Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Boríték | Vak Bottyán János Általános Iskola | Siófok Baka Lili | Horváth Emese Mészáros Ivett Minczér Kona 96 pont | 2. hely | Magyar Agyar | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium | Pécs Albert Ákos | Bánáti Tamás Holczer Miklós Fábián Dávid 94 pont | 3. hely | Három Matyi | Vak Bottyán János Általános Iskola | Siófok Pákozdi Réka | Urbán Zsófia Szalai Réka Taki Alia 80 pont | 4. hely | A négyfejű sárkány | SKI Batthyány Kázmér Általános Iskola | Siklós Despotovic Nina | Dudás Viktor Győri Laura Kosztolányi Róbert 79 pont | 5. hely | Magyar királyok | Vak Bottyán János Általános Iskola | Siófok Gyárfás-Tóth Kristóf | Horváth Zsófia Ujvári Erik Szár András 77 pont | 6. hely | Fürgerókák | Kisfaludy Utcai Tagiskola | Kaposvár Antal Balázs | Király Richárd Szabó Tamás Zab Marcell 76 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Helikopter | Mohács Térségi ÁMK Brodarics Iskola | Mohács Alföldi Dorka | Kovács Ármin Rajnai Laura Szép Hanna 73 pont | 8. hely | Mondatfajták | Mohács Térségi ÁMK Brodarics Iskola | Mohács Boczor Lajos | Jáger Szabolcs Pál Rebeka Palotai Benjámin 73 pont | 9. hely | Tigrisek | MVI Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola | Pécs Hangay Bálint | Sárosác Mínea Selmeci Réka Szabó Gergő 71 pont | 10. hely | Vörös sárkány | Hegyháti ÁMK Mágocs | Mágocs Bogyai Gergő | Gyurka Zsófia Hajnal Benedek Mangó Gréta 70 pont | 11. hely | Ábécé | MVI Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola | Pécs Mester Fanni | Köpösdi Zsófia Székelyhídi Gergő Szentgyörgyvölgyi Balázs 69 pont | 12. hely | Négyszögletű Kerekerdő | Vak Bottyán János Általános Iskola | Siófok Kasza Viktória | Kiss Alexandra Rezi Szabina Varga Dorina 68 pont | 13. hely | Óriási teknősök | Kisfaludy Utcai Tagiskola | Kaposvár Harsányi Dorottya | Vértes Dorottya Szabó Éva Varga Zsófia 67 pont | 14. hely | Szilvásgombóc | Mohács Térségi ÁMK Brodarics Iskola | Mohács Kalmár Máté | Müller Kamilla Oláh Gábor Zlatics Szonja 66 pont | 15. hely | Szúnyogok | BONI Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Bonyhád Glöckler Éva | Karl Dániel Lamoli Luca Loch Gergő 63 pont | 16. hely | Hétszínvirág | Gróf Széchényi Imre Általános Iskola | Balatonföldvár Rácz Diána | Gábor Dorka Végh Boglárka Szántó Dorina 62 pont | 17. hely | Négy szín | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium | Pécs Elter Janka | Csernus Dorina Ternbach Anna Csomor Lilien 62 pont | 18. hely | Négy - Ész | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium | Pécs Kocsis Blanka | Vajda Kata Balázs Alaxandra Homonnay Hanga 60 pont | 19. hely | Nyelvtan Mókusok | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium | Pécs Sipos Sándor | Purger Teodor Müller Péter Fülöp Marcell 59 pont | 20. hely | Baglyok | MVI Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola | Pécs Fébó Petra | Bartók Klaudia Pálinkás Petra Varenka Borbála 57 pont | 21. hely | Szivárvány | Általános Iskola, AMI és EPSZ | Bóly Takaró András | Kosztolányi Nóra Mezei Adél Ritzl Blanka 56 pont | 22. hely | Szuper nyelvtanosok | Mohács Térségi ÁMK Brodarics Iskola | Mohács Beke Panna | Hauk Péter Palatinus Dóra Pernyés Bernadett 54 pont | 23. hely | Srácok | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium | Pécs Fülöp Nóra | Lovász