Országos döntő - 2018. február 24.
Résztvevő csapatok

Ezen az oldalon tekinthető meg a döntőbe jutott csapatok listája, valamint terembeosztása. A csapatok évfolyam, kategória, majd csapatnév szerint vannak rendezve. Az évfolyam utáni betűjel a kategóriát jelöli ("n" = normál gimnázium, "sp" = speciális matematika tagozat, "sz" = szakgimnázium/szakközépiskola).

Évfolyam Csapatnév
Terem
Iskola, város Csapattagok
09nBáthrak
1. terem
Ady Endre Elméleti Líceum
Nagyvárad
Divin Judit
Bíró Timea
Árva Norbert Ákos
Bede Ákos
09nFiwafrivu
1. terem
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium
Budapest VIII.
Filotás Dénes
Wang Xiang
Frigyes Kristóf
Vuleta Gergely
09nHuncut Picurok
1. terem
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
Pécs
Szita Gergely
Schaffer Bálint
Duli Bálint
Csuka Csenge
09nMade in China
1. terem
NymE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Szombathely
Antal Botond
Horváth Áron
Kelemen Anna
Varga Árpád
09nNekemhalálmind1
1. terem
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Wrabel Lilla
Zétényi Réka
Papp Virág
Bakk Jázmin
09nNo Name
1. terem
Márton Áron Főgimnázium
Csíkszereda
Dóczy-Rössler Szidónia
Mátyás András
Ördög Kinga
Rokaly Barna
09nWinjuice
1. terem
Váci Szakképzési Centrum Boronkay György Műszaki Szakgimnáziuma és Gimnáziuma
Vác
Laukó Vince
Jeney Eszter
Szrenka Viktória
Takács Botond
09spAbszolút értékesek
2. terem
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Füredi Erik
Tóth-Rohonyi Iván
Gyetvai Miklós
Kószó Máté
09spBAMM
2. terem
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Szeged
Kóta Kata
Vízhányó Gréta
Kinyó Kincső
Hámori Janka
09spFehérvári cicatejek
2. terem
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Székesfehérvár
Bognár Katica
Lakatos Enikő
Mihály Bence
Simon Zsófia
09szA matek akrobatái
2. terem
Baross Imre Artistaképző Intézet Előadó-művészeti Szakgimnázium
Budapest VII.
Tarba Patrícia
Szécsényi Anna
Szőllősi Sztella Borbála
Váradi Dorottya
09szHaBrEmMe
2. terem
Sövér Elek
Gyergyóalfalu
Donát Brigitta
Incze Emese
Köllő Hajnal
Nagy Melinda
09szNEKEM8
2. terem
Szombathelyi Szolgáltatási SZC Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma
Szombathely
Bíró Tamás
Zsigrai Hanna
Régi Zsófia
Rosta Péter
10n"csapatnév"
3. terem
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
Zalaegerszeg
Békési Péter
Czett Mátyás
Szalai Bence
Veres Kristóf
10nA nagy spílerek
3. terem
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
Budapest XIV.
Diczházi András
Timár Ármin
Hatfaludi Péter
Urbán Tamás
10nCsip
3. terem
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Beke Csongor
Ferenc István
Földi Dániel
Gyimesi Péter
10nGrétike for president
3. terem
Kecskeméti Katona József Gimnázium
Kecskemét
Kirschner Bernadett
Monori Bence
Apagyi Dávid
Miszler Levente
10nNem mondom meg
3. terem
Székely Mikó Kollégium
Sepsiszentgyörgy
Miklós Csenge
Kiss Andrea-Tímea
Roth Apor
Csutak Dávid
10nNévtelenek
3. terem
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
Dunakeszi
Tiderenczl Dániel
Gion Áron
Rozgonyi Gergely
Laboncz Levente
10nTEAMföld
3. terem
Révai Miklós Gimnázium
Győr
Molnár Máté
Markó Gábor
Kocsis Anett
Jánosik Áron
10spKUGIYA TO KUJIYA
4. terem
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Debrecen
Erdei Zsófia
Kapdos Ádám
Kelemen Lajos
Venter Máté
10spPi=e=3
4. terem
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Kálóczi Kristóf
Kotmayer Előd
Nguyen Thac Bach
Telek Zsigmond
10spSpektrum
4. terem
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium
Zenta (Szerbia)
Zabos Péter
Hugyik Kornél
Apró János
Paróczi Orsolya
10szA Próféta visszatér
4. terem
Váci Szakképzési Centrum Boronkay György Műszaki Szakgimnáziuma és Gimnáziuma
Vác
Dudok Diána
Kostyál Bálint
Egyed Dániel István
Hegedüs Armand Alex
10szÉlesek
4. terem
BMSZC Bolyai Műszaki Szakgimnáziuma és Kollégiuma
Budapest XIII.
Bak Marcell
Bor Botond
Éles Levente
Fejes Simon
10szSZUPER TRIÓ
4. terem
Jedlik Ányos Gépipari és informatikai Középiskola
Győr
Erdélyi Tamás
Takács Botond
Gerencsér Zalán
Hadarics Ákos
11nElsőszámú közveszélyes
5. terem
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
Budapest XIV.
