Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Kisokosok | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Fejér Anna | Kövér Blanka Marik Dorina Sebestyén Botond 86 pont | 2. hely | Agytörők | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Martinák Zalán | Sárkány Dénes Szabó Gergő Versitz Dalma 76 pont | 3. hely | Számerdő | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Egedi Viktor | Menyhárt Evelin Pálinkás Kristóf Nguyen Thac Bach 71 pont | 4. hely | Matek-tenger kalózai | Csokonai Vitéz Mihály 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Hetényi Levente | Kreisz Bálint Pintér Barnabás Zsár Dániel 69 pont | 5. hely | Matek Zsenik | Hegedüs Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Borkuty Zsófia | Németh Dávid Dorián Tarcsi Petra Tóth Anna 65 pont | 6. hely | SZUPERMATEK | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. FARKAS ALEXANDRA | HORVÁTH IMRE KIS LILI ANNA TÓTH LILI ZSUZSANNA 64 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Einstein | Kolping Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XIII. Egressy Dániel | Csuzdi Péter Forgács Ádám Bányász Júlia 64 pont | 8. hely | Kistudósok | Pannónia Általános Iskola | Budapest XIII. Keresztes Kata | Ötvös Bálint Vonsza Dénes - 63 pont | 9. hely | Okoskák | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Kálmán Sára | Ruff Beáta Májer Zsófia Udvarvölgyi Anna 62 pont | 10. hely | Zsenigirl | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Batári Boglárka | Varga Laura Tímár Dorottya Mihályi Nóra 60 pont | 11. hely | Villám | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Kármán Domonkos | Sándor Zsombor Erdei Balázs Nguyen Viet Hung 59 pont | 12. hely | Okosokk | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Ács Krisztián | Medveczki Réka Molnár Balázs Pocsai Norbert 59 pont | 13. hely | Számherceg | Hegedüs Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Rojik Dóra | Szűcs Veronika Gyovai Dániel Prauda Péter 58 pont | 14. hely | Fruskák | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Boldizs Dóra | Gyevát Katarina Káldy Lili Papp Csenge 58 pont | 15. hely | PÁRDUCOK | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. KÖKÉNY NÓRA | SZLOVÁK NOÉMI VÁNDOR ESZTER VARGA GERGŐ BARNABÁS 58 pont | 16. hely | Számkirályok | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Deé Márton | Joó András Prepszl Máté Tóth Norbert 55 pont | 17. hely | Arany négyes | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Buza Ádám | Csiki Gergely Horváth Bettina Selyem Ágnes 54 pont | 18. hely | Szuper 2x2 | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Diaz-Solis Serena Sofia | Földházi Dorottya Borbála Hegedűs Krisztina Pokriva Glória 54 pont | 19. hely | Páratlan 4-es | Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola | Budapest IV. Farkas László | Maucha Ágnes Misley Levente Somogyvári Johanna 54 pont | 20. hely | Menő_Manók | Tomori Pál Tagiskola | Budapest XIII. Krivács Zsófia | Gyuricza Gergely Garai Levente Réthy Benedek 53 pont | 21. hely | Mat -Tal | Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola | Budapest IV. Farkas Réka | Homonnay Máté Mátyus Ágota Szokody Márton 53 pont | 22. hely | ÖTÖSÖK | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. KÖNYE LEONÁRD | DE-PETRIS PÉTER HELYBÉLY ZSOMBOR SOLTI MAJA 52 pont | 23. hely | Nagy(on)okosok | Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola | Budapest IV. Fehér Barnabás | Jákli Zsófia Kaposi Jeromos Tomka Botond 52 pont | 23. hely | Számkirály | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Bezdek István Györk | Debreczeni Károly Nagy Hunor Tóth Gergely 52 pont | 25. hely | Egyszeregy | Hegedüs Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Finta Csaba | Kabai Panna Kása Dániel Schild Bianka 52 pont | 26. hely | Mazsolák | Pannónia Általános Iskola | Budapest XIII. Fervágner Tamás | Jendrusák Dániel Sztrilich Vince Társi Petra 52 pont | 27. hely | Sárgarigó | Gárdonyi Géza Általános Iskola Herman Ottó Tagiskola | Budapest XIII. Borkuti Dóra | Szinai Hanna Pék Barnabás Varga Bálint 51 pont | 27. hely | SZORZAT | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. CSAPÓ KRISZTIÁN | FAZEKAS DÁNIEL SZABÓ DÁVID FARKAS LAURA 51 pont | 29. hely | Matekzsenik | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Benkő Alexandra | Kertész Boglárka Milavecz Kevin Solymosi Máté 50 pont | 30. hely | Bohóc matekosok | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Laboda Bence | Veress Gellért Nyitrai Zoltán Müller Balázs 50 pont | 31. hely | ÚJPEST | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. BALÁZS KRISZTINA | SZIVER ANNA TÓTH JÁZMIN URBÁN TAMÁS ETELE 49 pont | 32. hely | Vágtató Csigák | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Budapest XIII. Keszei Zsófia Etelka | Gyuráki Dániel Máté Nemes András Jánosi Ábel 49 pont | 33. hely | Barcab | Pannónia Általános Iskola | Budapest XIII. Dóczi Patrik | Kezdődy Roberta Képes Gergely Tardi Marcell 49 pont | 33. hely | Ikrek | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Nagy Katalin | Nagy Zsuzsanna Nyikes Enikő Takács Angéla 49 pont | 33. hely | Térdnadrágos detektívek | Pécsi Sebestyén Általános és Zenetagozatos Iskola | Budapest IV. Anyanwu Tony | Szabó Gábor Bence Varró Zsófia Zsoltész Anna Sára 49 pont | 36. hely | Felleg | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Balassa Kristóf | Felleg András Győrfy Balázs Tóth Ádám 48 pont | 37. hely | Bölcsbaglyok | Pannónia Általános Iskola | Budapest XIII. Asztalos Ádám | Lengyel Iván Mede Előd Pogány Lilla 47 pont | 37. hely | Tudorok | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Ludvig Bettina | Csoszor Kinga Bárdos Kata Artner Zsuzsa 47 pont | 39. hely | Villám agyak | Hegedüs Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Kovács Kinga | Sipos Dóra Oláh Zsolt Peszleg-Füredi András 46 pont | 40. hely | MESTERNÉGYES | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. FRICSKA DORKA | SOLTI VIRÁG TÓTH KRISTÓF SÁMUEL VÖRÖS KRISZTINA 46 pont | 41. hely | Sziporkák | Pécsi Sebestyén Általános és Zenetagozatos Iskola | Budapest IV. László Benedek | Mácska Balázs Ősz Varga Lilla Varga M ilán 45 pont | 42. hely | Budapest angyalai | Kolping Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XIII. Bencz Ákos | Halász Márk Deli Christopher Laurent Kampf Fanni 44 pont | 42. hely | Matek manók | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Besztercei Márk | Pop Norbert Simai Levente Ung Éva Amará 44 pont | 44. hely | OKOSOK | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. BORDÁS ANNA | KUBIK DOMINIK NYÍRI DOMINIK 40 pont | 45. hely | Atom matekosok | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Bán