Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Táltosok | Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét 164
| 132 | (11) 32
| Kökény Petra, Orosz Zsófia, Pálinkás Tibor, Tatár Márk
| Felkészítő tanár: Csepcsányi Éva
| 2.
| Négy muzsikus | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest XIV. 159
| 126 | (15) 33
| Borbély Bence, Engi Kristóf, Holli Hanna, Soponyai Dávid
| Felkészítő tanár: Dr Horváth Jánosné
| 3.
| Balaton | Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém 156
| 119 | (14) 37
| Balázs Nóra, Dobos Eszter, Horváth Eszter, Kapai Kitti
| Felkészítő tanár: Steierlein Jánosné
| 4.
| Könyvmolyok | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, Budapest III. 156
| 121 | (14) 35
| Bogdán Blanka, Fuisz Gábor, Horváth Csenge, Petrovics Sára
| Felkészítő tanár: Lakatos Anikó
| 5.
| Anyanyelvi zsenik | GYAKI Implom József Általános Iskola, Gyula 156
| 122 | (9) 34
| Szilágyi Hanna, Bozó Anna Róza, Geszner Zétény, Kalmár Dénes
| Felkészítő tanár: Hídvégi Erzsébet
| 6.
| Benedek | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 154
| 120 | (15) 34
| Varga Bálint, Balogh Berta, Pálffy Márton, Böcskei Bálint
| Felkészítő tanár: Kapásné Fóris Bea
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Betűvetők | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest VI. 117
| 117 | (14) -
| Forrás Hanna, Garami Eszter, Hegyi Mihály, Ábrahám Kira
| Felkészítő tanár: Landl Márta
| 8.
| Cinkotai Cincogók | Batthyány Ilona Általános Iskola, Budapest XVI. 112
| 112 | (16) -
| Jeles Virág, Kovács Lídia, Hegyi Péter, Porkoláb Norton
| Felkészítő tanár: Jelesné Vincze Ildikó, Papp Ágnes
| 9.
| Szótekergők | Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét 112
| 112 | (8) -
| Bali Zsombor, Durmics Miksa, Kovács Ádám, Rapi Milán
| Felkészítő tanár: Novákné Korossy Judit, Tercsiné Tóth Ilona
| 10.
| Wass Albert | Mindszenty József Róm. Kat. Ált Isk és Óvoda, Budaörs 108
| 108 | (14) -
| Hugauf Dániel, Simó József, Vida Viktória, Szegedi Bálint
| Felkészítő tanár: Simon Imréné
| 11.
| rákászok | Barsi Dénes Általános Iskola, Komádi 103
| 103 | (4) -
| Krucsó Zsombor, Haraszti Noémi, Hajnal László, Balogh Gréta
| Felkészítő tanár: Iliszi Lászlóné
| 12.
| Bakony | Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém 92
| 92 | (8) -
| Dobosi Dominika, László Teodóra, Rontó Dániel, Tóth Lizetta
| Felkészítő tanár: Steierlein Jánosné
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Tündérek | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 162
| 130 | (16) 32
| Janzer Lili, Gutman Anna, Simon Zsófia, Kovács Kitti
| Felkészítő tanár: Mischl Eszter
| 2.
| Mer-ész | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola, Hajdúszoboszló 160
| 128 | (16) 32
| Farkas Dávid, Nagy Enikő, Nagy Patrik, Nemes József
| Felkészítő tanár: Tóth Julianna
| 3.
| NyelvÉszek | Fáy András Református Általános Iskola és AMI, Gomba 160
| 133 | (16) 27
| Kádár Kata, Konda Nikolett, Lehota Vilmos, Pilhál Bettina
| Felkészítő tanár: Kis Józsefné
| 4.
| Nyelvtan katicák | Első Óbudai Általános Iskola, Budapest III. 150
| 114 | (4) 36
| Kővári Regina, Tóth-Kiss Petra, Vadler Júlia, -
| Felkészítő tanár: Kalmárné Vörös Zsuzsa
| 5.
| A négy ász | GYAKI Implom József Általános Iskola, Gyula 147
| 116 | (16) 31
| Fodor Boglárka, Falaty Balázs, Keszthelyi Kamilla Zorka, Sebestény János
| Felkészítő tanár: Hubáné Kovács Katalin
| 6.
