Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Sasszemek | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Barabás Karola | Botos Ellák Kiss Dominik Dárius Rikli Panna 72 pont | 2. hely | Zenemanók | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Acél Dorka | Csősz Attila Hujber Balázs Nagy Lilien 65 pont | 3. hely | Szorgos méhecskék | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Hingyi Réka | Jánosi Ninetta Németh Zsófi Tőke Kata 62 pont | 4. hely | Számzsönglőr | István Király Általános Iskola | Székesfehérvár Laki Zoltán | Várnai Márton Salavecz Viktor Keöves András 61 pont | 5. hely | Kungfu matek | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Arany Ádám Ernő | Forczek Dániel Károly Szobol Zsolt Tusa Balázs Zoltán 60 pont | 6. hely | Kabekama | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Fail Kata | Gyenis Kata Horváth Martin Artúr Schőner Bernadett 56 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | TUDORKA | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros KATONA KRISTÓF | OROSZ ANNAMÁRIA SZLOBODA KORINA MÓRICZ MAJA 56 pont | 8. hely | Ravasz számok | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Jung Alexandra | Kiripolszki Mária Schubert Dániel Viga László 51 pont | 9. hely | Észtornászok | Vasvári Pál Általános Iskola | Dunaújváros Buglyó Luca | Lengyel Vince Schmidt Anna Zorics Regina 51 pont | 10. hely | Kutyák | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Babos Kristóf | Dominik Panna Lebcelter Orsolya Mádi Rebeka 48 pont | 11. hely | Gepárdok | ÁMK Vajda János Általános Iskola | Vál Tulipán Dániel | Nagy Benjámin Schmidt Ferenc Kenyeressy Viktor 45 pont | 12. hely | Pitagorasz | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Bertalan Tamás | Kápolnás Bence Orosz Péter Szabó Tímea 44 pont | 13. hely | Matekmakik | Magyar-kút ÁMK Német Nemzetiségi Általános Iskola | Etyek Éberling Luca | Kecskés Levente Juhász Nóra Szabó simon 44 pont | 14. hely | GÉZENGÚZOK | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros MARKOVICS LEVENTE | DOLMÁNY KÍRA BENKOVICS GÁBOR GATTYÁN BENCE 38 pont | 15. hely | Macókák | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Horváth Ákos | Juhász Fanni Kiss Anna Török Donát 33 pont | 16. hely | Párducok | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Giesz Luca | Király Boglárka Mészárovics Szonja Papp Veronika 32 pont | 17. hely | Számkirályok | Gróf Nádasdy Ferenc Általános Iskola | Nádasdladány Bizony Roland | Fister Bálint Nánai Bálint Virág Bence 26 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Logicsajok | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Domokos Dorottya | Laczkó Petra Lődy Dóra Szabó Zoé 77 pont | 2. hely | Bölcs baglyok | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Forczek Bianka | Csókás Nikolasz Kasnya Csilla Müller Éva 74 pont | 3. hely | Sárkányok | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Kálniczky Máté | Kis Tamás Miszlai Domonkos Palik Zsófia 69 pont | 4. hely | fogaskerék | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Bajusz Bence | Béni Gergely Fügedi Eszter Horváth Anna 67 pont | 5. hely | Zsenik | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Diószegi Kristóf Máté | Hajnal Péter Heinrich Márton Molnár András 66 pont | 6. hely | Einsteinek | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Alpek Dávid Zsolt | Losteiner Gábor Nagy Szabolcs Ozsváth Erik 61 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Szuperszámolók | Magyar-kút ÁMK Német Nemzetiségi Általános Iskola | Etyek Caroli Andrea | Szaló-Pál Kinga Franta Áron Joó Huba 60 pont | 8. hely | Ászok | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Beréndi Máté | Farkas Patrik Janus Nándor Tokai-Kiss Patrik 58 pont | 9. hely | Kockafejek | Vasvári Pál Általános Iskola | Székesfehérvár Orova Dorina | Ondi Gábor Magony Gellért Pluhár Zsófia 57 pont | 10. hely | Matek Manók | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Gombolai Balázs | Bánfi Renáta Simon Alexandra Takács László 56 pont | 11. hely | Észkerék | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Dán Kitti | Karkó Péter Lakatos Csenge Vakán Péter 55 pont | 12. hely | Logikusok | István Király Általános Iskola | Székesfehérvár Sárvári György | Erdélyi Patrik Salavecz Norbert Török Máté 55 pont | 13. hely | Matekzsenik | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Nagy