Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Agymenők | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Gál Milán | Major Sasvári Bence Németh Hanna Sali Ádám 126 pont | 2. hely | Csillagok | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Keserű Kata | Nagy Krisztina Vághy Szonja Szabó Antónia 111 pont | 3. hely | Cicák | Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium | Budapest IX. Herman-Nagy Zsófia | Megyeri Anna Pap Veronika Ábrahám Dorka 110 pont | 4. hely | Számzúzók | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Bódi Levente | Mohácsi Dávid Schiller Áron Urbán Máté 109 pont | 5. hely | Számkirályok | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Berkenyei Nikolett | Blasek Róbert Kormányos Bence Lakó Georgina 108 pont | 5. hely | Tudorkák | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Bagdi Alina Doroti | Gógán Enikő Szabó Roland Takács Veronika 108 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Számlovagok | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Drótos András | Illés Réka Miskey Roland Nyúl Dániel 106 pont | 8. hely | Győztesek | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Dao Bianka | Lakatos Levente Leó Liktor Levente Alán Muhari Nóra Lili 102 pont | 8. hely | Matekzsenik | Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium | Budapest IX. Cserna Viktória | Deák Réka Harkai Kitti Kós Márton 102 pont | 10. hely | Matek királyok | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Belán Gergő | Gothárd Anna Koncz Kamilla Németh Marcell 101 pont | 11. hely | Logika | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Dobra Milán | Kocsis Áron Kovács-Sebestyén Dominik Tóth Bálint 100 pont | 12. hely | Eszes négyes | Eötvös József Általános Iskola | Budapest XXI. Balázs Eszter | Deák Zsanett Sabján Lotti Vér Alina 97 pont | 13. hely | Rubik kocka | Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest IX. Berek Laura | Horváth Virág Kiss Virág Pápai Márton 95 pont | 14. hely | Villámagy | Katona József Általános Iskola | Budapest XXI. Simon Marcell Botond | Juhász Marcell Ujhelyi Zsófia Szász Krisztina 93 pont | 15. hely | Számkirálynők | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Buczkó Boglárka | Heim Viola Szűcs Emese Zelenák Vivien 92 pont | 15. hely | Számlovasok | Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest IX. Asztalán Ákos | Bártfai Zita Chen En Lei Sörfőző Míra 92 pont | 17. hely | Ki(s)számolók | Kék Általános Iskola | Budapest XXI. Bacsik Levente | Kiss Dorka Hanga Szabó Fanni Pusztai Dávid 91 pont | 17. hely | Sziporka | Kazinczy Ferenc Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola és Központi Műhely | Budapest XXI. Fischhof Dávid | Tóth Ruben Kiss Cintia Réka Szurap Szilárd 91 pont | 19. hely | Irka - firka | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Pető Kristóf | Kenyeres Ákos Mag Árpád Pokol Emese 88 pont | 20. hely | Számolók | Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium | Budapest IX. Gyenes Péter | Kiss Benedek Rábai Dávid Bende Ákos 87 pont | 21. hely | Észhalmaz | Eötvös József Általános Iskola | Budapest XXI. Gyarmati Dominik | Tamási Máté Tenk Mihály Walisch Ottó 85 pont | 21. hely | Négy csillag | Eötvös József Általános Iskola | Budapest XXI. Szabó-Csalló Vanda | Falu Szonja Fábián Réka Bakos Zita 85 pont | 21. hely | Számkirály | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Csaba Gergő | Fekete Adél Kővári Kinga Tóth Csaba 85 pont | 21. hely | Tudós Teknőcök | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Schulz Tamás | Gyikó Patrik Guranits Noémi Cserjési Nina 85 pont | 25. hely | Matek hősök | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Biró Benita | Kispál Hunor Gergely Rózsahegyi Eszter Veres Ferenc 83 pont | 26. hely | Okos négyes | Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest IX. Hannig-Nguyen Khanh Linh | Kálmán Fanni Országh Janka Szávai Krisztián 82 pont | 27. hely | Maradékok | Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest IX. Árvay Ádám | Venglovecz Lajos Varga Bálint Zeman Márton 81 pont | 28. hely | Észbontó | Katona József Általános Iskola | Budapest XXI. Harris James Richard | Fehérvári Máté Gedeon Zsófia Vass Botond Gergely 79 pont | 28. hely | Észbontók | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Szabó Áron | Pintér Levente Debre Dániel Márton Szonja 79 pont | 28. hely | Harmincnégyesek | Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont | Budapest IX. Elekes Blanka | Horváth Alíz Ruzscsika Júlia Szenthe Rita 79 pont | 28. hely | Okos Tojások | Kazinczy Ferenc Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola és Központi Műhely | Budapest XXI. Hüll Roland | Illés Huba Kiss Péter Apkó Ivett 79 pont | 28. hely | Számkirálylányok | Katona József Általános Iskola | Budapest XXI. Moldován Csenge | Szabó Zsófia Kovács Bernadett Gera Zsófia 79 pont | 33. hely | Szupernégyes | Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont | Budapest IX. Czuppon Lili | Szócska Árnika Sasvári Cintia Halla Benedek 78 pont | 34. hely | Fejtörők | Katona József Általános Iskola | Budapest XXI. Fischel Lili Laura | Verebi Viktória Buzás Lilla Kecsmár Dorottya 77 pont | 34. hely | Okos(k)odók | Kék Általános Iskola | Budapest XXI. Dobos Kornél | Korpa Gábor Pauleczki Anna Tóth András Kevin 77 pont | 36. hely | Lovagok | Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont | Budapest IX. Gulyás Fanni | Danguly Borbála Bokor László Horváth Árpád 74 pont | 37. hely | Matekokosok | Kazinczy