Országos döntő - 2017. március 4.
Résztvevő csapatok

Ezen az oldalon tekinthető meg a döntőbe jutott csapatok listája, valamint terembeosztása. A csapatok évfolyam, kategória, majd csapatnév szerint vannak rendezve. Az évfolyam utáni betűjel a kategóriát jelöli ("n" = normál gimnázium, "e" = emelt gimnázium, "sz" = szakközépiskola).

Évfolyam Csapatnév
Terem
Iskola, város Csapattagok
09eEz most a magyar Bolyai?
1. terem
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Kálóczi Kristóf
Kotmayer Előd
Martinák Zalán
Nagy Nándor
09eKolbászlé
2. terem
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Molnár Bálint
Tóth Balázs
Sokvári Olivér
Nguyen Thac Bach
09eNégy Erős Legyező
2. terem
Kecskeméti Katona József Gimnázium
Kecskemét
Apagyi Dávid
Kirschner Bernadett
Monori Bence
Miszler Levente
09eVadkan
1. terem
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
Kaposvár
Balla Ábel
Kövér Kincső
Oláh Emese
Várteleki Richárd
09nAkárkik
1. terem
Tatabányai Árpád Gimnázium
Tatabánya
Várnagy Miksa
Ungvári Emese
Bartha Bence
Buzál Zsombor
09nBAZ megyei elit
1. terem
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Miskolc
Espán Márton
Katona Áron
Palencsár Enikő
Rem Soma
09nCsip
2. terem
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Beke Csongor
Ferenc István
Földi Dániel
Gyimesi Péter
09nDer Flamingo
1. terem
Toldy Ferenc Gimnázium
Budapest I.
Hajdu Nelli
Kadocsa Csenge
Molnár Dóra
Nagy Anna
09nDezoxiribonukleinsav
2. terem
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma
Pécs
Laki Anna
Nyisztor Sarolta
Piffkó Dániel
Gergely Péter
09nMost
2. terem
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét
Kaptás Flóra
Bukor Tamás
Mihalik Dániel
Nagy Dorottya
09nNetti és a három testőr
1. terem
Révai Miklós Gimnázium
Győr
Kocsis Anett
Jánosik Áron
Markó Gábor
Molnár Máté
09nNévtelenek
2. terem
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
Dunakeszi
Laboncz Levente
Tiderenczl Dániel
Rozgonyi Gergő
Gion Áron
09nRedőny
1. terem
Eötvös József Gimnázium
Budapest V.
Ferenczi Bálint
Czumbel Péter
Kim Levente
Branyicskai Nagy Botond
09szA csoport
2. terem
BMSZC Puskás Tivadar Távközlési Technikum Infokommunikációs Szakgimnázium
Budapest IX.
Závogyán Dávid
Dóra Zoltán
Alekseev Iván
Tóth Szabolcs
09szARANYÁSZOK
3. terem
Jedlik Ányos Gépipari és informatikai Középiskola
Győr
Hadarics Ákos
Erdélyi Tamás
Takács Botond
Gerencsér Zalán
09szGyarmati újrakezdők
3. terem
Váci Szakképzési Centrum Boronkay György Műszaki Szakgimnáziuma és Gimnáziuma
Vác
Jeney Eszter
Laukó Vince
Szrenka Viktória
Urbán Martin
10eGyök-érkezelés
5. terem
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
Kisvárda
Németh Dóra
Hanics Mihály
Suba Hunor
Marlók Ádám
10eKNÜLEJEFEBTEZŰTYNELLIBERŐVÖJ
4. terem
Szent István Gimnázium
Budapest XIV.
Lukács Lilla
Keceli-Mészáros Tivadar
Kulcsár Gergely
Zsigri Bálint
10eLegyünk már túl rajta!
