Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Tündérek | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 150
| 110 | (14) 40
| Kovács Kitti, Janzer Lili, Simon Zsófia, Gutman Anna
| Felkészítő tanár: Mischl Eszter
| 2.
| Jesifélu versenynyulak | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 149
| 123 | (15) 26
| Félix Dóra, Lukács Flóra, Jedlovszky Kriszti, Sipos Barbara
| Felkészítő tanár: Nagy Judit
| 3.
| Kis nyelv-észek | 1. Számú Általános Iskola, Budaörs 145
| 106 | (14) 39
| Andréka Lilla, Budai Petra, Farkas Kinga, Petrik Dóra
| Felkészítő tanár: dr. Grafné Huszák Ágnes
| 4.
| Csipet csapat | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola, Budapest II. 145
| 112 | (15) 33
| Barta Emily, Budai Zsófia, Elbe Orsolya, Kaposi Benedek
| Felkészítő tanár: Fehér Jánosné
| 5.
| Nyelvtörők | Baross Gábor Általános Iskola, Budapest XXII. 138
| 108 | (12) 30
| Oláh Réka, Princz András, Seidl Anna, Varga Borbála
| Felkészítő tanár: Ipacsné Ribárik Éva
| 6.
| Csipetcsapat | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola, Budapest III. 131
| 104 | (13) 27
| Bencze Ivett, Druzsbaczky Eszter, Srajber Kinga, Zámolyi Csaba
| Felkészítő tanár: Vida Andrásné
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Mütyürök | Móra Ferenc Általános Iskola, Budapest XVI. 104
| 104 | (10) -
| Éber Bálint, Ficsor Gergely, Miró Anna Dorka, Erdélyi Tamás Gergely
| Felkészítő tanár: Józsa Andrea
| 8.
| Kis Nyelvészek | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 96
| 96 | (13) -
| Bakos Zsófia, Csordás Zsófia, Tóth Franciska, Pánczér Eszter
| Felkészítő tanár: Szakolczai Katalin
| 9.
| Betűfalók | Bocskai István Ált. Iskola, Hajdúböszörmény 94
| 94 | (13) -
| Szabó Judit, Tóth Réka, Dombi Máté, Eszenyi Tamás
| Felkészítő tanár: Szigeti Éva
| 10.
| Koboldok | Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém 91
| 91 | (14) -
| Mezőffy Máté, Nagy Réka, Németh Virág, Szabó Villő
| Felkészítő tanár: Csipesné Fehér Magdolna
| 11.
| Parazsak | Dózsa György Általános Iskola, Veszprém 89
| 89 | (9) -
| Békefi Kira, Bódy György, Dancsecs Kata, Vijant Bálint
| Felkészítő tanár: Nagyné Vida Ágnes
| 12.
| Kis nyelvészek | Thököly Imre Általános Iskola, Hajdúszoboszló 88
| 88 | (9) -
| Váradi Fanni, Kaló Gréta, Pál István Patrik, Kiss Márton
| Felkészítő tanár: Tóth Julianna
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Dideki | Talento-Ház, Budapest XI. 166
| 134 | (15) 32
| Kovács Áron, Kovács Benedek, Kovács Zsófia, Medvegy Anna
| Felkészítő tanár: Marton Gabriella
| 2.
| Bajnokok | Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét 161
| 123 | (14) 38
| Bondor Blanka, Csomor Balázs, Durgó Nikolett, Magyar-Kiss László Gergely
| Felkészítő tanár: Tercsiné Tóth Ilona
| 3.
| Anonymus | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 161
| 125 | (16) 36
| Hernádi Zsombor, Körner Ábel, Pákozdy Krisztina, Csintalan Sára
| Felkészítő tanár: Nemesné Szentpétery Melitta
| 4.
| CSAP | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 153
| 122 | (13) 31
| Aradi Sára, Hámori Patrícia, Lelik Alíz, Papp Cintia
| Felkészítő tanár: Dr. Lánszkiné Bodó Éva
| 5.