| Szókimondó | Sárberki Általános Iskola, Tatabánya 143
| 114 | (16) 29
| Kovács Sándor Viktor, Remete Csanád, Papp Albert, Uher Zsófia
| Felkészítő tanár: Pejov Ferencné
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Magyarászok | Baross Gábor Általános Iskola, Budapest XXII. 113
| 113 | (14) -
| Bese Tamara Noémi, Fizély-Kovács Fanni, Princz András, Radnóti Dóra
| Felkészítő tanár: Ipacsné Ribárik Éva
| 8.
| Nyerő négyes | Kesjár Csaba Általános Iskola, Budaörs 112
| 112 | (12) -
| Győri Kata, Kalocsai Petra, Kuty Orsolya, Muzslay Márton
| Felkészítő tanár: Virágné Várkonyi Andrea
| 9.
| KÉTLÁBON JÁRÓ LEXIKONOK | Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest XI. 111
| 111 | (12) -
| Kiss Hanna, Nguyen Thao Anh, Tavaszi Péter, Császár Veronika
| Felkészítő tanár: Hordós Tiborné
| 10.
| Kukutyin | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet, Makó 110
| 110 | (10) -
| Frankó Tamás, Fürtön Bence, Németh Kira, Szécsényi Nándor
| Felkészítő tanár: Majóné Csapó Erzsébet, Dr. Dánné Varga Julianna, Szécsényiné Kovács Enikő
| 11.
| Angels | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár 108
| 108 | (10) -
| Jábor Rebeka, Kelle Alexandra, Lehel Noémi, Schmidt Dorina
| Felkészítő tanár: Kemecsei Imréné
| 12.
| Oktondi Pockok | Bocskai István Ált. Iskola, Hajdúböszörmény 106
| 106 | (14) -
| Komjáthi Csaba, Hadházi Imre, Kiss Judit, Ludánszki Csenge
| Felkészítő tanár: Kapusiné Oláh Edit
| 13.
| Nyelvtörők | Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét 104
| 104 | (10) -
| Csáky Janka, Hévízi Virág, Molnár Petra, Urbán Szabolcs
| Felkészítő tanár: Fábián Istvánné
| 14.
| Nyelvtan Ászok | Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház 97
| 97 | (14) -
| Hetyey Botond, Kircsi Kincső, Kiss Kocsárd Benedek, Petrovics Bianka
| Felkészítő tanár: Kassainé Erdélyi Ildikó
| 15.
| Betűfalók | Bocskai István Ált. Iskola, Hajdúböszörmény 86
| 86 | (6) -
| Dombi Máté, Eszenyi Tamás, Forgács Benjamin, Szabó Judit
| Felkészítő tanár: Szigeti Éva
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Könyvmoly csajok | Koszta József Általános Iskola, Szentes 175
| 139 | (13) 36
| Elefánti Emma, Makai Edit, Mészáros Lotti, Nagy Odett
| Felkészítő tanár: Sántháné Deim Aliz
| 2.
| Szavalovak | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 174
| 140 | (7) 34
| Mernyei Péter, Német Ákos, Tardos Tamás, Kullai Ádám
| Felkészítő tanár: Törzsök Édua
| 3.
| Agy(a)sokk | Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 172
| 139 | (13) 33
| Batthyány-Strattmann Ádám, Csapodi Márton, Iványi Balázs, Vékássy Áron
| Felkészítő tanár: Szmerka Gergely
| 4.
| Jóbarátok | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 172
| 144 | (15) 28
| Kovács Tímea, Eszterhás Tamara Petra, Nguyen Thuy An, Ta Dieu My
| Felkészítő tanár: Törzsök Édua
| 5.
| Kincskeresők | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskolája, Debrecen 171
| 144 | (12) 27
| Bálint Janka, Bernáth Fatime, Farkas Tekla, Kovács Dorottya
| Felkészítő tanár: Sápiné B. Rita
| 6.
| Bolyai klónjai | Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét 170
| 139 | (16) 31
| Bondor Blanka, Gucsi Bálint, Magyar-Kiss László Gergely, Szabó Barnabás
| Felkészítő tanár: Takács Orsolya
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Többet ésszel, mint erővel | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 138
| 138 | (7) -
| Bajnai András, Parragi Bálint, Stadler Benedek, Szabó Dénes
| Felkészítő tanár: Törzsök Édua
| 8.
| TengerÉszek | Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém 125
| 125 | (14) -
| Berek Zsolt, Eckert Szonja, Tóth Bence, Vidosa Gréta
| Felkészítő tanár: Kása Zsuzsanna
| 9.
