Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Szuper négyes | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Kósa Annabella | Dávid András Szabó Botond Dernovics Eszter 96 pont | 2. hely | Négycsillagos agysejt | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Basa Lili | Czirók Tamás Miklós Rutkai Lili Sándorfy Rebeka 93 pont | 3. hely | Gepárd csapat | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Jósvai Brigitta | Lendvai Hanna Sági Dorina Szakács Imola 84 pont | 4. hely | Számmágusok | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Orbán Levente | Griffiths Róbert Kevi-Farkas Csaba Blahna Vilmos 81 pont | 5. hely | Top 4 | Talento-Ház Alapítványi Általános Iskola | Budapest XI. Bodor Árpád | Kalanovics Marcell Soroncz-Szabó Lőrinc Timár Zsombor 79 pont | 6. hely | Ászok a számok | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Aggod-Radics Johanna | Beke Marcell Kinizsi Emma Schmidt Noémi 78 pont | 6. hely | Számlálok | Ádám Jenő Fenntartói Gyakorló Általános Iskola | Budapest XI. Puskás Réka | Bereczki Levente Szontagh Bence Velenczei Jázmin 78 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
8. hely | Kakóscsiga | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Budapest XI. Zelenka András | Pál Kornél Herczeg Samu Molnár Marcell 75 pont | 9. hely | Okoskák | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Csizmadi Fruzsina | Freund T. Jankó Hóka Luca Palotai Anna 74 pont | 10. hely | ESZES NÉGYES | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Fülöp Jázmin Szonja | Bálint Kristóf Makranczi Zsombor Dukát Botond 73 pont | 11. hely | Monguz | Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XI. Korcsmár Fanni | Mészáros Anna Veronika Schill Tamara Somogyi Luca 73 pont | 12. hely | Egész jó számok | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Hóka Lili | Jósvai Zsombor Molnár Milán Vass Bence 72 pont | 13. hely | Matekzsenik | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Zajzon Alexandra Fanni | Hősei Luca Homoki Lili Dudás Zoé 71 pont | 14. hely | Mosolyka | Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XI. Csorba Véda | Gehér Boróka Győri Dorina Wochna Rita 70 pont | 15. hely | LEGYŐZHETETLENEK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Debreczeni Nóra | Bak Dániel Börcsök Balázs Palágyi Medárd 69 pont | 16. hely | Számok bűvészei | Hermann Ottó Általános Iskola | Budapest XXII. Szigeti Anna | Szalai Maja Balázs Flóra Dudás Zsófia 69 pont | 17. hely | Műveletek | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. Németh Veronika | Reif Zsuzsanna Mérges Marcell Száraz Ákos 68 pont | 18. hely | OKOS MATEKOSOK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Garamvölgyi Vince | Molnár Róbert Zádor-Nagy Zsombor Takács Bálint 67 pont | 19. hely | SZÁMKIRÁLYOK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Ádány Balázs | Vas Gergő Yu Lang Richárd Sáfrán Levente 66 pont | 19. hely | Számverő | Domokos Pál Péter Általános Iskola | Budapest XI. Gali Miklós | Kaposvári Dániel Molnár Olivér Szamosi-Kiss Virág 66 pont | 21. hely | Négyen | Ádám Jenő Fenntartói Gyakorló Általános Iskola | Budapest XI. Végh Hanna | Tóth Lili Gigler Balázs Németh Kristóf 65 pont | 22. hely | Koktél | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Horváth Domonkos | Magda Benjámin Hamvas Ferenc Ambrúzs Luca 65 pont | 23. hely | Répás nyuszik | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Berényi Evelin | Lázár Botond Palócz-Medla András Simon Máté 64 pont | 24. hely | Dobókockák | Ádám Jenő Fenntartói Gyakorló Általános Iskola | Budapest XI. Kozma Zsombor | Cserta Márton Bánszky András Semsei Márton 63 pont | 24. hely | LOGIKA | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Dobai Bálint | Lu Henry Módly Dominik Majzik Barnabás 63 pont | 24. hely | Mérhetetlen mérőszalag | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Kertész Lilla | Juhász Réka Ari Anna Kis-Puskár Panna 63 pont | 27. hely | Kisokoskák | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Bera Pál | Dörnyei Roland Horváth Benedek Merényi Ádám 63 pont | 27. hely | Lángelmék | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Blahna Rudolf | Kevi-Farkas Tímea Doan Minh Trong Blahna Lilla 63 pont | 27. hely | Matek Medvék | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Angyalfi Márk | Hankó Ádám Koller Dániel Krauss-Orcsik Áron 63 pont | 27. hely | SZUPERNÉGYES | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Szarka Júlia | Rettiger Péter Kecskeméti Bálint Szabó Ágoston 63 pont | 31. hely | 100% matematika | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Kiss Márton | Mészáros Márta Mira Pfaff Norbert Erik Várhegyi Bulcsú Sándor 62 pont | 31. hely | Kisokosok | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Budapest XI. Répási Máté | Tamásovics Tas Hajdu Zsófia Zeöld Ákos 62 pont | 31. hely | Szuzik | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Lobmayer Ágoston | Papp Eszter Ráchel Sebestyén Márton Szőke Borbála 62 pont | 34. hely | Csoda matekosok | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. Karnóth Kamilla | Horváth Péter Pál Tar Péter Varga Szilárd Mihály 62 pont | 35. hely | Matekagyak | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Hajdu Róbert | Hegedős Csanád Kádas Zsombor Szilágyi Szabolcs 61 pont | 36. hely | Gondolkodók | Talento-Ház Alapítványi Általános Iskola | Budapest XI. Juharos Dorka | Szugyiczki Flóra Pergel Dóra - 61 pont | 37. hely | Ügyeskedők | Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XI. Dósa Milán | Sebe Dávid Béres Bálint Matasdi Bendegúz 60 pont | 38. hely | Matekpite | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Budapest XI. Wéber Anna | Komáromi Dorka Szabó Martin Őry Balázs 59 pont | 39. hely | Matek zsenik | Hermann Ottó Általános Iskola | Budapest XXII. Szántó Balázs | Ganyec Gergő Nagy Sólyom Berki Bánk 58 pont | 40. hely | SZÁMVADÁSZOK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Kiss Bálint | Józsa Máté Antoni Domonkos Gresó Ákos 57 pont | 41. hely | Lángelme | Talento-Ház Alapítványi Általános Iskola | Budapest XI. Jármay Anna | Mesterházy Kata Romhányi Gréta - 56 pont | 42. hely | Szédült szorzótábla | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Galambos Vera | Róka Melinda Kassay Sára Busman Róza 55 pont | 43. hely | Négy számoló papagáj | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Berczik Attila | Jakab Márton Egri Péter Bokor Márk 55 pont | 43. hely | Ötször 5 | Ádám Jenő Fenntartói Gyakorló Általános Iskola | Budapest XI. Márki Marcell | Dobos Attila Czirer Nóra - 55 pont | 45. hely | Szuper matekosok | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Kalpagos-Szabó Tamás | Koncz Balázs Somogyi Zsolt Varga Gábor 54 pont | 46. hely | Eszesek | Bartók Béla Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Cseppely Dominik | Kovács Dominik Szabó Anna Szabó Eszter 53 pont | 47. hely | Kobakok | Bartók Béla Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Bagoly Sándor | Hunyadi Csenger Korcsmáros Bence Nagy Alex 52 pont | 48. hely | Számlovagok | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Ghyczy Ákos | Páhy Zalán Rédecsi Máté Sebti Karim 51 pont | 49. hely | Maradékos osztás | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Diramerján Zsófia | Erhardt Gergely András Kocsis Márton Póka Erik 50 pont | 49. hely | Ötszöröt | Bartók Béla Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Bartha Sára | Dombóvári Tímea Szűcs Huba Virág Edina 50 pont | 51. hely | Kettő a négyzeten | Hermann Ottó