Levente | Festorazzo Krisztián Vörös Rudolf Vajda Zsófia 39 pont | 46. hely | Focibarátok | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Lipták Bence | Lőrincz Mihály Pincés Péter Vízi Dávid 39 pont | 46. hely | Számország katonái | Csokonai Vitéz Mihály 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Kovács Bertalan | Nemoda Balázs Oláh Márton Vörös Márton 39 pont | 48. hely | Gondolkodók | Károly Róbert Kereskedelmi Szakközépiskola, Általános Iskola és Óvoda | Budapest XV. Daróczi Dániel | Kiss Regina Krizsán Péter T. Bittner Rebeka 39 pont | 49. hely | Legjobbak | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Mátravölgyi Bence | Tőkés Ádám Kádár Kristóf 38 pont | 49. hely | Lowach | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Endrődi Máté | Lowach Márton Szántó Eszter Tarczal Balázs 38 pont | 51. hely | Agymenők | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Barta Dominik | Satouf Diána Maráki Deme Hampert Lorina 37 pont | 52. hely | VASAS | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. DALMADI BÁLINT | TÓTH LEVENTE SZILÁGYI BENJAMIN A 35 pont | 53. hely | Szuper matekosok | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Gerencsér Kamilla Klára | Hajdu Anna Liza Tóth Fanni Csilla - 34 pont | 54. hely | IQ | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. PETRÉNYI OLIVÉR | BENDES MARCELL NYITRAI LÁSZLÓ NÉMETH CSABA 33 pont | 55. hely | Villám négyes | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Almási Liza | Eperjessy Kristóf Madlovits Dániel Székely Eszter 28 pont | 56. hely | ÜGYESEK | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. BARDÓCZKY ESZTER | SOLTI BLANKA RUHA OLIVÉR ZALAVÁRI ZSOMBOR 26 pont | 57. hely | Kisokos | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Cseke Kamilla | Dóczi Norbert Gherman Laura Ipacs Donát 25 pont | 58. hely | Gömbök | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Tóth Viktória | Varga Jázmin Selyem Daniella Ortenszky Tamás 22 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős MATEK FC | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. BÉRES DOMINIK | HORVÁTH BOTOND ZVARA ÁDÁM MORVAY BÁTOR 81 pont | 2. hely | Agyas banda | Hegedüs Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Bakkay Richárd Levente | Lazányi Enikő Turiák Anita Velev Milena 78 pont | 3. hely | Fejtörők | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Bodnár Ádám | Böcsödi Fanni Kulcsár Zsolt Oláh Nándor 73 pont | 4. hely | Töprengő Törpök | Számítástechnikai Általános Iskola | Budapest XIII. Engler Dániel | Gazda Hella Pop Alexandra Vári Kakas Andor 72 pont | 5. hely | Tudorka | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Herczku Bianka | Kisbárnai Flóra Mórocz Gergő Szabó Luca 72 pont | 6. hely | Számharcosok | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Sárközi Bence | Tóth Benedek Máth Benedek Kovács Gergely 70 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Számok | Csokonai Vitéz Mihály 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Kun András | Varga Barnabás Gőgh Dóra Kiss Dóra 70 pont | 8. hely | Kisokos | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Daud Ramin | Sáfrán Zoltán Vajda Ádám Kozma Gergely 69 pont | 9. hely | Jobb mint négyes | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Kovács Domonkos | Pákozdi Kinga Salánki András Csontos Ábel 67 pont | 10. hely | Töprengők | Károly Róbert Kereskedelmi Szakközépiskola, Általános Iskola és Óvoda | Budapest XV. Adamik Zsolt | Krizsán Dóra Lukács Norbert Györki Dávid 66 pont | 11. hely | Szivárványos százszorszép | Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola | Budapest IV. Deák Júlia | Kőházy-Koós Anna Nádas Olívia Szerdahelyi Zita 65 pont | 12. hely | Matek Tudósok | Tomori Pál Tagiskola | Budapest XIII. Jónap Borbála | Csorba Krisztián Májer Péter Rózs Máté 64 pont | 13. hely | LÁNGELMÉK | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. SURÁNYI ESZTER | RADVÁNYI ROLAND HUSZÁR LEVENTE PÉNZVÁLTÓ GÁBOR 64 pont | 14. hely | Okoska | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Lénárd Kristóf | Harkai Dominik Trencsényi Ádám - 62 pont | 14. hely | Pingvinek | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Békefi Dóra | Guttengéber Luca Németh Fábián Poncsák Fanni 62 pont | 16. hely | Matekosok | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Juhász Márton | Kéménczy Márton Poloviczer Bence Steigler Tamara 62 pont | 17. hely | Újpest | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Erdei Márk | Floch Kristóf Vrábel Dániel Zsigmond Áron 60 pont | 18. hely | Matekkirályok | Kolping Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XIII. Formanek Balázs | Malczanek Donát Gáspár Adrián Dely Márton 60 pont | 19. hely | Nyerő négyes | Pécsi Sebestyén Általános és Zenetagozatos Iskola | Budapest IV. Garb Réka | Mravik Vanessza Patai Gergely Porcsalmy Eszter 59 pont | 20. hely | Műveletek | Csokonai Vitéz Mihály 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Magyar Péter | Schmidt Péter Szűcs Noémi László Viktor 59 pont | 21. hely | Bajza Matematikusok | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Benkő János Bence | Győrfy Máté Nagy Dániel Nemes Anna Zsófia 58 pont | 22. hely | Csikóhalak | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Kiss Luca | Szabó Panna Kesselbauer Petra - 56 pont | 22. hely | Matekzseni-Kék | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Balázs Kata | Lőrincz Vajk Papp Dorina Tóth Csaba 56 pont | 24. hely | Cseles négyes | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Nagy Mátyás | Földi Zsolt Barta Gergely Lőrik Zsófia 55 pont | 24. hely | Mester 4-es | Hegedüs Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Barizs Martin | Kruppa Nándor Nemes Zoltán Némathy Marcell 55 pont | 26. hely | Sötét lovagok | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Horváth András | Kalotai Dávid Veczel Máté - 54 pont | 27. hely | Kockafejek | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Széll Szilvia | Migend Vilmos Nagy Attila Gedeon Jadlóczki Károly 54 pont | 28. hely | Matek királyai | Pannónia Általános Iskola | Budapest XIII. Bajkó Balázs | Baksa Benedek Csák Balázs Magyar Máté 50 pont | 29. hely | Okoskák | Csokonai Vitéz Mihály 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Kocsis Ákos | Angyal Dávid Horváth Dóra Kovács Eszter 50 pont | 30. hely | Villámszámolók | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Losonczy András | Nagy Borbála Tímár Jasmine Váradi Szabó András 49 pont | 31. hely | Matek manók | Német Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Blazsej Krisztián | Baranyi Zsombor Józsa Gergely Fekete Dániel 48 pont | 