Ferenc Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola és Központi Műhely | Budapest XXI. Molnár Viola | Albert Gergő Fazakas Natália Kurucz Levente 73 pont | 37. hely | Okos Kos | Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont | Budapest IX. Brosig Ágoston | Nyirő-Kovács Máté Semegi János Vida Márton Gábor 73 pont | 37. hely | Sünik | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Fehér Tímea | Gálfi Laura Mészáros Kata Nyéki Lilla 73 pont | 40. hely | Gyöngyszemek | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Vona Bianka | Vörös Szamóca Kecskés Melinda Nagy Lorina 71 pont | 41. hely | (Ver)mesterek | Vermes Miklós Általános Iskola | Budapest XXI. Budai Anna | Kiss-Horváth Bendegúz Molnár Evelin Molnár Lilla 67 pont | 42. hely | Számológépek | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Bokros Bettina | Nagy Gizella Szabó Dalma Szalánczi Rajmund 62 pont | 42. hely | Zsenikék | Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest IX. Dauda Judit | Dienes Csenge Dráfi Vivien Makalisz Jorgosz 62 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős K(ék)ostojás | Kék Általános Iskola | Budapest XXI. Drahos Eija | Lehotai Dávid Nemes-Nagy Benedek Simon Ádám 188 pont | 2. hely | Tudorkák | Katona József Általános Iskola | Budapest XXI. Dudla Szilvia Boglárka | Fehér Anna Hangyási Ádám István Temesvári Imre 164 pont | 3. hely | Villámész | Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest IX. Antal Benjamin | Antal Izabell Kothenc Barnabás Hidasi Szabina 162 pont | 4. hely | 4-szer százasok | Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont | Budapest IX. Forgács Alina | Sövegjártó Zsófia Németh Petra Izápy Anna 149 pont | 5. hely | Villámcsiga | Eötvös József Általános Iskola | Budapest XXI. Szöllősy Vágó Emese | Gede Eszter Maafi Jázmin Hestencz Richárd 148 pont | 6. hely | Vier Talent | Eötvös József Általános Iskola | Budapest XXI. Perityi Kristóf | Egri Sándor Elszászer Zalán Raj Zsombor 145 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | A 3+1 csapat | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Kmeczó András | Sós Róbert Tornyossy Péter Vidra Borbála 143 pont | 8. hely | Matekpónik | Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest IX. Gégény Eszter | Gregosits Péter Krofinger Levente Nagy Máté 141 pont | 9. hely | Agymenők | Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont | Budapest IX. Bíró Kata | Gerecs Botond Fekete Árpád Boczkó Bence 140 pont | 10. hely | Számkirályok | Katona József Általános Iskola | Budapest XXI. Buzás Temesi Imre | Gregus Gergő Ferenczi Imre Nádor Bence Balázs 138 pont | 11. hely | Hangyócák | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Takács Gergely | Ányos Eszter Rácz Rebeka Heszberger Antal 137 pont | 12. hely | Gondolkodók | Gyulai István Általános Iskola | Budapest XX. Őrsi Álmos Vászoly | Lugosi Dorottya Tünde Murguly Iván Mohl Melissza 137 pont | 13. hely | Egy mindenkiért, mindenki egyért | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Kui Evelin | Papp Julianna Reich Felícia - 134 pont | 14. hely | Számológépek | Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest IX. Fekete Dávid | Helyes Attila Tasi Balázs - 132 pont | 15. hely | Matematikusok | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Balogh Ádám | Tornyos Benedek Kislinder Evelin Kriska Eszter 131 pont | 16. hely | Tankagyúak | Kék Általános Iskola | Budapest XXI. Gábor Dominik | Gábor Miklós Bábel Benedek Kelemen András 130 pont | 17. hely | Méhecskék | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Király András | Magyar Anna Sára Máté Botond Szuchovszky Boglárka 128 pont | 18. hely | Aranyhörcsögök | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Baráth Levente | Borsos Ádám Borsos Gergő Takács Anita 126 pont | 19. hely | Vigyázz! - Kész! - Matek! | Vermes Miklós Általános Iskola | Budapest XXI. Farádi-Szabó Gertrúd | Kaiser Ádám Mauks Virág Palkó Kornél 125 pont | 20. hely | Matek Manók | Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont | Budapest IX. Bagi Péter | Ambrus Kincső Szatmári Mátyás Dániel Gergő 124 pont | 21. hely | Kölcsey FC | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Pásztor Péter | Magyar Bendegúz Terdik Ákos Kiss Tamás 122 pont | 22. hely | Számördögök | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Bárkányi Csenge | Kocsis Bars Szücs-Szuper Milán Szűcs Johanna 122 pont | 23. hely | Szerencse | Gróf Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Iskola | Budapest XXI. Demeter Virág | Kárász Szonja Julianna Töreki Kristóf Vass Bence Imre 121 pont | 24. hely | Violetta | Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest IX. Blikjan Annamária | Gerliczky Hanna Gyovai Lilla Venglovecz Johanna 120 pont | 25. hely | Emil és a detektívek | Gróf Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Iskola | Budapest XXI. Altmann Barna | Hegedűs Lili Kelemen Botond Kovács Barnabás 120 pont | 26. hely | Páratlanok | Vermes Miklós Általános Iskola | Budapest XXI. Dékány Larina | Dobrosi Alexandra Horváth Bíborka Kaiser Dániel 118 pont | 27. hely | Négyben a tudás | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Hegyesi Adél | Jakab Ádám Popov Sz. Kamen Vitéz Réka 117 pont | 28. hely | Matekos csajok | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Magyar Luca | Terdik Réka Szvetnyik Emese Ozibiusz Anissza 115 pont | 29. hely | Matek Zsiványok | Katona József Általános Iskola | Budapest XXI. Horváth Zalán | Klár Ráchel Nagybányai-Nagy Balázs Terjék Lénárd 115 pont | 