Bence Szuchovszky Bertalan Várdaróci Gréta 54 pont | 24. hely | Varázsceruza | BONI Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Bonyhád Bechli Dorina | Baranyi Dávid Bíró Csaba Erős Milán 54 pont | 25. hely | Betűgöngyölítő | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium | Pécs Horváth Márton | Fekete Barabás Marosvölgyi Orsolya Turi Gréta 52 pont | 26. hely | Magyar Aranyászok | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium | Pécs Mezővári Luca | Óvári Nikolett Gerendás Laura Nagy Roberta 47 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Vadgesztenyék | Vak Bottyán János Általános Iskola | Siófok Hanyecz Eszter | Horváth Flórián Frida Fanni Magyar Sára 114 pont | 2. hely | NyelvElődök | Szajk Tagiskola | Szajk Grób Benjámin | Kékkői Réka Sándor Balázs Schleich Vivien 99 pont | 3. hely | Verhetetlenek | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium | Pécs Kálmán Nóra | Sipos Ferenc Farkas Domos Arató Zita 96 pont | 4. hely | Csupa csajok | Kisfaludy Utcai Tagiskola | Kaposvár Balogh Boglárka | Gilincsek Dalma Hanga Sára Németh Bonita 95 pont | 5. hely | Mágocsi kiscsillagok | Hegyháti ÁMK Mágocs | Mágocs Banizs Kata | Katyi Dóra Nagy Kitti Strasszer Bianka 94 pont | 6. hely | Négy Ász | Jókai Mór Általános Iskola | Pécs Harmat Zsófia | Herold Fanni Pagáts Gábor Sárközi Kíra 93 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Kéktündérek | MVI Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola | Pécs Angyal Virág | Feule Nikol Nóra Porkoláb Janka Radák Bettina 90 pont | 8. hely | Anonymus | BONI Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Bonyhád Tóth Lilla Eszter | Gyenei Lili Sára Molnár Virág Verseci Vanda 90 pont | 9. hely | Orchideák | Vak Bottyán János Általános Iskola | Siófok Körmendy Lilla | Molnár Zsófia Mondik Lilien Szabó Rebeka 89 pont | 10. hely | Versenylovak | Vak Bottyán János Általános Iskola | Siófok Kerényi Szabolcs | Kremán Domonik Kresz Adél Vajda András 87 pont | 11. hely | Észlények | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium | Pécs Berkes Dóra | Kohnke Ilona Roxán Maurer Vanessza Krász Zsombor Attila 87 pont | 12. hely | Anyanyelvünk | Wosinsky Mór Oktatási Intézmény | Tolna Babos Bálint | Herczig Réka Koleszár Zsuzsanna Pesti Róza 86 pont | 13. hely | Szószátyárok | Gróf Széchényi Imre Általános Iskola | Balatonföldvár Potó Dorottya | Potyi Panna Récsei András Várszegi Csanád 81 pont | 14. hely | Kismajmok | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium | Pécs Bíró Eszter | Dobi Hanna Koltai Anna Fritz Emília 80 pont | 15. hely | Helyesírás | Wosinsky Mór Oktatási Intézmény | Tolna Görgye Martin | Sörös Hanna Szalók Petra Szalisz Bítia 80 pont | 16. hely | Igekötők | Kisfaludy Utcai Tagiskola | Kaposvár Zelenák Dániel | Lajos Luca Kompák Noémi Péter Adél 79 pont | 17. hely | Zsenimenik | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium | Pécs Bugovits Bora | Heil Henrik Küzdő Ábel Mehringer Marcell 79 pont | 18. hely | FaBeGiGo-k | Mohács Térségi ÁMK Brodarics Iskola | Mohács Bárdos Berta | Baumholczer Glória Hohmann Fanni Rablánszky Gitta 78 pont | 19. hely | Brekik | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium | Pécs Bakos Lili | Borhy Anna Pytel Panna Pál Kata 78 pont | 20. hely | A 4 Farkas | BONI Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Bonyhád