31. hely | Számtalan számos szögek | Kolping Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XIII. Pap Krisztián | Borzák Ádám Nagykáldi Bence 48 pont | 33. hely | Okostojás | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Hajdú Mónika | Papp Sára Csatári Gergely Király Ákos 46 pont | 34. hely | Kisokosok | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Budai Eszter | Horváth Gréta Melis Gábor Németh Botond 46 pont | 35. hely | Számháborúzók csapata | Pécsi Sebestyén Általános és Zenetagozatos Iskola | Budapest IV. Balogh Anett | Kocsis Henrietta Medveczky Krisztián Szakácsi Janka 45 pont | 36. hely | Tudorkák | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Hladony Károly | Mész Bence Molnár Enikő Veres Zsófi 45 pont | 37. hely | Matematikusok | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Erdei Adrienn | Révész Dániel Tüske Annamária Tüske Fruzsina 45 pont | 38. hely | Matekmanók | Csokonai Vitéz Mihály 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Géczi Zsanett | Kincses Krisztián Kovács Petra Zheng Yuan Qi 44 pont | 39. hely | 2x2 | Hegedüs Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Füzy István | Juraszik Szolanzs Katona Mirtill Nagy Zsombor 44 pont | 40. hely | Denevérek | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Nagy Dorina | Szabó Dorottya Kocsis Brigitta Gulyás Lianna 44 pont | 41. hely | Hiphop | Pannónia Általános Iskola | Budapest XIII. Komáromi Bálint | Kovács Attila Krispán Gábor - 43 pont | 42. hely | ÉSZLÉNYEK | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. BODA KITTI | BACH VIKTOR SZILVESZTER MILÁN ALMÁSY PETRA 42 pont | 43. hely | MATEK ARCOK | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. BARSAY KATALIN | KOVÁCS LAURA SZIKSZAI CSABA NOVÉ VIVIEN 41 pont | 43. hely | Tudorok | Pannónia Általános Iskola | Budapest XIII. Fehér Dorka | Szűcs Adél Túrós Alexandra Vándor Tamás 41 pont | 45. hely | Sakk-matt | Gárdonyi Géza Általános Iskola Herman Ottó Tagiskola | Budapest XIII. Chladny Zsolt | Hágen Dániel Szklovszkaja Anna Ujjobbágy Alojzia 41 pont | 46. hely | OKOSTOJÁSOK | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. MIKLÓS HENRIETTA | TAKÁCS ZSÓFIA VÉGH MARCELL GULYÁS ARTÚR 40 pont | 47. hely | Könyvmolyok | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Zsolt Fanni | Vass Laura Lipták Borbála Korda Borbála 38 pont | 48. hely | Egyediek | Pannónia Általános Iskola | Budapest XIII. Kövér Vencel | Misovicz Tibor Unoka Mihály - 32 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Ein Stein | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Bencze Tamás | Faragó Fanni Szücs Márton Várkonyi Barnabás 96 pont | 2. hely | Csipetcsapat | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Karsai Alexandra | Kégl Anna Lázár Nikolett Öcsi Rebeka 90 pont | 3. hely | Törppapák | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Molnár Péter | Pető Ádám Csiza Fanni Takács Máté 80 pont | 4. hely | Töprengők | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Blum Balázs | Szalay Áron Turányi Dániel Velkey Vince 73 pont | 5. hely | Dreamteam | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Tóth Luca | Szabó Adél Herczeg Alexandra Rippl Kiara 68 pont | 6. hely | Formatek | Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola | Budapest IV. Aho Olivér | Farkas Sebestyén Illés Tamás Antal Székely György József 67 pont | 6. hely | Nagyokosok | Pannónia Általános Iskola | Budapest XIII. Keresztes Zsófia | Németh Flóra Vass Ádám Xu Zhi Hua Attila 67 pont | 6. hely | Négy tövis | Homoktövis Általános Iskola | Budapest IV. Baranyi Zsófi | Pintér Bálint Rákos Zoltán Varga Gergő 67 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
9. hely | Manómatek | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Igaz Gergely | Liktor Levente Németh Gergő Vasvári Áron 66 pont | 10. hely | Számrendszerek | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Belányi Linett | Borbényi András Egyházi Attila Kolocz Kristóf 65 pont | 11. hely | Epres süti | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Hegedűs Dóra | Szűcs Vivien Ádám Alexandra Kádár Kata 64 pont | 12. hely | Kockák | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Bereknyei András | Katona Nikolett Konrád Márk Turán Dániel 63 pont | 12. hely | Matemókusok | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Fejes Panna | Fucskár Patrícia Turschl Tímea Verasztó Dóra 63 pont | 14. hely | SCI:matematikai helyszínelők | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Bacsa Bence | Simon Bence Szabó Gábor Veres Bálint 62 pont | 15. hely | Zacskós tej | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Baros Tamás | Csorba Tamás Kovács Róbert Nagy-Regős Tamás 62 pont | 16. hely | Zsenik | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XV. Gulyás Gergő | Major Anna Varga Barnabás Csorba Bence 62 pont | 17. hely | Aranycsapat | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Halász Bence Botond | Flóhr Bence Hámori Tamás Vargyas Gergely 61 pont | 17. hely | Fehér Pumák | Tomori Pál Tagiskola | Budapest XIII. Dankó Emese | Fodor Benedek Bleszák Dávid Nagy Dávid 61 pont | 19. hely | Pockok | Pécsi Sebestyén Általános és Zenetagozatos Iskola | Budapest IV. Falus Dóra | Farkas Petra Gaidosch Anna Varga Krisztián 60 pont | 20. hely | Egyenlet mix | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Bergmann Nikolett | Fűrész Tímea Kallós Anna Thürmer Nikolett 59 pont | 20. hely | Nadrágszíj | Tomori Pál Tagiskola | Budapest XIII. Gyódi Norbert | Nagy János Sperka Dániel Steer Mirjam 59 pont | 22. hely | Teknősök | Tomori Pál Tagiskola | Budapest XIII. Márton Kata | Sovák Panna Guljajev Bálint Szűcs Mátyás 59 pont | 23. hely | Four Girls | Hegedüs Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Bugyi Alexandra | Borbáth Eszter Sipos Viktória Kiss Alexandra 58 pont | 24. hely | Agyasok | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Cserhalmi Laura | Fischer Ádám Németh Noel Szabó Bálint 56 pont | 24. hely | Villámagyúak | Pannónia Általános Iskola | Budapest XIII. Német Emese | Pálmai Klaudia Szűcs Panka Leichtner Rebeka 56 pont | 26. hely | Vad matekosok | Károly Róbert Kereskedelmi Szakközépiskola, Általános Iskola és Óvoda | Budapest XV. Bényei Marcell | Csanda György Győrfi Cintia Miklóssy Dorottya 56 pont | 27. hely | Einstein fiókák | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Pálóczi Kornél | Horváth Gergely Zelcséni Ákos Mladoniczky Tibor 55 pont | 28. hely | Agyaskák | Károly Róbert Kereskedelmi Szakközépiskola, Általános Iskola és Óvoda | Budapest XV. Gyimesi Regina | Kalotai Kitti Marik Dóra Rozmán Vanessza 54 pont | 29. hely | Peac | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Csicsvári