Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Bűvős Négyek | Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XVI. Harsányi Bence | Talabos Gergő Berencsy Dániel Molnár Tamás 107 pont | 2. hely | döntős Minyonok | Újlak Utcai Általános Iskola | Budapest XVII. Elek Márton | Kovács Kristóf Rádi Csongor Vida Levente 105 pont | 3. hely | Sokoldalú háromszög | Újlak Utcai Általános Iskola | Budapest XVII. Dér Emese | Gedeon Sára Petrás Andrea - 99 pont | 4. hely | Albert Einsetin | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Beniczky Márton | Bognár Bence Kemecsey Anna Viktória Nagy Eszter Hajnalka 97 pont | 5. hely | A négy jegesmedve | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Gózon Laura Zsófia | Szalay Botond György Szécsi Bálint Szigeti Botond 84 pont | 6. hely | Teki-Totó bajnokok | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Borbély Ninetta | Mikó Lilla Petra Nagy Lora Szonja Szabó Glória 83 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Számkirályok | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Beniczky Tamás | Kovács Péter Ákos Pinkert Balázs Sztanó Ádám 82 pont | 8. hely | Matek mágusok | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Bódis Bence | Dányi Ádám Skultéty Dávid Szalai András 80 pont | 9. hely | Ügyifogyi | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Bak Roland | Dobrányi Hanna Zsuffa Móric Mózer Martin 78 pont | 10. hely | Négyszeresek | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Dávid Dorottya | Fényi Zsuzsanna Molnár Bodza Szabadszállási Noémi 77 pont | 11. hely | Gekkó | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Bolcsik Noémi | Halász Zoltán Leonard Nagy Rita Laura Veres-Marincsák Emma 76 pont | 12. hely | Aranysárkányok | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Horváth Bence | Dudás Csongor Josepovits Gábor Szabó Zsombor 76 pont | 13. hely | Sas | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Réthelyi Ágnes | Csáti Zsombor Jenő Almási Balázs Karácsonyi Márk 75 pont | 14. hely | BPG 3.1 | Bornemisza Péter Általános Iskola | Budapest XVI. Briski Eszter | Gothár Lili Horváth Abigél Oláh Janka 73 pont | 14. hely | Új Suli | Új Suli Alapítványi Általános Iskola | Budapest XVI. Bata Péter Dárius | Dobó Kiara Kovács Benedek - 73 pont | 16. hely | Számboszik | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Szénás Emma | Antal Manka Fogarasi Laura Szűcs Anna 73 pont | 17. hely | Supermatek | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. El-Ghor Marcell | Fórián Sára Hazai Tamás Péter Németh Samu 72 pont | 18. hely | Citromfű | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Varvasovszky Bálint | Rakó Balázs Égerszegi Zsófia Emília Szűcs Kira Zorka 69 pont | 19. hely | Piqué | Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XVI. Gönczi Álmos | Vancsa Zalán Tóth Levente Ferenc Árpád 68 pont | 20. hely | Észbontók | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Hajnal Viktória | Demeter Dalma Varga Máté Krisztián Tarnai András 66 pont | 21. hely | Baglyok | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Ördög Balázs | Korona Lajos Szováti Jamina Takács Boglárka 65 pont | 22. hely | Kaméleon | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Balogh Imola Réka | Balogh Klára Szilvia Nádasdi Anna Sebők Móna 62 pont | 23. hely | Teknőcök | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Réger Fanni | Duba Boglárka Szabó Balázs Borhi Gergő 62 pont | 23. hely | Törpojáca | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Molnár Viktória | Tóth Borbála Knausz Kristóf Tóth Zsófia 62 pont | 25. hely | Matekmágusok | Zrínyi Miklós Általános Iskola | Budapest XVII. Kocsis Bence | Körmendi Gábor Hegedős Csaba Varga Dominik 61 pont | 26. hely | Extra | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Mándi Örs | Somogyi Vilmos Sztojcsov Balázs Vastag Zsolt 60 pont | 26. hely | Matekzsenik | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Szakály Dániel | Schuszter Ádám Szászvári Márk Olivér Lakatos Borisz 60 pont | 28. hely | Hiúzok | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Weeber László | Kulcsár Dominik Miklós Szokolai-Buda Barnabás Fekete Márk László 59 pont | 28. hely | Villám | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Lázár Boglárka | Makrai Eszter Horgász Máté Baranyai Zsombor 59 pont | 30. hely | Chima | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Somlai Zorka | Borsos Bendegúz Kádas Máté - 58 pont | 30. hely | Matek Zseniki | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Kocsis Kamilla | Péch Kornél Simon Petra Soltész Soma 58 pont | 32. hely | Okos tojások | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Albu Krisztina | Bálint Nóra Dankó Lili Solymosi Dóra Enikő 57 pont | 33. hely | Aranyszámok | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Lengyel Ábel | Lichtner Leila Pálvölgyi Levente Szabó Flóra 57 pont | 33. hely | Betonkeverők | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Sári Ádám | Fekete András Tóth Benjamin Kántor Gergely 57 pont | 35. hely | Verhetelen négyes | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Somosi András | Erdélyi Barnabás Pleskó Attila Solti Máté 56 pont | 36. hely | "Okoskák" | Zrínyi Miklós Általános Iskola | Budapest XVII. Bálint Dávid | Matolcsi Benedek Wéber Kitt Wanous Lina 55 pont | 37. hely | Lego- Batman | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Duba Marcell | Szabó Dávid Faludi Gergő - 55 pont | 38. hely | GoSeKoMi | Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XVII. Goschler Áron | Kovács Benedek Mihalcsik Ádám Selmeczi Sebestyén 54 pont | 39. hely | 6X6-osok | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Bőczi Barnabás Attila | Németh Adrienn Szekeres Szabolcs Gábor Csáki Fruzsina Réka 53 pont | 40. hely | Törperős | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Kiss Ádám | Havas Lili Leinemann Dorka Csintalan Orsolya 53 pont | 41. hely | Csajok | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Cseri Alexandra | Farkas Angéla Gácsi Nóra Tari Lilla 52 pont | 42. hely | V.I.P. | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Fazekas Márton | Kis-Molnár Áron Molnár Zita Németh Viktor 52 pont | 42. hely | Varázslók | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Deák Domonkos | Fék Marcell Lapu Andor