30. hely | Szépek és Okosak | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Iacob Leila | Ivancev Annamária Neubrand Alexa Tüke Bíborka 114 pont | 31. hely | Hajós kapitányok | Hajós Alfréd Általános Iskola | Budapest XX. Gallyas Andrea | Kocsis-Hubert Dániel Rácz Ádám Varga Dániel 112 pont | 32. hely | Számbaglyok | Katona József Általános Iskola | Budapest XXI. Jákób Zsófia Liza | Weidinger Eszter Jakabo-Szentpétery Fanni Jáger Kamilla 112 pont | 33. hely | Furfangosok | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Ferenczhalmi Henrik | Kövér Tamás Lőcsei Bence Zoltai Martin 110 pont | 34. hely | Számvadászok | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Báló Blanka | Horváth Csenge Nagy Réka Székelyi Anna 109 pont | 35. hely | A legjobb matekosok | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Herczeg Eszter | Kocsi Balázs Sáfár Bence Tafish Zoltán 108 pont | 36. hely | Kétjegyűek | Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont | Budapest IX. Zombori György Mózes | Makkai Tibor Szederkényi Lilla Pipoly Vince 108 pont | 37. hely | Szuperszámok | Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont | Budapest IX. Mezey Júlia | Kun Anna Kovács Zsófia Rostás Annamária 105 pont | 38. hely | Töprengők | Kazinczy Ferenc Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola és Központi Műhely | Budapest XXI. Deli Krisztián | Rádóczi Ádám Majszín Tímea Molnár Dániel 104 pont | 39. hely | Kazinczimborák | Kazinczy Ferenc Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola és Központi Műhely | Budapest XXI. Petik Balázs | Boros Olivér Dobó Benedek Lakos Bence 101 pont | 40. hely | Tudósmanók | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Zöld Fanni | Bimbó Szabolcs Hanák Renáta Lőrinc Viktória 93 pont | 41. hely | Agyasok | Hajós Alfréd Általános Iskola | Budapest XX. Csaba Krisztián | Király Márk Novák Ádám Virágh Márton 88 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Számtagozat | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Bányai Roland Mátyás | Danó Dominik Márk Melicher András János Szebeni Bence Dániel 136 pont | 2. hely | Mester M | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Jónás Károly | Kulimák Panna Mezei Anna Póka Áron 134 pont | 3. hely | Okosnyuszik | Gyulai István Általános Iskola | Budapest XX. Fojt Sára | Rupp Péter Drenyovszky Anna Fernandez-Kiss Dávid 121 pont | 4. hely | Számok végtelenig | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Fabulya Zsófia | Jung Zsanett Plank Zsuzsanna Polgár Anna 120 pont | 5. hely | Einstein utódai | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Horváth Bence | Kardos Ádám Polgár Barnabás Szász Anna 117 pont | 6. hely | Barátok | Kosztolányi Dezső Általános Iskola | Budapest IX. Bathó Gergő | Kozma Máté Nyilas Dóra Orosz Levente 116 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Versenyautó | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Sári Kristóf | Rafael Dominik Szőke Fülöp Szabolcs Németh Gergely András 115 pont | 8. hely | Matekos Minyonok | Katona József Általános Iskola | Budapest XXI. Haracsi Bernadett | Böröcz Kata Csörgő Bence Tamáska Zalán 114 pont | 9. hely | Csont Okosok | Katona József Általános Iskola | Budapest XXI. Matuska Nándor | Havasi Balázs Keve Esze Márton Papp Máté 114 pont | 10. hely | The gamer | Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest IX. Kálmán Lili | Meszlényi István Rezsdovics Zoltán Ying Sandy 110 pont | 11. hely | Matek mumusok | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Berecz László | Gritsch Borbála Kiss Tünde Csenge Öhl Krisztina 110 pont | 12. hely | Agyturbo | Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest IX. Botlik Péter | Kosztya Lilla Kovács Andrea Sörfőző Réka 110 pont | 13. hely | Okosok | Bakáts Téri Ének-Zenei Általános Iskola | Budapest IX. Babai András | Györke Norbert Andró Miklós Fullajtár-Horváth Gergely 108 pont | 14. hely | Clever Smiley | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Bonhardt Liliána | Dragovics Ilona Sárosi Boldizsár Tamási Dávid 107 pont | 14. hely | Próba szerencse | Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest IX. Balogh Bence | Csanki Gábor Nagy Martin Obsuszt András 107 pont | 14. hely | Zseni Palánták | Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont | Budapest IX. Novák Tamás | Vékási Ádám Pesti Hidi Márton Finta István 107 pont | 17. hely | Einstein klubja | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Hiller Tekla | Horváth Kata Király Bálint Pál-Kedves Roland 106 pont | 18. hely | MÁV Észlényjárat | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Miheller András | Molnár Mátyás Szabó Márton Tóth Botond 106 pont | 19. hely | Számlovaglók | Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont | Budapest IX. Tóth Júlia | Rochlitz Klára Piukovity Zsófia Bun Lan Leila 105 pont | 20. hely | 4ever Math | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Gerdán Liza | Keserű Rebeka Tóth Gyöngyvér Trenyik Hanna 104 pont | 21. hely | Megaagyak | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Bodnár Dávid | Hermann Máté Nagy Gergely Szalai Eszter 103 pont | 22. hely | Agyacskák négyese | Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont | Budapest IX. Bollog Emma Borbála | Nagy Ágnes Füles Ferenc Baumgartner István 102 pont | 23. hely | Vermes 5. | Vermes Miklós Általános Iskola | Budapest XXI. Deák Bence Gergő | Fülei Zsombor Nimród Temesvári Gergő Tóth Szabolcs 101 pont | 24. hely | Zseni Agyak | Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont | Budapest IX. Koren Anikó | Dinnyés Dorka Lehoczki Örs Horváth Csaba 100 pont | 25. hely | Számháborúsok | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Hidvégi Kristóf | Újvári Máté Vámos Vince Zelenák András 99 pont | 26. hely | Mézes négyes | Eötvös József Általános Iskola | Budapest XXI. Viza-Nagy Diána | Nadj Tímea Melczer Sarolta Klement Petra 97 pont | 27. hely | Észlények | Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont | Budapest IX. Kovács Karolina | Solti Bettina Szabó Adél Vasaji Anna 96 pont | 27. hely | Matek Farkasok | Katona József Általános Iskola | Budapest XXI. Major Zoltán | Märtz Norbert József Partics Péter Geier Gábor 96 pont | 29. hely | Túró Rudi | Katona József Általános Iskola | Budapest XXI. Kovács Benedek | Böjthe Brúnó Benkő Gábor Péter Nagy Péter Bence 95 pont | 30. hely | A fiúk okosak | Eötvös József Általános Iskola | Budapest XXI. Sciviero Hunor | Bense Dávid Bruckner Szabolcs Erdélyi Balázs 95 pont | 31. hely | Agyból túl sok jutott nekünk | Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont | Budapest IX. Ruzsicska Júlia | Barlay Emese Novák Júlia Rostás Ádám 94 pont | 31. hely | Gauss | Bakáts Téri Ének-Zenei Általános Iskola | Budapest IX. Horváth-Pajor Vilmos | Saracco Lucio Stphen Baksa Maxim Raffai Márton 94 pont | 33. hely | Észbontó | Gyulai István Általános Iskola | Budapest XX. Réfi Hunor | Bucioaca Andre Nagy Márton Szili Gergely 93 pont | 34. hely | A matek istennői | Eötvös József Általános Iskola | Budapest XXI. Geszti Noémi | Gáspár Antónia Obaioi Laila Szekeres Tamara 92 pont | 35. hely | 1+1 néha 3 | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Fucskó Dominik | Kovács André Munteán Norbert Pozsgai Nicole 91 pont | 35. hely | Agymenők | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Árvai Eszter | Budai Zsófia Miklós Bence Tarsoly Levente 91 pont | 35. hely | Matek zsenik | Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest IX. Bene Barnabás | Németh Márton Torma Katalin Závogyán Jennifer 91 pont | 38. hely | Számászok | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Heim Éva | Heim Réka Miskey Alfréd Szekeres-Veresegyházy Hajnal 89 pont | 39. hely | Galaxy észlények | Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest IX. Drabant Dávid | Kovács Aletta László-Kiss Márton Vajó Péter 89 pont | 40. hely | Számbűvészek | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Borbély Máté | Kondor Lili Dorka Lénárt Lili Júlianna Varga Kitti 88 pont | 41. hely | Matekos csajok | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Fekete Lilla | Miczi Laura Szabó Réka Zseli Viktória 87 pont | 41. hely | Számkirályok | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Kispál Szonja | Kiss Kata Kósa Cintia Markovits Lili 87 pont | 43. hely | Hajós 6 | Hajós Alfréd Általános Iskola | Budapest XX. Füredi Dániel | Dorogi Boglárka Dobrai Rómeó Fábián Zsolt 86 pont | 43. hely | Matek Kecskék | Katona József Általános Iskola | Budapest XXI. Geier Csaba | Gácsi Gergely Virág Dominik Németh István Máté 86 pont | 45. hely | Széchenyi 5. | Gróf Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Iskola | Budapest XXI. Boldizsár Márton | Csányi Lili Hajdu Dominik Horváth Blanka 83 pont | 46. hely | Kockamesterek | Karácsony Sándor Általános Iskola | Budapest XXI. Bács Kata | Bolyó Benedek Korponai Zsombor Martin Bence 81 pont | 47. hely | Csontagyak | Kék Általános Iskola | Budapest XXI. Farkas Nimród | Kovács Olivér Pátfalusi Viktória Petőcz Boglárka 80 pont | 48. hely | HalmazCsepp | Eötvös József Általános Iskola | Budapest XXI. Kalmár Barnabás | Novák Tamás Gombos Marcell Balaskó György 79 pont | 49. hely | DoFaMiLa | Eötvös József Általános Iskola | Budapest XXI. Deák Orsolya | Huszár Fanni Hoffer Tekla Schmidt Anna 79 pont | 50. hely | Számlovagok | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Gosztola Balázs | Nagy-Juhák András Szabó Ádám Varga Balázs 74 pont | 51. hely | Dóri és a 3 Muskétás | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Bozsik Tamás | Hudák Dóra Szabó István Zöldi Balázs 72 pont | 51. hely | Villám gepárdok | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Csató Fanni Virág | Erdősi Míra Kálmán Dorottya Fiorella Csoma Fanni 72 pont | 53. hely | Észkombájnok | Gyulai István Általános Iskola | Budapest XX. Bakó Zsófia | Csapó Eliot Horváth Gergő Kocsis Levente 59 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Eszes négyes | Kék Általános Iskola | Budapest XXI. Baráz Aba Márton | Bokor Endre Korpa Péter Zsolt Pauleczki György 161 pont | 2. hely | Counting Stars | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Bukta Bianka | Bresák Anita Ecsedi Kinga Trenyik Luca 144 pont | 3. hely | Agymenők csapata | Bakáts Téri Ének-Zenei Általános Iskola | Budapest IX. Literáti Máté | Kucsinka Gergő Hennel Flórián Rubovszky Borbála 143 pont | 4. hely | Föláldozhatók | Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest IX. Kovács Zsófia | Magyar Gábor Nemes Máté - 139 pont | 5. hely | Jöttünk, láttunk,győztünk | Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont | Budapest IX. Farkas Gabriella | Dobi Emőke Nagy Emese Minyó Bence 133 pont | 6. hely | Matematikus Csillám Csacsi | Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont | Budapest IX. László Panna | Pelle Kamilla Boros Dorottya Varga Réka 132 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Matematikusok | Gyulai István Általános Iskola | Budapest XX. Bedő Katalin | Hosszú Nikolett Nagy Anna Orbán Krisztina 