Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Matek péntek | Kőkúti Általános Iskola | Tata Engler Csilla | Koch Balázs Tóth Kincső Eszter Varga Dániel 104 pont | 2. hely | Tarantulák | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Chlebda Tamás | Geiszt Zsombor Jenő Horváth Bence Zsiros János 93 pont | 3. hely | Szuper Süncik | Vaszary János Általános Iskola | Tata Bilszky Márk | Gerencsér Dániel Nagy Emma Stadlmair Léna 89 pont | 4. hely | Eszes matekosok | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Gombási Róbert Krisztián | Kollár Bendegúz Zoltán Mátis Csenge Judit Nagy Anna 85 pont | 5. hely | Matek zsenik | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Beck Olivér Ferenc | Molnár Ivett Vasi Bence Zsidai Balázs 83 pont | 6. hely | A jó kis csapat | Vaszary János Általános Iskola és Logopédiai Intézet Jázmin Utcai Tagintézménye | Tata Barborák Flóra | Fekets Anna Fekets Virág Nagy Lídia 79 pont | 6. hely | Számtantudorok | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Kempl Tamás Barnabás | Máté Eszter Mihalik Hanna Török Gergő 79 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
8. hely | Számkirály | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Piroska Bálint | Nacsa Lóránd Áts Ábel Chukwu Hannah 78 pont | 9. hely | Bűvös négyes | Kőkúti Általános Iskola | Tata Árendás Gergő | Jakabovics Boldizsár Somogyvári Máté Villám Benedek 77 pont | 10. hely | Villámsárkány | Vaszary János Általános Iskola és Logopédiai Intézet Jázmin Utcai Tagintézménye | Tata Nagy Krisztián | Németh József Zsolt Kelemen Anna Ilona Farkas Ádám 73 pont | 11. hely | KISSZÁMOLÓK | Szent István Általános Iskola | Baj Horváth Levente | Gyöngyi Gergely Sári Nóra Kolok Dorka 72 pont | 12. hely | Logisztorik | Kőkúti Általános Iskola | Tata Belecz Léda | Kovács Dominik Mészáros Blanka Németh Rebeka 72 pont | 13. hely | Mini zsenik | Kőkúti Általános Iskola | Tata Benda Eszter | Gunics Nóra Ogonovszky Eszter Schäffer Ágnes 70 pont | 14. hely | Matekmanók | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Alberti Bálint | Arató Kerecsen Zsolt Horváth Milán Máriusz Lernyei Soma Bence 68 pont | 14. hely | SUDOKU | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Adirján Adrienn | Ignácz Dóri Lukács Bora Győrvári Anna 68 pont | 16. hely | Pintyőke | Vaszary János Általános Iskola | Tata Frank Éda | Kovács Mirabella Loe Benjamin Pintér Levente 68 pont | 17. hely | Okoskák | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Kovács Alexandra | Nagy Adél Panák Máté Péter Bence 66 pont | 18. hely | Bagoly | Vaszary János Általános Iskola és Logopédiai Intézet Jázmin Utcai Tagintézménye | Tata Auer Kornél | Tóth Gergely Schmidt Péter Horváth József Dominik 66 pont | 19. hely | Számfiak (3.a) | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Füstös Bálint | Szántó Csongor Végh Adrián 63 pont | 20. hely | 2*2 Néha 5 | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Orbán Zsófia | Murányi Virág Rossz Panka Rózsás Péter 61 pont | 21. hely | Sasok | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Danis Balázs | Kilin Dávid György Laczkó Ivett Praveczki Zsófia Ildikó 58 pont | 22. hely | Számtársaság (3.a) | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Bán Márk | Kulcsár Krisztina Kovács Leila 58 pont | 23. hely | Egyszeregy | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Csipor Kinga Imola | Kanóczki Eszter Kardos Orsolya Ledzényi Vince 57 pont | 24. hely | Tudós Baglyok | Vaszary János Általános Iskola | Tata Izsáki Balázs | Karch Ádám Süveg Eszter Tóth Ádám 56 pont | 25. hely | ÉSZKERÉK | Szent István Általános Iskola | Baj Szombathy István | Waldmann Lőrinc Vörös Hanna Árvai Eszter 56 pont | 26. hely | Számológépek | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Juhász Anna | Kolozsi Eszter Kolozsi Tamás Lengyel Ábel 52 pont | 27. hely | Csipet Csapat | Dadi Református Általános Iskola | Dad Kovács Rebeka | Kozma Ádám Molnár Erik Mátyás Vaskó Kíra 51 pont | 28. hely | Kőkúti farkasok | Kőkúti Általános Iskola | Tata Bodnár Benedek | Oravecz Bence Vincze Bálint Vámosi Milán 50 pont | 29. hely | A legjobb matekosok | Babits Mihály Általános Iskola | Esztergom Bajkó Bence | Kontics Sándor Pollák Máté Szabó Krisztián 49 pont | 30. hely | MANÓMATEK | Szent István Általános Iskola | Baj Lajtos Bálint | Pogány Andrea Elek Marcell Drevenka Barbara 