Országos döntő - 2017. november 18.
Résztvevő csapatok

Ezen az oldalon tekinthető meg a döntőbe jutott csapatok listája, valamint helyszín- és terembeosztása. A csapatok évfolyam, majd csapatnév szerint vannak rendezve, 7. és 8. osztályban az évfolyam utáni betűjel a kategóriát jelöli ("a" = általános iskolai, "g" = gimnáziumi kategória).

Évfolyam Csapatnév
Versenyhelyszín
Iskola, város Csapattagok
34 az egyben ötletesen
Veres Péter Gimnázium
2. terem
Karolina Óvoda, Ált. Isk., Gimn., AMI és Diákotthon
Szeged
Kószó Ferenc
Kurucz Lilla
Tófalvi Kristóf
Tóth Marcell Titusz
3Agymanók
Veres Péter Gimnázium
1. terem
Vári Emil Általános Iskola
Kisvárda
Borsi Attila
Hohlov Iván
Kurucz Nimród
Sebők Dóra
3Agytornászok
Veres Péter Gimnázium
2. terem
Bíró Lajos Általános Iskola
Szigetszentmiklós
Darabos Eszter
Zöldi Boróka
Lohonya László
Nagy Roland
3Deákos agymenők
Veres Péter Gimnázium
1. terem
Deák Téri Általános Iskola
Sopron
Alsecz Belián
Blau Anna
Horváth Petra
Vinkovits Dorka
3Derkópé
Veres Péter Gimnázium
4. terem
Derkovits Gyula Általános Iskola
Szombathely
Sodics Tamás
Kőnig Richárd
Kerecsényi Gábor
Molnár Márk
3Emojik
Veres Péter Gimnázium
2. terem
Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Budapest IX.
Kassai Leó Botond
Majoros Karolina
Páll Panna
Ujvári Borbála
3Észbontók
Veres Péter Gimnázium
1. terem
Radnóti Miklós Általános Iskola
Balatonfüred
Alam Asher Asif
Szabó Adrián
Berta Mátyás
Nemes Ábel
3Észpörgetők
Veres Péter Gimnázium
4. terem
Nagy István Művészeti Líceum
Csíkszereda
Csomós Dávid
Elekes-Köllő András
Nagy Anna Lilla
Bors Eszter Anna
3Green Pig
Veres Péter Gimnázium
4. terem
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
Budapest II.
Csontos Merse
Nagy Olívia
Szesztay Dániel
Took Panna
3Gyémántmedvék
Veres Péter Gimnázium
4. terem
Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest XI.
Horváth Martin
Höltzl Hédi
Luncz Kristóf
Szabó Benedek
3Hévízi Szuperhármas
Veres Péter Gimnázium
3. terem
Illyés Gyula Általános Iskola
Hévíz
Bálint Orsolya
Boldi Barbara
Ritecz Klaudia
-
3Izbégi Agymenők
Veres Péter Gimnázium
4. terem
Izbégi Általános Iskola
Szentendre
Baán Illés
Benedek Baján
Gottlasz Nóra
Surányi Kolos
3Kockák
Veres Péter Gimnázium
3. terem
Brassó Utcai Általános Iskola
Budapest XVIII.
Csáki Dalma
Virág Olivér
Dobos Mátyás
Csekő Bálint
3Lángoló sasok
Veres Péter Gimnázium
5. terem
Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola
Budapest XIV.
Lóki Szabolcs
Nagy Márton
Túri-Kiss Zsombor
Varga Iván
3Lángoló számok
Veres Péter Gimnázium
3. terem
Lisznyai Utcai Általános Iskola
Budapest I.
Korompay Péter
Farkas Bertalan Áron
Rácz Mika Marcell
Dercsényi Márk
3Legendás négyes
Veres Péter Gimnázium
1. terem
Eszterházy Károly Gyakorlóiskola
Eger
Szűcs Vencel Ferenc
Seres Noé
Sütő Csenge
Horuczi Liza
3Legjobbak legjobbjai
Veres Péter Gimnázium
3. terem
Hétvezér Általános Iskola
Székesfehérvár
Péntek Luca Napsugár
Takács Fanni
Trenka Olivér
Sarok Bence
3Logikukacok
Veres Péter Gimnázium
2. terem
Báthory István Elméleti Líceum
Kolozsvár
Biró Andor
Kovács Gergő
Márton Ágnes
Ruff Brigitta
3Matekguruk
Veres Péter Gimnázium
3. terem
Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Szolnok
Petkes Hunor
Kelemen Simon
Mosolygó Mihály
Sütő Szabolcs
3Matekos csapat
Veres Péter Gimnázium
1. terem
Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest XIV.
Pozsár András
Juhász- Molnár Mirkó
Horváth Petra
Szirmai Balázs
3Matekzsenik
Veres Péter Gimnázium
3. terem
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Brandreth Aedan David
Donka Dániel
Genye Koppány Kende
Máté Marcell
3Mini Professzorok
Veres Péter Gimnázium
2. terem
Czimra Gyula Általános Iskola
Budapest XVII.
Hajdu Sándor
Hangai István Balázs
Kovács Domonkos
Safranka-Timár Marcell
3Minyonok
Veres Péter Gimnázium
4. terem
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola
Kaposvár
Kiss Milla
Rédling Máté
Szabó Dávid
Szommer Soma
3Mókus matek
Veres Péter Gimnázium
2. terem
Széchenyi István Általános Iskola
Budakeszi
Batiz Bálint
Lantos Márk
Kuti Ábel
Fülöp Hunor
3Okostojások
Veres Péter Gimnázium
5. terem
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Orosháza
Czinglér Éva
Radó Anna
Major Lénárd
Szűcs Letícia
3Refis legények
Veres Péter Gimnázium
5. terem
Kecskeméti Református Általános Iskola
Kecskemét
Dongó Gellért
Kósa Levente
Tóth-Bajnai Brúnó Roland
Simity Zorán
3Számbányászok
Veres Péter Gimnázium
1. terem
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola Általános Iskolája
Pécs
Daláth Máté
Erdősi Luca
Kis Ágoston
Kis Dorottya
3Számológépek
Veres Péter Gimnázium
3. terem
Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium
Salgótarján
Bodnár Bianka
Kállay Cintia
Rigó Roland
Szviták Márió
3Számvadászok
Veres Péter Gimnázium
3. terem
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola
Miskolc
Terjék Temes
Lupkovics Lázár
Herczeg Marcell
Garad Bercel
3SZORZÓKOCKA
Veres Péter Gimnázium
4. terem
Váradi József Általános Iskola
Sepsiszentgyörgy
Zoltáni Márk
Sajgó Tamás
Kiss Zselyke Boglárka
Fekete Edmond
3Szorzózsenik
Veres Péter Gimnázium
2. terem
Vitéz János Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
Esztergom
Gyuricza Pál
Héri Katalin
Nagy Csenge
Farkas Nóra
3Szuper Matek
Veres Péter Gimnázium
2. terem
PTE Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola Általános Iskolája
Pécs
Laczik Zsombor
Laczik Keve
Huba Zsombor
Jakab Eszter
3Törtek
Veres Péter Gimnázium
5. terem
Dr. Béres József Általános Iskola
Budapest III.
