Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Fiókák | Szent Imre Római Kat Ált. Isk.és Kisboldogasszony Óvoda | Miskolc Bódis Zsófia | Kovács András Álmos Ladányi Anna Vladár Csilla 86 pont | 2. hely | Forgó Ész | Avastetői Általános Iskola | Miskolc Fehér Flóra | Molnár Lilla Szávai Kinga Varga Virág 84 pont | 3. hely | Nyelvelők | Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Nagy Eszter | Csernai Kinga Peitl Fruzsina Szuhodolszki Natália 81 pont | 4. hely | Párducok | Avastetői Általános Iskola | Miskolc Bencze Ramóna | Benedek Gábor Kőmüves Bence Veinémer Dorina 80 pont | 5. hely | Cicacsapat | Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola | Tiszakeszi Sándor Dominika | Ladányi Martina Szabó Daniella Szalmen Boglárka 76 pont | 6. hely | Tudor | Szent Imre Római Kat Ált. Isk.és Kisboldogasszony Óvoda | Miskolc Gulya Orsolya | Kovács Eliza Kovács Orsolya Lévai Lilla 73 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Tudorkák | Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Kakas Lilla | Majzik Virág Herczeg Dóra Gombos Dóra 72 pont | 8. hely | Nyelvöltögetők | SZENT LÁSZLÓ KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLAÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETOKTATÁSI INTÉZMÉNY | ENCS Buchala Márta | Lukács Virág Takács Boglárka Takács Orsolya 71 pont | 9. hely | Magyar-ászok | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Juhász-Unger Kristóf | Szabó Kristóf Szász Csenge Szathmári Gergely 69 pont | 10. hely | Nyelvőrök | Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola , A.M.I. és Óvoda. | Miskolc Kendi Pál Dávid | Perjési Viktória Lengyel Laura Andrik Milán 58 pont | 11. hely | Farkasok | Avastetői Általános Iskola | Miskolc Barna Gábor | Dargai Fanni Mikulányi Dániel Orjovics Botond 55 pont | 12. hely | Zengő ABC | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Hegedüs Gergő | Homoki Lili Róza Szabó Kriszta Marina Virág Dóra Éva 55 pont | 13. hely | Nyelv-észek | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Csordás Ingrid | Jósvai Dominik Palágyi Péter Zupkó István 44 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Nyelvbúvárok | Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola | Miskolc Mátraházi Krisztián | Molnár Anna Rémiás Dóra Takács András 106 pont | 2. hely | "Nyelvében él a nemzet." | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda | Miskolc Balga Bence | Horváth Máté Horváth Péter Szekeres Adrienn 101 pont | 3. hely | Betű-zők | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Gyulai Réka | Kocsis Bálint Kovács Vanda Lescsinszky Áron 100 pont | 4. hely | Kőbeírt | Avastetői Általános Iskola | Miskolc Herman Írisz | Kőfalvy Simon Máté Tősér Trisztán Turnyánszky Bence 99 pont | 5. hely | Magyarság | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda | Miskolc Demeter Ágoston | Juhász Janka Draskóczy Hanna Szabó Ármin 96 pont | 6. hely | TAlányok | Szepsi Iskola | Szikszó Kriván Zsanett | Orosz Napsugár Rusznák Luca Thuróczy Réka 90 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Szókirályok | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Barkai Hanga Kincső | Hausel Veronika Ruszkai Éva Klára Vécsei Réka 90 pont | 8. hely | Helyesírók | Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Szarka Ivett | Kondor Virág Skornyák Eszter Csízy Lívia 89 pont | 9. hely | Nyelvészek | Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Drig Dávid | Raisz Gellért Szabó Dávid Danyi Kristóf 86 pont | 10. hely | Tigrisek | Avastetői - Széchenyi Általános Iskola | Miskolc Komáromi Brigitta Tünde | Behina Bálint Havasi Bence Koleszár Kristóf 85 pont | 11. hely | Kisokosok | Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Viszlai Zsófia | Hrabovszky Lili Petendi Dorka Nagy Alexandra 85 pont | 12. hely | Okoskodók | Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Dorgai Dorina | Bódis Vivien Gömöri Fanni Kunsági Soma 85 pont | 13. hely | zseni négyes | rónai ferenc tagiskola | miskolc LENGYEL Dávid | Pálinkás Réka Petőfi Soma Rokonai Szonja 84 pont | 14. hely | Betűvetők | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda | Miskolc Ancsák Jázmin Nóra | Dapsy Blanka Petró Ádám Szalay Zsófia Imola 82 pont | 15. hely | Betűfalók | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda | Miskolc Barnóczki Bálint | Fodor Sarolta Katinka Németh Luca Sajgó Panna 81 pont | 15. hely | Hörcsög | Szent Imre Római Kat Ált. Isk.