Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Weöres Sándor gyermekei | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Berecz Dóra | Borbély Bence Lukács Anna Szabó Bendegúz 123 pont | 2. hely | döntős A nyelvtan támad | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Balázs Krisztina | Kis Lili Sziver Anna Tóth Jázmin 115 pont | 3. hely | Vajkos manók | Vajk-sziget Általános Iskola | Budapest XVIII. Berkics Gergely | Fekete Luca Hajdú Donát Neszmély Zsombor 113 pont | 4. hely | Bölcs baglyok | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Cserháti Ákos | Frölich Emese Fülöp Richárd Magyari Eszter 112 pont | 5. hely | Kiwi | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Sas Boglárka | Orbán-Ducos Bogáta Paksa Petra Nagy Martin 110 pont | 6. hely | Nagy-Deák | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Deák Zita | Nagy Zsuzsanna Szántó Eszter Takács Angéla 109 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Ezüstmadarak | Török Flóris Általános Iskola | Budapest XXIII. Dévai Maja | Schaller Lilla Simon Dóra Zich Csongor 106 pont | 8. hely | Nyelvőrök | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Timár Ármin | Hegyi Hanna Balog Katica Fehér Dániel 106 pont | 8. hely | Nyelvújítok | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Lakó Levente | Lakó Liza Stanga Nikolett Szalai Tamás 106 pont | 10. hely | Gyöngyök | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Mihályi Nóra | Tímár Dorottya Kármán Domonkos Varga Laura 101 pont | 11. hely | Furfangos rókák | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Horváth Zsolt | Kertész Péter Sági Bence Vertetics Attila Zsombor 99 pont | 12. hely | Okoska csibecsapat | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Bagaméri Zsófia | Cseke Kamilla Horváth Bettina Selyem Ágnes 98 pont | 13. hely | Kincskereső | Brassó Utcai Általános Iskola | Budapest XVIII. Ábrahám Jázmin | Büki Balázs Novák Levente Sipos Botond 97 pont | 14. hely | Okos fejek | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Kertész Boglárka | Milavecz Kevin Rezner Zsófia Solymosi Máté 96 pont | 15. hely | Ábécé harcosok | Török Flóris Általános Iskola | Budapest XXIII. Bekó Lóránt | Kozma Péter Lakatos Olivér Virág Ákos 96 pont | 16. hely | Tudorka | Brassó Utcai Általános Iskola | Budapest XVIII. Ágoston Emma | Bujdosó Lilla Pásztor Lili Szentgallyai Szonja 96 pont | 17. hely | Őszidő | Brassó Utcai Általános Iskola | Budapest XVIII. Karumidze Anna | Kovács Anna Nyuli Barnabás Simkó Dániel 95 pont | 18. hely | Szupercsajok | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Benkő Alexandra | Fekete Dorottya Kegyes Noémi Lehelvári Evelin 95 pont | 19. hely | A gondolkodás harcosai | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Ács Krisztián | Maráki Deme Medveczki Réka Pocsai Norbert 95 pont | 20. hely | Betűvadászok | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Bordás Anna | Helybély Zsombor Farkas Laura Fazekas Dániel 93 pont | 21. hely | Bűvös négyes | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Perosa Renáta | Sárkány Dénes Tóth Tekla Versitz Dalma 93 pont | 22. hely | Aranyat szóló madár | Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola | Budapest IV. Demők Csilla | Jákli Zsófia Farkas László Fehér Barnabás 92 pont | 23. hely | Furfangos nyuszik | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Szőllősi Vivien | Takács Tirza Mozga Cintia Rinth Alexa 92 pont | 24. hely | Ész- vész | Török Flóris Általános Iskola | Budapest XXIII. Bödő Belián | Fülöp Vivien Holbigh Patrícia Puskás Petra 91 pont | 24. hely | Szókirakó | Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola | Budapest IV. Fogarasi Botond | Hegyessy Borbála Horosz Kata Kemény Zsófia 91 pont | 26. hely | Olvasó négyek | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Hegedűs Botond | Juhász Krisztina Makra Luca Margariti Itia 91 pont | 27. hely | Bagoly | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Bakonyi Zsófia | Jakab Márton Pucsok Bence Pucsok Réka 90 pont | 28. hely | Vuk | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Farkas Botond | Markó Nikolett Simon Dániel Sorosi Eszter 90 pont | 29. hely | Magyar manók | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Besztercei Márk | Tanács Boglárka Ung Éva Amará 89 pont | 30. hely | Szuper nebulók | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Mező József | Köböl Krisztián Molnár Vera Szilágyi Bendegúz 88 pont | 31. hely | Narancs | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Bartha Kinga | Bartha Réka Flóris Kata Rózsay Domonkos 88 pont | 32. hely | A négy kismalac | Julianna Református Általános Iskola | Budapest VII. Garda Orsolya | Gömöri Zsófia Luczek Áron Végh László 88 pont | 33. hely | A fogalmazás ördögei | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Horváth Imre | Tóth Levente Urbán Tamás - 87 pont | 34. hely | Nyertes csapat | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Barna Kolos | Barna Ferenc Bartalus Anna Ludvig Eszter 87 pont | 35. hely | Könyvmoly | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Gyulai Lilianna | Kincses Péter Palotai Lilla Tanyi Gabriella 87 pont | 36. hely | Szemfülesek | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Míró Dániel | Nagy Katalin Pócsi Petra Szedlák Réka 87 pont | 37. hely | LEKS | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Lázár Lili | Nagy Katalin Nyikes Enikő Smilánszki Bence 86 pont | 38. hely | Mesekuckó | Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola | Budapest IV. Gyimesi Anna | Kun-Gazda Vilmos Rajkai Eszter Szűcs Dóra 85 pont | 38. hely | Vadmacskák | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Boldizs Dóra | Cseh Pálma Nemes Nikolett Papp Csenge 85 pont | 40. hely | Pécsis bölcsek | Pécsi Sebestyén Általános és Zenetagozatos Iskola | Budapest IV. Gollob Hanna | Groszmann Emese Seres Barbara Varga Dóra 85 pont | 41. hely | Az irodalom visszavág | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Huszár Mira | Szlovák Adrienn Tóth Lili Vándor Eszter 84 pont | 42. hely | Növények | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Drávai Viktória | Galambos Réka Illés Eszter Mogyorósi Eszter 84 pont | 43. hely | Táltosok | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Csontos Attila | Golács Nóra Kincses Flóra Mayer Lili 83 pont | 44. hely | Okoskák | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Nguyen Thac Bach | Kenyeres Petra Jóna Daniella Bakró Csaba 83 pont | 45. hely | Holdfény | Pécsi Sebestyén Általános és Zenetagozatos Iskola | Budapest IV. Kovács Andrea | Kovács Alícia Gavrán Rebeka Olteán Alissza 82 pont | 46. hely | Legcseppebb kékek | Hegedüs Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Rojik Dóra | Sipos Dóra Borka Brigitta Gyovai Dániel 82 pont | 46. hely | Tigrisek | Kós Károly Általános Iskola | Budapest XIX. Mihályi Kata | Szatmári Zita Vámos Balázs Vincze Zsuzsanna 82 pont | 48. hely | Könyvmolyok | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Lukács Réka | Tavasz Angéla Kispál Alexandra Tóth Gergely 82 pont | 48. hely | Uhu | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Hermann Lili | Jankura Ilka Péter Bence Varga Dávid 82 pont | 50. hely | Kele | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Dévényi Máté | Hadházi Áron Juhász Liliána Langer Bernadett 82 pont | 51. hely | Csiribiri | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Csepregi Máté | Csoma Fanni Lehocki Janka Rákosi Gergely 81 pont | 52. hely | Szóvarázs | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Haupert Lorina | Lamár Csilla Satouf Diána 81 pont | 53. hely | Delfinek | Szigeti József Utcai Általános Iskola | Budapest IV. Geluh Barbara | Kincses Anna Laczik Kristóf Varga Zoltán 81 pont | 54. hely | Nyelv-ész | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Baráth Míra | Csermely Ábel Dancsics Lili Nagy Zita 80 pont | 55. hely | Diadal | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Juhász Merse | Szántó Szandra Szerencsi Márk Varga Sarolta 80 pont | 56. hely | Zabszalma | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Bodonyi Nikolett | Juhász Zoltán Leányfalvi Emese Pótz Nagy Benedek 79 pont | 57. hely | Csajos csapat | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Csikós Anna | Csikós Katalin Nguyen Thu Thao Nyerges Petra 79 pont | 58. hely | Irodalom Ászok | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Kalocsa Lora Dorina | Felszeghy Márton Nagy Nándor Vörös András 78 pont | 59. hely | Csipet csapat | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Ilosvay Roland | Kincs Lilianna Makai Márkó Váradi Nikolett 77 pont | 59. hely | Makákók | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda | Budapest XIX. Benedek Dóra | Csige Aranka Heves Nóra Zsolnai Luca 77 pont | 61. hely | Szorgos cinkék | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Neisz Fanni | Szász Benedek Szkladányi Petra Yildiz Réka 76 pont | 62. hely | Olvasó manók | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Árvai Tamás | Bakonyi Emma Unyi Bereniké Takács Panna 76 pont | 63. hely | Helyes írók | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Bak Ádám | Csumán Csenge Füzér Dóra Varga Benjámin 75 pont | 64. hely | Újpesti Bajnokok | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Káldy Lili | Lőrinc Mihály Pincés Péter Rafael Gyula 73 pont | 65. hely | Nyelvbarátok | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Kopacz Dalma | Nyíri Dominik Petrényi Olivér Szabó Dávid 69 pont | 66. hely | Kincsek | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Kósa Viviána | Péli Antónia Váncsa Anna Virág Simon 68 pont | 67. hely | A magyarosok | Kós Károly Általános Iskola | Budapest XIX. Marosi Vanessza | Mihályi Nikoletta Szabó Zita Vadász Anna 64 pont | 68. hely | Okosok | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Czaun Orsolya | Farkas Nikolett Hájos Dániel Kóbor Noémi 63 