII. Lénárd Dominika | Ngo Tan Don Oroszi Eszter Varga Máté 51 pont | 22. hely | Szerencsések | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Szerbák Dániel | Marik Dávid Funk József Valter 51 pont | 23. hely | Villám Számolók | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Gyárfás István | Lukács Norbert Olajos Viktor Tóth Sarolta 50 pont | 24. hely | Matek sztárok | Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Budapest VI. Bede Enikő | Gábora Noémi Komáromi Patrik Veres Noémi 47 pont | 24. hely | Okostojások | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Barabási Zoárd | Derekas Zoltán Szabó Benedek Ákos Szántay Zoltán 47 pont | 26. hely | Matekzsenik | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Tóth Sebestyén | Jász Márton Schindler András Tóth Péter Balázs 41 pont | 27. hely | Mazsolák | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Bernáth Laura | Komán Kitti Csilla Lipcsey Boglárka Májer Antónia 30 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős 1+1=3 | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Garát Péter Zsombor | Kovács Bence Szűcs Tamás Trinh Tuan Viet 144 pont | 2. hely | Fejvadászok | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Borbás Kristóf | Ludmann Levente Sütheő Dániel Szalka Áron 137 pont | 3. hely | Ezüst farkasok | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Molnár Balázs | Horváth Dorottya Illés Ádám Virágos Máté 130 pont | 4. hely | Bináris | Deák Diák Általános Iskola | Budapest VIII. Szabó Tibor | Váradi Barnabás Váradi Gábor Versics Dániel 129 pont | 5. hely | Ötször-öt | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Cserteg Dóra | Mész Boglárka Miklósvölgyi Lilla Székely Zsófia 124 pont | 6. hely | Patkányok | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Horváth Donát | Nyitrai-Berdin Dominic Sebestyén Kornél Soma Várgedő Bálint 119 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Pupillák és pupákok | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Bank Gábor | Hoang Balázs Mógor Zoltán Naszódi Benedek 118 pont | 8. hely | MATE-KOSOK | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Angler Marcell | Kovács Dániel Németh Márton Schliszka Gáspár 116 pont | 9. hely | Möbius szalag | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Szabó Győző | Batta Marcell Elmer Péter Kecskés Krisztián 116 pont | 10. hely | Zombimókusok | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Csépányi Anna | Kiss Nikoletta Somogyi Barbara Ujvári Eszter 115 pont | 11. hely | Négyszersültek | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Bolyki Ágoston | Domokos Bence Sztanó Ákos Bikfalvi Barna 111 pont | 12. hely | X- D X- P | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Bokor Eszter | Imre Dávid Jeges Viktor Nagy Izabella 110 pont | 13. hely | 4muskétás | Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Budapest VI. Csikós Attila | Juhász Ádám Kajati Balázs Málik Péter 110 pont | 14. hely | ördögfiókák | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Fóris Anna | Tarnóczi Nóra Toró Lilla Vokó Lili 109 pont | 15. hely | Bábocseho | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Bálint Dominika | Borbás Bence Csepregi-Horváth Dániel Horváth Míra Alida 104 pont | 16. hely | Okostojások | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Balogh Botond | Csanády Lili Kósa Fanni Nagy Ákos 103 pont | 17. hely | Digilányok | Deák Diák Általános Iskola | Budapest VIII. Kéry Enikő | Papp Anna Papp Lídia Tálas Antónia 102 pont | 18. hely | Fürge matekosok | Julianna Református Általános Iskola | Budapest VII. Bücs Alexandra | Inczeffy László Martinecz Nóra Szabó Dániel 101 pont | 19. hely | Losi 5. | Losonci Téri Általános Iskola | Budapest VIII. Bohus Marcell | Király Krisztián Komjáti Gábor Shan He Jia 101 pont | 20. hely | Logika | Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest VI. Simon Vencel | Emesz Csipke Kovácsy Mara Rengei Patrícia 100 pont | 21. hely | Észkombájnok | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Bánki Antal | Práth Dávid Káli Ambrus Bagi Lilla 98 pont | 22. hely | BMVF | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Hesz Mária | Légár Fanni Sebestény Veronika Jankus Boróka 96 pont | 23. hely | 4 zseni | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Balogh Ambrus | Faragó Attila Gulyás Dániel Lucsik Balázs 93 pont | 24. hely | Győzhetetlenek | Julianna