Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Okoskák | Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Encs Krusóczki Eszter Dóra | Kamenszky Márton Fülöp Gábor Milán Dienes Márton András 83 pont | 2. hely | Okoskosok | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Antal Réka | Bátori Gábor Csordás Henrik Csöbönyei Anna 79 pont | 3. hely | Keszirefi03 | Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola | Tiszakeszi Gaál Gábor | Müller Kevin Vanczák Adél Váradi Krisztián 65 pont | 4. hely | Számkirályok | Szabó Lőrinc Általános Iskola és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Sallai Zsombor | Kiss Benjámin Kocsa Gergő Hangonyi Zoltán 65 pont | 5. hely | Tudorka | Szabó Lőrinc Általános Iskola és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Várhegyi Csaba | Vasvári Panna Gombos Gréta Turnyászki Eszter 57 pont | 6. hely | Villámagyak | Szerencsi Általános Iskola, AMI és Óvoda | Szerencs Gábor Dávid | Kiss Bettina Novák Zoltán Szabó Szílvia 55 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Nyerő számok | Szabó Lőrinc Általános Iskola és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Szabó Ábel | Juhász Kristóf Tátrai Tamás Bokor Bence 55 pont | 8. hely | Verhetetlenek | Szabó Lőrinc Általános Iskola és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Leskó Eszter | Farkas Réka Szakáll Zsófia Muzsnay Kinga 52 pont | 9. hely | Villám matekosok | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Koncz Botond | Szárnyasi Fanni Sebő Viktória Mészáros Vanessza 49 pont | 10. hely | Számok királynői | Szabó Lőrinc Általános Iskola és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Bárczi Enikő | Lakatos Hanna Papp Bernadett Spisák Blanka 48 pont | 11. hely | HEGEDŰSÖK | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Sajószentpéter Bodzás Dániel | Jankovics Dávid László Laura Szuromi Zsombor 47 pont | 12. hely | Nagyokosok | 4.Sz. Istvánffy Gyula Ált. Isk. | Miskolc Bíró Fruzsina | Járó Zsombor István Lovas Levente Tóth Fanni 47 pont | 13. hely | kazinczy3 | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Borbély Ádám | Dósa Dávid Lukács Balázs Szabados Péter 45 pont | 14. hely | Tudorkák | Vasvár Úti Általános Iskola | ÓZD Budinszki Boglárka | Bögre Enikő Nagy Zoé Köller Kolos 44 pont | 15. hely | Okos tojások | Szabó Lőrinc Általános Iskola és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Barna Gréta | Márton Luca Antal Csenge Tóth Lili 43 pont | 16. hely | Mátrix | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Sipos Barbara | Paskó Patrik Varga Szabina Székely Petra 41 pont | 17. hely | Ügyes Sünik | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Bekecs Kiss Levente | Tóth Gergő Vágási Dorina Takács Zsanett 40 pont | 18. hely | Kis tudorok | Rónai Ferenc Tagiskola | Miskolc Dobos Zalán | Kriston Anna Molnár Bálint Tóth Beatrix 39 pont | 19. hely | Namber 1 | Bem József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Miskolc Klusóczki Ádám | Lehóczki Balázs Molnár Ákos Veres János Teodor 37 pont | 20. hely | Törppicurok | Molnár Mózes ÁMK | Bodroghalom Gyöngyösi Barbara | Kácsándi Brigitta Tóth Fanni Vajda Boglárka 35 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős SZUPER 4-es | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Sajószentpéter Balla Bence Máté | Csák Anna Pacsai Luca Tőzsér Zétény Csaba 83 pont | 2. hely | Észlények | Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Encs Urbán Lili | Rohály Roland Kiss Martin Kovács Bálint 79 pont | 3. hely | ARANY CSAPAT | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Sajószentpéter Drótos Alexandra Fanni | Gulyás Kristóf Zsolt Kutas Gerda Tóth Martin Zoltán 67 pont | 4. hely | Ész- lények | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Kormos Gergely | Csirmaz Olivér Hegedűs Klaudia Hegedűs Eszter 66 pont | 5. hely | Villámvasvár | Vasvár Úti Általános Iskola | ÓZD Bíró Bence | Faragó Bálint Zákányi Panna Németh Kristóf 64 pont | 6. hely | Kobra | Szabó Lőrinc Általános Iskola és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Kalóczkai Bálint | Zsíros Bence Szobonya Erik Svidró Orsolya 62 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | A matek ördögei | Szabó Lőrinc Általános Iskola és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Bajáky Zsombor | Hajnal Botond Demján Csongor Koós Gábor 62 pont | 8. hely | Okoska | Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola | Miskolc Kulcsár Benedek Zsolt | Liska Tamás Melcher Máté Oláh Soma 60 pont | 9. hely | Töprengők | Pécsi Sándor Általános Iskola | Sajószentpéter Kriston Boglárka | Méhész Anna Nyíri Beáta Szabó Edina 58 pont | 10. hely | Oroszlánok | Szabó Lőrinc Általános Iskola