Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Kisokosok | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Bíró Janka | Hegedűs Patrik Német Zsófi Varga Péter 125 pont | 2. hely | döntős Vakkancsok | Debreceni Református Hittudományi Egyetem Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános Iskolája | Debrecen Vincze Nikolett | Nagy Bence Botond Héty Emese Héty Hajnalka 123 pont | 3. hely | Tudó-sokk | Baltazár Dezső Református Általános Iskola | Hajdúböszörmény Nyíri Sándor | Parrott Gábor Pinte Tamás Rákos Máté 110 pont | 4. hely | Matek zsenik | Gönczy Pál Általános Iskola | Debrecen-Józsa Erdélyi Barnabás | Nagy Levente Székely Dóra Tiszlavicz Janka 104 pont | 5. hely | Centiméter | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Dobos Dániel | Károly Kinga Tóth Dominik Váradi Marcell 103 pont | 6. hely | Törpokosok | Kálvin Téri Általános Iskola Tagintézmény | Püspökladány Szilágyi Kristóf | Sass Lídia Barát Péter Lővei Stefi 99 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Menő nyerők | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Csiszár Bence | Kovács András Nagy Zoé Perge Blanka 98 pont | 7. hely | Okosodó kálvintérisek | Kálvin Téri Általános Iskola Tagintézmény | Püspökladány Fonyó Simon | Hajzer Erika Lövei Károly Veres Csenge 98 pont | 9. hely | Kossuth kiflik | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Bodrogvári- Csikó Dóra | Pálfi Szabolcs Rátonyi Lili Sorosi Péter 96 pont | 10. hely | Győztesek | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Katus Dóra Krisztina | Nagy Léna Vanda Rybaltovszki Anna Siró Zsófia Anna 95 pont | 11. hely | Okos BT | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Abari Gergő | Bálint Éliás Csordás Ruben Kerekes Bence 95 pont | 12. hely | Számpörgetők | Gönczy Pál Általános Iskola | Debrecen-Józsa Berki Virág | Görömbey László Révész Vera Szabados Gergő 93 pont | 13. hely | Fantasztikus négyes | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Árkosy Hanna Szonja | Boján Vince Holléry Balázs Tibor Szabó György Péter 91 pont | 14. hely | Kossuth császárai | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Arnold Sarlott | Fekete Domán Petrovics Péter Ruszti Kolos 87 pont | 15. hely | Kenguruk | Dózsa György Általános Iskola | Debrecen Marincsák Zsanett | Kiss Boglárka Máthé Ákos Dudás Levente 85 pont | 16. hely | Töprengők | Csapókerti Általános Iskola | Debrecen Antal Zsófia | Czövek Zsombor Svintek Richárd Tóth Richárd 83 pont | 17. hely | Okoskák | Vénkerti Általános Iskola és AMI | Debrecen Deák Levente | Küzmös Balázs Bodó Dániel Németh Márk 83 pont | 18. hely | Okos négyes | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Balogh Balázs | Kondorosi Panna Kovács Anna Vigh Gergő 82 pont | 19. hely | Aranyos okoskák | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Bistey Noémi | Molnár Borbála Hermann Dénes András Molnár Panna 81 pont | 20. hely | Agytornászok | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Miklóssy Katinka | Petrikovics Viktória Szőke Zsombor Ulics Bence 79 pont | 21. hely | Kossuth okoskái | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Bíró Béla | Hahn Flóra Nagy Fanni Sápi Flóra 78 pont | 22. hely | Számvarázslók | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Bakó Ádám | Kiss Csenge Molnár Bence Török Judit 77 pont | 23. hely | Matek zsenik | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Dankó Ákos | Nagy Boglárka Pap Kristóf Csaba Szabó Szabina 77 pont | 24. hely | Legyőzhetetlenek | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Juhász Zoltán | Fekete Richárd Szabó Ruben Balázs Zahuczky Botond 76 pont | 25. hely | "Szupernégyes" | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Czeglédi Noémi | Hartmann Borbála Sztancs László Tóth Benedek 76 pont | 26. hely | Legendák | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Diószegi-Szabó Bence | Lóczi Ilka Széll Marcell Vidnyánszky Ádám 72 pont | 27. hely | Négyzetrács | Szent Bazil Oktatási Központ | Hajdúdorog Bereczki Evelin | Rácz Kevin Simon Zoltán Szőke László 71 pont | 28. hely | Okoscsajok | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Katonka Kitti | Rózsa Sarolta Szabó Dóra Tömöri Lídia 69 pont | 29. hely | Gondolkodók | Bethlen Gábor Általános Iskola | Hajdúböszörmény Rozs Botond | Silye Tamás Nagy Erik Molnár Róbert 66 pont | 30. hely | OKOSKODÓK | Óvoda,Általános és AMI Bagamér | Bagamér Kiss Dániel | Kiss Fruzsina Papp Patrik Rézműves Sebasztian Gyula 66 pont | 31. hely | Kossuth csillagai | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Bogdándy Béla | Gudor Karolina Tamás Bianka Úr Amina 65 pont | 32. hely | Arany-négyes | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Bartók Julianna | Molnár Borbála Pete András Pohl Bence 64 pont | 33. hely | Csillagos ötösök | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Balogh Zalán | Czéh Kata Kalocsai Máté Káplár Júlia 62 pont | 34. hely | Kossuth huszárai | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Demény Márton | Gali Péter Gimes Szabolcs Juhász Ádám 62 pont | 35. hely | Szorzótábla | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Balla Fruzsina | Gyöngyösi Nóra Nagy Bence Tóth Zoltán 61 pont | 36. hely | Okos srácok | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Bartossik Balázs | Fige Kristóf Pataki Annamária Sárvári Balázs 61 pont | 37. hely | 1x1-esek | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Girán Gábor | Rácz Norbert Révész Csongor Szarvas Benjámin 59 pont | 38. hely | Matekzsenik | Dózsa György Általános Iskola | Debrecen Vértesi Judit | Gáspár Zsófia Matkó Réka Szabados Balázs 59 pont | 38. hely | Tudorkák | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Asztalos Zoltán | Bene Zoltán Munkácsy Marcell Szőllősi Adrienn 59 pont | 40. hely | Eszes négyes | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Praczu Léna | Modrovics Ákos Baranyi Kamilla Seres Gábor 58 pont | 41. hely | A 4 töprengő | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Dede Nikoletta | Széll Tímea Zsófia Abelovszky Bernadett Erzsébet Hegedűs Gergő 57 pont | 42. hely | Kaméleonok | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Béres Dávid | Szilágyi Márton Hámori Attila Bridgwater Annouskha 56 pont | 43. hely | Harmadikos Matekosok | Bocskai István Általános Iskola, Gimnázium, AMI és EPSZ | Hajdúnánás Csiszár Dorottya | Megellai Dorka Memaj Sinan Siró Tamara 55 pont | 44. hely | A négy merész | Baltazár Dezső Református Általános Iskola | Hajdúböszörmény Gyürky Tamás | Gargya András Gyulai Fruzsina Mező Rebeka 54 pont | 45. hely | Villám manók | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Bihari Ákos | Major Tamás Feltein Botond Welten Brúnó 53 pont | 46. hely | Matek-piramis | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Kertész Anna | Kovács Teodóra Lelesz Zsanett Mag Orsolya 52 pont | 47. hely | OKOS MATEKOS | Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola | Hajdúszoboszló Hallay Csaba | Győrfi Tünde Kerékgyártó Anita Kárai Levente 49 pont | 48. hely | "Számtankirályok" | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Cseke Dániel | Imre Mihály Imre Noémi Virág Nóra 48 pont | 49. hely | Tudósok | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Fenyvesi Orsolya | Kókai Péter Márkus Veronika Mészáros Tamás 47 pont | 50. hely | 4kobak | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Hajdúdorog Berencsi Sándor | Jádi Bence Tóth Evelin Török Petra 45 pont | 50. hely | Micimackó | Bocskai István Ált. Isk. és AMI Sárándi Kossuth Lajos Ált. Iskolája | Sáránd Eszenyi Patrícia | Kovács Anna Pálóczi Réka Szabó Péter 45 pont | 52. hely | NÉGYES-FOGAT | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Hajdúböszörmény Dobó István János | Jenei Jázmin Nemes Dominik Székely Norbert 42 pont | 53. hely | Szupercsapat | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Füzesi Marcell | Leiti Márk Szakadáti Zsófia Szilvási Gergely 42 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Okos Aranyosok | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Csernyánszky Balázs | Geisz Adrienn Kapi László Lengyel Ádám 110 pont | 2. hely | 3-D | Szent Bazil Oktatási Központ | Hajdúdorog Für Dominik | Kiss Árpád Oláh Viktória 95 pont | 3. hely | Arany csapat | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Harangozó Péter | Illés Nándor Matkó Norbert Rontó Szófia 93 pont | 4. hely | Matek Ninzsák | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Baráth Bálint | Baráth Bertalan Kádár Artemon Sánta Ármin 87 pont | 5. hely | Nincs jel | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen K. Szabó Mátyás | Supp György Szűcs Álmos Tóth Richárd 84 pont | 6. hely | Matekockák | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Kosda Judit | Lóczi László Szilágyi Márton Vári Balázs 83 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | "Zseni Palánták" | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Fehér Balázs | Némethi Bence Ó. Szabó Ákos Vitányi Petra 79 pont | 8. hely | Matesók | Arany JánosMagyar-Angol Kéttannyelvű Ált. Isk.