és Kisboldogasszony Óvoda | Miskolc Alvári Míra | Csapó Bálint Sárkány Egon Oláh Dorottya 81 pont | 17. hely | PacaCICÁK | Szepsi Iskola | Szikszó Balák Csenge | Cservenyák Martina Hubi Evelin Leskó Sára Zsófia 79 pont | 18. hely | Betű vitézek | Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Baffi Réka | Kiss Lea Kamarás Réka Barsi Henrietta 72 pont | 19. hely | Energiabombák | Szepsi Iskola | Szikszó Balogh Stella Karina | Krajcz Erzsébet Tapasztó Anett Tóth Máté 72 pont | 20. hely | Kobak | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Fabók Marcell | Kolozsvári Ágnes Kovács Laura Pataki Roland Zoltán 69 pont | 21. hely | Betűnyerők | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Győr Bernadett | Kovács Anna Strek Flóra Vincze Réka 69 pont | 22. hely | Csipet-csapat | Kazinczy F. Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola Miskolctapolcai Tagiskolája | Miskolc Botos Bence | Borsos Barbara Tóth Zsuzsanna Valter Vanda 69 pont | 23. hely | Tollforgatók | Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Szappanos Miklós | Bóna Ádám Szarka Kristóf Szőke Bence 67 pont | 24. hely | ABC csapat | Szent Imre Római Kat Ált. Isk.és Kisboldogasszony Óvoda | Miskolc Árvai Hanna | Ivancsó Balázs Tamási Kinga Zádori Réka 66 pont | 25. hely | Hibajavítók | Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Kovács Tamás | Czinke Kristóf Szebeni Gergő Behinya Ádám 62 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Mazsolák | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Bakos Júlia | Csöbönyei Anna Laura Gombos Gréta Tölgyes Viktória 105 pont | 2. hely | Gengszterek | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Bokor Bence | Espán Márton Majoros Ákos Nagy Soma 104 pont | 3. hely | Egységben az erő | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Bartos Boglárka | Bíró Kinga Palencsár Enikő Szabó Barbara 104 pont | 4. hely | Zsenipalánták | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Bátori Gábor | Izsó Laura Ján Annabella Mészáros Dominik 101 pont | 5. hely | Túró Rudik | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Gunda Veronika | László Hunor Seszták Anna Túróczi Gergely 100 pont | 6. hely | Cukormakik | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Antal Réka | Bliszkó Zsófia Hallai Gréta Kira Koncz Botond 99 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | XD | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Majerusz Ádám | Rem Soma Takács Ákos Urszin Botond 98 pont | 8. hely | Keszi Csemeték | Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola | Tiszakeszi Gaál Gábor | Nagy Valentin Tegzes Blanka Váradi Krisztián 91 pont | 9. hely | Szóforgatók | II. Rákóczi Ferenc Általános és Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Klusovszki Kíra | Pálffy Gellért Tóth Benedek Márk Tóth Réka 90 pont | 10. hely | Palánták | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Lemesánszky Maja | Muzsnay Kinga Tóth Klára Tóth Lili 89 pont | 11. hely | Szófegyverek | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Oláh Marcell | Spekker Dorina Szabó Dominik Vasas Anna 88 pont | 12. hely | Nyelvtanlordok | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Bakondi Gábor | Dananay János Hámori Mátyás - 85 pont | 13. hely | Ötcé | Szent László Katolikus Ált. Isk. és AMI | Ens Dienes Márton András | Fülöp Gábor Milán Kiss László Kovács Kolozs 85 pont | 14. hely | Nyelvőrzők | Szent László Katolikus Ált. Isk. és AMI | Ens Kamenszki Márton | Kovács Nóra Makranczi Sándor Bence Lukács Botond 84 pont | 15. hely | Nyelv-Ész | Szent Imre Római Kat Ált. Isk.