Pintér Bendegúz 52 pont | 44. hely | Tuti matekosok | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Molnár László | Szalay Réka Tóth Anna Zsófia Verebes Anna 51 pont | 45. hely | Gepárdok | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Pethő Zsófia | Lukács Bálint Attila Mohos Benedek Marcell Pulai Bence 50 pont | 46. hely | Macskák 4 | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Keszler Vivien | Kratofil Alexa Tóth Zsófia Balogh Felicia 50 pont | 47. hely | Ropik | Újlak Utcai Általános Iskola | Budapest XVII. Domán Dániel | Fábián Péter Poku Maximilian - 49 pont | 48. hely | Aranytigrisek | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Ficsor Imola | Cserni Eszter Batári Júlia Liutz Alexandra 48 pont | 49. hely | Bpg.3.2 | Bornemisza Péter Általános Iskola | Budapest XVI. Horváth Jakab | Juhász Kevin Oláh Benett Szokalopulosz Timon 47 pont | 49. hely | Kockák | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Sajgó Kornél | Török Attila Tichy Donát Kövesi Botond 47 pont | 49. hely | Okoskák | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Csák Máté | Mogyorósy Lili Nyikos András Csillag Virág 47 pont | 52. hely | Dulifuli | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Bordás Viktória | Kirády Krisztina Rutterschmid Anna Végvári Adrián 46 pont | 53. hely | Eszes számok | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Balogh Bence | Gyenes Dóra Jakab Dávid Nagy Kristóf 43 pont | 53. hely | Kiváló matekosok | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Fehér Virág Annamária | Nagy Sándor József Szakács Virág Vivien Právics Roland 43 pont | 55. hely | Eszesek | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Kádi Márton | Modrovich Máté Schirling Hanga Varró Alíz 39 pont | 55. hely | Sólyom | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Gál Keve András | Horváth Barna Botond Mihály Noémi Türk Adél Ágnes 39 pont | 57. hely | OKOSKÁINK | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Mogyoró Kristóf | Korbacska Dániel Palásty Zsolt Molnár Viktor Bendegúz 36 pont | 58. hely | PB. | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Al-Saadi Péter | Rácz Bence Varga Balázs - 36 pont | 59. hely | Mategerek | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Bukor Petra | Farkas Lehel Rádosi Richard Robin Starmüller Anna 30 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Számos cuccos | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Németh Anikó | Nagy Hanna Mócsy Mátyás Szabó András 129 pont | 2. hely | Unikum | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Baczó Boglárka | Csík Borbála Mudrák Bence József Szabó Eszter Vilma 107 pont | 3. hely | BPG 4.1 | Bornemisza Péter Általános Iskola | Budapest XVI. Birovecz Bátor | Marton Olivér Szabó Milán Vasics Enikő 101 pont | 4. hely | Számurak | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Karácsonyi Gellért | Záborszky Ádám Válik Levente Ferenc Szőke Gergely 99 pont | 5. hely | Bölcs baglyok | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XVI. Bánoczki Blanka | Kovács Veronika Mihalek Eszter Müller Csenge 98 pont | 6. hely | Észkombájnok | Czimra Gyula Általános Iskola | Budapest XVII. Ágoston Anna | Gyuricza Brigitta Hódosi Antal Stikrád Flóra 97 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Bugylibicska | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Kérdő Luca | Lajkó Tamara Mikóczi Bálint Péter Nemes Nóra 96 pont | 8. hely | Négyes | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Balog Bíborka | Horváth Zsófia Sándor Alexandra Seilinger Fanni 94 pont | 8. hely | Sashalmi sasok | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Balogh Mátyás | Millok Áron Németh Marcell Papp Vince 94 pont | 10. hely | Aranycsapat | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Karminás Bence Regő | Katona Tamás Fazekas Noémi Wittich Anna 94 pont | 11. hely | Zsenipalánták | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Hidvégi Laura | Antal Ákos Váradi Márk Tisza Balázs 93 pont | 12. hely | Számológépek | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Ádám Péter | Nyul Balázs Sal Bendegúz Süveges Zoltán 93 pont | 13. hely | Ügyes-négyes | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Hartyánszky Bence | Mészáros Tibor Ilosvay Beatrix Kókai Adél 83 pont | 14. hely | Ügyesek és lányok | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Sárossy Julianna | Novák Imola Sziráki Zsófia Szincsák Emma 82 pont | 15. hely | Páratlan Párosok | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Nagy Levente | Elekes Flóra Fehérvári Csongor Berkes Júlia 79 pont | 16. hely | Okosok és fiúk | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Kulánda Áron | Biró Levente Rákosréti Dominik Szabó Bálint 79 pont | 17. hely | Sárkányok | Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XVII. Bakacsi Lilla | Benkó Botond Massányi Péter Szerencsi Péter 78 pont | 18. hely | Számvilág | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Mohácsy Máté | Szabó Gergely Kiss Márton Szabó Márton 76 pont | 18. hely | Villám-ész | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Walter Lilla | Fehér Viktória Veronika Karácsony Luca Majzik Máté Péter 76 pont | 20. hely | Észlény | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Becker Dóra | Lázár Gergely Sajósi Benedek Turny Bátor 75 pont | 21. hely | Béla utcai UFO-k | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Gál Botond Albert | Görbe Zsófia Martzy Botond Antal Tóth Benedek István 75 pont | 22. hely | Pillangók | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Bükkösi Andrea | Bükkösi Beatrix Pados Pandora Pophrisztov Lea 75 pont | 23. hely | Négyes fogat | Zrínyi Miklós Általános Iskola | Budapest XVII. Molnár Eszter | Csomor Nóra Szőke Viktória Tóth Enikő 74 pont | 24. hely | Bűvösnégyes | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Budavári Csongor | Kovács Álmos Tőkés Antal László Perlei Lóránt János 73 pont | 25. hely | Számos hármas | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Major Levente | Szigethy Szonja Vastag Gábor - 73 pont | 26. hely | Tuti csapat | Czimra Gyula Általános Iskola | Budapest XVII. Farkas Konrád | Farkas Róbert - Szijjártó Gergő 72 pont | 27. hely | Arany matek | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Dockál Dominik | Gupta