és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Szőke Máté | Ablonczy Csaba Bodgál Attila Hegedűs Kornél 51 pont | 11. hely | Emberpalánták | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Nyisalovits Donát | Battyányi Dávid Nagy Bence Bertalan Tamás Benjámin 51 pont | 12. hely | Agytrösztök | Szabó Lőrinc Általános Iskola és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Dojcsák Milla | Danyi Kinga Surman Kitti Boglárka Béres Zoltán 49 pont | 13. hely | Zsenikék | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Barkai Gyöngy | Kalmár Dalma Soltész Levente Szász Kristóf 48 pont | 14. hely | Tudorok | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Bacsó Dániel | Bunda-Tóth Márk Kiss Angelika Sidlovics Eszter 47 pont | 15. hely | Matek Tudósok | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Bekecs Czinczár Panka | Koleszár Barbara Tóth Aliz Tóth Vivien 47 pont | 16. hely | Ágyúsok | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Kréti Gergő | Réthy Liliána Szaszkó Péter Sergyán László 46 pont | 17. hely | Rákászok | Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola | Miskolc Bartók Emőke | Csáki Bence Daher Paula Komáromi Kristóf 46 pont | 18. hely | Tudorka | Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola | Miskolc Cseh Roland | Halmi Bajnok Klinga Zoltán Mészáros Petra 46 pont | 19. hely | Észkombájnok | Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola | Miskolc Balatoni Ákos | Kovács Márkó Kövessy Péter Malejkó Marcell 45 pont | 19. hely | Matekos mazsolák | Rónai Ferenc Tagiskola | Miskolc Békési Panka | Huszár Dóra Kovács Barbara Szemán Péter 45 pont | 21. hely | Tudásosak | Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola | Miskolc Kiss Mercédesz | Kostyó Patrícia Nagy Liliána Szabó Lili 43 pont | 22. hely | Győztesek | 4.Sz. Istvánffy Gyula Ált. Isk. | Miskolc Bittó Csenge | Bodnár Gergely Erdélyi Dóra Molnár Bálint 41 pont | 23. hely | Vegyesen | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Nagy Réka Dorottya | Czagány Dorottya Tóth Olivér Kovács Tamás 41 pont | 24. hely | Keszirefi04 | Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola | Tiszakeszi Gyenes Nadin | Pulai Martin Zsolt Simon Fanni Zombor Henriett 40 pont | 25. hely | Jó-fej-számolók | Zempléni Általános Iskola Vámosújfalui Tagiskola | Vámosújfalu Magyar Péter | Oldal Gergő Sarkadi Debóra Smajda Nóra 40 pont | 25. hely | Villámbubik | Szabó Lőrinc Általános Iskola és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Viszlai Blanka | Szász Eszter Márton Lili Pásztor Kincső Boglárka 40 pont | 27. hely | Csak csajok | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Kiss Katalin | Tóth Nikolett Martina Csillik Dorina Rácz Panna 38 pont | 28. hely | Tudós Baglyok | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Katona Eszter | Marczin Marcell Zsadányi Róbert Balog Krisztián 34 pont | 29. hely | Számkirályok | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Pásztor Norbert | Nagy Dominik Simkó Daniella Fábián Károly 28 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Matek négyzet | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Gyökér Zsolt | Kondor Máté Lakatos Levente Vitelki Balázs 92 pont | 1. hely | döntős Számmanók | Ádám Jenő Általános Iskola | Kazincbarcika Gáspár Attila | Haraszti Liliána Sándor Bence Simkó Milán 92 pont | 3. hely | Számvadászok | Kossuth Lajos Általános Iskola | Nyékládháza Balla Nikolett | Heiszman Henrik Kujbus Fanni Vadon Enikő 82 pont | 4. hely | Marci Angyalai | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Jósvai Marcell | Karsza Petra Révai Orsolya Vince Noémi 77 pont | 5. hely | Jázmin | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Molnár Ivonn Kíra | Nagy Valentina Szunyogh Kata Zsimala Fanni 77 pont | 6. hely | KATICÁK | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Sajószentpéter Leczkóczki Helga | Ötvös Réka Kerékgyártó Margaréta Szajcz Petra 76 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Zrínyi5 | Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Encs Kiss László Botond | Rozman Miklós Vezse Botond Zsíros Levente 75 pont | 8. hely | Csipet Csapat | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Fürjes Dóra | Nagy Sára Soós Bálint Tóth Dániel 68 pont | 9. hely | Herman ördögei | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Csizmadia Kende | Pólik Ádám Sáji Evelin Szabó Kristóf 67 pont | 10. hely | Matek Zsenik | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Bekecs Blaskó Bence | Csider Norina Czipa Alexandra Sóvári Ádám 66 pont | 11. hely | Négy Negyed | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Duzsik Virág | Sallai Dóra Papp Marcell Toronyi Alíz 62 pont | 12. hely | Gesztenye | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Fábián Csongor | Poncsák Ádám Révész János Vibranyec Márton 58 pont | 13. hely | Szerencsi huligánok | Szerencsi Általános iskola AMI Óvoda és Bölcsőde | Szerencs Balázsfalvi Gergő | Gál Réka Halász Martina Tóth Adrián 57 pont | 14. hely | TÚRÓ-RUDIK | Sajószentpéteri Központi Általános Iskola Kossuth Lajos Iskola | Sajószentpéter Hudi Máté | Nussbaumer Petra Uraky Noémi Vígh Roland 56 pont | 15. hely | Kis matematikusok | Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde | Mezőcsát Burai Boglárka | Gazda Dorottya Lőrincz Boglárka Lőrincz Zsuzsanna 56 pont | 16. hely | Pindur Pandúrok | Avastetői Általános Iskola | Miskolc Lukács Tünde | Lakatos Fanni Hankó Beáta Barcsák Szabina 54 pont | 17. hely | Tudorkák | Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola | Kazincbarcika Polonkai Ádám | Magyari Zoltán Nagy Péter Osvald Ákos 54 pont | 17. hely | Zárójel | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Szakiskola | Emőd Poncsák Ákos | Szűcs Ádám Tóth Nikolett Barancsi Ádám 54 pont | 19. hely | Bulgárföldi Pandák | Bulgárföldi Általános Iskola és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Fekete Róbert | Kovács Levente Omaszta Zsolt Pásztor Hanna 53 pont | 20. hely | keszirefi05 | Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola | Tiszakeszi Gaál Szilvia | Fekete Krisztián Sipos Réka Szarvas Petra Martina 52 pont | 21. hely | Jegenye | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Imregh András | Kovács Nikoletta Pistai Titusz Szabó András 51 pont | 21. hely | Kocka matek | Városi Oktatási Központ 1. Sz. Általános Iskola | Edelény Kresák Molli | Nagy Ragályi Hanna Szuhai Barbara Girhíny Gréta 51 pont | 21. hely | Refisek | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Miskolc Soós Gergő | Kovács Levente Német Mira Telihay Szilárd 51 pont | 24. hely | Mateksmileyek | Ádám Jenő Általános Iskola | Kazincbarcika Czövek Nikolett | kajuha Eszter Kovács Nikolett Somosi Fanni Luca 50 pont | 25. hely | A számolás mesterei | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Aranyosi Roland | Molnár Márk Szabó Dániel Illés Lajos 50 pont | 26. hely | Szent Margit | Árpád-házi Szent Margitt Általános Iskola | Sátoraljaújhely Pala Edina | Juhász Máté Kapi Szabolcs Hubicska Gábor 50 pont | 26. hely | Tudorka | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium | Miskolc Fetter Marcell | Kiss Bence Kocsis Benedek Szakálos Balázs 50 pont | 28. hely | MATEK ÁSZOK | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Sajószentpéter Kakszi Gergely | Vágási Dorka Andrékó Tamás Dányi Dzsenifer 48 pont | 29. hely | Farkas falka | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Farkas Patrik | Fürtös Anna Soltész Péter Szarka Viktória 47 pont | 29. hely | Zöld Manók | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium | Miskolc Bodolai Péter | Lányi Anna Nagy Kristóf Papp Dániel 47 pont | 31. hely | A legjobb négyes | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Varga Henrietta | Pál Adrienn Szabó Lili Jacsó Boglárka 47 pont | 32. hely | A számok csapata | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Onda Bence | Kiss Réka Kovács Blanka Panyik Tamás 46 pont | 32. hely | L+f | Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde | Mezőcsát Császár Marcell | Nagy János Remberczki Ágnes Takács Zsófia 46 pont | 34. hely | Csillagfények | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium | Miskolc Borbély Bianka | Kormos Elizabet Lippai Vivien Sztahura Eszter 46 pont | 34. hely | Tulipánok | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium | Miskolc Blahut Szimonetta | Katona Ninetta Szitka Zsanett Viszoki Blanka 46 pont | 36. hely | Smile | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium | Miskolc Filyó Dominik | Franczuz Csenge Ináncsi Evelin Tóth Nikolett 45 pont | 37. hely | Matek Mágusok | Ádám Jenő Általános Iskola | Kazincbarcika Gór Nikolett | Lévai Rebeka Harsányi Szabolcs Magyar Gréta 44 pont | 38. hely | Aratók | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium | Miskolc Czibrik Gábor | Deák Levente Franczuz Ádám Tóth Csenge 44 pont | 38. hely | Mértékváltók | Városi Oktatási Központ 1. Sz. Általános Iskola | Edelény Daróczi Balázs | Molnár Ádám Serfőző Dorottya Szepesi Levente László 44 pont | 40. hely | Bajnokok | Vasvár Úti Általános Iskola | ÓZD Barátosi Botond | Rubint Patrik Nagy Dávid Póczos Péter 42 pont | 41. hely | VEGYESPÁROS | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Sajószentpéter Ádám Petra | Batta Titanilla Dézsán Soma Zsiros Csaba 41 pont | 42. hely | Hóvirág | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Berindza Petra | Csapó Dóra Kis Luca