Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Bolyai Királyok | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Jelen Dániel | Kercsó-Molnár Anita Le Thuy Duong Kati Marsalkó Áron 112 pont | 2. hely | Bolyai bajnokok | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Borszukovszki Márton | Csabai Balázs Pápay Benedek Pintér Levente 107 pont | 3. hely | Szánkirályok | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Szabó Benedek | Darvas Gábor Kozma Szabolcs Siba Gergely 106 pont | 4. hely | Okos-sokk | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Homoki Gergely | Lantos Vendel Román Bernadett Szabó Roland 105 pont | 5. hely | Bolyai számológépe | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Czaha Gréta | Eperjesi Róza Lengyel Petra Major Zsófia 103 pont | 6. hely | Számászok | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Nemesfalvi Nelli | Pozsár Anna Simon Dorka Phan Viet Dung 97 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Kristályok | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Cernov Noa | Horváth Flóra Kiss Jázmin Zsuzsanna Vastag Eszter Zsófia 88 pont | 8. hely | Fantasztikus négyes | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Herskovits Dávid | Kovács Marcell K. Szabó Dániel István Rubint Gergő 87 pont | 9. hely | Számkirályok | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Ivanov Péter | Mozolai Brúnó Varga Norbert Killik László 87 pont | 10. hely | Erős négyes | Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XIV. Mihály Sára | Ring Máté Vendrei Dániel Lukács Dominik 82 pont | 10. hely | Számológép | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Lazur Zsófia | Pásztor Bianka Vajda Hanna Zsíros Anna 82 pont | 12. hely | Szuper matek | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Cserháti Lilla | Mirolovics Zsolt Viski Márk Zelles Károly 82 pont | 13. hely | Matematikusok | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Acsády Zsófia | Mohos Tibor Száday Gergely Szijj Zina 82 pont | 14. hely | Veretlenek | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Bánhegyi Balázs | Jaksics Péter Somlyó Milán Tamás László 81 pont | 15. hely | Bombázók | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Hegedüs Dávid | Komonyi Ágnes Lipcsey Magyar Márton Pál Papp Réka 81 pont | 16. hely | "Tudorka" | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Kemény Márk | Kovács Donát Sárközy Benjámin Széll- Kovács Júlia 80 pont | 17. hely | Einstein utódai | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Frányó Csanád | Pikó Balázs Répás Márton Takács András 78 pont | 18. hely | "Okoska" | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Csányi Melinda | Chen Jingyi Kriszti Herczku Teó Kállai Péter 77 pont | 18. hely | Eszes Lányok | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Cserkuti Petra | Szél Sarolta Vágó Lilla - 77 pont | 20. hely | Észkombájnok | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Antalffy Marcell | Mádai Márk Nagy Bernadett Szabó Ádám 77 pont | 21. hely | Matekmanók | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Doktor Szilveszter | Stéber Mihály Szenczi Bence Zováth Fanni 77 pont | 22. hely | Észkombájn matekmajmok | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Fekete Árpád | Fodor Attila Soós Benedek Széwald Márton 76 pont | 23. hely | Négyszögletű dobókocka | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Czakó Bence | Deres Johanna Lendvay Gergely János Máthé Kristóf 75 pont | 24. hely | Okostojás | Széchenyi István Általános Iskola | Budapest XIV. Bagi Szilárd | Fehér Gréta Irén Fehér Krisztofer László Tompits Botond 73 pont | 25. hely | Kis ördögök | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Kovács Laura | Peszlen Ádám Thamó Márton Veres Kristóf 73 pont | 26. hely | Legjobb matekosok | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Kurucz Attila | Ormos Lilla Petrovics Márk Szalmási Bálint 72 pont | 27. hely | Király számok | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Kulcsár Lili | Pikó Benedek Patkós Péter Szatmáry Levente 70 pont | 28. hely | Kisokosok | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Major Korinna | Spirk Zorka Farkas Éva Hajnal Balázs 69 pont | 29. hely | Sárga számok | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Stiblár Melinda | Báldy Dorottya Szemlér Veronika Kincses Kristóf 69 pont | 30. hely | Agyafúrtak | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Virág Réka | Viczai Milán Fábián Csaba Ercsey Sebestyén 67 pont | 31. hely | Ravasz rókák | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XIV. Nádasdi Péter | Szabó Flóra Szőke János Károly Ulrich Nándor 67 pont | 32. hely | Tigris csapat | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Illés Petra | Teply Lolita Rácz Bojta Polyák Attila 67 pont | 33. hely | Cuki matek zsenik | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Hoffer Réka | Müller Vivienn Márton Alexandra Torzsai Katalin 67 pont | 34. hely | Észbombák | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Biczó Csenge Virág | Németh Csilla Novák Emese Szandányi Ivett Enikő 67 pont | 35. hely | Ötször ötösök | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Berdinskaia Sofia | Grenczer Flóra Nwokeji Celine Sajtos Judit 66 pont | 36. hely | SZÁSI DORMI | Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XIV. Byrappa Szávitri | Hován Milán Golden Dorka Tomin Orsolya 65 pont | 37. hely | A 4 jómadár | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Cesarczyk Olivér | Hatfaludi Ádám Szatmáry Zalán Zsömböly Levente 65 pont | 38. hely | Bennfoglalások | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Gibizer Gina | Lebovics Anna Mészáros Emma - 64 pont | 39. hely | Villámagyak | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Havi Diána | Hégete Bence Wolfram Kristóf - 63 pont | 40. hely | Baglyok | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Czirják Csaba | Tóth Márk Szarka Ferenc Kui Domonkos 62 pont | 41. hely | Észlények | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Lengyel Balázs | Szaniszló Dávid Szarvas Dénes Turner Lili 62 pont | 42. hely | Számtudósok | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Bodor Norbert | Erdős Milán Knollmajer Bálint - 62 pont | 43. hely | Szorzótényezők | Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XIV. László Angelina | Gombos Gréta Knapcsek Liliána Bursits Emma 61 pont | 44. hely | Sokoldalú Zsenik | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Darvas Ágoston | Novák Domonkos Paulovits Barnabás Zakor Zsombor 61 pont | 45. hely | Okos matekosok | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Bencsik András | Izsó András Orosházi Anna Szilágyi Bence 60 pont | 46. hely | Matek zsenik | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Bartyuk