Vedant Bence Magapatona Márk Simon Péter 72 pont | 28. hely | "Számkirályok" | Zrínyi Miklós Általános Iskola | Budapest XVII. István Ferenc | Zsédő Ádám Kerekes Bálint Bognár Olivér 70 pont | 28. hely | Gregor lányok | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Barta Zoé | Száva Hanga Vigváry Lilla Tímár Vilma 70 pont | 30. hely | Tudós Gyalogosok | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Majoros Andrea | Szabó Adrienn Port Norina Karsa Vivien 68 pont | 31. hely | Czimra 4x4 | Czimra Gyula Általános Iskola | Budapest XVII. Hornyánszky Anna | Újlaky Anita Sógor Sólyom Janositz Péter 66 pont | 32. hely | Villámeszűek | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Bezzeg Enikő | Csomós Vera Jánni Petra Kovács Júlia 64 pont | 33. hely | Matek tinik | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Deák Dorka | Hoang Minh Thuy Timi Németh Beáta Törecki Gréta 64 pont | 34. hely | Észbontók | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Pénzes Izabel | Kovács Dominika Maior Eszter Papp György 63 pont | 35. hely | Party kockák | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Berzi Szabolcs | Farkas Gábor Horváth Balázs Nagy Gertrúd 62 pont | 35. hely | Számkirályok | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Dávid Péter | Helembai Márk Gálpál Zsófia Pongor Petra 62 pont | 37. hely | Fényes matekosok | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Bauer Fanni | Gyarmati Rebeka Skoda Emma Vass Virág 61 pont | 38. hely | Számzsonglőrök | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Mándli Roland | Szegedi Csongor Varga Lili Kőhalmi Dávid 61 pont | 39. hely | AFIÚK | Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XVI. Pacsai Alex | Vadász Gergely Verhás Amadeusz Verhás Flávió 60 pont | 40. hely | Számkirálynők | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Nagy Eliza Flóra | Tessényi Szonja Lili Tóth Noémi Somogyi Nikoletta 60 pont | 41. hely | Szerencsés négyes | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Csaba Péter | Fekszi Richárd Kozák-Sólyom Bónis Krustulovic Alex 59 pont | 42. hely | Arany musztángok | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Forgács Janka | Harangozó Anna Mihály Mercedesz Nagymengyi Petra 59 pont | 43. hely | Nagy tudósok | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Anton Flóra | Szabó Sándor Szilczer Bianka Szűcs József 56 pont | 44. hely | Csodálatos Csajok | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Gergely Veronika | Szilágyi Zorka Takács Bernadett Tóth Petra 55 pont | 45. hely | Varázsnégyes | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Tóth Zsuzsanna | Válik Maja Anna Varga Csenge Dragonits Tamás 55 pont | 46. hely | Sütik | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Adorján Kitti | Nóbik Boglárka Páll Márk Tarcsa Gréta 55 pont | 47. hely | MatOkosok | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Blattner Szonja Fanni | Cseh Viktória Csubák Gabriella Prohászka Máté Pál 53 pont | 48. hely | BPG 4.2 | Bornemisza Péter Általános Iskola | Budapest XVI. Fekete Gábor | Kós Olívia Kocsis Lina Nagy Olivér 53 pont | 49. hely | 4Számkirály | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Varga Zoltán | Kónya Balázs Klenovszki Dániel Fodor Balázs 52 pont | 49. hely | Agyasok | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Körmöndi Bálint Tivadar | Mucsi Viktor Zoltán Nagy Gergely Szakos Máté Antal 52 pont | 51. hely | 2 x 2 | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Bori Zsombor | Ujj Norbert Horváth Marcell Gálpál Zsombor 51 pont | 52. hely | Super X | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Czufer Tamás | Kaplan Deniz Mészáros Levente Trungel Gábor 49 pont | 53. hely | Számlálók | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Fülöp Kornél | Huszár Botond Kiss Ernő Lantos Gergő 49 pont | 54. hely | Okos sasok | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Boros Armand | Turny Zsófi Kis Borbála Kondor Kinga 48 pont | 55. hely | Észbontó | Zrínyi Miklós Általános Iskola | Budapest XVII. Majsai Donát | Szabó Domonkos Antóni Roland Simon Boglárka 47 pont | 56. hely | Hármasfogat | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Ágoston Tibor | Nagy Patrik Vágó Zsuzsanna Kovács Beatrix 46 pont | 57. hely | Dobókockák | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XVI. Balatoni Barnabás | Bodócs Domonkos Prukner Mátyás Rubint Péter 46 pont | 58. hely | Liliomok | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XVI. Kenéz Lilla | Martin Eszter Ránits Fanni Strádl Petra 44 pont | 59. hely | Mega agyak | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Tóth Magyar András Csaba | Szabó Bence Péter Csóka Bence Kovács Boglárka 42 pont | 60. hely | Agymenők | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Barna Valéria | Gál Anna Mária Gyalog Hajnalka Máté Gergely Dániel 38 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Kemény remény | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Erdélyi Gergő | Romoda Bálint Schmidt Eszter Szűcs Ádám 112 pont | 2. hely | Észkombájnok | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Némedi Boldizsár | Kassai Bence Márk Úr Xavér Büki Kálmán 108 pont | 3. hely | Agymenők | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Kovács Maja Kinga | Burai-Huber Márton Szegedi Balázs Márk Bacsa Zalán Péter 96 pont | 3. hely | Csak Csajok Csapata | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Krucsó Flóra | Kosztolni Szabina Mayer Nóra Fleischer Adrienn 96 pont | 5. hely | Matematikusok | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Csordás Máté | Pergel Attila Tatai Leon Tóth János 88 pont | 6. hely | Számgyilkos | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Nóniusz Gábor | Peregli Bence Szabó Lilla Varsányi Krisztina 84 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Electrocalculatorok | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Bánk Borbála | Danicsek Péter Pupek Kata Zelenyánszky Lőrinc 83 pont | 8. hely | BPG.5.1 | Bornemisza Péter Általános Iskola | Budapest XVI. Surányi Dániel | Friedsam Zsombor Ferentzi Barnabás Soós Rokkó 83 pont | 9. hely | Matek Manók | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Fabók Lilla | Kovács Bence György Nagy Ádám Benjamin Urbán Laura 83 pont | 10. hely | Szupercsapat | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Bukva Dávid | Szabó Kristóf Seres Péter - 82 pont | 11. hely | Sashalmi Kockák | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Jakab Máté | Kovács Botond Verkmann Dávid Vitéz Barnabás Pál 82 pont | 12. hely | Ma tekkomdó | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Ádám Borka | Kusztván Zsófia Ökrös Dániel Paska Gellért 81 pont | 13. hely | Number 1 | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Cseh Bálint István | László Zsófia Petrovics Katalin Tóth Boglárka 80 pont | 14. hely | Vizes négyes | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Homola Dávid | Kohutovics Bence Kreisz Norbert Homola Ákos 80 pont | 15. hely | 2+2 | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Hámori Tamás | Hidvégi Benedek Kiss Kinga Farkas Boglárka 79 pont | 15. hely | Az óperenció matek kalózai | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Szabó Péter | Szűts Bernát Szilágyi Gábor Décsi Tamás 79 pont | 17. hely | Mathgirls | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Bogdán Kata Borbála | Antal Katalin Joó Laura Viktória Nagy Dóra Veronika 78 pont | 18. hely | Bisk matekzsenik | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Bellus Réka | Istvánffy Eszter Sallai Eszter Karika Adrienn 78 pont | 19. hely | Kakukktojás | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Kovács Samu | Botos Balázs Molnár Boglárka Loch Jázmin Nadin 77 pont | 20. hely | Lányok a négyzeten | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Szilágyi Luca | Ilyés Csenge Nagy Zsuzsanna Somogyi Hanga 77 pont | 21. hely | Focisták | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Csillag Péter | Kardos Olivér Novák Dávid Tóth Barnabás 76 pont | 21. hely | Tanodai Okoskák | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Forsthoffer Péter Bence | Kurcz Ákos Török Lili Anna Zánkai Zsófia 76 pont | 23. hely | Vekó | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Egedi Bence | Hajdu Bálint Órai Gergő Varró Patrik 72 pont | 24. hely | Csodanégyes | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Blaskovics Diána | Dobos Eszter Dobos Natália Horváth Henrietta 72 pont | 25. hely | Desserteagles | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Bodnár Olivér | Kodaj Károly Merényi Panna Rézsó Balázs 71 pont | 26. hely | BPG.5.2 | Bornemisza Péter Általános Iskola | Budapest XVI. Mikecz Pálma | Berebora Gergely Ferentzi Noémi Demjén Bence 71 pont | 26. hely | Észbontók | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Németh Szonja Viktória | Rábai Enikő Szalay Endre Csongor Szentesi Dóra 71 pont | 26. hely | Három a köbön | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Ágó Gellért | Török Krisztián Ardelean Dávid - 71 pont | 26. hely | Zsenimanók | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Eberhart Janka | Szegedi Kamilla Nagy Cintia Korbacska Petra 71 pont | 30. hely | GHOST Planet | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Sólyom Bálint | Takács Bertalan Máté Urbán Zita Varga Kinga 70 pont | 30. hely | Számológépek | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Kőszegi Kristóf | Körösladányi Gergő Szécsányi Balázs Tóth Olivér 70 pont | 32. hely | Számkirálynők | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Dán Laura | Gulyás Anna Karászi Tamara Polányi Jázmin 69 pont | 33. hely | Észforgatók | Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XVI. Mann László | Megyesi Marcell Homonnay Samu Tanai Ádám 68 pont | 34. hely | Clever | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Schirok Regina Abigél | Iván Réka Boglárka Biró Veronika Kossuth Borbála 67 pont | 34. hely | Matekos Gepárdok | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Gellért Mónika | Seres Máté Szabó Márton Weiler Frigyes 67 pont | 36. hely | Bennünk van az X | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Székely Vivien | Szűcs Márk Tubics Fanni Vadászi Tamás 67 pont | 37. hely | Libikóka | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Farkas Lilla | Kovács Kinga Cseh Lili Nagy Bence 66 pont | 38. hely | Tizedestörtek | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Ladányi Marcell | Makó Mercédesz Óváry Máté Szőcs Benedek Gábor 65 pont | 39. hely | Kisokosok | Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XVII. Csábi Márton | Emese Rita Horvát-Karajz Dániel Pénzes Viktória 65 pont | 40. hely | Pirates | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Schiszler Bertalan | Fekete Erik Milán Kovács Kristóf Helyei András Vilmos 63 pont | 41. hely | HZS.KA.VR.ZSL | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Horváth Zsófia | Kakuk Anna Vágási Réka Zsidró Lili 60 pont | 41. hely | Szorzások | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Gerendásy Gábor | Mitsch Bálint Szántó Dóra Dózsa Roland 60 pont | 43. hely | 2x2 néha 5 | Zrínyi Miklós Általános Iskola | Budapest XVII. Demkó Donát | Balog-Sipos Boglárka Molnár Bianka Győri Roland 59 pont | 44. hely | Mateksirályok | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Finta András | Kardos Bálint Muránszky Márk Zettner-Kovács Dániel 58 pont | 45. hely | Tigrisek | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Bőr Bence | Vincze Levente Bozsik Levente Bondár Levente 58 pont | 46. hely | Arany csapat | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Szabó Zsófi | Dabis Tamás Sándor Norbert Prónay Kata 57 pont | 46. hely | Boszik | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Boross Emese | Erdődi Kinga Halász Zsófia Soós Vivien 57 pont | 48. hely | Számláló lányok | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Bisztriánszky Laura | Galácz-Molnár Ramóna Órai Dóra Tamás Ditta 57 pont | 49. hely | Mateklányok | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Székely Alexandra | Eszenyi Réka Rózsa Kordás Szonja Kiss Viktória Dorottya 54 pont | 50. hely | Menő manó | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XVI. Barna Zsombor | Kovács Péter Madarász Gergely Szabó Richárd 53 pont | 51. hely | Agyasok | Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XVI. Bíró Gábor | Baaken Solt Zajácz Réka Varga Zelma 52 pont | 52. hely | Vérszomjas dinnyemagok | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Lukács Noémi | Szeberényi Márk Ignácz Szilárd Szente Csaba 52 pont | 53. hely | 