49 pont | 31. hely | ZAZSA | József Attila Általános Iskola | Esztergom Szollár Zorka | Fűry Anna Végh Zsófia Kuti Ágnes 47 pont | 32. hely | DERBO | József Attila Általános Iskola | Esztergom Mezei Marcell | Besey Eszter Németh Rebeka Major Boglárka 46 pont | 33. hely | Számítók (3.b) | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Labossa Luca | Szabó Dáriusz Szücs Kinga Tóth Hunor 42 pont | 34. hely | Zöld Manók | József Attila Általános Iskola | Esztergom Rees Sara Elisabeth | Pataki Máté Bagita Dóra Karc Márk 42 pont | 35. hely | Harcias Skorpiók | Vaszary János Általános Iskola | Tata Nagy Péter | Rózsa Csaba Schwaller Lucas Taál Norbert 38 pont | 36. hely | SZÁMFIGURÁK | Szent István Általános Iskola | Baj Koblencz Fanni | Nagy Bence Budai Kitti Borbély Attila 35 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős A jövő matematikusai | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Czettisch Kinga | Czettisch Petra Keltai Gabriella Markó Dóra 101 pont | 2. hely | Adidas | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Matajsz Bence | Rosta Dániel Levente Takács András Tamás Varga Zoltán 97 pont | 3. hely | SFGame | Kőkúti Általános Iskola | Tata Bolyán Ádám | Csányi Csongor Nagy Márton Takács Máté 85 pont | 4. hely | Rocker csajok | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Izmirily Mayan | Klitz Kíra Szlobodnik Zanett Ujvári Nóra 79 pont | 5. hely | Számkirályok (4.b) | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Fóthi Norbert | Köpe Krisztián Lóczi Boglárka Nagy Lilla 76 pont | 6. hely | Éva Bombák | Vaszary János Általános Iskola | Tata Bereczki Péter | Mártonfi Máté Nagy Balázs Veisz Andor 73 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Vidorok | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Bors Mátyás | Herczegh Zsolt Homor Júlia Irén Szabó Lili 71 pont | 8. hely | Ormádoma | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Győző Máté | Izsáki Dóra Kecskeméti Orsolya Mikesy Mária 67 pont | 9. hely | Okoskák | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Kusica Kolos | Ludadi Kitti Sánta Balázs Szőnyi Panna 67 pont | 10. hely | Bajnokok | Vaszary János Általános Iskola | Tata Binks Brúnó | Boda László Péczely Gergő Szi-Benedek Balázs 64 pont | 11. hely | Számosok (4.a) | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Árva Bereniké | Németh Ivett Hörömpöli Ádám Varga Panna 60 pont | 12. hely | A fiúk | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Gelle Gábor | Kazinczy Dávid Kecskeméti Balázs Török Ignác 59 pont | 12. hely | Párduc lányok | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Kovács Réka | Kórós Cintia Kórós Fanni Alexa Tóth Liliána 59 pont | 14. hely | Feszty-s fiúk | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Fenyvesi Botond | Dózsa Gábor Tasnádi Balázs 57 pont | 15. hely | Tudorkák | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Bernáth Ádám István | Dibusz Luca Osgyán Máté Simon Dóra 55 pont | 16. hely | Rózsaszín Párducok | Vaszary János Általános Iskola | Tata Cristea Éva | Eck Viktória Kovács Titanilla Mészáros Mátyás 54 pont | 17. hely | Bölcs Baglyok | Vaszary János Általános Iskola | Tata Hubik Barnabás | Máté Dorina Neumayer Maja Szabó Lili 53 pont | 18. hely | Koboldok | Vaszary János Általános Iskola | Tata Bella Gergő | Kugler Ábel Hárskuti Gergely Horváth Bence 53 pont | 19. hely | Matekos Babitsosok | Babits Mihály Általános Iskola | Esztergom Adorján Lili | Marschalkó Kíra Robotka Eliza Sárik Emese 52 pont | 20. hely | SZORZÓHORGONY | Vaszary János Általános Iskola és Logopédiai Intézet Jázmin Utcai Tagintézménye | Tata Hevesi Hanna | Kiss Fatima Karsai Bernadett Seregélyes Anna 50 pont | 21. hely | KernstOkosok | Kernstok Károly Általános Iskola | Nyergesújfalu Marencsik Milán | Miszlai Milán Ölveczki Máté Pernyész György 49 pont | 22. hely | Futball matek | Vaszary János Általános Iskola és Logopédiai Intézet Jázmin Utcai Tagintézménye | Tata Bakonyi Levente | Barcsik Dénes Tupi Gergő Pintér Máté 46 pont | 22. hely | Matek ászok | Kőkúti Általános Iskola | Tata Egri Rebeka | Kerekes Kevin Máth Panna Sárkány Bence 46 pont | 24. hely | Kismókusok | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Csányi Eszter Anna | Esztergályos Balázs Molnár Kristóf Németh Viktória 45 pont | 25. hely | FANTASZTIKUS NÉGYES | Vaszary János Általános Iskola