Lili | Józsa Levente Csépke Hanna Szarvas Réka 57 pont | 47. hely | Szorzandók | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Gábor Norbert | Jordán Antal Zsombor Nagy László Adrián - 55 pont | 48. hely | Matekzsenik | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Misinszki Tamás | Sáska Tamás Szabó Dániel Varga Dóra 51 pont | 49. hely | Molyok | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Forrai Jázmin | Kurucz Ádám Szabó Levente Szőke Gergő 50 pont | 50. hely | Tudósok | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Vadon Viktória | Schottner Kíra Nagy Balázs Lovászi Csongor 49 pont | 50. hely | Zsenik | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Fischl Nikoletta | Baróti Bettina Kováts Abigél 49 pont | 52. hely | Okostojások | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Diós Barnabás | Farkas Barnabás Juhász Luca Lovász Balázs 43 pont | 53. hely | Nyuszi csapat | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Koltai Zsóka | Szalai Andrea Szekendy Flóra Csősz Máté 41 pont | 54. hely | FC Barcelona | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Barna Boglárka | Dajka Dávid Molnár Márton Tóth Viktória 34 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Anonymus | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Lakatos Gergely | Kulcsár Boglárka Arató Erik Nemes Zsófia 104 pont | 2. hely | Verhetetlen sasok | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Le Viet Dung | Nguyen Hai Anh Nguyen Mi Lan Szabó Máté 103 pont | 3. hely | Matek zsenik | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Borbély Barnabás | Nedeczky Kristóf Péter Tóth Hunor Zoltán Szöllősi András Benedek 94 pont | 4. hely | Borotvák | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Bata Álmos | Gerő Botond Szabó Kornél Tiszay Dávid 91 pont | 5. hely | Számológépek | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Valachi Samu | Iszak Máté Jankó Gergő Szolnoki Balázs 84 pont | 6. hely | Matek cápák | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Mester Ildikó | Spasic Fábián Varga Ákos Pál Vida Sára 83 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | "88/1" | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Dömötör Hanna | Kovács Ödön Lénárt Dániel Szabó Marcell 79 pont | 8. hely | kistudósok | Németh Imre Általános Iskola | Budapest XIV. Nagy Mátyás | Szőcs Nagy Medárd Varga Marcell Nguyen Duc Son 79 pont | 9. hely | Ninja nyuszik | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Zaka Dániel | Bozó Richard Polyik Márton Torday-Szabó Gergő 78 pont | 10. hely | Matek mókusok | Kaffka Margit Általános Iskola | Budapest XIV. Sivó Balázs | Keszler Dominik Gál Dóra Tari Csenge 75 pont | 11. hely | Oryx | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Miskédi Milán | Mundweil Zsolt Reviczky Tamás Sántha Zoltán 75 pont | 12. hely | Számok királynői | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Fatsar Sára Dorottya | Ürmössy Dorottya Gábeli Rebeka Juhász Tamara Réka 74 pont | 13. hely | Ütős négyes | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Győrfi Dániel | Sipos Boldizsár Szalai Liza Szarka Bence 72 pont | 14. hely | Négyoldalú dobókocka | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Fritsch László | Hain Son Anh Leiner Gergő Máthé Ferenc 72 pont | 15. hely | Ötszöröt | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Jánosik Lili | Kövesdi Luca Muhari Eszter Barbara Székely Kata 71 pont | 16. hely | Szárnyaló matekszámok | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Belényesi Bernadett | Nguyen Eszter Nguyen Zsófia Neuhauser Lilla 70 pont | 17. hely | Matekzsenik | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XIV. Balázs Gergő | Kiss György Tóth Bence Trenka Jusztin 66 pont | 18. hely | Farkaskölykök | Kaffka Margit Általános Iskola | Budapest XIV. Béres Botond | Abonyi Bence Suszter Nóra Poós Dániel 64 pont | 19. hely | Számvadászok | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Németh Bálint | Képe Lívia Darouich Feedi Gábor Bianka 63 pont | 20. hely | Matek hörcsögök | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Király Anna Jázmin | Szénás Anna Szojka Adrienn Hanna Tóth Eszter 62 pont | 21. hely | Bűvös kocka | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Omoragbon Lili | Rugási Csilla Schenk Anna Németh Alexandra 61 pont | 22. hely | Muflonok | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Becskei Zsófia | Fröhlich Dóra Hanser Emma Vadász Zsófia 60 pont | 23. hely | Lángelmék | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Csoma Balázs | Dobos Károly Fáy Patrik Szabó Norbert 60 pont | 23. hely | Skorpiók | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Baumann Attila | Bulcsu Levente Chen Shiqi Szika Krisztián 60 pont | 25. hely | Minden válasz helyes | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Do Márk Dung | Seres Dániel Somogyi Marcell Milán - 58 pont | 26. hely | Gepárdok | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Farkas Máté | Nagy Alexandra Nagy Jázmin Péntek Endre 58 pont | 26. hely | Rózsaszín párduc | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Niazi Tira | Sálek Attila Giap Phuong Quynh 58 pont | 28. hely | Villám lányok | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Kónya Boglárka | Németh Nanda Nyitrai Lilla Vanderer Hajnalka 57 pont | 28. hely | VIMANÓ | Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XIV. Erdész Barnabás | Nguyen Le Huyen Anh Dobronoky Viktor 57 pont | 30. hely | Állati matekosok | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Liszkai Terézia Katalin | Pajor Emília Redler Annamária Werb Vivien 52 pont | 30. hely | Ifjú tudósok | Széchenyi István Általános Iskola | Budapest XIV. Fekecs Andrea | Lengvárszky Petra Seregély Míra Török Petra 52 pont | 32. hely | "5*5" | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Halász Eszter | Nguyen Thanh Somogyi András Tüske Balázs 51 pont | 32. hely | "88/2" | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Kulcsár Péter | Pál Gergő Vigh András Wolstenholme Ábel 51 pont | 32. hely | Einsteinek | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Bukovácz Dóra | Kovács Eszter Farkas Boglárka Pecze Noémi 51 pont | 32. hely | Matek jokerek | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Grnák Attila | Hapeman Zoltán Madács Imre Szalai Zsolt 51 pont | 36. hely | Megamatek | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Dóczi Maja | Hulman Tímea Prokics Hanna Schőn Márk 51 pont | 37. hely | A tudós macskái | Széchenyi István Általános Iskola | Budapest XIV. Horváth Hanna | Mike Hanna Sebők Natasa Tóth Veronika 50 pont | 37. hely | Matekmanók | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Prácser Adél | Lun Bao Anh Madár Kata Benedetti