Református Általános Iskola | Budapest VII. Fehér Zsolt | Grósz Vendel Mecs Károly Nagy Hunor 92 pont | 25. hely | Trapéz | Vajda Péter Általános Iskola | Budapest VIII. Fényes Mihály | Jónás Rezső Anthony M. Tobi Szilágyi Tamás 92 pont | 26. hely | Dupla nulla | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Bányász János | Alács Bálint Vida Zoltán 89 pont | 27. hely | IQ 10000 | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Boross Bence | Bucur Norbert Czugh Soma Kiss Boldizsár 85 pont | 28. hely | EIN-STEIN | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Kincs Boglárka | Kovács Eszter Pálya Dóra Szebik Borbála 84 pont | 29. hely | Agyasok | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Fekete Flórián | Ivády Vilmos Pintér Dániel Szabó Bence 83 pont | 30. hely | Négyfejű sárkány | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Krausz Bernadett | Nagy Balázs Oroszi Dániel Várda Eszter 81 pont | 31. hely | IQ 1000 | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Bálint Szonja | Czikkely Márton Pál Stefánia Schranz Ambrus 79 pont | 32. hely | Stréberek | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Balizs Benedek | Dankó Csaba Pekoli Orsolya Spiller Zoltán 79 pont | 33. hely | Relytéj RT | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Veres Renáta | Lótos Ádám Varsányi Csenge Ferenczi Dávid 78 pont | 34. hely | Négyesfogat | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Bálint Boglárka | Hegedüs Boglárka Kelemen Réka Kunos Réka 75 pont | 35. hely | Intermaus | Deák Diák Általános Iskola | Budapest VIII. Hámori Dávid | Homlok Dániel Juhász Máriusz Kristóf György 73 pont | 36. hely | Szorzók | Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Budapest VI. Györgyi Petra | Molnár Emma Polgár Cintia Tölli Alexandra 72 pont | 37. hely | Pingvinek | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Dávid Patrícia | Horváth Eszter Ngo Hanh Nikoletta Sümegi Kinga 72 pont | 38. hely | Matekzsenik | Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest VI. Buzás Sarolta | Váradi Eszter Szabó Sára 69 pont | 39. hely | Kockanadrág | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Barcsay Csanád | Czakó Ariel Devecseri Tamás Várnai Jakab 68 pont | 40. hely | Matekmanók | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Váradi Dávid | Follinus Vivien Cela Ilda Simon Adrienn 66 pont | 41. hely | Okoskosok | Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest VI. Gut Gyöngyvér | Karancsi Nóra Jóni Vivienn 66 pont | 42. hely | Számfalók | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Blézer Georgina | Foltin Fanni Pósfay Mária Sebestyén Blanka 52 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Fanatikus négyes | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Babik Bálint | Talyigás Gergely Tamás Csongor Vásárhelyi Milán 119 pont | 2. hely | Gyilkos számok | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Jenei Adrienn | Iványi Blanka Mándoki Sára Károlyi Péter 103 pont | 3. hely | Deriváltak | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Jávorszky Natasa | Kalmár Miksa Rossen Péter Weisz Ambrus 91 pont | 4. hely | Az ÉSZ mindenek felett | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Vokó Boldizsár | Zahemszky Dániel Turcsányi Szabolcs Tóth Máté 88 pont | 4. hely | Nagyazagy | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Ábrahám Domonkos | Béres Márk Herényi Bence Vági Levente 88 pont | 6. hely | Körzők | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Huber Nagy Luca | Karola Borbála Nagy Péter Naszódi Eszter 78 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Számkirály | Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Budapest VI. Kakucsi Sándor | Gálfi András Sárossy Márk Takács Alexandra 78 pont | 8. hely | Mértani egységek | Julianna Református Általános Iskola | Budapest VII. Csajkó Károly | Dézsi Ádám Gaszler Bianka Incze Dóra 77 pont | 9. hely | Matekzsenik | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Bessenyei Borbála | Szabó Eszter Ungár Rebeka Velkey Virág 77 pont | 10. hely | Losi 6. | Losonci Téri Általános Iskola | Budapest VIII. Bakó Máté | Le Ha Vy Ngo Viet Hung Zheng Pei Ying 76 pont | 10. hely | Zsenik | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Balás Dóra | Hajdu Renáta Illyés Borbála Sóváry Dalma 76 pont | 12. hely | Villámzsenik | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Milihovszky