4-ben az 1 | Zrínyi Miklós Általános Iskola | Budapest XVII. Hollós Ádám | Frank Emese Bősz Miranda Gyarmati Anna 51 pont | 53. hely | Számok királyai | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Banos Patrik | Merkel Dénes Pálinkás Tamás Rapai Gábor 51 pont | 55. hely | Diadal 7 | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Angyal Dániel | Kovács Regina Steppinger Tamás Szuhenyák Péter 47 pont | 56. hely | Mat-Ások | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Bálint Marcell | Popovics Patrik Várhegyi Lili Nóra Makai Fanni 46 pont | 57. hely | Banditák | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Bély Dominik | Kovács László Simon Petra Csenge Szeri Szonja 33 pont | 58. hely | Három + egy | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XVI. Codrea Dzsenifer | Faragó Lili Győrfi Zsófia Kovács Kolos 31 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Négy a hatodikon | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Baczó Domonkos | Eölyűs Noel Barnabás Gelencsér Bálint Sokvári Olivér 129 pont | 2. hely | Dáld | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Balogh Áron | Hajdú Donát Orbán Dorka Takács Lili 115 pont | 3. hely | Tudatlan Tudósok | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Barna Ferenc | Barna Kolos Nadrai Patrik Kovács Vince 108 pont | 4. hely | BPG.6.1 | Bornemisza Péter Általános Iskola | Budapest XVI. Zaszlavik Hanna | Tusnády Simon Wittmajer Dávid Kós Péter 102 pont | 5. hely | Tabu | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Bak Ádám | Balázs Richárd Ilyés Márk Nagy Sándor 101 pont | 6. hely | Atomok | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Berkics Gergely | Hajzer Zsombor Molnár Zsolt Sztrikinácz Bence 96 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | A 4 balfék | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Gergely Péter | Marczika András Markovits Balázs Tóth Bálint 96 pont | 8. hely | Párhuzamosok | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XVI. Dezső Luca | Drótos Kinga Fehér Bálint Kiss Bendegúz 95 pont | 9. hely | Számok herceghői | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XVI. Boldizs Dóra | Harmati Panna Mogyorósi Anna Siska Fédra 93 pont | 10. hely | 4-1 | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Fábián-Rigó András | Marczika Máté Patacsi Mátyás - 93 pont | 11. hely | Nagyokosok | Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XVII. Esztergomi Réka | Mayer Martin Laczházi Márton Takács Zita 91 pont | 12. hely | Számító-gépek | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Szűcs Ádám | Kassai Csaba Máté Ficsór Bence József Szabó Tamás 89 pont | 13. hely | Névtelenek és Neveletlenek | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Forgács Máté | Horogszegi Richárd Pál Jakab Márton Vesztergombi Mihály 87 pont | 14. hely | Mátrix | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Ecsedi Tamás | László Balázs Roskovics Henrik Rozs András 86 pont | 15. hely | Kvartett | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Nagy Gábor | Nagy Zita Tabányi Boglárka Polner Levente 84 pont | 16. hely | A három okos és a rozmár | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Csikós Katalin | Ható Szilárd Máté Richárd Tibor Pucsok Bence 84 pont | 17. hely | Kockák | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Bándoli Áron | Balogh András Kajdi András Sallai Vince 83 pont | 18. hely | Fejtörők | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Frits Kinga | Takács Lilla Veronika Kokavecz Orsolya Rita Csehy Norbert 82 pont | 19. hely | Super hightech | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Bencze Szabolcs | Kamasz Dániel Kapus Dominik Kódor Tamás 81 pont | 20. hely | Vegyes négyes | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Miró Dániel | Makai Márkó Nagy Katalin Csuka Vanda 81 pont | 21. hely | Hajrá csajok! | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Heitler Luca | Ford Monika Gyenes Lídia Felméri Anna 79 pont | 22. hely | 4;3;2;1... | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Bakonyi Zsófia | Mach Vilma Pákozdi Petra Pucsok Réka 79 pont | 23. hely | Paradoxon | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Polgár Botond Kolos | Mudrák Gergő Miklós Kiss Péter Attila Máté András 78 pont | 24. hely | Aranycsapat | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Treszler Donát | Molnár Martin Kovács Gergő - 76 pont | 25. hely | Agyoncsapat | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Mészáros Katalin Anna | Havasi Zsófia Réka Sziklafy Anna Dóra Tőkés Romola 75 pont | 26. hely | Almalevek | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Bodrácska Máté | Borók Boldizsár Fogti István Pallos Bence 75 pont | 26. hely | Répatorta | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Kertész Dóra | Kovács Dorka Mándoki Tünde Stalmüller Boglárka 75 pont | 28. hely | A nevet nem mi találtuk ki ! | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Bicskei Beatrix | Béres Luca Eigler Natália Koncz Sára 74 pont | 29. hely | Intelligens kókuszok | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Sivák Szilárd | Tikász Emese Tikász Benedek Nemeskéri Luca 72 pont | 30. hely | Okoskák | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Klöczl Zsófia | Kurucz Luca Kata Némedi Kincső Szabó Johanna 72 pont | 31. hely | DDDTHT | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Botos Benedek Máté | Maday Hanna Nguyen Thu Thao Tünde Takács Árpád 70 pont | 32. hely | Bronz brigád | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Adamcsik Tamás | Drávai Miklós Károly Van Nieuwkerk Jákob István Nossack Liliana 69 pont | 33. hely | Ri-csajok | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Geszti Réka | Koós Jázmin Naszály Réka Szilágyi Csenge 68 pont | 34. hely | Mr Kockahasak | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Gottlibet Ádám | Szabó Máté András Szajkó Bence Papp Bence 67 pont | 35. hely | Szerények | Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XVI. Botka Nándor | Bálint Marcell Tari Anna Szüllő Péter 66 pont | 36. hely | Aranyköbök | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Bui Quang Anh Krisztián | Vesztergombi Gáspár Simon Balázs - 65 pont | 37. hely | Hupikék törpikék | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Balogh