Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Kék sólymok | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 139
| 117 | (16) 22
| Fey Dávid, Morvai Máté, Pintye Zsombor, Udvaros Anna Sára
| Felkészítő tanár: Lámfalusi Mónika
| 2.
| MOPICZHY | Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém 136
| 119 | (12) 17
| Morvai Levente, Pituk Mátyás, Czövek Benedek, Hidvéghy Ádám
| Felkészítő tanár: Horváthné Berta Éva
| 3.
| Kockák | Brassó Utcai Általános Iskola, Budapest XVIII. 126
| 111 | (16) 15
| Harmati László, Huszti Vince, Paál Péter, Radványi Bence
| Felkészítő tanár: Fehér Istvánné, Tfirstné Mészáros Ágnes
| 4.
| Agytornászok | Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budapest XII. 126
| 105 | (16) 21
| Gulyás Marcell, Novák Eszter, Stahl Zsigmond, Turcsányi Tamás
| Felkészítő tanár: Vízer Lászlóné
| 5.
| Számtanoncok | Teskándi Csukás István Általános Iskola, Teskánd 122
| 109 | (16) 13
| Döbrentei Dóra, Járányi-Tóth Boldizsár, Sági Kornél, Tompos Gábor
| Felkészítő tanár: Farkasné Péntek Zita, Tomposné Gál Judit
| 6.
| Középkerti Töprengök | Középkerti Általános Iskola, Hajdúböszörmény 110
| 101 | (16) 9
| Hallgató László, Rácz Artúr János, Csák Edit, Lévai László
| Felkészítő tanár: Weinémer Mária
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Fejtörők | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Szentes 97
| 97 | (16) -
| Barna Zsófia, Érsek Benedek Attila, Harmath Zsombor, Kovalcsik Nóra
| Felkészítő tanár: Bartók Ágnes
| 8.
| Szuper négyes | Gárdonyi Géza Általános Iskola, Budapest XI. 94
| 94 | (16) -
| Kósa Annabella, Dávid András, Szabó Botond, Dernovics Eszter
| Felkészítő tanár: Saródyné Végh Daniella
| 9.
| Mateksztárok | BÁI Vörösmarty Mihály Tagintézménye, Bonyhád 93
| 93 | (16) -
| Jenei Jázmin, Papp Violetta, Stein Felix, Szanyi Attila
| Felkészítő tanár: Sántáné Havasi Helga
| 10.
| Észvitézek | Széchenyi István Általános Iskola, Budakeszi 93
| 93 | (14) -
| Király Regő, Dalotti Domonkos, Deák Sebestyén, Major Soma
| Felkészítő tanár: Bezeczky Erzsébet
| 11.
| 100Xszép | Kálváriaparti Általános Iskola és Sportiskola, Gyöngyös 92
| 92 | (16) -
| Farkas Bence, Harmos Imre, Oravecz Gergő, Farkas Bence
| Felkészítő tanár: Vágóné Reinauer Klára
| 11.
| Mateksztárok | Kandó Téri Általános Iskola, Budapest XVIII. 92
| 92 | (16) -
| Bognár András Károly, Czumpft Balázs, Mosolygó László, Veiland Krisztián
| Felkészítő tanár: Nagy Gabriella
| 13.
| Fortuna bogarak | Aquincum Általános Iskola, Budapest III. 89
| 89 | (16) -
| Carra Chiara, Györfi Dávid, Morvai Eliza, Szombat Nándor
| Felkészítő tanár: Wenzel Réka
| 13.
| Köpfchen | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda, Pécs 89
| 89 | (16) -
| Fritz Albert, Neuheiser Márk, Pánovics Dániel, Radó Gyöngyvér
| Felkészítő tanár: Papp Ferencné
| 15.
| Pumukli | Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola, Miskolc 88
| 88 | (16) -
| Karsza Ábel, Espán Gergely, Köcski Nikolett, Havasi Marcell
| Felkészítő tanár: Magyar Tímea
| 15.
| Számkirályok3A | NYME Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 88
| 88 | (16) -
| Antoni Barnabás, Horváth Ákos, Imre Marcell, Kelemen Gergő
| Felkészítő tanár: Róka Judit
| 17.
| Kockák | BNI Deák Ferenc Általános Iskola, Barcs 84
| 84 | (16) -
| Bencze Áron, Molnár Vera, Wuts Adrián, -
| Felkészítő tanár: Vucseta Balázsné
| 17.
| Lányok kizárva | Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest VI. 84
| 84 | (16) -
| Botos Márk, Dezső Kende, Fejes Botond, Nyírő Valter
| Felkészítő tanár: Fónainé Fischer Judit
| 19.
| Tigrisek | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola, Győr 83
| 83 | (16) -
| Vajda Márk, Jávorszky Ákos, Zsoldos Dalma, Magyari Vilmos
| Felkészítő tanár: Szabó Tímea
| 20.
| Okos tojások | Apáczai Csere János Gyakorló Általános Iskola, Nyíregyháza 82
| 82 | (16) -
| Herczku Péter, Marssó Gábor, Szatvári Máté, Pirint Petra
| Felkészítő tanár: Belme Gabriella
| 21.
| Nyerni akarunk | Hétvezér Általános Iskola, Székesfehérvár 81
| 81 | (16) -
| Denk Lili, Gáspár Bence, Jóni Boglárka, Tóth Máté
| Felkészítő tanár: Gyentiné Huszár Margit, Sz. Molnárné Nemesi Mária, Zákány Eszter
| 22.
| Bigi Bagoly | Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő 79
| 79 | (16) -
| Gasparics Barnabás Tiborc, Kolozsvári Márton, Kolozsvári Sámuel, Tóth Benedek
| Felkészítő tanár: Pintér Ágnes
| 22.
| Bűvős Négyek | Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVI. 79
| 79 | (16) -
| Harsányi Bence, Talabos Gergő, Berencsy Dániel, Molnár Tamás
| Felkészítő tanár: Száraz Anikó
| 24.
| Kisokosok | Móra Ferenc Általános Iskola, Székelyudvarhely 75
| 75 | (16) -
| Barabás-Ilonka Zsófia, Bartha Balázs, Pál Nóra, Varró Szabolcs
| Felkészítő tanár: Demeter Melinda
| 24.
| Nyerő négyes | Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Oroszlány 75
| 75 | (16) -
| Árva-File Balázs, Gánics Botond Torda, Józsi-Tóth Márk, Rácz Anna
| Felkészítő tanár: Scherlein Márta
| 26.
| Kacagó Leopárdok | Csillaghegyi Általános Iskola, Budapest III. 74
| 74 | (16) -
| Süveges Gergő, Szaló Tamás, Kocsis András, Czehlár Gergely
| Felkészítő tanár: Tóthné Deák Zsuzsanna
| 27.
| Minyonok | Újlak Utcai Általános Iskola, Budapest XVII. 74
| 74 | (8) -
| Elek Márton, Kovács Kristóf, Rádi Csongor, Vida Levente
| Felkészítő tanár: Deme Ildikó
| 28.
| Első Csapat | Hegedüs Géza Általános Iskola, Budapest XIII. 73
| 73 | (16) -
| Busa Vilmos, Csala Petra, Mezőszentgyörgyi Dorka, Pap Áron
| Felkészítő tanár: Forgó Zsófia
| 29.
| IQ bajnokok | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét 64
| 64 | (16) -
| Deák Máté, Horváth Jázmin, Kovács Vid András, Tóth Zóra
| Felkészítő tanár: Tercsiné Tóth Ilona
| 30.
| 2X2 matek-agy | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 63
| 63 | (15) -
| Fodor Hédi, Hulman Tamara, Kuluncsics Bíbor, Szalay Áron
| Felkészítő tanár: Győrfi Ágnes, Farkasházi Csilla
| 31.
| Nyerő négyes | Szent István Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Jászberény 61
| 61 | (12) -
| Baráth Kolos, Buck Míra, Dobrán Flóra, Varga Ferenc Viktor
| Felkészítő tanár: Pócz-Nagyné Berta Sarolta
| 32.
