Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Kicsi kockafejek | Fekete István Általános Iskola és Szakiskola | Gyömrő Cserna Boglárka | Horváth Attila Kurkó Bence Botond Vass Virág 146 pont | 2. hely | Sábemáma | Ady E Általános Iskola | Gyál Barabás Máté | Kiss Anna Sára Koller Bence Marcell Tomoga Mátyás János 125 pont | 3. hely | Számlavina | Somogyi Imre Általános Iskola | Abony Axtom-Varga Hanna Eszter | Lőrinczy Kristóf László Molnár Benedek Tóth Máté 124 pont | 4. hely | Villám matekosok | József Attila Általános Iskola | Szigetszentmiklós Kerekes Eszter | Abrous Nóra Czirják Míra Szentgyörgyi Petra 101 pont | 5. hely | Focisták | Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda | Cegléd Takács Péter | Révész Péter Rimóczi János Tótin Kristóf 99 pont | 5. hely | Nagyok | Általános lskola | Ecser Kohajda Ákos | Bartos Andor Urr Ádám Nagy Keve 99 pont | 5. hely | Számtolvajok | József Attila Általános Iskola | Szigetszentmiklós Dél Ákos | Illés Gréta Szabó Blanka Majer Balázs 99 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
8. hely | Gepárdok | Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda | Cegléd Deák András | Kosik Tamás Semetka Gréta Farkas Réka 99 pont | 9. hely | Matekzsenik | Bíró Lajos Általános Iskola | Szigetszentmiklós Apáti Nándor | Biró Zsombor Jakab Tibor Szentgyörgyi Viktor 98 pont | 9. hely | Tudóskák | Bíró Lajos Általános Iskola | Szigetszentmiklós Kovács Dávid | Krabót Ádám Vásárhelyi Péter Vizi Roland 98 pont | 11. hely | Mókus | József Attila Általános Iskola | Szigetszentmiklós Lengyel Lídia | Lengyel Tamás Kiss Gábor Portkó Ágnes 95 pont | 12. hely | Okos Manók | Szigetbecse-Makád Általános Ikskola | Szigetbecse Baranyák Tekla | Ács Bence Horváth Ákos Kith Angelina 94 pont | 13. hely | Medvék | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Dunaharaszti Simon Laura | Gavlik Anna Pataki András Csányi András 93 pont | 14. hely | Fantasztikus négyes | Ady E Általános Iskola | Gyál Bugja Botond | Furka Márton Mák Rebeka Mészáros Gergő 93 pont | 15. hely | Észforgató | Gyömrői Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Gyömrő Árokszállási Tamás | Bíró Hanna Szávai Csenge Varsányi Dóra 91 pont | 15. hely | Tudorka | Csömöri Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Szórát Léna | Gerő Boldizsár Vilmos Molnár Dániel Péter Feth Evelin 91 pont | 17. hely | Matekguru | Csömöri Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Kozma Bertalan | Deák Botond Szemler Gergő Bretz Áron 91 pont | 18. hely | Kisokosok | Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda | Cegléd Barna Máté | Dobos Balázs Pál Zsófia Megyesi Kata 90 pont | 18. hely | Tigrisek | Hunyadi János Általános Iskola | Dunaharaszti Földesi Zsombor | Márkus Mánuel László Richárd Pozsgai Csanád 90 pont | 18. hely | Tulipán | Hunyadi János Általános Iskola | Dunaharaszti Szabó Réka | Kertész Vivien Gyimesi Bianka Grábics Anna 90 pont | 21. hely | Focikirályok | Hunyadi János Általános Iskola | Dunaharaszti Szamay István | Szilágyi Bálint Forr János Kiss Barnabás 87 pont | 22. hely | Logikuszuk | Somogyi Imre Általános Iskola | Abony Ács Martin | Kincses Jázmin Magyari Zsombor Matusinka Áron 84 pont | 23. hely | Minecraft | Általános lskola | Ecser Csúri Bálint | Romwalter Dominik Walter Krisztián - 83 pont | 23. hely | Négy Muskétás | Hunyadi János Általános Iskola | Dunaharaszti Ficzere Gergely | Kovács Dominik Csata Róbert Madar Martin 83 pont | 23. hely | Tornádó | Hunyadi János Általános Iskola | Dunaharaszti Kondor Zalán | Kőszegi Zsombor Varga Vilmos Ferancz Csenge 83 pont | 26. hely | Számok | Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola | Vecsés Kiss Virág | Hackl Rebeka Técsi József Szabó Dániel 83 pont | 27. hely | Szupernégyes | József Attila Általános Iskola | Szigetszentmiklós Haas Gergő | Mozsár János Balogh Dániel Gacsályi Krisztián 82 pont | 28. hely | Okostojások | Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola | Vecsés Horváth Noémi | Kányi Gitta Papp Marcell Somoskövi Dóra 82 pont | 29. hely | Csillagok | Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola | Vecsés Kindlinger Klaudia | Rónai-Nemes Nóra Tóth Eszter Tóth Maja 80 pont | 30. hely | Rockerek | József Attila Általános Iskola | Szigetszentmiklós Urspringer Mira | Kovács Péter Zilling Gerda Botos Anna 79 pont | 31. hely | Alsónémedi 3. | Széchenyi István Általános Iskola | Alsónémedi Pocsai Kristóf | Szlovicsák Árpád Katona Andor Gombor Imre 76 pont | 31. hely | Megagy | Csömöri Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Szépkuthy Brúnó Márió | Antonighel Zalán Szabó Ákos Németh Kornél 76 pont | 33. hely | Észkerék | Somogyi Imre Általános Iskola | Abony Bárány Máté | Csibrány Máté László Tamás Kelemen Kristóf 74 pont | 33. hely | Matek sárkányok | Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola | Vecsés Bartha Bálint | Bartha Bence Lengyel Zsombor Lengyel Szabolcs 74 pont | 33. hely | Pittner3 | Pittner Dénes Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Péteri Hanák Gábor | Juhász Anna Kerle Gábor Rácz Milán 74 pont | 33. hely | Szuper 1x1 | József Attila Általános Iskola | Szigetszentmiklós Simon Eszter | Szabó Ákos Diószegi Regina Robitschek Olivér 74 pont | 33. hely | Szupercsapat | Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda | Cegléd Bezzeg Dorka | Orosz Ádám Zellei Levente Kökény Hanna 74 pont | 38. hely | Báránykák | Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola | Abony Pál Erik | Török Ákos Varga Tivadar Biró Máté 73 pont | 38. hely | Szivárvány | Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola | Abony Agócs Boglárka | Szőke Lili Spolmin Rebeka Donkó Édua 73 pont | 40. hely | Bagoly | József Attila Általános Iskola | Szigetszentmiklós Pál Adrienne | Kempf Kristóf Bebesi Lili Gál Botond 71 pont | 40. hely | Villámlányok | Általános lskola | Ecser Béki Alexandra | Giczi Noémi Illés Kamilla Végh Bernadett 71 pont | 42. hely | Erdőjárók | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Dunaharaszti Faragó Nándor | Béla Sámuel György Zoltán Jezsoviczky Balázs 69 pont | 43. hely | Aranycsapat | Hunyadi János Általános Iskola | Dunaharaszti Varszámisz Richárd | Tordai Sándor Blaskovits Dóra Sára Teszler Sean 68 pont | 43. hely | Lego | Általános lskola | Ecser Borbély Andris | Vámos Levente Gál Barnabás Esquivel Vinnai Douglas 68 pont | 43. hely | Menő csajszik | Általános lskola | Ecser Herzog Bora | Szarka Renáta Groska Zsófi Doma Zsófi 68 pont | 43. hely | Számkirályok | Bíró Lajos Általános Iskola | Szigetszentmiklós Gombás Vince | Horváth Tamás Pál Rajmund Huba Zrinyi Miksa 68 pont | 47. hely | Állatbarátok | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Dunaharaszti Papp Noémi | Steckel Fanni Izinger Vivien Kolozsvári Enikő 65 pont | 47. hely | Okoskodók | Somogyi Imre Általános Iskola | Abony Koncsik Zsófia | Magyar Virág Molnár Vanessza Molnár Vivien 65 pont | 49. hely | Szupermatekosok | Bíró Lajos Általános Iskola | Szigetszentmiklós Bartók Fruzsina | Égi Bálint Fodor Zsombor Simkó Noémi 62 pont | 50. hely | BTR | Általános lskola | Ecser Buborék Márkó | Széles