132 pont | 8. hely | Névtelen | Gyulai István Általános Iskola | Budapest XX. Bertalan Kincső | Hegedűs Tamás Nagy Krisztián Nagy Zsombor 131 pont | 9. hely | Kisokosok | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Takács Vanda | Hliva György Korcsog Milán Varga Ilona 126 pont | 10. hely | Négyszögek | Gyulai István Általános Iskola | Budapest XX. Csatlós Csenge | Barcsik Lilla Kiss Dzsenifer Tűz Csenge 124 pont | 11. hely | Vonalzók | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Asztalos Panna | Erdős Rita Fülöp Krisztina Graffy Rebeka 123 pont | 12. hely | Kétszer kettes | Kazinczy Ferenc Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola és Központi Műhely | Budapest XXI. Hanzelik Noémi | Nádoba Gabriella Bajnáczky Petra Lázár Tamara 122 pont | 12. hely | Kiskecske-sirató | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Herbszt Mihály | Hornyák Annamária Kozák Dóra Pozsgai Patrick 122 pont | 14. hely | Csitt-csatt | Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest IX. Győrffy Gréta | Hanisch Laura Kiss Nelli Roza Luca 122 pont | 15. hely | Tudós baglyok | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Heszberger Emeses | Szamper Dávid Ivancsó Adrienn Lázár Ferenc 120 pont | 16. hely | Csillám Cápák | Katona József Általános Iskola | Budapest XXI. Drienyovszki László | Laufer Levente Tóth Tamás Zelei Zsuzsanna 120 pont | 17. hely | Kölcsey bölcsei | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Benkó Vivien | Macher Nikolett Kovács Alexandra Szabó Bence 120 pont | 18. hely | Űrkecskék | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Balázs László | Lugosi Gergely Pető Nóra Zentai Bálint 118 pont | 18. hely | Vermes 6. | Vermes Miklós Általános Iskola | Budapest XXI. Fülöp Katalin | Gagyi Zsófia Paróczai Kíra Szendi Viktória 118 pont | 20. hely | Kismacskák | Katona József Általános Iskola | Budapest XXI. Berente Zsolt | Mikó Dániel Móri Márk Vadász Márton Miksa 117 pont | 21. hely | Ravaszdi | Nagy Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest XXI. Rozman Zsófia | Kele Dániel Domokos Edina Molnár Liliána 116 pont | 22. hely | J-faktor | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Sali Róbert Soma | Sárosi Kristóf Sárosi Levente Turcsán Zoltán 116 pont | 23. hely | Dinnyeevő trollok | Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont | Budapest IX. Vida Ágoston | Szigeti András Fülöpp Szabolcs Kozek Ármin 116 pont | 24. hely | Sóska 2 | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Csabai Anna | Duna Dorottya Kellner Laura Seben Dominik 115 pont | 25. hely | Gyulai6c | Gyulai István Általános Iskola | Budapest XX. Lippai Réka | Herberth Csaba Papp Marcell Ráfli Ádám 114 pont | 26. hely | Trapisták | Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest IX. Nagy Anna | Rácz Gergő Szabó Zsóka Szilveszter Laura 112 pont | 27. hely | Csillámpónik | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Arany Lilla | Horváth Karolina Keller Anna Zsófia Vass Benedek 112 pont | 27. hely | Széchenyi 6. | Gróf Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Iskola | Budapest XXI. Balázs Réka | Csepelyi Soma Csordás Bernadett Konkoly László 112 pont | 29. hely | Kardhalak | Katona József Általános Iskola | Budapest XXI. Temesvári Csenge | Bánrévi Márk Vadas Eszter Jáger Katalin Anna 111 pont | 30. hely | Száműzők | Kék Általános Iskola | Budapest XXI. Bercze Anna | Horváth-Varga Zsombor Kalmár Ákos Talum Kata 109 pont | 31. hely | Sasok | Bakáts Téri Ének-Zenei Általános Iskola | Budapest IX. Said Asraf | Kólya Domokos Máté Egyed Nóra Veres Bánk 108 pont | 32. hely | Csipet Csapat | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Ádám Alexander | Bita Bence Schittler Balázs Váradi Zsolt 107 pont | 32. hely | Számok királyai | Karácsony Sándor Általános Iskola | Budapest XXI. Csermely Brunó | Bedőcs Bence Nyilas Dániel Tóth Dániel 107 pont | 34. hely | Agymenők | Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest IX. Molnár Zita | Nagy Balázs Tasi Barnabás Ujvári Julianna 102 pont | 34. hely | Kettő a másodikon | Kazinczy Ferenc Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola és Központi Műhely | Budapest XXI. Petik Csanád | Bakos Bálint Kanyik Barnabás Tótfalusi Gergely 102 pont | 36. hely | Haverok | Kosztolányi Dezső Általános Iskola | Budapest IX. Peresztegi Veronika | Polyák Petra Vadász Richárd Zou Li Yuan 101 pont | 37. hely | Majonéz | Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont | Budapest IX. Horváth Virág | Solymosi Flóra Kovács Petra Dávid Szonja 100 pont | 37. hely | RaPaBoFa | Eötvös József Általános Iskola | Budapest XXI. Raj Flóra | Pallagi Soma Bodó Beatrix Farkas Dorina 100 pont | 39. hely | Hajós 1 | Hajós Alfréd Általános Iskola | Budapest XX. Gallyas Tünde | Machalek Tímea Oláh Boglárka Szeidl Hajnalka 99 pont | 39. hely | Hegyikecske | Kazinczy Ferenc Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola és Központi Műhely | Budapest XXI. Lohinai Móra | Matuska Alex Dózsa Alexandra Fogarasi Noa 99 pont | 41. hely | A Csapat | Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont | Budapest IX. Tekula Szilárd | Biró Csongor Bollog Nándor Szénásy Zsombor 95 pont | 42. hely | MáDeLeLe | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Fehér Máté | Gidófalvi Levente Rabi-Nagy Dániel Rózsa Levente 93 pont | 42. hely | Verhetetlen matekosok | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Batin Tímea | Sándor Bernadett Szegedi Blanka Tóth Dorina 93 pont | 42. hely | XD Minionok | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Fazekas Ádám | Nguyen Vi An Magyar Zsófia Szukob Nóra 93 pont | 45. hely | K. F. L. D. K. | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Kelemen Lehel | Makkai Krisztián Páll László Sőléd Attila 92 pont | 46. hely | CHXY : )64 | Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont | Budapest IX. Brosig Márton | Török Alíz Halla Bálint Gál Goldina 91 pont | 47. hely | Hajós 2 | Hajós Alfréd Általános Iskola | Budapest XX. Bene Virág Eszter | Király Róbert Majher Richárd Attila Szegedi Csaba Ajándok 88 pont | 47. hely | Nyalókák | Gyulai István Általános Iskola | Budapest XX. Fenyvesi Hanna | Bajtai Boglárka Martincsák Anna Xu Dániel 88 pont | 49. hely | Matek Guruk | Karácsony Sándor Általános Iskola | Budapest XXI. Lőrinc István | Tóth Krisztián Hortobágyi Anna Makó Ádám 87 pont | 50. hely | Arany Ászok | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Kollár Dávid | Pap Gábor Payer Péter Balázs Sipos Szabrina 85 pont | 51. hely | Bé a nyerő | Eötvös József Általános Iskola | Budapest XXI. Török Anikó | Váry Kata Fekete Fanni Bakos Zsombor 83 pont | 52. hely | Tizedestörtek | Gyulai István Általános Iskola | Budapest XX. Nádas Martin | Szalmás Bence Pühra Zoltán Szabó Mátyás 77 pont | 53. hely | Másnaposok | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Ács Dóra | Papp Rebeka Szalánczi Szabina Tobak Luca 76 pont | 54. hely | P. M. S. | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Ádor Szabolcs | Dari Ádám Szilágyi Domonkos Szilágyi-Sándor Benedek 75 pont | 55. hely | Varázsütés | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Bíró Fanni | Csaba Eszter Martonosi Patrik Vezér Leonóra 48 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Epic fail | Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest IX. Biczó Kata | Helyes Márton Szilágyi Máté Závogyán Dávid 145 pont | 2. hely | CSAPATNÉV | Katona József Általános Iskola | Budapest XXI. Kéri Dorottya | Király Marcell Szabó Zoltán Zsombor Szita Bence 117 pont | 3. hely | Túrórudi | Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest IX. Árvay Péter | Bokros Réka Csüllög Bence Szilágyi Diána 113 pont | 4. hely | Almatek | Kazinczy Ferenc Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola és Központi Műhely | Budapest XXI. Bánki Bernadett | Tamás Dániel Szabó Dominik Ivanov Kármen 109 pont | 5. hely | Csibemalacok | Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest IX. Kiss Anna Virág | Kovács László Kuklis Júlia Ying Andy 108 pont | 6. hely | Csillám lámák | Eötvös József Általános Iskola | Budapest XXI. Potyondi Lili | Sándor Sarolta Lakos Jázmin Abonyi Emese 108 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Be cube | Eötvös József Általános Iskola | Budapest XXI. Erdély Simon Bálint | Dobos Benedek Monduk Ferenc Sztojanov Zoltán 104 pont | 8. hely | Kettőnégyzet | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Dékány Brigitta | Cservák Zoltán Csupor Bence Nagygyörgy Tibor 104 pont | 9. hely | NyoMinionok | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Berecz Dóra | Fazakas Zsolt Juhász Benedek Vámos Emma 103 pont | 10. hely | Okoska | Nagy Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest XXI. Darabos Virág | Kányási Lia Virág Torontál Diána Adél Hajdú Zoltán 100 pont | 11. hely | Krunikornis | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Brázai Gergő | Kiss Anna Pataki Zsolt Puha Levente 95 pont | 12. hely | Győztesek | Katona József Általános Iskola | Budapest XXI. Erdős Ágota | Gorzó Levente Sallai Szilveszter Patrik Szász Tamás 93 pont | 13. hely | Ördögi négyes | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Kádár Nóra | Keserű Lili Komlódi Anna Tornyossy László 93 pont | 14. hely | Negyvennégy | Eötvös József Általános Iskola | Budapest XXI. Meltzer Nikolett | Kocsis Emese Schenk Laura Kimmel Karina 93 pont | 14. hely | Vermes 7. | Vermes Miklós Általános Iskola | Budapest XXI. Horváth Emese | Horváth Milán Makula Norbert Maszlag Borbála 93 pont | 16. hely | Széchenyi 7. | Gróf Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Iskola | Budapest XXI. Bakk Tímea | Klacsák Zsófia Mandics Tamás Schubert Laura 91 pont | 17. hely | Nóném | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Jakab Lili | Martin Márton Zöldi Tamás Balogh Dávid 90 pont | 18. hely | Tigrisek | Bakáts Téri Ének-Zenei Általános Iskola | Budapest IX. Szabados Benjamin | Máté Vivien Káldy Tamás Szabó Dominik 83 pont | 19. hely | Einstein rémálma | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Baráth István | Martini Pálma Szabó Bálint Szabó Szilvia 82 pont | 20. hely | Fejtörők | Karácsony Sándor Általános Iskola | Budapest XXI. Horváth Hajnalka | Németh Rita Sztrucska Dániel Czikora Gergő 82 pont | 21. hely | Okos csajok | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Hegyi Alexandra | Katona Réka Kreisz Vivien - 80 pont | 22. hely | Hajós 3 | Hajós Alfréd Általános Iskola | Budapest XX. Bauer Fatime | Gyüre István Krekó István Tamás Váradi Kevin 79 pont | 23. hely | Rejtély | Kazinczy Ferenc Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola és Központi Műhely | Budapest XXI. Adamecz Patrícia | Krizsán Adrienn Kuruczleki Dénes Horváth Máté 78 pont | 24. hely | Mutáns majmok | Eötvös József Általános Iskola | Budapest XXI. Potyondi Gergely | Buzás Csaba Barna Bence Sarang Ádám 77 pont | 25. hely | Nagy Számok | Karácsony Sándor Általános Iskola | Budapest XXI. Babucsik Attila | Kőszegi Donát Tóth Lázár Czeglédi Krisztián 76 pont | 26. hely | Citromfacsarók | Eötvös József Általános Iskola | Budapest XXI. Marticsek Dániel | Mérő Zsombor Vajda Gergely Wentzel Bálint 74 pont | 27. hely | Einsteinék | Bakáts Téri Ének-Zenei Általános Iskola | Budapest IX. Csoport Dávid | Klein Kristóf Katona Tünde Virág Zámbó Richárd 74 pont | 28. hely | 334 | Gyulai István Általános Iskola | Budapest XX. Aradi Aida | Szászvárosi Virág Hayden Eszter Marton Villő 67 pont | 29. hely | Hajós 4 | Hajós Alfréd Általános Iskola | Budapest XX. Kabarcz Kristóf | Lencsés Kíra Széll Zsolt Terebesi Zsolt 63 pont | 29. hely | Szuper Yolok | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Deményi Dominik | Ignácz Gergely Tóth Róbert Weiszmann Bence 63 pont | 31. hely | Young & dangerous | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Bergendi Beatrix | Gergely Dominik Dobos Bence Murvai Kristóf 56 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Bolyani | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Alaksa Levente | Kállai Miklós Krajewski Marcel Teleki Sándor 143 pont | 2. hely | Ikrek | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Bakos Kristóf | Czapp Boglárka Czapp Emese Nagy Patrik 112 pont | 3. hely | Nyeretlenek | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Boros Balázs | Fellegi Márton Márk Balázs Márkus Máté 101 pont | 4. hely | C H X Y : ) 64 | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Baka Dániel | Gamplett Marcell Gata Alex Kevi Bendegúz 93 pont | 5. hely | Banánkedvelők | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Barta Botond | Keller Dániel Papp Ákos Pataki Gergely 92 pont | 6. hely | Mind1 | Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium | Budapest IX. Bártfai Eszter | Lengyel György Kristóf Mester Norbert Ott Gábor Bence 80 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Csillám pónik | Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont | Budapest IX. Gulyás Eszter | Kovács Anna Lieber Fanni Makó Ajsa 75 pont | 8. hely | Pblb | Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium | Budapest IX. Germán Péter | Robin Balázs Sarinay Bence Szücs László 74 pont | 9. hely | Kecskesajt | Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont | Budapest IX. Herter Veronika | Odenwald Luna Takács Réka Tóth Zsófia 73 pont | 10. hely | Annavilmaszabinalili | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Bényi Anna | Grimm Szabina Sólya Vilma Tóth Lili 65 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Nándi találta ki | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Benedek Zsófia | Demeter Edvárd Szabó Nándor Viktóri Martin 175 pont | 2. hely | Vitatím | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Janicsák Nóra | Keresztes Dániel Parrag Szilárd Pongrácz Fanni 145 pont | 3. hely | Matagyak | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Gógán Dániel | Fazekas Ella Rozália Juhász Bernadett Szadai Barnabás 142 pont | 4. hely | Pink fluffy unicorns | Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest IX. Kayali Kinga | Kopasz Vivien Zsanett Nguyen Phuong Quynh Kitty Solymosi Réka 136 pont | 5. hely | Apparátus | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Gáspár Kincső | Külkey Krisztián Magyar Viktor Wikhardt Zsolt 130 pont | 6. hely | Rózsaszín Felhő Hírnökei | Katona József Általános Iskola | Budapest XXI. Kecskés Evelin | Erdei Loretta Czobor Márta Balog Nóra 127 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Fahéjas Csiga | Katona József Általános Iskola | Budapest XXI. Malkovics Tamás | Conrád Márk Kecskés Bálint Attila Békési Mihály 125 pont | 8. hely | IQ150 | Bakáts Téri Ének-Zenei Általános Iskola | Budapest IX. Vajda Balázs | Tóth Kristóf Méreg Amadea Balla Zsófia 123 pont | 8. hely | Ötletelők | Karácsony Sándor Általános Iskola | Budapest XXI. Góg Tamás | Kutika Dániel Földi Luca Horváth Krisztián 123 pont | 10. hely | Take it easy | Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest IX. Beregi Bence | Dienes Ádám Jülek Norbert Hörcsök Bálint 122 pont | 11. hely | Vermes 8. | Vermes Miklós Általános Iskola | Budapest XXI. Huszti Péter | Molnár Evelin Nagy Balázs Tóth Andrea 122 pont | 12. hely | Szivárványgömbök | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Orosz Barnabás | Kollár Izabella Lukovics Bálint Gáll Bence 122 pont | 13. hely | A csapat | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Majtényi Kristóf | Kozák Botond Varga Viktória Yin Hong Yin 119 pont | 14. hely | Agymenők | Karácsony Sándor Általános Iskola | Budapest XXI. Rátky Tamás | Uller Gergely Lazin Evelin Adorján Luca 115 pont | 14. hely | Napocska | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Farkas Vanessza | Oláh Eszter Bán Brigitta Kristóf Bálint 115 pont | 16. hely | Iq nokedlik | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Baráz Márk | Csikós Petra Szintai Bianka Vona Dominik 113 pont | 17. hely | Baglyok | Gyulai István Általános Iskola | Budapest XX. Barcsik Enikő | Bodor Alexandra Csalári Boglárka Boros Dávid 111 pont | 18. hely | Csillagok | Karácsony Sándor Általános Iskola | Budapest XXI. Ordasi Attila | Fodor Szilvia Csiffáry Norbert Phan Ngo Anh Thu 110 pont | 19. hely | Első csapat | Kék Általános Iskola | Budapest XXI. Chován Zoltán | Fedor Ákos Ghazal Jamil Ványi Tamás 108 pont | 20. hely | Eperke és barátai | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Kovács Lizett | Makány Alexandra Sudár Krisztina Torai Renáta 106 pont | 21. hely | Csillámláma | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Madar Fédra | Kóbor Dominik Kardos