Vivien | Tamás Lilla Tankó Kitti Zádori Nikolett 55 pont | 14. hely | Nagyokosok | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Horváth Martin Bence | Németh Bence Száraz Erik Tóth György 53 pont | 15. hely | Kutyák | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Galacz Barnabás | Hodák Bence Vajda Vendel Virág András 49 pont | 16. hely | Zsenigirl | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Csecsetka Nikolett | Plájer Tímea Raffai Boglárka Vámosi Renáta 48 pont | 17. hely | "VENOTA" | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Balázs Noémi | Bónus Veronika Igari Abigél Kocsis Tamás 48 pont | 17. hely | Ász2 | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Babos Máté | Kaiser Kamilla Kis-Boda Márk Szabó Anna 48 pont | 19. hely | Menő Manó | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Borek Ádám | Hingyi Péter Stumpf Dávid Márk Ujj Anett Dóra 47 pont | 20. hely | Csipet-csapat | Gróf Nádasdy Ferenc Általános Iskola | Nádasdladány Alföldi Laura | Domján Barbara Faragó Fanni Kiss Balázs 46 pont | 21. hely | Taliga | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Horváth Dominik | Soós Richárd Szegedi Richárd Szerencsés Balázs 45 pont | 22. hely | Bobók | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Almássy Levente | Hajdók Attila Sábián Balázs Simon Dániel 40 pont | 23. hely | Matekdarálók | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Bögyös Bendegúz | Demes Raul Kovács Dominik Rehány Tamás 39 pont | 24. hely | Matekcicusok | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Hortobágyi Evelin | Iván Zoltán Kovács Virág Zobák Vanessza 37 pont | 25. hely | Matektudósok | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Domokos Adrienn | Mázló Evelin Pataki Nóra Zsigrai Zsófia 36 pont | 26. hely | ELFAHAMI | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Huszler Hanna | Kiss Fanni Máger Mihály Mester Eliza 34 pont | 26. hely | Észlény | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Bőle Péter | Cserkuti Bence Firgi Dominik Hegedűs Gergő 34 pont | 28. hely | Matekördögök | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Kiss Márk | Lugasi Nikolett Péter Krisztina Zaji Zsófia 25 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Csejuhama | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Cseh Viktor | Juhász Ákos Hambalgó Máté Magyaródi Zsolt 93 pont | 2. hely | Számászok | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Hajdú Csanád | Kaszab László Kiss Krisztián Kiss Remig 86 pont | 3. hely | Oxy action | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Balogh András | Kocsis Zsombor Székely Nándor Szilágyi Sándor 84 pont | 4. hely | Matekhörik | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Bobrovniczki Eszter | Cseh Bettina Márton Alexandra Szobol Dorottya 77 pont | 5. hely | Maths numbers | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Bárányos Tünde | Kelemen Bernadett Markella Adél Tóthi Tamara 75 pont | 6. hely | Avatar | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Baranyi Pál | Neczli Erik Solymossy Gergely Schindler Zalán 73 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Ádnozsomá | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Forrai Zsolt | Keresztes Ádám Komlósi Norbert Mohl Máté 72 pont | 8. hely | Királyok | Radnóti Miklós Általános Iskola | Mór Diószegi Bence | Koczúr Balázs Krausz Béla Makk Roland 67 pont | 9. hely | Számbűvészek | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Pesti Ráhel | Sommer Péter Takáts Hedvig Török Bence 64 pont | 10. hely | "HANS" | István Király Általános Iskola | Székesfehérvár Hajdú Viktória | Aczélvári Ruben Nagy Béla Seffer Alexandra 62 pont | 11. hely | bölcs bagoly | II.Rákoczi Ferenc Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Ált Isk | Székesfehérvár Cserna Levente | Elek Dávid Körmöczi Miklós Sándor Zsófia 62 pont | 12. hely | Bölcs Baglyok | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Babits Emma Léda | Matók Sára Nagy Annamária Nagy Krisztina 61 pont | 13. hely | Print | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Édes Eszter | Kauth Petra Szabó Flóra Zsédely Gréta 60 pont | 14. hely | Alba Ogre | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Miklós Máté | Németh Boldizsár Olajos Gergely László Vértes Bálint 59 pont | 15. hely | Észaratók | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Szabolcs