Flóra 50 pont | 37. hely | Tudósok | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Bajzáth Noémi | Ferenczi Norbert Lantos Panna Primecz-Munkácsi Lőrinc 50 pont | 40. hely | Einsteinek csapata | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Bagdi Bence | Gombás András Molnár Réka Pomlényi Fanni 49 pont | 41. hely | Bölcs baglyok | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Endrődy Petra | Ihring Dorottya Péntek Anett Réka Rigó Luca 45 pont | 42. hely | Arany oroszlán | Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XIV. Verba Júlia | Kiss Botond Zsombor Szőcs Zsombor Barnabás 45 pont | 42. hely | Okoskák | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Kullai Adél | Ballai Anna Cserményi Balázs Dénes Donat 45 pont | 44. hely | "Agymenők" | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Bagi Bulcsú | Mándi Levente Svorenj Gergő Tamás Bálint 43 pont | 44. hely | Matek királyai | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Farkas Rajmund | Kis Áron Kristóf Bailey Kelen Fivisz Domink 43 pont | 44. hely | Matek Manók | Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XIV. Békés Olivér | Nemes Márton Dénes Pláner Domonkos Hutka Lili Mandula 43 pont | 44. hely | Okostojás | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Miczki Márk | Papp Luca Vincze László Zemeny Bálint 43 pont | 48. hely | Zöld sáskák | Széchenyi István Általános Iskola | Budapest XIV. Batka Noémi | Czáboszki Mercédesz Egbomon Michael Szücs Ibolya 42 pont | 49. hely | Szuper 4-esek | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Budaházy Benedek | Lieb Márton Nemes Kristóf Oláh László 41 pont | 49. hely | Villámhechek | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Hullán Zsófia | Szijártó Dóra Gergely Pál Böszörményi Lajos 41 pont | 51. hely | Számkirályok | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Wimmer Patrik | Lengyel Zoltán Sziva Maja Dorogi Dézi 40 pont | 52. hely | Szárnyas fánkok | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Gaál Dorottya | Mátyus Eliza Mátyus Gréta Pákozdi Kata 39 pont | 53. hely | Dobókocka | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Szaniszló Csongor | Polányi Áron Tina Gergő Dudás Balázs 39 pont | 53. hely | Fekete öves matekosok | Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XIV. Farkas Benedek | Bereczky Dániel Jámbor Manó Zsolt 39 pont | 55. hely | Észkerekek | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Burányi Balázs | Farkas Péter Fu Yue Szabó Boglárka 38 pont | 56. hely | Észlányok | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Bálint Emőke | Király Alíz Permizsák Maja Szücs Zsuzsanna 37 pont | 57. hely | Tigrisek | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Csizi Balázs | Gutsik József Janda Zsófia Kovács Kata 35 pont | 58. hely | Tuti matekosok | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Dékány Anna | Fehérvári Dóra Hámori Flóra - 33 pont | 59. hely | Kreatív vakondok | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Csánki Lilla | Kónya Bernadett Kovács Maja Páli Vanessza 31 pont | 60. hely | Számok bajnokai | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Gáspár Gréta | Stivi Anna Nóra Szabó Zsófia Bíró Maja 30 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Hajósnégyes | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Bakurecz Ádám | Fischer Balázs Hegedűs Sámuel Szőri Bence 124 pont | 2. hely | Honnantudjam | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Diczházi András | Hatfaludi Péter Tímár Ármin Urbán Tamás 116 pont | 3. hely | Lovak | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Fejér Anna Júlia | Kaló Zsófia Dóra Kiss Ráhel Solymos Dóra 114 pont | 4. hely | Számászok | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Terjék Ágota | Köbli Anna Nguyen Zsófia Ly Vamper Laura 113 pont | 5. hely | Bölcsek Köve | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Do Hoang Anh | Máthé Kristóf Nguyen Thac Bach Széplaki Anna 108 pont | 6. hely | Bolyi Boys | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Borszukovszki Mirkó | Jelen Bálint Jerminecz Marcell Vass Bence 107 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | A Pál utcai lányok | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Makra Luca | Paksa Petra Molnár-Sáska Zsófia Tóth Luca Sára 106 pont | 8. hely | Bolyai Boys | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Benke Balázs | Le Thanh Son Noszkó Tamás Pordán Barnabás 104 pont | 9. hely | HableHány | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Csolti Réka | Koleszár Mihály Gazdik Noémi Haffner Ádám 98 pont | 10. hely | Bolyai faló | Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XIV. Duma Bálint | Makó Gergely Somos Roland Szulovszky Sándor 97 pont | 11. hely | No name | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Amberg András | Fucskó Adorján László Bence Folkmayer Marcell 96 pont | 12. hely | Csigavér | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Dömötör Máté | Nagy Czirok Csaba Németh Péter Turi Nikolett 95 pont | 13. hely | Misi és az Ádámok | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Gyenis Ádám | Kata Mihály Nagypál Ádám Simon Ádám 95 pont | 14. hely | Champion | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Novák Benedek | Reszegi Márton Sziklai András Zsíros Máté 91 pont | 15. hely | Matek királyok | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Bukta Ádám | Kapsa Marcell Tiborcz Péter Yao Yu He 86 pont | 16. hely | Twix függők | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Hamza Jasin Sadik Sámi | Klapper Zsombor Papp Gábor Bence Veibli Magyari Kristóf 83 pont | 17. hely | Kisokosok | Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XIV. Csépán Petra | Gáspár Dániel Harangozó Pálma Jancsó Tamás 81 pont | 18. hely | Kommunikatív negatívok | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Füri Márton | Sági Bence Szabó Ádám Vertetics Zsombor 80 pont | 18. hely | Zsenik a köbön | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Cserháti Ákos | Frölich Emese Magyari Eszter Müller Helga 80 pont | 20. hely | Heuréka | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Dorogi Dóra | Kelemen Kata Hektor Lili Ho Thu Phuong Mónika 79 pont | 21. hely | Lángelmék | Széchenyi István Általános Iskola | Budapest XIV. Gulyás Botond Tóbiás | Homonnay Bence Peidl Mátyás Tibor Zeley Csaba 77 pont | 22. hely | Szuperagyak | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Filipovics Alex | Laki Dániel Strobán Norbert Ye Jiahu Csaba 76 pont | 23. hely | Eszes srácok | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Farkas Ádám | Balla Keve Huang Viktor Obiekwe Mike 75 pont | 24. hely | MIAMI | Németh Imre Általános Iskola | Budapest XIV. Kötél Ákos | Györkös Balázs Hajdu Zoltán Halassy