| NyelvÁSZok | Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém 152
| 123 | (7) 29
| Epresi Ádám, Horváth Gergely, Király Dávid, Varga Dávid
| Felkészítő tanár: Gacsal Márta
| 6.
| Legyőzhetetlen lányok | Damjanich János Általános Iskola, Gödöllő 145
| 125 | (11) 20
| Ernhoffer Orsolya, Püspök Petra, Tavi Renáta, Wolsky Veronika
| Felkészítő tanár: Molnár Katalin
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Fürkészek | Bocskai István Ált. Iskola, Hajdúböszörmény 120
| 120 | (13) -
| Balogh Fruzsina, Farkas Zsombor, Nagy Éva, Németh Bálint
| Felkészítő tanár: Csóka Imréné
| 8.
| szó-Kincskereső-k | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 118
| 118 | (13) -
| Berényi Bence, Lengyel Levente, Stankovics Ábel, Tatai Áron
| Felkészítő tanár: Dr. Lánszkiné Bodó Éva
| 9.
| L.B.H.V. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 113
| 113 | (11) -
| Nguyen Hai Phuong Anh, Nguyen Thuy Ha, Petrik Flóra, Szabó Barbara
| Felkészítő tanár: Farkas Mária, Gózonné Adámy Anna
| 10.
| Új cunami | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola, Budapest II. 113
| 113 | (7) -
| Ardai István, Sagát Lóránt, Szabó Márton, Székely Péter
| Felkészítő tanár: Fischer Péterné
| 11.
| Energy Cool | GYAKI Dürer Albert Ált . Iskola Tagintézménye, Gyula 112
| 112 | (12) -
| Gábor Laura, Slajchó Petra, Suhajda Sára, Szabó Hajnalka
| Felkészítő tanár: Nyitrai Zoltánné
| 12.
| Ige Liga | GYAKI 5. sz. Ált. Isk. és Sportiskola Tagintézmény, Gyula 107
| 107 | (8) -
| Kurpé Levente, Csatári Tamás, Bagi Péter, Annus Erik
| Felkészítő tanár: Kovácsné Fábián Andrea
| 13.
| Szófalók | Dózsa György Általános Iskola, Veszprém 101
| 101 | (13) -
| Árkovits Eszter, Hardi Ádám, Kiss Levente, Szolnoki Regina
| Felkészítő tanár: Baum Csabáné
| 14.
| Rugós ész | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 99
| 99 | (14) -
| Béres Tünde, Balassa Ádám, Gróf Timea, Rátki Dóra
| Felkészítő tanár: Bóna Anna
| 15.
| Bölcs bagoly | GYAKI Bay Zoltán Általános Iskola Tagintézménye, Gyula 0
| 0 | (0) -
| Máté Fanni, Erdődi Daniella, Kneifel Kristóf, Braun Dániel
| Felkészítő tanár: Toperczer Annamária
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| The winner club | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 154
| 122 | (9) 32
| Péri Ákos, Hornák Bence, Szabó Barnabás, Csáti Olivér
| Felkészítő tanár: Pataki Éva
| 2.
| Körtánc | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskolája, Debrecen 152
| 119 | (10) 33
| Dobránszky Blanka, Baló Anna, Husi Anett, Deák Gréta
| Felkészítő tanár: Tóvizi Erika
| 3.
| Grilltestvérek | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 150
| 120 | (7) 30
| Dacher Anna, Török Dóra, Nagy Katalin, Kerényi Dóra
| Felkészítő tanár: Farkas Eszter
| 4.
| Anonymus | Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. 146
| 115 | (13) 31
| Benda Ferenc, Bodroghy Kristóf, Fazekas Pálma, Kőrösi Afrodité Jázmin
| Felkészítő tanár: Csobánka Zsuzsa
| 5.