Általános Iskola | Budapest XXII. Somkuti Emma | Gál Bence Szabó Vivien Szabó Levente 49 pont | 52. hely | OKOS MATEKOSFÓKÁK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Gaál Eszter | Marosvölgyi Lilla Dávid Dalma Kakuk Jázmin Zoé 47 pont | 52. hely | Smiley világ | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Heverdle Réka Anna | Mátay-Csepeli Gábor András Mészáros Márk László Mészner Gergely 47 pont | 54. hely | 007-es | Domokos Pál Péter Általános Iskola | Budapest XI. Hertelendy Kristóf | Bigolin Eszter Szenczi Natasa Mucsina Bálint 45 pont | 55. hely | Különös körzők | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Sugár Eliza | Balázs Dorka Nyikos Panni Molnár Ármin 42 pont | 56. hely | Számfülesek | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Budapest XI. Szabó Sára Margarita | Radványi Áron Kovács Levente Bakonyvári Zétény 39 pont | 57. hely | Logikus lányok | Talento-Ház Alapítványi Általános Iskola | Budapest XI. Monteiro Németh Lilien | Németh Aletta Fehér Anna Farkas Szonja 36 pont | 58. hely | Vegyes számok | Hermann Ottó Általános Iskola | Budapest XXII. Tóth Iringó | Hegedűs Tamás Perlai Bálint Kaponits Julianna 33 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Négyesfogat | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Gombos Gergely | Páhán Anita Skrabák Boglárka Török Zoltán 145 pont | 2. hely | döntős NÉGYSZÖGLETŰ CERUZÁK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Marton Kata | Magyar Júlia Tot Bagi Márton Szentpéteri Botond 138 pont | 3. hely | MATEK PINGVINEK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Baski Bence | Borsik Balázs György Marcell Kapros Konrád 108 pont | 4. hely | Számvadászok | Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XI. Gehér Koppány | Hámori Belián Wunderlich Ábris Zömbik Dániel 107 pont | 5. hely | 2x2 néha 5 | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Gáldi András | Zalaváry Dániel Seréti Barnabás Romits Benedek Tamás 104 pont | 6. hely | Matek falók | Őrmezei Általános Iskola | Budapest XI. Cziráki Laura | Szolláth Kinga Varga Dávid Varga Kadosa 97 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Szabadgyökök | Farkasréti Általános Iskola | Budapest XI. Csizmadia Miklós | Kerkovits Tamás Kálmán Kristóf Berethalmi Áron 96 pont | 8. hely | Tüzes lányok | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Béres Erzsébet | Béres Mária Pápai Tekla Horváth Ágnes 94 pont | 9. hely | Okoskák | Bartók Béla Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Baranyi Henriett | Glósz Hanna Pap Kristóf Vilimek Levente 93 pont | 10. hely | Zsiráfok | Ádám Jenő Fenntartói Gyakorló Általános Iskola | Budapest XI. Árvay Hanna | Rieder Vilmos Lipták Péter Kovács Balázs 91 pont | 11. hely | SRÁCOK | Kolonics György Általános Iskola | Budapest XXII. Győri Mikes | Pokoly Zsombor Sólyom Koppány Tóth Áron 90 pont | 12. hely | Matekbolondok | Talento-Ház Alapítványi Általános Iskola | Budapest XI. Bánsági Mira | Borza Borbála Mádi Tamás Márta Alexandra 90 pont | 13. hely | Arpadschule4b | Árpád Utcai Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XXII. Bujdosó Gergő | Dila Csongor Kovács Benedek Sziva Márton 89 pont | 14. hely | TÖKJÓK | Kolonics György Általános Iskola | Budapest XXII. Balkányi Belián | Deme Dorottya Krizsai Armand Nyári Zaránd 89 pont | 15. hely | Négy az egyben | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Oláh Benedek | Farkas András Zoltán Alpár Bertalan Pekáry Ádám 87 pont | 16. hely | Kiválasztottak | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Hajdu Péter | Vitéz Emma Barsi Hanna Bana Marcell 87 pont | 17. hely | E=mc^2 | Budafok-Tétény Nádasdy Kálmán Művészeti I. és Ált.Iskola | Budapest XXII. Árkosi Ivett | Fedor Blanka Seres Anna Szepessy Sára 85 pont | 18. hely | Aranycsapat | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Beke Barnabás | Miksa György Keszy-Harmath Orsolya Vida Boldizsár 84 pont | 19. hely | Menő Manók | Ádám Jenő Fenntartói Gyakorló Általános Iskola | Budapest XI. Kovács Barnabás | Kurucz Bence Malatinszki Hanna Bálint Veronika 83 pont | 20. hely | Matekzsenik | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Csontos Dávid | Csontos Milán Nagy Tamás Szécsényi Gábor 81 pont | 20. hely | Négyzetesek | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. Németh Borbála | Benedek Zoltán Filyó Bonifác Mitró Zsófia 81 pont | 22. hely | Számvadászok 4 | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Gyovai Bence | Olasz Milán Oravecz András Sebestyén Kristóf 79 pont | 23. hely | Matematikusok | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. Karnóth Benedek | Lakatos Levente Matolcsy Attila Móré-Gosselin Olivier 76 pont | 24. hely | Okosok | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Liptai Zsuzsanna | Rausch Anna Szonja Fekete Zorka Lévai Blanka 74 pont | 25. hely | Tudorkák | Bartók Béla Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Kis Veronika | Szabó Domonkos Szilágyi Péter Tettinger Orsolya 73 pont | 26. hely | Matek palánták | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Hollántzky Dominika | Nagy-Jávori Bence Réti Géza Zseli Márk 72 pont | 27. hely | Crazy Dragons | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Forgó Marcell | Boros Benedek Dabóczi Botond Blaskó Zoltán 72 pont | 28. hely | SASOK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Szász Luca | Varró Hanna Szücs Lilien - 71 pont | 29. hely | LEOPÁRDOK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Pusztai Rebeka | Böhönyey Lili Brantmüller Laura Illés Anna 70 pont | 30. hely | Nyerő 4-es | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Budapest XI. Kincses Márk | Ökrös Anna Zimányi Vivien Oláh Donát 69 pont | 31. hely | CSUKJÁSOK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Jordán Levente | Dormán Miklós Török Csongor Juth Benedek 69 pont | 32. hely | Logikus | Ádám Jenő Fenntartói Gyakorló Általános Iskola | Budapest XI. Orbán Boglárka | Somosi Hanga Musza Valéria Kappéter Emma 68 pont | 33. hely | Tüsigombóc | Bocskai István Általános Iskola | Budapest XI. Szabó-Zichy Eszter | Varga Dorián Boros Gergely Szalay Ádám 68 pont | 34. hely | Számkirályok | Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XI. Szontagh Ábel | Pakot Fruzsina Szabó Janka Gráff József 67 pont | 35. hely | Csillagcsapat | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Koós Anna | László Lilla Szabó Borbála Várnagy Blanka 66 pont | 36. hely | Számszarvú | Hermann Ottó Általános Iskola | Budapest XXII. Dudás Levente | Kovács Ádám Kovács Bulcsú Szalai Botond 65 pont | 37. hely | Titánok | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Maricza Zsuzsanna | Tarr Bálint Megyer Cserne Tóth Balázs 65 pont | 38. hely | Háromszor3 | Ádám Jenő Fenntartói Gyakorló Általános Iskola | Budapest XI. Nagy Péter | Vadócz Bendegúz Tóth Márton - 64 pont | 39. hely | Matekos hiénák | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Budapest XI. Kocsis Albert | Vörös Zsolt Tuska Péter Csörgő András 64 pont | 39. hely | Nagyokosok | Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola | Budapest XI. Barabás Alexa | Nagy István Dominik Tersztenyák Zsombor Szabó Balázs 64 pont | 41. hely | Smiley | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. Döme Melissza | Szabó Zita Vári Anna Vári Diána 64 pont | 42. hely | Matek mágusok | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Budapest XI. Waller István | Blaskovics Károly Tóth András Farkas Bence 63 pont | 43. hely | Bolyai | Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XI. Zengő