pont | 69. hely | Betűhajó | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Lamos Laura | Pop Norbert Simai Levente Sztrelka Sándor 63 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Okoskodók | Kós Károly Általános Iskola | Budapest XIX. Bebesi Márton | Kiss Bence Matolcsi Dávid Váradi Eszter 119 pont | 2. hely | Betűfejtők | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Bereczky Dorina | Gombos Lili Oláh Nándor Szakács Regina 118 pont | 2. hely | Tudorkák | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Hegyi Péter | Juhász Marcell Kovács Dorka Weisz Caba 118 pont | 4. hely | Kincskeresők | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Bartos Fanni | Földi Zsolt Kovács Domonkos Pákozdi Kinga 114 pont | 5. hely | Balaton | Brassó Utcai Általános Iskola | Budapest XVIII. Bekker Márk | Csík Liliána Csomai Barnabás Kohári Fanni 113 pont | 6. hely | Irodalmi drágakövek | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Berta Gergő | Horváth Botond Fekete Zsolt Szikszai Csaba 112 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Magyar agyar | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Dálnoky Bertalan András | Frizzi Sámuel Kűrti Ádám Sajósi Márton 106 pont | 8. hely | Olvasószezon | Laborcz Ferenc Általános Iskola | Budapest XVII. Boros Lili Nóra | Jánosik Laura Edit Oláh Fanni Noémi Váradi Emese 106 pont | 9. hely | Csacsikórus | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Borbély Bence | Engi Kristóf Holli Hanna Soponyai Dávid 105 pont | 10. hely | Tudósok | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Nikolova Natália | Szabó Luca Tüske Annamária Tüske Fruzsina 105 pont | 11. hely | Betűzők | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Kovács Gergely | Maglódi Dániel Máth Benedek Rimár Eszter 103 pont | 12. hely | Betűfalók | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Böcsödi Fanni | Poór Vivien Tóth Benedek Vágó Hanna 103 pont | 13. hely | Magyar mesterek | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Benkő Bence | Nemes Anna Zsófia Papp Dorina Tóth Csaba 103 pont | 14. hely | Királyok | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Martonicz Jenni | Erdélyi Nóra Bösztöri Ádám Petrovics Máté 103 pont | 15. hely | Minden lében 4 kanál | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Bezerédi Bendegúz | Fónai Kende Hubay Csenge Mohácsi Márton 102 pont | 16. hely | Batthyány Gárda | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Jeles Virág | Kovács Lídia Máté Zita Porkoláb Norton 101 pont | 16. hely | Fóti betűk | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Nagy Mátyás | Lőrik Zsófia Salánki András Szabó Soma 101 pont | 18. hely | Tappancs | Brassó Utcai Általános Iskola | Budapest XVIII. Ábrahám Ármin | Róth Magdolna Szűcs Bernadett Tfirst Dóra 100 pont | 19. hely | Betűvetők | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Ábrahám Kíra | Garami Eszter Hegyi Mihály Sárközi Flóra 99 pont | 20. hely | A helyesírási légió | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Károlyi András | Kisgyörgy Olivér Kocsis Gergő Nagy Soma 99 pont | 20. hely | Mesések | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Kohári Nóra | Koródi Flóra Sós Luca Zilahy Anna 99 pont | 22. hely | Olvasók | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Gerő Bence | Lillik Dóra Mónos Péter Mozsolits Málna 98 pont | 23. hely | Nagyagyak | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Mokán Anett | Nagy Judit Orodi Fanni Rózsa Nóra 98 pont | 24. hely | Helyes írók | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Forsthoffer Réka | Kérdő Virág Makai Anna Szirtes Panna 97 pont | 25. hely | Szemfülesek | Pécsi Sebestyén Általános és Zenetagozatos Iskola | Budapest IV. Garb Réka | Kovács Márton Patai Gergely Szombathelyi Enikő 97 pont | 26. hely | Betűkutatók | Julianna Református Általános Iskola | Budapest VII. Ecsedi Zsófia | Dolla Bálint Szabó Péter Ungvári András 97 pont | 27. hely | Kópék | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda | Budapest XIX. Endrédy Balázs | Lelkes Gábor Szabó Tímea Tábori Iván 96 pont | 28. hely | Móra Ferenc | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Berényi Dénes | Fábián Borka Nagy Kamilla Romoda Péter 95 pont | 29. hely | Észmanók | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Bekő Bodza | Kendi Bernadett Tátrai Bettína Tóth Zsófia 95 pont | 30. hely | Ibolya | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Adorján Eszter | Bánhegyi Anna Mező Csenge Jolánta Wentzel Panna Sára 94 pont | 31. hely | Sziklaszilárd Túdósok | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Antal Hanna | Erdei Márk Jóvér Dóra Oszvald Natasa 94 pont | 32. hely | Tudorok | Pécsi Sebestyén Általános és Zenetagozatos Iskola | Budapest IV. Groszmann Kinga | Porcsalmy Eszter Putz Evelin Udvardy Tamara 93 pont | 33. hely | Gekko | Brassó Utcai Általános Iskola | Budapest XVIII. Bankós Viktória | Gémesi Olívia Lénárd Zsolt Márton Zsolt 93 pont | 34. hely | Álmos Manó | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Bánátfy Dorottya | Bajkai Boglárka Szalmásy Bence Gáti Rebeka 93 pont | 35. hely | Westie | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Hudacsek Hanna | Németh Kata Zsófia Szalay Gabriella Turi Hanga 92 pont | 36. hely | Észforgó | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Kulcsár Gergely | Nagy Gergely Horváth Csongor Keceli-Mészáros Tivadar 92 pont | 37. hely | Csillagszeműek | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Bach Viktor | Miklós Henrietta Radványi Roland Surányi Eszter 92 pont | 37. hely | Kutyák | Brassó Utcai Általános Iskola | Budapest XVIII. Csontos Boldizsár | Horváth Hella Huszti Emma Károlyi Eszter 92 pont | 39. hely | (N)Agymenők | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Celichowski Emil | Galgóczy Kristóf Gyéresi Norbert Szilvágyi Boldizsár 92 pont | 40. hely | Irodalmi zsenik | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Neirabi Nóra | Rapavi Melba Vastagh Blanka Zahorecz Réka 91 pont | 41. hely | Eszandoman | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Kisházy Eszter | Polonyi Domonkos Réti Andor Vavrinecz András 90 pont | 42. hely | Betűcicák | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Becker Kata | Erdősi Boglárka Mezősi Eszter Nóra Orbán Bettina 89 pont | 43. hely | Nyelvtörők | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Frankó Nóra | Berkes Bálint Sípos Máté Zalay Dorottya 89 pont | 44. hely | Grétsy László utódai | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Cziráki Balázs | Nagy Ábel Szathmári Balázs Valentin Attila 89 pont | 44. hely | Nyelvtudósok | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Bertók Zoltán | Nagy Péter Németh Péter Szilágyi Ákos 89 pont | 44. hely | Világjárók | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Betegh Júlia | Dobolyi Zsófia Kóbori Márton Somorjai Lilla 89 pont | 47. hely | Igekötők | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Bartha Kíra | Bertha Zsófia Kiss Márton Szabó Nóra 89 pont | 48. hely | Betűvadászok | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Boda Kitti | Horváth Anna Huszár Levente Kocsis-Barna Nóra 88 pont | 48. hely | Kisokosok | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Szabados Virág | Szigeti Panka Kele Nóra Kisbárnai Flóra 88 pont | 48. hely | Tudó-sok | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Nagy Berta | Szemán Viktória Tiszay Ádám - 88 pont | 51. hely | Okoskák | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Dávid Nóra | Somogyi Anna Nemes Balázs Schile Bende 88 pont | 52. hely | Könyvszektor | Laborcz Ferenc Általános Iskola | Budapest XVII. Bóth Nóra | Lai Jia Wen Telek Petra Zimoványi Kitti 87 pont | 53. hely | Betűhorgászok | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Dávid András | Sárközy Bence Schneider Balázs Schuszter Blanka 87 pont | 54. hely | Varró Dániel | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Egri Ágoston | Rábai Petra Szilágyi Márk Takáts Máté 87 pont | 55. hely | Ászok | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Gulyás Michelle | Hódosi Krisztina Oláh Barnabás - 85 pont | 56. hely | Bölcs Tekik | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Csermely Réka | Papp Laura Takács Dorina Bartosik Réka 85 pont | 57. hely | A tudás fái | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Beé Viktória | Major Anna Németh Mercédesz Verbák Zsófia 85 pont | 58. hely | merÉSZek | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Andor Csanád | Bunder Vivien Vági Orsolya Zuppon Szabolcs 84 pont | 59. hely | Magyar FC | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Béres Dominik | Gaburi Barbara Morvay Bátor Zvara Ádám 83 pont | 60. hely | Észlények | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Bubnó Sarolta | Csekő Panna Jakab Bence Kozák Botond 83 pont | 61. hely | A négy zseni | Kolping Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XIII. Bernau Bianka | Jágerszki Judit Menyu Tifani Gáspár Adrián 81 pont | 62. hely | Bumeráng | Brassó Utcai Általános Iskola | Budapest XVIII. Ipacs Norbert | Molnár Anna Wéber Richárd - 80 pont | 63. hely | Magyar-ó-sok | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Furia Lara | Jankura Dóra Láng Fruzsina - 79 pont | 64. hely | A négy Muskétás | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Baranyi Réka | Csukás Bence Galkó Dominik Nagy Levente 79 pont | 65. hely | Nyugodt nyelvek | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Piros Krisztián | Jadlóczki Károly Szabó Petra 79 pont | 66. hely | Pörgő nyelvek | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Migend Vilmos | Széll Szilvia Szilágyi Anna Varga-Sipos Dániel 78 pont | 67. hely | Szó-rakosgatók | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Balogh Eszter | Finna Miseel Laura Molnár Enikő Veres Csilla Zsófia 78 pont | 68. hely | Mesefalók | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Bukovácz Máté | Jánosi Fanni Jánosi Máté Nagy Boglárka 78 pont | 68. hely | Szó-Szólók | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Bauer Márton | Clerc Lupo Halassy Krisztina Szakács Ákos 78 pont | 70. hely | Csak Csajok | Batthyány Ilona Általános Iskola | Budapest XVI. Cservák Zsófia | Kovács Hajnalka Neubauer Noémi Szlaukó Barbara 77 pont | 71. hely | Tigrisek | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Czeilinger Bálint | Lázár Máté Szakács Bence Vida Péter Bence 77 pont | 72. hely | Magyar zsenik | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Bíró Lili | Bolla Fanni Pincés Petra Szikszai Dóra 77 pont | 73. hely | Puli | Brassó Utcai Általános Iskola | Budapest XVIII. Papp Gábor | Rátz Szilárd Tóth Patrik Vágány Gergő 76 pont | 74. hely | Könyvmolyok | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Kiss Luca | Cseh Márton Szilágyi Petra Majzik Máté 76 pont | 75. hely | Őszi kikerics | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Kiss Judit | Mikala Imola Rabie Szádia Závodszky Dalma 75 pont | 76. hely | Aranykristályok | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Csák Tamás | Bordi Blanka Hajdú Borbála Tóth Borbála 74 pont | 77. hely | Irodalmi lányok | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Baksay Katalin | Kovács Laura Nóvé Vivien Újlaki Lili 72 pont | 78. hely | Gyöngybetűk | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Korsós Jázmin | Marosi Regina Rónai Sára Zsótér Kinga 70 pont | 79. hely | Könyv utca | Laborcz Ferenc Általános Iskola | Budapest XVII. Furó Lili | Horváth Mátyás Soós Gergely Varga Dorottya 70 pont | 80. hely | Kisbaglyok | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Dévényi Marcell | Fűzéry Blanka Ladányi Viktor Szolnoki Alexandra 68 pont | 81. hely | Tudorka | Károlyi István 12 Évfolyamos Gimnázium | Budapest IV. Erdei Adrienn | Mutlak Jázmin Révész Dániel Takács Kristóf 67 pont | 82. hely | Bölcs barátok | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Horváth Fruzsina | Perjés Bernadett Semsei Apollónia 67 pont | 83. hely | Nyelvtudorok | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Eggenhofer Liza Zsófia | Tóth Eszter Kállai-Simóka Nóra Máriássy Fruzsina 66 pont | 84. hely | Jótündérek | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Bujtás Laura | Hoque Fanni Kóbori Laura Tóth Enikő 65 pont | 85. hely | Diadal 4.b | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Czeglédi Bence | Rácz Zoltán Serfőző Gergő Sipos Dzsenifer 64 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Radnóti utódai | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Kocsis Bálint | Lipcsei Bence Nguyen Duc Dániel Széles Márk 123 pont | 2. hely | döntős Tűzpitta | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Bakos Zsófia | Csordás Zsófia Móré Judit Pánczér Eszter 123 pont | 3. hely | 103.9Rádió 4 | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Bogdán Gergő | Kelemen Péter Ormay Mihály Van der Lek Lilla 122 pont | 4. hely | Szemfülesek | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Karsai Alexandra | Orbán Gergely Öcsi Rebeka Velkey Vince 122 pont | 5. hely | Jedlikes fókák | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Ambrus Gyöngy | Kristály Álmos Sarkadi Réka Üveges Dorina 119 pont | 6. hely | akadémok | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Nguyen Thi Ngo Bich (Viki) | Csiha Gyopár Sólyom Nóra Santamaria Noémi 116 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Ügyifogyik | Kandó Téri Általános Iskola | Budapest XVIII. Szikszai Fruzsina | Burics Marcell Nagy Eszter - 115 pont | 8. hely | Dumbledore Serege | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Doan Thi Trang Thanh | Lakner Virág Török Emma Stabb Hannah 114 pont | 9. hely | Okos kukacok | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Miskucza Orsolya | Szöllősi Luca Seress Iván Szegedi Márk 113 pont | 10. hely | Nyáladzó Ubulok | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Bakó Lili | Végh Eszter Klein Ambrus Fóti Adorján 113 pont | 11. hely | Gumimacik | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Szöllősi Fanni | Veres Dóra Tertyánszky Réka Babolcs Emese 112 pont | 12. hely | Nyelvtekergők | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Kiss Fruzsina | Köböl Karina Cserháti Réka Turopoli Noémi 112 pont | 13. hely | Dunakavics | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Aranyossy Blanka | Fórizs Virág Fölsz Orsolya Nguyen Ha Anh 111 pont | 14. hely | Írom-dalom | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Pesthy Zsuzsanna Viktória | Pesthy Julianna Gabriella Wehovszky Klaudia Brigitta Mályi Borbála Gizella 111 pont | 15. hely | Betűtészták | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Bálint Barbara | Bíró Kincső Dittrich Rebeka Nádor András 111 pont | 15. hely | Számológépet használni tilos! | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Kalmár Sára | Szalka Sára Villő Talyigás Flóra Tóth Franciska Eszter 111 pont | 17. hely | Magyarra hangolva | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Karakas Kolina | Kollár Dea Kurdi Barnabás Nagy Iván 110 pont | 18. hely | magyar istenek | Janikovszky Éva Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VII. Bereczki Anita | Boros Fanni Romzsa Richárd Zahora Mary Jane 110 pont | 19. hely | Mittudomén | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Angyal Dorottya | Rékai Anett Tatarek Áron Vass Nikolett 109 pont | 20. hely | fehér hattyúk | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Bódis Barbara | Csillag Regina Szabó Kata Végh Tamara 109 pont | 21. hely | Agyfúrt Fazekas Négyes | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Halász Hanna | Kónya Sárma Móra Menta Révész Róza 108 pont | 22. hely | Ördögi angyalok | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Smátrola Eszter | Dúzs Beatrix Halász Minka László Júlia 107 pont | 23. hely | Gombóc Artúr | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Éber Bálint | Ficsor Gergely Majer Martin Míró Anna Dorka 106 pont | 24. hely | Ravasz rókák | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Bánfalvi Atina | Samu Róbert Szilvási Annamária Török Richárd 105 pont | 25. hely | Nyenyerék | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda | Budapest XIX. Borbély Kincső | Heves Balázs Lesznyák Lilla Tóth Dénes 103 pont | 25. hely | Olvasók | Julianna Református Általános Iskola | Budapest VII. Ágoston-Palkó Ágota | Borka Dorottya Marosi Zita - 103 pont | 27. hely | Pesti srácok | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. László Máté | Várvédy Máté Mészáros Péter Léránt Péter 102 pont | 28. hely | Mende-mondák | Julianna Református Általános Iskola | Budapest VII. Gall Emma | Gál Natália Izsák Attila Kovács Zoltán 102 pont | 29. hely | Szótagolók | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Bergmann Nikolett | Fűrész Tímea Incze Denissza Kallós Anna 101 pont | 30. hely | Nyelvbarátok | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Hetesi Zsanett | Molnár Zsófia Peremiczki Dorottya Schmidt Eszter 100 pont | 31. hely | Pál utcai lányok | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Zichy Anna Boglárka | Varga Kaludia Tasi Alexandra Gombás Petra 99 pont | 32. hely | A Szűcs képviselői | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Kulin Anna | Solti Kata Kaposvári Dóra Lendvai Boglárka 98 pont | 33. hely | Vajdások | Vajda Péter Általános Iskola | Budapest VIII. Baranyai Henrietta | Bodó József Pakodi Dorka Vass Ádám 97 pont | 34. hely | Betűvetők | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Koncz Krisztofer | Lázár Gabriella Priszlinger Cintia Tarnai Rebeka 97 pont | 35. hely | A srácok ászai | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Hadnagy Dániel | Bencze Tamás Szücs Márton Várkonyi Barnabás 96 pont | 35. hely | Versfaragók | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Csekme András | Édes Anna Gyimesi Benedek Őze Sándor 96 pont | 37. hely | Gumicukik | Szigeti József Utcai Általános Iskola | Budapest IV. Orosz Flóra | Rapic Evelin Tran Thanh Binh Zsobrák Szonja 96 pont | 38. hely | Irodalomhősök | Gregor József Általános Iskola | Budapest XVII. Kereszti Anna Emőke | Tóth Lídia Grmela Bence Nagyistók Ivett 95 pont | 38. hely | Zseni gyerekek | I.Sz. Etalonsport Általános és Sportiskola | Budapest XVIII. Dezső Dóra | Gergely Tünde Kincses Tamara Urda Márton 95 pont | 40. hely | Party-arcok | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Kovács Márton | Gréczi Balázs Molnár Sándor Csakmag Martin 95 pont | 41. hely | Pontosvesszők | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Helfrich Dániel | Lehoczky Zsanna Regős Teodóra Vörös Eszter 93 pont | 42. hely | Stréber Négyes | I.Sz. Etalonsport Általános és Sportiskola | Budapest XVIII. Eon Cserne | Gergely Lehel Kovács János Lovas Csenge 92 pont | 43. hely | Pécsi Pandák | Pécsi Sebestyén Általános és Zenetagozatos Iskola | Budapest IV. Árkos Borbála | Gaidosch Anna Falus Dóra Farkas Petra 92 pont | 44. hely | Tündérboszorkányok | Erzsébet Utcai Általános Iskola | Budapest IV. Havasi Rebeka | Hőgyi Noémi Kollárovics Réka Rátkai Péter 92 pont | 45. hely | BBBBB [ötbé] | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Csepregi-Horváth Júlia | Györkő Dóra Szurop Szonja Vörös Eszter 91 pont | 45. hely | Négyszín Világ | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Kmetykó Panna | Szánthó Anna Podpinka Dorina Thürmer Nikolett 91 pont | 47. hely | Magyar Bóják | I.Sz. Etalonsport Általános és Sportiskola | Budapest XVIII. Hevér Dóra | Huszti Flóra Reznicsek Éva Végh Virág 91 pont | 47. hely | Okos csajok | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Lőrinc Dóra | Sisler Dorina Soltész Noémi Polgár Alexandra 91 pont | 49. hely | Helyesírók | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Bieder Beáta | Papp Dávid Pesti Sára Szabó Kata