Barnabás 74 pont | 25. hely | A csodálatos háromszög | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Máró Anikó | Ternai Zsófia Zsarnai Marina - 72 pont | 26. hely | Agytekervények | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Horvátits Viktória | Molnár Fanni Szaniszló Máté Urbán Bence 72 pont | 27. hely | Észpengék | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Bundics Bernadett | Moharos Viktor Pörös Petra Sinkler Szilveszter József 71 pont | 27. hely | Számok | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Kovács Kitti | Maczik Laura Nguyen Florence Tóth Fanni 71 pont | 29. hely | Fantázia | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Juhász Liliom | Juhász Krisztina Margariti Itia Pentz Tímea 70 pont | 30. hely | Minizsenik | Bornemisza Péter Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Sportiskola | Budapest X. Nagy Kristóf György | Nagy Szilárd Pásztor Máté Tóth Bence 70 pont | 30. hely | Négyász | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Hadházy Áron | Birinyi András Garai Donát Kiss Marcell 70 pont | 32. hely | Vegyes matek | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Doszpod Mátyás | Erdei Dániel Paplogó Adrienn 69 pont | 33. hely | Minieinstein | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Fazekas Dániel | Jándi Margit Sebestyén Botond Szarvas Balázs 68 pont | 34. hely | Recipróka | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Gulyás Lilla | Kelemen Dániel Szentirmai Borka - 68 pont | 34. hely | Trojka | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Füredi Péter | Mészáros Gábor Varró Hanga Szenczy Zsófia 68 pont | 36. hely | Mátrix | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Hegedűs Botond | Péter Bence Varga Dávid Szatmáry Lénárd 67 pont | 37. hely | Szorzó Kommandó | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Bősz Márton | Csonka Marcell Fülöp Dorottya Száva Mészáros Jakab 65 pont | 38. hely | HIPERKOCKÁK | Bem József Általános Iskola | Budapest X. Bálint Dániel | Rozgonyi Csongor Szinovál István Xie Lihn 65 pont | 39. hely | 2x2 néha 5 | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Bodor Barbara | Ilyés Aletta Kovács Mónika Kövecses Eszter 62 pont | 39. hely | Csillámpónik | Hunyadi János Általános Iskola | Budapest XIV. Asztalos Eszter | Babos Dóra Fekete Anna Somjai Katalin 62 pont | 41. hely | Lángeszek | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Dankovics Dorina | Horváth Réka Lebedovszkij Sophie Tihanyi Sára 61 pont | 41. hely | Matekmentők | Hunyadi János Általános Iskola | Budapest XIV. Katona Benjamin | Rátki Barnabás Szabó Kristóf Zabolai Erik 61 pont | 41. hely | Most már tudjuk | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Czábóczky Petronella | Csóti Gréta Gulyás Fanni Kass Dzsesszika 61 pont | 44. hely | Einstein utódai | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Csada Lili | Szabó Eszter Szitka Orsolya Sztollár Mercédesz 59 pont | 45. hely | CSIPET-CSAPAT | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XIV. Bende Ferenc | György Márk Kármán Zsombor Király Bernadett 57 pont | 45. hely | Köbüki | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Bányász Márton | Bárányos Donát Kovács Boglár Ulicsák Eszter 57 pont | 47. hely | Láng Elmék | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Ung Éva Amara | Bánkuti Csenge Székely Zsófia Van Manson Róbert 56 pont | 47. hely | Négyszeri okosság | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Czifrus Hanna | Csépke Flóra Győrfi Sára Teleki Borbála 56 pont | 49. hely | Agya sok | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Bem Kristóf | Fábián Tamás Gerencsér Noémi Szeles Dominika 55 pont | 50. hely | MatemaCika | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Horváth Barnabás | Kékesy Tamás Koltai Péter Szeleczki Tamás 53 pont | 51. hely | Liszteszek | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Bernáth- Napkori Anna | Kert Melinda Kehrling Szonja 52 pont | 51. hely | Zseni Bt. | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Tordai Áron Dániel | Folytán Márk Frank Mucsi Gergő 52 pont | 53. hely | Kiscsigavér | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Fábián Anna | Rinth Alexa Szalay Tamara Ye Yani 51 pont | 53. hely | Kocka FC | Kaffka Margit Általános Iskola | Budapest XIV. Koltai Barnabás | Balogh Attila Csorba István Szabados Laura 51 pont | 53. hely | Mezősök | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Legyesi Csaba | Nguyen Xuan Dung Szabolcsi Balázs Tóth Barnabás 51 pont | 56. hely | Matekos kalózok | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Tóth Tea | Kozma Attila Erős Mózes Váradi Vivien 50 pont | 56. hely | Végtelenek | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Kraivich Petra | Szekendy Pálma Vizuete Renátó Kádas Vivien 50 pont | 58. hely | Lisztesek | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Csányi Anna | Szajnik Vivien Fodor Zsófia 48 pont | 58. hely | sálas girls | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Csizmán Kornélia | Fehérvári Flóra Jablonkay Luca Lázár Anna 48 pont | 60. hely | 1 D | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Borsos Alíz | Légár Lili Varga Bercel Sczigel Nikolett 42 pont | 60. hely | Ricsóka és a csókák | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Fülöp Richárd | Kormány Gerda Kormány Zsombor Kovács Panna 42 pont | 62. hely | Vihar a matek vizén | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Fafula Anasztázia | Molnár Vera Mozga Cintia Tóth Panna 38 pont | 63. hely | Szuper agy | Kaffka Margit Általános Iskola | Budapest XIV. Varga Ádám | Sasadi Anna Khandhadia Sean Gyurkó Attila 36 pont | 64. hely | Rubik | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Szlonkai Hanna | Fodor Anna Van Manson Péter 35 pont | 65. hely | Osztó Kommandó | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. B. Nagy Péter Norbert | Gyoroki Ildikó Réka Németh Tamás Szekeres Maja 33 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős 4szög | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Benyovszki Lili | Nagy Veronika Reviczky Marcell Weisz Csaba 117 pont | 1. hely | döntős SAJT | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Ferenczi Barnabás | Förgeteg Soma Kerekes Anna Török Zsuzsanna 117 pont | 3. hely | ELTE-matekászok | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Bejczy Péter | Hevesi Márton Jánosi Máté Szűcs Leó 109 pont | 4. hely | ÁSZOKOK | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Horváth Csongor | Nemes Balázs Keceli - Mészáros Tivadar Petrovics Máté 106 pont | 5. hely | MATEK(K)OSOK | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. K. Szabó Zoltán | Mundweil Kinga Nagy Zita Tenk Márton 98 pont | 6. hely | 2x2 néha 5 | Széchenyi István Általános