és Kisboldogasszony Óvoda | Miskolc Molnár Balázs | Varga Balázs Juhász Réka Csótai Noémi 82 pont | 16. hely | Aranyköpések | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Kisfalusi Terézia | Molnár Zsombor Piskóti Levente 80 pont | 17. hely | Remény bajnokai | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Gecsei Bendegúz | Kovác József Dénes Vancz Máté - 80 pont | 18. hely | Nyelvtanhadsereg | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Berecz Máté | Cseke Dániel Imolay Gréta Krajnik Fanni 76 pont | 19. hely | Irritáló Tényezők | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Szabados Péter | Frikker Dorián Szaniszló Kristóf Dósa Dávid 75 pont | 20. hely | Észcsapat | Körzeti Általános Iskola | Boldogkőváralja Ivancsó Tibor | Dankó Ádám Kassai Dalma Korhuth Dorottya 73 pont | 21. hely | Meseírók | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Babik Szilárd | Váradi Levente Borbély Ádám Lukács Balázs 73 pont | 22. hely | Szirmai Sziporkák | Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola , A.M.I. és Óvoda. | Miskolc Molnár Ákos | Prókay Dorottya Prókay Julianna Pásztor Dániel 69 pont | 23. hely | Öt á | Szent László Katolikus Ált. Isk. és AMI | Ens Drotár Rita | Krusóczki Eszter Kozák Boglárka Polgári Léda Anna 65 pont | 24. hely | Túrórudi | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Toma Áron | Gregócki Réka Harsányi Panna Szobonya Hanga 60 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Nyelv Ész | Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Encs Urbán Lili | Németh Dániel Kónya Réka Tóth Zoltán 132 pont | 2. hely | Herman bajnokai | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Balla Bence | Bertóti Laura Nagy Zsombor Tóth Dávid Simon 128 pont | 2. hely | IQ-negatív | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Feczkó Csanád | Kovács Dorottya Szauervein Zsanett Takács Anna 128 pont | 4. hely | Fő-nevek | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Bachmann Laura | Csonka Panna Kincső Huszár Dóra Sárközy Kinga 125 pont | 5. hely | Baglyok pontos j-vel | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Velkey Sára | Tóth Virág Eszter Litkei Klára Bőke Fruzsina 120 pont | 6. hely | Agyafúrtak | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Csák Anna | Koleszár Panna Nagy Liliána Varga Dániel Jonatán 118 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Nyelv-ész csapat | Szent László Katolikus Ált. Isk. és AMI | Ens Gáspár Vera | Kovács Réka Podráczki Henrietta Szabó Éva 115 pont | 8. hely | Nyelvbajnokok | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Gaskó Hanga | Mészáros Petra Oláh Soma Rohály Dóra 115 pont | 9. hely | Magyar Négyes | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Barkai Gyöngy | Hausel Richárd Horváth Kata Kalmár Dalma 114 pont | 10. hely | Péntek 13 | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Nyisalovits Tamás | Kondás Viktor Sergyán László Csirmaz Olivér 110 pont | 11. hely | Töprengők | Szent Imre Római Kat Ált. Isk.és Kisboldogasszony Óvoda | Miskolc Bartha Bence | Barati Noémi Rudolf Alexa Nagy Marcell 108 pont | 12. hely | Ko-Mo-Sza-Sze | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Kozák Zsófia | Molnár Dorka Szabó Bettina Fanni Szeli Márk 108 pont | 13. hely | Maximalisták | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Csiba Ágota | Pacsai Luca Péli Farkas Tóth Fanni 107 pont | 14. hely | Nyelvtankínzók | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Horváth Laura | Huszár Boglárka Kovács Kinga Kucsma Veronika 106 pont | 15. hely | Keszi Nyelvészek | Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola | Tiszakeszi Fodor Emese | Gyenes Nadin Simon Fanni Zombor Henriett 104 pont | 16. hely | Szófejtő | Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola , A.M.I. és Óvoda. | Miskolc Bálint Tímea | Czipa Anett Jaczenkó Petra Veres Dominika 103 pont | 17. hely | Kölyökkutyák | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Kiss Daniella | Lovász Lilla Soós Antónia Varjas Eszter 100 pont | 18. hely | BIP | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Kormos Gergely | Kovács Tamás Kréti Gergő Battyányi Dávid 100 pont | 19. hely | Anonymus | Kazinczy F. Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola Miskolctapolcai Tagiskolája | Miskolc Barabás Márton | Kalinka Máté Matta Gergely Tóth Ádám 99 pont | 20. hely | Betűcápák | Kazinczy F. Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola Miskolctapolcai Tagiskolája | Miskolc Gazdik Flóra | Fürtös Eszter Sárkány Panna Sóvágó Éva 98 pont | 21. hely | Nyelv-Észek | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Varga Lili | Nagy Réka Réthy Liliána Tóth Nikolett 97 pont | 22. hely | Magyar Zsenik | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Bacsó Dániel | Hulényi Laura Papp Laura Szabó Donát 97 pont | 23. hely | Szavak császárnői | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Gyurkó Kinga | Kriston Boglárka Csire Panna Danyi Kinga 96 pont | 24. hely | Doktor Bubó | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Barta Zsófia | Bencs Bianka Kiss Mercédesz Miléna Váradi Mónika 94 pont | 25. hely | Csillámpónik | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Eszlári Dóra | Gurszki Gergő Jurecska Panna Poroszkai Balázs 94 pont | 26. hely | MagyaROCK | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Balatoni Ákos | Makán Benedek Schupler Bendegúz Tarczali Áron Sebestyén 92 pont | 27. hely | Jezsukukacok | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Kenyeres Dorina Dorka | Kutas Gerda Lövei Dávid Rimaszéki Áron 92 pont | 28. hely | Kicsi selyemmakik | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Balogh Réka | Gergely Luca Molnár Gábor Bálint Veréb Balázs 90 pont | 29. hely | Huncutkák | Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Encs Bratu Csenge | Miczán Panna Tóth Barbara Bihari Eszter 89 pont | 30. hely | Nyuszikák | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Brezsnyák Ágnes | Hacsi Boglárka Kriza Áron Tallós Marcell 88 pont | 31. hely | Margarétsa | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Kardos Martin | Kovács Márkó Alex Soltész Levente Vígh Levente 84 pont | 32. hely | Zsenipalánták | Avastetői - Széchenyi Általános Iskola | Miskolc Kleiber Emese Tímea | Vécsi Réka Manuel Tiágó Attila Király Tamás 82 pont | 33. hely | Túróscsusza | II. Rákóczi Ferenc Általános és Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Bodnár Emma | Juhász Evelin Sipos Anna Szabó Csenge 81 pont | 34. hely | Kisokosok | Körzeti Általános Iskola | Boldogkőváralja Bakos Dániel | Gulyás Anasztázia Somosi Vivien Spisák Krisztián 78 pont | 35. hely | Triumvirátus | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Berindza Vilmos Norman | Havas-Volczer Edvárd Volcz Barnabás - 71 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Vegyes négyes | II. Rákóczi Ferenc Általános és Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Balla Réka | Fülöp Fanni Körmöndi Dániel Tassi Timián 113 pont | 2. hely | ÉszLények | II. Rákóczi Ferenc Általános és Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Berecz Boglár | Duli Kornél Porkoláb Panna Sivák Lilla 106 pont | 3. hely | Aranycsapat | Kazinczy F. Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola Miskolctapolcai Tagiskolája | Miskolc Godó Szilárd | Maksa Csaba Nimer Dema Tellinger Lili 93 pont | 4. hely | Keszi Hajtások | Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola | Tiszakeszi Gaál Szilvia | Nagy Vanessza Sepsi Laura Tóth Veronika 91 pont | 5. hely | Hangulatfestők | Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Encs Horváth Barbara | Németh Eszter Varkoly Dorina Somosi Mirjam 89 pont | 6. hely | Hét-bé | Szent László Katolikus Ált. Isk. és AMI | Ens Hidi Boglárka | Rozmán Miklós Vezse Botond Zsolcsák Tamás 89 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | AbbA | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Jacsó Boglárka Anna | Kovács Blanka Lövei Allegra Lili Pál Adrienn 81 pont | 8. hely | Tini titánok | Körzeti Általános Iskola | Boldogkőváralja Besenyei Szabolcs | Csobádi Annabella Nyíri Cintia Zima Valter 78 pont | 9. hely | Villámtesók | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Eszlári Zsolt | Kláben Lili Györgyi Sárvári Bálint Szabó Lili 77 pont | 10. hely | Nyelv Ördögei | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Molnár Zsófia | Szabó Szandra Sevcsenkó Vitália Török Eszter 73 pont | 11. hely | Hétpróbások | Kazinczy F. Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola Miskolctapolcai Tagiskolája | Miskolc Bodrik Bianka | Hoffmann Jennyfer Kocsis Gergely Tóth Péter 73 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Nyelvelők | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Lovas petra | Révai Orsolya Sallai Dóra Vincze Noémi 131 pont | 2. hely | Bajusz | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Duzsik Virág | Pap Lili Toronyi Aliz Vitelki Balázs 129 pont | 3. hely | Pingvin | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Almássy Tekla Krisztina | Kovács Zsófia Nagy Klaudia Vadon Enikő 128 pont | 4. hely | Vidám fiúk | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Bunda Boldizsár | Kádár Bálint Poncsák Ákos Varga Dániel 120 pont | 5. hely | Bábeli nyelvzavarók | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Kollár Kitti Csokai Liliána Németh Csenge 118 pont | 6. hely | Piszkos négyes | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Debreceni Eszter | Hirkó Hanna Szemerszki Anna Szemán Szabina 117 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Észlények | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Galajda Eszter | Babos Zsófia Kondás Zsuzsanna Soós Gergő 115 pont | 8. hely | Törperők | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Bubenkó Lilla | Lukács Tünde Pető Anita Vincze Vanessza 103 pont | 9. hely | Kökörcsin | Bocskai István Gimnázium, Szakközépiskola | Szerencs Bodnár Loretta | Czipa Alexandra Csikai Dorottya Golenyák Virág 102 pont | 10. hely | Pagony | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Kiss Dorina | Somosi Fanni Luca Riczó Alexandra Zsófia Pásztor Hanna 95 pont | 11. hely | Maradék | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Freund Martin | Kormos Dániel Vad Gergely Mócz Márton 95 pont | 12. hely | Ismeretlenek | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Demjén Borbála | Kakuk Zita Váczi Lili Ötvös Anna 87 pont | 13. hely | Skót visz ki | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Farkas Patrik | Halász Szilárd Soltész Péter Tóth Dániel 81 pont | 14. hely | Halandzsa | Bocskai István Gimnázium, Szakközépiskola | Szerencs Bodnár Gábor | Volcz Tamás Tilk Tamás Tóth Adrián 78 pont | 15. hely | Szellemirtók | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Balogh Gergő | Krakkai Benedek Makó Péter Révai Máté 73 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Beni angyalai | Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Encs Hatala Réka | Podráczki Rita Kéri Szilvia Molnár Benedek 111 pont | 2. hely | Betűvetők újratöltve | Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Encs Lőrincz Csilla | Kovács Gellért Kiss Virág Takács Bence 106 pont | 3. hely | Nyelvtörők | Bőcsi Általános és Szakiskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Bőcs Juhász Luca | Gris Judit Orosz Petra Kondás Dávid 105 pont | 4. hely | Ropi | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Magyar Attila | Marján Márton Szobonya Csenge Tóth Zsanett 100 pont | 5. hely | Szószátyárok | Kazinczy F. Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola Miskolctapolcai Tagiskolája | Miskolc Bihari Soma | Lindt Roland Oláh Marcell Purzsa Ákos 98 pont | 6. hely | Csík és betű | Újváros Téri Általános Iskola | Ózd Csakmag Vivien | Fábián Alma Klisóczki Fanni Szabó Evelin 97 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Betűdarálók | Körzeti Általános Iskola | Boldogkőváralja Kiss Anna | Kmetz Ákos Subert Zsófia Zavodni Tamás 92 pont | 8. hely | Eszesek | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Pintér Ádám | Hauberger Csaba Sándor István Szabó Tamás 81 pont | 9. hely | Vakurak | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Kazincbarcika Spisák Máté | Szabados Pál Ádám Róbert Szomolya Krisztina 77 pont | 10. hely | Csibék | Kazinczy F. Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola Miskolctapolcai Tagiskolája | Miskolc Kovács Eszter | Petrasovszky Dóra Urbán Daniella Somoskői Dóra 68 pont | 11. hely | Rózsaszín párducok | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Miskolc Faragó Annabella | Hocza Patrik Németh Erik Sipos Vivien 66 pont | 12. hely | Nyelvelők | Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola , A.M.I. és Óvoda. | Miskolc Baranyi Réka | Demkó Fruzsina Radomszki Boglárka Szabó Boglárka 63 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Glória | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Benkő Glória | Karajz Fruzsina Rémiás Noémi Nagy Bence 120 pont | 2. hely | Földesurak | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Bodolai Előd | Juga Péter Paréj Balázs Szabadfalvi Dániel 119 