Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Szemfülesek | Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Gödöllő Bakán Bertalan | Dzsacsovszki Soma Király Anna Tresó Mátyás 116 pont | 2. hely | döntős Négyhegyű ceruza | Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Budaörs Kocsárdi Márton | Lakatos Dóra Simó Borbála Székely Anna 113 pont | 3. hely | Varázsbetűk | 1. számú Általános Iskola | Budaörs Hoffmann Lili | Práger Csaba Steffler Kinga Tóth Fruzsina 112 pont | 4. hely | Szófürkészek | Bálint Márton Általános- és Középiskola | Törökbálint Bernáth Marcell | Hujber Aliz Kovács Ádám Turcsányi Flóra 106 pont | 5. hely | Veresi 4-es | Fabriczius József Általános Iskola | Veresegyház Benyó Kata | Novák Nóra Oláh Réka Tímár Ádám 106 pont | 6. hely | Könyvmolyok | Fabriczius József Általános Iskola | Veresegyház Hetyey Karola | Kovács Réka Régenbach Maja Széchenyi Adél 104 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Betűfalók | 1. számú Általános Iskola | Budaörs Kecskés Aranka | Kővári Lili Mucsi Balázs Pusnik Nóra 103 pont | 8. hely | Nyertesek | 1 .Számú Általános Iskola | Százhalombatta András Dorka | Fodor Krisztina Járvás András Ürmös Eszter 102 pont | 9. hely | HONFOGLALÓK | Széchenyi István Általános Iskola | Budakeszi Gulácsi Máté | Kotmayer Előd Matkó Benedek Vigassy Levente 102 pont | 10. hely | Cicerók | Kittenberger Kálmán Általános és Művészeti Iskola | Nagymaros Bálint Dorottya Hanna | Bálint Flóra Döbrössy Orsolya Gável Klára 101 pont | 11. hely | Ceruzaforgatók | 1. számú Általános Iskola | Budaörs Bagi Bernadett | Föglein Vivien Kovács Balázs Újvári Szilárd 101 pont | 12. hely | Gondolkodók | 1 .Számú Általános Iskola | Százhalombatta Csóka Annamária | Lajos Zsuzsanna Soczó Kornél Szalkai Ádám 101 pont | 13. hely | Vadmacskák | 1 .Számú Általános Iskola | Százhalombatta Balázs Nikolett | Leveles Péter Telek Dorottya Török Sarolta 101 pont | 14. hely | Micimackó | Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános és Művészeti Alapiskola | Solymár Dragony Viktória | Cholnoky Csenge Majoros Vivien Bácskay Tamara 99 pont | 15. hely | Vadász sólyom | Kalász Suli Általános Iskola | Budakalász Eőri Kata | Horváth Gergely Kerekes Borbála Marekkel Bence 98 pont | 16. hely | Betűlovagok | 1. számú Általános Iskola | Budaörs Halmai Tímea | Hankó Hanna Mészáros Botond Sáfár Dániel 97 pont | 17. hely | Delfin | Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budaörs Bakay Blanka | Toma Noémi Sepsi Réka Muzsnay Fanni 97 pont | 18. hely | Okosodók | Széchenyi István Általános Iskola | Érd Domcsek Ádám | Holica Dorka Ménesi Hanna Sisák Márton 96 pont | 19. hely | Fabábuk | Széchenyi István Általános Iskola | Érd Batha Sára | Berezvai Dorka Szabó Bence Kardos Bendegúz 96 pont | 20. hely | Észhegy | Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Budaörs Csulits Dalma | Béndek Ábris Heffner Hédi Várhidy Kinga 95 pont | 21. hely | Szamócák | Fabriczius József Általános Iskola | Veresegyház Hermann Dóra Noémi | Jakó Eszter Móré Luca Móré Réka 94 pont | 22. hely | Pilis | Német Nemzetiségi Általános Iskola | Pilisszentiván Balogh Árpád | Brandhuber Márta Kovács Barnabás Kovács Blanka Erzsébet 93 pont | 23. hely | Nyelvelők | Széchenyi István Általános Iskola | Érd Berta Szabina | Czilják Virág Máj Szimonetta Miklósi Klaudia 93 pont | 24. hely | Szerencsések | Széchenyi István Általános Iskola | Budakeszi Bardócz-Tódor Sarolta | Boinitzer Bence Lengyel Gábor Solymosi Bianka 92 pont | 25. hely | Író diákok | Kalász Suli Általános Iskola | Budakalász Demeter Hanga | Sipos Levente Székely Márton Kálmán Dorka 91 pont | 26. hely | Vuk és csapata | Fekete István Általános Iskola és Szakiskola | Gyömrő Száraz Petra | Szántay Benedek Pandur Zoltán Rozs András 90 pont | 27. hely | Kelekótyák | Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Gödöllő Hári Vince János | Kertész Mátyás László Hunor Dávid Papp Máté Zoltán 90 pont | 28. hely | Nyelvtörők | Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Gödöllő Szabó György | Török Zsófia Krisztina Várkonyi Lázár József Végh Janka Zsuzsanna 90 pont | 29. hely | Csillagos négyesek | Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budaörs Al-Beg Elhem Esme | Kulik Réka Ligetfalvi Janka Pálóczi-Horváth Róza 89 pont | 30. hely | Zomipada | Kesjár Csaba Általános Iskola | Budaörs Fehér-Kaplár Zsombor | Páczai Milán Páczai Panna Nagy-miticzky Dalma 89 pont | 31. hely | Fülemüle | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Dunakeszi Asztalos Nikolett | Kelenczés Edina Oleszka Fruzsina Szűcs Alexandra 88 pont | 32. hely | Kisrókák | Széchenyi István Általános Iskola | Érd Ivanics Rozina | Micskó Zsombor Németi Viktória Zatykó Ábel 87 pont | 33. hely | A nyerő négyes | AGY Tanoda Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Szentendre Czeglédi Hanna | Pásti Bence Szép Luca Tóth Márton 87 pont | 34. hely | Igék | Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budaörs Babos Lívia | Makkai Lilla Papp Rebeka Varga Lilla 87 pont | 35. hely | Vuk | Széchenyi István Általános Iskola | Budakeszi Barabási Liza | Evetovits Emma Kóczián Janka Voloncs-Mindszenthy Lili 85 pont | 36. hely | NyelvTANulók | 1. számú Általános Iskola | Budaörs Balics Kristóf | Karácsonyi Kinga Kutyik Veronika Rékasi Sára 85 pont | 37. hely | Tótágas | Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Gödöllő Árki Lili Katalin | Babicz Krisztina Gyulai Blanka Sarolta Lengyel Dalma 84 pont | 38. hely | A négy okostojás | Templomdombi Általános Iskola | Szentendre Dorn Júlia | Sárady Rebeka Szabó Borka Szatmári Cintia 84 pont | 39. hely | Tudorkák | Bálint Márton Általános- és Középiskola | Törökbálint Német Tímea Kata | Szeberényi Réka Tóth Flamina Werner Vivien 83 pont | 40. hely | Nyerő-menő | 1 .Számú Általános Iskola | Százhalombatta Bukovinszki Réka | Fülöp Máté Jánosi Tamás Varga András 83 pont | 41. hely | Magyar darázs | Templomdombi Általános Iskola | Szentendre Bancsik Barnabás | Benke Dénes Gaszner Anna Török Vince 82 pont | 42. hely | Tündérirka | Kesjár Csaba Általános Iskola | Budaörs Csák Dorottya | Nagy Luca Póth Flóra Szekeres Lili 82 pont | 43. hely | PEGAZUSOK | Széchenyi István Általános Iskola | Budakeszi Aszt Réka | Berlinger Dorottya Fauszt Ágota Szabolcsi Kata Veronika 80 pont | 44. hely | Szótagok csapata | Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budaörs Józsa Julianna | Kardos Bence Kiss Bálint Templi Dóra 80 pont | 45. hely | Kommandó | Szentistvántelepi Általános Iskola | Budakalász Forián-Szabó Miklós | Horváth Leó Merczel Lívia Wettstein Márk 80 pont | 46. hely | Izbég3 | Izbégi Általános Iskola | Szentendre Német Franciska 3.b | Bárczi Bodza 3.b Pataki Virág 3.c Bálint Gergő 3.c 80 pont | 47. hely | Betűvadászok | 1. számú Általános Iskola | Budaörs Bóta Ádám | Kákóczi Anna Lili Némedi Eszter Szendrei Rebeka 79 pont | 48. hely | Bocs-Bolyai | Széchenyi István Általános Iskola | Érd Kernács Tamás | Sashalmi