Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Ispiláng | Kós Károly Általános Iskola | Budapest XIX. Szóga Zsigmond | Csegzi Márta Kisberk Napsugár Fehér Botond 116 pont | 2. hely | Vidám Fickók | Kós Károly Általános Iskola | Budapest XIX. Csegzi Lóránd | Kisgéczi Domonkos Sárosi Boldizsár Zámbori Doma 99 pont | 3. hely | Betűkutatók | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Child Ádám | Homoki Nikolett Kocsis Kata Rácz Gergő 90 pont | 4. hely | Könyvmolyok | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Aschenbrenner Lili | Derekas Dániel Koczkás Réka Koltai Kinga 88 pont | 5. hely | Okos Oroszlánok | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Jónás Károly | Kovács André Nagy Gergely Pozsgai Nikole 87 pont | 6. hely | Anyanyelvi királyok | Patrona Hungariae Általános Iskola | Budapest IX. Gulyás Petra | Koren Anikó Rostás Ádám Ruzsicska Júlia 86 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Nyelvtörők | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Plank Zsuzsanna | Pongrácz Gergő Szegedi Zsolt Vámos Réka 86 pont | 8. hely | Helyesek | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Bueno-Karádi Anabel | Kiss Róbert Ferenc Scholtz Nóra Telegdy Anna 85 pont | 9. hely | Zsenipalánták | Katona József Általános Iskola | Budapest XXI. Tóth Zsófia | Percze Fanni Csörgő Bence Matuska Nándor 82 pont | 10. hely | Magyarország nyertesei | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Heim Éva | Heim Réka Váradi Kitti Tóth Viktória 81 pont | 10. hely | Névtelen csapat | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Miskey Alfréd | Mohácsi Benjámin Ujvári Máté Vámos Vince 81 pont | 12. hely | Okoskodjunk | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Bajó Boglárka | Bencsik Ákos Kubon Katalin Meszesán János 81 pont | 13. hely | Helyes helyesírók | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Fabulya Zsófia | Jung Zsanett Molnár Fanni Polgár Anna 81 pont | 14. hely | Okos baglyok | Patrona Hungariae Általános Iskola | Budapest IX. Kovács Karolina | Nagy Ágnes Rochlitz Klára Solti Bettina 79 pont | 15. hely | Aranybetűk | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Bakos Márton | Hiller Tekla Horváth Kata Király Bálint 79 pont | 16. hely | Mókus nyelvtan | Patrona Hungariae Általános Iskola | Budapest IX. Bollog Emma | Bui Lan Leila Horváth Kálmán Zsoldosi Emília 77 pont | 17. hely | Galagonya | Kós Károly Általános Iskola | Budapest XIX. Alaksza Emma | Papp Ákos Munkácsi Anna Kőrös Kristóf 77 pont | 18. hely | Kis magyarosok | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Berecz László | Pál-Kedves Roland Rónai Sára Tornyai Dominik 72 pont | 19. hely | Toldalékok | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Polgár Barnabás | Szász Anna Csenteri Ákos Horváth Bence 68 pont | 20. hely | Magyar Zsenik | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Fehér Barnabás | Hidvégi Kristóf Kun Zsófia Rédei Gergő 64 pont | 21. hely | Agymenők | Kazinczy Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Bánszki Zoé | Hegedűs Dóra Kapin Bianka Kiss Anna 63 pont | 22. hely | Ákom-bákom | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Bányai Roland | Danó Dominik Szabó Ádám Turi árpád 62 pont | 23. hely | Verselők | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Kondor Lili | Melicher András Varga Kitti Vida Eszter 58 pont | 24. hely | Irodalmárok | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Barkó Eszter | Fucskó Dominik Horváth Gergő Kovács Gergő 57 pont | 25. hely | Könyvtárosok | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Gosztola Balázs | Kiss Kata Kósa Cintia Rajku Bendegúz 50 pont | 26. hely | Ekönyvmolyok | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Hortobágyi Zsófia | Jeney Ákos László Dalma Takács Kristóf 50 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Szókincsestár | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda | Budapest XIX. Garamvölgyi Gergő | Kerékgyártó Márton Izsa Hunor Szilágyi-Sándor Benedek 123 pont | 2. hely | döntős Gyulai 4.c/A | Gyulai István Általános Iskola | Budapest XX. Lippai Réka | Lugosi Gergely Gábor Ráfli Ádám Márk Barcsik Lilla 118 pont | 3. hely | Borzasztó Agyvelejű Nyulak | Kós Károly Általános Iskola | Budapest XIX. Keleti Domonkos | Márton Kristóf Sárosi Levente Zentai Bálint 115 pont | 4. hely | Csipet-csapat | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Alszászy Anna | Bueno-Karádi Estela Tóth Boróka Éva Wendl Csongor 111 pont | 5. hely | Ezüsthársak | Kós Károly Általános Iskola | Budapest XIX. Bocsó Luca | Kolok Balázs Polyák Norma Sulyok Anna 110 pont | 6. hely | Ábécés-lányok | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Duna Dorottya | Dull Zsófia Höfer Barbara Székely Boglárka 108 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Menő manók | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Budapest V. Gáti András | Kepes Péter Medvigy Édua Kata Urbanics Kata 108 pont | 8. hely | Betűkirályok | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Mohácsi Blanka | Jakab Zsófi Fehér Szonja Horváth Lívia 105 pont | 9. hely | Mesesaláta | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Bukta Bianka | Leitner Nóra Virág Solymosi Angéla Trenyik Luca Szilvia 100 pont | 10. hely | Agyasok akiknek az agya sok | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Farkas Bence | Hornyák Annamária Jeney Anna Mahut Luca 100 pont | 11. hely | Olvasó baglyok | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Kovács Alexandra | Pető Nóra Szabó Bence Szukob Nóra 99 pont | 12. hely | Pillecukrok | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Arany Lilla | Ecsedi Kinga Viktória Horváth Karolina Helga Pásztói Zsanna Róza 96 pont | 13. hely | Csipetkék | Grassalkovich Antal Általános Iskola | Budapest XXIII. Kis Vértes Botond | Simon Bernadett Szalontai Dóra Székely Áron 87 pont | 13. hely | Kisokoskák | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda | Budapest XIX. Kémenes Zsuzsanna | Endrédy Kata Skultéty Tamara Lelkes Klára 87 pont | 15. hely | Tudorkák | Kós Károly Általános Iskola | Budapest XIX. Hernádi Réka | Kanyó Petra Kovács Boróka Lóránt Levente 87 pont | 16. hely | Nyelvelők | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Antal András | Glasza Martin Herbszt Mihály Németh Péter 87 pont | 17. hely | Agyasok | Patrona Hungariae Általános Iskola | Budapest IX. Dávid Szonja | Dobi Emőke Farkas Gabriella Minyó Bence 85 pont | 18. hely | Helyesíró kölykök | Gábor Áron Általános Iskola | Budapest XIX. Agárdi Laura | Győrffy Veronika Ujvári Ákos Zsíros Roland 84 pont | 19. hely | Négy kópé | Grassalkovich Antal Általános Iskola | Budapest XXIII. Forgács Árpád Balázs | Hruby Lili Molnár Bálint Salacz Anna Nóra 84 pont | 20. hely | Vegyes saláta | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Erdős Márk | Kozák Dóra Misota Dominika Payer Péter 83 pont | 21. hely | Szóvirágok | Bókay Árpád Általános Iskola | Budapest XVIII. Kiss Johanna | Vada Virág Koch András Ádám Pécs Tamás 81 pont | 22. hely | Nyelvtörők | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda | Budapest XIX. Lesznyák Hédi | Lepres Luca Boda Lili Botos Tamara 81 pont | 23. hely | Kis zsenik | Grassalkovich Antal Általános Iskola | Budapest XXIII. Belső Levente | Gyirkis ákos Honti Regina Kurilla Fanni 80 pont | 24. hely | Aranycsapat | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Bognár Alexandra | Gémesi Adél Jávori Csilla Kurucz Emese 80 pont | 25. hely | Kis géniuszok | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Tűzkő Salamon | Tucker Sára Waldau Beatrix Bach Péter 79 pont | 26. hely | Forgószél | Patrona Hungariae Általános Iskola | Budapest IX. Bíró Csongor | Boros Dorka Juhász Zsófia Varga Réka 78 pont | 26. hely | Kutyusok | Gábor Áron Általános Iskola | Budapest XIX. Angyal Amália | Kelemen Tímea Tagscherer Csenge Thurn Máté 78 pont | 28. hely | Mátyás mesterei | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Árvai Benedek Áldor | Mangoff Máté Póka Dávid Schittler Balázs Schaffer Krisztián 78 pont | 29. hely | Szófalók | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Bődi Ádám | Csik Márton Fazekas Ádám Pozsgai Patrik 77 pont | 30. hely | A tudás mesterei | Grassalkovich Antal Általános Iskola | Budapest XXIII. Babos Bendegúz | Dancs Ágnes Meggyes Kata Takács Máté 77 pont | 31. hely | Kényes négyes | Grassalkovich Antal Általános Iskola | Budapest XXIII. Bodoki-Henter Lili | Sólyom Bernadett Sólyom Nikolett Szekeres Míra 77 pont | 32. hely | Ördögfiókák | Grassalkovich Antal Általános Iskola | Budapest XXIII. Fülöp Tamás | Karmacsi Tímea Roób Réka Síró Dalma Leila 77 pont | 32. hely | Szóbogozók | Patrona Hungariae Általános Iskola | Budapest IX. Brosig Márton | Marxer Sára Török Alíz Semegi László 77 pont | 34. hely | Nyelvészek | Herman Ottó Általános Iskola | Budapest XXI. Bognár Gabriella | Hegyes Kitti Hegyes Barbara Uti Henrietta Nikolett 77 pont | 35. hely | Eszterág | Kazinczy Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Bakos Bálint | Boros Bálint Minyó Eszter Kanyik Boróka Lázár Tamara 76 pont | 36. hely | Evetkék | Kazinczy Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Hanzelik Noémi | Nádoba Gabriella Petik Csanád Tótfalusi Gergő 73 pont | 37. hely | Fonetikusok | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Katona Olivér | Kilián Kornél Szemán Balázs Uhlik Bálint 71 pont | 38. hely | Vadrózsák | Patrona Hungariae Általános Iskola | Budapest IX. Horváth Virág | Nagy Emese Sövegjártó Laura Zsarnóczai Lilla 70 pont | 39. hely | Szorgos ceruza forgatók | Kölcsey Ferenc Általános Iskola | Budapest XXI. Benkó Vivien | Herczeg Flóra Macher Nikolett Sali Róbert Soma 70 pont | 40. hely | Gyulai 4.c/B | Gyulai István Általános Iskola | Budapest XX. Tűz Csenge | Gyurcsa Alexandra Csatlós Csenge Fenyvesi Hanna 69 pont | 41. hely | Könyvmolyok | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Kovács Orsolya | Makó Luca Nagy Boglárka Szentpáli Balázs 68 pont | 42. hely | Kisokosok | Derkovits Gyula Általános Iskola | Budapest VI. Armbruszt Panka | Lakatos Lili Vámosi Diána Fenyeres Zsuzsanna 68 pont | 43. hely | Szuper négyes | Grassalkovich Antal Általános Iskola | Budapest XXIII. Bán Rita | Horváth Adél Pál Szilvia Schubert Anna Gréta 68 pont | 44. hely | Szorgalom mániások | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Bíró Nelli | Kende Balázs Pap Gábor Sipos Szabrina 66 pont | 45. hely | Okostojások | Grassalkovich Antal Általános Iskola | Budapest XXIII. Geiger Domonkos Lóránt | Józsa Kamilla Pandur Noémi Turzó Erik 66 pont | 46. hely | Csillámpónik | Gábor Áron Általános Iskola | Budapest XIX. Fehér Szabolcs | Harsányi-Sulyom Anna Kállai Donát Nguyen Quynh Trang 62 pont | 47. hely | Okoskák | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Dombi Viktória | Kocsis Vivien Szabó Csenge Tran Kim Rita 58 pont | 48. hely | Jó megfejtők | Gábor Áron Általános Iskola | Budapest XIX. Fábián Tímea | Gábor Lili Varga Vencel - 55 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős JóDeák | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Hullán Luca | Kovács Boglárka Polyák Petra Szabó-Feltóthy Eszter 113 pont | 2. hely | Ring-ring | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda | Budapest XIX. Jaczkovits Viktória | Heves Nóra Jósvai András Sipos András 106 pont | 3. hely | Költői négyes | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Deim Zsófia | Juhász Benedek Szalai Tamás Vámos Emma 104 pont | 4. hely | Hunok | Patrona Hungariae Általános Iskola | Budapest IX. Göncz Bertalan | Lovász Botond - Szuhaj Anna 104 pont | 5. hely | Honfoglalók | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Barna Veronika | Király Dorottya Nguyen Milena Szabó Lilianna 103 pont | 6. hely | Egy csapat majom | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Dancsics Lili | Fróna Hanna Heffner Hédi Welker Zsuzsa 103 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Tejberizs | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Mihályi Eszter | Nehéz Orsolya Nemes Csenge Szilvia Varga Eszter Anna 103 pont | 8. hely | KönyvFALÓ | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Csiba Krisztina Terézia | Dora Veronika Hraskó Anna Tar Kinga Viktória 102 pont | 9. hely | Magyar Királyok | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Alaksa Levente Máté | Boros Balázs Kállai Miklós Weisz Róbert 101 pont | 10. hely | Szuper négyes | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Baráth István | Fekete Natasa Martini Pálma Szabó Bálint 100 pont | 11. hely | Fantázia | Kós Károly Általános Iskola | Budapest XIX. Marosi Vanessza | Mihályi Kata Szatmári Zita Vincze Zsuzsanna 96 pont | 12. hely | Rántott tökfejek | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda | Budapest XIX. Szabó Antónia | Iván Alexa Benedek Dóra Czuhorka Dávid 93 pont | 13. hely | Gyors Csigák | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Imre Eszter | Romos Zsófia Liza Szentpétery Léna Adél Varjú Eszter 93 pont | 14. hely | Aranyalmák | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Csép Anna | Keresztes Réka Kiss Ninetta Lukács Anna 92 pont | 15. hely | Nyerő hármas | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Farkas Panna | Gálóczy Bálint Lakó Liza 90 pont | 16. hely | Fekete párduc | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Komlódi Anna | Tornyossy László Rezneki Panna Cziráki Alexandra 90 pont | 17. hely | Éjfúria | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Kalocsa Lora Dorina | Novák Éva Dorottya Schmatz Krisztina Felszeghy Márton 87 pont | 18. hely | Lilla és a Fiúk | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Bolyki Barnabás | Luczek Áron Tóth Lilla Végh László 86 pont | 19. hely | Gyíkok | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Ercsey Zsófia | Kovách Noémi Réti Eszter Boglárka Sebők Panna 85 pont | 19. hely | Magyar Nyelvtan Szövetség | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Budaházy Hanna | Fritz Dávid Kóra Mercédesz Reményi Bánk 85 pont | 21. hely | Szőlőfürt | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Farkas Márk | Mészáros Zoltán