Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Tudorkák | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Jászvári Aliz | Lipták Dániel Nagy Beatrix Szabó Máté 117 pont | 2. hely | Lovagok | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Osváth Ákos | Piller Olivér Szita Bence Zsámbok Ákos 102 pont | 3. hely | Nyelvőrök | Dózsa György Általános Iskola | Veszprém Csehó Zsófia | Nagy László Botond Szarvas Júlia Szarvas Vilmos 97 pont | 4. hely | Kincskeresők | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Fleck Rebeka | Magyar Alexandra Pintér Ágnes Takács Kata 95 pont | 5. hely | Tesis Tudorkák | Báthory István Általános Iskola | Veszprém Farkas Réka | Oláh Fanni Sipos Elizabet Szöllősi Flóra 94 pont | 6. hely | Skh | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Fail Kata | Gyenis Kata Horváth Martin Artúr Schőner Bernadett 92 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Párducok | Herendi Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Herend Dienes Luca | Szemere Veronika Schäfer Benedek Nemere Dóra 91 pont | 8. hely | Szómanók | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Bálint Laura | Csiszár Milán Szabó Alexandra Urbán Tamás 88 pont | 9. hely | sportos okosok | Báthory István Általános Iskola | Veszprém Gombás Petra | Horváth Adriána Hunyadvári Márk Trombitás Zoltán 88 pont | 10. hely | Katicák | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Dominik Panna | Fekete Natália Hujber András Mészárovics Szonja 88 pont | 11. hely | Négy manó | Dózsa György Általános Iskola | Veszprém Balogh Levente | Fábián Éva Kékesi Szabolcs Xü Jade Li 87 pont | 12. hely | Suli | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Grósz Dominika | Sárközi Tamás Szabó Laura Szűk Tímea Petra 81 pont | 13. hely | Szeleburdiak | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Budán Gergő Zsolt | Egyedi Cintia Jung Viktória Solymossi László 80 pont | 14. hely | Orrzsarvú | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Heitler Csaba | Klempa Dalma Lázár Attila Sági Attila 71 pont | 15. hely | Gyémántok | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Akli Anna | Bajmóczy Ákos Németh Zsófia Rozovits Martin 67 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Balaton | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Dobos Eszter | Horváth Eszter Kapai Kitti Weinlich Erika 122 pont | 2. hely | döntős Betűhalászok | Rózsa Úti Általános Iskola | Veszprém Balló Anna | Korinek Elli László Lilien Petrik Abigél 120 pont | 3. hely | Videoton | Munkácsy Mihály Általános Iskola | Székesfehérvár Berta Márk | Nagy Rezső Nyári Ádám Somos Péter 118 pont | 4. hely | NyelvÉSZ | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár Csejtei Balázs Dániel | Győrvári Bálint András Németh Míra Kitti Németh Nátán André 117 pont | 5. hely | Okos csokor | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Bónus Veronika | Domokos Dorottya Laczkó Petra Lődy Dóra 114 pont | 6. hely | Betűhorgászok | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Balogh Zsolt | Csere Dorina Csonka Edina Kovács Petra 113 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Mondatkeresők | Rózsa Úti Általános Iskola | Veszprém Czefernek Zoltán | Berki Vivien Sipos Fanni Solymosi Tina 113 pont | 8. hely | Bakony | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Balázs Nóra | Dobosi Dominika Farkas Melitta László Theodóra 111 pont | 9. hely | Fürge mókusok | Herendi Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Herend Tóth Kata Anna | Tokai-Kiss Bálint Erik Halászi Csaba Péter Bácskai Péter 110 pont | 10. hely | Nyelvtantudósok | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Dán Kitti | Lakatos Csenge Zádori Nikolett 110 pont | 11. hely | Harkály | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Hábencius Dóra | Kotnyek Betti Szilvási Fanni Tárnok Dorottya 106 pont | 12. hely | Bölcsek | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Agg Laura Barbara | Borbély Bálint Borsos Zsófia Ládonyi Dzsenifer 106 pont | 13. hely | Mici csapat | Vak Bottyán János Általános Iskola | Siófok Szász Gabriella Izabella | Kolumbán Kitti Anikó Nagy Richárd Privarics Kristóf 106 pont | 14. hely | Rém okosokk | Rózsa Úti Általános Iskola | Veszprém Gáspár Nikolett | Molnár Kata Nagy Ákos Stark Réka 101 pont | 15. hely | BetűfaLók | Báthory István Általános Iskola | Veszprém Heilig Ágnes | Sokhegyi Amadé Tóth Szimonetta Váradi Szabina 100 pont | 16. hely | Buci csapat | Vak Bottyán János Általános Iskola | Siófok Teklovics Fanni | Gelencsér Bence Gelencsér Zsófia Nagy Noel Nimród 97 pont | 17. hely | Nyelvtudósok | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Igari Abigél | Mázló Evelin Pokó Zsófi Szabó Zoé 95 pont | 18. hely | Boszik | Herendi Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Herend Kiss Viktória | Maurer Bianka Huber Noémi Kata Trum Dorina 95 pont | 19. hely | Okoskák | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Balázs Noémi | Domokos Adrienn Pataki Nóra Zsigrai Zsófi 95 pont | 20. hely | Anyanyelvészek | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Berek Barbara | Pap Adrienn Prins Rebecca Szabó Fanni 94 pont | 21. hely | Kalózok | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Bors Szabina | Gábor Gergely Hodák Bence Kálniczky Máté 93 pont | 22. hely | Négy lángész | Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola | Veszprém Gyarmati Bálint | Fertig Dávid Golarits Márton Sebők Bálint 93 pont | 23. hely | Cukorfalatok | Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola | Veszprém Nagy Liza Flóra | Bácsi Dorottya Szentessy Míra Rákos Daniella 92 pont | 24. hely | Észlények | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Sárvár Emmer Marcell | Horváth Anna Pankaczi Hanna Zsoldos Melissza 92 pont | 25. hely | Agyafúrtak | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Horváth Martin Bence | Német Béla Bence Karkó Péter Tóth György 88 pont | 26. hely | Maszatos Moszatok | Dózsa György Általános Iskola | Veszprém Bakos Martin | Doma Szamira Mészáros Kinga Székely Anna 85 pont | 27. hely | Szóászok | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Pelyvás Eszter Panka | Patolcs Dóra Szabó Regina Szita Petra 84 pont | 28. hely | Betűcápa | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Dakos Dorka | Kaiser Kamilla Márton Viktor András Tokai-Kiss Patrik 84 pont | 29. hely | Nyelvtan sztárok | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Andorfer Dávid | Döme Vanessza Tamás Lilla Tankó Kitti 82 pont | 30. hely | Tudorkák | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Semsei Izsák | Stepán Martin Székely András Vakán Péter 82 pont | 31. hely | Abcmakik | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Buzsik Zsóka | Jankó Laura Krisztina Mekota Bernadett Molnár András 73 pont | 32. hely | Bulldogok | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Palik Zsófi | Pieber Réka Vajda Vendel Virág András 70 pont | 33. hely | Észkerék | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Bereczki Kristóf | Kocsis Péter Szabó Balázs Vörös Krisztián 65 pont | 33. hely | Intelligens mókusok | Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola | Veszprém Tóth Imre | Keller Márton Lajosfalvi Ákos Patkós Márton 65 pont | 35. hely | Oktondik | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Farkas Bálint | Hajnal Péter Mandel Maja Szabó Anna 60 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Cimborák | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Eszlári Dávid | Pajzer Alma Piller Trisztán Takács Imre 126 pont | 2. hely | döntős Betűkirályok | Kossuth Lajos Általános