Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Négylevelű lóhere | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Budapest XII. Finta Csenge | Martos Dorottya Telbisz Csenge Varga Mária 107 pont | 2. hely | döntős Nyelv-Ászok | Lisznyai Utcai Általános Iskola | Budapest I. Kövesi Bence | Török Zsófia Hanna Vincze Bence Zeley Emma 105 pont | 3. hely | Betű-tudósok | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Gombos Gergely | Páhán Anita Perendi Dorottya Skrabák Boglárka 104 pont | 4. hely | Csak csajok! | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. Németh Borbála | Pajzs Abigél Rácz Panka Takács Anna 98 pont | 5. hely | Mesepasa | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Budapest XII. Bóné Márton | Káposztás Kristóf Szilágyi Máté Zimmer Ágoston 94 pont | 6. hely | Ferraris Varázslók | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Zonda Bese | Kercsó Zsófi Tóth Borbála Kovács Réka 92 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Virányosi válogatott | Virányos Általános Iskola | Budapest XII. Diószegi Mihály | Fleiner Zsigmond Nagy Ágoston Pongrácz András 92 pont | 8. hely | Lángelmék | Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Szántó Hanna | Deák Bendegúz Konkol Albert Krämer Glória 91 pont | 9. hely | Okos négyes | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Baski Bence | Magyar Júlia Marton Kata Dolezsál Zsófi 90 pont | 10. hely | Nyelvtan Manók | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Balogh Panna | Fazakas Dorottya Hermann Artúr Szőke Anna 89 pont | 11. hely | Táltosok | Hermann Ottó Általános Iskola | Budapest XXII. Dulin Dorka | Galaskó Petra Szántó Lili Vajda Menyhért 86 pont | 12. hely | Szuper ABC | Talento-ház AMI | Budapest XI. Bánsági Mira | Beer Bernadett Borza Borbála Szugyiczki Csenge 86 pont | 13. hely | Szóvarázslók | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Dávid Éva | Fejes Olivér Kósa Bence Markovich Vince 85 pont | 14. hely | Nyelvgyötrők | Lisznyai Utcai Általános Iskola | Budapest I. Gáspár Lili | Jánoska Gergely Kozári Dominik Pál Petra 85 pont | 14. hely | Rumini | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Fórizs Botond | Gerzsényi Levente Kádár Jeromos Záprel Tóth Dávid 85 pont | 16. hely | Ismeretlen ismerősök | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Gálffy Márton | Klement Kelén Longman Abigél Vadász Noémi 83 pont | 17. hely | OKOSTOJÁS(OK) | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Himmler András | Orosz Sophie Szentiványi Eszter Bognár Sára 83 pont | 18. hely | Rózsa | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Antall Borbála | Hőnich Csenge Kézdy Judit Novák Dóra 82 pont | 19. hely | Tűzsárkányok | Hermann Ottó Általános Iskola | Budapest XXII. Dudás Levente | Kiss-López Dávid Kovács Ádám Attila Szalai Botond Bendegúz 82 pont | 20. hely | Szuper négyes | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Béres Mária | Béres Erzsébet Edelényi Dorottya Horváth Ágnes 81 pont | 21. hely | Móra-csapat | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Keszy-Harmath Orsolya | Koós Anna László Lilla Várnagy Blanka 81 pont | 22. hely | Nyelvikék | Lisznyai Utcai Általános Iskola | Budapest I. Balázs Ákos | Dittrich Laura Horváth Lilla Maresch Lilla 81 pont | 23. hely | Harmadika | Petőfi Sándor Általános Iskola és szakközépiskola | Budapest XI. Barabás Alexa | Papp Titanilla Sipos Zsanett Lakatos Kitti Hanna 80 pont | 24. hely | Megacsapat | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Blaskó Zoltán | Boros Benedek Hajdú Mátyás Pápai Tekla 80 pont | 25. hely | Tarantula | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Bozóki Bálint | Bendik Lili Lovass Orsolya Farkas Ferdinánd 80 pont | 26. hely | Tudorkák | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. Balog Csenge | Fleck Júlia Vári Anna Vári Diána 79 pont | 27. hely | Száguldó villámok | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Kotán Krisztián | Pusztai Rebeka Szalai Gergő Szalai Péter 78 pont | 28. hely | Nyelvtan csillagok | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Mojzes-Redl Nadin | Pál Bence Pauer Pál Temesvári-Nagy Levente 78 pont | 29. hely | Betűfaló négyes | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Kis Viktória | Potoniec Vencel Sipos Bence Téger Zsuzsanna 76 pont | 30. hely | Agyasok | Virányos Általános Iskola | Budapest XII. Herczeg Anna | Káposzta Sára Somogyi Lili Szigethy Ádám 75 pont | 31. hely | Bölcs Bagoly | Hermann Ottó Általános Iskola | Budapest XXII. Csontos Bernadett | Lendvai Mara Léna Nagy Bence Pénzes Vanda 74 pont | 32. hely | Virányosi tudósok | Virányos Általános Iskola | Budapest XII. Deák Nóra | Erdőfi-Szabó Kitti Jankó Borbála Mezei Sára 74 pont | 33. hely | Észbontó | Virányos Általános Iskola | Budapest XII. Bunford Anna | Madarász Róza Nagy Júlia Pruska Brigitta 73 pont | 34. hely | VASCÁPÁK | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Bán Levente | Koltai Dóra Vas Ádám Dunne Zora 72 pont | 35. hely | MIndent megoldó négyes | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Beszédes Gergő | Forgó Marcell Hollós Benedek Benke Barnabás 71 pont | 35. hely | SZÓTŐ | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Benke Péter | Dán Anna Sós Noémi Dévényi Lora 71 pont | 37. hely | Okoska | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Szebeni Botond | Zseli Márk Hollánszki Dominika Nagy-Jávori Bence 70 pont | 38. hely | Sokkos okosok | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Szugyiczki Ádám | Molnár Dávid Havas Borbála Kerekes Csenge 69 pont | 39. hely | A 5* mesterei | International School of Budapest és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvu Altalános Iskola | Budapest XII. Bodon Bianka Bíborka | Nadler Gusztáv Pasquali Paolo Takács Laura Dorottya 69 pont | 40. hely | Dömdödöm | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Iványi Domonkos | Kalauz Boróka Varga Boglárka Hegedüs Kata 68 pont | 41. hely | Janikovszky-csapat | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Bátky Nóra | László Lilla Miksa György Szabó Borbála 68 pont | 42. hely | Szófejtők | Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Kovács Mátyás | Geiszt Hanna Király Réka Poser Melani 68 pont | 43. hely | Suhanó sasok | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Egressy Soma | Irlanda Domonkos Karsai Szabolcs Takács-Ungár Noel 66 pont | 44. hely | Szójátékosok | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Pisták Ágnes | Riese Ármin Tóth Kitti Turányi Barnabás 63 pont | 45. hely | Írj helyesen! | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Fenyves Kristóf | Németh Emese Ryan Noémi Vécsey Réka 62 pont | 46. hely | Galagonya | Szent Benedek Általános Iskola és Két Tanítási Nyelvű Gimnázium | Budapest XI. Biber Áron Benedek | Dóczi Domonkos Kállai Csenge Lengyel Anna 61 pont | 47. hely | Nyelvtan négyes | Újbudai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XI. Bruckner Dániel | Grózli Anna Zsiga Levente Rácz Benedek 61 pont | 48. hely | Helyesírók | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Fábián Bence | Kőhalmi Eszter Németh Laura Oldal Zita 61 pont | 49. hely | Nyelvtan-hajó | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Fejes Zsófia | Ozoróczy Dorina Schiszler Gellért Szécsényi Gábor 61 pont | 50. hely | Nyelvtanmanók | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Firtos Fanni | Molnár-Bíró Hanna Sárközy Flóra Winkler Maja 60 pont | 51. hely | Négy bomba agy | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Siklós Dorottya | Horváth Patrícia Németh Liza Farkas Linda 60 pont | 52. hely | Egyetemesek | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. Janik Dorottya | Jankó Liza Szabó Zita Lakatos Levente 58 pont | 53. hely | Unikornisok | Hermann Ottó Általános Iskola | Budapest XXII. Bor Janka Borbála | Juhász Viola Nagyiványi Dorina Nép Natália Marianna 58 pont | 54. hely | Baglyocskák | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Bukovics Hugó | Menich Nóra Miskolczi Nándor Raskó Zsófi 57 pont | 55. hely | Lányleopárdok | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Fehér Emma | Wilhelem Hanna Szőke-Kovács Róza Gotfried Liora 55 pont | 56. hely | BÁRKA-PÁLMA | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Balogh Péter | Csikós Csaba Babanaszi Dafni Bölcs Natasa 54 pont | 57. hely | Bölcs Baglyok | International School of Budapest és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvu Altalános Iskola | Budapest XII. Fütty-Ferdinandy Benedek | Mészáros Nóra Szecsanov Zorka Thompson Josh 53 pont | 58. hely | Kisnyelvészek | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Findics Lili | Maricza Zsuzsi Monos Virág Nagypál András 52 pont | 59. hely | Virányosi nyelvészek | Virányos Általános Iskola | Budapest XII. Ágoston Lili | Fabricius Márk Hadobás Kata Szabó Soma 50 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Flipp-flopp | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Fernezelyi Sára | Korda Sára Szatmári Dóra Horváth Eszter 118 pont | 2. hely | döntős Emil és a 3 iker | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Gisz Anna | Juhász Gergely Kereszthury Péter Szálas Bence 117 pont | 3. hely | döntős Professzorok | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola | Budapest I. Potori Gréta | Süle Blanka Somorjai Noémi Török Hayato 116 pont | 4. hely | Nyelvtan ászok | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Fertőszögi Zsófia | Gábriel Ádám Pummer Maya Sárközy Borbála 114 pont | 5. hely | Irodalom-Birodalom | Újbudai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XI. Babcsányi István | Kovács Bertold Szabó Csilla Szebeni Kata 113 pont | 6. hely | Mesemanók | Hermann Ottó Általános Iskola | Budapest XXII. Bodnár Luca | Glávits Anna Flóra Tasnádi-Tulogdi Zsófia Tóth Vivien 108 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Fincikék | Ádám Jenő Fenntartói Gyakorló Általános Iskola | Budapest XI. Kátai Enikő | Körmendy Sára Szontagh Júlia Fóti Neszta 108 pont | 8. hely | Szó-forgatók | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Falus Barnabás | Járai Dóra Kajdi Lili Kuti Hunor 105 pont | 9. hely | Magyarkák | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Hábetler Hanna | Keleti Kíra Takács Bori Tárnoki Kata 100 pont | 10. hely | Minimanók | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Braun Barbara | Halász Petra Mányoky Réka Takács Dóra 99 pont | 11. hely | 4 Lotti | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Bocsárdi Zsófia | Pálhegyi Júlia Smets Anna Szép Emma 98 pont | 12. hely | Magyar Tengerészek | Talento-ház AMI | Budapest XI. Bodor Fruzsina | Jutasi Gergő Somogyi Zille Váradi Dorottya 97 pont | 13. hely | Mega-agy | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Hermann Vince | Hernyes Botond Mikite Márton Ohnmacht András 96 pont | 14. hely | Könyvkukacok | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Fenyvesi Nadin | Mohácsi Lili Princz Borbála Varga Borbála 96 pont | 14. hely | Teljhatalmúak | International School of Budapest és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvu Altalános Iskola | Budapest XII. Móró Mira | Megyeri Márk Tolnai Maya Vaskó Lili 96 pont | 16. hely | Nyelvészek | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Berta Borbála | Fódi Kamilla Kornis Anna Vásárhelyi Boglárka 94 pont | 17. hely | NyelvÉSZek | Lisznyai Utcai Általános Iskola | Budapest I. Kovács Korinna | Simonyi Blanka Mersich Lili Rádler Blanka 94 pont | 17. hely | Nyerő Négyes | Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Ata Petra | Czifra Vazul Oláh Simon Szlovencsák Nóra 94 pont | 19. hely | Rakéta | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Calvo Szilvia | Csillag Anna Probojcsevity Lili Zentai Nóra 93 pont | 20. hely | Írógépek | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Benczik Benjámin | Fehér Balázs Gonda Dániel Pados Levente 92 pont | 21. hely | NyelvÁSZok | Lisznyai Utcai Általános Iskola | Budapest I. Dufek Dóra | Maresch Kornél Máté Sámuel Verebély Nándor 92 pont | 21. hely | Szó- tagok | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Timár Judit | Csehi Ágoston Angel Ádám Kovács Hanna 92 pont | 23. hely | Név-elők | Virányos Általános Iskola | Budapest XII. Beregszászi Eszter | Lukács Levente Pruska Dorina Somkuti Márton 90 pont | 24. hely | Aranysasok | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Baracza Botond | Kuti Enikő Móri Barnabás Tóthmátyás Zsófia 90 pont | 24. hely | Szivárványszarvasok | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Bejczy Veronika | Ghyczy Anna Horváth Panna Le Julianna Phuonglinh 90 pont | 26. hely | Okoskák | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Békés Pál György | Budai Dóra Vajda Vince Vancskó Borbála 90 pont | 27. hely | Tik-tak agyak | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Kaposi Marcell | Márta Dorottya Máthé Csenge Olívia Turcsányi Flóra 89 pont | 28. hely | Fő-nevek | Virányos Általános Iskola | Budapest XII. Hermann Anna | Hetessy Enília Molnár Gergely Zombori Zsombor 89 pont | 29. hely | Erdőci Petőfi | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Beer Bulcsú | Pap Egon Sándor Péter Varga Pál Patrik 89 pont | 30. hely | Kabbalák újratöltve | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Bálint Júlia Borbála | Ruszkai Szonja Kemény Dániel Molnár Zoltán 89 pont | 31. hely | J | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Bán Lili | Hidvéghy Luca Szecső Luca Sztipánkovich Paula 87 pont | 32. hely | Határozatlan szavak | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Harka Noémi | Leskó Simon Urbán András Grossman Dénes 87 pont | 33. hely | Skorpió | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Bajomi Lázár Simon | Jakab Kornél Manczur