Baranyai Dóra Mária
Milovecz Fruzsina Panka
Székely Botond
Váczi Lóránt
3Tudósok
Veres Péter Gimnázium
5. terem
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
Debrecen
Szentpéteri Eszter
Mosolygó Ábel
Szilágyi Bálint
Csukás Dalma
3Villámnégyes
Veres Péter Gimnázium
1. terem
Megyeri Úti Általános Iskola
Budapest IV.
Fürész Ágnes
Tóth Tília
Harmath Márton
Ostyáni Anna
3Vuk-3.
Veres Péter Gimnázium
4. terem
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Nagymányok
Ömböli Dániel
Kulcsár Lídia
Fehér Félix
Barabás Léna
4"Tudorkák"
Veres Péter Gimnázium
9. terem
Würtz Ádám Általános Iskola és AMI
Tamási
Bognár Ágnes
Gerencsér Zalán
Péti Dávid
-
42x2 néha 5
Veres Péter Gimnázium
7. terem
Barcsi Deák Ferenc Általános Iskola
Barcs
Balog Lucia
Bogdán Kata
Horváth Kristóf
Kálmán László
43 plusz 1
Veres Péter Gimnázium
7. terem
Eötvös József Általános Iskola
Zalaegerszeg
Keresztes Janka
Hosszú Donát Vince
Milley Zsombor
Süle Olivér Gábor
43+1
Veres Péter Gimnázium
7. terem
Arany János Általános Iskola
Budapest XXI.
Eigner Krisztián János
Pataki Zsombor Milán
Péter Kíra Lara
Szakács Ábel
4Albert Einstein2
Veres Péter Gimnázium
6. terem
Bábolnai Általános Iskola
Bábolna
Choi Hae Jin
Heszler Zsófia
Kocsis Péter
Láng-Antos Barnabás
4Black Tigers
Veres Péter Gimnázium
9. terem
Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola
Budapest XIV.
Bauer Dénes
Dergács Marcell Kristóf
Rusznák Bendegúz
Szulyák Ábel
4Einstein
Veres Péter Gimnázium
8. terem
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium
Budapest II.
Czakó Botond
Csorba Marcell
Szeszler Móric
Kiss Máté
4Észbontók
Veres Péter Gimnázium
7. terem
Nagykovácsi Általános Iskola
Nagykovácsi
Sebők Zsófia
Tuba Lídia
Márta Szilárd
Telek Csongor
4Észbontók-4
Veres Péter Gimnázium
9. terem
Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Budapest III.
Gángoly Blanka
Storcz Katica
Plank Tamács
Márton Gergő
4Gönczy41
Veres Péter Gimnázium
9. terem
Gönczy Pál Általános Iskola
Debrecen-Józsa
Balogh Dóra
Dobi Ábel
Görömbey Tamás
Gudász Roland
4Hősök
Veres Péter Gimnázium
6. terem
Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola
Miskolc
Kovács Gábor
Gáthi Donát
Magyar Mihály
Kiss Balázs
4Kacsák
Veres Péter Gimnázium
6. terem
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Huszty Mária
Váradi János
Sárdinecz Dóra
Veres Dorottya
4Kétszer kettő
Veres Péter Gimnázium
6. terem
SÁIK Kodály Zoltán Tagiskola
Salgótarján
Bodor Kíra
Bodrogi Flóra
Pindroch Balázs
Somoskői Csaba
4Kis Eisteinek
Veres Péter Gimnázium
8. terem
Béke Utcai Általános Iskola
Szeged
Balassa János
Fülöp Anna
Kerekes András
Tulkán Dávid
4Kisokosok
Veres Péter Gimnázium
8. terem
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Szombathely
Barczi Ágoston
Fülöp Borbála Anna
Hollósi Hédi
Ihász Zénó
4Matek-okosok
Veres Péter Gimnázium
5. terem
Sashalmi Tanoda Általános Iskola
Budapest XVI.
Szaszala Mátyás
Ipacs Attila
Lajkó András
Karsay Diána
4Matekosok
Veres Péter Gimnázium
9. terem
PTE Gyak. Ált. Isk., Gimn. és Szakk. Deák F. Gimnáziuma és Általános Iskolája
Pécs
Bálint Adél
Gergál-Máté Bence
Kőhalmi László
Paik Petra
4Matekszörnyek
Veres Péter Gimnázium
7. terem
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Budapest XI.
Fekete Réka
Mészáros Marcell
Póti Levente
Szkalka Bíborka
4Mókás egyszarvúak
Veres Péter Gimnázium
9. terem
Szent Imre Általános Iskola és Óvoda
Székesfehérvár
Fekete Csaba
Gergely Péter
Ludvig Liliána
Neulinger Levente
4Nyerőnégyes
Veres Péter Gimnázium
7. terem
Bíró Lajos Általános Iskola
Szigetszentmiklós
Baloga-Barthi Boglárka
Tóth Zoé Réka
Tóth Gergely
Mikó Zalán
4Pillék
Veres Péter Gimnázium
9. terem
Apáczai Csere János Elméleti Líceum
Kolozsvár
Balázs Blanka-Margit
Jakab-Medvéssi Eszter
Kun Brigitta-Boglárka
Radó Rebeka
4Rop-Top
Veres Péter Gimnázium
6. terem
Deák Ferenc Általános Iskola
Veszprém
Fogl Dorina Gina
Straszewski Márton
Szita Emese
Zámbó Dávid
4Sárkányok
Veres Péter Gimnázium
9. terem
Eszterházy Károly Gyakorlóiskola
Eger
Győrváry Ádám
Beretka Ákos
Egyed Dániel
Héjja Gergely
4Számhercegnők
Veres Péter Gimnázium
5. terem
Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Bölcsőde
Ajak
Virga Eszter
Takács Panna Barbara
Orosz Noémi
Kovács Luca
4Számkirályok
Veres Péter Gimnázium
6. terem
Brassó Utcai Általános Iskola
Budapest XVIII.
Szász Emma
Mészáros Alina
Kovách Márk
Ökördi Alíz
4Számkirályok
Veres Péter Gimnázium
6. terem
Templomdombi Általános Iskola
Szentendre
Bánfalvi Polett
Erdei Gréta
Szendi-Horváth Kristóf András
Szabó-Erdei Örs
4Számkivetettek 2.0
Veres Péter Gimnázium
5. terem
Homoktövis Általános Iskola
Budapest IV.
H.Kiss Ruben
Óvári Noémi
Smohay Erzsébet
Harkai Emma
4Száműző Vadalmák
Veres Péter Gimnázium
8. terem
József Attila Általános Iskola
Csíkszereda
László Csongor
Nagy Bálint
Mészáros Hunor
Császár Anna-Róza
4Sziporkázó matekosok
Veres Péter Gimnázium
8. terem
Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
Kecskemét
Bíró György András
Lovas Tekla Fanni
Pálfi Bálint Ádám
Szenczy Dorottya
4Turboagy
Veres Péter Gimnázium
8. terem
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Orosháza
Bakos Margit
Czombos Balázs
Csáki Tamás
Csizmadia Róbert
4Vasmatek
Veres Péter Gimnázium
7. terem
Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy
Bangyán Bendegúz
Lőrincz Zente Örs
Ráduly Roland Márk
Váta Brigitta
4Vegyes Négyes
Veres Péter Gimnázium
7. terem
Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium
Jászberény
Fülöp Huba
Hábencius Hanna
Lukáts Zsombor
Mezei Gréta
4ZÉHUPESO csapat
Veres Péter Gimnázium
8. terem
ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola
Budapest XII.
