Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős A matek angyalai | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Heim Flóra | Róbert Viktória Katalin Temesi Anna Udvari Maja Virág 142 pont | 1. hely | döntős MATEK MÁGUSOK | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Szikora Szandra | Nagy Sophia Csapó Áron Soma Szeibert Dominik András 142 pont | 3. hely | Matek zsenik | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Fekete Dóra | Lederer Nóra Vojnits Virág Vozák Emese 111 pont | 4. hely | DINAMIT | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Markovics Benjámin | Szabó Konrád Burány Boglárka Kuczy Anna 110 pont | 5. hely | Eszes Mókusok | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola | Budapest III. Nagy Ágoston | Valkai Levente Laczó Dávid Szigetvári Balázs 110 pont | 6. hely | Kockulók | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Mikulinecz Emma | Nagy Celina Telkes Ágota Bódi Tünde 108 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Kiszámolók | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Lévay Rozi | Krámer Nóra Székely Hanna Pósfai Hanna Eszter 108 pont | 8. hely | A NÉGY MUSKÉTÁS | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Balogh Szonja | Müller Fanni Székely Kristóf Bence Nyitrai Anna 105 pont | 9. hely | Matek Makik | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Szakács Péter | Paulik Bálint Dénes Emma Hegedüs Emma 104 pont | 10. hely | Tudós Tündék | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Barczikay Eszter | Mihály Bíborka Medveczky Lea Veréb Eliza 102 pont | 11. hely | Számgépek | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Balogh Ágoston | Pásztor-Turák Marcell Ujvári Boglárka Mónika - 101 pont | 12. hely | Solymok | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Friedrich Bence | Lepenye Ábel Vörösváry Zsófia - 100 pont | 13. hely | Számcsapat | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Bata Zsombor | Farkas Csaba Gyulai Emma Kulina Jázmin 100 pont | 14. hely | Körték | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Árva Balázs | Dukát Levente Mérő Alex Sásdi Hanna 98 pont | 15. hely | Diszkalkuliások | Medgyessy Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Kiss Milán | Rátkai Gellért Szépvölgyi Eszter Takács Eszter 98 pont | 16. hely | 4 pettyes katicák | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Richly Margaréta | Nemes Hanga Waigand Emília Tóth Bernadett 97 pont | 17. hely | Észkerék | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Tóth Milán | Gadányi Boldizsár Hevesi Dániel Bobvos Virág 97 pont | 18. hely | Számkivetettek | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Bali Vivien | Ersching Fanni Kollár Petra Borbála - 96 pont | 19. hely | Összegek | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Bakos Viktória | Brandner Dániel Egri Dániel Török Márkó 94 pont | 20. hely | Ravaszok | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Együd Emma | Urbánfy Márton Takács Ákos - 93 pont | 21. hely | Matudósok | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Jármai Roland | Kincses Ambrus Markovics Áron Horváth Ákos 92 pont | 22. hely | Matekzsenik | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Börcsök Koppány Levente | Erőss Gergő Modrián Kristóf Szilasi Mátyás János 91 pont | 23. hely | Meteorok | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Virágh Zsombor | Willig Domonkos Tánczos Keszi Vida Zsombor 90 pont | 24. hely | Agyasok | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Fuisz Gergő | Kovács Bálint Dávid Botond Frey Máté 89 pont | 25. hely | Számkirály | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Pintye Ákos | Vida Egon Olivér Czeglédy Bertalan Székely András 88 pont | 26. hely | Kockafejek | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Lázár Virág | Molnár Laura Pneisinger Janka Varga Ábel 87 pont | 27. hely | Tudorkák | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Barcza Kata | Kállai Roland Kiss Benedek Vörös Nándor 86 pont | 28. hely | Számok Ászai | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Danka Zoltán | Hazenfratz Georgina Patrícia Siklósi Anna Szanati Roland 85 pont | 28. hely | ZÉMBO | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Darmai Éva | Békési Márk Birkás-Nagy Bendegúz Gábriel Zoltán 85 pont | 30. hely | Delfinek | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Hanti Bernadett | Kucza Zsófia Lányi Júlia Romhányi Regina 84 pont | 31. hely | Matekkomputerek | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Fonyódi Marci | Lukács Bálint Putz Attila Rafael Noé 84 pont | 32. hely | Aranyverdák | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Hazai Tamás | Kovács Ákos Géza Mindler Lilla Anna Rőth Zsófia Natália 82 pont | 32. hely | Hegyes cerkák | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Gilicze Sára | Básity Milán Farkas Csanád Jakus Márton 82 pont | 32. hely | Matektudósok | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Halmos Benjamin | Meinhard Vilmos Nagy Botond Nagy Zsombor 82 pont | 32. hely | Spártaiak | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Angyal Máté | Cserna Péter Barnabás Endreffy Janka Tóth Anna 82 pont | 32. hely | Számológépek | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Czebei Márk | Kucza Gergő Seregy Dániel Vankó Dániel 82 pont | 32. hely | Zárójel | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Dallos Benedek | Gyöngyösi Hanna Trauninger Zalán Sárai Csenge 82 pont | 32. hely | Ziper2. | Zipernowsky Károly Általános Iskola | Budapest III. Szépvölgyi Bulcsú | Hidvégi Zalán Péter Udud Szonja Istók Kende 82 pont | 39. hely | Gézengúzok | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Fóris Levente | Rigó Réka Szabó Tamás Takács Eszter 79 pont | 40. hely | A nagy fejtörők | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Ablonczy Csanád | Csicsvári Gyula Pálmai Andor - 78 pont | 41. hely | Győztesek | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Katula Panni Blanka | Kárász Laura Mogyorósi Kinga Sallai Nóra Anna 77 pont | 41. hely | Szorzáskirály | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Báti Boróka | Erdős Vanda Galó Gábor Szabó Luca 77 pont | 43. hely | Minion matek | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Baross Boróka | Petrovics Gréti Mazák Eszter Vecsernyés Cecília 76 pont | 43. hely | Szemtelen Számok | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Hirtling Rozina | Kiszely Fábián Kovács- Hoffmann Bálint Vasadi