és AMI | Ebes Kiss Zoltán | Dér Zsombor Szoboszlai Botond Kovács Márk 76 pont | 9. hely | Ütős Négyes | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Kovács Mihály | Sápi Csaba Szabó Lajos Varga Anna 74 pont | 10. hely | Villámok | Vénkerti Általános Iskola és AMI | Debrecen Csige József | Márton Milán Molnár Lehel Kurely Mózes 72 pont | 11. hely | Arany guru | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Bereményi Bálint | Felföldi Levente Sándor László Vass Luca 72 pont | 12. hely | A négy számkirály | Baltazár Dezső Református Általános Iskola | Hajdúböszörmény Kapusi Bernadett | Debreczeni Dorina Ecsedi Boglárka Fegyveres Fanni 70 pont | 13. hely | Kisokosok | Kálvin Téri Általános Iskola Tagintézmény | Püspökladány Mile László | Makula Zsófia Sass Rozina Szentannai Csaba 70 pont | 13. hely | Matek zsenik | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Aranyos Bence | Bulátkó Márton Farkas Ádám Sorosánszki Péter 70 pont | 15. hely | Észbontók | Erőss Lajos Református Általános Iskola és A.M.I. | Püspökladány Berde Márton | Boros Botond Demeter Dávid Vámosi Olivér 70 pont | 16. hely | Okos Sün | Barsi Dénes Általános Iskola | Komádi Kása Eszter | Hagymási Bernadett Németh Boglárka Héder Márk 70 pont | 17. hely | Közös Agy | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Csősz Réka | Demeter Marcell Elek Donát Levente Kapcsa Ákos Máté 69 pont | 18. hely | Furfang | Arany János Általános Iskola | Létavértes Kelemen Panna | Katona Tibor Tarnai Panna Turucz Szabolcs 68 pont | 19. hely | Szuper négyes | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Dóró Elizabet | Fendrik Tibor Makai Attila Nagy Gergely 68 pont | 20. hely | Matek Boys | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Borbély Nándor | Dancs Márton Enyedi Máté Nemes Péter 67 pont | 21. hely | Matek tatuk | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Fekete Anna | Klekner Hunor Mészáros Eliza Papp Szabolcs 65 pont | 22. hely | Kocka fejek | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Czifra Anita | Kéry Bálint Kun Zsuzsanna Salánki Anna 64 pont | 23. hely | Ügyes négyes | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Balogh Zoltán | Lesnyák Péter Pórszász János Pál Szabó Botond 61 pont | 24. hely | Számfalók | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Vadon Dániel | Köbli Zsolt Szombati Edvin Szendrei Márk 61 pont | 25. hely | Kinizsi négyes | Kinizsi Pál Általános Iskola | Debrecen Bartalos Laura | Bertalan Márta Gál Boglárka Szegedi Emese 60 pont | 26. hely | Töprengők | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Szakács Izabella Kinga | Bátori Angelika Éva Pál Tamás Gál Benjámin 59 pont | 27. hely | Baglyocskák | Debreceni Református Hittudományi Egyetem Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános Iskolája | Debrecen Sánta Johanna | Király Nikolett Szőke Csenge Császár Zsófia 58 pont | 28. hely | Agytornászok | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Szövérfi Ádám | Bihari Petra Háló Petra Décsei Balázs 57 pont | 29. hely | Számtalan | Irinyi József Általános Iskola | Hosszúpályi Szurkos Johanna Sára | Zilahi Zsombor Novotni Boglárka Kovács Ákos 56 pont | 30. hely | Aranyászok | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Docsa Bence | Görög Balázs Gyulai Ádám Halász-Mojzes Barnabás 55 pont | 31. hely | TEDE | Bocskai István Ált. Isk. és AMI Sárándi Kossuth Lajos Ált. Iskolája | Sáránd Ág Dominik | File Tibor József Gábor Emese Kun Edit 55 pont | 32. hely | Oszthatók | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Gönczi Áron | Kálmán Gyöngyvér Kárándi Kata Szilágyi Fruzsina 54 pont | 33. hely | MATEKOSOK | Óvoda,Általános és AMI Bagamér | Bagamér Ásztai Enikő | Kerekes Eszter Kovács Kinga Anita Szatmári László 52 pont | 34. hely | Negyedikes Matekosok | Bocskai István Általános Iskola, Gimnázium, AMI és EPSZ | Hajdúnánás Balogh Enikő | Jantek Dóra Kállai Szabolcs Varga Máté 51 pont | 35. hely | Okos tojások | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Andorkó Tamás | Baló Mátyás Beke Balázs Sándor Anna 50 pont | 36. hely | Kis Borsok | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Dávid Gréta | Dienes Bence Kovács Renáta Szőllősi Bence 50 pont | 37. hely | "Numberking" | Szent Bazil Oktatási Központ | Hajdúdorog Lovas-Kondor Zalán | Mányák Dóra Sziszák Ferenc Tóth Balázs 49 pont | 38. hely | SZakSiBa | II. Rákóczi F. Ált. Isk. és AMI | Hajdúsámson SZABÓ VANDA | SZABÓ KRISTÓF SIMON ANDRÁS BAJKA NIKOLETT 48 pont | 39. hely | (N)agymenők | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Geszti Gréta | Glavosits Villő Kathalawala Rosemary Szilágyi Zsófia 48 pont | 40. hely | Aranyos zsenik | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Mészáros Lujza | Neuwirth Laura Zahuczky Zsófia Zajácz Eszter 47 pont | 41. hely | Észbontó | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Hajdúdorog Gergely Kristóf | Gyuró András Hudák Nikolett Szalka Jázmin 45 pont | 41. hely | Fantastic 4 | Bárdos Lajos Általános Iskola | Hajdúszoboszló Bihari Viktória | Molnár Benedek Nagy Gábor Pávai Viktor 45 pont | 43. hely | Számkirályok | Barsi Dénes Általános Iskola | Komádi Balogh Huba Kadosa | Pénzes Petra Simon Csenge Bujdosó Viktória 44 pont | 44. hely | Eszelős | Csapókerti Általános Iskola | Debrecen Kovács Fanni | Géber Gréta Sági Tímea Kerekes Liliána 44 pont | 45. hely | Fantasztikus négyes | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Kertész Gergely | Mező Péter Szabó Bálint Tóth András 42 pont | 46. hely | Mega - Agy | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Győri Blanka | Kiss Bernadett Szabó Dániel Uzonyi Anna 40 pont | 47. hely | "Névtelen nulla" | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Gáti Réka | Gulyás Zalán Kárpáti Gergely Papp Dávid 40 pont | 48. hely | Fantasztikus 4-es | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Bertalan Anna | Dimand Márton Mezei Lili Varga Dávid 38 pont | 49. hely | Dinamitok | Arany János Általános Iskola | Létavértes Bodnár Gergő | Herczeg Kinga Szilágyi Nikoletta Szima Szebasztián 31 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Agyafúrtak | Debreceni Református Hittudományi Egyetem Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános Iskolája | Debrecen Hajkó Bálint | Kálmánczhelyi Dóra Zemlényi Regina Gajdos Balázs 107 pont | 2. hely | "Számkirályok" | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Berettyóújfalu Tóth Tamás 5. a | Török Gréta 5. a Bohács István 5. a Erdei Zsófia 5. b 105 pont | 3. hely | Törpillák | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Fehér Flóra Kamilla | Forgács Csenge Gyürky Katalin Nagy Borbála 103 pont | 4. hely | Számkirályok | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Bodó