Dominik Tatár Gergő - 60 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Okoskák | Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda | Cegléd Tóth Marcell | Zsadányi Gitta Morvai Barnabás Giba Eszter 174 pont | 2. hely | 4 ügyes | Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola | Albertirsa Benkó Ádám | Kerekes Zoltán Papp Benjámin Plattner Balázs 166 pont | 3. hely | Kisokosok | Blaskovits Oszkár Általános Iskola | Nagytarcsa Fényes Roland | Fülöp Tamás Gerhát Márk Kaiser Botond 165 pont | 4. hely | Feladat falók | József Attila Általános Iskola | Szigetszentmiklós Szabó Emma | Kátai Boldizsár Sulyok Ádám Vida Norbert 162 pont | 4. hely | Matek guru | Hunyadi János Általános Iskola | Dunaharaszti Hégely Ábel | Németh Ákos Csapi Zsombor Németh Anna Eliza 162 pont | 6. hely | Medvék | Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda | Cegléd Kiss Máté | Medveczki Gábor Nagy Péter Veres István 161 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Zsenipalánták | Csömöri Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Mikulás Marcell | Marosi István Szikszay Levente Tóth Benedek Tivadar 159 pont | 8. hely | Gézengúzok | Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda | Cegléd Szabó Gergő | Hrabovszki Levente Szabó Kevin Pintér Balázs 150 pont | 9. hely | Számvadászok | Gyáli Zrínyi Miklós Általános Iskola | Gyál Horváth Katalin | Kovács Brigitta Lukácsik Fanni Anna Vágási Imre 149 pont | 10. hely | Szám-űzők | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Halásztelek Ludányi Csenge | Miklósi Vivien Miskolczi Gréta Rendessy Bálint 142 pont | 11. hely | Számláló biztosok | József Attila Általános Iskola | Szigetszentmiklós Ari Alex | Cseresznyés Karina Portkó Petra Virág Villő 141 pont | 12. hely | Dominó | Gyömrői Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Gyömrő Leszkovits Kíra | Piti Míra Erzsébet Szemők István Zsoldos Bendegúz Máté 139 pont | 13. hely | Lelkesek | Református Általános Iskola | Cegléd Dóczi Laura | Kovács Kolos Paulovszky Gergő Szováti Botond 138 pont | 14. hely | SzámOkosok | Általános lskola | Ecser Dam Benedek | Czéh Dániel Kovács László Csele Regina 136 pont | 15. hely | Mester Koponyák | Somogyi Imre Általános Iskola | Abony Csizmadia Martin | Fekete Tibor Jánny Dániel Kiss Dana Flóra 136 pont | 16. hely | Észforgatók | Bíró Lajos Általános Iskola | Szigetszentmiklós Gere Éva | Jakab Lilla Tamara Sámson Boglárka Szalontai Rebeka 135 pont | 16. hely | Számlálók | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Halásztelek Török Norbert Zoltán | Urbán Balázs Barta Lilla Pasca Gergely Krisztián 135 pont | 18. hely | Okostojások | NOKI ÁMK Szent Imre Általános Iskola | Úri Csontos Enikő | Tóth Kristóf Turi Katica Ziegler Barbara 132 pont | 19. hely | BÁB | Általános lskola | Ecser Fodor Bence | Szabó Bence Miszti Ádám - 132 pont | 20. hely | Komplettek | Gubányi Károly Általános Iskola | Pilis Kolár Botond | Morva Botond Zsáni Máté Jusztin Ádám 129 pont | 21. hely | Okos négyes | József Attila Általános Iskola | Szigetszentmiklós Szabó Máté | Opre Kinga Madocsai Tóth Zsolt Pisák András 126 pont | 22. hely | Fantasztikus 4-es | Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola | Abony Ballók Luca Ágnes | Juhász Erzsébet Anna Gangel Hunor Kovács Ádám 126 pont | 23. hely | Agytornászok | Bíró Lajos Általános Iskola | Szigetszentmiklós Kogyila Kata | Murvai Anna Széles Tamás Szomorjai Benedek 125 pont | 23. hely | Számkirályok | Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola | Abony Cseke Vivien | Miskolczi Fanni Rafael Aranka Kira - 125 pont | 25. hely | Eszes Banda | Pittner Dénes Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Péteri Bakos Máté | Bonczidai Nikolett Huszák Lili Varga Balázs 124 pont | 26. hely | Okos delfinek | Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda | Cegléd Chorendzsák Lili | Mari Stella Schönléber Fanni Szűcs Zsófia 123 pont | 27. hely | Négy Zseni | Tolnay Lajos Általános Iskola | Inárcs Hornyák Lilla | Szilágyi Péter Szabó Szandra Heves Erik 123 pont | 28. hely | Négyszög | Csömöri Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Toman Petra | Janda Lilla Szabó Nándi Balogh Bence 119 pont | 29. hely | IQ...végtelen | Fekete István Általános Iskola és Szakiskola | Gyömrő Brandenburg Flóra | Fazekas Gábor Horváth Levente Kasza Benedek 117 pont | 29. hely | Kobakok | József Attila Általános Iskola | Szigetszentmiklós Bartha Lajos | Karsádi Tamás Mayer Levente Sallay Levente 117 pont | 29. hely | Számcsap-csapat | József Attila Általános Iskola | Szigetszentmiklós Bartha Levente | Fider Máté Golts Bálint Rédey Zsuzsanna 117 pont | 32. hely | Dinamikusok | Református Általános Iskola | Cegléd Brisendine Barnabás | Csókás Bianka Annabell Kucsera Levente Béla Szikora Ninetta 116 pont | 32. hely | Sikerre törő matekosok | Csömöri Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Gutyán Dominik | Vella Nándor Fenyvesi Kevin Szabó Zoltán 116 pont | 34. hely | Okosak | Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola | Abony Spolmin Zsófia | Dénes Veronika Szanda Bettina - 115 pont | 34. hely | Vidám lányok | Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda | Cegléd Kelemen Vivien | Konfár Adrienn Hrabovszki Rebeka Horváth Boglárka 115 pont | 36. hely | Nagy agyak | József Attila Általános Iskola | Szigetszentmiklós Bágyi Balázs | Kiss Lénárd Kovács Soma Zábori Enikő 115 pont | 37. hely | Furfang | Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola | Abony Baksa Bence | Ködmön Éva Fehér Eszter Kaczúr Bálint 113 pont | 38. hely | Alsónémedi 4. | Széchenyi István Általános Iskola | Alsónémedi Szarka Levente | Kiss Gergő Németh Benjamin Horváth Bence 112 pont | 39. hely | Nagy Agy | Somogyi Imre Általános Iskola | Abony Lázár Attila | Micskó Milán Nagy Ádám Béla Nagy Vivien 111 pont | 40. hely | 100-asok | Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola | Vecsés Gáspár Viktor | Juráskó Márk Litkei Botond Torma Szabolcs 110 pont | 40. hely | Szemfényvesztők | József Attila Általános Iskola | Szigetszentmiklós Liptai Fanni | Dzsiki Bence Komenda Orsolya Szilágyi Gergő 110 pont | 42. hely | Nagy agyas pasasok | József Attila Általános Iskola | Szigetszentmiklós Hegyi Márk Armand | Olajos Remig Batta Bence Görgényi Levente 109 pont | 43. hely | Alsónémedi 4/2 | Széchenyi István Általános Iskola | Alsónémedi Farkas Kristóf | Demeter Lili Szlovicsák Attila Troják Roland 107 pont | 44. hely | Bűvös kockák | Tolnay Lajos Általános Iskola | Inárcs Tóth Boglárka Panna | Bálint Antónia Evelin Szigyártó Zsolt Kristóf Varga Bálint Csongor 107 pont | 45. hely | Sz sss | Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola | Vecsés Nagy Marcell | Petrányi Noémi Radics Anna Várszegi Csongor 106 pont | 46. hely | Okosok | Gyömrői Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Gyömrő Fábián Szabolcs Zsolt | Pataki Zita Pavlyás Benjamin István Ujvári Jázmin 105 pont | 47. hely | Csalafinta | Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola | Abony Zelei Enikő | Menyhárt Edina Dudok Bence Dudok Máté 103 pont | 48. hely | Agymenők | Szigetbecse-Makád Általános Ikskola | Szigetbecse Kiss-Szirmay Félix | Bak Zalán Katona Norbert Michélisz Anna 101 pont | 49. hely | Különös négyes | Blaskovits Oszkár Általános Iskola | Nagytarcsa Dániel Dorka | Deme Dominik Romász Evelin Szűcs Attila 100 pont | 50. hely | Három plusz egy | Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda | Cegléd Ivanyik-Zakaz Jutas | Kökény Kira Pap Petra Kádár Vivien 93 pont | 51. hely | Fejtörők | Gyömrői Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Gyömrő Czipa Alíz | Rácz Léna Rácz Milán Szokola András 90 pont | 52. hely | Waring four | Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola | Abony Petrucz Márton | Matócsi Dénes Dániel Kelemen Ferenc Tamás Fejes Dániel Levente 88 pont | 53. hely | Eszes csajok | Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola | Abony Tóth Liliána | Szabó Lídia Borbála Veres Emese Bevíz Liliána Eszter 86 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Bölcs Bés Bolyais Baglyok | Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós Pál Péter | Simon Bálint Budaházy Béla Szabó Máté 148 pont | 2. hely | A Galaxis örzői | Fáy András Református Általános Iskola és AMI | Gomba Béres Eszter | Darabos Zsombor Elek Attila Fényes Gréta 128 pont | 3. hely | Számkirály | Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós Bácsi Dániel | Binger Nikolett Denke Réka Domán Alex 127 pont | 4. hely | Logikai gladiátorok | Csömöri Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Lefánti Vilmos | Bárdos Márton Úr Boglárka Tóth Filadelfia 127 pont | 4. hely | Számvadászok | Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda | Cegléd Rajta Adolf | Nyíri Ádám Gál Bence Antoni Dániel 127 pont | 6. hely | Hármas csillag | Kossuth Lajos Gimnázium | Cegléd Kirsch Janna Kincső | Kuthy Boglárka Sasvári Angelika - 126 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Anonymus | Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós Marsi Ádám | Palóczi Dániel Zala Kristóf Kolba Kata 123 pont | 8. hely | Szorgos hangyák | Szigetbecse-Makád Általános Ikskola | Szigetbecse Gosztonyi Olivér | Baranyák Vendel Majoros Ádám Szöllősi Hajnal 123 pont | 9. hely | Einstein Fiókák | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Halásztelek Csordás Dóra | Hoffmann Viktor Magyar Bálint Szerényi Petra 119 pont | 10. hely | Jövök Megyek Matekozok | Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós Mező Panna | Benyovszky Gyöngyvér Dávid Gerda Tóth Ádám 119 pont | 11. hely | Zseni palánták | Csömöri Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Bakó Dorina | Bálint Réka Deák Gábor Katona Botond 116 pont | 12. hely | Kész Ész | Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós Fodor Attila | Fodor Dávid Lengyel Dániel Soós Regina 114 pont | 13. hely | Bolyhos Nyuszik | Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós Györök Ákos | Jeney Ákos Ladányi Barnabás Pázmándi Levente 113 pont | 14. hely | Agymenők | Fáy András Református Általános Iskola és AMI | Gomba Bereczki Enikő | Lakatos Réka Major Eszter Soós Szilvia 108 pont | 14. hely | Matekfaló Manók | Kiskunlacháza-Áporka Általános Iskola és EGYMI | Kiskunlacháza Fazekas Vanda | Kardos Anna Krizsik Dávid Varga Flóra 108 pont | 16. hely | Zseni palánták gimiből | Kossuth Lajos Gimnázium | Cegléd Elekes Réka | Koncsik Ella Kovács Alíz Takács Viktória 107 pont | 17. hely | Kóka53 | Kossuth Lajos Általános Iskola | Kóka Horváth János | Lantos Zsombor Pap János Törőcsik Anna 106 pont | 18. hely | Mega Nagy Agy | Petőfi Sándor Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium | Vecsés Záhonyi Anna | Záhonyi Bori Pesti Geiger Viktor Molnár Levente 105 pont | 19. hely | Pittner5 | Pittner Dénes Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Péteri Molnár Gergő | Csonka Boglárka Bálint Domonkos Czinege Regina 104 pont | 20. hely | Valakik | Csömöri Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Szeltner László | Zakócs János Kozma Zsófia Kis Florentina 102 pont | 21. hely | Matek harcosok | Kossuth Lajos Gimnázium | Cegléd Ádám Bence | Bordás Máté Ecseri Ákos Sipos Tamás 99 pont | 22. hely | Kockák | József Attila Általános Iskola | Szigetszentmiklós Márai Kende | Dávid Balázs Vajler Martin Németh Levente 97 pont | 22. hely | Számológép | Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós Veréb Dávid | Sándor Tamás Szabó Máté Feller Dénes 97 pont | 22. hely | Száműzöttek | Fáy András Református Általános Iskola és AMI | Gomba Beck János | Benkő Anna Csordás Bertold Lajti Levente 97 pont | 22. hely | Szuper Csajok | Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda | Cegléd Petrányi Emese | Petrányi Nóra Dobos Zsófi Tóth Eszter 97 pont | 26. hely | Aranycsapat | Hunyadi János Általános Iskola | Dunaharaszti Bányik Benjámin | Gyuricza László Németh Bálint Samu Levente 95 pont | 26. hely | MKH | Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola | Vecsés Balog Eszter | Gyulai Szonja Juhász Kristóf Tóth Konrád 95 pont | 28. hely | Csillagok | Széchenyi István Általános Iskola | Alsónémedi Porpáczi Gilbert | Nagy Gergő Czeróczki Jenifer Horváth Blanka 95 pont | 29. hely | Matemacikák | Tolnay Lajos Általános Iskola | Inárcs Demeter Lili | Kovács Dominik Takács Emma Török Norina 94 pont | 29. hely | Számtörők | Petőfi Sándor Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium | Vecsés Halla Petra | Teraváginov Virág Pesti Bence Néráth Nóra 94 pont | 29. hely | Szárnyas tehenek | Csömöri Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Vas Gergő | Szanyi Dominik Gáspár Bernát Donáth Gergő 94 pont | 32. hely | Aszteroidák | Blaskovits Oszkár Általános Iskola | Nagytarcsa Dudás Dániel | Csomós Csenge Koncz Virág Vigh László Péter 94 pont | 33. hely | Feláldoz6ók | Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda | Cegléd Horváth Dániel | Juhász András Nagy Csaba Pálfalvi Márton 92 pont | 34. hely | Gepárdok | Blaskovits Oszkár Általános Iskola | Nagytarcsa Bányai Kitti Kincső | Krantz Abigél Sára Rácz Katalin Tóth-Bagi Anna 91 pont | 34. hely | Nagyoko-sokk | Általános lskola | Ecser Nagy Bence | Uzonyi Levente Urr Lilla Tőkés Anna 91 pont | 34. hely | Ötödölő | Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és AMI | Tápiószecső Lengyel Milán | Lengyel Kristóf Kovács Anna Palotai Tamás 91 pont | 34. hely | Üstökös | Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós Merész Flóra | Lukács Adrienn Zölley Hanna Sóti Laura 91 pont | 38. hely | Fehér Tigrisek | Blaskovits Oszkár Általános Iskola | Nagytarcsa Angeli Anett | Lahó Martina Rohonczi Kevin Tatár Krisztián 90 pont | 39. hely | Csipet-csapat | Kazinczy Ferenc Ált. és Műv. Iskola | Bugyi Brutyó József | Egyed Dominik Hamvai Balázs Nagy Dominik 89 pont | 39. hely | Tíz kocka Milka | Csömöri Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Barna Eszter | Naményi Fanni Andrejkovics Marcell Rajna Péter 89 pont | 41. hely | Matekzsenik | Tessedik Sámuel Általános Iskola | Albertirsa Erős Bernadett | Fülöp Levente Ivanics Adrienn Pataki Noémi 88 pont | 42. hely | Okosok | Széchenyi István Általános Iskola | Alsónémedi Nyárádi Dorina | Jobbágy Anita