Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Egységben az erő | Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Bartos Boglárka | Bíró Kinga Kapitány Viktória Miklós Marcell 109 pont | 2. hely | Agyas négyes | Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Dakó-Kovács Lili Dalma | Antal Csenge Panna Vasvári Panna Jakab Zsófia 98 pont | 3. hely | Donald kacsák | Dr.Kemény Ferenc Általános Iskola | EGER Balázs Diána | Jacsó Barnabás Kovács Eszter Éva Major Bence Péter 94 pont | 4. hely | Okos csajok | Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Márton Luca | Barna Gréta Kovács Fanni Petrényi - Petrik Ditte 91 pont | 5. hely | Könyvmolyok | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Csöbönyei Anna | Izsó Laura Ján Annabella Mészáros Dominik 90 pont | 6. hely | Meseország lányai | Dr.Kemény Ferenc Általános Iskola | EGER Fábián Lilla | Gál Julianna Kaló Kíra Ladányi Liza 90 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Mókusok | Dr.Kemény Ferenc Általános Iskola | EGER Buzás Vanda | Kormos Máté Kovács-Tesléry Ádám Szűcs Boldizsár 88 pont | 8. hely | Betű királyok | Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Kiss Benjámin | Szakáll Zsófia Juhász Kristóf Kutás Adriána 87 pont | 9. hely | Nyelvtanosok | Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Jelcs Zsófia | Tátrai Tamás Sallai Zsombor Kocsa Gergő 83 pont | 10. hely | Abc csapat | Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Leskó Eszter | Muzsnay Kinga Krajnik Fanni Lakatos Hanna 83 pont | 11. hely | Nyelvelők | Kazinczy F. Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola Miskolctapolcai Tagiskolája | Miskolc Halmai Domonkos | Orosz György Purzsa Aletta Veress Zerind 81 pont | 12. hely | Menő manók | Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Tóth Lili Eszter | Gombos Gréta Viszlai Vivien Rácz Bettina 78 pont | 13. hely | Várvédők | Dr.Kemény Ferenc Általános Iskola | EGER Magyari Kristóf | Mező Margaréta Anna Révész András Sűrű Dorottya 76 pont | 14. hely | Anyanyelvi barátok | Szent Imre Római Kat Ált. Isk.és Kisboldogasszony Óvoda | Miskolc Fekete Réka | Máté Kristóf Perjési Levente Vasas Anna 73 pont | 15. hely | Magyarosok | Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Bárczi Enikő | Papp Bernadett Bokor Bence Spisák Blanka 72 pont | 16. hely | Csillag csapat | Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Hidegkúti Luca | Nedőczy Anna Sára Lajcsák Dominik Károlyi Lilla 70 pont | 17. hely | Farkasok | Dr.Kemény Ferenc Általános Iskola | EGER Bódi Rózsa | Fodor Anna Veréb Csenge Viroszt Eszter 69 pont | 18. hely | Bogáncsok | Gárdony Géza Általános Iskola | Kál Bárdió Krisztina | Nagy Vivien Fehér László Gyetvai András 68 pont | 19. hely | Tudorka csapat | Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Kocsis Boglárka | Kárpáti Lili Nagy Eszter Palásthy Boglárka 60 pont | 20. hely | Keszi vitézek | Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola | Tiszakeszi Gaál Gábor | Király István Sepsi Gábor Váradi Krisztián 57 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Könyvmolyok | Dr.Kemény Ferenc Általános Iskola | EGER Bogdán Barbara | Orosz Dávid Saját Stefánia Szegedi Julianna 114 pont | 2. hely | Nyelvbajnokok | Szent Imre Római Kat Ált. Isk.