Varga Zénó
Andrásfalvy Soma
Reményi Hunor
Gál Péter
4Zsenik
Veres Péter Gimnázium
6. terem
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Győr
Rádly Bernadett
Wolf Blanka
Szabó Kornél
Kerényi Balázs
5"Ás(z)ok"
Pais Dezső Általános Iskola
6. terem
Gyulai Implom József Általános Iskola
Gyula
Balogh Tamás
Molnár Anna
Nagy Levente Noel
Illés Balázs
53x3
Pais Dezső Általános Iskola
4. terem
Eszterházy Károly Gyakorlóiskola
Eger
Koncz Regina Ivett
Murányi Péter
Sági Roland Kristóf
Szabó Marcell
54 kocka 1 csapatban
Pais Dezső Általános Iskola
2. terem
Batthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Pintér Benedek
Zoltai Dominik
Gibárti Attila
Almási Bence
54x4
Pais Dezső Általános Iskola
4. terem
Vaszary János Általános Iskola
Tata
Bencsik Olivér
Bognár Balázs
Borisza Benedek
Takács Zalán
54x4
Pais Dezső Általános Iskola
1. terem
Kiss Ferenc Általános Iskola
Csíkmadaras
András Nóra
Antal Hunor
Antal Adrienn
Sándor Ákos
56x6-os dobókockák
Pais Dezső Általános Iskola
1. terem
Hétvezér Általános Iskola
Székesfehérvár
Kotmayer Víta Jázmin
Nagy Léna Kamilla
Schekk Ágota Sára
Steltzer Dávid Kende
5Agymenők
Pais Dezső Általános Iskola
3. terem
Illyés Gyula Gimnázium
Dombóvár
Lakatos Lukács
Szabó Gréta
Balika Máté
Valigura Ádám
5Arany ászok
Pais Dezső Általános Iskola
1. terem
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
Budapest XI.
Záborszky Zsófia
Mocsáry András
Polony András
Őri Zsombor
5Aranymatek.hu
Pais Dezső Általános Iskola
2. terem
DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája
Debrecen
Nagy Kamilla Réka
Guthy Gábor
Bazsó Benedek
Kovács Zalán
5Deák 5/1
Pais Dezső Általános Iskola
3. terem
PTE Gyak. Ált. Isk., Gimn. és Szakk. Deák F. Gimnáziuma és Általános Iskolája
Pécs
Jauck Péter
Pánovics Máté
Maczonkai Nóra
Sütő Zsigmond
5Dumbledor serege
Pais Dezső Általános Iskola
4. terem
SÁIK Kodály Zoltán Tagiskola
Salgótarján
Szederjesi Lilla Borbála
Maiczen Emma
Pozsik Péter
Rőmer Barna
5Fantasztikus négyes
Pais Dezső Általános Iskola
4. terem
Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
Budapest XVII.
Oros-Kovács Benedek
Somogyi Balázs Máté
Sztrányai Milán
Sztrikinácz Ádám
5Gigarealisztikusrepülőkecskék
Pais Dezső Általános Iskola
3. terem
ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
Budapest XIV.
Czanik Pál
Pomaházi Péter
Vidits Ádám
Zubonyai Kolos
5Gyerekecskék2.0
Pais Dezső Általános Iskola
5. terem
Piarista Gimnázium
Vác
Folly-Ritvay Levente
Hlavaj Máté
Endrész Bence
Bagó Benjámin
5Hesteg négyzetrács
Pais Dezső Általános Iskola
5. terem
Megyeri Úti Általános Iskola
Budapest IV.
Balassa Botond
Barabás Balázs
Csík Vendel
Nyikon Alex
5Indiaiak
Pais Dezső Általános Iskola
2. terem
Lauder Javne Iskola
Budapest XII.
Dobák Bálint
Lebovits Sára
Szabó Dániel
Szécsényi Ádám
5Kisgimisek
Pais Dezső Általános Iskola
3. terem
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét
Kispeti Anna
Kovács-Bánhalmi Hédi Zita
Nagy Korina Vanda
Petrányi Lilla
5Kisszámolók
Pais Dezső Általános Iskola
3. terem
Óbudai Nagy László Általános Iskola
Budapest III.
Kaczmarek Ata Bertalan
Mizik Lóránt
Tolnai András Zsolt
Tóth Laura Eszter
5Lángelmék
Pais Dezső Általános Iskola
4. terem
Babits Mihály Gimnázium
Budapest IV.
Balázs Olivér
Borhy Dániel Ákos
Kabai Balázs Csaba
Pintér Péter
5Matekecskék
Pais Dezső Általános Iskola
4. terem
Kolozsvári Református Kollégium
Kolozsvár
Blanár Ákos
Varga Júlia
Makkai Júlia
Kovács Zsolt-Dávid
5Matekkommandó
Pais Dezső Általános Iskola
1. terem
Batthyány Lajos Gimnázium
Nagykanizsa
Igazi Csongor Barnabás
Pető Boldizsár
Radics Martin
Török András
5Matekos Kecskék
Pais Dezső Általános Iskola
1. terem
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola
Budaörs
Boncsér Dorina
Bordás Fehér Márton
Köves-Abay András
Törzsök Huba
5Matekosokosok
Pais Dezső Általános Iskola
3. terem
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Szombathely
Horgosi Patrik
Kovács Vid Levente
Sándor Péter Barnabás
Zsikla Márton
5Matekosztag
Pais Dezső Általános Iskola
6. terem
Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Szeged
Szögi Erik
Csvila Domos
Thuróczy Géza
Zsiros Péter
5Matekozó csillámkecskék
Pais Dezső Általános Iskola
2. terem
Áldás Utcai Általános Iskola
Budapest II.
Baranyai Eliza
Bíró Anna
Csintalan Orsolya
Takács Julianna
5Matlányok
Pais Dezső Általános Iskola
5. terem
Váradi József Általános Iskola
Sepsiszentgyörgy
Kovács Zsófia
Vitályos Anna
Bagoly Ágota
Téglás Eszter
5N-esek a négyzeten
Pais Dezső Általános Iskola
1. terem
Lehel Vezér Gimnázium
Jászberény
Kocsis Emese
Kovács Eszter Tamara
Rusvai Tamás
Zrupkó Gergő
5Négyszarvú kecske
Pais Dezső Általános Iskola
6. terem
Deák Ferenc Általános Iskola
Veszprém
Beck Szabolcs
Békési Attila
Bovánovics Balázs
Simon Zsombor
5Okoskodók
Pais Dezső Általános Iskola
5. terem
Miskolczy Károly Általános Iskola
Micske
Lakatos Bernadett
Budai Anna
Molnár Petra
Oláh Márton
5Számkirálynők
Pais Dezső Általános Iskola
5. terem
Bókay Árpád Általános Iskola
Budapest XVIII.
Ulicska Luca
Horváth Luca
Novákovics Nelli
Hadjadj-Aoul Sihem
5Számölőgépek
Pais Dezső Általános Iskola
6. terem
Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.
Balázs Ádám
Czipó Áron
Kemenesi Noel
Kindl Eszter
5Szupernégyes
Pais Dezső Általános Iskola
6. terem
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Miskolc
Iván Máté Domonkos
Menyhárt Eszter Panna
Szakács Balázs
Tóth Ágoston
5Thunders
Pais Dezső Általános Iskola
2. terem
Móricz Zsigmond Általános Iskola
Nyíregyháza
Majoros Vanda
Papp Zsófia
Molnár Balázs
Pénzes Máté
5Vegyes
Pais Dezső Általános Iskola
6. terem
Bajza Utcai Általános Iskola
Budapest VI.