Bianka Révész Eszter 40 pont | 43. hely | Kmbk | Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde | Mezőcsát Bíró Dávid | Gönczi Soma Gulyás Dávid Lukács Flóra 40 pont | 44. hely | Macskák | Molnár Mózes ÁMK | Bodroghalom Feke Szilvia | Ferkovics Réka Lendvai Kristóf André Katalin 40 pont | 45. hely | Matek négyes | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Cselei Dániel | Pirityi Márk Tamók Gábor Okolicsányi Péter 39 pont | 46. hely | Matematikusok | Zempléni Általános Iskola Vámosújfalui Tagiskola | Vámosújfalu Fehér Anna | Király Luca Kolcsiter Klaudia Szalánczi Anikó 39 pont | 47. hely | Okos Manók | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Bekecs Fodor Enikő | Körömi Kinga Mercz Máté Papp Kornél 38 pont | 47. hely | Törd a fejed | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Krakkai Benedek | Lovas Petra Pap Lili Takács Lili 38 pont | 49. hely | A matek ördögei | Szerencsi Általános iskola AMI Óvoda és Bölcsőde | Szerencs Juhász Attila | Kelemen Krisztián Gábor Meczó Kristóf Tóth Bálint 33 pont | 49. hely | Kockafejek | Bem József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Miskolc Kánya Alexander | Makó Benedek Szabó Balázs Vad Gergely 33 pont | 51. hely | Töprengők | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Szabó Szandra | Papp Zoltán Makranczi László Okolicsányi Péter 32 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Matek kommandó | 4.Sz. Istvánffy Gyula Ált. Isk. | Miskolc Boros Bence | Kozák Dániel Szabadfalvi Dániel Tóth Mikós 129 pont | 2. hely | Fényi6/3 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Feczkó Botond | Gedeon András Mondok Dávid Utry Máté 120 pont | 3. hely | Kobonova | Bársony János Általános Iskola | Miskolc Bodnár Bence Ferenc | Kopcsó Máté Novák Márk Varga Máté 113 pont | 4. hely | Math Monsters | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Csokonai Gergő | Hegyi Farkas Manó Tóth Amanda Farkas Viktor Áron 106 pont | 5. hely | Top secret | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Juhász Áron | Lackner Rolf Ákos Kalmár Péter Orosz Petra 106 pont | 6. hely | Tiszta tizenkettő per három | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Farkas Péter | Kiss Alex Orosz Dávid Suhajda Tamás 98 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Aranycsapat | Vasvár Úti Általános Iskola | ÓZD Tenkely Levente | Tóth Bálint Forgács Márk Gulyás Réka 98 pont | 8. hely | Fényi6/2 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Fogarasi Virág | Luterán Péter Kovács Dóra Raisz Dorottya 93 pont | 9. hely | Matekosok | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Bede Patrik | Földesi Kitti Szobonya Csenge Simkó Levente 92 pont | 10. hely | Okoskodók | Bársony János Általános Iskola | Miskolc Csendi Balázs | Földi Krisztián Suba Renáta Kottman Zénó 92 pont | 11. hely | Okoskák | Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola | Kazincbarcika Gyenes Máté | Szajkó Szilárd Sándor Tamás Venczel Ádám 90 pont | 12. hely | Devils | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Bialkó Petra | Gyáni Virág Karetka-Ülkei Réka Kosáry Boglárka 86 pont | 13. hely | Keszirefi06 | Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola | Tiszakeszi Gyenge Levente | Kuti Balázs Szilveszter Sepsi Cintia Vanczák Zsolt 85 pont | 14. hely | Refisek2 | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Miskolc Kopcsó Dénes | Kaposvári Lóránt Madarász Abigél Bálint Balázs 84 pont | 15. hely | Zsenik | Zempléni Általános Iskola Vámosújfalui Tagiskola | Vámosújfalu Demeter Áron | Kontrás Marcell Oldal Viktória Perhács Kamilla 82 pont | 16. hely | Négyesfogat | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Kovács Kristóf | Kulcsár Adrienn Tamás csaba Nagy Máté 81 pont | 17. hely | PÍ-sisek | Ádám Jenő Általános Iskola | Kazincbarcika Béres Bence | Duró Benedek Hanuska Gábor Smolniczki Szilárd 80 pont | 18. hely | Matuka | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Botos Kamilla Blanka | Németh Luca Lévai Tamás Mészáros Marcell 79 pont | 19. hely | Hell | 4.Sz. Istvánffy Gyula Ált. Isk. | Miskolc Kiss Dorottya | Molnár Márton Ódor Lilla Judit Rózsa Balázs 79 pont | 20. hely | Nyerő négyes | Újváros Téri Általános Iskola | Ózd Csakmag Vivien | Klisóczki Fanni Pánti Réka Varga Katalin 79 pont | 21. hely | Észtörők | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Pintér Ádám | Magyar Attila Marján Márton Lénárt Levente 77 pont | 22. hely | Agyafúrtak | Rónai Ferenc Tagiskola | Miskolc Bregó Dávid | Gyócsi Veronika Smid Károly Szegeczki Imre 77 pont | 23. hely | Csillagok | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Fehér Csilla | Bánhalmi Kristóf Bátori Júlia Tahy Boglárka 76 pont | 24. hely | Tökmagok | Bem József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Miskolc Hegedüs Norbert | Kiss Norbert Kovács Dominik Tóth Szilárd 74 pont | 25. hely | Garfield | Avastetői Általános Iskola | Miskolc Kundráth Márk | Kántor Mercédesz Kiss Viktória Oláh Kitti 71 pont | 26. hely | Zrínyi6 | Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Encs Havasi Máté | Kardos Márk Kovács Gellért Szarka Bence 71 pont | 27. hely | Klasszikus négyes | Szerencsi Általános iskola AMI Óvoda és Bölcsőde | Szerencs Cseppely Viktória | Nagy Zsanett Perecsi Enikő Zvolenszki Anna 71 pont | 28. hely | Végtelen | Városi Oktatási Központ 1. Sz. Általános Iskola | Edelény Török Zoltán Márk | Hajas Hanna Gemela Georgina Molnár Fruzsina 70 pont | 29. hely | Fényi6/1 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Enyedi Áron | Kapi Boglárka Kocsák Boglárka Sike Botond 69 pont | 30. hely | Számkalózok | Városi Oktatási Központ 1. Sz. Általános Iskola | Edelény Kovács Laura | Képes Krisztián Fedor Dávid Laczkó Fanni 68 pont | 31. hely | Törekvők 98 | Pécsi Sándor Általános Iskola | Sajószentpéter Bodolai Előd | Gaál Ádám Guba Balázs Pásztor Máté 67 pont | 32. hely | Reciprókák | Szerencsi Általános Iskola, AMI és Óvoda | Szerencs Daruka Dániel | Farmosi Kata Hegedűs Martin Kovács Kristóf 66 pont | 33. hely | Relatív prímek | Körzeti Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda | Boldogkőváralja Subert Zsófia | Kmetz Ákos Pleszko Dávid Zavodni Tamás 64 pont | 34. hely | Dongó | Kossuth Lajos Általános Iskola | Nyékládháza Dudás Dávid | Magyar Georgina Major Ábel Szunyogh Tamás 62 pont | 35. hely | Agytornászok | Szerencsi Általános iskola AMI Óvoda és Bölcsőde | Szerencs Czink Helga | Csupi Letícia Kontra Kincső Vitelki Luca 61 pont | 36. hely | Banditák | 4.Sz. Istvánffy Gyula Ált. Isk. | Miskolc Demeter Dóra Katalin | Juhász Alexandra Tibai László Mátyás Tóth Áron 60 pont | 37. hely | Tökös csajok | Vasvár Úti Általános Iskola | ÓZD Boros Nikolett | László Fruzsina Krisztián Vanda Kozma Balázs 58 pont | 38. hely | Nagy agy | Szabó Lőrinc Általános Iskola és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Simon Gerda | Szobeczki Szonja Czehelszki Lilla Pető Virág 57 pont | 39. hely | Hatvány | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Szakiskola | Emőd Borbély Ágoston | Kovács Kristóf Rémiás Márton Tirpák Dominik 56 pont | 40. hely | MATEKOS-SOKK | Sajószentpéteri Központi Általános Iskola Kossuth Lajos Iskola | Sajószentpéter Erdős Viktor | Kálmán Sándor Zádori Dávid a 54 pont | 41. hely | Refisek1 | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Miskolc Tóth Péter | Orosz Sándor Krompaszki Patrik Hangó Viola 54 pont | 42. hely | GYŐZTESEK | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Sajószentpéter Marosán Tamás | Lukács Dominik Balogh Milán Nagy Gergely 53 pont | 43. hely | Fényi6/4 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Dráviczki Eszter | Józsa Judit Nagy Fanni Szabó Bence 52 pont | 44. hely | Géniuszok | Molnár Mózes ÁMK | Bodroghalom Pálóczi Ádám | Oláh Franciska Ondó Alexandra Vajda Eszter 51 pont | 45. hely | Hatokosok | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Bekecs Ács Fruzsina | Cs. Bodnár Bianka Kardos Levente Lesku Anett 49 pont | 46. hely | Kutatók | Rónai Ferenc Tagiskola | Miskolc Bársony Réka | Kriston Ágnes Molnár Eszter Vismeg Flóra 48 pont | 47. hely | Négy tigris | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium | Miskolc Bagyal Bálint | Mata András Orosz Máté Tátrai Richárd 45 pont | 48. hely | Senki | Szepsi Csombor Márton Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda | Telkibánya Szabó Kira Barbara | Szabó Tamás Bence Boda Mátyás Zoltán Bajtel Szilárd 43 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Matekosok | Vasvár Úti Általános Iskola | ÓZD Jónás Mercédesz | Dudás Alexandra Bolyki Balázs Trenka Klaudia 92 pont | 2. hely | Kazinczy7 | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Andó Bence | Rózsa Helga Kondás Fanni István Zsófia 89 pont | 3. hely | Nagyfeszültség | Körzeti Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda | Boldogkőváralja Kmetz Ottó | Korhuth Zsófia Subert Júlia Zavodni Réka 84 pont | 4. hely | Élő számológép | Városi Oktatási Központ 1. Sz. Általános Iskola | Edelény Csizi Bence | Pecze Linda Kosztyó Péter Mató János 81 pont | 5. hely | Keszirefi07 | Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola | Tiszakeszi Gábor Babett | Kovács Gyula Szabó Marcell Vanczák Lilla 79 pont | 6. hely | Matléták | Bem József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Miskolc Gór Bálint Zsolt | Pető Alex Szendy Ádám Tóth Richárd Attila 76 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Matekbogarak | Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskola | Kazincbarcika Sándor Zsuzsanna | Lendvay Levente Hajde Máté Skover Péter 75 pont | 8. hely | Zérus | Városi Oktatási Központ 1. Sz. Általános Iskola | Edelény Kiss Attila | Kévés Levente Demkó Krisztina Boros Gréta 74 pont | 9. hely | Refisek | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Miskolc Kiss Cintia | Vincze Ágoston Petró Csaba Molnár Barbara 74 pont | 10. hely | Egy kicsit bonyolult | Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde | Mezőcsát Császár Kristóf | Farkas Gabriella Lapostyán Dorina Rublinszki Csaba 71 pont | 11. hely | Pizza Girls | Vasvár Úti Általános Iskola | ÓZD Soós Szilvia | Pomázi Petra Fükő Fatime Varján Dóra 70 pont | 12. hely | Lusták | Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde | Mezőcsát Hamar Dezső Dávid | Magyari István Mészáros Máté Vig-Kiss Dávid 69 pont | 13. hely | Lányok | Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde | Mezőcsát Dudás Dorina | Magyari Anna Simon Ágnes Skaliczki Bernadett 68 pont | 14. hely | Sajt | Kossuth Lajos Általános Iskola | Nyékládháza Molnár Mirtill | Pásztor Patrik Sárvári Gábor Szilágyi Szilvia 64 pont | 15. hely | Okostojás | Vasvár Úti Általános Iskola | ÓZD Csörgő Zsombor | Molnár Márton Kovács Alex László Bence 63 pont | 16. hely | Gyilkos számok | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Mihalik Nikolett | Pál István Krajnyák Patrik Lőrinc Bence 58 pont | 17. hely | Agykontrol | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Szakiskola | Emőd Hajdú Balázs | Pap Boglárka Szaniszló Brigitta Vanczák Ramóna 54 pont | 18. hely | Nagyfiúk | Vasvár Úti Általános Iskola | ÓZD Kiss Alex | Seres Richárd Szűcs Dániel Gyüre Márton 53 pont | 19. hely | Pumák | Városi Oktatási Központ 1. Sz. Általános Iskola | Edelény Vadászi Karina | Drótos Annamária Török Dániel Demjén Sándor 53 pont | 20. hely | Reciprociróka | Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Encs Benke Ákos | Csordás Márk Rózsa Mátyás Soltész László 51 pont | 21. hely | Controll | Szerencsi Általános iskola AMI Óvoda és Bölcsőde | Szerencs Balázsfalvi Norbert | Csurgovich Alexandra Nagy Judit Szabó Dániel 50 pont | 22. hely | Sajtgombóc | Sajószentpéteri Központi Általános Iskola Kossuth Lajos Iskola | Sajószentpéter Cseh Márk | Danyi Richárd Lengyel Balázs Nagy Bence 49 pont | 23. hely | TŰZMADÁR | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Sajószentpéter Szemerszki Ágnes | Zsiros Nikolett Batta Levente Tóth László 47 pont | 24. hely | Dr. Bubó | Körzeti Általános Iskola és Óvoda | Ormosbánya Hencs Viktória | Jársán Andrea Turcsán Petra Henyecz Márk 46 pont | 25. hely | Bekecs Esze | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Bekecs Balogh Tibor | Jenei Eszter Nyíri Boglárka Rácz Helga 44 pont | 26. hely | Szent Miklós | Árpád-házi Szent Margitt Általános Iskola | Sátoraljaújhely Fehér Dániel | Laczkó Dalma Éles Levente Jurkó Evelin 41 pont | 27. hely | Zolialakulat | Bem József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Miskolc Balajti Roland Dávid | Galambos Patrik Taskó Levente Tóth Richárd 37 pont | 28. hely | Eszes egylet | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Szakiskola | Emőd Horváth Zsófia | Mátyás Anita Sándor Alexandra Szabó Jennifer 34 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Sördögök | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Bartók Roland | Juhász Katalin Nagy Zoltán Petró Ádám 99 pont | 2. hely | Kicsi rigók | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Gergely Dominik Brúnó | Hajdú Daniella Rem Lili Szamosfalvi Benjámin Balázs 97 pont | 3. hely | A matematika terroristái | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Bese Csongor | Révai Márton Zádeczki Zalán Zsíros Ákos 85 pont | 4. hely | Csúcsragadozók | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Bige Kristóf | Bogyay Botond Krakkai Ádám Szabó Dávid 79 pont | 5. hely | Zsenik | Ságvári Endre Gimnázium | Kazincbarcika Harsányi Nóra | Szabó Johanna Kutas Kristóf Sajó András 77 pont | 6. hely | Gbszd | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Gönczi Dániel | Orosz Bálint Sipeki Gergely Szunyogh Örs 76 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Matek force | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Guti András Tamás | Ladányi Ákos Nagy Marcell Tollár Gergő 72 pont | 8. hely | Magas Mínusz | Avasi Gimnázium | Miskolc Sándor Bence | Varga Mátyás Mester Ádám Bokros Mátyás 72 pont | 9. hely | Csáki angyalai | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Csáki Norbert | Csernyán Vivien Hevesi Gabriella Panka Nagy Eszter 68 pont | 10. hely | Jedik | Ságvári Endre Gimnázium | Kazincbarcika