| A négy nyelvÉSZ | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola, Debrecen 122
| 122 | (13) -
| Almási Nóra, Buris Eszter, Komlósi Mátyás, Leányvári Villő
| Felkészítő tanár: Hevessyné Husi Angéla
| 10.
| MONDD! - ÓKA | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium, Budapest II. 122
| 122 | (7) -
| Pór Zsuzsanna, Winter Mirjam, Plavecz Lambert, Zempléni Ábel
| Felkészítő tanár: Karlovitz György Kolozsné
| 11.
| Piroska és a farkasok | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 120
| 120 | (11) -
| Hajdu Henrietta, Ürmössy Anna, Joó Dalma, Schultz Nóra
| Felkészítő tanár: Etédi Emőke
| 12.
| Szurikáták | Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola, Hajdúszoboszló 120
| 120 | (10) -
| Molnár Natália, Molnár Vivien, Nánási Kitti, Tóth Csenge Emese
| Felkészítő tanár: Tóthné Németi Ilona
| 13.
| Csillagok | Tapolcai Ált.Isk. Bárdos Lajos Intézményegység, Tapolca 107
| 107 | (10) -
| Csatári Nikolett, Gróf Laura, Minorics Máté, Somogyi Zsófia
| Felkészítő tanár: Deli Lászlóné
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Okostojások | Kossuth Lajos Általános Iskola, Veszprém 183
| 147 | (13) 36
| Berki- Müller Ákos, Fülöp Barnabás, Nagy Kartal, Tóth Bálint
| Felkészítő tanár: Nagyné Dömös Erika
| 2.
| Hörcsögbarátok Egyesülete | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola, Budapest XII. 175
| 136 | (14) 39
| Czeke Barbara, Hamarits Júlia, Hieber Viktória, Térmeg Anita
| Felkészítő tanár: Bagi Éva
| 3.
| Heszperidák | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskolája, Debrecen 172
| 142 | (16) 30
| Baló Anna, Deák Gréta, Dobránszky Blanka, Husi Anett
| Felkészítő tanár: Tóvizi Erika
| 4.
| CsibÉsz | Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét 170
| 137 | (10) 33
| Kiss Gréta, Németh Kinga, Rádi Orsolya, Zsigri Zsuzsanna
| Felkészítő tanár: Pekáry Andrea
| 5.
| Grill testvérek | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 170
| 139 | (15) 31
| Török Dóra, Kerényi Dóra, Nagy Katalin, Dacher Anna
| Felkészítő tanár: Farkas Eszter
| 6.
| Maros | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet, Makó 169
| 135 | (12) 34
| Diós Dóra, Kotroczó Kinga, Kurai Abigél Judit, Pipis Bence
| Felkészítő tanár: Dancsi Györgyné, Kovács Tibor
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Okos baglyok | 1. Számú Általános Iskola, Budaörs 134
| 134 | (14) -
| Oláh Zsolt, Pálya Tímea, Práger Petra, Rujp Tamás
| Felkészítő tanár: Kapusyné Jenei Katalin
| 8.
| Többjelentésűek | Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola, Budaörs 133
| 133 | (13) -
| Lakatos Nóra, Fábián Máté, Lukácsi Lilla, Csutak Barnabás
| Felkészítő tanár: Pozsgai Marianna
| 9.
| Szókincskeresők | Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém 131
| 131 | (14) -
| Arnóczki Renáta, Boros Laura, Hamar Laura, Paulik Sára
| Felkészítő tanár: Pucsek Zsuzsanna
| 9.
| TELEKISEK | Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest XI. 131
| 131 | (14) -
| Beke Anita, Mantuano Eszter, Barabás Veronika, Laczai Veronika
| Felkészítő tanár: Dezső Márta
| 11.
| Szabó Magda | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola, Budapest III. 120
| 120 | (6) -
| Papfalvy Bori, Stirling Anna, Soóki-Tóth Eszter, Mihályi Zsófia
| Felkészítő tanár: Tolnai Andrea
| 12.
| Nyerő négyes | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola, Debrecen 118
| 118 | (7) -
| Bíró Nelli, Sall Zsófia, Sotkovszki Réka, Tóth Barbara Gréta
| Felkészítő tanár: Sándorné Nagy Zsuzsanna
| 13.
| Csőrikék | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola, Budapest III. 115
| 115 | (11) -
| Koltay Fanni, Mázik Réka, Bencze Zsófia, Durst Anna
| Felkészítő tanár: Tolnai Andrea
| 14.