és Logopédiai Intézet Jázmin Utcai Tagintézménye | Tata Pomázi Tamás | Maszlavér Ákos Lutor Krisztián Mészáros Eszter 44 pont | 25. hely | SZÁMKIRÁLYOK | Szent István Általános Iskola | Baj Túri Helga | Petróczy Panna Zsófia Bodács Márk Pigai Anna 44 pont | 27. hely | Számológépek | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Antal Bence Kadosa | Pruzsina Panna Remete Botond Zámbó Anna Róza 43 pont | 28. hely | Lányok | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Farkas Rebeka | Fáy Blanka Inczédy Emese Dikácz Lora 42 pont | 29. hely | Színes metekosok | József Attila Általános Iskola | Esztergom Rózsa Ádám | Bende Sándor Tóth Laura Mikus Márk 40 pont | 30. hely | Todorok | József Attila Általános Iskola | Esztergom Kis Gergő | Giliga Bendegúz Vigh Boldizsár Walcz Lilla 39 pont | 31. hely | Kismakkok | Vaszary János Általános Iskola | Tata Bősze Fanni | Gallai Zsófi Puleo Desirée Szabó Lilla 37 pont | 31. hely | MATEKSZELLEMEK | Szent István Általános Iskola | Baj Tóth Anna | Zantleitner Fanni Ruska Zétény Nagy Máté 37 pont | 33. hely | 3 KISOKOS | Vaszary János Általános Iskola és Logopédiai Intézet Jázmin Utcai Tagintézménye | Tata Hulényi Gergő | Tarnai Dorina Váczi Judit 35 pont | 34. hely | Solymok | Vaszary János Általános Iskola | Tata Kenderesi Balázs | Pető Zsófia Szi-Benedek Boglárka Tasnádi Csaba 33 pont | 35. hely | Okos hármas | Kőkúti Általános Iskola | Tata Farkas Fruzsina | Majorits Jázmin Oravecz Dóra - 32 pont | 36. hely | KISOKOSOK | Vaszary János Általános Iskola és Logopédiai Intézet Jázmin Utcai Tagintézménye | Tata Tillmann Dóra | Zhorela Zsuzsanna Orosz Alexandra Benke Zsombor 31 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Őrületes négyes | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Berényi Szabolcs | Bundschusch Noé Valkó Virág Wild Zsófia 109 pont | 2. hely | Matek titánok | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Vozák Dániel | Csikós Zsóka Sárik Gergő Horváth Balázs 99 pont | 3. hely | 3D + P | Kőkúti Általános Iskola | Tata Ambrózy Dorián | Asztalos István Böröczki Dávid Kádas Dorka 95 pont | 4. hely | Tudorok | Váci Mihály Általános Iskola | Tatabánya Barta Bence | Buzál Zsombor Ungvári Emese Várnagy Miksa 94 pont | 5. hely | Matekmesterek | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Jobb Dániel | Kovács Márton Nánási Márton Szabó János 92 pont | 6. hely | Kivan a 4 kereke | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Marusinszky Lora | Kocsis Sára Torda Kata Torda Lili 88 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | An-Ge-Ge-Dá | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Butyka Dávid | Pintér Gergő Varga Anita 88 pont | 8. hely | Négy negyedek | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Kardos Tímea | Nagy Emese Román Anna Zichy Emese 85 pont | 9. hely | Matek a négyzeten | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Sági Bernadett | Szalva Géda Németh Réka Siska Renáta 85 pont | 10. hely | Kiscicák | Vaszary János Általános Iskola | Tata Gerencsér Tímea | Halápi Levente Schwaller Liliána Stadlmair Esther 84 pont | 11. hely | Bűvös kockák | Vaszary János Általános Iskola | Tata Eck Richárd | Ercoli Aron Leonardo Ogonovszky Dániel Tóth Ádám 83 pont | 12. hely | Rock kecskék | Kőkúti Általános Iskola | Tata Barta Viktória | Gábriel Sára Illés Levente Sibalin Anna 78 pont | 13. hely | Zseni négyes | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Kara Kamilla | Mátis Bence Mózes Lotti Rácz Ágnes 77 pont | 14. hely | Matekos fiúk | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Zrupkó Zoltán | Magyarovics Márk Garzó Áron Becskereki Bertalan 76 pont | 15. hely | Csak csajok | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Juhász Boglárka | Kovács Fanni Mohi Csilla Szántó Cintia 76 pont | 15. hely | Dadi Ászok | Dadi Református Általános Iskola | Dad Aknai Martin Márk | Bagi Attila János Gerlei Csaba 76 pont | 17. hely | Matelények | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Bagó Dániel | Bors Balázs Kocsis Anett Szőke Hanna 75 pont | 17. hely | Nyerő négyes | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Forgács Estella | Gánics József Koppány Hegedűs Zoltán Tatai-Szűcs János 75 pont | 19. hely | Eszesek | Váci Mihály Általános Iskola | Tatabánya Csaplár Attila | Juhász Martin Misztl Benedek Pintér Gábor 74 pont | 20. hely | Kíváncsi Fáncsi | Vaszary János Általános Iskola | Tata Mayer Fanni | Nagy Dorina Petőcz Rebeka Rozmann Bettina 72 pont | 21. hely | Bosszúállók | Kőkúti Általános Iskola | Tata Brasnyó Vencel | Gálfi Szilárd Magyar Sebastián Takács Bálint 71 pont | 21. hely | ETO mancsok | Kőkúti Általános Iskola | Tata Baranyai Hanna | Bányóczki Virág Belecz Blanka Flaskár Anna 71 pont | 23. hely | Maximalista Matekosok | Eötvös József Általános Iskola | Dorog Czomba Anikó | Jurásek Xavér Kolozsvári Barnabás Sztulik Debóra 69 pont | 23. hely | Sajtos Gumimacik | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Horváth Lea | Juhász Anna Neuwirth Gergely Takács Árpád 69 pont | 25. hely | Rózsaszín párducok | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Győri Rebeka | Vachaja Fanni Kuti Blanka Szabó Niké 68 pont | 26. hely | Okoskák | Kőkúti Általános Iskola | Tata Balogh Petra | Bán Tünde - 66 pont | 27. hely | Kis okosok | Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Komárom Egyed Márton | Kanizsa Orsolya Pénzes Áron Trestyánszki Eszter 64 pont | 27. hely | Sivatagi rohambálnák | Kőkúti Általános Iskola | Tata Bereznyei Áron | Cseh Dániel Gaál András Bán András 64 pont | 29. hely | Egy-nulla-egy | Kernstok Károly Általános Iskola | Nyergesújfalu Bakos Kata | Cserép Viktor Pék Viktória Pernyész Boglárka 61 pont | 29. hely | Ikozaéderek | Vaszary János Általános Iskola | Tata Foki Gergely | Lévai Gábor Molnár Lilla Németh Piusz 61 pont | 31. hely | Hiperagyak | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Füleki Márton | Géczi Kristóf Kovács Péter Ódor Máté 60 pont | 32. hely | Agyrémek | Szent Margit Általános Iskola | Tatabánya Bódor Attila | Sárai Zoltán Vasas György Vida Ádám 59 pont | 32. hely | Ifjú titánok | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Chukwu James Chinedu | Kovács Máté Hocza Krisztián Pál Fülöp Marcell 59 pont | 32. hely | MATEK MATYIK | Vaszary János Általános Iskola | Tata Somogyvári Boglárka | Rózsa Barnabás Schehl Norbert Németh Mátyás 59 pont | 35. hely | Győzők | Vaszary János Általános Iskola | Tata Blága Bence | Dulovecz Botond Kósa László Dániel Mezei Benjámin 58 pont | 35. hely | Task | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Hadobás Zétény | Juhász Balázs Pál Balázs Szabó Márk 58 pont | 37. hely | Kispályások | Babits Mihály Általános Iskola | Esztergom Gazda Zsolt | Kajtár Bence Szappan Zsolt Torma Bence 57 pont | 38. hely | Minecraft liga | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Hercsik Balázs | Pluhár Máté Pongrácz Bence Rózsa Álmos 57 pont | 39. hely | Számtalanok | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Dián Ákos | Németh Ákos Somhegyi Levente Tóth Gabriella 54 pont | 40. hely | Arany sasok | Kőkúti Általános Iskola | Tata Csákány Máté | Pap Gergő Marosi Milán Osvald Gergő 53 pont | 41. hely | Matek palánták | Szent Margit Általános Iskola | Tatabánya Almer Zsófia | Bereznai Csenge Sárossi Bíborka Szikszai Réka 53 pont | 42. hely | A 3 csoda | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Gábor Loretta Henrietta | Sajó Dóra Stipkovits Dorina 50 pont | 43. hely | MUTAT A MATEK | Szent István Általános Iskola | Baj Bokodi Ábel | Hegedüs Barbara Hidvégi Péter Izing Bence 47 pont | 43. hely | Süsü Sihederek | Eötvös József Általános Iskola | Dorog Böcskei Erik | Honvéd Bence Imrei Nóra Mátyás Viktória 47 pont | 45. hely | EC-PEC | Szent István Általános Iskola | Baj Baranyai Júlia | Oláh Viktória Riegelman Henrik Vörös Eszter 46 pont | 46. hely | Kistudorok | Óvárosi Általános Iskola | Tatabánya Birgés Bettina | Dömötör Kristóf Juhász Rebeka Kisvári Nelli 45 pont | 47. hely | NIKE 6.0 | Kőkúti Általános Iskola | Tata Antal Krisztián | Gunics Bendegúz Juhász Alíz Kovács Róbert 44 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős M-faktor | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Chlebda Inez | Folytek Péter Keltai Dóra Szládovics Lilla Laura 99 pont | 2. hely | Dobókockák | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Gergácz Bendegúz | Gyovai-Bodák Mónika Imre Anna Léna Ruzsits Dorottya 98 pont | 3. hely | Trollok | Kőkúti Általános Iskola | Tata Hegedűs Péter | Iffiú Lóránt Koronczi Szabolcs Kovács Kristóf 93 pont | 4. hely | Matekos születik | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Fenyvesi Róbert | Pintér Evelin Zavagyi Krisztina Ujvári Gergő 92 