Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Okoska | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Lakatos Péter | Lakatos Bence Barczikay Ákos Kun Timon 107 pont | 2. hely | Matekozó Mókusok | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest III. Csepregi Ábel Márk | Graf Norbert Ádám Makrai-Kis Balázs 103 pont | 3. hely | Bolyai gólyák | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Blázsik Árpád | Gonda Sára Létay Zita Werderitsch Nóra 102 pont | 4. hely | Szkolopendra | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Bálint Anita | Bakos Bársony Lévay Anna Szabó Ákos Barnabás 93 pont | 5. hely | Titánok | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Bene Domonkos | Bihary Bálint Osztovits Dénes Torner Artúr 92 pont | 6. hely | Mateknégyes | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Adorjáni Gergely | Együd Bálint Horváth Áron Üveges Dániel 91 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Fehér Csokik | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Gábor Sára | Kövécs Laura Lepenye Gerda Angyalka Németh Anna 86 pont | 8. hely | Pók utcai fiúk | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Mérő Leon | Réthy Zalán Szerényi Domokos - 85 pont | 9. hely | Matekzsenikék | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Kéri Kristóf | Vajda Bence Tímár Zsigmond Tóth Levente 85 pont | 10. hely | Mustármag négyes | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Dávid Attila | Jakab Atilla Korompay Levente Molnár Tamás 82 pont | 11. hely | Furfangosok | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Péter Tamara | Stergiopoulu Eleni Madácsi Krisztina Dolhai Borbála 78 pont | 12. hely | Zseni Mókusok | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest III. Terék Zoltán | Horváth Domonkos Várkonyi Dániel Horváth Ábel 78 pont | 13. hely | Lurkók | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Nagy Marcell | Ferenczi Márton Egyed Tímea Gregorcson Máté 77 pont | 13. hely | Nyerő Hármas | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest III. Koltai Sára Emma | Baczkó Vince Barnabás Kovács Márk Csaba 77 pont | 15. hely | Agyak | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Pór Levente | Körtvélyessy László Zilahi Márton Márky Anna 77 pont | 16. hely | Számhősök | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Balázs György | Fekete Zalán Matuz Emma Szende Dániel 75 pont | 17. hely | Kisokosok | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Sipos Dániel | Fehér Kristóf Ambrus Kristóf Vikukel István 74 pont | 18. hely | Dörzsöltek | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Horváth Zsombor | Mag Levente Perlaki Flóra Takács Dominika 73 pont | 19. hely | Matekosztag | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Drapcsik Gergő | Szili Flávia Gesztessy Dóra Lajcsik Sarolta 73 pont | 20. hely | Abakusz | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Bancsók Vivien | Gergely Márk Saracco Lucio Szigeti Bernadett 72 pont | 21. hely | Okos négyes | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Balla Dániel | Gulyás Boglárka Nemes Borbála Sámuel Laura 72 pont | 22. hely | Mateksztárok | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Gáti Balázs | Lederer Márton Podina Balázs Róbert Júlia 72 pont | 23. hely | Bölcs baglyok | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Kertész Borbála | Kis Ilona Szidónia Szobek Ádám Zsinka László 71 pont | 24. hely | Négy Professzor | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Arnold Ákos | Arnold Gábor Tamási László Tussinger Ábel 71 pont | 25. hely | Számzsenik | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Auer Olivér | Dócs Benedek Pappas Melina Pappas Timon 69 pont | 25. hely | Zseni | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Sebő Dániel | Demcsák Anna Kiss Lilien Divinyi- Vénus Luca 69 pont | 27. hely | Négyagy | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Csákvári Dániel | Kerek Zalán Mucskai Gergő Vadler Vilmos 69 pont | 28. hely | Logikacsák | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Fodor Róbert | Nagy Krisztián Rákosi Levente Riba Miklós Pál 68 pont | 29. hely | Számok | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Antók Etele Antal | Gilicze Zsófia Nagy Lili Judit Szemők Ádám 68 pont | 30. hely | Vörös szalamandrák | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Berényi Dominik | Gockler Levente Szovics Marcell Pap Nóra 67 pont | 31. hely | Aranycsapat | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Balogh Barnabás | Bónyai Péter Kanizsai Péter Kovács Péter 66 pont | 32. hely | Négyvipera | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Markovics Marcell | Guzmics Gergő Sebestyén Levente Sulok Jahyah 66 pont | 33. hely | Lego | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Keresztély - Farkas Benedek | Riegler Dóra Szabó Bence Wang Anna 66 pont | 34. hely | Okos Mókus | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest III. Kertész Boglárka | Szabó Viktória Zsibrita Anna Rigó László 64 pont | 35. hely | Delfinek | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Arany Balázs | Csengei Luca Csontos Eszter Demeter Panna 64 pont | 36. hely | Sportagyak | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Antal Katalin | Bodor László Kerékjártó Máté Szabó Péter 62 pont | 37. hely | Számbolondok | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Polgár Benedek | Facskó Regina Tornay-Csomor Enikő Tomojzer Lilla 62 pont | 38. hely | Lányok | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Barnák Dóra | Bíró Lili Czinki Fruzsina Kiss Boglárka 62 pont | 39. hely | Mindent bele! | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Farkas Péter | Hőnigh Zorka Keresztes-Nagy Letícia Laczkó Anna Barbara 61 pont | 40. hely | Tudorka | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Balasi Borbála | Horváth Bonita Marozsák Hédi Szűcs Benedek 61 pont | 41. hely | Okostojások | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Lampek Péter Ármen | Monár Zsolt Podráczki Máté Végh Máté 59 pont | 42. hely | Elefánt | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Varga Bence | Deák Imre Sárai Borbála Ecker Mira 59 pont | 