István | Patai Klaudia Szelei Dominika Vadai Viktória 73 pont | 13. hely | Tégla- agy | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Bercsényi Kata | Biczó Dániel Szabó Csaba Váraljai Gábor 71 pont | 14. hely | Rózsaszín párducok | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Juhai Bence | Cui Zsófia Illés Zsófia Halassy László 71 pont | 15. hely | Logice Team | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Rakota Szabolcs | Szécsi Péter Nagy Péter Szendrei Gábor 69 pont | 16. hely | Deltoid | Vajda Péter Általános Iskola | Budapest VIII. Budai Dávid | Pusztai Gusztáv Holndonner Milán Szalai Viktor 68 pont | 17. hely | Tudatlanok | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Farkas André | Parnca Lucia Safcsák Márton Vida Tamás 67 pont | 18. hely | Cápák | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Memoli Laura | Lipcsey Miklós Czirok István Baross Péter 67 pont | 19. hely | Spirit team | Deák Diák Általános Iskola | Budapest VIII. Apáthy Gergő | Lovas Dávid Molnár Dániel Nagy Lajos 63 pont | 20. hely | GGMZ | Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest VI. Guti Gergely | Széphelyi Zoltán Oberfrank Márton Balázs Gergő 61 pont | 20. hely | Girls Forever | Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest VI. Tigyi Klaudia | Varga Csenge Shajaieh Amina Rengei Cintia 61 pont | 22. hely | Ice-ice-pingvin | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Mészáros Lili | Tordai Kitti Kelemen Dorottya Kelemen Janka 60 pont | 23. hely | Kobakok | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Fenyvesi Viktor | Füzes Ottilia Győriványi Renáta Kökény Attila 60 pont | 23. hely | Tigrisek | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Urbán Zsófia | Pour Dorottya Gráfel Vilmos Fekete Olivér 60 pont | 25. hely | Matokosok | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Fehér Zsófia | Kardos Luca Listár Szabolcs Szegedi Juli 59 pont | 26. hely | Mágikus négyes | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Fehér Lilla | Kiszi Norbert Kuzjoma Anasztázia Nagy Fanni 59 pont | 27. hely | Túró Rudi | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Bagdán Gábor | Bánki Attila Antal Mohácsi Kristóf Levente Ónodi-Jánoskúti Kristóf 58 pont | 28. hely | Hexader-mesterek | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Boda Tamás | Kedves Gyula Kliszki Enikő Murányi Szilvia 57 pont | 29. hely | Heuréka | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Zsoldos Lili | Zdravics Ágnes Radil Bianka Bunda Anna 53 pont | 30. hely | Matek Mágusok | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Dani Florentina | Hopka Alex Kartali Fanni Kovács Gergely 51 pont | 31. hely | Matek Teknősök | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Barna Rebeka | Nemes Sára Poncsák Tamara Tóth András 49 pont | 32. hely | Hexaéder | Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest VI. Gergely Bernadett | Makovi Bíbor Melis Kinga Tanai Henriett 46 pont | 32. hely | Oktaéder | Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest VI. Gerlei András | Sólyom Noel Szabó Regina 46 pont | 34. hely | 4 for dance | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Dessewffy Anna | Farkas Bianka Nagy Vivien Stankovic Tila 38 pont | 35. hely | IQ-nuku | Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest VI. Ballagó Péter | Andrási Nikoletta Szabó Gabriella Kemény Gabriella 36 pont | 36. hely | A négy matek panda | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Téglási Laura | Jámbor Vivien Rigó Barbara Sándor Katalin 34 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Pöttyös tevék | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Erdős Georgina | Hernold Eszter Nagy Zsófia Rickert Anna 107 pont | 2. hely | A Ravasz az Agy és a Két füstölgő puskacső | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Farkas Levente | Póti Botond Draskóczi Ádám Iván Bertalan 107 pont | 3. hely | Négymagos Matekprocesszor | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Sümegi Ambrus | Tóth-Pál Zsófia Halász Máté Kecskés Eszter 104 pont | 4. hely | Mesternégyes | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Lengyel Anna | Kiss Borbála Borka Máté Kristók Tamás 102 pont | 5. hely | Wizzard | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Fábián Milán | Krausz Dániel Horváth Marcell André Kőhegyi Balázs 100 pont | 6. hely | Prímek | Deák