Anna Netti 76 pont | 45. hely | Észbomba | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Horváth Réka | Sárváry Márton Farkas Gellért Petrei Andor 76 pont | 46. hely | Nyerő 4-es | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Bernáth Mátyás | Gazdag Franciska Palágyi Luca Tóth-Szablya Gergő 74 pont | 47. hely | Virágszálak | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Vida Virág | Csury Szonja Boda János Bolvári Edina 73 pont | 48. hely | SZUPER CÉÉ | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Dénes Alex | Mildoványi K, László Visnyik Tímea Vörös Nikolett 72 pont | 49. hely | Álommatek | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Major Csongor | Póla Boglárka Tokodi Marcell Vájlok Réka 71 pont | 49. hely | Bolyai Baglyok | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Balogh Anita | Imreh Boróka Kiss Krisztofer Németh Napsugár 71 pont | 49. hely | Ész a harmadikon | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Jenei Ákos | Filep Dóra Darvas Dóra Tóth Maja 71 pont | 49. hely | Matek Manók | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Szőke - González Matea | Szabados Benjámin Podhorányi Donát Kosztadinov Péter 71 pont | 53. hely | Ziper1. | Zipernowsky Károly Általános Iskola | Budapest III. Kis Erik Roland | Szabó Fanni Tolnai Lívia Wieder Nóra 70 pont | 54. hely | MATEKergők | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Németh Vilmos | Horváth Lili Gál Zita Zsurovits Virág 68 pont | 54. hely | Négy Mókus | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola | Budapest III. Polivka Zsófia | Lendvai Péter Major Bence Mező Lea 68 pont | 54. hely | Okos Mókusok | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola | Budapest III. Konta Sarolt | Nuszer Andor Sándor Jonatán Tejfalussy-Gecse Lilla 68 pont | 54. hely | Oroszlánok | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Villarroel Salvador | Cs. Nagy Adél Szauer Nóra Szabó Marcell 68 pont | 58. hely | 2X2 | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Albert Axel | Szabó Laura Vidor Nikoletta Vidor Patrik 65 pont | 58. hely | Einstein | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Horváth Péter | Molnár Áron Ferencz Attila Fábián Dóra 65 pont | 60. hely | Hetvenhetes | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Bodzay Barnabás | Hörömpöli-Tóth Bálint Nagy Bence Pais Barnabás 63 pont | 61. hely | Csipet Csapat | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Borzák Bendegúz | Galántai Zoé Natasa Kéri István Kovács Kira 59 pont | 62. hely | Sasok | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Deczki-Tóth Ádám | Jacsó Krisztián Bence Kovács Mátyás Miron Sági Hanna 54 pont | 63. hely | Okoskák | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Gifló Merse | Vértesaljai Enikő Sőregi Zsófia Piski Léna 53 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Ziper3. | Zipernowsky Károly Általános Iskola | Budapest III. Van Rijs Dóra Ágnes | Van Rijs Luca Jenny Pinczés Petra Rácz-Koma Ádám Pál 180 pont | 2. hely | döntős Fantasztikus Négyes | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola | Budapest III. Radnai Réka | Fábián Dorina Tatár Dorottya Patonai Csanád 178 pont | 3. hely | Fortuna Bogarak | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Carra Chiara | Györfi Dávid Morvai Eliza Szombat Nándor 169 pont | 4. hely | ZoZéMaFló | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Kurucz Márton | Kürthy Flóra Szabó Zóra Kárpáti Zétény 165 pont | 5. hely | Észlények | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Binder Barnabás | Jakab Csaba Korompay Dénes Nagy Levente 163 pont | 6. hely | Egy meg egy | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Atanaszov Hedvig | Kiss Rebeka Pál Bence Vankó Lóránt 155 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | BMV | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola | Budapest III. Kardos Balázs | Sipos Milán Fulmer Vince - 153 pont | 8. hely | Logikás négyes | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Gábriel Emilia Kincső | Korompay Zsombor Lápossy Csenge Bernadett Révész Anna Dorottya 151 pont | 9. hely | Számtudorok | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Holló Eszter | Holló Csenge Háderspung Norbert Somogyi Balázs 149 pont | 10. hely | Számcsatárok | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Czikora Máté | Kovács Milán Kovács Péter Seres Dániel 148 pont | 11. hely | Illegális matektudósok | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Tóth-Berényi Soma | Budai Bence Ufir Attila Szűcs Barnabás 147 pont | 12. hely | Robotagy | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Réfi Gergő | Kopriva Dániel Vandlik Dániel Pintér Marcell 147 pont | 13. hely | Harrer Ászok | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Ferencz Bulcsú | Halász Henrietta Apró András Vas Árpád 143 pont | 13. hely | Matatom | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Burda Péter | Erdélyi Gergő Péter Panni Boglárka Otta Janka 143 pont | 15. hely | Ötletnélküliek | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Juhos László | Kevevári Keve Perjési Márk Teleki Tamás 142 pont | 16. hely | Matematikusok | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Fóris Áron | Márialigeti Áron Péter Áron Szentiványi András 140 pont | 17. hely | Rubik kocka | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Örkényi Blanka Lili | Kovács Dorina Panna Hangodi Hajnalka Radzik Réka 136 pont | 18. hely | Verhetetlenek | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Hunyadi Csanád Péter | Plank Attila László Tóth-Szabad Csongor - 135 pont | 19. hely | Matekos Csajok | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Balla Sára | Birinyi Flóra Gaál Emese Ivády Nina 134 pont | 20. hely | Okostojások | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Hirtling Márton | Mikes Lilla Taski Bernadett Várkonyi Balázs 133 pont | 21. hely | Matekosok | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Kovács Gergely Attila | Lehel Dániel Zsolt Pintér Máté Szabolcs - 132 pont | 22. hely | Fodros matekosok | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Sütő Virág | Tóth Adrienn Lajos Marcell Nagy Mihály 131 pont | 23. hely | Einstein fiai | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Gréczi Benedek | Róth Rajmund Debreczeni Ákos Loncsák Balázs 131 pont | 24. hely | Matek-Kosok | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola | Budapest III. Békés Máté | Major András Sinka Márton Zoltán Tarjányi