Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Csipet csapat | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Barta Emily | Budai Zsófia Elbe Orsolya Kaposi Benedek 118 pont | 2. hely | döntős Jesifélu versenynyulak | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Félix Dóra | Lukács Flóra Jedlovszky Kriszti Sipos Barbara 116 pont | 3. hely | döntős Csipetcsapat | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Bencze Ivett | Druzsbaczky Eszter Srajber Kinga Zámolyi Csaba 116 pont | 4. hely | döntős Tündérek | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kovács Kitti | Janzer Lili Simon Zsófia Gutman Anna 115 pont | 5. hely | döntős Nyelvtörők | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Oláh Réka | Princz András Seidl Anna Varga Borbála 115 pont | 6. hely | Krúdy ész | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Budavári Richárd | Demeter Bianka Kató Linda Nagy Balázs 113 pont | 6. hely | Lecsó | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Balla Zsolt | Szarka Dávid Szentannai Eszter Szick Natália 113 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
8. hely | All in királyok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Lakatos Ádám | Kiss Domokos Németh Benedek Marcsek Zoltán 113 pont | 9. hely | Villám | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Herendi Rozina | Magyar Máté Kelecsényi Donát Tóth Miksa 111 pont | 10. hely | Abc | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Ábrahám Vitéz | Kiss Dániel Bencsik Balázs Fodor Ádám 107 pont | 11. hely | Vadkörte | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Picler Zsófia | Szakmáry Virág Gárdai Barnabás Forgó Zoltán 105 pont | 12. hely | Vadgesztenye | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Gimesi Áron | Farkas Panka Meleg Benjámin Benke Laura 104 pont | 13. hely | G+Á | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Korecz Gábor | Kántor Gergő Mészáros Gáspár Dacher Ádám 103 pont | 14. hely | Szivárvány | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Janurik Flóra | Koós Zsuzsa Kormos Anna Török Eszter 103 pont | 15. hely | Vadalmák | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Urbán Réka | Csider Alexandra Tóth Gergely Rédei Donát 100 pont | 16. hely | Magyar Sünik | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Csongrádi Nikol | Medek Dorka Mézes Boglárka Sáfi Lilla 98 pont | 17. hely | Verseny nyuszik | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Baló Noémi | Bálint Fruzsina Kiss Bernadett Markó Janka 98 pont | 18. hely | Páratlan pirítós sütők | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bányai Botond | Józsa Jakab Tordai Ábel Farkas Máté 96 pont | 19. hely | Mattolók | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Békési Bulcsú | Köves Dániel Szenthelyi Kristóf Major Benjamin 96 pont | 20. hely | Olvasó baglyok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kuklis Vanda | Lux Ida Vigh Orsolya Kuzuiák Anna 96 pont | 21. hely | Tulajdonnevek | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Békési Emese | Leipold Elina Aradi Regina Csoknyai Lilla 89 pont | 22. hely | Betűk Csapata | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Szabó Blanka | Bagyinszki Dalma Kántor Zsófia Samu Letícia 86 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Új cunami | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Ardai István | Sagát Lóránt Szabó Márton Székely Péter 112 pont | 2. hely | döntős szó-Kincskereső-k | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Berényi Bence | Lengyel Levente Sztankovics Ábel Tatai Áron 111 pont | 3. hely | döntős Dideki | Talento-Ház | Budapest XI. Kovács Áron | Kovács Benedek Kovács Zsófia Medvegy Anna 110 pont | 4. hely | döntős Rugós ész | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Béres Tünde | Balassa Ádám Gróf Timea Rátki Dóra 110 pont | 5. hely | döntős CSAP | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Aradi Sára | Hámori Patrícia Lelik Alíz Papp Cintia 104 pont | 6. hely | döntős Anonymus | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Hernádi Zsombor | Korner Ábel Pákozdy Krisztina Csintalan Sára 100 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | MKTK nyelvészeti Kft. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kovács Bernadett | Kepes Kata Major Máté Teleki Emma 95 pont | 8. hely | Csokoládé | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kozma Fanni | Gilányi Katalin Jakab Júlia Túri Anna 95 pont | 9. hely | Nyelvelők | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kámán Vince | Farkas Patrik Svastits Áron Nyomárkay Zsigmond 92 pont | 10. hely | Körtemuzsika | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Csillag Dalma | Galambos Márk Klinger Anna Martin Daniella 92 pont | 11. hely | Betűmesterek | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Fehérvári Marcell | Gergely András Meznerics Luca Molnár Luca 91 pont | 12. hely | Rózsaszín párduc | Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Andrejcsik Richárd | Lajkó Máté Garai Bence Vajda Tamás 90 pont | 13. hely | Olvasó baglyok | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Gönczi Júlia | Harmat Borbála Nyáry Vilmos Porubszky Ágnes 89 pont | 14. hely | Villám | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Körösvölgyi Márton | Rajkai Boldizsár Szabó Kristóf Tóth Csanád 88 pont | 15. hely | Bikkmakk | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Forrai Csenge | Kovács Hanna Sárecz Lilla Zámbori Orsolya 88 pont | 16. hely | Ribizli | Talento-Ház | Budapest XI. Etelközi Laura | Simon Iván Sallai Alexandra Zsiborás Zalán 87 pont | 17. hely | Mini Manók | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Borsitzky Balázs | Kövesdy Blanka Német Dávid Szeg Zsófia 84 pont | 18. hely | Fehér hollók | Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Tevesz Judit | Dénes Alexandra Schmál Dorina Ladányi Péter 81 pont | 19. hely | Fekete párduc | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Jókuti Luca | Pap Kolbert Brigitta Schlarb Zita Szujó Anna 81 pont | 20. hely | Ákombákom | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Dénes Emília | Kondi Krisztina Maácz Fruzsina