Fanni | Dési Bella Koronczi Johanna Novák Réka 54 pont | 30. hely | Galagonya | Pannónia Általános Iskola | Budapest XIII. Filipovic Márkó | Gelencsér Bence Horányi Gabriella Kocsis István 53 pont | 31. hely | Számológépek | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Árvai András | Exner Rafaella Farmosi Viktória Varga Richárd 52 pont | 32. hely | Észkombájnok | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Csabay Levente | Doma Roland Drexler Márton Farkas Dávid 52 pont | 33. hely | Fagyi | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Pótz-Nagy Gergő | Metei Marcell Galovics Gábor Ortenszky Andor 51 pont | 34. hely | Gárdonyi | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Sales Dániel | Póczos Ákos Lengyel Majs Levéd Stephenson Dániel Gedeon 51 pont | 34. hely | Vonalzók | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Bobály Sándor | Boldizs Dávid Fris Domonkos Fuhrmann Patrik 51 pont | 36. hely | 1*1=három! | Tomori Pál Tagiskola | Budapest XIII. Tuba Levente | Majosházi Barbara Schwartz Balázs Vass Dániel 51 pont | 36. hely | Matek lányok | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Incze Denissza | Frontó Anna Kmetykó Panna Rékai Krisztina 51 pont | 38. hely | Dobókocka | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. György Anna | Németh Réka Szabó Blanka Venczel Viktória 50 pont | 39. hely | Észkombájnok | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Gerhát Levente | Tatai Bálint Pákozdi Bálint Román Gábor 50 pont | 40. hely | Főnix | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Altorjai Bence | Hajós Aurél Jambrik Gábor Kiszli Zalán 50 pont | 41. hely | Red Bull | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Bita Bertalan | Böszörményi Áron Herczeg Kristóf Lukózcky Márton 49 pont | 42. hely | Matek ördögök | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Kalmár Luca | Schvorczi Dalma Balázs Adrienn 49 pont | 43. hely | 2X2 néha 5 | Német Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Kajtor Anita | Búzás Boglárka Nádasy Veronika Lendvai Tamara 48 pont | 44. hely | Eszes négyes | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Gulácsi Dominik | Holányi András Marosi Jonatán Matányi Mariann 47 pont | 44. hely | Matek Manusok | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Bánhidi Asztrik | Bednarik Levente Lantos Dorina Somogyi Bálint 47 pont | 46. hely | Vízvezetékszerelők | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Fatalin Zsombor | Frivaldszky Donát Jámbor Bálint Szabó Máté 46 pont | 47. hely | Matokosok | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Barta Márk | Horváth Lajos Benedek Németh Márton Samu Róbert 45 pont | 48. hely | Softi | Hegedüs Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Felhőfi-Kiss Levente | Diczkó Dominik Bencze Márk Hekman Gergő 45 pont | 49. hely | X-faktor | Kolping Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XIII. Bucsai Béla | Dognai Tamás Kampf Gyöngyike Evelin Nagy Kitti 44 pont | 50. hely | Agyszívó bogarak | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Balla Balázs | Ferencz Viktor György Tamás Körtvélyessy Csanád 44 pont | 50. hely | AKKA | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Bánfalvi Atina | Tóth Klaudia Szűcs Klaudia Szilvási Annamária 44 pont | 50. hely | Okos csapat | Szigeti József Utcai Általános Iskola | Budapest IV. Séra László | Dalmadi Márk Tóth Attila Mikáczó Dániel 44 pont | 53. hely | Agyas négyes | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Gyöngyösi Anna | Kiss Alexandra Szegezdi Anna Szigetcsán Anna 42 pont | 54. hely | Matematikusok | Károly Róbert Kereskedelmi Szakközépiskola, Általános Iskola és Óvoda | Budapest XV. Molnár Mihály | Orgovány Kevin Sinkó Dániel Tomori Gergely 42 pont | 55. hely | KISOKOSOK | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. MARTINEK RICHÁRD | LETERNYEI NORBERT KAPOSVÁRI DÓRI SOLTÉSZ NOÉMI 42 pont | 56. hely | ZsBTL | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Nagy László | Vasvári Tamás Török Zsombor Kaslik Bálint 39 pont | 57. hely | Peace | Szigeti József Utcai Általános Iskola | Budapest IV. Domány Roland | Megyeri Szintia Molnár Csilla Pintér Andrea 38 pont | 58. hely | Burgonyaszirmok | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Dorogi Blanka | Szentes Kata Vörös Luca Bérczy Dorottya 37 pont | 59. hely | Okostojások | Német Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Lajos Máté | Kretz Zsombor Csorsza Csenge Molnár Máté 37 pont | 60. hely | Kacsalábak | Homoktövis Általános Iskola | Budapest IV. Berzsák Eszter | Horváth Bence Szépe Máté Vojtkó Anna 36 pont | 60. hely | Tinititánok | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Járosi Kira | Balogh Aranka Pusztai Csaba Romhányi Sarolta 36 pont | 62. hely | The legend is never die | Hegedüs Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Kiss Zalán | Tem Miklós Molnár Tamás Kosztadinovszki Nikosz 35 pont | 63. hely | Matekos Bogyókák | Szigeti József Utcai Általános Iskola | Budapest IV. Tran Thanh Binh | Zsobrák Szonja Rapic Evelin Török Dana 35 pont | 63. hely | Street Beans | Gárdonyi Géza Általános Iskola Herman Ottó Tagiskola | Budapest XIII. Drágár Dominika | Erdődy Ádám Marton Zsófia Szatmáry Márk 35 pont | 65. hely | Észlények | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Ligeti Bálint | Lukszits Dávid Pogány Gyula Tóth Kristóf 32 pont | 66. hely | Éti csiga | Német Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Bükki Dániel | Szántó Dániel Horváth Medárd Kupi János 30 pont | 67. hely | KOMPLEX SZÁMOK | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. SISLER DORINA | PIRISI ADRIENN GERENCSÉR KRISZTINA TORRESIN MICHAEL 26 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Arany Nulla | Hegedüs Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Ficzere Máté | Kovács Levente Lehelvári Gergő Rácz Marcell 121 pont | 2. hely | SZIKRA | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. HORVÁTH ANDRÁS | KOVÁCS DOROTTYA SIMON ZALÁN MÁTÉ SZENTPÁLI-GAVALLÉR CSABA 109 pont | 3. hely | Maths Masters | Pannónia Általános Iskola | Budapest XIII. Darvai Zoltán | Mészáros Péter Szilasi Csaba Zakor Szimonetta 108 pont | 4. hely | Bajza Stars | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Budai Attila | Kósa Áron Tóth Rebeka zsigmond Bence 102 pont | 5. hely | Dodekaéder | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Migend Lili | Sulyok Eiler Bea Jakubecz Norbert Együd Bence 101 pont | 6. hely | Károly banda | Károly Róbert Kereskedelmi Szakközépiskola, Általános Iskola és Óvoda | Budapest XV. Bíró Attila | Kiss Olivér Krizsán György Csík Dávid 100 