Bence Csanád 131 pont | 25. hely | Számkirályok | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Németh Benedek | Nagy Bernadett Szilágyi Anna Dóczi Alida 129 pont | 26. hely | Halmazok | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Horváth Szabolcs | Jani Botond Reisz Benedek Beöthy-Molnár Veronika 126 pont | 27. hely | Okoskák | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Badari-Békési Alex | Kaufmann Zsigmond Kovács Marcell Péter Zsombor 126 pont | 28. hely | Csodálatos négyes | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Bacsó Dóra Anna | Ilyés Margit Pusztai Emese Vass Tímea 125 pont | 29. hely | Furfangos matekosok | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Gazsy Ákos | Váczi Kristóf Gaschler Gergő Molnár Lilla 125 pont | 30. hely | AAA | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Csertán Dominik | Ludányi Martin István Serbán Koppány László Szauter Dániel Miklós 124 pont | 31. hely | Agyas agyarasok | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Galambos Marcell Péter | Kovács Brigitta Nagy Zsófia Zsuzsanna Neumann Csaba Botond 123 pont | 31. hely | ÉSZVESZTŐ | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Haracsi Szonja | Márkus Ágnes Renáta Pethő Nóra Zilahy Lilla 123 pont | 33. hely | Kölyökmancs | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Machács Jázmin | Major Bernadett Fülöp Anna Simon Lili 122 pont | 34. hely | Csillaghegyi csipet csapat | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Kovács Lujza | Derzsy Léna Hunya Benedek Papp Gergely 121 pont | 34. hely | Számtudósok | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Szalai Réka | Pünkösti Mimi Filep Endre Habány András 121 pont | 36. hely | Számmolyolók | Medgyessy Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Gyenes Márton | Kovács Dorka Pandula Lilla Szűcs Máté 120 pont | 37. hely | 4-BEN A 4 | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Ormai Norman Máté | Pihelevics Péter Sipos Balázs Tihamér Szigethy-Piros Márk 120 pont | 38. hely | 4 SZÁMKIRÁLY | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Ádám Dóra | Gyulai Sarolt Körmendi Gréta Klára Molnár Boglárka 119 pont | 38. hely | Loni és a mókusok | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Tardos Szonja | Valde Marcell Liebhauser Liza Kirisits Nóra 119 pont | 38. hely | Mesternégyes | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Nagy Olivér | Cao Gaorenzhi Deák Hunor Kilczin Bence 119 pont | 41. hely | ÁFONYÁS SAJTOK | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Bakai Diána | Suszter Petra Szabó-Seri Lilla Zsámbokréty Zsófia 118 pont | 42. hely | Da Vinci | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Czunyi Péter | Machács Botond Ágai Zsombor Molnár Vince 118 pont | 43. hely | Professzorok | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Aranyossy Mátyás | Győrke Dániel Kiss Anna Szirovalka Liza 117 pont | 44. hely | Matek ászok | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Kocsis András | Varga Eszter Szirtes Hanna Bihari Luca 117 pont | 45. hely | Csillaghegyi ütős négyes | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Varsányi Áron | Czeglédi Zsombor Környei Henrietta Visontai Barnabás 116 pont | 45. hely | Matek sokk | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Kerkuska Máté Gábor | Miklós Damján Szabó Dániel Vuleta Panna Sára 116 pont | 47. hely | AAB | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Blumenthal Emma | Fazakas Dominik Gölley Gergely Kovács Anetta Kíra 115 pont | 48. hely | Számkirálynők | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Büki Gergely | Karádi Virág Lakatos Anna Rutai Liza 113 pont | 49. hely | Robotagyak | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Kováts Balázs | Kun Iván Sipos Sándor Longa Franciska 113 pont | 50. hely | Arany hármas | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Dénes Kende | Dénes Villő Leveles Balázs - 113 pont | 50. hely | Számsárkányok | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Bedi Zsófi | Csonka Raul Nádor Márk Szilágyi Alexandra 113 pont | 52. hely | Agyasok | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Janitty Dóra | Kocsis Orsolya Tábor Tünde Pikó Gergely 111 pont | 53. hely | Matek Craft | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Balázs-Helmeczy Csanád | Bányai Barnabás Ivády Milán Kovács Dominik 110 pont | 54. hely | Szorzónégyes | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Orosz-Léhner Máté | Tar Levedi Tárkányi Dániel Noé Vasali Mátyás 108 pont | 55. hely | A lányok | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Bátyi Dorka | Hatala Hanna Kállay Luca Anna Mihály Blanka 107 pont | 56. hely | Számbolygók | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Jelen Rozi | Lukács Annamária Móritz Tamás Szakáli Emese 106 pont | 57. hely | Matek zsenik | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Feller Leonard Máté | Kovács Viktor Leonard Martini Szilvia Pintér Vivien Noémi 106 pont | 58. hely | Gondolkodók | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Asztalos Kende | Dévai Márk Nagy Fanni Patricia Takács Emese Flóra 105 pont | 59. hely | Kisokosok | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Balogh Bernát | Dávid Eszter Györfi Dániel Nagy Viktória 104 pont | 60. hely | Királyok | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Major Bálint | Szendrei Csongor Füzi Ádám - 104 pont | 61. hely | Királyi gárda | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Süveges Gergő | Czehlár Gergely Pásztor Bálint Szaló Tamás 104 pont | 62. hely | Szurikáta négyes | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Tóth Ráchel | Simon Petra Nagy Kinga Ekler Kristóf 103 pont | 63. hely | Okos oposszumok | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Szaka Fruzsina | Török Zsófia Halasi Hanna Dringó Ákos 94 pont | 63. hely | Smilek | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Németh Zsófi | Szalai Piroska Balogh Alexandra Lőrincz Virág Lea 94 pont | 65. hely | Három+ egy | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Bánki Hanna Borka | Dávid Hanna Kositzky Attila Réti Noémi 92 pont | 66. hely | Matekból a legjobbak | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Erdei Virág | Paulik Laura Liza Tóth Karolina Mónika - 89 pont | 67. hely | Super Smile | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Amland Bonnie | Ollé Réka Sass Nóra Szücs Eszter 78 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Téglatestek | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Gyimesi Gergely | Strenner Dávid Mérő Leon Reviczki Roland 149 pont | 2. hely | Kopasz kecskék | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Korompay Levente | Szarvas Barnabás Szegedi Bálint Veress Botond 145 pont | 3. hely | Ericsson | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Horváth Áron | Szendrei Botond Blázsik Árpád Üveges Dániel 140 pont | 4. hely | Zsiráf | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Csikós-Nagy Róza | Ebinger Panna Facskó Regina Kalmár Eszter 131 pont | 5. hely | Szendvics | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Balázs András | Fekete Soma Makrai-Kis Balázs Négyessy Domonkos 125 pont | 6. hely | Okos négyes | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Balázs Réka | Demcsák Anna Gulyás Boglárka Keresztes-Nagy Letícia 121 pont | 6. hely | Smile | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Keresztély-Farkas Benedek | Riegler Dóra Szabó Dorka Zsuzsanna Wang Anna 121 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
8. hely | Kecskék | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Barczikay Ákos | Domján Dávid Kun Timon Szépvölgyi Gergő 120 pont | 9. hely | Pitagorasz | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Lang Marcell | Magyari Gáspár Sebő Dániel Titkos Balázs 118 pont | 10. hely | VPG számológépek | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Gilicze Zsófia | Lévay Anna Pál Blanka Sámuel Laura 116 pont | 11. hely | 1234 | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Adorjáni Gergely | Karlik Bence Rákosi Levente Riba Miklós 115 pont | 12. hely | Ipiapacscsapat | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Pákai Sára | Solymosi Lili Szatmári Ágnes Tarján Teréz 114 pont | 13. hely | Szellemes Számolók | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Balom Fanni | Gál Nikolett Koppány Dóra Vájlok Rita 113 pont | 14. hely | Kocka Matematikusok | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Arnold Ákos | Arnold Gábor Tamási László Tussinger Ábel 113 pont | 15. hely | TUDÓSOK | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Fontos Gergely | Horváth Zsombor Körtvélyessy László Zilahi Márton 112 pont | 16. hely | Négyazegyben | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Sipos Dániel | Dékány Csenge Farkas Anna Szili Flávia 112 pont | 17. hely | Négy a négyzeten | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Décsei Máté | Korompay Róza Márky Anna Takács Tamás 111 pont | 18. hely | Számvarázslók | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Ablonczy Lili | Csapó Adél Gál Boldizsár Régely Domonkos 110 pont | 19. hely | Profi Mókusok | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola | Budapest III. Horváth Ábel | Horváth Domonkos Terék Zoltán Várkonyi Dániel 109 pont | 20. hely | Menő srácok | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Kasztner Tamás | Szőgyéni Bálint Szenes Márton Szenes Dávid 108 pont | 21. hely | Számlovagok | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Polgár Benedek | Vikukel István Dolhai Borbála Tomojzer Lilla 107 pont | 22. hely | Számológép | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Fodor Róbert | Lowescher Ábel - - 106 pont | 23. hely | Agytrösztök | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Dávid Attila | Sturbán Tamás Jakab Attila Trauttwein Albert 105 pont | 24. hely | Leopárdok | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Csikós Nikolett | Nemes Nóra Veress Viktória Veress Vivien 105 pont | 25. hely | Ziper4. | Zipernowsky Károly Általános Iskola | Budapest III. Szabó Csaba Keve | Székely Bence Hidvégi Attila Zsolt Wieder Eszter 104 pont | 26. hely | Anonymus | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Fuzik Zsófia | Gergely Márk Kolozsváry Benedek Szigeti Bernadett 104 pont | 27. hely | Szupercsapat | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Pintér Boldizsár | Csiszer Ádám Viktor Nyári Ádám László Doncsev Nikola 103 pont | 28. hely | Csak csajok | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Nagy Réka | Pánczél Noémi Vanda Réder Kata Waigand Kinga 102 pont | 29. hely | Észkerék | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Kürthy Márk | Mészáros Ádám Dorogi Erik - 102 pont | 30. hely | Vívók | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Besze Viola | Czinki Fruzsina Papp Dávid Bíró Lili 101 pont | 31. hely | Három Szín Virág | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Hámori Szilvia | Soóki- Tóth Petra Tósoky Cecília - 100 pont | 32. hely | Malacok | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Zentai Enikő | Lévay Boglárka Tóth Benkő Felkai Olivér 99 pont | 33. hely | Ügyes Négyes | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Csitkovics Dóra | Kovács Petra Kádár Zsófia Bezzegh Nikolett 98 pont | 34. hely | Pozitív számok | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Aradszky Zsolt | Hidegkuti Nándor Réthy Zalán Szerényi Domokos 96 pont | 35. hely | Kingdom | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Balasi Borbála | Szabó Ákos Marozsák Hédi Ács Petra 95 pont | 36. hely | Okostojások | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Kis Lilien | Márky Réka Szrebro Barbara Veréb Elmira 94 pont | 37. hely | Fodros | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Kiss Boglárka | Papp Vencel Földesi Emese Barnák Dóra 94 pont | 37. hely | KISNÉGYEK | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Árvai Barnabás André | Berényi Dominik Gábor Sulok Yahya Szovics Márton 94 pont | 39. hely | Dance Girls | Pais Dezső Általános Iskola | Budapest III. Haraszti Hanna | Kovács Bettina Sinkó Zsófia Szabó Viktória 93 pont | 40. hely | Nyertes Számolók | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Brányi Beáta | Földesi Daniella Katona Gábor Nagyváradi Dominik 93 pont | 41. hely | Páratlan páros | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Fülöp Richárd | Stergiopoulu Eleni Madácsi Krisztina Farkas Boldizsár 92 pont | 42. hely | Téglatestek 2" | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Tímár Zsigmond | Kéri Kristóf Tóth Levente Vajda Bence 91 pont | 43. hely | Miss Ész | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Kovács Petra | Horváth Lilla Kiss Lilla Dalma Szilágyi Berill 90 pont | 44. hely | Logikai Bukfencek | Dr. Béres József Általános Iskola | Budapest III. Dócs Benedek | Erdős Veronika Pappas Melina Katalin Pappas Timon István 89 pont | 45. hely | Töltött Káposzták | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Fellegi Bence | Hegyi Viktor Pistyur Márton Reisz Sándor 88 pont | 45. hely | Villámkockák | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Lucza Nóra | Matuz Emma Ferenczi Márton Nagy Marcell Ádám 88 pont | 47. hely | Köbüki | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Bihary Bálint | Kerek Zalán Torner István Artúr Vadler Vilmos 87 pont | 48. hely | Épp hogy összejöttünk | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Páczelt Kristóf | Ollár Richárd Bogáti Gergely Ciráki Botond 87 pont | 49. hely | Majdnem Levik | Pais Dezső Általános Iskola | Budapest III. László Levente | Lukács Levente Réz Levente Zsigó Péter Izsák 86 pont | 50. hely | Sajt | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Schäffer László | Szabó Levente Lukács Szobek Ádám Márk Zsinka László István 84 pont | 51. hely | Vigyázat, puskáznak! | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Csekő Csenge | Fehér Kristóf Kerekes Zsuzsanna Takács Kristóf 83 pont | 52. hely | Állati matekosok | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Bánki-Horváth Anna | Berecz Vanda Magyar Laura Szalay-Tóth Karina 82 pont | 53. hely | Tesisek | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Bakó Norbert | Bohunka Szilárd Hajnal Csongor Wittmann Gergő 81 pont | 54. hely | Téglatestek 1 | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Rosta-Szabó Dániel | Kun György Koppány - - 81 pont | 55. hely | Szuper tuti hörik | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Kerekes Anna | Rawski Liliána Richtscheld Viktória - 78 pont | 56. hely | Számcsatárok | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Brenner Márk | Váczy Nándor Varga Péter - 73 pont | 57. hely | Dagadt Macskák Inváziója | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Reimann Kristóf | Süle László Szabó Norbert Zab Mátyás 70 pont | 58. hely | Kockák | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Lakatos Bence | Lakatos Péter Mag Levente Tóth Mátyás 69 pont | 58. hely | MATEKZSENIK | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Deák Imre | Dobrovits Béla Pór Levente Varga Miklós 69 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős 3 x 3. | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Várkonyi Zsombor | Fekete Iván Peőcz Richárd Csókás Péter 175 pont | 2. hely | Numerus | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Gál Petra | Keszhelyi Jázmin Róth Rebeka Tüske Anna 167 pont | 3. hely | ÜTŐSNÉGYES | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Körtvélyessy Kata | Maloschik Márk Varga Zsolt Weisz Ábel 166 pont | 4. hely | Veszett mókusok | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Domján Flóra Hanna | Győrffy Johanna Mészáros Katalin Tóth Regina 161 pont | 5. hely | Tőtöttkáposzta | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Matos Bálint | Skarka Kaspar Szabó Csege Szeibert Barnabás 159 pont | 6. hely | Agykerekek | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Csapodi János | Farkas Lénárd Korvicska Benedek Marcell Parádi Péter 153 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Egry csillagok | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Dénes Magor | Egry Barnabás Horváth Botond Maurer Christoph 148 pont | 8. hely | Észlányok | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Fatér Petra | Kátai Gréta Naderi Szonja Szeidl Kata Borbála 146 pont | 9. hely | A hal neve Vanda | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Király Zsófia | Kovács Enikő Nagy Vanda Pádár Krisztina 144 pont | 10. hely | Matektündérek | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Berényi Dorottya | Bereczk Viktória Buru Enikő Keresztényi Zsófia 142 pont | 11. hely | Hármasban is Páros! | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Palásti Marcell | Kurucz Balázs Gál Dominik - 141 pont | 12. hely | Trade Masters | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Frcska Döme Ákos | Krasznai András Bálint Ménes Zsombor Rajmond Méry Ambrus Levente 137 pont | 13. hely | BŰVÖS 4 ZET | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Bauman Richárd | Felfalusi Bence Simon Benedek Tóth Lehel 137 pont | 14. hely | Mentolos Polip | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Fodor Barnabás | Oriskó Márk Reischl Krisztián Stremeny Benedek 136 pont | 15. hely | Felejtős Fiúk | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola | Budapest III. Cser Máté | Konta Zalán Máté Priszler Márk Velich Csaba 126 pont | 15. hely | Matek hekusok | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Deleán Kristóf | Virág Levente Hrubi Márk Fábián Gergely 126 pont | 17. hely | Agyrémek | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Kovács Igor | Boda Gergely Cs. Nagy András Gortka Marcell 124 pont | 18. hely | Kecske | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Bánki Ábel | Bubcsó Lorena Nagy László Tamási Luca 124 pont | 19. hely | Cafita | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Csontos Zsófia | Géczy Zita Panna Pócs Luca - 123 pont | 20. hely | Atomcsapat | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Paár Endre Ferenc | Paár Viktória Margit Moldován Richárd Simon Molnár Martin 121 pont | 21. hely | Száguldó Nyulak | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Fekete Balázs | Juhász Balázs Moldován Kristóf Tóth-Szabad István 120 pont | 22. hely | Szószátyárok | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Bicski Tamás | Gyulavári Sára Pethő Bálint - 119 pont | 23. hely | Zsenipalánták | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Karádi Levente | Rittgasszer Tamás Börcsök Dániel Walter Botond 116 pont | 24. hely | Matekvámpírok | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Kormos Gergely | Hauser Balázs Balázs Kristóf Hutkai Martin 115 pont | 25. hely | Baglyok | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Kikindai Domonkos | Pintye Júlia Lakatos Réka Soós Zsófia 113 pont | 26. hely | Matek ördögök | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Földes Artúr | Kohári Levente Sülyi Mátyás Baán Péter 112 pont | 27. hely | Triplisták | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Érczfalvi Anna Sára | Pál Viktória Zétényi Réka - 111 pont | 28. hely | 1+1=3 | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Ciceu Matei | Császár Adrienn Koperniczky Lilla Sájer Petra 108 pont | 29. hely | Négy krumpli | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Bajmóci Noémi | Dénes Júlia Halmy Lőrinc Nacsa Flóra 107 