pont | 5. hely | Rap-ülő é-sek | Vaszary János Általános Iskola | Tata Lázár Levente | Panker Richárd Tillmann Márk Zeőke-Szőke Barnabás 89 pont | 6. hely | Bolyai örökösei | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Kecskeméti Zoltán | Mezei Martina Izsáki Anna Horváth Johanna 87 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Matek force | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Boros Marcell | Jakab Dániel Tamás Orbán Adél Polgár Dorina Szabina 80 pont | 8. hely | Paralelepipedon | Kőkúti Általános Iskola | Tata Hoffmann Kristóf | Kovács István Pethes Dzsenifer Rusznyák Zsombor 77 pont | 9. hely | Haribo | Kőkúti Általános Iskola | Tata Bán Zsófia | Bodnár Anna Fábián Szilvia Prohászka Eszter 75 pont | 9. hely | Rubik kocka | Kernstok Károly Általános Iskola | Nyergesújfalu Bodoni Bence | Bognár Sebestyén Selmeczi Soma Szabó Máté 75 pont | 11. hely | Okosokk | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Horváth Szonja | Horváth Zora Nemesnyik Anna Zemplényi Zsófia 75 pont | 12. hely | Minerva 6 | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Oravecz Natasa | Kerekes Lajos Papp Domonkos Zsideg Bence 75 pont | 13. hely | M_V_V_M | Szent István Általános Iskola | Baj Bacskai Máté | Gyalogos Veronika Kató Vivien Steczina Milán 75 pont | 14. hely | Fantasztikus 4-es | Vaszary János Általános Iskola | Tata Nagy Viktória | Schultz Rebeka Szeiler Anett Szeiler Nikolett 74 pont | 14. hely | SuperSparta | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Albert Gergely | Hartyán Botond Lázár György Révész Dániel 74 pont | 16. hely | Hexaéderek | Vaszary János Általános Iskola | Tata Horváth Balázs | Ködmön Dániel Ákos Maloveczky Gyula Pintér Bence 74 pont | 17. hely | Palacsinták | Eötvös József Általános Iskola | Dorog Gál Gergő | Kara Noémi Oláh Barbara Szeibert Viktória 73 pont | 18. hely | Rubik kockák | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Kecskeméti Bálint | Kecskés Klaudia Zsanett Kimmel Gréta Zita Szepesi Lola 73 pont | 19. hely | Három szoknya - egy nadrág | Szent Margit Általános Iskola | Tatabánya Benő Vivien | Bolf Márton P. Szolomayer Zsófia Vadászy Eszter 71 pont | 20. hely | Csillagos ötösök | Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Komárom Botló Lívia | Mészáros Zsuzsanna Musitz Ágnes Romhányi Krisztián 70 pont | 21. hely | Zümih | Kőkúti Általános Iskola | Tata Einhorn Klaudia | Horváth Eszter Zink Laura 69 pont | 22. hely | Reciprok | Kernstok Károly Általános Iskola | Nyergesújfalu Béres Dávid | Gyarmati László Marsi Viktória Papp Eszter 67 pont | 23. hely | Gyöknégy | Dózsa György Általános Iskola | Tatabánya Braun Márton | Burján Levente Takács Dominik Tímár János 66 pont | 24. hely | Észkombájnok | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Király Viktória Dóra | Marcinkó Bálint Osgyán Anna Sulyok Ákos 66 pont | 25. hely | Bűvös hatos | Kernstok Károly Általános Iskola | Nyergesújfalu Fogarasi Ágnes | Lukácsi Milán Móni Dóra Pincés Martin 65 pont | 26. hely | Smileys | Hamvas Béla Gimnázium és Szakképző Iskola | Oroszlány Gál Anna | Horváth Krisztina Vasi Nóra Spindler Hanna 65 pont | 27. hely | Mp4 | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Balogh Márk | Bátor Benedek Hadobás Titanilla Pintér Petra 64 pont | 28. hely | Abakusz | Dózsa György Általános Iskola | Tatabánya Molnár Eszter | Salamon András Topercer Péter Vankó Márton 63 pont | 29. hely | Kicsi Zöld Háromszögek | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Lányi Ábel | Mészáros Péter Takács Kornél Török Márton 63 pont | 30. hely | Mézeskalácsok | Eötvös József Általános Iskola | Dorog Balogh Rebeka | Borsos Laura Csizmadia Angéla Putnoki Bence 62 pont | 31. hely | 4 muskétás | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Fritz Petra | Szabó Menta Tóth Violetta Wágner Bánk 62 pont | 32. hely | Kockás Rókák | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Bujáki Bálint | Mátyás Kata Panák Zsófia Szele Csaba 61 pont | 33. hely | BDMV csapat | József Attila Általános Iskola | Esztergom Csunderlik Dorka | Izsó Bence Tóth Máté Vecskó Vanessza 61 pont | 34. hely | Matekos lányok | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Bodó Erika | Nagy Anna Pesti Patrícia Varga Vanessza 60 pont | 35. hely | The Big Dog | Vaszary János Általános Iskola | Tata Fodor Lili | Kiss Petra Edit Mester Lili Váradi