Mezei Emília Petőházi Viktória 82 pont | 22. hely | Pál utcai lányok | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Tóth Lili | Hollár Johanna Stanga Nikolett Sólya Vilma 80 pont | 23. hely | Fekete farkasok | Patrona Hungariae Általános Iskola | Budapest IX. Gulyás Eszter | Kovács Anna Marangon Matteo Takács Réka 80 pont | 24. hely | Analfabéták | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda | Budapest XIX. Zsolnai Luca | Csige Aranka Zámbó Örs Iszlai Áron 80 pont | 25. hely | Észbontók | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda | Budapest XIX. Németh Ráchel | Igás Henriett Ráb Anna Doma Krisztofer 78 pont | 26. hely | Fabula | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Bolla Péter | Erdélyi Noémi Katona Réka Papp Kata Dominika 78 pont | 27. hely | Szárnyaló Pingvinek | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Bakos Kristóf Gergely | Huszár Balázs Nagy Patrik Tamás Pataki Gergely 77 pont | 28. hely | Vuk | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Farkas Botond | Markó Nikolett Ragó Raul Sorosi Eszter 77 pont | 29. hely | A Lónyay utcai fiúk | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Borbély Ádám | Gata Alex Marzan Endre Nagy Imre 76 pont | 30. hely | Kincsek | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Faragó Lili | Kósa Viviána Váncsa Anna Virág Simon 75 pont | 31. hely | Bikicsunáj Csunáj | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Barta Botond Bendegúz | Keller Dániel Papp Ákos Szimeiszter Ákos 74 pont | 32. hely | Giuseppe | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Juhász Anna | Leipold Petra Török Laura - 72 pont | 33. hely | Tudós kutyák | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Komarek Nóra | Koncz Tímea Szabó Szilvia 69 pont | 34. hely | Hejesírók | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Jahoda Krisztián | Máthé Levente Szathmári Hunor Gergő Weiner Marcell 68 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Anonymus | Kós Károly Általános Iskola | Budapest XIX. Bebesi Márton | Girus Kinga Matolcsi Dávid Váradi Eszter 149 pont | 2. hely | döntős Anonymusok | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Domokos Mátyás | Fóris Péter Hegyi Péter Székely Regő 143 pont | 3. hely | Anonymus követői | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Benedek Zsófia | Jakab Bence Kozák Botond Mokán Anett 134 pont | 4. hely | Alapelvek | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Celichowski Emil | Fülöp István Hegyi Mihály Szakács Ákos 131 pont | 5. hely | Jégkásák | Erkel Ferenc Általános Iskola | Budapest XIX. Herbst Virág | Kada Kinga Kiszler Zsófia Timár Tamás 127 pont | 6. hely | Minden lében négy kanál | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Bezerédi Bendegúz | Fónai Kende Mohácsi Márton Simek Ádám 127 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | TengerÉsz | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Gyalay Katalin | Hubay Csenge Riedel Zsuzsanna Szűcs Kyra 123 pont | 8. hely | Nyugdíjas klub | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Al-Sayyed Zakariás | Fraknói Ádám Kiss Angelika Szabó Adrián 123 pont | 9. hely | Ceruza | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Cselovszky Katinka | Csoma Dóra Főző Csenge Mádly Annamária 122 pont | 10. hely | Agyzabálók | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Beke-Szabó Csenge | Máté Szonja Nagy Boglárka Polyák Petra 122 pont | 11. hely | Betűvetők | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Ábrahám Kíra | Garami Eszter Gáspár Dorina Németh Laura 118 pont | 12. hely | Kis rév-ész | Kós Károly Általános Iskola | Budapest XIX. Csabai Mátyás | Kiss Bence Márton Dénes Révész Balázs 117 pont | 13. hely | Ész ász | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Bauer Márton | Engelmann András Gyéresi Norbert Kondricz Péter 115 pont | 14. hely | Eszesen dilisek | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Fazekas Ella | Juhász Bernadett Gőgh Lili Bödő Kinga 115 pont | 15. hely | Lekvár Bungallow | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Durkó Arvid | Horváth Szabolcs Juhász Patrik Polgár Bertalan 114 pont | 16. hely | Kradzsin kft. | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Banyó Bálint | Fábián Bernát Proszenyák Ábel Vámos Anna 113 pont | 17. hely | Helyesírási légió | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Károlyi András | Kisgyörgy Olivér Kocsis Gergő Nagy Soma 113 pont | 18. hely | Összetett névmások | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Bita Krisztina | Barabás Áron Umathum Péter Ujvári Ádám 112 pont | 19. hely | Gogyimogyik | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Gyányi Tímea | Makó Emese Nguyen Veronika Rácz Réka 112 pont | 20. hely | Hármas szövetség | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Bubnó Sarolta | Demeter Edvárd Viktori Martin 111 pont | 21. hely | Deszkások | Patrona Hungariae Általános Iskola | Budapest IX. Begyik Barbara | Farkas Zsuzsanna Kiss Tirza Mikus Mercédesz 110 pont | 22. hely | Tulipán lányok | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Csekő Panna | Orodi Fanni Rózsa Nóra 109 pont | 23. hely | Négy trubadúr | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Katona Viktória | Nyitrai Boglárka Olasz Katalin Pardi Boglarka 108 pont | 24. hely | Nyelvszakosok | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda | Budapest XIX. Rácz Eszter | Zsiros Máté Sándor Eszter Ballon Máté Bálint 106 pont | 25. hely | Humorzsák | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Gizaw Máté | Nemes Adrián Pál Szabolcs Zupkó Balázs 105 pont | 26. hely | Winner Team | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Kocsi Zsombor | Kuris Nándor Mendrey Tamás Piricz Mihály 105 pont | 27. hely | Fecskék és Fruskák | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Horváth Kinga | Nagy Kristóf Kovács Boglárka Varga Veronika 104 pont | 28. hely | Fantasztikus négyes | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Czanik László | Gál János Majtényi Kristóf Tran Kim Nikoletta 104 pont | 29. hely | Hejesirás balynokok | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Fekete Noémi | Takács Nóra Varga Zsófia Virga Veronika 103 pont | 30. hely | Túró Rudi | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Ecsedi Zsófia | Harmati Eszter Pakocs K. Dominika Takács Anna 102 pont | 31. hely | Kutyák | Brassó Utcai Általános Iskola | Budapest XVIII. Ábrahám Ármin Milán | Huszti Emma Rátz Szilárd Szűcs Bernadett 100 pont | 32. hely | Mucsaröcsöge | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Miheller Zsófia | Nagy Henriett Rapatyi Anna Takaró Nóra 100 pont | 33. hely | Tulipánok | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda | Budapest XIX. Lányi Magdolna | Skultéty Tímea Szabó Tímea Hauser Veronika 97 pont | 34. hely | Aranygaluskák | Patrona Hungariae Általános Iskola | Budapest IX. Kozek Aina Lúcia | Lukács Anna Lovász Orsolya Topa Mónika 94 pont | 34. hely | Cseresznye | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Baranyi Boglárka | Kovács Lili Porcsalmy Eszter Réti Tamara 94 pont | 36. hely | Nyelvi kincsek | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Gáspár Kincső | Kovács Lizett Karolina Torai Renáta 94 pont | 37. hely | A hejesírás mesterei | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Falussy Csongor Levente | Szadai Barnabás Szentpáli Gergő Szórádi Ádám 93 pont | 38. hely | Nyelvtörő | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Heltai Kitti | Felde Katalin Grozdics Nikolett - 92 pont | 39. hely | Menő manók | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Janicsák Nóra | Keresztes Dániel Parrag Szilárd Pongrácz Fanni 91 pont | 40. hely | "ÚRISTEN" | Vajk-sziget Általános Iskola | Budapest XVIII. Koppányi Emese | Tingyela Stefánia Tingyela Dorottya 90 pont | 41. hely | A nyelv vajkos tudósai | Vajk-sziget Általános Iskola | Budapest XVIII. Vincze Henrietta | Szabó Rebeka Kovács Karina 88 pont | 42. hely | Ász | Patrona Hungariae Általános Iskola | Budapest IX. Bizey-Nagy Gabriella | Fazekas Erik Nagy Ákos Rédei Véda 83 pont | 43. hely | Nyelvtudósok | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Bató Lili | Horváth Katinka Kiss-Jakab János - 79 pont | 44. hely | Anyanyelv bajnokai | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Boros Adrienn | Gergő Bálint Gulyás Ádám Yin Hong Yin 79 pont | 45. hely | Agymenők | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Bihary Nóra | Öhl Bálint Papp Roland Szabó Krisztián 67 pont | 46. hely | BFF | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Hegedűs Hanna | Kosztándi Evelyn Somogyi Anna Bangó Tamara 64 pont | 47. hely | Három muskétás | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Mór Ruben | Baranyi Máté Ferencz János - 63 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Magyar Ászok | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Csörgő Lilla | Gaál Annamária Kovács Boglárka Nagy Krisztina 130 pont | 2. hely | Csíkos hernyók | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Bakos Zsófia | Csordás Zsófia Móré Judit Pánczér Eszter 127 pont | 3. hely | Narancsnyelvek | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda | Budapest XIX. Lesznyák Lilla | Jósvai Anna Sipos Borbála Tóth Dénes 123 pont | 4. hely | Növényevő kannibálok | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Komlódi Eszter | Pintér