Szendrei Bálint | Kajtár Krisztián János Vivien Király Emese 75 pont | 20. hely | Helyes-írók | Kisfaludy Utcai Tagiskola | Kaposvár Horváth Kincső | Saab Petra Plaxico Amanda Nemes Barnabás 75 pont | 22. hely | Baglyok | BONI Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Bonyhád Himpli Bálint | Lovag Attila János Lili Győrfi Áron 75 pont | 23. hely | Nyelvgyötrők | Wosinsky Mór Oktatási Intézmény | Tolna Gulyás Gábor | Kettinger Balázs Steinbach András Wiesner Dalma 73 pont | 23. hely | Tudóshármas | Általános Iskola, AMI és EPSZ | Bóly Füredi Krisztián | Rudolf Erzsébet Veszelka Dalma - 73 pont | 25. hely | Okoskák | Általános Iskola, AMI és EPSZ | Bóly Börcsök Boglárka | Bruckner Dorina Göcsei Noémi Lőrincz Hédi 72 pont | 26. hely | Tudorok | Általános Iskola, AMI és EPSZ | Bóly Rácz-Vekerdi Jonatán | Vészi Réka Werner Zita - 67 pont | 27. hely | Ákombákom | Kisfaludy Utcai Tagiskola | Kaposvár Portik Kevin | Juszt Léna Kelemen Lili Kelemen Kata 57 pont | 28. hely | Cseresznye | Mohács Térségi ÁMK Brodarics Iskola | Mohács Barta Lilla | Kollár Bence Németh Bálint Pauer Bence 43 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Okoska | Wosinsky Mór Oktatási Intézmény | Tolna Gáncs Tamara Ramóna | Koncz Ákos Link Réka Anna Széll Metta 112 pont | 2. hely | Baglyok | Mohács Térségi ÁMK Brodarics Iskola | Mohács Horváth Adél | Husz Dóra Oláh Barbara Policsek Rebeka 101 pont | 3. hely | A szavak szellemei | Kisfaludy Utcai Tagiskola | Kaposvár Koller Dóra | Szabó Balázs Kriezer Benedek Erdei Máté 97 pont | 3. hely | Pestises sárkánygyíkok | Gróf Széchényi Imre Általános Iskola | Balatonföldvár Rádi Franciska | Vozár Luca Sovák Adrienn Holovits Emőke 97 pont | 5. hely | Táncoló talpak | Mohács Térségi ÁMK Brodarics Iskola | Mohács Miklósa Kinga | Torhosi Enikő Tóth Krisztina Zlatics Gergő 95 pont | 6. hely | Tejbe tck. | Gróf Széchényi Imre Általános Iskola | Balatonföldvár Tóth Kamilla | Paróczi Eszter Horváth Szimonetta - 95 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | A nyelv tanjai | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium | Pécs Horváth Zsófia | Turi Marcell Tánczos Eszter Kass Bence 94 pont | 8. hely | Nyelvújítók | Általános Iskola, AMI és EPSZ | Bóly Deér Erzsébet | Fülöp Kamilla Perovics Nóra Zsifkovics Nikolett 92 pont | 9. hely | Zsenikémek | Wosinsky Mór Oktatási Intézmény | Tolna Link Bettina | Perger Dorina Szücs Péter Zimmermann Dávid 91 pont | 10. hely | Észtörők | BONI Széchenyi István Általános Iskola | Bonyhád Czárth Csenge Zsófia | Juhász Márk Németh Nadin Szabó Máté 91 pont | 11. hely | Ügyes négyes | Fekete István Általános Iskola és AMI | Zamárdi Csehi Gréta | Csonka Regina Horváth Mirjam Walter Dominika 90 pont | 12. hely | Skorpió | Kisfaludy Utcai Tagiskola | Kaposvár Göcz Bálint | Balla Ábel Rajnics Márton Vida Róbert 90 pont | 13. hely | Ügyeskék | Wosinsky Mór Oktatási Intézmény | Tolna Kovács Gergő | Letenyei Eszter Marokity Bence Sós Adrienn 86 pont | 14. hely | Tudorkák | Mohács Térségi ÁMK Park Iskola | Mohács Martinov Lili | Rendes Réka Rittlinger Lotti Szende Gergő 84 pont | 15. hely | Tornádó | Wosinsky Mór Oktatási Intézmény | Tolna Diószegi Dániel László | Fülöp Dávid Horváth Dóra Pető Bence 82 pont | 16. hely | Aranyásók | Wosinsky Mór Oktatási Intézmény | Tolna Horváth Róbert | Schaller Péter Takács Balázs Veress Ádám 81 pont | 16. hely | Négy-ész | Mohács Térségi ÁMK Park Iskola | Mohács Berek Milán | Hajas Ádám Szűcs Tamás Vicsek András 81 pont | 18. hely | Észkombájnok | BONI Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Bonyhád Aradi Eszter Zsófia | Bék Fanni Mészáros Édua Tamás Ádám 81 pont | 19. hely | Betű | Wosinsky Mór Oktatási Intézmény | Tolna Fodor Veronika | Hochsteiger József Rózsa Viktor Ványi Zsófia 81 pont | 20. hely | Nyelv-ész | Mohács Térségi ÁMK Park Iskola | Mohács Nagy Brúnó | Somosi Bettina Weiszmüller Rajmund Weiszmüller Roland 80 pont | 21. hely | Csipet csapat | Kisfaludy Utcai Tagiskola | Kaposvár Vértes Boglárka | Bóla Éva Varga Márton Miklai Ágnes 79 pont | 22. hely | A nyelvtan tudósai | Kisfaludy Utcai Tagiskola | Kaposvár Vati Albert | Szilvási Dóra Soós Regina Komor Lili 74 pont | 23. hely | Okos csajszik | BONI Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Bonyhád Salamon Bettina | Konráth Luca Sánta Dalma Biró Barnabás 74 pont | 24. hely | Zsámó | Kisfaludy Utcai Tagiskola | Kaposvár Szabó Levente | Páhi Barnabás Berkics Erik Tóth Ágoston 73 pont | 25. hely | Észbombák | BONI Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Bonyhád Bábel Kata | Szász Gergő Fertő Laura Szabó Anna Lili 73 pont | 26. hely | Nyelvmesterek | Általános Iskola, AMI és EPSZ | Bóly Erdő Krisztina | Lutz Olívia Molnár Robin Nagy Dávid 72 pont | 27. hely | Grammar Girls | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium | Pécs Lukovics Laura | Jordán Dorka Németh Noémi Karádi Júlia 67 pont | 28. hely | Koch & Roll | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium | Pécs Flórián Júlia | Ács Berill Bánfai Eszter Gajári Bíborka 55 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Top 4 | Fekete István Általános Iskola és AMI | Zamárdi Gruber Dóra | Lukács Borbála Lukács Réka Varga Kata 133 pont | 2. hely | Borsóbrigád | Általános Iskola, AMI és EPSZ | Bóly Balogh Dorka | Kárpáti Melitta Nagy Adrienn Stefán Petra 131 pont | 3. hely | Négy gyerek | Kisfaludy Utcai Tagiskola | Kaposvár Balogh Árpád Mátyás | Mezőszentgyörgyi Áron Miklai Tamás Papp Dániel 127 pont | 4. hely | Diétás PEPSI | Kisfaludy Utcai Tagiskola | Kaposvár Fábián Kálmán | Pillér Éva Kovács Panna Lupek Bence 122 pont | 5. hely | Aranycsapat | Fekete István Általános Iskola és AMI | Zamárdi Gál Péter | Horváth Balázs Kabály Anna Kabály Tamás 120 pont | 6. hely | Bogyók és Babócák | Gróf Széchényi Imre Általános Iskola | Balatonföldvár Babai Annamária | Récsei Eszter Babos Boróka Kocsi Barbara 115 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Gumimacik | Wosinsky Mór Oktatási Intézmény | Tolna Agócs Gergő | Sudár Liliána Szántó Petra Tajthy Soma 112 pont | 8. hely | Töprengők | Wosinsky Mór Oktatási Intézmény | Tolna Habony Lilla | Kajári Kata Lelovics Réka Steinbach Luca 112 pont | 9. hely | Nyelvész | SKI Batthyány Kázmér Általános Iskola | Siklós Fritz Ábel | Jakab László Jakabos Dávid Márton István 112 pont | 10. hely | Fejtörők | Általános Iskola, AMI és EPSZ | Bóly Kárász János | Kelemen Zsolt Mészáros Boglárka Mészáros Botond 111 pont | 11. hely | " A legnagyobb magyar utódai" | Wosinsky Mór Oktatási Intézmény | Tolna Fóris Dávid Zsolt | Hámori Balázs Horváth Dávid Manfredi Richárd 109 pont | 12. hely | Törpördögök | BONI