Iskola | Veszprém Bárány Abigél | Csillag Dávid Heller Sára Péter Vera 125 pont | 3. hely | Sittes Zebrák | Báthory István Általános Iskola | Veszprém Bódis Laura | Heizler Ivett Krámli Kitti Márkus Jázmin 123 pont | 4. hely | Koboldok | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Kovács Dániel | Mezőffy Máté Németh Virág Szabó Villő 120 pont | 5. hely | Bolyai csajok | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Jábor Rebeka | Kelle Alexandra Lehel Noémi Schmidt Dorina 115 pont | 6. hely | Csodanégyes | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Babits Emma | Zsédely Gréta Péteri Míra Matók Sára 112 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Kert Észek | Tapolcai Ált.Isk. Bárdos Lajos Intézményegység | Tapolca Bruckner Anna | Pupos Lili Ságvári Zsófia Vigh Dorina 111 pont | 8. hely | Bauxitfőzelék | Kossuth Lajos Általános Iskola | Veszprém Horváth László | Kovács Andor Szépvölgyi Dániel Zajácz Miklós 111 pont | 9. hely | LírÁsok | Dózsa György Általános Iskola | Veszprém Balogh András | Gáncs Flóra Lengyel Dorottya Véber Kevin 110 pont | 10. hely | Betűvarázslók | Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola | Veszprém Bögi Dóra | Hartmann Domonkos Péter Kiss Dóra Viktória Véh Dóra 107 pont | 11. hely | Magyar Agyak | Tapolcai Ált.Isk. Bárdos Lajos Intézményegység | Tapolca Almási Zsombor | Filipe Dário Stark Bence Tóth András 106 pont | 12. hely | Kossuth fiai | Kossuth Lajos Általános Iskola | Veszprém Kerekes András | Kurbucz Márk Pituk Gábor Varga Márk 105 pont | 13. hely | Agyasnégyes | Tapolcai Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye | Tapolca Deli József | Eckert Dóra Eckert Zsófia Wildhoffer Kinga 105 pont | 14. hely | Aranyászok | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Fóris Benjamin | Galló Nándor Dominik Mezősi Endre Rosta Zoltán 105 pont | 15. hely | Többsincs | Rózsa Úti Általános Iskola | Veszprém Erdős Dorottya | Fábián Ágnes Horváth Patrik Németh Dorka 104 pont | 16. hely | Hamcsehür | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Cseh Viktor | Hambalgó Máté Ürögi László Vértes Bálint 104 pont | 17. hely | Eleven gyerekek | Györgyi Dénes Általános Iskola | Balatonalmádi Mógor Zsófia | Semsei Zsófia Hódossy Réka Nádas Panna 102 pont | 18. hely | Bolarean | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Buzsik Borka | Fóris Rebeka Fricz Anna Knitli Laura 102 pont | 19. hely | Észkirályok | Kossuth Lajos Általános Iskola | Veszprém Simon Daniella | Kovács Krisztina Mészáros Nóra Róka Fanni 102 pont | 20. hely | Bűvös négyes | Rózsa Úti Általános Iskola | Veszprém Eperjesi Andrea | Izsó Fanni Németh Fanni Ruzsiczky Nóra 100 pont | 21. hely | Mesterek | Hriszto Botev Általános Iskola | Veszprém Bodnár Babett | Fazekas Laura Horváth Hanna Juhász Dóra 98 pont | 21. hely | Nánaiak | Német Nemzetiségi Általános Iskola | Bakonynána Krén Enikő | Hujber László Szabó Bernadett Schöngrundtner Hajnalka 98 pont | 21. hely | Szóördögök | Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola | Veszprém Fekete Luca | Sokhegyi Eszter Mihálovics Ákos Podolyák Tímea 98 pont | 24. hely | Aranycsapat | Radnóti Miklós Általános Iskola | Balatonfüred Bujdosó Bence | Hernádi Bence Szondi Máté Schütz Annamária 98 pont | 25. hely | Boszorkánydomb | Radnóti Miklós Általános Iskola | Balatonfüred Dobos Antónia | Dobos Dorina Fónagy Zsanna Papp Luca 97 pont | 26. hely | Tökfejek | Dózsa György Általános Iskola | Veszprém Dabosi Máté | Gál Bálint Horváth András Nagy S. Dávid 96 pont | 27. hely | Betűrablók | Kossuth Lajos Általános Iskola | Veszprém Hajmási Petra | Haas Dorottya Pál Loretta Szerdahelyi Panna 94 pont | 28. hely | Overdose | Gróf Széchényi Imre Általános Iskola | Balatonföldvár Bóka Máté | Huber Anita Jávori Gyöngyi Rácz Barbara 93 pont | 29. hely | Szófalók | Dózsa György Általános Iskola | Veszprém Bódy György | Dancsecs Kata Mecséri Kata Vijant Bálint 90 pont | 30. hely | Sztárcsapat | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Fábián Beatrix | Vincze Regina Virág Anna 90 pont | 31. hely | Vadhattyúk | Cholnoky Jenő Általános Iskola | Veszprém Bérces Alíz | Fülöp Dominika Nagy Laura Slavonics Emese 90 pont | 32. hely | EpikÁsok | Dózsa György Általános Iskola | Veszprém Göndör Fanni | Stáhl Laura Szabó Dorottya Viola Marcell 88 pont | 33. hely | Malőr Macsek | Cholnoky Jenő Általános Iskola | Veszprém Major Eszter | Mátyás Réka Molnár Levente Novothny Mátyás 87 pont | 34. hely | Kiscimborák | Halimba, Nyirád, Szőc Intézményfenntartó Társulás Általános Iskolája, Óvodája és Egységes Óvoda-Bölc | Nyirád Pozmics Luca | Németh Dénes Turi Máté Somogyi Alexandra 86 pont | 35. hely | Három testőrök | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Kocsis Mihály | Kovárczi Roland Pál László 82 pont | 36. hely | Hópárducok | Cholnoky Jenő Általános Iskola | Veszprém Csomai Panna | Nagy Dorina Papp Szilvia Varga Enikő 80 pont | 37. hely | Nyelv Észek | Tapolcai Ált.Isk. Bárdos Lajos Intézményegység | Tapolca Balázs Villő | Farkas Csenge Mészáros Ramóna Rádóczy Petra 77 pont | 38. hely | Avatar | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Bedő Kristóf | Gárdos Krisztián Komendo Imre Rácz Bence 77 pont | 39. hely | Teknősbékák | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Csákvár Hollósi Diána | László Tamás Tamás Veronika Szarka Bettina 74 pont | 40. hely | Hörcsögök | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Csákvár Dencinger Norbert | Tuza Dávid Herczog Boróka Magasi Anna 59 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős MagyaroSokk | Dózsa György Általános Iskola | Veszprém Árkovits Eszter | Hardi Ádám Kiss Levente Szolnoki Regina 127 pont | 2. hely | A hajnal csillagai | Tapolcai Ált.Isk. Bárdos Lajos Intézményegység | Tapolca Csatári Nikolett | Gróf Laura Papp Szabina Somogyi Zsófia 125 pont | 3. hely | NyelvÁszok | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Epresi Ádám | Horváth Gergely Király Dávid Varga Dávid 124 pont | 4. hely | Ekét érő térkövek | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Csákvár Izmindi Iringó | Galamb Emese Herczog Roberta Tamás Anna 120 pont | 5. hely | Észkerekek | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Polgár Eszter | Radványi Henriett Reiner Éva Varga Balázs 117 pont | 6. hely | Betűfutó agarak | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Pető Gábor | Szentkereszti Máté Nagy Kristóf Kiss Richárd 112 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Bóbita | Györgyi Dénes Általános Iskola | Balatonalmádi Felföldi Luca | Stelcz Rebeka Bors Luca Szerdahelyi Borbála 111 pont | 8. hely | Szófejtők | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Kauker Dominika | Schalbert Judit Szentes Ivett Veres Péter 110 pont | 9. hely | Bulámbukk | Tapolcai Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye | Tapolca Kocsor Dénes | Noszlopi Dominik Nagy Helga Enyingi Vivien 109 pont | 10. hely | Optimisták | Báthory István Általános Iskola | Veszprém Ágoston Réka | Babai Gábor Kopasz Zoltán Takács Hunor 108 pont | 11. hely | Kiscom-ikák | Comenius Iskola | Székesfehérvár Berecz Dorka | Pongrácz Flóra Szolnoki Anna Váradi Eszter Anna 107 pont | 12. hely | Gézengúzok | Györgyi Dénes Általános Iskola | Balatonalmádi Németh Virág | Gergelyi Ádám Jósa Adél Simon Balázs 107 pont | 13. hely | Egy, 2 és a lányok | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Hári Hanna | Noszkó Anna Práger Zsófia Tóth Anikó Réka 106 pont | 14. hely | Agykontroll | Herendi Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Herend Schönwald Milán | Szalay András Noveczky Richard Farkas Andor 104 pont | 15. hely | Hajnalhasadás | Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola | Veszprém Farkas Borbála | Hollik Viktória Nagy Lili Róza Tamaska Dóra 104 pont | 16. hely | TengerÉszek | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Berek Zsolt | Eckert Szonja Tóth Bence Vidosa Gréta 103 pont | 17. hely | Nofabevi | Gróf Széchényi Imre Általános Iskola | Balatonföldvár Abonyi Noel | Huber Fanni Papp Bernadett Trombitás Vilmos 103 pont | 18. hely | Okos Tojások | Báthory István Általános Iskola | Veszprém Pegán Edina | Pribelszki János Prókai Péter Veress Réka 102 pont | 19. hely | Nyelvelők | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Isufi Szabina | Papp Krisztina Schulz Fanni Thoma Fanni 100 pont | 20. hely | Vadvirág | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Bogáthy Edina | Mágó Zsófia Mihályi Blanka Szloboda Gréta 99 pont | 21. hely | Észlények | Tapolcai Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye | Tapolca Árvai Eszter | Földvári Ticián Szabó Míra Szipőcs Ádám 97 pont | 22. hely | Emlékek őrei | Széchenyi István Gimnázium | Dunaújváros Balogh Lili | Kósa Franciska Körösztös Gergő Várkonyi Zsófia 95 pont | 22. hely | Miki egerek | Széchenyi István Gimnázium | Dunaújváros Bánóczki Petra | Szeder Patrik Szilágyi Szilvia Vereb Dóra 95 pont | 22. hely | Nyelvtudor Kft. | Endrődi Sándor Általános Iskola | Alsóörs Békési Eliza | Guáth Amarillisz Sebestyén Máté Tóth Klaudia 95 pont | 25. hely | Szupernégyes | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Dula Dorina | Izsold Vanessza Juhász Balázs Orosz Flóra 95 pont | 26. hely | Kvartett | Cholnoky Jenő Általános Iskola | Veszprém Guba Virág | Szalai Botond Szelényi Dorottya Takács Daniella 88 pont | 27. hely | Hatások | Hriszto Botev Általános Iskola | Veszprém Kránicz Dóra | Romvári Lilla Takács Rebeka Melich Zsófia 87 pont | 28. hely | Boszi | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Dominik Boglárka | Gyenis Kinga Hujber Dalma Tibor Szintia 83 pont | 29. hely | Nyelvforgatók | ÁMK Sárszentmiklósi Általános Iskola | Sárbogárd Firgi Márk | Nyikos Nóra Molnár Ivett Pataki Vivien 82 pont | 30. hely | Lányok | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Földes Lili | Földes Luca Király Viktória Szántó Anna 78 pont | 31. hely | Norialdo | Képesség- és Tehetségfejlesztő Magániskola | Várpalota Csiki Noémi | Kovács Rita Szakács Alex Vetró Dominika 74 pont | 32. hely | NyelvÉszek | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Holcsek Dana | Illés Luca Lakatos Anita Nagy Nikolett 65 pont | 33. hely | Flores | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Párkányi Rebeka | Kovács Flóra Krainhoffer Nóra Bihari Laurencia 63 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős MONDOLAT | Rózsa Úti Általános Iskola | Veszprém Égerházi Sára | Ruzsiczky Lili Sipos Sára Stark Patrícia 125 pont | 2. hely | döntős Szókincskeresők | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Arnóczki Renáta | Bácskay Flóra Hamar Laura Paulik Sára 120 pont | 3. hely | döntős Okostojások | Kossuth Lajos Általános Iskola | Veszprém Berki_Müller Ákos | Fülöp Barnabás Nagy Kartal Tóth Bálint 119 pont | 4. hely | Anonymus | Kodály Zoltán Általános Iskola és Gimnázium | Székesfehérvár Jenei Zsófia | Miklovicz Anna Somogyfoki Réka Varga Zsófia 115 pont | 5. hely | Hetvenkedők | Dózsa György Általános Iskola | Veszprém Kanczler Julianna | Petrik Szilvia Segesdi Cintia Zimán Noémi 113 pont | 6. hely | Szórajok | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Barabás Gábor | Foki Laura Frisch Attila Király Laura 110 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Nyelvöltögetők | Dózsa György Általános Iskola | Veszprém Cseri Zsófia | Lippai Zsófia Szabados Viktória Szolnoki Olivér 108 pont | 8. hely | Szókalózok | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Csákvár Mészáros Luca | Nagy Bálint Némedi Rita Pap Orsolya 107 pont | 9. hely | Hétfő | Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola | Veszprém Csicsics Kata | Hornisch Bálint Laufer Zoltán Schmidt Bernadett 107 pont | 10. hely | Mi | Tapolcai Ált.Isk. Bárdos Lajos Intézményegység | Tapolca Bodor Tamás | Sásdi Árpád Sásdi István Vincze Győző 105 pont | 11. hely | AMETISZT | Rózsa Úti Általános Iskola | Veszprém Eperjesi Krisztina | Kovács Tímea Mecséri Gréta Szalóki Viktor 97 pont | 11. hely | NYELVELŐK | Rózsa Úti Általános Iskola | Veszprém Csató Eszter | Sándor Dániel Kaizer Anett Spekhardt Dóra 97 pont | 13. hely | Füstifecskék | Cholnoky Jenő Általános Iskola | Veszprém Gondán Alexandra | Kocsis Edit Schwartz Renáta Steierlein Klaudia 96 pont | 14. hely | Nyelv-Észek | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Bálint Bernadett | Bukó Barbara Kocsis Renáta - 96 pont | 15. hely | nyelvÉSZek | Hriszto Botev Általános Iskola | Veszprém Kálló Nándor | Nits Dániel Ottó Soma Szijjártó Áron 96 pont | 16. hely | Szitakötők | Cholnoky Jenő Általános Iskola | Veszprém Csomai Borbála | Fülöp Alexia Harsányi Réka Nagy Katalin 95 pont | 17. hely | Napsugarak | Tapolcai Ált.Isk. Bárdos Lajos Intézményegység | Tapolca Hatvani Rebeka | Illés Zsófia Kekk Laura Nagy Enikő 94 pont | 18. hely | Amazonok | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Csókás Adrienn | Jónás Kinga Nagy Nikolett Rontó Krisztina 93 pont | 19. hely | eszSek | Tapolcai Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye | Tapolca Szabó Evelin | Szabó Veronika Szőts Gergő Tóth Kinga 92 pont | 20. hely | Vagány bagázs | Tapolcai Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye | Tapolca Németh Mátyás | Oláh Sára Ölvegyi Roland Tölli Dorina 90 pont | 21. hely | Hetedikesek | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Koncz Evelin | Palusek Fanny Payer Fanni Timár Alexandra 89 pont | 22. hely | NYELV-ÉSZ | Rózsa Úti Általános Iskola | Veszprém Knolmayer Noémi | Sebestyén Noémi Szabó Réka Szentesi Barbara 88 pont | 23. hely | Vigyorik | Györgyi Dénes Általános Iskola | Balatonalmádi Kerekes Júlia | Mógor Ágnes Semsei Anna Rakk Laura 87 pont | 24. hely | Cimborák | Gróf Széchényi Imre Általános Iskola | Balatonföldvár Bodolai Alexandra | Bóka Ádám Málik Vanda Tibai Olivér 77 pont | 25. hely | hatalmAsok | Tapolcai Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye | Tapolca Forgács Loretta | Kovács Vivien Polák Márk Rénes Fanni 72 pont | 26. hely | Szótudorok | ÁMK Sárszentmiklósi Általános Iskola | Sárbogárd Juhász Fanni | Kovács Réka Kranauer Bence Molnár Krisztina 70 pont | 27. hely | Csodacsapat | Báthory István Általános Iskola | Veszprém Alimán Adrienn | Krajnyák Helga Slemmer Bianka Szabó Eszter 67 pont | 28. hely | Kazinczysok(k) | Tapolcai Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye | Tapolca Bakos Liza | Illés Dorottya Kenyeres Lili Oláh Petra 66 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Cisztercicák | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Horváth Annamária | Csider Dóra Molnár Erika Trapp Luca Zsófia 108 pont | 2. hely | Szomszédok | Széchenyi István Gimnázium | Dunaújváros Bánóczki Réka | Pál Nóra Pötör Boglárka Szalai Boglárka 108 pont | 3. hely | Csirkék | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Varga Réka | Szabó Gabriella Tóth Eszter Lengyel Rita 102 pont | 4. hely | Az irodalom visszavág | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Tranker Balázs | Varga Máté Parajdi Bence Rácz Máté 99 pont | 5. hely | Kávék | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Karácsony Dávid | Veiland Zita Visi Anita 98 pont | 6. hely | Kafa | Széchenyi István Gimnázium | Dunaújváros Molnár Adrienn | Székely Anna Jójárt Dániel Vörös Flóra 95 