Sárközy Zsófia 80 pont | 21. hely | Turulok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Szabolcs Kira | Keszthelyi Alíz Várady-Szabó Orsolya Gárdos Lili 79 pont | 22. hely | Három lány és Ádám | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Metykó Orsolya | Stéger Dalma Topa Zsuzsanna Uhrman Ádám 79 pont | 23. hely | Magyarország Okosai | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Bella Márton | Geyer Fanni Palotai Petra Szalai Balázs 78 pont | 24. hely | Alfa | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Balázs Benedek | Lantos Melinda Pick Alexandra Szemerey Lili 78 pont | 25. hely | Őrült tudó-sokk | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Szabó Olivér | Huszár Tamás Boros Dávid Szíj Bence 74 pont | 26. hely | Gusztáv hurrikán | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Bessenyey Péter | Jurasits Zsolt Lakó Zoltán Rácz Dorottya 73 pont | 27. hely | Menő Manók | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Deák Lajos | Csepregi Ádám Détár András Nagy Krisztián 71 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős The winner club | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Péri Ákos | Hornák Bence Szabó Barnabás Csáti Olivér 137 pont | 2. hely | döntős Teknőcök | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Ghyczy András | Koós Zsófi Sándli Orsolya Zsíros Levente 136 pont | 3. hely | döntős Hunok | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Bajdik Zsuzsanna | Nikházy Nikolett Bartha Veronika Bencze Réka 135 pont | 4. hely | döntős Grilltestvérek | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Dacher Anna | Török Dóra Nagy Katalin Kerényi Dóra 135 pont | 5. hely | döntős Veresingesek | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bots Gergő | Rikker Dániel Bálint Bence Fehér Bence 134 pont | 6. hely | döntős Betűvetők | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Barabás Veronika | Beke Anita Laczai Veronika Varga Gabriella 131 pont | 7. hely | Kockák | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Cséka Botond Kocka Bertalan Polgár Dániel 131 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
8. hely | Kormos Kommandósok | Kincskereső Iskola | Budapest XI. Hermann Dóri | Jánvári Zsófia Maradi Panna Rátkai Emese 130 pont | 9. hely | Angyalkák | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Holczer Sára | Szarvas Petra Wolkensdorfer Zsófia Holpert Anna 130 pont | 10. hely | Gólyák | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Kovács Gergő | Mazár Virág Molnár Noémi Winkler Márk 130 pont | 11. hely | Dream-team | Kincskereső Iskola | Budapest XI. Cserba Máté | Fejes Péter Papp András Pintér Ádám 128 pont | 12. hely | Rémrímek | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Benkő Gábor | Varga Flóra Koziczh Sebastian Pollák Dániel 127 pont | 13. hely | Könyv2molyok | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Búr Vince | Kiss Attila Tóth Attila Nagy Dániel 122 pont | 14. hely | Betűrúgó | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Pfeifer Dániel | Kaibinger Márton Nemes László Bakay Barna 122 pont | 15. hely | oKOSkodók | Kós Károly Ének-zene Emeltszintű Általános Iskola | Budapest XII. Kézdy Bori | Plumptom Jasmin Tirk Dóra Valló Lujza 121 pont | 16. hely | Fehér Klára csapat | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Mihályi Zsófia | Papfalvy Bori Soóki-Tóth Eszter Stirling Anna 121 pont | 17. hely | Bükkvári lufik | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Tordai Luca | Philipp Noémi Várkonyi Petra Büki Dóra 120 pont | 18. hely | Mosoly | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Villám Lilla | Bakos Viktória Mészáros Viktória Csanda Renáta 120 pont | 19. hely | A Club | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Varga Dávid | Kiss Barnabás Bokor Péter Schlachtovszky Viktor 120 pont | 20. hely | Coca-Team | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Brandt Balázs | Coccioni Vince Szilágyi Krisztián Bugár-Mészáros Barnabás 119 pont | 20. hely | Tudorocskák | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Sárközi Blanka | Bedey Vera Fónai Nóra Szabó Andrea 119 pont | 22. hely | Vadrózsák | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Kiss Brigitta | Koncz Eszter Nagy Lilla Szabó Fanni 117 pont | 23. hely | Hókölykök | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Lukács Márk | Morris Kristóf Félix András Nagy-Vécsei Barnabás 117 pont | 24. hely | Agykasza | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Ludányi Nóra | Svertecki Réka Hanák Panna Sebestyén Barbara 117 pont | 25. hely | Fekete párducok | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Bencze Zsófia | Durst Anna Kiss Eszter Koltay Fanni 115 pont | 26. hely | Rózsaszín Párduc | Kincskereső Iskola | Budapest XI. Kravcsenkó Anna | Rozgonyi Emma Tompa Mária Blanka Tóth Viktória 115 pont | 27. hely | könyvmolyok | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Szappanos Xantia | Szénási Dorottya Kún Kincső Pócs Júlia 114 pont | 27. hely | No name | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Vass Domonkos | Simon Szabolcs Czihi Ádám Poduszló Kristóf 114 pont | 29. hely | Monyókok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Menyhei Zsófia | Csemez Adél Ter-Manueljanc Nelli Hegedűs Gergő 113 pont | 30. hely | Magyar Vándor | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Nagy Tamás | Oláh Tamás Pécsi Zalán Török Balázs 113 pont | 31. hely | Ősleányok | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Vecsei Mária Réka | Balázs Katalin Boda Viktória Kovács Quynh Anh 112 pont | 32. hely | Luboviha | Kós Károly Ének-zene Emeltszintű Általános Iskola | Budapest XII. Babics Borbála | Dudits Luca Dvrorák Vivien Rohály Hanna 112 pont | 33. hely | Magyagyak | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Benza Barbara | Ciceu Iarina Magvasi Michelle Remzső Réka 112 pont | 34. hely | Magyar válogatott | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Virágos Gáspár | Karosi Gábor Karosi Tamás Gálfi András 111 pont | 35. hely | Puskatoll | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Brányi Balázs | Farkas Norbert Horváth Boglárka Takács Máté 111 pont | 36. hely | Nyelvtan Nyulak | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bíró Dóra | Poroszlai Emese Kil Melda Kiss Dorottya 110 pont | 37. hely | Egri diadal | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Dávid Boglárka | Koroknai Péter Tremmel Márton Vincze Ádám 110 pont | 38. hely | Jó Fiúk | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Glücker Roland | Újvári Bence Varkoly Ádám Zsedényi Dávid 110 pont | 39. hely | Vajas macskabajuszok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Naszvadi Daniella | Lőbl Enikő Dunai Ludovika Fejes Bori 109 pont | 40. hely | Bolyai gólyák | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Balla Csenge | Kapornai Dóra Vajda Eszter Varga Sarolta 109 pont | 41. hely | Gyilkos betűk | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Mona Zsuzsa | Szöllős Bianka Senta Pupli Anna Sára Egervári Hajnalka 109 pont | 42. hely | Észkombájn | Kós Károly Ének-zene Emeltszintű Általános Iskola | Budapest XII. Kollár Márk | Konczos Géza Patyi Levente Tánczos Fanni 109 pont | 43. hely | Anonymus | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Gulyás Levente | Major András Fekete Mátyás Pars Péter 108 pont | 43. hely | Neve nincs | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kocsis Mária | Horvatovich Lili Szedenik Júlia - 108 pont | 45. hely | Tudorkák | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Bócz Réka | Hencz Anita Ohno Noriko Tóth Lilla 107 pont | 46. hely | Nyelvtojás | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Rozner Emese | Garcia Elisabeth Vu Thu Huyen Nguyen Van Phu 106 pont | 47. hely | Bambi | Kós Károly Ének-zene Emeltszintű Általános Iskola | Budapest XII. Estefán Lea | László Dániel Papp Orsolya Ratkovics Gábor 104 pont | 48. hely | Gold Time | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Bába Kitti | Dede Zóra Dobrovicz Dávid Fejes Balázs 104 pont | 49. hely | Csupa csokis mesehősök | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Báthory Zita | Szabó Borbála Báthory Ágnes 103 pont | 50. hely | Nyelvelők | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Antal Leila | Borbély Balázs Harmados Orsolya Kiss Réka 103 pont | 51. hely | Vigyori mogyori | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Dinyési Zsófia | Kaplár-Fehér Ágnes Parlakci Koletta Reményi Kata 102 pont | 52. hely | Magyaros lecsók | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Nagy Zoltán | Tóth Márton Facklmann Dániel Palágyi Levente 100 pont | 53. hely | Delfinek | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Badovszky Anita | Illés Laura Mári László Pusztai Dóra 100 pont | 54. hely | Szake | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Bolla Krisztina | Nagy Szabina Pálinkás Adrienn Tóth Enikő 97 pont | 55. hely | SEK1 | SEK Nemzetközi Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bágyi Katalin | György Patrik Horváth Kitti Szekeres Blanka 97 pont | 56. hely | Eagle eye | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Biró Zsófia | Dudás Benedek Váradi Bence Tőke Máté 94 pont | 57. hely | Cserfesek | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Andráskó Dorottya | Katona Léna Kis Anna Salamon Anna 94 pont | 58. hely | Game over | Kincskereső Iskola | Budapest XI. Bolyácz Márton | Halász Dániel Kiss Bálint Sipos András 93 pont | 59. hely | Csillagok | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Gürez Ebru | Pintér Annabella Horváth Vanessza Szabó Nikolett 93 pont | 60. hely | 4 púpú teve | Kincskereső Iskola | Budapest XI. Fodor Krisztina | Kuslits Kata Mayer Manda Sztankovics Eszter 90 pont | 61. hely | Lays, kérsz? | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Varga Flóra | Kálózdi Adél Zsakó Ágnes Rév Judit 90 pont | 62. hely | Gyorsszótag | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Barlai András | Ipolyi Márk Jankovics Dániel Jónás Laura 90 pont | 63. hely | Múmiák | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Sztehló Zoltán | Kovács Félix Markó Alex 87 pont | 64. hely | Okos majmok | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Hofmeister Anna | Liebich Kiara Mészner Fanni Vörös Laura 85 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Hűséges almák | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Sagát Anna | Lakó Anna Szujó Júlia Tokai Tímea 142 pont | 2. hely | döntős Kimérák | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Kocsis Gábor | Pádár Gergely Rikk Péter Körtvélyesi Máté 133 pont | 3. hely | döntős Fényes négyes | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Szögi Ágota | Kunos Zsuzsanna Marosi Sarolta Borsi Zsófia 132 pont | 4. hely | döntős Strébervagon | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Burian Lóránt | Gyáfrás Dominik Papp Bianka Fenyvesi Kolos 132 pont | 5. hely | döntős Betűsali | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Szabó Blanka | Csellár Lilla Soós Eszter Rezi Kató Anett 129 pont | 6. hely | Jókai pite | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Beneda Piroska | Tóth Vanda Tűű Zsófia - 128 pont | 7. hely | Aranysasok | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Ferencz Hanna | Gyepesi Flóra Kiszel Stefánia Kondor Klaudia 127 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
8. hely | Witcherek | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Lerch Bálint | Bohner Adrián Vincze Péter Nagy Dániel 127 pont | 9. hely | Aranycsapat | Kós Károly Ének-zene Emeltszintű Általános Iskola | Budapest XII. Dudits Álmos | Felsmann Dániel Mohácsi Márk Tass Botond 125 pont | 10. hely | Hangyaboly(ai) | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Bartos Viktória | Beöthy-Molnár Dorottya Soóki-Tóth Kristóf Srajber Orsolya 125 pont | 11. hely | Tekintélyes teknősök | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Blunck Réka | Ribári Krisztina Ryan Anna - 124 pont | 12. hely | Vaddisznók | Kincskereső Iskola | Budapest XI. Angyal Márton | Hann Flóra Rátkai Zsófia Szemere Ambrus 124 pont | 13. hely | Jobb későn, mint soha | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Vámosi Laura | Kalas Vivien Szente Zsófia Szirmai-Szabó Emese 124 pont | 14. hely | Mi | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kálózdi