Országos döntő - 2016. március 5.
Résztvevő csapatok

Ezen az oldalon tekinthető meg a döntőbe jutott csapatok listája, valamint terembeosztása. A csapatok évfolyam, kategória, majd csapatnév szerint vannak rendezve. Az évfolyam utáni betűjel a kategóriát jelöli ("n" = normál gimnázium, "sp" = speciális matematika tagozat, "sz" = szakközépiskola).

Évfolyam Csapatnév
Terem
Iskola, város Csapattagok
09nAkik megpróbálták
1. terem
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
Budapest II.
Bartha Kristóf
Murányi Albert
Novák Franciska
Szabó Natasa
09nBolyák
2. terem
Lovassy László Gimnázium
Veszprém
Bodnár Babett
Schütz Annamária Kinga
Piller Trisztán
Borbás Péter
09nElsőszámú közveszélyes
1. terem
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
Budapest XIV.
Hevesi Márton
Jékely Boldizsár
Nagy András
Szűcs Leó
09nHarKov
1. terem
Márton Áron Főgimnázium
Csíkszereda
Kozman Botond
Márton Vazul
Péter István
Rancz Máté
09nMultiplikátoros Telebabrátor
2. terem
Batthyány Lajos Gimnázium
Nagykanizsa
Csertán András
Pánczél Bálint
Schmid Stephanie
Sulan Ádám
09nNévtelenek
1. terem
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
Dunakeszi
Tiderenczl Dániel
Gion Áron
Rozgonyi Gergő
Laboncz Levente
09nThe umbrella legion
1. terem
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét
Balogh Gergő Csaba
Bogner József
Hermann Péter Pál
Tokovics Dávid Tamás
09spDeja vu
1. terem
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Mészáros Anna
Farkas Dorottya Veronika
Al-Sayyed Zakariás
Kiss Gergely
09spKöszönjük a figyelmet!
3. terem
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Bötkös Benedek
Morassi Máté
Tiszay Ádám
Vári-Kakas Andor
09spLittle Pony
3. terem
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Nguyen Hoang Viet
Alexy Milán
Szabó Kristóf
Bán Dániel
09spMiért pont Patrik???
2. terem
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Fuisz Gábor
Győrffy Ágoston
Saár Patrik
Szabó Dávid
09spÓicízoprepuzsmutnavk-útopalláték
2. terem
Szent István Gimnázium
Budapest XIV.
Horváth Csongor
Zsigri Bálint
Keceli-Mészáros Tivadar
Kulcsár Gergely
09spPtolemaiosznak mégis igaza volt
1. terem
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Csabai Mátyás
Kerekes Anna
Márton Dénes
Matolcsi Dávid
09szEmzéperiksz
1. terem
Salgótarjáni Szakképzési Centrum Táncsics Mihály Szakközépiskolája
Salgótarján
Egresi Adrienn
Gortva Klaudia
Győri Vivien
Szlatincsán Adrián
09szÉszbook
2. terem
Salgótarjáni Szakképzési Centrum Táncsics Mihály Szakközépiskolája
Salgótarján
Márton Anna
Rácz Alexandra
Tóth Fanni
Tőzsér Anna
09szHÁKÖB
2. terem
BMSZC Puskás Tivadar Távközlési Technikum Infokommunikációs Szakközépiskolája
Budapest IX.
Balogh Dániel Tibor
Krisztián Gergő
Maczkó Xavér
Németh Csilla Márta
09szKulimájsz
2. terem
Váci Szakképzési Centrum Boronkay György Műszaki Szakközépiskolája és Gimnáziuma
Vác
Bahil Botond
Boroncsok Dóra
Heizer Hanna
Molnár Mónika
09szRakott krumpli
3. terem
Váci Szakképzési Centrum Boronkay György Műszaki Szakközépiskolája és Gimnáziuma
Vác
Birszki Levente
Dolnay Ádám
Smuk András
Téglás Tamás
09szWhy always us?
2. terem
Békéscsabai Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola
Békéscsaba
Szabó Imre
Molnár István
Melis Nándor
Varjú Dániel
10nAranyászok
4. terem
Lovassy László Gimnázium
Veszprém
Barna Dorina
Encz Koppány
Horváth Botond
Radnai Bálint
10nAtomszén
3. terem
Toldy Ferenc Gimnázium
Budapest I.
Bölcsvölgyi Blanka
Kerestély Márk
Kiss Eszter Hanna
Tompa Júlia
10nEzért még számolunk
3. terem
Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium
Budakeszi
Korompay Márton
Sepp Márton
Pákozdi Gergely
Szabó-Temple Marcell
10nKék falfesték
5. terem
Batthyány Lajos Gimnázium
Nagykanizsa
Busa Máté
Jánoki Georgina
Posztós Nóra
Szinyéri Bence
10nPávörmatek
3. terem
Eötvös József Gimnázium
Budapest V.