Iskola | Budapest XIV. Demeter Bálint | Enger Krisztián Szabó Ákos Szappanos Attila 94 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Agya Sokk Team | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Demeter Zalán | Králusz Tamás Szabó Tamás Szűcs Pál 93 pont | 8. hely | NECRAFT a harmadik | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Nagy Benedek | Nagy Ákos Osvárt Bence - 92 pont | 9. hely | Zsenipalánták | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Kulcsár Gergely | Molnár Gábor Székeli Ádám Völgyi Mátyás 91 pont | 10. hely | Pancserok | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Budai Mátyás | Fischer Panna Gazdik Balázs Tremmel Flóra 89 pont | 11. hely | Matekcsászárok | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Gróf Dávid | Jékely Boldizsár Králik Miklós Loyola Elio 87 pont | 12. hely | Matekszotyolák | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Bágyi Domonkos | Ferencz Márton Motyovszki Miklós Répay Bálint 86 pont | 13. hely | Négyes fogat | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Lakatos Bettina | Pápai Benedek Varga Balázs Zilahi Patrik 85 pont | 14. hely | Számottevők | Hunyadi János Általános Iskola | Budapest XIV. Bodolai Bendegúz | Hajas Fanni Holtner Dorina Tóth Veronika 83 pont | 15. hely | 32IQ | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Czizmadia Zsombor | Sörös Balázs Tímári Bálint Vuong Quang Anh 81 pont | 16. hely | M. ászok | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Dobos Ilona | Fülöp Anna Tácia Krámer Péter Szél Stefánia 80 pont | 17. hely | Derék Szögek | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Nagy András Márton | Patrik-Pirk Domonkos Schein Adél Tóth Viktória 80 pont | 18. hely | Matekmatikusok | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Dobos Balázs | Gibizer Márk Knollmajer Gergely Koczkás Martin 79 pont | 19. hely | Nem tudom kiolvasni | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Tiszay Ádám | Csordás Kristóf Mónos Péter Fatsar Ágoston 79 pont | 20. hely | Kisokosok | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Halmai Kristóf Máté | Máth Benedek Huba Szabó Balázs Szőke-Milinte Botond 79 pont | 21. hely | Pina Coladak | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Gilly Zsófia | Szentpéteri Lili Ulicsák Zsófia Visy Blanka 77 pont | 22. hely | Kkockkákk | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Barczi Milán | Magyari Bálint Oláh Levente Polovitzer Bence 77 pont | 23. hely | Rombusztátok | Kaffka Margit Általános Iskola | Budapest XIV. Vaszi Krisztina | Moskovits Luca Ságodi Anna Ruff Eszter 75 pont | 24. hely | OMEGA | Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XIV. Békés Anna | Madarász Panna Gergely Anna Renner Anna 75 pont | 25. hely | 5x5 | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Böszörményi Dóra | Kis Anikó Schottner Kristóf Schulc Olivér 74 pont | 26. hely | TITANIUM | Németh Imre Általános Iskola | Budapest XIV. Grosswald Ármin | Kasza Zsombor Váradi Róbert Vass György 74 pont | 27. hely | Cingárok | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Belai Alex | Kollár Kristóf Magyar Balázs Kalocsai Kornél 73 pont | 28. hely | Négyoldalú dobókocka | Kaffka Margit Általános Iskola | Budapest XIV. Posta Anna Sára | Ádám Mária Rebeka Mérges Janka Sipos Bálint 72 pont | 29. hely | Gepárdok | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Soponyai Dávid | Veczel Máté Varga Eszter Juhász Bálint 71 pont | 30. hely | JRRN | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Bartha Nikolett | Csecsődi Judit Sipos Noémi Szabó Réka 71 pont | 31. hely | BeRoKK | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Buzás Bence | Csodó Robin Jókay Kristóf Varga Kristóf 70 pont | 32. hely | Ész-bontók | Hunyadi János Általános Iskola | Budapest XIV. Farkas Sámuel | Müller Gábor Turay Nikolett Vucskics Ádám 69 pont | 33. hely | Négyesfogat | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Budai Vivien | Csánki Nóra Dankó Dóra Ofella Kitti 69 pont | 34. hely | Észlények | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Jakabfy Viktória | Kovács Kamilla Munteán Lili Varga Anna 66 pont | 35. hely | Anonimus | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Füzes Patrik | Polyik Péter Hortobágyi Balázs Varga Viktor 66 pont | 36. hely | Pitagoraszi számhármasok | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Boros Patrik | Garai Máté Kórodi Flóra - 65 pont | 37. hely | AMATŐRÖK | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XIV. Bölkei Bodza | Csurgai Sándor Keszthelyi Petra Retter Korina 65 pont | 38. hely | Vigyormatek | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Balogh Alexa | Ledvényi Laura Sárosi Laura Plangár Barbara 64 pont | 39. hely | Számoló guruk | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Dobolyi Zsófia | Farkas Károly Bukovácz Máté Engi Kristóf 64 pont | 40. hely | Az elme gyilkosai | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Vizi Laura | Marosi Regina Korsós Jázmin Rónai Sára 63 pont | 40. hely | pulykatojások | Németh Imre Általános Iskola | Budapest XIV. Csordás Dávid | Bordács Bálint Ezer Ákos Nichols Dávid 63 pont | 42. hely | Zseni Ál Issac | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Haga Gréta | Madarász Krisztián Gyercán Erik Duong Thuy Linh 62 pont | 43. hely | Vonalzók | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Capodivento Magdalena | Hoguc Fanni Jánosi Fanni Bujtás Laura 61 pont | 44. hely | Béta rakéta | Kaffka Margit Általános Iskola | Budapest XIV. Driam Moshe | Szarvas László Harnisféger Adrián Hangácsi Dominik 60 pont | 44. hely | Non stop comedy | Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XIV. László Kristóf | Binder krisztián Németh Botond Kovács Dénes 60 pont | 46. hely | CINEMACITY | Németh Imre Általános Iskola | Budapest XIV. Csaba Szonja | Krokavecz Dorottya Sándor Csenge Tűri Viktória 59 pont | 47. hely | Eisteinek | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Gábriel Krisztián | Keskeny Richárd Kis Olivér Zeve Krisztián 58 pont | 48. hely | Nagyokosok | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Béky Regina | Mayer Fruzsina Sárdi Anna Simó Csaba 57 pont | 49. hely | H+TRIPLAV | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Horváth Hanna | Mészáros Viktória Steier Viktória Pham 56 pont | 50. hely | Prometheus | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Bajkai Boglárka | Fazekas Bence Tarczay Anna Ujvári Benjamin 54 pont | 51. hely | Bermudanégyszög | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Molnár Jázmin | Németh Gréta Nagy Polla Domahidi Noreen 54 pont | 52. hely | Kockák | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Gyarmati Árpád | Csuhai Leon Erik Szarka Patrícia Zöldi Tóth Réka 53 pont | 