| Észbontó | GYAKI Dürer Albert Általános Iskola Tagintézménye, Gyula 50
| 50 | (16) -
| Enyedi Szabolcs, Hajdu Gréta, Burda Kitti, Nagy Károly
| Felkészítő tanár: Böszörményi Julianna
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Számbányászok | Hild József Általános Iskola, Budapest V. 161
| 133 | (12) 28
| Bőhm Dániel, Gallai Soma, Kádár Vera, Mann Boldizsár
| Felkészítő tanár: Dr. Stukovszkyné Henk Éva
| 2.
| NÉGYSZÖGLETŰ CERUZÁK | Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest XI. 143
| 117 | (4) 26
| Marton Kata, Magyar Júlia, Tot Bagi Márton, Szentpéteri Botond
| Felkészítő tanár: Csúcs Zsuzsanna
| 3.
| Rumini | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola, Budapest XII. 136
| 113 | (8) 23
| Bóné Márton, Káposztás Kristóf, Perczel Jakab, Szilágyi Máté
| Felkészítő tanár: Nagy Ildikó Orsolya
| 4.
| Szuper matekosok | Herman Ottó Általános Iskola, Budapest XIV. 136
| 109 | (8) 27
| Borszukovszki Márton, Csabai Balázs, Pápay Benedek, Pintér Levente
| Felkészítő tanár: Szendreiné Petrik Katalin, Németh Gáborné
| 5.
| Észvesztők | Bíró Lajos Általános Iskola, Szigetszentmiklós 127
| 107 | (12) 20
| Marsi Ádám, Palóczi Dániel, Scharf Gerda, Zala Kristóf
| Felkészítő tanár: Hanácsek Lászlóné, Holczerné Burgetti Mónika
| 6.
| Agyturkászok | Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő 125
| 103 | (8) 22
| Kolozsvári Bence, Mundruczó Péter, Csécsei Lili, Básthy Hunor
| Felkészítő tanár: Sebestyén Zsuzsanna
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| ARANY-ÁSZOK | Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém 102
| 102 | (4) -
| Beke Gellért, Csoltó Krisztián, Kőmíves Norbert, Nagy Zselyke
| Felkészítő tanár: Hergovits Judit
| 8.
| Beretvák | Kós Károly Általános Iskola, Budapest XIX. 102
| 102 | (0) -
| Fehér Botond Ágoston, Foltán Bálint, Kőrös Kristóf, Szóga Zsigmond
| Felkészítő tanár: Somogyváriné Márovics Erika
| 9.
| Osztó osztag | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola, Budapest IV. 101
| 101 | (4) -
| Almás Vince, Klein Barnabás, Kovács Máté, Ottrok Veronika
| Felkészítő tanár: Sidó Istvánné
| 10.
| Gönczy41 | Gönczy Pál Általános Iskola, Debrecen-Józsa 99
| 99 | (4) -
| Erdélyi Barnabás, Horváth András, Nagy Levente, Tiszlavicz Janka
| Felkészítő tanár: Csőke Ilona
| 11.
| Legjobbak | Hétvezér Általános Iskola, Székesfehérvár 97
| 97 | (8) -
| Endl Levente, Nagy Tamás, Riba Dániel, -
| Felkészítő tanár: Tokai-Kissné Komor Andrea
| 12.
| Nagyagyú gyíkok | Eötvös József Általános Iskola és AMI, Vásárosnamény 97
| 97 | (0) -
| Székely Csenge, Deák Eszter, Kósa Boglárka, Nagy Edit
| Felkészítő tanár: Nagyné Szabó Henrietta
| 12.
| Számos cuccos | Gregor József Általános Iskola, Budapest XVII. 97
| 97 | (0) -
| Németh Anikó, Nagy Hanna, Mócsy Mátyás, Szabó András
| Felkészítő tanár: Ligeti Magdolna, Brázikné Kiss Valéria, Szejfner Katalin
| 14.
| Okos negyedikesek | Balassi Bálint Általános Iskola, Eger 96
| 96 | (4) -
| Domán Gabriella, Kocsis Réka, Koncz Dorina, Lezsák Benjámin
| Felkészítő tanár: Kiss Éva Ibolya
| 15.
| Gézengúzok | Fáy András Református Általános Iskola és AMI, Gomba 94
| 94 | (8) -
| Csákó András, Darabos Zsombor, Elek Attila, Fényes Gréta
| Felkészítő tanár: Kis Józsefné
| 16.
| Négyesfogat | Baross Gábor Általános Iskola, Budapest XXII. 90
| 90 | (8) -
| Gombos Gergely, Páhán Anita, Skrabák Boglárka, Török Zoltán
| Felkészítő tanár: Ipacsné Ribárik Éva
| 17.
| Matemabika | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 90
| 90 | (4) -
| Bencsik Ádám, Böcskei Balázs, Bartha Zsombor, Hajnal Vilmos
| Felkészítő tanár: Varga Jánosné
| 18.
| Deák diák | PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Pécs 89
| 89 | (0) -
| Csordás Balázs, Horváth Örs Ferenc, Imhof Sára, Márton Bálint
| Felkészítő tanár: Garamszegi Rita
| 19.
| Számtigrisek | Angol Tagozatos Általános Iskola, Budapest IV. 88
| 88 | (12) -
| Csomós Olivér, Kovács Márton, Lisztóczki Gergő, Végh Tamás
| Felkészítő tanár: Bodorné Nagy Mária
| 20.
| Viszlát számológép! | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XIV. 88
| 88 | (0) -
| Major Korinna, Nemesfalvi Nelli, Farkas Éva, Phan Viet Dung
| Felkészítő tanár: Bartalis Katalin
| 21.
| Közös nevezők | Aquincum Általános Iskola, Budapest III. 85
| 85 | (12) -
| Blázsik Árpád, Gonda Sára, Szendrei Botond, Mérő Leon
| Felkészítő tanár: Konrádné Érsek Tünde
| 22.
| Számország | BNI Deák Ferenc Általános Iskola, Barcs 85
| 85 | (4) -
| Graf Johanna, Molnár Róza, Paluska Péter, Varga Réka
| Felkészítő tanár: Gaják Gabriella
| 23.
| Kis gézengúzok | Kecskeméti Református Általános Iskola, Kecskemét 84
| 84 | (8) -
| Asztalos Nikolett, Boros Klaudia, Csizmadia Péter, Szabó Eszter
| Felkészítő tanár: Gudmon Emese, Sipos Ildikó, Nagy Tibor, Háriné Kun Éva
| 24.
| Giga-mega szuper csapat | GYAKI Implom József Általános Iskola Tagintézménye, Gyula 83
| 83 | (4) -
| Bogár Ákos, Lovász Bence, Nyárfádi Patrik, Zanócz István
| Felkészítő tanár: Vincze Zoltánné, Szabó Beatrix
| 25.
| Matek péntek újratöltve | Kőkúti Általános Iskola, Tata 79
| 79 | (4) -
| Engler Csilla, Koch Balázs, Tóth Kincső Eszter, Varga Dániel
| Felkészítő tanár: Molnárné Fribiczer Zsuzsanna
| 26.
| Mindszenty4 | Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Zalaegerszeg 73
| 73 | (4) -
| Gecseg Bence, Varga Tibor, Simon Dániel, Szalay Réka
| Felkészítő tanár: Nátránné Kovács Éva, Siposné Bajzik Hajnalka
| 27.
| Gondolkodók | NYME Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 72
| 72 | (8) -
| Fülöp László, Orbán Áron, Szabó Gergő, Szabó Lehel
| Felkészítő tanár: Horváthné Sámson Andrea
| 27.
| Matek tudósok | Nagy István Művészeti Líceum, Csíkszereda 72
| 72 | (8) -
| Botár Márta, Kelemen Kristóf, Szőcs Kinga, Zakariás Dorottya
| Felkészítő tanár: Casiadi Bakó Dorottya
| 29.
| Agymenők | Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola, Szekszárd 72
| 72 | (4) -
| Császár Boglárka, Szabó Dávid, Zsók Áron, Zsók Dániel
| Felkészítő tanár: Gyimóthy Lászlóné
| 30.
| A négy matekzseni | 1. számú Általános Iskola, Budaörs 72
| 72 | (0) -
| Farkas Ozor, Sajtos Kristóf, Hauk Dávid, Zelei Dániel
| Felkészítő tanár: Feiertag Andrea, Tucsekné Farkas Hedvig
| 31.