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | X_faktoriális | Tomori Pál Tagiskola | Budapest XIII. Markót Boglárka | Horváth Gergely Kopányi Szabolcs Papp Csongor 99 pont | 8. hely | Számolászok | Tomori Pál Tagiskola | Budapest XIII. Dienes Milán | Jónap Tibor Karvai György Pálfalvi Zoltán 96 pont | 9. hely | Okos tövisek | Homoktövis Általános Iskola | Budapest IV. Boros Bence | Kis Krisztián Réh Dávid Szever Benjamin 96 pont | 10. hely | Gyilkos számok | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Farkas Benedek | Lipták Panna Sándor Csongor Tallér Péter 95 pont | 11. hely | Peking | Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XV. Gao YuTing | Németh Katalin Tripsz Norbert Xie Zong Pu 94 pont | 12. hely | Lidamado | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Varga Marcell | Trombitás Dóra Dinh Quoc Anh Antalherhoff Eliza 92 pont | 13. hely | Matek Boys | Pannónia Általános Iskola | Budapest XIII. Erdődi István | Kocsis Gergely Sólyom Bonifác Kappéter Ádám 88 pont | 14. hely | Számlálók | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Hajdú Dorottya | Szilágyi Fruzsina Zsolt Luca Nemes Anna 88 pont | 15. hely | Cseles négyes | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Mózes Martin | Szandi Nándor Tóth Zsombor Végh Bálint 85 pont | 16. hely | 1+3 az 4 | Németh László Gimnázium Kassák Lajos Tagiskola | Budapest XIII. Csertő Dóra | Kaptás Nóra Károlyfi Hanna Kelemen Kata 84 pont | 17. hely | Párhuzamosok | Kolping Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XIII. Formanek Katalin | Simon Gergely Őri Gergely Kocsis Laura 81 pont | 18. hely | Észlények | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XV. Szigetvári Márton | Kocsis Balázs Meleg Veronika Balog Kira 78 pont | 19. hely | Cogitamus ergo sumus | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Kegyes-Brassai Anna | Lelkes Anna Székely Dalma Szerecz Sára 76 pont | 20. hely | Okostojások | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Baranyai Kata | Buza Petra Kinorányi Dóra Molnár Sára 76 pont | 21. hely | Puzzle | Gárdonyi Géza Általános Iskola Herman Ottó Tagiskola | Budapest XIII. Andréka Zoltán | Borkuti Balázs Chladny Gergely Hegyesi Eszter 74 pont | 22. hely | 2X2_néha_5-ös | Tomori Pál Tagiskola | Budapest XIII. Mátravölgyi Zsófia | Dina Tamás Cseri Bálint Németh Róbert 73 pont | 22. hely | Kézkrém | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Lévai Márk | Kovács Károly Víg Csaba Kofrán Dániel 73 pont | 24. hely | Májamamá | Német Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Fejes Máté | Memhölczer János Kovács Máté Suga Márton 73 pont | 25. hely | Nem_okos-de_humoros | Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola | Budapest IV. Nagy Kristóf | Sade Anna Gréta Tóth Milán Turóczky Gergő 71 pont | 26. hely | 2x2 néha 5 | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Mocsányi Dalma | Barna Emese Wilheim Dávid 71 pont | 26. hely | Tükörtojások | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Drótos Mirjam | Fejér Petra Borbála Pakai Júlia Sógor Zsuzsanna 71 pont | 28. hely | Kaleidoszkóp | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Bárdos Orsolya | Bogdány Eszter Paulus Barbara Papp András 70 pont | 29. hely | Négyen a pácban | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Bencze Attila | Illovai Balázs Jóljárt Balázs Németh Szabolcs 70 pont | 30. hely | Sakálok | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Bazsó Ágnes | Bus Krisztina MacKenzie Lillian Sárospataki Anna 69 pont | 31. hely | KFT | Németh László Gimnázium Kassák Lajos Tagiskola | Budapest XIII. Giczi Máté | Kolma Gergely Németh Tamás Kardos Benedek 69 pont | 31. hely | Szorgosok | Pannónia Általános Iskola | Budapest XIII. Cziráky Luca | Palmer Krisztián Schwarcz Rajmond - 69 pont | 33. hely | LÁNGELME | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. GÁLIK ANNAMÁRIA | JUHÁSZ DÓRA SALLAY MÁTÉ TOMOLÁK DÁNIEL 67 pont | 34. hely | 3 óriás és 1 törpe | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Goldmann Benedek | Juhász Szabolcs Kardos Anna Kerpel-Fronius Gáspár 65 pont | 35. hely | XD | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Bagoly Zoltán | Balog Zsolt Csuzdi Domonkos Turschl Bence 65 pont | 36. hely | Extrák | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Gombos Brúnó | Straub Ádám Tótfalusi Péter - 64 pont | 37. hely | 1683 | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Kádár Máté | Kreisz Kristóf Hock Balázs Hafner Zoltán 63 pont | 37. hely | Ikozaéder | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Takács Fanni | Kiss Kitti Szalóki Alexandra Varzsik Réka 63 pont | 37. hely | Töltött galambok | Homoktövis Általános Iskola | Budapest IV. Csekei Fruzsina | Prauda Viktória Szente Luca Szentiványi Fruzsina 63 pont | 40. hely | Kockák | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Osarobo Esosa | Király Edit Szilágyi Fanni Bajcsev Attila 61 pont | 41. hely | Csak csajok | Pannónia Általános Iskola | Budapest XIII. Borsányi Patrícia | Horváth Krisztina Litkey-Szabó Lili Wassermann Vivien 61 pont | 42. hely | Oszthatatlanok | Német Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Nagy Gabriella | Gesztesi Anna Vajda Gabriella Fejes Dominika 61 pont | 42. hely | Piros bicikli | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Milus Martin | Gajdos Pál Ládi Alexander Tóth Zoltán 61 pont | 42. hely | Számkivetettek | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Balssa Blanka | Benke Lilla Kazimér Szilvia Lencsés Dávid 61 pont | 45. hely | Csinicsajok | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Héczey Nikolett | Galba Vanessza Majnár Rebeka Taferner Ágota 59 pont | 46. hely | Glukózmentes tejszínhab | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XV. Regenye András | Turcsik Boglárka Lévai Márk Kovács Tímea 58 pont | 46. hely | Matekos párducok | Homoktövis Általános Iskola | Budapest IV. Fehér Marcell | Kmett Fanni Salgói Attila Sallai Adriana 58 pont | 48. hely | Gyökerek egyesülete | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XV. Monostori Milán | Szaniszló Dávid Aklan Péter Filius Dániel 57 pont | 49. hely | Hexaéder | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Horváth Kornél | Szabó Attila Erdei Roland Perjés Krisztián 56 pont | 50. hely | Motivátorok | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Csorba András | Faragó Richárd Kajos Gergely Szolga Bálint 54 pont | 51. hely | Csokicsapat | Csokonai Vitéz Mihály 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Battonyai Imola | Ádám Emese Holló Máté Füzesi Bence 54 pont | 52. hely | Diamond | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Ferenczi Dorottya | Keszey