| Ördögfiókák | Babits Mihály Gimnázium, Budapest IV. 142
| 115 | (14) 27
| Lőrinczy Emerencia, Nagy Botond, Mázsár Kata, Török Eszter
| Felkészítő tanár: Ács Mária
| 6.
| SzóKincskeresők | Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém 140
| 117 | (11) 23
| Arnóczki Renáta, Boros Laura, Hamar Laura, Paulik Sára
| Felkészítő tanár: Pucsek Zsuzsanna
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Gördülő kövek | Thököly Imre Általános Iskola, Hajdúszoboszló 112
| 112 | (13) -
| Hegedűs Eszter, Nagy Ákos, Kaszás Diána, Molnár Levente
| Felkészítő tanár: Erdei Gyuláné
| 8.
| Hunok | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola, Budapest II. 110
| 110 | (8) -
| Bajdik Zsuzsanna, Nikházy Nikolett, Bartha Veronika, Bencze Réka
| Felkészítő tanár: Décsei Andrea
| 9.
| Veresingesek | Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 104
| 104 | (9) -
| Bots Gergő, Rikker Dániel, Bálint Bence, Fehér Bence
| Felkészítő tanár: Kristóf Jánosné
| 10.
| Betűvetők | Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest XI. 101
| 101 | (13) -
| Barabás Veronika, Beke Anita, Laczai Veronika, Varga Gabriella
| Felkészítő tanár: Dezső Márta
| 11.
| Huncut boszorkák | Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém 99
| 99 | (4) -
| Csókás Adrienn, Jónás Kinga, Nagy Nikolett, Rontó Krisztina
| Felkészítő tanár: Rózsa Viktória
| 12.
| Teknőcök | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XXII. 92
| 92 | (4) -
| Ghyczy András, Koós Zsófi, Sándli Orsolya, Zsiros Levente
| Felkészítő tanár: Szabóné Egerváry Ágnes
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Strébervagon | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. 177
| 143 | (13) 34
| Burian Lóránt, Gyáfrás Dominik, Papp Bianka, Fenyvesi Kolos
| Felkészítő tanár: Burian Hana
| 2.
| Répaszörpgyártó Zrt. | Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. 173
| 135 | (11) 38
| Ambrus Eszter, Havasi Balázs, Holczer Viktor, Horváth Bátor
| Felkészítő tanár: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó
| 3.
| Kincsem | Gönczy Pál Általános Iskola, Hajdúszoboszló 170
| 143 | (14) 27
| Petrovics Fanni, Farkas Boglárka, Szőke Nikolett, Sárkány Fruzsina
| Felkészítő tanár: Szabóné Juhász Emese
| 4.
| Nyelves fótisok | Angol Tagozatos Általános Iskola, Budapest IV. 166
| 131 | (10) 35
| Hirmann Blanka, Kovács Júlia, Varga Miklós, Végh Márton
| Felkészítő tanár: Kőművesné Nemesi Veronika
| 5.
| Hűséges almák | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola, Budapest II. 164
| 137 | (12) 27
| Sagát Anna, Lakó Anna, Szujó Júlia, Tokai Tímea
| Felkészítő tanár: Décsei Andrea
| 6.
| 6ásfok | Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola, Veszprém 163
| 129 | (12) 34
| Dublecz Anett, Halmay Zsuzsanna, Kéri Márk, Rosta Mátyás
| Felkészítő tanár: Szabóné Árik Viktória
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Betűvetők | Pécsi Sebestyén Általános és Zenetagozatos Iskola, Budapest IV. 128
| 128 | (12) -
| Gál-Tamási Anna, Thieu Quang Márk, Szekér Dóra, Tóvári Dóra
| Felkészítő tanár: Waderna Andrea
| 8.
| Kimérák | Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 127
| 127 | (9) -
| Kocsis Gábor, Pádár Gergely, Rikk Péter, Körtvélyesi Máté
| Felkészítő tanár: Bedey György
| 9.