Regina | Csoba Nikolett Kapdos Ádám Kormos Levente 100 pont | 5. hely | Sivatagi rókák | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Dóka Imre Péter | Fekete Tamás Lévai Ildikó Szabó Blanka 98 pont | 6. hely | Száguldó Észgolyók | Huszár Gál Gimnázium, Általános és Alapfokú Művészetoktatási Iskola | Debrecen Hadházi Tamás | Móricz Donát Lakatos Jonatán Losonczy Péter 98 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Einstein fiai | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Deák Bence | Kenyeres- Demeter Péter Kujbus Róbert Tóth Balázs 97 pont | 7. hely | Nyolc ketted | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Jámbor László | Kecskés Bence Serbán István Szabó Tünde 97 pont | 9. hely | „Szőkék” csapata | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Gergely Benedek | Kovács Szandra Lévai Imre Szabó Kata 95 pont | 10. hely | Okos négyes | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Dávid Milán | Pósán Petra Szima Petra Ungvári Gyöngyike 94 pont | 11. hely | Matek 5.3 | Bocskai István Általános Iskola | Hajdúböszörmény Korondán Levente | Venter Máté Sebestyén Ákos Tóth Szabolcs 94 pont | 12. hely | Mini Einsteinek | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Kis Bence | Kovács Fruzsina Szabó Sára Varga Gergő 93 pont | 13. hely | Szépek és okosak | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Máté Dominik | Mező Patrik Horváth Petra Wiwczaroski Lenke 93 pont | 14. hely | Ibolya3 | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Füle Ádám | Kiss Benjamin Bodrogi Márton Varga Attila Benjamin 93 pont | 15. hely | Tudorok | Kálvin Téri Általános Iskola Tagintézmény | Püspökladány Kotra Benedek | Magyar Alexandra Németh Márk Attila Vadász Gergő 92 pont | 16. hely | Arany csapat | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Bessenyei Ádám | Katus Dávid Péter Kristóf Tatos Levente 91 pont | 17. hely | Okos mókusok | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Bihari Tamás | Marusák Anna Tibai Botond - 90 pont | 18. hely | Ibolya1 | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Kovács Borbála | Csige Panna Salga Mirtill Penyige Zita 89 pont | 19. hely | Matek 5.2 | Bocskai István Általános Iskola | Hajdúböszörmény Kathi Klaudia | Kathi Szilvia Tömöri Boglárka Tóth Klaudia 87 pont | 20. hely | Négyes fogat | Kinizsi Pál Általános Iskola | Debrecen Diószegi Anna | Fodor Tamás Kunkli Krisztián Noszály Áron 87 pont | 21. hely | Ibolya2 | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Szabó Ábel | Aranyi Marcell Miklóssy Gellért Varga Bálint 87 pont | 22. hely | Gönczy5 | Gönczy Pál Általános Iskola | Debrecen-Józsa Bőr Richárd | Halász Kristóf Hogya Mátyás Póka Lili 87 pont | 23. hely | MATEK(OK)OSOK | Óvoda,Általános és AMI Bagamér | Bagamér Bencze Boglárka | Bus Nóra Gyöngyösi Flóra Vida Kornél 84 pont | 24. hely | Élő számológép | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Cseke Lajos | Földesi Dávid Varga Tamás Csuka Dániel 83 pont | 24. hely | Okosok | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Albert Kristóf | Almási Kitti Pozsgai Olivér Szilágyi Iringó 83 pont | 26. hely | Középkerti 5letesek | Középkerti Általános Iskola | Hajdúböszörmény Kis Ábel | Rózsa Csenge Szegedi Gergő Tacsi Tamás 82 pont | 27. hely | Matek lányok | Bocskai István Általános Iskola, Gimnázium, AMI és EPSZ | Hajdúnánás Kecskés Emese | Pók Flóra Reszegi Panna Lili T. Tóth Petra Nikolett 81 pont | 28. hely | Tudorok 5.e | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Rózsa Anikó | Komáromi Viktória Anna Tóth Mária Alexa Szabó Ágnes Kata 81 pont | 29. hely | Matek-kosok | Csapókerti Általános Iskola | Debrecen Némethy Andor | Hancsovszki Sándor Baráti Gergő Reskó Dávid 80 pont | 30. hely | CéLiRáNy | II. Rákóczi F. Ált. Isk. és AMI | Hajdúsámson NAGY NÓRA | FILIMON IVETT RÉPÁSI GERGŐ NAGY ZSOLT 79 pont | 31. hely | Agyrémek | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Bere Gergő | Györfi Zsolt Kis Károly Lockár Miklós 78 pont | 32. hely | Kicsi Ország Kincsei | Balmazújvárosi Általános Iskola | Balmazújváros Györfi Dóra | Kunkli Dóra Silling Dorottya Szabó Nina 77 pont | 32. hely | TÖBIBÓNA | Barsi Dénes Általános Iskola | Komádi Nagy Boglárka | Bóné Bernadett Bíró Boglárka Török Gábor 77 pont | 34. hely | Arany matekosok | Arany János Általános Iskola | Létavértes Fehér Dániel | Fülöp Soma Kalmár Gabriella Pongor József 76 pont | 34. hely | Matekos kalandorok | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Hajdúdorog Almási Dénes | Benedek Nándor Krucsó Annamária Daru Enikő 76 pont | 34. hely | Matokosok | Bocskai István Általános Iskola, Gimnázium, AMI és EPSZ | Hajdúnánás Kola Sándor | Molnár Anita Sztanyó Oszkár Varga Fruzsina 76 pont | 34. hely | Okoskák | Petőfi Sándor Általános Iskola | Debrecen Kiss Péter | Krizsán Gréta Lente Lilla Varga László 76 pont | 38. hely | ÉSZLÉNYEK | Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola | Hajdúszoboszló Szabó László | Papp Lajos Nagy János Tar István 75 pont | 39. hely | Tengerész | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Kölcsei Viktória | Kurucz Gréta Széll Gréta Szűcs Kincső 74 pont | 40. hely | Egoista Klán | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Bíró Zsombor Zsolt | Polgári Attila Fülöp Gergely Andirkó Zsófia 72 pont | 40. hely | Okos legyek | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Abari Péter | Dézsi Zoé Rácz Borbála Szabó Gergő 72 pont | 40. hely | Okos Pandák | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Gombos Sándor | Göndör Adrienn Halász Petra Papp Mónika 72 pont | 40. hely | Petőfi2 | Petőfi Sándor Általános Iskolai Tagintézmény | Püspökladány Danka Dániel | Dodó Bence Polcz Péter Radics János 72 pont | 44. hely | 5-LETES REFISEK | Debreceni Református Kollégium Általámos Iskolája | Debrecen Lovász Marcell | Balázsi Soma Guba Levente Jung Levente 71 pont | 44. hely | Aranyosok | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Balogh Tamás | Hamecz Flóra Mircz Máté Olsavszky Dóra 71 pont | 44. hely | Kakukktojások | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Geréb Laura | Gyügyei Vivien Mocsári Henrik Szabó Erika 71 pont | 44. hely | Petőfi1 | Petőfi Sándor Általános Iskolai Tagintézmény | Püspökladány Kiss Ferenc | Nagy Ádám Tomka Boáz Varga Gergő 71 pont | 48. hely | vpai | Veres Péter Általános Iskola | Nagyhegyes Hűse Dorina | Márta Viktória Dézsi Boglárka Bogdán Evelin 70 pont | 49. hely | Vágtató hintalovak | Bárdos Lajos Általános Iskola | Hajdúszoboszló Jónás Endre | Till Virág Nagy Levente Papp Zoltán 69 pont | 50. hely | Felsősök | Vénkerti Általános Iskola és AMI | Debrecen Györfi Heidi Dorina | Hadas Panna Menyhárt Dávid Posztós Zsolt 68 pont | 51. hely | Négyesfogat | Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda | Balmazújváros Ecsedi Enna | Blága Andrea Bordás Kata Tar Orsolya 67 pont | 52. hely | Csajos matekos | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Hajdúdorog Kolozsvári Dóra | Nagy Emese Papp Nóra Kata Urbán Emese 66 pont | 52. hely | Sziporkák | Irinyi József Általános Iskola | Hosszúpályi Almási Tünde | Kósa Petra Mikó Ádám Balogh Gergő 66 pont | 54. hely | Ötödikesek | Bocskai István Ált. Isk. és AMI Sárándi Kossuth Lajos Ált. Iskolája | Sáránd Dankó Szilvia Ágnes | Gyönyörü Zsigmond Pápai Sándor Mászlai Alexandra Petra 64 pont | 54. hely | Számfejtők | Szent Bazil Oktatási Központ | Hajdúdorog Bencze Botond | Debreczeni Dávid Oláh Fanni Petrus Kincső 64 pont | 56. hely | Kossuth fiai | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Balogh Zoltán | Kereki Kristóf Molnár Boldizsár Taskó Dániel 63 pont | 57. hely | Crazy Boys | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Sándor Dávid | Tóth Dániel Juhász András Pósa Levente 62 pont | 57. hely | Matek 5.1 | Bocskai István Általános Iskola | Hajdúböszörmény Szolnoki Dávid | Orosz Levente Szabó Sándor Bakó