Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Töri-tekik | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Balogh Dominika | Börcsök Polli Madránszki bence Pintér Anna 114 pont | 2. hely | Négylevelű lóhere | Koszta József Általános Iskola | Szentes Halász Loránd | Kovács Viktória Molnár Gabriella Sarkadi Petra 105 pont | 3. hely | Észforgatók | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Biliczki Gréta | Fehér Anna Fehér Eszter Pászti Lilla 99 pont | 4. hely | Négy testőr | Koszta József Általános Iskola | Szentes Molnár Emese | Szilágyi Anna Urbancsok Evelin 98 pont | 5. hely | Nyelvtudósok | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Bekő Katinka | Gaál Petra Gyenge Blanka Murár Bettina 94 pont | 6. hely | Rejtvényfejtők | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Bozóki Enikő | Gyimesi Eszter Juhász Kata Kovács Anna 94 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Mese-sztárok | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Dénes Dominika | Galgóczki Zoltán Hacker Zsófi Kúsz Odett 93 pont | 8. hely | Magyarmanók | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Károlyi Laura | Pásztor Gergő Petróczy Dzsenifer Tilimpás Laura 92 pont | 9. hely | Fantasztikus négyes | Koszta József Általános Iskola | Szentes Boros Panna | Pádár Kristóf Stráma Klaudia Vass Katalin 91 pont | 10. hely | "MER - ÉSZ" | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Danka Petra | Nyíri Anna Eszter Oltyán Kristóf Trombitás Lili 90 pont | 11. hely | Vuk | Varga Domokos Általános Művelődési Központ | Kunszentmiklós Döményi Molli | Horváth Keve Kuklis Anna Warga Luca 88 pont | 12. hely | Okos négyes | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Bakacsi Tamara | Kátai Kamilla Nagy-György Zoltán Sipos Márk 87 pont | 13. hely | A négy Lotti | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Bóta Annabella | Csikós Martina Nagy Noémi Kamilla Sugár Karola Tícia 87 pont | 14. hely | Nyelvészek | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Gerő Benedek | Kozák Zsombor Szász Attila Tóth Rajmond 86 pont | 15. hely | Nyelvtan - ászok | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Baranyi Brúnó | Csenki Csongor Egervölgyi Tamás Keresztes Zsombor 83 pont | 16. hely | Olvasókör | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Dobsa Kolett | Kádár Lili Szalai Rebeka Varga Lili 80 pont | 17. hely | Könyvmolyok | Algyői Általános Iskola | Algyő Bukor Anna | Hermán Ariella Gyömbér Mihály Gyurcsik Andrea 80 pont | 18. hely | Ki van a dióhéjban? | Varga Domokos Általános Művelődési Központ | Kunszentmiklós Bensinger Boglárka | Seres Nikolett Sebestyén Stella Wulz Réka 78 pont | 19. hely | Rímkirályok | Szentkirályi Általános Iskola, Zeneiskola és Közkönyvtár | Szentkirály Rada Dániel | Bódog Patrícia Váróczi Anna 78 pont | 20. hely | "Szóra - forgó" | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Horváth Jázmin | Horváth Zsófia Steigler Ádám László Taskovics Alina 77 pont | 21. hely | Dókriszlemá | SzKTT Közoktatási Intézménye Weöres Sándor Iskola | Szeged Bálint Krisztián | Bátori Máté Márk Kis Dóra Klaudia Varga Levente 71 pont | 22. hely | Tigrisek | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Baranyi Lili | Papp Kincső Czirkos Vince Kiss Péter 61 pont | 23. hely | Én, te, mi... | Varga Domokos Általános Művelődési Központ | Kunszentmiklós Hingyi Barbara | Jóri Szeverin Márk Simon Viktória Tabajdi Dávid 59 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Sólyom 2000 | Jerney János Általános Iskola | Szeged Bindics Boldizsár | Bozsák Bese Oroszi Levente Simon Zsófia 120 pont | 2. hely | Szótekergők | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Bali Zsombor | Bodor Bálint Durmics Miksa Rapi Milán 117 pont | 3. hely | Nyelvelők | Koszta József Általános Iskola | Szentes Andrikó Anett | Czuczi Anna Szabó Fiametta Tóth Fanni 112 pont | 4. hely | Szupermagyar | Jerney János Általános Iskola | Szeged Julinek István | Kővágó Dávid Mravik Fanni Zádori Zsófia 111 pont | 5. hely | Szóvámpírok | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Bárdos Gréta | Giba Ádám Pólya Anna Tóth Viktória 109 pont | 6. hely | Kenguruk | Koszta