Máté Révi Barnabás 87 pont | 34. hely | Tudorkák | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Békefi Richárd | Dokupil Marcell Döbörhegyi Sámuel Flósz Gergő 86 pont | 35. hely | Négytusa | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Héthelyi Máté | Kis-Várday Erzsébet Pajor Bori Ringbauer Dóra 86 pont | 36. hely | XYZZS | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Kiss Réka | Grosch Panni Pólya Emese Thomay Vera 85 pont | 37. hely | Igeidő-utazók | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Csukás Márton | Losonczi Zsófia Kánai Bende Ridout Rebecca 85 pont | 38. hely | Newton csapat | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Hizoh Dániel Péter | Kroll Ádám Pokol Sára Pongrácz Emese 83 pont | 39. hely | Főnevek | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. Hatvani Zsófia | Szentiványi Dóra Nagy Zsófia Szél Balázs 83 pont | 40. hely | ABC | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. Csente Dorottya | Kovács Fanni Tölgyesi Csilla Reif Márton 83 pont | 41. hely | Aranybetűk | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Domokos Kíra | Rédecsi Anita Pozsonyi Linett Vizi Flóra 83 pont | 42. hely | Hermanók | Hermann Ottó Általános Iskola | Budapest XXII. Czetl Fanni | Darvas Péter Garam Regina Haraszti Miklós 82 pont | 43. hely | Betűnyomik | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Bereczki Domonkos | Gubcsi Előd Kovács Miksa Verzár Bence 80 pont | 44. hely | ANPE-totó | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Feinek Dorina | Katona Dóra Szuszkó Petra Schüszler Anett 79 pont | 44. hely | Arany Sasok | Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Bányai Móric | Horváth Eszter Szeidl Gergő Zempléni Lilla 79 pont | 46. hely | Magyar gengszterek | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Balázsi Barna | Fülöp Bendegúz Hegyi Benjámin Strang Patrik 79 pont | 47. hely | Olvasó csajok | International School of Budapest és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvu Altalános Iskola | Budapest XII. Dicső Liza | Dobos Beatrix Pasquali Laura Urszán Petra 77 pont | 48. hely | Szó-tagok | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Kálmán Dániel | Kis Lili Peták Lelle Varga Márton 77 pont | 49. hely | Nyelverik c | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Bánhidy Laura | Pomázi Csaba Sibelka Blanka Taróczy Daniella 75 pont | 50. hely | A négy nyelvtanos | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Kállay Zóra | Kövesdi Annamária Silhavy Anna Tobak Luca 74 pont | 51. hely | Negyedikesek feksőfokon | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Ari Klára | Balázs Gergő Gárdai Dorottya Szabó Mercédesz 73 pont | 52. hely | Nyelvtan Zsenik | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Csalagovics Dániel | Bodor Vivien Orbán Vanessza Nagy Zsombor 73 pont | 53. hely | Helka | Hermann Ottó Általános Iskola | Budapest XXII. Csizmadia Luca | Rőth Dávid Szél Dániel Szumutku Anna 73 pont | 54. hely | Megaagy | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Sándor Noémi | Kiss Ábel Lovászi Lola Tóth Ákos 71 pont | 55. hely | Fekete Halálfej | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Manczur Dóra | Kiss Vivien Rompos Botond Somlyai Lucia 71 pont | 56. hely | Zsiványok | Ádám Jenő Fenntartói Gyakorló Általános Iskola | Budapest XI. Boór András | Dolgos László Farkas Zsigmond Szilágyi András 70 pont | 57. hely | Kelenes névmások | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Jászay Krisztián | Keklár Emilia Szikura Andreas Pápai Petra 70 pont | 58. hely | Versenybabok | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Bíró Nóra | Cserny Anna Gresó Luca Vas Viktória 69 pont | 59. hely | Betűvarázsló | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Debreczeni Aliz | Kovács Réka Kurtisz Dorotea Simay Liza 68 pont | 60. hely | Halálos négyes | International School of Budapest és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvu Altalános Iskola | Budapest XII. Berg Máté | Dobos Beatrix Kirschner András Suszter Gréta 66 pont | 61. hely | Fortuna lányai | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Gede Zsófia | Oláh Mercédesz Nika Flóra Sárkány Zsófia 65 pont | 62. hely | A négy smile | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Aglan-Marzouk Omar | Paszpalev Georgi Strohmayer Zita Földényi Fanni 65 pont | 63. hely | Eszes Csapat | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Rónai Gergő | Szabó Laura Szabó Attila Patai Máté 63 pont | 64. hely | RHMM | International School of Budapest és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvu Altalános Iskola | Budapest XII. Suszter Gréta Turi Rebeka Vas Lili Hanga 61 pont | 65. hely | Eleven Főnevek | Lauder Javne Iskola | Budapest XII. Harsányi- Zorándy Vera | Wallis János Jablko Salamon Róna Benjámin 56 pont | 66. hely | Magyar gólyák | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Bajor Olivér | Brencsák Zsanett Egri Eszter Szerémy Szabolcs 53 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Csillagok | Virányos Általános Iskola | Budapest XII. Herczeg Blanka | Molnár Dóra Viktória Nagy Anna Flóra Szigeti Adél 117 pont | 2. hely | döntős Budai pasa | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Budapest XII. Nényei Julianna | Pályi Lőrinc Szabó Nóra Tersztyánszky Flóra 115 pont | 3. hely | Nyelvújítók | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Gulácsi Máté | Kotmayer Előd Parragh Balázs Zsovák Norbert 115 pont | 4. hely | Grafiti | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Budapest XII. Kormos Kristóf | Kovács Ábel Szoboszlai Nóra Zaránd Boglárka 111 pont | 5. hely | Kobaktörők | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Baski Fanni | Kurunczi Dorottya Magyar Zsuzsanna Miskolczi Róza 111 pont | 6. hely | Pál utcai lányok | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Fecser Noémi | Garamvölgyi Virág Rettiger Zsófia Tasi Janka 109 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Nyelvtörő négyes | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Fülep Flóra | Nagy Krisztina Szabó Laura Tóth Fanni 107 pont | 8. hely | Négytusa | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Balázs Liliána | Petrus Mariann Lantos Regina Laura Szokolai Péter Balázs 106 pont | 9. hely | Nyelvtan guru | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Csonka Balázs | Csörgits Máté Ilyés Botond Németh Ágoston 102 pont | 10. hely | Szuper négyes | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Ajtay Adrienn | Hatvani Dóra Palcsák Barbara Rompos Maja 102 pont | 11. hely | Mesevándorok 2. | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Csáky Szonja | Juhász Kitti Roxána Kondi Nikolett Zsivkovics Elvira 100 pont | 12. hely | A gyűrűk urai | BethlenGábor Ált. Isk. és Újreál Gimn. | Budapest XI. Koncz Gergő | Kovács Kristóf Virágh Bálint Virágh Máté 98 pont | 13. hely | Macskakaparás | Árpád Utcai Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XXII. Csapó Nelli | Erdős Gergely Lachmann Mónika Veit Magdolna 97 pont | 14. hely | BPMV | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Gács Patrik | Gyenizse Vilmos Kiss-Puskár Milán Holló-Szabó Benedek 97 pont | 15. hely | Alma Csapat | Újbudai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XI. Kotánczi Hanna | Szöcs Soma Tóth-Mátrai Luca Udvaros Gergő 97 pont | 16. hely | Mese, mese, meskete | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Farkas Bálint | Harsányi Dániel Orosz Balázs Vakán Zsombor 96 pont | 17. hely | Nyelvészkedők | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Szerdahelyi Dalma | Szilágyi Emese Meizl Domonkos Gajdos Levente 95 pont | 18. hely | Oppa Láma Style | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Magyar Luca | Nagy Dániel Panágl Márton Tóth Lili 94 pont | 19. hely | Mindentudó pingvinek | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Bagó Izabella | Molnár Eszter Ilyés Alexandra Vadász Viola 93 pont | 20. hely | m1 | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Oláh Kinga | Pokoly Panna Nyári Bíborka Szabó-Salfay Zita 93 pont | 20. hely | Utódok | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Sándli Boglárka | Sándli Gabriella Tanos Réka Vida Márton 93 pont | 22. hely | A négy muskétás | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Csontos Márk | Gyenes András László Zsolt Rotaru Krisztián 93 pont | 23. hely | Arany Ászok | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Kelemen Kristóf | Móger Máté Sebestyén Apor Szabó Bence 91 pont | 24. hely | Észlények | Németvölgyi Általános Iskola | Budapest XII. Koó Sára Kovács Lili Bákonyi Eszter 91 pont | 25. hely | Nyel-ész | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Balázs Éva | Bukovszky Anna Elek Lilla Kalkopulosz Eszter 90 pont | 26. hely | Agyfullánk | Szent Benedek Általános Iskola és Két Tanítási Nyelvű Gimnázium | Budapest XI. Balázs Luca | Csajbók Levente Kecskés Dorka Szabó Dániel 89 pont | 27. hely | A magyar nyelv mesterei | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Berenczei Bálint | Czaun Boldizsár Csillag Dominik Riba Gergely 88 pont | 28. hely | A Legjobbak | Szent Benedek Általános Iskola és Két Tanítási Nyelvű Gimnázium | Budapest XI. Gránicz Maja | Hódi Mandula Nagy Olivér Tóth Bálint 86 pont | 28. hely | Dinnyék | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Bácsfalvi Flóra | Báthory Katalin Erőss Anna Vakli Dorka 86 pont | 30. hely | Koboldok | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Gulyás Nóra | Habermayer Nóra Maróth Márton Moreno Márk 85 pont | 31. hely | Tündérszép Ilonák | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Tóth Boglárka | Országh Zea Penziás Tamara Bognár Dorina 84 pont | 32. hely | Betűbombázók | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Dabóczi Réka | Griffitsh Emese Komáromi Petra Pallos Anna 82 pont | 33. hely | A bosszúállók | BethlenGábor Ált. Isk. és Újreál Gimn. | Budapest XI. Antal Karolina | Biacs Bálint Mogor Ádám Ötvös Lili 81 pont | 33. hely | Bogáncs | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Bera Hanna | Janurik Lili Kréti Anna Mayer Csenge 81 pont | 35. hely | "A csapat" | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Orbán Dóra | Felker Fanni Badics Máté Pusoma Patrik 80 pont | 36. hely | 100% ABC | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Fülöp Blanka | Zsengellér Tünde Szalai Mirjam Kőszegi Míra 79 pont | 36. hely | Mérges madarak | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Haraszti Laura | Szalai Csongor Tóth Barnabás Várkonyi Adrienn 79 pont | 38. hely | Magyar vitézek | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Sisák Beáta | Somogyi Gábor Szebenyi Balázs Tamási Flóra 78 pont | 39. hely | Zsenipalánták | Németvölgyi Általános Iskola | Budapest XII. Födémesi Lili | Leskó Sarolta Meszes-Tóth Réka Sándor Maja 77 pont | 40. hely | Szuper agy | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Bársony Flóra | Csontos Blanka Ferenczy Szilvia Nika Tímea 77 pont | 41. hely | Gyalogkakukk | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Boros Júlia | Breitner Mikolt Fülöp Anna Sal Noémi 76 pont | 42. hely | Bira | Deutsche Schule Budapest - Thomas Mann Gymnasium | Budapest XII. Dávid Abigél | Szabó Boldizsár Szabó Ilona Szabó Rudolf 76 pont | 43. hely | Névtelenek társasága | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Horváth Zsombor | Pallos Vince Tóth Zsolt Vass Bence 75 pont | 44. hely | Aranycsapat | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Devecsery Veronika | Egerszegi Flóra Gábor Dzsenifer Tatai Viktória 74 pont | 45. hely | Príma csapat | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Ivánkovits Ákos | Pap Dóra Sáfári Péter Tündik Zoé 72 pont | 46. hely | Weöres Sándor | Szent Benedek Általános Iskola és Két Tanítási Nyelvű Gimnázium | Budapest XI. Bocsák Gergő | Bonev Krisztián Hanák Levente Nagy-Bozsoky Márton 72 pont | 47. hely | Nekem kilenc | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Medve Márton | Tompa Tamás Kristóf Welsh Áron Znamenák Bence Soma 72 pont | 48. hely | Csak csajok | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Felső Bianka | Rettich Kitti Oláh Nikolett Buriusz Anna 71 pont | 49. hely | Bóbita | Szent Benedek Általános Iskola és Két Tanítási Nyelvű Gimnázium | Budapest XI. Kiss Bertalan | Kun Bianka Okolitsny-Soós Míra Olcsvári Réka 70 pont | 50. hely | Fekete madarak | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Horváth Balázs | Kerekes Balázs Kordováner Márk Szabó András 69 pont | 51. hely | Elipszilonos j | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Bíró Krisztina | Divényi Zita Emri Emőke Pozsonyi Anna 68 pont | 52. hely | Arany ész | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Czobor Milán | Juhász Szabolcs Musa Abdullah Kovács Kamilla 68 pont | 53. hely | Törpillák | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Sós Vivien | Báthory Szimonetta Szalai Anna Martinek Dóra 67 pont | 54. hely | Gyémánt ötösök | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Kaud Nóra | Kustra Renáta Biró Dóra Balatonyi Kitti 61 pont | 55. hely | Kalandos Nyelvtantudósok | Újbudai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XI. Kápolnai Krisztián | Ónodi Péter Szabó Márton Töröcsik Erik 59 pont | 56. hely | B-52 | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Straub Dániel | Szebeni Domonkos Prágai Árpád Varga Máté 58 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Gumimacik | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Budapest XII. Dobos Laura | Kövesdi Lilla Martos Domonkos Telbisz Csanád 133 pont | 2. hely | Relytéj a hejesírás | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Antall Julianna | Novák Zsófia Siklósi Petra Tóth Blanka 129 pont | 2. hely | Weöres hangyák | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Felsmann Balázs | Tass Bulcsú Váli Valter Varga József 129 pont | 4. hely | PaTaGyuRo | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Horváth Tamás | Méhész György Merényi Panna Romsics Rozina 128 pont | 5. hely | Szómágus | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Plachi Dóra | Sándor Zsófia Tóth Eszter Vörös Eszter 126 pont | 6. hely | Márk Angyalai | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Bencze Márk | Hampó Helga Végh Dominika Zsigár Edina 121 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Baglyok | Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Sahin-Tóth Sára | Pakányi Luca Urbantsok Tímea Horváth Lili 119 pont | 8. hely | Könyvmolyok | Szent Benedek Általános Iskola és Két Tanítási Nyelvű Gimnázium | Budapest XI. Baczakó Beáta | Habuda Máté Péter Dorottya Szilágyi Vince 118 pont | 9. hely | Profi OFIP | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Ethey Fanni | Nádasi Patrícia Rajmon Imola Tóth Orsolya 117 pont | 10. hely | MaSziBeLe | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Egri Levente | Kálmán Marcell Örkény Bence Szipőcs Gergő 116 pont | 10. hely | Szókirakó | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Csobánki Petra | Kátai Dóra Kubovics Krisztina Szabó Anna Kata 116 pont | 12. hely | Kenyér | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Kürti Gergely | Majzik Bálint Módly Márk Szelényi Kristóf 116 pont | 13. hely | Megesik, hogy a csiga elesik | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Gálffy Veronika | Jalsovszky Janka Novák Anett Radnai Bernadett 115 pont | 14. hely | Anonymus csapata | Németvölgyi Általános Iskola | Budapest XII. Csikós Zsófia | Siposs Mátyás Svéd Dávid Szabó Bálint 113 pont | 14. hely | Nyelvtelen nyelvtalanok | International School of Budapest és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvu Altalános Iskola | Budapest XII. Dobai Dóra Anna | Torti Dániel Frisch Dorottya Törőcsik Márk 113 pont | 16. hely | Szépek és okosak | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Molnár Péter | Kozári Kristóf Paufler Beáta OLasz Zsófia 112 pont | 17. hely | H2O-pók | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Jelinek Anna | Molnár Dóra Némethy Panna Steingart Zsófi 112 pont | 18. hely | Zsebibaba | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Budapest XII. Bécsy Kata | Mihálffy Ágota Nényei Rózsa Varga Sára 112 pont | 19. hely | Zsemle | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Bus Ágoston | Kovács Máté Papp Dominik Wlasitsch Lilla 111 pont | 20. hely | Észlények | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Dobai Péter | Kovács Liza Musa Ahmed Németh Csaba 110 pont | 21. hely | A négyek ereje | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Bicskó Alíz | Borsik Nóra Orosz panna Walter Senon 110 pont | 22. hely | Apacs | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola | Budapest I. Kacskovics Domonkos | Fehér András Vass Áron Galambos Marcell 110 pont | 23. hely | Anonymus | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XII. Erdélyi Boglárka | Gábriel Zsófia Orbán Róza Plank Zsófia 109 pont | 24. hely | Nyelvbűvész | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Bakos Dorottya | Béndek Juli Kállay Ágota Mecseki Zsófia 108 pont | 25. hely | Álmorféma | Szent Benedek Általános Iskola és Két Tanítási Nyelvű Gimnázium | Budapest XI. Illés Károly | Molnár Boglárka Simon Ákos Zsebényi Boglárka 106 pont | 26. hely | Lakáj Makik | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Hargittay Levente | Karancsi Boldizsár Kresz Máté Rácz Bence 106 pont | 27. hely | Remek kecskék | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Bárány Vencel | Gál Károly Ozoróczy Ákos Tamáska Márton 105 pont | 28. hely | Hungária | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Rákos Olivér | Varga Szabolcs Varga Vivien Zsiros Szabolcs 103 pont | 29. hely | Háromszázak | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Baticz Levente | Czomba Vanessza Nyirán Máté Stefanich Anett 103 pont | 30. hely | Aranybetűk | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Klinovics Anna | Kozma Lilla Kun Anna Szigethy Fanni 103 pont | 31. hely | Irodalmi tudorok | Árpád Utcai Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XXII. Fok Zsófia | Kubik Boglárka Nemes Blanka Vincze Zsófia 102 pont | 31. hely | Tollbamondás | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Babics Blanka | Konczos Júlia Sasvári Hágár Varga Dóra 102 pont | 33. hely | Betűrablók | Deutsche Schule Budapest - Thomas Mann Gymnasium | Budapest XII. Rácz Lilla | Stankovics Anna Szathmári Kinga Younis Nóra 101 pont | 34. hely | Vegyes négyes | Szent Benedek Általános Iskola és Két Tanítási Nyelvű Gimnázium | Budapest XI. Frecot Barna | Horváth Orsolya Kaknics Zita Mészáros Mihály 98 pont | 35. hely | Ménrót fiai | Árpád Utcai Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XXII. Dudás Dominik | Hegedűs Levente Szántay Antal - 97 pont | 36. hely | Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Rákosy Dominik | Mészáros Péter Geiszt Miklós Kováts Simon 96 pont | 37. hely | Neon fekete | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Bozsik Anikó | Flick Viktória Móri Blanka Serrano Ibolya 92 pont | 38. hely | Foltos petymeg | Szent Benedek Általános Iskola és Két Tanítási Nyelvű Gimnázium | Budapest XI. Balázs Dóra | Domonkos Berta Eördögh Péter Palásthy Bende 91 pont | 39. hely | Nyelvmágus | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Darvasi Hella | G. Rácz Balázs Pintye Zsombor Puskás Adrienn 91 pont | 40. hely | Sapientes | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Fülöp Bence | Kovács Zsombor Popovics Marcell Szűcs Domonkos 88 pont | 41. hely | Vagányok | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Farkas Dániel | Mikolik Máté Pásztor Balázs Kis Balázs 85 pont | 42. hely | Teja | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Polacsek Kata | Regős Simon Rónaszéki Debóra Rózsavölgyi Dóra 85 pont | 43. hely | Nyelvtan ipar | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Biró Zsófia | Major Tamara Marsi Gréta Raskó Réka 81 pont | 44. hely | Szóguru | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Horváth Dániel | Szarvas Doroti Szűcs Dániel Tóth Béla 78 pont | 45. hely | Macsó Macik | Újbudai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XI. Harvey Emma | Pantl Léna Paterson Jázmin Szepesi Szilvi 73 pont | 46. hely | Dark Tranquility | Deutsche Schule Budapest - Thomas Mann Gymnasium | Budapest XII. Barlai Olivér | Murányi Manassé Palkó András Valenta Gergely 72 pont | 47. hely | "A lányok" | BethlenGábor Ált. Isk. és Újreál Gimn. | Budapest XI. Dudás Nikolett | Havasi Panna Szunomár Blanka Vellai Viktória 67 pont | 48. hely | NAGYON NAGY BETŰK | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Balogh