Diák Általános Iskola | Budapest VIII. Égner Enikő | Gergely Zsóka Kóti András Setét Eleonóra 100 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Tizedesvessző | Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Budapest VI. Lőrik Ádám | Meszlényi András Mohácsi Jenő Wendler István 88 pont | 8. hely | Torzonborzok | Deák Diák Általános Iskola | Budapest VIII. Határ Dávid | Oláh Márton Őszi Balázs Schuch Dániel 86 pont | 9. hely | Csutka csapat | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Csíky Dóra | Igali Claudia Kotán Judit Teller Elizabeth 84 pont | 10. hely | Éllovasok | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Vida Gergely | Hesz Anna Nagy Bernát Hegedűs Tünde 84 pont | 11. hely | Okostojások | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Búzás Attila | Kaufmann Márk Kirchknopf Attila Kovács Máté 80 pont | 12. hely | Mosómedvék | Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest VI. Szeltner Zsófia | Ferenczy Konrád Bernát-Hinkó Hanna Selmeczy Dorottya 79 pont | 13. hely | 4 Balatonszelet | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Balázsi Viktória | Csomó Dana Ferenczi Kinga Vásárhelyi Dalma 77 pont | 14. hely | Tudósok | Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest VI. Bodnár Ádám | Civan Deniz Gyöngyösi Anriett 77 pont | 15. hely | Tökfilkók | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Hajdú Attila | Kemény Viktor Kökény Levente Téglási Martin 76 pont | 16. hely | Paralelogramma | Vajda Péter Általános Iskola | Budapest VIII. Jalchinsuren Michell | Horváth Szilvia Mészáros Ágnes Zelenka Zoltán 73 pont | 17. hely | TOLL | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Kis- Horváth Levente | Lovas Luca Marjai Tímea Torma Orsolya 71 pont | 18. hely | Aranyemberek | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Hirdi László | Körös Krisztina Sebestyén Antonella Varga Zsolt 69 pont | 19. hely | Fotoszintézis | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Somogyi Nóra | Svébis Réka Galgóci Károly Orbán Timea 68 pont | 20. hely | roham kukacok | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Takács Zalán | Berndt Mihály Nguyen Huy Hoang Kámán Kristóf 65 pont | 21. hely | Antimatekosok | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Fábián Sándor | Király Kristóf Nyerges Norbert Szomora Kálmán 64 pont | 22. hely | NFT | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Bakos Benjamin | Balázs Luca Mahler Benjamin 61 pont | 23. hely | Handa-Banda | Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest VI. Bere Attila | Beliczki Krisztián Fodor Pál Komáromi Petra 61 pont | 24. hely | Lány-kvartett | Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest VI. Öskü Szófia | Czachesz Zsófia Eweis Siham 56 pont | 25. hely | Sajtkukacok | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Fejér Zsófia | Hegyi Fanni Opóczky Dominika Tankovics Anna 56 pont | 26. hely | Mormoták | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Ajtai Alexandra | Balla Zsófia Rakolcai Krisztina Szűcs László 55 pont | 27. hely | Homo ludens | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Almási Krisztina | Hajdu Fanni Kókai Gabriella Horváth Gál Flóra 51 pont | 28. hely | Pékek | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Bacsevits Ervin | Dinai István Szeverényi Dávid Szilva Norbert 51 pont | 29. hely | Relatívok | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Jaspers Sebastián | Oláh Krisztián Petneházy Klaudia Gyurkó Péter 50 pont | 30. hely | Tetraéder | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Drippery Máté | Kiss Szabolcs Rimóczi Máté Kávássy Zombor 44 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Szupersenkik | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Homonnay Bálint | Németh Gergely Németh Ilona Tatár Dániel 134 pont | 2. hely | 4D-s | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Bencsik Ambrus | Horváth János Szabó Attila Wéber Ádám 131 pont | 3. hely | Elemek | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Ágoston Péter | Csepregi-Horváth Zsófia Nagy Bence Kristóf Papp Roland 130 pont | 4. hely | Robot8000 | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Ruttkay Zoltán | Csépke Péter Le Thanh Houng Kutasi Kristóf 128 pont | 5. hely | 3+1 | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Tőri Tünde | Kabos Eszter Gehér Boglárka Simon Péter 126 pont | 6. hely | Köscsük | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Ács Tímea | Horváth Laura Kódor Kitti Zilahy Máté 113 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Lila Boci | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Jánosi Kinga | Ocskay Eszter Onodera Daigoro Péter Sipos Ágota 106 pont | 8. hely | Nem tudom | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Baán Tamás | Berky Attila Gyurkovics Zoltán Sow Ábrahám 104 pont | 9. hely | Kes | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Berecki Márk | Kocsis Sára Rekvényi Kamilla Szabados Márton 102 pont | 10. hely | Zsenikék | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Laczkovszki Gyöngyvér | Papp Dóra Blázsovics Petra Turóczi Fanny 101 pont | 11. hely | 132 | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Falusi Csaba | Papp Bálint Szánthó Lőrinc Szilágyi Benjámin 100 pont | 12. hely | Pumukli | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Berta Emese | Horváth Bálint Putti Krisztián Ványi Adrás 99 pont | 13. hely | rémes négyes | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Balla Dorottya | Gall Eszter Gál Karolina Jancsovics Fanni 94 pont | 14. hely | Pókmalac | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Benke Kristóf | Nagy Róbert Takács Levente Veibli-Magyari Ágost 94 pont | 15. hely | Fiúk (1) | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Demszky András | Kiss Barnabás Paulovics Dániel Varga György 92 pont | 16. hely | Janicsajok | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Androsovits Nóra | Gujgiczer Anna Hóka Tímea Kiss Bernadett 92 pont | 17. hely | Csokimádók | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Cynolter Zsófia | Horváth Lilla Jánosi Blanka László Dániel 92 pont | 18. hely | Lányok (2) | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Glavinics Judit | Szűcs Evelin Uzonyi Anna Zanathy-Pintér Anna 91 pont | 19. hely | Hegyvidéki DIESEL sárkány ZRT | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Bérces Klára | Ittzés Alíz Kézdy Luca Módi Mariann 90 pont | 20. hely | Casp Einstein | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Braun Tímea | Gombos Krisztián Gyetvai Krisztián Palchuber Enikő 89 pont | 21. hely | Köbgyökerek | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Dékány Bence | Fekete Orsolya Hartmann Dóra Szollár Bálint 87 pont | 22. hely | Matek Ördögei | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Hussini Hedil Henrietta | Novotta Réka Siklóssy Regina Pataki Barbara 86 pont | 23. hely | Lányok | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Jackli Zsófia | Kovács Boglárka Mógor Fruzsina Soós Blanka 83 pont | 23. hely | Rubik kocka | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Garamvölgyi Eszter | Medveczky Fanni Ritli Zsanett Sörfőző Nóra 83 pont | 23. hely | Szép leányok | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Bánhegyi Dorottya | Hőnigh Orsolya Nagy Borbála Tóth Réka 83 pont | 26. hely | Matléták | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Daróczi Sára | Molnár Dóra Jakab Zsófia Kakosi Kriszinta 82 pont | 27. hely | Fiúk csapata | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Balás Gergő | Bolyki Márton Hammer Dániel Sallai Dávid 82 pont | 28. hely | Eurázsia | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Bartha Bálint | Cu Le Huy Pham Viet Hung Weinper Márton 79 pont | 29. hely | DnB | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Tóth Simon | Fehér Bertalan Sándor Bálint Rozsnyik Lóránd 79 pont | 30. hely | Vadmacska Kommandó | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Kwon Se-Lee | Lakosa Alina Al-Farman Flóra Kiss Dominika 77 pont | 31. hely | Smile-k | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Tárai Mónika | Hegyi Zsolt Petrics Atina Svecz Kinga 75 pont | 32. hely | Nekem8 | Szinyei Merse Pál Gimnázium | Budapest VI. Juhász Anna | Jurányi Petra Cserteg Tamás Darvas Lilla 71 pont | 33. hely | Mrmp2 | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Herbák Mihály | Tárnok Máté Veperdi Péter 70 pont | 34. hely | Csirke és Tsai | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Treplán Alex | Oszlánszky Csaba Mihályfi Balázs Rezneki Frigyes 69 pont | 35. hely | Uborkák | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Gulyás János | Hartmayer Bobud Janek Huba Kürtössy Olivér 69 pont | 36. hely | IQ-betyárok | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Gyomlai