| Hena | Petőfi Sándor ÁMK, Mélykút 101
| 101 | (12) -
| Dudás Helga, Horváth Enikő, László Noel, Weis Ádám
| Felkészítő tanár: Weisné Pusás Ágnes
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Nyelves fótisok | Angol Tagozatos Általános Iskola, Budapest IV. 191
| 152 | (15) 39
| Hirmann Blanka, Kovács Júlia, Vadnai Viktor, Varga Miklós
| Felkészítő tanár: Kőművesné Nemesi Veronika
| 2.
| Nevesincs | Petőfi Sándor Általános Iskola, Mór 182
| 147 | (16) 35
| Maron Viktória, Molnár Adrienn, Tarnai Hanna, Wágner Tünde
| Felkészítő tanár: Háriné Selmeczi Zsuzsanna
| 3.
| Csigabiga | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda, Budapest XIX. 173
| 143 | (11) 30
| Nagy Julianna, Mihály Zsófia, Sápi Nikoletta, Seltsam Klára
| Felkészítő tanár: Kovács Bernadette
| 4.
| A klikk | GYAKI Implom József Általános Iskola, Gyula 171
| 138 | (14) 33
| Galambosi Eszter, Guti Gréta, Mihálka Alíz, Hajdu Lilla
| Felkészítő tanár: Jakabné Mocsári Éva
| 5.
| TELEKI TEAM | Teleki Blanka Általános Iskola, Budapest XI. 169
| 136 | (13) 33
| Kovács Noémi, Tasi Zsófia, Sándor Anna, Wlasitsch Mirjam
| Felkészítő tanár: Dezső Márta
| 6.
| Nyelvtörők | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest VI. 160
| 141 | (15) 19
| Juhai Bence, Kelemen Dorka Szilvia, Tordai Kitti, Vincze-Bandi Eszter
| Felkészítő tanár: Brenner Katalin
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| ÍróDeákok | Deák Ferenc Általános Iskola, Veszprém 135
| 135 | (12) -
| Jakab Rebeka, Ökrös Kinga, Szőke Zoltán, Zabó Kristóf
| Felkészítő tanár: Kása Zsuzsanna
| 8.
| Ábécé lányai | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola, Debrecen 134
| 134 | (16) -
| Bögös Tímea, Hevessy Angéla, Kósa Anna, Mácsik Rebeka
| Felkészítő tanár: Dr. Varga Zsigmondné
| 9.
| Allegória | Széchenyi István Általános Iskola, Dány 133
| 133 | (8) -
| Bajári Lúcia, Fazakas Bálint, Kalocsai Bálint, Saska Patrícia
| Felkészítő tanár: Aleku Magdolna
| 10.
| Helikon | Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét 132
| 132 | (13) -
| Alter Emese, Csányi Bernadett, Péteri Lilla, Strohner Natasa
| Felkészítő tanár: Bartáné Molnár Anikó
| 11.
| Jukaszokni | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 128
| 128 | (14) -
| Szócska Réka, Nagy Dóra, Kunos Zsuzsanna, Hornyák Fanni
| Felkészítő tanár: Pataki Éva
| 12.
| Non plus ultra | Koszta József Általános Iskola, Szentes 124
| 124 | (16) -
| Gut Fanni, Maszlag Annamária, Ternai Mariann, Zelei Melitta
| Felkészítő tanár: Dévayné Szabó Éva
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Csicsás cserecsacsik | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola, Budapest II. 180
| 141 | (15) 39
| Duliskovich Inez, Ruff Alexandra, Tokai Tímea, Zöllner Zita
| Felkészítő tanár: Gergely Magdolna
| 2.
| Éretlenek | Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár 173
| 142 | (11) 31
| Balogh Rita, Győrffy-László Balázs, Krigler Ivett, Takáts Anna
| Felkészítő tanár: Ferenczy Noémi
| 3.
| Hárman a párban | Veres Péter Gimnázium, Budapest III. 169
| 137 | (15) 32
| Glatz Anna, Pádár Gergely, Szente Zsófia, Vámosi Laura
| Felkészítő tanár: Bedey György
| 4.
| Nádiposzáta | Széchenyi István Gimnázium, Dunaújváros 157
| 132 | (11) 25
| Bartek Virág, László Anna, Molnár Balázs, Németh Eszter
| Felkészítő tanár: Péntek Klára
| 5.
| November | Lónyay Utcai Református Gimnázium, Budapest IX. 156
| 134 | (12) 22
| Káté Eszter, Hajdu Gergely, Vajda Réka, Karajos Tibor
| Felkészítő tanár: Dr. Tuba Márta
| 6.
