Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős "Magyarázók" | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Palásti László | Perneki Dóra Somodi Soma Tamás Zsigó Dávid 107 pont | 2. hely | okoskák | Koszta József Általános Iskola | Szentes Kocsmár Szabolcs | Lantos Viktória Seres Zétény Szalai Virág 94 pont | 3. hely | Felfedezők | Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája | Kecskemét Fábián Gyöngyi | Fülöp Anna Gelányi Dániel Kele Csenge 93 pont | 4. hely | Almamagok | Makói Általános Iskola | Makó György Luca | Kiss Virág Molnár Georgina Bakos Anna 93 pont | 5. hely | Nyelvtan Zsenik | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Ájpli Zolta | Elmer Anna Sárkány Bíborka Sértő Boglárka 84 pont | 6. hely | Menő Manók | Dózsa György Általános Iskola | Kiszombor Farkas Viktória | Leoreanu Alexandra Sárkány Barbara Szűcs Virág 84 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Nyelvöltögetők | Koszta József Általános Iskola | Szentes Dénes Lili | Insperger Bársonyka Szepesi Dorina Tyityán Zorka 84 pont | 8. hely | Betűvadászok | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Makó Beinschroth Ninett | Gulyás András Jáksó Ábel Szűcs Lili 80 pont | 9. hely | Jégtörő-nyelvtörők | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Makó Ádók Dóra | Balog Máté Nagy Borsika Szabó Rebeka 80 pont | 10. hely | HUNCUTKÁK | Vásárhelyi Pál Általános Iskola | Kecskemét Csongor Bálint | Katona Bálint Nemes Dorka Rigó Anna 73 pont | 10. hely | Írótörpék | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Bodor Milán | Gyapjas Zsombor Mixtaj Flóra Ónodi Csenge 73 pont | 12. hely | golyóstoll | Koszta József Általános Iskola | Szentes Csáki Anna | Dávid Lora Schwartz Kata Varga Virág 71 pont | 13. hely | cerka | Koszta József Általános Iskola | Szentes Csatordai Janka | Héri Adrienn Kiss Csanád Pásztor Dávid 71 pont | 14. hely | Kisvakond | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Elek Gábor | Kósa Kamilla Magos Anna Pécsi Villő 70 pont | 15. hely | Kissbalintigris | Kiss Bálint Református Általános Iskola | Szentes Füri Laura | Gila Péter Nyíri Boglárka Varga Dorina 68 pont | 16. hely | Villámcsapat | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Józan Dóra | Kaiber Viktória Sirkó-Vollmer Nóra Takács Zalán Levente 67 pont | 17. hely | Vagány nyelvészek | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Makó Csávás István | Igaz Zsófia Szűcs Martin Vetró Rebeka 66 pont | 18. hely | Legyőzhetetlenek | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Papp Hanna | Gömöri Réka Huliák Kitti Berta Marcell 65 pont | 19. hely | Mesélők | Constantinum Intézmény | Kiskunfélegyháza Barta Dorina | Csósza Anna Cecília Szondi Inez Vidéki Zsófia 65 pont | 20. hely | Tudástár-vár | Széchenyivárosi Óvoda és Általános Iskola Lánchíd Utcai Általános Iskolája | Kecskemét Farkas Bence | Harkai Anna Nyári Milán Vámos Dóra 64 pont | 21. hely | Magyar bajnokok | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Gyimesi Tamás | Kovács Nóra Mecséry Zénó Vörös Nóra 64 pont | 22. hely | Vásárhelyis Anyanyelv Észek | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Török Ágoston | Nagy Viktória Kapás Benjamin Gulyás Tibor 62 pont | 23. hely | Csipet-csapat | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Csongrádi Zsombor | Baki Eszter Nagy Flóra Márkus Mara 62 pont | 24. hely | Csikócsapat | Petőfi Sándor Többcélú Közoktatási Intézmény | Szalkszentmárton Balog Zsóka | Kovács István Nagy Réka Tóth Olivér 60 pont | 25. hely | Észbontók | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bónus Ákos | Papp Eszter Sáfár Nóra Sipos Teodor 60 pont | 26. hely | Manókák | Makói Általános Iskola | Makó Borka Dávid | Szalai Zétény Dánfi Dana Jani Nikolett 56 pont | 27. hely | Kerek-ész | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intéymény | Kerekegyháza Börönte Bianka | Hegedűs Krisztina Ilonka Anita Pálházi Zsófia 56 pont | 28. hely | Észforgatók | Széchenyivárosi Óvoda és Általános Iskola Lánchíd Utcai Általános Iskolája | Kecskemét Baksa Vivien | Bíró Noémi Dubecz Gréta Nemes Gréta 55 pont | 29. hely | sallai3 | Sallai István Általános Iskola | Kisszállás Jugl Patrícia | Korbely Letícia Molnár Krisztina Musko Luca 54 pont | 30. hely | "Abc" | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Bali Dorka | Horváth Léna Kotroczó Péter Szentesi Villő 49 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Szókimondók | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bocskay Edit | Elefánti Soma Mácsai Kristóf Tóth Rozália 118 pont | 2. hely | TUDÓS PUMÁK | Vásárhelyi Pál Általános Iskola | Kecskemét Ábrahám Balázs | Ipacs Kornél Skultéti Balázs Szabó Árpád 109 pont | 3. hely | Mézesmálé | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Barna Márton Gyula | Csatlós Flóra Harmath Botond Szőke Benedek 109 pont | 4. hely | Táltosok | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Bán Bence | Jádi Dominik Kiss Bálint Tóth Attila 103 pont | 5. hely | NYELVTANKIRÁLYNŐK | Vásárhelyi Pál Általános Iskola | Kecskemét Ambrus Angéla | Ádám Judit Kovács Liliána Tasi Rebeka 102 pont | 6. hely | Magyarmágusok | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Dali Tünde | Kovács Márk Szabó Hanna Vidovics Panna 100 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Katicamatrica | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Balogh Nóra | Bugyi Marianna Zita Nagy Borbála Varjú Dóra 98 pont | 8. hely | Nyelvstrázsa | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Hegyi Anett | Koncz Emese Ládonyi Laura Nagy Jasmine 97 pont | 9. hely | Bölcs Baglyok | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Fekete Ádám | Király Kata Paczolay Petra Túri Milán 94 pont | 10. hely | Nyelvőrök | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Bíró Kristóf | Gulyás Igor Lór Levente Nagy Csanád János 93 pont | 11. hely | A magyar nyelv deákjai | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bene Richárd | Herceg Csanád Orosz Márk Szabó László 91 pont | 12. hely | Észforgók | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Barna Dzsenifer | Masa Domonkos Pakai Fanni Rózsa Péter 90 pont | 13. hely | Nyelvelők | Felsővárosi Általános Iskola | Kiskunhalas Bánoczki Bernadett | Éltető Krisztina Rávai Gabriella Varga Luca 90 pont | 14. hely | Vigyorik | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Boros Enikő | Gál Viktória Koncz Réka Palotás Virág 90 pont | 