Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős 101 kiskutya | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Debreczeni Tibor | Horváth Edina Rebeka Kálny Zalán Zilahi Anna 99 pont | 2. hely | ARANYAGY | Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános Iskolája | Debrecen Nádasdi Péter | Őri Gábor Dominik Szabó Soma Székely Mihály 94 pont | 3. hely | Kálvin 32 | Püspökladányi Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola, AMI, Pedagógiai Szakszolgálat | Püspökladány Rácz Imre Vince | Seres Máté Sass Boglárka Horváth Petra 91 pont | 4. hely | Egytucat siker | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Balogh Fruzsina | Boros Gergő Kiss Gréta Emese Tardi Zsuzsanna 89 pont | 5. hely | Szellemlovak | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Soós Anna | Kurucz Anett El-Ali Maya Brezniczky Ágnes 89 pont | 6. hely | kölyök | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Kállai Dániel | Dobi Gergő Tóth Dorina Szabó Marcell 87 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Gönczy Mazsolák | Gönczy Pál Általános Iskola | Hajdúszoboszló Kádár Kristóf | Örvendi Balázs Tokai-Kiss Patrik Fazekas András 81 pont | 8. hely | Üstökösök | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Lányi Ambrus | Dobos Dominik Rozsos Tina Kovács Réka 80 pont | 9. hely | Szemfülesek | Móra Ferenc Általános és Művészeti Iskola | Hajdúdorog Pajkos Lilla | Szilágyi Márk Papp Katalin Papp István 79 pont | 10. hely | Középkerti Okoskák | Középkerti Általános Iskola | Hajdúböszörmény Tóth Gergő Patrik | Bódi Ákos Orosz Csilla Kocsis mátyás 78 pont | 11. hely | PEDAVIÁD | Kövy Sándor Általános Iskola | Nádudvar Kiss Péter | Mészáros Ádám Levente Tamás Viktor Végh Darinka 76 pont | 12. hely | DERBI-3 | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Nagy Balázs | Sándor Máté Szabó László Tasi Viktor 72 pont | 13. hely | "PÁL" | Gönczy Pál Általános Iskola | Hajdúszoboszló Tátrai Dorka | Füleki Balázs Szoboszlai Kristóf Bódi Ádám 71 pont | 13. hely | Észlények | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Szentei Júlia | Székely Kata Mogyorós András Móré Blanka 71 pont | 15. hely | Csipet-csapat | Barsi Dénes Általános Iskola | Komádi Kovács Krisztián | Pilyinszki Katalin Bianka Fésüs Adrián Tóth Anna Lili 70 pont | 16. hely | Gólyafiókák | Kövy Sándor Általános Iskola | Nádudvar Czina Péter | Egri Anna Fejes Iván Bodnár Norbert 70 pont | 17. hely | Gönczy3 | Gönczy Pál Általános Iskola | Debrecen-Józsa Abuczki Mátyás | Oláh Dániel Papp Vera Balogh Szabolcs 68 pont | 17. hely | Manók | Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola | Hajdúszoboszló Kerekes Rózsa | Sek Annamária Sek Veronika Tóth Kata 68 pont | 17. hely | Szuper manusok | Bethlen Gábor Általános Iskola | Hajdúböszörmény Szabó Ferenc Bence | Cselei Imre Bálint Szabó Antal Barna Béla Dávid 68 pont | 20. hely | Kiskorúak Tudományos Szövetkezete | Püspökladányi Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola, AMI, Pedagógiai Szakszolgálat | Püspökladány Jámbor Tamás | Nádházi Tamás Ordasi Máté Szabó Bence Sándor 67 pont | 21. hely | Kreatív koponyák | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Balogh Csaba | Dénes Sándor Miklósi László Rádai Luca 66 pont | 22. hely | Számfalók | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Farkas Hunor | Fegyveres Sándor Hasznosi László Kovács Viktória 65 pont | 22. hely | Tudorkák | Kinizsi Pál Általános Iskola | Debrecen Pete Balázs | SzékelyhidiDávid Szepesi Máté Zádor Gergő 65 pont | 24. hely | 3 testőr+1 | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Elek Patrícia | Görög Dóra Győri Blanka Szabó Helga 64 pont | 24. hely | Matexakik | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Békési Nelli | Dürgő Virág Grósz Kira Simon Mimi 64 pont | 26. hely | Sziporkák | II. Rákóczi Ferenc Általános és Művészeti Iskola | Hajdúnánás Máró Bálint | Fehér Gyöngyi Berencsi Imre Major Ágnes 63 pont | 27. hely | 2x2néha 5 | Huszár Gál Gimnázium, Általános és Alapfokú Művészetoktatási Iskola | Debrecen Csendom Nikolett | Hadházi Tamás Kovács Ágota Móricz Donát 60 pont | 28. hely | Oktondiak | Irinyi József Álalános Iskola | Hosszúpályi Karalyos Anita | Demjén Dávid Vajas Boglárka Kovács Kornélia vagy Havrilla Szabina 60 pont | 29. hely | Nyerő négyes | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Magyar Lilla | Hajzer Fanni Tárkányi Dalma Bárány Donát 59 pont | 30. hely | A számkirályok | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Gargya Panna | Lajos Soma Levente Nagy László Pálfi Dorka 58 pont | 30. hely | Tudósok | Baltazár Dezső Református Általános Iskola | Hajdúböszörmény Bencze Máté | Csóka Lilla Poczetnyik Luca Varga Nóra 58 pont | 32. hely | Bocskai-3 | Bocskai István Általános iskola | Debrecen Barna Emese | Facsar Orsolya Nyul Dávid Tamás Attila 57 pont | 33. hely | Állatbarátok | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Kis-Tóth Janka | Pálfalvi Katalin Andó Lilla Csomor Lili 55 pont | 33. hely | Bölcs baglyok | Baltazár Dezső Református Általános Iskola | Hajdúböszörmény Forgács Csaba | Somogyi Attila Szabó Rita Török Hanna 55 pont | 35. hely | Tűz | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Kovács Mátyás | Szabó Jusztinián Szilágyi Péter Tófalusi Ádám 54 pont | 36. hely | Okos gepárd | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Konyári Nándor | Papp Mátyás Pete Miklós Barna Márton 50 pont | 37. hely | Észrace | Huszár Gál Gimnázium, Általános és Alapfokú Művészetoktatási Iskola | Debrecen Boruzs Kevin | Bujdosó Áron Gál Kristóf Orosz Szilárd 49 pont | 38. hely | Egységben az erő | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Gulyás Dávid | Haramura Anna Ringeisen Viktor Szabó Mátyás 49 pont | 38. hely | villám | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Bak Dávid | Küzmös Csenge Inez Tóth Bálint Nagy Levente 49 pont | 38. hely | Villámagy | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Fülöp Csenge | Horváth Anna Medve Anna Puskás Nóra 49 pont | 41. hely | Kálvin31 | Püspökladányi Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola, AMI, Pedagógiai Szakszolgálat | Püspökladány Szűcs Máté | Juhász Dénes Földesi Petra Kis Simonka Zsóka 48 pont | 41. hely | SzanAKrisz2 | Barsi Dénes Általános Iskola | Komádi Fábián Alexandra Ibolya | Gurbai Alex Horváth Krisztián János Visnyei Krisztofer 48 pont | 43. hely | Ferrari | Bethlen Gábor Általános Iskola | Hajdúböszörmény China Béla | Katonka Tamás Ökrös Nóra Bereczki Imre 46 pont | 44. hely | Kisügyesek | Bocskai István Általános Iskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat | Biharkeresztes Balogh István | Szabó Zsombor Lupócz Evelin Erdei Gábor 45 pont | 44. hely | Számkirályok | Csapókerti Általános Iskola | Debrecen Ács Tünde | Bodnár Zsolt Szabó Péter Milánik Éva 45 pont | 46. hely | Csodacsapat | Bocskai István Általános Iskola és AMI Tépei Általános Iskolája | Tépe Balogh Zsófia | Vadász Viktória Szecskó Tamás Venyige Emese 43 pont | 47. hely | Animal Planet | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Földvári Kornél | Kis Benedek Nagy Gergő Szabó Vencel 41 pont | 48. hely | Leopárdok | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Szabó Ábel | Bélteky Fruzsina Jenei Zoltán Nagy Csaba 39 pont | 49. hely | Eszes lányok | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Agárdi Fanni | Arnóth Ildikó Kunák Viktória Nagy Fanni 36 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Matekzsenik | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Hajdú Ildikó | Jakab Farkas Menyhárt Levente Tamás Olivér 123 pont | 2. hely | Gönczy4 | Gönczy Pál Általános Iskola | Debrecen-Józsa Tóth Szabolcs Balázs | Káplár István Szabó Tamás Szatmári Marianna Erika 108 pont | 3. hely | Számológépek | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Bálint Gergő | Szilágyi Gábor Körösi Ákos Gaszner Márton 108 pont | 4. hely | Zseni sünik | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Katona Anna | Litvák Hanga Póser Vanda Stekler Kamilla 103 pont | 