Norbert | Egri Áron Ferge Dávid Illyés Zoltán 65 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Ibolyai | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Holtzer Gábor | Simák Károly Ratkovics Kinga Tóth Sára 134 pont | 1. hely | döntős tollbitorlók | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola | Budapest I. Bibó Hanna | Horányi Hanna Zelma Gálhidy Sára Pusztai Enikő Erzsébet 134 pont | 3. hely | Szószövők | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Hornyák Hanga | Hőgye Nikolett Laczai Kamilla Szikszai Andrea 115 pont | 4. hely | No comment | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Berta Maya | File Dániel Székács Eszter Tihanyi Stefánia 114 pont | 5. hely | Testőrök | Szent Benedek Általános Iskola és Két Tanítási Nyelvű Gimnázium | Budapest XI. Alexay Nóra | Bolyki Levente Gránicz Soma Németh Dániel 111 pont | 6. hely | HSBS | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Gáspár Sára | Hanti Sára Hopka Hanna Mandula Zámbó Brigitta Cintia 110 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Dmzsn | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Kovács Ágota | Szabó Nóra Zsófia Szarka Dávid Szick Natália 107 pont | 8. hely | "hejes-írók" | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Budapest XII. Chrobák Adrián | Molnár Kristóf Nagy Eszter Németh Bendegúz 106 pont | 9. hely | Négyek négye | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Lukács Henrietta | Szabó Kamilla Takács Gergely Takács Kata 106 pont | 10. hely | négylevelű lóhere | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola | Budapest I. Vőneki Luca Zsófia | Dénes Mónika Markovich Anna Szöllősi Luca 104 pont | 11. hely | 40 FOR YOU | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Baffy Benjamin | Szabó Balázs Tick Kristóf Zöldi Márton 103 pont | 12. hely | Ps | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Budapest XII. Csikor Katalin | Kedvessy Nóra Kozma Veronika Kiss Alíz 99 pont | 13. hely | fülemüle | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola | Budapest I. Kilián Daniella Szonja | Nemcsics Erzsébet Szigetvári Gyöngyvér Vadas Hanga Napsugár 98 pont | 14. hely | Nyelvmesterek | Lágymányosi Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XI. Juhász Dóra | Kása Zita Molnár Fanni Varga Lilla 92 pont | 15. hely | Fiahordó górugrány | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Bálint Rebeka | Jankovics Lili Kutak Borbála Vellai Krisztina 92 pont | 16. hely | Irsze | Újbudai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XI. Mátyás Emese | Nagy Fanni Szakál Kata Tóth Eszter 92 pont | 17. hely | Elipszilonosjé | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Bárány Eszter | Imre Anna Kormos Anna Pető Mónika 91 pont | 18. hely | sivatagi rohamkukacok | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola | Budapest I. Kemenes János | Nakazawa Leó Vajnai János Miklós Valent Barnabás 91 pont | 19. hely | Puska | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Bagyinszki Barna | Gárdai Donát Kukovecz Regina Rédei Donát 90 pont | 20. hely | Napocska | Szent Benedek Általános Iskola és Két Tanítási Nyelvű Gimnázium | Budapest XI. Halász Péter | Kasik Sára Simon Dorka Tóth Kristóf 89 pont | 21. hely | Direction Es | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. Barsi Csenge | Budavári Kata Rácz Dóra Ujvári Hanna 89 pont | 22. hely | Nyelvtanisták | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Lukácsi Blanka | Németh Marcell Szijj Dóra Tamás Benedek 88 pont | 23. hely | Four Direction | Gádor Általános Iskola | Budapest XXII. Barbarics Ágnes | Freyer Virág Mészáros Lilla Szili Bettina 87 pont | 24. hely | Magyarosok | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Horváth Aurél | Nagy Barnabás Szűcs Máté Tóth Márk 86 pont | 25. hely | Lúzerek | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Békefi Bianka | Kiss Kamilla Molnár Alexandra Tóth Sára 83 pont | 26. hely | penna | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola | Budapest I. Dezsény Katalin | Fazekas Dorka Mária Fehér Nóra Blanka Nagy Dorottya Klára 83 pont | 27. hely | Rolling Stones2 | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Finta Ervin | Gréczy Balázs Kéry Márton Tóth Keve 80 pont | 28. hely | Szőkék és a Moki | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Hajdu Enikő | Hajdu Lili Mokos Dóra 80 pont | 29. hely | Páfrányok | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Császár Veronika | Garajszki Dóra Kiss Hanna Pelei Kántor Virág 78 pont | 30. hely | Tündérek | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Balogh Zorka | Földényi Dóra Futács Vanda Kalóczkai Lili 77 pont | 31. hely | Fogalmunk sincs | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Kovács Laura | Schmidt Alexandra Tóth Eszter Tóth Titanilla 76 pont | 32. hely | Forma-4 | Teleki Blanka Általános Iskola | Budapest XI. Bugár Gábor | Krasznay Maja Molnár Luca Szekeres Gréta 75 pont | 33. hely | Tetőtér | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Hajduk Ivett | Tóth Zsanett Kovács Viktória Kozma Petra 72 pont | 34. hely | Kalevala | Szent Benedek Általános Iskola és Két Tanítási Nyelvű Gimnázium | Budapest XI. Járai Gergely | Pop Leonardo Pritz Boglárka Székely Nóra 71 pont | 35. hely | A nyelv ördögei | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Fizély-Kovács Fanni | Haraszti Krisztina Igrinyi Cintia Takács Lili 69 pont | 36. hely | Táncoslányok | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Bánki Anna | Radics Boglárka Görgényi Anna Németh Szintia 67 pont | 37. hely | Félhomály | Szent Benedek Általános Iskola és Két Tanítási Nyelvű Gimnázium | Budapest XI. Bicskei Botond | Belák Anna Czipott Benedek Kiss Levente 67 pont | 38. hely | Szotyik | Árpád Utcai Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XXII. Bóka Vivien | Schinogl Petra Sebestyén Tímea - 64 pont | 39. hely | Egy sima, két fordított | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Fehér Fanni | Füzesi Mercédesz Jánó Tamás Tóth Márk 64 pont | 40. hely | Aranyásók | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Zöld Klaudia | Tóth Liló Tóth Bertalan Donkó Dávid 62 pont | 41. hely | Osztrigák | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Pozsár Márkó Pribil MÁté Hebők Balázs 60 pont | 42. hely | Babasampon | Árpád Utcai Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XXII. Bakos Dávid | Kerekes Vince Sztojka Sebestyén - 60 pont | 43. hely | DaDoKiNi | Németvölgyi Általános Iskola | Budapest XII. Dimanopulosz Daphne | Dimanopulosz Dorina Farkas Kira Kiss Niké 58 pont | 44. hely | Kisokosok | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Bánhegyi Olívia | Földvári-Nagy Miletta Farkas Tünde Kovács Hermina Franciska 55 pont | 45. hely | LVTL | Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Takács Anna | Z. Szabó Lili Vörös Vivien Hegedüs Lilla 55 