| Fényes négyes | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 126
| 126 | (14) -
| Szögi Ágota, Kunos Zsuzsanna, Marosi Sarolta, Borsi Zsófia
| Felkészítő tanár: Tóth András
| 10.
| ÍróDeákok | Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém 126
| 126 | (9) -
| Jakab Rebeka, Kocsi Ádám, Szőke Zoltán, Zabó Kristóf
| Felkészítő tanár: Kása Zsuzsanna
| 11.
| Nyelvtörők | Pécsi Sebestyén Általános és Zenetagozatos Iskola, Budapest IV. 123
| 123 | (11) -
| Jenei Benjamin, Jóna Sándor, Szabó Bence, Szeidl Balázs Vince
| Felkészítő tanár: Sztatisz Adrienn
| 12.
| Betűsali | Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest XI. 115
| 115 | (9) -
| Szabó Blanka, Csellár Lilla, Soós Eszter, Rezi Kató Anett
| Felkészítő tanár: Ronyecz Annamária
| 13.
| Nyerő négyes | Bocskai István Általános Iskola és AMI, Derecske 107
| 107 | (7) -
| Gulyás László, Kiss Bianka, Porkoláb Lilla, Vígh Emőke
| Felkészítő tanár: Sáreczki-Markovics Katalin
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Lila Hazsó | Bocskai István Általános Iskola és AMI, Derecske 169
| 133 | (13) 36
| Fórián László, Jantyik Hanna, Katona Fanni Zsófia, Varró Liliána
| Felkészítő tanár: Katonáné Ferencz Éva
| 2.
| Kerekesek - kerek eszek | Kerék Általános Iskola és Gimnázium, Budapest III. 167
| 132 | (8) 35
| Fenyvesi András, Márkus Dávid, Milovits Hanna, Szarvas Gabriella
| Felkészítő tanár: Márkusné Góczán Gyöngyi, Zombori Béláné
| 3.
| Anyanyelv-ész | Angol Tagozatos Általános Iskola, Budapest IV. 160
| 127 | (12) 33
| Fejes Sára, Oláh Miklós, Szepesi Nóra, Tóth Zsófia
| Felkészítő tanár: Kőművesné Nemesi Veronika
| 4.
| ASZMUSZ | Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét 157
| 128 | (10) 29
| Aszódi Júlia, Mamuzsics Dóra, Szilágyi Berta, Ungor Enikő
| Felkészítő tanár: Kriston Vízi Józsefné
| 5.
| Magó | Bethlen Gábor Ált. Isk. és Gimn. Keveháza u-i telephely, Budapest XI. 152
| 130 | (7) 22
| Sirkó Vivien, Füstös Dóra, Kovács Emőd, Gerdesits Pál
| Felkészítő tanár: Kiss Zsuzsa
| 6.
| Nekünknincs | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ, Budapest XV. 143
| 127 | (6) 16
| Czakó Gergely, Mályinkó Kristóf, Papp Orsolya, Sulyok Eiler Máté
| Felkészítő tanár: Gera Ildikó
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Lökött igekötők | 1. Számú Általános Iskola, Budaörs 125
| 125 | (8) -
| Borbély Zita, Darkó Tünde, Maksai Kata, Ország Fruzsina
| Felkészítő tanár: Takácsné Berki Veronika
| 8.
| CSIPET CSAPAT | Tapolcai Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye, Tapolca 122
| 122 | (4) -
| Bárka Levente, Kis Gábor Vencel, Schmidthoffer Dávid, Zoboki Csanád
| Felkészítő tanár: Szőllősi Károlyné
| 9.
| Betűvetők | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 117
| 117 | (6) -
| Póti Botond Tamás, Takács Zalán, Müller Dániel, Draskóczi Ádám
| Felkészítő tanár: dr. Osztovits Szabolcs
| 10.
| Nyelvtörők | H. Botev Ált. Isk., Veszprém 115
| 115 | (7) -
| Boross Tünde, Kamondy Katalin, Melich Dóra, Németh Éva
| Felkészítő tanár: Szabóné Lovasi Ágnes
| 11.