5. hely | 4x4 mancs és 4x2 fül | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Lente Ilka | Kovács Karina Varga Dóra Anna Molnár Luca 102 pont | 6. hely | Matekproffok | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Gönczi Gabriella | Móré Zsombor Szabó Benedek Szilágyi Péter 100 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Matek zsenik | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Balogh Bianka | Ecker Júlia Fekete Sándor Varga Izabella 98 pont | 8. hely | Számkommandó | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Hőgye Gábor | Kulin Ákos Lajtos Krisztián Péli Patrik 95 pont | 9. hely | Kálvin 41 | Püspökladányi Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola, AMI, Pedagógiai Szakszolgálat | Püspökladány Kotra Zoltán | Szilágyi Adrienn Kárai Brigitta Török Bettina 93 pont | 9. hely | Matek mágusok | Baltazár Dezső Református Általános Iskola | Hajdúböszörmény Barak László | Kiss Balázs Kiss Roland Mező Imre 93 pont | 11. hely | Matek királyok | Bocskai István Általános iskola | Debrecen Bartha Balázs | Forgó Péter Fritsch Balázs Nagy Miklós 92 pont | 12. hely | Kisokosok | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Erdei Emerencia | Csontos Telma Bene Imre Nagy Gergely 88 pont | 13. hely | Logikusok | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Farkas Dávid | Nagy Enikő Nemes József Pál Patrik 86 pont | 14. hely | Kálvin 43 | Püspökladányi Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola, AMI, Pedagógiai Szakszolgálat | Püspökladány Csontos Erzsébet | Keserű Kristóf Rozsnyai Fanni Egri Tímea 84 pont | 15. hely | Kisokos szuperek | Móra Ferenc Általános és Művészeti Iskola | Hajdúdorog Beke Norbert | Beke Zoltán Krucsó József Papp Róbert 81 pont | 16. hely | 2+2 | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Deák Fanni | Jámbor Dorottya Rátóczi Martin Türk Márk 80 pont | 17. hely | Agytornászok | Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola | Hajdúszoboszló Nagy Zsolt | Palczert Benedek Erdei Zsanett Forgó Melitta 78 pont | 18. hely | Számfalók! | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Dombi Máté | Eszenyi Tamás Forgács Benjámin Szabó Judit 78 pont | 19. hely | Tökmagok | Arany János Általános Iskola | Létavértes Bora Boglárka | Bora Xavér Kelemen Boglárka Tarnai Péter 77 pont | 20. hely | 2x2 néha 5 | Püspökladányi Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola, AMI, Pedagógiai Szakszolgálat | Püspökladány Berecz Janka | Imre Dalma Pánti Zoltán Tomka Joel 77 pont | 21. hely | Bocskai boy | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Sánta Gergő | Varga Bence Varga Imre Varga Zoltán 75 pont | 22. hely | Okos 4-es | Kinizsi Pál Általános Iskola | Debrecen Borsi Péter | Lakatos Gergő Tarsoly Anna Turi Luca 73 pont | 22. hely | OKOS TEKNŐCÖK | Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános Iskolája | Debrecen Klekner Hanga | Cogoi Richárd Molnár Zsuzsanna Kacsándi Krisztina 73 pont | 24. hely | Ész - bombák | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Bartók Imre | Lengyel András Pistár Attila Stiegelmayer Máté 70 pont | 25. hely | Bölcsek köve | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Fekete Attila | Mészáros Péter Papa Ines Ványi Levente 66 pont | 25. hely | Mate-kosok | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Farkas Róbert | Mezei Botond Nagy Antal Salánki Péter 66 pont | 27. hely | Tudorkák | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Fülöp Patrik | Kovács Emese Nagy Mária Pfandler Ádám 65 pont | 28. hely | Kis tudósok | Huszár Gál Gimnázium, Általános és Alapfokú Művészetoktatási Iskola | Debrecen Vágner Máté | Nagy Lili Mátyás Levente Wimmer Olívia 64 pont | 29. hely | VILLÁM MATEKOSOK | Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános Iskolája | Debrecen Galajda Zoltán | Gavallér Balázs Gerencsér Attila Balázs Bence 63 pont | 30. hely | MAT-válogatott | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Elek Dzsenett | Gál Kitti Hadházi Imre Komjáthi Csaba 63 pont | 31. hely | Középkerti Manók | Középkerti Általános Iskola | Hajdúböszörmény Veréb Fruzsina | HajduTünde Konyári Ildikó Mózsi Péter 62 pont | 32. hely | Északrobaták | Bocskai István és Kalmár Zoltán Egyesített Általános Iskola | Balmazújváros Csiha Alexandra | Bíró Virág Tóth Attila Dániel Suba Sára 61 pont | 33. hely | Hunyadi | Hunyadi János Általános Iskola | Debrecen Vas Eszter | Vécsei Vencel Vasváry Tamás Góbi Norbert 61 pont | 33. hely | Kálvin 42 | Püspökladányi Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola, AMI, Pedagógiai Szakszolgálat | Püspökladány Kis Simonka Vince | Tóth Ágnes Faragó Sándor Foris Sorin 61 pont | 35. hely | Gönczy Tádék | Gönczy Pál Általános Iskola | Hajdúszoboszló Gyökeres Emese | Danka Dániel Holácsik András Kovács András 59 pont | 36. hely | matek manó | Veres Péter Általános Iskola | Nagyhegyes Veress Péter Zoltán | Cseke Bence Katona Szabolcs Molnár Laura 58 pont | 37. hely | Csiribiri | Arany János Általános Iskola | Létavértes Balogh Krisztián | Borbély Izabella Gáspár Attila Szígyártó Anikó 57 pont | 37. hely | Forog mind a négy | Makláry Lajos Általános, Művészeti Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakszolgálat | Hajdúnánás Török Izabella | Máró Dániel Erdei Ferenc Zsolt Daróczi Zoltán 57 pont | 37. hely | Okos - klán | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Ale Máté | Bene Patrik Aranyos Csaba Lajter Vivien 57 pont | 40. hely | Matek manók | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Ménes Mátyás | Kiss Aletta Hornyák Anna Kupa Judit 56 pont | 41. hely | Hányados | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Hüse Márkó | Árva Ferenc Keserű Dóra Víg Valentina 55 pont | 42. hely | Logika 4 | Gönczy Pál Általános Iskola | Hajdúszoboszló Szalóki Balázs | Szilágyi Kata Barbócz Boglárka Kovács Kitti 55 pont | 43. hely | Csapisok | Csapókerti Általános Iskola | Debrecen Bereczki Medárda | Maklaga Zsófi Pákozdi Koppány Zöld Norbert 53 pont | 43. hely | Kiskossuth-os kisokosok | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Bacskai Botond | Bíró Máté Béke Balázs Keményfi Gergő 53 pont | 45. hely | Kis-okosok | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Koncz Gergely | Milán Ákos Rajnai Odett Tálas Boglárka 52 pont | 46. hely | Matekguruk | Irinyi József Álalános Iskola | Hosszúpályi Hercz Vendel | Pankotai Kristóf Köteles Alexandra Dihen Bence 51 pont | 47. hely | DERBI-4 | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Kerecsenyi Márta | Sápi Virág Sipos Áron Dávid Zöld Melinda 51 pont | 48. hely | Nagyokosok | II. Rákóczi Ferenc Általános és Művészeti Iskola | Hajdúnánás Fekete Zsuzsa | Majoros Márk Girus Tamás Dagusztin Sándor 49 pont | 49. hely | Tudósbaglyok | Bárdos Lajos Általános Iskola | Hajdúszoboszló Csendes Dávid | Kircsi Anna Maczkó Eliza Simon Edit 47 pont | 50. hely | IQ matek | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Kiss Szabolcs | Szabó Ádám Szabó Viktor Tóth Viviána 45 pont | 51. hely | Gönczys Tudorkák | Gönczy Pál Általános Iskola | Hajdúszoboszló Szőke Réka | Lukács Kincső Budai Roland Kuprác Ákos 42 pont | 51. hely | Matek Menő Manók | Baltazár Dezső Református Általános Iskola | Hajdúböszörmény Gyürki Anna | Mirkó Kíra Mezei Anita Rudy Fruzsina 42 pont | 53. hely | Hunyadi4 | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Hunyadi Mátyás Tagiskola | Berettyóújfalu Szász Máté | Tolvaj Petra Szabó Béla Szabó Dorina 38 pont | 54. hely | Bajnokok | Bocskai István Általános Iskola és AMI Tépei Általános Iskolája | Tépe Gál Anett | Kelemen Anett Szőke Blanka Venyige Lajos 35 pont | 55. hely | FÜR-ÉSZ | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Kiss Márton | Nagy Patrik Káposztás Balázs Luczi Ádám 30 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős ARANYOSOK | Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános Iskolája | Debrecen Almási Nóra | Baran Zsuzsanna Pásztor Szabolcs Varga Balázs 144 pont | 2. hely | döntős FANTASZTIKUS NÉGYES | Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános Iskolája | Debrecen Boros Dániel | Gaál Botond Honvári Máté Sztáray Bence 143 pont | 3. hely | döntős Neofelis Nebulosa | József Attila Általános Iskola | Berettyóújfalu Gulyás Fruzsina Dóra | Szabó Levente Tibor Szabó Vivien Vezendi Péter 137 pont | 4. hely | 1+3 | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Babotán Márk | Farkas László Kővári Péter Varga Zoltán 122 pont | 5. hely | nem kispályások II. | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Skurla László | Moravecz Kata Pilarsky Márk Kathy Dániel 120 pont | 6. hely | Ütős négyes | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Csató Ádám | Solymosi Olivér Szőllősi Péter Varga Andrea 114 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Mekegő Matekosok | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Oláh Dóra | Radócz Róbert Rózsa Dorottya Tóth Péter 114 pont | 8. hely | Gönczys nebulók | Gönczy Pál Általános Iskola | Hajdúszoboszló Dancs Gábor | Tóth Patrik Szabó Rebeka Szatmári Judit 113 pont | 9. hely | Számológépek | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Bálint Janka | Eperjesi Mariann Farkas Tekla Kovács Dorottya 112 pont | 10. hely | ARANY CSAPAT | Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános Iskolája | Debrecen Boján Áron | Hevessy Gábor Széll Máté Tóth János 111 pont | 10. hely | Ötödikes tudósok | Kinizsi Pál Általános Iskola | Debrecen Bakos Ádám | Diószegi Éva Petneházy Emese Székelyhidi Virág 111 pont | 12. hely | Ászok | Bocskai István Általános iskola | Debrecen Csák László | Kállai Árpád Kozma Szabolcs Pál Dániel 107 pont | 13. hely | Matek zsenik | Bocskai István Általános iskola | Debrecen Gál Bence | Kozma Bálint Lente István Pásztor Balázs 105 pont | 14. hely | " Legyőzhetetlenek " | Püspökladányi Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola, AMI, Pedagógiai Szakszolgálat | Püspökladány Kiss Márton | Palya Máté Pósalaki Rebeka Tóth Ádám 105 pont | 15. hely | BIG 5.e | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Nagy Éva | Nagy Marianna Fazekas Kinga Balogh Fruzsina Tímea 102 pont | 16. hely | IQ betyárok | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Kiss Levente | Kovács Máté Ulics Balázs Gajdics Bálint 98 pont | 17. hely | okoskák123 | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Sajtos Gergő | Ruzsa Kis Schubert Kinga Füzesi Ágota Vámosi Patrik 97 pont | 18. hely | Champions | Lilla Téri Általános Iskola | Debrecen Lakatos Dániel | Nagy Dominik Szutor Tibor Venter Máté 95 pont | 18. hely | DERBI-5 | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Békési Geogina | Erdei Nikolett Hegedűs Loretta Nagy Enikő 95 pont | 20. hely | Bocskai-5c | Bocskai István Általános iskola | Debrecen Baji Melánia | Balázs Roland Friedler Dániel Tisza Gréta 95 pont | 21. hely | Profi Matek Zsenik | Mátyás Király Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Vámospércs Nemes Bence | Csürke Ákos Szabó Bence 94 pont | 22. hely | Hajdú titánok | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Griger Ákos | Kircsi Levente Baranyai Richárd Sebők Vivien 94 pont | 23. hely | Tudorok | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Arnódi Szabolcs | Mocsári Szabolcs Kerekes Zsófia Deák Zsanett 94 pont | 24. hely | Euro | Központi és Petőfi Sándor Kistérségi Általános Iskola és Kollégium | Hortobágy Bujdosó Kata | Cseri Boglárka Götz Dominik Zsupos Zsolt 93 pont | 25. hely | Kálvin 53 | Püspökladányi Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola, AMI, Pedagógiai Szakszolgálat | Püspökladány Fórián Gitta | Szilágyi Laura Fekete József Horváth Kinga 93 pont | 26. hely | Mategerek | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Fauszt Tamás | Boros Benjamin Sipos Ferenc Kovács Gergely 92 pont | 27. hely | Ifjú Einsteinek | Baltazár Dezső Református Általános Iskola | Hajdúböszörmény Erdős Péter | Nagy Vivien Andrea Oláh Bianka Tardi Mónika 91 pont | 28. hely | Gönczy5 | Gönczy Pál Általános Iskola | Debrecen-Józsa Juhász Flóra | Csőke Péter Puskás László Máté Halász Máté 90 pont | 29. hely | Nagyokosok | II. Rákóczi Ferenc Általános és Művészeti Iskola | Hajdúnánás Hernyák Katalin | Erdei Fruzsina Czifra Miklós Kiss Benedek 88 pont | 30. hely | Kálvin 51 | Püspökladányi Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola, AMI, Pedagógiai Szakszolgálat | Püspökladány Nagy Andor | Szilágyi Döme Nagy László Papp Vivien 88 pont | 31. hely | VERHETETLEN NÉGYES | Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános Iskolája | Debrecen Grigorszky Péter | Komlósi Eszter Sós Dominik Szekanecz Máté 88 pont | 32. hely | Hunyadi5 | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Hunyadi Mátyás Tagiskola | Berettyóújfalu Ináncsi Dávid | Mihucz László Nagy Martin Gyula Pintácsi Olivér 87 pont | 33. hely | Kivülállók | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Farkas Zsombor | Fazekas Tamás Lévai Tamás Sebestyén Zsombor 87 pont | 34. hely | Belülállók | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Bársony Dániel | Forgács Éva Hagymási Szabina Sipos Johanna 86 pont | 35. hely | Matek Manók | Bocskai István Általános Iskola és AMI Tépei Általános Iskolája | Tépe Antal Dániel | Nagy Beatrix Szőllősi Judit Vadász István 85 pont | 36. hely | Star Wars | Bocskai István és Kalmár Zoltán Egyesített Általános Iskola | Balmazújváros Pénzes János | Katona Zsombor Szabados Gergő Molnár András 85 pont | 37. hely | Számvadászok | Makláry Lajos Általános, Művészeti Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakszolgálat | Hajdúnánás Horváth Anna | Kecskés Anna Mezei Bence Tóth Márkó 85 pont | 38. hely | Tagozatosok | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Bácsi Attila | Csernoch András Kovács Attila Máthé Levente 85 pont | 39. hely | Csokis Sünik | Vénkerti Általános Iskola és AMI | Debrecen Al Nuwaihi Moad Dániel | Bikfalvi Balázs Kemenyiczky Ágnes Vizi Regina 84 pont | 39. hely | NONAME | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Csontos Dávid | Forgács László Németh Bálint Tardi Tamás 84 pont | 41. hely | Sáránd 5. | Bocskai István Általános Iskola és AMI Sárándi Kossuth Lajos Általános Iskolája | Sáránd Hack Petra | Sepsi Vanda Szántó Gábor Szántó József 84 pont | 42. hely | "Vadmacskák" | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Dóka Alexandra | Fodor Judit Kathy Dorottya Takács Fanni 83 pont | 43. hely | TOP 4 | Püspökladányi Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola, AMI, Pedagógiai Szakszolgálat | Püspökladány Csáti Dávid | Dávid József Nádasi Martin Ordasi László 82 pont | 44. hely | Gönczy Kisokosok | Gönczy Pál Általános Iskola | Hajdúszoboszló Deilinger Dóra | Mile Roberta Szarvas Enikő Ossik Anikó 81 pont | 45. hely | K.G. 5.e | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Kiss Fanni | Varga Krisztina Siró Réka Margaréta Dóka Csaba 80 pont | 45. hely | SZÁMEZRED | Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános Iskolája | Debrecen Buris Eszter | Jónás Áron Komlósi Mátyás Sánta Marcell 80 pont | 47. hely | Dominó | Bocskai István és Kalmár Zoltán Egyesített Általános Iskola | Balmazújváros Bodnár Tímea | Zsupos Vivien Kati Flóra Márta Pokrócz Tamás 80 pont | 48. hely | Kifacsart citrom | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Papp Zoltán | Kronovetter Zsanett Nagy Márk Miron Diána 79 pont | 49. hely | Középkerti Kisokosok | Középkerti Általános Iskola | Hajdúböszörmény Gajdos Gábor | Mádi Bálint Zolnai Dániel Kiss Levente 79 pont | 50. hely | Ötödikes(z)ek | Huszár Gál Gimnázium, Általános és Alapfokú Művészetoktatási Iskola | Debrecen Donka Dorottya | Jenei Renáta Kajtár Gergő Tóth Gréta 78 pont | 51. hely | Számsárkányok | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Nemes Bence | Szabó Sándor Szabó Tibor Verdes Bence 77 pont | 52. hely | Matek tudorkák 5 | Gönczy Pál Általános Iskola | Hajdúszoboszló Szabó Barnabás | Kovács Máté Hajagos Szabolcs Bereczki Bálint 75 pont | 52. hely | Ravasz rókák | Móra Ferenc Általános és Művészeti Iskola | Hajdúdorog Kompár Gergő | Gyuró Gábor Simon Dávid Papp György 75 pont | 54. hely | Tudorkák! | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Elek Krisztina | Gaál Nóra Konyári Beatrix Biró Csenge 75 pont | 55. hely | Repülő Hörcsögök | Csapókerti Általános Iskola | Debrecen Fülöp Zsolt | Németh Szilvia Szilágyi Erika Balázsi Tímea 75 pont | 56. hely | Matek BL | Bárdos Lajos Általános Iskola | Hajdúszoboszló Gombás Ferenc | Dankó Diána Herka Dominik Ványi Kata 74 pont | 57. hely | Kobakok | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Gerdán Bianka | Kása Emese Leitner Dorka Szász Zsófia 73 pont | 58. hely | Nyerőerő | Bárdos Lajos Általános Iskola | Hajdúszoboszló Csirkés András | Dörgő Dávid Pető Zsolt Radó Zsanett 71 pont | 59. hely | Tudorkák | Irinyi József Álalános Iskola | Hosszúpályi Sós Renátó | Palotai Boglárka Deák Dóra Petrika Roland 71 pont | 60. hely | A 4 MUSKÉTÁS | Gönczy Pál Általános Iskola | Hajdúszoboszló Dávid Dóra | Mészáros Evelin Gulyás Csillag Fazekas Anikó 70 pont | 60. hely | Törpök | Általános Iskola Újléta | Újléta Bentán Letícia | Halmos Regina Kiss Anikó Mosek Regina 70 pont | 62. hely | Vadmálnák | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Czégé Sára Krisztina | Diószegi Laura Szabó Evelin Ölyüs Gréta Franciska 68 pont | 63. hely | MAT-okosok | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Balogh Ádám | Polgár Dávid Potyondi Nándor Varga Ilka 68 pont | 64. hely | GyilKOS Számok | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Konyári Máté | Major Roland Sugár Dávid Uzonyi Lívia 68 pont | 64. hely | Vadmacskák | Eötvös József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Hajdúböszörmény Kádár Melitta | Kovács Antal Domán Szendrei Dániel Zelenka Andrea 68 pont | 66. hely | Matbarátok | Bocskai István Általános Iskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat | Biharkeresztes V. Nagy Gergő Fekete Attila Szabó Balázs 68 pont | 67. hely | Kisokosok | Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola | Hajdúszoboszló Jelenszky Ádám | Katona Vanessza Tóth Patrik Molnár Vivien 67 pont | 68. hely | DVSC | Bocskai István és Kalmár Zoltán Egyesített Általános Iskola | Balmazújváros Kerekes Zoltán | Székely Attila Szücs Imre Tar János 66 pont | 69. hely | Kálvin 52 | Püspökladányi Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola, AMI, Pedagógiai Szakszolgálat | Püspökladány Antal Beáta | Rácz Bálint Fodor Sarolta Keserű Viktória 63 pont | 70. hely | The_kings | Bocskai István Általános Iskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat | Biharkeresztes Pethő Balázs | Belényesi Szilvia Kiss Alexandra Szabó Márkó 62 pont | 70. hely | TORNÁDÓ | Vénkerti Általános Iskola és AMI | Debrecen Balla János | Keczán László Nusser Dávid Tenkely Máté 62 pont | 72. hely | Menő matekosok | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Barabás Bence | Danyi Zoltán Hatvani Ádám Juhász Baltazár 62 pont | 73. hely | Középkerti Matekzsenik | Középkerti Általános Iskola | Hajdúböszörmény Kiss Antal | Molnár Norbert Szilágyi Vilmos Antal Márió 58 pont | 74. hely | Maths good | Gönczy Pál Általános Iskola | Hajdúszoboszló Kovács Zsolt | Hunyadi Ágnes Árva Réka 57 pont | 74. hely | Ördögfiókák | Bocskai István és Kalmár Zoltán Egyesített Általános Iskola | Balmazújváros Berettyán Petra | Juhász Kristóf Radácsi Kristóf Szilágyi Dorka 57 pont | 76. hely | Kocka | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Bódis Tamás | Molnár Martin Szép Zsombor Vinnai Tamás 55 pont | 77. hely | Matekos Lányok | Bocskai István és Kalmár Zoltán Egyesített Általános Iskola | Balmazújváros Tar Noémi | Fésűs Csilla Fodor Nelli Tóth Annamária 54 pont | 78. hely | Szuper Lányok | Bocskai István és Kalmár Zoltán Egyesített Általános Iskola | Balmazújváros Sóvágó Boglárka | Kincses Boglárka Nevelős Lili Kunkli Gréta 51 pont | 79. hely | Sanyi a sompolygós sün | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Istók Fruzsina | Pintér Péter Nagy Péter Pinczés Csaba 51 pont | 80. hely | zsenik | Veres Péter Általános Iskola | Nagyhegyes Oláh József | Fazekas Panna Bakk Ágnes Bikki Borbála 50 pont | 81. hely | "4 az 1-ben" | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Fekete Zsolt | Kállai Szabolcs Kunkli Benedek Molnár Antal 50 pont | 82. hely | Megaman | Eötvös József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Hajdúböszörmény Novák Dávid Sándor | Pur Tünde Lili Szabó Melinda Varga Barbara Gréta 47 pont | 83. hely | Kálvin 54 | Püspökladányi Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola, AMI, Pedagógiai Szakszolgálat | Püspökladány Federics Julianna | Békési Fanni Hajdú Péter Birinyi Barnabás 47 pont | 84. hely | Számtigrisek | Kinizsi Pál Általános Iskola | Debrecen Harangi Henrietta | Major Dóra Pallás Szimonetta Sipos Ágnes 46 pont | 85. hely | törpokosok | Veres Péter Általános Iskola | Nagyhegyes Magyar Anna | Szél Judit Veres Evelin Nagy Vivien 35 pont | 86. hely | Zseni csajok | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Mikáczó Annamária | Pintér Anna Szalóki Anna Vignoni Giulia 34 pont | 87. hely | Best girls | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Együd Zsófia | Fülep Éva Lengyel Kinga Tóth Orsolya 32 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Matek(ó)sok(k) | Bocskai István és Kalmár Zoltán Egyesített Általános Iskola | Balmazújváros Borza Marcell | Jenei Tamás Radócz Kristóf Tóth Szabolcs 110 pont | 2. hely | MATEMATIKAI LEHETETLENSÉGEK | Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános Iskolája | Debrecen Balázs Dóra | Lugosi Lilla Sall Zsófia Sotkovszki Réka 104 pont | 3. hely | Kisokosok | II. Rákóczi Ferenc Általános és Művészeti Iskola | Hajdúnánás Puskás Flávia | Nagy Fanni Reszegi Zsolt Szilvási Marcell 102 pont | 4. hely | Math Non-Stop | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Erdősi Éva | Hegedűs Eszter Czeglédi János Nagy Ákos 102 pont | 5. hely | Baglyok | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Berki Ádám | Kozák Márton Malkócs Zsolt Pecsenye Samu 101 pont | 5. hely | T-REX | Püspökladányi Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola, AMI, Pedagógiai Szakszolgálat | Püspökladány Jámbor Péter | Ordasi Zoltán Tomka János Varga Zoltán Donát 101 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Bajnok123 | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Kiss Gergely | Fábián Zsófia Kovács Péter Fischer Bettina 100 pont | 7. hely | Mind1 | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Iklódi Dominika | Szabó Boglárka Schmitz László Szilágyi Martin 100 pont | 7. hely | Újra együtt! | Móra Ferenc Általános és Művészeti Iskola | Hajdúdorog Bódi Enikő | Körtefái Dóra Posta Dóra Török Regina 100 pont | 10. hely | Észlények | Irinyi József Álalános Iskola | Hosszúpályi Kovács Roland | Szántó Imre Tóth Norbert Brázda Lajos 100 pont | 11. hely | MATEK SC | Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános Iskolája | Debrecen Barta Ákos | Karácsony Balázs Kurdics Dániel Kurdics Tamás 96 pont | 12. hely | Kálvin 61 | Püspökladányi Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola, AMI, Pedagógiai Szakszolgálat | Püspökladány Varga Péter | Szilágyi Máté Kárai Regina Szabó Mariann 96 pont | 13. hely | Menő Manók | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Dömők Adrienn Manna | Görög János Kothalawala Edward Saman Szabó Péter 95 pont | 14. hely | Foxteam | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Opre Roland | Valner Kristóf Szutor Beáta Szathmári Balázs 94 pont | 15. hely | MATEKOS MANGÁK | Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános Iskolája | Debrecen Gilányi Gréta | Rácz Anett Dezső Anna Vincze Zsófia 93 pont | 16. hely | Gönczy Szupercsapat | Gönczy Pál Általános Iskola | Hajdúszoboszló Varga Péter | Némethy Klaudia Némethy Fruzsina Gyökeres Péter 92 pont | 17. hely | Ceruzakoptatók csapata | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Gáspár Eszter | Jacsó Gabriella Ruskó Eszter Varnyú Dóra 91 pont | 18. hely | BIG girls | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Balogh