| Negyedik | Pilinszky János Általános Iskola, Nyúl 70
| 70 | (4) -
| Gyüre András, Horváth Adél, Hangyál László, Sári Ábel
| Felkészítő tanár: Szücs Lászlóné
| 32.
| Matek mester | Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI, Szolnok 69
| 69 | (0) -
| Radócz István, Zsigmond Attila, Bányi Flóra, Kovács Máté Bendegúz
| Felkészítő tanár: Nyolczas Edina
| 33.
| Tapsik | Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Miskolc 61
| 61 | (0) -
| Dsupin Péter, Lukács Milán, Révész Máté, Nagy Gábor
| Felkészítő tanár: Budainé Mázor Valéria
| 34.
| Furfangos flamingók | SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola, Szeged 57
| 57 | (0) -
| Paszt Lilla, Gulyás Kincső, Farkas Flóra, Ótott Evelin
| Felkészítő tanár: Kiss Ilona
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Sejtek | Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI, Szeged 142
| 114 | (16) 28
| Kóta Kata, Hámori Janka, Molnár Kristóf, Jászapáti Péter
| Felkészítő tanár: Tánczosné Fullér Ildikó
| 2.
| SzepSIkeresek | Szepsi Iskola, Szikszó 136
| 115 | (16) 21
| Cservenyák Martina, Góré Szilárd, Győrffi Ádám György, Thuróczy Réka
| Felkészítő tanár: Győrffiné Puskás Tímea
| 3.
| Villámcsapat | Gárdonyi Géza Általános Iskola, Győr 135
| 108 | (16) 27
| Balogh Zsófia, Mihalicz Tímea, Tagai Marcell, -
| Felkészítő tanár: Turner László, Kasza Györgyné
| 4.
| Okos baglyok | Fillér Utcai Általános Iskola, Budapest II. 134
| 109 | (16) 25
| Hideg Sára, Füredi Erik, Nemes Lili, Várkonyi Petra
| Felkészítő tanár: Vajayné Horváth Orsolya, László Csilla, Vassné Légrády Mariann
| 5.
| Matekkalandorok | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét 133
| 105 | (16) 28
| Bán Bence, Jádi Dominik, Kiss Bálint, Tóth Attila
| Felkészítő tanár: Csaplárné Molnár Zsuzsanna
| 6.
| Egy Kő | Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs 120
| 114 | (16) 6
| Hanczwikl Belian, Kószó Máté, Raschek Zsófia, Tonomár Zorka
| Felkészítő tanár: Fiala Ildikó
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| A számok nagy mesterei | NYME Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 97
| 97 | (16) -
| Antal Botond, Gáspár Tamás, Horváth Áron, Nagy Simon
| Felkészítő tanár: Némethné Békési Ildikó
| 7.
| Villám | Honvéd Utcai Tagiskola, Kaposvár 97
| 97 | (16) -
| Ottó Panna, Böröcz Botond, Tallián Andrea Blanka, Simon Csaba Botond
| Felkészítő tanár: Horváth Tiborné, Horváth Andrea
| 9.
| Semmi | Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium, Gyöngyös 96
| 96 | (16) -
| Galó Attila, Hammer Vencel, Hegedűs Dániel, Liszkai Levente
| Felkészítő tanár: Varga Tamásné Pitlik Emese
| 10.
| Okos Aranyosok | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola, Debrecen 93
| 93 | (16) -
| Csernyánszky Balázs, Kapi László, Lengyel Ádám, Matkó Norbert
| Felkészítő tanár: Dr. Szabóné Zavaczki Andrea
| 11.
| Négy Amigó | Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Oroszlány 88
| 88 | (16) -
| Keltai Gabriella, Matajsz Bence, Markó Dóra, Czettisch Petra
| Felkészítő tanár: Veilandics Béláné
| 11.
| Szám-szor 4 | Zrínyi Miklós Gimnázium, Zalaegerszeg 88
| 88 | (16) -
| Ferenczi Sebestyén, Kósa Gergely, Schneider Anna, Wohner Benedek
| Felkészítő tanár: Novákné Bosits Csilla, Benke Barbara
| 13.
| Kicsi Team | Hild József Általános Iskola, Budapest V. 87
| 87 | (16) -
| Ágfay Míra, Fekete Nóra, Szabó Bence, Vári Péter
| Felkészítő tanár: Angyalné Molnár Ibolya
| 13.
| Újalma | Új Budai Alma Mater Általános Iskola , Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Budapest XI. 87
| 87 | (16) -
| Babcsányi István, Gáspár Balázs Gergely, Kovács Bertold, Szebeni Kata
| Felkészítő tanár: Stockné Bereczki Ildikó
| 15.
| Robotzsenik | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 87
| 87 | (10) -
| Fritsch László, Hain Son Anh, Nguyen Hai Anh, Nguyen Zsófia
| Felkészítő tanár: Bárth Balázs, Hegyi Györgyné
| 16.
| 005 matek ügynök | Premontrei Szent Norbert Gimn., Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon, Gödöllő 86
| 86 | (16) -
| Károly Bálint János, Révész Márton András, László Örs Boldizsár, Szmodits Zsombor Tibor
| Felkészítő tanár: Hegedűsné Láng Andrea
| 17.
| Kétszer kettő néha 5 | József Attila Általános Iskola, Csíkszereda 84
| 84 | (16) -
| Járy Gergely, Lázár Botond, Mátyás András, Veress Károly Tamás
| Felkészítő tanár: György Emőke
| 18.
| Második esély | Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium, Békéscsaba 80
| 80 | (16) -
| Zelenyánszki Mercédesz, Kiss Pál Máté, Szabó Botond, Nagy Levente
| Felkészítő tanár: Kozákné Dékány Ilona
| 19.
| Pécsi Baglyok | ANK 1.SZ Általános Iskola, Pécs 79
| 79 | (4) -
| Bóna Dániel, Csuka Csenge, Duli Bálint, Szíjártó Máté
| Felkészítő tanár: Liszt Antal, Páncélné Kovács Ágnes, Szabó László, Moór Marianna
| 20.
| Gyémántcsapat | Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. 77
| 77 | (16) -
| Balázs László, Lugosi Gergely, Zentai Bálint, Pető Nóra
| Felkészítő tanár: Knorrné Skapér Éva
| 21.
| Aranycsapat | Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 76
| 76 | (16) -
| Dénes Magor, Maurer Kristóf, Horváth Botond, Szeibert Barnabás
| Felkészítő tanár: Simon János
| 22.
| Kemény remény | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest XVII. 74
| 74 | (0) -
| Erdélyi Gergő, Romoda Bálint, Schmidt Eszter, Szűcs Ádám
| Felkészítő tanár: Tóth Ildikó
| 23.
| Duracell nyuszik | Dobó Katalin Gimnázium, Esztergom 72
| 72 | (0) -
| Bárkány Gréta , Baumann Jonathan Lucas, Cserép Dániel, Imre Adél
| Felkészítő tanár: Argyelán Viktória , Béni András
| 24.
| Tipp-Mix | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda, Szarvas 66
| 66 | (0) -
| Ambrus Attila, Frankó Dániel, Kutas Csaba, Nyerges Illés
| Felkészítő tanár: Juhászné Kurucz Edit
| 25.
| Négyszeregy | Móricz Zsigmond Általános Iskola, Dunaújváros 64
| 64 | (0) -
| Czuppon Zsóka, Sári Benni, Schneider Lilla, Takács Márton
| Felkészítő tanár: Erdélyné Braun Gabriella
| 26.
| Super+4 | Bethlen Gábor Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza 62
| 62 | (0) -
| Dévald Péter, Gedei János Jonatán, Kárpáti Dorina, Potornai Kamilla
| Felkészítő tanár: Molnár Ildikó
| 27.
| Villámtudó | Tamási és Környéke Oktatási és Nevelési Intézmény és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat, Tamási 60
| 60 | (0) -
| Gácsi Zalán, Zengő Dominik, Egyed Gergő, Závodi Dominik
| Felkészítő tanár: Hanák Lászlóné
| 28.