Dacher Ádám
Pető Ádám
Molnár Péter
Hajdú Csanád
10nRESCHT
4. terem
NymE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Szombathely
Egri Máté
Takáts Bálint
Schmall Róbert
Reczetár Donát
10nS(H)AZAM
3. terem
Márton Áron Főgimnázium
Csíkszereda
Bartis Zsolt
Gergely Anna
Petres Sára
Salló Attila
10spÁtfo-gólya
3. terem
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Bukva Balázs
Imolay András
Nagy Dávid
Záhorszky Ákos
10spDerékszögű kockák
4. terem
Földes Ferenc Gimnázium
Miskolc
Debreczeni Ákos
Gáspár Attila
Tóth Tamás
Vadon Enikő
10spError 404
5. terem
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Barabás Ábel
Keresztfalvi Bálint
Kulcsár Gergely
Molnár-Sáska Zoltán
10spLegyen tánc!
4. terem
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Szeged
Demeter Gergő
Szekeres Dániel
Hajdú Zsolt
Varsányi András
10spMaf
4. terem
Berzsenyi Dániel Gimnázium
Budapest XIII.
Hülvely Alina
Mályusz Attila Edmund
Bertalan Dávid
-
10spVédd a fákat, egyél hódot 5.0
4. terem
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Németh Balázs
Szakály Marcell
Tárkányi Damján Péter
Zólomy Kristóf
10szFantasztikus négyes
4. terem
Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Középiskolája és Kollégiuma
Győr
Hős-Nagy Bence
Kocsis Áron
Deák Ádám
Horváth Mátyás
10szÍzirájderek2.0
5. terem
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola
Törökbálint
Czeglédi Gábor
Hoffmann Bence
Majoros Balázs
Németh Attila Nemere
10szJust do it!
5. terem
Váci Szakképzési Centrum Boronkay György Műszaki Szakközépiskolája és Gimnáziuma
Vác
Kőhegyi Márton
Seres Barnabás
Tóth Kornél
Wagner André
10szNégy huszárok
5. terem
Váci Szakképzési Centrum Boronkay György Műszaki Szakközépiskolája és Gimnáziuma
Vác
Barna János
Garad Ágoston
Gáspár Botond
Laczkó Levente
10szOkoskák
5. terem
Szombathelyi Szolgáltatási SZC Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskolája
Szombathely
Géczi Klaudia
Horváth Zsófi
Kiss Boglárka
Iván Szandra
10szXPMC
4. terem
BMSZC Puskás Tivadar Távközlési Technikum Infokommunikációs Szakközépiskolája
Budapest IX.
Márté Mihály
Rieth László Dávid
Sipos Imre Dániel
Polákovics Noel
11nAnonymus
6. terem
Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy
Erdőközi Virág
Medgyesi Attila
Veres-Vitályos Álmos
Vitus Regina
11nApokalipszis 4 lovasa
6. terem
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
Pécs
Hegyi Krisztina
Nagy Dávid
Nagy Richárd
Souly Alexandra
11nLarium minusculus
5. terem
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
Kaposvár
Ambrus Áron
Borbényi Márton
Horváth Fanni
Tóth Viktor
11nLehet más a polinom
5. terem
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Balázs Ákos
Radnai László
Temesvári Máté
Vékássy Áron
11nTIPP-MIX
6. terem
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium
Kecskemét
Fabó Norbert
Jakab Máté
Kléh Györk
Szűcs Ágnes
11nÜres halmaz
5. terem
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
Budapest XIV.
Eszterhás Tamara
Mernyei Péter
Stadler Benedek
Tardos Tamás
11spFelső határ
7. terem
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Bege Áron
Csitári Nóra
Kovács Benedek
Szakács Lili Kata
11spGyök Mínusz Egy
6. terem
Óbudai Árpád Gimnázium
Budapest III.
Márkus Tamás
Fetter László
Szalay Bence
Börcsök Dóra
11spLegfelső határ
6. terem
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Bosits Balázs Géza
Morassi Dávid
Kuchár Zsolt
Temesi Andris
11spMatekkommandó
6. terem
Földes Ferenc Gimnázium
Miskolc
Bodolai Előd
Boros Bence
Tenkely Levente
Tóth Miklós
11spNincsen
6. terem
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Székesfehérvár
Hajcsik Zsuzsa
Lévay Mátyás
Szilvási Márton
Tamás Márton
11spSzigma
6. terem
Szent István Gimnázium
Budapest XIV.