Emma | Bartalus Anna Ludvig Eszter Vitkay Bianka 63 pont | 38. hely | Diadal 5 | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Juhász Zoltán | Leányfalvi Emese Martin Milán Rákosi Gergely 62 pont | 39. hely | Számkirályok | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Ábrahám Lilla | Mikó Bernát Pócz Eszter Simon Botond 61 pont | 40. hely | ACSAPAT | Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XVI. Szabó Dávid | Csalló Marcell Hidegkuti Márton Kovács Bertalan 60 pont | 41. hely | Gejzír | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Balázs Márk Bence | Hegedűs Márta Tankovics Dóra Ujj Márta 58 pont | 42. hely | Lila libák | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Sedlmayer Eszter | Pesti Eszter Budinek Zsuzsanna Golács Nóra 58 pont | 43. hely | Kockafejek | Zrínyi Miklós Általános Iskola | Budapest XVII. Prekopa Jázon | Kiss Gábor Mihály Roland Szilvási Adrián 57 pont | 43. hely | Zsenik | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Hollósi Andor | Szegedi Bence Op Den Kelder Júlia Hammes Dániel 57 pont | 45. hely | Matekoz6 | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Kámán Panna | Pozsgai Gergő Tóth Botond Kiss Dezső 56 pont | 46. hely | Every body Match | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Topál Imola | Szabó Anna Szűcs Rebeka Török Rebeka 56 pont | 47. hely | Diadal 6 | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Ács Patrik | Bodonyi Nikolett Könczöl Bálint Nyalka Tamás 54 pont | 47. hely | Super women | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Balog Katica | Farkas Dóra Sturovics Orsolya Mazumel Tímea 54 pont | 49. hely | Diadal 4 | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Angeli Krisztián | Farkas Nikolett Szántó Szandra Varga Sarolta 54 pont | 50. hely | Gyémánt sólymok | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Fehér Dániel | Pótz Nagy Benedek Pataki András Karlovics Dániel 52 pont | 51. hely | Diadal 3 | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Hájos Dániel | Juhász Merse Szaniszlai Árpád Szerencsi Márk 49 pont | 52. hely | Aranyagy | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Turi Gergely | Surányi Zsombor Jarács Roland Sütő Botond 48 pont | 53. hely | Matalapok | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Bíró Ferenc | Farkas Szonja Montvai Lilána Dropka Petra 47 pont | 53. hely | Sokadik Kockák | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Halmai Júlia | Óvári Anna Vida Tamara Wolf Anna 47 pont | 55. hely | Kecskecékla | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Czermák Dániel | Kerekes Ádám Palya Ádám Sáfrány Bence 46 pont | 56. hely | Agytröszt | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Nagy Botond | Sipos Zoltán Simon Szabó Domonkos Szalai Barnabás 46 pont | 57. hely | Aranylányok | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Zelenka Zsófia | Vágó Virág Kratofil Antónia Parádi Terka 45 pont | 58. hely | Mínuszok és plusszok | Zrínyi Miklós Általános Iskola | Budapest XVII. Csolti Dániel | Győri Krisztián Pejtsik Bence Pápai Bálint 44 pont | 59. hely | Diadal 8 | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Molnár Klaudia | Nonn Ninetta Palotai Lilla Jónás Dorka 43 pont | 60. hely | Számlovasok | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XVI. Berta Zsombor | Heller Barna Kovács Bence Molnár Dávid 42 pont | 61. hely | Egy meg egy kettő | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Boros István | Hári Domonkos Szemes Bence Kende Panna 40 pont | 61. hely | Sólymok | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Klein György | Hechst Márton Kegyes Olivér András Papp Gergely 40 pont | 63. hely | Eszesek | Újlak Utcai Általános Iskola | Budapest XVII. Szikszay Balázs | Kecskés Gergely Kátai Richárd Császár Csanád 38 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős BPG.7.1 | Bornemisza Péter Általános Iskola | Budapest XVI. Szerőczei Filemon | Molnár Dániel Molnár Eszter Papp Balázs 100 pont | 2. hely | Diadal 2 | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Bóta Boglárka | Dombóvári Dalma Huta Réka Szalóczi Kíra 97 pont | 3. hely | Zsenicsapat 2.0 | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Haraszi Brigitta | Nagy Viola Székely Bernadett Szendrődi Eszter 91 pont | 4. hely | Négy a hetediken | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Dálnoky Bertalan | Háder Márk Kürti Ádám Zámbó Gergely 87 pont | 5. hely | 12+ | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Tóth Éva Ágnes | Lacz Norbert Gábor Záborszky Ágota Burai-Huber Janka 85 pont | 6. hely | BPG.7.4 | Bornemisza Péter Általános Iskola | Budapest XVI. Kajdy Barna | Mlinárcsik Izsák Török Barna Török Barna 85 pont | 6. hely | Reciprok | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Csermely Réka | Takács Dorina Diviki- Nagy Csenge Papp Laura 85 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
8. hely | A lány és a fiuk | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Lohinai Zsombor | Reményi Mátyás Szabó Dávid Török Tímea 84 pont | 9. hely | Racionális számok | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Csintalan Bence | Mózer Mercédesz Egri Ágoston Tatarek Csenge 82 pont | 10. hely | Bpg.7.2 | Bornemisza Péter Általános Iskola | Budapest XVI. Kiss Zsuzsanna | Szabó Rebeka Murányi Zsófi Igari Abigél 80 pont | 10. hely | Csont nélkül | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Forgács Jonatán | Fülöp Fanni Nagy Krisztina Vígh Márton 80 pont | 12. hely | Hatványok | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Juhász Zsombor | Hartai Zsombor Barta Kíra Cziráki Balázs 80 pont | 12. hely | Lángeszek | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Balázs Henrik | Kiscelli Kornél Szántó Péter Tóth Dávid 80 pont | 14. hely | Ismeretlenek | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Hudacsek Hanna | Gyibák Zsófia Kőműves Panna Laborczfalvi Róza 74 pont | 15. hely | BPG.7.3 | Bornemisza Péter Általános Iskola | Budapest XVI. Horváth Ábel | Bakucz Barnabás Bernát Ádám Ferentzi Jozsué 73 pont | 16. hely | Csillámterminátor | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Gesztes Noémi | Nonn Dorottya Kurucz Levente Bendegúz Neumann Szabolcs Péter 72 pont | 17. hely | Dinok | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Hanga