15. hely | AGYALÓ OKOSOK | Vásárhelyi Pál Általános Iskola | Kecskemét Csernussi Lili | Kollár Anna Mandula Eszter Naszódi Gréta 89 pont | 16. hely | Garabonciások | Széchenyivárosi Óvoda és Általános Iskola Lánchíd Utcai Általános Iskolája | Kecskemét Csíkos Martin | Gegő Levente Kovács Zoltán Szalai Richárd 88 pont | 17. hely | Grammatikusok | Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola | Kecskemét Berki Zoé | Bognár Pál Patrik Bóta Attila Wágner Martin 87 pont | 18. hely | Nyelvtan pacsirták | Németh László Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda | Hódmezővásárhely Fehér Emma | Hajdú Kitti Molnár Adél Oláh Fanni 87 pont | 19. hely | Boszik | Árpád Fejedelem Általános Iskola és Könyvtár | Tiszaalpár Csernus Berta Kata | Marsa Szonja Sós Luca Vaskó Hajnalka 86 pont | 20. hely | Megamagyar | Koszta József Általános Iskola | Szentes Ágoston Kata | Putzke Melanie Zelei Hanna 84 pont | 21. hely | Nyelvgyíkok | Németh László Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda | Hódmezővásárhely Blazovich Péter | Grexák Csaba Mácsai Zsófia Nagy Gergő 83 pont | 21. hely | Szupersasok | Üllés és Forráskút Községek Közoktatási Intézménye Csólyospálosi Általános Iskola | Csólyospálos Csányi Csenge | Répás Aliz Telek Péter Temesvári Szonja Hanna 83 pont | 23. hely | Csóri Csigák | Németh László Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda | Hódmezővásárhely Baláti Bernadett | Czékmán Luca Csuka Enikő Gachályi Gergő 81 pont | 24. hely | Nyelvészpalánták | Dusnok-Fajsz Társult ÁMK | Dusnok Bakula Emma | Bogárdi Imre Jáksó Péter Vörös Edina 81 pont | 25. hely | Szókirályok | Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája | Kecskemét Becser Norbert | Ecsédi András Molnár Botond Técsi Bálint 80 pont | 26. hely | Irodalom-Ászok | Felsővárosi Általános Iskola | Kiskunhalas Bozóki Luca | Ginder Dorina Kollarics Anna Szenczi Petra 80 pont | 27. hely | "Kisfürkészek" | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intéymény | Kerekegyháza Bodor Iván | Harlacher Dávid Magó Dorina Pethes Dorina 79 pont | 28. hely | Nyelvország diákjai | Németh László Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda | Hódmezővásárhely Oswald Hanna | Pap Petra Vincze Nándor Wolf Evelin 78 pont | 29. hely | sallai4 | Sallai István Általános Iskola | Kisszállás Tiegelmann S. Bálint | Huszár Renáta Flaisz Anna Szalonnás Ádám 77 pont | 30. hely | Rózsaszín elefántok | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Rácz Tamara | Balogh Lili Nagy Nóra Németh Sándor 77 pont | 31. hely | Tudorok | Németh László Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda | Hódmezővásárhely Berki Lili | Herczeg Dávid Molnár Kata Szöllősi Zsófia 75 pont | 32. hely | Reliandó | Koszta József Általános Iskola | Szentes Dancsó Lilla | Kazi Rebeka Molnár Dorottya Tihanyi Angelika 74 pont | 33. hely | Monster | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bozó Dániel | Ludányi Levente Sarusi- Kiss Péter - 74 pont | 34. hely | OKOSKA BAGLYOK | Vásárhelyi Pál Általános Iskola | Kecskemét Horváth Borbála | Katona Edina Pizzo Luna Szipli Hanna 73 pont | 35. hely | Betűkirályok | Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája | Kecskemét Jeruska Gábor | Kósa Gábor Szabó Viktória Tánczos Bernadett 70 pont | 36. hely | Nagyagy | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Benkovics Boglárka | Böjthe Dóra Csomor Sára Veliczky Zsófia 69 pont | 37. hely | ÍRÓ BAGOLY | Vásárhelyi Pál Általános Iskola | Kecskemét Antal Marcell | Kollár Laura Szűcs Kincső Varga Ádám 68 pont | 38. hely | Nyelvelők | Orczy István Általános Iskola | Szeged Bálint Krisztofer | Sápos Viktória Vass Ádám Zsiga Flóra 67 pont | 39. hely | 4ÉSZ | Németh László Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda | Hódmezővásárhely Albert Szintia | Dóda Molli Komjáti Jázmin Papdi Mirtill 63 pont | 40. hely | A 4 nyelvtanos | Orczy István Általános Iskola | Szeged Czibere Adrienn | Korbély Marianna Őrhalmi Botond Szénási Konrád 60 pont | 41. hely | Lánchidas bölcs baglyok | Széchenyivárosi Óvoda és Általános Iskola Lánchíd Utcai Általános Iskolája | Kecskemét Balogh Ádám | Gerhák Petra Horváth Henriett Kocsis Dorka 58 pont | 42. hely | A 4 ász | Orczy István Általános Iskola | Szeged Boronkai Fruzsina | Mészáros Szintia Sztojka Tibor Veres Réka 50 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Nyelvelők | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Szőnyi Borbála | Hevesi Lívia Nagy Regina Anna Takács Nikolett 120 pont | 2. hely | LángÉSZek | Makói Általános Iskola | Makó Dánfi Luca | Kátai Kamilla Prágai Maja Szalai Rebeka 112 pont | 3. hely | Egységben az erő | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Nyíri Anna Eszter | Oltyán Kristóf Szász Attila Trombitás Lili 112 pont | 4. hely | Zseniális palánták | Koszta József Általános Iskola | Szentes Halász Loránd | Molnár Gabriella Szilágyi Anna Urbancsok Evelin 111 pont | 5. hely | Hüvelyk Mátyások | Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája | Kecskemét Kun Lilla | Ördög Csaba Rácz Kata Rebek Réka 109 pont | 6. hely | Fele-fele | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Makó Csiky Gergő Bence | Károlyi Laura Madránszki Bence Pintér Anna 108 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | SzóvadÁSZok | Makói Általános Iskola | Makó Baranyi Armand | Gera Dániel Nagy-György Zoltán Richárd Kiss Dávid 107 pont | 8. hely | LÁNYÉSZ | Makói Általános Iskola | Makó Dobsa Kolett | Szabó Réka Trényi Valéria Varga Lili 106 pont | 9. hely | A Csapat | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Obsuszt Norbert István | Pallagi Norbert Rácz Zsombor Steigler Ádám László 106 pont | 10. hely | Betűbárók | Szvetnik Joachim Általános Iskola | Mélykút Klem Zsolt | László Zsófia Vörös Annamária Tokodi Máté 104 pont | 11. hely | Nyelvész detektívek | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bogyó Bence | Boros Panna Fekete Tamás Pádár Kristóf 103 pont | 12. hely | Szóbúvárok | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Molitorisz Luca | Nagy Dorottya Pászti Lilla Venyingi Fanni 102 pont | 13. hely | Szómorzsolók | Szent Imre Katolikus Általános Iskola | Zsombó Barna Jázmin | Gombi Anna Ökrös Gréta Tombácz Zsanett 100 pont | 14. hely | Agytörő nagymenők | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Makó Börcsök Polli Zsófia | Galgóczki Zoltán Kúsz Odett Tilimpás Laura 100 pont | 15. hely | Magyarosokk | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Hoffmann Hanna | Magyar Erik Marta Dorin Verók Laura 99 pont | 16. hely | Észbontók | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Ferencz Benedek | Ferke Anna Szabó László Szarvas Szabolcs 95 pont | 17. hely | Nyerők | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Nagy Emese | Fődi Anna Luca Fekete Döme Bús Johanna 94 pont | 18. hely | Agyafúrtak | Széchenyivárosi Óvoda és Általános Iskola Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Csontos Gertrúd | Fekete Adrienn Fodor Klára Sebe András 92 pont | 18. hely | Szerencsepatkó | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Juhász Bettina Kata | Karcsú Fanni Kovács Anna Kiss Viktória 92 pont | 18. hely | Varázslók | Árpád Fejedelem Általános Iskola és Könyvtár | Tiszaalpár Deák Csenge | Novák Ádám Sánta Márk 92 pont | 21. hely | Szótár(s)ak | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Danka Petra | Gajdácsi Vanda Horváth Zsófia Labancz Balázs 91 pont | 22. hely | Mábovina | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Bognár Ágnes | Máté Zita Nagypéter Szabolcs Vida-Szücs Patrik 91 pont | 23. hely | Zsenipalánták | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Péchy Réka | Dankó Janka Német Lilian Eipel Edina 90 pont | 24. hely | Menő Manók | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Hajnács Lili | Kelemen Luca Riesing Hanna Tápai Flóra 89 pont | 25. hely | Szófacsarók | Weöres Sándor Általános Iskola | Szeged Balázs Viola | Horváth Martin Fürtön Dorina Nyilasi Dóra 88 pont | 26. hely | Bjgabc | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Bekő Katinka | Gaál Petra Kontra Anna Vörös Annabella 88 pont | 27. hely | BETŰVETŐK | Szvetnik Joachim Általános Iskola | Mélykút Bögyös Zsófia | Drenkovics Vivien Ézsiás Dominika Nagy Alex 87 pont | 28. hely | Pattogó rágók | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Benkő Réka | Bodor Viktória Pintér Vanessza Kádár Fanni 86 pont | 29. hely | Ászlányok | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Bablinszki Gerda | Kovács Petra Medgyesi Gyöngyi Német Fanni 86 pont | 29. hely | Búzavirág | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Bán Lilianna | Bártol Luca Buzánczky Fanni Major Lilla 86 pont | 29. hely | Kiskacsák | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Börönte Dorina | Marosi Hella Szabó Luca Tóth Boglárka 86 pont | 32. hely | Nagy négyes | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Hegedűs Eszter | István Bálint Tóth Rajmond Váradi Lili 86 pont | 33. hely | Okos boszorkák | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Krupa Jázmin | Király Zsófia Toók Enikő Tóth Vivien 85 pont | 34. hely | Fantasztikus négyes | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bagi Kristóf | Labádi Júlia Potocska Tamás Sarkadi- Nagy Lívia Petra 84 pont | 35. hely | Magyar manók | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Bozóki Enikő | Gyenge Blanka Gyimesi Eszter Bujdosó Gréta 84 pont | 36. hely | Kapanyányimonyókok | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Holka Jázmin | Kákonyi Ákos Kara Zsombor Kosztelny Hanna 84 pont | 37. hely | Túlélők | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Borbély Zoltán | Gyergyádesz Márton Mikesi Júlia Péter Míra 83 pont | 38. hely | Okos légy! | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intéymény | Kerekegyháza Hegedűs Attila | Kelemen Kira Kollár Petra Pencz Anna 82 pont | 39. hely | Három a magyar igazság, és egy a ráadás | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Antalfalvi Anna | Kaiser Nóra Luca Köteles Kristóf Zsoldos Zsuzsa 82 pont | 40. hely | Kisnyelvészek | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Bubori Csenge | Miklósfalvi Lilla Őze Réka Vadász Ibolya 81 pont | 41. hely | Kis nyelvÉSZek | Algyői Fehér Ignác Általános Iskola | Algyő Gyömbér Mihály | Gyurcsik Andrea Hermán Ariella Kecskeméti Réka 79 pont | 42. hely | Tiszeriha | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Halmai Hedvig | Rideg Ninett Szemerédi Martina Tirpák Angéla 79 pont | 43. hely | Medvebocsok | Bonifert Domonkos Általános Iskola | Szeged Nagy Réka | Rizsányi Ákos Simon Dominika Ungi Beatrix 79 pont | 44. hely | Pumák | Fekete István Általános Iskola | Lajosmizse Horváth Brigitta | Tasi Rita Rónay Alíz Rubos Laura 79 pont | 45. hely | Kisgólyák | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Bensinger Boglárka | Móricz Melinda Nagy Lilla Sárkány Luca 78 pont | 46. hely | Hétszünyű Kapanyányimonyók | Széchenyivárosi Óvoda és Általános Iskola Lánchíd Utcai Általános Iskolája | Kecskemét Brem Lilien | Buzás Enikő Juhász Petra Kele Nikolett 78 pont | 47. hely | Farkasok | Fekete István Általános Iskola | Lajosmizse Drabant Tibor | Fábián Petra Homoki Martin Homoki Norbert 78 pont | 48. hely | Duracell | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Lekrinszki Dóra | Tassi Nelli Fuchs Dorina Gudmon Olivér 77 pont | 49. hely | M.o.h.a | Batsányi János Gimnázium és Szakközépiskola, a Csongrádi Oktatási Központ Tagintézménye | Csongrád Kátai Máté | Kiss Gergő Szubally Viktor Török Márton 77 pont | 50. hely | Nyelvtudósok | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Biliczki Gréta | Bognár Adrienn Kozák Zsombor Murár Bettina 77 pont | 51. hely | Zöld Gumimacik | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Radvánszki zsófia | Vakula Bálint Sümegi Balázs Babenyecz Nikolett 76 pont | 52. hely | Nyelvtörők | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Fehér Annamária | Harkai Norbert Kisjuhász Anna Tóth Máté 72 pont | 53. hely | RÁVÁK | Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Ruzsa Fodor Vanessza | Kálmán Róbert Szűcs Ákos Tóth Adrienn 72 pont | 54. hely | Csapat, aki csak csaj | Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Ruzsa Bernáth Kata Natália | Goguy Daniella Rácz Lívia Sólya Boglárka Katalin 71 pont | 55. hely | Kis magyar zsenik | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Bóta Annabella | Parrag Anna Sárközi Noémi Varga Zsóka 70 pont | 56. hely | Tudós Csajok | Koszta József Általános Iskola | Szentes Kovács Viktória | Molnár Emese Páger Gréta Vass Katalin 69 pont | 57. hely | Ügyes gólyák | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Nagy Liza | Harnóczi Dóra Ágoston Alíz Harkai Fanni Dominika 68 pont | 58. hely | Dorozsmai Szófacsarók | Orczy István Általános Iskola | Szeged Balog Fanni | Fazekas Richárd