Vanessza Kliszek Csilla Zeffer Laura 53 pont | 52. hely | Szakaszos sávlezár | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Berke Péter | Juraszik Patrícia Kovács Ádám Pudleiner Péter 53 pont | 54. hely | Grund FC | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Hajdú Levente | Keresztesi Balázs Nagy Martin Kuron Bence 52 pont | 55. hely | Nyerő négyes | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XV. Kiliánovics Nikoletta | Dudás Ádám Gartai Ádám Rosenthal Sára 52 pont | 56. hely | Okoskák | Szigeti József Utcai Általános Iskola | Budapest IV. Koós Petra | Sram Barbara Tápi Tamás Theklesz Tímea 51 pont | 57. hely | Matek harcosok | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Benedek Zsombor | Dombos Dániel Kozma Béla Mikecz Gábor 50 pont | 58. hely | Megaszám | Homoktövis Általános Iskola | Budapest IV. Gazsó Zita | Juhász István Kosina Fanni Reisz Daniella 50 pont | 59. hely | Patrik | Szigeti József Utcai Általános Iskola | Budapest IV. Hegyi Patrik | Móni Tamás Török Blanka Nagy Richárd 47 pont | 60. hely | 1+1 az 2 | Német Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Némedi Tamás | Fekete Tamás Benkő Bernadett Kamaridisz Kiárá 46 pont | 61. hely | Boys and girls | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Varga Viktória | Balázs Adrienn Kemenesi Márk Zudor Márton 45 pont | 62. hely | Csajok | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XV. Nagy Renáta | Szakács Anita Kállai Bernadett Kovács Dóra 40 pont | 63. hely | Vagányok | Csokonai Vitéz Mihály 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Kodó Barnabás | Varga Attila Komáromi Ádám Brunner Csaba 38 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Dobókocka | Homoktövis Általános Iskola | Budapest IV. Bottlik Judit | Földesi Petra Jankovics Bernadett Jankovics Katalin 85 pont | 1. hely | döntős Sajti-majti | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Kalotai Zsófia | Lőrincz Zsuzsanna Bitskey Borbála Novák Lilla 85 pont | 3. hely | VaKoHaKo | Hegedüs Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Koós Boglárka | Havalda Ibolya Koma Dániel Varga Gergely 84 pont | 4. hely | Hitványtábla | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Domokos Mirtill | Lozsek Péter Morvay Dávid Szabó János 82 pont | 5. hely | Power rangers | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Szálas Dániel | Jakus Barnabás Vida Alexandra Hruska Olivér 80 pont | 6. hely | 4 for Maths | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Friedrich Péter | Kovács István Bence Oláh Viktória Tóth Boglárka 74 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | PI A NÉGYZETEN | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. RÖNKÖS FANNI | POGONYI BERNADETT KONDRI TIBOR BOROS PÉTER 72 pont | 8. hely | NAZs | Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola | Budapest IV. Orbán Tamás | Shanel András Szabó Viktor Benedek Víz Fülöp 64 pont | 9. hely | Einstein és társai | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Szűcs Norbert | Nagy András Galovics Bálint Szalkai Márk 63 pont | 10. hely | Prímszámok | Kontyfa Középiskola, Általános Iskola és Óvoda | Budapest XV. Paunoch Martin | Ursinyi Dániel Hegedűs Noémi Kovács Bence 62 pont | 11. hely | Kukacok | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Csonki Daniella | Kopitkó Renáta Hegedűs Bernadett Monoki Tímea 60 pont | 11. hely | TEK 9 | Homoktövis Általános Iskola | Budapest IV. Koval Viktor | Nagy Dávid Nagy Péter Zámbó Ákos 60 pont | 13. hely | Cs.csajok | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. András Szabolcs | Csifári Eszter Dobray Zsófia - 59 pont | 14. hely | Favágók | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Kovács Kende | Valastyán Áron Balogh Boróka Fodor Balázs 57 pont | 15. hely | DR. SZÖSZIK | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. SURÁNYI RÉKA | WITTMANN NÓRA KISS EMESE GYOVAI ESZTER 55 pont | 15. hely | ÖRDÖGLAKAT | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. TÓTH MÁTYÁS | HORINKA MÁTÉ FEKETE MÁRK A 55 pont | 17. hely | BMVE | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Farkas Borbála | Nagy Emese Pintér Marcell Vilhelm Viktória 54 pont | 18. hely | Csak Csajok | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Reményi Vivien | Horváth Réka Kubik Nikolett Fekete Rebeka 52 pont | 19. hely | MZ / X | Német Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Németh Márton | Farkas Péter Pál Miklós Kovács Bernát Hajmási Daniella 52 pont | 20. hely | Noname | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Horváth Eszter | Kun Nikolett Huang Wen Qing Schermann Richard 50 pont | 21. hely | Észlények | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Bleicher Csilla | Legány Krisztina Farkas Viktória Schantzl Orsolya 48 pont | 22. hely | PÓKHÁLÓK | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. BALOGH BARBARA | BOROS PATRÍCIA ÚJLAKI ANIKÓ SZABÓ NIKOLETTA 45 pont | 23. hely | Balu és a lányok | Homoktövis Általános Iskola | Budapest IV. Bencze Dorottya | Kovács Balázs Lokody Laura Simon Helga 42 pont | 24. hely | ARANYOS ARÁNYOSOK | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. RUTTNER KATA | PÉNZES MÁTÉ NAGY OLIVÉR MUHARI GÁBOR 38 pont | 25. hely | Csak Skacok | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Fülöp Ádám | Kovács Bence Bálint Kupecz Dávid Friedbauer Ádám 32 pont | 26. hely | Pikachu | Kolping Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XIII. Baki Lea | Bende Bernadett Pálka Viktória Szilágyi Kristóf 29 pont | 27. hely | Károly Róbert | Károly Róbert Kereskedelmi Szakközépiskola, Általános Iskola és Óvoda | Budapest XV. Dorogi Máté | Fortuna Edina Huber Péter Zágor Gábor 27 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Fiúk a negyediken | Berzsenyi Dániel Gimnázium | Budapest XIII. Boér Máté | Rejtő Balázs Erdős Zoltán Varga Zsolt 100 pont | 2. hely | Túró Rudik | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Frivaldszky Lőrinc | Jónás Roland Polgár Márton Sándor Gergely 99 pont | 3. hely | Állatkert | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Bazsó Sándor | Bödő Lajos Budinszki Bence Gaják Viktor 97 pont | 4. hely | Tékozló páviánok | Berzsenyi Dániel Gimnázium | Budapest XIII. Boór Dániel | Fazakas Lőrinc Kun Bálint Tóth Kristóf 94 pont | 5. hely | Matek ninsák | Berzsenyi Dániel Gimnázium | Budapest XIII. Heckmann Dávid | Kovács Bence Rovnai Gergő Tóth Sebestyén 93 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