Zsuzsanna | Németh Réka Panta Kira Rebeka Orbán Virág 90 pont | 19. hely | Jöttünk ... | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Balla Sándor | Sási Péter Székely Dávid Papp Ádám 90 pont | 20. hely | Logikusak | Bocskai István Általános Iskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat | Biharkeresztes Pércsi Dániel | Halász Henrietta Vajas Dorottya Kiss János 88 pont | 21. hely | Mezei-Vill | Bárdos Lajos Általános Iskola | Hajdúszoboszló Árva Bence | Kelemen Balázs Kelemen Dániel Ulveczki Anna 87 pont | 22. hely | ARANY KOSOK | Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános Iskolája | Debrecen Arany László | Kocsis Ábel Kondorosi Attila Ónodi-Szűcs Gergő 87 pont | 23. hely | Rég-Észek | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Boross Gergő | Kis Levente Páll Szabolcs Nagy Mihály 86 pont | 24. hely | 3+áfa | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Szabó Nándor | Galaczi Ádám Nagy Imre Török János 84 pont | 24. hely | Mátyás apródjai | Mátyás Király Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Vámospércs Török Máté | Borsó Fanni Deák Dávid Mézes Ádám 84 pont | 26. hely | Algoritmus | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Lévai Olivér | Papp Ágnes Peterle Soma Tóth László 81 pont | 27. hely | Körtánc | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Baló Anna | Deák Gréta Dobránszky Blanka Krajnyák Dorottya 80 pont | 28. hely | Gönczy6 | Gönczy Pál Általános Iskola | Debrecen-Józsa Szabó Ágnes | Bori Dominik Paliga Zsanett Dóka Csaba Richárd 79 pont | 29. hely | Heuréka | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Bakos Barbara | Kuna Tamás Nagy Viktória Szentkirályi Dorottya 79 pont | 30. hely | Matekockák | Bocskai István és Kalmár Zoltán Egyesített Általános Iskola | Balmazújváros Berecz Ádám | Vértesi Nándor Bordás Benjámin Nagy Máté 78 pont | 31. hely | Matek FC | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Csatári Sándor | Elek Dorián Polgári Regina Szabó János 78 pont | 32. hely | JOHN AND JOHN | Gönczy Pál Általános Iskola | Hajdúszoboszló Víg Levente | Lukács Sándor Deczki Zoltán Danka Lajos 77 pont | 33. hely | Mer-Észek | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Farkas Balázs | Kaszás Orsolya Molnár Levente Nyikos Fanni 76 pont | 34. hely | Dr.Matek | Vénkerti Általános Iskola és AMI | Debrecen Bartik Ábel Szilveszter | Szabó Ákos Szabó Róbert Márk Szobonya Tamás 76 pont | 35. hely | Maturnusz | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Bognár Benedek | Mészáros Zsófia Mikáczó Johanna Virág Flóra 75 pont | 36. hely | Rövidzárlat | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Hüse Csaba | Hüse Zoltán Kondé Márton Rozsos Péter 74 pont | 37. hely | Matek - tenger Kalózai | Csapókerti Általános Iskola | Debrecen Kéki Dóra | Kovács Benjámin Kis Orsolya Mónika Tömöri Dóra 74 pont | 38. hely | Furfangosok123 | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Vass Lajos Péter | Kálny Huba Bokor Adrienn Orbán Balázs 73 pont | 38. hely | Sáránd 6. | Bocskai István Általános Iskola és AMI Sárándi Kossuth Lajos Általános Iskolája | Sáránd Asztalán Gábor | Czirják György Szilágyi Csaba Nándor Tóth Dóra Panna 73 pont | 40. hely | MÉH-ÉSSZEL | Vénkerti Általános Iskola és AMI | Debrecen Balogh Zsolt | Hudák Balázs Posztós Csaba Varga Richárd Roland 71 pont | 41. hely | Okos tojások | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Antal Lili | Bogdándi Boglárka Kiss Angelika Papp Judit 70 pont | 42. hely | Pókerarc | Református Általános Iskola | Hajdúnánás Birta Laura | Mezei Enikő Molnár Fanni Tóth Péter Pál 69 pont | 42. hely | Tudorkák | Lilla Téri Általános Iskola | Debrecen Atyi Péter | Babinszki Dorottya Grigoncza Nóra Szabó Flóra 69 pont | 44. hely | Középkerti Matekosok | Középkerti Általános Iskola | Hajdúböszörmény Nagy Gergő | Gyulai Imre Molnár László Kathi Imre 69 pont | 45. hely | Közöd? | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Fülep Ádám | Komoróczy Tibor Volosinovszky Bence Szabó Antal Balázs 67 pont | 46. hely | Burgonya | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Fehér Tamás | Pap Tamás Seres Dániel Töviskes Krisztián 66 pont | 46. hely | Matokosok | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Boros Csaba | Fekete Dávid Kathi Barbara Török Ivett 66 pont | 48. hely | DURCA MATEKOSOK | Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános Iskolája | Debrecen Erdős Máté | Környei Dávid Szabó Csongor Vereb György 66 pont | 49. hely | Mind2 | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Békési Erik | Gyugos Bence Lovas Szabolcs Pápa Laura 63 pont | 50. hely | Vierstein | Bárdos Lajos Általános Iskola | Hajdúszoboszló Dömény Bianka | Labancz Laura Molnár Réka Till Zsanett 62 pont | 51. hely | NÉVTELENEK | Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános Iskolája | Debrecen Bakonyi Péter | Gáll Levente Kheireddine Rayan Timmer Bálint 62 pont | 51. hely | Vegyespáros | Vénkerti Általános Iskola és AMI | Debrecen Balogh Péter | Béres Attila Czifra Krisztina Vatai Enikő 62 pont | 53. hely | Eistein | Veres Péter Általános Iskola | Nagyhegyes Vágner Zoltán | Nagy Dávid Ivó Tóth Richárd Jakab Tibor 61 pont | 53. hely | Petőfi 6 | Püspökladányi Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola, AMI, Pedagógiai Szakszolgálat | Püspökladány Csáti Dávid | Keserű Patrik Komáromi Edina Rácz Márk 61 pont | 55. hely | Bocskai-6b | Bocskai István Általános iskola | Debrecen Bartha Dóra | Szatmári Gergő Gáncs Péter Orbázi Tibor 61 pont | 56. hely | Kálvin 62 | Püspökladányi Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola, AMI, Pedagógiai Szakszolgálat | Püspökladány Dajka Dorottya | Kemecsei Dóra Bene Kristóf Pete Sára 60 pont | 57. hely | Doktor Matek | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Erdős András | Hornyák Timothy Velkey Lőrinc Zatik Vilmos 58 pont | 57. hely | FAJANKÓK | Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános Iskolája | Debrecen Balogh Kristóf | Gilányi Milán Ötvös Dávid Szőllősi Attila 58 pont | 57. hely | Hunyadi6 | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Hunyadi Mátyás Tagiskola | Berettyóújfalu Kapczár Dávid | Borsós Kristóf Turzó Balázs - 58 pont | 60. hely | Töprengők | Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola | Hajdúszoboszló Mezei Szabolcs | Németi László Sóvágó Norbert Vágó Kata 58 pont | 61. hely | Mókuskák | Móricz Zsigmond Általános Iskola és Óvoda Bihartordai Tagintézménye | Bihartorda Baranyi Imre | Erdei Sándor Matolcsi István Veres Orsolya 57 pont | 62. hely | Nebulók | Kövy Sándor Általános Iskola | Nádudvar Nyikos Alexandra | Sárközi Zsuzsanna Szalai Csilla Szathmári Bettina 56 pont | 63. hely | Kvartett | Toldi Miklós Református Általános Iskola | Berettyóújfalu Urbán Péter | Kinter Richárd Csarkó Gyula Gál Ádám 53 pont | 64. hely | Jó fejek | Móra Ferenc Általános és Művészeti Iskola | Hajdúdorog Szigeti Vanessa | Körtvélyesi Zsolt Urgyán Miklós Papp Dávid 52 pont | 65. hely | Aranylepkék | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Csabai Dóra | Daróczi Réka Mezei Sára Vincze Cintia 51 pont | 65. hely | Delfinek | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Gyöngyösi Noémi | Kiss Zsuzsanna Nagy Tímea Oláh Rita 51 pont | 65. hely | IQ rider | Makláry Lajos Általános, Művészeti Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakszolgálat | Hajdúnánás Győri Tibor | Szabó Krisztián Topa Martin Daróczi Balázs 51 pont | 68. hely | HARD CORE MOLYLEPKÉK | Gönczy Pál Általános Iskola | Hajdúszoboszló Herczeg Bence | Holló Richárd Nemes Károly Szoboszlai Adrián 50 pont | 69. hely | hatodikos okosok | Huszár Gál Gimnázium, Általános és Alapfokú Művészetoktatási Iskola | Debrecen Boruzs Laura | Donka Máté Dózsa Gréta Rácz Bence 50 pont | 69. hely | Kinizsi Matek Club | Kinizsi Pál Általános Iskola | Debrecen Demeter Ádám | Kiss Norbert Oláh Norbert Chromy Laura 50 pont | 71. hely | Okosabbak vagyunk, mint egy ötödikes | Baltazár Dezső Református Általános Iskola | Hajdúböszörmény Bodnár Antal | John Szimonetta Loment Boróka Szűcs Máté 49 pont | 72. hely | Patopapa | Bárdos Lajos Általános Iskola | Hajdúszoboszló Papp Ágnes | Suba Tamás Kiss Panna Varga Patrícia 47 pont | 72. hely | Próbálkozók | Gönczy Pál Általános Iskola | Hajdúszoboszló Elek Nándor | Erőss Lajos Dede Sándor Palczert Imre 47 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Sajtok | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Gutema Dániel | Csontos Tamás Kocsor Tamás Kujbus Marcell 108 pont | 2. hely | Mese123 | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Czuczi Tamás | Juhász Emese Kecskés László Hőgyes Krisztián 105 pont | 3. hely | Logikus Lurkók | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Békési Dániel Károly | Szűcs Attila Tar Richárd Turányi Botond 102 pont | 4. hely | MÁBEVIÁD | Püspökladányi Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola, AMI, Pedagógiai Szakszolgálat | Püspökladány Kerékgyártó Bettina | Madar Márta Mogyoróssy Ádám Nagy Vivien 101 pont | 5. hely | Madoroda | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Maczó Dorottya | Sási Mária Szabó Dániel Gál Roland 98 pont | 6. hely | Anonymus | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Féki Zsuzsanna | Katona Tamás Nagy Fruzsina Szilágyi Renáta 92 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Szögletes üveggolyó | Vénkerti Általános Iskola és AMI | Debrecen Ködöböcz Kitti | Nagy Lajos Oláh Zsuzsa Tóth Attila 90 pont | 8. hely | Bölcsek | Püspökladányi Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola, AMI, Pedagógiai Szakszolgálat | Püspökladány Bárczi Bence | Hegedűs Réka Kiss Luca Sára Szilágyi Nikolett 88 pont | 9. hely | Maths Girls | Bocskai István és Kalmár Zoltán Egyesített Általános Iskola | Balmazújváros Buglyó Gréta | Hegedüs Gréta Kecskés Judit Szilágyi Bernadett 87 pont | 10. hely | 7-FORCE | Gönczy Pál Általános Iskola | Hajdúszoboszló Pócsi Gyula | Lente Tamás Halász Ábel Würfel Péter 86 pont | 11. hely | Tetraéder | Arany János Általános Iskola | Létavértes Erdei Kinga | Mázló Dávid Moldován Panna Szabó Gréta 85 pont | 12. hely | CSAK CSAJOK | Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános Iskolája | Debrecen Hevessy Angéla | Hotzi Judit Juhász Rebeka Mácsik Rebeka 84 pont | 13. hely | Bocskai-7b | Bocskai István Általános iskola | Debrecen Balázs Imre | Barcza Ágnes Boros József Juhász Tamás 84 pont | 14. hely | BONAPAVA | II. Rákóczi Ferenc Általános és Művészeti Iskola | Hajdúnánás Bodnár Vivien | Nagy Máté Papp Imre lászló Varga Ágnes 84 pont | 15. hely | Tenger- Észek | Móra Ferenc Általános és Művészeti Iskola | Hajdúdorog Bódi György | Czifra Zoltán Péntek Julianna Szilágyi Tamás 83 pont | 16. hely | Középkerti Négyes | Középkerti Általános Iskola | Hajdúböszörmény Szathmári Melinda | Luzsinszki Brigitta Nagy Gréta Tardi István 82 pont | 17. hely | Csajos Négyes | Bocskai István és Kalmár Zoltán Egyesített Általános Iskola | Balmazújváros Szabó Dóra | Orbán Bettina Tóth Szílvia Szilágyi Nelli 80 pont | 18. hely | Dámák | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Korompay Zsuzsanna | Pajkos Dorottya Szőllősi Panna Varga Virág 79 pont | 19. hely | Kálvin 71 | Püspökladányi Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola, AMI, Pedagógiai Szakszolgálat | Püspökladány Vass Máté | Fülöp Árpád Kabai Boglárka Mészáros Anna 78 pont | 20. hely | Rákóczi | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Hajdúböszörmény Fekete Klaudia | Linzenbold Zsolt Nagy Gyula Tamás István 76 pont | 21. hely | Törtek | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Kovács Petra | Varga Viktória Mikulás Csaba Yang Li Yan 75 pont | 21. hely | Zuru és Huru | Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola, Óvoda és AMI | Pocsaj Tóth Evelin | Bohos Balázs Rácz Dániel Nagy Csilla 75 pont | 23. hely | Boy Four | Bocskai István és Kalmár Zoltán Egyesített Általános Iskola | Balmazújváros Buglyó Máté | Kis Árpád Radócz Balázs Szabó Zsolt 71 pont | 23. hely | Prímhunters | Csapókerti Általános Iskola | Debrecen Daru Ágnes | Faragó Tamás Kádár Lajos Pál Marcell 71 pont | 25. hely | IQcsajok | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Gargya Anna | Kovács Aliz Sóvágó Sára Nagy Anett 70 pont | 25. hely | Középkertiek | Középkerti Általános Iskola | Hajdúböszörmény Kovács Barbara | Gál Norbert Török Dániel Marjai Péter 70 pont | 27. hely | Cheeese | Bárdos Lajos Általános Iskola | Hajdúszoboszló Biró Orsolya | Nagy Mária Sóvágó Alíz Túri Barbara 70 pont | 28. hely | Fantastic Four | Bocskai István és Kalmár Zoltán Egyesített Általános Iskola | Balmazújváros Steszkó János | Barna Imre Szeifert Alexandra Tar Éva 70 pont | 29. hely | Tudós csajok | Bocskai István Általános iskola | Debrecen Boda Dominika | Lukács T. Amanda Mizsák Éva Tóth Dalma 69 pont | 30. hely | eszesek123 | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Erdődi Nikolett | Somogyi Brigitta Szenka Nikolett 69 pont | 31. hely | KGFN | Gönczy Pál Általános Iskola | Hajdúszoboszló Petrovics Fanni | Csivincsik Klaudia Magos Nóra Szabó Gerda 67 pont | 32. hely | Matekokosok | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Hadházi Viktória | Szabó Gabriella Nyíri Dóra Sánta Szófia 66 pont | 33. hely | Nekem 8 | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Czeglédi Imre | Bakk Ádám Kis Norbert Vetró Mihály 63 pont | 34. hely | Dózsa György unokái | Dózsa György Általános Iskola | Debrecen Erdélyi Péter | Lévai Ádám Szilágyi Bence Tóth Roland 60 pont | 35. hely | B.l.t. | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Kunkli Imre | Homen Dániel Sebestyén Miklós Szegedi Bálint 60 pont | 36. hely | Hard Girls | Bolyai János Általános Iskola, Óvoda és AMI | Debrecen Gazi Noémi | Madai Réka Sallai Friderika Tiba Zsanett 59 pont | 37. hely | Hetedelők | Baltazár Dezső Református Általános Iskola | Hajdúböszörmény Bertalan Petra | Fekete Ádám Molnár Balázs Uzonyi Antal 59 pont | 38. hely | Gézengúzok | Bocskai István Általános Iskola és AMI Tépei Általános Iskolája | Tépe Császár Szabolcs | Karácsony Gergő Nagy Lajos Bence Szabó Dániel 58 pont | 38. hely | Kálvin 72 | Püspökladányi Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola, AMI, Pedagógiai Szakszolgálat | Püspökladány Pella Sebestyén | Szalóczi Kristóf Fórián Gréta Károlyi Orsolya 58 pont | 38. hely | Reciprókák | Bárdos Lajos Általános Iskola | Hajdúszoboszló Balázs Bence | Benes Regina Gönczi Tamás Molnár Anita 58 pont | 41. hely | Fehér Holló | Kinizsi Pál Általános Iskola | Debrecen Hornyák Péter | Szabó Csongor Szatmári Roland Zakar Brigitta 58 pont | 42. hely | Citrom a négyzeten | Vénkerti Általános Iskola és AMI | Debrecen Guba Zsolt | Gyenes Norbert Gyéresi Dávid Lente Vilmos 57 pont | 42. hely | Einstein utódai | Bocskai István és Kalmár Zoltán Egyesített Általános Iskola | Balmazújváros Szabados Vivien | Berényi Lilla Bödőcs Katalin Tóth Szílvia Fruzsina 57 pont | 44. hely | Matematikusok | Bocskai István Általános iskola | Debrecen Lakatos Bence | Mohácsi Roland Nagy Gábor Szilágyi Norbert 56 pont | 45. hely | Őslények | Általános Iskola Újléta | Újléta Engi Vivien | Balogh Dávid Hevesi Gergő Mikula Marcell 53 pont | 46. hely | Viperák | Központi és Petőfi Sándor Kistérségi Általános Iskola és Kollégium | Hortobágy Bessenyei Emese | Buglyó Emília Tar Balázs Szabó Tímea 52 pont | 47. hely | 2x2 | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Kujbus Brigitta | Lőrincz Anett Papp Eszter Pávay Bettina 50 pont | 48. hely | Maky matek | Makláry Lajos Általános, Művészeti Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakszolgálat | Hajdúnánás Lajtos Máté | Herperger Ágnes Kovács Dóra Győri Márta 50 pont | 49. hely | plussz | Veres Péter Általános Iskola | Nagyhegyes Posta Daniella | Fehér Fruzsina Palóczi István Bíró Zoltán 47 pont | 50. hely | minusz | Veres Péter Általános Iskola | Nagyhegyes Bokács Ágota | Nyújtó Zsanett Varga Péter Szeifert László 46 pont | 51. hely | IQ-NUQ | Gönczy Pál Általános Iskola | Hajdúszoboszló Kovács