Benedek | Le Thien Namm Bacsa-V Bálint Bokor Alex 62 pont | 44. hely | Tudósok | Domokos Pál Péter Általános Iskola | Budapest XI. Bornemissza Mátyás | Herczegh Ágoston Pikó Dávid Szűcs Bálint 59 pont | 45. hely | Delfinek | Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XI. Farkas Gergely | Gajda Rebeka Láng Fanni Pap Fanni 57 pont | 46. hely | A CSALÓK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Kotán Kristóf | Kotán Krisztián Karsai Szabolcs Szalai Péter 57 pont | 47. hely | Páratlan négyes | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Farkas Linda | Hisstek Barnabás Kerekes Csenge Szugyiczki Ádám 56 pont | 48. hely | A nyerő ötös | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Korycki Berta | Magyari Elizabet Molnár Aliz Fazekas Kinga 56 pont | 48. hely | Számháború | Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XI. Sebestyén András | Gyarmati Veronika Joób Ambrus Horváth Virág 56 pont | 50. hely | Matekguru | Budafok-Tétény Nádasdy Kálmán Művészeti I. és Ált.Iskola | Budapest XXII. Gaál Péter | Kovács Norbert Piros Fruzsina Szapor Bálint 55 pont | 51. hely | Arpadschule4a | Árpád Utcai Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XXII. Fok Eszter | Mundrusz Réka Nagy-Babinszki Bernadett Veit Eszter 54 pont | 52. hely | Alma | Domokos Pál Péter Általános Iskola | Budapest XI. Kaposvári Anna | Pfeifer Anna Sági Lilla Sopuch Mira 53 pont | 52. hely | Nyerő négyes | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Görgényi Léna | Havas Borbála Szász Kevin Verebélyi Bálint 53 pont | 54. hely | Szuper Csapat | Ádám Jenő Fenntartói Gyakorló Általános Iskola | Budapest XI. Nagy Viktória | Fuchs Hana Kátai Katalin Boros Lázár 52 pont | 55. hely | Eszes lurkók | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Budapest XI. Szabó Hanna | Oriskó Barbara Gönczi Sára Begász Alíz 52 pont | 56. hely | BBNT | Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XI. Farkas Tekla | Kardos Barnabás Nagy Noémi Perlik Boglárka 52 pont | 57. hely | Számmenők | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Fábián Bence | Fejes Olivér Kósa Bence Ignácz Dávid 49 pont | 58. hely | MATEK ZSENIK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Simon Regina | Simon Viktória Varga Laura Rabi Dorka 47 pont | 58. hely | Négy betyár | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Benke Barnabás | Hollós Benedek Hajdú Mátyás Beszédes Gergő 47 pont | 60. hely | KISOKOSOK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Omran Dániel | Petz Máté Neubrandt Bence - 46 pont | 60. hely | Örjöngő ötösök | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Gáll András | Hegedűs Gergely Lichter Bertalan Schiszler Gellért 46 pont | 62. hely | TekergetHeted | Farkasréti Általános Iskola | Budapest XI. Tótfalusi Bálint | Honti Klára Tóth Botond Zarándy Botond 45 pont | 63. hely | CSIPOGÓK | Kolonics György Általános Iskola | Budapest XXII. Debreczeni Viktória | Huszár László Szilveszter Anna Veres Viktor 44 pont | 64. hely | Matekos Zebrák | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Budapest XI. Thoma Glória | Szabó Lilla Jakab Zsófia Szalay Eszter 41 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Újalma | Új Budai Alma Mater Általános Iskola , Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XI. Babcsányi István | Gáspár Balázs Gergely Kovács Bertold Szebeni Kata 113 pont | 2. hely | Duplaagyak | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Bodnár Luca | Gyugos Fanni Horváth Nóra Fruzsina Tasnádi-Tulogdi Zsófia 101 pont | 3. hely | Szám-sung Galaxy Ész | Gazdagrét-Csikihegyek Általános Iskola | Budapest XI. Fajszi Csongor | Filotás Dénes Mikle Ármin Nagyváradi Gábor 100 pont | 4. hely | RAKÉTA | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Probojcsevity Lili | Calvo Szilvia Döbörhegyi Bálint Sámuel Fülöp Bendegúz Miklós 98 pont | 5. hely | Negrók | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Lengyel Barnabás | Haraszti Miklós Tóth Bálint Darvas Péter 96 pont | 6. hely | Matekzsenikék | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Madas Bence | Mig László Spiller Péter Rábai Márton 93 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Zen-észek | Ádám Jenő Fenntartói Gyakorló Általános Iskola | Budapest XI. Farkas Zsigmond | Kátai Enikő Körmendy Sára Mátyus Bertalan 92 pont | 8. hely | Einstein Junior | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Benczik Benjámin | Koncz Ágoston Bedőcs Bálint Pozsgai Péter 90 pont | 9. hely | GYŐZTESEK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Pálfi Botond | Kátai Balázs Galler Máté Fuchs Péter 89 pont | 10. hely | Logika királyok | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Gyepes Merse | Tremmel András Ittzés Miklós Ilyés Áron 88 pont | 11. hely | Anonymus | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Kárpáti Anna | Kárpáti Sára Takács Dóra Jáki Zsófia 87 pont | 12. hely | Számtanúk | Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XI. Nádudvari Máté | Gödri Anna Sipos Lili Jerminecz Hanna 86 pont | 13. hely | Számoló Gépek | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Tóth Vivien | Glávits Anna Tátos Vencel Lovász Laura 84 pont | 13. hely | Szemek | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Kereszthury Péter | Szász Benjámin Gömörei Márton Mogyorósi Dániel 84 pont | 15. hely | DbMa | Ádám Jenő Fenntartói Gyakorló Általános Iskola | Budapest XI. Nagy Levente | Bach Ágoston Szegő Márton Poós-Máté Dániel 84 pont | 15. hely | SZIVÁRVÁNYTABLETTÁK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Sándor Péter | Pap Egon Szentpéteri Balázs Varga Pál Patrik 84 pont | 17. hely | Agysaláta | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Delényi Zalán | Hondema Noé Kiss Ábel Tóth Ákos 83 pont | 18. hely | Nem 100-asok | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Svoboda Réka | Vargyai Stella Boldis Balázs Jancsurák Márton 82 pont | 19. hely | Számsárkányok | Budafok-Tétény Nádasdy Kálmán Művészeti I. és Ált.Iskola | Budapest XXII. Maszárik Dorián | Szommer Szabolcs Tenczer Leó Víg Csongor 82 pont | 20. hely | Tudós lótuszok | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Fehér Balázs Barnabás | Gonda Dániel Hídvéghy Luca Pados Levente 77 pont | 21. hely | Törpik | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Ghyczy Anna | Horváth Panna Katona Dóra Lukács László 77 pont | 22. hely | Apollo 14 | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Reif Márton | Pachner Lóránt Szél Balázs Mezei Laura 76 pont | 23. hely | Tudorkák | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Novák Benedek | Füzesdi Boldizsár Lelkes Klára Fejes Dorottya 76 pont | 24. hely | Nagymenők | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Balázs Benedek | Horváth Ádám Lakosa Áron Gyöngyösi Milán 75 pont | 24. hely | Szöszik | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Czetl Fanni | Sándor Fanni Hizsnyai Eszter Kürti Áron Herkules 75 pont | 26. hely | Okoskák | Gazdagrét-Csikihegyek Általános Iskola | Budapest XI. Andrási Gellért | Gergely Kristóf Kálmán Tamara Wodelák Mira 74 pont | 27. hely | Matek agyak | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Laczkó Zsófia | Madácsi Eszter Merza Zsófia Hősei Mátyás 74 pont | 28. hely | Száz százalék | Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál Gimnázium | Budapest XI. Krascsenits Bence | Rabata Gergő Rigó Rebeka Gergő Dominika 73 pont | 29. hely | Arpadschule5 | Árpád Utcai Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XXII. Bartók