Regina 59 pont | 36. hely | Matek zsenik | Hamvas Béla Gimnázium és Szakképző Iskola | Oroszlány Bodnár Krisztián | Ferkó Adrienn Wertheim Döníz Novák Bence 57 pont | 37. hely | Zöld véges | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Lidy Martin | Ollé János Orot Bence Pipics Péter 56 pont | 38. hely | Mega matek | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Breitner Vivien | Izmirily Noa Szeglet Gergő Attila Toplak Fanni 53 pont | 39. hely | Hatalmasok | Óvárosi Általános Iskola | Tatabánya Szatmári Dávid | Gacs Dániel Kurucz Pál Pór Gergő 46 pont | 40. hely | Csajos négyes | Kőkúti Általános Iskola | Tata Fodor Viktória | Kiss Regina Kocsis Zsófia Mészáros Ágnes 43 pont | 41. hely | Oktaéderek | Vaszary János Általános Iskola | Tata Havranszky Levente | Krupánszky Regina Nagy Adrián Preininger Viktória 42 pont | 42. hely | Cimpák | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Bencze Ábel | Csipor Lehel Nagy Balázs Pásztó Levente 41 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős LogIQsok | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Baliga György | Czákler Dávid Jenő Kovács Éva Orova Katinka 117 pont | 2. hely | Hét e-s négy e-s | Vaszary János Általános Iskola | Tata Ercoli Rebecca Gioia | Krisztik Bálint Papp Ádám Veisz Helga 105 pont | 3. hely | Ro-Pi | Kőkúti Általános Iskola | Tata Bán Gellért | Nagy Bálint Suhai Viktor Takács Márton 100 pont | 4. hely | Agyrém | Vaszary János Általános Iskola | Tata Maczkó Martin | Madarász Áron Szi-Benedek Tamás Szőnyeg Bence 98 pont | 5. hely | Titánok | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Garami Bence | Kovács Sándor Viktor Papp Albert Márk Börzsei Dávid 92 pont | 6. hely | Teszkó | Vaszary János Általános Iskola | Tata Boda Bence | Farkasdy Krisztián Határ Gergely Koroknay Tamás 87 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Négy boszi | Vaszary János Általános Iskola | Tata Kurdi Zsófia | Németh Zsófia Nyakas Réka Schleier Vera Izabella 86 pont | 8. hely | Túró Rudik | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Gegő Martina | Győri Virág Sajgó Martina Tenk Vanessza 86 pont | 9. hely | Matek-craft | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Gallai Gergő Soma | Herczeg Ádám Jánoki Csaba Schuj Márton 84 pont | 9. hely | Villám négyes | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Boros Csaba Márk | Bőhm Norina Klaudia Schreck Dorina Wilmek Gábor Richárd 84 pont | 11. hely | Agymenők | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Balázs Márk | Bognár Péter Kéri Virág Soós Gábor 81 pont | 12. hely | Házisárkányok | Eötvös József Általános Iskola | Dorog Horváth Kitti | Imrei Réka Kecskeméti Klaudia Kovács Nóra 78 pont | 12. hely | Matekmolyok | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Janus Martin | Kelemen Kitti Rózsahegyi Franciska Sáfár Bence 78 pont | 14. hely | Mosógépek | Vaszary János Általános Iskola | Tata Benke Mátyás | Sike Bonifác Tőczik Soma - 77 pont | 15. hely | E = m . c2 | Vaszary János Általános Iskola | Tata Csekme Roland | Gönczi Gábor Longauer Gergely Lovász Ábel 75 pont | 16. hely | Fantasztikus négyes | Szent Margit Általános Iskola | Tatabánya Almer Borbála | Dévényi János Krajczár Laura Sárossi Bálint 73 pont | 17. hely | Komplementerek | Kőkúti Általános Iskola | Tata Mahler Csaba | Nyitrai Viktória Prohászka Ádám Takács Alen 72 pont | 18. hely | DARAZSAK | Szent István Általános Iskola | Baj Becsák Alexandra | Jancsó Kimberli Nagy Krisztina 69 pont | 19. hely | Okos e-sek | Vaszary János Általános Iskola | Tata Gálberki Réka | Gombás Dóra Hermann Katalin Kiss Eszter 68 pont | 20. hely | Einstein tanítványai | Kőkúti Általános Iskola | Tata Bányóczki Bence | Kovács Anna Sárkány Ákos Szikszai Sára 65 pont | 20. hely | Számpárok | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Csáki Dorottya | Jakobi Réka Mucsi Dalma Varga Krisztián 65 pont | 22. hely | Teraéder | Kernstok Károly Általános Iskola | Nyergesújfalu Barsi Barbara | Kiss Máté Zágonyi Marcell Urbán Petra 61 pont | 23. hely | Csak csokis csajok | Tarjáni Német Nemzetiségi Általános Iskola | Tarján Balogh Boglárka | Gröschl Szilvia Balambér Eszter Herbert Petra 61 pont | 23. hely | OPTIMUS | Szent István Általános Iskola | Baj Horváth Balázs | Karkó Erika Kozsán Leó Olivér Tóth Bence György 61 pont | 25. hely | Hanyatt fektetett kockacukrok | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Csongrádi Martin | Győrik Jenő Milán Pallag Tibor Varga István 55 pont | 25. hely | Puszedlik | Eötvös József Általános Iskola | Dorog Lévai Tamás | Marton Ákos Szvoboda Hanna Valek Bence 55 pont | 27. hely | Négy d-és ész | Vaszary János Általános Iskola | Tata Kiss Viktória | Mohos Anita Szabó Viktória Dorottya Papp Alexa 46 pont | 28. hely | McFriends | Tarjáni Német Nemzetiségi Általános Iskola | Tarján Ferenczi Dávid | Szabó Martin Izeli Erik Szegedi Gergő 42 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Matek teknős | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Bors Eszter | Ernszt Balázs Fülöp Luca Rimaszéki Ágnes 85 pont | 2. hely | BÁDL team | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Csikós Áchim | Gacs Bálint Hartyán Donát Tőkés Levente 84 pont | 2. hely | Sivatagi neon kukacok | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Kismóni Botond | Orbán Ágoston Pintér Ákos Spisák Anett 84 pont | 4. hely | IQ Ninja | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Bálint Márton | Bereznai Benedek Bauer Máté Végh Mátyás 83 pont | 5. hely | Csajok a négyzeten | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Balatoni Dalma | Balatoni Kinga Lutring Erika Major Eisler Emese 80 pont | 6. hely | 2*2 néha 5 | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Kőrösi-Fehér Bence | Pintér András Remete Csanád Valics Máté 75 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Kecskék | Árpád Gimnázium | Tatabánya Akli Sára | Macsuka Patrik Beke Gábor Juhász Bence 74 pont | 8. hely | Paralelepipedon | Árpád Gimnázium | Tatabánya Zsebő Dávid | Rajcsány Miriam Lengyel Boglárka Tardi Zsolt 67 pont | 9. hely | IQ bajnokok | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Kéner Dominika | Pintér Annamária Rózsár Bálint Sárdi Réka 56 pont | 10. hely | Lánctalpas kukacok | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Dévényi Júlia | Homor Emese Juhász Virág Pásztó Kata 52 pont | 11. hely | Bogyókák | Hamvas Béla Gimnázium és Szakképző Iskola | Oroszlány Drábóczi Csenge | Konkoly Alida Lili Hering Petra Csikos Csenge 44 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Nincszsák | Kőkúti Általános Iskola | Tata Fábián József | Gábriel Péter Jakabovics Luca Lippai Martin 107 pont | 2. hely | M4T3K | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Balogh Bence | Boros Csaba Greskó Norbert Karvaj Szilvia 82 pont | 3. hely | J. B. | Kőkúti Általános Iskola | Tata Illés Anna | Nátrán Bálint Somogyi Ferenc Vecsernyés Dóra 82 pont | 4. hely | Parasztlogika | Vaszary János Általános Iskola | Tata Engelbrecht Patrícia | Foki Veronika Jónás Ádám Mészáros Dániel 79 pont | 5. hely | U. E. D. V. | Vaszary János Általános Iskola | Tata Garamvölgyi Dávid | Sasvári Kornél Schenk Artúr Szabó Soma 79 pont | 6. hely | Matek Gárda | Vaszary János Általános Iskola | Tata Fodor Máté | Kiss Attila Bence Longauer Bence - 76 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Neoncsibék | Vaszary János Általános Iskola | Tata Csapó Luca | Dévényi Viktória Heitz Katalin Szeiler Bernadett 73 pont | 7. hely | Rombuszok | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Oroszlány Kovács Vivien | Simon Fruzsina Anna Simonics Csenge Zavagyi Ildikó 73 pont | 9. hely | Fábián fiai | Kernstok Károly Általános Iskola | Nyergesújfalu Bognár Domonkos | Fekete Máté Gál Márton Jámbor Tamás 69 pont | 10. hely | Pocakok | KVT-KIKI Petőfi Sándor Általános Iskola | Kisbér Harmat Dominik | Major Anett Simon Dávid Tribusz Fanni 68 pont | 11. hely | Bálázók | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Kecskeméti Dávid | Németh Ákos Varga Tamás Zemplényi Boldizsár 67 pont | 12. hely | Folyami vidrák | Kőkúti Általános Iskola | Tata Barsi Lilla Dorka | Illés Eszter Papp Réka Simon Dóra 66 pont | 13. hely | Unicornis | Babits Mihály Általános Iskola | Esztergom Hilák Antónia | Janik Jordánia Kiszely Zsófia Kovács Krisztina 59 pont | 13. hely | Unknow | Kőkúti Általános Iskola | Tata Árva Bálint | Hubik Levente Szemeti Árpád Virág Krisztián 59 pont | 15. hely | Kockafejek | Tarjáni Német Nemzetiségi Általános Iskola | Tarján Viszt Máté | Nagy Krisztián Varga Márk Káhn Kristóf 55 pont | 16. hely | Marcipán | Eötvös József Általános Iskola | Dorog György Mátyás | Ignéczi Boglárka Kabai Sándor Vázsonyi Zsófia 53 pont | 