43. hely | Számkirály | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Veréb Elmíra | Szrebro Barbara Nemes Dorka Fontos Gergely 59 pont | 44. hely | Matek ördögei | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Tóth Marcell | Takács Dominik Csató Martin Dinh Thao Evelin 59 pont | 45. hely | Vario | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Csekő Csenge | Fekete Soma Szemán Janka Takács Kristóf 58 pont | 46. hely | Four boys | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Demeter Bendegúz | Demeter Marcell Mézes Milán Kovács Simon 57 pont | 47. hely | Agytekergők | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Kerekes Zsuzsanna | Madár Zsolt Seres Anna Széll Miklós 56 pont | 48. hely | Madagaszkár | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Csengei Sára | Kálmán Valentin Kojnok Lilla Norozsny István 55 pont | 49. hely | Háromszínvirág | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Altorjay Virág | Hámori Szilvia Soóki-Tóth Petra _ 54 pont | 50. hely | Ufo | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Metz Botond | Papp Dávid Papp Vencel Sőre Boldizsár 53 pont | 51. hely | Tudominok | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Bohunka Szilárd | Hajnal Csongor Katona Gábor Tarczali Tibor 51 pont | 52. hely | Kombi | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Balom Fanni | Fehér Kristóf Novotny Mátyás Vájlok Rita 50 pont | 53. hely | Szupermatekosok | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Hunyadi Botond | Kiss Csillag Jázmin Togya Rebeka Ványolos Noémi 49 pont | 54. hely | Számkirálylányok | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Csikós Nikolett | Köte Nóra Veress Viktória Veress Vivien 49 pont | 55. hely | Lego emberek | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Berényi Bendegúz | Berke Botond Kollár Márton Matern Ábris 48 pont | 55. hely | Számkirályok | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Ebo Ysrah | Tehenes Viktória Kollár Benedek Kiss Péter 48 pont | 57. hely | Szorzás csapat | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Boross Dániel | Krizsanyik Tünde Pintér Bence Szabó Richárd 46 pont | 58. hely | Matekzsenik | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Balla Jázmin | Matuszka Fanni Juhász Luca Száva Lilla 46 pont | 59. hely | Számmanók | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Szilágyi Levente | Tóth Lili Pelsőczi Rebeka Ur Szonja 42 pont | 60. hely | Szuper négyes | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Egyedi Boglárka | Gercsák Éva Kömpf Gréta Toósoky Cecília 41 pont | 61. hely | Viperák | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Bende Szabolcs | Gyarmati Lívia Havas Eszter Maracskó Tamás 41 pont | 62. hely | Kobra | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Adorján Zsófia | Nagy Dorina Békei Balázs Jakab Zoltán 37 pont | 63. hely | Borsószemek | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Bors Bence | Pankovics Dávid Sáray Márton - 28 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Matematika 4-es | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Halmy Lőrinc | Nacsa Flóra Prantner Zoltán Tremmel András 104 pont | 2. hely | Kobaktörők | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Farkas Lénárd | Kurucz Balázs Palásti Marcell Szabó Csege 92 pont | 3. hely | Kisokosok | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Czirják Áron | Csókás Péter Tánczos Lili Várkonyi Zsombor 92 pont | 4. hely | Logikai 4-es | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Fatér Petra | Korompay Róza Korvicska Benedek Pásztor Benedek 91 pont | 5. hely | Négybe törve | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Andó Lujza | Felfalusi Bence Simon Benedek Gábor Tóth Lehel 87 pont | 6. hely | Kata és csapata | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Körtvélyessy Kata | Varga Zsolt Szeibert Barnabás Bertalan Olivér 85 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Számászok | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Virág Levente | Besenyei Levente Deleán Kristóf Horváth Áron 78 pont | 8. hely | Thál-észkör | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Csongrádi Kristóf | Tóth Júlia Viola Méry Ambrus Levente Horváth Orsolya Anna 73 pont | 9. hely | Ravasz Rókák | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Belány Bodza | Dénes Magor Tóth Regina Tóth-Szabad István 70 pont | 10. hely | Számország uralkodói | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Angyal Balázs | Bauman Richárd Megyeri Lili Maurer Christoph 67 pont | 11. hely | Matematika bajnokai | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Bognár Lea | Gajdos Marcell Somogyi Zsófia Sülyi Mátyás 67 pont | 12. hely | Számlovagok | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Koszti Klaudia | Pák Sára Oláh Dóra - 66 pont | 13. hely | Bőröndhalak | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Di Giovanni Bence | Pauli Miksa Szabó Máté Tóth Gellért 64 pont | 14. hely | Mini zsenik | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Szarvas Rita | Keszthelyi Jázmin Fazekas Márton Wrabel Lilla 61 pont | 15. hely | Szerencseszámok | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Lótos Bence | Oláh Dorina Steinbach Kamilla Szabó Gábor 61 pont | 16. hely | Vérbeli Matekosok | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Bezie Ines | Gyulai Koppány Nagy Viola Tüske Anna 60 pont | 17. hely | Számtanillák | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Ésik Luca | Galambos Réka Naderi Szonja Zöllner Lili 60 pont | 18. hely | Kígyók | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Fodor Barnabás | Kovács Balázs Tóth Zita Varsányi Levente 59 pont | 19. hely | Fodros Észlények | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Ilyefalvi Hanga | Kátai Gréta Róth Rebeka Simon Dominik 56 pont | 19. hely | Matek-agyúak | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Erőss Viktória | Keskeny Natália Réfi Bálint Szőkedencsi Marcell 56 pont | 21. hely | Négyszögek | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Blaskó Bálint | Cselőtei Dávid Király Hunor Pál Szabolcs 55 pont | 22. hely | Számkirályok | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Farkas Ábel | Mészáros B. Eszter Rózsa Gergő Szász Boglárka 54 pont | 23. hely | Zseni Hármas | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Adamaski Júlia | Buru Enikő Berényi Dorottya 54 pont | 24. hely | Számrablók | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Kormos Gergely | Hutkai Martin Nagy Botond Kotsis Bálint 54 pont | 25. hely | Agyafúrt | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Tornay-Csomor Viktória | Sebestyén Réka Éger Csenge Árvay-Vass Léna 53 pont | 25. hely | Számvadászok | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Farkas Hunor | Horváth Máté Jáhner Nóra Kéri Dániel 53 pont | 27. hely | Okoskák | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Bogdán Domonkos | Boncz Márton Karabélyos Péter Márkus Sebestyén 52 pont | 27. hely | Számhalászok | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Bereczk Viktória | Kalmár Réka Szabó Lili Keresztényi Zsófia 52 pont | 29. hely | Lego | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Kálovits András | Ménes Zsombor Takács Bence Vadnai Kristóf 51 pont | 30. hely | Gammatyik | Kerék Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Szabó Bence | Kovács Bálint Gálli Kevin Gódor Virág 51 pont | 31. hely | Szuper "négyes" | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Imre Krisztián | Kupa Levente Moldován Kristóf Sebők András 51 pont | 32. hely | Matek Betyárok | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Hauser Balázs | Kolozs Péter Balázs Kristóf 51 pont | 33. hely | Tudorkák | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Kirsch Panna | Balogh Domonkos Nagy Barbara Fábián Gergely 50 pont | 34. hely | Száműzöttek | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Horváth Márton | Somogyi Ákos Varga Veronika Vereckei Maja 49 pont | 35. hely | Forma I. | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Nagy László | Rácz Viktória Somogyi Áron - 49 pont | 36. hely | Észforgatók | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Géczy Zita | Gál Dominik Bartha Máté Bundik Barbara 48 pont | 37. hely | Ász Vadászok | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Fucskó Péter | Frey Domonkos Schnierer Péter Tóth Barnabás 48 pont | 38. hely | Számlátók | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Balázs Réka | Gál Petra Lápossy Renáta Paulik Anna 47 pont | 39. hely | Ész-lények | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Bánóczki Martin | Juhász Botond Karádi Levente Rimóczi Zsolt 47 pont | 40. hely | Einsteinek | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Barlai Nóra | Bozsóki Dorina Czigler Réka Mudra Viola 47 pont | 41. hely | Csili4 | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Czita Máté | Stremeny Benedek Kovács Péter Barna Zoltán 45 pont | 41. hely | Harminchárom | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Halbritter Nina | Hidas Csaba Keresztes Alexandra Szántó Marcell 45 pont | 41. hely | Pirosmotor | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Dávid András | Orosz Apor Zdroba Mirko Módosi András 45 pont | 44. hely | Blemzi | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest III. Szabó Blanka | Danyi Zita Szilágyi Emese - 44 pont | 45. hely | Kockafejűek | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Börcsök Dániel | Cséby Mátyás Fekete Dominik Sóvári Krisztián 43 pont | 46. hely | Aranyszámok | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Krompholcz István | Mány Marcell Molnár Tamás Török Gábor 42 pont | 46. hely | Okoskodók | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Kauderer Dóra | Lipka Lili Huber Márk Paulonics Marcell 42 pont | 48. hely | Észlények | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Lendvay Dorina | Székely Fanni Kerényi Barnabás Trippon Máté 41 pont | 48. hely | Matek menők | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Boda Gergő | Fényes György Gortka Marcell Kovács Igor Nándor 41 pont | 50. hely | Guruk | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Jobbágy Kristóf | Jovicic Jázmin Nyárai Zsombor Pap Ágoston Miklós 40 pont | 50. hely | Mátémárk | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest III. Cser Máté | Priszler Márk - - 40 pont | 52. hely | 1l+3f | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest III. Járai Ádám | Hahn Attila Pintér-Rápa Damos Sipőcz Júlia 39 pont | 52. hely | Számoló párducok | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Felfalusi Petra | Kohári Levente Maros-Szabó Réka Rózsa Richárd 39 pont | 54. hely | Észkarabínerek | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Frigyes Barnabás | Szíjjártó Norbert Fekete Ágoston Berkin Lukács János 36 pont | 54. hely | Kiserdei Matekmókusok | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Dalmadi Lilla | Molnár Attila Vígh Adél Vlasits Levente 36 pont | 56. hely | Matek tündérek | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Bubcsó Lorena | Gyulai Blanka Réti Liána Varju Lili 34 pont | 57. hely | Gondolkodók | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Lorencz Vivien | Mezei Benjámin Jónás Hajnalka Szebenyi István 33 pont | 58. hely | Kódfejtők | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Pál Flóra | Szabadhelyi Lili Tiboldi Eszter Trentin Anna 27 pont | 59. hely | Sziporkák | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Földvári Anna | Homályos Réka Paksai Luca Sára Veress Viktória Ágnes 25 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Oktaéder | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Gyimesi Péter | Beke Csongor Ferenc István Vályi Gergő 142 pont | 2. hely | döntős Googolplex | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Weninger Martin | Edőcs Dániel Németh Bence Bálint Dalma 123 pont | 3. hely | Villámcsigák | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Facskó Vince | Kozák Balázs Gádor Barnabás Makszin Mátyás 105 pont | 4. hely | MMSB | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Hornisch Márton | Klimkó Mátyás Bence Márialigeti Sára Rigó Boglárka 104 pont | 5. hely | 2*2 néha 5 | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Lezsák Domonkos | Vándorffy Áron Király Róbert Székely Márton 101 pont | 6. hely | Nincs nevünk | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Kozák Áron | Végh Erzsébet Vékássy Bendegúz Deák Zsigmond 99 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Eszesek | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Földi Dániel | Halápi Áron Kozák András Molnár Kristóf 96 pont | 8. hely | Tetraéder | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Ralovich Ádám | Nagy Benjámin Juhász Máté Kámány Barnabás 94 pont | 9. hely | Számrendőrök | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Merczel Lúcia | Juhász Lili Német Franciska Demcsák Ágnes 90 pont | 10. hely | Kolibrik | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Adorján Boglárka | Mikó Lili Nemecskó Nóra Vida Jázmin 88 pont | 11. hely | Supermaths | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Adravecz Balázs | Csapó Bernárd Hajdú Gergely Halász Lajos 86 pont | 12. hely | Számtornádó | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Somogyvári Dóra | Kurucz Blanka Thüringer Franciska 84 pont | 13. hely | Bólyai-gólyák | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Rach Nóra | Hőnig Huba Vörös Fanni Canesi Dávid 80 pont | 13. hely | Fradimatek | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Richly Bálint | Scholtz Gergely Trauttwein Péter Waigand Ágoston 80 pont | 15. hely | Sz S | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Bartos Máté | Csuka Máté Szalay Tóth Gábor Wittmann Bence 79 pont | 16. hely | Hotdögök | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Gőgh Márton | Krasznai András Marozsák Tádé Nagy Máté Levente 78 pont | 17. hely | Prímek | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Nagy Nicole | Mezei Jázmin Szarvas Dóra Deák Dorka 77 pont | 18. hely | Csipet Csapat | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Borka Annamária | Csepregi Tamás Csepregi Zsófia Szigeti Dominik 75 pont | 19. hely | Számvadászok | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Gerstenkor Simon | Riba Enikő Száraz Anna Takács Márk 75 pont | 20. hely | Észkerék | Kerék Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Nagy Boglárka | Nagy Eszter Marks Lili - 73 pont | 21. hely | Veresesek | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Vadler Emma | Zágonyi Adrienn Hrehuss Fanni Merczel Lívia 71 pont | 22. hely | 4 matek okos | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Tóth Fanni | Csiszár Dóra Wetzel Dorka Kovács Judit 70 pont | 23. hely | Kétszer kettő néha öt | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest III. Gembala Gergely | Gráf Nóra - - 69 pont | 24. hely | A 4 Einstein | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Gyenes Balázs | Nehéz-Posony Benedek Lestyán Ádám Toór Patrik 67 pont | 25. hely | Okos Mókusok | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Balassa Márk | Herter Veronika Sturbán András Szalona Botond 67 pont | 26. hely | A matek ördögei | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Puscsizna Orsolya | Szalay Zsófia Bulyáki Hanna Juszt Anna 66 pont | 27. hely | Matekzsenik | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Szabó Bianka | Ilyés Hanna Süle Katinka Kiss Alexa 63 pont | 27. hely | Vad Matek Banda | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Zalán Máté | Farkas Zsombor Lunczer Marcell Pásztor Vilmos 63 pont | 29. hely | AFC | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Peres Bálint | Sebestyén Botond Kovács Benedek Nagy Jázmin 62 pont | 29. hely | Honnan tudjam? | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Jelinek Dorka | Szántó Krisztina Viszkei Annamária Várai-Jeges Vajk 62 pont | 31. hely | Rossman | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Kasza Nóra | Kolczonay Borbála László Luca NagyViktória 61 pont | 32. hely | Sünspanok | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Gombkötő Marcell | Győri Fortunátó Lászik Mihály András Wesselényi Farkas 60 pont | 33. hely | Flodobebá | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Faragó Flóra Anna | Lupták Dominik Patrik Káli Bence Vadon Bálint 59 pont | 34. hely | Tigrisek | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Csiki Anna Rebeka | Erhardt Anna Luca Kuncz Réka Pesti Lilla 58 pont | 35. hely | Pókerarcok | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Perjési Inez | Pintér Gábor Scheiber Viktória Simorádi Bence 57 pont | 36. hely | Számháború | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Juhász Viktor | Szabó Áron Turcsányi Botond Váradi Balázs 54 pont | 36. hely | Ziper1. | Zipernowsky Károly Általános Iskola | Budapest III. Ambrus Kitti | Murányi Dávid Szabó Csenge Napsugár - 54 pont | 38. hely | Téglatest | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Tóth Márk | Gonda Henrik Király Levente - 53 pont | 39. hely | Ötöscsapat | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Megyesi Máté | Murin Bence Ádám Nagy Dániel Benedek Osztovits Pál József 51 pont | 40. hely | Frankenstein | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Rigó Péter | Szűcs Bence Monfils Mátyás Károlyi Péter 51 pont | 40. hely | Strucc24 | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Hackermüller Trícia | Patkós Viktória Punk Dóra Sütő Lili 51 pont | 42. hely | FCB | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Kerekes Márk | Czeczon Krisztofer Kovács Kolos Hoszcieszlávszky Adrián 50 pont | 43. hely | Matek terminátorok | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Krammer Krisztián | Bakos Bence Horváth Balázs Kaufmann Donát 48 pont | 43. hely | Számlálók | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Duntzendorfer Kinga | Fehér Péter Juhász Bianka Madár Dominik 48 pont | 45. hely | Kerekes Kutyák | Kerék Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Horváth Csanád | Hadászi Balázs Barna Dániel - 47 pont | 46. hely | Aranycsapat | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Bodnár Benedek | Diamant Zsolt Gergely Botond Mikula Adrienn 46 pont | 47. hely | 1,2,3 | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Farkas Olívia | Bakos Bernadett Janyik Jusztina Kitti - 42 pont | 48. hely | Okoskák | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Diósi Linda | Csengeri Maja Vahl Viviána Liszi Dóra 