Kasza Angéla Tímár Zsombor 67 pont | 58. hely | Nyelv-észek | Orczy István Általános Iskola | Szeged Balog Brigitta | Braczkó Vanessza Roxána Francia Csaba Őrhalmi Fanni 67 pont | 60. hely | Okosokk | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Kapás Dominika | Kovács Bella Molnár Blanka Várkonyi Liliána 67 pont | 61. hely | Nyelvészek | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Szász Hanga | Dobó Luca Muskó Fanni Eszes Boglárka 65 pont | 62. hely | Győztesek | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Kuhn Erik | Velker Lili Kis Zoltán Lantos Zita 65 pont | 63. hely | Törpök | Klauzál Gábor Általános Iskola | Szentes Újj Zsuzsanna | Gálfi Petra Szikora Evelin Odett Kállai Kamilla 65 pont | 64. hely | puszi nyuszik | Batsányi János Gimnázium és Szakközépiskola, a Csongrádi Oktatási Központ Tagintézménye | Csongrád Kovács Fruzsina | Nagy Sára Sarusi-Kis Lídia Szabó Csenge 62 pont | 65. hely | Okoskák | Általános Iskola és Könyvtár | Akasztó Bognár Eszter | Endrődi Kíra Hubert Emese Oravecz Tibor 61 pont | 66. hely | Kofrihaki | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Frield Ferenc | Halasy László Kiss Karina Kovács Jázmin 56 pont | 67. hely | Nyelv-ész | Árpád Fejedelem Általános Iskola és Könyvtár | Tiszaalpár Csernák Patrik | Halla Nikolasz Nagy Fanni Vetter Jenny 54 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Név-Szó-Beszéd | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Endrédi Luca | Kun-Szabó Regina Lustyik Máté Ráfi Anna Réka 137 pont | 2. hely | döntős Nyelvelők | Jerney János Általános Iskola | Szeged Keresztes Csenge | Kővágó Dávid Mravik Fanni Zádori Zsófia 136 pont | 3. hely | döntős Kleió | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Makó Marshall Tamás Gábor | Marsi Tamás István Molnár Nóra Pipis Panna 135 pont | 4. hely | Hatásos 6-ások | Jerney János Általános Iskola | Szeged Bindics Boldizsár | Bozsák Bese Mátyás Fanni Simon Zsófia 134 pont | 5. hely | Kalliopé | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Makó Dénes Dorka | Juhász Anna Kajári Ádám Suba Evelin 134 pont | 6. hely | Betűtészták | Koszta József Általános Iskola | Szentes Balla Dorka | Czuczi Anna Csepcsényi Szimonetta Szabó Fiametta 130 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Betűmanók | Koszta József Általános Iskola | Szentes Andrikó Anett | Győri Anna Gyopárka Szalánczy Eszter Tóth Fanni 130 pont | 8. hely | Teljes hasonulás | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Tóth Kata | Bata Viola Jacsó Szabina Budincsevics Boglárka 129 pont | 9. hely | The best | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bolyós Júlia | Hajdú Anna Remzső Rebeka Török Dorothea 125 pont | 9. hely | Zümik | Koszta József Általános Iskola | Szentes Antal Viktória | Bozóki Petra Darabos Dominika Házverő Szabó Virág 125 pont | 11. hely | Cseda | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Tóbiás Anna | Szécsi Eszter Keresztúri Csenge Böszörményi Diána 123 pont | 12. hely | Davda | Széchenyivárosi Óvoda és Általános Iskola Lánchíd Utcai Általános Iskolája | Kecskemét Korponai Dalma | Nyíri Vivien Sinkó Anna Szűcs Dominika 121 pont | 13. hely | Eszes kölykök | Makói Általános Iskola | Makó Baranyi Lili | Frisch Zsófia Hajdu Emese Kelemen Zita 120 pont | 14. hely | Gyöngyvirágok | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Csontos Laura | Györki Viktória Mócza Dorottya Molnár Ábel 118 pont | 14. hely | Négyész | Széchenyivárosi Óvoda és Általános Iskola Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Csaklós Dorina | Faragó Veronika Nagy Anett Sebe Anna 118 pont | 16. hely | BETŰZŐK | Szvetnik Joachim Általános Iskola | Mélykút Csontos Berta Lili | Eszter Hanna Horváth Szimonetta Jakity Anna 118 pont | 17. hely | Agyasok | Ráday Pál ÁMK Általános Iskola | Harta Farkas Luca | Kovács Tünde Mészáros Anna Pásztor Csaba 117 pont | 18. hely | Szuper Csajok | Makói Általános Iskola | Makó Busa Judit | Csorba Gitta Fekete Brigitta Szalay Emese 116 pont | 19. hely | KBvegyes | Kiss Bálint Református Általános Iskola | Szentes Csák Gergő Balázs | Dudás-Szabó Kata Jóna Viktória Szabó Kristóf 116 pont | 20. hely | Ész Lények | Koszta József Általános Iskola | Szentes Berki Endre | Orgona Gergő Tóth Martin Varjú Csaba 116 pont | 21. hely | Thália | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Makó Bárdos Laura Gréta | Igaz Henrietta Juhász Dóra Pólya Anna 114 pont | 22. hely | Magyarok | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Katona Iván | Balogh Gergő Kiss Bence Igaz Bátor 113 pont | 23. hely | Okoskák | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Molnár Kata | Mozsárik Laura Kiss Benedek Szarvas Zsombor 112 pont | 24. hely | Csak csajok | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Faragó Kamilla | Nagy Szófia Morvai Kincső Székely Zsófia 112 pont | 24. hely | Localmatrióták | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Bimbó Johanna | Fehér Anna Ignácz Emese Kovács Panna 112 pont | 26. hely | MÁLIKÁBE | Makói Általános Iskola | Makó Köteles Bettina | Panyor Liliána Tóth Máté Valis Kármen 111 pont | 27. hely | Nyelvtan robotok | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Pálinkás Tibor | Tokovics Dávid Hermann Péter Bodor Bálint 110 pont | 28. hely | Szókirályok | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Ölvödi Petra | Durmics Miksa Lázár Jázmin - 107 pont | 29. hely | Nyelvi zsenik | Általános Iskola és Könyvtár | Akasztó Bogáromi Máté | Czaczarda Zsolt Fenyvesi Laura Fenyvesi Loretta 106 pont | 29. hely | Puding | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Kökény Petra | Orbán Bence Rékasy Zoltán Tatár György Márk 106 pont | 31. hely | Négyesfogat | Makói Általános Iskola | Makó Baranyi Enikő | Lakatos Evelin Szabó Kitti Szatmári Adrienn 106 pont | 32. hely | Sólyomszem | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Földházi Tamás | Hajagos Henrik Kovács Ádám Lisku Róbert 106 pont | 33. hely | Kormorán | Üllés és Forráskút Községek Közoktatási Intézménye Csólyospálosi Általános Iskola | Csólyospálos Csurgó Viktória | Dóka Ferenc Richárd Telek János - 106 pont | 34. hely | Rakoncátlanok | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Kalán Zsuzsanna | Kovács Violetta Novák Laura Török Donát 105 pont | 35. hely | BETŰFALÓK | Szvetnik Joachim Általános Iskola | Mélykút Kopcsek Péter | Lázár Édua Torma Nikolett Turi Kitti 104 pont | 36. hely | Ikszipszilon | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Gergely Róza | Sárkány Fanni Vendégh Réka Sebestyén Ágota 103 pont | 37. hely | Éleseszűek | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Benkovics Balázs | Détári Ákos Hádinger Dávid Jávorka András 101 pont | 38. hely | Hupikék törpikék | Jerney János Általános Iskola | Szeged Alpár Blanka | Julinek István Nagy Darinka Varga Benedek 100 pont | 39. hely | Sasszem | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Hári József | Remény Olivér Szentesi Lázár Tamasi Krisztina 100 pont | 40. hely | IQ nuku | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Bulla Zsófia | Kökény János Török Ábrahám Vida Eszter 100 pont | 40. hely | Szó-ragoztatók | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Bertus Tamara | Bugyi András Dékány Fanni Váncsa Zsanna 100 pont | 42. hely | Árpád vitézei | Árpád Fejedelem Általános Iskola és Könyvtár | Tiszaalpár Bartók Bálint | Birkás Levente Mihály Kása Norbert Kelemen Imre 99 pont | 43. hely | Kisbések | Kiss Bálint Református Általános Iskola | Szentes Lantos Csilla | Lakos Flóra Rehák Melinda Szabó Krisztina 99 pont | 44. hely | Mássalhangzók | Batsányi János Gimnázium és Szakközépiskola, a Csongrádi Oktatási Központ Tagintézménye | Csongrád Fekete Fanni | Horváth Chiara Juhász Jázmin - 98 pont | 45. hely | Amőbanda | Szent Imre Katolikus Általános Iskola | Zsombó Bacsa Flóra | Bátki Fazekas Ilona Bacsa Gergő Zsemberi Adrienn 96 pont | 46. hely | Makobiák | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Makai Enikő | Kovács Adél Bozó Bianka Böszörményi Ákos 96 pont | 47. hely | Csillagok | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Kovács Szonja | Csőszi Tibor Tóth Ambrus Hódi Balázs 96 pont | 48. hely | Császármorzsák | Orczy István Általános Iskola | Szeged Bakó Balázs | Gábor Dominika Kószó Kata Mukus Dominika 94 pont | 49. hely | Okoskák | Móricz Zsigmond Oktatási Intézmény | Tiszakécske Antal Beatrix | Kovács Laura Sánta Csaba Seres Petra 94 pont | 50. hely | Részleges hasonulás | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Suhajda Merlin | Szabó Nartin Varga Domonkos Szakál Petra 94 pont | 51. hely | Ironcheese | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Tímár Viktor | Sipos-Szabó Bence Patócskai Péter Sós Henrik 93 pont | 52. hely | Magyar makákók | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Csóka Erik | Gémes Dávid Pósa Bence Sári Tamás 93 pont | 53. hely | Szuperboci | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Kis Roland | Marozsi Ádám Rapi Milán Vidmann Áron 92 pont | 54. hely | ABC | Batsányi János Gimnázium és Szakközépiskola, a Csongrádi Oktatási Központ Tagintézménye | Csongrád Csernák Enikő | Farkas Anna Szemerédi Lili Taricska Blanka 91 pont | 54. hely | Magyar vándorok | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Deli Dóra | Erki Laura Kovács Vivien Tóth Zsófia 91 pont | 56. hely | Fruskák | Ráday Pál ÁMK Általános Iskola | Harta Czikó Imola | Énisz Berta Péter Mária Szűcs Melani 91 pont | 57. hely | m&m's | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Berényi Brigitta | Bozóki Bettina Kabai Vilmos Kovács Kitti 89 pont | 58. hely | Kereki négy kerék | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intéymény | Kerekegyháza Berente Beatrix | Reibl Fanni Sutus László Seres Ákos 86 pont | 59. hely | Anyanyelvi zsenik | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Ónodi Leona | Svorenj Emma Nemes Luca Kiss Patrícia 86 pont | 60. hely | Tengerimalacok | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Gaál Péter | Nagy Máté Posta Zsolt Szakonyi Adrián 83 pont | 61. hely | 380 volt | Batsányi János Gimnázium és Szakközépiskola, a Csongrádi Oktatási Központ Tagintézménye | Csongrád Berkecz Péter | Bódi Bence Kovács Márton Soma - 83 pont | 62. hely | Zöngétlenek | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Dancsók Andrea | Halasi László Sánta Dávid Papdi Martin 83 pont | 63. hely | Magánhangzók | Batsányi János Gimnázium és Szakközépiskola, a Csongrádi Oktatási Központ Tagintézménye | Csongrád Almási Adél | Balogh Panka Koscsó Fanni Sprok Lilla 82 pont | 64. hely | Boni-csillagok | Bonifert Domonkos Általános Iskola | Szeged Erdei Alexandra | Jakus Kartal Janó Erik Zalán Takács Réka 79 pont | 65. hely | Super Mario | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Faddi Dávid | Bleszák Csaba Csorba Renáta Kubatov Virág 68 pont | 66. hely | Napsugarak | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Staub Olga | Dezső Veronika Greskó Dorina Kovács Klaudia 67 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Tomi és a Dívák | Makói Általános Iskola | Makó Dobsa Dorina | Molnár Bettina Nagy Tamás Németh Kira 135 pont | 2. hely | Fő Nevek | Koszta József Általános Iskola | Szentes Boros Gábor | Sántha Balázs Szabó Judit Vajda Imre 126 pont | 3. hely | Észlányok | Széchenyivárosi Óvoda és Általános Iskola Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Balog Réka | Mérész Beatrix Pinke Angéla Potz Johanna 124 pont | 4. hely | Nyelvesek | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intéymény | Kerekegyháza Fromvald Emese | Istrate Ramón Nagy Marianna Szabó Alexandra 119 pont | 5. hely | Tudósok(k) | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Csáky Janka | Mihócza Bendegúz Molnár Petra Rigó Luca 117 pont | 6. hely | Vingino | Kecskeméti Református Általános Iskola | Kecskemét Balázs Marcell | Bogdándi Lilla Hévízi Virág Sanchez Nathalie Aleyda Redondo 116 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Nyelv-Észek | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bakai Boglárka | Fekete-Nagy Tamara Köves Gréta Tóth Emese 114 pont | 8. hely | Metaforák | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Fodor Kata | Tihanyi Kata Szécsényi Eszter Kazinczi Rita 114 pont | 9. hely | Szókimondók | Orczy István Általános Iskola | Szeged Farkas Rita | Hódi Liliána Kovács Boglárka Nagymihály Petra 113 pont | 10. hely | Emese | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Dóka Hanna | Irházi Emese Pizzo Marcello Schiszler Zsanett 111 pont | 11. hely | Nyelvitamin | Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája | Kecskemét Bognár Anna | Kele Rea Maczkó Lilla Tóbiás Anna 109 pont | 12. hely | Okos Makkos | Bonifert Domonkos Általános Iskola | Szeged Fejes Dominika | Korom Aida Mészáros Mercédesz Olajos Edit 108 pont | 13. hely | Aranycsapat | Széchenyivárosi Óvoda és Általános