| Szellempalack | Reich Károly Általános, Sport- és Zeneiskola, Balatonszemes 108
| 108 | (10) -
| Baranyai Fanni, Hegyi Debóra, Szabó Debóra, Illyés Richárd
| Felkészítő tanár: Vinkó Tünde
| 12.
| Házisárkányok | GYAKI 5. sz. Ált. Isk. és Sportiskola Tagintézmény, Gyula 104
| 104 | (3) -
| Geszner Adél, Krajcsi Emese, Vasas Daniella, Veres Éva
| Felkészítő tanár: Borsós Antalné
| 13.
| Menő Manók | Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy 103
| 103 | (7) -
| Koleszár Balázs, Németh Christopher, Gótzy Réka, Benkő Annamária
| Felkészítő tanár: Willinger Ágnes
| 14.
| 7.b | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 95
| 95 | (5) -
| Várai András, Piskóti László, Bezzeg Péter, Dobi Jakub István
| Felkészítő tanár: Fülöp Zsolt
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Nyolc lábon járó lexikon | Árpád Gimnázium, Budapest III. 165
| 134 | (11) 31
| Bajcsai Flóra, Barna Bence, Könnyü Laura, Tamás Zsófia
| Felkészítő tanár: Feketéné Kovács Anikó
| 2.
| Névmásoló papír | Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 150
| 122 | (8) 28
| Lőrinczy Zsófia, Fülöp Zsófia, Gém Janka, Varkoly Fanni
| Felkészítő tanár: Bedey György
| 3.
| A kőszívű ember lányai | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 148
| 124 | (11) 24
| Honti Sára, Nagy Ágnes, Reseterics Luca, Turi Csenge
| Felkészítő tanár: Etédi Emőke
| 4.
| 8 lábon járó lexikon | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola, Budapest II. 147
| 112 | (10) 35
| Durst Hanna, Palágyi Szofi, Pálóczy Júlia, Szabó Enikő
| Felkészítő tanár: Berényi Eszter
| 5.
| Toboz Vetélkedő Club TWC | Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. 145
| 126 | (10) 19
| Hegedűs Márton, Markó Ábel, Szőlősi Máté, Zelei Marcell
| Felkészítő tanár: Petró Judit
| 6.
| Andalúzia | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 139
| 110 | (13) 29
| Bende Borbála, Fritz Ruenes Pablo Antonio, Gintli Tamás, Tolnai Judit
| Felkészítő tanár: Mozer Tamás
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Erdei Vadmacskák | Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. 109
| 109 | (6) -
| Juhász Bernadett, Molnár Daniella, Nagy Karolina, Nguyen Thy Nha Vi
| Felkészítő tanár: Csobánka Zsuzsa
| 8.
| BREKK | Babits Mihály Gimnázium, Budapest IV. 103
| 103 | (12) -
| Fűrész Zsófia, Gerner Ágnes, Konkoly Nikolett, Koseczki Dorina
| Felkészítő tanár: Honti Mária
| 9.
| Datolyák | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola, Budapest XV. 100
| 100 | (7) -
| Farkas Anita, Rózsa Boglárka, Szkvorcsinszkaja Viktória, Sánta Tamara
| Felkészítő tanár: Bata Krisztina
| 10.
| Peli-kán | Toldy Ferenc Gimnázium, Budapest I. 99
| 99 | (7) -
| Csintalan Eszter, Futó Lili, Gundel-Takács Anna, Szilágyi Ildikó
| Felkészítő tanár: Grusz Gergely
| 11.
| Fügék | László Gyula Gimnázium és Általános Iskola, Budapest XV. 94
| 94 | (7) -
| Csernák János, Kukléta Mária, Nagy Fruzsina, Vass-Brandauer Györgyi
| Felkészítő tanár: Bata Krisztina
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| RáKriBaB | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 179
| 141 | (15) 38
| Palágyi Barbara, Kerekes Bea, Mosó Krisztina, Rásonyi-Kovács Márton
| Felkészítő tanár: Farkas Eszter
| 2.