41 pont | 49. hely | Zokni | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Balogh Barna | Keller Kristóf Vörösvári Nóra - 36 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős E/virágok | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Dócs Bernadett | Bodicsi Bianka Kovács Hanna Zentai Flóra 106 pont | 2. hely | ABCD | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Kovács Levente | Csikós-Nagy Máté Polonyi Domonkos Pálvölgyi Szilveszter 104 pont | 3. hely | Geniusok | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Fuisz Gábor | Gréczi Gergely Misik Márton Kozma Bianka 98 pont | 4. hely | Telefonos Segítség | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Debreczeni Tibor | Huszti Zalán Maszlovics Krisztián Takács Roland 96 pont | 5. hely | Matek megy-e | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Osztovits Kinga Mária | Pálvölgyi Domonkos Parádi Gergely Szomolányi Krisztina Mária 96 pont | 6. hely | Kacsacsőrű Karry | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Jakab Levente | Horváth Csenge Szombathelyi Anna Vasadi Rozi 95 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Ész a négyzeten | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bara Dániel | Győrffy Ágoston Havas Dániel Kristófcsák Tamás 93 pont | 8. hely | Noname | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bertók Zsanett | Kovács Sára Raffai Fanni Varga Luca 92 pont | 9. hely | Always one direction | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Boncz Mária | Korompay Zsófia Petrovics Sára Székely Orsolya 91 pont | 10. hely | Édesnégyes 2. | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Várkonyi Botond | Láda-Hartyáni Barnabás Lakatos Máté Szóráth Gergely 90 pont | 11. hely | Dafazili | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Szántó Dániel | Radvánszki Fanni Szöllős Zia Csontos Lilla 87 pont | 12. hely | Vidrák | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Wirker Bálint | Erdélyszky-Kiss Kevin - - 82 pont | 13. hely | Myre Malacok | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Ágai Ábris | Barabás Bence Kereszturi András Raffai Márk 82 pont | 14. hely | Ész - Book | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Balog Eszter | Mikulinecz Réka Üveges Zsófia Valu András 81 pont | 15. hely | Szuperovi | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Apa Zoltán Krisztián | Riegler Máté Szvétek-Müller András Zsolt Telegdi-Kőbe Richárd Zoltán 80 pont | 16. hely | Széles vágta | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Miterli Zsófia | Molnár Márk Besenyei András Büki Máté 78 pont | 16. hely | Vegyes páros | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest III. Csepregi Janka | Krajczár Blanka Rothärmel Réka Verebélyi Réka 78 pont | 18. hely | Buckalakók | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Antal Ármin | Nagy Gábor János Tóth Marcell András Vass Péter 77 pont | 19. hely | HUNcutok | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Németh Rebeka | Demeter Nóra Glatz Blanka Veress Luca 77 pont | 20. hely | Abágsapé | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Miskolczi Abigél | Király Ágnes Plank Sarolta Sallay Péter 72 pont | 20. hely | Matek mókusok | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Bonyhai Krisztina | Hollós Karolina Tóth Panna Réka Zorgel Emese 72 pont | 22. hely | Eszejött | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Day Benjamin | Töreky Fanni Kelen Letícia Hargitai Dóra 71 pont | 23. hely | GCSKA | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Gönczi Gábor | Konta Csanád Kovács Kamilla Stirling András 71 pont | 23. hely | Négyzetgyökerek | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bőzsöny Olivér | Hanák Zoltán Páczelt Patrik Révész Viktor Barnabás 71 pont | 25. hely | Adkozson | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Domonkos Nikolett | Kovács Gerzson Kovács Nikolett Szabó Adél 70 pont | 25. hely | Csupapipa | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Czunyi Dóra | Oláh Dorka Sárközi Panna Szeidl Sára 70 pont | 25. hely | Törpikék | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Kovács Dániel | Major Cintia Kerecsendy Adrienn Csilla Pál Noémi 70 pont | 28. hely | Pótkerék | Kerék Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Ritzl Bence | Molnár Zsófia Gévai Marcell Petróczy Máté 70 pont | 29. hely | Kerékkötők | Kerék Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Borbás Timea | Antal Gábor Pulugor Dóra - 69 pont | 30. hely | Menőmanók | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Südi Júlia | Kertai Lili Földes Anna Rádi Rebeka 68 pont | 31. hely | Csillagjárók | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Barna Zsófia | Kis Luca Mikó Petra Szabó Rebeka 68 pont | 32. hely | Törtető | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Göndöcs Máté | Jusztusz Gyula Besenyei Tamás Szili Maximilián 66 pont | 33. hely | TF2 | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Bokor Gergely Bálint | Kató Csaba Márkus Péter Könczöl János 65 pont | 34. hely | Bólymatek | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Szilágyi Lili | Pamuki Martin Kleineisel Ádám Baranyai Vivien 64 pont | 35. hely | A 4 Einstein | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Lampek Léna | Naderi Anna Nagy Mónika Pál Nóra 64 pont | 36. hely | Koala | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Szöllősi Brigitta | Walter Vivien Jakab Flóra Kárpát Flóra 63 pont | 37. hely | Híres négyes | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Csala Dorottya | Környei Veronika Józsa Bojárna Andruskó Flóra 63 pont | 38. hely | Ötös az igazi | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Dezső Márk | Kamondy Henrik Maráz Vince Prinz Márk 63 pont | 39. hely | A 4 muskétás | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Nagy András | Gilicze Márton Berényi Bertalan Góczán Ferenc 62 pont | 40. hely | (N)Agymenők | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Bojtor Bence | Buzogány Péter Huba Mátyás 60 pont | 41. hely | Csili6a | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Piski Laura | Szabó Tamás Gál László Sirály Patrik 60 pont | 41. hely | Matekkosok | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Horváth Andor | Márkus Tivadar Péntek Balázs Scholtz Domonkos 60 pont | 43. hely | Racionális négyes | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Babeczky Lili | Bánóczki Dominika Molnár Blanka Szemán Pálma 59 pont | 44. hely | Matekzsenik | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Ambrus Tímea | Ambrus Melinda Palincza Viola Buru Emese Lilla 59 pont | 44. hely | NYANCAT | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Rozgonyi Csongor | Rakolcza Péter Hámori Dominik Bátyi Bátor 59 pont | 46. hely | Csili6b | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Kókai Viktória | Ábrahám János Ciráki Levente Torday Nándor 58 pont | 46. hely | Medgy-magok | Medgyessy Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Bánáti Anna | Dobos Antónia Draskóczi Dóra Szabó Roland 58 pont | 48. hely | Számadók | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Karácsony Nelli | Pusztai Anna Somogyi Hanna Varga Léna 56 pont | 49. hely | Bölcs Baglyok | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Oláh Bálint | Mihály Viktória Bálint Brigitta László Laura 55 pont | 49. hely | Számfejtők | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Kraska Levente | Talpos Norbert Zentai Szabolcs 55 pont | 51. hely | Combat Arms | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Fekete Szabolcs Dániel | Ludman Géza Armand Kozma Hunor Pásztor Márton Bertalan 55 pont | 52. hely | Professzorok | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Papp Ádám | Gál Nikolett Oláh Gábor - 54 pont | 53. hely | Okostojások | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. An Zheng He Andrea | Schieszl Julianna Korpás Renáta Knapik Tímea 54 pont | 54. hely | Számkirályok | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Gortka Bence | Lajos Zénó Lois László 53 pont | 55. hely | Vesztesek | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bouchelaghem Samir | Dányi Tibor Serfőző Gergely Török Soma 51 pont | 56. hely | Hadzsima | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Márton Gergő | Luzsi Levente Urbán Benjamin Babos Martin 50 pont | 56. hely | Matekmanók | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Balázs Baltazár | Bihari Marcell Borsi Gergely Szabó Dominik 50 pont | 58. hely | Konzerv Dinoszauruszok | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Guba Ákos | Guba Levente Mihalkó Norbert Tóth István 48 pont | 59. hely | Ziper2. | Zipernowsky Károly Általános Iskola | Budapest III. Horváth Zsolt | Pataki Endre Pintér Ádám Szabó Gergő 48 pont | 60. hely | Tudósok | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Gréts Ádám | Zomborácz Károly Kohlhéb Áron Dömötör Kardos Zoltán 46 pont | 61. hely | Like | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Baár Krisztina | Kontra Tímea Sánta Laura Schreiner Dániel 35 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Nyan Cat | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Bátori Gergely | Békei Csaba Peuser Péter Késmárky Csaba 96 pont | 2. hely | Azok Akik | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Balla Péter | Benedek Ákos Bohuss Ákos Rittgasszer Ákos 95 pont | 3. hely | Cziczkányok | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Bezzegh Marcell | Nyeső Olivér Polgár Bence - 79 pont | 4. hely | Okos Zsiráfok | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Fehér Fanni | Huszár Zsófia Kővári Laura Vígh Petra 78 pont | 5. hely | Kockák | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Sápi Eszter | Xu Yan Xin Demeter Bianka Paár Bogáta 77 pont | 6. hely | Okosbogyók | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Bánszky Balázs | Fejes Bianka Adrienn Szabó Henriett Tóth Viviána 77 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Babe | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Barna Bianka | Németh Bence Végvári Anna Hugyecz Enikő 73 pont | 8. hely | Noledavid | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Bezie Laetitia | Gáspár Noémi Lajos Dávid Lászik Vince 73 pont | 9. hely | Részvétel a fontos | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Bárdos Vince Sólyom | Ferenc Bálint Molnár Dániel Nagy Richárd 71 pont | 10. hely | 2L+2F | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Kulcsár Krisztina | Mayer Dávid Dolhai Soma Spekker Ágota 70 pont | 11. hely | Gyökerek | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Bartha Lajos Attila | Ferencz Alex Kis Bendegúz - 67 pont | 12. hely | Szomszéd néni macskával | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Kiss Ádám | Csengeri Ábel Lukács Zalán Labádi Péter 64 pont | 13. hely | Neoncsigák | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Szabó Levente | Simonfi József Farkas Tivadar Kovács Ádám 59 pont | 14. hely | Répatorta | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Altorjay Botond | Józsa Csaba Mesterházy Nikolett Nagy Botond 58 pont | 15. hely | Gőzpöfögészeti Tovalöködöncök | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Horváth Szabolcs | Fontos Marcell Turkevi-Nagy Gellért Magvasi Márk 56 pont | 15. hely | Pink Pici Pónik | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Geiger Flóra | Geiger Szonja Hajdu Zsófia Szabó Dorottya 56 pont | 17. hely | Ziper3. | Zipernowsky Károly Általános Iskola | Budapest III. Cseh Viktória | Csizmadia Balázs Szabó Mercédesz - 55 pont | 18. hely | Mini egerek | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Geist Dorottya | Mucsi Viktória Porkoláb Vivien - 54 pont | 19. hely | 2+2 | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Doncseva Anna Krisztina | Zsiros Eszter Tóth Levente Marján György 53 pont | 20. hely | Csak Norisz | Kerék Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Baka Richárd | Rach Bálint Boros Balázs Olchváry Ambrus 52 pont | 21. hely | Directione | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Porkoláb Anna | Ujvari Kitti Németh Rebeka Gáleg Nikolett 45 pont | 21. hely | Júdea népe front | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Berki Ádám | Langer Péter Ujhegyi Bence Szabalics Tamás 45 pont | 23. hely | IQ Csapat | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Horváth Norbert | Kajati