Széchenyi István Általános Iskola | Bonyhád Nagy Andor | Stefán Márton Tóth Bence Világosi Máté 102 pont | 13. hely | Kopasz gombák | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium | Pécs Klász Bettina | Molnár Rebeka Porth Borbála Toller Kata 101 pont | 13. hely | Pécsirkék | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium | Pécs Lutz Beáta | Fülöp Sára Bartonicsek Kíra Tóth Veronika 101 pont | 15. hely | Koch Ászok | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium | Pécs Müller Anna | Németh Virág Dravecz Péter Nagy Lenóra 101 pont | 16. hely | Nyelvelők | BONI Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Bonyhád Incze Alexa | Patócs Helga Preininger Gréta Vukálovits Diána 100 pont | 17. hely | Törpillák | BONI Széchenyi István Általános Iskola | Bonyhád Miklós Diána | Szentes Dalma Somogyi Patrícia Szőts Nikoletta 98 pont | 18. hely | Okoskák | Wosinsky Mór Oktatási Intézmény | Tolna Fazekas Károly | Horváth Kitti Nemes Réka Salamon Patrik 96 pont | 18. hely | Pandák | Mohács Térségi ÁMK Brodarics Iskola | Mohács Kovács Klaudia | Nagy Evelin Pazar Hajnalka Rácz Alexandra 96 pont | 20. hely | Könyvmolyok | SKI Batthyány Kázmér Általános Iskola | Siklós Bátki Hanna | Haraszti Lili Papp Elizabet Gréta Schrempf Tekla 94 pont | 21. hely | Nyelvvadászok | BONI Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Bonyhád Gerlei Szilárd | Hinek Dominik Krájer Ádám Váncsa András 93 pont | 22. hely | Gumimacikák | Kisfaludy Utcai Tagiskola | Kaposvár Salameh Míra | Elek Lívia Erdei Ádám Kulcsár Kevin 91 pont | 23. hely | Liannara | Kisfaludy Utcai Tagiskola | Kaposvár Bizderi Anna | Kovács Liza Schmidt Panna Wéber Veronika 87 pont | 24. hely | Okostojások | BONI Széchenyi István Általános Iskola | Bonyhád Budai Bence | Kaufmann Kata Nyul Sára Vékony Roland 85 pont | 25. hely | Mázlisták | Gróf Széchényi Imre Általános Iskola | Balatonföldvár Szili János | Jávori Gergő Galó András Simon Boldizsár 82 pont | 26. hely | A négy grácia | SKI Batthyány Kázmér Általános Iskola | Siklós Makai Lili | Varga Zsófia Jászberényi Mónika Török Petra 79 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Sugárzó csapat | Kisfaludy Utcai Tagiskola | Kaposvár Máté Anna | Mihajlovics Marcell Schifferer András Németh Dorottya 142 pont | 2. hely | döntős Nyelvmesterek | Fekete István Általános Iskola és AMI | Zamárdi Bognár Beatrix | Erdélyi Réka Kovács Dalma Szekeres Viktória 138 pont | 3. hely | Wosi gyöngyei | Wosinsky Mór Oktatási Intézmény | Tolna Buchmüller Petra | Ezer Alexandra Ferenczi Fanni Tóth Csongor 113 pont | 4. hely | Hetedikesek | SKI Batthyány Kázmér Általános Iskola | Siklós Garai Csenge | Kati Boglárka Mácsai Áron Varga Tamás 112 pont | 5. hely | Szívás gombóc | Kisfaludy Utcai Tagiskola | Kaposvár Kovács Bence | Hári Eszter Mohai Klára Solymosi Bettina 111 pont | 6. hely | Nyelvgyötrők | BONI Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Bonyhád Bodai Barna | Brückner Zoltán Csiszer Bence Lovász Dóra 110 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Nekem 8 | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium | Pécs Armbruszt Zsanett | Szentirmay Beatrix Lakatos Luca Veres Liza 98 pont | 8. hely | Ugráló szöcskelábak | Kisfaludy Utcai Tagiskola | Kaposvár Hábel Eszter | Tomin Luca Szabó Boróka Balla Ráhel 97 pont | 9. hely | Egy-irányban | Mohács Térségi ÁMK Park Iskola | Mohács Aladics Réka | Bősz Adrienn Cselinácz Maja Szabó Zsófi 96 pont | 10. hely | Angyali ördögök | Általános Iskola, AMI és EPSZ | Bóly Fűrész Csenge | Insperger Ramóna Krämer Dániel Vészi Kata 93 pont | 11. hely | Penészes gumimacik | Gróf Széchényi Imre Általános Iskola | Balatonföldvár Rácz Barbara | Jávori Gyöngyi Bóka Máté Ficsor Enikő 90 pont | 12. hely | Tudorok | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium | Pécs Vonyó András | Balogh Hanna Horváth Bálint Molnár Kitti 86 pont | 13. hely | Robinson | Wosinsky Mór Oktatási Intézmény | Tolna Felföldi Imre | Keszthelyi Kamilla Oláh Bence Schweigert Ákos 74 pont | 13. hely | Trolldi | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium | Pécs Hergerth Lea | Kővágó Helga Gáyer Johanna Varga Vivien 74 pont | 15. hely | Bagolyfiókák | Általános Iskola, AMI és EPSZ | Bóly Csitár Csenge | Faludi Zsolt Rudolf Barbara Szélig Hugó 73 pont | 16. hely | Névlányok | Kisfaludy Utcai Tagiskola | Kaposvár Berzeviczi Marcella | Deme Laura Vörös Júlia Weiszdorn Bianka 68 pont | 17. hely | MáZaBuPe | Vak Bottyán János Általános Iskola | Siófok Györke Máté | Komáromi Zalán Kozma Bulcsú Soós Péter 64 pont | 18. hely | NyelvÉszek | BONI Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Bonyhád Krizsán Zsanett | Magyari Kitti Paksi Zsófia Szanyi Gréta 59 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Hangutánzók | Janus Pannonius Gimnázium | Pécs Bertók Dorottya | Donáczi Cseperke Héjjas Mirjam Vojcsik Johanna 132 pont | 2. hely | Rózsaszín Kaszás Pónikok | Janus Pannonius Gimnázium | Pécs Juhász Eszter | Pintér Emma Ördög Csongor Alföldi Roland 103 pont | 3. hely | Hangulatfestők | Janus Pannonius Gimnázium | Pécs Aubrecht Laura | Magdó Regina Molnár Kíra Nagy Rebeka 101 pont | 4. hely | Kék Mamuszok | Janus Pannonius Gimnázium | Pécs Kustra Vivien | Kovács Kamilla Csonka Borbála Katona Péter 80 pont | 5. hely | Mássalhangzók | Janus Pannonius Gimnázium | Pécs Oszvald Levente | Nyul Kitti Kerényi Kata Schneider Ákos 78 pont | 6. hely | Lojsz | Janus Pannonius Gimnázium | Pécs Farkas Júlia | Gál Szonja Molnár Lídia Mink Olívia 73 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős 4 a nyolcadikon | Fekete István Általános Iskola és AMI | Zamárdi Csikós Marcell | Gál Kincső Hajdu Noémi Szabó Eszter 120 pont | 2. hely | Vagy nem ??? | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium | Pécs Klász Viktória | Palatinusz Fanni Bugovits Janka Bugovits Luca 117 pont | 3. hely | Somogyi normálatlanok | Kisfaludy Utcai Tagiskola | Kaposvár Barabás Anett | Budvig Alexandra Ratkóczy Dániel Zab Tamás 112 pont | 4. hely | Batthyány 8. | SKI Batthyány Kázmér Általános Iskola | Siklós Paczur Hanna | Ignácz Nóra Resimovic Emina 89 pont | 5. hely | Végzős Wosisok | Wosinsky Mór Oktatási Intézmény | Tolna Folk Zsófia | Kovács Lénárd Tunzinger Zsolt Vadas Balázs 84 pont | 6. hely | R2HE | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium | Pécs Stengl Eszter | Katreiner Hanga Rákosa Réka Lutz Réka 83 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Tulipán | Általános Iskola, AMI és EPSZ | Bóly Deér Dániel | Gehring Eszter Hartmann Sztella Mosnitzka Anna 81 pont | 8. hely | Álomvilág 2 | Általános Iskola, AMI és EPSZ | Bóly Bachesz Ákos | Nagy Bianka Somogyi Klaudia