Iskola Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Kócsó Beatrix | Mészáros Adrienn Nagy Diána Nagy Trisztán 105 pont | 14. hely | Küzdőszellemek | Szentkirályi Általános Iskola, Zeneiskola és Közkönyvtár | Szentkirály Kókai-Szabó Anna | Kokovai Nikolett Steklács János Szabó Ágnes 105 pont | 15. hely | Átlátunk a szitán | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Barta Fruzsina | Géczi Ákos Mamuzsics Gergő Szénási Attila 105 pont | 16. hely | MAGYAR(OS)OK | Makói Általános Iskola | Makó Benczik Péter | Ménesi Karola Somogyi Anna Rácz Angelika 103 pont | 17. hely | Nyelvnyűvők | Szent Imre Katolikus Általános Iskola | Zsombó Faragó-Mészáros Réka | Hajda Csenge Kálmán Felícia Takács Adrienn 101 pont | 18. hely | A Szóelemzők | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Makó Bodor Balázs | Czagány Máté Frankó Tamás Kovács Bálint 101 pont | 19. hely | NyeltanoSOKK | Széchenyivárosi Óvoda és Általános Iskola Lánchíd Utcai Általános Iskolája | Kecskemét Bán Rebeka | Bartal Emília Fekete Kíra Monik Petra 98 pont | 20. hely | A négy testőr | Koszta József Általános Iskola | Szentes Kiss Martin | Lantos Tamás Nagy Gergő Zernig Csombor 96 pont | 21. hely | Észtekerők | Weöres Sándor Általános Iskola | Szeged El Idrissi Aadil | Süli-Zakar Ákos Szabó Bálint Zatykó Norman 96 pont | 22. hely | Cicamicák | Ráday Pál ÁMK Általános Iskola | Harta Ferkovics Éva | Orbán Annamária Ranga Lilla Vén Bíborka 93 pont | 22. hely | Észvesztúra | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Csernus András | Koncz Péter Munding Kamilla Vizi Zalán 93 pont | 24. hely | Hagymanók | Makói Katolikus Általános Iskola | Makó Rácz Petra | Rudisch Boglárka Szabó Kitti Veres Henrietta 93 pont | 25. hely | NyelVirágok | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Makó Börcsök Blanka | Farkas Eszter Abigél Hajrán Amanda Szűcs Eszter Noémi 92 pont | 26. hely | Fekete gyémántok | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Kiskunhalas Döbrentei Tamás | Laskovics Marcell Varga Árpád Fehér Ádám 90 pont | 27. hely | Bölcs Baglyok | Ráday Pál ÁMK Általános Iskola | Harta Maruzsenszki Éva | Obornyik Patrícia Rideg Viktor Süveges Rebeka 90 pont | 28. hely | Hagymanyelv | Makói Katolikus Általános Iskola | Makó Jakab Tifani | Péter Annamária Répa Szilvia Vigh Barbara 89 pont | 29. hely | Antiszociális vattacukor | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Csatári Áron | Forrai Áron Pénzes Bálint Piti András 88 pont | 30. hely | Hírös lányok | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Kis Virág | Ollé Réka Tóth Rita Vágó Fanni 85 pont | 31. hely | Limonádé | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Aranyi Szabolcs | Budaházi Bernadett Juhász Petra Szűcs Dominik 84 pont | 32. hely | Nyelvtörők | Szvetnik Joachim Általános Iskola | Mélykút Bogdán Emese | Hurton Boglárka Magyar Enikő Somogyi Zsófia 84 pont | 33. hely | Mamaszagaj | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Gajdácsi Árpád | Major Dávid Major Kitti Szabó Tamás 83 pont | 34. hely | Helyesírók | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Labancz Lili | Szabó Anna Tihanics Fanni - 83 pont | 35. hely | Gumimacik | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Ludányi Lilla | Molnár Laura Szokol Kamilla Vályi Blanka 82 pont | 36. hely | Gézengúzok | Általános Iskola és Könyvtár | Akasztó Barna Szintia | Beszedics Beatrix Fekete Dániel Tóth Marcell 78 pont | 37. hely | Teletabi | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Almási Fanni | Erdős Réka Mátyus Rebeka Varga Kamilla 77 pont | 38. hely | Huncutkák | Árpád Fejedelem Általános Iskola és Könyvtár | Tiszaalpár Kovács Stella | Kőrös Barbara Schindler Kitti Tóth Regina 77 pont | 39. hely | Magyar palánták | Üllés és Forráskút Községek Közoktatási Intézménye Csólyospálosi Általános Iskola | Csólyospálos Gémes Hajnalka | Kántor Viktória Szögi Richárd - 75 pont | 40. hely | Nyelvi sokkolók | Orczy István Általános Iskola | Szeged Dudás Cintia | Kasza Dóra Tapodi Anita Zsiga Kata 66 pont | 41. hely | Nyelvmívesek | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Bubori Boglárka | Erdei Nikolett Judit Földi Olivér Kiss Petra Gabriella 66 pont | 42. hely | Csicsergők | Árpád Fejedelem Általános Iskola és Könyvtár | Tiszaalpár Bánfi Antal Dávid | Forgó Nándor Kalmár Gréta Papp Dóra 65 pont | 43. hely | Muglik | Jerney János Általános Iskola | Szeged Berta Efraim | Csongrádi Dávid Fischer Erik Simon Gábor 63 pont | 44. hely | Máté | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Juhász Máté | Kovács Vanessza Szabó Réka Zsámboki Nikolett 60 pont | 45. hely | UNIKORNISOK | Makói Általános Iskola | Makó Benkő Flórián | Gulácsi Boglárka Kiss Dóra Loós Vivien 47 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Magyará(s)zok | Katona József Gimnázium | Kecskemét Bakai Zsolt | Mandula Péter Miskolczi Péter Nyári Kristóf 137 pont | 2. hely | Törpecsirke | Katona József Gimnázium | Kecskemét Almási Lili | Nagy Virág Szabó Kata Szalai Katalin 119 pont | 3. hely | Paint | Katona József Gimnázium | Kecskemét Boller Dániel | Faragó Frigyes Kósa Zoltán Váradi Tamás 116 pont | 4. hely | Anonymus | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Csaplár Constance | Százi Ágnes Újhelyi Lili Eke Kitti 115 pont | 5. hely | Sportcsoki | Katona József Gimnázium | Kecskemét Juhász Virág | Kasztel Réka Mészöly Lilla Prikk Dóra 115 pont | 6. hely | Magor gyermekei | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Kellerwessel Klaus | Szakali Benedek Bakó Ferenc Vidovics Gergő 114 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Magyar zebrák | Katona József Gimnázium | Kecskemét Gombos Réka | Hojsza Boglárka Mikulás Vivien Szabó Laura 103 pont | 8. hely | Magyar termék | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Józsa Csongor | Simon Dániel Tóth Barna Török Ábel 100 pont | 9. hely | Szivárványos Nasa | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Borbély Alíz | Szalai Máté Tóth Tibor Zeller Doroti 98 pont | 10. hely | Vani, vanni van vanília | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Nagy Laura | Szabó Teodóra Somlai Blanka Kara Zsuzsanna 94 pont | 11. hely | Il Padrino | Katona József Gimnázium | Kecskemét Gera László | Gerhák Bence Kovács Gábor Makó Tamás 93 pont | 12. hely | Villám-ész | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Kárpáti Kristóf | Finta Imre Bajáki Péter Morvai Balázs 90 pont | 13. hely | Koff | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Jászfalvi Orsolya | Kincses Fanni Krett Kincső Zsigó Fanni 90 pont | 14. hely | Észpörgetők | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Sirkó-Vollmer András | Fábián Vanda Gergely Veronika Dorka Pap Krisztina 90 pont | 15. hely | Haribo | Katona József Gimnázium | Kecskemét Csákó Dóra | Fekete Dóra Horváth Kitti Oláh Adél Noémi 83 pont | 16. hely | A sötétek és a szőke | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Berta Luca | Fehér Bianka Polacsek Zsuzsanna Szedresi Luca 81 pont | 17. hely | Menőek | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Erdélyi Dániel | Simon Márk János Vizi Kristóf Kaszap Attila 80 pont | 18. hely | Nudli | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Meskó Kata | Kurucz Nóra Baranyi Orsolya Sebestyén Anikó 71 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Szóbanforgók | Koszta József Általános Iskola | Szentes Elefánti Emma | Makai Edit Makai Lajos Szikszai Imre 131 pont | 2. hely | Alanyok | Koszta József Általános Iskola | Szentes Bocskay István | Halász Ákos Sarusi Kis Benedek Tolnai Kyra 117 pont | 3. hely | Olimposz | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Hedrich Mátyás | Máté Balázs Varga Réka Zubek Károly 116 pont | 4. hely | Kvartett | Weöres Sándor Általános Iskola | Szeged Bolváry Réka | Chen Péter Deutsch Katalin Győrfi Mercédesz 114 pont | 5. hely | Tejbegrizzly | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szentes Ferke Gréta | Kiss Réka Ráfi Balázs Szőke Anna 114 pont | 6. hely | ABC | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Borics Kíra | Karádi Janka Kovács Liliána Pécsi Anna 113 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Aranyos Alanyok | Makói Általános Iskola | Makó Savanya Sándor | Murvai Panna Szalma Hédi Török Kitti 110 pont | 8. hely | Arany Ászok | Széchenyivárosi Óvoda és Általános Iskola Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Bencsik Barnabás | Herczeg Sára Nagy Patrik Nyári Bence 109 pont | 9. hely | Négyesfogat | Széchenyivárosi Óvoda és Általános Iskola Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Bajnóczi Fanni | Dovydénas Dorottya Szőke-Tóth Berill Varga Diána 106 pont | 10. hely | Csodaszarvasok | Bonifert Domonkos Általános Iskola | Szeged Czakó Tamás | Császár Ferenc Doba Zsolt Ádám Márton Dávid 106 pont | 11. hely | Aranyos fiúk | Széchenyivárosi Óvoda és Általános Iskola Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Gombos Bence | Fehér Nándor Kovács Ákos Lugosi István 105 pont | 12. hely | Magyarkodók | Orczy István Általános Iskola | Szeged Csebella Orsolya | Horváth Brigitta Kiss Nikolett Gabona Kinga 105 pont | 13. hely | 8M-kvartett | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Makó Erdei János | Gera Dóra Restás Cintia Vass Dóra 105 pont | 14. hely | Tollforgatók | Koszta József Általános Iskola | Szentes Mészáros Adrienn | Potocska Lujza Rózsa Kata Szabó Zsófia 104 pont | 15. hely | RÁNK | Móricz Zsigmond Oktatási Intézmény | Tiszakécske Bacsó Ágota | Sánta Nóra Szöllősi Kitti Tóth Rebeka 103 pont | 16. hely | Karamellák | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Kónya Petra | Pap Krisztina Piti Alexandra Varényi Viktor 102 pont | 17. hely | Tenger-ész | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Kökény Nóra | Ragó Ramóna Sallai Virginia Sárai-Szabó Levente 102 pont | 18. hely | Lányok a Negyediken | Dusnok-Fajsz Társult ÁMK | Dusnok Földesi Réka | Hodován Tünde Nagy Laura Sereg Fruzsina 101 pont | 19. hely | Anonimus utódai | Bonifert Domonkos Általános Iskola | Szeged Bódi Boglárka | Huang Jimmy Komáromi Richard Kovács Marcell 100 pont | 19. hely | Mesternégyes | Szent Imre Katolikus Általános Iskola | Zsombó Gábor Anett | Szunyog Zsanett Patik Ádám Zakar Barbara 100 pont | 21. hely | Nyelvésztelenek | Koszta József Általános Iskola | Szentes Mihály Dénes | Nagy Márton Pólya Zsolt Szubally Brúnó 100 pont | 22. hely | Nyelvészek | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Bende Viktória | Horváth Rebeka Sári Nikolett Vörös Réka 100 pont | 23. hely | Vegyes páros | Széchenyivárosi Óvoda és Általános Iskola Arany János Általános Iskolája | Kecskemét Juhász Réka | Riedl László Szabados Ádám Tüzes Dorottya 99 pont | 24. hely | TEAM SÜN | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Bekány Ádám | Bíró Henrik Fazekas István Szeitz Gergő 98 pont | 25. hely | Kergebirkák | Általános Iskola és Könyvtár | Akasztó Endrődi Flóra Viktória | Juhász Kristóf Németh Zsófia Teknyős Vivien 97 pont | 26. hely | Fű | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Kovács Dávid | Nyúl Viktor Rapi Kristóf Szabó Pál 96 pont | 26. hely | Okoskodók | Koszta József Általános Iskola | Szentes Faragó Petra | Gugolya Vanda Házverő Szabó Blanka - 96 pont | 28. hely | Belevalók | Klauzál Gábor Általános Iskola | Szentes Biró Beatrix | Halasy Szilvia Tóth Evelin Brigitta Sajtós László 94 pont | 28. hely | Szaletusza | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Lesi Zelma | Szabó Patrik Szabó Szimonetta Túri Márk 94 pont | 30. hely | Hunor és a lányok | Széchenyivárosi Óvoda és Általános Iskola Lánchíd Utcai Általános Iskolája | Kecskemét Gyurász Vivien | Kiss Réka Sajó Gabriella Zsikla Hunor 93 pont | 31. hely | Rejtély | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Blöszel Evelin | Horváth Anilla Kapás Réka Vári Noémi 92 pont | 32. hely | SzóCsászárok | Návay Lajos Általános Iskola | Földeák Csányi Bíborka Elvira | Lele Dóra Kardos Dániel László Vass Bálint 91 pont | 33. hely | Nyelv-észek | Szvetnik Joachim Általános Iskola | Mélykút Doszkocs Bence | Kósa Edina Kovács Adél Polyákovics Balázs 90 pont | 34. hely | CSAPUDO | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Böjthe Alexandra | Iszer Fanni Palásti Molli Palotai Annamária 89 pont | 35. hely | Fekete Péter | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Bihari Márk | Fekete Péter Findt Vivien - 88 pont | 36. hely | Gofri | Tisza-parti Általános Iskola | Szeged Balla Bernadett | Csorba Melinda Szabó Zsuzsanna Szalai Katinka 84 pont | 37. hely | "Zöldek" | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Biliczki Judit | Lór Anna Rudolf Rebeka Strohner Jázmin 83 pont | 38. hely | Megfontoltak | Árpád Fejedelem Általános Iskola és Könyvtár | Tiszaalpár Dömötör Dániel | Kása István Pusztai Lilla Kitti Réczi Ákos 80 pont | 39. hely | Pacsirták | Koszta József Általános