| Budavári ötödikesek | Budavári Általános Iskola, Budapest I. 56
| 56 | (16) -
| Albert Márton, Bánhidi-Rózsa Botond, Rassai Erik, Velich Ádám
| Felkészítő tanár: Sárosi Ágnes
| 29.
| Kobaktörők | Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy 56
| 56 | (0) -
| Ferencz Eszter, Kotró-Kosztándi Anna, Laczkó Csongor, Szilágyi Nagy Zétény
| Felkészítő tanár: Deák Éva
| 30.
| ÉSZ VENTÚRÁK | Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém 52
| 52 | (0) -
| Csóti Zotmund, Óváry- Nagy Ádám, Prins Alexander, Tóth Gábor
| Felkészítő tanár: Horváth Szilárdné
| 31.
| Copfos 4-es | Kálvin Téri Református Általános Iskola, Makó 43
| 43 | (16) -
| Farkas Eszter, Hajnal Fanni, Vörös Lili, Borka Fanni Bíborka
| Felkészítő tanár: Geráné Kovács Ildikó
| 32.
| Dobókocka | Móricz Zsigmond Ref. Koll. Arany János Általános Iskola Tagintézménye, Kisújszállás 42
| 42 | (0) -
| Kása Szabolcs, Kis Kíra, Ökrös Márta, Varga Tamás
| Felkészítő tanár: Szabóné Miltényi Katalin
| 33.
| Dobókocka | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola, Budapest XV. 38
| 38 | (0) -
| Bárány Benedek, Szőke Rita, Kovács Eszter, Dávid Botond
| Felkészítő tanár: Nemes Imola
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Négy a hatodikon | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola, Budapest XVI. 123
| 96 | (8) 27
| Baczó Domonkos, Eölyűs Noel Barnabás, Gelencsér Bálint, Sokvári Olivér
| Felkészítő tanár: Dohány Edit
| 2.
| Pí a negyediken | Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 123
| 95 | (0) 28
| Beke Csongor, Ferenc István, Gyimesi Péter, Kozák András
| Felkészítő tanár: Varga Mária
| 3.
| Milliomosok | Kastélydombi Általános Iskola, Budapest XVIII. 122
| 98 | (8) 24
| Tóth Balázs, Ungvári Gábor, Molnár Sára, Korom Tamás
| Felkészítő tanár: Fenyvesi Mária
| 4.
| Négy a hatodikon | Kazinczy Ferenc Gimnázium, Győr 114
| 94 | (0) 20
| Ábrahám Zsombor, Bozori Péter, Horváth Tamás, Vida Tamás
| Felkészítő tanár: Dömötörné Horváth Erzsébet, Öllős Éva
| 5.
| Határozatlanok | Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium, Budapest IV. 113
| 88 | (0) 25
| Martinák Zalán, Szabó Gergő, Versitz Dalma, -
| Felkészítő tanár: Csernyánszkyné Nagy Tünde, Farkasné Balogh Éva
| 6.
| Csodagyerekek | Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy 111
| 88 | (0) 23
| Damokos Beatrix, Miklós Csenge, Tök-Dietrich Norbert, Roth Apor
| Felkészítő tanár: Gödri Judith
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| M-FAKTOR | Balassi Bálint Általános Iskola, Eger 85
| 85 | (7) -
| Hudi Rebeka, Pap Klaudia, Papp Orsolya, Hidvégi Hunor
| Felkészítő tanár: Ludányiné Bálint Judit
| 8.
| Hajósnégyes | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XIV. 84
| 84 | (0) -
| Bakurecz Ádám, Fischer Balázs, Hegedűs Sámuel, Szőri Bence
| Felkészítő tanár: Szabóné Vatamány Ágnes
| 9.
| Bölcsek köve | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 83
| 83 | (0) -
| Do Hoang Anh, Máthé Kristóf, Nguyen Thac Bach, Széplaki Anna
| Felkészítő tanár: Marcsek Gábor, Bárth Balázs
| 10.
| Okosok | Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola, Szekszárd 82
| 82 | (2) -
| Kirschner Bernadett, Laták Marcell, Rittberger András, Takács Ágnes
| Felkészítő tanár: Völgyi Istvánné
| 11.
| Paralelepipedon | Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét 81
| 81 | (8) -
| Nyíri Anna Eszter, Oltyán Kristóf, Steigler Ádám, Szász Attila
| Felkészítő tanár: Varga József, Brenyó Mihály
| 11.
| Prím a team | Koszta József Általános Iskola, Szentes 81
| 81 | (8) -
| Fekete Tamás, Halász Loránd, Szilágyi Anna, Urbancsok Evelin
| Felkészítő tanár: Szabóné Borbás Edit
| 13.
| Agyatlan zsenik | Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Keszthely 81
| 81 | (0) -
| Bogdán Lilla, Juhász Mária Manuela, Szabó Attila, Zrubecz Tamás
| Felkészítő tanár: Enyingi Józsefné
| 14.
| Aranykoponyák | Herman Ottó Gimnázium, Miskolc 79
| 79 | (0) -
| Espán Márton, Katona Áron, Majerusz Ádám, Palencsár Enikő
| Felkészítő tanár: Gulyásné Nemes Katalin
| 15.
| Hargita gyöngye | Petőfi Sándor Általános Iskola, Csíkszereda 78
| 78 | (0) -
| Fodor Timea, Új Ágnes, György Viktor, Baranai Krisztián
| Felkészítő tanár: Szőcs Péter
| 16.
| Észbontók | Nagykovácsi Általános Iskola, Nagykovácsi 76
| 76 | (0) -
| Földesi András János, Győrffy Emese, Kisida Júlia, Molnár Farkas
| Felkészítő tanár: Zsohovszky Edit
| 17.
| Ati és a csajok | Móricz Zsigmond Általános Iskola, Nyíregyháza 75
| 75 | (0) -
| Bulátkó Attila Balázs, Legény Lili, Szigeti Zsuzsa, Horváth Zsófia
| Felkészítő tanár: Divinyi Ágnes
| 17.
| Névtelenek | NYME Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 75
| 75 | (0) -
| Geosits Levente, Hanyecz Viktória, Kiss Virág, Székely Bálint
| Felkészítő tanár: Szijjné Sisak Éva
| 17.
| OKOSKA | Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium, Békéscsaba 75
| 75 | (0) -
| Péter Luca, Csepregi Noémi, Sztankó János, Varga Péter
| Felkészítő tanár: Pflanznerné Nánási Tünde
| 20.
| Digitális Átállás | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 74
| 74 | (0) -
| Felszeghy Márton, Nagy Nándor, Litmann Márton Ábel, Fok Róbert
| Felkészítő tanár: Rubóczki György
| 21.
| Deák 6/2 | PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Pécs 73
| 73 | (0) -
| Szőke Máté, Gelencsér Gergő, Szabó Dominik, Süli Réka
| Felkészítő tanár: Lovas Zoltán
| 21.
| négyhatod | Noszlopy Gáspár Á.I. és AMI , Marcali 73
| 73 | (0) -
| Szarka Kincső, Arany Barnabás, Oláh Emese, Bödő Lajos
| Felkészítő tanár: Kissné Ható Beatrix, Enhofferné Vörös Mária
| 23.
| Kockakobakok | Bábolnai Általános Iskola, Bábolna 69
| 69 | (0) -
| Bagó Dániel, Bors Balázs, Kocsis Anett, Szabó Lotti
| Felkészítő tanár: Kassai Éva
| 23.
| Számfalók | Batthyány Kázmér Gimnázium, Szigetszentmiklós 69
| 69 | (0) -
| Árki Gergő, Bercsényi Gábor, Gulybán Balázs, Soós Tamás
| Felkészítő tanár: Kozma-Renge Krisztina, Herbayné Dudás Éva
| 25.
| 4 agykonTROLLvezér | Hétvezér Általános Iskola, Székesfehérvár 68
| 68 | (1) -
| Csehovics Dániel, Fajkusz Anna, Forczek Dániel, Szobol Zsolt
| Felkészítő tanár: Kurcz Gabriella, Sebestyénné Pető Krisztina
| 26.