és Kisboldogasszony Óvoda | Miskolc Makó Dávid | Oláh Soma Rohály Dóra Rudolf Alexa 107 pont | 3. hely | Kis nyelvészek | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Salgótarján Juhász Benedek | Gasparin Zsombor Sidi Lizett Szabó Natália 106 pont | 4. hely | Aranytollak | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Salgótarján Augusztin Réka | Molnár Maja Vanya Lilla Zsivera Lilla 105 pont | 5. hely | Kotnyelvesek | Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Bachmann Laura | Szász Eszter Csótai Zsófia Horváth Tímea 95 pont | 6. hely | Eszes ceruzák | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Salgótarján Kékesi Tifani | Király Krisztina Petrusz Laura Szvoren Lili 91 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Koktélparadicsom | Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Svidró Orsolya | Gombos Nóra Gyurkó Lili Kovács Kristóf Ákos 91 pont | 8. hely | Sárkányok | Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Dienes renáta | Vitányi Borbála Lakatos Áron Bajáky Zsombor 86 pont | 9. hely | Nyelvgyötrők | Szent Imre Római Kat Ált. Isk.és Kisboldogasszony Óvoda | Miskolc Bartha Bence | Draskóczi Alíz Gaskó Hanga Gávay Csenge 85 pont | 10. hely | Lorántffy Bt. | Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola | Tiszakeszi Fodor Emese | Gyenes Nadin Simon Fanni Zombor Henriett 84 pont | 11. hely | Könyvkommandó | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Barkai Gyöngy | Gurszki Gergő Kalmár Dalma Zádori Péter 82 pont | 12. hely | Betűvarázslók | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Balog Krisztián | Horváth Kata Szabó Bettina Szeli Márk 81 pont | 13. hely | Szent Imre csillagai | Szent Imre Római Kat Ált. Isk.és Kisboldogasszony Óvoda | Miskolc Derencsényi Viktória | Kenyeresi Szabolcs Rátkai Ádám Takács Anna 81 pont | 14. hely | Könyvfalók | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Eszlári Dóra | Gönczi Fanni Jurecska Panna Kiss Angelika 75 pont | 15. hely | A szavak ördögei | Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Nagy Bernadett | Danyi Kinga Viszlai Blanka Surmann Boglárka 74 pont | 15. hely | Magyar Agyak | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Bacsó Dániel | Hausel Richárd Hulényi Laura Papp laura 74 pont | 17. hely | Szószátyárok | Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Pásztor Kincső | Rákosi Zsófia Réti Virág Fülöp Petra 70 pont | 18. hely | Szórakatémusz | Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Sárközy Kinga | Márton Lili Németh Anna Lovász Anett 66 pont | 19. hely | Gyöngyszemek | Szent Imre Római Kat Ált. Isk.és Kisboldogasszony Óvoda | Miskolc Barati Noémi | Barkóczi Tamás Szombathelyi Fanni Vajnorák Zsófia 57 pont | 20. hely | szuper macik | Kazinczy F. Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola Miskolctapolcai Tagiskolája | Miskolc Fürtös Eszter | Halász Viktória Kiss Luca Sárkány Panna 56 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Kockásfülű nyúl | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Pap Lili | Varholik Anna Vincze Noémi Révai Orsolya 114 pont | 2. hely | Bóbita | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Lovas Petra | Sáji Evelin Sallai Dóra Fürtös Anna 113 pont | 3. hely | Keszi virágok | Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola | Tiszakeszi Karakas Erika | Sepsi Laura Gaál Szilvia Tóth Veronika 108 pont | 4. hely | Mazsolák | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Farkas Patrik | Tóth Dániel Krakkai Benedek Soltész Péter 104 pont | 5. hely | Manófalvi Benők | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Szabó Kristóf | Csizmadia Kende Papp Marcell Pólik Ádám 103 pont | 6. hely | Rosszcsontok | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Vitelki Balázs | Hajnal Márk Kisiczki Balázs Soós Attila Bálint 99 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Ügyes lányok | Dr.Kemény Ferenc Általános Iskola | EGER Ádám Vanda | Németh Anna Pető Lilla Tóth-Lovász Sára 98 pont | 8. hely | Magyar zsenik | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Jancsó Boglárka | Kláben Lili Pál Adrienn Szabó Lili 97 pont | 9. hely | Fehérlófiai | Dr.Kemény Ferenc Általános Iskola | EGER Major Alex | Orbán Dávid Rausz Dóra Szabó Bálint 89 pont | 10. hely | Versengők | Kazinczy F. Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola Miskolctapolcai Tagiskolája | Miskolc Godó Szilárd | Kiss Daniel Nimer Dema Rékó Szabolcs 87 pont | 11. hely | Kazinczy05 | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Sárossy Mátyás | Milicz Ádám Török Eszter Molnár Zsófia 86 pont | 12. hely | Hódító hódok | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Lecső Dániel | Magyar János Attila Medve Dániel Pataki Bernadett 82 pont | 13. hely | Malacka | Fráter György Katolikus Gimnázium | Miskolc Katona Ninetta | Lányi Anna Morvai Anna Viszoki Blanka 80 pont | 14. hely | Szövegelők | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Kiss Réka | Kovács Blanka Onda Bence Panyik Tamás 80 pont | 15. hely | Micimackó | Fráter György Katolikus Gimnázium | Miskolc Blahut Szimonetta | Fekete Blanka Kaczur Szimonetta Klinga Fanni 77 pont | 16. hely | Big boy | Dr.Kemény Ferenc Általános Iskola | EGER Csathó Dénes | Szabó Zoltán Tomozi Bálint Varga Áron 68 pont | 17. hely | Füles | Fráter György Katolikus Gimnázium | Miskolc Nagy Kristóf | Bodolai Péter Gyöngyösi Gábor Oszlovics Martin 62 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Bolyai-gólyák | Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Juhász Adél | Juhász Kinga Szabó Kinga Tóth Bernadett 125 pont | 2. hely | Csipet csapat | Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Németh Hanna | Pintér Zsófia Rajki Eszter Várallyai Eszter 118 pont | 3. hely | Bolondos dallamok | Fráter György Katolikus Gimnázium | Miskolc Béres Anna | Jordán Virág Káposztássy Máté Tóth Aliz 117 pont | 4. hely | nyelvtanzselé.com | Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Baranyi Balázs | Kovács Bence Kucsik Donát Tompai Áron 116 pont | 5. hely | Fehéren feketén | Dr.Kemény Ferenc Általános Iskola | EGER Afari Daniel Kofi | Bani-Akotó Angelina Kelemen Anna Pintér Noémi 104 pont | 6. hely | Dömdödöm | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Schupler Abigél | Soós Bernadett Botos Kamilla Németh Luca 103 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Manó és a tündérek | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Hegyi Farkas Manó | Orosz Petra Karetka-Ülkei Réka Elek Zsófia 100 pont | 8. hely | Gézengúz Guszti | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Kiss Alex | Suhajda Tamás Orosz Dávid Farkas Péter 96 pont | 9. hely | Nyelvtanzsenik | Dr.Kemény Ferenc Általános Iskola | EGER Barna Gréta | Képes Enikő Mertusz Írisz Szabó Dorottya 96 pont | 10. hely | Fantasztikus négyes | Kazinczy F. Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola Miskolctapolcai Tagiskolája | Miskolc Bata Roland | Kovács Eszter Lindt Roland Urbán Daniella 93 pont | 11. hely | Mikuláslányok | Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Bencze Fruzsina | Szabó Réka Törcsvári Csenge Varnyu Eszter 92 pont | 12. hely | Kis Einsteinek | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Bátori Júlia | Fehér Csilla Sipos Vivien Soltész Petra 90 pont | 12. hely | Tudorok | II. Rákóczi F. Általános Iskola és Szakiskola | Emőd Borbély Ágoston | Kovács Kristóf Levente Tirpák Dominik Tóth Petra 90 pont | 14. hely | Négy-en | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Sándor István | Szabados Pál Svéd Mátyás Pintér Ádám 89 pont | 15. hely | Bodó gyermekei | Körzeti Általános Iskola | Boldogkőváralja Kiss Anna | Kmetz Ákos Subert Zsófia Zavodni Tamás 88 pont | 16. hely | Rózsaszín párducok | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Német Erik | Roskó Virág Tomkó Zsófia Varga Zsófi 85 pont | 17. hely | Xfaktor | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Földesi Kitti | Szomolya Krisztina Hilóczki Zsuzsanna Vécsei Barbara 80 pont | 18. hely | A négy Lotti | Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Gortva Karina | Leép Martina Szarvas Dorina Léna Szilágyi Orsolya 80 pont | 19. hely | Tihanyi visszhang | Fráter György Katolikus Gimnázium | Miskolc Bertók Boglárka | Körmöndi Viktória Szabó Noémi 79 pont | 20. hely | Táncoló pingvinek | Fráter György Katolikus Gimnázium | Miskolc Bukó Adél | Germuska Fanni 75 pont | 21. hely | Szuper 5 | Dr.Kemény Ferenc Általános Iskola | EGER Garancz Enikő | Kovács Cintia Kovács Nikolett Török Szilvia 74 pont | 22. hely | Tudorkák | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Czipszer Ottó | Kovács Kristóf Molnár Virág Weimert Ádám 72 pont | 23. hely | Golden Warriors | Fráter György Katolikus Gimnázium | Miskolc Bagyal Bálint | Mata András Orosz Máté Tátrai Richárd 72 pont | 24. hely | Csillagok | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Lénárt Levente | Pogonyi Jakab Ádám Róbert 71 pont | 25. hely | Karika | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Marján Márton | Magyar Attila Szobonya Csenge Tóth Zsanett 69 pont | 26. hely | Csodaszarvas | Fráter György Katolikus Gimnázium | Miskolc Bori Ivett | Czinke Ágnes Lukács Melissza Nagy Mercédesz 62 pont | 27. hely | Lángelmék | Szent Imre Római Kat Ált. Isk.és Kisboldogasszony Óvoda | Miskolc Csipai Petra | Hanyecz Máté Kádas Eszter Szabó Balázs 60 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Nyelvészek | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Zagyvaszántó Huszár Viktória | Nagy-Menyhárt Kamilla Győri Zsófia Bangó Péter 99 pont | 2. hely | várvédők | Körzeti Általános Iskola | Boldogkőváralja Kmetz Ottó | Plaszkó Bence Subert Júlia Zavodni Réka 96 pont | 3. hely | Diákakadémia | Eszterházy Károly Főiskola Gyakorlóiskolája | Eger Bakondi Botond | Máté Letícia Szecskó Dorina Szilák Flóra 93 pont | 4. hely | Tárkányi csillagok | Felsőtárkányi ÁMK Általános Iskola | Felsőtárkány Kapusi Hanga | Kis Eszter Mag Patrik Pelyhe Marcell 93 pont | 5. hely | Kemény hetedikesek | Dr.Kemény Ferenc Általános Iskola | EGER Huszár Dániel | Kovács Fanny Nemes Márk Veréb Dávid 93 pont | 6. hely | Négyész | Szent Imre Római Kat Ált. Isk.és Kisboldogasszony Óvoda | Miskolc Karcagi Gréta | LévayBence Sáfrány Laura Vincze Mirella 90 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Mátra gyöngyszemei | Markazi Többcélú Közoktatási Intézmény | Markaz Bukovi Lili | Kiss Alexandra Kósa Boglárka Székelyhidi Brigitta 88 pont | 8. hely | Páros négyes | Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola | Tiszakeszi Gábor Babett | Kovács Gyula Szabó Marcell Vanczák Lilla 88 pont | 9. hely | Csillagok | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Budai Antónia | Eszlári Sára Hegedüs Orsolya Kázsmér Zsófia 87 pont | 10. hely | Hézagmanók | Dr.Kemény Ferenc Általános Iskola | EGER Bogdán Kinga | Cziczelzki Richárd Mercsényi Júlia Szalmási Bettina 84 pont | 11. hely | KinDITIm | Szent Imre Római Kat Ált. Isk.