Évfolyam | Csapatnév, Iskola | Csapattagok
5
| 13. hónap | Veres Péter Gimnázium Rikker Bálint | Végh Júlia Király Lili Tenk Lőrinc 5
| 5-ösök | Áldás Utcai Általános Iskola Huszár Ádám | Kaltenecker Dániel Bence Ádám Nyomárkay Benedek 5
| Bolyai Gólyák | Fillér Utcai Általános Iskola Balázs B. Dorka | Bencsik Ambrus Dániel Grantner Bianka Kolozsvári Vivien 5
| Dárda | Baár-Madas Református Általános Iskola és Gimnázium Kiss Benedek | Emry Tamás Csöregi Endre Illés Apród 5
| Fapuma | Veres Péter Gimnázium Csikai Ágnes | Végh Miklós Molnár Tamás Czumpf Dominik 5
| Fasori Gólyák | Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium Gál Karolina | Kassai Fanni Kerekes Júlia Zsemlovics Anna 5
| Könyvmolyok | Babits Mihály Gimnázium Koseczki Dorina | Gazsó Roxána Tóth Ildikó Konkoly Nikolett 5
| Magyar zsenik | Veres Péter Gimnázium Tóth Teodóra | Sándor Panna Varkoly Fanni Kóródy Mátyás 5
| Pitypangos fiúk | Pitypang Utcai Általános Iskola Ábrahám Máté | Göböl Márk Zwick Barnabás Puskás Dániel 5
| Sajtkukacok | Veres Péter Gimnázium Béki Csenge | Tompa Hanna Gém Janka Tar Georgina 5
| SEK 1 | SEK Budapest Óvoda, Ált. Isk. és Gimnázium Patik Laura | Balázs Boglárka Mátyás Brigitta Sáfrány Dóra 5
| Szende szundik | Móra Ferenc Általános Iskola Tarcsa Luca | Acsai Anna Vörös Kincső Alpern Mercédesz 5
| Virgoncok | Aquincum Általános Iskola Mihalik Sára | Nagy Lajos Oláh Tímea Üveges Barbara 6
| Binominális nómenklatúra | Veres Péter Gimnázium Bedey Márta | Jakubisz Réka Kovács Flóra Gonda Borbála 6
| Cseppkő | Lauder Javne Zsidó Közösségi Iskola Halpern Bence | Kocsubej Alexander Singer Martin Béky-Barkóczy Iván 6
| E4 | Veres Péter Gimnázium Rakovszky Dorina | Matos Lilla Gelniczky Blanka Horváth Orsolya 6
| Én, én, én és én | Babits Mihály Gimnázium Tosic Tatjana | Pásztor Orsolya Bakos Anikó Thék Regina 6
| Kacagányok | Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém Varga Tamás | Gaál Marcell Nagy Dániel Tabi Gergely 6
| Lajhárok | Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém Molnár Tamás | Borsos Eszter Muresán Alex Gömöri Ágnes 6
| Liliputi Farkaskölykök | Áldás Utcai Általános Iskola Farkas Bernadett | Bokori Barbara Mecseki Dóra Yokochi Michelle 6
| M. a N. d M. | Áldás Utcai Általános Iskola Márton Nikolett | Drahovszky Márk Szodfridt Marcell - 6
| Nyelvelő | Baár-Madas Református Általános Iskola és Gimnázium Zsáry Norina | Varga Vanda Tóth Emese Balázs Zsuzsanna 6
| Nyelvtani Áldások | Áldás Utcai Általános Iskola Kerekes Beáta | Howells Annamária Mosó Krisztina Palágyi Barbara 6
| Scipio csapat | Veres Péter Gimnázium Pilinszky-Nagy Csongor | Juszt Ádám Dankovics Viktor Harb Jad Marcell 6
| Slayers | Babits Mihály Gimnázium Wágner Máté | Szabó Dávid Keszthelyi Balázs Hivessy Dániel 6
| T-DSL | Veres Péter Gimnázium Tóth Benedek | Demjén Balázs Nagy Soma Serfőző Lőrinc 7a
| Ciceró | Áldás Utcai Általános Iskola Asbót Máté | Tóth Etre Szendrei Zsófia Németh Márton 7a
| Eszesek | Fillér Utcai Általános Iskola Nagy Eszter | Novák Eszter Posta Nikolett Simon Réka 7a
| Fecsegők | Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém Horváth Franciska | Szikszai Fanni Czobor Rebeka Szilágyi Zsófia 7a
| Firkászok | Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium Zászlósi Kitti | Gál Krisztina Legéndi Nikoletta Zalai Károly 7a
| Gulliver és a három Lilliputi | Újlaki Általános Iskola Kalmár Balázs | Budai Tamás Bognár Zsombor Kósa Péter 7a
| Huncut Kiscsajok | Árpád Fejedelem Általános Iskola Jakab Bernadett | Karl Vivien Ravasz Nóra Szilágyi Ivett 7a
| Las-magyar-tudoras | Áldás Utcai Általános Iskola Papp Benigna | Pázmány Cecília Hepke Johanna Várnagy Emma 7a
| Nyelvtanoncok | Bárczi Géza Általános Iskola Nagy Szintia | Imre Alexandra Gáspár Viktória Birkás Bence 7a
| Remények | Áldás Utcai Általános Iskola Révi Julianna | Hajós Júlia Vadas Lilli - 7a
| Szószedők | Áldás Utcai Általános Iskola Fickert Flórián | Néder Tamás Lukács Illés Fülep Szabolcs 7a
| Trappista egerek | Bárczi Géza Általános Iskola Burda Beatrix | Burda Krisztina Garamszegi Bernadett Szántó Zita 7g