52. hely | Úgyis nyerünk! | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Fodor Olivér | Polivka Dávid Pour Domonkos - 53 pont | 54. hely | Okosfogat | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Dálnoki Dávid | Molnár Patrik Szakács Kristóf Varga Szabolcs 50 pont | 55. hely | Mi | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Gerő Bence | Pápay Bence Oláh Barnabás Pentz Ákos 49 pont | 56. hely | Micimackó | Bornemisza Péter Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Sportiskola | Budapest X. Ceglédi Dávid | Dömötör Simon Györkös Nátán Sarmasági Kende 48 pont | 57. hely | A matematika ördögei | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Réthelyi Zsófia | Máté Bíborka Molnár Panna Kelemen Milla 47 pont | 57. hely | A tudás fája | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Lénárt Márton | Domány Róbert Kovács Ádám Kovács Janka 47 pont | 57. hely | NoName | Bornemisza Péter Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Sportiskola | Budapest X. Deák Simon Péter | Eberhardt Panna Kun Zsófia Vracaric Dániel 47 pont | 60. hely | Négyen a négyzeten | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Aszalai Diána | Csibi Alexandra Jáger Anett Tóth Bernadett 39 pont | 61. hely | A fantasztikus négyes | Hunyadi János Általános Iskola | Budapest XIV. Fodor Máté | Kostyál Vendel Nagy Máté Simon Ákos 36 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Rovakosz | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Rompos Bendegúz | Szirmai Róbert Valachi Marcell Kocsis Márk 109 pont | 2. hely | Fordított arány | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Csakmag Martin | Cserháti Réka Horváth Ádám Molnár Sándor 108 pont | 3. hely | 2x2 néha 5 | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Mojzer Tamás | Papp Ádám Polonkai Dániel Varga Anna 104 pont | 4. hely | Lány-ész | Bornemisza Péter Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Sportiskola | Budapest X. Bodza Mirjam | Debera Csillag Kerekes Gréta Keresztes Janka 104 pont | 5. hely | Embrió állapotú lamantínok | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Koleszár András | Kormos Krisztián Visy Tamás - 103 pont | 6. hely | A rajzot jobban szeretem | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Bódi Rebeka | Gladys Bálint Orbán András Sipos Borbála 102 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | The M and MS | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Blaskó Máté | Szegedi Márk An Tamás Kövesdi Máté 101 pont | 8. hely | Repülő Rombuszok | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Deme Réka | Fodor Sára Dorka Kata Sára Juhász Vanessza 99 pont | 9. hely | Matetika | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Miskucza Orsolya | Veres Dóra Seress Iván Agim Gergely 93 pont | 10. hely | Zubi a négyzeten | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Kóródi Viktória | Zubor Márk Mihalecz Viktória Zergi Máté 89 pont | 11. hely | Nulla a nulladikon | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Beviz Bálint | Knirsch Marcell Kelemen Balázs Szenczy Balázs 87 pont | 12. hely | Hatvány Alakok | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Csanálosi Ilona | Garai Réka Madár Valentina Nógrádi Viktor 84 pont | 13. hely | Einstein | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Varga Virág | Szécsi Lilla Virág Panna Gerő Anna 82 pont | 13. hely | Köbüki | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Ürmössy Barbara | Garai Dániel Szloboda Andrea Szőke Balázs 82 pont | 15. hely | Menő matek | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Báskay Dávid | Hamza Nabil Szabó Levente Torma László Edvárd 79 pont | 16. hely | Matek-kosok | Bornemisza Péter Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Sportiskola | Budapest X. Ballagó Barnabás | Czuczor Bertalan Kassai Levente Pollák Péter 79 pont | 17. hely | Csoki | Kaffka Margit Általános Iskola | Budapest XIV. Szabolcsi Alexander | Karácsony Balázs Csibor Ferenc Soltész Kata 77 pont | 18. hely | Hupikék törpikék | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Ambrus Botond | Fischer Fanni Kis Zsófia Scheier Balázs 76 pont | 19. hely | Csúcs számok | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Gábeli Csenge | Boros Bea Szabó Bálint - 74 pont | 20. hely | Hexaeder | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Császár András | Stern Lili Bánki Horváth Dóra - 73 pont | 20. hely | Könnygázgerjesztők | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Babaitisz Jorgosz | Balogh Borbála Schuch Miklós Sóvágó Dávid 73 pont | 22. hely | Hidegvérű feladatgyilkosok 2.0 | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Nagy Zoltán | Szűts Mátyás Varga Hunor Veres Marcell 72 pont | 23. hely | D.A.N.T.I. | Németh Imre Általános Iskola | Budapest XIV. Domokos Balázs | Batári Anna Kelemen Balázs Bán Bonita 68 pont | 24. hely | Anonymus | Bornemisza Péter Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Sportiskola | Budapest X. Arató Illés | - Petrőcz Jonatán Surányi Dániel 68 pont | 24. hely | Önkéntesek | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XIV. Andódy Dóra | Janocskina Alexandra Karas Mira Nagy Sándor Alex 68 pont | 26. hely | 7A | Kaffka Margit Általános Iskola | Budapest XIV. Paveszka Krisztina | Fodor Réka Jovin Sára Béres Krisztina 67 pont | 26. hely | Kerti törpék | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Babolcs Emese | Szöllősi Fanni Szöllősi Luca Tersztyánszky Réka 67 pont | 26. hely | Tavirózsák | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Méhes Krisztina | Sczigel Dóra Spéder Júlia Timár Paula 67 pont | 29. hely | LisztEszek | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Monori Máté | Eperjessy Tamás Tusor Dominik Gábor Kovács Bianka Boglárka 64 pont | 30. hely | Túcsok | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Nádasi Zoltán | Németh Dominik Márk Salamon Norbert Szabó Tamás Ádám 63 pont | 31. hely | Agytekervények | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Galgóczi Sára | Gergácz Míra Ludányi Eszter Pálinkás Enikő 63 pont | 32. hely | Negyedik emelet | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Árkai Laura | Galgóczi Tamás Juhász Kristóf Koncz Eszter 60 pont | 33. hely | Kettő a másodikon | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Ablonczay Bence | Gulyás Áron Kókai András K. Szabó Péter 58 pont | 33. hely | SPÁRTA | Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XIV. Eördögh-Gál Dávid | Kovács Dániel Kaszab Zoltán Bence Lengyel Melinda 58 pont | 35. hely | Csajok a négyzeten | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Csizmazia Zssanett | Hegedűs Csenge Pencsov Alexandra Sebestyén Bernadett 50 pont | 36. hely | LIREJUER | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Nagy