pont | 30. hely | Csírák | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Szabadhelyi Lili | Lóth Bence Simon Dominik Farkas Ábel 105 pont | 31. hely | VIOLÁK | Első Óbudai Ált. Isk./ Erste Altofener Gr. | Budapest III. Nagy Viola | S. Nagy Anna Sipos Gabriella - 104 pont | 32. hely | Matek KSLR | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Polaneczky Rebeka | Deák Sarolta Wrabel Lilla Varga Kincső Anna 104 pont | 33. hely | Vörös farkasok | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Brányi Zsófia | Tóth Júlia Edőcs Tamás - 104 pont | 34. hely | Viber | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Mogyorósi Mátyás | Maros-Szabó Réka Honics Domonkos Felfalusi Petra 104 pont | 35. hely | Matekkockák | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Domonkos Benedek Péter | Boda Péter Sánta Laura Sánta Zsombor 102 pont | 36. hely | Matekananászok | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Szombati Olivér István | Barna Zoltán Péter Varga Péter Torday Sólyom László 100 pont | 37. hely | Háromszáz | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Kulcsár Dominika | Lőrinc Emese Szonja Molnár Eszter Vélin Goran 95 pont | 38. hely | Matekfejedelem | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Tóth Gellért | Szabó Máté Horváth Kristóf Gazsy Levente 95 pont | 39. hely | Nukleáris atomagyak | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Becz Dániel | Bitte Roland Attila Lengyel Balázs Tamás Módosi András Ábris 93 pont | 40. hely | Ziper5. | Zipernowsky Károly Általános Iskola | Budapest III. Zurmühl Fanni Rebeka | Fekécs Amira Radnai Vanessza Bai Ádám 93 pont | 41. hely | Épeszűek | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Harsányi Zétény | Hegyi Vilmos Szabó Zsolt Tóth Ádám 92 pont | 42. hely | Csillámmatek | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Czigler Réka | Barlai Nóra Viola Mudra Viola Erdei Kristóf 92 pont | 43. hely | Blemzifru | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola | Budapest III. Danyi Zita | Szabó Blanka Zsófia Szíjártó Fruzsina Alexa Szilágyi Emese Lili 91 pont | 44. hely | Együtt a jó! | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Albel Éva | Dujmó Petra Horváth Dóra Rita Wégerer Anna 81 pont | 45. hely | A profik | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Matyasovszky Márton | Molnár Boglárka Jókuti Rebeka Szöllősi Bernadett 70 pont | 46. hely | Csucsucsapat | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Németh Merse | Fekete Dominik Dávid Kristó Dominik Levente Krompholcz István Tibor 68 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Mogyik | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Kolczonay Borbála | László Luca Nagy Viktória Toók Boglárka 142 pont | 2. hely | Hetedhét | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Druzsbaczky Zsófia | Márialigeti Sára Rigó Boglárka Rónyai Ádám Norbert 142 pont | 3. hely | Fantasztikus Négyzet | Pais Dezső Általános Iskola | Budapest III. Erdődi Dávid János | Fábián László Koppány Szamira Dzsenifer Takács Vince 105 pont | 4. hely | Osztogatók | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Bartos Máté | Csuka Máté Wittmann Bence Szigeti Dominik 96 pont | 5. hely | Ziper6. | Zipernowsky Károly Általános Iskola | Budapest III. Ambrus Kitti | Murányi Dávid Szabó Csenge Napsugár Nemoda Lili Mária 95 pont | 6. hely | Aranyeső | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Juhász Bianka | Kalamár Nikolett Adrienn Madár Dominik Pál Viktória 94 pont | 6. hely | Gábor angyalai | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Nagy Boglárka Alíz | Perjési Inez Pintér Gábor Scheiber Viktória 94 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
8. hely | AunioB | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Nagy Jázmin | Dolhai Zsófia Haraszti Norbert - 93 pont | 9. hely | Matekfarkasok | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Kovács Benedek | Kovács Kolos Czeczon Krisztofer Magyar Bendegúz 91 pont | 10. hely | Ma-Ha-Vi-Li | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Ilyés Hanna | Diósi Linda Csengeri Maja Vahl Viviána 90 pont | 11. hely | Matekosok | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Adorjáni Boglárka | Balogh Barna Takács Márk Tóth-Heinemann Maxim 88 pont | 12. hely | Anonymok | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Csörge Ciprián | Karászi Vitéz Molnár Botond Rakolcza Gergő 86 pont | 13. hely | Ziper7. | Zipernowsky Károly Általános Iskola | Budapest III. Boros Brigitta Eszter | Kovács Natália Szabó Beatrix - 81 pont | 14. hely | Csili7 | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Kiss Dániel | Juhász Dorka Lupták Dominik Vadon Bálint 80 pont | 15. hely | IQ FIGHTERS | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Hajdú Artúr | Hazafi Mihály Kádár Alex Lin Jia Qi 79 pont | 16. hely | Ash nazg | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Kiss Alexa | Károlyi Péter Szűcs Bence Liszi Dóra 65 pont | 17. hely | Lajhárok | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Apágyi Péter | Horváth Natasa Turcsányi Botond Váradi Balázs 62 pont | 18. hely | Hetedikes Lököttek | Pais Dezső Általános Iskola | Budapest III. Hoffman Bálint | Hoszcieszlávszky Adrián Németh Máté Orosházi Bence 56 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Csip | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Beke Csongor | Ferenc István Gyimesi Péter - 194 pont | 2. hely | döntős Forma-2 | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Edőcs Dániel | Facskó Vince Király Róbert Németh Bence 173 pont | 3. hely | Matokosokk | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bálint Dalma | Kozák Balázs Makszin Mátyás Weninger Martin 163 pont | 4. hely | Mérgezett egerek | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Kotorova Denica | Kurucz Blanka Szarvas Dóra Vadler Emma 147 pont | 5. hely | Aranycsapat | Árpád Gimnázium | Budapest III. Gosztonyi Zsombor | Pongrácz Dávid Horváth Csanád Beke Tamás 138 pont | 6. hely | Palindrom | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Deák Dorka | Mezei Jázmin Nagy Nicole Somogyvári Dóra 138 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | AKGéniuszok | Alternatív Közgazdasági Gimnázium | Budapest III. Canesi Dávid | Gál Péter Róbert Monori Lilla Törzsök Barnabás 137 pont | 8. hely | Tökéletes számok | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Deák Zsigmond | Kámány Barnabás Vályi Gergő Vékássy Bendegúz 135 pont | 9. hely | 3,141592654 | Árpád Gimnázium | Budapest III. Fleiner Mihály | Gembela Gergely Graf Nóra Horváth Márton 129 pont | 9. hely | Oktogon | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Juhász Máté | Kozák Áron Nagy Benjamin Ralovich Ádám 129 pont | 11. hely | Számkapók | Árpád Gimnázium | Budapest III. Károlyi Kornélia | Ráduly Nóra Szabó Bianka Takács Maja 126 pont | 12. hely | X kromoszómák | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bulyáki Hanna | Merczel Lúcia Puscsizna Orsolya Szalay Zsófia 126 pont | 13. hely | Gyökminuszhétbé | Árpád Gimnázium | Budapest III. Richly Bálint | Rátki Barnabás Szalay-Tóth Gábor Marozsák Tádé 123 pont | 14. hely | Pálinkafőzde | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Hajdú Gergely | Székely Márton Vándorffy Áron Várai-Jeges Vajk 123 pont | 15. hely | Bestofus | Árpád Gimnázium | Budapest III. Erhardt Anna | Kiss Dominik Nagy Eszter Szakács Dóra 122 pont | 16. hely | Alternatív Kémképző Gimnázium | Alternatív Közgazdasági Gimnázium | Budapest III. Babicz Kamilla | Krátky Johanna Lázár Lili Sárdi Maja 115 pont | 17. hely | Szokolom | Árpád Gimnázium | Budapest III. Benedek Eszter | Horváth Benjámin Skrodzki Andrzej Szűcs Tamás 114 pont | 18. hely | Passato | Alternatív Közgazdasági Gimnázium | Budapest III. Dévényi Máté | Fekete Félix Vilmos Köves Máté Leigh Alexandra 113 pont | 19. hely | Kockaklub | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Földi Dániel | Halápi Áron Molnár Kristóf Lezsák Domonkos 112 pont | 19. hely | Tribofizikális makrokinetikai hullámextrapolátor | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Adravecz Balázs | Csapó Bernárd Gádor Barnabás Halász Lajos 112 pont | 21. hely | X a négyzetben | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Demcsák Ágnes | Jelinek Dorka Juszt Anna Német Franciska 112 pont | 22. hely | SWAG-fűszeg | Alternatív Közgazdasági Gimnázium | Budapest III. Holbok Rita | Horváth Csenge Orsolya Horváth Emma Sulyok Eszter 102 pont | 23. hely | Tányérok | Alternatív Közgazdasági Gimnázium | Budapest III. Bényei-Fazekas Dávid | Kövi Zsombor Leigh Dávid Rózsa Barnabás Károly 101 pont | 24. hely | Múlt-Jelen-Jövő | Alternatív Közgazdasági Gimnázium | Budapest III. Gellér Mikó Donát | Graur Lilla Karakas Johanna Kaszás Panna Róza 101 pont | 25. hely | Optimisták | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Hrehuss Fanni | Merczel Lívia Szalay Júlia Végh Erzsébet 98 pont | 26. hely | Indul a görög aludni | Alternatív Közgazdasági Gimnázium | Budapest III. Angelus Maja | Balló Miklós Domonkos Kovács Hunor Ádám Szathmáry-Papp Gergő 97 pont | 27. hely | Homo sapiens | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Almádi Gergő | Gőgh Márton Kérész Botond László Gergő 94 pont | 28. hely | Ismert ismeretlenek | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Molnár Gergő | Nadrai Patrik Pajor Zsombor Tóth Attila 81 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős KN-RT | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Debreczeni Tibor | Maszlovics Krisztián Mihalkó Norbert Takács Roland 179 pont | 2. hely | 2048 | Pais Dezső Általános Iskola | Budapest III. Madarász Máté | Szentes János Álmos Takács Péter Dávid Volarik Dóra Orsolya 150 pont | 3. hely | Együtthatók | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Besenyei András | Besenyei Tamás Jusztusz Gyula Geri Péter 138 pont | 4. hely | ÉDESNÉGYESUTOLSÓÉVADJA | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Bátyi Bátor | Láda-Hartyáni Barnabás Lakatos Máté Rakolcza Péter 137 pont | 5. hely | Zsolt azt mondta | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Dezső Márk | Kamondy Henrik Lévai Zsolt Princz Márk 137 pont | 6. hely | Imaginers | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Guba Ákos | Hajdu Ráfis János Tóth István Ungvári Csaba 132 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Páfrányok | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Kasuba Réka | Székely Bori Szende Dóra - 128 pont | 8. hely | FIFA Players | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Antal Ármin | Kovács Krisztián Tóth Marcell - 123 pont | 9. hely | Szuperszámológépek | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Apa Zoltán Krisztián | Ludman Géza Armand Obermayer Éva Marina Szvétek-Müller András Zsolt 120 pont | 10. hely | 2 a másodikon | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Sarlós Luca | Ferenczi Anna Détári Olivér Kádár Gellért 119 pont | 11. hely | Gyűjtő | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Ágoston Viktória | Bertalan Eszter Csordás Benedek Guba Levente 119 pont | 12. hely | BOONEY | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Fekete Szabolcs Dániel | Kozma Hunor Kovács Dániel István Telegdy-Kőbe Richárd Zoltán 117 pont | 13. hely | Csili8 | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Sirály Patrik | Gál Zsuzsanna Szabó Tamás Juhász Soma 114 pont | 14. hely | Matekzsenik | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Oláh Bálint | Buru Emese Palincza Viola Mihály Viktória 110 pont | 15. hely | Géniuszok | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Bedecs Márton | Bálint Brigitta Papp Ádám Kardos Regina 107 pont | 16. hely | Anonymus | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Töreky Fanni | Koperniczky Anna Hegedűs Márk Luzsi Levente 102 pont | 17. hely | Kecske | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Gönczi Gábor | Rácz Balázs Szabó Mátyás Sztrecska Péter 98 pont | 18. hely | M.A.T.E.K | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. May Orsolya | Molnár Márton Üveges Zsófia Valu András 97 pont | 19. hely | Gumimacik | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Karácsony Nelli | Németh Natália Szakály Emma Szórádi Maya 96 pont | 20. hely | Névtelenek | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Hadnagy Patrícia | Hajdú Kata Kiss Julianna Vasilescu Henriett 95 pont | 21. hely | Lányok és Tibi | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Babai Lívia | Korpás Renáta Szöllősi Anna Timár Tibor 89 pont | 22. hely | 428. | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Ács Lili | Bonyhai Krisztina Illy Gyöngyi Prajczer Zsófi 87 pont | 23. hely | Búzaszedő Mohikán | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Antal András | Nyári László Gergő Szilágyi Bence Zsombor Takáts Anna 80 pont | 23. hely | Ziper8. | Zipernowsky Károly Általános Iskola | Budapest III. Szabó Nikolett Mónika | Szabó Gergő Pintér Ádám Pataki Endre Péter 80 pont | 25. hely | Négyzetrácsosok | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Gáspár Viktória | Kontra Tímea Schäffer Tamás Telek Brigitta 79 pont | 26. hely | Kreatív lányok | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Gaál Viktória | Mikulinecz Réka Németh Zita - 75 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Hardscore | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bara Dániel | Győrffy Ágoston Kereszturi András Révész Viktor Barnabás 182 pont | 2. hely | Nem tudunk nevet | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Csikós-Nagy Máté | Fuisz Gábor Kozma Bianka Veress Luca 176 pont | 3. hely | Mindegy | Árpád Gimnázium | Budapest III. Barta Ákos | Gortka Bence Nagy Gábor Riegler Máté 173 pont | 4. hely | Viszlát és kösz a halakat! | Árpád Gimnázium | Budapest III. Horváth Balázs | Márkus András Papp Dániel Parádi Gergely 168 pont | 5. hely | Majd szünetben kitaláljuk | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Gréczi Gergely | Nagyváradi Balázs Polonyi Domonkos Zentai Flóra 160 pont | 5. hely | Math boys | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Ágai Ábris | Barabás Bence Bőzsöny Olivér Hanák Zoltán 160 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Minőségi Toll | Árpád Gimnázium | Budapest III. Gilicze Márton | Göndöcs Máté Istenes Márton Kovács Boldizsár 156 pont | 8. hely | 2x2 néha 5 | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Csontos Lilla | Misik Márton Pálvölgyi Szilveszter Szántó Dániel 148 pont | 9. hely | Nyomorultak | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bertók Zsanett | Kató Emese Raffai Fanni Varga Luca 146 pont | 10. hely | BANG | Alternatív Közgazdasági Gimnázium | Budapest III. Angyal Mátyás | Bődey Kata Göde Anna Naderi Anna 144 pont | 11. hely | Minden szupi szuper | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Czunyi Dóra | Magyar Anna Oláh Dorka Nasztaszja Sárközi Panna 143 pont | 12. hely | Király kupac | Alternatív Közgazdasági Gimnázium | Budapest III. Celichowski Emil | Jakab Simon Mihály Pap Arnold Miklós Pap Levente 141 pont | 13. hely | 8.a/6 | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Kovács Levente | Miskolczi Abigél Plank Sarolta Wirker Bálint 138 pont | 14. hely | Tehénen a gatya | Alternatív Közgazdasági Gimnázium | Budapest III. Major András Balázs | Makány Milán Slezák Ádám Soroncz-Szabó Flórián 134 pont | 15. hely | BUBI | Alternatív Közgazdasági Gimnázium | Budapest III. Kárpáti Levente | Mandzsu Bendegúz Szalai Bódog Wachsler Anna Margit 133 pont | 16. hely | 1Nletek | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bodicsi Bianka | Dócs Bernadett Király Ágnes Kovács Hanna 125 pont | 17. hely | The Bosses | Árpád Gimnázium | Budapest III. Albert Hanna | Fazekas Renáta Szöllősi Brigitta Walter Vivien 123 pont | 18. hely | Töpörtyű Huszárok Light Colával | Árpád Gimnázium | Budapest III. Pamuki Martin | Talpos Norbert Tóth Dániel Vörös Boldizsár 118 pont | 19. hely | Sajt | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Ablonczy Csaba | Erdélyszky-Kiss Kevin Szent-Imrey Lilla Thüringer Sebestyén 117 pont | 20. hely | Fantasztikus 4-es | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Donka Veronika | Kovács Sára Pál Rebeka Tatár Zselyke 105 pont | 20. hely | Mester 4-es | Árpád Gimnázium | Budapest III. Barna Botond | Kleinesel Ádám Molnár Vencel Sajerli Bence 105 pont | 22. hely | Infinity | Árpád Gimnázium | Budapest III. Csongvai Áron | Facskó Máté Ötvös Bernadett Szirmai Adrienn 95 pont | 23. hely | MOMA | Alternatív Közgazdasági Gimnázium | Budapest III. Huba Mátyás | Zsigmond Brúnó Székely Mátyás Tarkövi Ádám 84 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Budapest III. | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola | Gnandtné Szabó Anikó | Budapest III. | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola | Racsmány Szilvia | Budapest III. | Aquincum Általános Iskola | Paksy Sándorné | Budapest III. | Aquincum Általános Iskola | Scheibli Zsuzsanna | Budapest III. | Aquincum Általános Iskola | Wenzel Réka | Budapest III. | Árpád Gimnázium | Besnyőné Titter Beáta | Budapest III. | Árpád Gimnázium | Koncz Levente | Budapest III. | Árpád Gimnázium | Meszlényiné Róka Ágnes | Budapest III. | Árpád Gimnázium | Számadó László | Budapest III. | Bárczi Géza Általános Iskola | Barcza László | Budapest III. | Bárczi Géza Általános Iskola | Horváthné Kiss Zsanett | Budapest III. | Bárczi Géza Általános Iskola | Kardos Tamásné | Budapest III. | Bárczi Géza Általános Iskola | Kövér Gábor | Budapest III. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Burian Hana | Budapest III. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Kötél Tamás | Budapest III. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Márton Gábor | Budapest III. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Simon János | Budapest III. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Számadóné Békéssy Szilvia | Budapest III. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Szlovák Miklós | Budapest III. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Szmerka Gergely | Budapest III. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Tassy Gergely | Budapest III. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium | Varga Mária | Budapest III. | Dr. Béres József Általános Iskola | Farkas Judit | Budapest III. | Dr. Béres József Általános Iskola | Koren Emese | Budapest III. | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Nagy J. Zsuzsanna | Budapest III. | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Paczolt Anikó | Budapest III. | Krúdy Gyula Általános Iskola | Erdei Éva | Budapest III. | Krúdy Gyula Általános Iskola | Uhrinné Baji Kinga | Budapest III. | Krúdy Gyula Általános Iskola | Veres Sándor | Budapest III. | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Bertáné Dakos Erzsébet | Budapest III. | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Zachár Györgyi | Budapest III. | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Borsos Irén | Budapest III. | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Glaserné Rohonyi Mária | Budapest III. | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Kissné Kasovitz Mária | Budapest III. | Pais Dezső Általános Iskola | Eördöghné Árva Ildikó | Budapest III. | Pais Dezső Általános Iskola | Feketéné Jambrik Gyöngyi | Budapest III. | Zipernowsky Károly Általános Iskola | Kissné Szöllősi Ildikó | Budapest III. | Zipernowsky Károly Általános Iskola | Tóth Adrienn | |