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Magyar pockok | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Bagonyi Áron | Vitális Ádám Zámbó László 86 pont | 8. hely | Nagycom-ikák | Comenius Iskola | Székesfehérvár Balogh Anna | Kapusi Bence Csapó Péter Rezsnyák Janka 74 pont | 9. hely | Csibék | Széchenyi István Gimnázium | Dunaújváros Komlódi Csaba | Marozsán Dávid Pallai Dániel Rézműves Richárd 69 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Nevesincs | Petőfi Sándor Általános Iskola | Mór Maron Viktória | Molnár Adrienn Tarnai Hanna Wágner Tünde 137 pont | 2. hely | döntős ÍróDeákok | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Jakab Rebeka | Ökrös Kinga Szőke Zoltán Zabó Kristóf 136 pont | 3. hely | döntős Nekemnyolc | Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola | Veszprém Halmay Zsuzsanna | Kéri Márk Rosta Mátyás Varga Dóra 135 pont | 4. hely | Magyarán | Györgyi Dénes Általános Iskola | Balatonalmádi Tóth Máté | Fekete Fatime Jósa Blanka Sági Laura 125 pont | 5. hely | Nyelvelők | Györgyi Dénes Általános Iskola | Balatonalmádi Rothweil Anna | Tira Claudia Sánta Krisztina Józsa Dalma 125 pont | 6. hely | Lakatos és Társa Bt. | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Hodoscsek Fanni | Kósa Bendegúz Nagy Péter Szabó Inez 122 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Magyar nyelv kincsei | Báthory István Általános Iskola | Veszprém Drienyovszki Tímea | Horváth Alexa Kis Tímea Vértes Vivien 119 pont | 8. hely | Kodályos csillagok | Kodály Zoltán Általános Iskola és Gimnázium | Székesfehérvár Gimesi Dorina | Horváth Kitti Pápai Kíra Eszter Szipola Zita 119 pont | 9. hely | Deákosok(k) | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Csókás Csongor | Csunyi Dóra Lakner Diána Major Diána 117 pont | 10. hely | Született zsenik | Rózsa Úti Általános Iskola | Veszprém Csongrády Barbara | Farkas Bálint Lendvai Balázs Váradi Viktória 117 pont | 11. hely | Vízi bóják | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Varga Tamás | Hullám Luca Fekete Alexa Maróti Andrea 115 pont | 12. hely | Tragikus végkifejlet | Endrődi Sándor Általános Iskola | Alsóörs Füzi Dániel | Gáspár Soma Hunyady Csaba Szűcs Bálint 112 pont | 13. hely | Léda | ÁMK Fekete István Általános Iskola és AMI | Lepsény Balassa Gergő | Jancsek Nikolett Pécsi Alexandra Szentes Anikó 111 pont | 14. hely | Sziporkázók | ÁMK Sárszentmiklósi Általános Iskola | Sárbogárd Gráczer Bálint | Kőrösi Ádám Rapolder Richárd Szőke Fanni 102 pont | 15. hely | Kazinczysok(k) | Tapolcai Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye | Tapolca Gurdák Brigitta | Gonda Ronett Marton Eszter Vozár Lilla 101 pont | 16. hely | Páros rémek | Endrődi Sándor Általános Iskola | Alsóörs Antal Bianka | Kovács Krisztina Bedők Vivien Tuvic Aleksandra 98 pont | 17. hely | Copfok | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Lőrincze Klaudia | Petrás Nóra Varga Fanni Vidosa Dorina 97 pont | 18. hely | Csirkefogók | Gróf Széchényi Imre Általános Iskola | Balatonföldvár Czibere Gréta | Csek Gyöngyvér Fekete Farkas Kovács Manó Benedek 96 pont | 19. hely | Bobolykák | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Kováts Klaudia | Suralik Fanni Szalay Réka Ujvári Margit 93 pont | 20. hely | Lovasok | Báthory István Általános Iskola | Veszprém Horváth Andrea | Horváth Liliána Muraközy Virág Polgár Bianka 91 pont | 21. hely | Kazinczy | Tapolcai Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye | Tapolca Németh Zoltán | Marton Gergely Mohos Gabriella Szabó László 91 pont | 22. hely | B.F.F. | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Borostyán Bettina | Gábriel Fanni Lőrincz Barbara Vasi Fanni 90 pont | 23. hely | Túrórudi | Gróf Széchényi Imre Általános Iskola | Balatonföldvár Bayer Gerda | Halász Ágnes Kisegyházi Sára Varga Dominika 