Fruzsina Bánrévi Zoltán Varga Zétény 79 pont | 49. hely | Sasok | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Dunakeszi Kóródi Réka | Sólyom Emese Surányi Petra Tóth Sára 79 pont | 50. hely | Huszárok | Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Budaörs Bocsák Gergő | Dobi Márton Hontvári Bence Sághy Borbála 78 pont | 51. hely | TUDÁS FÁJA | Széchenyi István Általános Iskola | Budakeszi Bíró Krisztina | Hencz Boróka Hidas Eszter Nagy Boglárka 77 pont | 52. hely | Attila | Széchenyi István Általános Iskola | Budakeszi Kertai Dávid | Masszi Kristóf Paragi Réka Rácz József 77 pont | 53. hely | Nyelvkukac | Szentistvántelepi Általános Iskola | Budakalász Balogh Henrietta | Erdei Róza Simon Laura Tim Réka 76 pont | 54. hely | Kinizsi | Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budaörs Bakay Benedek | Bagi Áron Muzsnay Csaba Sztaricskai Tamás 76 pont | 55. hely | Bolymagy | Széchenyi István Általános Iskola | Érd Szívek Laura | Csillag Ádám Juhász Zsombor Tollár Bernadett 75 pont | 56. hely | Dupla W | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Dunakeszi Kóródi Gergely | Magáth Milán Pintér András Veres Patrik 75 pont | 57. hely | Négyágú csillag | Templomdombi Általános Iskola | Szentendre Jászberényi Csilla | Könczöl Sára Nagy Zsófia Török Eszter 75 pont | 58. hely | Dzsoni és Árnika | Széchenyi István Általános Iskola | Budakeszi Csalay Péter | Csanádi Olivér Éberhardt Regina Szabó Balázs 74 pont | 59. hely | Kobaktörők | Fabriczius József Általános Iskola | Veresegyház Alton Sophie | Klenk Marcell Stefán Máté Tajcs Sára 72 pont | 60. hely | Okoska | Kalász Suli Általános Iskola | Budakalász Stumpfel Róbert | Szép-Magyar Dalma Urbán Laura Vági Dorottya 71 pont | 61. hely | Kis Nyelvészek | Kesjár Csaba Általános Iskola | Budaörs Popovics Panna | Kiss Máté Tőcsér Evelin Kovács Emília 71 pont | 62. hely | Kis Vuk | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Dunakeszi Bartalus Jácint | Fazekas Márkó Fekete Bendegúz Rácz Krisztián 69 pont | 63. hely | Az a | Templomdombi Általános Iskola | Szentendre Dudás Norbert | Fülöp Máté Sipos Panka Török Ádám 68 pont | 64. hely | HERKULES | Széchenyi István Általános Iskola | Budakeszi Dalotti Ágoston | Jécsai Kriston Koppány Kalmár Dániell Tölgyessy Gergő 68 pont | 65. hely | A négy kisokos | Templomdombi Általános Iskola | Szentendre Gyarmati Kata | Lissák Júlia Márkus Kata Prónai Sára 67 pont | 66. hely | Szivárványlányok | Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Budaörs Halász Hanna | Ledényi Lili Poczik Eszter Toldi Anna 64 pont | 67. hely | Fantasztikus négyes | Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budaörs Gressmann Lisa | Konecsni Kata Szedő Luca Tamási Vanda 64 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Szó-ta-go-lók | 1. számú Általános Iskola | Budaörs Beke Orsolya | Czipó Diána Kis Bianka Laczkó Zsombor 121 pont | 2. hely | Aranycsapat | Széchenyi István Általános Iskola | Érd Budai Márk | Kósa Rozália Mária Miskéri Maja Rebeka Németh Noémi 110 pont | 3. hely | Bölcs baglyok | Fabriczius József Általános Iskola | Veresegyház Monori Dominik | Oláh Nóri Sándor Anna Tibenszki Virág 110 pont | 4. hely | Rózsaszín rímfaragók | Fabriczius József Általános Iskola | Veresegyház Basa Zsófia | Bánsági Panna Nagymáthé Marcell Végh Zsófia 105 pont | 5. hely | Wass Albert | Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Budaörs Hugauf Dániel | Simó József Szegedi Bálint Vida Viktória 105 pont | 6. hely | Édes SSSS | Damjanich János Általános Iskola | Gödöllő Erdélyi Sára | Kiss Klaudia Réfi Dóra Zsófia Tarcsi Martin 104 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | X-Makkok | 1. számú Általános Iskola | Budaörs Darkó Csenge | Harta Zsófia Palotás Alice Pongrácz Zsófia 102 pont | 8. hely | Magyarászok | Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Gödöllő Dékány Gergely | Mészáros Bence Nyomárkay Levente Vass Domonkos 102 pont | 9. hely | Turisták | Szentistvántelepi Általános Iskola | Budakalász Domokos Csenge | Dömötör Anna Hegyi Lehel Schiller Enikő 102 pont | 10. hely | Nyerő szavak | 1. számú Általános Iskola | Budaörs Farkas Olivér | Gombos Márk Kozma Viktor Vajda Balázs 100 pont | 11. hely | Picinyke Cinkék | Kesjár Csaba Általános Iskola | Budaörs Halász-Hohmann Kyra | Páll Bence Petz Luca Popovics Lilla 99 pont | 12. hely | Mázli | Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budaörs Gacs Barnabás | Kincs Lilla Székely Dorka Tumay Ádám 98 pont | 13. hely | Nyelvészkedő Fidó manók | Barcsay Jenő Általános Iskola | Szentendre Gulyás Liliána Zsófia | Pozsonyi Virág Anna Regenbach Jetta Vivien Tolnai Péter Attila 98 pont | 14. hely | Fürge mókusok | Fáy András Református Általános Iskola és AMI | Gomba Lehota Eszter | Lovas Dániel Wasylkovicz Kincső Csákó Fanni 98 pont | 15. hely | Tutajosok | Weöres Sándor Általános Iskola és Művészeti Iskola | Gyömrő Balogh Krisztián | Nervetti Benedek Simon Kristóf Szabó Virág 96 pont | 16. hely | Nyelvőrök | Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Gödöllő Durucz Tamás | Farkas Emese Kertész Boróka Péterfi Botond 95 pont | 17. hely | Arany János | Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Budaörs Fejér András | Koller Noel Rácz Gábor Záhorszky Borbála 95 pont | 17. hely | Törpös törpördögök | Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Graff Helga | Johann Anikó Godó Viktória Mozer József 95 pont | 19. hely | Mazsolák | Szentistvántelepi Általános Iskola | Budakalász Jolis Carmen | Koltai Lilla Kovalovszki Rita Kulin Sára 95 pont | 20. hely | Vidrák | Szentistvántelepi Általános Iskola | Budakalász Bouchelaghem Samir | Forián-Szabó Máté Barna Botond Kereszturi András 95 pont | 21. hely | Mikkamakka | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Dunakeszi Kurucz Levente | Petrik Borbála Rácz Petra 94 pont | 22. hely | Rokiviviem | Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budaörs Falvai Vivien | Merényi Kincső Tarján Rozina Várday Emese 94 pont | 23. hely | Lángész | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Dunakeszi Fodor Enikő | Horváth Dániel Marton Nikolett Stranigg Zsófia 92 pont | 24. hely | Tudósok | 1. számú Általános Iskola | Budaörs Both Blanka | Kozma Bálint Matuszka Balázs Kálnai Baldvin 92 pont | 25. hely | Az anyanyelv manói | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Dunakeszi Hevér Ádám | Horváth Lili Kajos Anna 92 pont | 25. hely | Betűharcosok | Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola | Abony Horváth Annamária | Törőcsik Ákos Vincze Tibor István Angyal Martin Zsolt 92 pont | 27. hely | Okos négyes | Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budaörs Csató Dániel | Hornyák Krisztofer Poldermann Lilla Szilágyi Tas Ferenc 91 pont | 28. hely | Helyes-sírás | AGY Tanoda Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Szentendre Dessewffy Marcell | Bara Dániel Uhlyarik Panna Makány Milán 90 pont | 29. hely | Fantasztikus négyes | Templomdombi Általános Iskola | Szentendre Eckensberger Lilian | Krasznai Bora Léránt Sára Papp Kata 89 pont | 30. hely | Izbég4/1 | Izbégi Általános Iskola | Szentendre Pécsi Júlia 4.a | Pécsi Panni 4.a Borsódy Kata 4.a Sánta Zsófia 4.b 89 pont | 31. hely | Bolyais Bölcs Baglyok | Bolyai János Általános Iskola | Érd Lendvai Dániel | Losteiner Andrea Molnár Viktória Turbucz Alexandra 89 pont | 31. hely | Nyelvelők | Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Gödöllő Deme Dolóresz | Glacz Mária Négyökrű Gergő Szabó Márton 89 pont | 33. hely | Semmi | 1. számú Általános Iskola | Budaörs Körömi Kata | Patonai Kornél Pető Ágnes Pucet Lily 89 pont | 34. hely | Benedek Elek | Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Budaörs Götze Lilla | Lukácsovits András Tagscherer Zsófia Veres Katinka 88 pont | 34. hely | Morzsi tanoda | 1. számú Általános Iskola | Budaörs Bata Balázs Bendegúz | Mayer Balázs Schneider Marcell Steffler Máté 88 pont | 36. hely | Szóbúvár | Damjanich János Általános Iskola | Gödöllő Erdélyi Anna | Liptói Mónika Tratyik Katinka Rózsa Udud Zsófia Anna 88 pont | 37. hely | Észhorgászok | Damjanich János Általános Iskola | Gödöllő Czabarka Amarilla | Hanzl Lilla Monori Lili Schiffer Mátyás 88 pont | 38. hely | Rakétaagyúak | Damjanich János Általános Iskola | Gödöllő Csete Dominik | Sor Levente Szakmáry Péter Tóth Rozália 87 pont | 39. hely | Nyelvtanász | Kalász Suli Általános Iskola | Budakalász Domonyi Panna | Halmai Réka Hoffmann Flóra Kelemen Natália 87 pont | 40. hely | Nyerő ábécé | 1. számú Általános Iskola | Budaörs Gazdag Mária | Mohos Réka Papp Vanda Szathmári Kinga 87 pont | 41. hely | Érdi zsenik | Batthyány Általános Iskola és Sportiskola | Érd Tamás Patrik | Harth Richárd Dömők Daniella Boros Boglárka 86 pont | 42. hely | BetűMAGolók | 1. számú Általános Iskola | Budaörs Böde Márton | Szatmári Noa Tárczy Péter Tartsay Borbála 84 pont | 43. hely | Tudorkák | 1 .Számú Általános Iskola | Százhalombatta Fonyódi Zsófia | Márton Renáta Szabó Gergő Tóth Richárd 82 pont | 44. hely | Négy kisokos | Batthyány Általános Iskola és Sportiskola | Érd Szaszák Norbert | Stelczer Ádám Kovács Balázs Dulcz Zsombor 82 pont | 45. hely | Mesternégyes | Kesjár Csaba Általános Iskola | Budaörs Hoffmann Orsolya | Süvegh Ádám Szilasi Szonja Varga Vivien 81 pont | 46. hely | Kobaktörők | 1. számú Általános Iskola | Budaörs Nyitrai Panna | Hegyi Zsófia Anika Williams Fuchs Réka 80 pont | 47. hely | Agyas-Magyaros | AGY Tanoda Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Szentendre Németh Rebeka | Altbacker Vilma Németh Ádám Moser Rudolf 80 pont | 48. hely | Szóbuborékok | Fabriczius József Általános Iskola | Veresegyház Álló Ramóna | Erdős Lili Kasza Dóra Fanni Katona Blanka 79 pont | 49. hely | Tan-csapda | Széchenyi István Általános Iskola | Érd Ament Bence Levente | Horváth Csongor Kiss Martin Dániel Molnár Ákos 78 pont | 50. hely | Mindent tudók | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Dunakeszi Battai Marcell | Horváth Zoltán Nagy Iván Rozgonyi Gergő 77 pont | 51. hely | Szókimondó | AGY Tanoda Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Szentendre Rácz Boglárka | Szeghalmi Szandra Málits Vanessza Pál Rebeka 76 pont | 52. hely | Irodalmánia | Templomdombi Általános Iskola | Szentendre Kecskeméti Sára | Nagy Borostyán Sywa Réka Törköly Kinga 76 pont | 53. hely | Izbég4/2 | Izbégi Általános Iskola | Szentendre Gebhardt Szonja 4.c | Both Marcel 4.c Rádi Anna 4.c Bérczes Olívia 4.b 75 pont | 54. hely | Skorpiók | Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Gödöllő Hemrich Róbert | Katona Dorka Nyomárkay Ádám Zeke Sándor 74 pont | 55. hely | Szemfülesek | Fekete István Általános Iskola és Szakiskola | Gyömrő Szikszai Dóra | Szőnyi Dávid Gönczy Eszter Bene Dominika 74 pont | 56. hely | Szupera | Bolyai János Általános Iskola | Érd Antal Orsolya | Mátyus Ákos Podmaniczky Dóra Thomas Gerda 74 pont | 57. hely | Nyelvtörő négyes | 1. számú Általános Iskola | Budaörs Horváth Natália | Nurgali Nazo Stift Bernadett Takács Emőke 73 pont | 58. hely | Nyelvtörők | Damjanich János Általános Iskola | Gödöllő Bartus Ágnes | Bartus Ákos Juhász Anna Juhász Gréta 73 pont | 59. hely | Anyanyelvi bajnokok | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Dunakeszi Ignácz Bendegúz | Kiss Ámon Pető Bálint Previz Fanni 73 pont | 60. hely | Kisokosok | Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola | Abony Urbán Boglárka | Németh Eszter Stefánia Szintai Major Eszter Kormos Kata 73 pont | 61. hely | Magánhangzók | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Dunakeszi Arany Éva | Győrffy Dóra Heinzinger Sára Zboray Lilla 71 pont | 62. hely | Bűvös Boszik | Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Gödöllő Gubcsi Blanka | Herbai Dóra Léber Lilien Sánta Csenge 70 pont | 63. hely | Menő Manók | Biatorbágyi Általános Iskola | Biatorbágy Pintér Laura | Szolnoki Péter Tóth Hanga Jászfalusi Borka 68 pont | 64. hely | Jokerek | Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budaörs Hobaj Brigitta | Sztaricskai Lilla Páli Elektra Varga Virág 67 pont | 65. hely | Tigrisek | Bolyai János Általános Iskola | Érd Csató Viktória | Csenki Vivien Gál Renáta Sipos Nikoletta 59 pont | 66. hely | Hamburgerek | Szentistvántelepi Általános Iskola | Budakalász Békási Dóra | Juraszek Krisztina Kenderes Dávid Pálinkás Laura 55 pont | 67. hely | Csodakölykök | Weöres Sándor Általános Iskola és Művészeti Iskola | Gyömrő Bordós László | Kun Laura Ágnes Maxim Emese Tóth Henrietta Melinda 48 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Szitakötők | Tessedik Sámuel Általános Iskola | Albertirsa Berkes Dorka | Hartvig Virág Lakatos Boglárka Steer Adrienn 120 pont | 2. hely | Nyelv-Észek | Fáy András Református Általános Iskola és AMI | Gomba Konda Nikolett | Kádár Kata Pilhál Bettina Lehota Vilmos 114 pont | 3. hely | Nyelvtalányok | Fabriczius József Általános Iskola | Veresegyház Forján Lilla | Kircsi Kincső Molnár Tímea Petrovics Bianka 113 pont | 4. hely | Négylevelű lóhere | Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budaörs Varga Boglárka | Nagy Fruzsina Vörös Zorka Tóth Zsófia 113 pont | 5. hely | DEF kukacok | Szentendrei Református Gimnázium | Szentendre Csókay Bernadett | Gyimóthy András Gyuricza Borbála Tóth Johanna Eszter 111 pont | 6. hely | Betűk királyai | Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budaörs Belley Luca | Falvai Berill Nagy Laura Sas Márton 111 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Telki Ördögök | Telki Általános Iskola | Telki Danóczy Blanka | Farkas Emma Hornyák Hanga Sipkovits Viktória 110 pont | 8. hely | Pumák | 1. számú Általános Iskola | Budaörs Andréka Lilla | Dobozi Alexandra Farkas Kinga Petrik Dóra 108 pont | 9. hely | Szteppelő galambok | 1. számú Általános Iskola | Budaörs Farkas Fruzsina | Pálffy Banabás Pongrácz Andris Wenczel Kata 100 pont | 10. hely | Nyerő Négyes | Kesjár Csaba Általános Iskola | Budaörs Kuty Orsolya | Muzslay Márton Győri Kata Bálint Márton 99 pont | 11. hely | Rímfaragók | Bálint Márton Általános- és Középiskola | Törökbálint Martin Emma | Szeberényi Noémi Turcsán Viktória Varga Barnabás 99 pont | 12. hely | Kutykurutty | Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Budaörs Apkó Júlia | Hegedüs Ákos Pintér Blanka Rammer Gergely 99 pont | 13. hely | Mészárosok | Szentistvántelepi Általános Iskola | Budakalász Balogh Viola | Kiss Eszter Csenge Mészáros Sára Urkuti Anna 98 pont | 14. hely | Nyelv-törők | Fáy András Református Általános Iskola és AMI | Gomba Maczkó Botond | Benedek Kristóf Molnár Máté Mohai Anna 98 pont | 15. hely | Pizzás csiga | Telki Általános Iskola | Telki Dura Máté | Rémai Zsolt Takács Egon Varga Zsombor 97 pont | 16. hely | Pacsirta | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Dunakeszi Coroi Kornélia | Csomor Anita Darányi Dorottya Komlódi Petra 97 pont | 17. hely | Helyesírás Kft. | 1. számú Általános Iskola | Budaörs Kalocsai Petra | Lévai Viktória Regőczi Petra Práger Dorka 96 pont | 18. hely | Lutra | Árpád Fejedelem Általános Iskola | Vác Jakus Júlia | Hámori Fanni Lámfalusi Dóra Xue You You 96 pont | 18. hely | Nyelvtörő | Tolnay Lajos Általános Iskola | Inárcs Blahó Henriett | Molnár Szimonetta Szatmári Eszter Csilla Zsíros Bence 96 pont | 20. hely | NyelvÁszok | Széchenyi István Általános Iskola | Dány Csicsmány Alexandra | Kalocsai Jázmin Szabó Bernadett Zollai Zita 96 pont | 21. hely | Nyelvtanoncok | 1. számú Általános Iskola | Budaörs Asbolt Eszter | Hegedűs Nóra Horváth Luca Domina Gitta 95 pont | 22. hely | Rózsaszín párduc | Bálint Márton Általános- és Középiskola | Törökbálint Bíró Zsófia | Czeglédi Gyöngyvér Ilona Csontos Orsolya Lissák Laura 94 pont | 23. hely | Okoskák | Fekete István Általános Iskola és Szakiskola | Gyömrő Bujáki Rebeka | Tóth Edina Zelei Viktória Mihalik Titanilla 93 pont | 24. hely | Jaguárok | 1. számú Általános Iskola | Budaörs Budai Petra | Dibáczy Ágnes Sőrés Luca Timár Laura 93 pont | 25. hely | Észrace | Bolyai János Általános Iskola | Érd Sebők Boglárka | Vitay Luca Kovács Anett Kása Kamilla 92 pont | 26. hely | NAGY AGY VAGY | AGY Tanoda Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Szentendre Kóczán Benedek | Ujhegyi Bence Várnay Zoé Jármai Tímea 89 pont | 27. hely | Tinizsenik | Fekete István Általános Iskola és Szakiskola | Gyömrő Kertész Noémi | Schrem Blanka Bánfi Zsanett Goór Krisztina 87 pont | 28. hely | Szófacsarók | Bálint Márton Általános- és Középiskola | Törökbálint Dankowsky Sára | Kazal Veronika Márton Gellért Nagy András Kornél 86 pont | 29. hely | Fehér táltosok | Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Kovács Edina | Koren Boglárka Nagy Krisztián Meszlényi Ambrus 86 pont | 29. hely | Kékfülű kismanók | Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Borbély Eszter | Horti Liliána Reményi Ágnes Paulovics Bence 86 pont | 31. hely | Csupa Fiú | Kesjár Csaba Általános Iskola | Budaörs Kun Balázs | Mihályházy Péter Komkov Dániel Schutzbach Márk 85 pont | 32. hely | "A fiúk" | 1. számú Általános Iskola | Budaörs Do Minh Viktor | Kutasi Máté Nagy Ottó Vinkovits Vendel 85 pont | 33. hely | Hóbaglyok | Bolyai János Általános Iskola | Érd Vörös Eszter | Kocsis Noémi Molnár Orsolya Derzsi Noémi 84 pont | 34. hely | "CsaCsaCsa" Csacsogó Csajok Csapata | Fazekas Mihály Általános Iskola | Dunakeszi Druzsin Nikoletta | Gyarmati Réka Simon Szonja Tallér Fruzsina 84 pont | 34. hely | ÉSZ AZ AGYBAN | AGY Tanoda Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Szentendre Baksa Bianca | Horváth Dóra Kiss Rebeka Tóth Kristóf 84 pont | 34. hely | Párduclányok | Bálint Márton Általános- és Középiskola | Törökbálint Fehér Dóra | Papp Emese Tóth Beatrix Végh Zsófia 84 pont | 37. hely | nyelVész | Damjanich János Általános Iskola | Gödöllő Erdélyi Lilla Virág | Puskás Krisztina Reményi Rebeka Turóczi Regina 84 pont | 37. hely | Szövegládák | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Dunakeszi Galovszky Rebeka | Lits Gábor Szabó Bence Tóth Anna 84 pont | 39. hely | Nyelvmanók | Fabriczius József Általános Iskola | Veresegyház Dékán Deák Csenge | Farkas Romina Kelemen Barbara Király Rita 82 pont | 40. hely | Egyszer volt, hol nem volt | Templomdombi Általános Iskola | Szentendre Apor Franciska | Kisérdi Kristóf Márkus Panna Sárady Gergely 82 pont | 41. hely | Boka Csele | Tessedik Sámuel Általános Iskola | Albertirsa Ecsedi Sára | Kostyalik Fanni Legéndi Bendegúz Szalontai Nelli 79 pont | 42. hely | Csillagok | Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Budaörs Bányai Marcell | Csillagh Borbála Lennert Kinga Maros Nikolett 79 pont | 42. hely | Négyes zóna | Templomdombi Általános Iskola | Szentendre Könczöl Ádám | Sarudi Frigyes Sárközi Bátor Török Boldizsár 79 pont | 42. hely | Rózsaszín párducok | 1. számú Általános Iskola | Budaörs Inotay Lilla | Kóczián Réka Koczka Paloma Sahin-Tóth Sarolta 79 pont | 45. hely | Noname | Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Budaörs Cserkuti Ákos | Drahota Lilla Koller Áron Schenk Bence 79 pont | 46. hely | Mocsár | Szentistvántelepi Általános Iskola | Budakalász Bakos Bence | Jobbágy Gergely Mocsári Gábor - 79 pont | 47. hely | CBA zsiványok | Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budaörs Fehér Zsombor | Fülöp Henriette Galántai Zsolt Kern Lili 78 pont | 48. hely | Oksi - Buksik | Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Budaörs F.Tóth Zsófia | Lipódi Janka Németh Loretta Samarjai Ábel 77 pont | 49. hely | Egetverő haderő | Árpád Fejedelem Általános Iskola | Vác Gergely Kevin | Fehér Máté Sárosi Soma Szabó András 76 pont | 50. hely | Gomba fejek | Fáy András Református Általános Iskola és AMI | Gomba Pellei Zsolt | Páczi László Tóth Péter Erdélyi Botond 76 pont | 51. hely | Aranyalmák | Fekete István Általános Iskola és Szakiskola | Gyömrő Erdős Bálint | Gurgel Györgyi Kancsár Patrik Székely Édua Netta 74 pont | 52. hely | Szuper Girls | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Dunakeszi Dankó Titanilla | Dobos Amira Dobos Kíra Juhász Katalin 74 pont | 53. hely | Csak csajoknak | Bolyai János Általános Iskola | Érd Baráth Kitti | Kurucz Boglárka Bősz Karina Baranyai Sára 69 pont | 54. hely | Találd ki! | 1. számú Általános Iskola | Budaörs Horváth Márton | Karba Kata Pusztai Piroska Szikora Bálint 68 pont | 55. hely | Honfoglalók | Árpád Fejedelem Általános Iskola | Vác Gál Rákhel | Nyári Bálint Steidl Balázs Tóth Katalin 67 pont | 56. hely | Szivárvány | Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Budaörs Baumgartner Péter | Bicskei Botond Horváth Álmos 66 pont | 57. hely | Rollerező menyétek | Telki Általános Iskola | Telki Császi Anna | Schiroky Szonja Tóth Angéla Ivanov Dominika 61 pont | 58. hely | Szabók | Szentistvántelepi Általános Iskola | Budakalász Horváth Gergely | Schmehl Ádám Szabó Balázs Zagyi Gergő 61 pont | 59. hely | Csak csajok + Benji | Bálint Márton Általános- és