Botos Máté
Szabó Anna
Koltai Csaba
Nagy Marcell
5Villámagyak
Pais Dezső Általános Iskola
5. terem
Kazinczy Ferenc Gimnázium
Győr
Polyák Mihály
Tamás Gellért
Vaszary Krisztián
Vida Márton
5ZRÍNYIÁSZOK
Pais Dezső Általános Iskola
2. terem
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola
Kaposvár
Pap Attila Bálint
Puppi Barna
Varga Dániel
-
6#Márker
Pais Dezső Általános Iskola
10. terem
Baczkamadarasi Kis Gergely Református Gimnázium
Székelyudvarhely
András Gergő
Bokor Előd
Feleki Bíborka
Sándor Kincső
61+1=3?
Pais Dezső Általános Iskola
12. terem
Salgótarjáni Általános Iskola Beszterce-lakótelepi Tagiskolája
Salgótarján
Horváth Bálint
Maier Bendegúz
Deák Máté
Verebélyi Attila
62-1=3
Pais Dezső Általános Iskola
10. terem
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Bényei Borisz
Magala Máté
Kun Marcell
Virág Rudolf
6A számegyenes bajnokai
Pais Dezső Általános Iskola
10. terem
Lehel Vezér Gimnázium
Jászberény
Dezső Dániel
Kaptás Vivien
Nagy Andor
Nagy Barnabás
6A120*3+180
Pais Dezső Általános Iskola
12. terem
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét
Bogár-Szabó Mihály
Ecsédi Dániel
Mihalik Sára
Nyíri Kata Luca
6CNK 6
Pais Dezső Általános Iskola
11. terem
Ciszterci Nevelési Központ
Pécs
Csonka Illés
Denkinger József
Laki Menyhért
Vas Domonkos
6Csincsillák
Pais Dezső Általános Iskola
9. terem
Babits Mihály Gimnázium
Budapest IV.
Grodvalt Enikő
Horváth Dóra
Várkonyi Viktória
Zsifkov András
6Gyempák
Pais Dezső Általános Iskola
7. terem
Báthory István Elméleti Líceum
Kolozsvár
Györkös Áron
Puskás Csaba
Urkán Dávid
Mezei Hunor
6Illuminati
Pais Dezső Általános Iskola
8. terem
Török Ignác Gimnázium
Gödöllő
Foris Dávid
Taska Richárd
Simon Orsolya
Péterdi Emma
6Kisokosok
Pais Dezső Általános Iskola
10. terem
Deák Ferenc Általános Iskola
Veszprém
Árvai Anna
Horváth Lili
Gyermeli Hanna
Péntek Zsófia
6Kivonó Kommandó
Pais Dezső Általános Iskola
9. terem
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
Győr
Csepregi Márton
Molnár Liza Dorottya
Plózer Ákos
Ugróczky Ádám Tamás
6Kockák
Pais Dezső Általános Iskola
7. terem
Batthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Szőke Krisztián
Répási Balázs
Mozsár János
Almási-Füzi Dávid
6Kókusz klónok
Pais Dezső Általános Iskola
8. terem
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Cserna Péter Barnabás
Fodor Gergely
Hevesi Dániel
Tarján Bernát
6Korpás kenyerek
Pais Dezső Általános Iskola
7. terem
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium
Érd
Bottyán-Laborcz Nándor
Tóth Ábel
Horváth Bendegúz
Galgóczi Ágoston
6Kukutyini kakasok
Pais Dezső Általános Iskola
9. terem
Vaszary János Általános Iskola
Tata
Nagy Benjámin
Nagy Marcell
Nagy Dávid
Rossz Koppány
6Matek tengely
Pais Dezső Általános Iskola
7. terem
Áldás Utcai Általános Iskola
Budapest II.
Bartha Szilárd
Setényi Ábris
Radvánszki András
Wermeser Csongor
6Matekos sügérek
Pais Dezső Általános Iskola
11. terem
Zrínyi Miklós Gimnázium
Zalaegerszeg
Németh Gellért
Panulin Ádám
Pers Benjámin
Szeglet Bálint
6Matekozó Pokemonok
Pais Dezső Általános Iskola
9. terem
Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
Budapest XVII.
Op Den Kelder Ábel
Palczert Hajnalka
Péter Csenge
Ujvári Dávid
6Matekzsenik
Pais Dezső Általános Iskola
11. terem
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Székesfehérvár
Botos Bence Csaba
Kassai Zsombor Zoltán
Sipos Mátyás
Szabó Bálint
6Matmoszféra gyermekei
Pais Dezső Általános Iskola
9. terem
Gregor József Általános Iskola
Szeged
Nagy Gergő
Horváth Ádám Csanád
Bencsik Bendegúz
Zádori Petra
6Menő Manó Matek
Pais Dezső Általános Iskola
12. terem
Eszterházy Károly Gyakorlóiskola
Eger
Duró Zsombor Dániel
Fiser Boldizsár Zoltán
Kovács Benedek
Susán Henrik Zoltán
6Mesternégyes
Pais Dezső Általános Iskola
8. terem
Kispesti Gábor Áron Általános Iskola
Budapest XIX.
Bálint Márton
Fucskó Milán
Horváth Zsombor
Várhegyi Hajnal
6Moriczokos
Pais Dezső Általános Iskola
10. terem
Móricz Zsigmond Általános Iskola
Nyíregyháza
Gerda Zalán
Kovalecz Soma
Kresznóczki Réka
Varga Zoé
6MP3L
Pais Dezső Általános Iskola
11. terem
DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája
Debrecen
Fazokán Marcell
Harsányi Hunor
Gyöngy Lilla
Nováki Péter
6Okostojás
Pais Dezső Általános Iskola
12. terem
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Budapest XII.
Pollner Balázs
Nényei György
Gödölle Barna
Biró Domonkos
6Platina négyes
Pais Dezső Általános Iskola
8. terem
Horváth János Elméleti Líceum
Margitta (Marghita)
Winkler Máté
Szabó Áron
Kuli Szabolcs
Cri?an Daniel
6Random2000
Pais Dezső Általános Iskola
11. terem
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
Budapest XI.
Vörös Simon
Wagner Vilmos
Lukács Pál
Fehér Domos
6Reszelt Retkek
Pais Dezső Általános Iskola
7. terem
ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
Budapest XIV.
Bobvos Virág
Knuth Sára
Gudra Georgina Anna
Varga Lilla
6Sanyika
Pais Dezső Általános Iskola
10. terem
Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.