Imre | Király Kristáf Rolly Levente Simon Áron 69 pont | 37. hely | Fasor a négyzeten | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Fogas Lívia | Makai Luca Szőnyi Alíz Veres Anna 68 pont | 38. hely | Turbó Csigák | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Kuti Beáta | Porkoláb Flóra Takács Anikó Mezei Csenge 67 pont | 39. hely | Dani és a haverok | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Murphy Sean Dániel | Pálya Zsófia Karsai Noémi Nagy Máté 65 pont | 40. hely | szuper négyes | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Kartali Zsanett | Kerekes Júlia Lukács Katalin Nagy Vivien 65 pont | 41. hely | Didipipi | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Bősz Adrienn | Do Anh Tu Kovács Nikol Pataki Angelika 62 pont | 42. hely | Miss Memória | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Császár Etelka | Kassai Fanni Lukács Teodóra Zsemlovics Anna 54 pont | 43. hely | Gráciák | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Bodnár Fanni | Malik Helga Tomkó Zsófia Varga Györgyi 49 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Igazságosztók | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Hesz Tamás | Venczel László Pethő Eszter Nagy Ambrus 118 pont | 2. hely | MOGYI | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Pásztor Dániel | Tamás Kristóf Takács Bendegúz Király Bálint 115 pont | 3. hely | A Csapat | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Berkovics Beáta | Brenner Dorottya Havasi Zsuzsanna Tarnóczi Eszter 108 pont | 4. hely | Kockás Zebrák | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Nemes Zsófia | Farkas Edina Bebesi Tímea Kerekes Tamás 97 pont | 5. hely | Kiflik | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Molnár Krisztina | Murányi Márk 91 pont | 6. hely | M.I. | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Lukács Nikolett | Mayer Soma Nagy Kincső Beáta Papp Henrik 82 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | b a nyolcadik hatványon | Hild József Általános Iskola | Budapest V. Bazánth Barbara | Kakas Alexandra Kökény Judit Váry Viktória 78 pont | 8. hely | Stréberek | Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest VI. Czinege Botond | Csernus Dániel Bálint Attila Varga Kornél 78 pont | 9. hely | Nekem nyolc | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Gyetvai Gábor | Kende Hanna Kollár Liliána Tihanyi Gergely 77 pont | 10. hely | Rombusz | Vajda Péter Általános Iskola | Budapest VIII. Nagy Ádám | Peregi Dóra Selmeci Áron Timkó Péter 76 pont | 11. hely | mi | Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest VI. Petykó Csaba | Beregi Alexandra Gyarmati Dóra László Attila 74 pont | 12. hely | Alfa | Deák Diák Általános Iskola | Budapest VIII. Benkő Bence | D'Angelo Szofi Répás Regő Szőke Flórián 71 pont | 13. hely | A szükség nagy úr | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Nemes András | Orbán György Takács Marcell Vadon Tamás 70 pont | 14. hely | Pacemaker | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Szabó Ákos | Gáspár Dominik Kántor Ádám Király Bence 66 pont | 15. hely | Számtalanok | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Biritz Ákos | Bodon Enikő Seres Tamás Szlávik Orsolya 65 pont | 16. hely | Négy jó fej | Deák Diák Általános Iskola | Budapest VIII. Győrffy Ádám | Berzi Gábor Horváth Tornyos Dániel Lukendics Bence 65 pont | 17. hely | Ördögök | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Kartali Gergely | Péter Csongor Rozgonyi Richárd Zatykó Christopher 64 pont | 18. hely | Abacusok | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Erdő-Lahner Éva | Kocsis Eszter Nagy Réka 63 pont | 19. hely | Aranynégyes | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Mihályfi Éva | Sumits Bence Szabó Nikolett Szabó Rebeka 62 pont | 20. hely | Alkotók | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Budapest V. Deák Sándor Kirchknopf Zoltán Racskó László 61 pont | 21. hely | Síkok | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Jobbágy Lilla | Kéri Mária Kis Viktória Rozsmann Claudia 61 pont | 22. hely | Famous | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Bucur Bernadett | Farkas Diána Jezsek Nikolett Kovács Krisztina 48 pont | 23. hely | Ikozaéder | Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest VI. Csonka Barbara | Hegedűs Krisztina Török Dániel Szabó Péter 47 pont | 24. hely | Dinka Dzsó | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Leimeiszter Andrea | Sulyok Petra Szilágyi Eszter Venczel Vivien 46 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős 23,42 másodperc | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Janzer Olivér | László Dávid Medek Ákos Szilágyi Csaba 145 pont | 2. hely | döntős "köszönjükemese" | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Havasi Márton | Nagy Róbert Tóth Emese Anna Weisz Gellért 136 pont | 3. hely | A <(*_*)> csapat -.