Sára 91 pont | 50. hely | Ötös négyes | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Barati Réka | Győrfi Zsófia Likker Blanka Nyíri Péter 90 pont | 51. hely | Nyelvel-ők | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Issah Amira | Gönczi Kira Posta Erika Vastagh Leila 90 pont | 52. hely | Csini csajok | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Becze Diana | Faragó Fanni Turcsány Fruzsina Ungi Boglárka 89 pont | 52. hely | Hiénák | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Hankó Bálint | Ilosvay Viktória Kis Márton Bertalan Török Eszter 89 pont | 54. hely | Bo-Pá-Re-Tu | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Bogya Roland | Pákozdi Bálint Rácz Rézi Turcsányi Anna 89 pont | 54. hely | Pál utcai lányok | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Gerencsér Krisztina | Nosza Lilla Lakatos Katinka Sallói Bianka 89 pont | 56. hely | Nyelvművelők | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Bálint Andrea | Földi Anna Illy Soma Kulcsár Virág 89 pont | 57. hely | Pokol harcosai | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Dávid Lilla | Égei Márk Horváth Ádám Lőrincz Zoé 88 pont | 58. hely | Éppen hogy | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Demeter Kevin | Holczer Zsolt Kerekes Bálint Rónai Tamás 88 pont | 58. hely | Okoskák | Vajk-sziget Általános Iskola | Budapest XVIII. Aranyi Alexandra | Holu István Botond Nagy Henrietta Soós Anna 88 pont | 60. hely | Lázár angyalai | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Kuti Lilla | Recskó Laura Szarka Boglárka Szél Boglárka 88 pont | 61. hely | Minizsenik | Kandó Téri Általános Iskola | Budapest XVIII. Jákics Anna | Kuba Ágnes Pirisi Petra 88 pont | 61. hely | Nyelvtörők | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Hallgat Fanni | Grosz Lilia Major Laura Szabó Adrienn 88 pont | 63. hely | Kedv | Kolping Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XIII. Nagy Kitti | Kämpf Evelin Őri Dorottya Fülep Viktória 88 pont | 64. hely | Bocicsoki | Tomori Pál Tagiskola | Budapest XIII. Bozár Lilla | Márton Kata Réthy Mónika Marton Kitti 86 pont | 65. hely | Észkombájnok | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Gulyás Zsolt | Pölöskei Márk Saleh Riad Tóth Bálint 85 pont | 66. hely | Spongya Bob és barátai | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Babaitisz Jorgosz | Sóvágó Dávid Török Tivadar Urbán Miklós 85 pont | 67. hely | Csupacsoki | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Balczer Dominik | Dobosi Ádám Simán Domonkos Vitárius Gergő 83 pont | 68. hely | Csekőfoci | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Cziczka Petra | Fábián Csenge Fodor Lili Kővári Regina 82 pont | 69. hely | Nyelvtanos nyulak | Vajk-sziget Általános Iskola | Budapest XVIII. Benedek Fanni | Gondy Zsófia Ludányi Lili Kiss Tamara 82 pont | 70. hely | Zso-Ba-Ré-Ti | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Sinkó Zsófi | Szabó Bálint Szabó Réka Woller Péter 81 pont | 71. hely | Négylevelű lóhere | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Béky Emma | Gerencsér Zsófia Hegyes Lilla Varga Fanni Leila 81 pont | 72. hely | kókuszdiók | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Gecse Soma | Wootsch Benedek Verkmann Zsombor Takács Tamás 80 pont | 73. hely | Fontos, gondos, pontos | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Zubor Márk | Vasanits Dénes Zergi Máté - 78 pont | 74. hely | Mosolygósok | I.Sz. Etalonsport Általános és Sportiskola | Budapest XVIII. Dudás Éva | Rebb Ágnes Szabó Flóra Szekrényes Henrietta 76 pont | 74. hely | Népmesék | Julianna Református Általános Iskola | Budapest VII. Béres Róbert | Farkas Kinga Jámbor Dóra - 76 pont | 76. hely | A jó család | Kolping Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XIII. Bucsai Béla Dobsa Ádám Lánczos Róbert 75 pont | 77. hely | Enigma | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Bakos Martin | Kerényi Krisztián Kliment Dávid Kovács Domonkos Döme 74 pont | 78. hely | Nyelvtan négyes | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Bányai Boróka | Ferenczi Dóra Madász Laura Tornyai Klarissza 73 pont | 79. hely | Hóhányók | Kandó Téri Általános Iskola | Budapest XVIII. Nagy Balázs | Vékony László Lódi Dominik 73 pont | 79. hely | Nagyagyú-nagyágyú | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Danyi Kristóf | Kemény Norbert Marton Ádám Schuch Miklós 73 pont | 81. hely | Csajszik | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Bétéri Vivien | Németh Boglárka Polgár Linett Tóth Rebeka 71 pont | 82. hely | Magyar harcosok | Pécsi Sebestyén Általános és Zenetagozatos Iskola | Budapest IV. Gyetvai Marcell | Kárpáti Diána Kovács József Kovács Krisztofer 70 pont | 83. hely | Tájékozott fiúk | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Martinek Richárd | Letenyei Norbert Lánczi Dominik Dániel Molnár Krisztián 55 pont | 84. hely | Koalák | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Járosi Kira | Kövesi Kitti Balázsi Vivien 54 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Anonymus | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Mernyei Péter | Tardos Tamás Stadler Benedek Parragi Bálint 128 pont | 2. hely | Kituggya | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Gerliczky Bence | Németh Flóra Németh Hanna Török Péter 128 pont | 3. hely | Lexikonok | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Farkas Zsombor | Földvári Tamás Jeszenszky Ádám Rossen Márton 127 pont | 4. hely | Kokojszák | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Dragoi Dániel | Kozenkai Gergő Németh Petra Szépkúti Fanni 123 pont | 5. hely | Raccsoló rágcsálók | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Biró Adrienn | Mándoki László Szabó Barbara Hadarics Eszter 122 pont | 6. hely | BÉKÁK | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Fitos Kamilla | Csoma Rita Gyulai Réka Waldhauser Stefánia 122 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Kossuth csillagai | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Migend Lili | Deák Mariann Kemenesi Márk Sulyok-Eiler Bea 122 pont | 8. hely | Észlények | Szent Korona Általános Iskola és Óvoda | Budapest XV. Le Cuong Phong | Marosi Krisztofer Nagy Boldizsár Varga Krisztina 120 pont | 9. hely | Petőfi apródjai | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Beke Sámuel | Hunyady Márton Panyi Róbert Temesvári Bence 120 pont | 10. hely | Jóbarátok | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Eszterhás Tamara | Kovács Tímea Nguyen Thuy An 119 pont | 11. hely | VI. Béla | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Motyovszky Bence | Réti Márton Máté Benedek Susánszky Vera 118 pont | 12. hely | Kit Érdekel? | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Keszthelyi Anna | Reményi Orsolya Schliszka Zsófia Zelles Sára 117 pont | 13. hely | 4 Színes esőcsepp | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Hajdu Henrietta | Joó Dalma Schultz Nóra Ürmössy Anna 114 pont | 14. hely | Nyelvőrök | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Albert Orsolya | Csörgő Blanka Herpai Blanka Jánosi Boróka 114 pont | 15. hely | lányok1 | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Czvetkó Fruzsina | Kardos Anna Szabadi Lilla Székely Anna Málna 114 pont | 15. hely | Utolsók | Julianna Református Általános Iskola | Budapest VII. Gál János | Devich Gergely Hegyi Boglárka Zarka Júlia Eszter 114 pont | 17. hely | Tűzfiúk és vízlányok | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Pataki Balázs | Polgár Patrícia Sali Kamilla Virga Szabolcs 113 pont | 18. hely | Négy Ész Nyelvész | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Bakó Dorottya | Dombóvári Gergely Szolnoki Dóra Tényi Dorottya 113 pont | 19. hely | Lúzer Fc. | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Balog Patrik | Hegyi Róbert Szalai Rebeka Weiszmann Péter 113 pont | 20. hely | Négy alapelv | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Dimitrov Gábor | Szabó Eszter Zhang Yu Ting Wagner Ambrus 112 pont | 21. hely | Nagyképű baglyok | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Szabó Dénes | Német Ákos Kullai Ádám Darvas Kristóf 112 pont | 22. hely | Bolyai hollandik | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Blősz Dalma | Kovács Kata Nagy Anna Sára Sahin Vera 112 pont | 23. hely | Pécsi párizsik | Pécsi Sebestyén Általános és Zenetagozatos Iskola | Budapest IV. Benedek Simon | Hermann Ágoston Gálcsik Gergő Nagy Titusz 112 pont | 24. hely | B-irodalom | Tomori Pál Tagiskola | Budapest XIII. Markót Boglárka | Dina Tamás Németh Róbert Papp Csongor 111 pont | 25. hely | Irodalomfalók | I.Sz. Etalonsport Általános és Sportiskola | Budapest XVIII. Béres Balázs | Rácz Richárd Tótok Adrienn Vukuvics Nóra 111 pont | 26. hely | Ballada | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Háberman Dávid | Koós István Peisz Balázs Végh Alfonz 110 pont | 27. hely | Villámhárítók | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Fekete Zsófia | Filip Fruzsina Kalmár Dóra Makó Ildikó 110 pont | 28. hely | Magyar Matyik | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Adorján Ádám | Erdei Péter Szűcs Roland Turi Soma 110 pont | 29. hely | Tigrisek | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Balbisi Zsuzsa | Bella Artúr Erdős Dorottya Ruha Tábita 109 pont | 30. hely | Észforgatók | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Gálik Annamária | Horváth András Juhász Dóri Szentpáli-Gavallér Csaba 109 pont | 30. hely | Susogó Mackók | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Gulyás Mihály | Kiss Gergely Bíró Danijár Winkler Soma 109 pont | 32. hely | Gója | Kolping Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XIII. Gruber Dániel | Kovács Márton Őri Gergely Simon Gergely 109 pont | 33. hely | 4 Lotti | I.Sz. Etalonsport Általános és Sportiskola | Budapest XVIII. Harkányi Brigitta | Hollósi Laura Kovács