Rapcsányi Bence Galambos Fruzsina 88 pont | 43. hely | Manik | Tolnay Lajos Általános Iskola | Inárcs Gondás Jázmin | Hasznosi Bence Jagamos Márk Surányi Dániel 87 pont | 44. hely | Lekváros, mogyorós kecskék | Csömöri Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Farkas Andor Döme | Gerő Bernát Szabó Dóra Karácsony Luca 86 pont | 44. hely | Matekügynökök | Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós Szemán Dorottya | Prekop Adél Henter Fanni Péter Virág 86 pont | 46. hely | Matek-Kosok | Kossuth Lajos Gimnázium | Cegléd Banai Gellért | Baranyi Tibor Józsa Csaba Ócsai Máté 85 pont | 47. hely | Kitűnő Tanulók | Hunyadi Mátyás Általános Iskola | Halásztelek Al-Ariki Mariam Mohamed | Hódosi Enikő Kovács Noel Török Zsolt Bendegúz 85 pont | 48. hely | Matekász | Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola | Abony Varga Lőrincz | Palásti Ákos Antal Kristóf - 83 pont | 49. hely | Matazsenik | Csömöri Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Balogh Bertalan | Kovács Balázs Ertl Domos Nagy Norbert 82 pont | 49. hely | VCS | Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola | Cegléd Sárkány Norton Alex | Zelenka Roland Török Gergő Orlov Ambrus Szabolcs 82 pont | 51. hely | A nagy négyes | Hunyadi János Általános Iskola | Dunaharaszti Földesi Zsuzsa | Halák Csenge Iványi Zsófia Szalay Lili 81 pont | 51. hely | Újoncok | Kazinczy Ferenc Ált. és Műv. Iskola | Bugyi Balázs Fanni | Bencze Regina Fekete Lajos Szabó Júlia 81 pont | 53. hely | Matek 88 | Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola | Abony Gáspár Vivien | Falusi Péter Benedek Gulyás Norbert - 80 pont | 54. hely | Egyszerű-nagyszerű | Hunyadi János Általános Iskola | Dunaharaszti Juhász Annamária | Klementisz Dorina Nádas Luca Nemes Zsófia 79 pont | 54. hely | Kóka52 | Kossuth Lajos Általános Iskola | Kóka Lantos Bence | Papp László Torba Dániel Tóth Balázs 79 pont | 56. hely | Agyak | Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola | Vecsés Fadhle Helmi | Járai Bernadett Takaró Dániel - 79 pont | 56. hely | Észbook | Csömöri Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Papp Gergely | Jelenovszki Mihály Szederkényi Marcell - 79 pont | 58. hely | Törpokosok | Általános Iskola | Farmos Janoch Péter Sándor | Matula Márton Tóth Zsófia Vankó Eszter 78 pont | 59. hely | Sündisznók | Kossuth Lajos Gimnázium | Cegléd Naggyőr Anna | Sármán Antónia Szamosi Antónia Tóth Tímea 76 pont | 60. hely | Lángészek | Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola | Abony Kovács Benedek | Fehér Levente Abonyi Zsanna Király Liliána 76 pont | 61. hely | Teknősök | Blaskovits Oszkár Általános Iskola | Nagytarcsa Fülöp Rita | Fridman Edit Jakovác Réka Oszlács Bence 75 pont | 62. hely | FL | Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola | Cegléd Kocsis Maja | Sárkány Flóra Prumek János Oldal Zoltán Levente 75 pont | 62. hely | Vidorok | Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola | Szigethalom Csősz Márton | Csősz Zoltán Leveleki György Pintér Olivér 75 pont | 64. hely | Arany csapat | Általános lskola | Ecser Vámos Bogi | Gál Eszter Sztancsik Petra Demián Mónika 71 pont | 65. hely | Kóka51 | Kossuth Lajos Általános Iskola | Kóka Harris Éva | Jakab Janka Morafcsik Zsófia Széles Anikó 70 pont | 65. hely | Okos TALAME | Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola | Abony Török Anna | Angyal Milán Lukács Eszter - 70 pont | 65. hely | Százasok | Hunyadi János Általános Iskola | Dunaharaszti Barna Dóra | Kenéz Diána Sinkó Janka Varga Virág 70 pont | 68. hely | Matek zsenik | Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola | Vecsés Szász Imre | Kuczi Levente Kuczi Levente - 69 pont | 69. hely | lányok | Árpád Fejedelem Általános Iskola | Ráckeve Pongrácz Lili | Orbán Anna Mátrai Blanka Balogh Zsófia 69 pont | 69. hely | Rubik kocka | Csömöri Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Tapolcsányi Dóra | Hetesi Zsófia Galambos Emma Krekács Réka 69 pont | 71. hely | PDPD | Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola | Cegléd Petrók Szonja Magdolna | Pásztor Tamara Dobos Petra Dobos Vanessza Vivien 65 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Négylevelű lóhere | Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola | Vecsés Fadhle Amna | Fekete Bendegúz Kovács Dóra Lővei Balázs 174 pont | 2. hely | Agymenők | Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós Gyüre Anna | Jakab Noémi Kaminszki Romina Kovács Zsófia 159 pont | 3. hely | Málnácskák | Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós Nagybányai-Nagy Anna | Pálinkás Maja Szabó Zsófia Szilágyi Dorka 147 pont | 4. hely | Rubik kocka | Hunyadi János Általános Iskola | Dunaharaszti Csapi Zsófia | Gráf Ádám Hegedüs Andor Török Lilla 144 pont | 5. hely | Prérikutyák | Blaskovits Oszkár Általános Iskola | Nagytarcsa Baranka Gergely | Hevesi Balázs Szabó Ádám - 143 pont | 6. hely | 2HD+HL+KK=MATEK | Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós Haszán Levente | Horváth Máté Dániel Hunyady Domonkos Kiss Kíra 142 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | VITA SZELE | Református Általános Iskola | Cegléd Dávid Virág Maja | Fülöp Tamás Szegedi Dániel Gergő Tóth Levente László 140 pont | 8. hely | Csajok az ászok | Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós Czirják Zoé | Székely Kata Poncsák Kincső - 137 pont | 9. hely | LáMatek | Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós Budai-Kovács Marcell | Bege Máté Pintér Levente Tassy Ádám 134 pont | 10. hely | Esélytelenek | Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda | Cegléd Szűcs Noémi | Vasas Virág Szepesi Tibor Horváth Dániel 133 pont | 11. hely | Refi 6.m | Református Általános Iskola | Cegléd Balázs Alexandra | Gáspár Tamás Monori Márk Tóth Hajnalka 130 pont | 12. hely | Arany | Kossuth Lajos Gimnázium | Cegléd Jaziniczky Bence | Szalay Tamás Tulik Áron Zsadányi Dániel 129 pont | 13. hely | Négyes fogat | Széchenyi István Általános Iskola | Alsónémedi Benkó Bernadett | Lukácsi Gergő Bálint Zoltán Várhegyi Dorina 127 pont | 14. hely | Közös nevező | Gyömrői Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Gyömrő Benczur Tibor | Kenyó Kristóf Piricz Barna Piszár László 126 pont | 15. hely | Tudós Baglyok | Kiskunlacháza-Áporka Általános Iskola és EGYMI | Kiskunlacháza Markó Rebeka | Mészáros Vivien Némedi Tóth Zoltán Orbán Elvira 126 pont | 16. hely | 6-os Kockák | Kiskunlacháza-Áporka Általános Iskola és EGYMI | Kiskunlacháza Bakó Tamás | Mráz Benő Samu Vanda Weidinger Csenge 125 pont | 16. hely | Számbanditák | Széchenyi István Általános Iskola | Alsónémedi Rácz Dávid | Balázs Bence Troják Arnold Kotán Tímea 125 pont | 18. hely | Furfangos Matekosok | Általános Iskola | Farmos Barad Henriett | Csákó Eszter Mogyoró Péter Albert Molnár Martin 123 pont | 19. hely | Tutti frutti | József Attila Általános Iskola | Szigetszentmiklós Vass Martin | Takács Botond Haár Bence Hadarits Tamás 123 pont | 20. hely | Csillag | Kossuth Lajos Gimnázium | Cegléd Bakonyi Szabolcs | Németh Máté Serfőző Dzsennifer Takács Dávid 118 pont | 21. hely | Spongyabob | Csömöri Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Fábik Balázs | Banka Bálint Nagy Roland Kántor Alma 118 pont | 22. hely | Hatodikos matekzsenik | József Attila Általános Iskola | Szigetszentmiklós Nagy Orsolya | Engelbrecht Anna Fekete István Köber Márton 117 pont | 23. hely | Virágok | Tolnay Lajos Általános Iskola | Inárcs Fejős Bernadett | Szabó Dominika Szalai Kristóf Tóth András 116 pont | 24. hely | Csillámpóni | Csömöri Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Medve Zsófia | Bohus Enikő Deák Dániel Presenszki Ádám 114 pont | 24. hely | Matek All-Stars | Ady E Általános Iskola | Gyál Czinege Réka | Koller Dávid Osztényi Ágota Veres Viktor 114 pont | 26. hely | MatAgy | Általános lskola | Ecser Erdélyi Zoltán | Héjja Gergő Homonnai Mihály - 111 pont | 27. hely | Matodikosok | Általános lskola | Ecser Bódis László | Csúri Bence Nagy Kende - 111 pont | 28. hely | Logikázók | Tessedik Sámuel Általános Iskola | Albertirsa Balog Adrienn | Fazekas Gergő Halmai Anna Lakatos Tibor 110 pont | 29. hely | Számreflexesek | Halászy Károly Általános iskola | Ócsa Borbély Bence | Papp Tamás Halenkár Marcell Rózsa Anna 110 pont | 30. hely | 4 Ász | Fáy András Református Általános Iskola és AMI | Gomba Balázs Mihály | Fekete Máté Maczkó Bálint Ötvös Benjámin 109 pont | 31. hely | Batyi6 | Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós Kovács Mátyás | Dél Antal Fazekas Tamás - 108 pont | 32. hely | A-SOKK | Gubányi Károly Általános Iskola | Pilis Molnár Vilmos | Fodor Helena Pál Kristóf Czirbesz Nikoletta 107 pont | 32. hely | Pittner6 | Pittner Dénes Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Péteri Szilágyi Anna | Szilágyi Gergely Szilágyi Tamás Bognár Márió 107 pont | 34. hely | A négy Pitagorasz | Halmi Telepi Általános Iskola | Vecsés Katona Alexandra | Kordás Levente Sándor Radóczi Barna Vetró Bernadett Lilla 103 pont | 35. hely | Pi-Pi-k | Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós Tari Petra | Pálfi Kincső Potos Virág Lili - 103 pont | 36. hely | Hat a negyediken | Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és AMI | Tápiószecső Juhász Vanda | Lesti Dániel Tóth Gréta Tóth Leila 101 pont | 37. hely | Kóka61 | Kossuth Lajos Általános Iskola | Kóka Balázs Barnabás | Lantos Attila Szabó Lóránt Zemen Gergő 101 pont | 38. hely | Törp Erősök | Szigetbecse-Makád Általános Ikskola | Szigetbecse Spátay Sára | Répás Emese Mészáros Dominik Vörös Attila 100 pont | 39. hely | Humoros matekosok | József Attila Általános Iskola | Szigetszentmiklós Bach Tímea | Kereki Anna Kossuth Nóra Abrous Mirjam 99 pont | 40. hely | Inárcsi zsenik | Tolnay Lajos Általános Iskola | Inárcs Hering Veronika | Horváth Luca Rónaszéki Péter Szabó Zétény 99 pont | 41. hely | Csillám Lámák | Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda | Cegléd Hornyik Orsolya | Szabó Amanda Szmerka Anna Ádori Orsolya 98 pont | 42. hely | Mátrix | Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola | Szigethalom Balázs Bence | Kohut Bianka Mikoleczky Attila Szász Beatrix 96 pont | 43. hely | Csodacsibék | Csömöri Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Rajna Enikő | Selyem Benjamin Nagy Dávid Rosenberger Máté 95 pont | 44. hely | 4negyed | Petőfi Sándor Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium | Vecsés Mezőfi Babett | Őszi Zalán Incze Patrik Gál Balázs 95 pont | 45. hely | Kivonó Kommandó | Általános Iskola | Farmos Czokoly Bálint | Hanka Enikő Prága Péter Tóth László Bendegúz 92 pont | 46. hely | Einstein Girls | Petőfi Sándor Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium | Vecsés Molnár Anna | Gerőly Rebeka Barthel Dominika Gyebnár Réka 92 pont | 47. hely | Bíró | Bíró Lajos Általános Iskola | Szigetszentmiklós Boross Csaba | Fehér Dániel Gortva Ádám Szántó Becz Erik 92 pont | 48. hely | Király négyes | Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola | Abony Kökény Lénárd | Pataki Benjámin Diós Szabolcs Nyuli Fanni 91 pont | 49. hely | A logika szakértői | József Attila Általános Iskola | Szigetszentmiklós Farkas Krisztina | Szabó Fanni Páczai Petra Ki Rebeka 91 pont | 49. hely | Kóka62 | Kossuth Lajos Általános Iskola | Kóka Berla Dániel | Lázár Lóránt Lénárt Ádám Szeremi Klaudia 91 pont | 51. hely | INTO6 | Tolnay Lajos Általános Iskola | Inárcs Ádám László | Tóth Bernadett Szabó Szonja Vasas Veronika 89 pont | 52. hely | Eszesek | Halászy Károly Általános iskola | Ócsa Gyarmati Martin | Bálint Bence Nagy András Mészáros Klaudia 88 pont | 52. hely | Extrém Kecskék | Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda | Cegléd Kovács Roland | Mákos Norbert Tótin Patrik Ságodi Nándor 88 pont | 52. hely | PARK | Református Általános Iskola | Cegléd Csizmadia Panna Rita | Fekete Ramóna Kosztolányi Kitti Vigh Anna Ida 88 pont | 55. hely | Okoskák | Kazinczy Ferenc Ált. és Műv. Iskola | Bugyi Glázer Patrik | Csókó Nataniel Herczeg Bálint Szentgyörgyi Zénó 86 pont | 56. hely | Jó matekosok | Kazinczy Ferenc Ált. és Műv. Iskola | Bugyi Árpási Zalán | Csizmadia Gábor Farkas István Juhász Szabolcs 86 pont | 57. hely | Conchita csillámpónik | József Attila Általános Iskola | Szigetszentmiklós Lakatos Csaba | Réső-Ensel Nikolett Szalai Dorina Eiselt Vivien 85 pont | 57. hely | tudósok | Árpád Fejedelem Általános Iskola | Ráckeve Rácz Csaba | Erdős Anna Melczer Zsófia Joó Réka 85 pont | 59. hely | Matekosok a negyediken | Halászy Károly Általános iskola | Ócsa Birkás Katalin | Farkas Tamás Lázár Zalán Kánai Attila 85 pont | 60. hely | Szupercsapat | Kiskunlacháza-Áporka Általános Iskola és EGYMI | Kiskunlacháza Adonyi Richárd | Horváth Kristóf Őrsi Anett Povenszki Ákos 83 pont | 61. hely | Matekos csajok | Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola | Abony Kovács Adrienn | Urbán Kata Kiss Nóra Kókai Zsuzsanna 83 pont | 62. hely | Kockák | Petőfi Sándor Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium | Vecsés Halmai Roland | András Ádám Fazekas Ákos Ruscsák Dávid 82 pont | 63. hely | Tibáréli | Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola | Vecsés Fehér Tibor | Kiss Réka Pokorni Lili Zalay Bálint 79 pont | 64. hely | Hatos Osztag | Általános Iskola | Farmos Fehér Jakab | Kasza Luca Fanni Plavecz Katrin Tóth Boglárka 77 pont | 65. hely | MMMV | Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola | Cegléd Mezei Szabolcs | Lakos Valter Veres József Máté Mikus Simon 74 pont | 65. hely | Super Girls | Halmi Telepi Általános Iskola | Vecsés Csiszér Bernadett | Gorzó Lili Simon Anikó Vatai Mercédesz 74 pont | 67. hely | Bé-Bé-Bééé | Gubányi Károly Általános Iskola | Pilis Szegvári Bence | Cséke Bianka Jávorcsik Réka Kacsics Hanna 62 pont | 68. hely | Szorzandó Szépségek | Fáy András Református Általános Iskola és AMI | Gomba Gáspár Nadin | Szegedi Boglárka Szijártó Vanessza Vári Bianka 56 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Egy falat fal | Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola | Abony Soós Petra | Abonyi Kata Virág Dóra Kiss Alexandra 122 pont | 2. hely | Közös nevezők | Széchenyi István Általános Iskola | Alsónémedi Kiss Miklós | Józan Levente Porpáczi Filibert