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Lyambusz | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Gyugos Péter | Nikitscher Petra Sulyok Liliána Surján Anett 139 pont | 2. hely | döntős Majori Amazonok | Városmajori Gimnázium | Budapest XII. Pfanner Dorottya | Lovas Adél Sipos Barbara Tóth-Mátrai Boróka 136 pont | 3. hely | Nyelvászok | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Demkó Vanda | Nagy András Oravecz Janka Orbán Sára 127 pont | 4. hely | Pötty | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Jassó Nóra | Palágyi Emese Bölcsvölgyi Blanka Békési Emese 120 pont | 5. hely | Sivatagi rohamkukacok | Városmajori Gimnázium | Budapest XII. Boronkai Kata | Dobozi Alexandra Hesz Kata Koós Zsuzsa 118 pont | 6. hely | Pink Ladies | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Lakatos Ágnes | Rumi Anna Sára Rutai Nóra Tóth Fanni Eszter 117 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Báthory lányok | Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium | Budapest XI. Borbély Sarolta | Horváth Katica Szücs Eszter Simon Zsuzsanna 114 pont | 8. hely | Nutellák | Városmajori Gimnázium | Budapest XII. Erdélyi Dávid | Halász Gergő Oláh Botond Weisz Viktor 113 pont | 9. hely | ÉSz. | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Munnoch Krisztina | Hoffer Anna Székely Anikó Szondy Kata 109 pont | 10. hely | Toldy | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Varjú Anna | Bálega Szonja Zsarnóci Aliz Füzy Tímea 107 pont | 11. hely | Kilincs | Városmajori Gimnázium | Budapest XII. Hajnal Dorottya | Láng Bence Papp Boglárka Varga Zsombor 105 pont | 12. hely | Epres Keksz | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Janurik Flóra | Oláh Réka Révai Flóra Szabó Réka 104 pont | 13. hely | Pipacsok | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Csider Alexandra | Róth Eszter Suhai-Hodász Csenge Szabó Dominika 102 pont | 14. hely | Dijóhéj | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Zöller Enikő | Petrov Dorottya Csoknyai Lilla Kozma Zsófi 101 pont | 15. hely | Gumicukrok | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Benczik Szonja | Korondi Anett Pokoly Petra Török Eszter 99 pont | 16. hely | Jobb ötletünk nincs | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Bálint Péter | Nyári Merse Szabó Benedek 97 pont | 17. hely | Csak Csajok | Városmajori Gimnázium | Budapest XII. Benyó Franciska | Borics Klaudia Darányi Dorottya Farkas Kinga 96 pont | 18. hely | Kende | Szent Margit Gimnázium | Budapest XI. Kocsis Kende | Csókás Dávid Földi Natália Arady Szilvia 94 pont | 19. hely | Memories | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Bärnkopf Teréz | Honfi Orsolya Papp Emese Wenczel Kata 92 pont | 20. hely | Csillámpónik | Deutsche Schule Budapest - Thomas Mann Gymnasium | Budapest XII. Erős Adél | Héder Maja Varga Hanna 90 pont | 21. hely | Nagyipali | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Józsa Jakab | Bezerédi Ádám Úr Mátyás Vojnits Péter 83 pont | 22. hely | Bambusz | Deutsche Schule Budapest - Thomas Mann Gymnasium | Budapest XII. Dénes Emma | Kiss Anna Szendrey Lili 77 pont | 23. hely | Arcosok | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Fódi Benedek | Rigó Barnabás Torzsa Gergely Turós Igor 68 pont | 24. hely | Ötös lett a nyelvtan! | Kempelen Farkas Gimnázium | Budapest XXII. Nádor Balázs | Pintye Máté Princz András Pál Tárnok Márton 67 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Diana angyalai | Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Tevesz Judit | Enyedi Ilona Dénes Alexandra Riemer Alexandra 115 pont | 2. hely | "4S" | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Erőss Áron | Millavári Áron Pató Ákos Radnai Barnabás 112 pont | 2. hely | Ildikó néni gyöngyei | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Felsmann Júlia | Kenderesy Lídia Török Laura Vakli Zsófia 112 pont | 4. hely | Misinaki | Németvölgyi Általános Iskola | Budapest XII. Kiss Gabriella | Mike Rebeka Nagy Kinga Siposs Lili 108 pont | 5. hely | Vegyes | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Fehér Kristóf | Rompos Márton Szeghy Bence Szigeti Mátyás 105 pont | 6. hely | "ab" | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Breitner Sarolt | Nádasi Teodóra Simonyi Eszter Szabó Hanna 100 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Száguldó lámák | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Komáromi Réka | Lelkes Petra Panágl Zsófia Pintér Rebeka 99 pont | 8. hely | Fogselyem | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Al-Farman Petra | Berecz Anna Kurucz Daniella Nagy Zsófia 98 pont | 9. hely | Tacata | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola | Budapest I. Bálint Mátyás | Bojti Ágnes Veronika Csathó Fanni Rozália Ország Eszter 97 pont | 10. hely | Csibikék | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Balogh Zsófia | Komáromi Anna Szénégető Krisztina - 97 pont | 10. hely | Egy irány | Árpád Utcai Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XXII. Csapó Aliz | Frang Emese Molnár Csenge Svantek Zsófia 97 pont | 12. hely | Zászló | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Horváth Bettina | Rappai Rita Zana Dániel Kashler Botond 93 pont | 13. hely | Őszi levelek | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Bójás Kata | Estefán Abigél Magyar Dóra Tóth Szilvia 93 pont | 14. hely | Respected Gentlemans | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Benis Merse Győző | Berecz Dénes Papp Alex Szalay Attila 92 pont | 15. hely | Kakaós csiga | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Busai Réka | Dávid Kata Gáll Anna Oláh Vivien 91 pont | 16. hely | Japán jegesmedvék | Árpád Utcai Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XXII. Benedek István | Erdős Anna Kőszegi Anett Sarek Gábor 91 pont | 17. hely | BB-Bölcs Baglyok | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Cseuz Vera | Lantos Melinda Molnár Franciska Tóth Lilla 89 pont | 18. hely | Alma Mater Akadémia | Újbudai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Budapest XI. Czigány Vivien | Czikk Luca Csiki Péter Király Nina 85 pont | 18. hely | Panda | Árpád Utcai Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Budapest XXII. Nagy Dániel | Parragh Noémi Sitery Viktória - 85 pont | 20. hely | Benedek írnokai | Szent Benedek Általános Iskola és Két Tanítási Nyelvű Gimnázium | Budapest XI. Jávori Dalma | Mészáros Menyhért Peller Mónika Riszterer István 83 pont | 21. hely | Teletabi | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Kovács Márta | Lakatos Dzsenifer Menyhárt Regina Ozoróczy Diána 81 pont | 22. hely | Scotland Yard | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Ágai Viktória | Kocsis Gerda Popp Regina Székely Szilvia 79 pont | 23. hely | Szó-szátyár | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Antalovics Alda | Kiss Bettina Piller Vivien Siménfalvy