Szabina Molnár Péter 107 pont | 34. hely | Arany Sasok | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Engelmann Ákos | Lakatos Domonkos Oláh Máté Németh Mira Georgina 106 pont | 35. hely | Nyelvtörők | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Mocsányi Dalma | Nemes Borbála Oszwald Ignác Wilheim Dávid 106 pont | 36. hely | Tapsi-Hapsi | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda | Budapest XIX. Bényei Erik | Biró Júlia Nagy Barnabás Pintér Zsófia 106 pont | 37. hely | Múzsák | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Fésűs Ákos | Janser Ilona Szajbély Anna Végh Bálint 106 pont | 38. hely | lányok2 | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Debreceni Luca | Esztrenga-Horváth Ildikó Magyar Viktória Szabó Alexandra 106 pont | 39. hely | Főnix | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Baranyi Benedek | Baranyi Marcell - Szabó-Feltóthy Pál 104 pont | 39. hely | jófejek | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Végh Martin | Gyümölcsös Gergely Béke Bálint Bukolyi Zoltán 104 pont | 41. hely | A nyeltan ördögei | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Borsós Hanna | Erdélyi Barbara Istvánffy Emma Metlágel Enikő 103 pont | 42. hely | Fekete párducok | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XVI. Csapó Gréta | Mándoki Csilla Barta Alexandra Kovács Réka 103 pont | 43. hely | Toldalékok | Julianna Református Általános Iskola | Budapest VII. Miklós Barnabás | Váradi Mátyás Lőrincz Erzsébet Sára Halász Balázs 103 pont | 44. hely | Egerek | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Bozsik Laura | Ta Dieu My Nguyen Hai Yen Somogyi Flóra 102 pont | 45. hely | Magyar agyasok | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Maklári-Klekner Tamás | Nagy Eszter Ruzsa Péter Szabó Norbert 102 pont | 46. hely | Furcsa | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Csorba András | Faragó Richárd Szolga Bálint Tálas András 101 pont | 47. hely | Burgonyabütykök | Darus Utcai Általános és Magyar-Német Két Tannyelvű Iskola | Budapest XVIII. Vida Dorottya | Horváth Dominik Szücs Bulcsú Kardos György Kristóf 101 pont | 47. hely | master | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Héder Júlia | Frizzi Blanka Kiss Rubina Pathó Blanka 101 pont | 49. hely | Könyvmolyok | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Barna Emese | Budai Attila Kósa Áron Takács Katalin 100 pont | 50. hely | Szóforgatók | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Faragó Csenge | KóKai Csilla Osvárt Réka Vági Réka 100 pont | 51. hely | Csillag | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Balázs Katica | Gurály Attila Kádár Dorottya Kliszek Csilla 99 pont | 52. hely | Mentos | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Kiss Kitti | Takács Fanni Várkonyi Viktor Varzsik Réka 98 pont | 53. hely | Négylevelű Lóherék | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Bagossy Júlia | Barabás Emese Gaál Réka Kádár Melitta Harmatka 97 pont | 54. hely | Tejszínhabos epersüti | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Balbisi Mirjam | Gersteinbrein Vivien Gizella Hajnalka Kiss Enikő 96 pont | 55. hely | Lázáros csajok | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Balázs Boglárka | Herdy Vivien Lőcsei Dóra Szabó Eszter 96 pont | 56. hely | Bujdosók | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Deák Melinda | Erdei Roland Horváth Kornél Szabó Attila 96 pont | 57. hely | A négylevelű lóhere | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Nagy Anasztázia | Kratochwill Dorottya Nguyen Phuong Anh Nguyen Thuy Ha 95 pont | 58. hely | A helyesírás alapelvei | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Balog Réka | Barna Veronika Horváth Dóra Kóczán Sára 95 pont | 59. hely | Szuper csajok | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Benedek Réka | Fazakas Andrea Izsák Eszter Papp Alexandra 93 pont | 60. hely | Tudorok | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Both Márton | Doszpod Illés Fórizs Dávid 93 pont | 61. hely | Olümposz leányai | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Ehreth Réka | Farkasházi Zsanett Hajnal Natália Tóth Petra 92 pont | 62. hely | Nagyagy | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Bende Márton | Honti kristóf Maczik Dominik Vincze Balázs 92 pont | 63. hely | Pingvinek | Vajk-sziget Általános Iskola | Budapest XVIII. Tolnai Lili | Török Flóra Li Xi Koppányi Gréta 91 pont | 64. hely | Repülő 4-es | I.Sz. Etalonsport Általános és Sportiskola | Budapest XVIII. Murzsa Norbert | Nádas Virág Szekeres Kristóf - 90 pont | 65. hely | Szuper négyes | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Gottlibet Zóra | Major Adrienn Riersch Dorottya Szekeres Dominika 88 pont | 66. hely | Könyvespolc | Vajda Péter Általános Iskola | Budapest VIII. Csókási Ádám | György Enikő Molnár Bernadett Balizs Gyopár 87 pont | 67. hely | Pécsi banda | Pécsi Sebestyén Általános és Zenetagozatos Iskola | Budapest IV. Bangó Nikolett | Jagodics Anna Nagy Dorottya Sági Bettina 86 pont | 68. hely | Bajos csajok | Homoktövis Általános Iskola | Budapest IV. Csekei Fruzsina | Lukács Nikolett Makuszovich Eliza Szente Luca 84 pont | 69. hely | Szófalók | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Listár Balázs | Murányi Márió Simon Gabriella Szeverényi Zsófia 82 pont | 70. hely | Képernyő érintgetők | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Janó Tamás | Ferenczi András Bujdosó Attila Haraszti Petra 81 pont | 71. hely | Találd ki! | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Csapó Anna | Kaposvári Noémi Telek Dóri Kékesi Karolina 81 pont | 72. hely | Összhangzat | Julianna Református Általános Iskola | Budapest VII. Berta Regő Farkas | Bottlik Boglárka Demeter Levente Pálúr Judit 81 pont | 73. hely | IQ-sokk | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Együd Bence | Jakubecz Norbert Bató Richárd Török Melissza 80 pont | 74. hely | Anti és a lányok | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Halász Réka | Kert Antal Nagy Deniza Szipszer Fanni 80 pont | 75. hely | Anonymusok | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Perjés Krisztián | Nagy Balázs Szabó Renáta Szalóki Alexandra 74 pont | 76. hely | Petrina | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Bus Krisztina | Berke Péter Juraszik Patrícia Pudleiner Péter 71 pont | 77. hely | Si-Tő-Ba-Fe | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Baranyai Réka | Ferenczy Dorottya Simon Alexandra Tőke Tímea 69 pont | 78. hely | Szigetlakók | Vajk-sziget Általános Iskola | Budapest XVIII. Fazekas Cintia | Martinecz Andrea Oláh Paulina Stadler Anna 61 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Tapacs | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Büki Nóra | Kovács Tímea Mezőbándi Nemes Márton Záborszky Dániel 119 pont | 2. hely | Vattacukrok | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Fóris Anna | Tarnóczi Flóra Tóth Zsófia Vokó Lili 113 pont | 3. hely | Tündérlányok | Julianna Református Általános Iskola | Budapest VII. Horváth Helga | Józsa Katinka Martinecz Nóra Varga Lilla 112 pont | 4. hely | ÉSZKERÉK | Katona József Általános Iskola | Budapest XXI. Brázda Gábor | Király Karolina László Viktória Róka Anetta 111 pont | 5. hely | Kék-kövek | Kék Általános Iskola | Budapest XXI. Balázs Zsófia | Hadházi Kitty Hadházi Péter Torma Krisztina 110 pont | 6. hely | Mássalhangzó-kiesés | I.Sz. Etalonsport Általános és Sportiskola | Budapest XVIII. Asbóth Lili | Gajdos Boglárka Kóródi Renáta Molnár Bernadett 109 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Oko-sokk | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Gál Lilien | Horváth Virág Papp Klaudia Turcsik Adrien 105 pont | 8. hely | Lázár 2.0 | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Horváth Dominika | Kelemen Kinga Tóth Vivien Vámosi Ágnes 104 pont | 9. hely | Tarisznyarákok | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Major Zsófia | Makó Eszter Réka Martzy Réka Pásztor Bettina 102 pont | 10. hely | Költ-ők | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Csehi Rebeka | Csupor Olívia Szőnyi Johanna Tószegi Lídia 101 pont | 11. hely | Író tollak | Hegedüs Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Csohány Patrik | Havalda Ibolya Mórucz Nándor Varga Gergely 99 pont | 12. hely | Budapesti csillagok | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Kovalik Nikoletta | Kozelka Noémi Anna Marton Fruzsina Tóth Orsolya 98 pont | 13. hely | Összeolvadás | I.Sz. Etalonsport Általános és Sportiskola | Budapest XVIII. Baranyi Liza | Bodnár Boglárka Monori Orsolya Nyéki Martina 96 pont | 14. hely | 4 Grácia | Hegedüs Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Dang ThuTrang | Koós Boglárka Varga Boglárka Wahby Míra 96 pont | 14. hely | okostojás | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Jónás Orsolya | Sipiczki Levente Fényi Barnabás Fábián Mátyás 96 pont | 16. hely | HUNcutok | I.Sz. Etalonsport Általános és Sportiskola | Budapest XVIII. Aradi Nóra | Balogh Cynthia Hunyadi Vivien Mihályi Dominika 95 pont | 17. hely | csajirodalom | Janikovszky Éva Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VII. Nagy Luca | Sápi Fanni Tóth Tímea Zahora Jennifer 95 pont | 18. hely | Homana-tó | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Horváth Dorottya | Macher Borbála Nagy Sejla Tóth Marcell 94 pont | 19. hely | Kacsák | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Vlahosz Artemisz | Győrfi Laura Stahl Nóra Szörényi Sára 94 pont | 20. hely | Olcsi bácsi klubja | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Gerner Anna | Hruska Olivér Müller Viktória Szabó Teodóra 94 pont | 21. hely | Puszipajtások | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Barefield Flóra | Barefield Rebeka Gruber Andrea Páti Máté 94 pont | 22. hely | Rozsomákok | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Ferenczi