Lili | Németh Rebeka Borcsiczky Judit Tóth Erik 49 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős PeNgÉk | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Almási-Kecskés Konrád | Fóti Adorján Kórodi Balázs Tran Thanh Binh 129 pont | 2. hely | Fekvő nyolcas | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Mészáros Bálint | Nemes Borbála Orbán Marcell Szentpáli-Gavallér Csaba 113 pont | 3. hely | Kétszer kettő néha négy | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Gyebnár Máté | Hain Balázs Márk Helfrich Dániel Nagy Dániel 111 pont | 4. hely | Fúrtagyúak | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Bleszák Pham Duychién | Mizsei Márton Tran Minh Hai Vígh Zoltán 105 pont | 5. hely | Hapci-ZZZ! | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Fábián Anna | Markella Adél Miró Anna Valent Veronika 104 pont | 6. hely | Matléták | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Juhász Csaba | Kovács Ádám Kovács Márton Tallósi Máté 102 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | RadnóTeam | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Gazdag-Győri Zsombor | Killin Attila Klein Ambrus Várkonyi Kornél 102 pont | 8. hely | LMM | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Lavró Péter | Kocsis Barnabás Stevens Dániel Jonatán Vizkeleti Péter 101 pont | 9. hely | 4 faktoriális | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Dési Dániel | Lukács Tamás Szabó Barnabás Urbán Miklós Vlagyimir 98 pont | 9. hely | Gangnam Style | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Barczi Ákos | Reseterius Dávid Gyümölcsös Gergely Moró Márton 98 pont | 9. hely | Négyzetgyök | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Filip Krisztina | Matyasi Lilla Nóra Mészáros Dóra Anita Tóth Boglárka 98 pont | 12. hely | Passz | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Kurdi Barnabás | Nguyen Ha Anh Smátrola Eszter Stabb Hannah 96 pont | 13. hely | Sárga tojások | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Hoang Thi Minh Viet | Net Keocathia Tranh Thanh Binh Varga Réka Angéla 96 pont | 14. hely | Agyfalók | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Dabóczi Nóra | Pénzes Eszter Szalai Zsuzsanna Vajda Gabriella 95 pont | 14. hely | Tic tac | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Nguyen Hong Chiminh | Sápi Lili Simon Zsófia Szénásy Zsófia 95 pont | 16. hely | Kupaktanács | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Nguyen Duc Dániel | Lipcsei Bence Nagy Iván Ormay Mihály 94 pont | 17. hely | Számpiramis | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Pesti Sára | Kiss Fruzsina Siba Gyöngyvér Papp Eszter 90 pont | 17. hely | SZURK | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Krátky Anett | Rács Lili Széll Orsolya Ujlaki Anna 90 pont | 19. hely | Fényes Elmék | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Dömölki Borbála | Katona Csenge Varga Csinszka Világos Blanka 89 pont | 20. hely | 1+1=36 | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Ágó Bernát | Molnár Máté Dániel Oláh Kristóf Orbán Kristóf Lőrinc 80 pont | 21. hely | Bosszúállók | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Fori Dániel | Tóth Kristóf Márton Áron Novák Bálint 79 pont | 22. hely | So Hardcore | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Felföldi Ádám | Mohácsi Márk Szabó István Szick Bence 78 pont | 22. hely | Vörös Óriások | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Felföldi Péter | Bicsák Dávid Boczkó Gábor Jambrich Márton 78 pont | 24. hely | Csillámpónik | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Meleg Benjamin | Muhi Áron Takács Nándor Pomlényi Kristóf 73 pont | 24. hely | Oppa | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Hardi Noémi | Lajti Renáta Szalai Dorottya Végh Eszter 73 pont | 26. hely | Észbontók | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Csillag Regina | Fodor Orsolya Halvaksz Júlia Boros Dorka 71 pont | 27. hely | Ooops! | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Rapp Vera | Schuller Dóra Semmelweis Marcell Szabó Rozina 69 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Bosszúállók | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Kozenkai Gergő | Szabó Eszter Németh Petra Szépkúti Fanni 97 pont | 2. hely | Nagyok | Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XIV. Józsa Adorján | Palotai Bálint Rozsovits Tamás Sárkány Soma 87 pont | 3. hely | A négy lady | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Béleczki Lili | Németh Nóra Gröschl Cecília Deák Eszter Barbara 76 pont | 4. hely | Egyenes arány | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Bujdosó Attila | Ferenczy András Janó Tamás Lami Krisztofer 71 pont | 5. hely | PoliÉDESEK | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. László Emese | Timár Gellért Tremmel Barbara Vincze Kata Dóra 66 pont | 6. hely | Jancsi és Juliskák | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Beszedics Krisztián | Galántai Vanda Rábai Viktória Végh Fanni 65 pont | 6. hely | Nyóccá! | Hunyadi János Általános Iskola | Budapest XIV. Baranya Panka | Farkas Johanna Jakab Lilla Oprics Dóra 65 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
8. hely | Honnan tudjam? | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Bardócz Natália | Dzemjuk Dorottya Lengyel Dóra Szebenyi Anna 63 pont | 8. hely | Intimissimi | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Kecskés Csoma | Lőrincz Péter Vas Márk Zsembery Áron 63 pont | 10. hely | Fehér tigrisek | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Borbély Mercédesz | Horváth Richárd Laczkó Vanda Tran Duc Kha 62 pont | 10. hely | Taylor Gang | Hunyadi János Általános Iskola | Budapest XIV. Pap Norbert | Flamisch Ágoston Szabó Géza Szabolcs Székely Miksa 62 pont | 12. hely | Error! | Bornemisza Péter Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Sportiskola | Budapest X. Eberhardt Petra | Gy. Molnár Júlia Nagy Petra Marton Dóra 61 pont | 13. hely | Szövegértés | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XIV. Békési Dániel | Bierbauer Gábor Péntek Szilamér Szűcs Tamás 60 pont | 14. hely | Csajok a 4.