pont | 3. hely | Sakk-matt | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Boros Bence | Csendi Balázs Veres Zsombor Tóth Miklós 117 pont | 4. hely | Gézengúzok | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Borbély Ágoston | Kertész Attila Kovács Kristóf Levente Kozák Dániel 104 pont | 5. hely | 51. harcos | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Botos Kamilla Blanka | Fazekas Orsolya Kosáry Boglárka Mercz Mónika 104 pont | 5. hely | Kérdőjel | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Elek Zsófia | Gulyás Angelika Gyáni Virág Tóth Viktória 104 pont | 5. hely | Tudorkák | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Farkas Péter | Juhász Áron Lackner Rolf Tóth Apor 104 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
8. hely | Nutella | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Karetka-Ülkei Réka | Németh Luca Orosz Petra Tóth Amanda 97 pont | 9. hely | PSY | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Bialkó Petra | Csokonay Gergő Hegyi Farkas Manó Lévai Tamás 91 pont | 10. hely | Fecsegőposzáták | Herman Ottó Gimnázium | Miskolc Koncz Liliána | Schupler Abigél Soós Bernadett Varsányi Virág 91 pont | 11. hely | Top Négy | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Bozsik András | Nemes Márk Utry Máté Csokai Levente 90 pont | 12. hely | Napsugár | Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc Kiss Dorottya | Petrik Eszter Osztermann Anna Vaktor Nelli 84 pont | 13. hely | Piszkos Négyek | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Kuripla János | Mondok Dávid Szabó Bence Szemerszki Mihály 80 pont | 14. hely | Rózsaszín Párduc | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Miskolc Kocsis Fanni | Nagy Fanni Bulla Bettína György Klára 70 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Bőcs | Bőcsi Általános és Szakiskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | György Istvánné | Encs | Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Duleczki Béláné | Encs | Zrínyi Ilona Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Rontó Zsuzsa | Ens | Szent László Katolikus Ált. Isk. és AMI | Varga Józsefné | Kazincbarcika | Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskola | Lénártné Horváth Ilona | Miskolc | Avastetői Általános Iskola | dr Lessné Kató Márta | Miskolc | Avastetői Általános Iskola | Lovász Gergelyné | Miskolc | Avastetői Általános Iskola | Simonné Molnár Magdolna | Miskolc | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Szemerszki Mihályné | Miskolc | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium | Varga Péter | Miskolc | Földes Ferenc Gimnázium | Jobbágy László | Miskolc | Herman Ottó Gimnázium | Bilkayné Mészáros Andrea | Miskolc | Herman Ottó Gimnázium | Fegyvernekiné Kovács Alice | Miskolc | Herman Ottó Gimnázium | Juhászné Szemán Renáta | Miskolc | Herman Ottó Gimnázium | Podhorszky Judit | Miskolc | II. Rákóczi Ferenc Általános és Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Mártonné Rozgonyi Zsuzsa | Miskolc | Kazinczy F. Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola Miskolctapolcai Tagiskolája | Harangozó Éva | Miskolc | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Bihiné Kugler Andrea | Miskolc | Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola | Murainé Hornyai Zsuzsanna | Miskolc | Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda | Hornyák- Jófalvi Viktória | Miskolc | Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola | Dr. Turainé Salap Katalin | Miskolc | Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola | Szarka Béláné | Miskolc | Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola | Vróbel Péterné | Miskolc | Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola | Pap Jánosné | Miskolc | Szent Imre Római Kat Ált. Isk.és Kisboldogasszony Óvoda | Duszáné Márton Monika | Miskolc | Szent Imre Római Kat Ált. Isk.és Kisboldogasszony Óvoda | Varsányiné Pásztor Nóra | Ózd | Újváros Téri Általános Iskola | Ternai Csaba | Szikszó | Szepsi Iskola | Balákné Molnár Judit | Tiszakeszi | Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola | Pályi Melinda | Tiszakeszi | Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola | Törőné Sóffer Melinda | |