Krisztina | Hartyánszky István Nagy Blanka Szekrényes Marcell 93 pont | 23. hely | Rutinos rágcsálók | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Demeter Róbert | Hauk Viktor Lukács Levente - 93 pont | 24. hely | RIZS, SODÓ | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Cserteg Dóra | Szalay-Szandtner Richárd Szatmári Solt Székely Zsófia 92 pont | 25. hely | IQ-bajnokok | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Lukács Anna | McNeilly Kira Mezei Lőrinc Molnár János 92 pont | 26. hely | Zsenik | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Mátyás Patrik | Németh Zsolt Pillik Bertalan Szmeló Richárd 92 pont | 27. hely | Anapesztusok | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Farkas Borbála | Nagy Emese Mátyásfalvi Kinga Sonkál Dóra 91 pont | 28. hely | Öntörvényű Hangtörvények!!! | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Horváth Eszter | Juhász Alexandra Schermann Richárd Ternyik Sára 91 pont | 29. hely | Géniusz 2010 | Darus Utcai Általános és Magyar-Német Két Tannyelvű Iskola | Budapest XVIII. Frühwirth Levente | Yit Vanessza Sevcsuk Loretta Kobolák Cintia 91 pont | 30. hely | Tudós-ok | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Erdélyi-Szabó Dávid | Geri Nikolett Bori Tamás Rompos Botond 91 pont | 31. hely | Doktoranduszok | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda | Budapest XIX. Benedek Petra | Doktor Melinda Gyimóthy Kartal Énok Lelkes Nóra 90 pont | 32. hely | Okos szőkék | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Balajti Zsófia | Ficsór Gergely Nyuli Zsuzsanna Szabó Rita 88 pont | 33. hely | Királyok | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Boros Patrícia | Bartos Petra Horinka Máté Kondri Tibor 88 pont | 34. hely | Oliverek T./1.sz. | Homoktövis Általános Iskola | Budapest IV. Bottlik Judit | Földesi Petra Jankovics Bernadett Jankovics Katalin 87 pont | 35. hely | Nyelvelők | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Balogh Barbara | Pogonyi Bernadett Ujlaki Anikó Rönkös Fanni 87 pont | 36. hely | Gumicukor | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Balogh Boróka | Csonki Daniella Hegedűs Bernadett Monoki Tímea 87 pont | 37. hely | lányok3 | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Németh Gabriella | Scherer Borbála Papik Réka Török Zsófia 86 pont | 38. hely | Mi tudjuk! | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Csipkay Lilian | Hegyi Zsuzsanna Márton Balázs Szentimrey Panna 85 pont | 39. hely | Sósperec | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Antal Balázs | Bakai Péter Gidófalvi Márk Seres Kristóf 85 pont | 40. hely | Pontazok | Tomori Pál Tagiskola | Budapest XIII. Balla Viktória | Nagy Krisztina Debreceni Kitti Paksi Krisztián 85 pont | 41. hely | Cimborák | Liszt Ferenc Általános Iskola | Budapest XIV. Lengyel Zoltán | Koltay Áron Cser Tamara Nagy Orsolya 83 pont | 42. hely | Vidorcsi | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Bleicher Csilla | Farkas Viktória Kovács Dominik Schantzl Orsolya 81 pont | 43. hely | pegebodo | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Molnár Dóra | Giricz Gerda Béres Petra Róna Borbála 80 pont | 44. hely | Prücskök | Diadal Úti Általános Iskola | Budapest XVII. Máthé Dávid | Könczöl Emese Stanfel Péter Sándorfi Marcel 80 pont | 45. hely | Csib-észek | Homoktövis Általános Iskola | Budapest IV. Hrubi Dávid | Kovács Balázs Tóth Dániel Vizi Bence 77 pont | 46. hely | Chanel girls | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Balogh Gyöngyvér | Bereczki Andrea Halász Hajnalka Seres Bianka 76 pont | 47. hely | Tuti négyes | Homoktövis Általános Iskola | Budapest IV. Merkel Vanda | Lokody Laura Ludvig Dorottya Simon Helga 76 pont | 48. hely | Hippi Bárányok | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Pór Vanda | Orosz Zsófia Mojzer Renáta Fogarassy Fanni 75 pont | 49. hely | Kont-úrok | Homoktövis Általános Iskola | Budapest IV. Nagy Dávid | Nagy Péter Pánczél Gergő Zámbó Ákos 75 pont | 50. hely | nyelvtanoncok | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Balázs Nikolett | Horváth Réka Friedbauer Ádám Sztrascsuk Fanni 72 pont | 51. hely | Békás pizza | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Wittmann Nóra | Surányi Réka Ruttner Kata Bella Dóra 72 pont | 52. hely | Bolyai Bajnokok | Erzsébet Utcai Általános Iskola | Budapest IV. Jankovics Márk | Pap-Stefáni Dániel Szatmári Péter Virág Virág 70 pont | 53. hely | Doktor Szöszi | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Liedloff Diána | Kiss Emese Gyovai Eszter Bornemisza Lídia 68 pont | 54. hely | Négyek Társasága | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Pénzes Máté | Márton Zoltán Muhari Gábor Kimák Dominik 66 pont | 55. hely | Sasszemek | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Fülöp Ádám | Kövi Márk Kubik Nikolett Reményi Vivien 65 pont | 56. hely | No comment | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. András Szabolcs | Bitskei Borbála Karácson Enikő Kovács Richárd 64 pont | 57. hely | Bombázók | Homoktövis Általános Iskola | Budapest IV. Prágai Dóra | Szabó Dorottya Török Zsófia Török Vanessza 58 pont | 58. hely | Nyelvelők | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Bárdos Adél | Bertalan Hanna Neirabi Emese Szakállas Brúnó 55 pont | 59. hely | Vegyes négyes | Homoktövis Általános Iskola | Budapest IV. Győrfy Mercédesz | Nagy Petra Koch Bernadett Dömény Gábor 51 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős A kőszívű kőszobor lányai | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Balázs Natália | Magyar Nóra Szabó Luca Vályogos Anna 128 pont | 2. hely | döntős Leonardo | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Csanády Lili | Pálya Dóra Tímár Lili Szebik Borbála 118 pont | 3. hely | Antarktiszi Puputevék | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Adorjáni Bence | Gyöngyösi Natabara Hafid Marco Hőnich Artúr 117 pont | 4. hely | Tomi és a lányok | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Fónagy Eszter | Juhász Zsófia Lellei Luca Vajda Tamás 116 pont | 5. hely | ACDC | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Fölsz Hanna | Ferenczi Luca Piovano Laura Diczházi rita 116 pont | 6. hely | Részleges Túrórudik | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Bicsák Melinda | Károlyházi Orsolya Keszthelyi Szilvia Tankó Réka 114 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Gumimacik | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Héder Lídia | Katona Zsófia Szepes Krisztina Várterész Réka 113 pont | 8. hely | 35-ös kisáruház | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Bodroghy Kristóf | Horváth János András Kovács Dávid Péter Kőrösi Afrodité Jázmin 110 pont | 9. hely | Freddie | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXII. Fazekas Pálma | Márk Imola Kern Dóra Zekov Szófia 106 pont | 10. hely | Converse | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Bertalan Balázs | Pelva Csenge Tóth Izabella Tőbke Bence 105 pont | 11. hely | Nyelvinátor | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Besztercey Soma | Graff Tamás Szűcs Ádám Udvarvölgyi András 105 pont | 12. hely | Mi? Mi! | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXII. Sajó Daniella | Kállai Katalin Vida Dominika Bózsing Bence Hunor 104 pont | 13. hely | Peti és a lányok | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Fábián Péter | Hamitova Regina Juhász Virág Kasznár Emese 103 pont | 14. hely | Habzselé | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Erdős Anita | Horváth Hanga Mész Boglárka Sugár Zsófia 101 pont | 15. hely | Dolce Vita | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Németh Dorotka | Kovács Eszter Torma Blanka Pálfi Lenke 101 pont | 16. hely | Notavis | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Bazsó Sándor | Gaják Viktor Kéri Noémi Péter Tamás 101 pont | 17. hely | Lufi vagyok, kipukkadok! | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Bundula Sára | Hamp Mila Gerőcz Emőke Svejda Anna 100 pont | 18. hely | Raga | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Kálmán Gergely | Könyves Tóth András Pham Nam Phong Szűts Attila 100 pont | 19. hely | Cellux | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Nguyen Mai | Kapsa Fanni Veér Sára Zimonyi Luca 99 pont | 20. hely | Fehér Galamb | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Csatai Lilla | Deák Boglárka Khuc Huong Ly Simon Sarolta 99 pont | 21. hely | Partyarcok | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Halmos Ágnes | Klement-Kottász Petra Nyéki Szilvia Ónodi Dóra 98 pont | 22. hely | Smiley | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Emesz Csipke | Gyöngyösi Laura Pataki Noémi Rapszky Gabriella 97 pont | 23. hely | Girls Forever | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Borhegyi Veronika | Doba Henrietta Jáger Klaudia Shan He Rita 96 pont | 24. hely | Homo Grammaticus | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Bui Phuong Thao | Kálóczi Klaudia Szabados Nikolett 96 pont | 25. hely | Kérek? | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Bálint Zsolt | Garaba Flórián Suparmadi Márk Szabó Sándor 96 pont | 26. hely | Anonymus | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Kassai Mirtill | Csobánczy Tekla Bernát Borbála Galicza Dorina 95 pont | 27. hely | Lena | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Jakab Anikó | Kis Nikoletta Pápay Luca Zimmermann Eliza Hanna 95 pont | 28. hely | Surfin Bird | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Rigó Barnabás | Szűcs Mátyás Varjú Dániel - 94 pont | 29. hely | Milo | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Gáspár Zsófia | Marossy Hanna Liptai Gábor Ha Anh Vu 94 pont | 30. hely | Majom | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXII. Rácz Botond | Kiss Márton Elek Ádám Németh Balázs 93 pont | 31. hely | Bindesek | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Balázs Dávid | Nagy Kristóf Székely Zsolt Vekszler Jakab 91 pont | 32. hely | Cikk-cakk | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Balázs Laura | Jánosi Dóra Juhász Johanna Nedalka Ágnes 88 pont | 33. hely | Szmájli :D:)xD:Px)d=)=D | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Nguyen Phuong Thao | Tran Chinh Phuong Varga Tímea Vincze Beatrix 87 pont | 34. hely | Négyesben | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Molnár Milán | Sós Dániel Luu Hoang Kim Ngan Buttkai Fruzsina 87 pont | 35. hely | Süti | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXII. Kelemen Rita | Gizaw Hanna Józsa Eszter Szalai Anna 83 pont | 36. hely | Bmrm | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Bálint Áron | Menyhárt Márton - Mészáros Balázs 83 pont | 37. hely | Babi Néni | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXII. Petrovits Péter | Zupkó Bálint Czibulya Bence Gioris Thomas 82 pont | 38. hely | Csakazértis! | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Angler Marcell | Balogh Botond Molnár Bálint Németh Márton 82 pont | 39. hely | Akhezdet Phiai | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Dobos Martin | Erdős Gergely Németh András Portik-Szabó Áron 80 pont | 39. hely | Kareszok | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Horváth Márton | Grósz Vendel Katona Barnabás Nagy Károly 80 pont | 41. hely | Túrórudi | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Magyar Laura | Parrag Zsófia Pálya Tímea Schödl Nóra 78 pont | 42. hely | Fegyencváros | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Bede Ábel | Paszternák András Rákos Rebeka Staudt Réka 77 pont | 43. hely | Aranyér(M) | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Borsányi Gergő | Frits Barna Karácsonyi Zsolt Komáromi András 76 pont | 44. hely | Sárkánykígyó | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Lakatos Márk | Mecs Károly Nagy Zalán Xu Wang Dániel 75 pont | 45. hely | Nyelvöltők | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Balla József | Molnár Gergely Sebestyén István Seres Dániel 74 pont | 46. hely | Madár az ász | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Fazekas Gergő | Ivacs Vince Keszthelyi Ágoston 67 pont | 47. hely | Girls on the Peak | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Brodszki Eszter | Vida Lívia Papp Zsófia Rozsnyik Maja 61 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Nyelvtörők | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Juhai Bence | Kelemen Dorka Szilvia Tordai Kitti Vincze-Bandi Eszter 132 pont | 2. hely | Nyelves fótisok | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Hirmann Blanka | Kovács Júlia Vadnai Viktor Varga Miklós 128 pont | 3. hely | Háttal nem kezdünk mondatot! | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Dénes Domonkos | Szabó Nikolett Szépkúti Bence 124 pont | 4. hely | Pocok | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Fejes Zsófia | Fris Dorottya Komáromi Lili Poncsák Bianka 123 pont | 5. hely | Traubisoda | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Pentz Nikolett | Margariti Lambrini Kocsi János Miller Dávid 120 pont | 6. hely | Prezi és angyalai | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Aranyi Adrienn | Kupai Nikolett Naszádi Nikolett Prezenszki Márk 119 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | K.E.D.V. | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Hajdu Dániel | Laborczfalvi Virág Szobonya Katalin Varga Eszter 118 pont | 8. hely | Csigabiga visszatér | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda | Budapest XIX. Olasz Veronika | Nagy Julianna Sápi Nikoletta Seltsam Klára 117 pont | 9. hely | TBDG | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Gecse Dorottya | Stampfel Tímea Szlavicsek Genovéva Weisz Boglárka 116 pont | 10. hely | Szomjas inasok | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Morillo Michelle | Hámori Szilvia Mazán Enikő Nguyen Lien 114 pont | 11. hely | Rózsaszín pingvinek | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Nagy Bianka | Tamás Klaudia Simon Alexandra 114 pont | 12. hely | Sárga pingvinek | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Albert Lilla | Horváth Dominika Horváth Nikolett Andrea Laczkó Fruzsina 114 pont | 13. hely | Arany csapat | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Jagiello János | Kocsis Ádám Varga Domonkos Vígh András 114 pont | 14. hely | Elixír | Darus Utcai Általános és Magyar-Német Két Tannyelvű Iskola | Budapest XVIII. Babustyák Dóra | Bányai Evelin Kardos Boglárka Pátkay Bence 113 pont | 15. hely | Buborékok | Bajza József Általános Iskola | Budapest IV. Bíró Márton | Bogdán Luca Kohod Zsófia Nyikes Ádám 113 pont | 16. hely | Teknőc | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Fehérváry Zoltán Máté | Halassy László Hutton-Mills Christopher René Solti Dorottya 112 pont | 17. hely | Kakukkok | Kandó Téri Általános Iskola | Budapest XVIII. Thén Szonja | Bakos Dóra Wachal Petra Valkusz Milán 111 pont | 18. hely | Ferrari | Pécsi Sebestyén Általános és Zenetagozatos Iskola | Budapest IV. Gál-Tamási Anna | Horváth Mátyás Szajkó István Thieu Quang Márk 110 pont | 19. hely | Szigetis csajszik | Szigeti József Utcai Általános Iskola | Budapest IV. Kiss Barbara | Kovács Regina Lapu Anna Pituk Jennifer 110 pont | 20. hely | Mozaik | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Páll Gerda | Nagy Petra Forrai Regina Bajor Marcell 108 pont | 21. hely | Négy légy | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Velazquez Aitana | Golecász Jorgosz Herczeg Miklós Nyisztor Flóra 107 pont | 22. hely | Koczogók | Angol Tagozatos Általános Iskola | Budapest IV. Horváth Bianka | Farkas Nikolett Koczó Roland Varga Marcell 106 pont | 23. hely | Sajtok | I.Sz. Etalonsport Általános és Sportiskola | Budapest XVIII. - | Kucsik Enikő Nagy Gábor Tarján Mercédesz 106 pont | 24. hely | Kék pingvinek | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Budapest XIV. Torzsai Dávid | Bánátfy Beatrix Szemes Márton Laczkó Patrícia Fanni 105 pont | 25. hely | TengerÉsz | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Finta Fabrizió | Listár Szabolcs Simon Tamás Szabó Emese 103 pont | 26. hely | Négyek társasága | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Gulyás Levente | Kovács Enikő Mezei Csenge Veres Balázs 103 pont | 27. hely | Vörösingesek | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XIV. Bene Viktória | Stark Anna Stark Dóra Zsombor Zita 101 pont | 28. hely | Allegória | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Bakos Bence | Kreisz Kata Márkus Melinda Szeredi Klaudia 101 pont | 29. hely | Nyugat | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Benedek Luca | Fridli Daniella Katona Márk Lukács Emese 100 pont | 30. hely | Lázár-o-sokk | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Egri Kitti | Kormos Panni Ősz Szabó Dóra Schneller Eszter 100 pont | 31. hely | lányok4 | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XIII. - | Halász Nikolett Téglás Anna Tomon Melinda 99 pont | 32. hely | Amnézia | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Budapest XVI. Antal Klaudia | Papp Sára Székely Boglárka Székely Ivett 98 pont | 33. hely | Ákos angyalai | I.Sz. Etalonsport Általános és Sportiskola | Budapest XVIII. Fülöp Franciska | Uhrin Eszter Ürögi Ákos Veze Barbara 97 pont | 34. hely | Copfosok | Móra Ferenc Általános Iskola | Budapest XVI. Hartyánszky Annamária | Hauser Dóra Kertész Norbert Tóth Dominika Panna 96 pont | 35. hely | 4xszép | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Budapest XV. Kolonics Klaudia | Konecsni Luca Kovács Alexandra Tomaji Ingrid 96 pont | 36. hely | A nyelv királynői | Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola | Budapest IV. Diószegi Dorottya | Kristóf Petra Ruff Bettina Simkó Virág 94 pont | 37. hely | Hács | Kandó Téri Általános Iskola | Budapest XVIII. Házi Csaba | Kemencei Hanga Mayer Áron 94 pont | 38. hely | Pilvax gyermekei | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Horvát Zsolt | Jung Eszter Sokvári Sára Tomcsenkó Tamás 93 pont | 39. hely | Arany ezüstjei | Pécsi Sebestyén Általános és Zenetagozatos Iskola | Budapest IV. Molnár Ákos | Molnár Enikő Sebők Balázs Sas Dalma 93 pont | 40. hely | Öregdiákok | Homoktövis Általános Iskola | Budapest IV. Ökrös Eszter | Pintér Balázs Tóth Anna 91 pont | 41. hely | Csupa csajok | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Algayer Alexandra | Saleh Leila Szirmai Sára Tóth Antónia 88 pont | 42. hely | Nyelvcsaládok | Julianna Református Általános Iskola | Budapest VII. Bottlik Emese | Pataki Eszter Nagy Zsombor Kiss Dániel 88 pont | 43. hely | Trilógia meg egy | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Ézsiás Dóra | Görög Boglárka Sipos Kinga Szabados Adrienn 86 pont | 44. hely | Küszöbmajmok | Pécsi Sebestyén Általános és Zenetagozatos Iskola | Budapest IV. Jóna Sándor Juriga Máté Bence Szabó Bence 86 pont | 45. hely | Eee | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda | Budapest XIX. Beregi Ábel | Kövér Bálint Nagy Norbert Tóth Gergő 85 pont | 46. hely | A nagy Trió | Kandó Téri Általános Iskola | Budapest XVIII. Ernszt Viktor | Ilcsik Balázs Bolgár Balázs 85 pont | 47. hely | Kolping | Kolping Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XIII. Dely Dániel | Anda Bence Pogány Márton Konrád Herman 83 pont | 48. hely | Paródia | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Budapest XVI. Horváth Márton | Katona Márton Szücs Barna 82 pont | 49. hely | Tollforgatók | Julianna Református Általános Iskola | Budapest VII. Kovács Réka | Kun Dorottya Pogáts Péter Sárközi Kristóf 82 pont | 50. hely | fiúk1 | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Budapest XIII. Halász Márton | Nagy Csongor Németh Viktor Póczos Ádám 81 pont | 51. hely | A nyelvtan királyai | I.Sz. Etalonsport Általános