17. hely | Paralelogramma | Kőkúti Általános Iskola | Tata Einhorn Tamás | Holpert Veronika Sipos Endre Verényi Rebeka 51 pont | 18. hely | Matekőrök | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Gonda Gergő | Horváth Zoltán Pillér Attila Szabó Attila 50 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Príma Prímek | Árpád Gimnázium | Tatabánya Póta Fruzsina | Tanács Viktória Várnagy Rebeka Zemplényi Orsolya 94 pont | 2. hely | Emberek | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Gáspár Csilla | Szeifert Annamária Ruzsits Orsolya Vági Nóra 90 pont | 3. hely | Matek zsenik | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Molnár Maja Csilla | Nagy Brigitta Segyevi Zsófia Patton Esther Joy 80 pont | 4. hely | No Name | Árpád Gimnázium | Tatabánya Jakobi Emese | Juhász Lea Teleki Blanka Dinga Anna 74 pont | 5. hely | Presz | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Engelbrecht Azurea | Perjési Kristóf Rozsár Balázs Szabó Kristóf 70 pont | 6. hely | Kockák 2.0 | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Pencs Attila | Réda Vince Szelőczei Dávid Széplaki Péter 68 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Matekfakt | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Asztalos Tímea | Czillahó Krisztina Kancz Flóra Kovács Kinga 67 pont | 8. hely | Zatacka 4.0 | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Csák Zoltán | Szerencsi Szabolcs Holló Bálint Katona Károly 62 pont | 9. hely | Sügérek | Árpád Gimnázium | Tatabánya Nagy Lehel | Deák Péter Gerlei Dávid Tánczos Vilmos 59 pont | 10. hely | Üres Halmaz | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Barna Sára | Horváth Ábrahám Mészáros János Székely Dániel 58 pont | 11. hely | Matekos okosok | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom - | Osvai András Tókos Péter Wild János 56 pont | 11. hely | S.T.B.R | Árpád Gimnázium | Tatabánya Korcsok Milán | Juhász Csaba Izbéki Balázs Hadaró Balázs 56 pont | 13. hely | Együtthatók | Árpád Gimnázium | Tatabánya Orbán Bertalan | Orbán Barnabás Kovács Fruzsina Dinga Katalin 53 pont | 14. hely | abacus | Szent Imre Általános Iskola, Gimnázium és Szakkozépiskola, Esztergom | Esztergom Hantos Vivien | Sarkadi Áron Pál Kristóf Vincze Bálint 48 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Esztergom | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Harangos Zsuzsanna | Esztergom | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Kárászné Hurták Ildikó | Esztergom | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Meszes Judit | Esztergom | Dobó Katalin Gimnázium | Markó Irén | Esztergom | Dobó Katalin Gimnázium | Petróczi Mária | Esztergom | Dobó Katalin Gimnázium | Süttő Gábor | Esztergom | Dobó Katalin Gimnázium | Szurdi Gábor | Esztergom | Dobó Katalin Gimnázium | Takács Anikó | Komárom | Feszty Árpád Általános Iskola | Pipicsné Diós Szilvia | Komárom | Feszty Árpád Általános Iskola | Simonicsné Lődör Melinda | Környe | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Demeterné Slezák Éva | Oroszlány | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Farkas Gáborné | Oroszlány | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Huma Erzsébet | Oroszlány | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Mészárosné Fehérvári Mónika | Tata | Kőkúti Általános Iskola | Barsiné Pirityi Mária | Tata | Kőkúti Általános Iskola | Fogel Tamás | Tata | Kőkúti Általános Iskola | Frankel Beatrix | Tata | Kőkúti Általános Iskola | Kőhalmi Zoltánné | Tata | Kőkúti Általános Iskola | Lakné Illés Zsuzsanna | Tata | Kőkúti Általános Iskola | Molnár Mihályné | Tata | Kőkúti Általános Iskola | Molnárné Fribiczer Zsuzsa | Tata | Vaszary János Általános Iskola | Avramcsevné Hegedűs Ildikó | Tata | Vaszary János Általános Iskola | Csalainé Csengődi Judit | Tata | Vaszary János Általános Iskola | Dr. Szabóné Kóthay Ildikó | Tata | Vaszary János Általános Iskola | Pál Zsuzsanna | Tata | Vaszary János Általános Iskola | Sebők István | Tata | Vaszary János Általános Iskola és Logopédiai Intézet Jázmin Utcai Tagintézménye | Gaálné Feszler Eonika | Tatabánya | Árpád Gimnázium | Kovácsné Schandl Ágnes | Tatabánya | Árpád Gimnázium | Németh Krisztina | Tatabánya | Bárdos László Gimnázium | Csermák Júlia | Tatabánya | Sárberki Általános Iskola | Aradi Erzsébet | Tatabánya | Váci Mihály Általános Iskola | Kajsza Gyula | |