Zsolt 62 pont | 57. hely | Matekharcosok | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Gál Richard | Tardi Andrea Simon Péter Székely Vivien 62 pont | 60. hely | Okos baglyok | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Gara Zsófia | Kiss Gréta Mazák Janka Virág Bernadett 60 pont | 61. hely | Szuperfejek | Bocskai István Általános Iskola, Gimnázium, AMI és EPSZ | Hajdúnánás Mirkó Ajnácska | Molnár Eliza Nagy Dorottya Veres Barbara 59 pont | 62. hely | Ész-vész | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Bordosi Attila | Pál Norbert Lajos Farkas Máté Fülöp Ádám 58 pont | 63. hely | Ötödölő | Baltazár Dezső Református Általános Iskola | Hajdúböszörmény Rákos Balázs | Kovács Panna Boros Brigitta Szabó Olivér Tamás 57 pont | 64. hely | Matekfalók | Balmazújvárosi Általános Iskola | Balmazújváros Bagosi Nóra | Ármós Róbert Pál Zsuzsa Virág Lukács Dominik 56 pont | 65. hely | OKOSTOJÁSOK | Óvoda,Általános és AMI Bagamér | Bagamér Balla Gyula | Karsai Zoltán Kertész István Rostás Vanesza 55 pont | 66. hely | Flower Girls | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Daku Ágnes | Tóth Gabriella Kulcsár Hédi Dörgő Zsófia 54 pont | 66. hely | Logikus lányok | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Baranyai Réka | Derecskei Réka Nagy Zsombor Szabó Petra 54 pont | 68. hely | Hunyadi5 | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Hunyadi Mátyás Tagiskola | Berettyóújfalu Balázs Zsigmond | Dobi Adrienn Halász Ferenc Kapczár Krisztina 53 pont | 69. hely | Bűvös négyzet | Csapókerti Általános Iskola | Debrecen Nagy Balázs | Czövek Barnabás Pecze Ferenc Fehér Elizabeth 51 pont | 69. hely | Matekzsenik | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Filep Zsombor | Kota Péter László Zalán Szarvas Ferenc 51 pont | 71. hely | A matek 4 királya | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Gombos Szabolcs Fejes Dániel Szilágyi Tamás 50 pont | 72. hely | "Zsenipalánták" | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Fejes Petra | Kovács Hanna Páll Virág Anna Palotai Péter 48 pont | 73. hely | Erőssek | Erőss Lajos Református Általános Iskola és A.M.I. | Püspökladány Székely Péter Gergely | Rozsnyai Péter Seres Gergely Szilágyi Adrienn 47 pont | 73. hely | Nyerő4 | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Nyíri Lilla | Orgonás Regina Rácz Bence Zelenka Marko 47 pont | 75. hely | Nyerőnégyes | Kálvin Téri Általános Iskola Tagintézmény | Püspökladány Egri Viktória | Hegedűs Flóra Nagy Dorina Nagy Henriett 46 pont | 76. hely | Kisokosok | Irinyi József Általános Iskola | Hosszúpályi Varga Dominika | Takács Gréta Nagy Dávid Szegedi Panna 44 pont | 77. hely | Arany Ászok | Arany JánosMagyar-Angol Kéttannyelvű Ált. Isk.és AMI | Ebes Vágner Bálint | Abai Evelin Szathmári Dorina Csízi Hajnalka 43 pont | 78. hely | Bridge | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Kóra Sándor | Kis-Simonka Dénes Péter Lajos Bacskay Krisztina 39 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Kölyök | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Dobi Gergő | Kállai Dániel Szabó Marcell Vári Liliána 109 pont | 2. hely | Jó fejek | Kövy Sándor Általános Iskola | Nádudvar Juhász Réka | Kiss Péter Fejes Iván Bodnár Norbert 109 pont | 3. hely | Matászok | Debreceni Református Hittudományi Egyetem Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános Iskolája | Debrecen Csukás Ádám | Bedő Áron Tóth Sebestyén Szörényi Máté 104 pont | 4. hely | EgoLego | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Dévay Zsombor | Nádasdi Péter Őri Gábor Dominik Székely Mihály 101 pont | 5. hely | B a harmadikon | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Lajos Soma Levente | Tardi Zsuzsanna Poczetnyik Luca Boros Gergő 99 pont | 6. hely | Okoskák | Kálvin Téri Általános Iskola Tagintézmény | Püspökladány Béres Viktor | Horváth Petra Kis Simonka Zsóka Sass Boglárka 95 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Izomagyak | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Cseszlai Annabella | Kazella Réka Király Bence Lóczi Lilla 95 pont | 8. hely | BadBoys | II. Rákóczi F. Ált. Isk. és AMI | Hajdúsámson BRUTÓCZKI LÁSZLÓ | KISS DOMINIK TAR VIKTOR BOTA MÁRK 93 pont | 9. hely | Kombináló Csajok | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Balogh Fruzsina | Pálfi Dorka Kelemen Gitta Kiss Gréta Emese 92 pont | 10. hely | HaDoNeBa | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Bácsi Nelli | Dobránszky Hanna Mező Dóra Osváth Barbara 91 pont | 11. hely | FIFIKÁS REFISEK | Debreceni Református Kollégium Általámos Iskolája | Debrecen Papp Csaba | Fördős Adél Seress Patrik Vojcskó Dániel 87 pont | 12. hely | Dominó | Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda | Balmazújváros Felhősi Beáta | Csobán Eliza Leila Ecsedi Hanna Szeifert Imre 86 pont | 13. hely | Gázsi matekosok | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Bárány Donát | Dobos Dominik Jenei Zoltán Máté Benedek 85 pont | 14. hely | Árpád fiúk | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Csákó Gergő | Polonkai Péter Nagy Szabolcs Kozák Rudolf 85 pont | 15. hely | Dodekaéderek | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Áros Regő | Gyarmati Nóra Halász Anna Nagy Lajos 84 pont | 16. hely | Négyszűnyűkoponyányi monyók | Balmazújvárosi Általános Iskola | Balmazújváros Székely Csaba | Szabó Liza Nádasdi Kata Zsupos Lilla 81 pont | 17. hely | Villámtesók | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Kovács Réka | Székely Kata Móré Blanka Tárkányi Dalma 81 pont | 18. hely | Spanok | Kövy Sándor Általános Iskola | Nádudvar Czina Péter | Székely János Tóth Tamás Horváth Attila 81 pont | 19. hely | "Matematikusok rendje" | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Konyári Nándor | Szabó Bertalan Jusztinián Tófalusi Ádám - 80 pont | 19. hely | Ibolya6 | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen El-Ali Maya | Csomor Lili Brezniczky Ágnes Rozsos Tina 80 pont | 21. hely | Tetraéderek | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Dürgő Virág | Kabai Katalin Fegyverneki Antal Sándor Máté 79 pont | 22. hely | Béták | Vénkerti Általános Iskola és AMI | Debrecen Csige István | Kerékgyártó Kálmán Ködöböcz Dóra Prágai Bálint 78 pont | 22. hely | Nyerő 4-es | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Szűcs Janka | Magyari Lilla Szentei Júlia Dobrossy Beatrix 78 pont | 24. hely | Fantasztikus4-es | Szent Bazil Oktatási Központ | Hajdúdorog Gál Mihály | Kovács Ferenc Kozma Bálint Mile Viktória 78 pont | 25. hely | BOY Matek | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Szabó Bence Ferenc | Nagy László Al-Taani Szeemi Tóth Gergő Patrik 77 pont | 26. hely | Heu-Réka | Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola | Hajdúszoboszló Antal Laura Erika | Sek Veronika Tóth Kata Dalma Uhrin Lili Emma 77 pont | 27. hely | Cuncimókusok | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Herdon Sára | Kenyeres-Demeter Panna Varga Nóra Szucsányi Kincső 76 pont | 28. hely | MatematIQsok | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Bodnár Máté | Boros Bálint Kapcsa Márk Gábor Szilágyi Anna 75 pont | 29. hely | Okosokk | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Csirmaz Gergő | Nagy Levente Patkós Viktória Szabó Fruzsina 75 pont | 30. hely | NPDÁ | Bocskai István Általános iskola | Debrecen Bákonyi Norbert | Hársfalvi Patrik Nyul Dávid Tamás Ádám 75 pont | 31. hely | Elbűvölő Négyes | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Ó Szabó Laura | Szabó Rita Tóth Dóra Kiss Bettina 74 pont | 31. hely | Számkirályok | Irinyi József Általános Iskola | Hosszúpályi Havrilla Szabina | Karalyos Anita Nagy Dorina Kitti Szatmári Dóra 74 pont | 33. hely | Középkerti Okoskák | Középkerti Általános Iskola | Hajdúböszörmény Bódi Ákos | Kocsis Mátyás Orosz Csilla Szilágyi Fanni 73 pont | 34. hely | Észlények | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Kanyári Bence Péter | Papp Gábor Siteri Vilmos Varga József Bertalan 73 pont | 34. hely | Matagyak | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Hajdúdorog Pajkos Lilla | Szilágyi Márk Szőke Krisztina Vislóczki Anna 73 pont | 36. hely | Névtelenek | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Kanyári Kristóf Ádám | Mészáros Gábor Moór Rokkó Zoltán Szűcs Kende 72 pont | 37. hely | Noname | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Kiss Péter | Salánki András Valner Levente Virágh Péter 72 pont | 38. hely | Töprengők | Kinizsi Pál Általános Iskola | Debrecen Csirmaz Laura | Pete Balázs Székelyhidi Dávid Szepesi Máté 72 pont | 39. hely | Vicrory | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Bódi Ádám | Tátrai Dorka Máté Csaba Füleki Balázs 70 pont | 40. hely | Aranyosok | Arany JánosMagyar-Angol Kéttannyelvű Ált. Isk.