és Sportiskola | Budapest XVIII. Biró Viktor | Juhász Nikolett Plank Lilla Slam Patrik 78 pont | 52. hely | Kamikáze nyuszik | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Boda Bence | Halácsy Gergely Kazareczky Martin László Bence 77 pont | 53. hely | Pattogó almák | Szűcs Sándor Általános Iskola | Budapest IV. Köllő Roland | Petróczi Réka Szabó Gábor Tóth Alexia 74 pont | 54. hely | Punk | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Barabási Richárd | Cziráki Balázs Kövér Sándor Szeszták Soma 72 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős No name | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Könyves Tóth Réka | Hoyle Anna Szappanos Vera Varga Eszter 140 pont | 2. hely | döntős Armageddon | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Ambrus Eszter | Balogh Olga Csánki Zsófia Ujvári Júlia 138 pont | 3. hely | döntős Hejesirás kájjefté | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Bartók Petra | Lichnovszky Zsófia Szilvási Csenge Vu Lien Viola 137 pont | 4. hely | döntős Manókák | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Antal Zsófia | Gönczi Hajnalka Németh Ádám Repkényi Dorottya 133 pont | 5. hely | döntős Műzlisz | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Darabos Alexandra | Iványi Mirjam Moldován Zita Oláh Luca 132 pont | 6. hely | PontPontPont | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Kiss Lili | Róka Luca Török Luca Varga Bianka 131 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Négy fazék gulyás | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Kocsi Ádám | Borosi Balázs Kőrösi Péter Várkonyi Ádám 129 pont | 8. hely | Venyigeszú | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Bányai Gábor | Huszár Sebestyén Kiss-Illés Gergely Szabó Bernát 127 pont | 9. hely | Partyarcok | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Hartvig Áron | Kovács András Nguyen Ba Dat Sticza Gergő 124 pont | 10. hely | Szőkék+B | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Kozma F. Hana | Rátkai Zsófia Vanderer Edina Weisz Szilvia 123 pont | 11. hely | Nem jó | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Mihályi Zsolt | Pótsa Tamás Rábay Kristóf Tran Hai Dang 120 pont | 12. hely | Delfin | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Hiripi Réka | Szabó Barbara Szabó Panna Tóth Sára Rebeka 119 pont | 13. hely | Szezám utca | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Kertész Tímea | Kondorosi Nikolett Suszter Vanda Zubor Lucia 116 pont | 14. hely | Sakk-kör | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Girke Benedikt | Kiss Kristóf Olar Alex Seres Marcell 116 pont | 15. hely | Bombacsapat | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Havrilla József | Miavecz Tünde Román Gyula Zsár Viktória 115 pont | 16. hely | Matekzsenik | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Surély Mátyás | Ruzsbánszky Nándor Török Sebestyén 115 pont | 17. hely | Bodriék | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Herényi Bence | Jókay Miklós Vági Levente Varga Simon 115 pont | 18. hely | A Gyűrű szövetsége | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Halász Péter | Mong Balázs Moszkovits Péter Rajkó Gergő 114 pont | 19. hely | Mars | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Bessenyey Borbála | Bakos Gergő Ábrahám Domonkos Szabó Eszter 114 pont | 20. hely | Lexikon | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Böcker Luca Réka | Karajos Tibor Káté Eszter Vajda Réka 113 pont | 21. hely | Négyes trió | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Hajdu Gergely | Szabó Katalin Varga Eszter Végh Veronika 112 pont | 22. hely | Rántotthusa 576 | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Bobek Dániel | Havasi Balázs Szlávik Márton Ungi Balázs 108 pont | 23. hely | Két férfi, egy nő és még egy férfi | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Bereczki Bence | Mohás András Tripolszky Bálint Villányi Barnabás 108 pont | 24. hely | Tajti és a mókusok | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Furák Ádám | Gergely Tamás Nguyen Nam Tuan Tajti Balázs 108 pont | 25. hely | Nagyfiúk | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Hajdu Renáta | Ungár Rebeka Meisel Ádám Szöllős Tamás 107 pont | 26. hely | Bolt | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Czermann Tamás | Molnár Benedek Szép András Tárkányi Lőrinc 107 pont | 27. hely | "A Máté a mi csapatunkban van" csapat | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Lázár Dániel | Nagy Tibor Szűcs Balázs Windisch Máté 106 pont | 27. hely | Naezjó | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Kiss Nikolett | Molnár Vivien Sváb Tímea Zdravics Ágnes 106 pont | 29. hely | No women, no cry! | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Ali Gergely | Le Duy Thanh Fekete Gergő Szabó Ádám 106 pont | 30. hely | Vörös rózsák | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Ballai Viola | Domokos Eszter Farkas Margit Seben LAura 104 pont | 31. hely | Hehe | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Lippai Lilla | Miavecz Balázs Nagy Márton Ádám Szekér Dániel 104 pont | 32. hely | Falevél | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Csorba Borbála | Farkas Dorottya Kelényi Bernadett Upor Veronika 104 pont | 33. hely | Pink Panthers | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Kas Tünde | Horváth Rozália Soós Eszter Varga Hédi 103 pont | 34. hely | Bombák | Babits Mihály Gimnázium | Budapest IV. Lakatos Ágnes | Mike Dániel Szőke Márton Schwirg Alexa 103 pont | 35. hely | Csupafiú | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Horváth Dániel | Karádi Ákos Lajtos Lénárd Rendek Gergő 103 pont | 35. hely | Semmi Baj | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Gál Marcell | Imre Lukács Le Hoang Anh Soós Kende Máté 103 pont | 37. hely | Berezsó | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Dóka Zsófia | Ottlik Emese Tóth Renáta Zicsi-Liess Blanka 101 pont | 38. hely | Pudingízűtuttifruttik | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Holczer Viktor | Horváth Bátor Kalmár Balázs Tasi Zoltán 100 pont | 39. hely | Amőba | Szent István Gimnázium | Budapest XIV. Havjár Bogdán | Maizl Noémi Net Viki Subert Bálint 96 pont | 40. hely | Négyek | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Juhász Zsófia | Koppány Barbara Molnár Szabina Szabó Viola 94 pont | 41. hely | "A GOBLIn" R | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Budapest XIV. Balázs Dénes Róbert | Ecseki András Hajnal Benjámin Tamás Gergely 92 pont | 42. hely | Csillagom | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Fónyad Roland | Janzer Bálint Kővári Dániel Maafi Dávid 84 pont | 43. hely | Csokipuding | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Farkas Dániel | Madarász Tamás Minkó Dávid Takács Dávid 83 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Budapest IV. | Angol Tagozatos Általános Iskola | Bakos Menyhértné | Budapest IV. | Angol Tagozatos Általános Iskola | Horváthné Kelemen Mária | Budapest IV. | Angol Tagozatos Általános Iskola | Kőművesné Nemesi Veronika | Budapest IV. | Angol Tagozatos Általános Iskola | Oláh Szilvia | Budapest IV. | Angol Tagozatos Általános Iskola | Pappné Kormos Judit | Budapest IV. | Bajza József Általános Iskola | Pokorny Péterné | Budapest IV. | Bajza József Általános Iskola | Prónikné Aspermayer Gabriella | Budapest IV. | Szűcs Sándor Általános Iskola | Gerencsérné Oláh Marianna | Budapest IV. | Szűcs Sándor Általános Iskola | Némethné Szász Ildikó | Budapest V. | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Tóth Katalin | Budapest V. | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | dr. Czéh Zoltán | Budapest V. | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Szabolcsi János | Budapest V. | Veres Pálné Gimnázium | Korda Eszter | Budapest VI. | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Brenner Katalin | Budapest VI. | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Rendek Zsuzsanna | Budapest VII. | Julianna Református Általános Iskola | Dévai-Józsáné Furuglyás Márta | Budapest VIII. | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Dr. Oláh Tibor | Budapest VIII. | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Studinger Józsefné | Budapest VIII. | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Takács Márta | Budapest XIV. | Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola | Désiné Aradi Edit | Budapest XIV. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Fenyő D. György | Budapest XIV. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola | Törzsök Édua | Budapest XIV. | Szent István Gimnázium | Borosné Jakab Edit | Budapest XIV. | Szent István Gimnázium | Kovács Ilona | Budapest XIV. | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Dr. Szabados Lászlóné | Budapest XIV. | Városligeti Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola | Soós Tünde | Budapest XIX. | Kós Károly Általános Iskola | Horváth Gyöngyi | Budapest XV. | Kossuth Nevelési-Oktatási Központ | Hudákné Bihari Katalin | Budapest XVI. | Batthyány Ilona Általános Iskola | Papp Ágnes | Budapest XVI. | Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola | Bírta Réka | Budapest XVI. | Sashalmi Tanoda Általános Iskola | Dr. Andrejkovicsné Virágh Mária | Budapest XVIII. | Brassó Utcai Általános Iskola | Tolnai Éva | Budapest XVIII. | I.Sz. Etalonsport Általános és Sportiskola | T. Kohári Erzsébet | Budapest XVIII. | Vajk-sziget Általános Iskola | Kovács Márta | Budapest XVIII. | Vajk-sziget Általános Iskola | Siránné Kiss Mária | Budapest XX. | Lázár Vilmos Általános Iskola | Balla Edit | Budapest XXI. | Jedlik Ányos Gimnázium | Dr. Bonhardtné Hoffmann Ildikó | Budapest XXI. | Jedlik Ányos Gimnázium | Horváth Zsuzsanna | Budapest XXI. | Katona József Általános Iskola | Varjasné Kosik Rózsa | Budapest XXI. | Kék Általános Iskola | Hamm Ágnes | |