és Kisboldogasszony Óvoda | Miskolc Bárdos Kinga | Bíró Imola Szögeczki Kata Tóth Klaudia 76 pont | 12. hely | Nyelvhelyesek | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Novajidrány Nagy Máté | Ónodi Emese Rohály Bence Szanyi Lívia 71 pont | 13. hely | Okostojások | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Balázs Krisztián | Balogh Friderika Budai Henrietta Jernei Emese 71 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Diablos | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Beliczky Zsolt | Tollár Gergő Rónaföldi-Széll Gábor Szamosfalvi Benjámin 119 pont | 2. hely | döntős Betyárok | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Kovács Soma | Szunyogh Örs Péter Béres Gábor Bige Kristóf 119 pont | 3. hely | Lámák | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Csernyán Vivien | Rem Lili Nagy Eszter Hevesi Gabriella Panka 115 pont | 4. hely | Vidám kópék | Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Bányai Vidor | Nagy Mátyás Sinkalovics Marcell Spengler Patrik 112 pont | 5. hely | Magyar-OK | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Guti András | Molnár Patrik Nagy Marcell Heiner Levente 111 pont | 6. hely | Berzikék | Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Bodor Zsófia | Ferencz Hanna Guba Anita Horváth Anikó Melinda 111 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Tarka Trillák | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Levenda Zsófia | Hercsik Tímea Kiss Lívia Míra Domokos Dominika 104 pont | 8. hely | Helyesírók | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Pálfalusi Marcell | Simon Bence Györki Ferenc Péter Balogh Ákos 99 pont | 9. hely | Csalogány | Fráter György Katolikus Gimnázium | Miskolc Balog Ádám | Dabasi Halász Orsolya Huszár Bence Klema Gabriella 91 pont | 10. hely | Pacsirta | Fráter György Katolikus Gimnázium | Miskolc Barna Réka | Szabó Dorina Téglás Anna Tóth Bernadett 79 pont | 11. hely | KEX | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Jakab Roberta | Hajdu Daniella Hegyi Boglárka Pogány Martina 76 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Fa sírt | Dr.Kemény Ferenc Általános Iskola | EGER Bodnár Laura | Sohajda Eszter Sohajda Katalin Tóth Csenge 129 pont | 2. hely | Keszirefi | Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola | Tiszakeszi Csorba Gyula | Hűse Friderika Ládi Alexandra Mészáros Tibor 121 pont | 3. hely | Fő nevek | Dr.Kemény Ferenc Általános Iskola | EGER Bani-Akoto Anna | Eged Vivien Juhász Réka Szeredi Boglárka 119 pont | 4. hely | Blake | Dr.Kemény Ferenc Általános Iskola | EGER Mátrai Sarolta | Mezey Roxána Péczeli Fanni Tóth Zita 115 pont | 5. hely | Mosolyogva molyosodók | Avastetői - Széchenyi Általános Iskola | Miskolc Dudik Petra | Koleszár Gréta Szőke Tímea Batta Norbert 109 pont | 6. hely | Titánok | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Homródi Péter | Magyar Soma Sidlovics Sára Wijesinghe Roland 102 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Regina és barátai | Szent Imre Római Kat Ált. Isk.és Kisboldogasszony Óvoda | Miskolc Kánya Regina | Kosztyu Emese Leba Eszter Pénzeli Evelin 100 pont | 8. hely | Magyar vitézek | Dr.Kemény Ferenc Általános Iskola | EGER Balizs Gergő | Farkas Dániel Pásztor Dávid Varga Zsombor 96 pont | 9. hely | Anonimuszok | Markazi Többcélú Közoktatási Intézmény | Markaz Gellén Stefánia | Miklós Evelin Misi Karina Takács Mercédesz 92 pont | 10. hely | Tekken nyuszik | Dr.Kemény Ferenc Általános Iskola | EGER Irgovics Cintia | Jaksa Rita Kobolák Eszter Papp Karolina 91 pont | 11. hely | Mentalisták | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Lukács Balázs | Nagy Kincső Oszkó Mercédesz Tóth Renáta 83 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Zsömlemorzsa | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Pecsenye Flóra | Tőzsér Petra Mihók Anna Lukács Ábel 133 pont | 2. hely | Herf, a hihetetlen négyes | Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Dancsok Edina | Láng Henrietta Szalai Flóra Szekrényes Regina 132 pont | 3. hely | Lopótök 6. | Fráter György Katolikus Gimnázium | Miskolc Káposztássy Zita | Mizser Fruzsina Svidró Eszter Szobota András 122 pont | 4. hely | HOG81 | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Csiki Boglárka | Rácz Flóra Cerny Claudia Suskó Petra 119 pont | 5. hely | Buckalakók | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Labancz Péter | Siska Lőrinc Szabó Dániel Knita Júlia 117 pont | 6. hely | XYZ14 | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Kecskeméti Lilla | Demkó Fanni Oláh Dorottya Liza Csizmár Lilla 116 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Forforgörlz | Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Besze Borbála | Faragó Dóra Magyar Sára Tippan Veronika 114 pont | 8. hely | Borzalom | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Szőke Tamás | Knita Ádám Nagy Richárd Lévai Máté 108 pont | 9. hely | The best team | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Kovács Emese | Lévai Réka Kovács Anna Nagy Enikő 107 pont | 10. hely | Maxi | Fráter György Katolikus Gimnázium | Miskolc Gotthard Klaudia | Klinga Flóra Lipcsey Laura Pásztor Petra 103 pont | 11. hely | 4 for Földes | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Kiss Kamilla | Huszák Gréta Botos Árpád Szilveszter Kardos Levente 101 pont | 12. hely | Foxi | Fráter György Katolikus Gimnázium | Miskolc Dojcsák Dalma | Felföldi Petra Hölcz Ajándék Karácsony Bernadett 99 pont | 13. hely | Csillag csapat | Fráter György Katolikus Gimnázium | Miskolc Jakab Andrea | Nagy Helga Orosz Titanilla Strömpl Enikő 97 pont | 13. hely | FAPAPUCS | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Csoma Barbara | Gyöngyösi Blanka Virág Boglárka Virág Skaliczki Ditta 97 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Boldogkőváralja | Körzeti Általános Iskola | Krajczár Józsefné | EGER | Dr.Kemény Ferenc Általános Iskola | Buktáné Kelemen Katalin | EGER | Dr.Kemény Ferenc Általános Iskola | Czeglédiné Kádár Zsuzsanna | EGER | Dr.Kemény Ferenc Általános Iskola | Fórián Diána | EGER | Dr.Kemény Ferenc Általános Iskola | Laczkóné Kiss Beatrix | EGER | Dr.Kemény Ferenc Általános Iskola | Révész Tamás | EGER | Dr.Kemény Ferenc Általános Iskola | Sárándi Ida | Eger | Eszterházy Károly Főiskola Gyakorlóiskolája | Sipos Zsoltné | Felsőtárkány | Felsőtárkányi ÁMK Általános Iskola | Buczkóné Veres Mária | Gyöngyös | Berze Nagy János Gimnázium | Bányiné Szalai Edina | Gyöngyös | Berze Nagy János Gimnázium | Bárdosné Kovács Erzsébet | Gyöngyös | Berze Nagy János Gimnázium | Makóiné Szalai Ildikó | Miskolc | Avastetői - Széchenyi Általános Iskola | dr Lukácsné Forgács Beáta | Miskolc | Földes Ferenc Gimnázium | Pólik Magdolna | Miskolc | Földes Ferenc Gimnázium | Túróczyné Bényei Szilvia | Miskolc | Fráter György Katolikus Gimnázium | Lange Péter Tamásné | Miskolc | Fráter György Katolikus Gimnázium | Szamosi Erika | Miskolc | Herman Ottó Gimnázium | Dr. Fegyvernekiné Kovács Alice | Miskolc | Herman Ottó Gimnázium | Gyuricza Judit | Miskolc | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Ágostonné Sápi Ildikó | Miskolc | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Csonka Lászlóné | Miskolc | Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Czine Edit | Miskolc | Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Felvinczy Csongorné | Miskolc | Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Lengyel Zsuzsanna | Miskolc | Szent Imre Római Kat Ált. Isk.és Kisboldogasszony Óvoda | dr.Bartha Árpádné | Miskolc | Szent Imre Római Kat Ált. Isk.és Kisboldogasszony Óvoda | Poczkodiné Matesz Tímea | Salgótarján | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Budafokiné Kiss Éva | Tiszakeszi | Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola | Törőné Sóffer Melinda | Zagyvaszántó | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | Csordás Gáborné | |