Eszter Somogyi Viktória Székely Szilvia 118 pont | 5. hely | 4l-b | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Dávid Lilla | Horváth Boglárka Kuti Lilla Recskó Laura 110 pont | 6. hely | Lányok a Gloriettből | Gloriett Általános és Sportiskola | Budapest XVIII. Dezső Dóra | Dudás Éva Gergely Tünde Szekrényes Henriett 107 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Vázák | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Bálint Barbara Ning | Dittrich Rebeka Nádor András Tóth Franciska Eszter 106 pont | 8. hely | Mini ikonok | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Bíró Kincső | Budai Franciska Tünde Kiss Anna Boglárka Vági-Szmola Cecília 105 pont | 9. hely | Nyelvtörő bajnokok | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Gulyás Zsolt | Saleh Riad Szabó Ádám Tóth Bálint 98 pont | 10. hely | Nyelvtan négyes | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Bányai Boróka | Ferenczi Dóra Madász Laura Tornyai Klarissza 97 pont | 11. hely | Bogyók | Kós Károly Általános Iskola | Budapest XIX. Bokrossy Luca | Gyomlai Lili Kedl Olivér Puskás Veronika 96 pont | 12. hely | Anyanyelvi Graffitisek/AG/ | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Németh Laura | Rákos Nikolett Kovács Ákos Zubáy Réka 89 pont | 13. hely | Zsinóron | Gloriett Általános és Sportiskola | Budapest XVIII. Eon Cserene | Pap Roland Pap Zsolt Rebb Ágnes 89 pont | 14. hely | Gloriettes HUNcutok | Gloriett Általános és Sportiskola | Budapest XVIII. Horváth Deziré | Huszti Flóra Kaszás Réka Reznicsek Éva 87 pont | 15. hely | Jam | József Attila Általános Iskola | Budapest XX. Bathó Zsófia | Cseh Rebeka Matyóka Anna Mező Viktória 85 pont | 16. hely | Terézanyu | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Jegorov Júlia | Illés Eszter Illés Laura Bugár-Mészáros Miklós 85 pont | 17. hely | Veteránok | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Bakos Martin | Horváth Antal Shaltout Alex Ali Szabó Ottó 83 pont | 18. hely | A csapat | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Égei Márk | Mohácsi Vilmos Szekeres-Veresegyházi Balázs Volkó Martin 82 pont | 19. hely | Álkulcs | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Gyöpös Andrea | Hámor Anna Virág Kerényi Krisztián Kovács Domonkos Döme 77 pont | 20. hely | Atlasz | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Benya Alexandra | Littvay Antónia Papp Adrián Szűcs László 71 pont | 21. hely | Káposztalé | Gloriett Általános és Sportiskola | Budapest XVIII. Gergely Lehel | Lovas Csenge - Urda Márton 70 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Szerencsemalacok | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Jedlovszky Krisztina | Kincses Tamara Konecsni Panna Szlovák Réka 144 pont | 2. hely | döntős Kókuszgolyók | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Janzer Lili | Kovács Kitti Molnár-Sáska Zoltán Vankó Milena 133 pont | 3. hely | Fekete-fehéren | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Domokos Gergő | Gyimesi Benedek Ittzés Ambrus Őze Sándor 126 pont | 4. hely | Hűtőszekrény | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Dobosi Ádám | Kerekes Bálint Kristály Álmos Vitárius Gergő 116 pont | 5. hely | Vombat | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Csiki Kata | Mali Boglárka Mohácsi Orsolya Soltész Noémi 115 pont | 6. hely | Mi igazából matekra akartunk jelentkezni | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Kalmár Sára | Szalka Sára Lakatos Ádám Tatár Marcell 113 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Papyrus | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Csekme András | Édes Anna Kocsis Kinga Fábián Csenge 110 pont | 8. hely | Magyar Ászok | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Nagy Rebeka | Kamasz Klaudia Komjáthy Lili Bekker Zsófia 106 pont | 9. hely | MegtudjÁTOK | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Bányai Botond | Mezei Brúnó Papula Gábor Tircs Barnabás 105 pont | 10. hely | Magyagy | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Csolakov Dóra | Rapszky Renáta Vujosevics Eszter Zábráczki Flóra 100 pont | 11. hely | VPG vip | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Hunfalusi Blanka | Kovács Réka - Szalay Csilla 99 pont | 12. hely | Habcsók | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Ambrus Gyöngy | Márkus Réka Szentpétery Vanda Varga Fanni Leila 97 pont | 13. hely | Átló | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Hajagos Levente | Kiss Tamara Matolay Ágnes Várdai Orsolya 91 pont | 14. hely | Okos tónik | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Balogh Janka | Nádas Anna Tóth Zoltán Veres Vilmos 89 pont | 14. hely | Sütik | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Árkos