| Westside | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 176
| 138 | (14) 38
| Erdei Vince, Kerényi Dániel, Réti Balázs, Krizsma Szabolcs
| Felkészítő tanár: Pataki Éva
| 3.
| Tövis és virágok | Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém 172
| 136 | (15) 36
| Abafalvi Gábor, Berki Adrienn, Orosz Emma, Pulai Zsófia
| Felkészítő tanár: Németh Csilla
| 4.
| eperturmix | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola, Budapest I. 163
| 134 | (13) 29
| Markovich Luca, Tóth Ágoston, Mihálffy Zsófia, Szlávik Máté
| Felkészítő tanár: Frigyesi Márton
| 5.
| Vadkacsák | Kós Károly Ének-zene Emeltszintű Általános Iskola, Budapest XII. 158
| 126 | (8) 32
| Kecskeméty Marcell, Kosztyu Bence, Parragh Márk, Pusztai Domonkos
| Felkészítő tanár: Borbély Judit
| 6.
| Tűzszekerek | Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém 157
| 125 | (16) 32
| Bartha Diána, Gaál Marcell, Tabi Gergely, Varga Tamás
| Felkészítő tanár: Pucsek Zsuzsanna
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Négyen egy gatyában | Hősök Terei Általános Iskola, Budapest XVII. 124
| 125 | (16) -
| Ádám Zsófia, Komáromi Réka, Stefán Annamária, Pacsuta Lilla
| Felkészítő tanár: Pupek Márta
| 8.
| Fekete Gyöngyök | Vaszary János Általános Iskola, Tata 123
| 123 | (16) -
| Dudás Eszter, Gombás Réka, Kalácska Nikolett, Licul-Kucera Viktória
| Felkészítő tanár: Kárpáti Csabáné
| 9.
| Virágszálak | Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola, Abony 123
| 123 | (12) -
| Balogh Annamária, Bubelka Viktória, Csucsulya Dóra, Halasi Henriett
| Felkészítő tanár: Zelei Emőke
| 10.
| Őszikék | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskolája, Debrecen 121
| 121 | (16) -
| Fekete Fanni, Kristóf Nóra, Rusznyák Zsuzsanna, Szűcs Noémi
| Felkészítő tanár: Tóvizi Erika
| 11.
| 4 Grácia | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 117
| 117 | (16) -
| Petridisz Anna, Kinál Franciska, Mecseki Dóri, Vitályos Orsolya
| Felkészítő tanár: Farkas Eszter
| 12.
| Fürge cselle | Tapolcai Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye, Tapolca 114
| 114 | (13) -
| Szoboszlai Szintia, Szőllősi Panni, Szőts Zsófia, Slang Henrietta
| Felkészítő tanár: Horváthné Dér Erzsébet
| 13.
| Mikes | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskolája, Debrecen 110
| 110 | (11) -
| Szenczi István Lajos, Nagy Zoltán, Sárközy Balázs, Földesy Zoltán
| Felkészítő tanár: Tóvizi Erika
| 14.
| Őszikék | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola, Budapest III. 110
| 110 | (10) -
| Bíró-Kiss Eszter, Koroknai Rita, Matula Eszter, Sós Lajos
| Felkészítő tanár: Tolnai Andrea
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Bukott balekok butális ligája | Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 172
| 139 | (13) 33
| Matos Lilla, Gelniczky Blanka, Matos Bence, Török Bendegúz
| Felkészítő tanár: Bedey György
| 2.
| Három üveg meg retek | Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 170
| 134 | (13) 36
| Demjén Balázs, Serfőző Lőrinc, Nagy Soma, Tóth Benedek
| Felkészítő tanár: Bedey György
| 3.