Botond | Csepeli Sára Akucs Gabriella Simon Zalán 58 pont | 16. hely | Sasok | Tóvárosi Általános Iskola | Székesfehérvár Balázs Ádám | Binszki Balázs Szabó Márk Határhegyi Gergely 56 pont | 17. hely | Rap City | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Béd Márk | Horváth Gergő Petrovics Beatrix Sarudi Mátyás 56 pont | 18. hely | Noname | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Buzár Patrik | Fenyvesi Tamás Pintér Patrik Rehák Richárd 56 pont | 19. hely | Számmanók | ÁMK Fekete István Általános Iskola és AMI | Lepsény Tóth Lilla | Muskovits Dávid Nagy Nikolett Steczina Klaudia 54 pont | 20. hely | Fantasztikus négyes | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Bognár Balázs | Hajdu Evelin Knitli Laura Komendó Imre 53 pont | 21. hely | Aranycsapat | Talentum Református Általános Iskola | Székesfehérvár Balogh Péter | Horváth Dániel Molnár Bence Farkas Gábor 53 pont | 22. hely | Pudingok | Magyar-kút ÁMK Német Nemzetiségi Általános Iskola | Etyek Debreceni Eszter | Péter Laura Seres Botond Túrós Igor 52 pont | 23. hely | Okostojások | Talentum Református Általános Iskola | Székesfehérvár Mayer Hanna | Szanyó Benedek Török Balázs Ligeti Boglárka 50 pont | 24. hely | Számok királyai | Endresz György Általános Iskola | Felcsút Babai Noémi | Belme Adrienn Csoma Bence Zámbó Koppány 48 pont | 25. hely | BPGT | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Borsodi Gábor | Dávid Bálint Rácz Péter Sebő Tamás 47 pont | 26. hely | Minizseni | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Baumann Eszter | Kindl Anna Pupkay Árpád Vitéz Anna 47 pont | 27. hely | arany Ászok | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Galló Nándor Dominik | Mezősi Endre Nagy Ákos Rosta Zoltán 45 pont | 27. hely | Elmebajnokok | Vasvári Pál Általános Iskola | Székesfehérvár Kovács Ádám | Puklics Barbara Németh Evelin Zs Nagy Balázs 45 pont | 27. hely | Retro nyulak | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Bogdányi Flóra | Elbert Laura Mátó Gréta Nagy Luca 45 pont | 30. hely | Albin és a mókusok | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Kelle Alexandra | Lehel Noémi Kata Ürögi László Váradi Gergely 44 pont | 31. hely | Csipet-csapat | Radnóti Miklós Általános Iskola | Mór Lovászy Dóra | Olrik Máté Sprőder Janka Szuchács Máté 44 pont | 32. hely | Csákvári csodacsapat | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Csákvár Gergely Nikolett | Gulyás Hajnalka László Tamás Major Bálint István 42 pont | 33. hely | Osztók | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Ádám Regina | Fehér Andor Scháden Alexandra Ulrich Boglárka 41 pont | 34. hely | fürge ész | II.Rákoczi Ferenc Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Ált Isk | Székesfehérvár Brunner Balázs | Pál Olivér Szörfi Menta Zsirai Zsolt 41 pont | 34. hely | Gézengúzok | Petőfi Sándor Általános Iskola | Mór Heim Gergő | Kosárszky Péter Szalai Péter Zubor Patrik 41 pont | 34. hely | Logicicák | Petőfi Sándor Általános Iskola | Mór Jakab Réka | Kaiser Diána Szabadi Laura Zubor Evelin 41 pont | 37. hely | Tudorkák | Chernel I. Ált. Isk., Gimn., Nemeskócsag Tagiskola | Pákozd Hajas Gábor | Horváth Gyula Reim Roxána Tömör Gergely 40 pont | 38. hely | 1x1 | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Hauzer-Sebestyén Áron | Kiss István Kovács Bence Tatai Benjámin 37 pont | 39. hely | Számkirálynők | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Deák Cintia | Kellner Dóra Rohonczi Nikolett Vagyóczki Alexandra 36 pont | 40. hely | Diamond Gils | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Buzsik Borka | Szaller Gabriella Szombathy Enikő Virág Anna Júlia 35 pont | 41. hely | alma | Cecei Általános Iskola | Cece Fésü Fanni | Sohár Kristóf Kacz Gergő Vagyóczki Patrik 34 pont | 41. hely | Csintalanok | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Csákvár Dencinger Norbert | Herczog Boróka Hollósi Diána Tuza Dávid 34 pont | 41. hely | Maths-Girls | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Gilicze Regina | Kuti Nóra Madarász Gréta Nagy Judit 34 pont | 44. hely | Háromszögek | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Nazarjan Arev | Száv Boglárka Tárnoki Bence - 32 pont | 45. hely | Páratlan négyes | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Csákvár Héring Edina | Krausz Dalma Sztányi Emese Fanni Varga Eszter 