Bori | Petik Sára Salfiti Juszef Tóth Kata 89 pont | 16. hely | LiViA | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Csanády Anna | Rostás Máté Malik Virág Szebik Anna 86 pont | 17. hely | Négy és fél kecske | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Kovács Máté | Kereszturi Julianna Sándor Norbert Varga Tamás 84 pont | 18. hely | Macska | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Balczer Boglárka | Gerencsér Zsófia Szabó Dalma Szeberényi Flóra 78 pont | 19. hely | Ige-n | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Kárpáti Gabriella | Sarkadi Réka Üveges Dorina 62 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős C.S.A.K. | Kós Károly Általános Iskola | Budapest XIX. Borbély Csaba | Domán Csenge Kisgéczi Bence Pásztor Kata 113 pont | 2. hely | Silver team | Kós Károly Általános Iskola | Budapest XIX. Horgos Tamás | Kecskés Dominik Márton Benedek Ürögi Zsolt 109 pont | 3. hely | Fortuna lányai | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Bányai Szonja | Fitos Bianka Molnár Beáta Varga Noémi 107 pont | 4. hely | Sokk-olók | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Benedek Réka | Fazakas Andrea Papp Alexandra Szabó Eszter 105 pont | 5. hely | Feláldozhatók | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Balog Patrik | Márkus Olivér Szabó Zoltán Weiszmann Péter 104 pont | 6. hely | Balázs és a lányok | Gloriett Általános és Sportiskola | Budapest XVIII. Béres Balázs | Fehér Katalin Molnár Csilla Vukovics Nóra 102 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Éc-péc-kapuléc | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Derecskei Nikolett | Lengyel Kinga Takács Lili Vozák Zsófia 102 pont | 7. hely | Humanisták | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Budapest VI. Barabás Emese | Csikós Máté Engelmann Ákos Kádár Harmatka 102 pont | 9. hely | Fejtörők | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Hegyi Róbert | Herdy Vivien Izsák Eszter Lőcsei Dóra Luca 91 pont | 10. hely | Páros négyes | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Maklári-Klekner Tamás | Nagy Anna Sára Ruzsa Péter Sahin Veronika 86 pont | 11. hely | Okozsok | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Bányász László | Dudás Kata Gágyor Bálint Murányi Márió 85 pont | 12. hely | Halhatatlanok | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Balázs Boglárka | Mózsa Anett Szabó Dorina 78 pont | 13. hely | Sajtok | Bajza Utcai Általános Iskola | Budapest VI. Kiss Ráhel | Nagy Éva Simon Gabriella Tolnai Mónika 67 pont | 14. hely | Észlények | Lázár Vilmos Általános Iskola | Budapest XX. Biró Bence | Mucza Dániel Pézsa Bence Visi Adrián 66 pont | 15. hely | Csengettyűk | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Budapest XX. Dancsics Bernadett | Kányi Csenge Sudár Henrietta Szabó Martina 62 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős A baj megtörtént | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Csitári Nóra | Éles Márton Mazzag Bálint Németh Hanna 126 pont | 2. hely | döntős Cseles négyes | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Dudás Kata | Szajbély Anna Katalin Székely Zsófia Szurop Máté 122 pont | 3. hely | 404 - Csapatnév nem található | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Budapest VIII. Csabai Bence | Gerliczky Bence Szakács Lili Kata Török Péter 118 pont | 4. hely | Máday néni sült csirkéi | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Erdei Fanni | Gerstenbrein Vivien Gizella Hajnalka Turjányi Lilla 111 pont | 5. hely | Csíkos katasztrófa | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Balbisi Zsuzsa | Kiss Enikő Polgár Patrícia Ruha Tábita 109 pont | 6. hely | Akadémikusok | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Ferencsák Luca | Kövi Anasztázia Neszmély Nóra Sipos Krisztina 108 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Gumipandák | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Fekete Zsófia | Fülöp Richárd Makó Ildikó Sali Kamilla 103 pont | 8. hely | A 3 egyed | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Albert Orsolya | Herpai Blanka Jánosi Boróka - 102 pont | 9. hely | Arany emberek | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Hazay Levente | Lovas Zsolt Rozsnyai Kovács Aletta Ajándok Szomolányi Dorottya 102 pont | 10. hely | FeFöSzaZa | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Feke Zsófia | Fülöp Borbála Szabó Nguyen Hai Anh Zarándy Zita 101 pont | 11. hely | Zsebkések | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Castillo-Hoós Carina | Pál Adrienn Rékasi Anna - 100 pont | 12. hely | Vadmeggymag | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Balbisi Mirjam | Erdős