-en | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XIV. Akpan Viktória | Bolfán Nikolett Pataki Luca Neményi Zsófia 58 pont | 15. hely | Déli-sarki pingvinek | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Janda Richárd | Máté Gergely Szurmay Dominik Telenkó Norbert 53 pont | 15. hely | Páfrányok | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Finna Nándor | Pomlényi Petra Trifán Dóra Urbán Csenge 53 pont | 17. hely | 8A1 | Kaffka Margit Általános Iskola | Budapest XIV. Villers Krisztián | Gálosi Botond Papp Koppány Rapcsó Nóra 52 pont | 17. hely | Sherlock | Hunyadi János Általános Iskola | Budapest XIV. Ali Luca | Dóbé Orsolya Kocsis Gabriella Mááté Rebeka 52 pont | 19. hely | Kockák | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Karbulák Bettina | Horváth Martin Róth Krisztina Lőcsei András 51 pont | 20. hely | Pöttyös masnis hóbaglyok | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Korga Annamária | Lakatos Regina Varannai Nóra Vucskovics Vanda 48 pont | 21. hely | Négyszögek | Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI | Budapest XIV. Ambrusz Vivien Emese | Bakos Gabriella Csapó Lili Kocsis Viktória 46 pont | 22. hely | 8A2 | Kaffka Margit Általános Iskola | Budapest XIV. Hefkó Franciska | Varga Zsanett Tibaulth János Fekete Benjámin 42 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Csipetcsapat | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Mándoki László | Nguyen Hai Yen Ta Dieu My Tran Bach Khoa 120 pont | 2. hely | Csapatnév | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Kullai Ádám | Mernyei Péter Stadler Benedek Tardos Tamás 111 pont | 3. hely | Szöszik | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Adorján Dániel | Budai Attila Klapper Balázs Korom Gergely 108 pont | 4. hely | Razor | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Hraboczki Márton | Juhász Gábor Kálai Kristóf Le Cuong Phong 107 pont | 5. hely | Inkvizítorok | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Benke Bálint | Gräf Tamás Hernyes Soma Konecsni Kristóf 103 pont | 6. hely | IQ ninják | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Eszterhás Tamara | Kovács Tímea Nguyen Thuy An Parragi Bálint 96 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Szupppör Páwör Pfff! | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Le Minh Hoang | Silvas János Szabó Norbert Töreki Kolos 93 pont | 8. hely | 3+1 | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Bodnár Anna | Böszörményi Bettina Szécsi Dominika Nagy Soma 88 pont | 9. hely | A 3 kőműves és Listár | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Listár Balázs | Erdei Péter Gombás Balázs Bíró Vince 85 pont | 10. hely | TBBD | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Fitori Tamás | Jónás Bence Kármán Bence Czuri Dávid 85 pont | 11. hely | R&B | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Szabó Bence | Rácz Richárd Sándor Benjamin Abaházy Róbert 83 pont | 12. hely | MGS | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Pál Boldizsár | Rokolya Kornél Spitzer Milán Szabó Ábel 81 pont | 13. hely | Elméleti pacsi ... zsír! | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Lellei Benedek | Kovács Máté Szkupien Péter Moldvay Marcell 78 pont | 14. hely | Törppapa papucsa | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Fehérvári Panna | Koltai Hanga Gupta Dóra Péli Noémi 72 pont | 15. hely | Gőzömsincs | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Kósa Áron | Czurkó Dániel Ford Oliver Farkas-Sütő Kristóf 68 pont | 16. hely | Gangnam Style | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Budácsik Ádám | Le Theodor Dán Luu Viet Trung Weisz András 66 pont | 17. hely | Röhögőgörcsögök II. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Kukolya Blanka | Mizsei Berta Szepes Krisztina Várterész Réka 64 pont | 18. hely | 4 korsó sör | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Fórizs Dávid | Kozma Szabolcs Moskovits Gergő Hortobágyi Ákos 62 pont | 19. hely | Még gondolkodunk | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Paveszka Márk | Steiger Kristóf Nagy Balázs Sándor Dániel 61 pont | 20. hely | Belga | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Bartos Marcell | Beke Sámuel Hunyady Márton Rajkó Bence 55 pont | 21. hely | Lenazutszán | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Endrey Mátyás | Herczeg Richárd Kovács Dániel Tordai Gergely 50 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Budapest X. | Bornemisza Péter Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Sportiskola | Hackné Horváth Andrea | Budapest XIV. | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Dudás Melinda | Budapest XIV. | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Németh Katalin | Budapest XIV. | Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Simonné Rása Erika | Budapest XIV. | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Körmendi Judit | Budapest XIV. | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola | Leitnerné Molnár Judit | Budapest XIV. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Farkas Mária | Budapest XIV. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Gózonné Adámy Anna | Budapest XIV. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Marcsek Gábor | Budapest XIV. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Morvai Éva | Budapest XIV. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Steller Gábor | Budapest XIV. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Török László | Budapest XIV. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Vad Szilvia | Budapest XIV. | Herman Ottó Általános Iskola | Darvas Péterné | Budapest XIV. | Herman Ottó Általános Iskola | dr. Kissné Stekler Éva | Budapest XIV. | Herman Ottó Általános Iskola | Medveczky Mária | Budapest XIV. | Herman Ottó Általános Iskola | Németh Gáborné | Budapest XIV. | Herman Ottó Általános Iskola | Szendreiné Petrik Katalin | Budapest XIV. | Hunyadi János Általános Iskola | Illyés Anikó | Budapest XIV. | Móra Ferenc Általános Iskola | Horák Anita | Budapest XIV. | Móra Ferenc Általános Iskola | Krénuszné Lukács Mária | Budapest XIV. | Móra Ferenc Általános Iskola | Ujvárosi Zsuzsanna | Budapest XIV. | Széchenyi István Általános Iskola | Grenella Éva | Budapest XIV. | Szent István Gimnázium | dr. Borbás Réka | Budapest XIV. | Szent István Gimnázium | Halek Tamás | Budapest XIV. | Szent István Gimnázium | Jeneiné Bicsák Krisztina | Budapest XIV. | Szent István Gimnázium | Juhász István | Budapest XIV. | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Ásványné Halla Katalin | Budapest XIV. | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Bartalis Katalin | Budapest XIV. | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Bedő Gáborné | Budapest XIV. | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Braunmüller Zoltán | Budapest XIV. | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Csiszárné Tarcsi Tudit | Budapest XIV. | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Czibikné Nagy Irma | Budapest XIV. | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Egriné Marián Valéria | Budapest XIV. | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Szabó Mária Magdolna | Budapest XIV. | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Köviné Nagy Ildikó | Budapest XIV. | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Sztanó Zsuzsa | |