31 pont | 46. hely | Tuc | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Bánfi Martin | Kaposi Ádám Polacsek Dominik Somfalvi István 30 pont | 47. hely | "clever girls" | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Akli Sára | Juhász Csenge Koji Blanka Tihanyi Csenge 30 pont | 47. hely | METÁL | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Libényi Tamás | Lugosi Erika Payer Ádám Takács Martin 30 pont | 47. hely | Vome | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Graf Orsolya | Horváth Erzsébet Mohácsi Mirtill Pataki Viktória 30 pont | 50. hely | kémek | ÁMK Vajda János Általános Iskola | Vál Dömsödi Balázs | Lukács Levente Szatlmayer Dávid Szatlmayer Károly 28 pont | 51. hely | Jól számolók | Dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola | Mór Petrovszki Barna Pál | Szehofner Vivien Tari Bálint Végh Rudolf 26 pont | 52. hely | Logi lányok | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Csákvár Magasi Anna | Fülöp Zsombor Szarka Bettina Tamás Veronika 24 pont | 53. hely | Négyszögek | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Ádám Bendegúz | Kovács Martin Orsó Laura Somogyi Tamás 21 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Kockák a négyzeten | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Kasnya Csanád | Kovács Olivér Kiss Barnabás Lipót Szabolcs 130 pont | 2. hely | Keleti Rohamcsigák | Tóvárosi Általános Iskola | Székesfehérvár Nida Botond | Kocsis András Uley Szonja Mórocz Ákos 106 pont | 3. hely | matematika fantomjai | II.Rákoczi Ferenc Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Ált Isk | Székesfehérvár Juhász András | Májer Flóra Tóth Franciska Schieder Zoltán 98 pont | 4. hely | IQ csajok | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Bogáthy Edina | Dominik Boglárka Mihályi Blanka Orosz Flóra 94 pont | 5. hely | Comenius | Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Gimnázium és Gazdasági Szakközépiskola | Székesfehérvár Pongrácz Flóra Adél | Szolnoki Anna Váradi Eszter Anna Varga Gábor 93 pont | 6. hely | Ötösök | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Eisenberger Janka | Gál Dorka Kovács Bettina Szakonyi Petra 90 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Számvadászok | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Balázs Gergely | Barkóczy Balázs Keserű Norbert Rajz Áron 88 pont | 8. hely | Avatar | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Csikós Áron | Klárik Bence Márton Dániel Pernyész Zoltán 87 pont | 9. hely | Ördöglakat | Radnóti Miklós Általános Iskola | Mór Bihari Róbert | Bogyó Bálint Kiss Bálint Tóth Hanna 84 pont | 10. hely | Gömbvillám | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Glück Péter | Máté Miklós Oláh Dániel Seregi Brendon 82 pont | 11. hely | 2 fiú + 2 lány | Dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola | Mór Ambrus Róbert | Frey Katalin Kaiser Dóra Marton Gergő Zsolt 81 pont | 12. hely | Teller Ede utódai | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Dombi Krisztián | Dvorszky Dávid Pető Gábor Szentkereszti Máté 81 pont | 13. hely | Jófejek | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Mihályi András | Szalai Zsombor Szücs Friderika Virág Barnabás 80 pont | 14. hely | A matek ördögei | Vasvári Pál Általános Iskola | Székesfehérvár Kurucz Milán | Osztotics Anett Szabó Botond Tamás Márton 78 pont | 14. hely | Egyszarvú Póni | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Novák Barnabás | Orsik Péter Pinka György Sellei Milán 78 pont | 14. hely | Kis zsenik | FMÖ Petőfi Sándor Gimnáziuma és Szakközépiskolája | Sárbogárd Gráczer Asztrik | Král Friderika Léhmann Balázs Parnicsán Eszter 78 pont | 17. hely | Okostojások | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Benesóczky Balázs | Karikás Viktor Koszpek Boróka Németh Zsolt 77 pont | 18. hely | Secret girls | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Fűrész Zsófia | Ludván Lara Szakáts Réka Tusa Bianka 76 pont | 19. hely | Matematinik | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Isufi Szabina | Noll Vivien Papp Krisztina Thoma Fanni 76 pont | 20. hely | (S)PÉCILOGI | Talentum Református Általános Iskola | Székesfehérvár Molnár Péter | Csetényi Orsolya Gimesi Loretta Szanyó Boglárka 74 pont | 20. hely | Matek tenger kalózai | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Jely Luca | Radványi Anna Sáfár