Balázs Eszter
Fábián Réka
Molnár Evelin
Iliás Gergely
6Számkirálynők
Pais Dezső Általános Iskola
11. terem
Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola
Kaposvár
Dohány Boglárka
Gombos Mirella
Őszi Janka
Őszi Nóra
6Tudósok(k)
Pais Dezső Általános Iskola
9. terem
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Miskolc
Balajthi Boglárka
Várhegyi Attila
Murvai András
Vargay Tamás
6Tűzagyak
Pais Dezső Általános Iskola
12. terem
Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola
Szekszárd
Doszpod Anna
Hamar Eszter
Lencz Vanda
Sárréti Eszter
6Ütősnégyes
Pais Dezső Általános Iskola
8. terem
Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda
Szarvas
Budai Luca
Karai Noémi
Lénárt Zsombor
Szpisjak Zsófia
6Varázsvizilovak
Pais Dezső Általános Iskola
7. terem
Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy
Bartos Kriszta
Fazakas Gergő
Miklós Janka
Tamás Péter
6Zseton
Pais Dezső Általános Iskola
8. terem
Bercsényi Miklós Általános Iskola
Szombathely
Czika Zoltán
Tanner Renátó
Tasnádi Barnabás
Pungor Emília
7a+oldjuk
Bárczi Géza Általános Iskola
1. terem
Szabó Lőrinc Általános Iskola
Balassagyarmat
Muhari Bálint
Tóth Balázs
Mravik Bence
Bucsányi Kristóf
7a3 az 1-ben
Bárczi Géza Általános Iskola
4. terem
Eötvös József Általános Iskola és AMI
Vásárosnamény
Nagy Nándor Botond
Ács-Szabó Zsóka
Togyeriska Krisztina
Bancsi Bianka
7a3az1ben
Bárczi Géza Általános Iskola
5. terem
Pécsi Református Kollégium Általános Iskolája
Pécs
Ambrus Réka
Pongrácz Karolina
Somogyvári Flóra
Schäffer Donát
7aAnyacsavar
Bárczi Géza Általános Iskola
4. terem
Ady Endre Elméleti Líceum
Nagyvárad
Farkas Ábel
Kulpinsky Gergő
Molnár Dávid
Rázmán Botond
7aAranyászok
Bárczi Géza Általános Iskola
4. terem
Baczkamadarasi Kis Gergely Református Gimnázium
Székelyudvarhely
Vécsi Benjámin
Berkeczi Róbert
Szilveszter Beatrix
Szakács Bence
7aBoni négyes
Bárczi Géza Általános Iskola
3. terem
Bonifert Domonkos Általános Iskola
Szeged
Csonka Péter
Kocsis Nándor
Sojka Marcell
Szamkó Szabolcs
7aCsillogó császármorzsák
Bárczi Géza Általános Iskola
6. terem
Szentendrei Barcsay Jenő Általános Iskola
Szentendre
Zuti Bálint
Király Domonkos
Laczkó Mátyás
Szlovák Levente
7aElső hely a köbön
Bárczi Géza Általános Iskola
6. terem
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest IV.
Herdlicska Lili
Pákozdi Levente
Telek Boldizsár
Várnagy Boglárka
7aEszes 4-es
Bárczi Géza Általános Iskola
6. terem
Szabadhegyi Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Középiskola
Győr
Horváth Dávid
Ujvári Áron
Cser Hanna
Ailer Anna
7aEz win
Bárczi Géza Általános Iskola
6. terem
Gregor József Általános Iskola
Budapest XVII.
Sövér Dávid
Zsuffa Móric
Földesi Bence
Szijj Áron
7aGyöngyvirágok
Bárczi Géza Általános Iskola
3. terem
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola
Biatorbágy
Sólyom Emma Júlia
Sólyom Sára Franciska
Szikszai Nóra Marianna
Varga Robertina
7aHova?!
Bárczi Géza Általános Iskola
3. terem
Vaszary János Általános Iskola
Tata
Apagyi Balázs
Csicsai Bajnok
Farkas Bence
Kiss Viktor
7aKettő a négyzeten
Bárczi Géza Általános Iskola
6. terem
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Sárospatak
Hünlich Hédi
Ambrus Boróka
Poroszka Zsófia
Durányik Csaba
7aLogikusok
Bárczi Géza Általános Iskola
2. terem
Bálványosváraljai Általános Iskola
Bálványosváralja
Eke Ruth-Támár
Ferencz Péter
Nagyi Melánia
-
7aLufthansa repülőjárat
Bárczi Géza Általános Iskola
5. terem
Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest XIV.
Vavrinecz Péter
Virágh Bence
Kelemen Péter
Makra Csongor
7aMeg6
Bárczi Géza Általános Iskola
2. terem
Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
Kecskemét
Fodor Nándor
Fodor Vencel
Lisku Andor Rafael
Török Soma
7aNégy a negyediken
Bárczi Géza Általános Iskola
5. terem
Kossuth Lajos Általános Iskola
Veszprém
Morvai Levente
Kovács Botond
Pituk Mátyás
Nagy Gergő
7aNégy kisokos
Bárczi Géza Általános Iskola
2. terem
Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda
Szarvas
Kohut Gyöngy
Nagy Kata
Szilágyi Anica
Szpisják Bence
7aNekem 8
Bárczi Géza Általános Iskola
1. terem
Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
Budapest IX.
Antal Benjámin
Helyes Attila
Kothenc Barnabás
Tasi Balázs
7aNem tudom
Bárczi Géza Általános Iskola
1. terem
Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI
Szolnok
Tornyi Bálint
Majzik Péter
Unyi Csongor
Surányi Zombor
7aNutellák
Bárczi Géza Általános Iskola
2. terem
Gothard Jenő Általános Iskola
Szombathely
Somogyi Dávid
Szendrődi Benjámin
Havasi Bálint
Hende Kristóf
7aNyerő 4s
Bárczi Géza Általános Iskola
3. terem
Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Keszthely
Bánfi Péter
Mészáros Laura
Tombor Kitti
Varga Sára
7aNyerő négyes
Bárczi Géza Általános Iskola
1. terem
Kisfaludy Utcai Tagiskola
Kaposvár
Szabó Zsombor
Korpádi Balázs
Fadgyas Máté
Domonkos Péter
7aÖrök nyertesek (007)
Bárczi Géza Általános Iskola
3. terem
Szoboszlói Úti Általános Iskola
Debrecen
Bihari Noémi
Cséti Márk
Lakatos Patrik
Zöld Kevin
7aPáratlan párosok
Bárczi Géza Általános Iskola
4. terem
Németvölgyi Általános Iskola
Budapest XII.
Ballók László Péter
Domán Maya Sarah
Erőss Sámuel
Visky Bence Márton
7aPascal
Bárczi Géza Általános Iskola
1. terem
Mikes Kelemen Főgimnázium
Sepsiszentgyörgy
Bereczki Anna
Czofa Norbert
Filip Dorka
Török Judit-Noémi
7aRetard team
Bárczi Géza Általános Iskola
3. terem
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola
Budapest XI.
Molnár Milán
Pálinkás Ákos
Vass Bence
Wolf Dávid
7aRozik
Bárczi Géza Általános Iskola
4. terem
Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola
Budapest II.
Nagy Olívia
Pál Emília
Rozsondai Örs
Boldvai Koppány
7aSzámkirályok
Bárczi Géza Általános Iskola
5. terem
Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola
Szekszárd
Doszpod Sarolta
Gabi Glória
Nyerki Tamás
Vörös Levente
7aSzórakozott professzorok
Bárczi Géza Általános Iskola
1. terem
Brassó Utcai Általános Iskola
Budapest XVIII.
Almádi Gergő
Ökördi Laura
Paál Péter
Tóvizi András
7aSzőnyegharcosok
Bárczi Géza Általános Iskola
4. terem
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Dunaharaszti
Mehlhoffer Tivadar
Kun Norbert
Kovács Domokos
Vasadi Vendel
7aSzupernullák
Bárczi Géza Általános Iskola
5. terem
Eszterházy Károly Gyakorlóiskola
Eger
Kocsik Eszter
Murányi Lili
Murányi Réka
Rácz Hajnalka
7aTokabúvárok
Bárczi Géza Általános Iskola
5. terem
Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Budapest III.