Szilágyi Róbert 74 pont | 9. hely | ReLeRiÁk | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium | Pécs Rabóczki Regő | Schumacher Richárd Varjas Ákos Gyenis Levente 72 pont | 10. hely | Filosophus | Duráczky József Óvoda, Általános Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Nevelési Ta | Kaposvár Heidinger Péter | Kiss Dávid Szabó Richárd Wágner Levente 67 pont | 11. hely | Kamionok | Wosinsky Mór Oktatási Intézmény | Tolna Brezovszky Krisztina | Csongrádi Réka Frankovszky Dániel Romanov Orsolya 62 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Magánhangzók | Janus Pannonius Gimnázium | Pécs Hidegkúti Hanna | Nemeskéri Dalma Pollák Boglárka Balla Vivien 111 pont | 2. hely | Szófajok | Janus Pannonius Gimnázium | Pécs Csékei Réka | Dudás Barnabás Kutnyánszky Lilla Souly Alexandra 108 pont | 3. hely | Beszédhangok | Janus Pannonius Gimnázium | Pécs Kiss Gergely | Kulcsár András Somogyi Levente Zsbán Máté 93 pont | 4. hely | Mondatrészek | Janus Pannonius Gimnázium | Pécs Budai Viktória | Kapocsi Virág Kalocsai Luca SzemmelrótH Izabell 87 pont | 5. hely | Kakukktojás | Janus Pannonius Gimnázium | Pécs Réger Adél Veronika | Jerger Márton Kelemen Gábor Pusztai Fanni 72 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám |
Város | Iskola | Tanár
Balatonföldvár | Gróf Széchényi Imre Általános Iskola | Bóráné Krasznai Ildikó | Balatonföldvár | Gróf Széchényi Imre Általános Iskola | Nagyné Horváth Annamária | Bóly | Általános Iskola, AMI és EPSZ | Kékesiné Bende Ildikó | Bonyhád | BONI Vörösmarty Mihály Általános Iskola | Csehák János | Kaposvár | Kisfaludy Utcai Tagiskola | Dr. Sütő Zoltánné | Kaposvár | Kisfaludy Utcai Tagiskola | Hanzel Ildikó | Kaposvár | Kisfaludy Utcai Tagiskola | Jakóné Ludván Mónika | Kaposvár | Kisfaludy Utcai Tagiskola | Réti Boglárka | Kaposvár | Kisfaludy Utcai Tagiskola | Urbán Mónika | Mágocs | Hegyháti ÁMK Mágocs | Jánó Dezsőné | Mohács | Mohács Térségi ÁMK Brodarics Iskola | Hetényi Gabriella | Pécs | Janus Pannonius Gimnázium | Dr. Balogh Gyöngyi | Pécs | Janus Pannonius Gimnázium | Gilincsek Tímea | Pécs | Janus Pannonius Gimnázium | Radics Ágnes | Pécs | Jókai Mór Általános Iskola | Kalla Szilvia | Pécs | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium | Markovicsné Arató Zsófia | Pécs | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium | Némethné Grosszmann Éva | Pécs | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium | Nimsz Réka | Pécs | Koch Valéria Középiskola, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium | Tasnádi Emese Kitti | Siklós | SKI Batthyány Kázmér Általános Iskola | Heller Tünde | Siklós | SKI Batthyány Kázmér Általános Iskola | Kovácsné Mészáros Mária | Siklós | SKI Batthyány Kázmér Általános Iskola | Nagy-Szávics Zsuzsanna | Siófok | Vak Bottyán János Általános Iskola | Hegyi Jenőné | Siófok | Vak Bottyán János Általános Iskola | Károlyi Margit | Siófok | Vak Bottyán János Általános Iskola | Kleb Annamária | Siófok | Vak Bottyán János Általános Iskola | Szécsi Péter | Szajk | Szajk Tagiskola | Schnellné Kliebert Anikó | Tolna | Wosinsky Mór Oktatási Intézmény | Döményné Domsa Anita | Tolna | Wosinsky Mór Oktatási Intézmény | Himpliné Imre Anita | Tolna | Wosinsky Mór Oktatási Intézmény | Koncz Jánosné | Zamárdi | Fekete István Általános Iskola és AMI | Benkő Margit | |