6. hely | Night hawk | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Helli Gabriella | Mázsár Kata Nagy Botond Péter Tamás 90 pont | 7. hely | Lányok a négyzeten | Berzsenyi Dániel Gimnázium | Budapest XIII. Fónai Martin | Nagy Simon Nanys Mónika Zsakó Ágnes 87 pont | 8. hely | Nem tudom | Berzsenyi Dániel Gimnázium | Budapest XIII. Csikós Hoang Phuc | Daoud Ádám Kim Tamás Sarkadi Márk 81 pont | 8. hely | Szotyik | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XV. Vetor Szonja | Schmidt Fanni Kupeczki Dániel Ali Bálint 81 pont | 10. hely | Ezer forint | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Frontó András | Laskovics Roland Preininger-Hortobágyi Gergő Schneider Áron 76 pont | 10. hely | Kék rózsák | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XV. Kopp Krisztina | Posta Bettina Jenei Krisztián Homoki Dominik 76 pont | 12. hely | Átlagon felüli átlagok | Könyves Kálmán Gimnázium | Budapest IV. Bach Richárd | Bíró Petra Feyér Zsófia Jávorszki Csaba 74 pont | 13. hely | TAKA | Németh László Gimnázium Kassák Lajos Tagiskola | Budapest XIII. Bölcskei Balázs | Dobos-Borsos Róbert G.Varga Gábor Horváth Péter 72 pont | 14. hely | Talicskacsapat | Könyves Kálmán Gimnázium | Budapest IV. Alkonyi Anna | Fekete Ildikó Sallay Kinga Szűcs Henrietta 67 pont | 15. hely | Kiskakas | Németh László Gimnázium Kassák Lajos Tagiskola | Budapest XIII. Hári Balázs | Tóth Márton Viszkóczki Norbert 66 pont | 16. hely | HEBI | Németh László Gimnázium Kassák Lajos Tagiskola | Budapest XIII. Czikó Zsolt | Író Zalán Lengyel Dániel Lengyel Tamás 63 pont | 17. hely | Dömötör | Könyves Kálmán Gimnázium | Budapest IV. Daragó László | Házas Krisztián Kürti Richárd Németh Dömötör 62 pont | 18. hely | Aranyér(m) | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Borsányi Gergő | Frits Barna Karácsonyi Zsolt Komáromi András 61 pont | 19. hely | Cikk cakk | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Bita Dorottya | Illés Sára Juhász Johanna Tatai Fanni 56 pont | 20. hely | Banánok | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XV. Szuchodovszki Dávid | Juszkó Konrád Koroknai Gábor Kis Ádám 53 pont | 21. hely | Pihent agyú matekosok | Németh László Gimnázium Kassák Lajos Tagiskola | Budapest XIII. Bánsági Barnabás | Pázmány Krisztina Pinczés Zsuzsanna Siklósi Máté 51 pont | 22. hely | Egyszerűen bonyolultak | Könyves Kálmán Gimnázium | Budapest IV. Ács Fanni | Kővári Andrea Németh Anikó Pércsi Mariann 48 pont | 23. hely | Madár az ász!!! | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Fazekas Gergő | Ivacs Vince Keszthelyi Ágoston Kiss Kornél 40 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Vivien | Szigeti József Utcai Általános Iskola | Budapest IV. Csábi Vivien | Seres Mária Horváth Katalin Szalma László 104 pont | 2. hely | Hélium | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Bíró Márton | Csatári Orsolya Fekete László Nyikes Ádám 99 pont | 3. hely | FótIQ | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Biró Norbert | Fehérvári Ádám Kégl Marcell Vadnai Viktor 98 pont | 4. hely | Bizmut | Német Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Rajnai Dávid | Oláh Mihály Merényi Attila Adamis Bálint 96 pont | 5. hely | A Matematika Rabjai | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Fejes Zsófia | Fris Dorottya Komáromi Lili Poncsák Bianka 90 pont | 6. hely | Fibonacci | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Prezenszki Márk | Nagy Ádám Kolonics Klaudia Kupai Nikolett 83 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Anonim girls | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Bocskai Virág | Kertész Petra Maksai Tímea Zsinka Bernadett 79 pont | 8. hely | Fourier | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Gecse Dorottya | Bóné Bence Jakubecz Roland Weisz Boglárka 77 pont | 9. hely | Don Magi's Godsons | Német Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Harsági Szabolcs | Salai Márton Vajda Máté Oravecz Márk 76 pont | 10. hely | Anna | Szigeti József Utcai Általános Iskola | Budapest IV. Lapu Anna | Szabó Gergő Kovács Regina Zsótér Krisztián 73 pont | 11. hely | Dsek | Pannónia Általános Iskola | Budapest XIII. Debreceni Előd | Győrfi Jázmin Koncsik Bence Laki Dániel 70 pont | 12. hely | Hatványalakok | Kontyfa Középiskola, Általános Iskola és Óvoda | Budapest XV. Végh Dávid | Kelemen Áron Bodai Balázs Bánrévi Péter 69 pont | 13. hely | Kákás | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Ballagó Lilla | Dobi József Nagy Normann Végh Viktória 68 pont | 14. hely | KMGK | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Kiss Orsolya | Márkus Melinda Guttengéber Anna Kreisz Kata 67 pont | 15. hely | Három kocka és Jerry | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Halász Dóra | Halász Nikolett Téglás Anna Szombati Gábor 67 pont | 16. hely | Delta osztag | Pécsi Sebestyén Általános és Zenetagozatos Iskola | Budapest IV. Gál-Tamási Anna | Kállai Márton Kocsány Bence Kovács Alexandra 66 pont | 17. hely | Csibe csapat | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Halász Márton | Németh Viktor Nagy Csongor Bense Dávid 65 pont | 17. hely | Tetrisz | Gárdonyi Géza Általános Iskola Herman Ottó Tagiskola | Budapest XIII. Garai Gergő | Garamszegi Zsófia Horváth Jessica Milovszky Bence 65 pont | 19. hely | KKDZS | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Berghammer Zsolt | Baldóczi Kristóf Csonka Koppány Selyem Dávid 62 pont | 20. hely | Poflák | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Kiss Dömötör | Horváth Bianka Farkas Nikolett Reiner Viktória 61 pont | 21. hely | Bogáncs okosai | Károly Róbert Kereskedelmi Szakközépiskola, Általános Iskola és Óvoda | Budapest XV. Fedorova Antónia | Józsika Nikolett Stork Emese Várkonyi Zsombor 60 pont | 22. hely | Agymenők | Kontyfa Középiskola, Általános Iskola és Óvoda | Budapest XV. Huszti Noémi | Nagy Gábor Nagy Tamás Krausz Csaba 59 pont | 23. hely | 3+1 | Pécsi Sebestyén Általános és Zenetagozatos Iskola | Budapest IV. Juriga Máté Bence | Molnár Ákos Molnár Enikő Sebők Balázs 58 pont | 23. hely | First | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Németh Réka | Sárközi Szabina Szabó Viktória Szalay Csenge 58 pont | 23. hely | IQ Betyárok | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Arany Gergő | Kincses Zsombor Markovits Márk Varga Miklós 58 pont | 26. hely | Genius Team | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Törley-Havas Sára | Fehér Alexandra Kelemen Klaudia Matusz Márk 55 pont | 27. hely | NYERŐ 4-ES | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. HALÁCSY GERGŐ | LÁSZLÓ BENCE KÖLLŐ ROLAND SZABÓ GÁBOR 54 pont | 27. hely | Smiley | Kolping Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XIII. Anda Bence | Deák Beáta Dely Dániel Ferenczi Henriett 54 pont | 29. hely | Ások | Pannónia Általános Iskola | Budapest XIII. Almási Márton | Bauer Mihály