Bence | Dankó Szabolcs Vásárhelyi Bence Grohmann Levente 122 pont | 15. hely | Mérges Nyilak | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Csernik Gréta | Janzsó Annamária Lükő Annaróza Molnár Judit 121 pont | 16. hely | Anony Mouse | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Ordasi Gábor | Néder Zoltán László Márk László Dániel 120 pont | 17. hely | Anyanyelvelők | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Szócska Réka | Szondy Borbála Taba Fanni Lendvay Marcell 119 pont | 18. hely | VEGA | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Vajda Krisztina | Glatz Szonja Antal Dóra Erőss Bernadett 119 pont | 19. hely | Fecskék és Fruskák | Kós Károly Ének-zene Emeltszintű Általános Iskola | Budapest XII. Békés Judit | Hevesi-Tóth Mirtill Horváth Petra Hüttl Gertrúd 119 pont | 20. hely | Kóbor Farkasok | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Feinek Tamás | Jakab Ákos Kenesei Kristóf Kludák Dániel 118 pont | 21. hely | Sziámi | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Gajdos Gergő | Szabó Gergely Olivér Pfeiffer Dániel Csercser Dávid 118 pont | 22. hely | 2S 4S (Kétes négyes) | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Gergely Károly | Masztis Dorottya Moldoványi András Takács Anna 116 pont | 23. hely | Matekzsenik | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Csintalan Dávid | Török Ferenc Janzer Barnabás Tóth Máté 116 pont | 24. hely | Nyávogó Nyestek | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Nagy Dóra | Lókodi Laura Hoyle Anna Neumer Bea 115 pont | 25. hely | Biomazsolák | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Budai Blanka | Kapitány Fanny Menyhért Dorottya Varga Dóra 115 pont | 25. hely | Szegény Dzsoni FC | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Volom András | Rátky Miklós Fejes Bence Szabó Boldizsár 115 pont | 27. hely | JETA | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Gyenes Adrienn | Konrád Eszter Lőrinczi Tamara Nemecskó Júlia 115 pont | 28. hely | Pumák | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Szirtes Adél | Erdei Zsófia Kázsmér Anita Singer Lili 112 pont | 29. hely | Aranyagyak | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Tóth Petra | Nagy Liza Hegedűs Alexa Seregi Nelli 112 pont | 30. hely | Dakoták | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Wiand Bianka | Keresztes Zsófia Pintér Laura Mohácsi Luca 112 pont | 30. hely | Mormota morfémák | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Favaron Manuel | Mihalek Barna Guller Zoltán Dió Dávid 112 pont | 32. hely | Kőmíves Kelemenék | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Augusztini Krisztián | Farkas Gergő Kocsis Szabina Kiss Renáta 111 pont | 33. hely | Fikuszok | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Erdélyi Fanni | Ipacs Diána Rákóczi Henrietta Varga Dávid 110 pont | 34. hely | Záptojások | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Palágyi Dóra | Keszőcze Kitti Magyari Réka Tóth Emília 109 pont | 35. hely | Kapucnis kukacok | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Pásztor Adrienn | Somos Annakata Dóka Csilla Glatz Anna 109 pont | 36. hely | Könyvmolyok | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Gábor Kata | Sziklai Csenge Nagyiványi Nadine Csilling Tamás 108 pont | 36. hely | Lordik | Kincskereső Iskola | Budapest XI. Rutkai Bence | Sass Péter Szabó András Szabó Márton 108 pont | 38. hely | Pacsirták | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Béres Vera | Kertesy Adrienn Mile Flóra Vargyay Benedetta 108 pont | 39. hely | "Esszen tanakodunk" | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bognár Domonkos | Vitályos Márton Takátsy Fülöp Vágott Ádám 107 pont | 40. hely | Agyatlanok | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Hönsch Dalma | Abonyi Flóra Perei Petra Pálma Tatai Daniella 106 pont | 41. hely | SEK2 | SEK Nemzetközi Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Berendi Dominik | Kovács Attila Lakatos István Pivarnyik Krisztián 105 pont | 41. hely | Szép lányok | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Garai Luca | Kabai Fanni Pelle Zsófia Unger Edina 105 pont | 43. hely | Nyelvtan Csillagok | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Enghy Kata | Gyula Dalma Karácsony Lilla Kara Mónika 105 pont | 44. hely | Norbiducik | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Zseni Márton | Rozenberszki Dávid Horváth Bendegúz Szanyi Erik 105 pont | 45. hely | Feketék a kávéból | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Bálint Zsófia | Kovács Bence Magyar Enikő Sápi Boglárka 104 pont | 46. hely | Gazellák | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Galatean Marcell | Kéringer Ágnes Szalay Flóra Takács Péter 102 pont | 47. hely | BSz-BP | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bouchelaghem Sarah | Szalai Réka Bor Fanni Tóth Klári 100 pont | 48. hely | Két kéz föl-le | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Ferenczy Botond | Kovács István Szerető Márton Kiss Benedek 99 pont | 48. hely | Könyvmolyocskák | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Havasi Eszter | Kondász Luca Süveges Szabó Zsófia Lágler Juli 99 pont | 50. hely | Pindur Pandúrok | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Gönczi István | Korpás Dániel Lonkai Kristóf Török Tamás 99 pont | 51. hely | SEK3 | SEK Nemzetközi Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Balázs Hajnalka | Balogh Imre Lasz Viktória Varga Luca 99 pont | 52. hely | Betűvető | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Palkovics Attila | Szabó Soma Zilahy Ulisszesz - 97 pont | 53. hely | Magyar vizsla | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Farkas Lilla | László Enikő Péter Fanni Stonawszki Lili 96 pont | 54. hely | Aranytollak | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Mayoría Veronika | Kertész Vivien Matolcsi István Szabó Hanna 96 pont | 55. hely | Nyelv-ész | Kós Károly Ének-zene Emeltszintű Általános Iskola | Budapest XII. Mihók Fruzsina | Simonyi Dániel Tick Flóra Tóth Péter 95 pont | 55. hely | Varázsdoboz | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Hidvégi