Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Deák diák | PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola | Pécs Schubert Bálint | Bánky Botond Kis-Bogdán Ágota Ungvári Zsombor 121 pont | 1. hely | döntős Gajj | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda | Pécs Ács Gergely Levente | Beck-Faubl Johanna Mária Flódung Johanna Jávorházy Andor 121 pont | 3. hely | Matek zsenik | PTE I. Sz. Gyakorló Általános Iskola | Pécs Békési-Marton György | Jancsó Borbála Gyuris Bende Klacsó Luca 118 pont | 4. hely | Számok háborúja | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda | Pécs Farkas Bulcsú | Gaál Barnabás Heigl Kinga Hergert Kornél 115 pont | 5. hely | Szupercsapat | Bólyi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Bóly Gondon Zsolt | Kovács Gergő Strepka Attila Szabó Dóra 110 pont | 6. hely | Sztárai3 | Sztárai Mihály Általános Iskola és Óvoda | Pécs Magyar Ruben András | Pálmai Ábel Barnabás Tokodi Virág Eperjesi-Ózdi Olivér Noel 108 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | KISTUDÓSOK | SKI Batthyány Kázmér Általános Iskola | Siklós Dudás Dávid | Mikola Zétény Németh Bálint Straub Roland 106 pont | 8. hely | Deák 3 | PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola | Pécs Bali Leila | Holl Gábor Koch Benedek Rohr Milos 102 pont | 8. hely | Háromszor háromkerék-meghajtás | PTE I. Sz. Gyakorló Általános Iskola | Pécs Czibók Milán | Hölbling Holda Vermes Sára - 102 pont | 10. hely | A Galaxis urai | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda | Pécs Bozó Karolina | Kárpáti Dalma László Barnabás László Gábor 101 pont | 11. hely | Arany csapat | PTE I. Sz. Gyakorló Általános Iskola | Pécs Kovács Márton | Dudás Ákos Czirkos Réka Bogos Boglárka 99 pont | 12. hely | Gepárd | Ciszterci Nevelési Központ | Pécs Szilvási Kristóf | Imre Luca Csonka Illés Élő Zalán 98 pont | 13. hely | Agyas hármas | PTE I. Sz. Gyakorló Általános Iskola | Pécs Hambuch Kristóf Benedek | Kovács Emma Viola Radó Lilla Mária - 93 pont | 14. hely | KISOKOSOK | SKI Batthyány Kázmér Általános Iskola | Siklós Ignácz Noémi | Kasza Dániel Pluhár Krisztián Vincze Lilla 90 pont | 15. hely | Fényes hármas | PTE I. Sz. Gyakorló Általános Iskola | Pécs Bondor Emília | Dingó Johanna Fábos György - 88 pont | 16. hely | Aranycsapat | Bólyi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Bóly Bachesz Edvin | Dóra Bence Fehér Flóra Morvai Áron 87 pont | 17. hely | CNK3a | Ciszterci Nevelési Központ | Pécs Borbély-Bartis Gergely | Denkinger József Kákai-Goóts Hanna Vas Domonkos 85 pont | 18. hely | Nevkó3 | ANK 1.SZ Általános Iskola | Pécs Morshauzer Petra | Odrobina Zsófia Papp Hajnalka Yousfi Ines 84 pont | 19. hely | Köbgyökök | PTE I. Sz. Gyakorló Általános Iskola | Pécs Szántó Donát | Csóka Péter Fodor Mátyás Soós Emese 79 pont | 20. hely | Király csapat | PTE I. Sz. Gyakorló Általános Iskola | Pécs Arató Kristóf | Rigó Áron Vasvári Viktor Tíma Gerda 72 pont | 21. hely | SZUPERNÉGYES | SKI Batthyány Kázmér Általános Iskola | Siklós Dukics Levente | Kozma Sarolta Putnoki Emma Tésenyi Máté 65 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Köpfchen | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda | Pécs Fritz Albert | Neuheiser Márk Pánovics Dániel Radó Gyöngyvér 159 pont | 2. hely | Sztárai4/1 | Sztárai Mihály Általános Iskola és Óvoda | Pécs Slézia Dávid | Pátri Sámuel Lukács Zsuzsanna Akaró Rafael 156 pont | 3. hely | Nevkó4 | ANK 1.SZ Általános Iskola | Pécs Filótás Tamás | Goják