József Általános Iskola | Szentes Berki Endre | Bozóki Petra Szalánczi Eszter Török Dorotea 105 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | TuTi (Tudós Tinik) | Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskolája | Szeged Scherer Lili | Scherer Richárd Mihala Tibor Gulyás Réka 105 pont | 8. hely | Aranydiók | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Bánsági Panna | Bimbó Johanna Ignácz Emese Kovács Marcell 105 pont | 9. hely | Tudorkák | ÁMK Gregus Máté Általános Iskola | Székkutas Maczali Boglárka | Mészáros Zoltán Tóth Aranka Tóth Katalin 104 pont | 10. hely | Agyasok | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Kovács Panna | Kökény János Szarvas Zsombor Vida Eszter 100 pont | 11. hely | Rózsalánc | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Bertus Tamara | Kun-Szabó Regina Lustyik Máté Ráfi Anna Réka 100 pont | 12. hely | AGYVIHAR | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Jacsó Szabina | Budincsevics Boglárka Faddi Stella Kovács Márkó 94 pont | 13. hely | Nyelvészek | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Benczúr Bernadett | Szamosi Blanka Haag Boglárka Baranyi Abigél 93 pont | 14. hely | Maros | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Csorba Gitta | Fritsch Zsófia Hajdu Emese Kelemen Zita 92 pont | 15. hely | Négyfejű sárkány | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Barta Boglárka | Dénes Dorka Kajári Ádám Vizi Viktória 91 pont | 16. hely | Szófűzők | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Böszörményi Ákos János | Bozó Bianka Kovács Adél Katona Kiss Zalán 90 pont | 17. hely | Zümik | Koszta József Általános Iskola | Szentes Antal Viktória | Darabos Dominika Sallai Fanni Rozmis Edina 88 pont | 18. hely | (Sz)társak | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Marshall Tamás | Marsi Tamás Pipis Panna Suba Evelin 86 pont | 19. hely | Táltosok | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Kökény Petra | Orosz Zsófia Pálinkás Tibor Virág Milán 83 pont | 20. hely | ÉSZLÉNYEK | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Tóth Lili | Zseni Klaudia László Máté Szalai Ádám 82 pont | 21. hely | Szókirályok | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Borsos Tamás | Földházi Tamás Hajagos Henrik Igaz Bátor 82 pont | 22. hely | Agykerekek | Algyői Általános Iskola | Algyő Horváth Laura | Kucsera Edina Molnár Gergő Szekeres Laura 80 pont | 23. hely | Könyvmanók | Koszta József Általános Iskola | Szentes Csepcsényi Szimonetta | Pusztai Ágota Kondor Kristóf Bíró Bence 79 pont | 24. hely | Réti Sasok | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intéymény | Kerekegyháza Beszteri Emese | Deli Tamás Márton Nikolett Seres Ákos 77 pont | 25. hely | MIKKAMAKKÁK | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intéymény | Kerekegyháza Bognár Nóra | Berente Beatrix Peczelák Kata Szabó Ágnes 71 pont | 26. hely | Nyelvtőrök | Kunfehértói Általános Iskola és Napközi Otthon | Kunfehértó Babenyecz Vivien | Kozák Nikolett Radvánszki Júlia 67 pont | 27. hely | Szupermanók | Jerney János Általános Iskola | Szeged Alpár Blanka | Benarik Nikoletta Nagy Darinka Ujvári Bernadett 57 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Magyar Manók | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Börcsök Blanka | Hajrán Amanda Kovács Bálint Szűcs Eszter Noémi 113 pont | 1. hely | döntős Vademecum | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Polacsek Zsuzsanna | Szedresi Luca Zeller Doroti Zsigó Fanni 113 pont | 3. hely | Nyelvi négyes | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Bajáki Péter | Meskó Kata Morvai Balázs Sztanojev Péter 112 pont | 4. hely | Elit fiúk | Koszta József Általános Iskola | Szentes Sántha Balázs | Vajda Imre Boros Gábor Dallos-Szilágyi Dániel 111 pont | 4. hely | János vitéznői | Szentkirályi Általános Iskola, Zeneiskola és Közkönyvtár | Szentkirály Kókai-Szabó Anna | Kokovai Nikolett Steklács János Pocsai Eszter 111 pont | 6. hely | Kamilla | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Gombos Réka | Munding Kamilla Nagy Virág Szabó Kata Klára 110 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Kukutyin | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Farkas Eszter | Frankó Tamás Fürtön Bence Németh Kira 109 pont | 8. hely | RÍMES NÉGYES | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Endre Klaudia | Fodor Kata Horváth Lilla Paczolay Nóra 106 pont | 9. hely | KEREKI HUNCUTKÁK | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intéymény | Kerekegyháza Fromwald Emese | Istrate Ramón Nagy Mariann Péter Enikő 105 pont | 10. hely | NyelvÉSZek | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Badó András | Dobsa Dorina Molnár Bettina Rudisch Boglárka 104 pont | 10. hely | Nyelvtörők | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Csáky Janka | Hévízi Virág Kovács Arnold Leon Molnár Petra 104 pont | 12. hely | Ákom-Bákom | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Lehoczki Áron | Deczki Fruzsina Csaplár Constance Tarjányi Anna 103 pont | 12. hely | Kómákok | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Arató Soma | Forrai Áron Pénzes Bálint Péczely Zsombor 103 pont | 14. hely | Four girls | Koszta József Általános Iskola | Szentes Dobos Dóra | Kanyó Virág Ugrai Kata Chappon Bernadett 101 pont | 15. hely | Nem vagyunk bolondok | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Kara Zsuzsanna | Kurucz Nóra Nagy Laura Somlai Blanka 101 pont | 16. hely | Piros cipőfűzők | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Árva Ádám | Bakó Ferenc Gerber Christoph Török Ábel 100 pont | 17. hely | Kvartett | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Almási Lili | Barta Fruzsina Anikó Mamuzsics Gergő Bence Strung Laura 99 pont | 18. hely | Kettő+kettő | Deák Ferenc Általános Iskola | Szentes Bujdosó Krisztián | Gyulay Noémi Olasz Hanna Varga Roland 99 pont | 19. hely | Villámgepárdok | Constantinum Intézmény | Kiskunfélegyháza Csanda Alícia | Jaksa Rita Könyves Mirjam Nemes Petra 98 pont | 20. hely | Könyvmoly manók | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Gergely Veronika Dorka | Kárász Hanna Sirkó-Vollmer András Szabó Patrik 97 pont | 21. hely | Habos kávé | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Borbély Alíz | Fehér Bianka Tóth Barna 96 pont | 22. hely | Áramütöttek | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Sasvári Péter | Domokos Márton Kertai András K. Kis Zsombor 95 pont | 23. hely | Emese | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Dóka Hanna | Irházi Emese Juhász Virág Schiszler Zsanett 94 pont | 24. hely | MARCI MEG A SZTÁROK | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Laskovics Marcell | Gusztos Enid Szécsényi Enikő Eszter Tihanyi Kata 92 pont | 25. hely | Skacok | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bugya Dávid | Gere Detre Nagy Dávid Papp Dorián 91 pont | 26. hely | Cool girls | Koszta József Általános Iskola | Szentes Szabó Judit | Köves Gréta Fekete Nagy Tamara Batik Niké 90 pont | 27. hely | Tavirózsa | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Labancz Lili | Major Kitti Szabó Anna Szabó Réka 89 pont | 28. hely | Betűvadászok | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Horváth Villő | Horváth Deziré Patai Polla Hédi Zrinyi Kata 83 pont | 29. hely | Okos fiúk | Koszta József Általános Iskola | Szentes Czakó Kálmán | Hegedűs Gyula Kecskeméti Márk Marcsó Kristóf 83 pont | 30. hely | Szupernégyes | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Bocsik Bogdán | Volford Anita Ludányi Lilla Molnár Laura 81 pont | 31. hely | NAGY SEMMI | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Dömötör Dávid | Lukács Martin Jókhel Patrik Sikari Dániel 79 pont | 32. hely | Gézengúzok | Általános Iskola és Könyvtár | Akasztó Barna Szintia | Fekete Dániel Tóth Marcell Túrú Dániel 79 pont | 33. hely | Minden lében négy kanál | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Hakk Bence Béla | Marton Imre Dávid Mihócza Bendegúz Molnár Márton 78 pont | 34. hely | Ötödik Ászok | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Gera László | Kovács Martin Makó Tamás Tóth Ádám Zsolt 76 pont | 35. hely | Magyar vándorok | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Dobos István | Fertig Attila Józsa Csongor Kárpáti Kristóf 76 pont | 35. hely | Partiarcok | Általános Iskola és Könyvtár | Akasztó Baltás Krisztofer | Beszedics Beatrix Horváth Vivien Ujvári Patrik Balázs 76 pont | 37. hely | Csajok | Koszta József Általános Iskola | Szentes Demeter Ágnes | Kozák Boglárka Rácz noémi Vidovics Vanessza 75 pont | 38. hely | Felidi | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Ditzendy Péter | Fekete Zsófi Lipótzy Anna - 74 pont | 39. hely | Éveszsábog | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Győri Boglárka | Kollár Sára Kulmán Eszter Szőke Tóth Éva 73 pont | 39. hely | Zsombigirls | Zsombó-Csólyospálos Kós Károly | Zsombó Harcsa-Pintér Noémi | Kapás Nóra Szilágyi Balázs Takács Adrienne 73 pont | 41. hely | SZUPER NÉGYES | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Csapi Piroska | Földi Cintia Mészáros Dorottya Petrecz Laura 72 pont | 42. hely | Könyvmolyok | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Karnok Marcell | Berezvai Patrik Hortobágyi Zalán Gyenizse Kristóf 56 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Szóban forgó | Koszta József Általános Iskola | Szentes Makai Lajos | Makai Edit Elefánti Emma Nagy Odett 139 pont | 2. hely | Bolyai klónjai | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Deák Léna | Bondor Blanka Szabó Barnabás Magyar-Kiss László Gergely 120 pont | 3. hely | Nyelv-törők | Koszta József Általános Iskola | Szentes Mészáros Lotti | Tolnay Kira Szekeres Luca Mészáros Adrienn 118 pont | 4. hely | Nyelv-észek | Koszta József Általános Iskola | Szentes Halász Ákos | Bocskay István Bogdán Sarusi-Kiss Benedek Horeftos Leon 118 pont | 5. hely | Betűmajmok | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Berbekár Marcell | Kiss Dávid Rácz Donát Zsoldos László 117 pont | 6. hely | nyelvÁSZok | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Bende Viktória Eliza | Horváth Rebeka Sári Nikolett Vörös Réka 108 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Vanda | Kiss Bálint Református Általános Iskola | Szentes Csatlós Vanda | Páli Petra Rácz Boróka Vígh Erika 107 pont | 8. hely | Szino-imák | Koszta József Általános Iskola | Szentes Nagy Márton | Pólya Zsolt Szikszai Imre Szegi Bogát 107 pont | 9. hely | MerÉSZek | Szvetnik Joachim Általános Iskola | Mélykút Kósa Edina | Kovács Adél Nacsa Fruzsina (hiányzott) Nasz Eszter 105 pont | 10. hely | Könyvmolyok | Koszta József Általános Iskola | Szentes Szabó Zsófi | Molnár Hajnalka Potocska Lujza Rózsa Kata 104 pont | 11. hely | SzóművÉszek | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Busa Boglárka | Koczkás Alexandra Kolompár Bettina Török Kitti 103 pont | 12. hely | Csodabogyók | Batsányi János Gimnázium és Szakközépiskola, a Csongrádi Oktatási Központ Tagintézménye | Csongrád Antal Adriána | Giricz Anna Korom Lilla Lucz Laura 102 pont | 13. hely | Mókás magyarosok | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Erdei János | Gera Dóra Kajári Dániel Restás Cintia 102 pont | 14. hely | Tudós bocsok | Általános Iskola és Könyvtár | Akasztó Endrődi Flóra Viktória | Juhász Kristóf Németh Zsófia Teknyős Vivien 100 pont | 15. hely | Nyelvőrzők | Návay Lajos Általános Iskola | Földeák Csányi Bíborka Elvira | Horváth Fanni Lele Dóra Tapasztó Fanni 98 pont | 16. hely | Mérges négyes | Koszta József Általános Iskola | Szentes Ráduly Márton | Király Máté Mihály Dénes Gergely Dávid 97 pont | 17. hely | Beszéd elemei | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Lőrincz Ágnes | Savanya Csenge Tóth Bianka Juhász Adél 97 pont | 18. hely | "Édes négyes" | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Antal Boglárka | Kincses Noémi Kiss Viktória Kotroczó Eliza 96 pont | 19. hely | Írólapp | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Bakos Beatrix | Bárány Bence Kun Bendegúz Ormai Adrienn 95 pont | 20. hely | Kisokosok | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Biliczki Judit | Böjthe Alexandra Palásti Molli Palotai Annamária 93 pont | 21. hely | Szófosz-lányok | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Csanádi Petra | Jerémiás Gréta Knáb Zsófia Nagylaki Petra 91 pont | 22. hely | Janka | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Kállai Anett | Karádi Janka Patyi Regina Szabó Nelli 89 pont | 23. hely | R.