Adorján Dániel
Klapper Balázs
Korom Gergely
Silvas János
11szAgymenők
7. terem
PSZC Radnóti Miklós Közgazdasági Szakközépiskolája
Pécs
Deák Anita
Nagy Tímea
Vas Alexandra
Kósa Dániel
11szAgymenők
7. terem
BMSZC Puskás Tivadar Távközlési Technikum Infokommunikációs Szakközépiskolája
Budapest IX.
Hanzel László
Kovács Levente
Bordás Balázs
Fejes Milán
11szAndrássy2
7. terem
Andrássy György Katolikus Közgazdasági Középiskola
Eger
Veigler Tamás
Tábori Kitti
Szűcs Nikolett
Szabó Gergely
11szGyök16
7. terem
Szombathelyi Szolgáltatási SZC Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskolája
Szombathely
Szabó Áron
Joós Tibor
Józsa Dávid
Németh Gergely
11szHEXAPHIX
7. terem
Bolyai Műszaki Szakközépiskola és Kollégium
Budapest XIII.
Demjén Klaudia
Nagy István
Radákovits Norbert
Szabó Gergely
11szLogaritmus pí
7. terem
Váci Szakképzési Centrum Boronkay György Műszaki Szakközépiskolája és Gimnáziuma
Vác
Banda Ádám
Batári Emese Rita
Hantos Bálint
Kovács Gábor
12nCsapatnév
8. terem
Németh László Gimnázium
Budapest XIII.
Sándor Gergely
Laky Péter
Polgár Márton
Vághy Mihály
12nDARK
8. terem
Kaposvári SZC Nagyatádi Ady Endre Gimnáziuma Szakképző Iskolája és Kollégiuma
Nagyatád
Horváth András János
Czipóth Dóra
Torma Kristóf
Gőbölös Richárd Márk
12nDisztri Buták
8. terem
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
Kaposvár
Csábráki Dávid
Jakó Fanni
Kósa Máté
Verkman András
12nEULER
8. terem
Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola
Budapest II.
Asztalos Bogdán
Balogh Menyhért
Forrai Botond
Blum Balázs
12nPOP az élet
8. terem
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
Dunakeszi
Orosz Áron
Kajtár Ádám
Tóth Adrián
Végh András
12nTalán most
7. terem
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI
Budaörs
Sugár Kolos
Takács Donát
Ulrich Áron
Vitanov George
12spBeinaheleidenschaftsgegenstand
8. terem
Óbudai Árpád Gimnázium
Budapest III.
Brányi Balázs
Kovács Viktória
Nagy Kata
Szépfalvi Bálint
12spCiklois a tóruszon
9. terem
Szent István Gimnázium
Budapest XIV.
Csurgai-Horváth Bálint
Domán Dániel
Horváth Hanga
Kovács Dávid
12spDuplán derivált dödölle
9. terem
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Székesfehérvár
Boldizsár Bálint
Herbert Máté
Szörfi Jázmin
Tatai Álmos
12spGriffek
8. terem
Berzsenyi Dániel Gimnázium
Budapest XIII.
Bottlik Judit
Kugyella Noémi
Nanys Mónika
Kun Bálint
12spKoviubi
8. terem
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Bodnár Levente
Nagy Kartal
Sal Kristóf
Szebellédi Márton
12spNagy az Isten állatkertje
9. terem
Berzsenyi Dániel Gimnázium
Budapest XIII.
Nagy Simon
Bodrogi Balázs Péter
Rejtő Balázs
Csikós Hoang Phuc
12szA matematika koronázatlan királyai
9. terem
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI
Budaörs
Felméry Máté
Kovács Benedek
Orosz Marcell
Varga Dániel
12szAsdf
9. terem
Váci Szakképzési Centrum Boronkay György Műszaki Szakközépiskolája és Gimnáziuma
Vác
Bencze Gábor
Bíró Ákos
Frey Balázs
Nagy Gergely
12szMr.Hankey
9. terem
Neumann János Számítástechnikai Szakközépiskola
Budapest XIV.
Csajbók Péter
Krajczár Csilla
Nagy Benedek
Sorbán Zoltán
12szPhálesz kör
9. terem
Neumann János Középiskola és Kollégium
Eger
Bóta Gábor
Gyönki Bendegúz
Sipeki Dávid
Várhegyi Máté
12szTamamája
9. terem
Vak Bottyán János Katolikus Műszaki és Közgazdasági Középiskola
Gyöngyös
Jakkel Bertalan
Márkus László
Makovinyi Krisztina
Tari Péter
12szUtolsók
8. terem
Neumann János Középiskola és Kollégium
Eger
Bóta Zsombor
Kulcsár Márton
Lövei Péter
Nagy Attila