| Matek Ördögök | Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém 66
| 66 | (8) -
| Gfellner Bálint, Hetyei Kristóf, Heller Daniel, Lázár Bence
| Felkészítő tanár: Nagyné Czaun Marianna
| 27.
| Ajak City | Ajaki Tamási Áron Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Ajak 65
| 65 | (0) -
| Harakály Tamás, Homoki Csaba, Rozinka Ádám, Tóth Ádám
| Felkészítő tanár: Parádáné Ragány Csilla
| 28.
| 1 kos 3 okos | Eötvös József Általános Iskola és AMI, Vásárosnamény 64
| 64 | (0) -
| Kósa Eszter, Kovács Nikolett, Simon Péter, Illés Dóra
| Felkészítő tanár: Kondor Éva
| 28.
| LehetedelHeted | Farkasréti Általános Iskola, Budapest XI. 64
| 64 | (0) -
| Berghammer Anna, Pfandler Bence, Bokor Ákos, Serban Andrada
| Felkészítő tanár: Pávai Ákos, Vargáné Fekete Csilla
| 28.
| Számkirályok | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Berettyóújfalu 64
| 64 | (0) -
| Erdei Zsófia, Török Gréta, Bohács István, Tóth Tamás
| Felkészítő tanár: Erdeiné Vincze Anita
| 31.
| IQ Betyárok | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Szolnok 63
| 63 | (0) -
| Darabont Péter Márton, Kovács Ádám, Szabó Egon Róbert, Varga Krisztián
| Felkészítő tanár: Szekera Zsuzsanna
| 32.
| 8765-ösök | Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest II. 60
| 60 | (0) -
| Korbai Gyöngyvirág, Ötvös Kinga, Sulyok Eszter, Ziegler Kata
| Felkészítő tanár: Horváth Gábor
| 33.
| Prímek | Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda, Szarvas 53
| 53 | (0) -
| Gazsó Hanna, Gyekiczki Fanni, Janowszky Viktória, Pribelszki Boglárka
| Felkészítő tanár: Révész Éva
| 34.
| Szemfényvesztők | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola, Budapest XII. 50
| 50 | (0) -
| Móger Máté, Parragh Balázs, Szentpéteri Zoltán, Toldi Levente
| Felkészítő tanár: Füzfa Orsolya
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Négyszerészek | Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém 137
| 115 | (2) 22
| Agg Laura, Borbély Bálint, Borsos Zsófia, Jeges Gábor
| Felkészítő tanár: Horváth Szilárdné
| 2.
| Matexpressz | Remetekertvárosi Általános Iskola, Budapest II. 132
| 114 | (2) 18
| Deák Ádám, Nagy Richárd, Őrsi Marcell, Ötvös Mihály
| Felkészítő tanár: Lukács Istvánné
| 3.
| BPG.7.1 | Bornemisza Péter Általános Iskola, Budapest XVI. 130
| 117 | (16) 13
| Szerőczei Filemon, Molnár Dániel, Molnár Eszter, Papp Balázs
| Felkészítő tanár: Réthelyi Judit, Szabó Imre
| 4.
| Kölyök | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló 125
| 118 | (16) 7
| Dobi Gergő, Kállai Dániel, Szabó Marcell, Vári Liliána
| Felkészítő tanár: Totyikné Borbély Gabriella
| 5.
| Jobb, mint négyes | Angol Tagozatos Általános Iskola, Budapest IV. 123
| 110 | (16) 13
| Bodnár Ádám, Kovács Domonkos, Kovács Gergely, Sárközy Bence
| Felkészítő tanár: Dr Kaszáné Kristály Klára
| 6.
| Matek & Legends | Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Oroszlány 122
| 106 | (8) 16
| Chlebda Inez, Keltai Dóra, Szládovics Lilla Laura, Ujvári Gergő
| Felkészítő tanár: Huma Erzsébet
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| KN-RT | Bárczi Géza Általános Iskola, Budapest III. 103
| 103 | (16) -
| Debreczeni Tibor, Maszlovics Krisztián, Mihalkó Norbert, Takács Roland
| Felkészítő tanár: Kövér Gábor
| 8.
| Szorozmárok | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 103
| 103 | (8) -
| Balogh Berta, Bartha Ákos, Böcskei Bálint, Tollner Zsuzsa
| Felkészítő tanár: Szabóné Sárközi Márta
| 9.
| Négyzetháló | Nagy Imre Általános Iskola, Csíkszereda 102
| 102 | (2) -
| Birta Albert, Mandel Tamás, Rancz Máté, Tamás Benedek
| Felkészítő tanár: Simon Ilona, Szabó Anna-Mária
| 10.
| Géniuszkárok | Teskándi Csukás István Általános Iskola, Teskánd 99
| 99 | (11) -
| Cseke Tibor, Kósa Panna, Málics Marcell, Varga Levente
| Felkészítő tanár: Szujkerné Imre Ildikó
| 11.
| Banamemi | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola, Sárvár 99
| 99 | (2) -
| Zsoldos Melissza, Németh Nátán André, Németh Mira, Csejtei Balázs
| Felkészítő tanár: Baloghné Budai Eszter, Kovács Károly
| 11.
| Buckalakók | Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Nyíregyháza 99
| 99 | (2) -
| Róka Zita Lilla, Bán Dániel, Buzga Levente, Végső Marcell
| Felkészítő tanár: Róka Sándorné
| 13.
| Logik | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét 94
| 94 | (2) -
| Remény Olivér, Rékasy Zoltán, Szentesi Lázár, Tatár György Márk
| Felkészítő tanár: Aszódiné Pálfy Edit
| 14.
| Mini Nyomi Minyonok | Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs 93
| 93 | (2) -
| Guinn Constance, Jakab Janina, Tarján Rozina, Werner Anna
| Felkészítő tanár: Fiala Ildikó
| 14.
| zsírosbödön | Virányos Általános Iskola, Budapest XII. 93
| 93 | (2) -
| Saár Patrik, Ernyei Dániel, Magyar Milán, Dömötör Bálint
| Felkészítő tanár: Szerdahelyiné Jászberényi Ágnes
| 16.
| Dagadt nyuszik | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda, Pécs 92
| 92 | (2) -
| Husznai Gellért, Klász Bettina, Porth Borbála, Sal Dávid
| Felkészítő tanár: Hebling Eszter
| 17.
| Molekulák | Fekete István Általános Iskola, Zamárdi 89
| 89 | (0) -
| Gál Péter, Horváth Balázs, Kabály Tamás, Retki Botond
| Felkészítő tanár: Galóné Kárpáti Ildikó
| 18.
| Oko-sokk | Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Isk., Szolnok 88
| 88 | (2) -
| Csillag Csongor, Somogyi Kristóf, Subicz Angéla, Szécsi Virág
| Felkészítő tanár: Tóth Éva
| 19.
| 3+1 | Tamási és Környéke Oktatási és Nevelési Intézmény és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat, Tamási 87
| 87 | (2) -
| Kárász Gergő Benjámin, Csuta Félix, Lanczki Enikő Bella, Tilesch Bálint
| Felkészítő tanár: Molnár György
| 19.
| Focisták | Dr. Mező Ferenc Általános Iskola, Budapest XIV. 87
| 87 | (2) -
| Ősz Máté, Pápai Benedek, Zilahi Patrik, Varga Balázs
| Felkészítő tanár: Burányi Csilla
| 21.
| Nyerő 4-es | Petőfi Utcai Általános Iskola, Békéscsaba 85
| 85 | (0) -
| Szalai Blanka, Telek József, Török Tamás, Tulkán Adél
| Felkészítő tanár: Dr. Binszkiné Laurinyecz Ildikó
| 22.
| Matekosokk | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola, Budapest XI. 84
| 84 | (2) -
| Schiller Máté, Meglécz Máté, Kovács Domonkos, Ballay Boldizsár
| Felkészítő tanár: Fehér Kaplár Attila
| 23.
| Ész-book | Gyárvárosi és Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola, Győr 82
| 82 | (14) -
| Gergely Lilla, Gergely Zsófia, Sárkány Mónika, Fekete Barnabás
| Felkészítő tanár: Wöller Lászlóné
| 24.