Nikolett Szabó Attila 99 pont | 22. hely | X csapat | Bakáts Téri Ének-Zenei Általános Iskola | Budapest IX. Balogh Evelin | Nagy Attila Nemestakách Vince Szlovik Hanna 97 pont | 23. hely | Végtelen szakaszos tizedestörtek | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Szvitok Dorina | Nagy Fanni Safi Omar Szabó Imre 92 pont | 24. hely | Pöttyösgombák | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Kovács Dorina | Szabadkay Viktória Vitáris Petra Tóth Réka 87 pont | 25. hely | Zöld Sasok | Kosztolányi Dezső Általános Iskola | Budapest IX. Bartha Tamás | Jurek Rebeka Peresztegi Keve Schwalm Ádám 87 pont | 26. hely | Lábujjak | Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest IX. Farkas Benedek | Gregosits Tamás Győri Gergő Szirtesi Gábor 83 pont | 27. hely | Hátrányos Helyzetűek | Katona József Általános Iskola | Budapest XXI. Pálfy Olívia | Luong Adél Sikentáncz Eszter Kovács Noémi 82 pont | 28. hely | Hajós 5 | Hajós Alfréd Általános Iskola | Budapest XX. Bíró Róbert | Kovács Kristóf Simoncsics Fanni Szigeti Kristóf 78 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Szotyolák | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Fraknói Ádám Xavér | Polgár Bertalan Takács Nóra Varga Zsófia 152 pont | 2. hely | Szögfelező | Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont | Budapest IX. Horváth Johanna | Sóti Eszter Laczó Brigitta Szilágyi Margaréta 147 pont | 3. hely | SHAKE | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Beke-Szabó Csenge | Rapatyi Anna Nagy Boglárka Gyányi Tímea 147 pont | 4. hely | Epres málnás tejcsoki | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Juhász Patrik | Gizaw Máté Pál Szabolcs Zupkó Balázs 133 pont | 5. hely | Pitagorasz | Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont | Budapest IX. Samu Boglárka | Bizey-Nagy Gabriella László Zsófia Lukács Anna 131 pont | 6. hely | NOVE NOVE | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Fekete Noémi | Nguyen Veronika Takaró Nóra Virga Veronika 129 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Ibolya néni 4 president | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Graca Endre | Helmeczi Benedek Mattyasovszky Bence Pékh Mátyás 110 pont | 8. hely | SASAKI | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Tóth Anna | Huszár Panna Kiss-Jakab János Szegedi Gréta 109 pont | 9. hely | LOWFASTFOX | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Grozdics Nikolett | Ferencz János Somogyi Anna Szekeres Márk 78 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Budapest IX. | Bakáts Téri Ének-Zenei Általános Iskola | Kiss Dia | Budapest IX. | Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium | Meszéna Éva | Budapest IX. | Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium | Surin Zsuzsa | Budapest IX. | Kosztolányi Dezső Általános Iskola | Kovács Antal | Budapest IX. | Kosztolányi Dezső Általános Iskola | Siposné Joó Gabriella | Budapest IX. | Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola | Abai Annamária | Budapest IX. | Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola | Hegedűsné Szokol Ágnes | Budapest IX. | Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola | Kardos Magdolna | Budapest IX. | Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola | Orbán Gabriella | Budapest IX. | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Pataki Noémi | Budapest IX. | Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont | Alföldi Ildikó | Budapest IX. | Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont | Moldoványicecília | Budapest IX. | Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont | Puzsárné Törőcsik Zsuzsanna | Budapest IX. | Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium | Szilágyi Nóra | Budapest XX. | Gyulai István Általános Iskola | Gévay-Nagy Zsuzsa | Budapest XX. | József Attila Általános Iskola | Dr Nádorné Gábor Anikó | Budapest XX. | József Attila Általános Iskola | Horváth Attiláné | Budapest XX. | József Attila Általános Iskola | Teszák Ágnes | Budapest XX. | Lázár Vilmos Általános Iskola | Deim Zsoltné | Budapest XX. | Lázár Vilmos Általános Iskola | Gulyásné Kovács Ágnes | Budapest XX. | Lázár Vilmos Általános Iskola | Jeszenszky János | Budapest XX. | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Brecsokné Kertész Ágnes | Budapest XX. | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Burzáné Csáki Éva | Budapest XXI. | Eötvös József Általános Iskola | Dr Víghné Bódi Beatrix | Budapest XXI. | Eötvös József Általános Iskola | Hatos Fruzsina | Budapest XXI. | Eötvös József Általános Iskola | Rostáné Csikor Nóra | Budapest XXI. | Jedlik Ányos Gimnázium | Kovács Gabriella | Budapest XXI. | Jedlik Ányos Gimnázium | Szakácsné Györey Bernadett | Budapest XXI. | Jedlik Ányos Gimnázium | Zsilvölgyi Márta | Budapest XXI. | Katona József Általános Iskola | Niederkirchner Éva | Budapest XXI. | Katona József Általános Iskola | Révész Zsuzsa | Budapest XXI. | Katona József Általános Iskola | Sztanó Péterné | Budapest XXI. | Kazinczy Ferenc Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola és Központi Műhely | Tóthné Villányi Anna | Budapest XXI. | Kék Általános Iskola | Csapi Sándor | Budapest XXI. | Kék Általános Iskola | Farkasné Szanyi Mária | Budapest XXI. | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Halasi Márta | Budapest XXI. | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Kaszásné Füle Ildikó | Budapest XXI. | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Zsidiné Csóka Ildikó | |