| Anégytotálész | Baár-Madas Református Általános Iskola és Gimnázium Lakó Ágnes | Rónyai Zsófia Szabó Kata Vajda Réka 7g
| BRFK | Babits Mihály Gimnázium Kaszai Bálint | Felkai Dávid Borsos Bence Ress Tamás 7g
| Dámvad | Szilágyi Erzsébet Gimnázium Hollós Dávid | Juhász Márk Bence Szűcs Donát Vitárius Bence 7g
| ENDRU | Óbudai Gimnázium Singer Eszter | Pahor Nikolett Albert Fruzsina Diaz Patrícia 7g
| Kaktuszok | Babits Mihály Gimnázium Németh Gabriella | Török Virág Singh-Bahadur Szilvia Tóth Alexandra 7g
| Legenda | Óbudai Gimnázium Galambos Bence | Iró Balázs Kincses Dániel Szabó Bence 7g
| Majomarcúak | Veres Péter Gimnázium Simoncsics Dániel | Páles Péter Budai Dániel Vámossy Domonkos 7g
| Peking kemping | Baár-Madas Református Általános Iskola és Gimnázium Emri Attila | Lukács Márton Piróth Dániel Piróth László 7g
| Salytkukacok | Veres Péter Gimnázium Ralovich Fanni | Teveli Horváth Dorottya Vadler Réka Walter Zsófia 7g
| Szotyifejű szöcskék | Veres Péter Gimnázium Gallai Katalin | Merczel Kinga Sándor Tímea Balogh Dávid 7g
| Végtelen Értelem | Veres Péter Gimnázium Fölföldi Krisztina | Herbály Dorottya Watzker Anna Cseh Zoltán 7g
| Verslábak | Jedlik Ányos Gimnázium Teleki Mónika | Sztanó Gábor Garamvölgyi Nikolett Kerényi Péter 7g
| Zajos magány | Lauder Javne Zsidó Közösségi Iskola Fazekas-Lázár Benjámin | Nguyen Thai Duong Szalai Dávid Székely Gábor 8a
| Big Willies | Áldás Utcai Általános Iskola Rácz Marcell | Feigl Endre Turi Dávid Ayhan Dániel 8a
| Deákosok(k) | Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém Árkossy Bálint | Csomai Dániel Jakab Márton Rátosi Márk 8a
| Farkasok | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium Solymár Karen | Tukora Evelin Szántó Péter Havrilik Viktor 8a
| Hangyboly(ai) | Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium Cserta Lilla | Kapronczai Zita Mészáros Bianka Maka Eszter 8a
| HeJesírók | Móra Ferenc Általános Iskola Kuzmann Petra | Tóth Janina Naményi Dávid Stipsits László 8a
| Kabócák | Aquincum Általános Iskola Sztrányai Eszter | Varga Zsófia Bodosi Luca Gyenes Evelin 8a
| Kísérleti alanyok | ELTE Gyakorló Általános Iskola Czeczei Csilla | Dudás Dóra Horváth Berta Sessi Krisztina 8a
| Krepp-paPiroskák | Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém Horváth Sára | László Dóra Pálmay Andrea Akopján Alex 8a
| Magyar vándorok | Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém Lakner Gergő | Rasovszky Tamás Szakonyi Benedek Bazsó László 8a
| Rózaszín Párduc | Fillér Utcai Általános Iskola Madocsai Csenge | Pataki Patrícia Sebestyén Réka Perl Anna 8a
| TengerÉsz | Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém Borsos Tímea | Kilián Brigitta Mészáros Evelin Tóth Beáta 8a
| Vérfarkasok | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium Kőszeghy László | Lipka Borbála Makara Balázs Havas Gergely 8g
| Bátor barbárok | Óbudai Gimnázium Varró Orsolya | Tóth Krisztina Gerencsér Eszter Kádi Fanni 8g
| BÉNAGUVA | Baár-Madas Református Általános Iskola és Gimnázium Békefi Klára | Gulyás Katalin Nagy-Baló Zsuzsa Vajda Lilla 8g
| Bolyai gólyák | Veres Péter Gimnázium Gazsi Tímea | Vajnai Zsófia Bodnár Noémi Horváth Kitti 8g
| Csolnakon | Jedlik Ányos Gimnázium Czirják Dorina | Tripolszky Anna Nemesbüki Veronika Borbás Enikő 8g
| Kalácsfejű kalapácsok | Veres Péter Gimnázium Baksa Márk | Csurilla Károly Dankovics Attila Sváb Gergely 8g
| Lírai lámák | Árpád Gimnázium Forrai Zsófia | Háromházi Anna Lévay Flóra Séra Örsi 8g
| PIGFC | Baár-Madas Református Általános Iskola és Gimnázium Illés Bora | Jámbor István Kisvárday-Papp Ákos Kurcz Fanni 8g
| Toczu-k | Veres Péter Gimnázium Bakos Asztrik | Lederer Balázs Lodner Dorián Nagy Bernát Tamás 8g
| Tudós macskák | Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium Böhm Tamás | Könczöl Zsófia Papp Dorina Szelényi Magdolna 8g
| Tündi-bündi Barátok | Veres Péter Gimnázium Bolonyai Borbála | Dudás Eszter Pikó Dominika Tar Kata 8g
| Végrendelet | Veres Péter Gimnázium Andorka Kristóf | Baár Péter Csák János Szöllős Norbert |