Szimonetta Salma Leonardo 74 pont | 22. hely | T-apó | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Ferenczy Máté | Kiss Richárd Nagy Kristóf Rangics Anna 73 pont | 23. hely | Matek manók | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Molnár Ivett | Nagy Viktória Paczona Boglárka Pastaki Vivien Florensz 67 pont | 23. hely | Vírus | Gróf Nádasdy Ferenc Általános Iskola | Nádasdladány Márkus Károly | Németh Tamás Göncz Ádám Szabó Adrienn 67 pont | 25. hely | M faktor bajnokai | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Csákvár Szabó Bence | Szabó Roland Szakál Péter Ugrics Árpád 66 pont | 26. hely | Tudorok | Tamási Áron ÁMK | Kisláng Bakos Bianka | Erdős Csanád Kovács Dávid Rumpler Réka 65 pont | 27. hely | Ekét érő térkövek | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Csákvár Galamb Emese | Herczog Roberta Izmindi Iringó Tamás Anna 64 pont | 28. hely | Száguldó számok | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Dudás Gergő | Janus Szilárd Lentsch Péter Molnár Márton 63 pont | 29. hely | körte | Cecei Általános Iskola | Cece Redzsepi Ardit | Klazer Ferenc Pordány Réka Varjas Máte 63 pont | 30. hely | Matekos vámpírok | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Dula Dorina | Hári Hanna Noszkó Anna Tóth Réka 62 pont | 31. hely | Újhold | Gróf Nádasdy Ferenc Általános Iskola | Nádasdladány Fister Flóra | Gróf Beatrix Szunyogh Noémi Szücs István 61 pont | 32. hely | Kockák | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Fodor Anna | Földes Luca Németh Bence Simoncsik Beatrix 61 pont | 33. hely | IQ NUQ | Endresz György Általános Iskola | Felcsút Boros Ferenc | Borsos Zoltán Koczur Béla Kocsis Roland 60 pont | 34. hely | Noname | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Balázs Norbert | Bogan Márk Papp Tamás Rozovits Tamás 59 pont | 35. hely | Kettő a tizediken | ÁMK Vajda János Általános Iskola | Vál Molnár Bianka | Hercku Éva Melinda Kóti Marcell Kiss Sándor 52 pont | 36. hely | "Falat csapat" | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Blázsik Vivien | Grósz Máté Máger Zsolt Török Lilla 49 pont | 37. hely | Appendix | ÁMK Fekete István Általános Iskola és AMI | Lepsény Csere Vanessza | Lak Martin Farkas Kitti Szente Patrícia 48 pont | 37. hely | Matekmaci | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Jakubek Fanni | Krainhoffer Nóra Somogyi Orsolya Tenyér Zsófia 48 pont | 39. hely | 4 Merk | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Bárány Eszter | Csák Rebeka Szepes Márk Takács Kata 41 pont | 40. hely | Matekzsenik | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Cseh Zsanett | Harangozó Márk Simon Szimonetta Tőke Luca 40 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Húsos palacsinták | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Bakos Miklós | Rózsa Máté Szabó Márton Szenczi Richárd 81 pont | 2. hely | Real Madrid | Endresz György Általános Iskola | Felcsút Balogh Botond | László Noel Markovics Viktor Molnár András 80 pont | 3. hely | Szöcskék | Németh László Általános Iskola | Mezőszilas Borza Boglárka | Gyarmati Veronika Sári Stefánia Varga Dorina 79 pont | 4. hely | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Cseri József Ádám | Nikolényi Alíz Varga-Márfy Csongor Varju Mátyás 78 pont | 5. hely | Logik | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Gyöngyösi Márton | Rőder Adrienn Béni Viktória Illési Enikő 76 pont | 6. hely | Strawberry | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Balázs Brigitta | Kovács Eszter Nagy Szilvia Nóra Pokó Rita 73 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Kocka | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Bárányos Fanni | Buczkó Emese Pálinkás Rebeka Radovics Alexa 64 pont | 7. hely | Mateknégyes | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Fekete Petra Babett | Hegedűs Judit Molnár Krisztina Zádori Fanni 64 pont | 9. hely | Agytekerők | Radnóti Miklós Általános Iskola | Mór Szabó Kinga | Kóber Anett Mader Réka Szehofner Eszter 57 pont | 10. hely | Emeletes törtek | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Csákvár Magosi Barbara | Nagy Bálint Némedi Rita Török Zsuzsanna 57 pont | 10. hely | ragadozók | II.Rákoczi Ferenc Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Ált Isk | Székesfehérvár Horváth Dóra | Mocsári Mária Szabó Martin Tamás László 57 pont | 12. hely | Matekzseni kerestetik | Magyar-kút ÁMK Német Nemzetiségi Általános Iskola | Etyek Erdős András | Miksa Zádor Szabó Bence Szabó Zsuzsa 54 pont | 13. hely | Hatványok | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Komlós Anna | Máté Benedek Nagy Kristóf Sági András 52 pont | 13. hely | Kém | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Murányi Márton | Szóládi Georgina Márkus Zita Horváth András 52 pont | 13. hely | Tenger-ész | Talentum Református Általános Iskola | Székesfehérvár Sterczer Johanna | Mihályi Alexandra Pintér Ágoston Csókás Simon 52 pont | 16. hely | Vas Villák | Vasvári Pál Általános Iskola | Dunaújváros Farkas Alex | Farkas László Levente Pukánszky Péter Varga Gergő 50 pont | 17. hely | Ördögi angyalok | Cecei Általános Iskola Alapi Tagintézménye | Alap Csiki Anita | Fekti Zsuzsanna Vámosi Kristóf Vámosi Marcell 48 pont | 17. hely | ötmegkettőnyolc | Vasvári Pál Általános Iskola | Dunaújváros Gulácsi Bence Áron | Plesz Bendegúz Furka Aida Zsákovics Zoltán 48 pont | 17. hely | szilva | Cecei Általános Iskola | Cece Héricz Ildikó | Jobban Bátor Szántó Ákos Czinkon Csaba 48 pont | 20. hely | Menő Manók | Gróf Nádasdy Ferenc Általános Iskola | Nádasdladány Ferenczi Fanni | Göncz Alexandra Kiss Bálint Tuboly Szabina 43 pont | 21. hely | Gyökök | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Futó Tamás | Mandanda Frederik Moncsek Levente Piros Erik 43 pont | 22. hely | Tematika | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Freschli Barnabás | Horti Dániel Kranauer Bence Murányi Róbert 40 pont | 23. hely | Delták | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Horváth Tamás | Kellner Miklós Orova Dániel Rick Mátyás 38 pont | 23. hely | Szupercsapat | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Csendes Ádám | Horog Attila Sallai Attila Vámosi Bence 38 pont | 23. hely | Vasváris Sztárok | Vasvári Pál Általános Iskola | Dunaújváros Barócsai Soma | Falusi Dávid Krisztián Lakatos Ákos Polonkai Zoltán 38 pont | 26. hely | Supergirls | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Kiss Judit | Plájer Nikolett Varga Viktória Vargyas Angéla 25 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Ászok Ásza | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Kozári Kristóf | Papp Ábrahám Parajdi Bence Rácz Máté 102 pont | 2. hely | Szivarok | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Hingyi Balázs | Mohai Gergő Salavecz Gergely Simon Péter 93 pont | 3. hely | Matekpockok | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Bagonyi Áron | Radics Laura Ugrits Eszter Zámbó László 91 pont | 3. hely | Őrült négyes | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Jahola Dóra | Honti Barbara Horváth Fanni Péter Anna 91 pont | 5. hely | Bombagy | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Hargitai Róbert | Kizman Róbert Schmidt Henrietta Vermes Ádám 81 pont | 6. hely | Született Győztes | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Kindl Zalán | Király Dániel Tranker Balázs Varga Máté 78 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Matek gólyák | Vasvári Pál Gimnázium | Székesfehérvár Berta Krisztina | Hites Benjamin Németh Patrícia Schneberger Fanni 74 pont | 8. hely | Vadmacskák | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Botos Berill | Szörfi Jázmin Molnár Janka Sára Nyuli Dóra 73 pont | 9. hely | Bátor bajnokok | Vasvári Pál Gimnázium | Székesfehérvár Deczky Dániel | Kreitl Viktória Sashalmi Soma Szabó Balázs 71 pont | 10. hely | Katsu | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Borka Georgina | Gábris Fanni Marócsik Zsófia - 66 pont | 11. hely | Vasmatek | Vasvári Pál Gimnázium | Székesfehérvár Csorba Ágota | Nagy Eszter Őry Szilveszter Rédli Márk 66 pont | 12. hely | Hófehérke és a három törpe | Herceg Bathyány Fülöp Gimnázium és Általános Iskola | Enying Dely Ábris Csaba | Fehér Angéla Herczeg Norbert Marton Dávid 64 pont | 13. hely | Varázsgömb | FMÖ Petőfi Sándor Gimnáziuma és Szakközépiskolája | Sárbogárd Baki Dániel | Kiszl Fanni Ratkai-Szabó Laura Várady-Szabó Márton 61 pont | 14. hely | Turbo kocka | FMÖ Petőfi Sándor Gimnáziuma és Szakközépiskolája | Sárbogárd Bús László | Dörögdy Anna Révész Csaba Szajkó Dóra 51 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Wakolat | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Biczi András | Czimer Máté Klauzer Viktor Varga-Márfy Milán 94 pont | 2. hely | Metamatikusok | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Kósa Szilárd | Kőrösi Ádám Nagy Krisztián Rapolder Richárd 93 pont | 3. hely | xy | Endresz György Általános Iskola | Felcsút Balogh Bence | Gőbölös Norbert Sallai Roland 91 pont | 4. hely | Kockák | ÁMK Vajda János Általános Iskola | Vál Ádám Tamás | Gremsperger Róbert Nádpor Ábrahám Zsebeházy Vince 87 pont | 5. hely | Két pár nem pár | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Csákvár Csákány Ramóna | Máté Sándor Orosz Adrienn Szarka Roland 83 pont | 6. hely | Túró Rudik | ÁMK Fekete István Általános Iskola és AMI | Lepsény Turi Bernadett | Tóth Annamária Szentes Anikó Ádám Zsuzsanna 79 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Utoljára | Dózsa György Általános Iskola | Dunaújváros Csikós-Nagy Ákos | Komlódi Balázs Kopp Bendegúz Mázás Marcell Rudolf 76 pont | 8. hely | Benji és angyalai | Radnóti Miklós Általános Iskola | Mór Hartl Szabina | Janni Eszter Mader Sára Poscher Benjamin 74 pont | 9. hely | Kinai negyed | Radnóti Miklós Általános Iskola | Mór Czupor Dávid | Farkas Bálint Krausz Enikő Nagy Gergő 73 pont | 10. hely | Csúcsszögek | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Csonka Bonifác | Kelemen Attila Máté Márton Soltész Olivér 72 pont | 11. hely | Hidegzuhany | Endresz György Általános Iskola | Felcsút Androvics Dávid | Kovács Babett Horváth Szimonetta Csuri Bálint 64 pont | 12. hely | Belevaló srácok | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Csákvár Bőle Krisztián Majtán László Tuza Péter 63 pont | 13. hely | Szőlő | Cecei Általános Iskola | Cece Barsi Márk | Csilléri Brigitta Nyikos Tibor Kollár Gergő 62 pont | 14. hely | Milegyen? | Magyar-kút ÁMK Német Nemzetiségi Általános Iskola | Etyek Bancsó Bence | Lénárt Tamás Szászi Kristóf 60 pont | 15. hely | JuHoCsiTu | Magyar-kút ÁMK Német Nemzetiségi Általános Iskola | Etyek Csizmadia Ráhel | Horn Ramóna Juhász Eszter Túrós Babett 59 pont | 15. hely | Négyzetszámok | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Léber Fanni | Lengyel Flóra Molnár Andrea Virág Tünde 59 pont | 17. hely | sün | II.Rákoczi Ferenc Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Ált Isk | Székesfehérvár Baricz Máté | Fekete Álmos Neumann Máté Nyíri Bendegúz 58 pont | 18. hely | Violinkulcs | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Kovács Alexandra | Márkus Boglárka Kovács Tamás Kargli Mirjam 56 pont | 19. hely | HelloFred | Magyar-kút ÁMK Német Nemzetiségi Általános Iskola | Etyek Réczey Luca | Mráz Luca Borbás Dominika Szilágyi Zselyke 54 pont | 20. hely | Talány | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Paget Anna Laura | Marosi Viktória Tóth József Szűcs Fédra 53 pont | 21. hely | Blackberry | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Kazsoki Andrea | Kovács Fanni Rigó Maja Sebestyén Melinda 50 pont | 22. hely | Négy az elsőn | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Acsai Lola | Lőrincz Barbara Monos Adél Schmidt Szabolcs 47 pont | 22. hely | Prímszámok | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Nagy Noémi | Sallai Gergely Schmidt Patrícia Varga Andrea 47 pont | 24. hely | +-Kettő | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Arany Szabolcs | Erős Milán Török József Varga Roland 44 pont | 25. hely | Nyolcadikos Zsenik | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Sárbogárd Dobrovoczki Regina | Gábris Tibor Holcz Alex Plézer Éva 39 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Kockák és a hobbit | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Bohus Liliána | Koszpek Barnabás Lakatos Dániel Maár Benedek 111 pont | 2. hely | Klnsz | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Kane Szula | Kiss Nikoletta Lévay Klára Szabó Laura 108 pont | 3. hely | Három szoknya egy nadrág | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Bene Sára | Csehovics Dorottya Elmer Zsófia Szigeti Dávid 102 pont | 4. hely | Zsófik és egyebek | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Búr Zsófia | Husvéti Ramóna Nagy-Pál Zsófia Varga Dóra 91 pont | 5. hely | Számrontók | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Győrffy-László Balázs | Málits Tamás Próder Zsombor Sebestyén Ágnes 79 pont | 6. hely | Vízi verebek | Vasvári Pál Gimnázium | Székesfehérvár Balaton Kristóf | Ertl András Torma Szabolcs Vass Ákos 79 