Nagy Levente
Bollók Dávid
Béres Melinda
Bolf Eszter
7aTroll lol ok
Bárczi Géza Általános Iskola
2. terem
Esterházy Móric Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
Csákvár
Néráth Kata
Magasi Csenge
Mester Bettina
Tamás Gergely
7aTúró rudi
Bárczi Géza Általános Iskola
2. terem
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Xiong Benjamin Victor
Brilli Fabiano
Horváth Balázs
Somlói Dominik
7g: ChupaChups
Csillaghegyi Általános Iskola
2. terem
Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola
Bonyhád
Jenei Jázmin
Stein Felix Gabriel
Szanyi Attila
Papp Violetta
7gA hétszázát!!!
Csillaghegyi Általános Iskola
3. terem
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI
Budaörs
Lakatos Vanda
Császár András
Lángi Máté
Tichy Márk
7gAnonymus
Csillaghegyi Általános Iskola
5. terem
Árpád Gimnázium
Tatabánya
Béczy Balázs
Hompót Olivér
Juhász Mátyás
Mercz Kristóf
7gAz
Csillaghegyi Általános Iskola
2. terem
Kazinczy Ferenc Gimnázium
Győr
Balogh Marcell
Csizmadia Ádám
Gasztonyi Barnabás
Vas Botár
7gBélák
Csillaghegyi Általános Iskola
3. terem
Berzsenyi Dániel Gimnázium
Budapest XIII.
Kiss Dóra
Dömötör Barna
Császár Sámuel
Dobosy András
7gBocsánat
Csillaghegyi Általános Iskola
3. terem
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Máté Lőrinc
Harmati László Árpád
Radványi Bence
Vári-Kakas Ad?l
7gEgggyes
Csillaghegyi Általános Iskola
2. terem
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
Budapest XI.
Almay Nóra
Binder Barnabás
Semsei Márton Rudolf
Szabó Gergely
7gÉsz a négyzeten
Csillaghegyi Általános Iskola
2. terem
Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.
Demeter Virág
Gábor Dominik
Gede Eszter
Lehotai Dávid
7gEszes Négyes
Csillaghegyi Általános Iskola
3. terem
Batthyány Lajos Gimnázium
Nagykanizsa
Ágoston Barbara
Lakner Dorina
Németh Márton Tamás
Sipos Dorka
7gExtrudált Rántotthúsok
Csillaghegyi Általános Iskola
3. terem
Lehel Vezér Gimnázium
Jászberény
Balázs Attila
Baráth Kolos
Szathmáry György Gergő
Varga Ferenc Viktor
7gGumimaci osztag
Csillaghegyi Általános Iskola
5. terem
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Szombathely
Kovács Levente
Rosner Dominik
Csepeli Martin
Iváncsics Botond
7gGyökerek
Csillaghegyi Általános Iskola
1. terem
Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium
Békéscsaba
Batizi Bence
Makkai Máté János
Belkó Tibor
Szabadkai Zalán
7gGyökkettő
Csillaghegyi Általános Iskola
4. terem
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
Nyíregyháza
Sajtos Zsombor
Sarkadi Sándor
Péter Bence
Ecsedi Bence
7gIlluminátus Gyíkemberei
Csillaghegyi Általános Iskola
4. terem
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Móricz Benjámin
Móra Márton Barnabás
Babotán Ákos
Kovács Móric Péter
7gJanus 78
Csillaghegyi Általános Iskola
1. terem
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
Pécs
Böhm Hanna
Filótás Tamás
Szabó Kamilla
Drávai Szilveszter
7gKKs
Csillaghegyi Általános Iskola
1. terem
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét
Ádány Balázs
Dong Yifan
Kollár Gabriella
Zelenyánszki András
7gKossuth 4.
Csillaghegyi Általános Iskola
3. terem
DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája
Debrecen
Jakab Dalma Dorottya
Makay Csenge
Józsa Luca
Csoknyay Bertalan
7gma-071
Csillaghegyi Általános Iskola
1. terem
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
Gyöngyös
Baják Bálint János
Csolák Anna
Grócz Bálint
Kecskés Barnabás
7gMZ/X
Csillaghegyi Általános Iskola
2. terem
Karolina Óvoda, Ált. Isk., Gimn., AMI és Diákotthon
Szeged
Bába Máté
Gyuris Hanna
Kiss Máté
Laukó Levente
7gNégy Áramvonalas Búgócsiga
Csillaghegyi Általános Iskola
4. terem
ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
Budapest XIV.
Horváth Hanna Szabrina
Volk János
Szeszler Ábel
Nguyen Dániel Cuong
7gNem mi
Csillaghegyi Általános Iskola
1. terem
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Molnár - Szabó Vilmos
Dánffy Ábel
Berkó Sebestyén
Fey Dávid
7gOkoska
Csillaghegyi Általános Iskola
3. terem
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Székesfehérvár
Andrássy Martin Benedek
Mészáros Máté
Radvánszki Ábel
Szemán Barnabás
7gPumukli
Csillaghegyi Általános Iskola
2. terem
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Miskolc
Espán Gergely
Havasi Marcell Milán
Karsza Ábel Boldizsár
Kiss Dániel Bendegúz
7gSajtospogácsa
Csillaghegyi Általános Iskola
4. terem
Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Kaposvár
Ángyán Balázs
Csonka Ákos
Ferenczy Enikő
Varga Dániel
7gSokoldalú négyszögek
Csillaghegyi Általános Iskola
1. terem
Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
Budapest XVII.
Bánhidi Lilla
Kaim Fanni
Lázár Anna
Petrás Andrea
7gSzámháború
Csillaghegyi Általános Iskola
4. terem
Toldy Ferenc Gimnázium
Budapest I.
Bakonyi Benjámin
Galli Bence
Habány Csongor
Arnold Lőrinc
7gTarlacz
Csillaghegyi Általános Iskola
1. terem
II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
Budapest II.
Németh Gergely
Rosta-Szabó Dániel
Schvéger Domonkos
Tarlacz András
7gTBBZ
Csillaghegyi Általános Iskola
4. terem
Batthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Barsi Botond
Scharf Zoltán
Széles Tamás
Tornyos Benedek
7gTraditional gulyás
Csillaghegyi Általános Iskola
4. terem
Radnóti Miklós Gimnázium
Dunakeszi
Sallai Anita
Sallai Péter
Boda Máté
Bognár Adél
7gVeres hurka újratöltve
Csillaghegyi Általános Iskola
2. terem
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Lovas Márton
Váradi Márton
Kurucz Márton Péter
Szabó Zóra
8a4 "gyök"-ér
Bárczi Géza Általános Iskola
7. terem
Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Keszthely
Klumzer István
Korponai Csanád
Szabolcs Soma
Vass Gábor
8a4 Thál-Ész
Bárczi Géza Általános Iskola
6. terem
Szabó Lőrinc Általános Iskola
Balassagyarmat
Kukucska Gréta
Stolcz Anna
Bellér András
Velkey József
8aA Ravasz, az Agy és a Csavaros Eszű
Bárczi Géza Általános Iskola
10. terem
Magvető Református Általános Iskola és Óvoda
Gyula
Herdeló Csongor
Székács Kristóf
Székács Márk
-
8aAlbert Einstein utódai
Bárczi Géza Általános Iskola
12. terem
Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Budapest XXI.