4. terem
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Mészáros Anna
Márton Dénes
Matolcsi Dávid
Kerekes Anna
10eNégyfarkú Kutya Párt
5. terem
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Fuisz Gábor
Győrffy Ágoston
Saár Patrik
Szabó Dávid
10eTrópusi albínó jegesmedvék
3. terem
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
Pécs
Dékány Barnabás
Jankovits András
Schlepp Krisztián
Vass Gábor
10nBékaróka
5. terem
Batthyány Lajos Gimnázium
Nagykanizsa
Csertán András
Pánczél Bálint
Csepreghy Réka
Sulan Ádám
10nCés droidok és Barni
4. terem
Eötvös József Gimnázium
Budapest V.
Dobák Dániel
Láda-Hartyáni Barnabás
Mónos Péter
Őrsi Marcell
10nElsőszámú közveszélyes
3. terem
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
Budapest XIV.
Benyovszki Lili
Hevesi Márton
Jékely Boldizsár
Szűcs Leó
10nFecskék
3. terem
Egri Dobó István Gimnázium
Eger
Hoffmann Balázs
Sulyok Máté
Magyar Róbert
Sipos Máté
10nMatekbárók
4. terem
Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest XXI.
Beke-Szabó Csenge
Fraknói Ádám
Polgár Bertalan
Rapatyi Anna
10nNegyvenkettő
4. terem
Révai Miklós Gimnázium
Győr
Knoll Ágoston
Stift Máté
Rumi Eszter
Piri Tamás
10nNekünk Mind1
5. terem
Márton Áron Főgimnázium
Csíkszereda
Kozman Botond
Márton Vazul
Péter István
Rancz Máté
10nTzitzamidzák
5. terem
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola
Budapest XII.
Bartha Ákos
Borzon Márton
Meglécz Máté
Tóth Benedek
10szA suli rabjai
5. terem
Jedlik Ányos Gépipari és informatikai Középiskola
Győr
Rosta Gábor
Németh Kornél
Bányász Kristóf
Lakatos Bálint
10szAUTENTIKUS SZAKEMBEREK
3. terem
BMSZC Puskás Tivadar Távközlési Technikum Infokommunikációs Szakgimnázium
Budapest IX.
Ferancz Norbert
Kósa György Máté
Krisztián Gergő
Németh Csilla
10szNégyPí
4. terem
BMSZC Neumann János Számítástechnikai Szakgimnáziuma
Budapest XIV.
Csát Viktor
Kollár Ádám
Sági Benedek
Szécsényi Péter
10szRakott krumpli a négyzeten
3. terem
Váci Szakképzési Centrum Boronkay György Műszaki Szakgimnáziuma és Gimnáziuma
Vác
Birszki Levente
Dolnay Ádám
Smuk András
Téglás Tamás
11eDerékszögű kockák
6. terem
Földes Ferenc Gimnázium
Miskolc
Debreczeni Ákos
Vadon Enikő
Tóth Tamás
Soós Gergő
11eMájmedence
7. terem
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Imolay András
Molnár-Sáska Zoltán
Záhorský Ákos
Bukva Balázs
11eNabla
6. terem
Óbudai Árpád Gimnázium
Budapest III.
Marozsák Tóbiás
Erdélyi Dominik
Szalai László
Varga Levente
11eRámánudzsan-Prímek
7. terem
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium
Szigetszentmiklós
Boldis Bercel
Fábián Bence
Gyergyói Máté
Antal Ákos
11nA mesternégyes
7. terem
Makói József Attila Gimnázium
Makó
Asztalos Péter
Czagány Máté
Isaszegi Máté
Varga Kristóf
11nAranyászok
7. terem
Lovassy László Gimnázium
Veszprém
Barna Dorina
Encz Koppány
Horváth Botond
Radnai Bálint
11nBáthori László
6. terem
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
Budapest XI.
Simon Zsuzsanna
Gianone János
Panka Zsombor
Uzonyi Ákos
11nBeni baba
6. terem
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Négyessy Eszter
Csilling Eszter
Mészáros Melinda
Facskó Benedek
11nPávörmatek
7. terem
Eötvös József Gimnázium
Budapest V.