Antónia Horváth Milán Polgár Antónia 155 pont | 4. hely | Egérletek | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda | Pécs Kiss Viktória Krisztina | Kohn Petra Vivien Ziener Zsófia - 149 pont | 5. hely | Törölközők | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda | Pécs Funták Noémi | György Nikolett Husznai Mirjam Sal Kinga 146 pont | 6. hely | PRÍM-ÁK | PTE I. Sz. Gyakorló Általános Iskola | Pécs Rostás Dóra | Vajda Julianna Vincze Zoé Horváth Bánk 146 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | SZÁMKEVERŐK | PTE I. Sz. Gyakorló Általános Iskola | Pécs Laborci Laura | Laborci Gellért Császár Bence Páprádi Domonkos 145 pont | 8. hely | MATEKOSOKK | PTE I. Sz. Gyakorló Általános Iskola | Pécs Gyöngyi Veronika | Egyed Enikő Horváth Barna Dravecz Barnabás 139 pont | 9. hely | Kíváncsiskodók | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda | Pécs Biró Gergely | Bonyai Áron Flórián Eszter Szuchovszky Barnabás 130 pont | 10. hely | Sztárai4/2 | Sztárai Mihály Általános Iskola és Óvoda | Pécs Slézia Máté | Orosz Olívia Szkladán Zsuzsanna Gulyás Benjamin 126 pont | 11. hely | Szupermatek | Ciszterci Nevelési Központ | Pécs Mayer Hanna | Fölker Gerda Vén Veronika - 124 pont | 12. hely | MATEK KIRÁLYOK | SKI Batthyány Kázmér Általános Iskola | Siklós Dávid Zsófia | Szalay Sándor Tarnai Bálint Vig Roland Zoltán 121 pont | 13. hely | Fiúk | Ciszterci Nevelési Központ | Pécs Gyimesi Balázs | Hardi Máté Kutas Botond - 119 pont | 14. hely | Kockák | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda | Pécs Amrein Ádám | Ács Brúnó Cseresznyés Ferenc Teleki Kristóf 109 pont | 15. hely | Számjegyek | Bólyi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Bóly Czett Lilla | Hamvas Norbert Kovács Dániel Mayer Sára 105 pont | 16. hely | Pikkelyes sellőlány | Hegyháti ÁMK Mágocs | Mágocs Kovács Erik | László- Legedi Bence János Pitz Bettina Virág Szabó Gergely 103 pont | 17. hely | OKOSTOJÁSOK | SKI Batthyány Kázmér Általános Iskola | Siklós Kincses Péter | Kovács Gergő Varga Rebeka Gertner Krisztián 99 pont | 18. hely | Egyetértés | Mohács Térségi ÁMK Brodarics Iskola | Mohács Babracsán Réka | Husz Csaba Róka Ádám Schweier Ramon 97 pont | 19. hely | Bagolycsapat | Bólyi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Bóly Magyar Klaudia | Szegedi György Varga Ádám Varga Ákos 97 pont | 20. hely | Arany Ászok | Bólyi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Bóly Mintál Máté | Perovics Sára Tárnoky Péter Zeitvogel Léna 92 pont | 21. hely | Koch fiúk | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda | Pécs Kern Bende | Begovácz Barna Toller András Wagner Máté 87 pont | 22. hely | Jégvakond | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda | Pécs Korsós Flóra | Cziráki Terézia Fazekas Vivien Kovács Dorottya 86 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Szilvásgombóc | Mohács Térségi ÁMK Brodarics Iskola | Mohács Alföldi Dorka | Oláh Gábor Szép Hanna Zlatics Szonja 142 pont | 2. hely | Jókai 5 Egyik | Jókai Mór Általános Iskola | Pécs Bánki László | Holczer Ákos Merkl Barna Soltész Dávid 126 pont | 3. hely | Mazsolák | Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája | Pécs Godó Darinka | Németh Barnabás Ottó Lőrinc Patczai Zsigmond 120 pont | 4. hely | Jókai 5 Másik | Jókai Mór Általános Iskola | Pécs Hidegkuti Bence | Leemans Arno Pum Levente Schäffer Szabolcs 117 pont | 4. hely | TUDOR | SKI Batthyány Kázmér Általános Iskola | Siklós Dudás Viktor | Mudra Bendegúz