Nagy Nándor 119 pont | 3. hely | 4 fogaskerék | Csömöri Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Kővári Alexander | Szabó Gergő Lukács Ádám Bakonyi Zsombor 118 pont | 4. hely | Négy a négyzeten | Hunyadi János Általános Iskola | Dunaharaszti Bakos Rita | Bujna Vivien Dorogsághy Levente Rácz Dominik 116 pont | 5. hely | Kockasajt | Fáy András Református Általános Iskola és AMI | Gomba Dóra Zoltán | Herman András Tamás Domán Tőzsér Krisztián 116 pont | 6. hely | Kecskék | Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Tápiógyörgye Jablonkay Tamás | Kamuti Levente Miskolczi Alexandra Molnár Milán 112 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Facsigák | Petőfi Sándor Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium | Vecsés Papp Csaba | Kovács Péter Dienes Nikolett Hegedűsanett 110 pont | 8. hely | Kóka71 | Kossuth Lajos Általános Iskola | Kóka Juhász Judit | Lantos Balázs Szabó Gergő Szekeres Patrik 110 pont | 9. hely | Refi 7.b | Református Általános Iskola | Cegléd Molnár Marcell | Nyitrai Regina Szele Nóra Varga Bernadett 105 pont | 10. hely | FOCI-KLUB | Kubinyi Ágoston Általános Iskola | Tápiószentmárton Brindza Martin | Brindza Máté Kovács Roland Tóth Kornél 102 pont | 11. hely | Mókusok | Csömöri Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Marosi Eszter | Janda Hajnalka Hermann Lili Takács Máté 101 pont | 12. hely | Számlálók | Gyömrői Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Gyömrő Bakonyvári Mónika | Juhász Ákos Piszár András Szántai Balázs 101 pont | 13. hely | Kóka73 | Kossuth Lajos Általános Iskola | Kóka Gazsi Dominik | Lutischan László Tóth Bálint Varga László 100 pont | 14. hely | Rendben.szia | Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda | Cegléd Simon Réka | Takács Kata Győr Fanni Kernács Lilla 98 pont | 15. hely | RAFK-ÓSOK | Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és AMI | Tápiószecső Almási Balázs | Fejős Lili Kun Milán Raisinger Vivienn 98 pont | 16. hely | Okos Tónik | Általános lskola | Ecser Csizmadia Lilla | Kossuth Erika Nagy Flóra Demián Imre 97 pont | 17. hely | Menő Manók | Szigetbecse-Makád Általános Ikskola | Szigetbecse Feigl Gábor | Kovács Janka Benczúr Benjámin Sujt Kaludia 96 pont | 18. hely | Pingvinek | Tessedik Sámuel Általános Iskola | Albertirsa Dávid Richárd | Lőrincz Ádám Sárosi Attila Tóth Fábián 94 pont | 19. hely | Mester Négyes | Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda | Cegléd Mellár Dóra | Szarvas Natália Juhász Gréta Búcsús Nelli 94 pont | 20. hely | Légy | Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda | Cegléd Gabona Dávid | Bádenszki Viktor Simon Csaba Csiszár Péter 92 pont | 21. hely | Supra 13 | Tolnay Lajos Általános Iskola | Inárcs Sárai Vivien | Szabados Bence Takács Ábel Verba Letícia 91 pont | 22. hely | Kóka72 | Kossuth Lajos Általános Iskola | Kóka Bíró Boglárka | László Laura Pap Noémi Tóth Gréta 91 pont | 22. hely | Matek-klán | Petőfi Sándor Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium | Vecsés Gőz Anett | Gőz Nóra Halgas Máté Virág Zsófia 91 pont | 24. hely | Észbontók | Református Általános Iskola | Cegléd Kancsár Emese | Bálint Anna Oláh László Spingár Vivien 89 pont | 25. hely | A tudás hatalom | Csömöri Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Bóday Ábel | Horváth Alexander Luca András Szabó Attila 89 pont | 26. hely | Fantasztikus hármas | Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola | Abony Lendvai Zalán | Fekete Fanni Polyák Laura Petra - 89 pont | 27. hely | Materminátorok | Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola | Cegléd Klément Márton | Szabó Ákos Pipicz Ádám Imregi Bence 86 pont | 28. hely | Nagy számok | Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola | Cegléd Koncz Benő | Ecser Ádám Magyar Bence Jónás István 85 pont | 29. hely | Humán | Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola | Cegléd Veres Viktória | Vágó Sándor Tóth Domonkos Kalló Viktor 83 pont | 30. hely | Kutluki | József Attila Általános Iskola | Szigetszentmiklós Tóth Réka | Kenéz Fanni Mayer Laura Karsádi Réka 83 pont | 31. hely | okoskák | Árpád Fejedelem Általános Iskola | Ráckeve Ács Nóra | Kovács István Szilágyi Bence - 82 pont | 32. hely | Kockák | Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Tápiógyörgye Bozóki Boldizsár | Petró Krisztián Petrovics Dávid Vágány Dániel 80 pont | 32. hely | Nagyokosok | Kiskunlacháza-Áporka Általános Iskola és EGYMI | Kiskunlacháza Balla Dominik | Bánkuti Dániel Császár Kitti Gulyás Ádám 80 pont | 34. hely | Algebrai csapat | Kazinczy Ferenc Ált. és Műv. Iskola | Bugyi Beke Panna | Lacza Balla Osváth Balázs Mezei Tímea 79 pont | 35. hely | Family Guy | Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola | Vecsés Illés Balázs | Hamvas Tamás Sági Bálint Várszegi Balázs 76 pont | 36. hely | Mátrix elemek | Ceglédberceli Eötvös József Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Ceglédbercel Kovács Krisztián | Nyíri Krisztián Törőcsik Tibor Varga Csaba 74 pont | 36. hely | Villamoskerék pumpálók | József Attila Általános Iskola | Szigetszentmiklós Deák Barbara | Túri Eszter Agócs Vince Bálint Krisztián 74 pont | 38. hely | Jó matekosok | Kazinczy Ferenc Ált. és Műv. Iskola | Bugyi Bencze Bettina | Csókó Fanni Lacza Fanni Vass Roland 73 pont | 39. hely | Algebrai zsenik | Kazinczy Ferenc Ált. és Műv. Iskola | Bugyi Bai Noémi | Erdei Klaudia Versegi Vivien Végh Antónia 71 pont | 40. hely | Pittner7 | Pittner Dénes Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Péteri Bognár Ádám | Farnas Anna Nyári Bianka Sztupa Ágnes 67 pont | 41. hely | Pavibeno | Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola | Vecsés Dobos Noémi | B.Nagy Krisztián Hok Bence Kányi Vikica 66 pont | 42. hely | Hetedik a köbön | Blaskovits Oszkár Általános Iskola | Nagytarcsa Kovács János | Kincses Alexandra Noémi Szőke Szemirámisz Tóth László Máté 63 pont | 43. hely | " A Csapat" | Csömöri Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Buriusz Csenge | Tóth Noémi Valter Veronika Vereszky Nóra 60 pont | 43. hely | " Mókuskák" | Csömöri Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Daruka Evelin | Kovács Petra Szabó Gabriella - 60 pont | 43. hely | Naprendszer | Csömöri Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Bakonyi Máté | Berkes Dávid Mészáros Márk - 60 pont | 46. hely | Tudorok | József Attila Általános Iskola | Szigetszentmiklós Hadházy Kadosa | Simon Domonkos Svajda Gyula Pócsfalvi Gergely 56 pont | 47. hely | Fc Bőrszalonna | Tolnay Lajos Általános Iskola | Inárcs Hackl Vivien | Kovács Nelli Prigyeni Dániel Rizmajer Máté 54 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Medvehagyma | Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós Borsi Szilárd | Móri Máté Raisz Olivér Horváth Csaba 137 pont | 2. hely | Batyi7 | Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós Wegenast Péter | Dorogi Márk Csipán Kristóf Vadász Márton 119 pont | 3. hely | Csapat kettő | Kossuth Lajos Gimnázium | Cegléd Békési Dániel | Kirsch Buda Koppány Pataki Márk Zsolt Tulik Bálint 114 pont | 4. hely | Csillámpónik | Ady