| Matekokosok | Kastélydombi Általános Iskola, Budapest XVIII. 82
| 82 | (10) -
| Terenyei Edmond, Ungvári Gergő, Ficzura Fanni, Hajdara Zsombor
| Felkészítő tanár: Fenyvesi Mária
| 25.
| Hupikék törpikék | Vári Emil Általános Iskola, Kisvárda 82
| 82 | (2) -
| Dolhai Gréta, Hanics Mihály, Kópé Boglárka, Németh Dóra
| Felkészítő tanár: Rétfalvi Erika
| 26.
| Egy per három | János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár 81
| 81 | (2) -
| Garfield Adrienne, Socaciu Lendvai Márk, Rüsz Fogarasi Mátyás, Kovács Róbert
| Felkészítő tanár: Nyitrai János
| 27.
| Anonymus | Hétvezér Általános Iskola, Székesfehérvár 77
| 77 | (8) -
| Gombolai Balázs, Kocsis Márk, Nagy Szabolcs, Trombitás Zalán
| Felkészítő tanár: Kurcz Gabriella, Nagyné Mészáros Beáta
| 28.
| Matek 4-es | Balassi Bálint Általános Iskola, Eger 74
| 74 | (2) -
| Hócza Hanna, Steinmacher Adél, Szikszai Bernadett, Tómács Renáta
| Felkészítő tanár: Strider Lajosné
| 29.
| Aranycsapat | Kálvin Téri Református Általános Iskola, Makó 70
| 70 | (4) -
| Dénes Dorka, Juhász Dóra, Pipis Panna, Suba Evelin
| Felkészítő tanár: Dr. Geráné Góg Ildikó
| 30.
| MMMA | Németh László Általános Iskola, Göd 66
| 66 | (0) -
| Csák Mátyás, Boros Máté, Herczeg Márk, Tóvaj Attila
| Felkészítő tanár: Szabó Gábor
| 31.
| Like 7 | Losonci Téri Általános Iskola, Budapest VIII. 64
| 64 | (2) -
| Bangó Vivien, Komjáti Zsolt, Pham Quynh Huong, Toacaci Vivian
| Felkészítő tanár: Kiss Tímea
| 31.
| Sziporkák | Bolyai János Katolikus Általános Iskola, Szerencs 64
| 64 | (2) -
| Ajtai Boglárka, Katona Beáta, Sashalmi Gergő, Sztankovics Ádám
| Felkészítő tanár: Gecső László
| 33.
| Péntek ördögei | Gaál Mózes I-VIII Osztályos Iskola, Barót 55
| 55 | (2) -
| Grad-Molnár-Deák Ákos, Nagy Anita-Enikő, Rácz Laura-Mónika, Simon Lavinia-Regina
| Felkészítő tanár: Süketes János
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| ŐŐŐ, ezt nem tudom elolvasni | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 147
| 123 | (16) 24
| Tiszay Ádám, Bötkös Benedek, Vári-Kakas Andor, Morassi Máté
| Felkészítő tanár: Táborné Vincze Márta, Rubóczky György
| 2.
| Dzsuzeppe | Török Ignác Gimnázium, Gödöllő 145
| 121 | (16) 24
| Balla Mátyás, Gyenes András, Kis Máté, Szabó Dávid
| Felkészítő tanár: Thuróczy Erzsébet
| 3.
| Négyzetszámok | Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen 143
| 125 | (16) 18
| Szabó Balázs, Szabó Blanka, Székely Mihály, Tófalusi Ádám
| Felkészítő tanár: Dr. Gaál Istvánné, Tóth Mariann
| 4.
| Püthagóristák | Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 143
| 117 | (16) 26
| Kozma Bianka, Fuisz Gábor, Gréczi Gergely, Csontos Lilla
| Felkészítő tanár: Burian Hana, Számadó Szilvia
| 5.
| The eye of math | Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. 137
| 113 | (16) 24
| Fraknói Ádám, Beke-Szabó Csenge, Szabó Adrián, Polgár Bertalan
| Felkészítő tanár: Zsilvölgyi Márta
| 6.
| Beautiful nightmare | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 129
| 117 | (16) 12
| Csizmadia Viktória, Pál Viktória, Takács Luca, Riedel Zsuzsanna
| Felkészítő tanár: Táborné Vincze Márta, Rubóczky György
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Tehetséges Tamagotchik | Batthyány Lajos Gimnázium, Nagykanizsa 106
| 106 | (16) -
| Csepreghy Réka, Csertán András, Sulán Ádám, Vass Veronika
| Felkészítő tanár: Erdős Gábor
| 8.
| GTBB | Szent István Gimnázium, Budapest XIV. 105
| 105 | (16) -
| Kulcsár Gergely, Mészáros Bence Balázs, Le Do Qui Thanh, Zsigri Bálint
| Felkészítő tanár: Molnár-Sáska Ildikó
| 8.
| Szikraparázs | Lauder Javne Iskola, Budapest XII. 105
| 105 | (16) -
| Dobák Dániel, Koltai Dániel, Stadler Domonkos, Zentai Benedek
| Felkészítő tanár: Kósa Tamás, Pataki János
| 10.
| Agyatlanok | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Bonyhád 103
| 103 | (0) -
| Gungl Brigitta, Melcher Márk, László Szabolcs, Ireczky Dániel
| Felkészítő tanár: Csötönyi Nóra
| 11.
| Pókerarcok | Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét 102
| 102 | (14) -
| Balogh Gergő, Hermann Péter, Pálinkás Tibor, Tokovics Dávid
| Felkészítő tanár: Reiterné Makra Zsuzsanna, Csordás Mihály
| 12.
| Főniksz | Szentendrei Református Gimnázium, Szentendre 101
| 101 | (16) -
| Szabó Richárd, Székely András, Oláh Bence, Pierson-Bartel Róbert
| Felkészítő tanár: Földiné Koczor Tünde
| 13.
| Leglolosabbak | Révai Miklós Gimnázium, Győr 97
| 97 | (2) -
| Mihalicz Ivett, Werner Júlia, Szász Hanna, Gerlach Gerő
| Felkészítő tanár: Árki Tamás, Nagy Róbert
| 14.
| Tudorkák | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom 95
| 95 | (8) -
| Füleki Sándor, Hertelendy András, Izsáki Anna, Mezei Martina
| Felkészítő tanár: Nyitrai Ferenc
| 15.
| Kakukkos óra a köbön | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola, Budapest II. 95
| 95 | (2) -
| Nemes Gábor, Sagát Dóra, Ürge Dóra, Vajay Mónika
| Felkészítő tanár: Rakamazi Richárd
| 16.
| Lvg1 | Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény 94
| 94 | (2) -
| Ézsiás Luca, Katona Tíra Panna, Novák Áron Mihály, Yosef Salamon
| Felkészítő tanár: Szabó Tímea
| 17.
| 4szög | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 87
| 87 | (2) -
| Benyovszki Lili, Nagy Veronika, Reviczky Marcell, Weisz Csaba
| Felkészítő tanár: Török László, Vad Szilvia
| 18.
| Szegény ördögök | NYME Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 86
| 86 | (0) -
| Kovács Botond, Liszta Ákos, Molnár Marcell, Varga Áron
| Felkészítő tanár: Szijjné Sisak Éva
| 18.
| Tá-borozók | Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. 86
| 86 | (0) -
| Kovács Máté, Kun András, Szendi Ágoston, Verő Anna
| Felkészítő tanár: Gál Györgyné, Mahler Attila
| 20.
| Táltosok | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest XI. 84
| 84 | (2) -
| Endrédy Balázs, Güttler Emma, Langer Kinga, Lelkes Gábor
| Felkészítő tanár: Csombó Emese, Ellenriederné Molnár Éva
| 21.
| Senkik | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár 84
| 84 | (0) -
| Berta Márk, Diószegi Kristóf, Farkas Patrik, Heinrich Márton
| Felkészítő tanár: Siposné Tóth Krisztina, Lévayné Egyházi Piroska
| 22.
| Kecske | Batsányi János Gimnázium, Csongrád 83
| 83 | (2) -
| Erhardt Béla, Horváth Chiara, Juhász Jázmin, Kovács Márton
| Felkészítő tanár: Pappné Hajas Ibolya
| 22.