Dániel Perjési Kitti Szénási Fanni 37 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Gyilkos számok | Árpád Gimnázium | Budapest III. Fischer Ádám | Marozsák Tóbiás Soltész Levente János Sarkadi Ákos 115 pont | 2. hely | Tankcsapda | Árpád Gimnázium | Budapest III. Csík Ákos | Ráduly Tamás Zoltán Veress Hunor András Szalai László 115 pont | 3. hely | Cameroon-i törpe kecske | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Perosa Sandra | Mészáros Melinda Facskó Benedek Huszár Dániel 112 pont | 4. hely | Chuck Norris | Árpád Gimnázium | Budapest III. Nagy Ádám | Nagy Balázs Cselovszki Tamás Kovács Richárd 108 pont | 5. hely | Béla és Józsi Kft. | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Puscsizna Bence | Kovács Zalán Márton Tamás Kötél Balázs 107 pont | 6. hely | Robotkutyák | Árpád Gimnázium | Budapest III. Erdélyi Dominik | Jaksics Benedek Kostyál Domonkos 107 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Kisvonat | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Miskolczi Zsófia | Szőcs Krisztina Kozma Balázs Beke Hunor 106 pont | 8. hely | Rossz az, aki rosszra gondol | Árpád Gimnázium | Budapest III. Fazekas Levente | Szabó Mátyás Székely Erika Beáta Farkas Erik 101 pont | 9. hely | Én kicsi pónim | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Krasznai Blanka | Angelus Hanna Korompay Örs Bankó Márton Bendegúz 99 pont | 10. hely | RECIPRÓKA | Árpád Gimnázium | Budapest III. Rátfai Júlia | Rátkai Petra Reichenbach Eszter Szöllősi Bianka 98 pont | 11. hely | Banánturmix | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Pál Szilveszter | Halász Mihály Bulyáki Soma Fekete Zsófia 97 pont | 12. hely | Valutahitel | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Nagy Dominika | Csilling Eszter Szirmai-Szabó Réka Bálint Csenge 96 pont | 13. hely | TIK | Alternatív Közgazdasági Gimnázium | Budapest III. Hámori Tamás | Adamis Ábrahám Honéczy Zoárd Marosi Botond 95 pont | 14. hely | Gőzölgő Marhapörkölt | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Böszörményi Vitéz Ákos | Tenk Lóránt Perosa Patrick Bartha Zoltán 94 pont | 15. hely | dobó-KOCKÁK | Árpád Gimnázium | Budapest III. Benda Orsolya | Werderitsch Lili Dallos Anna Hajnal János Zsuzsa Anna 92 pont | 16. hely | Anonimus | Árpád Gimnázium | Budapest III. Peőcz Krisztián Zsolt | Lővei Vera Takács Eszter Stefkó Szonja 92 pont | 17. hely | Lekváros fánk | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Villám Csenge | Kún Hanga Rozenberszki Zsófia Négyessy Eszter 91 pont | 18. hely | You don't say? | Árpád Gimnázium | Budapest III. Madácsi András | Rákosi Dávid Tóth Balázs Varga Levente 89 pont | 19. hely | Retesz | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Hajdú Mihály | Major András Metykó András Petrik András 89 pont | 20. hely | Csatakacsák | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Hajdú-Molnár Illés | Börcsök Barnabás Szalai Gyula Szügyi Attila 87 pont | 21. hely | Csakazért.com | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Wallner Andrea Orsolya | Kaposi Benedek András Kurucz György Jalsovszky Péter Leó 81 pont | 22. hely | ABERCROMBIE SZARVASOK | Árpád Gimnázium | Budapest III. Pál Elza | Punyi Dorka Szarvas Bálint Veres Bálint 80 pont | 23. hely | Lepketüszik | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Koczka Csenge Dorottya | Apró Noémi Cerghizán Délia Mercédesz - 75 pont | 24. hely | Anonymus | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Erős András | Gonda Ádám Havas Dávid Kirisits Bence 73 pont | 24. hely | Pingvin riders | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Jahoda Anna Veronika | Angyal Kata Pálffy András József Berta Bendegúz Áron 73 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Nyerők | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Bátori Levente | Varga Milán Kótai Dániel Iványi Illés 85 pont | 2. hely | Agyamramenők | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Banczik Zoltán | Jávor Bálint Ferenc Keresztes Ádám Endre Kovács Gergő 84 pont | 3. hely | 1-10 | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Árkossy Máté | Beöthy-Molnár Mátyás János Lengyel Mária Nyáry Vilmos 75 pont | 4. hely | Prime(á)k | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Haklik Tünde | Kulcsár György Csapó Vivien 73 pont | 5. hely | Feláldozhatók | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Csepregi Ádám | Hegedűs Tamás Kúti Anna Lendvai Dénes 69 pont | 6. hely | Győztesek | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Kámán Márk | Eckstein Krisztina Jurisits Marcell Veszelyi Balázs Bence 67 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Váradi Vegyes | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Bonácz Zsófia | Gyürky Máté Jordán Lili Legéndi Ádám 66 pont | 8. hely | Muty-Muty2 | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Hadobás Martin | Salem Fanni Rácz Natália Kovács Márton 64 pont | 9. hely | ECCAVU | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Hoóz Krisztina | Gál Nicole Barczikay Fruzsina Török Dóra 61 pont | 10. hely | Váradi Fiúk | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Kovács János | Németh Soma Szalontay Csaba Török Dániel 59 pont | 11. hely | 1+3 | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Zabó Enikő | Pomázi Marcell Nagy Viktor Zsombor Horváth Bálint 57 pont | 12. hely | Villám Tesók | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Altvater Áron Kende | Veréb Zsófia Baranyai Adél Klucsarits Zóra 56 pont | 13. hely | Négyismeretlen | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Szabados Zsófia | Varga Luca Szucsics Tímea Pokorny Dorottya 55 pont | 13. hely | Tombraider2 | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Gellér Réka | Monfils Zoé Medveczki Cintia Füzi Flóra 55 pont | 15. hely | Ez érthetetlen | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Papp Zoltán | Stéger Dalma Stéger Dávid Szalai Balázs 50 pont | 16. hely | Ír hegyi kecskék | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Bujdos Vivien | Kiss Franciska Tóth Kata 48 pont | 17. hely | Okosak és szépek | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Szarka Gábor | Malek Szilvia Mudra András Fehér Szilveszter 45 