Iskola | Szentes Benkő Kata | Molnár Gabriella Molnár Hajnalka Szabó Polett 75 pont | 40. hely | Aloha! | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kecskemét Bakos Beatrix | Csikós Fanni Ormai Adrienn Varga Dorka 71 pont | 41. hely | Bölcs Baglyok | Klauzál Gábor Általános Iskola | Szentes Gulyás Edina | Nagy Andrea Varga Zsuzsanna Tóth Bianka 71 pont | 41. hely | Nyelvőrök | Jerney János Általános Iskola | Szeged Fodor Lili | Fődi Ákos Illés Katalin Kónya Lilla 71 pont | 43. hely | Vagányok | Ráday Pál ÁMK Általános Iskola | Harta Csóti Szandra | Hus Laura Jónás Léna Korsós Panna 66 pont | 44. hely | Fanni | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kecskemét Fehér Márk | Hajnal Fanni Lédeczi Kristóf Varga Norbert 65 pont | 45. hely | Dorozsmai Nyelvőrök | Orczy István Általános Iskola | Szeged Félegyházi Máté | Makra Zsolt Nógrádi Dénes 59 pont | 46. hely | Tudorok | Makói Általános Iskola | Makó Marton Anna | Sirokmán Zoltán Szél Evelin Varga Noé 59 pont | 47. hely | Nyelvművelők | Koszta József Általános Iskola | Szentes Gergely Dávid | Kertész- Kovács Antal Lénárt Larion Ráduly Márton 57 pont | 48. hely | Bakramóna | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Prokk Krisztina | Pavelko Anna Paskó Mónika Rávai Barbara 56 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Ruky | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Berbekár Marcell | Gucsi Bálint Rácz Donát Zsoldos László 112 pont | 2. hely | Pizza | Katona József Gimnázium | Kecskemét Hernek Dorina | Kovács Fanni Mihócza Luca Szilágyi Zsófia 107 pont | 3. hely | Puding | Katona József Gimnázium | Kecskemét Horváth Zsuzsanna | Juhász Karolina Koncsik Loretta Fanni Patyi Regina 103 pont | 4. hely | Mignon | Katona József Gimnázium | Kecskemét Berényi Eszter | Csík Zsófia Hauch Erika Szokolyai Dóra 102 pont | 5. hely | Bolyai klónjai | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Bondor Blanka | Deák Léna Magyar-Kiss László Gergely Szabó Barnabás 102 pont | 6. hely | Putyin | Katona József Gimnázium | Kecskemét Almási Dávid | Andrási Gyula Bárány Bence Hojsza István 100 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Kristály 2 | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Holló Rebeka | Rácz Vanessza Monus Petra Peszeki Dorina 91 pont | 8. hely | Elemzők | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Csanádi Petra | Váczi Levente Jerémiás Gréta Knáb Zsófia 89 pont | 9. hely | Gumimacik | Katona József Gimnázium | Kecskemét Csapó Orsolya | Madácsi Csenge Mészáros Janka Szigeti-Lőrincz Laura 88 pont | 10. hely | Törpillák | Bányai Júlia Gimnázium | Kecskemét Finta Zsófia | Gályász Szofi Kovács Gréta Virág-Nagy Anna 87 pont | 11. hely | Zöngés Lányok | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Nagylaki Petra | Savanya Csenge Berki Bianka Lőrincz Ágnes Csilla 87 pont | 12. hely | Hold Költők | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Balogh Emese | Warga Emese Árgyelán Anna Szabó Fruzsina 83 pont | 13. hely | Aranyalma | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Takács Lívia | Ujvári Adrienn Sánta Barbara Vasuth Gréta 82 pont | 14. hely | Helyes-írók | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Kiskunhalas Hunyadi Eszter | Nagy Lili Vakula Brigitta Fischer Fanni 82 pont | 15. hely | Aranyászok | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Kun Vivien | Mészáros Krisztina Juhász Helga Besei Péter 80 pont | 16. hely | Launa | Batsányi János Gimnázium és Szakközépiskola, a Csongrádi Oktatási Központ Tagintézménye | Csongrád Antal Adriána | Giricz Anna Korom Lilla Lucz Laura 73 pont | 17. hely | Gizdák | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Kunszentmiklós Kovács Kristóf | Kamrás Gábor Vajda Dávid Fazekas Gergő 73 pont | 18. hely | One Direction | Katona József Gimnázium | Kecskemét Bólya Kende | Rideg Dániel Szalontai Máté Vajda Szabolcs 61 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Borsós Nikolett | Kecskemét | Bányai Júlia Gimnázium | Brenyóné M. Zsuzsa | Kecskemét | Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája | Gyergyádesz Lászlóné | Kecskemét | Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája | Királyné Papp Judit | Kecskemét | Kálmán Lajos NOMH Vásárhelyi Pál Ált. Isk. és AMI | Kormányosné Makai Eszter | Kecskemét | Katona József Gimnázium | Gerstmár Rita | Kecskemét | Katona József Gimnázium | Tóthné Pintér Kinga | Kecskemét | Kecskeméti Református Általános Iskola | Melicher Márta | Kecskemét | Széchenyivárosi Óvoda és Általános Iskola Arany János Általános Iskolája | Huszka Józsefné | Kecskemét | Vásárhelyi Pál Általános Iskola | Kustár Tamásné | Kecskemét | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Csepcsányi Éva | Kecskemét | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Fábián Istvánné | Kecskemét | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Kriston Vízi Józsefné | Kecskemét | Zrínyi Ilona Általános Iskola | Novákné Korossy Judit | Kerekegyháza | Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intéymény | Pálházi Ilona | Kiskunhalas | Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola | Vörös Mária | Kiskunhalas | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma | Harnóczi Hajnalka | Kiszombor | Dózsa György Általános Iskola | Kádárné Varga Szabina | Kunszentmiklós | Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola | Antal-Piróth Ágnes | Makó | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Kovács Tibor | Makó | Kálvin Téri Református Általános Iskola | Kovácsné Bodzsár Zsuzsa | Makó | Makói Általános Iskola | Dancsi Györgyné | Makó | Makói Általános Iskola | Dinnyés Istvánné | Makó | Makói Általános Iskola | Kréz Tibor | Szeged | Jerney János Általános Iskola | Boros Edina | Szeged | Jerney János Általános Iskola | Keresztesné Molnár Mónika | Szeged | Weöres Sándor Általános Iskola | Csizmadia Judit | Szentes | Koszta József Általános Iskola | Dévayné Szabó Éva | Szentes | Koszta József Általános Iskola | Kormos Ferencné | Szentes | Koszta József Általános Iskola | Molnár Henriett | Szentes | Koszta József Általános Iskola | Sántháné Deim Alíz | Szentes | Koszta József Általános Iskola | Siposné Vincze Andrea | Szentes | Koszta József Általános Iskola | Tóthné Hlavács Mária | Szentes | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Ráfiné Gáspár Annamária | Szentes | Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda | Szűcs Klára | |