Anna 78 pont | 24. hely | Betű-leves | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Goldschmidt Anna | Hajnali Alexandra Németi Kitti Várhalmos Nikolett 76 pont | 25. hely | Atomok | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Balogh Rebeka | Pintó Dániel Sáringer Dorottya Vancskó Anna 75 pont | 26. hely | Mamut | Kelenvölgyi Általános Iskola | Budapest XI. Hajdú Barna | Imre Ábris Kiss Márk Nyírán Tamás 72 pont | 27. hely | Dream Team | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Bátonyi Bendegúz | Csónaki Attila Mohácsi Júlia Nádas Dominik 70 pont | 27. hely | Unicum | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Galambosi Fanni | Hortobágyi Katalin Murányi Réka Szolcsányi Réka 70 pont | 29. hely | Kék kacsák | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Jánosi Szintia | Török Renáta Szabó Tamás Kubanek Richard 69 pont | 30. hely | Gerzson angyalai | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Gál Virág | Hüttner Dorina Kövesdi Krisztina Pick Alexandra 69 pont | 31. hely | Nyelvőrző Manók | Baross Gábor Általános Iskola | Budapest XXII. Czifra Bettina | Fodor Boglárka Holczer Eszter Kulbert Cintia 68 pont | 32. hely | Anonymus | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Budaházy Benedek | Haris Démien Molnár Péter Sarusi-Kiss József 64 pont | 33. hely | Prímák | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Pekkala Erik | Válóczy Elek Sebestyén Zahoránszky Ivett Marosvölgyi György 64 pont | 34. hely | Sültkrumpli | Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola | Budapest XI. Simon Vivien | Szenes Boglárka Herta Eduárd Muhi Viktor 60 pont | 35. hely | Smiley | Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XII. Gálfi Flóra | Smid Dóra Vasvári Virág 58 pont | 36. hely | Nagyágyúk | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Budapest XII. Méreg Benjamin | Tóth-Kecskés Barnabás Schrotti János Tóth Imre 54 pont | 37. hely | Nyaldasót | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Budapest XXII. Bertalan Dávid | Eisrich Adrián Jurás Gábor Podhraczky Levente 47 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Anonymus | Deutsche Schule Budapest - Thomas Mann Gymnasium | Budapest XII. Benkó Sándor | Jaczina Anna Meszléry Júlia Taxner Tünde 118 pont | 2. hely | 61-es villamos | Városmajori Gimnázium | Budapest XII. B.Szabó Laura | Holló Anna Huszár Emese Lukács Noémi 115 pont | 3. hely | Aragorned | Városmajori Gimnázium | Budapest XII. Pálfalvi Kata | Csébfalvi Anna Horváth Kinga Schrotti Ágota 112 pont | 3. hely | Beavatottak | Városmajori Gimnázium | Budapest XII. Bekes Nándor | Horváth Barnabás Hőnich Csongor Sőti Dániel 112 pont | 5. hely | MIDORS | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Fáskerti Dóra | Horváth Michelle Várady-Szabó Orsolya Tihanyi Dóra 108 pont | 6. hely | Amazing horse | Városmajori Gimnázium | Budapest XII. Faludy Veronika | Lehoczky Noémi Szolnoki Dóra Kovács Zsófia 104 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Helyes-írók | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Adravecz Lilla | Lux Hanna Megyik Orsolya Semsey Alexandra 93 pont | 8. hely | Útirókák | Városmajori Gimnázium | Budapest XII. Batta Gergely | Bucsek Balázs Lányi Zoltán Szatmári Márton 89 pont | 9. hely | Lufikopterek | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Horváth Flóra | Hajas Eszter Mayer Zsófia Zea-Mayoria Lucia 88 pont | 10. hely | Lámacsiga | Városmajori Gimnázium | Budapest XII. Szíj Bence | Hermann Zsombor Székely Marcell Zöllner András 88 pont | 11. hely | Bucibigyók | Deutsche Schule Budapest - Thomas Mann Gymnasium | Budapest XII. Lisa Van der Looij | Dániel Zsófia Tima Dorottya Veszelák Borbála 87 pont | 12. hely | Minichris | Városmajori Gimnázium | Budapest XII. Hárskúti Panna | Palkó Enikő Balázs Dóra Nesselfeld Kinga 85 pont | 13. hely | Apokalipszis | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Zempléni Ábel | Bácskai-Nagy Barnabás Körömi Csongor Wéber Domonkos 84 pont | 14. hely | Vérkecskék | Városmajori Gimnázium | Budapest XII. Kovács Bence | Hernádi Zsombor Havasi Gergely Hegedűs Dániel 75 pont | 15. hely | Szomszédnéni TV társulat | Toldy Ferenc Gimnázium | Budapest I. Láng György | Bruinsma Dániel Vass Gergely Szelényi Bence 74 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Budapest I. | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola | Czibulka Mária | Budapest I. | Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola | Frigyesi Márton | Budapest I. | Lisznyai Utcai Általános Iskola | Sándor Éva | Budapest I. | Toldy Ferenc Gimnázium | Eck Júlia | Budapest I. | Toldy Ferenc Gimnázium | Komárik Anna | Budapest XI. | Szent Benedek Általános Iskola és Két Tanítási Nyelvű Gimnázium | Kovács András | Budapest XI. | Teleki Blanka Általános Iskola | Ronyecz Annamária | Budapest XI. | Teleki Blanka Általános Iskola | Verpelétiné Tóth Erzsébet | Budapest XI. | Újbudai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Bogosi Éva | Budapest XII. | Deutsche Schule Budapest - Thomas Mann Gymnasium | Ujlaki Ildikó | Budapest XII. | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Konrád Ágnes | Budapest XII. | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Padányi Barbara | Budapest XII. | ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola | Venyercsán Judit | Budapest XII. | Jókai Mór Általános és Német Nemzetiségi Iskola | Erdélyiné Pék Andrea | Budapest XII. | Németvölgyi Általános Iskola | Radnai Andrea | Budapest XII. | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Márkiné Solnay Márta | Budapest XII. | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Nagy Ildikó Orsolya | Budapest XII. | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Németh Ildikó | Budapest XII. | Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola | Stróbl Kristófné | Budapest XII. | Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Urbányi Eszter | Budapest XII. | Városmajori Gimnázium | Beöthy Zsófia | Budapest XII. | Városmajori Gimnázium | Vértes Judit | Budapest XII. | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Borbély Judit | Budapest XII. | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Fráter Adrienne | Budapest XII. | Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola | Oláhné Németh Ildikó | Budapest XII. | Virányos Általános Iskola | Gulyás Gáborné | Budapest XXII. | Baross Gábor Általános Iskola | Ipacsné Ribárik Éva | Budapest XXII. | Gádor Általános Iskola | Nagy Lászlóné | Budapest XXII. | Hermann Ottó Általános Iskola | Tóth Andrea | Budapest XXII. | Kempelen Farkas Gimnázium | Cselényi Péter | Budapest XXII. | Kempelen Farkas Gimnázium | Görög Zsófia | Budapest XXII. | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Lászlóné Szanda Judit | Budapest XXII. | Kossuth Lajos Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Szabóné Egervári Ágnes | |