Kosztolányi Róbert Nozica Sasa 117 pont | 6. hely | Kecskék | Bólyi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Bóly Brutyó Barnabás | Kosztolányi Nóra Szabó Attila Szabó Péter 115 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Ötödikesek | Sombereki Általános Iskola, Óvoda és AMI | Somberek Huber Balázs | Kempf Alex - - 114 pont | 8. hely | Deák 5 | PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola | Pécs Márton Bálint | Csordás Balázs Imhof Sára Horváth Örs Ferkó 113 pont | 9. hely | Hagyd a hódot, egyél fánkot! | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda | Pécs Albert Ákos | Bánáti Tamás Vajda Kata Flódung Áron 112 pont | 10. hely | Sztárai5 | Sztárai Mihály Általános Iskola és Óvoda | Pécs Magyar Judit | Solymosi Zoé Orosz Polett Nagy Eszter 109 pont | 11. hely | Észosztók | PTE I. Sz. Gyakorló Általános Iskola | Pécs Király Máté | Légrádi Kristóf Váradi Donát Warta Benedek 108 pont | 12. hely | Esélyesek | Mohács Térségi ÁMK Brodarics Iskola | Mohács Boczor Lajos | Jáger Szabolcs Pál Rebeka Palotai Benjámin 103 pont | 13. hely | Agyroncsolók | PTE I. Sz. Gyakorló Általános Iskola | Pécs Balázs Bálint | Bánáti Barnabás Rátgéber Tamás Okorie Dávid 103 pont | 14. hely | Agyas társulat | Mecsekaljai Általános Iskola | Pécs Mosonyi Martin | Böndi Dávid Papp Márton Zsíros Balázs 100 pont | 15. hely | Newton fiai | PTE I. Sz. Gyakorló Általános Iskola | Pécs Hoffmann Gergő | Kulcsár Pál Pályi Dénes Tolnai Vidos 98 pont | 16. hely | Pécsi Srácok | ANK 1.SZ Általános Iskola | Pécs Bereczk László | Kiss Patrik Matiz Kornél Pál Marcell 95 pont | 17. hely | MŐBIUSZ | SKI Batthyány Kázmér Általános Iskola | Siklós Győri Laura | Németh Noémi Petrovics Debóra Szekeres Bella 94 pont | 18. hely | Számfejtők | PTE I. Sz. Gyakorló Általános Iskola | Pécs Jancsó Barnabás | Hajdu Balázs Józsa Ákos Miholics Zoltán 93 pont | 18. hely | Szupercsapat | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda | Pécs Block Noel | Fülöp Marcell Müller Péter Sipos Sándor 93 pont | 20. hely | Agyas négyes | SKI Kanizsai Dorottya Általános Iskola | Siklós Mester Péter | Nikolics Norina Ortnel Petra Borbás Bence 88 pont | 21. hely | Számtörők | PTE I. Sz. Gyakorló Általános Iskola | Pécs Kiss Máté Áron | Czirkos Barnabás Farkas Márton Magor Lénárd Márton Kolos 85 pont | 22. hely | FANTASZTIKUS NÉGYES | SKI Batthyány Kázmér Általános Iskola | Siklós Fehér Patrícia | Goda Fanni Komjáthy Kamilla Kovács Kristóf 83 pont | 23. hely | Savanyúkecske5 | Hegyháti ÁMK Mágocs | Mágocs Hajnal Benedek | Horváth Zsófia Mangó Gréta Nyári Laura Lili 80 pont | 24. hely | Törtek | Mecsekaljai Általános Iskola | Pécs Bognár Szabolcs | Molitor Zsófia Ruszinkó Koppány Theisz Patrícia 78 pont | 25. hely | Szorzótáblák | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda | Pécs Fülöp Nóra | Oletics Réka Suhár Anna Turi Gréta 68 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Kisokosok | PTE I. Sz. Gyakorló Általános Iskola | Pécs Dorn Anna | Trombitás Karolina Hölbling Botond Fazekas Bálint 167 pont | 2. hely | Zengő | ANK 1.SZ Általános Iskola | Pécs Bóna Dániel | Csuka Csenge Duli Bálint Szíjártó Máté 160 pont | 3. hely | Jókai 6 Fiúk | Jókai Mór Általános Iskola | Pécs Bánki Boldizsár | Rendes Botond Sas Mór Selmi Bálint 143 pont | 4. hely | Deák 6 | PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola | Pécs Jauck Viktória | Bali Benjamin Fekete András Veres Máté 143 pont | 5. hely | Jókai 6 Lányok | Jókai Mór Általános Iskola | Pécs