Sári Kristóf
Kimpián Ákos
Szőke Fülöp Szabolcs
Rafael Dominik
8aFarmosi Dream Team
Bárczi Géza Általános Iskola
7. terem
Farmosi Általános Iskola
Farmos
Janoch Péter Sándor
Matula Márton
Tóth Zsófia
Vankó Eszter
8aFelgebra
Bárczi Géza Általános Iskola
8. terem
Áldás Utcai Általános Iskola
Budapest II.
Bársony Csaba
Hajnal Vilmos
Kotán Bence
Radvánszki Ferenc
8aFTS
Bárczi Géza Általános Iskola
10. terem
Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy
Balázs Márton
Cerchez Diana
Demeter Gergő
Szász Gabriella
8aGigászok
Bárczi Géza Általános Iskola
11. terem
Bornemisza Péter Általános Iskola
Budapest XVI.
Szabó Milán
Szikorszky László
Birovecz Bátor
Marton Olivér
8aHasábkrumplik
Bárczi Géza Általános Iskola
7. terem
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
Budapest XI.
Borsik Balázs
Kavalecz-Szücs Lilien
Szentpéteri Botond
Török Csongor
8aHát, ezt nem tudom elolvasni!
Bárczi Géza Általános Iskola
9. terem
Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola
Budapest XIV.
Bagu Bálint
Csíkos Bence
Felső Dávid László
Török Péter
8aHunyadi János
Bárczi Géza Általános Iskola
12. terem
Kecskeméti Református Általános Iskola
Kecskemét
Szabó Eszter
Csizmadia Péter Károly
Juhász Márk Hunor
Dinka Hunor
8aKék - fekete serpenyők
Bárczi Géza Általános Iskola
11. terem
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola
Százhalombatta
Bán Szilárd
Belényesi Máté
Molnár Vince
Veszelka András
8aKettőanégyzeten
Bárczi Géza Általános Iskola
11. terem
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
Hatvan
Kovács Balázs Csaba
Szepesi Balázs
Koczka Barbara
Kovács Dorottya
8aMadártej GANG
Bárczi Géza Általános Iskola
7. terem
Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI
Nyíregyháza
Kiss Mátyás
Együd Marcell
Magyar Balázs
Vincler Konrád
8aMatek kása
Bárczi Géza Általános Iskola
9. terem
Gothard Jenő Általános Iskola
Szombathely
Tóth Luca Panna
Solymosi Milán
Csuk Réka
Tóth Domonkos
8aMatek péntek : A végső csapás
Bárczi Géza Általános Iskola
10. terem
Kőkúti Általános Iskola
Tata
Engler Csilla
Koch Balázs
Tóth Kincső
Varga Dániel
8aMATEKOSOK
Bárczi Géza Általános Iskola
10. terem
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Makó
Balog Máté
Beinschroth Ninett
Csávás István
Jáksó Ábel Nándor
8aMég nem tudjuk
Bárczi Géza Általános Iskola
8. terem
Szandaszőlősi Általános Iskola, Művelődési Ház és AMI
Szolnok
Radócz István
Zsigmond Attila
Sándor Máté
Fontos Bálint
8aMi se tudjuk
Bárczi Géza Általános Iskola
11. terem
Deák Ferenc Általános Iskola
Veszprém
Nagy Zalán
Ihász Dániel
Jónás Péter
Kovács Botond
8aMiért
Bárczi Géza Általános Iskola
11. terem
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Bolla Gitta
Robin Eszter Melinda
Tang Bettina
Golopencza Nóra
8aNekem 18
Bárczi Géza Általános Iskola
7. terem
PTE IGY Gyakorlóiskola
Szekszárd
Dancsó Dorottya
Kovács Emese
Őri Veronika
Seres András
8aNem baj, majd jövőre!
Bárczi Géza Általános Iskola
8. terem
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola
Budapest XII.
Hőnich Csenge
Kézdy Judit Eszter
Antall Borbála Cecília
Novák Dóra
8aOsztó osztag
Bárczi Géza Általános Iskola
10. terem
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest IV.
Almás Vince
Kovács Máté
Ottrok Veronika
Szabó Gergő
8aPingvinek
Bárczi Géza Általános Iskola
11. terem
Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola
Miskolc
Rózsa Tibor
Tisza Máté
Tisza Krisztián
Vanyó Márk
8aReciprókák
Bárczi Géza Általános Iskola
7. terem
Széchényi Imre Általános Iskola és AMI
Balatonföldvár
Gottlas Ádám Róbert
Kristóf Kitti
Rácz Diána Viola
Sárközi Márton
8aRéGi
Bárczi Géza Általános Iskola
12. terem
Lorántffy Zsuzsanna Református Gimnázium
Nagyvárad
Horog Regina
Kun Édua Boróka
Horog Gabriella
Geréb István
8aSárga-fehér kombó
Bárczi Géza Általános Iskola
10. terem
Kispesti Gábor Áron Általános Iskola
Budapest XIX.
Fábián Tamás
Kapus Kristóf
Nguyen Van Thien
Várvédy Levente
8aScoty
Bárczi Géza Általános Iskola
12. terem
Kelenvölgyi Általános Iskola
Budapest XI.
Farkas Ajsa
Horváth Ágnes
Blaskó Zoltán
Dabóczi Botond
8aSmiley
Bárczi Géza Általános Iskola
8. terem
János Zsigmond Unitárius Kollégium
Kolozsvár
László Botond
László Tamás
Domokos Anna Orsolya
Vass Anett
8aSzámolÁszok
Bárczi Géza Általános Iskola
8. terem
Huzella Tivadar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Göd
Tárkányi András
Wolkersdorfer Tamás
Vereszki Anna Léna
Vasa Tünde Zsuzsanna
8aSzellemcápák
Bárczi Géza Általános Iskola
8. terem
Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola és Óvoda
Pécs
Albert Ákos
Bánáti Tamás
Flódung Áron
Müller Péter
8aSZURIKÁTÁK
Bárczi Géza Általános Iskola
9. terem
Székely Mózes Általános Iskola
Lövéte
Lázár Róbert Venczel
Márton Fanni
Szász Emőke
Égei Kriszta
8aÜTŐS 4-es
Bárczi Géza Általános Iskola
12. terem
Kossuth Lajos Általános Iskola
Veszprém
Tislér Levente
Pósfai Márton
Kiss Csongor
Fröhlich Boldizsár
8aVakszamár
Bárczi Géza Általános Iskola
9. terem
Püspökladányi Petőfi Sándor Általános Iskola
Püspökladány
Kiss Fanni
Nagy Gerda
Csáti Imre
Palágyi László
8aVegyesszám
Bárczi Géza Általános Iskola
9. terem
Bárczi Géza Általános Iskola
Budapest III.
Földesi Daniella
Laczkó Katica
Juhász Zoltán
Fellegi Bence
8aZentaisok
Bárczi Géza Általános Iskola
12. terem
Zentai Úti Általános Iskola
Székesfehérvár
Rosner Benedek Zsolt
Fülöp Ákos Levente
Szabó Gergő
Timár László
8aZoli bácsi rabszolgái
Bárczi Géza Általános Iskola
9. terem
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Győr
Horváth Jázmin
Kowalchuk Dávid Max
Lazur Dániel
Mészáros Péter
8g55
Csillaghegyi Általános Iskola
6. terem
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Szeged
Regős Eszter Enikő
Riesing Eszter
Szigeti Lili Anna
Pataki Magdaléna
8gA traktor
Csillaghegyi Általános Iskola
7. terem
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
Budapest II.