Magosi Mira Mirtill | Mikó Fanni Máté Kamilla Németh Zsófia 67 pont | 11. hely | Mazsolák | Kossuth Lajos Gimnázium, Szakközépiskola, Kollégium és AMI | Sátoraljaújhely Frank Anna Dorottya | Juhász Bence Perecsi Patrik Schweitzer Bence 64 pont | 12. hely | Matekot szeretők | Ságvári Endre Gimnázium | Kazincbarcika Orosz Alexandra | Mecs Kinga Zippenfénig Luca Szolnoki Bella Blanka 62 pont | 13. hely | Fényi7/1 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Berindza Donát | Csapó Balázs Nagy-Búza Bence Vékony Bálint 60 pont | 14. hely | Banánhéj | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium | Miskolc Balog Ádám | Kádár B. Hanna Pap Emília Tóth Bernadett 54 pont | 14. hely | Ctrl+Z | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Balogh Ákos | Béres Gábor Györki Ferenc Péter Simon Bence 54 pont | 16. hely | avasi 7 5 3 | Avasi Gimnázium | Miskolc Helgert Evelin | Horváth Tibor Sztupjár Daniella Szőlősi Dominika 53 pont | 17. hely | Hétahán | Bocskai István Gimn., Szakközépiskola, Középiskolai Koll., Egységes Pedagógiai Szakszolgálat | Szerencs Kecső Antal Balázs | Fehér Gábor László Maczkó Tímea Molnár Péter Erik 52 pont | 18. hely | A győzelem falók | Avasi Gimnázium | Miskolc Gonda Eszter | Köteles Klaudia Hadházi Kata Götz Zsófia 49 pont | 19. hely | Anonymus | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium | Miskolc Daher Péter | Hornyák Bence Pércsi Zsófia Szilárdi Kristóf 43 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Okoskodók | Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Encs Németh Gábor | Varga László Urbán Bence Kovács Adorján 107 pont | 2. hely | Matokosok | Bársony János Általános Iskola | Miskolc Krokos Gergő | Sólyom Tamás Szarka Bence Tóth Marcell Konstantin 101 pont | 3. hely | Méreg | Vasvár Úti Általános Iskola | ÓZD Tenkely Péter | Javora Adél Barátosi Levente Törtei Márton 100 pont | 4. hely | Szépszemüek 004 | Pécsi Sándor Általános Iskola | Sajószentpéter Aranyi Szimonetta | Hermann Nikolett Sárkány Brigitta Szoták Viktória 85 pont | 5. hely | Keszirefi08 | Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola | Tiszakeszi Csorba Gyula Szilveszter | Fodor Bálint Hűse Friderika Mészáros Tibor 84 pont | 6. hely | Büszkék | Bem József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Miskolc Cserba István | Germus Blanka Illés Gabriella Kövér Kristóf 81 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | A három testőr | Szepsi Csombor Márton Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda | Telkibánya Czuczor Andor Vászoly | Menyhért Máté Kerényi Marcell 80 pont | 8. hely | Nyolcadikos(okosok) | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Nagy Eszter | Kiss Tímea Horváth Anna Vinter Krisztina 76 pont | 9. hely | Árvízkárosultak | Városi Oktatási Központ 1. Sz. Általános Iskola | Edelény Neszvecskó Krisztina | Kórik Petra Szeszák Ádám Birinyi Bence 75 pont | 10. hely | Emókus | Városi Oktatási Központ 1. Sz. Általános Iskola | Edelény Molnár Máté | Horkai Adrián Dienes Dalma Pásztor Mónika 73 pont | 11. hely | Refisek | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola | Miskolc Csonka Orsolya | Kiss Zsófia Prokopics Zsófia Cservák Bence 71 pont | 12. hely | Szupercsapat 007 | Pécsi Sándor Általános Iskola | Sajószentpéter Babar Bence | Győrfi Fanni Toldi Viktória Vígh Tünde 64 pont | 13. hely | Aranymetszés | Kossuth Lajos Általános Iskola | Nyékládháza Horváth Kristóf András | Pajtók Fanni Vasvenszki Bence Varga Lilla Luca 59 pont | 14. hely | Nagyokosok | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Bekecs György Jácint | Koleszár Atilla Paksi Renáta Cseppely Vivien 58 pont | 15. hely | Számológép legyen veled | Városi Oktatási Központ 1. Sz. Általános Iskola | Edelény Török Márk | Búr Marcell Hegedűs Ádám Mészáros Gergely 49 pont | 16. hely | Gyilkos számok | Városi Oktatási Központ 1. Sz. Általános Iskola | Edelény Letanóczki Laura | Salga Petra Budinszki Gergely Gazdik Tamás 46 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Fényi8/2 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Farkas Péter | Gajdócsi Gergely Hatala Imre Kovács Bence 129 pont | 2. hely | Földes urak | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Kurusta zsolt | Lukács Ábel Márk Szőke Tamás Tőzsér Petra 122 pont | 3. hely | Fényi8/1 | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Dudás Benedek | Semsey Áron Szabó Attila Tóth Ákos 119 pont | 4. hely | Erste | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Ambriskó Dániel | Biczó Zsolt Nagy Richárd 111 pont | 5. hely | Lopótök V. | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium | Miskolc Káposztássy Zita | Sukály Botond Svidró Eszter Szobota András 107 