és AMI | Ebes Piskó Jenő | Pásti Lajos Lakatos-Tálas Ákos Megyaszai Lili 70 pont | 40. hely | Kockák | Eötvös József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Hajdúböszörmény Zelenka István | Kocsis Máté Sóvágó Bence Hortó Dávid 70 pont | 42. hely | Gammák | Vénkerti Általános Iskola és AMI | Debrecen Barta Zalán | Kapusi Barbara Tóth Emese Turjányi Vendel Mihály 69 pont | 43. hely | Négynegyed | Erőss Lajos Református Általános Iskola és A.M.I. | Püspökladány Bagi Ádám | Egri Zsolt Rácz Imre Vince Seres Máté 69 pont | 44. hely | Villámcsapat | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Gesztelyi Márk Aurél | Kiss Róbert Dominik Nagy Viktor Márk Oláh Milán 69 pont | 45. hely | Matek 6.2 | Bocskai István Általános Iskola | Hajdúböszörmény Farkas Hunor | Fegyveres Sándor Horváth Hanna Kathi Péter 68 pont | 46. hely | Köbgyökerek | Bocskai István Általános Iskola, Gimnázium, AMI és EPSZ | Hajdúnánás Balogh Ágnes | Csiszár Milán Husvéth Bence Kovács Ákos 68 pont | 47. hely | "Kisokosok" | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Berettyóújfalu Erdélyi Nóra 6. a | Balogh Sára 6. a Tikos Valéria 6. b Tóth Bettina 6. a 67 pont | 47. hely | Hatodikos Matematikusok | Bocskai István Általános Iskola, Gimnázium, AMI és EPSZ | Hajdúnánás Fehér Gyöngyi | Hodik Lilla Miheller Csaba Máró Bálint 67 pont | 49. hely | Agyrémek | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Horváth Roland | Kanyári Dániel Máté Spitzmüller Dénes Vezendi Szabolcs 66 pont | 49. hely | Hatodikos Matekosok | Bocskai István Általános Iskola, Gimnázium, AMI és EPSZ | Hajdúnánás Berencsi Imre | Csiha Tamás Hernyák István Stefán Erik 66 pont | 51. hely | Sajtkukac | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Czifra Dóra | Illyés Anikó Sinay Réka Szőke Fruzsina 66 pont | 52. hely | MACI56 | Barsi Dénes Általános Iskola | Komádi Kovács József | Horváth Krisztián Fésüs Adrián Kovács Krisztián 65 pont | 53. hely | Zsíros kenyér | Balmazújvárosi Általános Iskola | Balmazújváros Varga Balázs Dávid | Tóth Dávid Kapitány Norbert Nagy Dániel Zoltán 65 pont | 54. hely | Gönczy6 | Gönczy Pál Általános Iskola | Debrecen-Józsa Abuczky Mátyás | Balogh Szabolcs Hamar Boglárka Oláh Dániel 64 pont | 54. hely | Vilmoskörték | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Farkas Zsófia | Nádasdi Éva Nyirkos Vilmos Szenes Ibolya 64 pont | 56. hely | hatodikosok | Bocskai István Ált. Isk. és AMI Sárándi Kossuth Lajos Ált. Iskolája | Sáránd Ág Ronald | Bencsik Dániel Tibor Tutor Tünde Zöld Ernő 63 pont | 57. hely | PeGaZuS_<3RoHaM | II. Rákóczi F. Ált. Isk. és AMI | Hajdúsámson VERES BALÁZS | FEKETE BALÁZS BAJKA MILÁN SZABÓ ADRIÁN 63 pont | 58. hely | Prímek | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Kovács Léna | Muzsnay Lilla Szepesi Dóra Anna Szilágyi Laura 62 pont | 59. hely | Petőfi3 | Petőfi Sándor Általános Iskolai Tagintézmény | Püspökladány Jámbor Tamás | Nádházi Tamás Ordasi Máté Szabó Bence 60 pont | 60. hely | Kokosok | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Borsi Máté | Macsi Martin Samók Dávid Szabó Balázs 60 pont | 60. hely | Lé-talány | Arany János Általános Iskola | Létavértes Andirkó Renáta | Hadházi Zsófia Molnár Laura Szilágyi Réka 60 pont | 62. hely | Fantasztikus négyes | Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda | Balmazújváros Fige Lívia | Sóvágó Ivett Nagy Zsófia Csenteri Dóra Csenge 59 pont | 63. hely | Matek expressz | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Barna Márton | Papp Mátyás Pócsi Tamás - 58 pont | 64. hely | Vadvaddisznók | Bocskai István Általános Iskola | Hajdúböszörmény Tóth Gergő | Szabó Gergő Papp Péter Takács Zoltán 57 pont | 65. hely | Matek 6.1 | Bocskai István Általános Iskola | Hajdúböszörmény Szabó Rebeka | Balla Viktória Gargya Panna Török Mariann 56 pont | 66. hely | Négy szerény észlény | Bárdos Lajos Általános Iskola | Hajdúszoboszló Szabó Áron | Zagyva Csenge Petrovics Péter Nagy Bálint 56 pont | 67. hely | KISOKOSOK | Óvoda,Általános és AMI Bagamér | Bagamér Bocskai Alexandra | Lakatos Anikó Tóth Sándor Gábor Veres Márkó 55 pont | 68. hely | Balu angyalai | Bárdos Lajos Általános Iskola | Hajdúszoboszló Kurucz Ákos Balázs | Török Dóra Oros Orsolya Dömény Veronika 54 pont | 68. hely | Ördögpalánták | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Horváth Virág | Juhász Kamilla Kraszits Eszter Szilágyi Zsófia 54 pont | 68. hely | Szuper 4 | Kálvin Téri Általános Iskola Tagintézmény | Püspökladány Bordás Dóra | Nagy Blanka Pete Fanni Zagyva Viktória 54 pont | 71. hely | Kakukkok | Bocskai István Általános Iskola és AMI, Tépei Általános Iskola | Tépe Balogh Zsófia | Mohácsi Judit Sanyó Zoltán Vadász Viktória 53 pont | 72. hely | Majmócák | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Földvári Kornél | Kálny Zalán Horváth Edina Rebeka Zilahi Anna 52 pont | 73. hely | Csak Csajok | Kövy Sándor Általános Iskola | Nádudvar Szendrei Szabina | Balla Edina Karsa Borbála Papp Kitti 52 pont | 74. hely | Forceteam | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Balogh Csaba | Dénes Sándor Erdős Balázs Hegedűs Bertalan 51 pont | 74. hely | Lángelmék | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Csomor Péter | Gáspár Mátyás Mercs Tamás Nagy Máté 51 pont | 76. hely | Banánharcosok | Balmazújvárosi Általános Iskola | Balmazújváros Hüse Betti | Hadházi Zoltán Ferenczi József Ludnai Gergő 48 pont | 76. hely | Vágjunk bele! | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Fazekas András | Örvendi Balázs Bánhidi Zoltán Kádár Kristóf 48 pont | 78. hely | Dani és a csajok | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Fekete Dóra | Fekete Judit Mádi Gréta Tóth Dániel 47 pont | 79. hely | Duzzadt Agyak | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Hamza Bence | Hassan Ali Ziad Gressa Tibor Kovács Balázs 46 pont | 80. hely | Petőfi4 | Petőfi Sándor Általános Iskolai Tagintézmény | Püspökladány Berecz Dénes | Borsos Lajos Keserű Zsolt Nagy Zsolt 38 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Testvériség | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Hajdúdorog Beke Norbert | Beke Zoltán Krucsó József Oláh Dávid 112 pont | 2. hely | Számológépek | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Bálint Gergely | Gaszner Márton Ludman István Szilágyi Gábor 98 pont | 3. hely | G&B | Balmazújvárosi Általános Iskola | Balmazújváros Radócz Panna | Suba Sára Tar Péter Tóth Attila Dániel 98 pont | 4. hely | Gönczy7 | Gönczy Pál Általános Iskola | Debrecen-Józsa Káplár István | Kiss Balázs Bertalan Szabó Tamás Szatmári Marianna 97 pont | 5. hely | Kicsi csírák újratöltve | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Buri Balázs | Mészáros Péter Tóth Bence Ványi Levente 96 pont | 6. hely | Műveletmegoldók | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Kis-Simonka Vince | Barbócz Boglárka Mocsári Máté Szalóki Balázs 91 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Petőfi5 | Petőfi Sándor Általános Iskolai Tagintézmény | Püspökladány