| KJG a századikon | Katona József Gimnázium, Kecskemét 83
| 83 | (2) -
| Jávorka András, Karsai Áron, Korondi Gábor, Sebe Anna
| Felkészítő tanár: Reiter István, Csordás Mihály
| 24.
| Ügyikék | Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium, Gyöngyös 79
| 79 | (2) -
| Mák Bernadett, Maróti Bálint, Szabó Csongor, Veres Tamás
| Felkészítő tanár: Mesterházy Dóra, Szöllősi Gábor Pál
| 25.
| Pí | Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVII. 74
| 74 | (0) -
| Sebők Sarolta, Tóth Bence, Triebl Tamás, Wagner Patrik
| Felkészítő tanár: Marton Zsuzsa
| 26.
| Ittvagyunkmi FPG | Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc 72
| 72 | (0) -
| Fabók Bence Emil, Kiss Tamás, Nagy Bernadett, Tóth Ádám
| Felkészítő tanár: Győry Ákos, Dr. Szabadfalviné Kormányos Anikó
| 27.
| Vegyes négyes | Szerb Antal Gimnázium, Budapest XVI. 60
| 60 | (2) -
| Berényi Dénes, Hornyák Krisztina, Lukács Dalma, Varga Viktor
| Felkészítő tanár: Kovács Sándor
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Mosógépszerelők | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 137
| 110 | (1) 27
| Békési Bulcsú, Dacher Ádám, Major Benjamin, Szenthelyi Kristóf
| Felkészítő tanár: Kruchió Mária
| 2.
| Fineszesek | Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium, Békéscsaba 136
| 117 | (16) 19
| Botos Máté, Gaál Lilla, Szép Ábris, Varga Tamás
| Felkészítő tanár: Véghné Bojtor Emma
| 3.
| Káró | Hétvezér Általános Iskola, Székesfehérvár 122
| 101 | (0) 21
| Petrovics Beatrix, Hajdú Csanád, Neczli Erik, Szegfű Szabina
| Felkészítő tanár: Horváth Éva
| 4.
| Wattafa | Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy 118
| 97 | (16) 21
| Bálint Hunor, Harkó Csanád, Kisgyörgy Kriszta, Veres-Vitályos Áron
| Felkészítő tanár: Deák Éva
| 5.
| Agyrémek | TKIKI, Kiskunfélegyháza 116
| 100 | (0) 16
| Ádám Martin, Csányi Dávid , Fricska Fanni, Hideg Ferenc Bendegúz
| Felkészítő tanár: Rádiné Petróczi Márta
| 6.
| Matek négyes | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola, Budapest IV. 114
| 97 | (2) 17
| Csiza Fanni, Molnár Péter, Pető Ádám, Takács Máté
| Felkészítő tanár: Kovács Judit
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| +Fejtők | Angol Tagozatos Általános Iskola, Budapest IV. 95
| 95 | (0) -
| Turányi Dániel, Lázár Nikolett, Öcsi Rebeka, Szalay Áron
| Felkészítő tanár: Somogyváriné Polgár Zsuzsanna
| 8.
| Teljesen mindegy | Tisza-parti Általános Iskola, Szeged 90
| 90 | (2) -
| Juhász Huba, Forrai Áron, Somodi Máté, Riesing József
| Felkészítő tanár: Udvarhelyiné Béres Irma
| 9.
| OriGo | Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét 90
| 90 | (0) -
| Géczi Ákos, Mamuzsics Gergő, Mihócza Bendegúz, Szénási Attila
| Felkészítő tanár: Soltészné Almási Ildikó, Csordás Péter
| 10.
| Mázli | Óbudai Nagy László Általános Iskola, Budapest III. 89
| 89 | (1) -
| Bánszky Balázs, Fejes Bianka Adrienn, Jordán Flóra, Szabó Henriett
| Felkészítő tanár: Borsos Irén
| 11.
| 4matekos | Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest XVIII. 89
| 89 | (0) -
| Fegyó Anna, Kolozsvári Nataniel, Kovalszky Kristóf, Nagy Dániel
| Felkészítő tanár: Philipp Györgyné
| 12.
| Ali baba és a 3 rabló | Bajza Utcai Általános Iskola, Budapest VI. 88
| 88 | (0) -
| Bakos Martin, Kliment Dávid Kornél, Kovács D. Döme, Shaltout Alex Ali
| Felkészítő tanár: Bakosné Sági Gabriella
| 13.
| LogIQsok | Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Oroszlány 87
| 87 | (2) -
| Baliga György, Czákler Dávid Jenő, Kovács Éva, Orova Katinka
| Felkészítő tanár: Huma Erzsébet
| 13.
| Minusz nyolc a negyediken | József Attila Általános Iskola, Csíkszereda 87
| 87 | (2) -
| Balázs József-Botond, Kui Krisztián, Mátyás Gergely-Péter, Ördög Ákos
| Felkészítő tanár: Csikai Ildikó
| 15.
| Deák 8 | PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola, Pécs 87
| 87 | (0) -
| Páhoki Tamás, Hernádi Zsófia, Fekete Balázs, Radnai Barna
| Felkészítő tanár: Lovas Zoltán
| 16.
| Lottó ötös-1 | Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Zalaegerszeg 83
| 83 | (0) -
| Tornyos Karolina, Szalay Gergő, Hornung Péter, Tirpák Péter
| Felkészítő tanár: Dr.dankóné Mezőfi Andrea
| 17.
| Négyzetgyökerek | Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XIV. 81
| 81 | (0) -
| Weinwurm Fanni, Kormos Krisztián, Timár Paula, Visy Tamás
| Felkészítő tanár: Köviné Nagy Ildikó
| 18.
| Rutinosok | Tamási és Környéke Oktatási és Nevelési Intézmény és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat, Tamási 80
| 80 | (0) -
| Almási Janka, Balázs Dominik, Keppel Zita, Lacza Eszter
| Felkészítő tanár: Miskolczi Zoltán
| 19.
| Agymenők | Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium, Budapest V. 79
| 79 | (0) -
| Glatz Attila, Karsai Dominik, Karsai Roland, Lesták Loránd
| Felkészítő tanár: Téglásné Kiss Eleonóra
| 20.
| Erdős | Újváros Téri Általános Iskola, Ózd 78
| 78 | (0) -
| Csehkis Bálint, Máté Zoltán, Miklós Márk, Szabó Kitti
| Felkészítő tanár: Kalló Gyula
| 21.
| IQ | Gothard Jenő Általános Iskola, Szombathely 77
| 77 | (0) -
| Czöndör Dániel, Horváth Anna, Rozmán Milán, Szigeti Ádám
| Felkészítő tanár: Nagyné Török Judit
| 22.
| Bólogató Einstein-ek | Gregor József Általános Iskola, Budapest XVII. 76
| 76 | (0) -
| Kelemen Máté, Pesthy Julianna, Pesthy Zsuzsanna, Zichy Anna
| Felkészítő tanár: Márton Katalin
| 23.
| Számológépek | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskolája, Debrecen 72
| 72 | (2) -
| Bálint Gergely, Gaszner Márton, Ludman István, Szilágyi Gábor
| Felkészítő tanár: Krakk Ferenc
| 24.
| Villanyoszlopok | Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém 72
| 72 | (0) -
| Bodnár Babett, Enessey Fanni, Szabados Bálint, Szilágyi Bence
| Felkészítő tanár: Béres György
| 25.
| Oszt-kész | Eötvös József Általános Iskola és AMI, Vásárosnamény 69
| 69 | (0) -
| Lengyel Tamás, Nyiscsák István, Miklovich Zsolt, Szolnok Miklós
| Felkészítő tanár: Székelyné Apáti Rita
| 26.
| Bogyók ujratöltve | Palonai Magyar Bálint Általános Iskola, Fonyód 65
| 65 | (0) -
| Szabó Natália , Fekete Noel, Havriló Balázs, Iváncsics Dániel
| Felkészítő tanár: Kasal Lászlóné, Sinkáné Bakonyi Hortenzia
| 27.
| Bebi | Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola, Tiszaföldvár 64
| 64 | (0) -
| Göblyös Gergely István, Halászy Eszter, Magyar Boglárka, Tóth Balázs
| Felkészítő tanár: Varga Krisztina
| 28.