Dorottya Filip Fruzsina Kalmár Dóra 99 pont | 13. hely | Lapraszerelt ikeás szekrény | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Grandpierre Nimród | Hermann Ágoston Turi Soma Üveges Benjamin 97 pont | 14. hely | ReJuRiKa | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Arnóth Júlia | Csoma Rita Gyulai Réka Tárkányi Hanga 95 pont | 15. hely | Zsömlemacik | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Kovács Regina | Naszáli Brigitta Petrók Flóra Pintér Zsófia 91 pont | 16. hely | HelyesBEATés | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Győrfy Viktória | Magyary Ágnes Sipos Dóra 88 pont | 17. hely | Randa pandák | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Farkas Olivér | Rózsa Sándor Hódi Tamás - 87 pont | 18. hely | Cirokseprű | Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest XXI. Klement Bence | Pataki Balázs Petrovits Miklós Virga Szabolcs 86 pont | 19. hely | BeMaDaMa | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest V. Baranyi Benedek | Baranyi Marcell Blatniczky Dániel Selmeczi Zoltán 85 pont | 20. hely | S.A.B.E. | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Czibula Stella | Csörgő Blanka Inczeffy Bence Tóth Eszter 81 pont | 21. hely | Csoda csapat | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Budapest V. Csolakov András | Gönczi Márton Grimm Ármin Megyesi Zsombor 79 pont | 22. hely | Káposzta és avokádó | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Dajka Bence | Paczolay Győző Szakonyi Dávid Szántai Attila 77 pont | 23. hely | Random 4 | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Filipovits Tamás | Illyés Dániel Német Míra Sáray Zsigmond 76 pont | 24. hely | Barackok | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Duchon Lilla | Kalas Emese Molnár Zsófia Tárai Dóra 74 pont | 25. hely | A kocka üres | Veres Pálné Gimnázium | Budapest V. Ceglédi Ádám | Demján Veronika Faragó Daniella Kopányi Szabolcs 68 pont | 26. hely | Ikrek többes számban | Lónyay Utcai Református Gimnázium | Budapest IX. Csutorás Bernadett | Csutorás Réka Dálnoki Emese Dálnoki Dorottya 61 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Budapest IX. | Patrona Hungariae Általános Iskola | Bonyhádi Katalin | Budapest IX. | Patrona Hungariae Általános Iskola | Pogányné Forgács Klára | Budapest V. | Budapesti Ward Mária Általános Iskola | Pártosné Fazekas Odette | Budapest V. | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Korompayné Sebestyén Nóra | Budapest V. | Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Tóth Katalin | Budapest V. | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Parancs Anna | Budapest V. | ELTE Apáczai Csere János Gimnázium | Tóth László | Budapest V. | Veres Pálné Gimnázium | Hegedüs Anna | Budapest VI. | Bajza Utcai Általános Iskola | Balogh Gertrúd | Budapest VI. | Bajza Utcai Általános Iskola | Nagy Mónika | Budapest VI. | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Brenner Katalin | Budapest VI. | Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola | Groma Leventéné | Budapest VIII. | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Petz György | Budapest VIII. | Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium | Szentesné Péter Orsolya | Budapest VIII. | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Dr. Kelecsényiné Molnár Katalin | Budapest VIII. | Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium | Dr. Oláh Tibor | Budapest XIX. | Erkel Ferenc Általános Iskola | Horváth Lászlóné | Budapest XIX. | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda | Kovács Bernadette | Budapest XIX. | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda | Misinszki Melinda | Budapest XIX. | Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda | Pap István | Budapest XIX. | Kós Károly Általános Iskola | B. Józsa Judit | Budapest XIX. | Kós Károly Általános Iskola | Fontos Györgyné | Budapest XIX. | Kós Károly Általános Iskola | Jedlóczki Berta | Budapest XIX. | Kós Károly Általános Iskola | Schulcz Zsuzsanna | Budapest XIX. | Kós Károly Általános Iskola | Somogyváriné Márovics Erika | Budapest XVIII. | Gloriett Általános és Sportiskola | Weinper Katalin | Budapest XX. | Gyulai István Általános Iskola | Vida Béláné | Budapest XX. | József Attila Általános Iskola | Kisné Gopcsa Ágnes | Budapest XX. | József Attila Általános Iskola | Krén Józsefné | Budapest XX. | József Attila Általános Iskola | Pongráczné Krizmanits Mária | Budapest XX. | Lázár Vilmos Általános Iskola | Nagy Andrea | Budapest XX. | Lázár Vilmos Általános Iskola | Róthné Géczy Veronika | Budapest XX. | Nagy László Általános Iskola és Gimnázium | Őze Ildikó | Budapest XXI. | Jedlik Ányos Gimnázium | Horváth Zsuzsanna | |