Á.N.K | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Tiszakécske Bacsó Ágota | Sánta Nóra Szöllősi Kitti Tóth Rebeka 88 pont | 24. hely | Tudorkák | Ráday Pál ÁMK Általános Iskola | Harta Jónás Léna | Kovács Diána Radványi Ákos Tóth Dorina 88 pont | 25. hely | Zsombói géniuszok | Zsombó-Csólyospálos Kós Károly | Zsombó Szunyogh Zsanett | Zakar Barbara Gyukics Norbert Erhardt Nikolett 88 pont | 26. hely | Szilvásgombóc | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Kökény Nóra | Molnár Léda Ragó Ramóna Sallai Virgínia 87 pont | 27. hely | Betűvetők | Petőfi Sándor Általános Iskola Bálint Sándor Tagiskolája | Szeged Batinkov Emma | Joó Alexandra Kónya Laura Zita Tánczos Dorina 86 pont | 28. hely | Levente | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Almási Dávid | Kiss Levente Kustár Tamás Vajda Szabolcs 86 pont | 29. hely | Einstein utódai | Koszta József Általános Iskola | Szentes Kertész Kovács Antal | Benkő Katalin Szabó Polett Molnár Gabriella 84 pont | 30. hely | Buldózerek | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Tiszakécske Balla Ádám | Bóka Bettina Dósa Péter Laczkó Mónika 83 pont | 31. hely | NYELVESEK | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intéymény | Kerekegyháza Antal Norbert | Berta Bettina Csonka Alexa Szűcs Vanda 81 pont | 32. hely | Fernando | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Bíró Henrik | Durgó Nikolett Kozák Ádám Purgel Tamás 81 pont | 32. hely | Villámész | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Erdélyi Gábor | Ónodi Norbert Varga Dorka Zatykó Anna 81 pont | 34. hely | Szupernovák | Koszta József Általános Iskola | Szentes Fási Martin | Dávid Réka Faragó Petra Mizere Laura 78 pont | 35. hely | Tenger - ész | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Juhász Karolina | Kovács Petra Lóczi Emese Sárai - Szabó Levente 78 pont | 36. hely | Ügyesek | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Balla Bernadett | Szalai Katinka Varényi Viktor Csorba Melinda 78 pont | 37. hely | Onion city | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Balázs Gábor | Baranyi Vilmos Papp Márton Vass Dóra 77 pont | 38. hely | Ördög és Angyalok | Jerney János Általános Iskola | Szeged Ádám Sára | Fodor Lili Fődi Ákos Molnár Lilla 76 pont | 39. hely | Mással-hangzók | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Kis-Baranyi Larion | Fenyvesi Kristóf Adorján Angelika Gusztos Klaudia 67 pont | 40. hely | Csillagok | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Hunyadi Eszter | Ilovai Tamara Boródi Melinda Tarjányi Nelli 65 pont | 41. hely | Mezei kisegerek | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Nagy Lili | Szilágyi Anna Szabó Petra Vakula Brigitta 64 pont | 42. hely | Balázs | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Blöszel Evelin | Máté Balázs Kapás Réka Horváth Anilla 56 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Aranycsapat | Koszta József Általános Iskola | Szentes Juhász Andrea | Sántha Bence Tényi Petra Madácsy Hanna 109 pont | 2. hely | Hahoták | Koszta József Általános Iskola | Szentes Grecsó Zsófia | Rácz Nikolet Sípos Elmira Szőke Ivett 107 pont | 3. hely | Petőfiúk | Zsombó-Csp. Közs. Ált. Isk. AMI,Csólyospálosi Általános Iskola | Csólyospálos Császár János | Deák Ármin Szögi Zoltán Telek András 105 pont | 4. hely | Maros Csajok | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Diós Dóra | Kotroczó Eszter Kotrozcó Kinga Kurai Abigél 104 pont | 5. hely | MÓRAHALMI CSILLAGOK | Móra Ferenc ÁMK | Mórahalom Farkas Fanni | Harangozó Ágnes Makra Viktória Savanya Tímea 103 pont | 6. hely | BBFK | Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Ruzsa Sipos Blanka Anna | Fodor Fanni Ninetta Gubicza Brigitta Horváth Klaudia Hanna 102 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Nyelvelők | Ráday Pál ÁMK Általános Iskola | Harta Gottschall Debóra | Szűcs Evelin Varga Fruzsina Vizi Klaudia 101 pont | 8. hely | Laura | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Erki Laura | Juhász Fanni Lakos Enikő Vas Vivien 99 pont | 9. hely | Gina | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Engel Dorotea | Gondos Alexandra Kara Dominika Vágó Georgina 96 pont | 10. hely | Mesterdetektívek | Koszta József Általános Iskola | Szentes Rácz Diána | Kanyó Kristóf Őze Barbara Bolyán Dorina 95 pont | 11. hely | Ördögi zsenik | Návay Lajos Általános Iskola | Földeák Bajusz Nikoletta | Búza Ibolya Virág Csányi Helga Marinetta Kocsár Mercédesz 94 pont | 12. hely | Bátrak | Fekete István Általános Iskola | Lajosmizse Dobi Krisztina | Veszelszki Réka Suba Borbála Halmavánszki Kinga 93 pont | 13. hely | Észtekerők | SzKTT Közoktatási Intézménye Weöres Sándor Iskola | Szeged Hári Bence | Tóth Tamás Turza Richárd Zámbó Dóra 93 pont | 14. hely | Szóvadászok | Szvetnik Joachim Általános Iskola | Mélykút Dudás Helga | Horváth Enikő Szirák Enikő Weis Ádám 92 pont | 15. hely | Victory | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Biczok Dorina | Kiss Bernadett Kiss Viktória Sárai - Szabó Máté 92 pont | 16. hely | Arany ászok | Koszta József Általános Iskola | Szentes Tarjányi Marcell | Négyesi Zoltán Mácsai Dániel István Márk 91 pont | 17. hely | Lelkes újoncok | Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Diákotthon | Szeged Bonecz Veronika | Piller Lili Márton Ágnes Szalai Lujza 91 pont | 18. hely | A PÁL UTCAI LÁNYOK | Móra Ferenc ÁMK | Mórahalom Ábrahám Éva | Eleven Nóra Novák Gréta Tari Bettina 90 pont | 19. hely | Szófacsarók | SzKTT Közoktatási Intézménye Weöres Sándor Iskola | Szeged Fodor Bánk | Tari Balázs Unger Máté Viszmeg Laura 90 pont | 20. hely | NYELVÉSZEK | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intéymény | Kerekegyháza Boldizsár Dóra | Deli Noémi Halcsik Dóra Majzik Kitti 88 pont | 20. hely | Nyelvi guruk | Koszta József Általános Iskola | Szentes Szoboszlai-Szabó Adél | Szabics Bence Nagy Henriett 88 pont | 22. hely | Nyelvmesterek | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bereczki Bence | Korom Krisztina Pölös Martin Vecseri Bence 88 pont | 23. hely | Pudingok | Általános Iskola és Könyvtár | Akasztó Beszedics Nikolett | Fenyvesi Soma Horváth Kitti Németh Ildikó 88 pont | 23. hely | Reformcsirkék | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Klotz Eszter | Kereszty Domos Szabó Dániel Dani Orsolya 88 pont | 25. hely | Mosoly | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Balogh Andrea | Gyulai Piroska Kovács Vivien Nagy Gabriella 86 pont | 26. hely | Zsenik | Koszta József Általános Iskola | Szentes Sebesi Petra | Rédei Vivien Pitrik Fruzsina Darabos Vanessza 82 pont | 27. hely | Nekem 8 | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Forrai Benedek | Mátyus Blanka Racskó Anna Hollós Tamás 81 pont | 28. hely | Tabánosok | Tabán Általános Iskola és AMI | Szeged Bárkányi Dóra | Ördög Mercédesz Réti Rebeka Tóth Darinka 79 pont | 29. hely | Bálint | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Dobos Laura | Mogyorós Bálint Károly Pozsgai Attila Sebők Fanni 77 pont | 30. hely | Dencsik | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Maróti Hanna | Molnár Rebeka Nagy Botond Vadkerti Luca 75 pont | 31. hely | Susogós Mackók | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Morvai Csilla | Nagy Dóra Vincze Emese Zsigri Zsuzsanna 70 pont | 32. hely | Hősök | Fekete István Általános Iskola | Lajosmizse Németh Kitti | Homoki Zoltán Bessenyi Bálint Csorba Alexandra 67 pont | 33. hely | Gtmzs | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós András Tamara | András Zsanett Hajdú Imola Horváth Gréta 56 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Sün | Katona József Gimnázium | Kecskemét Kiss Gréta | Laczkó Dóra Németh Kinga Rádi Orsolya 113 pont | 2. hely | Duplawéznák | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Szigeti Sára | Pártai Krisztina Czéh Lilla Mészáros Anna 111 pont | 3. hely | Anonymus | Katona József Gimnázium | Kecskemét Berényi Mirjam | Horváth Dániel Kriskó János Varga Lilla 96 pont | 4. hely | Nyelvőrök | Batsányi János Gimnázium és Szakközépiskola, a Csongrádi Oktatási Központ Tagintézménye | Csongrád Márton Katalin | Nagyistók Edit Palásti Sára Szabó Anett 94 pont | 5. hely | Betty Boop-ok | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Kristóf Éda | Bodoki Alexandra Kévés Dóra Vörös