Tünde | Plachi Eszter Szaniszló Dorottya - 72 pont | 30. hely | Párducok | Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XI. Pakot Botond | Király Márk Radinszky Zsófia Polgár Gábor 72 pont | 31. hely | Matekzsenik | Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál Gimnázium | Budapest XI. Kerekes Lilla | Koczó Gergő Láng Kristóf Szilágyi Lőrinc 71 pont | 32. hely | Matléták | Bartók Béla Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Baditz Athéna | Csákány Zina Fehér Ádám Henz Réka 70 pont | 33. hely | ZSENIPALÁNTÁK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Takács Petra | Kürti Emese Vágó Kornélia Papp Dóra 69 pont | 34. hely | Okostojások | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Gerő Emese | Seidl Maximilian Szűcs Írisz Vild Vanessza 66 pont | 35. hely | MVF | Albertfalvi Don Bosco Katolikus Ált. Isk. | Budapest XI. Varga Vilmos | Unyi Benedek Brunner Sarolt Kálovics Veronika 66 pont | 35. hely | Torpedók | Kincskereső Iskola | Budapest XI. Scholcz Balázs | Papp Soma Vass Milán Miskolczy Miksa 66 pont | 37. hely | Hiper málnák | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Kindl Júlia | Molnár Kitti Siklér Júlia Rátóai-Kiss Luca 65 pont | 37. hely | Sziporkák | Kincskereső Iskola | Budapest XI. Márkus Réka | Vitószki Eszter Chudo Lili Sándor Alíz 65 pont | 39. hely | Kis Gaussok | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Garam Regina | Csizmadia Luca Varga Zsófia Szőke Viktória 64 pont | 40. hely | MATEKGENGSZTEREK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Strang Patrik | Balázsi Barna Bálint Hegyi Benjamin Dokupil Marcell 64 pont | 40. hely | MATEKLÁNYOK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Csillag Anna | Somogyi Zille Zentai Nóra Hornyák Lenke Boróka 64 pont | 40. hely | Négyzetrács | Talento-Ház Alapítványi Általános Iskola | Budapest XI. Bodor Fruzsina | Juharos Róbert Jutasi Gergely Váradi Dorottya 64 pont | 40. hely | Szám tornádők | Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XI. Kenese Luca | Tarnói Melina Szepessy Fanni Márkus Gábor 64 pont | 44. hely | Hawaii matekzsenik | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Balogh Zsuzsa | Bán Lili Virág Jánó Luca Csilla Kréti Dóra 63 pont | 45. hely | Zsema IQ | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Mályusz Etre | Csoma Alexander Kovács Máté Lenkei Zsombor 63 pont | 46. hely | Kannibálok | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Tárnok András | Nádor Kristóf Bacsa Liza Dara Dorottya 62 pont | 47. hely | Agyban nagy | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Budapest XI. Erdős Krisztián | Barkóczi Balázs Orbán Olivér Kocs Kristóf 62 pont | 48. hely | 5xA | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Budapest XI. Krippl Zsófia | Meglécz Ádám Répási Gergely Nagy Domonik 61 pont | 48. hely | Rita 5 | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Jeney Zsuzsanna | Godányi Dorottya Illényi Júlia Mandorla - 61 pont | 50. hely | Természetes számok | Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál Gimnázium | Budapest XI. Benmestoura Elza | Farkas Bence Ötvös Kinga Ötvös Petra 61 pont | 51. hely | Alfák | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Pákozdi Norbert | Petánszky Viktor Simon Kornél Tell Marcell 60 pont | 52. hely | Hidrogének | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Jászay Krisztián | Balázs Gergő Szikura Andreas Borsos Tamás 59 pont | 53. hely | Terrierek | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Budapest XI. Csáky Rebeka | Knap Inez Somodi Blanka Charaf Klára 59 pont | 54. hely | Száguldó Tündérkék | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Bogya Viktória | Lendvay Fruzsina Orosz Zoé Somogyi Klára 57 pont | 55. hely | Észlények | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Kozma Zsuzsanna | Semsei Anna Gaál Hanga Hegyi Borbála 57 pont | 56. hely | Csajos csapat | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Bederna Benita | Bodor Vivien Lovászi Lola Sándor Noémi 54 pont | 56. hely | Lila dobókockák | Ádám Jenő Fenntartói Gyakorló Általános Iskola | Budapest XI. Domokos Emma | Halmos Zsófia Maller Hanga Schnörch Tekla 54 pont | 56. hely | Matagy | Albertfalvi Don Bosco Katolikus Ált. Isk. | Budapest XI. Török Simon | Gaylhoffer Előd Pinczés Péter Dávid Kristóf 54 pont | 56. hely | Számháború | Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál Gimnázium | Budapest XI. Benedict Soma | Borók Bence Éliás Bence Heltovics Botond 54 pont | 60. hely | Eszes Négyes | Farkasréti Általános Iskola | Budapest XI. Csapó Szabolcs | Iványi Zsombor Németh Kornél Dénes Boldizsár 53 pont | 61. hely | Kis-Einsteinek | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Szabó Mercédesz | Gárday Dorottya Pápai Petra Ősi Melinda 52 pont | 62. hely | Narancs Juice | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Torzsa Petra | Ferenczi Sára Cajnavec Zsófia Abonyi Virág 51 pont | 62. hely | TÖKMAG ÉS A HÁROM ÓRIÁS | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Kuti Enikő | Tóthmátyás Zsófia Szenkuti Péter Marosvölgyi Bence 51 pont | 64. hely | Eszes 4-es | Domokos Pál Péter Általános Iskola | Budapest XI. Bercsényi Kolos | Bognár Barna Pálinkás Petra Gyenge Nadin 51 pont | 65. hely | Agymenők | Bartók Béla Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Erdélyi Gábor | Herperger Noémi Korcsmáros Zsófia Pintér Krisztián 50 pont | 65. hely | TOJÁSOK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Takács Dóra | Mányoki Réka Beer Bulcsú Baracza Botond 50 pont | 67. hely | MANÓK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Cserny Anna | Bíró Nóra Szamek Vajk Tóth Lucia 48 pont | 68. hely | Számológépek | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. Hatvani Zsófia | Szijj Máté Blau Marija Hegedűs Bence 48 pont | 69. hely | No name | Albertfalvi Don Bosco Katolikus Ált. Isk. | Budapest XI. Király Levente | Bokor András Kátai-Pál Benedek Györik Balázs 47 pont | 70. hely | Bermuda háromszög | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Csalagovits Dániel | Kéri Botond Nagy Zsombor Szabó Attila 45 pont | 70. hely | Nyerő4s | Budafok-Tétény Nádasdy Kálmán Művészeti I. és Ált.Iskola | Budapest XXII. Gergely Fruzsina | Rácz Eszter Sebesi Eszter Szűcs Dorina 45 pont | 72. hely | Logikussokk | Domokos Pál Péter Általános Iskola | Budapest XI. Patyi Máté | Koroknai-Szabó Tessza Bakos Róbert Pap Noémi 43 pont | 73. hely | Tetraéder | Őrmezei Általános Iskola | Budapest XI. Béres Dávid | Hricsovinyi Barbarella Pap Dominik Szabó Szonja 33 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős LehetedelHeted | Farkasréti Általános Iskola | Budapest XI. Berghammer Anna | Pfandler Bence Bokor Ákos Serban Andrada 118 pont | 2. hely | Kis Víziló | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Ilyés Botond | Meizl Domonkos Szerdahelyi Dalma Szilágyi Emese 114 pont | 3. hely | Csapat a zürből | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Budapest XI. Varga Kamilla | Horváth Luca Bajkai Bálint Oláh Boldizsár 110 pont | 4. hely | Maoam | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Arany Péter | Balázs Vince Jósvai Máté Szebeni Domonkos 108 pont | 5. hely | BRILLIÁNSOK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Magyar Zsuzsanna | Rettiger Zsófia Bukovics Bence Csontos Bálint 108 pont | 6. hely | Lekváros Piskóta | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Fodor Kristóf | Csörgits Máté Gyenizse Vilmos Németh Ágoston 107 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Csillámpónik | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Szabó-Salfay Zita | Nyári Bíborka Oláh Kinga Pokoly Panna 105 pont | 8. hely | Füst és Csont gyermekei | Kincskereső Iskola | Budapest XI. Feledy Anna | Sipos Ádám Terényi-Szabó Dávid Víg Zsuzsanna Felícia 103 pont | 8. hely | Számvadászok | Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XI. Hordós Anna | Mosoni Péter Müller Lili Pap Bence 103 pont | 10. hely | Mon-csi-csi | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Hájer Andrea | Bodnár Nikolett Kőszegi Míra Karakó Kinga 103 pont | 11. hely | Diána | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Dobos Emília | Simó Borbála Sólyomvári Kata Czeizing Adél 100 pont | 12. hely | Agytekervények 2 | Gazdagrét-Csikihegyek Általános Iskola | Budapest XI. Fajszi Bulcsú | Györfi Bence Nagy Gábor Tabányi Eliza 98 pont | 13. hely | Anonymus11 | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Zalaváry Gergely | Horváth Barnabás Balsa Tamás Nagy Konrád Ákos 97 pont | 13. hely | ZSENIPALÁNTOK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Garamvölgyi Virág | Baski Fanni Fehér Józsa Cseperke Fecser Noémi 97 pont | 15. hely | Kockafejek | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Dézsenyi Botond | Orosz Balázs Rotaru Krisztián Vida Márton 97 pont | 16. hely | Szorzók | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Fülep Flóra | Nagy Krisztina Sándli Gabriella Tóth Fanni 96 pont | 17. hely | Sajt kuckó | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Pallos Annamária | Griffiths Emese Komáromi Petra Dabóczi Réka 94 pont | 18. hely | Alfa-béta | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Sasi Domonkos | Tersztenyák Balázs Papp Márton Kővári Kristóf 93 pont | 19. hely | Pirított Hagyma | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Gajdos Levente | Holló-Szabó Benedek Csonka Balázs - 92 pont | 20. hely | Metál az ész | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Zilahy Botond | Menyhért Bence Bukovszky Anna Hatvani Dóra 91 pont | 21. hely | Indiai futó kacsák | Kincskereső Iskola | Budapest XI. Hajós Dániel | Nyiri Dániel Bencze Levente Tóth Patrik 90 pont | 22. hely | Ragacsos számok | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Bana Dorka | Hegedűs Klára Goda Barbara Hajdú Réka 89 pont | 23. hely | Főtt krumpli | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Nagy Dániel | Horváth Zsombor Tóth Péter Tóth Lili 89 pont | 24. hely | TÖRPOKOSKÁK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Limpek Balázs | Musa Abdullah Szabó Benedek Dormán Balázs 87 pont | 25. hely | KOCKÁK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Balázs Frigyes | Czaun Boldizsár Domaházi Nándor Pelenczei Bálint 87 pont | 26. hely | Keskesajt | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Adámy Márton | Hegedűs Gergely Molnár Szabolcs Sólyom Bendegúz 86 pont | 27. hely | KiszámolHatod | Farkasréti Általános Iskola | Budapest XI. Bokir Lili | Érsek Rebeka Fischer Juhanna Malkócs Martin 84 pont | 28. hely | Nagyokosok | Talento-Ház Alapítványi Általános Iskola | Budapest XI. Fehér Botond | Neményi Örs Thuróczy Viktória Zsiborás Luca 84 pont | 29. hely | Lecsöppenő ketchup csöpp | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Tóth-Salamon Csaba | Ramadan Erik Szabó Gergő Nagy Boldizsár 84 pont | 30. hely | Négy a hatodikon | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Molnát Balázs | Barna Attila Szabó Martin Kovács Bendegúz 84 pont | 31. hely | Rózsaszín párducok | Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál Gimnázium | Budapest XI. Kiss Franciska | Rajnai Laura Király Réka Antal Karolina 81 pont | 32. hely | Arpadschule6 | Árpád Utcai Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XXII. Lachmann Mónika | Németh Máté Veit Magdolna - 80 pont | 32. hely | Királylányok | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Budapest XI. Farkas Balázs | Szabó Zsófia Major Anita Ökrös Kata 80 pont | 34. hely | Varacsok | Kincskereső Iskola | Budapest XI. Sáray Vilma | Palkó-Lappints Anna Kaszás Panna Róza Palócz Patrik 79 pont | 35. hely | Piros pöttyös gumikacsa | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Pauer Viktória | Rosch Emma Varga Réka Liptai Zsófia 79 pont | 36. hely | 2+2=5 | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Zsivkovics Elvíra | Laczai Karola Csáky Szonja Németh Rita 78 pont | 37. hely | Rubik kockák | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Nguyen Trong Tung | Országh Zea Rettich Kitti Straub Dániel 77 pont | 38. hely | 2x2 | Őrmezei Általános Iskola | Budapest XI. Kutak Kinga | Marek Blanka Farkas Míra Vujity-Zsolnay Benjamin 77 pont | 38. hely | Négyzetrácsok | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Budapest XI. Charaf Kamel | Bakonyvári Csanád Szilas Márk Horváth Nikolett 77 pont | 40. hely | Bűvös kockák | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Horváth Zsombor | Telek Ádám Angyal Dániel Béres Mihály 73 pont | 41. hely | Törtek | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Janurik Lili | Mayer Csenge Sándli Boglárka Tanos Réka 72 pont | 42. hely | Fügék | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Szamosi Márton | Pekáry Márton Buzás Benedek Vercse Hunor 71 pont | 43. hely | A Csoport II. | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Badics Máté | Horváth Zoltán Pusoma Patrik Solymosi Patrik 71 pont | 43. hely | Einstein | Domokos Pál Péter Általános Iskola | Budapest XI. Szigeti Ádám | Major Botond Répás Dominik Hu Fang Rui 71 pont | 45. hely | Egyenletek | Bartók Béla Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Balla Dominik | Balogh Nóra Baranyi Szabolcs Székely Levente 70 pont | 46. hely | Burgonya pandák | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Sápi Nóra | Fajcsák Tamás Fejes Norbert Réz Noémi 69 pont | 46. hely | Fafejek | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Farkas Bálint | Harsányi Dániel Korondi Márton Vakán Zsombor 69 pont | 48. hely | Logistic | Albertfalvi Don Bosco Katolikus Ált. Isk. | Budapest XI. Selmeci Mátyás | Párkányi László Dudás-Kass Zsombor Nagy Bence 68 pont | 49. hely | Direct3 | Budafok-Tétény Nádasdy Kálmán Művészeti I. és Ált.Iskola | Budapest XXII. Cserháti Dóra | Házas Anna Szepessy Dávid - 68 pont | 50. hely | A Stáb | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Bencs Máté | Nagy Ádám Penziás Tamara Porzsolt Milán 67 pont | 51. hely | Matekmanók | Őrmezei Általános Iskola | Budapest XI. Jármai Eszter | Rácz József Szolláth Kata Varga Áfonya 66 pont | 52. hely | Számmanók | Budafok-Tétény Nádasdy Kálmán Művészeti I. és Ált.Iskola | Budapest XXII. Győri Krisztina | Kovács Kitti Simon Sára - 66 pont | 53. hely | Pont | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Kalkopulosz Eszter | Kis Bálint Gátmezei Kornél Rompos Maja 65 pont | 54. hely | Csutka csapat | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Baranyi Judit | Dobossy Virág Orosz Amál Tóth Kitti 65 pont | 54. hely | Újalma 6 | Új Budai Alma Mater Általános Iskola , Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XI. Csikós Júlia | Karakas Johanna Kápolnai Krisztián Udvaros Gergely 65 pont | 56. hely | Kókuszdiók | Bartók Béla Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Katulic Noel | Lőrincz Enikő Mizsák Zoltán Szűcs Emese 64 pont | 57. hely | Iclub | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Csizmadia Cseke | Csizmadia Keve Carroll James Kolos Sütő Alexandra 64 pont | 58. hely | Nincs | Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál Gimnázium | Budapest XI. Virágh Bálint | Virágh Máté Biacs Bálint Koncz Gergő 64 pont | 59. hely | kecskék | Albertfalvi Don Bosco Katolikus Ált. Isk. | Budapest XI. Koronczai Dávid | Kondár Vilmos Kovács Péter Bódis Máté 62 pont | 60. hely | SZÁMOLÓGÉPEK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Kiss Máté | Vörös Ádám Yousif Zaki Ámir Kristóf Balázs 61 pont | 61. hely | ÜVEGTIGRIS | Kolonics György Általános Iskola | Budapest XXII. Kiss Gergely | Parzer Norbert Sali Dávid Thész Tamás 60 pont | 62. hely | Helio-Troop | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Ruzsa Tamás | Gerő László Siklér János Gábor Márton 59 pont | 63. hely | Hódok | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Imrich Eduárd | Vass Bence Lénárd Adrienn Pallos Vince 59 pont | 63. hely | Kaktusz | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Erdélyi Lilla | Makkai Lilla Papp Kinga Kalabay László 59 pont | 65. hely | Sivatagi kalózok | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Budapest XI. Zimányi Ádám | Gergő Csaba Komár Barnabás Németh Dávid 58 pont | 66. hely | Hatászok | Ádám Jenő Fenntartói Gyakorló Általános Iskola | Budapest XI. Dobák Levente | Hornyik Gábor Márki László Nagy Ádám 56 pont | 66. hely | Mofok | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Molnár Dóra | Bólya Rebeka Somlyai Mira Megyesi Pálma 56 pont | 68. hely | Nyugis Lámák | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Szabó Benedek | Sipos Sándor Pécsi Máté Kiss-Puskár Milán 54 pont | 69. hely | Tudós medvék | Domokos Pál Péter Általános Iskola | Budapest XI. Bichis Vanda | Szakolczi Dorka Nyika Eszter Virizlai Eszter 52 pont | 70. hely | Okos Matekosok | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Felker Fanni | Mekhachene Fatima Orbán Dóra Sisák Beáta 50 pont | 71. hely | MegoldHatod | Farkasréti Általános Iskola | Budapest XI. Pozsonyi Anna | Lovász Barnabás Mihálffy Boldizsár Ludvig Zsófia 50 pont | 72. hely | Diszkógörények | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. Ocztos Olvér | Barsi Kolos Tölgyes Petra Rimay Alexa 49 pont | 73. hely | Helyi Értékek | Budafok-Tétény Nádasdy Kálmán Művészeti I. és Ált.Iskola | Budapest XXII. Berendi Barnabás | Harsányi Hanna Márkus Ágoston - 42 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Matekosokk | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Budapest XI. Schiller Máté | Meglécz Máté Kovács Domonkos Ballay Boldizsár 102 pont | 2. hely | LÁMA | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Örményi Márton | Szücs András Náray Áron Tóth Levente 92 pont | 3. hely | MÉZESKENYÉR | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Molnár Dóra | Orosz Panna Walter Senon Natasa Borsik Nóra Anna 91 pont | 4. hely | Négyzetgyökerek | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. Marchhart Júlia Bianka | Lakatos Gergő Békeffy Zsolt Feller Zóra 89 pont | 5. hely | Phoenix | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Alberti Alexandra | Elek Patrik G. Rácz Balázs Puskás Adrienn 87 pont | 6. hely | M.F.P.P. | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Palágyi Benedek | Popovics Marcell Fülöp Bence Major Tamara 86 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Target | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Ádány Máté | Bencze Márk Berta Leon Horváth Kristóf 83 pont | 8. hely | Rubik-kocka | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Kubovics Krisztina | Papp Dominik Madácsi Réka Szabó Arvid 76 pont | 9. hely | NÉVTELENEK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Kamocsai Marcell | Kovács Zsombor Szűcs Domonkos Cservák Zsolt 75 pont | 10. hely | Cukorfalat | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Budapest XI. Blaskovoics Ákos | Seybold Lívia Csizmadia Dávid Tömő Ákos 74 pont | 11. hely | EUKLIDESZ BIKICSUNÁJ | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Majzik Bálint | Hubai Cintia Módly Márk Balázs Ngo Ha My 74 pont | 11. hely | Gráf | Albertfalvi Don Bosco Katolikus Ált. Isk. | Budapest XI. Kovács Eszter | Haid Anna Somogyi Rebeka Rozmann Nikolett 74 pont | 11. hely | SHARP | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Dobai Péter | Németh Csaba Tibor Musa Ahmed Musa Dália 74 pont | 11. hely | The Heist | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Frey Flóra | Horváth Dominik Weisz Tibor Zepkó Borbála 74 pont | 15. hely | Matek kosok | Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XI. Borek Ádám | Farkas Bence Unyi Zsombor Veres Atilla 72 pont | 15. hely | Minionok | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Füzesi Daniella | Olasz Zsófia Paufler Beáta Vízkeleti Bálint 72 pont | 17. hely | M.B.L.M. | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Abonyi Levente | Baroch Márton Mantuano Balázs Mikolik Máté 65 pont | 18. hely | A számok legendája | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Horváth Dániel | Pintye Zsombor Sahin Szeverin Tóth Béla 62 pont | 18. hely | GyereKECSKÉK | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Katona Hanna | Méhész György Merényi Panna Romsics Rozina 62 pont | 18. hely | Vörös farkasok | Domokos Pál Péter Általános Iskola | Budapest XI. Mester Márton | Szűcs Máté Bognár Balázs Gáspár Nikolett 62 pont | 21. hely | Tipszmix | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Koller Ákos | Kozári Kristóf Vranek Máté - 55 pont | 22. hely | Farkasok | Albertfalvi Don Bosco Katolikus Ált. Isk. | Budapest XI. Csoboth-Róbert Borbála | Erdeős Erzsébet Szeifert Cintia Sármay Dorottya 54 pont | 23. hely | Észkirálynők | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Garay Emma | Lugosi Regina Szilágyi Lili Székely Fanni 53 pont | 24. hely | Betyá-rock | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Fodor Petra | Lobmayer Kornélia Nagy Tímea Brigitta Rátóczi Fanni Cseperke 52 pont | 25. hely | Falafel Falók | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. Filyó Borbála | Gál Eszter Zabláczki Alexaandra Nagy Réka 45 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Táltosok | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Endrédy Balázs | Güttler Emma Langer Kinga Lelkes Gábor 98 pont | 2. hely | Tripla Trió | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Varga Hanga | Csala Bálint Csala Péter - 96 pont | 3. hely | Pala-Judo | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Kulcsár Panka | Gombos Laura Béndek Julianna Bakos Dorottya 94 pont | 4. hely | LOGIQ-S | Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál Gimnázium | Budapest XI. Czibula Cintia | Erményi György Caroli Andrea Franta Áron 94 pont | 5. hely | Dobókocka | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Barsi Márk | Jábor Máté Kapus Ádám Varga Virág 90 pont | 6. hely | Névtelen Zsenik | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Dila Sarolta | Kovács Levente Rompos Luca Pollák Dalma 85 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Iskolakerülők | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Virághalmi Kristóf | Debrei Márton Bihari Máté Sikos Márk 84 pont | 8. hely | Gomba | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Tegzes Domonkos | Nemes Tamás Kiss Zsolt Áron Frank Tamás 84 pont | 9. hely | Nerzs KFT. | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Mecseki Zsófia | Tóth Eszter Rózsa Renáta Nguyen Nancy 83 pont | 10. hely | A Négy | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Bálint Bianka | Gyenes Moira Pankotai Dóra Simó Lili 80 pont | 11. hely | Szőkék | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Buró Blanka | Henz Tünde Sipos Luca Sándor Zsófia 80 pont | 12. hely | Negatív kitevők | Szent Margit Gimnázium | Budapest XI. Balassa Tamás | Lojkó Márk Matuszka Balázs Molnár Ferenc Jonatán 77 pont | 13. hely | IQ mukik | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Papp Zsombor | Nemes Péter Jankovics Ákos Mezgár Botond 69 pont | 13. hely | Pozitív lazacok | Szent Margit Gimnázium | Budapest XI. Jeszenszky Júlia | Kozma Lilla Majtényi Anna Makk Gréta 69 pont | 15. hely | Minyonok | Szent Margit Gimnázium | Budapest XI. Antalóczy Kinga | Baranyai Laura Krokavecz Dorottya Dukavits Dóra 68 pont | 16. hely | Okos lányok | Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál Gimnázium | Budapest XI. Vellai Viktória | Hájas Alexandra Szunomár Blanka Szenes Laura 66 pont | 17. hely | Hegedű | Szent Margit Gimnázium | Budapest XI. Rábai Lilla | Tímár Fanni Sas Dorottya Taigiszer Lli 66 pont | 18. hely | Bluecats | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Csuka Júlia | Zsiborács Dorottya Spiller Csilla Bakos Luca 64 pont | 19. hely | Menőmanók | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Fikó Balázs | Márki Dani Panka Bálint Simon Gergely 64 pont | 19. hely | Minyonmatek | Szent Margit Gimnázium | Budapest XI. Molnár Sára | Molnár Levente Tóth Veronika - 64 pont | 21. hely | Kvantumgólyák | Szent Margit Gimnázium | Budapest XI. Ondrej Ágoston | Szabolcs Máté Nagy Balázs Szigetvári Péter 62 pont | 22. hely | Jó kérdés | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Botkó Petra | Malik Anna Török Márton Nagy Csaba 56 pont | 23. hely | E.T. | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Szabó Emese | Glöckl Marina Csatlós Kristóf Dócs Benedek 54 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős A számok az ászok | Talento-Ház Alapítványi Általános Iskola | Budapest XI. Kovács Dóra Eszter | Mosonyi Martin Patik Csenge Kata Thuróczy Karolina Mylan 107 pont | 2. hely | FaZe Clan | Gazdagrét-Csikihegyek Általános Iskola | Budapest XI. Borsos Kristóf | Dezséri Bence Kálmán Erik Turán András 96 pont | 3. hely | Amnézia | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Hartlein Károly | Laczkó Gergely Szekeres Ádám Mályusz Attila 95 pont | 3. hely | Elit crew | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Arany Dániel | Bánki Anna Zoé Hajdu Enikő Radics Boglárka 95 pont | 5. hely | Csillámbajuszos láma | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Bodosi Csillag Virág | Írás Mátyás Tell Márk Fábián Gergő 93 pont | 6. hely | Csíkos csülkök | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Gaál Dorottya | Hajdu Lili Mokos Dóra Zana Klaudia 89 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Elszámolók | Őrmezei Általános Iskola | Budapest XI. Fekete Kristóf | Pálffy Mátyás Sulyok Viktória Szolláth Nóra 84 pont | 8. hely | Pí csapat | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Szepesi Molli | Mezei János Sepsik Olivér Boriszlavszky Tamara 83 pont | 9. hely | AZOKK | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. Budavári Kata | Monostori Anna Gyűrűs Boldizsár Mezei Boldizsár 82 pont | 10. hely | Tipszmiksz | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Lénárd András | Bokros Vilmos Dodieu Anh Szepcsik Márton 81 pont | 11. hely | Közös nevezőn | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Budapest XI. Árvai Máté | László Benedek Major Zsófia Vass Bertalan 79 pont | 12. hely | Csacsik | Ádám Jenő Fenntartói Gyakorló Általános Iskola | Budapest XI. Gárdai Hédi | Kovács Réka Mészáros Anna Mihucz Anna 76 pont | 12. hely | Fluttershy | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Tallai Albert | Almási Dorka Deák Dalma Pásztor Simon Péter 76 pont | 14. hely | Bozótvágó | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Bartók Annamária | Szántó Réka Rácz Bence Molnár Barnabás 75 pont | 14. hely | KFCz | Ádám Jenő Fenntartói Gyakorló Általános Iskola | Budapest XI. Andó Fülöp | Kerekes Mihály Szatmári Gergely Zsigovics Benjámin 75 pont | 16. hely | God mode on | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Dunda Roland | Kollár Alexander Havadi Zsófia Szebeni Donát 74 pont | 16. hely | TMK-Telekis Matek Királyok | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Hornyák Hanga | Hőgye Nikolett Bugár Gábor Tamás Mátyás Kristóf 74 pont | 18. hely | Áll | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Antal Dóra | Garami Gergő Oravecz Zsófia Révész Tamás 73 pont | 18. hely | Fecsegő Poszáták | Albertfalvi Don Bosco Katolikus Ált. Isk. | Budapest XI. Szabó Georgina | Bojtos Antal Szőke Botond Kőnig Nóra 73 pont | 20. hely | Arpadshule8 | Árpád Utcai Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XXII. Bakos Dávid | Kovács Dominik Lachmann Márton Sziva Noémi 70 pont | 21. hely | GNBR | Bartók Béla Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Bagossy Noémi | Mester Gréta Nemes Roland Stefán Balázs 69 pont | 21. hely | Semmit nem tudunk | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. Bai Márton | Princz Botond Freyer Virág Ujvári Hanna 69 pont | 23. hely | Arpadschule8b | Árpád Utcai Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XXII. Farkas Helka | Kerekes Vince Tóth Viktor Varga Szabina 68 pont | 23. hely | Tipsz-Mix | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Gröber Bálint | Hankó Kristóf Horváth Dániel Németh Roland 68 pont | 25. hely | Kettő a négyzeten | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Budapest XI. Ludvig Marcell | Papp Dominika Péntek László Simkovics Katalin 66 pont | 26. hely | Kiszámíthatatlanok | Budafok-Tétény Nádasdy Kálmán Művészeti I. és Ált.Iskola | Budapest XXII. Kovács Petra | Szentannai Eszter Szepessy Luca Szlabey Emma 64 pont | 27. hely | Nemtom | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Katona Boglárka | Németh Szintia Székely György Tóth Lili 64 pont | 28. hely | DELM Művek | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. File Dániel | Finta Ervin Jankovics Lili Kéry Márton 63 pont | 29. hely | IRIMI TENKAN | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. Szili Bettina | Mészáros Lilla Sohan Dávid Gönczi Csaba 62 pont | 29. hely | Molekula | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Kovács Ágota | Kovács Viktória Kozma Petra Szarka Dávid 62 pont | 31. hely | Dipando | Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XI. Császár Dorina | Orosházi Anna Weisz Anita Yoo Sungdi Diána 61 pont | 32. hely | Lelkes | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Elekes Péter | Kottek Brigitta László Levente Szomolányi Ágnes 61 pont | 33. hely | MONTÁZS | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Kelemen Ákos | Guessous Henif Bence Berszán Barnabás Hargitai Gergely 60 pont | 34. hely | Fapad | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XI. Deák Gábor | Szakál Kristóf Novák Dorottya Tápay Bálint 59 pont | 35. hely | Fokhagyma2 | Budafok-Tétény Nádasdy Kálmán Művészeti I. és Ált.Iskola | Budapest XXII. Balogh Nikoletta | Horváth Dávid Molnos Vince Németh Boglárka 54 pont | 36. hely | VESZTESEK | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Tamás Benedek | Németh Marcell Ruzsinszki Dávid Békefi Bianka 52 pont | 37. hely | Krokik | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Bárány Eszter | Hajduk Ivett Imre Anna Pető Mónika 52 pont | 38. hely | Fémkereskedők | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Donkó Dávid | Gyöngyösi Krisztián Mátyus Zoé Pozsár Márkó 51 pont | 38. hely | Grúzs szirmok | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Duday Luca | Jánosi Lilla Máté Szilvia Zöld Klaudia 51 pont | 40. hely | Kecskék | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Bagyinszki Barna | Benke Laura Kukovecz Regina Kocsis Gergő 50 pont | 40. hely | PZsNZs | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Kormos Panni | Szabó Zsófia Szick Natália Tóth Zsanett 50 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Bátori László | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Panka Zsombor | Simon Zsuzsanna Varga Márton Uzonyi Ákos 112 pont | 2. hely | Alma | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Dobai Dániel | Gianone János Luttenberger Zoltán Petneházi Ádám 97 pont | 3. hely | Szemfényvesztők | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Janurik Flóra | Nikitscher Petra Filyó Bendegúz Nyisztor Virág 96 pont | 4. hely | A Földközi -tenger kalózai | Szent Margit Gimnázium | Budapest XI. Tóth Benjámin | Tóth Lili Szibilla Dorka Tóth András 94 pont | 4. hely | Feláldozhatóak | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Petró Péter | Simon Bertalan Víg Levente Princz András 94 pont | 6. hely | Néééév | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Béla Zsófia | Varga Borbála Lőrincz Kata Slenker Balázs 92 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Vidám Kiflik | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Surján Anett | Sulyok Liliána Pokoly Petra Török Eszter 90 pont | 8. hely | Kaktuszevők | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Nádor Balázs | Pintye Máté Gyugos Péter Tárnok Márton 86 pont | 9. hely | Őőő... | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Sólyom Kata | Tasi Csenge Sohodóczki Sára Kapitány Adrienn 83 pont | 9. hely | Sajt | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Odegnál Bettina | Oláh Réka Korondi Anett Benczik Szonja 83 pont | 11. hely | Paralelepipedon | Szent Margit Gimnázium | Budapest XI. Aszódi Levente | Cserki András Kaári Diána Koncz Petra 82 pont | 12. hely | Négy plusszért bármit | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Beczner Bálint | Mig András Szalai Máté Nagy Dénes 82 pont | 13. hely | Misiri | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Bessenyey Barnabás | Pályi Blanka Takács Johanna Thuránszky Barnabás 81 pont | 13. hely | Szendvics | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Gátmezei Zoltán | Pál Viktor Benkó Csaba Párducz Árpád 81 pont | 15. hely | Cicavirágok | Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál Gimnázium | Budapest XI. Seidl Anna | Sallai Boglárka Kenesei Kornél Bogácsi Dániel 80 pont | 16. hely | Azonosság | Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál Gimnázium | Budapest XI. Posztós Katinka | Puglits János Molnár Dániel Lakatos Dávid 76 pont | 16. hely | Szmök | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Maráczi Bence | Maráczi Marcell Pálffy Balázs Varga Balázs 76 pont | 18. hely | Vili a veréb | Szent Margit Gimnázium | Budapest XI. Végső Balázs | Végső Gergely Vas Benedek Véghelyi Borbála 75 pont | 19. hely | Szemfénynyerők | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Mozol Kristóf | Kálmán Levente Lengyel Márton Baker Dániel 69 pont | 20. hely | Számzsonglőrök | Szent Margit Gimnázium | Budapest XI. Bencsik Réka | Felföldi Anna Jurai Boglárka Kertész Zoltán 69 pont | 21. hely | DNS | Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál Gimnázium | Budapest XI. Szauter Bence | Gáspár Kitti Kerezsi Zoltán Barakovics Dominik 68 pont | 22. hely | Micimackó a málnásban | Szent Margit Gimnázium | Budapest XI. Márton Réka | Oláh Nóra Sárközi Miklós Suba Eszter 68 pont | 22. hely | Napsugár | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Révai Flóra | Radnóti Dóra Szabó Réka Bálint Péter 68 pont | 24. hely | Vitézek | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Hódos Hunor | Tasnádi-Tulogdi Mátyás Dani András Dani Péter 65 pont | 25. hely | Disztributív | Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál Gimnázium | Budapest XI. Kövesdi Csenge | Szabó Eszter Bodnár Anna Csobánczi Máté 61 pont | 26. hely | Veress | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Makkai Vivien | Bayer Fruzsina Sembery Noémi Barlay Borbála 59 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Budapest XI. | Ádám Jenő Fenntartói Gyakorló Általános Iskola | Banai Gáborné | Budapest XI. | Bethlen Gábor Általános Iskola és Újreál Gimnázium | Nagy-Tóth Mariann | Budapest XI. | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Csombó Emese | Budapest XI. | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Deli Anikó | Budapest XI. | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Ellenriederné Molnár Éva | Budapest XI. | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Rimóczi Anna | Budapest XI. | Farkasréti Általános Iskola | Pávai Ákos | Budapest XI. | Farkasréti Általános Iskola | Vargáné Fekete Csilla | Budapest XI. | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Czentye Kinga | Budapest XI. | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Hlács Imréné | Budapest XI. | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Kovácsné Tundó Klára | Budapest XI. | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Krausz Erzsébet | Budapest XI. | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Saródyné Végh Daniella | Budapest XI. | Gazdagrét-Csikihegyek Általános Iskola | Szendrőiné Szabó Andrea | Budapest XI. | Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola | Fehér Kaplár Attila | Budapest XI. | Kelenvölgyi Általános Iskola | Deliné Batta Emese | Budapest XI. | Kelenvölgyi Általános Iskola | Rónainé Tábori Edit | Budapest XI. | Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Tóth Ilona | Budapest XI. | Őrmezei Általános Iskola | Kővári Csabáné | Budapest XI. | Szent Margit Gimnázium | Valaczka Andrásné | Budapest XI. | Talento-Ház Alapítványi Általános Iskola | Horváthné Szabó Mária | Budapest XI. | Talento-Ház Alapítványi Általános Iskola | Tari Eszter | Budapest XI. | Teleki Blanka Általános Iskola | Bártfai Lászlóné | Budapest XI. | Teleki Blanka Általános Iskola | Csúcs Zsuzsanna | Budapest XI. | Teleki Blanka Általános Iskola | Pálos Zsuzsa | Budapest XI. | Teleki Blanka Általános Iskola | Rózsa Katalin | Budapest XI. | Teleki Blanka Általános Iskola | Szabó László | Budapest XI. | Új Budai Alma Mater Általános Iskola , Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Stockné Bereczki Ildikó | Budapest XI. | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Gyöngyösiné Vermes Zsuzsanna | Budapest XI. | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Ozsváthné Pánti Katalin | Budapest XI. | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Pattantyús Á. Sándorné | Budapest XXII. | Baross Gábor Általános Iskola | Bognárné Tábori Ágnes | Budapest XXII. | Baross Gábor Általános Iskola | Ipacsné Ribárik Éva | Budapest XXII. | Gádor Általános Iskola | Hegedűs Tamás | Budapest XXII. | Gádor Általános Iskola | Tevan Zsolt | Budapest XXII. | Kempelen Farkas Gimnázium | Bakosné Novák Andrea | Budapest XXII. | Kempelen Farkas Gimnázium | Csébics Anikó | Budapest XXII. | Kempelen Farkas Gimnázium | Nagy Emese | Budapest XXII. | Kempelen Farkas Gimnázium | Rakota Ilona | Budapest XXII. | Kempelen Farkas Gimnázium | Romhányi Katalin | Budapest XXII. | Kempelen Farkas Gimnázium | Simonné Tatár Zita | Budapest XXII. | Kossuth Lajos Magyar-Angol két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Hámori Gyuláné | |