Lilla | Stefan Tünde Zöllner Zita Kádár Tamás 95 pont | 57. hely | Izék | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Straubinger Ákos | Szerényi Béla Takács Dániel Weiszhár Dániel 94 pont | 58. hely | Okos(k)odók | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Birgenstock Kitti | Nérey Klaudia Szigetváry Fanni Máté Enikő 90 pont | 59. hely | Lodzs | Kincskereső Iskola | Budapest XI. Czékmány Zsófia | Csabai Liza Lambert Olivia Nagy Dorottya 89 pont | 60. hely | Névtelen Nullák | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Molnár Dániel | Bányai Zsombor Csoknyay Zoltán Berki Máté 89 pont | 61. hely | Allegória | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Felcsuti Gábor | Gyéresi Orsolya Kovács Nóra Szabó-Salfay Réka 88 pont | 62. hely | Aquincumi Öregfiúk | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Boross Géza | Bálint Máté Fekete Áron Zsin Dániel 88 pont | 63. hely | The Best | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Katona Lili | Kiss Alexandra Decsi Dániel Molnár Soma 88 pont | 64. hely | Nemtudomka | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Kántor Máté | Kocsmár Vivien Koppány Péter Rudolf Bence 82 pont | 65. hely | Négyesfogat | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Horváth Bettina | Révai Hanna Takács Dóra Váradi Zsófia 81 pont | 66. hely | Mennydörgés | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Balogh Ágota | Benkő Patrik Heleszta Nikolett Kunkli Richárd 79 pont | 67. hely | Nyelvtan-ászok | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Berey Orsolya | László Franciska Erdész Luca Rupaszov Ádám 78 pont | 68. hely | Bajnok csapat | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kazup Dominik | Molnár Előd Vadászi Domonkos Nagy Krisztián 78 pont | 69. hely | Éjjeli denevérek | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Abaffy Tamás | Fejes Réka Szabó Fruzsina Zólyomi Klaudia 75 pont | 70. hely | Elő(ző)szó | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Ivánfi Aliz | Kozma Hana Szalai Sára - 68 pont | 71. hely | Csillagzápor | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Farkas Krisztián | Huarahi Martin Tolnai Mátyás Varga Viktor 58 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős 7.b | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Várai András | Piskóti László Bezzeg Péter Dobi Jakub István 136 pont | 2. hely | döntős Kerekesek - kerek eszek | Kerék Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Fenyvesi András | Márkus Dávid Milovits Hanna Szarvas Gabriella 124 pont | 3. hely | döntős Magó | Bethlen Gábor Ált. Isk. és Gimn. Keveháza u-i telephely | Budapest XI. Sirkó Vivien | Füstös Dóra Kovács Emőd Gerdesits Pál 124 pont | 4. hely | Csoky | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Lengyel Evelin | Katona Kinga Csikós Éva Kabos Eszter 122 pont | 5. hely | SEK4 | SEK Nemzetközi Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Balázs Boglárka | Hamvas Csenge Patik Laura Sáfrány Dóra 120 pont | 6. hely | Tejszínhab | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Stefanik Orsolya | Dancsa Réka Bokor Júlia Kovács Fruzsina 119 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Pont | Kós Károly Ének-zene Emeltszintű Általános Iskola | Budapest XII. Balázs Luca | Hepke Viola Mihalovics Izabel Szebedy Júlia 119 pont | 8. hely | BMBM | Szent Benedek Általános Iskola és Két Tanítási Nyelvű Gimnázium | Budapest I. Csernus Mihály | Palotai Benedek Pulay Marcell Sebestény Bernát 116 pont | 8. hely | SEK5 | SEK Nemzetközi Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Forster János | Mátyás Brigitta Péterszegi Klaudia Szabó Péter 116 pont | 10. hely | Frankó csapat | Árpád Utcai Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XXII. Boros Noémi | Gulyás Kinga Keresztesi Dalma Regényi Roland 116 pont | 11. hely | Nyelvi osztag | Kós Károly Ének-zene Emeltszintű Általános Iskola | Budapest XII. Kránicz Botond | Mezei Márton Szikora Bence Szűrös Lili 114 pont | 12. hely | Penna | Kós Károly Ének-zene Emeltszintű Általános Iskola | Budapest XII. Dobay Júlia | Csente Flóra Séfel Anna Valló Berta 114 pont | 13. hely | I don't know | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Berencsi Nikolett | Fauszt Marcell Laskai Lionel Robicsek Bence 113 pont | 14. hely | T-Gla | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Szokolay Bence | Zétényi András Geiger András Jakab Zoltán 112 pont | 15. hely | Baby-Malackók | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Klinger Júlia | Harajka Natália Cséffalvay Virág Wéber Dóra 111 pont | 16. hely | A Nagy Csapat | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kozics Júlia | Hanák Zoé Zétényi Blanka Pápai-Székely Laura 110 pont | 17. hely | Babe | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Pap Tímea | Sopronyi Réka Zétényi Karolina Kovács Sára 108 pont | 18. hely | A nagy Négyes | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Göböl Márk | Ábrahám Máté Puskás Dániel Schmidl Tamás 108 pont | 19. hely | Orchidea | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Herczog Noémi | Kerekes Adria Komlóssy Gabriella Tóth Eszter 106 pont | 20. hely | "Csapat született" | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Hetesi Cintia | Mezei Réka Wéber Bianka Lauri Sonia 104 pont | 21. hely | Dinamo | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Coccioni Bálint | Bencze Ádám Ben-Ezra Orran - 99 pont | 22. hely | NévMások | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Lados Júlia | Babinec Márton Simon Lilla Somok Máté 99 pont | 23. hely | Lányocskák | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Barna Klaudia | Fabó Zsófia Kovaljov Zsófia Márkus Izabella 96 pont | 24. hely | Gézengúzok | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Rozner Levente | Kaluha Evelin Vincze András Németh András 95 pont | 25. hely | Fekete Párduc | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Bölcskei Zsófia | Szabó Konrád Benkő Tamara László Sára 84 pont | 26. hely | Árpád utcai királyok | Árpád Utcai Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XXII. Fraskó Ádám | Molnár Fedor Manz János Sinka Viktor 75 pont | 27. hely | Mesterek | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Mendrey Zsófi | Nagy Tamás Stéger Barbara Tulok Tibor 73 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Névmásoló papír | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Lőrinczy Zsófia | Fülöp Zsófia Gém Janka Varkoly Fanni 136 pont | 2. hely | döntős Nyolc lábon járó lexikon | Árpád Gimnázium | Budapest III. Bajcsai Flóra | Juhász Renáta Könnyü Laura Tamás Zsófia 133 pont | 3. hely | döntős Toboz Vetélkedő Club TWC | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Hegedűs Márton | Markó Ábel Szőlősi Máté Zelei Marcell 132 pont | 4. hely | döntős 8 lábon járó lexikon | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Durst Hanna | Palágyi Szofi Pálóczy Júlia Szabó Enikő 124 pont | 5. hely | döntős Peli-kán | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Csintalan Eszter | Futó Lili Gundel-Takács Anna Szilágyi Ildikó 124 pont | 6. hely | Gumimacik | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Buzás Barnabás | Farkas Fremont Nagy Lajos Vass Benedek 123 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Mit tetszik mondani? | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bódi Zsófia | Sándor Panna Erdei Péter Tóth Arianna Teodóra 120 pont | 8. hely | Svejk | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Czeglédi Tamás | Füstös Bálint Tasi Benedek Várkonyi Csongor Soma 119 pont | 9. hely | Kerti törpék | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Czétényi Anna | Kovalovszki Petra Szabó Dorottya Kolozsváry Fanni 119 pont | 10. hely | All the Best | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Bárdos Laura | Gondos Laura Szűcs Réka Varga Anita 116 pont | 11. hely | A csapat | Lágymányosi Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XI. Horváth Sára | Kakuk Orsolya Korsós Kitti Rácz Viktória 116 pont | 12. hely | PEMÓDÁ | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Frecska Orsolya | Kiss Zita Pomázi Fanni Tőke Zsófia 115 pont | 13. hely | Vissza2padló | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Mona Kata | Tompa Hanna Csikai Ágnes Zseni Boglárka 115 pont | 14. hely | Iluskák | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Ablonczy Laura | Fabiny Blanka Poros Anna Strausz Orsolya 115 pont | 15. hely | TDÁfA | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Csillag Dorottya | Hilt Luca Mészáros Anett Szemesy Dorottya 114 pont | 16. hely | Helybensütött pogácsa | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Dalos Áron | Emri Tamás Jámbor Ákos Molnár Soma 113 pont | 17. hely | Chaos | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Bejan Ervin | Illés Apród Kovács Balázs Varga Lőrinc 113 pont | 18. hely | Kenyai chicalocak | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Berkes Réka | Farmosi Dániel Léczfalvi Vivien Vágó Ferenc 113 pont | 19. hely | Krétai szivacsok | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Bene Zsófia | Lányi Adél Mészáros Orsolya Vámos Adél 112 pont | 20. hely | Muffinok | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Watzker András | Helmick Ingrid Koródy Mátyás Czinege Anna 111 pont | 21. hely | Marduk csoport | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Bíró Zsófia | Kecskeméty Kyra Szőnyegi Petra Zsidákovits Panka 111 pont | 22. hely | SSICC | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Bircher Péter | Holler Kristóf Miháczi Ádám Zsiros Dániel 111 pont | 23. hely | 15. hónap | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Végh Júlia | Tenk Lőrinc Rikker Bálint Király Lili 111 pont | 24. hely | Piros kiscsibék | Árpád Gimnázium | Budapest III. Besei Bendekovics Blanka | Matyej Ádám Ohno Naoki Párdányi Dorottya 111 pont | 25. hely | Istennők | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Gyetvai Lilla | Jamak Blanka Pálinkás Hajnalka Üveges Barbara 110 pont | 26. hely | Szöszik | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Kertész Luca | Mészáros Kinga Magyarosi Dóri Béky Csenge 108 pont | 27. hely | Pöttyös Zsiráfok | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Földiák Ádám | Mihályi Fruzsina Rehó Renáta Szabó Márk 107 pont | 28. hely | Szpixx | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Márkusz István | Molnár Tamás Madarász Kristóf Csurilla Zsombor 104 pont | 29. hely | Helyesírási gyakorlókönyv | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Cser Borbála | Hárs Eszter Lovas Anna Ramos Viktória 104 pont | 30. hely | A ludak és Matyi | Lágymányosi Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XI. Ács Daniella | Berta Klaudia Fehér Réta Hosszú Erik 101 pont | 31. hely | Titanic | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Máté Emese | Rudas Júlia Sipos Eszter Szász Dóra 99 pont | 32. hely | 4 évszak | Lágymányosi Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XI. Sabri Sabrina | Szabó Orsolya Székely Lilla Török Réka 99 pont | 33. hely | Csip-csip csókák | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Csonka Mónika | Fodor Eszter Mihalcsik Lili Németh Katalin 96 pont | 34. hely | World war | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Huszár Karsa | Ludvig András Szemán Péter Tinich Martin 89 pont | 35. hely | D.A.N.A. | Árpád Gimnázium | Budapest III. Barta Anna | Juhos Nikolett Szalay Anna Veréb Dóra 87 pont | 36. hely | Hejesírók | Árpád Gimnázium | Budapest III. Falatovics Eszter | Pártos Júlia Szentpéteri Adrienn Zlatnik Gergely 82 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Vadkacsák | Kós Károly Ének-zene Emeltszintű Általános Iskola | Budapest XII. Kecskeméty Marcell | Kosztyu Bence Parragh Márk Pusztai Domonkos 142 pont | 2. hely | döntős Westside | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Erdei Vince | Kerényi Dániel Réti Balázs Krizsma Szabolcs 139 pont | 3. hely | döntős 4 Grácia | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Petridisz Anna | Kinál Franciska Mecseki Dóri Vitályos Orsolya 135 pont | 4. hely | döntős RáKriBaB | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Palágyi Barbara | Kerekes Bea Mosó Krisztina Rásonyi-Kovács Márton 133 pont | 5. hely | döntős eperturmix | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola | Budapest I. Markovich Luca | Tóth Ágoston Mihálffy Zsófia Szlávik Máté 129 pont | 6. hely | döntős Őszikék | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Bíró-Kiss Eszter | Koroknai Rita Matula Eszter Sós Lajos 129 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Vadmacskák | Kós Károly Ének-zene Emeltszintű Általános Iskola | Budapest XII. Karabélyos Gyöngyvér | Parov Nelli Szécsi Alexandra Szomoru Ramóna 127 pont | 8. hely | Könyvmolyok | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Grósz Márton | Márffy Albin Medve Barnabás Lehoczki Noémi 127 pont | 9. hely | Felemászoknik | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Félix Anna | Dervenkár Anna Funk Márti Nagy Gabriella 125 pont | 10. hely | Tudorkák | Árpád Utcai Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XXII. Antal Noémi | Kollár Annamária Manz Borbála Matulay Béla 125 pont | 11. hely | L'art pour l'art | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Mireku Dia | Berki Anna Farkas Bernadett Máté Kinga 124 pont | 12. hely | Könyvkukac | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Reinitz Katalin | Sófalvi Márton Szalay Blanka Török Melánia 121 pont | 13. hely | South Park | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bugár-Mészáros Márton | Molnár Levente Palai Maxi Breuer Soma 119 pont | 14. hely | Sc | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Liber Csaba | Tordai Csongor Németh Anikó 118 pont | 15. hely | Anonymusok | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Lengyel Szabolcs | Botlik Roland Kőmezei Dávid Nagy Norbert 117 pont | 16. hely | MAN | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Márton Nikolett | Ambrusch Viktor Orsi Márton - 116 pont | 17. hely | Retrojeans | Csik Ferenc Általános Iskola és Gimn. | Budapest II. Ács Eszter | Bozó Eszter Lakatos Ágnes Nemes Anna 113 pont | 18. hely | Egyetlen M | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Korányi Eszter | Maász Martina Maszlovics Alexandra Papp Alexandra 113 pont | 19. hely | Aranyosok | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Kálmán Viktória | Varga Alíz Németh Marina Ferencz Fanny 112 pont | 20. hely | DKNy | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Rozsos Péter | Kovács Dániel Herpai Márk Réti Kristóf 112 pont | 21. hely | Sziporkák | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Békés Gáspár | Halbritter Lili Nagy Georgina Tökölyi Kornél 110 pont | 22. hely | SEK6 | SEK Nemzetközi Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Asmon Stella | Makszimov Vlagyiszlav Szalai András Zhu Ke Krisztina 108 pont | 23. hely | PaMi-EdAl | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Yokochi Michelle | Szirtes Aliz Éder Edina Gál Anna 108 pont | 24. hely | Alfa-Béta | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Farkas Marcell | Lak Mária Gréta Lasorella Martin Tarján Zsuzsanna 106 pont | 25. hely | Aljas Kúszóbabok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Hervai Tamás | Dobi Gergely Héjja Norbert Partics Márk 106 pont | 25. hely | Okostojások | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Gröschl Vivien | Janku Claudia Matolcsy Zoltán Nagy Lilla 106 pont | 27. hely | Harci Borzok | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Abrudán Norbert | Barát Bálint Drahos Viktória Jakab Zsófia 103 pont | 28. hely | Tengeri csillagok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kozma Lili | Lobmayer Laura Gyebnár Dóri Barbinek Jakab 102 pont | 29. hely | józan műbírálók | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola | Budapest I. Kő Csikó Lázár | Bakó Mária Török Flóra Bőhm Mónika 99 pont | 30. hely | Városi Vagányok | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Arany Gábor | Bezzeg Mirjam Illés Noémi Rigler Vivien 99 pont | 31. hely | Nyef-ások | Újlaki Általános Iskola | Budapest II. Szénási Anett | Grünwald Sára Büki Dóra Carroll Nicholas 96 pont | 32. hely | Csittváriak | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Bosznai Emil | Golmitz Erika Miskolczi Richárd Pántis Nikolett 96 pont | 33. hely | Lacoste | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Tatár Piri | Kiss Norbert Fischer Ákos Juhász Kristóf 88 pont | 34. hely | Szalacsi Sándor | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Fischer Ákos | Liska Bence Lovay Richárd Horváth László 88 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Három üveg meg retek | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Demjén Balázs | Serfőző Lőrinc Nagy Soma Tóth Benedek 141 pont | 2. hely | döntős Arvisura | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Csuka Róbert | Oberfrank Réka Pósa Evelin Varga Dávid 140 pont | 3. hely | döntős Somnus | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Balázs Zsuzsanna | Dávid Réka Kristály Emese Varga Vanda 137 pont | 4. hely | döntős Bajor pajor | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. József Anna | Csapodi Borbála Erdősi Eszter Horváth Csenge 133 pont | 5. hely | döntős Pamphylia | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Juszt Ádám | Dankovics Viktor Pilinszki-Nagy Csongor Harb Jad Marcell 133 pont | 6. hely | döntős Bukott balekok butális ligája | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Matos Lilla | Gelniczky Blanka Matos Bence Török Bendegúz 131 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Paradicsom | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Gáspár Kolos | Marczika Levente Nagy Bendegúz Takács Fanni 130 pont | 8. hely | Ezeregyéjszaka meséi | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Rakovszky Dorina | Horváth Orsolya Péter Nikolett Horuczi Borbála 128 pont | 9. hely | Smiley | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Bertalan Noémi | Eszes Regina Kovács Virág Maruzs Anita 127 pont | 10. hely | Extra sajtos hamburger | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Kóra Kamilla | Luzsicza Fanni Kis Anna Asztalos Krisztina 126 pont | 11. hely | BEGO | Árpád Gimnázium | Budapest III. Bándi Bernadett | Bogár Anna Gréta Józsa Emőke Király Olívia 123 pont | 11. hely | KőPapírOlló | Alternatív Közgazdasági Gimnázium | Budapest III. Csernus Anna | Fodor Fanni Laura Kocsubej