Dorina 85 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Helikon | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Alter Emese | Csányi Bernadett Farkas Bettina Péteri Lilla 133 pont | 2. hely | Ló-kötő-szók | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Czanik Szilvia | Horváth Kornél Kispál Orsolya Vecseri Anett 130 pont | 3. hely | Tájszólás 4 ever | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Korom Dániel | Máté Veronika Nemesi Barbara Németh Emese 129 pont | 4. hely | Makaiak | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Gombkötő Alexandra | Süveges Bettina Rudisch Ferenc Sáfár Péter 129 pont | 5. hely | Lopakodó kommandó | Koszta József Általános Iskola | Szentes Zelei Melitta | Gut Fanni Maszlag Annamária Ternai Mariann 126 pont | 5. hely | Szondi 4 apródja | Zsombó-Csp. Közs. Ált. Isk. AMI,Csólyospálosi Általános Iskola | Csólyospálos Bognár Adrián | Gyuris Kinga Szennai Eliza Telek Máté 126 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Nyelv-észek | ÁMK Gregus Máté Általános Iskola | Székkutas Finta Lilla | Molnár Krisztina Székely Kristóf Tembel Laura 126 pont | 8. hely | Orpheus | Jerney János Általános Iskola | Szeged Bezdány Dániel Péter | Lőrincz Brenda Nikoletta Qian Lívia Simon Dávid 123 pont | 9. hely | Kálvinosok | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Baranyi Zita | Benák Katalin Szőke Alexa Tézsla Rebeka 121 pont | 10. hely | Angyali Múzsák | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Kravcsenkó Evelina | Labancz Réka Merákovics Laura Szappanos Anna 120 pont | 11. hely | KEREKI 4 KERÉK | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intéymény | Kerekegyháza Cseri Ildikó | Reibl Alex Sveier Jázmin Virágh Anna 118 pont | 12. hely | Tigrislovak | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Tiszakécske Hegedűs Gergő | Kiss Diána Mosolygó Vivien Tóth Réka 118 pont | 13. hely | SzókertÉszek | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Makó Fehér Renáta | Kelemen István Lajos Ágnes Szekeres Lilla 117 pont | 14. hely | Etimológusok | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Barczánfalvi Gábor | Nagy Gergely Bocsik Balázs Kerekes Kristóf 112 pont | 15. hely | Zöldségek 2 | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Ádám Dóra | Lekeny Janka Tomka Marcell Csorba Dániel 111 pont | 16. hely | Fantasztikus négyes | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Ambrus Adrienn | Kálló Dóra Lantos Dávid Péter Vivien 106 pont | 17. hely | Magyar gombák | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Banó Márta | Keresztes Márk Tóth Bence Zatureczki Marcell 105 pont | 18. hely | Ropi | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Árvai Rebeka | Halász Petra Nagy Orsolya Petrik Imola 102 pont | 19. hely | Vijjogó hörcsögök | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Tiszakécske Kutasi Izabella | Orosz Réka Petrezselyem Kata Zombor Réka 98 pont | 20. hely | Frontemberek | Szvetnik Joachim Általános Iskola | Mélykút Magyar Dominika | Szalonnás Bálint Szalonnás Dániel Vojnics-Rogics Réka 96 pont | 21. hely | Kopaszbarackok | Koszta József Általános Iskola | Szentes Vecseri Dorina | Koltai Gabriella Szécsényi Ágnes Lovasi Rézi 92 pont | 22. hely | Árvácska | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Tiszakécske Anka Renáta | Antal Nóra Kata Lakatos Zsófi Varga Zita 89 pont | 23. hely | Kockák | Koszta József Általános Iskola | Szentes Csanády Adél | Varga Bence Koncz Péter Vecseri Zita 82 pont | 24. hely | Vadmacskák | Ráday Pál ÁMK Általános Iskola | Harta Takács Regina Várszegi Brigitta Zumburisz Fatime 79 pont | 25. hely | Mizse | Fekete István Általános Iskola | Lajosmizse Ádám Zoltán | Sápi Diána Szőrös Alexandra Treiber Emil 78 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Bogárkák | Katona József Gimnázium | Kecskemét Boller Balázs | Dobozy Csilla Papp Zsófia Pintér Anita 130 pont | 2. hely | R2D2 | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Berbekár Réka | Zemplényi Réka Váradi Dóra Balogh Dorottya 127 pont | 3. hely | Dzsusza | Katona József Gimnázium | Kecskemét Dobány Péter | Karasz Lili Tóth Ádám Zala Noémi 126 pont | 4. hely | Pocakon pöckölt pockok | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Gályász Szonja | Pongó Gabriella Schneiker Noémi Steigler Alida 125 pont | 5. hely | Rózsaszín Párduc | Batsányi János Gimnázium és Szakközépiskola, a Csongrádi Oktatási Központ Tagintézménye | Csongrád Bálint Karola | Horváth Vanda Jójárt Alexandra - 124 pont | 6. hely | 1000-szer jobbak | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Trummer Anna | Patocskai Rita Kósa Noémi Márta Dolli 123 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | L.v.j. | Katona József Gimnázium | Kecskemét Balázs Lilla | Farkas Viktória László Alexandra Szappanos Janka 116 pont | 8. hely | Sivatagi rohamkukacok | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Fodor Dóra | Forgács Bence Pakai Kristóf Szigeti Dzsenifer 110 pont | 9. hely | Gyuri a hűtőből | Katona József Gimnázium | Kecskemét Détári András | Dudás Dániel Hornok Máté Szabó Levente 100 pont | 10. hely | Kecskék | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Barta Zsolt | Orosz Máté Pálvölgyi Viktor Szabó Kristóf 98 pont | 11. hely | X kör | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Oskolás Éda | Bimbó Nóra Lázár Kincső Tábori Regina 86 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Csólyospálos | Zsombó-Csp. Közs. Ált. Isk. AMI,Csólyospálosi Általános Iskola | Á. Fúrús Jánosné | Csongrád | Batsányi János Gimnázium és Szakközépiskola, a Csongrádi Oktatási Központ Tagintézménye | Kissné Kocsis Marianna | Csongrád | Batsányi János Gimnázium és Szakközépiskola, a Csongrádi Oktatási Központ Tagintézménye | Lovas Laura | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Brenyóné Malustyik Zsuzsa | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Jankay Éva | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Takács Orsolya | Kecskemét | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kormányosné Makai Eszter | Kecskemét | Katona József Gimnázium | Bárányné Nagy Erika | Kecskemét | Katona József Gimnázium | Fölváriné Csuti Orsolya | Kecskemét | Katona József Gimnázium | Tóthné Pintér Kinga | Kecskemét | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Bartáné Molnár Anikó | Kecskemét | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Bertalan Tamásné | Kecskemét | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Novákné Korossy Judit | Kecskemét | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Szentendreiné Machács Ágnes | Kecskemét | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Tercsiné Tóth Ilona | Kiskunhalas | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Harnóczi Hajnalka | Kiskunhalas | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Oláh Adrián | Kiskunlacháza | Kiskunlacháza-Áporka Általános Iskolai és Egységes Pedagógiai Szakszolgálati Társulás | Basa Lászlóné | Kunszentmiklós | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Derecskeyné Sipos Etelka | Makó | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Bartáné Szabó Mónika | Makó | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Dancsi Györgyné | Makó | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Kádasi Tímea | Makó | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Kiss Edit | Makó | Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet | Kovács Tibor | Mórahalom | Móra Ferenc ÁMK | Porkolábné Papp Zsuzsa | Ruzsa | Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Borsos Andrea | Szeged | Jerney János Általános Iskola | Czékusné Démus Gabriella | Szeged | Jerney János Általános Iskola | Dobó Imréné | Szeged | Tisza-parti Általános Iskola | Terhesné Rozik Edit | Szentes | Koszta József Általános Iskola | Csonkáné Szabó Zsuzsa | Szentes | Koszta József Általános Iskola | Dévayné Szabó Éva | Szentes | Koszta József Általános Iskola | Olsákné Kóczán Gabriella | Szentes | Koszta József Általános Iskola | Oroszi szilvia | Szentes | Koszta József Általános Iskola | Sántháné Deim Aliz | Szentes | Koszta József Általános Iskola | Takács Lászlóné | Szentes | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Ráfiné Gáspár Annamária | Szentkirály | Szentkirályi Általános Iskola, Zeneiskola és Közkönyvtár | Lórné Molnár Tünde | |