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Fantasztikus ssss | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Czibere András | Csikós Bálint Jámbor Anna Papp Máté 73 pont | 8. hely | Kockaéderek | FMÖ Petőfi Sándor Gimnáziuma és Szakközépiskolája | Sárbogárd Kovács Gréta Kinga | László Csilla Végh Bence Varga Balázs 65 pont | 9. hely | Vegyes négyes | Vasvári Pál Gimnázium | Székesfehérvár Engi Panna | Kiss Domonkos Róth Norbert Tóth Enikő 60 pont | 10. hely | Orchideák | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Balogh Rita | Borbély Fanni Borbély Flóra Krigler Ivett 59 pont | 11. hely | Miki (hogy nézünk mi ki!?) | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Graf Ágota | Ivony Gergely Kurucz Flóra Mezősi Roxána 57 pont | 12. hely | Mathemaniac | Vasvári Pál Gimnázium | Székesfehérvár Bánhegyi Enikő | Berecz Csilla Tenyér Sára 48 pont | 13. hely | Szmörik | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Gesztesi Nóra | Krausz Ivett Laky Virág Tarr Flóra 45 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Bicske | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Kojiné Pósfai Andrea | Bicske | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Lanczendorferné Kósa Katalin | Csákvár | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Szakálné Dornyi Erzsébet | Dunaújváros | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Éliás Miklósné | Dunaújváros | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Orbánné Bodonyi Gyöngyi | Dunaújváros | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Rapi Istvánné | Dunaújváros | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Tihanyiné Takács Dóra | Felcsút | Endresz György Általános Iskola | Nagy Izabella | Felcsút | Endresz György Általános Iskola | Szabó Ferencné | Lepsény | ÁMK Fekete István Általános Iskola és AMI | Némethné Szabó Csilla | Mezőszilas | Németh László Általános Iskola | Molnár Mónika | Sárbogárd | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Kovács Cristian | Sárbogárd | ÁMK Sárszentmiklósi Ált. Isk. | Téglás Anita | Székesfehérvár | Ciszterci Szent István Gimnázium | Engelhardtné Bencs Anna | Székesfehérvár | Ciszterci Szent István Gimnázium | Ferenczy Sándor | Székesfehérvár | Ciszterci Szent István Gimnázium | Steurer Zsoltné | Székesfehérvár | Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Gimnázium és Gazdasági Szakközépiskola | Túri Zoltánné | Székesfehérvár | Hétvezér Általános Iskola | Dömötör Veronika | Székesfehérvár | Hétvezér Általános Iskola | Horváth Éva | Székesfehérvár | Hétvezér Általános Iskola | Kiss Zita | Székesfehérvár | Hétvezér Általános Iskola | Lángfalvy Péterné | Székesfehérvár | Hétvezér Általános Iskola | Nagyné Mészáros Beáta | Székesfehérvár | Hétvezér Általános Iskola | Pósta Gáborné | Székesfehérvár | Hétvezér Általános Iskola | Sebestyénné Pető Krisztina | Székesfehérvár | Hétvezér Általános Iskola | Sipos Józsefné | Székesfehérvár | Hétvezér Általános Iskola | Sz. Molnárné Nemesi Mária | Székesfehérvár | Hétvezér Általános Iskola | Tölgyesi Ferencné | Székesfehérvár | Hétvezér Általános Iskola | Vörös Tiborné | Székesfehérvár | II.Rákoczi Ferenc Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Ált Isk | Sziliné Kozell Katalin | Székesfehérvár | István Király Általános Iskola | Jancsóné Sári Rita | Székesfehérvár | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Bánszkiné Spergel Mária | Székesfehérvár | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Bernáth Valéria | Székesfehérvár | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Bodnárné Vajda Katalin | Székesfehérvár | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Buday Endre | Székesfehérvár | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Halász István | Székesfehérvár | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Kemecsei Imréné | Székesfehérvár | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Lévayné Egyházi Piroska | Székesfehérvár | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Liptákné Bálint Katalin | Székesfehérvár | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Ponácz Ferenc | Székesfehérvár | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Siposné Tóth Krisztina | Székesfehérvár | Tóvárosi Általános Iskola | Szabó Andrásné | Székesfehérvár | Vasvári Pál Gimnázium | Kovácsné Csornai Márta | Vál | ÁMK Vajda János Általános Iskola | Zelena Zsolt | |