Berecz Janka | Hári Anna Pánti Zoltán Tomka Joel 90 pont | 8. hely | Calculators | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Béres Marcell | Gara Gergő Kondorosi Levente Nadanicsek Benedek 88 pont | 9. hely | Gábor | Kálvin Téri Általános Iskola Tagintézmény | Püspökladány Kotra Zoltán | Kárai Brigitta Szilágyi Adrienn Varga Adél 87 pont | 10. hely | Neuron | Arany János Általános Iskola | Létavértes Bora Boglárka | Kelemen Boglárka Máté Gábor Tarnai Péter 85 pont | 11. hely | Alfák | Vénkerti Általános Iskola és AMI | Debrecen Gajdos Ádám | Gyarmati Sándor Nagy Veronika Neisz Katalin 85 pont | 12. hely | Rutin | Baltazár Dezső Református Általános Iskola | Hajdúböszörmény Kiss Balázs | Félegyházi Roland Mirkó Kíra Rudy Fruzsina 83 pont | 13. hely | Gyévocska | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Barna Lili | Csíkos Doloresz Gardó Kitti Koczur Míra 82 pont | 13. hely | Matematikusok | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Békési Tibor | Dürgő Gergely Sápi Virág Zöld Melinda 82 pont | 15. hely | Hunyadi7 | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Hunyadi Mátyás Tagiskola | Berettyóújfalu Erdei Károly | Szabó Béla Szász Máté 82 pont | 16. hely | Édesek és savanyú | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Nagymáthé Péter | Gáspár Kata Fekete Enikő Nábrádi Evelin 80 pont | 17. hely | Lila | Kálvin Téri Általános Iskola Tagintézmény | Püspökladány Csók Márk | Nádházi Kitti Keserű Kristóf Tóth Ágnes 77 pont | 18. hely | Tucc | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Hornyák Anna | Lente Ilka Litvák Hanga Papdeák Viktória 75 pont | 19. hely | 2x2 | Bocskai István Általános Iskola | Hajdúböszörmény Bagdi Nóra | Tokár Kata Nagy Ágnes Gál Kitti 75 pont | 20. hely | Mindegy | Bocskai István Általános Iskola | Hajdúböszörmény Szolnoki Regina | Török Kata Varga Zoltán Szabó Ádám 75 pont | 21. hely | Szilva | Kálvin Téri Általános Iskola Tagintézmény | Püspökladány Egri Tímea | Faragó Sándor Foris Sorin Török Bettina Gabriella 74 pont | 22. hely | Középkerti Észkombálynok | Középkerti Általános Iskola | Hajdúböszörmény Hajdu Tünde | Nagy Imre Bence Mózsi Péter Veréb Fruzsina 71 pont | 22. hely | SZ.T.T. Matek Csapat | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Dombegyházi Gréta | Fodor Melinda Sándor Zsófia Tuzson Eszter 71 pont | 24. hely | Kockák | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Fülöp Patrik | Kovács Emese Nagy Mária Kerecsenyi Márta 71 pont | 24. hely | Református törpék | Református Általános Iskola | Hajdúnánás Magi Boglárka | Szeleczki József Kovács Nikoletta Dihen Ildikó 71 pont | 26. hely | Fürge-Ész | Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola | Hajdúszoboszló Ungai Renáta | Virág Dávid Mezei Miklós Forgó Melitta 70 pont | 26. hely | Hetedikes kockák | Kinizsi Pál Általános Iskola | Debrecen Boros Gergő | Faragó Róbert Gál Balázs Oláh Péter 70 pont | 28. hely | Győzelem aratók | Kövy Sándor Általános Iskola | Nádudvar Lovas Roland | Pethő Kristóf Virág Miklós Molnár Dániel 70 pont | 29. hely | @cok | Veres Péter Általános Iskola | Nagyhegyes Veres Péter | Vágner Dániel Katona Szabolcs Molnár Laura 68 pont | 29. hely | Spice Girls | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Gonda Gréta | Szabó Karolina Tátorján Kata Tőzsér Anna 68 pont | 31. hely | Magi angyalali | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Gyömbér Fanni | Huszti Gréta Mag Péter Szeghalmi Nikolett 67 pont | 32. hely | Sajt | Bárdos Lajos Általános Iskola | Hajdúszoboszló Csendes Dávid | Fehér Gábor Kálmán Alexandra Balogh Ernő Péter 67 pont | 33. hely | Sün | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Kis Áron | Nemessályi Márton Nagy Gellért Vékony Zsolt 66 pont | 34. hely | Barcelona rajongók | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Szakál Szabolcs | Mészáros Bence Budai Roland Varga Miklós 66 pont | 35. hely | Tök jó fejek | Szent Bazil Oktatási Központ | Hajdúdorog Fodor Balázs | Kaskötő Gergő Kiss Dávid Pogácsás Alíz 61 pont | 36. hely | Matek 7.1 | Bocskai István Általános Iskola | Hajdúböszörmény Bíró Fanni | Mike Anna Kovács Klaudia Balogh Vivien 60 pont | 36. hely | ZSÁDAJÓFA | Óvoda,Általános és AMI Bagamér | Bagamér Jónás Valentin | Kovács Dávid Menykő Fanni Zsákai Evelin 60 pont | 38. hely | Nevesincs csapat | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Magos Bence | Izsó Dániel Őri Bettina 59 pont | 39. hely | Négyzetgyökerek | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Orosz Krisztofer | Pallagi Ádám Révész Mátyás Szilágyi Dávid 53 pont | 40. hely | Ewingok | Bocskai István Általános Iskola | Hajdúböszörmény Kujbus Csaba | Tóth Bertold Szabó Viktor Németi Armand 44 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Matek Mágusok 7.e | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Barak László | Eszenyi Tamás Gorzsás Levente Mező Imre 110 pont | 2. hely | Rózsaszín Pegazus | Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen Papp Bálint | Szulyák Mátyás Tóth Szabolcs Vécsei Vencel 104 pont | 3. hely | Nem Tudjuk! | Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen Molnár László | Ozsváth Rafael Péter Bálint Vida Soma 103 pont | 4. hely | FRAKTÁL | DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Debrecen Kőrösi Ákos | Lakatos Gergő Szitha András Gábor Tamás Olivér 102 pont | 5. hely | Anti Stréberek | Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen Menyhárt Levente | Szilágyi Péter Vámosi Boldizsár Víg Rudolf 101 pont | 6. hely | Négyzetgyök a négyzeten | Huszár Gál Gimnázium, Általános és Alapfokú Művészetoktatási Iskola | Debrecen Bakó Ágnes | Lajter Vivien Vágner Máté Wimmer Olívia 101 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | DROMEDÁROK | DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Debrecen Biró Máté | Kacsándi Krisztina Klekner Hanga Csenge Tempfli Vivien 100 pont | 8. hely | EperJam | Ady Endre Gimnázium | Debrecen Balogh Anett | Kálmán Emese Szabó Brigitta Túri Luca Tamara 94 pont | 8. hely | IQ-sokk | Ady Endre Gimnázium | Debrecen Csarnai Vivien Andrea | Madai Mátyás Gyula Lajtos Krisztián Orbán Leila 94 pont | 10. hely | Nyan Catek | Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen Dudás Anna | Kiss Johanna Kovács Kairna Lakatos Dorina 93 pont | 10. hely | Unycornis | Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen El-Bess Marcell | Halász-Mojzes Dániel Jakab Farkas Móré Zsombor 93 pont | 12. hely | Zsigmond a kecske | DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Debrecen Gajdos Márk | Kozák Bertalan Papp Zsombor Szakács Ákos 92 pont | 13. hely | ÉLESNÉGYES | DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Debrecen Bene Imre Mihály | Buri Tamás Lukács Laura Tarsoly Anna 91 pont | 14. hely | Dalmaták | Karacs Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium | Püspökladány Csontos Erzsébet | Imre Dalma Rácz Vivien Zsuzsa Varga Veronika 88 pont | 15. hely | Zsega | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Hajdúszoboszló Holácsik András | Nagy Enikő Nagy Zsolt Sóvágó Gábor 86 pont | 16. hely | Kukacok | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Hajdúszoboszló Káposztás Balázs | Kiss Márton Palczert Benedek Vágó Dominik 84 pont | 17. hely | "Kockák^4" | Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon | Debrecen Mezei Botond | Nagy Antal Salánki Péter Szabó Benedek 80 pont | 18. hely | Három fiú meg egy lány | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Kiss Roland | Sánta Gergő Tóth Regina Varga Imre 79 pont | 19. hely | Nórik | Karacs Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium | Püspökladány Balla Tibor | Borsos Viktor Hegedűs Botond Ferenc Joó Gergely 76 pont | 20. hely | IQ Zrt. | Ady Endre Gimnázium | Debrecen Huszti Anna Perta | Németh Kevin Szatmári Péter Tokaji Tamás Norbert 73 pont | 21. hely | Turquoise stars | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Hajdúszoboszló