Kristóf | Márton Dávid Kunkli Bence Szabó Richárd 45 pont | 52. hely | Hunyadi7 | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Hunyadi Mátyás Tagiskola | Berettyóújfalu Papp Zoltán | Török Laura Veres Sándor - 36 pont | 53. hely | No Name | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Csombordi József | Pócsi Imre Csépán Attila Karika Mihály 33 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős A MATEK-TENGER KALÓZAI 7.1 | Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen Almási Péter | Bán Balázs Horváth István Kátay Tamás 140 pont | 2. hely | Bucimacik | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Hajdúszoboszló Biró Tamás | Kiss Zsombor Kocsis Péter Kovács Róbert 118 pont | 3. hely | PICIMAZSOLÁK | Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen Biró Liliána | Kosina Gergő Rózsa Alida Trócsányi Péter 115 pont | 4. hely | Kossuth 2. | DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Debrecen Berdó Dániel | Hajdú Kristóf Herendi Zsolt Papp Ábel Benedek 112 pont | 5. hely | PARASZTELME | Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen Asbolt Máté | Dobos Kristóf Hámori Márk Vámosi Márton 111 pont | 6. hely | Zseni csajok | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Tóth Enikő | Csontos Anna Péter Kamilla Deák Bettina 98 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | BIG 7.e | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Lévai Gergő | Mező Levente Oláh Gergely Papp Máté 94 pont | 8. hely | Anti Einsteinek | Ady Endre Gimnázium | Debrecen Kónya Viktória | Szmolka Tamás Varga Ádám Vizsnyai Anna 93 pont | 9. hely | Kossuth 3. | DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Debrecen Mezei Sándor | Gyalai Tamás Hacsi Ágnes Pálinkás Dóra 87 pont | 10. hely | SÜN! | Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen Csige Joel | Holp Nándor Lőrincz Gábor Sándor Bence 86 pont | 11. hely | CSUBI | Ady Endre Gimnázium | Debrecen Al-Muhanna Nadim | Dobi Gergő Kulcsár István József Tóth Ákos 82 pont | 12. hely | Szittya számok | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Gorzsás Gergő | Fülep Zsolt Borsi Máté Csernáth Balázs 76 pont | 13. hely | BIG Ben | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Fehér Ágnes | 'Pacsmag Regina Sánta Boglárka Szendrei Fruzsina 75 pont | 13. hely | LEGYÓ | Ady Endre Gimnázium | Debrecen Kanalas Orsolya | Geszti Gyula Köteles Luca Török Enikő 75 pont | 15. hely | Agysebészek | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Hajdúszoboszló Jeges János | Pálvölgyi Kristóf Tóti Dominik Török Viktor 71 pont | 16. hely | Kossuth 1. | DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Debrecen Bajusz Boglárka | Kozák Luca Kozma Luca Oros Eszter 70 pont | 17. hely | Mókusok | Szent Bazil Oktatási Központ Általános Iskola tagintézménye | Hajdúdorog Dalanics Dorottya | Fazekas Máté Lukács Levente Oláh Kristóf 48 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Matekguruk | Bocskai István és Kalmár Zoltán Egyesített Általános Iskola | Balmazújváros Hüse Tímea | Pap Renáta Buglyó Attila Varga László 127 pont | 2. hely | döntős Prudens | II. Rákóczi Ferenc Általános és Művészeti Iskola | Hajdúnánás Kántor Tamás | Fejér Norbert Harsányi Gábor Szabó Zoltán 121 pont | 3. hely | Zsófi és az ördögök | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Csizmadia Ádám | Fórián László Katona Fanni Zsófia Sági Róbert 111 pont | 4. hely | Hógolyók | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Kupás Péter | Nádas Balázs Szalóki Bence Tar Dániel 108 pont | 5. hely | I-BOLYAI FARKAS-OK | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Dzsanbolat Orgilbold | Kovács Lőrinc Kustár Annamária Tarsoly Zsófia 101 pont | 6. hely | KARAMELL | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Gellén Viktória | Gorzsás Tímea Patrícia Nagy Anikó Uzonyi Noémi 94 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Köbgyök-erek | Makláry Lajos Általános, Művészeti Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakszolgálat | Hajdúnánás László Tibor | Mezei Kincső Topa Szabina Borbély Eliza 90 pont | 8. hely | Matléták | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Fenyős Fanni | Jóga Anna Koch Dóra Stefán Anna 90 pont | 9. hely | Mákvirágok | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Vas Levente | Béres Mátyás Hepp Balázs Teperics Márton 90 pont | 10. hely | Kálvin 81 | Püspökladányi Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola, AMI, Pedagógiai Szakszolgálat | Püspökladány Asztalos Abigél | Jakab Gergő Tóth Dániel Fekete Dániel 82 pont | 11. hely | LOWAK | Püspökladányi Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola, AMI, Pedagógiai Szakszolgálat | Püspökladány Arnóth Katalin | Cziczás Péter Csizmadia Katalin Sára Szél Dávid 80 pont | 12. hely | Árpád zsenik | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Dálnoki Pál | Nagy Petra Németh Kristóf Szász Anna 78 pont | 13. hely | Einstein gyermekei | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Nagy Boglárka | Kovács Nikolett Pozsgai Ágnes Farkas Natalie 78 pont | 14. hely | Torpedó I. | Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola | Hajdúszoboszló Bíró Máté | Kovács Renáta Pásti Gergő Tóth Kriszina 77 pont | 15. hely | Kálvin 82 | Püspökladányi Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola, AMI, Pedagógiai Szakszolgálat | Püspökladány Faragó Fanni | Török Fanni Kiss Bernadett Horváth Petra 77 pont | 16. hely | TISÁ-HOAT-BEHE-PÓGÁ | Móricz Zsigmond Általános Iskola és Óvoda | Nagyrábé Tiszai Sándor | Horváth Attila Kiss Flóra Erdei Enikő 76 pont | 17. hely | ASD:DSA | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Rózsa Gábor | Sugár Máté Szabó Bence Vizi Ádám 75 pont | 18. hely | Farkasok | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Fodor Bence | Németh Sára Kőszegi Nándor Deák Anna 74 pont | 19. hely | Hengerészek | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Takács Máté | Kállai Péter Nagy Péter Nagy János 73 pont | 20. hely | Dvmc | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Bánki Donát | Kátai Károly Solymosi Mihály Szegvári Zoltán 69 pont | 21. hely | Hunyadi8 | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Hunyadi Mátyás Tagiskola | Berettyóújfalu Balog István | Köves Dávid Mihucz Márton János Szabó Ádám Gyula 69 pont | 22. hely | Szanics csapata | Móra Ferenc Általános és Művészeti Iskola | Hajdúdorog Szanics Dóra | Zoványi Dóra Szőke Petronella Orosz Anett 68 pont | 23. hely | Antimanó club | Móra Ferenc Általános és Művészeti Iskola | Hajdúdorog Stefán János | Posta Sándor Dobos Imre Papp Tibor 67 pont | 24. hely | Kálvin 83 | Püspökladányi Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola, AMI, Pedagógiai Szakszolgálat | Püspökladány Szabó Szonja | Szilágyi Boglárka Smidróczki Norbert Borbély Dániel 67 pont | 25. hely | Bocskai-8b | Bocskai István Általános iskola | Debrecen Kiss Nikolett | Kovács Vivien Lepp Kitti Vonyik Dóra 66 pont | 26. hely | Császárok | Püspökladányi Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola, AMI, Pedagógiai Szakszolgálat | Püspökladány Oláh Károly | Fekete Szilárd Zsolt Császár Nóra Horváth István 65 pont | 27. hely | VEGYES NÉGYES | Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános Iskolája | Debrecen Kacsándi Dorottya | Papp Dávid Pituk Kristóf Szabó Edit 65 pont | 28. hely | Serdülünk | Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola, Óvoda és AMI | Pocsaj Barna Szabolcs | Csősz Ilona Szána Szabolcs Szilágyi Dóra 64 pont | 29. hely | Amőba | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Nagy Balázs | Hornyák Lilla Hagymássy Gábor Vislóczki Kristóf 63 pont | 30. hely | Bajos Csajok | Gönczy Pál Általános Iskola | Hajdúszoboszló Daku Bernadett | Oláh Mercédesz Gál Renáta Végh Erika 60 pont | 31. hely | Zsubovili | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Antal Lívia | Boros Borbála Mészáros Zsuzsanna Szilágyi Viktória 60 pont | 32. hely | Sündörgők | Bocskai István Általános Iskola és AMI Tépei Általános Iskolája | Tépe Császár Orsolya | Rácz Anna Vadász Eszter Varga Kitti 59 pont | 33. hely | SZ.