| Pocakon pöckölt pockok | Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét 152
| 133 | (16) 19
| Gályász Szonja, Pongó Gabriella, Schneiker Noémi, Steigler Alida
| Felkészítő tanár: Jankay Éva
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Botos kölönte | Árpád Gimnázium, Budapest III. 132
| 132 | (9) -
| Csabai Borka, Nemecskó Júlia, Kardos Ilona, Szondy Borbála
| Felkészítő tanár: Simon Péter
| 8.
| Albínó-Retkek | Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. 130
| 130 | (16) -
| Ambrus Eszter, Havasi Balázs, Holczer Viktor, Suszter Vanda
| Felkészítő tanár: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó
| 9.
| 4 grácia | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma, Debrecen 129
| 129 | (14) -
| Kovács Dóra, Kovács Laura, Szántó Lili, Székely Zsófia
| Felkészítő tanár: Czimer Györgyi
| 10.
| Hejesirás kájjefté | Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest XXI. 125
| 125 | (14) -
| Bartók Petra, Lichnovszky Zsófia, Szilvási Csenge, Vu Lien Viola
| Felkészítő tanár: Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó
| 11.
| Arany ászok | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Hajdúszoboszló 124
| 124 | (15) -
| Fekésházi Mirjam, Jenei Kitti, Kocsis Péter, Pető Virág
| Felkészítő tanár: Árváné Márton Erzsébet
| 12.
| Kedves kvartett | Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét 122
| 122 | (10) -
| Balogh Dorottya, Berbekár Réka, Váradi Dóra, Zemplényi Réka
| Felkészítő tanár: Takács Orsolya
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| Anyanyelv-ész | Angol Tagozatos Általános Iskola, Budapest IV. 183
| 145 | (16) 38
| Fejes Sára, Oláh Miklós, Szepesi Nóra, Tóth Zsófia
| Felkészítő tanár: Kőművesné Nemesi Veronika
| 2.
| Aszmusz | Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét 183
| 149 | (16) 34
| Aszódi Júlia, Mamuzsics Dóra, Ungor Enikő, Szilágyi Berta
| Felkészítő tanár: Kriston Vízi Józsefné
| 3.
| T-modell | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet, Makó 179
| 143 | (14) 36
| Árva Bettina, Erki Kiss Szilvia, Kondrát Debora, Szekeres Szilvia
| Felkészítő tanár: Dancsi Györgyné, Kovácsné Bodzsár Zsuzsa
| 4.
| Fölérendelő | Rózsa Úti Általános Iskola, Veszprém 175
| 145 | (16) 30
| Battyányi Előd, Halmai Fanny, Faragó Dániel, Varga Zsolt
| Felkészítő tanár: Németh Csilla
| 5.
| Határozott határozók | 1. Számú Általános Iskola, Budaörs 169
| 138 | (11) 31
| Borbély Zita, Darkó Tünde, Maksai Kata Erika, Ország Fruzsina
| Felkészítő tanár: Takácsné Berki Veronika
| 6.
| Nekünknincs | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ, Budapest XV. 165
| 139 | (14) 26
| Czakó Gergely, Halász Julianna, Papp Orsolya, Sulyok Eiler Máté
| Felkészítő tanár: Gera Ildikó
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Lila Hazsó | Bocskai István Általános Iskola és AMI, Derecske 136
| 136 | (15) -
| Fórián László, Jantyik Hanna, Katona Fanni Zsófia, Varró Liliána
| Felkészítő tanár: Katonáné Ferencz Éva
| 8.
| Dolce Vita | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 136
| 136 | (14) -
| Dobi Jakub, Jakovác Kristóf, Piskóti László, Várai András
| Felkészítő tanár: Fülöp Zsolt
| 8.
| Nyelvpirszing | Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola, Veszprém 136
| 136 | (14) -
| Golarits Flóra, Horváth Dorottya, Sándor Csenge, Tóth Dóra
| Felkészítő tanár: Szabóné Árik Viktória
| 10.
| Betűfalók | Koszta József Általános Iskola, Szentes 135
| 135 | (10) -
| Drahota-Szabó Petra, Remzső Andrea, Tóth Fruzsina, Vidovics Kata
| Felkészítő tanár: Tóthné Hlavács Mária
| 11.
| Aranyos Alanyok | Áldás Utcai Általános Iskola, Budapest II. 134
| 134 | (16) -
| Felkai Sára, Kabos Eszter, Harajka Natália, Szedenik Hanna
| Felkészítő tanár: Farkas Eszter
| 12.