Endre Gimnázium | Ráckeve Horváth Matilda | Kosztyi Kata Sági Dorina Szarka Zsófia 113 pont | 5. hely | Számvágók | Ócsai Bolyai János Gimnázium | Ócsa Bocskai Bettina | Géczi Gergő Lovas Ádám Kruppa Viktória 105 pont | 6. hely | Számfalók | Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós Árki Gergő | Bercsényi Gábor Gulybán Balázs Soós Tamás 103 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Csapat egy | Kossuth Lajos Gimnázium | Cegléd Batizi Ádám Sándor | Major László Papp Zsombor Vrabecz Márton Bendegúz 101 pont | 8. hely | Számkirályok | Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós Zala Virág | Szekeres Rebeka Vajtai Sára Horváth Csaba 100 pont | 9. hely | Gólyák | József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola | Monor Dosztál Ivett | Magda Tünde Szerényi Emese Tönköly Dorina 98 pont | 10. hely | No Name | Ócsai Bolyai János Gimnázium | Ócsa Beke Norbert | Dommers Alexandra Implom Viktor Suta Zsuzsanna 97 pont | 11. hely | Csapat három | Kossuth Lajos Gimnázium | Cegléd Boros Boglárka | Ecseri Dóra Krizsány Csenge Emese Obrácz-Nagy Anna Csenge 97 pont | 12. hely | Hatványok | József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola | Monor Bognár Imola | Mikla Frida Ligeti Sebestyén Bendegúz Gál Nóra 95 pont | 12. hely | Pókmalac | Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós Telek Martin | Tóth László Prihoda Armand Somorjai Bálint 95 pont | 14. hely | BFKV | Ócsai Bolyai János Gimnázium | Ócsa Bikkes Katica | Farkas Kinga Kiss Dániel Varga Krisztina 92 pont | 15. hely | Farkasok | Ady Endre Gimnázium | Ráckeve Győri Kamilla | Jakab Brigitta Szöllősi Gréta Végh Csongor 90 pont | 16. hely | Krumpligumók | Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós Tornyos Kata | Novák Jázmin Szudárovics Janka Mészáros Emese 90 pont | 17. hely | Csapat négy | Kossuth Lajos Gimnázium | Cegléd Ecseri Dalma Teodóra | Gupcsi Eszter Dorottya Rácz Anna Szaniszló Eszter Anna 83 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős nekemnyóc | Tolnay Lajos Általános Iskola | Inárcs Kelemen András | Tóth Levente Vinkovics Réka Béki Tibor 152 pont | 2. hely | Nincs Név | Csömöri Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Szabó Vivien | Szabó Bence Vereszki Dorka Galambos Eszter 144 pont | 3. hely | Hatványmanók | Tessedik Sámuel Általános Iskola | Albertirsa Haszon Attila | Németh Tamás Sándor Viktor Szikszai Márk 141 pont | 4. hely | Pittner8 | Pittner Dénes Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Péteri Bakos Szabolcs | Simonovics Dani Szlivka Balázs Tarjányi Csaba 137 pont | 5. hely | Harci Kecskék | Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda | Cegléd Szepesi Zoltán | Sassupe Viktor Árvai Pál Bezzeg Marcell 136 pont | 6. hely | Kecskevadászok | Csömöri Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Nickman Sára | Bartos Eszter Vella Kristóf Bokor Márk 131 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Csillámkoboldok | József Attila Általános Iskola | Szigetszentmiklós Rápolti Zsolt | Móró Viktória Molnár Boglárka Mercz Karina 131 pont | 8. hely | Error | Blaskovits Oszkár Általános Iskola | Nagytarcsa Naményi Péter | Baranka Kristóf - - 130 pont | 8. hely | Gubás Garabonciások | Gubányi Károly Általános Iskola | Pilis Tóth Richárd | Pércsi Levente Jankovics Péter Terjei Norbert 130 pont | 10. hely | Két kocka | Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola | Vecsés Rádai Ronald | Vághi Levente - - 130 pont | 11. hely | Fejtörtető Törtek | Kiskunlacháza-Áporka Általános Iskola és EGYMI | Kiskunlacháza Adonyi Marcell | Foki Vilmos Kosztolányi Ákos Némedi-Tóth Zsuzsanna 127 pont | 11. hely | MATEK KEDVELŐK | Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola | Albertirsa Fógel Benjámin | Kerekes Gyula Motyovszki Noémi Uherkovich Gál 127 pont | 13. hely | KiVi és Társai | Bartók Béla Általános Iskola | Gyál Kemenczei Máté | Kiegel Vivien Pardi Kitti Perci Tamás 126 pont | 14. hely | Matek Pogácsák | Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola | Vecsés Gyöngyösi Árpád | Hacskó Viktória Mogyorósi Gergő Pongó Nikolett 124 pont | 15. hely | HFSD | Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola | Cegléd Hartyáni Nándor | Farkas Gergő Szarka Gergő Dinyák Dániel 124 pont | 16. hely | Dagobert bácsi | Csömöri Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Miklós Patrik | Szakter Balázs Barna Bálint Takács Zoltán 124 pont | 16. hely | Matekguruk | Fáy András Református Általános Iskola és AMI | Gomba Bagó Dóra | Lovas Jenő Dániel Nagy Patrik Wasylkovicz Kincső Kiara 124 pont | 18. hely | Kurucz | Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola | Cegléd Gyikó Roland Dávid | Kurucz Ádám Lemnyi György Balaska Roland 122 pont | 19. hely | ugyismegnyerjük | Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda | Cegléd Rozsnyai Bence | Fejér Norbert Szívós Tamás Szőke Erik 120 pont | 20. hely | Baró Bárók | Református Általános Iskola | Cegléd Apró Márk | Csibor Balázs Monori Zoltán Sziládi Róbert 119 pont | 21. hely | Nekem8 | Petőfi Sándor Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium | Vecsés Halgas Anna | Székely Norbert Kovács Evelin Csiki Zsófia 119 pont | 22. hely | Műveleti1-ség | Petőfi Sándor Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium | Vecsés Helács Márk | Kabucz Áron Malya Márk Vida Laura 117 pont | 23. hely | Szilágyi | Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola | Cegléd Szilágyi Fruzsina | Molnár Zoltán Hajas Attila István Horváth Gergő Zsolt 111 pont | 24. hely | Mátrixok | Kazinczy Ferenc Ált. és Műv. Iskola | Bugyi Farkas Dániel | Csík László Józsa Dániel Kálomista Levente 110 pont | 25. hely | Kóka83 | Kossuth Lajos Általános Iskola | Kóka Fügedi Alexandra | Gregor Eszter Mérész Virág Varró Sára 109 pont | 26. hely | Hétszínvirág | Kubinyi Ágoston Általános Iskola | Tápiószentmárton Cseh Gergő | Czira Lilla Dudok Zsófia Szigedi Hanna 108 pont | 27. hely | MABOMATI | Tolnay Lajos Általános Iskola | Inárcs Isztolyka Ádám | Sápi Martin Ma Maggie Vad Boglárka 105 pont | 28. hely | Kóka81 | Kossuth Lajos Általános Iskola | Kóka Kárpáti Bianka | Lantos Bálint Lantos Panna Morafcsik Márton 104 pont | 29. hely | Team Cyan | Ady E Általános Iskola | Gyál Kiss Nikolett | Sándor Noémi Soóky Zsolt Tamás Zalán 104 pont | 30. hely | Végtelenek | Kazinczy Ferenc Ált. és Műv. Iskola | Bugyi Árpási Emese | Macsek Tamás Izsák Laura Talabér Csenge 102 pont | 31. hely | Pici Puding | Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda | Cegléd Hornyik Dóra | Kis Dominika Laczkó Szimonetta Takács Henrietta 101 pont | 32. hely | Mentális Ragadozók | Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda | Cegléd Görőcs Martin | Dezső Bálint Bóbis Botond Soós Martin 100 pont | 33. hely | Véndiákok | Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és AMI | Tápiószecső Kohajda Evelin | Minkó Nadin Nagy Norina Molnár Lili 98 pont | 34. hely | Csuda csacsik | Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda | Cegléd Mónus Regina | Belső Napsugár Tóth Bettina Varga Flóra 96 pont | 35. hely | Avogadro IQ | Ceglédberceli