88 pont | 24. hely | Rossta | Hriszto Botev Általános Iskola | Veszprém Rotweil Luca | Stadler Helga Szabó Gréta Tatay Blanka 84 pont | 25. hely | Ramavida | Simon István ÁMK Német Nemzetiségi Általános Iskolája | Ajkarendek Felber Ramóna | Gutléber Marietta Rádonyi Dalma Sulyok Viktória 82 pont | 26. hely | Nyelvtörők | Halimba, Nyirád, Szőc Intézményfenntartó Társulás Általános Iskolája, Óvodája és Egységes Óvoda-Bölc | Nyirád Baráth Barbara | Berkes Dóra Sinku Viktória Szűcs Hajnalka 82 pont | 27. hely | Magyarlók | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Dobai Gábor | Kovács János Végh Luca 76 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Gyógynövény | Janus Pannonius Gimnázium | Pécs Bittó Virág | Déry Alex Temesvári Zalán Vida Kamilla 138 pont | 2. hely | Rétisasok | Széchenyi István Gimnázium | Dunaújváros Gregorich Ákos | Juhász Péter Móró Johanna Steigervald Ákos 122 pont | 3. hely | Nádiposzáta | Széchenyi István Gimnázium | Dunaújváros Bartek Virág | László Anna Molnár Balázs Németh Eszter 121 pont | 4. hely | Eprek | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Balogh Rita | Virágh Anett Krigler Ivett Takáts Anna 116 pont | 5. hely | Fügék | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Málits Tamás | Sebestyén Ágnes Próder Zsombor Hada Krisztina 108 pont | 6. hely | Kontrafékes babakocsi | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Győrffy-László Balázs | Szabó Dániel Kiss Róbert Dénes Zsófia 92 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Balatonalmádi | Györgyi Dénes Általános Iskola | Völgyi Zsuzsa | Bicske | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Petrik Zsuzsanna | Csákvár | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Némediné Varga Judit | Dunaújváros | Széchenyi István Gimnázium | Csathóné Zágoni Nóra | Dunaújváros | Széchenyi István Gimnázium | Péntek Klára | Mór | Petőfi Sándor Általános Iskola | Háriné Selmeczi Zsuzsanna | Pécs | Janus Pannonius Gimnázium | Radics Ágnes | Sárvár | Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola | Leitold Ibolya | Székesfehérvár | Ciszterci Szent István Gimnázium | Erdei Gabriella | Székesfehérvár | Ciszterci Szent István Gimnázium | Ferenczy Noémi | Székesfehérvár | Ciszterci Szent István Gimnázium | Szijártó Éva | Székesfehérvár | Kodály Zoltán Általános Iskola és Gimnázium | Pollermanné Fata Ilona | Székesfehérvár | Munkácsy Mihály Általános Iskola | Magyar Tamásné | Székesfehérvár | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Kemecsei Imréné | Székesfehérvár | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Tőzsérné Kiss Zsuzsanna | Tapolca | Tapolcai Ált.Isk. Bárdos Lajos Intézményegység | Deli Lászlóné | Veszprém | Báthory István Általános Iskola | Gönczölné Lendvay Anikó | Veszprém | Báthory István Általános Iskola | Rogácsiné Révész Gabriella | Veszprém | Deák Ferenc Általános Iskola | Kása Zsuzsanna | Veszprém | Deák Ferenc Általános Iskola | László Ágnes | Veszprém | Deák Ferenc Általános Iskola | Monostoriné Kersák Judit | Veszprém | Deák Ferenc Általános Iskola | Orolin Katalin | Veszprém | Deák Ferenc Általános Iskola | Pucsek Zsuzsanna | Veszprém | Deák Ferenc Általános Iskola | Rózsa Viktória | Veszprém | Deák Ferenc Általános Iskola | Steierlein Jánosné | Veszprém | Deák Ferenc Általános Iskola | Takácsné Vajda Zsuzsanna | Veszprém | Dózsa György Általános Iskola | Kovácsné Mészáros Éva | Veszprém | Dózsa György Általános Iskola | Szászné Csala Nóra | Veszprém | Dózsa György Általános Iskola | Tóth Emese | Veszprém | Kossuth Lajos Általános Iskola | Nagyné Dömös Erika | Veszprém | Rózsa Úti Általános Iskola | Szappanosné Molnár Katalin | Veszprém | Rózsa Úti Általános Iskola | Tóth Ágnes | Veszprém | Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola | Szabóné Árik Viktória | |