Kovács Réka | Pataki Virág Solti Kata Takács Kamilla 139 pont | 6. hely | Pegakornisok | Bólyi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Bóly Horbach Valerie | Kovács Péter Schmidt Dóra Vészi Réka 135 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Sztárai6 | Sztárai Mihály Általános Iskola és Óvoda | Pécs Dékány Anina | Pátri Olivía Wohlfarth Áron Kádár Patrik 133 pont | 8. hely | Refi6 | Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája | Pécs Juhász Anetta | Schaffer Bálint Somogyvári Hanna Szombati Bálint 133 pont | 9. hely | Ja gut! | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda | Pécs Arató Zita | Bollér Henrik Farkas Domos Sipos Ferenc 126 pont | 10. hely | The Simpsons | SKI Kanizsai Dorottya Általános Iskola | Siklós Fodor Evelin | Mali Máté Nagyváradi Mátyás Oletics Donát 125 pont | 11. hely | Oszthatók | Bólyi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Bóly Göcsei Noémi | Kollár Dorka Kosztics Marcella László Kevin 118 pont | 12. hely | Egyszeregy | Liszt F.Német Nemzetiségi Ált. Isk.és Alapfokú Műv. Isk. | Mecseknádasd Gyenis Dorka | Megyesi Renáta Hufnagel Klaudia Biró Dániel 115 pont | 13. hely | Kapáslövés | Mohács Térségi ÁMK Brodarics Iskola | Mohács Égi Zalán | Kiss Balázs Dömötör Dominik Óh Martin 114 pont | 14. hely | CNK6-B | Ciszterci Nevelési Központ | Pécs Csák Levente | Horváth Bendegúz Mariczki Lilien Csonka Zétény 108 pont | 15. hely | Négy a hatodikon | Kodolányi János Német Nemzetiségi Általános Iskola | Pécsvárad Hideg Kata | Nagy Benvenútó Ottlakán Amira Pongrácz Dávid 105 pont | 16. hely | Számhárítók6 | Hegyháti ÁMK Mágocs | Mágocs Banizs Kata | Hochschorner Ferenc Jakab Illés Dóra Strasszer Bianka 103 pont | 17. hely | CNK6 | Ciszterci Nevelési Központ | Pécs Cano-Krommer Dániel | Tóth Bence Török Péter - 91 pont | 18. hely | TETRAÉDER | SKI Batthyány Kázmér Általános Iskola | Siklós Heindl Ákos | Márton Csenge Peiszer Olivér Schrempf Philip 74 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Hosszúhajú veszedelem | Mohács Térségi ÁMK Brodarics Iskola | Mohács Husz Dóra | Miklósa Kinga Oláh Barbara Tóth Krisztina 135 pont | 2. hely | Ecpec | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda | Pécs Amrein Mátyás | Háhn Ádám Husznai Albert Lomb Ádám 130 pont | 3. hely | Deák 7 | PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola | Pécs Szőke Máté | Süli Réka Gyenis Dénes Révész Márton 129 pont | 4. hely | Pécsváradi Kölkek | Kodolányi János Német Nemzetiségi Általános Iskola | Pécsvárad Lébenthal Kristóf | Pap Marcell Resch Róbert Matesz Kornél 126 pont | 5. hely | Sztárai7 | Sztárai Mihály Általános Iskola és Óvoda | Pécs Nagy Jordána Bianka | Pasitka Paulo Mogyorósi Dániel - 126 pont | 6. hely | Deák 7/2 | PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola | Pécs Wolford Márk | Németi Dániel Prim Patrik Balás Csongor 122 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Pécsi Négyes | ANK 1.SZ Általános Iskola | Pécs Bereczk Olga | Csökli Zita Mácsai Viktória Takács Dalma 119 pont | 8. hely | Jókai 7 | Jókai Mór Általános Iskola | Pécs Kresz Domos | Merkl Levente Pifkó Petra Várady Viola 114 pont | 9. hely | Kurta farkú kismalac | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda | Pécs Fülöp Sámuel | Kovács Andor Oletics Balázs Turi Marcell 106 pont | 10. hely | Hópárducok | ANK 1.SZ Általános Iskola | Pécs Füzér Bernadett | Győri Kata Odenvald Kíra Tuba Bálint 103 pont | 11. hely | Kukacok | Bólyi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Bóly Bősz Luca | Farkas Alexandra Fülöp Kamilla Mirják Adrienn 87 pont | 12. hely | Geomatech | PTE I. Sz. Gyakorló Általános Iskola | Pécs Bogárdi Bálint | Komjáti Donát Pál Adrienn Wunderlich Márton 85 pont | 13. hely | Borotvák | PTE I. Sz. Gyakorló Általános Iskola | Pécs Tóth Emese | Belényesi Dóra Tolnai Sára Molnár Hanna 79 pont | 14. hely | Hajrá | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda | Pécs Daczó Hunor | Elter Ármin Than Anna Varga Luca 72 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Egyedem | Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma | Pécs Laki Anna | Nyisztor Sarolta Fülöp Dávid Piffkó Dániel 178 pont | 2. hely | Begyedem | Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma | Pécs Füleki Máté | Oberling Hanna Szinger Eszter Tihanyi Anna 106 pont | 3. hely | Tengertánc | Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma | Pécs Gergely Péter | Katona Rozina Kenéz Patrícia Szabó Ágoston 93 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Sztárai8 | Sztárai Mihály Általános Iskola és Óvoda | Pécs Dékány Barnabás | Pátri Eliot Solymosi Krisztián Gyaraki Ervin 185 pont | 2. hely | PITAGORASZ UTÓDAI | SKI Batthyány Kázmér Általános Iskola | Siklós Márton István | Popovic Lena Popovic Luka Schrempf Tekla 161 pont | 3. hely | Loepárdok | ANK 1.SZ Általános Iskola | Pécs Mogyorósi Anna | Oláh Bettina Schlepp Krisztián Szénássy Márton 147 pont | 4. hely | Nyolcadika | PTE I. Sz. Gyakorló Általános Iskola | Pécs Rózsahegyi László | Péntek Dávid Ács Panna Suciu Lázár 143 pont | 5. hely | Frappáns | Mohács Térségi ÁMK Brodarics Iskola | Mohács Martini Dániel | Pazar Hajnalka Rácz Alexandra Réhm Zoltán 142 pont | 6. hely | 8*4 | Kodolányi János Német Nemzetiségi Általános Iskola | Pécsvárad Zsáli Zsombor | Bayer Bojána Kempf Amália Peck Borbála 140 pont | 6. hely | Fölgebra | PTE I. Sz. Gyakorló Általános Iskola | Pécs Kis Dávid | Radics Milán Szeteli Ádám Vass Gábor 140 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
8. hely | Csajszibarackok8 | Hegyháti ÁMK Mágocs | Mágocs Kádas Evelin | Mangó Dorottya Székely Borka Székely Zsófi 138 pont | 9. hely | CNK8 | Ciszterci Nevelési Központ | Pécs Schulteisz Ábel | Élő Zselyke Vén Eszter - 136 pont | 10. hely | Jókai 8 | Jókai Mór Általános Iskola | Pécs Merkl Gergely | Pokol Bertalan Rőhringer Zoltán Solti Dániel 127 pont | 11. hely | Agymenők | PTE I. Sz. Gyakorló Általános Iskola | Pécs Faluvégi Edina | Füzi Laura Heindl Jakab Völgyi Barnabás 127 pont | 12. hely | Dagadt nyuszik return | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda | Pécs Klász Bettina | Porth Borbála Sal Dávid Wald Ákos 126 pont | 13. hely | Főnökök | Bólyi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Bóly Balogh Dorka | Gálos Botond Horbach Julia Kárpáti Melitta 124 pont | 14. hely | Okoskodók | Mecsekaljai Általános Iskola | Pécs Gayer Bernadett | Gitta Márton Henézi Dominik Szabados Dávid 121 pont | 15. hely | Varázsbanán | Bólyi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Bóly Bernáth Szabolcs | Csillik Zsófia Magyar Péter Racskó Dóra 107 pont | 16. hely | Hurkatöltők | Bólyi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Bóly Dankó Réka | Harmat Zsombor Stefán Petra Zeitvogel Anna 101 pont | 17. hely | Szuper csapat | Mezőszél Utcai Általános Iskola | Pécs Kele Dominik | Pluhár Anna Parádi Viktória Schweitzer Anna 98 pont | 18. hely | CSAPAT A NÉGYZETEN | SKI Batthyány Kázmér Általános Iskola | Siklós Emberovics Barnabás | Földinszki Fruzsina Miczek Krisztina Szabó Albert 97 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | Kockák | Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma | Pécs Pelles Dorottya | Simon Emese Varga Viktória Vass Máté 166 pont | 2. hely | PÉCSIBÉSZEK | Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma | Pécs Gál Eszter | Czukor Ákos Horvay Tamás Horváth Ákos 111 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám |
Város | Iskola | Tanár
Bóly | Bólyi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Mede Zsoltné | Bóly | Bólyi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Tok Ibolya | Bóly | Bólyi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Vésziné Visnyei Ildikó | Mohács | Mohács Térségi ÁMK Brodarics Iskola | Böhmné Kovács Lívia | Mohács | Mohács Térségi ÁMK Brodarics Iskola | Szatmári Imre | Mohács | Mohács Térségi ÁMK Brodarics Iskola | Tompityné Havasi Judit | Pécs | ANK 1.SZ Általános Iskola | Drexlerné Kapes Zsuzsanna | Pécs | ANK 1.SZ Általános Iskola | Erb Józsefné | Pécs | ANK 1.SZ Általános Iskola | Moór Marianna | Pécs | ANK 1.SZ Általános Iskola | Páncélné Kovács Ágnes | Pécs | ANK 1.SZ Általános Iskola | Szabó László | Pécs | ANK 1.SZ Általános Iskola | Szombathelyiné Páczai Katalin | Pécs | Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma | Hosszúné Papp Éva | Pécs | Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma | Pánczél Róbert | Pécs | Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma | Szelesteiné Czopf Krisztina | Pécs | Jókai Mór Általános Iskola | Bere Gyöngyi | Pécs | Jókai Mór Általános Iskola | Frezik Tiborné Ribarits Márta | Pécs | Jókai Mór Általános Iskola | Zámbóné Sandó Szilvia | Pécs | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda | Berta Erzsébet | Pécs | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda | Flódung Mária | Pécs | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda | Khín Istvánné | Pécs | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda | Kovács Péter | Pécs | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda | Papp Ferencné | Pécs | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda | Szabó Anita | Pécs | Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája | Sebők Zsolt | Pécs | Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája | Spangenberger Andrea | Pécs | PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola | Dr. Varga-Koritárné Boglári Margit | Pécs | PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola | Garamszegi Rita | Pécs | PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola | Lovas Zoltán | Pécs | PTE I. Sz. Gyakorló Általános Iskola | Dornné Balogh Szilvia | Pécs | PTE I. Sz. Gyakorló Általános Iskola | Egriné Fodor Gabriella | Pécs | PTE I. Sz. Gyakorló Általános Iskola | Mayerné Mikóczi Zsuzsanna | Pécs | PTE I. Sz. Gyakorló Általános Iskola | Rab Csilla | Pécs | PTE I. Sz. Gyakorló Általános Iskola | Schóberné Kozma Márta | Pécs | Sztárai Mihály Általános Iskola és Óvoda | Fejes Sándor | Pécs | Sztárai Mihály Általános Iskola és Óvoda | Solymosi Jánosné | Pécs | Sztárai Mihály Általános Iskola és Óvoda | Szűcs Andrea | Pécsvárad | Kodolányi János Német Nemzetiségi Általános Iskola | Lászlóné Auth Mária | Pécsvárad | Kodolányi János Német Nemzetiségi Általános Iskola | Liber Zsuzsa | Siklós | SKI Batthyány Kázmér Általános Iskola | Koleszár Brigitta | Siklós | SKI Batthyány Kázmér Általános Iskola | Nagyváradi Henriette | |