Pető Ádám
Dacher Ádám
Molnár Péter
Hajdú Csanád
11nRESchT
6. terem
NymE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Szombathely
Egri Máté
Reczetár Donát
Schmall Róbert
Takáts Bálint
11szBURN
6. terem
BMSZC Puskás Tivadar Távközlési Technikum Infokommunikációs Szakgimnázium
Budapest IX.
Garaba Viktor
Surmann Roland
Varga Kristóf
Varga Máté
11szF-osztag
6. terem
Váci Szakképzési Centrum Boronkay György Műszaki Szakgimnáziuma és Gimnáziuma
Vác
Garad Ágoston
Gábor János
Gyarmati Csaba
Weisz Vid Viktor
11szKözgáz 2.
7. terem
Veszprémi Szakképzési Centrum Közgazdasági és Közigazgatási Szakgimnáziuma
Veszprém
Nagy Viktória
Szabó Bernadett
Kamondi Dániel
Kavalecz Edit
11szOrigo
7. terem
Győri Műszaki SzC Pattantyús-Ábrahám Géza Ipari Szakközépiskolája
Győr
Bors Levente
Pardavi Ruben
Pétei Gábor
Tóth Erik
12eFelső határ
8. terem
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Bege Áron
Csitári Nóra
Kovács Benedek
Szakács Lili Kata
12eLarium Minusculus
9. terem
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
Kaposvár
Ambrus Áron
Borbényi Márton
Horváth Fanni
Tóth Viktor
12eTIPP-MIX
8. terem
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium
Kecskemét
Czirkos Angéla
Fabó Norbert
Jakab Máté
Kléh Györk
12nAnonymus
9. terem
Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy
Erdőközi Virág
Medgyesi Attila
Veres-Vitályos Álmos
Vitus Regina
12nCzuczor 12.A
8. terem
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium
Győr
Szalay Kristóf
Tamás Erzsébet
Varga Marcell
Zsubrits Ábel
12nKLG12/1
9. terem
Kossuth Lajos Gimnázium, Szakképzó Iskola, Általános Iskola és Kollégium
Tiszafüred
Dusza Bianka
Fazekas László
Mészáros Zsolt
Tóth Klaudia
12nKvantumnyüzsgés
8. terem
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Szeged
Dobó Viktor
Gera Dóra
Korom-Vellás Bálint
Márton Dávid
12nNégytagú függvénytáblázat
9. terem
Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont
Budapest IX.
Kunos Anna
Szatmáry Zsófia
Szirt Viktória
Welker Ágnes
12nPoliéder
8. terem
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola
Budapest XII.
Bekes Nándor
Horváth Barnabás
Kovács Bence
Millavári Áron
12nSzentiMentál
9. terem
Márton Áron Főgimnázium
Csíkszereda
Cseke Alpár
Lukács Áron
Tamás Andrea
Tankó-Gábor Tihamér
12szCsak a csokiért jöttünk
9. terem
Váci Szakképzési Centrum Boronkay György Műszaki Szakgimnáziuma és Gimnáziuma
Vác
Batári Emese Rita
Csáki Ákos Péter
Hajdú Zsombor
Léczfalvi Bence
12szDiszkalkulia
8. terem
Jedlik Ányos Gépipari és informatikai Középiskola
Győr
Cseresnyés Bendegúz
Kiss Ádám
Pillér Attila
Ézsely Szovát
12szHexaphix
9. terem
BMSZC Bolyai Műszaki Szakgimnáziuma és Kollégiuma
Budapest XIII.
Demjén Klaudia
Nagy István
Radákovits Norbert Edvárd
Szabó Gergely
12szPörkölt nokedlivel
8. terem
BMSZC Puskás Tivadar Távközlési Technikum Infokommunikációs Szakgimnázium
Budapest IX.
Maczkó Patrik
Tóth Márton
Kratochwill Máté
Korbeli Ferenc