Csuka Balázs
Osváth Klára
Rácz Tamás
Győrffy Attila
8gAgymenők
Csillaghegyi Általános Iskola
7. terem
Lehel Vezér Gimnázium
Jászberény
Ferencsik Balázs
Ferencsik Erik
Görbe Tamás
Rusvai Zoltán
8gbatyi1
Csillaghegyi Általános Iskola
8. terem
Batthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Szabó Máté
Budaházy Béla
Marsi Ádám
Molnár Botond
8gCímvédők
Csillaghegyi Általános Iskola
8. terem
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Blázsik Árpád
Makrai-Kis Balázs
Szendrei Botond
Szépvölgyi Gergő
8gCsakCsajok
Csillaghegyi Általános Iskola
5. terem
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
Gyöngyös
Csipe Maja
Ludányi Veronika
Móricz Réka
Nádudvari Fanni
8gDmat ultrák
Csillaghegyi Általános Iskola
7. terem
Zafféry Károly Szalézi Középiskola
Nyergesújfalu
Horváth Dominik
Puskás Nóra
Sárkány Aba
Varga Máté
8gDodekaéder
Csillaghegyi Általános Iskola
8. terem
Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium
Nyíregyháza
Kun Ferenc Ágoston
Sztojka Milán
Szabó Ágoston
Tömöri Péter
8gFlamingó
Csillaghegyi Általános Iskola
8. terem
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium
Kaposvár
Vincze Réka
Dávidházi Emese
Séta Henriett
Kovács Balázs
8gFMG-ZRT
Csillaghegyi Általános Iskola
6. terem
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Debrecen
Fekete Richárd
Görömbey László
Nagy Levente
Nagy Bence
8gHamBürge
Csillaghegyi Általános Iskola
5. terem
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét
Faragó Tamás
Mihalik Bálint
Piskolti János Viktor
Török Ágoston
8gIzé
Csillaghegyi Általános Iskola
6. terem
ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
Budapest XIV.
Farkas Izabella
Golden Dorka
Nagy Hanna
Zakor Zsombor
8gKonkáv háromszögek
Csillaghegyi Általános Iskola
6. terem
Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola
Bonyhád
Melcher Bálint
Agócs Olivér
Lőrincz Barnabás
Török Attila
8gLogiqusan
Csillaghegyi Általános Iskola
7. terem
Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
Budapest XVII.
Mátéfy Ádám
Szabó András József
Kerekes Bálint
Benkó Botond
8gMáté és a töltelék
Csillaghegyi Általános Iskola
6. terem
Révai Miklós Gimnázium
Győr
Jánosik Máté
Gecsei Mátyás
Ternyák Gábor
Daragó Donát
8gMi tényleg neveztünk?
Csillaghegyi Általános Iskola
7. terem
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Bán - Szabó Áron
Bencsik Ádám
Kovács Tamás Mihály
Terjék András József
8gMindig csak a susmus meg a motymoty!
Csillaghegyi Általános Iskola
6. terem
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Miskolc
Koleszár Domonkos
Bányai Kristóf
Szathmári Gergely Márton
Csoma Petra
8gMit tippeljünk?
Csillaghegyi Általános Iskola
5. terem
Kempelen Farkas Gimnázium
Budapest XXII.
Benedek Zoltán
Gombos Gergely
Páhán Anita
Skrabák Boglárka
8gMostmá' győznénk!
Csillaghegyi Általános Iskola
5. terem
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola
Budapest XII.
Polgár Sándor
Mező Csongor
Kutnyánszky Lóránt
Dobó Bálint
8gNegyedik emelet a nyolcadikon
Csillaghegyi Általános Iskola
6. terem
Babits Mihály Gimnázium
Budapest IV.
Andrási Bálint
Bartus Levente
Gálig Gergő
Papp György
8gSQUARE
Csillaghegyi Általános Iskola
8. terem
Török Ignác Gimnázium
Gödöllő
Yokota Adan
Cseh András
Petró Lukács
Vas Levente
8gSzemfényvesztők
Csillaghegyi Általános Iskola
7. terem
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium
Érd
Czégény Imre Kornél
Damsits Bence
Micskó Máté
Mocsári Marcell
8gSzilvalekvár
Csillaghegyi Általános Iskola
8. terem
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Baski Bence
Fleiner Zsigmond
Pongrácz András
Tot Bagi Márton
8gSZNYDZSKTYNGYLJS
Csillaghegyi Általános Iskola
5. terem
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma
Pécs
Laki Fülöp
Péter Norbert
Patczai Zsigmond
Hardi András
8gWe're all mad
Csillaghegyi Általános Iskola
8. terem
Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.
Jónás Károly
Miklós Bence
Póka Áron
Tamási Dávid
8gWótermelone
Csillaghegyi Általános Iskola
7. terem
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Székesfehérvár
Márton Csanád
Nagy Tamás
Parajdi Bálint
Riba Dániel
tanar5Csak nyugi! Tanító néni vagyok
Veres Péter Gimnázium
10. terem
Gothard Jenő Általános Iskola
Szombathely
Horváth Győzőné Pintér Andrea
Némethné Gergácz Anita
Sinkáné Timár Andrea
Verasztóné Tóth Ildikó
tanar5Éretlenek
Veres Péter Gimnázium
10. terem
Erzsébethelyi Általános Iskola
Békéscsaba
Kiglics Ágnes
Kovács Nikoletta Cecília
Gyulainé Novodomszki Borbála
Jastyur Marianna
tanar5Kandósok
Veres Péter Gimnázium
10. terem
Kandó Téri Általános Iskola
Budapest XVIII.
Herceg Mária
Bertáné Deák Márta
Kállai Ildikó
Komposné Kovács Anikó
tanar7Kettő+egy
Veres Péter Gimnázium
11. terem
Ibolya Utcai Általános Iskola
Debrecen
Elek Judit
Orbán Andrea
Fazekas Sándor
Fazekas Sándorné
tanar7Komplementerek
Veres Péter Gimnázium
11. terem
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
Hatvan
Székelyné Kiszel Erika
Oroszlán Anett
Varsányi Gábor
-
tanar7Teleki Téka
Veres Péter Gimnázium
11. terem
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
Budapest XI.
Dr. Prőhléné Hehl Éva
Bártfai Lászlóné
Rózsa Katalin
Moróné Pálos Zsuzsanna
tanar8Macisajt
Veres Péter Gimnázium
11. terem
Karinthy Frigyes Gimnázium
Budapest XVIII.
Argayné Magyar Bernadette
Gróf Andrea
Salamon Attila
Pilter Adorján
tanar8Mert mibennünk zeng a lélek
Veres Péter Gimnázium
11. terem
Berzsenyi Dániel Gimnázium
Budapest XIII.
Gál Györgyné
Mahler Attila
Károlyi Gergely
-
tanar8Volt
Veres Péter Gimnázium
11. terem
ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola
Budapest XIV.
Bárth Balázs
Kornai Júlia
Steller Gábor
Szél Zsófia