Péter | Lánczos Dániel Gábriel Anna Wrana Nikolett 71 pont | 17. hely | Totál véletlen | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Czipa Bernadett | Eggenhofer Liza Lelkes Franciska Zsoldos Fanni 71 pont | 19. hely | Fehérgyöngy | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Budavári Levente | Kristóf Pál Kőröshegyi Csenge Kovács Lili Bernadett 70 pont | 19. hely | Minionok | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Csukás Bence | Fekete Ákos Pintér Orsolya Zuppon Szabolcs 70 pont | 19. hely | Tipp Mix | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Brandt Vanda Bianka | Papp Gergő Szabó Botond Szalatnyai Botond István 70 pont | 22. hely | Derékszögek | Zrínyi Miklós Általános Iskola | Budapest XVII. Makkai Brigitta | Fazekas Andrea Dudar Máté Incze Adrián 67 pont | 22. hely | KBBV | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Csányi Erik Richárd | Tóth Marcell Kovács Marcell Láposi Dominik 67 pont | 24. hely | Nefelejcs lányok | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Antal Barbara | Bognár Laura Rapavi Melba Zahorecz Réka 64 pont | 24. hely | Vegyes páros | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Erdősi Boglárka | Kiss Judit Bernadett Pálinkás Miklós Peresztegi Zsombor 64 pont | 26. hely | Mate-kosok | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XVI. Fehér Dániel | Nagy Bálint Neumann Balázs Pfeiffer Ádám 63 pont | 27. hely | Diadal 1 | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Gergely Márton | Márkus Zoltán Mészáros Csaba Miókovics Marcell 63 pont | 28. hely | JOCI | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Giricz Janka | Kravalik Eszter Makai Anna Bagi Flóra 62 pont | 29. hely | Noname | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Becker Kata | Bordás Bianka Farkas Bernadett Orbán Bettina 57 pont | 30. hely | Diadal 9 | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Czeglédi Bence | Horváth Richárd Huszár Richárd Valentics Barnabás 56 pont | 30. hely | Lányok a köbön | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Dobreán Emese | Oláh Kinga Orbán Anna - 56 pont | 32. hely | Csírák | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Kulcsár Bence | Indrik Andor Juhász Balázs Kereszti Laura 53 pont | 32. hely | Tréfarépa | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Schirok Martin Róbert | Mester Dávid Járó Zoltán Bükkerdő Dániel 53 pont | 34. hely | Directionerek | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Brenda Dalma | Deák Márton Vécsey Csenge Varga Violetta 51 pont | 35. hely | Okos jókaisok | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XVI. Gebauer Maja | Konkoly Boglárka Pfeiffer Dóra Radócz Réka 49 pont | 36. hely | Rejtvény | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Fülöp-Szépe Botond | Somogyi Kristóf Szűcs-Szabó Balázs Tóth Eszter 44 pont | 37. hely | Dorota | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Selmeczi Barbara | Egyed Enikő Gulla Brigitta Váradi Alexandra 40 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Pí | Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XVII. Sebők Sarolta | Tóth Bence Triebl Tamás Wagner Patrik 87 pont | 1. hely | döntős Vegyes négyes | Szerb Antal Gimnázium | Budapest XVI. Berényi Dénes | Hornyák Krisztina Lukács Dalma Varga Viktor 87 pont | 3. hely | 1×1=2 | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Bereznay Bence | Dévai Ádám Fejes Márton Vincze Dorottya 80 pont | 4. hely | Retardált fókák | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Bodó Dániel | Hajdú Márk Riskutia Tamás Simon Emese 79 pont | 5. hely | Négyes fogat | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Hajzer Hanna | Horváth Zsófia Szunyoghy Anna Zelena Krisztina 76 pont | 6. hely | 4B | Szerb Antal Gimnázium | Budapest XVI. Berkes Bálint | Jeránek Balázs Porkoláb Péter Norton Szalay Péter Benedek 75 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Hazafiak | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Szathmári Balázs | Gyuricza Tamás Stubnya János Takáts Máté 69 pont | 8. hely | Kenyércipó | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Boros Botond | Gyürki Krisztián Szalay Csongor Konrád Milán 67 pont | 9. hely | J.A. | Szerb Antal Gimnázium | Budapest XVI. Lengyel Bálint | Mogyorósy Márton Paksy Gábor Sturm Gergely 66 pont | 10. hely | 3A+B | Szerb Antal Gimnázium | Budapest XVI. Adorján Eszter | Máté Zita Mező Csenge Szalay Gabriella 65 pont | 11. hely | 4A | Szerb Antal Gimnázium | Budapest XVI. Farkas Kinga | Kállai Balázs Sipos Máté Váradi György 63 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Bólogató Einstein-ek | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Nagyistók Ivett | Pesthy Júlianna Pesthy Zsuzsanna Zichy Anna 105 pont | 2. hely | Diadal 10 | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Angyal Dorka | Horváth Zoltán Hallgat Fanni Vass Nikolett 102 pont | 3. hely | Egy kettő három... | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Hegedűs Ádám | Pekár István Szalai Marcell Urbán Dávid 95 pont | 4. hely | Anonimus | Czimra Gyula Általános Iskola | Budapest XVII. Bercsényi Botond | Kiss Norbert Körtvélyi Nikolett Xu Rui 87 pont | 5. hely | Négy pont nulla | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Deák Zsolt | Patyánik Mihály Török Balázs Wéber József 84 pont | 6. hely | Logikusok | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Illy Soma | Tarjáni Pál Lovas Tamás Garai Ádám 79 pont | 6. hely | Sivatagi rohamozó teflonos szambás mufloncsigák újratöltve | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Bánkuti Ignác | Emri Balázs Szász Tamás Márk Szobonya Péter 79 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