pont | 18. hely | FITCH | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Vereczky Anita | Martin Mathieu Csiszér Tamás Boczka Bálint 42 pont | 18. hely | Ziper4. | Zipernowsky Károly Általános Iskola | Budapest III. Hadadi Richárd László | Langó István Szentkirály Benjamin Szuromi Anna 42 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős nAGYmenők | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Szlama Benedek | Vékássy Áron Temesvári Máté Dhillon Vikram 128 pont | 2. hely | Nukleáris Hagymaleves | Árpád Gimnázium | Budapest III. Kristófcsák Dániel | Németh Dániel Szondy Dániel Ungvárszky Balázs 109 pont | 3. hely | Kaland | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Szabó Alexandra | Gulyás Orsolya Krasznai Adél Szalay Dorottya 107 pont | 4. hely | HyperCubes | Árpád Gimnázium | Budapest III. Fetter László | Kiss Kornél Márkus Tamás Szalay Bence 100 pont | 5. hely | R.R. | Árpád Gimnázium | Budapest III. Börcsök Dóra | Korompai Zsolt Mura Brigitta Skrodzki Sandra 98 pont | 6. hely | Utolsó Vérsünök | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Radnai László | Török Attila Balázs Ákos Iványi Balázs 98 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | KisKukák | Árpád Gimnázium | Budapest III. Bea Bence | Deák Gergely Rigó Péter Szabó Gergely 91 pont | 8. hely | Csónakos | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Uhrman Ádám | Szilágyi Bence Révész Sára Ralovich Kinga 90 pont | 9. hely | Bohókások | Árpád Gimnázium | Budapest III. Németh Domonkos | Raffaj András Rosta Gergő Varga Vajk 83 pont | 10. hely | Tininindzsa teknőcök és az Arany Mercedes legendája | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Antal Márton | Bőzsöny András Vikár Simon Teszárik Ádám 81 pont | 11. hely | Páratlan négyes | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Perecz Gergely | Horváth Brúnó Szalay Máté Mészáros Artúr 79 pont | 12. hely | Hősök | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Martini Dávid | Fehér Ticián Csapodi Márton Závoti Olivér 78 pont | 13. hely | Recipróka | Alternatív Közgazdasági Gimnázium | Budapest III. Kovács Dominika | Andrási Szilvia Darvas Levente Fernezelyi Simon 73 pont | 14. hely | Padlizsám | Árpád Gimnázium | Budapest III. Bácsalmási Oszkár | Kovács Iván Szakszon János Varga Bendegúz 70 pont | 15. hely | szaftos csillámkolbászok | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Lancsár Eszter | Metykó Orsolya Nagy Gergely Pataki Fanni 60 pont | 16. hely | Ma-Tematika | Alternatív Közgazdasági Gimnázium | Budapest III. Bődey Júlia | Nánai Szűcs Dóra Kovács Áron Kalmár Gergő 58 pont | 16. hely | Pöld | Árpád Gimnázium | Budapest III. Kardos Lili | Chrobot Noémi Bokor Ágnes Fekete Csenge 58 pont | 18. hely | FARMERNADRÁG | Árpád Gimnázium | Budapest III. Bodnár Gergely | Boross Tamás Hermann Tamás Kiss Zoltán 53 pont | 19. hely | Underdog | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Bötös Dávid | Falus Ádám Marosfalvi Marcell Szaszkó Bence 52 pont | 20. hely | kettő a másodikon | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Balogh Bianka | Filetóth Fanni Major Luca Kovács Anna 50 pont | 21. hely | MCDFSZR | Alternatív Közgazdasági Gimnázium | Budapest III. Tóth Artúr | Mile Marcell Simon Benedek Karvalits Tamás 46 pont | 22. hely | Mateknősök | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Dávid Zsuzsanna | Kincses Domonkos Kiss Ádám Mihalik Janka 45 pont | 23. hely | VEMM | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Barabás Márk | Bányai Eszter Bolvári Viktória Dora Emese 42 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Budapest III. | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Langer Katalin | Budapest III. | Aquincum Általános Iskola | Feketéné Veres Kinga | Budapest III. | Aquincum Általános Iskola | Konrádné Érsek Tünde | Budapest III. | Árpád Gimnázium | Kézér Ildikó | Budapest III. | Árpád Gimnázium | Számadó László | Budapest III. | Árpád Gimnázium | Sztojcsevné Fekete Mária | Budapest III. | Bárczi Géza Általános Iskola | Bánlakiné Németh Ildikó | Budapest III. | Bárczi Géza Általános Iskola | Honosi Ágnes | Budapest III. | Bárczi Géza Általános Iskola | Kövér Gábor | Budapest III. | Csillaghegyi Általános Iskola | Cseri Ferencné | Budapest III. | Dr. Béres József Általános Iskola | Szepesiné Józsa Judit | Budapest III. | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Dr. Madocsainé Tóth Mária | Budapest III. | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Kertészné Abonyi Hedvig | Budapest III. | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Kalmárné Vörös Zsuzsa | Budapest III. | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Kérges Gáborné | Budapest III. | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Nagyné Török Márta | Budapest III. | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Szabóné Varga Erzsébet | Budapest III. | Fodros Általános Iskola | Bódiné Pintér Erika | Budapest III. | Krúdy Gyula Általános Iskola | Asbóth Viola | Budapest III. | Krúdy Gyula Általános Iskola | Bogár Tamásné | Budapest III. | Krúdy Gyula Általános Iskola | Lendvai Erzsébet | Budapest III. | Krúdy Gyula Általános Iskola | Menich Katalin | Budapest III. | Krúdy Gyula Általános Iskola | Pártos Péterné | Budapest III. | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Nemecskóné Szabó Zsuzsanna | Budapest III. | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Oláhné Balogh Éva | Budapest III. | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Szeőkéné Tanai Éva | Budapest III. | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Borsos Irén | Budapest III. | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Fórisné Horváth Ágnes | Budapest III. | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Jenővári Ágnes | Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Burian Hana | Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Katona Dániel | Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Simon János | Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Számadóné Békéssy Szilvia | Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Tassy Gergely | Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Varga Mária | |