Középiskola | Törökbálint Fehér Nikolett Virág | Kiss Benjámin Orosz Alexandra Szilvia Tóth Eszter Judit 51 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Szófaragók | Biatorbágyi Általános Iskola | Biatorbágy Fogarasi Csenge Emese | Géczy Boglárka Bősze Paulina Koleszár Boróka 132 pont | 2. hely | döntős Kirá"j"nők | Kesjár Csaba Általános Iskola | Budaörs Pipis Luca | Hortobágyi Kata Hargitai Petra Levendovics Fanni 129 pont | 3. hely | Agyasok | Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budaörs Csitári Nóra | Jakab Konrád Szabó Bendegúz Cseresznyés Balázs 122 pont | 4. hely | LITERÁTOROK | Kossuth Lajos Általános Iskola | Kóka Ilea Roland | Kármán Bence Koncz Lili Kosik Beatrix 119 pont | 5. hely | Családi körben | Bolyai János Általános Iskola | Érd Nagy Regina | Varga Viola Kovács Dorottya Szonda Katalin 118 pont | 6. hely | Overdose | Bárdos Lajos Általános Iskola | Dunakeszi Batári Emese Rita | Fényes Anna Regina Reif Roland Tikász Ábel 118 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Mezei Virágok | Biatorbágyi Általános Iskola | Biatorbágy Boros Eszter | Joó Eszter Kovács Bianka Szabó Krisztina 116 pont | 8. hely | Orgona | Telki Általános Iskola | Telki Balázs Dóra | Kun Dorina Nesselfeld Kinga Palkó Enikő 115 pont | 9. hely | 4 - let | Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Budaörs Balics Eszter | Nyuli Boglárka Simon Eszter Vasas Nóra 114 pont | 10. hely | Apacsok | Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon | Gödöllő Herman Norbert | Juhász Péter Millner Dániel Volter Domonkos 112 pont | 11. hely | Babapiskóták | Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Budaörs Memoli Valentina | Molnár Hajnalka Peller Mónika Szatai Dóra 111 pont | 11. hely | Dunakanyar | Árpád Fejedelem Általános Iskola | Vác Ágoston Dániel | Gergely Orsolya Pauer Ádám Szafián Balázs 111 pont | 13. hely | A három grácia | Fabriczius József Általános Iskola | Veresegyház Ódé Bianka | Szabó Dalma Szabó Viktória - 108 pont | 13. hely | Muskátli | Telki Általános Iskola | Telki Földvári-Nagy Csenge | Móczár Levente Poncsák Ádám Soós Rebeka 108 pont | 15. hely | Veresi szófejtők | Fabriczius József Általános Iskola | Veresegyház Farkas Csenge | Gáll Zsófia Nagy Eszter Vörös Emese 108 pont | 16. hely | B&B | Templomdombi Általános Iskola | Szentendre Bakos Kyra | Bárdos Fanni Benke Zsófia Kovács Borbála 108 pont | 17. hely | Anonymusok | Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola | Abony Gyimesi Beatrix | Hegedűs Norbert Pánczél Szilvia Szabó Tünde 108 pont | 18. hely | Hajnalvándor | Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Gregor Csaba | Nagy Viktória Medve Orsolya Zsoldos Melinda 105 pont | 19. hely | Keszi Csillagok | Bárdos Lajos Általános Iskola | Dunakeszi Demeter Adina | Flaskay Annamária Kabda-Erdélyi Eszter Lea Ladinszki Ilona Anett 104 pont | 20. hely | Győztesek | Fekete István Általános Iskola és Szakiskola | Gyömrő Forrási Boglárka | Kovács Alexandra Székely Kadosa Horváth András 102 pont | 21. hely | Ördögfiókák | Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Budaörs Bélavári Virág | Hamikus Henrietta Szijártó Hajnalka Virág Anna 101 pont | 22. hely | Szófejtők | Tolnay Lajos Általános Iskola | Inárcs Béki Fanni | Gyarmati Ágota Huszár Emese Szilágyi Anna 101 pont | 23. hely | Agyas agyasok | 1. számú Általános Iskola | Budaörs Körömi Csongor | Patonai Laura Pongrácz Márton Uman Andor Péter 99 pont | 24. hely | Sziporkák | Árpád Fejedelem Általános Iskola | Vác Bartha Virág Eszter | Szűrös Barbara Tóth Laura Volentics Anna 99 pont | 25. hely | Mi4en | Bálint Márton Általános- és Középiskola | Törökbálint Muzsik Fanni | Sebők Lili Szabó Balázs Szalai Dániel 97 pont | 26. hely | Nyelvelők | Tolnay Lajos Általános Iskola | Inárcs Zsiros Dániel | Hájas Balázs Urbán Jonatán Vinkovics Balázs 96 pont | 27. hely | "Arany-ászok" | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Százhalombatta Berta Dominik | Kasparek Pál Tóth Vivien Vincze Boglárka 95 pont | 28. hely | Öcsi és a lányok | Bálint Márton Általános- és Középiskola | Törökbálint Balassa Tünde | Göttli Bálint Nagy Adrián Dankowsky Zóra 95 pont | 29. hely | "Vagány" hangzók | Fabriczius József Általános Iskola | Veresegyház Marx Károly | Oláh Tamás Papp Erik Sándor Bence 95 pont | 30. hely | Nyelvelők | Kesjár Csaba Általános Iskola | Budaörs Gálvölgyi Krisztián | Gergely Bianka Győri Előd Kulimár Ákos 93 pont | 31. hely | Az irodalom visszavág | Templomdombi Általános Iskola | Szentendre Laki Péter | Törköly Szabolcs Verebes Brúnó Závecz Ferenc 93 pont | 32. hely | Hajnaltündér | Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Bálint Judit | Horti Boglárka Klacsán Sára 93 pont | 33. hely | Huncut Hunok | Fekete István Általános Iskola és Szakiskola | Gyömrő Juhos Ágnes | Vágási Norbert Hajdú András Gál Noémi 92 pont | 34. hely | Hangavirág | Klotildligeti Ward Mária Ált. Isk. Gimn. és AMI | Piliscsaba Ambrus Virág | Domokos Klára Pataki Margit Maczó Hanga 92 pont | 35. hely | Na ne, Ná-né! | Bolyai János Általános Iskola | Érd Csabai Ákos | Rózsahegyi János Nagy-Székely Helga Ernecz László 88 pont | 36. hely | Darkstar | 1. számú Általános Iskola | Budaörs Bihun Gábor | Frey Dominik Németh Illés Örkényi Dániel 88 pont | 37. hely | Nyelvtan-go | Fáy András Református Általános Iskola és AMI | Gomba Varró Réka | Keresztes- André Klementina Petra Varró Dóra Kőrösi-Fehér Dorka 87 pont | 38. hely | PP+DD | AGY Tanoda Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Szentendre Kiss Panna | Koroknai Anna Kovácsi Dorina Moser Dóra 86 pont | 39. hely | A nyelvtan ördögei | Damjanich János Általános Iskola | Gödöllő Berzéki Virág | Püspök Petra Tavi Renáta Udud Balázs 85 pont | 40. hely | Atom-Flamingók | Szentendrei Református Gimnázium | Szentendre Láng Anna Emma | Patik Panna Fábián Boglárka Balogh Réka 84 pont | 41. hely | Agytrösztök | Bárdos Lajos Általános Iskola | Dunakeszi Balog Alexa | Blaskó Tamás Neményi Ádám Szabó Botond 84 pont | 42. hely | Kincses | Szentistvántelepi Általános Iskola | Budakalász Beregszászi Miklós | Kincses Domonkos Leisztner Soma - 84 pont | 43. hely | AREF | Bolyai János Általános Iskola | Érd Eőry Fanni | Pásztor Erzsébet Takács Annamária Nyitrai Rita 81 pont | 44. hely | "Fogalmunk sincs" | Szentistvántelepi Általános Iskola | Budakalász Fenyvesi Bettina | Jolis Sophia Rudolf Hanna Szabó Flóra 80 pont | 45. hely | "Szószátyárok" | Szentistvántelepi Általános Iskola | Budakalász Józsa Áron | Raffaj András Szarvady Ambrus Tóth Bence 80 pont | 46. hely | Énteőmitiők | Bolyai János Általános Iskola | Érd Szántó Gergő | Süle Ármin Dávid Brigitta Darabos Ádám 79 pont | 47. hely | Nyelvtörők | Fabriczius József Általános Iskola | Veresegyház Gugi Anna | Oláh Niké Rózsavölgyi Bettina Somodi Réka 78 pont | 48. hely | Szóhajtók | 1. számú Általános Iskola | Budaörs Varga-Tóth Olivér | Beck Barna Gazdag Kata Rujp András 78 pont | 49. hely | Okos-sokk | Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Budaörs Horváth Fanni | Kecskés Márton Kispál Máté Kovács Nikolett 78 pont | 50. hely | Csibe csehcsehmők | 1. számú Általános Iskola | Budaörs Kovács Júlia | Mucsi Boglárka Gerendás Hanna Sőreg Zsófia 78 pont | 51. hely | Nyelv-őrök | Fáy András Református Általános Iskola és AMI | Gomba Sumid Brigitta | Dobrovenszki Fanni Papp Alexa Dóra Gergő 77 pont | 52. hely | Bizonytalan Brigád | Templomdombi Általános Iskola | Szentendre Kisszabó Dóra | Ötvös Viola Rácz Anna Tuska Rita 77 pont | 53. hely | Minipockok | 1. számú Általános Iskola | Budaörs Cseh Balázs | Nagy Kevin Pap Zsombor Tóth Kornél 76 pont | 54. hely | Aranyosok | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Százhalombatta Bántó Bernadett | Baumann Petra Laczkó Laura Sápi Réka 73 pont | 55. hely | Félelem.com | Damjanich János Általános Iskola | Gödöllő Bédity Viktória | Kiss Zsuzsanna Lőscher Anikó Rácz Bianka 72 pont | 55. hely | Toldik | Börzsönyvidéki Bölcsőde, Óvoda, Iskola. EGYMI Kemencei Általános Tagiskola | Kemence Pálfi Katalin | Pardi Ervin Tamási Zoltán Tóth Lídia 72 pont | 57. hely | Dani és a többiek | Bárdos Lajos Általános Iskola | Dunakeszi Bárány Bence | Gyárfás Dániel Kovács Nóra Papp Lili 70 pont | 58. hely | Észbontók | 1. számú Általános Iskola | Budaörs Terenyi Szemőke | Áts Viola Nagy Klaudia Dombi Diána 69 pont | 59. hely | Főnix | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Dunakeszi Bujdosó Boglárka | Forgó Boglárka Széll Gábor Wafi Omár 66 pont | 60. hely | Észjárat | Fazekas Mihály Általános Iskola | Dunakeszi Kocsis Lilla | Murka Dorottya Nagy Enikő Tatár Márk 62 pont | 61. hely | Lant | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Dunakeszi Albert Liza | Deák Lucia Lengyel Eszter Papp Dorina 58 pont | 62. hely | János vitéz utódai | Bolyai János Általános Iskola | Érd Vitányi Kristóf | Tamási Réka Borsos Noémi Udvari Fanni 55 pont | 63. hely | Keszi | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Dunakeszi Ulz Mátyás | Perei Tirza Pető Levente 51 pont | 64. hely | Kecses Kecskék | Bárdos Lajos Általános Iskola | Dunakeszi Farkas Petra | Kaszás Lora Mónika Nemes Dorina Szombati Anna 50 pont | 65. hely | Rémes négyes | Bárdos Lajos Általános Iskola | Dunakeszi Lakatos Dávid | Porsche Patrik Pozsgai Sándor Endre Tóth Zoltán 44 pont | 66. hely | Talicska | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Dunakeszi Juhász Máté | Kovács Michel Previz Bence Varga Tamás 43 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Feleselők | Tolnay Lajos Általános Iskola | Inárcs Lukács Cintia | Szabó Vivien Szilágyi Eszter Urbán Johanna 114 pont | 1. hely | döntős Péchy Blanka | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Rád Kovács Dorina | Nábelek Sára Szabó Dorina Szekeres Zita 114 pont | 3. hely | Betűnyűvők | Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános és Művészeti Alapiskola | Solymár Péter Julianna | Uri Imre Vajdovich Dorottya Kapitány Regina 113 pont | 4. hely | Jana angyalai | 1 .Számú Általános Iskola | Százhalombatta Hopka János | Makai Noémi Tauber Boglárka Versits Edina 110 pont | 5. hely | Anonymus | Bálint Márton Általános- és Középiskola | Törökbálint Czeglédi János | Farkas Anna Áldott Béla Pesznyák Dávid 110 pont | 6. hely | Anya-nyelv-csavar | Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Gödöllő Cserven Blanka | Rózsa Csenge Sári Ditta Sulyok Dóra 109 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Dilis vámpírlányok | Telki Általános Iskola | Telki Koltai Beatrix | Kubinyi Anna Kubinyi Zita Rémai Lili 108 pont | 8. hely | Az erő velünk van | Telki Általános Iskola | Telki Heiler Ivett | Kertész Júlia Schmaus Dóra Török Luca 106 pont | 9. hely | Nyelvőrök | Széchenyi István Általános Iskola | Dány Balogh Bernadett | Soós Viktória Tóth Bianka Oláh Gábor 105 pont | 10. hely | Szószátyárok | Földváry Károly Általános Iskola | Tápióbicske Harangozó Barbara | Szász Norbert Tölgyesi Eszter Wébel Zoltán 105 pont | 11. hely | Fekete liliom | Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Babják Réka | Balló Nikolett Johann Panna Szakter Kiara 104 pont | 12. hely | Navigátorok | Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola | Budaörs Lakatos Nóra | Ürögi Bese Fábián Máté Lakatos Ákos 102 pont | 13. hely | Szavakkal suttogók | Biatorbágyi Általános Iskola | Biatorbágy Zsolnai Lilla | Koleszár Csenge Ács Dániel Nagy Botond 99 pont | 14. hely | Csajszibarack | Fekete István Általános Iskola és Szakiskola | Gyömrő Tasi Gabriella | Egri Viktória Gidai Anett Sigmond Eszter 99 pont | 15. hely | "A pöttyös az igazi" | Szentistvántelepi Általános Iskola | Budakalász Kiss Jázmin | Kiss Mirtill Osváth Dorottya Parilla Ramóna 97 pont | 16. hely | A négy nyelvőr | Blaskovits Oszkár Általános Iskola | Nagytarcsa Demjén Klaudia | Oszlács István Rácz Petra Szűcs József 94 pont | 17. hely | Kockacukor | Weöres Sándor Általános Iskola és Művészeti Iskola | Gyömrő Ungvári Patrik | Habram István Ruskó Róbert Gerbovits Noémi 94 pont | 18. hely | Firkászok | Bolyai János Általános Iskola | Érd Balás Blanka | Pölz Klaudia Jó Henrietta Madar Szimonetta 92 pont | 19. hely | Reményhez | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Dunakeszi Papp Nikoletta | Péter Emese Petrik Zsófia Pintér Krisztina 92 pont | 20. hely | Okos Baglyok | 1. számú Általános Iskola | Budaörs Ballay Kata | Boros Fruzsina Oláh Viktória Oláh Zsolt 91 pont | 21. hely | Old Star | Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola | Abony Csomor Janka | Kengyel Réka Tarkó Anett Kengyel Réka 90 pont | 22. hely | Okostojások | Fáy András Református Általános Iskola és AMI | Gomba Kristály Endre | Török Márk Kiss Márk Kelemen Richárd 89 pont | 23. hely | Napsugarak | Kesjár Csaba Általános Iskola | Budaörs Nyíri Fanni | Szikszai Andrea Ludvig Ildikó Horváth Réka 88 pont | 24. hely | Magyar tudósok | Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola | Abony Kánya Norbert | Khórer Viktória Kiss Sándor Gergő Kocsi Emese 88 pont | 25. hely | Bogáncsok | Börzsönyvidéki Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, AMI és EGYMI, Fekete István Általános Iskola | Szob Valentin Dóra | Kurta Gábor Száraz Eliza Huszti Domonkos 87 pont | 26. hely | Felelet | Bolyai János Általános Iskola | Érd Geszler Bianka | Tálasi Judit Polgár Petra Egey Bence 85 pont | 27. hely | Pulykacombi | Telki Általános Iskola | Telki Barsi Laura | Bartha Boglárka Király Kata Svercsok Bernadett 82 pont | 28. hely | Titkos négyes | Weöres Sándor Általános Iskola és Művészeti Iskola | Gyömrő Laham Jamileh | Berky Klaudia Czipa Tamás Tallacz Olivér 80 pont | 29. hely | "Magyarzsenik" | Szentistvántelepi Általános Iskola | Budakalász Juraszek Zsuzsanna | Nagy Katalin Schiller Ádám Wittmann Vanessza 80 pont | 30. hely | Titánok | Fazekas Mihály Általános Iskola | Dunakeszi Koncz Patrícia | Kovács Alexandra Kovács Máté Kriston Blanka 79 pont | 31. hely | Rózsások | 