Chen Ming Zhen Nagy Richárd 50 pont | 30. hely | Csapat | Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola | Budapest IV. Bukovszki Dávid | Bús Csaba Hajdu Martin Horváth Mátyás 48 pont | 31. hely | UGRÓ BÉKÁK | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. BODA BENCE | KERESZTES DÁVID PETRÓCZI RÉKA MOLNÁR KRISTÓF 45 pont | 32. hely | TURBÓ MÓKUSOK | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. HORÁNYI BOTOND | ÓKOM ÁDÁM SZATMÁRI GERGŐ RABI MÁTÉ 44 pont | 33. hely | NAGYOKOSOK | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. ZSARGÓ GERGŐ | RAVADITS KORNÉL SOMOGYI DANI SZILÁGYI LILLA 42 pont | 34. hely | Lányok | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Diószegi Dorottya | Simkó Virág Kristóf Petra Novák Eszter 41 pont | 35. hely | NÉGYEN A CSÚCSON | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. DARAGÓ JÁZMIN | FARKAS NIKOLETT LOVAS ALEXANDRA GABURI ALEXANDRA 35 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Halmozódó halmazok | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Balog Gergő | Egyházi Anna Geng Máté Varga Rudolf 119 pont | 2. hely | Puma | Berzsenyi Dániel Gimnázium | Budapest XIII. Erdődi Péter | Formanek András Schwarcz Tamás Simon Tamás 113 pont | 3. hely | Selejt | Berzsenyi Dániel Gimnázium | Budapest XIII. Bognár Máté | Horváth Rita Katona Dániel Sólyom Barnabás 106 pont | 4. hely | A kevesebb néha több | Berzsenyi Dániel Gimnázium | Budapest XIII. Dombóvári Szabolcs | Katona Dávid Németi Zoltán - 103 pont | 5. hely | Bombacsapat | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Miavecz Balázs | Mike Dániel Szalay Gábor Szőke Márton 100 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
6. hely | Ló-gika | Berzsenyi Dániel Gimnázium | Budapest XIII. Izsák Krisztián | Krenner Márk Maros Botond Nguyen Anh Tuan 96 pont | 7. hely | Koko 4 | Könyves Kálmán Gimnázium | Budapest IV. Horváth Tamás | Karz Gergely Kovács Konrád Schmidt Péter 90 pont | 8. hely | Vans | Ady Endre Gimnázium | Budapest XIII. Csöngedi Lilla Napsugár | Kraft Máté Zoltán Ódor Lóránd Zoltán Varga Norbert 89 pont | 9. hely | ρgh | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XV. Miháczi Gábor | Sági Denis Szuchovszky Evelyn Varga Dániel 83 pont | 10. hely | Megtévesztés foka | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Hajós Flóra | Lázár Krisztina Mezei Hanna Várkonyi Lídia 82 pont | 11. hely | Offline Sport Girls | Berzsenyi Dániel Gimnázium | Budapest XIII. Érdi-Krausz Tímea | Pethő Luca Szalay Fanni Torma Lili Eszter 79 pont | 12. hely | Sharks | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Kindlinger Ákos | Szekér Dániel Trkala Tamás Hajas Viktor 78 pont | 13. hely | Csajok a négyzeten | Németh László Gimnázium Kassák Lajos Tagiskola | Budapest XIII. Csongovai Dóra | Grád Zsófia Hajós Enikő Telkes Adrienn 77 pont | 13. hely | Royal chickens | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Bogdán Bence | Farkas Balázs Havrilla József Román Gyula 77 pont | 15. hely | Emánuel | Németh László Gimnázium | Budapest XIII. Gracia Dániel | Hollósy Márk Koltai András Tari Ármin 69 pont | 16. hely | Omikron | Könyves Kálmán Gimnázium | Budapest IV. Dencsi Attila | Fent János Pacsuta Gergely Talián Krisztina 68 pont | 17. hely | πρ | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XV. Mészáros Márk | Kovács Gergely Csorba Norbert Erényi Lénárd 64 pont | 18. hely | Csoki | Németh László Gimnázium Kassák Lajos Tagiskola | Budapest XIII. Károlyfi Tekla | Pentz Tamás Szűcs Dóra Tóth Zsuzsanna 53 pont | 19. hely | Zsoluba | Könyves Kálmán Gimnázium | Budapest IV. Daoud Lujza | Kerti Zsófia Simonfi Anna Skultéti Bianka 52 pont | 20. hely | Csipetcsapat | Németh László Gimnázium Kassák Lajos Tagiskola | Budapest XIII. Bende Márton | Benedek Zsófia Halmai Csenge Mezősi Gergely 50 pont | 21. hely | Apple | Németh László Gimnázium Kassák Lajos Tagiskola | Budapest XIII. Békési Gábor | Kmetykó Zoltán Tajti Máté Ugrai Bence 40 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Budapest IV. | Angol Tagozatos Általános Iskola | Horváthné Kelemen Mária | Budapest IV. | Angol Tagozatos Általános Iskola | Jenőváriné Dobos Kornélia | Budapest IV. | Angol Tagozatos Általános Iskola | Oláh Szilvia | Budapest IV. | Angol Tagozatos Általános Iskola | Somogyváriné Polgár Zsuzsanna | Budapest IV. | Babits Mihály Gimnázium | Földiné Veress Zsuzsanna | Budapest IV. | Babits Mihály Gimnázium | Martonné Czemel Katalin | Budapest IV. | Bajza József Általános Iskola | Bodor Henrietta | Budapest IV. | Bajza József Általános Iskola | Salzer Gabriella | Budapest IV. | Csokonai Vitéz Mihály 12 Évfolyamos Gimnázium | Borzási Erzsébet | Budapest IV. | Homoktövis Általános Iskola | Molnár Sándorné | Budapest IV. | Homoktövis Általános Iskola | Vargáné Bezzegh Magdolna | Budapest IV. | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Kérészy Barnabásné | Budapest IV. | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Kovács Judit | Budapest IV. | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Farkasné Balogh Éva | Budapest IV. | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Széll Beáta | Budapest IV. | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Szigeti Zsuzsanna | Budapest IV. | Német Tagozatos Általános Iskola | Magát Tamás | Budapest IV. | Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola | Pigniczki Péter | Budapest IV. | Szigeti József Utcai Általános Iskola | Szabó Ilona | Budapest IV. | Szűcs Sándor Általános Iskola | BORDÁS PÁLNÉ | Budapest IV. | Szűcs Sándor Általános Iskola | GARDA IBOLYA | Budapest IV. | Szűcs Sándor Általános Iskola | SURÁNYI LÍVIA | Budapest XIII. | Berzsenyi Dániel Gimnázium | Gál Györgyné | Budapest XIII. | Berzsenyi Dániel Gimnázium | Nemecskó István | Budapest XIII. | Berzsenyi Dániel Gimnázium | Ökördi Péterné | Budapest XIII. | Berzsenyi Dániel Gimnázium | Sztranyák Attila | Budapest XIII. | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Suga Tamásné | Budapest XIII. | Hegedüs Géza Általános Iskola | Baján Ildikó | Budapest XIII. | Hegedüs Géza Általános Iskola | Borsy László | Budapest XIII. | Hegedüs Géza Általános Iskola | Szabó Emese | Budapest XIII. | Németh László Gimnázium | Csenki Mária | Budapest XIII. | Németh László Gimnázium | Farkas Andrea | Budapest XIII. | Németh László Gimnázium | Szombati Edit | Budapest XIII. | Pannónia Általános Iskola | Wernerné Vértes Ilona | Budapest XIII. | Számítástechnikai Általános Iskola | Drexler Béláné | Budapest XV. | Károly Róbert Kereskedelmi Szakközépiskola, Általános Iskola és Óvoda | Deákné Oláh Marianna | Budapest XV. | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Tófalviné Mógor Ilona | |