-S (Eszes) | Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola | Hajdúszoboszló Kovács Dóra | Décsei Krisztián Szabó Gergő Nagy Anett 56 pont | 34. hely | gyökök | Veres Péter Általános Iskola | Nagyhegyes Végvári Zalán | Szabó Vivien Szatmári Martin Szilágyi Beáta 53 pont | 35. hely | Prímek | Mátyás Király Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Vámospércs Guba Tímea | Mezei Bettina Nagy Nikolett 51 pont | 36. hely | Száguldó csigák | Vénkerti Általános Iskola és AMI | Debrecen Bálint Fruzsina | Borbély Anna Orvos Tímea Tenkely Yvette 48 pont | 37. hely | Nyolcalók | Baltazár Dezső Református Általános Iskola | Hajdúböszörmény Dombi Bálint | Molnár Gergely Hajdú Tamás Szirányi Zsófia 42 pont | 38. hely | DDDP | Kinizsi Pál Általános Iskola | Debrecen Borsi Péter | Gyarmati Dávid Molnár Dávid Papp Dávid Elek 41 pont | 39. hely | (V)-ész-négyes | Gönczy Pál Általános Iskola | Hajdúszoboszló Bakó Gergő | Király Máté Horváth Péter Kiss Tamás 38 pont | 39. hely | Virslik | Gönczy Pál Általános Iskola | Hajdúszoboszló Kálvári Múzsa | Bak Katalin Kovács Tímea 38 pont | 41. hely | Nyerőnégyzet | Irinyi József Álalános Iskola | Hosszúpályi Büte Norbert | Nagy János Molnár László Montlika Gábor 37 pont | 42. hely | Benyóka Katicái | Kinizsi Pál Általános Iskola | Debrecen Mercs Fruzsina | Rémiás Bence Révész Rita Szabó Dorottya 35 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős ENBÉEGY | Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen Baráth Dávid | Iványi Roland Szilágyi Mónika Varga Dániel 131 pont | 2. hely | LAZA LEGYEK | Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen Nagy Vendel | Panyi Dávid Szabó Bence Tőkés Anna 128 pont | 3. hely | Mindent vagy semmit | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Hajdúszoboszló Bakó Aletta | Hajagos Emese Kányási Nikolett Ulveczki Balázs 128 pont | 4. hely | Assziciatív | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Gyulai Eszter | Rab Nóra Rákos Dóra Péter-Szabó Andrea 124 pont | 5. hely | LÁNYOK 8.1 | Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen Aszalós Eszter | Ceglédi Viktória Muraközi Zsófia Polonkai Vanda 123 pont | 6. hely | Blades | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Hajdúszoboszló Holoda Péter | Kordás Péter Pánisz Bence Siteri Mátyás 119 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | BIG Boss | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Dobronszki Dávid | Hegedűs Attila Major Martin Új Balázs 118 pont | 8. hely | Kókusz-szerelékek | Ady Endre Gimnázium | Debrecen Bárány Gréta | Deák Alíz Káplár Ágnes Zoványi Gergő 106 pont | 9. hely | Zsenibabák | Ady Endre Gimnázium | Debrecen Beck Darina | Gyarmati Máté György Dóra Varga Piroska 94 pont | 10. hely | Kossuth 5. | DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Debrecen Bényei Éva | Bódi Kata Antónia Konyári András Tran Róbert 93 pont | 11. hely | MAZSOLÁK | Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen Balázs Márta | Balogh Adrienn Belinszky Tamás Ulveczki Mihály 84 pont | 12. hely | Sün! | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Hajdúszoboszló Csirkés Dániel | Dankó Péter Kiss Alexandra Lebedi Réka 79 pont | 13. hely | Kockák | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Lázár Márton | Lévai Dániel Dóka Antal Zabos Tamás 76 pont | 14. hely | Négy elemű üres halmaz | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Hajdúszoboszló Kiss Dániel | Vágó Borbála Takács Gergely Tóth Dániel 75 pont | 15. hely | Kossuth 4. | DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Debrecen Juhász Orsolya | Muzsnay Anna Fehér Zsanett Laza Tímea 74 pont | 16. hely | LACZITIIM | Ady Endre Gimnázium | Debrecen Hegymegi Ferenc | Kovács Kristóf Molnár Márk Nagy Zsombor 73 pont | 17. hely | Matekos Cicák | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Gellén Fruzsina | Molnár Dorottya Nagy Zsófia Tóth Zsanett 71 pont | 18. hely | Szent Joe | Szent József Gimnázium és Kollégium | Debrecen Diaz Fernandez René | Felföldi Roland Novák Áron Pintér Dániel 67 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Balmazújváros | Bocskai István és Kalmár Zoltán Egyesített Általános Iskola | Berettyán Sándorné | Balmazújváros | Bocskai István és Kalmár Zoltán Egyesített Általános Iskola | Boda Katalin | Balmazújváros | Bocskai István és Kalmár Zoltán Egyesített Általános Iskola | Fábrikné Boros Katalin | Berettyóújfalu | József Attila Általános Iskola | Szakáll Ferencné | Debrecen | Ady Endre Gimnázium | Borsi Erzsébet | Debrecen | Árpád Vezér Általános Iskola | Eperjesi Barnabásné | Debrecen | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Dr. Ilku Miklósné | Debrecen | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Dr. Kovácsné Pető Andrea | Debrecen | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Mezőné Sivadó Andrea | Debrecen | DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Biró Erzsébet | Debrecen | Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános Iskolája | Bökönyi Tünde | Debrecen | Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános Iskolája | dr. Szabóné Zavaczki Andrea | Debrecen | Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános Iskolája | Kosztáné Asztalos Ilona | Debrecen | Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános Iskolája | Tóthné Kukk Ibolya | Debrecen | Fazekas Mihály Gimnázium | Balázs Tivadar | Debrecen | Fazekas Mihály Gimnázium | Lakatos Tibor | Debrecen | Fazekas Mihály Gimnázium | Remeténé Orvos Viola | Debrecen | Ibolya Utcai Általános Iskola | Balogh Zoltánné | Debrecen | Ibolya Utcai Általános Iskola | Fazekas Sándor | Debrecen | Ibolya Utcai Általános Iskola | Győri Zoltán | Debrecen | Ibolya Utcai Általános Iskola | Kovácsné Szabó Judit | Debrecen | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Dombrádiné Sándor Erzsébet | Debrecen | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Kocsisné Szentjóbi Szabó Enikő | Debrecen | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Szilágyi Andrea | Debrecen-Józsa | Gönczy Pál Általános Iskola | Csőke Ilona | Debrecen-Józsa | Gönczy Pál Általános Iskola | Dobránszkyné Csige Boglárka | Derecske | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Alföldy Zsoltné | Derecske | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Fogarasiné Tamási Piroska | Hajdúböszörmény | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Fazekasné Farkas Júlia | Hajdúböszörmény | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Juhász László | Hajdúböszörmény | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Weinémerné Kovács Marianna | Hajdúböszörmény | Bocskai István Gimnázium | Dobóné Szalóki Szilvia | Hajdúböszörmény | Bocskai István Gimnázium | Kissné Horváth Ágnes | Hajdúböszörmény | Bocskai István Gimnázium | Tolvaj Sándorné | Hajdúböszörmény | Bocskai István Gimnázium | Weinémer Sándor | Hajdúnánás | II. Rákóczi Ferenc Általános és Művészeti Iskola | Szabó Attila | Hajdúnánás | II. Rákóczi Ferenc Általános és Művészeti Iskola | Tóth Lajos Attiláné | Hajdúszoboszló | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Dankó Sándor | Hajdúszoboszló | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Deli Lajos | Hajdúszoboszló | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Fülöp Ferenc | Hajdúszoboszló | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hofgártné Czeglédi Etelka | Püspökladány | Püspökladányi Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola, AMI, Pedagógiai Szakszolgálat | Daróczi Ilona | Püspökladány | Püspökladányi Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola, AMI, Pedagógiai Szakszolgálat | Nagyné Marsi Nikoletta | Püspökladány | Püspökladányi Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola, AMI, Pedagógiai Szakszolgálat | Schwarcz Tiborné | Püspökladány | Püspökladányi Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola, AMI, Pedagógiai Szakszolgálat | Törösné Turányi Borbála | |