1. számú Általános Iskola | Budaörs Eppel Zsófia | Kánya Viktória Szili Zsófia Tímár Annabella 79 pont | 32. hely | nyelvkutatók | Bolyai János Általános Iskola | Érd Nőger Kinga | Tóthi Tamara Pocseg Letícia Lefebre Viktor 74 pont | 33. hely | Negro | Bolyai János Általános Iskola | Érd Bognár Olívia | Varga Viktória Somogyi Izabella Hegedüs Nikolett 70 pont | 34. hely | Széphalmi Lányok | Bolyai János Általános Iskola | Érd Paragh Maya | Siklós Luca Veres Boglárka Faragó Réka 68 pont | 35. hely | Kamaszok | Bolyai János Általános Iskola | Érd Baráti Vivien | Kóka Tamás Nagy Balázs Török Regina 68 pont | 36. hely | Fehérló fiai | Bolyai János Általános Iskola | Érd Hunyák Illés | Guruczi Tamás Goldschmied Attila Parti Péter 68 pont | 37. hely | Toldi szerelmei | Bolyai János Általános Iskola | Érd Tóth Friderika | Sebők Beatrix Dandé Barbara Váczi Barbara 57 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | VAD-csapat | József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola | Monor Csiló Petra | Kontár Soma Pálinkás Petra Topál Fanni 110 pont | 2. hely | Kokupetó | Klotildligeti Ward Mária Ált. Isk. Gimn. és AMI | Piliscsaba Kulcsár Eszter | Kozek Ildikó Pető Árpád Tóbiás Boldizsár 109 pont | 3. hely | SU-csapat | József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola | Monor Biró Zsófia | Bódi Barbara Bukai Márta Gúth Krisztina 106 pont | 4. hely | Igei személytagok | József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola | Monor Barna Anikó | Marton Dominika Dóczi Beatrix Hajdú Boglárka 96 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Magyar agyak | Kiskunlacháza-Áporka Általános Iskolai és Egységes Pedagógiai Szakszolgálati Társulás | Kiskunlacháza Gulyás Réka | Bakó Ferenc Böröcz Petra Tóth Nóra 133 pont | 2. hely | döntős Kiváló Magyar Termék | Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola | Abony Donkó levente | Egyed Szilvia Kalotai Levente Szabó Réka 133 pont | 3. hely | NyelvÉszek | Telki Általános Iskola | Telki Kertész Zsófia | Rácz Orsolya Rákosi Lili Sipkovits Zsófia 130 pont | 4. hely | Olajbogyók | Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium | Fót Eszes Lili | Péterffy Borbála Rudolf Anita Salamin Kata 124 pont | 5. hely | Bölcselkedők | Árpád Fejedelem Általános Iskola | Vác Debreczeni Donát | Lámfalusi Ádám Szafián Márton Tóth Károly 122 pont | 6. hely | Petőfi tyúkjai | Börzsönyvidéki Bölcsőde, Óvoda, Iskola. EGYMI Kemencei Általános Tagiskola | Kemence Granát Fanny | Lebó Katalin Menyhárt Lilla Mészáros Gabriella 121 pont | 7. hely | Szimbólum | Széchenyi István Általános Iskola | Dány Bajári Lúcia | Fazakas Bálint Kalocsai Bálint Saska Patrícia 120 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
8. hely | Vízkereszt vagy amit akartok | Bolyai János Általános Iskola | Érd Tamás Vivien | Balogh Vivien Patzelt Zsófia Gábor Viktória 119 pont | 9. hely | Fekete sereg | Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Héjja Tibor | Kiss Timót Soós Áron Tóth Attila 119 pont | 9. hely | Sulisok(k) | Bálint Márton Általános- és Középiskola | Törökbálint Berente Dalida | Kassai Zsófia Nyíri Dominika Plesa Vivien 119 pont | 11. hely | Pulik | Bolyai János Általános Iskola | Érd Tóth Natália | Molnár Vivien Kulcsár Vivien Elekes Márta 115 pont | 12. hely | Hangosak | 1 .Számú Általános Iskola | Százhalombatta Bánkuti Marcell | Leveles Borbála Szűcs Róbert Urbán Zsuzsanna 114 pont | 12. hely | Lutra | Börzsönyvidéki Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, AMI és EGYMI, Fekete István Általános Iskola | Szob Borda Melitta | Kollár Bojána Néder Anita Tar Luca 114 pont | 14. hely | Csenge | Szentistvántelepi Általános Iskola | Budakalász Árpási Zita | Gyimóthy Anna Mikola Csenge Zsófia Pethő Eszter 112 pont | 15. hely | Anagramma | Tolnay Lajos Általános Iskola | Inárcs Dombi Nikolett | Molnár Henrietta Pirk Regina Zsíros István 111 pont | 16. hely | Ész-bontók | Fáy András Református Általános Iskola és AMI | Gomba Kajos Nikolett | Galambos Gréta Tóth Krisztina Kőrösi_fehér Péter 110 pont | 17. hely | Tanakodók | Árpád Fejedelem Általános Iskola | Vác Balázs Péter | Kiss Katalin Valentka Bernadett Volentics Liza 109 pont | 18. hely | Csinszka | Kesjár Csaba Általános Iskola | Budaörs Olasz Domonkos | Tenczel Dániel Tárczi Tünde Lajkó Dóra 109 pont | 19. hely | Csak fiúk | Árpád Fejedelem Általános Iskola | Vác Bíró Roland | Campbell Magor Pápa Márton Várszegi Kevin 108 pont | 20. hely | Hangadók | Árpád Fejedelem Általános Iskola | Vác Moravcsik Angéla | Nagygyörgy Csenge Szabó Kata Tillik Anna 106 pont | 21. hely | BoSzTiCs | Blaskovits Oszkár Általános Iskola | Nagytarcsa Hevesi Krisztián | Fridman Tünde Füzesi Judit Szabó Gergely 106 pont | 22. hely | Boglár | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Rád Fejes Blanka | Nábelek Áron Sztebel Gábor Szunter Tibor 102 pont | 23. hely | Okosodó okoskodók | Biatorbágyi Általános Iskola | Biatorbágy Joó Erzsébet | Szabó Kinga Bécs Bence Fülöp Patrik 102 pont | 24. hely | Halászhálók | Bárdos Lajos Általános Iskola | Dunakeszi Horváth Viktória | Varga Péter Végner Zoltán Wágner Edit 101 pont | 25. hely | Pink Panter | Bolyai János Általános Iskola | Érd Névay Lili | Saly Bettina Baranyai Eszter Somogyi Nóra 101 pont | 26. hely | Vadvirágok | Biatorbágyi Általános Iskola | Biatorbágy Joó Zoltán | Mányoki Kevin Szikra Nikolett Kontra Balázs 101 pont | 27. hely | Őrangyalok | Bárdos Lajos Általános Iskola | Dunakeszi Borvendégh Ábrahám | Havasi Viktória Simon Csenge Szenes Bettina 100 pont | 28. hely | Fürge Csigák | 1. számú Általános Iskola | Budaörs Beke Balázs | Kapusy Bence Márki Bence Mohos Márton 100 pont | 29. hely | Mezei magyarosok | Templomdombi Általános Iskola | Szentendre Kosztolányi Réka | Krupanics Zsófia Tuska Zsolt Varga-Takács Bence 99 pont | 30. hely | Szószegők | Tolnay Lajos Általános Iskola | Inárcs Dornyi Tamás | Hájas Tamás Huszár Zsombor Palicsi Bence 99 pont | 31. hely | "BK" | Szentistvántelepi Általános Iskola | Budakalász Fodor Tímea | Horváth Eszter Németh Attila Turay Barbara 98 pont | 31. hely | Agyas kakasok | Fáy András Református Általános Iskola és AMI | Gomba Brecsok Blanka | Pellei Vanda Somogyi Miklós Lehota Marcell 98 pont | 33. hely | Gumimacik | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Dunakeszi Balassa Dorina | Bartos Krisztina Kristóf Orsolya Papp Renáta 98 pont | 34. hely | Aranyos Alanyok | Fekete István Általános Iskola és Szakiskola | Gyömrő Sipos Kamilla | Fazekas Dorottya Egervári Dóra Kurucz Anna 98 pont | 35. hely | Cserfes lányok | Bolyai János Általános Iskola | Érd Csordás Zsuzsa | Gothard Bernadett Győri Barbara Lizicska Veronika 97 pont | 36. hely | Léda | Kesjár Csaba Általános Iskola | Budaörs Muka Márk | Hartman Eszter Sipos Dorottya Schreiber Nóra 96 pont | 37. hely | Verebek | Bolyai János Általános Iskola | Érd Kapunics Gréta | Jankó Bea Szász Dóra Timár Richárd 94 pont | 38. hely | Rock Egerek | 1. számú