8. hely | BPG.8.2 | Bornemisza Péter Általános Iskola | Budapest XVI. Bottlik Jákim | Nagy Roland Kasza Péter Kós Anna 78 pont | 9. hely | Nutellák | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Andi Péter | Kelemen Kitti Kovács Olivér Mohácsi Áron 74 pont | 10. hely | BPG.8.1 | Bornemisza Péter Általános Iskola | Budapest XVI. Varga Doroti | Horváth Lili Ferentzi Zoé Vu Thu Hien 71 pont | 11. hely | Konvexek | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Csiha Gyopár | Fövényesi Kinga Pallós Réka Sólyom Gréta 70 pont | 12. hely | Skatulyaelv | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Cselőtei Gergely | Cselőtei Bence Necz András Berecz Márton Álmos 69 pont | 13. hely | Euklidész | Lemhényi Dezső Általános Iskola | Budapest XVI. Krivács Kitty | Tujner Viktória Kovács Gábor Paluska Botond 69 pont | 14. hely | Pirinkó háromszög | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Tassi Mandola Krisztina | Uhrin Dávid Polyák Lili Veress Ágnes 69 pont | 15. hely | Koordináták | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XVI. Juráncsik Réka | Kindrusz Dóra Petrács Panna Szabó Fanni 67 pont | 15. hely | Papírrepülők | Jókai Mór Általános Iskola | Budapest XVI. Ambrus László | Fekete Gábor Horváth Ádám Navratil Ádám 67 pont | 15. hely | Vattacukrok | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Győri Anett | Horváth Viktória Seres Petra Séra Bettina 67 pont | 18. hely | 3 Testőr+ÁFA | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Németh Anna | Santamaria Noémi Szabó Tímea - 65 pont | 19. hely | 4 tál dödölle | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Gencsi Borbála | Soós Evelin Fodor Eszter Rideg Olivér 60 pont | 20. hely | Bambik | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Bódis Barbara | Pap Lívia Varjú Lili Zámbó Anna 59 pont | 21. hely | Liza és a fiúk | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Nemes Balázs | Patacsi Bence Werner Liza Kloé Zoboki Bence 58 pont | 22. hely | Együtthatók | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Bíró Gabriella Rozália | Csides Nóra Szablics Eszter Pusztai Boglárka 57 pont | 23. hely | "Nekem 8" | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Mészáros Mátyás | Priszlinger Cintia Fanni Eszenyi Áron Schmidt Elígiusz Ákos 56 pont | 24. hely | Statiszták | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Goto Erik | Horváth Szabolcs Kádár Balázs Ágh György 55 pont | 25. hely | Unikornisok | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Harangozó Tíria | Lakatos Zsolt Mózes Balázs Timofte Petra 53 pont | 26. hely | 4! | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Kotnyek József Márton | Frits Gergely Sipos Lilla Boglárka Mórász Julianna Berta 52 pont | 27. hely | Okostések | Szent-Györgyi-Albert Ált. Isk. | Budapest XVI. Karácsony Dávid | Polczter Boglárka Simon Ádám Villás Veronika 44 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Oxigén | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Losonci Blanka | Lutz Boglárka Erdélyi Zsófia Biró Tamás 119 pont | 2. hely | Bomba | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Németh Anett | Sárpátki Eszter Szunyoghy Dóra Torner Sarolta 115 pont | 3. hely | Spongli | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Budapest XVII. Bak Bálint | Beke Márton Nagy Dániel Szeiffert András 93 pont | 4. hely | Bed Bolysz | Szerb Antal Gimnázium | Budapest XVI. Gráf Roland | Holovatskyy Dániel Kotuly Zoltán László Labai Csaba 73 pont | 5. hely | Griffek | Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XVII. Benkó Boglárka Mária | Drexler Kristóf Rikk Borbála Szél Viktória 67 pont | 6. hely | Bigá-Csigá | Szerb Antal Gimnázium | Budapest XVI. Jakab Márton | Schmidt Balázs Skultéty Bendegúz Szabolcsi Ádám 60 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Minion | Szerb Antal Gimnázium | Budapest XVI. Müller Hédi | Óvári Dorottya Stefkó Boglárka Vörös Vilma 56 pont | 8. hely | Crockok | Szerb Antal Gimnázium | Budapest XVI. Dávid Ferenc | Eck Killian Egyházas András Szabó Roland 54 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Budapest XVI. | Batthyány Ilona Általános Iskola | Tóth Tímea | Budapest XVI. | Bornemisza Péter Általános Iskola | Diron Eleonóra | Budapest XVI. | Bornemisza Péter Általános Iskola | Réthelyi Judit | Budapest XVI. | Bornemisza Péter Általános Iskola | Szabó Imre | Budapest XVI. | Herman Ottó Általános Iskola | Gálné Liszka Melinda | Budapest XVI. | Herman Ottó Általános Iskola | Nagy Klára | Budapest XVI. | Herman Ottó Általános Iskola | Treszkai Barna | Budapest XVI. | Jókai Mór Általános Iskola | Kiss Tiborné | Budapest XVI. | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Vendégné Kókai Ágnes | Budapest XVI. | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Bartosiewicz Márta | Budapest XVI. | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Dohány Edit | Budapest XVI. | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Konczili Eleonóra | Budapest XVI. | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Kovács Józsefné | Budapest XVI. | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Pótiné Bacskai Katalin | Budapest XVI. | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Szigeti Mátyás | Budapest XVI. | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Leblanc Mária | Budapest XVI. | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Nacsa Mária | Budapest XVI. | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Sántáné Bátor Zsuzsanna | Budapest XVI. | Szerb Antal Gimnázium | Csolakov János | Budapest XVI. | Szerb Antal Gimnázium | Hazir Barbara | Budapest XVI. | Szerb Antal Gimnázium | Jánvári Zsuzsanna | Budapest XVI. | Szerb Antal Gimnázium | Kovács Sándor | Budapest XVI. | Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Száraz Anikó | Budapest XVII. | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Börzsei Katalin | Budapest XVII. | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Ferenczi Éva | Budapest XVII. | Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium | Tóth Ildikó | Budapest XVII. | Czimra Gyula Általános Iskola | Lányiné Szabó Mónika | Budapest XVII. | Czimra Gyula Általános Iskola | Szederkényi Tamara | Budapest XVII. | Diadal Úti Általános Iskola | Erős Gabriella | Budapest XVII. | Diadal Úti Általános Iskola | Nagy Győry Tamás | Budapest XVII. | Gregor József Általános Iskola | Brázikné Kiss Valéria | Budapest XVII. | Gregor József Általános Iskola | Ligeti Magdolna | Budapest XVII. | Gregor József Általános Iskola | Majzik Anna | Budapest XVII. | Gregor József Általános Iskola | Márton Katalin | Budapest XVII. | Gregor József Általános Iskola | Szejfner Katalin | Budapest XVII. | Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium | Marton Zsuzsa | Budapest XVII. | Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium | Mészáros Gáborné | Budapest XVII. | Újlak Utcai Általános Iskola | Deme Ildikó | |