| Nyelvművelők | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Hunyadi Mátyás Tagiskola, Berettyóújfalu 110
| 110 | (16) -
| Balog István, Köves Dávid, Mihucz Márton, Szabó Ádám
| Felkészítő tanár: Nagy Andrea
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
1.
| toboz wetélkedő club TWC | Kempelen Farkas Gimnázium, Budapest XXII. 182
| 152 | (12) 30
| Hegedűs Márton, Markó Ábel, Szöllősi Máté, Mihályi Fruzsina
| Felkészítő tanár: Petró Judit
| 2.
| magyarraforgók | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola, Budapest II. 178
| 144 | (15) 34
| Durst Hanna, Palágyi Szofi, Pálóczy Júlia, Szabó Enikő
| Felkészítő tanár: Berényi Eszter
| 3.
| Három cinka és egy ricskó | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 178
| 144 | (12) 34
| Gerlei Anna, Köles Kata, Stark Attila, Pünkösti Noémi
| Felkészítő tanár: Etédi Emőke
| 4.
| Cicuskák | Bárdos László Gimnázium, Tatabánya 178
| 151 | (16) 27
| Huber Annamária, Kossela Lili, Pohner Kata, Zemplényi Zsófia
| Felkészítő tanár: Ogonovszkyné Tanczer Erzsébet, Kiss Adél Eleonóra
| 5.
| 4X4 kerék | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola, Budapest XIV. 177
| 144 | (15) 33
| Bende Borbála, Gintli Tamás Sebestyén, Nagy Flóra, Tolnai Judit
| Felkészítő tanár: Mozer Tamás
| 6.
| Csokikocka | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest VIII. 173
| 142 | (13) 31
| Németh Ilona, Csepregi-Horváth Zsófia, Gergely Anita, Tőri Tünde
| Felkészítő tanár: dr. Oláh Tibor
| |
Hely | Csapatnév, Iskola | Pontszám | Írásbeli | Szóbeli
7.
| Szótörők | Szilády Áron Református Gimnázium, Kiskunhalas 140
| 140 | (16) -
| Csányi Ágnes, Gusztos Éva, Hegyi Barbara, Hunyadi Gábor
| Felkészítő tanár: Péter Mariann
| 8.
| Van Gogh mangók | Árpád Gimnázium, Budapest III. 136
| 136 | (13) -
| Bakos Imola, Szécsányi Fanni, Török Anna, Valus Brigitta
| Felkészítő tanár: Molnárné Vámos Katalin
| 9.
| Bogyók | Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár 134
| 134 | (11) -
| Alföldi Regina, Bartal Margit, Horváth Fanni, Horváth Janka
| Felkészítő tanár: Ferenczy Noémi
| 10.
| Anonymus | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Hajdúszoboszló 132
| 132 | (14) -
| Lebedi Réka, Kányási Nikolett, Bakó Aletta, Márkus Luca
| Felkészítő tanár: Szántóné Nyircsák Eleonóra
| |
Kategória | Csapatnév, iskola, csapattagok
3. oszt.
| Szótekergők | Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét Bali Zsombor, Durmics Miksa, Kovács Ádám, Rapi Milán
| 4. oszt.
| Nyelvtörők | Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét Csáky Janka, Hévízi Virág, Molnár Petra, Urbán Szabolcs
| 5. oszt.
| Szurikáták | Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola, Hajdúszoboszló Molnár Natália, Molnár Vivien, Nánási Kitti, Tóth Csenge Emese
| 6. oszt.
| Nyerő négyes | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola, Debrecen Bíró Nelli, Sall Zsófia, Sotkovszki Réka, Tóth Barbara Gréta
| 7. oszt. | ált. isk. Helikon | Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét Alter Emese, Csányi Bernadett, Péteri Lilla, Strohner Natasa
| 7. oszt. | gimn. Arany ászok | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Hajdúszoboszló Fekésházi Mirjam, Jenei Kitti, Kocsis Péter, Pető Virág
| 8. oszt. | ált. isk. Lila Hazsó | Bocskai István Általános Iskola és AMI, Derecske Fórián László, Jantyik Hanna, Katona Fanni Zsófia, Varró Liliána
| 8. oszt. | gimn. Anonymus | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola, Hajdúszoboszló Lebedi Réka, Kányási Nikolett, Bakó Aletta, Márkus Luca
| |