Eötvös József Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Ceglédbercel Duhaj Áron | Honti Dominika Horváth Dóra Somogyi Márk 95 pont | 36. hely | Lütyő | Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda | Cegléd Gábor István | Józsa István Pintér Roland Rajkort Zsolt 94 pont | 37. hely | Mátrix | Széchenyi István Általános Iskola | Alsónémedi Lukácsi Kata | Grössing Ádám Rózsa Gergő Juhász Bence 93 pont | 38. hely | Tökmind1 | Petőfi Sándor Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium | Vecsés Petrics Márk | Kállai Fanni Szőke Szabolcs Szőke Szabolcs 88 pont | 39. hely | Protonok | Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Tápiógyörgye Kónyár Krisztina | Kovács Richárd Laczkó Klaudia Varga László 87 pont | 40. hely | Sasok | Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda | Cegléd Halász Klaudia | Szakal Szabina Péteri Réka Pál Csenge 85 pont | 41. hely | Gubás Gráciák | Gubányi Károly Általános Iskola | Pilis Ubrankovics Vera | Gyebnár Petra Gábrisch Anita Pálinkás Vivien 81 pont | 42. hely | Tudósok | Kazinczy Ferenc Ált. és Műv. Iskola | Bugyi Farkas Barbara | Kránicz Regina Mészáros Györgyi Tóth Máté 72 pont | 43. hely | Kóka84 | Kossuth Lajos Általános Iskola | Kóka Csábi Laura | Madarász Móric Tóth Emese Ürmös Jószef 71 pont | 44. hely | Szerencse fiai | Szigetbecse-Makád Általános Ikskola | Szigetbecse Szomor Boglárka | Répás László Schmidt Márton Deminger Diána 67 pont | 45. hely | Elektronok | Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Tápiógyörgye Farkas Rebeka | Faragó Luca Pintér Dávid Varró László 66 pont | 46. hely | Kóka82 | Kossuth Lajos Általános Iskola | Kóka Falusi Fruzsina | Laczkó Melinda Takács Gergő Tóth Dorottya 63 pont | 47. hely | Matematikusok | Kazinczy Ferenc Ált. és Műv. Iskola | Bugyi Gál Norbert | Fazekas Erika Kálmán Hanna Tóth Viktória 58 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Matmanók | Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós Antal Ákos | Györök Bendegúz Bagyó Kinga Tinta Dorina 159 pont | 2. hely | Batyi1 | Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós Rédey László | Szabó Áchim Takács Levente Fejes Dániel 152 pont | 3. hely | BarneyStinson és csapata | Ócsai Bolyai János Gimnázium | Ócsa Drevényi Áron | Gedai András Hajdu Ákos Takács Attila 149 pont | 4. hely | Nekem 8 | József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola | Monor Aszódi Vivien | Ujvári Kamilla Kökény Bence Krupa Péter 135 pont | 5. hely | ECCAVÚ<3 | Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós Vajtai Lili | Pál Janka Kormos Anna Tánczos Bianka 134 pont | 6. hely | Batyi8 | Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós Bege Levente | Kovács Martin Gombás Lilla Székely Blanka 132 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Vonatkerék pumpálók | Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós Liptai Dániel | Juhász Máté Hochrein Zalán - 120 pont | 8. hely | Agymenők | Ady Endre Gimnázium | Ráckeve Endrész Máté | Kertész Gábor Koller András Rózsa Norbert 110 pont | 9. hely | KAVINTONOK | Ócsai Bolyai János Gimnázium | Ócsa Poszlovszki Petra | Sedró Renáta Szabó Renáta Tóth Priszcilla 109 pont | 10. hely | Vizicsacsik | Kossuth Lajos Gimnázium | Cegléd Augusztin Zsolt | Banai Szilárd Jakab Levente Szatmári Szilveszter 109 pont | 11. hely | Vasziszdasz | Batthyány Kázmér Gimnázium | Szigetszentmiklós Németh Anett | Rácz Lea Baczynski Petra Kulik Flóra 98 pont | 12. hely | Hétfő | József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola | Monor Molnár Tamás | Lehota Eszter Kovács Nóra Szegedi Boglárka 93 pont | 13. hely | Cukor-falat | József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola | Monor Bognár Boglárka | Pongó Kevin Horváth Luca Magócsi Emese 87 pont | 14. hely | Napharmatcsirkék | Kossuth Lajos Gimnázium | Cegléd Gulyás Maja | Kozma Hanna Mihalicza Laura Nagy Zsófia 83 pont | 15. hely | Számtanúk | József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola | Monor Rajki Nóra | Molnár Márkó Bánházi Enikő Kovács Barbara Mariann 82 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Abony | Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola | Csomorné Nagy Zsuzsanna | Abony | Somogyi Imre Általános Iskola | Feke Miklósné | Albertirsa | Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola | Kerényi Boróka | Albertirsa | Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola | Révész Hajnalka | Albertirsa | Tessedik Sámuel Általános Iskola | Ádám Ildikó | Alsónémedi | Széchenyi István Általános Iskola | Vásárhelyiné Nagy Éva | Cegléd | Kossuth Lajos Gimnázium | Nagy Irén | Cegléd | Kossuth Lajos Gimnázium | Prinz Erna | Cegléd | Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda | Dr. Surányi Dezsőné | Cegléd | Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda | Khin László | Cegléd | Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda | Kólya Mária | Cegléd | Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda | Szulágyi-Kovács Józsefné | Cegléd | Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda | Verebélyi Csilla | Csömör | Csömöri Mátyás Király Általános Iskola | Ligeti Erika | Csömör | Csömöri Mátyás Király Általános Iskola | Merkovics Erzsébet | Dunaharaszti | Hunyadi János Általános Iskola | Bella Lehelné | Dunaharaszti | Hunyadi János Általános Iskola | Drahosné Akócsi Ancilla | Dunaharaszti | Hunyadi János Általános Iskola | Némethné Csoblyó Éva | Dunaharaszti | Hunyadi János Általános Iskola | Sinkó László | Ecser | Általános lskola | Kunné Kántor Katalin | Gomba | Fáy András Református Általános Iskola és AMI | Erdélyiné Buzás Éva | Gomba | Fáy András Református Általános Iskola és AMI | Pongor Zoltán | Gyál | Ady E Általános Iskola | Csinosné Tóvizi Ágnes | Gyömrő | Fekete István Általános Iskola és Szakiskola | Bakosné Járvás Katalin | Inárcs | Tolnay Lajos Általános Iskola | Kiss László | Monor | József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola | Veres Ilona | Nagytarcsa | Blaskovits Oszkár Általános Iskola | Faragóné Bordás Edit | Nagytarcsa | Blaskovits Oszkár Általános Iskola | Reszegey Ágnes | Ócsa | Ócsai Bolyai János Gimnázium | Rózsáné Motkó Edit | Péteri | Pittner Dénes Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Mihalkó Márta | Ráckeve | Ady Endre Gimnázium | Bagyinszkiné Kaló Mária | Ráckeve | Ady Endre Gimnázium | Sáfár Lajos | Szigetszentmiklós | Batthyány Kázmér Gimnázium | Herbayné Dudás Éva | Szigetszentmiklós | Batthyány Kázmér Gimnázium | Hübér Magdolna | Szigetszentmiklós | Batthyány Kázmér Gimnázium | Kozma-Renge Krisztina | Szigetszentmiklós | Batthyány Kázmér Gimnázium | Szerticsné Pinczés Mária | Szigetszentmiklós | Batthyány Kázmér Gimnázium | Tempfli Ágota | Szigetszentmiklós | József Attila Általános Iskola | Horányi Gabriella | Szigetszentmiklós | József Attila Általános Iskola | Pappné Mészáros Ágnes | Szigetszentmiklós | József Attila Általános Iskola | Patuzzi Lászlóné | Tápiógyörgye | Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Lévai Györgyné | Vecsés | Vecsési Andrássy Gyula Általános Iskola | Simon Gyöngyi | |