Gál Stefánia | Kovács Kitti Barbara Lukács Kincső Maczkó Eliza 69 pont | 22. hely | IQ Fighters | Ady Endre Gimnázium | Debrecen Beke Balázs | Haimhoffer Máté Hegymegi Gergő Horvát Gyula 61 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Agysejtek | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Babotán Márk | Bácsi Attila Kovács Attila Kővári Péter 94 pont | 2. hely | Minkvagyunk | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Békési Georgina Gabriella | Daku Attila Nagy Bence Varga Andrea 83 pont | 3. hely | B.o.cs. | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Hajdúdorog Gergely Péter | Gyuró Gábor Papp György Bence Simon Dávid 82 pont | 4. hely | Matekászok | Ibolya Utcai Általános Iskola | Debrecen Lengyel Csaba | Kovács Ádám Kathy Dániel Moravecz Kata 81 pont | 5. hely | G.b.g.z. | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Hajdúdorog Bárány Bence | Kompár Gergő Nagy Gabriella Pálóczi Zoltán 77 pont | 6. hely | Prudens | Bocskai István Általános Iskola, Gimnázium, AMI és EPSZ | Hajdúnánás Czifra Miklós | Gulyás Róbert Horváth Anna Kiss Benedek 77 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | nyolcadik | Bocskai István Ált. Isk. és AMI Sárándi Kossuth Lajos Ált. Iskolája | Sáránd Ág Attila | Sepsi Vanda Szántó Gábor Szántó József 74 pont | 8. hely | Mókusok | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Fazekas Tamás | Lévai Tamás Major Roland Sebestyén Zsombor 73 pont | 9. hely | Középkerti Matekzsenik | Középkerti Általános Iskola | Hajdúböszörmény Kiss Antal | Kovács Barnabás Nagy Tamás Zoltán Szilágyi Vilmos 72 pont | 10. hely | 1+1=mind1 | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Földi István | Kovács Tamás Orosz Viktor Volom Mátyás 69 pont | 11. hely | É.J.L.A. | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Forgács Éva | Lázár Adrienn Sipos Johanna Uzonyi Lívia 69 pont | 11. hely | Majd a fiúk | Baltazár Dezső Református Általános Iskola | Hajdúböszörmény Nagy Vivien Andrea | Mező Sándor Erdős Péter Bencze Kristóf 69 pont | 13. hely | Naplopók | Bocskai István Általános Iskola és AMI, Tépei Általános Iskola | Tépe Antal Dániel | Nagy Beatrix Szőllősi Judit Vadász István 67 pont | 14. hely | 2x2 néha 5 | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Eperjesi Mariann | Gál Bettina Lelesz Nikolett Molnár Brigitta 66 pont | 15. hely | Villámtesók | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Dajka Bence | Farkas László Szűcs Levente Varga Zoltán 66 pont | 16. hely | Nekem nyolc | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Fazekas Anikó | Ossik Anikó Tornyai Fruzsina Mészáros Evelin 64 pont | 17. hely | Zsófi és a Trijó | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Katona Dániel | Mándli Zsófia Sándor Tamás Solymosi Olivér 63 pont | 18. hely | Csáó | Kálvin Téri Általános Iskola Tagintézmény | Püspökladány Antal Beáta | Fórián Gitta Nagy László Szilágyi Döme 61 pont | 19. hely | Boys Team | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Dancs Gábor | Németi Balázs Papp Kristóf Tóth Sándor 61 pont | 19. hely | Vektorvetők | Vénkerti Általános Iskola és AMI | Debrecen Bikfalvi Balázs | Bordás Ákos Nusser Dávid Péter Szilágyi Zsuzsanna 61 pont | 21. hely | Hunyadi8 | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Hunyadi Mátyás Tagiskola | Berettyóújfalu Mihucz László | Pintácsi Olivér Zolnai Csaba Ináncsi Dávid 60 pont | 22. hely | No Signal | Dózsa György Általános Iskola | Debrecen Lovas Sára | Noszály Bettina Szűcs Balázs Toma Armand 59 pont | 23. hely | Szőkék + barnák négyzetgyöke | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Kása Emese | Szabó Renáta Szemenyei Bianka Tibori Teodóra 58 pont | 24. hely | Recipróka | Arany JánosMagyar-Angol Kéttannyelvű Ált. Isk.és AMI | Ebes Végh Ákos | Kozma Benedek Szőke Dávid Harsányi Károly 57 pont | 25. hely | Fantasztikus négyes | Arany János Általános Iskola | Létavértes Balogh János | Kupec Kristóf Suta Máté Turucz Dávid 57 pont | 25. hely | Hopp-Hopp-Hopp! | Kálvin Téri Általános Iskola Tagintézmény | Püspökladány Békési Fanni | Rácz Bálint Smidróczki Anikó Szilágyi Laura 57 pont | 25. hely | Ted | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Dezső Réka | Fábián Zsófia Józsa Anna Takács Lilla 57 pont | 28. hely | Egoisták | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Tóth Balázs | Kurucz Ádám Tóth Patrik Balla Norbert 56 pont | 28. hely | Négyzetek | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Jóvér Bendegúz | Bernáth Péter Borbás András Koppányi Zita 56 pont | 28. hely | Szupercsapat | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Juhász Baltazár | Magyar Tamás Nagy Ákos Simon Miklós 56 pont | 31. hely | Einstein utódai | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Bársony Dániel | Fekete Zsolt Kathi Dorottya Takács Fanni 55 pont | 31. hely | Gönczy8 | Gönczy Pál Általános Iskola | Debrecen-Józsa Anton Fruzsina | Juhász Flóra Ladányi Balázs Varga Zsófia 55 pont | 31. hely | IQNUQ | Petőfi Sándor Általános Iskola | Debrecen Csipkés Sándor | Faragó Péter Papp Jusztin - 55 pont | 34. hely | Banánok | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Farkas Zsombor | Konyári Máté Kunkli Benedek Sugár Dávid 53 pont | 35. hely | Milka csoki | Balmazújvárosi Általános Iskola | Balmazújváros Nevelős Lili | Sóvágó Boglárka Kunkli Gréta Bodnár Tímea 52 pont | 36. hely | Filatalok | Kinizsi Pál Általános Iskola | Debrecen Harangi Henrietta | Pallás Szimonetta Sipos Ágnes Szegedi Dániel 52 pont | 36. hely | Huncutkák | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Mile Roberta | Szabó Rebeka Deilinger Dóra Szarvas Enikő 52 pont | 38. hely | Petőfi6 | Petőfi Sándor Általános Iskolai Tagintézmény | Püspökladány Faragó Nelli | Katona Réka Melegh Kamilla Vadász Lúcia 51 pont | 39. hely | Elektronok | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Nánási Beatrix | Polgár Dávid Szenka József Varga Ilka 50 pont | 40. hely | levendula | Petőfi Sándor Ált. Isk. Kollégium és Nev. Tanácsadó | Hortobágy Cseri Boglárka | Boda Stefánia Bujdosó Kata Németi Emese 49 pont | 41. hely | Suzy és a tekergők | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Dóka Alexandra | Fodor Judit Hagymási Szabina Pap Katalin 49 pont | 42. hely | Középkerti Csajok | Középkerti Általános Iskola | Hajdúböszörmény Bagdi Dóra | Csík Boglárka Répáczky Krisztina Szolyka Alina 48 pont | 43. hely | Négykerék | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Antal Blanka | Darabos Krisztofer Mocsári Szabolcs Virág Nóra 47 pont | 44. hely | Libanyak | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Kircsi Levente | Miron Diána Nagy Márk Takács Gréta 45 pont | 44. hely | matladyk | Veres Péter Általános Iskola | Nagyhegyes Bakk Ágnes | Nagy Vivien Veres Evelin Szél Judit 45 pont | 46. hely | MATEKZSENIK | Óvoda,Általános és AMI Bagamér | Bagamér Bécsi Beáta | Elek Zsófia Mészáros Vivien Pál Andrea 44 pont | 47. hely | Rozmárok | Balmazújvárosi Általános Iskola | Balmazújváros Berettyán Petra | Csiha Gábor Radácsi Kristóf Szilágyi Dorka 43 pont | 48. hely | Szuperbolák | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Arnódi Szabolcs | Koncz Nikolett Mizsik Márk Szűcs Balázs 41 pont | 49. hely | Kockák | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Chen Diána | Balla Anikó Dávid Dorottya Varga Brigitta 39 pont | 50. hely | hvcs | Petőfi Sándor Ált. Isk. Kollégium és Nev. Tanácsadó | Hortobágy Götz Dominik | Zsupos Zsolt Major Dániel Vas Tamás 37 pont | 50. hely | Középkerti Srácok | Középkerti Általános Iskola | Hajdúböszörmény Gajdos Gábor | Kiss Levente Mádi Bálint Molnár Norbert 37 pont | 52. hely | Majdnem szupercsapat | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Fodor Zsófia | Józsa Fanni Pálfi Dóra Szász Zsófia 35 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Intelligens Búra | Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen Almási Nóra | Baran Zsuzsanna Nagy Soma Vámosi Ábel 125 pont | 2. hely | Négyzetgyökerek | DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Debrecen Fiedler Dániel | Nagy Bertalan Sztáray Bence Tóth Bálint 104 pont | 3. hely | FROG | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Csontos Dávid | Németh Bálint Radócz Róbert Tóth Péter 99 pont | 4. hely | Négyszemélyes hadsereg | Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen Griger Ákos | Nagy Máté Petneházy Emese Székelyhidi Virág 91 pont | 5. hely | Szuper net | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Hajdúszoboszló Jelenszky Ádám | Molnár Natália Rózsa Zsolt Szatmári Judit 89 pont | 6. hely | M-A | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Bagdi Tibor | Forgács László Molnár Kristóf Tardi Tamás 85 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Moszkvicsslusszkulcs | Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen Beke Bence | Csató Ádám Honvári Máté Varga Máté 84 pont | 8. hely | Logika a köbön | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Benke Donát | Fülöp Ádám Kiss Fanni Szabó Anita 81 pont | 9. hely | Rózsaszín kockák | Karacs Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium | Püspökladány Dávid Bettina | Keserű Viktória Papp Benedek Pósalaki Rebeka 81 pont | 10. hely | Gyök16 kocka | Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen Bernáth Fatime | Cs. Kiss Veronika Harmaci Marcell Stercel Otilia 81 pont | 11. hely | CLG | DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Debrecen Boján Áron | Csalánosi Viktor Katona Ádám Lukács András 74 pont | 12. hely | Sapka | Ady Endre Gimnázium | Debrecen Fekete Nelli | Gyulai Ágnes Szemán Ákos Rácz Gréta 74 pont | 13. hely | Power Ranger | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Fazekas Kinga | Nagy Éva Oláh Dóra Rózsa Dorottya 72 pont | 14. hely | Szalonnás vattacukor | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Hajdúszoboszló Dankó Diána Fanni | Gulyás Csillag Virág Hajagos Szabolcs Pető Zsolt 71 pont | 15. hely | Raw power | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Hajdúszoboszló Csirkés András | Herka Dominik Kovács Zsolt Ákos Varga Tamás 71 pont | 16. hely | Macsó anonymusok | Karacs Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium | Püspökladány Kiss Márton | Monzéger Máté Palya Máté - 68 pont | 17. hely | Sprite | Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium, Szakközép-, Szakképző Iskola és Kollégium | Hajdúnánás Balassa Gréta | Bálint Mercédesz Kelemen Szandra Nagy Anna Veronika 67 pont | 18. hely | Hekinava | Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium, Szakközép-, Szakképző Iskola és Kollégium | Hajdúnánás Hernyák Katalin | Kiss Zoltán Nagy Máté Varga Janka 66 pont | 19. hely | ADY8A | Ady Endre Gimnázium | Debrecen Balogh Ádám | Vágó Csaba Barta Attila Hegyi Tamara 65 pont | 20. hely | Észkombájn | Huszár Gál Gimnázium, Általános és Alapfokú Művészetoktatási Iskola | Debrecen Kajtár Gergő | Szabó Benedek Váradi Simon Vilmányi Simon 63 pont | 21. hely | Banana Fighters | DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Debrecen Ambrus Anett Ibolya | Andráskó Anna Bálint Janka Gerdán Bianka Dalma 59 pont | 21. hely | Névtelenek | DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Debrecen Gaál Botond | Kovács Kristóf Kukucska Ádám Tóth János 59 pont | 23. hely | JESUS | Ady Endre Gimnázium | Debrecen Kuszkó Zsolt | Handari Dániel Venter Máté Tóth Péter 57 pont | 24. hely | Lányok | Ady Endre Gimnázium | Debrecen Csépes Ruzicska Lea | Sóvágó Lilla Füzesi Ágota Diószegi Éva 55 pont | 25. hely | Double duo | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Hajdúszoboszló Dörgő Dávid | Kiss Barabás Péter Kurucz Dávid Pintér Péter 51 pont | 25. hely | IQ - NUQ | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Forgács Fanni | Gyulai Klára Kiss Bettina Nagy Dóra 51 pont | 27. hely | Magnum | Karacs Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium | Püspökladány Angyal Virág | Ispány Boglárka Kovács Éva Szabó Ádám 36 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Balmazújváros | Balmazújvárosi Általános Iskola | Boda Katalin | Berettyóújfalu | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Bagosi Sándorné | Berettyóújfalu | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Erdeiné Vincze Anita | Debrecen | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Szanics Anikó | Debrecen | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Szarvas Márta | Debrecen | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Dr. Kovácsné Pető Andrea | Debrecen | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Krakk Ferenc | Debrecen | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Mezőné Sivadó Andrea | Debrecen | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Szilágyi Márton Fruzsina | Debrecen | DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Bessenyei Dorottya | Debrecen | DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Biró Erzsébet | Debrecen | Debreceni Református Hittudományi Egyetem Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános Iskolája | Bélteki Gáborné | Debrecen | Debreceni Református Hittudományi Egyetem Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános Iskolája | Bodó Vladár Edit | Debrecen | Debreceni Református Hittudományi Egyetem Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános Iskolája | Czegle Mária | Debrecen | Debreceni Református Hittudományi Egyetem Kölcsey Ferenc Gyakorló Általános Iskolája | Molnár Tibor | Debrecen | Fazekas Mihály Gimnázium | Adorján László | Debrecen | Fazekas Mihály Gimnázium | dr. Gaál Istvánné | Debrecen | Fazekas Mihály Gimnázium | Lakatos Tibor | Debrecen | Fazekas Mihály Gimnázium | Tóth Mariann | Debrecen | Huszár Gál Gimnázium, Általános és Alapfokú Művészetoktatási Iskola | Bácsi Szabolcsné | Debrecen | Huszár Gál Gimnázium, Általános és Alapfokú Művészetoktatási Iskola | Csire András | Debrecen | Ibolya Utcai Általános Iskola | Fazekas Sándor | Debrecen | Ibolya Utcai Általános Iskola | Kovácsné Szabó Judit | Debrecen-Józsa | Gönczy Pál Általános Iskola | Csőke Ilona | Debrecen-Józsa | Gönczy Pál Általános Iskola | Kunné Tóth Enikő | Derecske | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Fogarasiné Tamási Piroska | Hajdúböszörmény | Baltazár Dezső Református Általános Iskola | Bodnár Éva | Hajdúböszörmény | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Fazekasné Farkas Julianna | Hajdúböszörmény | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Rákócziné Lévai Katalin | Hajdúböszörmény | Bocskai István Gimnázium | Katonka Pál | Hajdúböszörmény | Bocskai István Gimnázium | Kissné Horváth Ágnes | Hajdúböszörmény | Bocskai István Gimnázium | Weinémer Sándor | Hajdúdorog | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Kissné Dobi Erzsébet | Hajdúdorog | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Körtefái Istvánné Pocsai Gizella | Hajdúdorog | Szent Bazil Oktatási Központ | Petneházi Lászlóné | Hajdúnánás | Bocskai István Általános Iskola, Gimnázium, AMI és EPSZ | Kis Gyuláné | Hajdúnánás | Bocskai István Általános Iskola, Gimnázium, AMI és EPSZ | Mezeiné Gurbán Julianna | Hajdúnánás | Bocskai István Általános Iskola, Gimnázium, AMI és EPSZ | Szabó Attila | Hajdúszoboszló | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Vargáné Várszegi Csilla | Hajdúszoboszló | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Balla Éva | Hajdúszoboszló | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Juhászné Bakk Ildikó | Hajdúszoboszló | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Totyikné Borbély Gabriella | Nádudvar | Kövy Sándor Általános Iskola | Lengyel Lászlóné | Püspökladány | Kálvin Téri Általános Iskola Tagintézmény | Daróczi Ilona | Püspökladány | Kálvin Téri Általános Iskola Tagintézmény | Tóth Bálintné | |