Benyovszki Lili
Hevesi Márton
Jékely Boldizsár
Szücs Leó
11nEzt inkább nem olvasom fel
5. terem
Márton Áron Főgimnázium
Csíkszereda
Márton Vazul
Kozman Botond
Péter István
Rancz Máté
11nFaaprítók
5. terem
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest III.
Debreczeni Tibor
Takács Péter
Gréczi Gergely
Misik Márton
11nFotocellás székelykapu
5. terem
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
Pécs
Balog Lóránd
Dékány Barnabás
Jankovits András
Schlepp Krisztián
11nHóember
5. terem
Batthyány Lajos Gimnázium
Nagykanizsa
Csepreghy Réka
Pőcze Barnabás
Pánczél Bálint
Sulan Ádám
11nKi az a Bojai?
5. terem
Váci Szakképzési Centrum Boronkay György Műszaki Szakgimnáziuma és Gimnáziuma
Vác
Becsó Gergely
Virsinger Dominika
Bálint Gergő
Horváth Mátyás
11nSzokásos
6. terem
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
Zalaegerszeg
Szalay Gergő
Pozvai Bálint
Berta Örs
Tirpák Péter
11nTudjukkik
5. terem
Lovassy László Gimnázium
Veszprém
Bodnár Babett
Schütz Annamária
Szilágyi Bence
Piller Trisztán
11sp0,7734
6. terem
Földes Ferenc Gimnázium
Miskolc
Herpai Ádám
Kormos Gergely
Szász Kristóf Róbert
Varga-Molnár Bertalan
11spAGYVIHAR
6. terem
Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium
Zenta (Szerbia)
Brindza Mátyás
Szögi Roland
Sztarek Norbert
Nagy Kinga
11spEpres és zöld
6. terem
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Budapest VIII.
Horváth Adél Roxána
Nguyen Hoang Viet
Alexy Milán
Varga Bálint Márk
11szCCCCC
6. terem
Váci Szakképzési Centrum Boronkay György Műszaki Szakgimnáziuma és Gimnáziuma
Vác
Birszki Levente
Dolnay Ádám
Kárpáti Márk
Smuk András
11szJedlik11d
6. terem
Jedlik Ányos Gépipari és informatikai Középiskola
Győr
Lakatos Bálint
Németh Kornél
Bányász Kristóf
Rosta Gábor
11szVérebek
6. terem
BMSZC Verebély László Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Budapest XIII.
Bolvári Attila
Jablonszky Krisztián
Koleszár Richárd
Perjési Dániel
12nAranyászok
8. terem
Lovassy László Gimnázium
Veszprém
Barna Dorina
Encz Koppány
Horváth Botond
Radnai Bálint
12nBáthori László
7. terem
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
Budapest XI.
Simon Zsuzsanna
Gianone János
Panka Zsombor
Uzonyi Ákos
12nEszes Agyak
7. terem
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
Kecskemét
Minda Levente
Simon Dániel Gábor
Szakali Benedek
Török Ábel
12nFekete Macska
7. terem
Szent István Gimnázium
Budapest XIV.
Sillye Martin
Szenthelyi Kristóf
Tímár Paula
Török Balázs
12nNégyes Fogat
7. terem
Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium
Budakeszi
Szabó-Temple Marcell
Pákozdi Gergely
Korompay Márton
Sepp Márton
12nPávörmatek
7. terem
Eötvös József Gimnázium
Budapest V.
Dacher Ádám
Molnár Péter
Pető Ádám
Hajdú Csanád
12nSutyerák
7. terem
Batthyány Lajos Gimnázium
Nagykanizsa
Szokoli Mátyás
Jánoki Georgina
Posztós Nóra
Szinyéri Bence
12spCauchy-féle konvergencia-kritérium
8. terem
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
Székesfehérvár
Keöves Péter
Mayer Hanna
Szabó Márk
Szobol Dorottya Mária
12spLaplace
8. terem
Óbudai Árpád Gimnázium
Budapest III.
Marozsák Tóbiás
Szalai László
Varga Levente
Erdélyi Dominik
12spNO WAY!
8. terem
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Szeged
Szemerédi Levente
Kis Alexandra
Kassai Levente
Demeter Gergő
12szCsapatnév helye
8. terem
Kaposvári Szakképzési Centrum Eötvös Loránd Műszaki Szakgimnáziuma,Szakközépiskolája és Kollégiuma
Kaposvár
Farkas Péter
Gál Dávid
Szentesi Máté
Zsoldos Marcell Péter
12szGyászhuszárok
8. terem
Váci Szakképzési Centrum Boronkay György Műszaki Szakgimnáziuma és Gimnáziuma
Vác
Gáspár Botond Bendegúz
Seres Barnabás Zoltán
Tóth Kornél
Wagner André
12szTörtetők
8. terem
BMSZC Bolyai Műszaki Szakgimnáziuma és Kollégiuma
Budapest XIII.
Kerek Ádám
Papp Marcell
Szappanos Dávid
Viszoki Tamás