| Bajor pajor | Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 162
| 131 | (14) 31
| József Anna, Csapodi Borbála, Erdősi Eszter, Horváth Csenge
| Felkészítő tanár: Bedey György
| 4.
| Pamphylia | Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 162
| 137 | (9) 25
| Juszt Ádám, Dankovics Viktor, Pilinszki-Nagy Csongor, Harb Jad Marcell
| Felkészítő tanár: Gelniczky György
| 5.
| Medvék | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium, Budapest V. 159
| 125 | (5) 34
| Birinyi Réka Bella, Füstös Vivien, Váradi Bettina, -
| Felkészítő tanár: Csiszár Gábor
| 6.
| Porcukor | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 156
| 124 | (13) 32
| Elek Boldizsár, Gulyás Bálint, Papp Anna, Szentirmai Bálint
| Felkészítő tanár: Törzsök Édua
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Ajtonyi Mór | Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. 124
| 124 | (7) -
| Sütő Bence, Gyenes Zoltán, Hunyadi Zita, Vu Nam Levente
| Felkészítő tanár: Horváth Zsuzsanna
| 8.
| Négy eszes hőgyeses | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Hajdúszoboszló 122
| 122 | (9) -
| Czeglédi Mária, Ferenczi Edit, Küzmös Dóra, Nagy Fanny
| Felkészítő tanár: Nagyné Kovács Angéla
| 9.
| Kockacukor | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 120
| 120 | (7) -
| Hornyai Zsófia, Kalmár Anna, Laczkó Fanni, Takács Júlianna
| Felkészítő tanár: Törzsök Édua
| 10.
| Somnus | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola, Budapest II. 119
| 119 | (12) -
| Balázs Zsuzsanna, Dávid Réka, Kristály Emese, Varga Vanda
| Felkészítő tanár: Marton Ágota Flóra
| 11.
| Arvisura | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola, Budapest II. 110
| 110 | (11) -
| Csuka Róbert, Oberfrank Réka, Pósa Evelin, Varga Dávid
| Felkészítő tanár: Marton Ágota Flóra
| 12.
| Goffry | Babits Mihály Gimnázium, Budapest IV. 102
| 102 | (7) -
| Mári József, Pásztor Orsolya, Ress Katalin, Vojtkó Luca
| Felkészítő tanár: Bodó Anna
| |
Kategória | Csapatnév, iskola, csapattagok
3. oszt.
| Kis nyelvészek | Thököly Imre Általános Iskola, Hajdúszoboszló Váradi Fanni, Kaló Gréta, Pál István Patrik, Kiss Márton
| 4. oszt.
| Energy Cool | GYAKI Dürer Albert Ált . Iskola Tagintézménye, Gyula Gábor Laura, Slajchó Petra, Suhajda Sára, Szabó Hajnalka
| 5. oszt.
| Gördülő kövek | Thököly Imre Általános Iskola, Hajdúszoboszló Hegedűs Eszter, Nagy Ákos, Kaszás Diána, Molnár Levente
| 6. oszt.
| Nyerő négyes | Bocskai István Általános Iskola és AMI, Derecske Gulyás László, Kiss Bianka, Porkoláb Lilla, Vígh Emőke
| 7. oszt. | ált. isk. Menő Manók | Biatorbágyi Általános Iskola, Biatorbágy Koleszár Balázs, Németh Christopher, Gótzy Réka, Benkő Annamária
| 7. oszt. | gimn. Erdei Vadmacskák | Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. Juhász Bernadett, Molnár Daniella, Nagy Karolina, Nguyen Thy Nha Vi
| 8. oszt. | ált. isk. Fürge cselle | Tapolcai Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye, Tapolca Szoboszlai Szintia, Szőllősi Panni, Szőts Zsófia, Slang Henrietta
| 8. oszt. | gimn. Goffry | Babits Mihály Gimnázium, Budapest IV. Mári József, Pásztor Orsolya, Ress Katalin, Vojtkó Luca
| |