Bács-Kiskun | 2018. október 25. csütörtök 15:00 Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola (6000 Kecskemét, Katona József tér 14.) Szervező: Meskóné Farkas Gabriella |
Baranya | 2018. október 25. csütörtök 14:00 Koch Valéria Középiskola, Ált. Isk. és Óvoda sportcsarnoka (7624 Pécs, Tiborc u. 28/1) Szervező: Hebling Eszter |
Békés | 2018. október 25. csütörtök 15:00 Erkel Ferenc Zeneiskola (5700 Gyula, Bartók Béla u. 3.) Szervező: Kiss Andrásné |
Borsod-Abaúj-Zemplén | 2018. október 24. szerda 14:00 Sajószentpéteri Kulturális és Sportközpont, Városi Könyvtár (3770 Sajószentpéter, Sport u. 32/1.) Szervező: Kozma László |
Dél-Buda | 2018. október 24. szerda 14:30 Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola tornaterme (1118 Budapest, Törökugrató u. 15.) Szervező: Fehér Kaplár Attila |
Délkelet-Pest | 2018. október 24. szerda 16:30 Puskás Ferenc Általános Iskola (1191 Budapest, Berzsenyi u. 8.) Szervező: Gratzer Károlyné Ildikó |
Dél-Pest | 2018. október 26. péntek 15:00 Lónyay Református Gimnázium és Kollégium (1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.) Szervező: Kardon Ferenc |
Észak-Buda | 2018. október 24. szerda 16:00 Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium (1039 Budapest, Csobánka tér 7.) Szervező: Békéssy Szilvia |
Észak-Pest | 2018. október 25. csütörtök 15:00 Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola (1046 Budapest, Hajló u. 2-8.) Szervező: Kovács Judit |
Kelet-Pest | 2018. október 25. csütörtök 14:30 Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola (1161 Budapest, Béla u. 23.) Szervező: Szigeti Mátyás |
Kőbánya-Zugló | 2018. október 24. szerda 15:00 Szent István Gimnázium (1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.) Szervező: Magyar Zsolt |
Közép-Buda | 2018. október 25. csütörtök 14:30 Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium (1124 Budapest, Meredek u. 1.) Szervező: Merényi Gabriella |
Közép-Pest | 2018. október 26. péntek 17:00 Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium (1071 Budapest, Városligeti fasor 17-21.) Szervező: Halász Tamás |
Nyugat-Buda | 2018. október 24. szerda 15:00 Áldás Utcai Általános Iskola (1025 Budapest, Áldás u. 1.) Szervező: Süveges-Szabó Marianna |
Csongrád | 2018. október 26. péntek 15:00 Kertvárosi Katolikus Általános Iskola (6800 Hódmezővásárhely, Hóvirág u. 3.) Szervező: Papp László |
Fejér | 2018. október 26. péntek 14:30 Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola (8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.) Szervező: Bernáth Valéria |
Győr-Moson-Sopron | 2018. október 25. csütörtök 14:00 Kovács Margit ÁMK (9024 Győr, Répce u. 2.) Szervező: Palasics Tamásné |
Hajdú-Bihar | 2018. október 24. szerda 15:00 Sillye Gábor Művelődési Központ és Közösségi Ház (4220 Hajdúböszörmény, Bocskai tér 4.) Szervező: Kissné Horváth Ágnes |
Heves | 2018. október 25. csütörtök 14:30 Balassi Bálint Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola (3300 Eger, Malomárok u. 1.) Szervező: Ludvigné Fótos Erzsébet |
Jász-Nagykun-Szolnok | 2018. október 26. péntek 15:00 Aba-Novák Agóra Kulturális Központ (5000 Szolnok, Hild János tér 1.) Szervező: Tóth Éva |
Komárom-Esztergom | 2018. október 24. szerda 14:30 Vaszary János Általános Iskola (2890 Tata, Országgyűlés tér 4.) Szervező: Hohner Natalja |
Nógrád | 2018. október 26. péntek 14:30 Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon (3100 Salgótarján, József Attila út 2.) Szervező: Kissné Sári Judit |
Pest megye - délkelet | 2018. október 24. szerda 16:00 Batthány Kázmér Gimnázium (2310 Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14.) Szervező: Herbayné Dudás Éva |
Pest megye - délnyugat | 2018. október 25. csütörtök 14:30 1. sz. Általános Iskola (2040 Budaörs, Hársfa u. 29.) Szervező: Rétiné Munkácsi Ágota |
Pest megye - észak | 2018. október 24. szerda 13:30 Szent István Gimnázium (1146 Budapest, Ajtósi Dürer sor 15.) Szervező: Magyar Zsolt |
Somogy | 2018. október 24. szerda 14:00 Latinovits Zoltán Művelődési Ház (8636 Balatonszemes, Szabadság u. 1.) Szervező: Kazsokiné Reinhardt Katalin |
Szabolcs-Szatmár-Bereg | 2018. október 24. szerda 14:00 Eötvös József Általános Iskola (4800 Vásárosnamény, Rákóczi u. 6-12.) Szervező: Bíró Éva |
Tolna | 2018. október 25. csütörtök 15:00 Atlétikai Centrum (7150 Bonyhád, Bajcsy-Zsilinszky út 2.) Szervező: Genczlerné Herczeg Ágota |
Vas | 2018. október 25. csütörtök 14:30 ELTE Savaria Egyetemi Központ A épület (9700 Szombathely, Károlyi Gáspár tér 4.) Szervező: Horváthné Sámson Andrea |
Veszprém | 2018. október 26. péntek 15:00 Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola (8200 Veszprém, Aradi vértanúk u. 2.) Szervező: Horváth Szilárdné |
Zala | 2018. október 25. csütörtök 14:30 Eötvös József Általános Iskola (8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.) Szervező: Grófné Györkös Valéria |
Bihar | 2018. október 26. péntek 14:00 Ady Endre Elméleti Líceum (410001 Nagyvárad, Moscovei u.1.) Szervező: Báthori Éva |
Hargita | 2018. október 24. szerda 13:30 Nagy Imre Általános Iskola (530223 Csíkszereda, Decemberi forradalom út 6.) Szervező: Hodgyai László |
Kolozs/Szilágy | 2018. október 26. péntek 15:00 János Zsigmond Unitárius Kollégium díszterme (400105 Kolozsvár, B-dul 21 Decembrie nr. 9.) Szervező: Nyitrai János |
Kovászna | 2018. október 24. szerda 15:00 Székely Mikó Kollégium konferenciaterme (520003 Sepsiszentgyörgy, Gróf Mikó Imre u. 1.) Szervező: Ugron Szabolcs |