-" (o_O) | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Max Gyula | Medvegy Péter Anschau Péter Tran Minh Phuc 125 pont | 4. hely | Dezoxiribonukleinsav | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Ács Noémi | Bálint Csaba Csige Réka Leskó Mariann 123 pont | 5. hely | Maszkusz | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Czipó Bence | Herczeg Zsolt Székely Eszter Tóth Gergely 117 pont | 6. hely | Prímek | Piarista Gimnázium | Budapest VIII. Kálmán Tibor | Mozsáry Dániel Pál Gergely Schmutzer Áron 108 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Fiúk | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Balaton Tamás | Bakos Máté Nagy Jenő Sárosi Áron 107 pont | 8. hely | Rhizoma | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Beleznai Csenge | Fábián Benedek Klein Lilla Szél Daniella 104 pont | 9. hely | Mű veletek | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Deáki Dorottya | Füstös Vivien Goretity Árpád Váradi Bettina 103 pont | 9. hely | Ökosokk | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Baukó Bálint | Kaknics Péter Meszes-Tóth Attila Varga Bálint 103 pont | 11. hely | D3+Á | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Gerszi Dóra | Szegedi Dóra Szakolczai Diána Valovics Ágnes 102 pont | 12. hely | Starshine | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Bajnok Eszter | Jakucs Rita Kiss Tamara Zita Magyari Sarolt 101 pont | 12. hely | Szilvák | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Kocsonya Fanni | L'Auné Gerda Sztojka Emma Nguyen Quang Hung 101 pont | 14. hely | Eprek | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Hideg Rebeka | Dunay Sára Kulcsár Dorottya Timár-Geng Péter 98 pont | 15. hely | Cséphadaró | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Alexandrov Anna | Mönthuya Nomin-Erdene Szemán Petra Turzó Andrea 96 pont | 16. hely | ZET | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Bálint Katalin | Novák Balázs Rohály Sára Vész Barbara 95 pont | 17. hely | Dream Team | Szinyei Merse Pál Gimnázium | Budapest VI. Mosonyi István | Kocziha Zoltán Takács András Pártos László 94 pont | 18. hely | Vonalzó | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Molnár Sára | Polivka Dóra Ratkovics Petra Szabadi Dorina 94 pont | 19. hely | Muffin | Szinyei Merse Pál Gimnázium | Budapest VI. Rádai Ábris | Borsos Bence Balázsi Márton Kudlák Anna 92 pont | 20. hely | Barcelona United | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Kiss-Illés Dániel | László Attila Medveczki Ákos Oláh Dániel 90 pont | 21. hely | Nincs ötlet | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Karátson András | Nagy László Rajki Zsombor Szalay Zsófia 89 pont | 22. hely | Sámli kvartett | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Melczer Márk | Nagy Ádám Szirmai Levente Ujfalusi Zsolt 87 pont | 23. hely | Rainbow | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Alevrogianni Paraskevi Vivien | György Zsófia Zsuzsanna Kruchió Bettina Szolcsányi Dóra Eszter 87 pont | 24. hely | Biosokk | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Bui Hieu Duc | Hegyi Szilveszter Pohl Dániel Mihály Schwéger Márk 86 pont | 25. hely | Aπ (APi) | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Lőrinczi Lilla | Lukácsevics Fanni Nyúl Dóra Schmidt Laura 86 pont | 26. hely | Radix | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Budapest VIII. Beregszászi Lilla | Balázs Lili Pap Regina Takács Luca 84 pont | 27. hely | Pit Bull | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Jeney Anna | Philipp Diána Szentkúti Dávid Remsei Alex 84 pont | 28. hely | Almáspite | Szinyei Merse Pál Gimnázium | Budapest VI. Magyar Hanna | Szabó Tóni Dao Ha Marianna Borsos Barbara 82 pont | 29. hely | Málnák | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Korsós Dóra | Pártos Laura Szilassy Zoltán Boros Dávid 82 pont | 30. hely | Hajfc | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Durrout Nick | Illés Gergely Horváth Dániel Ormos Kristóf 81 pont | 31. hely | búcsúzunk | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Bárándi Zoltán Félix | Földi Bori Frank Júlia Pál Annamária 80 pont | 32. hely | VALT | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Molnár Lili | Kecskés Anna Nagy Tímea Darázs Viola 80 pont | 33. hely | South Park | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Abaházy Péter | Bekker Ádám Gergely Pálinkás Patrik Dominik Patonai Bátor 80 pont | 34. hely | Sokokos | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Abdallah Mercedes | Agócs Fruzsina Avar Katalin Csepeli Bernadett 79 pont | 35. hely | Legnagyobb közös osztók | Piarista Gimnázium | Budapest VIII. Majsai Bálint | Szabó Gergely Szilágyi Dániel Márk Városi Bence 78 pont | 36. hely | Nudli | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Ábrahám Nikolett | Endrédi Fanny Gregor Lilla Molnár Ádám 78 pont | 37. hely | Kukuxumusu | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Princz Orsolya | Reményi Dóra Vatai Lilla Weinper Fanni 77 pont | 38. hely | Zsemlemorzsák | Vörösmarty Mihály Gimnázium | Budapest VIII. Kracher Anna | Kolloros Ákos Tóth Bálint Vígh Róbert 75 pont | 39. hely | Gap | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Bokor Ádám | Borza Júlia Cseh Ákos Jánk Nóra 74 pont | 40. hely | Lángvágó | Eötvös József Gimnázium | Budapest V. Kocsányi András | Paseczki Lóránd Szeredi Norbert Uzseka Dániel 74 pont | 41. hely | csigusz temporis | Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium | Budapest VII. Bíró Hanna | Novák Zsófia Tamási Zsófia Varga Katalin 71 pont | 42. hely | Hatvány | Piarista Gimnázium | Budapest VIII. Dávidházi Balázs | Fazekas László Steinbach Kornél Timári Mátyás 69 pont | 43. hely | Fibo | Piarista Gimnázium | Budapest VIII. Amberboy Szilveszter | Márkus Roland Ónodi Béla Orbán Jakab 55 pont | 44. hely | Dzsaffar | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Birinyi Bella | Boros Réka Bui Quang Minh Németh Ákos 50 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Budapest V. | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Bertalan Sarolta | Budapest V. | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Palojtayné Szebeny Mariann | Budapest V. | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Tóth Klára | Budapest V. | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Ráczné Tóth Judit | Budapest V. | Eötvös József Gimnázium | Benkó Katalin | Budapest V. | Hild József Általános Iskola | dr. Stukovszkyné Henk Éva | Budapest V. | Hild József Általános Iskola | Princz Györgyné | Budapest V. | Hild József Általános Iskola | Szentmiklóssy Zsoltné | Budapest V. | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Kércsiné Dallos Sára | Budapest V. | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium | Téglásné Kiss Eleonóra | Budapest VI. | Bajza Utcai Általános Iskola | Tormáné Csiffáry Tünde | Budapest VI. | Bajza Utcai Általános Iskola | Veres Andrásné | Budapest VI. | Derkovits Gyula Általános Iskola | Plauschin Katalin | Budapest VI. | Erkel Ferenc Általános Iskola | Dittrich Andrea | Budapest VI. | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Szabó Edina | Budapest VIII. | Deák Diák Általános Iskola | Fabó Katalin | Budapest VIII. | Deák Diák Általános Iskola | Karsai Győzőné | Budapest VIII. | ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola | Mohay Péter | Budapest VIII. | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Dr. Kivovicsné Horváth Ágnes | Budapest VIII. | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Jakucs Erika | Budapest VIII. | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Kovács Csongorné | Budapest VIII. | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Paróczay József | Budapest VIII. | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Rubóczky György | Budapest VIII. | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Solti Edit | Budapest VIII. | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Szakolczai Katalin | Budapest VIII. | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Táborné Vince Márta | Budapest VIII. | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Temesvári Miklós | Budapest VIII. | Losonci Téri Általános Iskola | Lovas Julianna | Budapest VIII. | Piarista Gimnázium | Kiss Gergely | |