Általános Iskola | Budaörs Bittmann Rita | Faragó Fanni Mucsi Dorottya Kalocsai Babett 93 pont | 39. hely | Pucsi Pop | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Dunakeszi Hámori Lea | Kaszás Édua Balogh-Dutombé Claudia Wafi Jelda 91 pont | 40. hely | Manók | Szentistvántelepi Általános Iskola | Budakalász Berkes Marcell | Kovács Arnold Lux Bálint Simon Dávid Manó 89 pont | 41. hely | Fehér tigris | Mátyás Király Általános Iskola | Csömör Fratsa Yasmine | Pádár Dávid Tóth Mónika 87 pont | 42. hely | Kimi és a fiúk | Bálint Márton Általános- és Középiskola | Törökbálint Iványi Kristóf | Jokhel Mátyás Regőczi Ádám Varga Kimberly 86 pont | 43. hely | Ovodások a magyar versenyen | Bolyai János Általános Iskola | Érd Gál Koppány | Szolnok Roland Sas Gergő Szabó Richárd 85 pont | 44. hely | Pávapata | Weöres Sándor Általános Iskola és Művészeti Iskola | Gyömrő Kovács Patrik | Gyömrő-Molnár Éva Szántai Tamás Pál Barnabás 84 pont | 45. hely | Deme László követői | Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Budaörs Ág Balázs | Füstös János Király Dávid 81 pont | 46. hely | Testvériség | Bolyai János Általános Iskola | Érd Zsikla Bálint | Vörös Balázs Bohn Gergő Gál Tamás 78 pont | 47. hely | Bamako | Weöres Sándor Általános Iskola és Művészeti Iskola | Gyömrő Bori Alexa | Izsa Alexandra Juhász Bianka Metz Mercédesz 77 pont | 48. hely | ANTI PÉKÁ KLUB | Bolyai János Általános Iskola | Érd Dezsán Zita | Dulovics Dusán Marcinkovics Péter Bősz Alexandra 74 pont | 49. hely | Okosok | Bolyai János Általános Iskola | Érd Bognár Boglárka | Gulyás Georgina Demeter Szabolcs Deffend Ádám 71 pont | 50. hely | "SZTBSZ" | Szentistvántelepi Általános Iskola | Budakalász Antal Alexandra | Balogh Tünde Biri Bianka Boskovits Alexandra 66 pont | 51. hely | Okos lányok | Bolyai János Általános Iskola | Érd Kovács Mikolt | Fogas Eszter Tóth Olívia Heimfahrt Angéla 52 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Határozott alany | József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola | Monor Bognár Viktória | Kifut Viktória Ubrankovics Fanni Tóth Nóra 138 pont | 2. hely | döntős Könyvmolyok | Radnóti Miklós Gimnázium | Dunakeszi Halász Fanni | Markó Eszter Szabados Alexandra Wagner Nóra 133 pont | 3. hely | Vakondok | Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon | Gödöllő Babarczy Kata | Juhász Petra Kinde Zsófia Pintér Bianka 124 pont | 4. hely | Magyar Csillagok | Klotildligeti Ward Mária Ált. Isk. Gimn. és AMI | Piliscsaba Kocsis Piroska | Gedai Réka Borbála Kauser Anna Wéber Fanni 119 pont | 5. hely | Mormoták | Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon | Gödöllő Bogáthy Zsolt | Mészöly Gergő Steinbinder Norbert Steinbinder Robert 118 pont | 6. hely | Boszorkányok | Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon | Gödöllő Basa Kata | Dohanics Orsolya Hári Virág Lajos Andrea 118 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | A Nyugat angyalai | Klotildligeti Ward Mária Ált. Isk. Gimn. és AMI | Piliscsaba Fésüs Fanni | Tóth Eszter Anna Csocsán Laura Dániel Orsolya Boglárka 112 pont | 8. hely | Arany-csapat | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Százhalombatta Dávida Szabina | Pribelszki Regina Szabácsik Andrea Szarvas Gellért 105 pont | 9. hely | JAGfalva lányai | József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola | Monor Balogh Borbála | Dallos Dóra Gulyás Edit Gyenge Alexa 105 pont | 10. hely | Anti Jacob | József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola | Monor Dömösi András | Kiss Dorottya Korsós Ádám Nagy Viktória 99 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Abony | Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola | Zelei Emőke | Albertirsa | Tessedik Sámuel Általános Iskola | Kocsis Andrea | Biatorbágy | Biatorbágyi Általános Iskola | Willinger Ágnes | Budaörs | 1. számú Általános Iskola | Bacsó Beáta | Budaörs | 1. számú Általános Iskola | Bayer Attiláné | Budaörs | Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola | Pénzesné Molitor Krisztina | Budaörs | Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola | Pozsgai Marianna | Budaörs | Kesjár Csaba Általános Iskola | Mészáros Orsolya | Budaörs | Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Kuszman Nóra | Budaörs | Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Simon Imréné | Dány | Széchenyi István Általános Iskola | Aleku Magdolna | Dány | Széchenyi István Általános Iskola | Kéménczyné Kozák Elvira | Dány | Széchenyi István Általános Iskola | Monostori Józsefné | Dunakeszi | Bárdos Lajos Általános Iskola | Altsach Gergely | Dunakeszi | Radnóti Miklós Gimnázium | Bereczné Csillag Mária | Érd | Bolyai János Általános Iskola | Gyukin Szvetozárné | Érd | Széchenyi István Általános Iskola | Vörös Gáborné | Fót | Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium | Horváthné Kiss Vilma | Gomba | Fáy András Református Általános Iskola és AMI | Elekné Sinkovicz Mariann | Gödöllő | Damjanich János Általános Iskola | Hamzáné Szántai Krisztina | Gödöllő | Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Diákotthon | Horváth Tímea | Gödöllő | Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Gyenes Károlyné | Gödöllő | Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Weidl Beatrix | Inárcs | Tolnay Lajos Általános Iskola | Kovács Géza | Kemence | Börzsönyvidéki Bölcsőde, Óvoda, Iskola. EGYMI Kemencei Általános Tagiskola | Szabó Andrea | Kóka | Kossuth Lajos Általános Iskola | Konczné Somogyi Edit | Monor | József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola | Barnáné Szentgyörgyvári Ágnes | Monor | József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola | Kun Sándor | Piliscsaba | Klotildligeti Ward Mária Ált. Isk. Gimn. és AMI | Büki János | Piliscsaba | Klotildligeti Ward Mária Ált. Isk. Gimn. és AMI | Tóbiás István | Rád | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Saffarik Ildikó | Solymár | Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános és Művészeti Alapiskola | Daragics Éva | Solymár | Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános és Művészeti Alapiskola | Ortnerné Radnai Erika | Százhalombatta | 1 .Számú Általános Iskola | Mongyi Éva | Szentendre | Szentendrei Református Gimnázium | Berkó Helga | Telki | Telki Általános Iskola | Csömör Lászlóné | Törökbálint | Bálint Márton Általános- és Középiskola | Bolyosné Kelemen Zsuzsanna | Törökbálint | Bálint Márton Általános- és Középiskola | Kruppa Rita | Törökbálint | Bálint Márton Általános- és Középiskola | Leiszt Károlyné | Törökbálint | Bálint Márton Általános- és Középiskola | Szép Zita | Vác | Árpád Fejedelem Általános Iskola | Tekes Rozália | Veresegyház | Fabriczius József Általános Iskola | Fejesné Menyhárt Erzsébet | Veresegyház | Fabriczius József Általános Iskola | Forrai Zoltánné | Veresegyház | Fabriczius József Általános Iskola | Player Róbertné | Veresegyház | Fabriczius József Általános Iskola | Tomkó Jánosné | |