Alexander Gergely Varga Dóra Cecília 123 pont | 13. hely | Magyar Bajnok | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Barkóczi Máté | Bauer Kristóf Bukovszky Bence Keszthelyi Zsófia 121 pont | 14. hely | Fekete Rózsa | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bartos Adrienn | Kalydi Eszter Kemenes Rebeka Kránicz Hedvig 119 pont | 15. hely | Csoki pudinggal töltött, baconbe tekert csirkés focilabda | Árpád Gimnázium | Budapest III. Karola Dénes | Kiss Gábor Nagy Attila Tamás Szabó Bence 117 pont | 15. hely | Olajütők | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Pásztor Zsuzsanna | Tóth-Szöllős Liza Bihari Eszter Mohácsi Lili 117 pont | 17. hely | Árpádo-sokk | Árpád Gimnázium | Budapest III. Birta Emese | Chrobot Réka Sághy Eszter Szemán Réka 115 pont | 18. hely | Ön most sajnos nem nyert | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Dócs Nikolett | Kiss Viktória Számadó Ágnes Tanka Bernadett 113 pont | 19. hely | Nyócbé | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Ilovics Fruzsina | Orosz Lilla Kazár Esther Tábori Dorina 112 pont | 20. hely | Yamoussoukro | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Dóka Tamás | Lezsák Gábor Molnár Ferenc Weingart Csaba 112 pont | 21. hely | Fafelyek | Árpád Gimnázium | Budapest III. Bischof Balázs | Horváth Kristóf Kardos Bence Molnár Miklós 111 pont | 22. hely | FranciaBB | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Kovács Flóra | Bedey Márta Krasznai Réka Gonda Borbála 111 pont | 23. hely | Észlányok | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Bicsár Vivien | Hegyi Dóra Horváth Dorottya Illés Flóra 110 pont | 23. hely | Mona kettő | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Garamvölgyi Dani | Mona András Horváth Gábor Horváth Krisztián 110 pont | 25. hely | Tökéletlenek | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Császár Dalma | Diós Kata Major Virginia Prajczer Lilla 106 pont | 26. hely | Csajok a csúcson | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Gaál Zsófia | Kovács Anna Mária Korek Eszter Radlóczky Zsófia 105 pont | 27. hely | Túrós csusza | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Bilkei-Kiss Fanni | Bohár Imola Gonda Laura Sztyéhlik Gábor 104 pont | 28. hely | Okostolyások | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Boldog Nóra | Bötös Lilla Orbán Cintia Puskov Anna 102 pont | 29. hely | Fapuma | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Scheibli Márk | Vágány András Dudás Bálint Némethy Kristóf 100 pont | 30. hely | Mi | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Billinger Henriett | Borsódy Anna Jakubisz Réka Teszárik Eszter 100 pont | 31. hely | Bigyibogyók | Árpád Gimnázium | Budapest III. Favaron Jennifer | Matus Renáta Radnai Dóra Steiner Ágota 98 pont | 32. hely | Anonymus | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Béres Vivien | Foki Réka Kérges Anna Mizsér Melissa 97 pont | 33. hely | Gumicukor | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Erhardt Panna | Koncz Júlia Kováts Zita Szabó Dóra 91 pont | 34. hely | Ceggedek | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Beke Kata | Berta Csanád Fábián Alexandra Tóth Péter 90 pont | 35. hely | Noname | Árpád Gimnázium | Budapest III. Czigány Márkó | Faragó Dániel Sárosi Viktória Szántó Petra 89 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Budapest I. | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola | Frigyesi Márton | Budapest I. | Toldy Ferenc Gimnázium | Grusz Gergely | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Bóna Anna | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Dr. Lánszkiné Bodó Éva | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Farkas Eszter | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Fülöp Zsolt | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Mischl Eszter | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Nagy Judit | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Nemesné Szentpétery Melitta | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Pataki Éva | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Tóth András | Budapest II. | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Berényi Eszter | Budapest II. | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Décsei Andrea | Budapest II. | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Fehér Jánosné | Budapest II. | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Fischer Péterné | Budapest II. | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Marton Ágota Flóra | Budapest II. | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Burian Hana | Budapest II. | SEK Nemzetközi Általános Iskola és Gimnázium | Ónódy Veronika | Budapest III. | Árpád Gimnázium | Feketéné Kovács Anikó | Budapest III. | Kerék Általános Iskola és Gimnázium | Márkusné Góczán Gyöngyi | Budapest III. | Kerék Általános Iskola és Gimnázium | Zombori Béláné | Budapest III. | Krúdy Gyula Általános Iskola | Holdampf Ágnes | Budapest III. | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Tolnai Andrea | Budapest III. | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Vida Andrásné | Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Bedey György | Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Gelniczky György | Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Kristóf Jánosné | Budapest XI. | Bethlen Gábor Ált. Isk. és Gimn. Keveháza u-i telephely | Kiss Zsuzsa | Budapest XI. | Talento-Ház | Marton Gabriella | Budapest XI. | Teleki Blanka Általános Iskola | Dezső Márta | Budapest XI. | Teleki Blanka Általános Iskola | Ronyecz Annamária | Budapest XII. | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Antal Péter | Budapest XII. | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Bagi Éva | Budapest XII. | Kós Károly Ének-zene Emeltszintű Általános Iskola | Borbély Judit | Budapest XXII. | Baross Gábor Általános Iskola | Ipacsné Ribárik Éva | Budapest XXII. | Kempelen Farkas Gimnázium | Petró Judit | Budapest XXII. | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Mati Károlyné | Budapest XXII. | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Szilágyi Brigitta | |