pont | 6. hely | Vp team | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Horánszky Márton | Lackner Patrik Szűcs Gábor Pap Áron 100 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Földes büfé | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Knita Ádám | Kormos Balázs Siska Lőrinc 99 pont | 8. hely | Matágyúk | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Csilik Levente | Csonka Sára Harsányi Levente Rácz Flóra 94 pont | 9. hely | Buckalakók | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Jáborszki Diána | Mihók Anna Pecsenye Flóra Szabó Dániel 90 pont | 10. hely | Csak Csoki | Avasi Gimnázium | Miskolc Strek Eszter | Kovács Vanda Sándor Gabriella Berlinszky Virág 73 pont | 11. hely | Ők | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Labancz Péter | Kalanovics Zoltán Bacsó Péter Fodor János 68 pont | 12. hely | avasi 8 5 2 | Avasi Gimnázium | Miskolc Csák Bence | Klement Bence Kerekes Ákos Gerőcs Ádám 68 pont | 13. hely | avasi 8 5 3 | Avasi Gimnázium | Miskolc Fügedi Anna | Fridvalszky Sára Fellegi Dániel Béres Bence 61 pont | 14. hely | Adrenalize | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Bereczki Dávid | Csokonay László Kazár Tamás Dulichár Viktor 60 pont | 15. hely | Ununbiium | Bocskai István Gimn., Szakközépiskola, Középiskolai Koll., Egységes Pedagógiai Szakszolgálat | Szerencs Kanyog Bence | Pásztor Balázs Szendrei Balázs Tilk László 42 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Boldogkőváralja | Körzeti Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda | Husztek Péterné | Edelény | Városi Oktatási Központ 1. Sz. Általános Iskola | Vargáné Beregszászi Irma | Encs | Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Borsicz Klára | Encs | Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Dankó Béláné | Encs | Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Hegedűsné Doros Éva | Encs | Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Losoncziné Simon Csilla | Encs | Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Timár Lászlóné | Kazincbarcika | Ádám Jenő Általános Iskola | Molnár Anna | Kazincbarcika | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Bombicz Jánosné | Kazincbarcika | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Király Istvánné | Kazincbarcika | Ságvári Endre Gimnázium | Tokárné Bányai Marianna | Miskolc | 4.Sz. Istvánffy Gyula Ált. Isk. | Cservák Ferencné | Miskolc | Bársony János Általános Iskola | Szotákné Tóth Márta | Miskolc | Bársony János Általános Iskola | Vancza Andrásné | Miskolc | Bem József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Mecserné Csörsz Nóra | Miskolc | Bem József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Novák Ilona | Miskolc | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Ambrus Judit | Miskolc | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Gál Gabriella | Miskolc | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Szabóné Kató Hajnalka | Miskolc | Földes Ferenc Gimnázium | dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó | Miskolc | Földes Ferenc Gimnázium | Fejér Szabolcs | Miskolc | Földes Ferenc Gimnázium | Gulyás Tibor | Miskolc | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium | Tóthné Neményi Éva | Miskolc | Herman Ottó Gimnázium | Gulyásné Nemes Katalin | Miskolc | Herman Ottó Gimnázium | Juhász Attila | Miskolc | Herman Ottó Gimnázium | Kóródi Zoltán | Miskolc | Herman Ottó Gimnázium | Pilzné Nagylaki Tünde | Miskolc | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Csonka Lászlóné | Miskolc | Szabó Lőrinc Általános Iskola és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Gedeonné Bátyi Klára | Miskolc | Szabó Lőrinc Általános Iskola és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Kovács Andrásné | Miskolc | Szabó Lőrinc Általános Iskola és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Thúry - Bajai Tamásné | Nyékládháza | Kossuth Lajos Általános Iskola | Kaczvinszkiné Szigetvári Adrienne | ÓZD | Vasvár Úti Általános Iskola | Faragóné Szemán Kitti | ÓZD | Vasvár Úti Általános Iskola | Istók Andorné | ÓZD | Vasvár Úti Általános Iskola | Kárász Piroska | ÓZD | Vasvár Úti Általános Iskola | Kovácsné Császár Ildikó | Sajószentpéter | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Kozma László | Sajószentpéter | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Vass Lajosné | Sajószentpéter | Pécsi Sándor Általános Iskola | Kamasinszkiné Szabó Edit | Szerencs | Szerencsi Általános Iskola, AMI és Óvoda | Tóthné Nográdi Gyöngyi | Tiszakeszi | Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola | Horváthné Bartók Ildikó | Tiszakeszi | Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola | Pályi Csaba | |