| Sasok | Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium, Salgótarján 61
| 61 | (0) -
| Baranyi Levente, Gyetvai Izsák, Kassai Laura, Sütő Martin
| Felkészítő tanár: Nagyné Barta Angéla
| 29.
| A számok az ászok | Talento-Ház Alapítványi Általános Iskola, Budapest XI. 60
| 60 | (0) -
| Kovács Dóra Eszter, Mosonyi Martin, Patik Csenge Kata, Thuróczy Karolina Mylan
| Felkészítő tanár: Tari Eszter
| 30.
| 23xA#5*3 | 1. számú Általános Iskola, Budaörs 58
| 58 | (2) -
| Csutorás Barna , Csutorás Bence, Salamon Attila, Virág Levente
| Felkészítő tanár: Rétiné Munkácsi Ágota
| 31.
| Rubik kocka | Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budapest XII. 56
| 56 | (0) -
| Gerey Angéla, Berczik Anna, Szabó Kinga, Kóczán Johanna
| Felkészítő tanár: Kovács Anikó
| 32.
| OKOSKÁK | Csömöri Mátyás Király Általános Iskola, Csömör 54
| 54 | (0) -
| Balogh Erika, Balázs Zoltán, Nagy Gergő, Povinger Norbert
| Felkészítő tanár: Merényi Márta
| 33.
| NyúlÁszok | Pilinszky János Általános Iskola, Nyúl 50
| 50 | (0) -
| Dobák Dániel, Horváth Márk, Juhász Tamara, Ország András
| Felkészítő tanár: Gombás Péter
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Elnézést kérünk, technikai okok miatt 1 óra szünetet tartunk, de azért idén adhattatok volna nehezebb feladatokat is | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 170
| 142 | (16) 28
| Bukva Balázs, Bursics Balázs, Imolay András, Molnár-Sáska Zoltán
| Felkészítő tanár: Táborné Vincze Márta, Gyenes Zoltán
| 2.
| Derékszögű kockák | Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc 164
| 141 | (16) 23
| Debreczeni Ákos, Gáspár Attila, Tóth Tamás, Vadon Enikő
| Felkészítő tanár: Kovács Attiláné, Győry Ákos
| 3.
| Bátori László | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium, Budapest XI. 155
| 129 | (16) 26
| Panka Zsombor, Simon Zsuzsanna, Varga Márton, Uzonyi Ákos
| Felkészítő tanár: Rimóczi Anna
| 4.
| RESCHT | NYME Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely 146
| 125 | (16) 21
| Egri Máté, Reczetár Donát, Schmall Róbert, Takáts Bálint
| Felkészítő tanár: Hegedűs Beáta
| 5.
| Fél almák szövetkezete | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár 136
| 114 | (0) 22
| Jenőfalvi Ádám, Németh Boldizsár, Székely Nándor, Széplaki Gergő
| Felkészítő tanár: Ponáczné Csuthy Márta, Buday Endre
| 6.
| Leveskockák | Lehel Vezér Gimnázium, Jászberény 135
| 112 | (2) 23
| Gyarmati Zalán Gyula, Horváth Hilda Abigél, Németh Balázs, Tóth Csenger
| Felkészítő tanár: Szabóné Gecse Anikó
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Védd a fákat, egyél hódot 3.0 Béta | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 109
| 109 | (0) -
| Babik Barna, Szakály Marcell, Tárkányi Damján Péter, Zólomy Kristóf
| Felkészítő tanár: Táborné Vincze Márta, Gyenes Zoltán
| 8.
| MW8 | Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged 107
| 107 | (0) -
| Kassai Levente, Gulácsi Zsombor, Berényi Richárd, Vass Máté
| Felkészítő tanár: Tigyi István
| 9.
| Darthv-éder | Kazinczy Ferenc Gimnázium, Győr 105
| 105 | (0) -
| Horváth Benjamin, Kapui Nikolett, Sándor András, Villányi Soma
| Felkészítő tanár: Sulyokné Jancsó Judit, Nagy Mária
| 10.
| Eszes Matekosok | Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét 97
| 97 | (2) -
| Kárpáti Kristóf, Kárpáti Roland, Simon Dániel Gábor, Török Ábel
| Felkészítő tanár: Bogdányné Pigniczki Erzsébet
| 11.
| 7 | Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest I. 91
| 91 | (0) -
| Molnár Szabolcs, Posta Donát, Szászvári Csongor, Bálint Bence
| Felkészítő tanár: Pataki Anikó
| 12.
| Oxóniumion | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 86
| 86 | (0) -
| Bakó Lili, Gazdag-Győri Zsombor, Szabó Rozina, Várkonyi Kornél
| Felkészítő tanár: Steller Gábor
| 12.
| Prímprofik | Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Bonyhád 86
| 86 | (0) -
| Takács Marcell, Németh Levente, Baráth Míra Kincső, Hohner Kata
| Felkészítő tanár: Dr Katz Sándor, Lászlóné Breining Beáta
| 14.
| Mínusz 0 | Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen 85
| 85 | (0) -
| Péter Bálint, Sebestyén Péter, Vécsei Vencel, Vida Soma
| Felkészítő tanár: Dr. Gaál Istvánné, Adorján László
| 14.
| Oxigén | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium, Budapest XVII. 85
| 85 | (0) -
| Losonci Blanka, Lutz Boglárka, Erdélyi Zsófia, Biró Tamás
| Felkészítő tanár: Börzsei Katalin
| 16.
| Vigyázat, másolunk | Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 84
| 84 | (0) -
| Angelus Hanna, Kozma Balázs, Apró Noémi, Miskolczi Zsófia
| Felkészítő tanár: Katona Dániel, Számadó Szilvia
| 17.
| Lambda | Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium, Budakeszi 82
| 82 | (0) -
| Kiss Dávid, Korompay Márton, Makai Viktória, Pákozdi Gergely
| Felkészítő tanár: Pitter Károly
| 18.
| LFBZs | Dobó Katalin Gimnázium, Esztergom 80
| 80 | (0) -
| Czuczai Fülöp, Galambosi Zsófia, Szabó Balázs, Tőkés Levente
| Felkészítő tanár: Argyelán Viktória
| 19.
| Gyökkettő | Móricz Zsigmond Gimnázium, Budapest II. 77
| 77 | (2) -
| Kaiser Máté, Kucher Zsófia, Nedyalkova Kleopátra, Vas Barnabás
| Felkészítő tanár: Mandák Attila
| 20.
| Mignonok | Radnóti Miklós Gimnázium, Dunakeszi 77
| 77 | (0) -
| Szilágyi Aletta, Kocsis Veronika, Halász Nóra, Bartha Vivien Szilvia
| Felkészítő tanár: Bánhegyesiné Topor Gizella
| 20.
| Sós négyes | Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium, Gyöngyös 77
| 77 | (0) -
| Havellant Gergő, Pántya Réka, Szendrei Dávid, Zenkl Viktória
| Felkészítő tanár: Kissné Császár Erzsébet, Dr. Kiss Miklós
| 22.
| Infinity of Maths | Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest XIII. 72
| 72 | (0) -
| Földi Anna, Hegedűs Marcell, Keresztes Zsófia, Leitner Gréta
| Felkészítő tanár: Erben Péter, Utassy Katalin
| 23.
| Zsolti a béka | Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. 64
| 64 | (0) -
| Holczer Zsolt, Kocsis Kristóf Bogdán, Vitárius Gergő, Adler Ádám
| Felkészítő tanár: Fodor Mária
| 24.
| Reálcsapat | Kölcsey Ferenc Gimnázium, Zalaegerszeg 57
| 57 | (0) -
| Buruczky Viktor, Lemle Béla, Polgár Zsófia, Szentgyörgyvölgyi Örs
| Felkészítő tanár: Kovácsné Kiss Piroska, Lekicsné Hertelendy Nóra
| 24.
| Vérpockok | Janus Pannonius Gimnázium, Pécs 57
| 57 | (0) -
| Pais Kálmán, Pozsgai Donát, Ördög Csongor, Alföldi Roland
| Felkészítő tanár: Lányi Vera
| |