Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Ábécé | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Baross Kata | Kalmár Eszter Sturbán Tamás Kőszeghy Anna 113 pont | 2. hely | döntős Nyelv-észek az Áldásból | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Hornák Flóra Kidd Bálint Bartha Zsombor 109 pont | 3. hely | A szavak tengerén | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Seres Adél | Sólyom Barna Székely Eszter Sipőcz Balázs 103 pont | 4. hely | Magyar Sherlock Holmes-ok | Dr.Béres József Általános Iskola | Budapest III. Gulyás Boglárka | Pappas Melina Pappas Timon Róbert Júlia 100 pont | 5. hely | Agyasok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Fazekas Luca | Kocsis Fanni Borda Korinna Horváth-Akasztai Boldizsár 100 pont | 6. hely | Villámló betűk | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Csipkay Krisztina | Fekete Szonja Nagy Melani Anna Sessler Dóra Katalin 99 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | " Három kívánság" | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bíró Botond | Boros Mercédesz Sándor Zsófia Mihályi Marcell 95 pont | 8. hely | Kisokos | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Nagy-György Csenge | Horváth Emese Molnár Anna Móczár Flóra 95 pont | 9. hely | Nyelvtani agyak | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bencsik Ádám | Radvánszki Ferenc Szin Imola Pászti Anna 93 pont | 10. hely | Mesenyűvők | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Kanizsai Péter | Tussinger Ábel Bónyai Péter Nagy Gergő 91 pont | 11. hely | Magyar Zsenik | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Kelemen Csongor | Seres Laura Tüske Réka Szutor Botond 91 pont | 12. hely | Magyarnégyes | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Horváth Áron | Lowescher Ábel Rátkai Zita Üveges Dániel 90 pont | 13. hely | Galléros Fecó | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Czachesz Áron | Pimpao Dániel Schindler Károly Vass Levente 89 pont | 14. hely | Hópárducok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Szántó Benjamin | Horváth Blanka Szeberin Zorka Mihalics Lili 88 pont | 15. hely | Koboldok | Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Iskola | Budapest III. Bittsánszky Franciska Johanna | Koltai Sára Emma Petz Panna Várlaki Luca Sára 88 pont | 16. hely | Kelepelők | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Gyuris Bence | Keszthelyi Írisz Guszter Tímea Kácsor Liliána 86 pont | 17. hely | Micimackó | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bártfai Péter | Fejes Boglárka Hirmann Borbála Orbán Koppány 85 pont | 18. hely | Betűkirályok | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Oláh András | Apjok Réka Herczeg Levente Dózsa Anna 85 pont | 19. hely | Veteránok | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Huber Kíra | Karlik Bence Klinkó Barnabás Riba Miklós Pál 85 pont | 20. hely | Nyelvőr | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Mag Levente | Barczikay Ákos Mráz Milán Finna Szabolcs 84 pont | 21. hely | Betűvetők | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Gesztessy Dóra | Szili Flávia Tomojzer Lilla Tornay-Csomor Enikő 83 pont | 22. hely | Szamárfül | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Blázsik Árpád | Kurusa Lora Veress Vivien Mérő Leon 83 pont | 23. hely | Puma csapat | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Balázs Eszter | Kósa Tamara Ser Márton Vadászy Katalin 82 pont | 24. hely | Víziló | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kocsis Petra | Szűcs Kinga Szily Mirjam Tordai Mirtill 82 pont | 25. hely | Nyelvtanodások | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Kövécs Laura | Németh Anna Rákosi Levente Takács Emese 81 pont | 26. hely | AROMO | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Bajai Kende | Bajók Gizella Dombrádi Anna Mihályi Gábor 80 pont | 27. hely | Vagányok | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Berecz Vanda | Kolozsváry Benedek Reisz Sándor Simonnfy Péter 79 pont | 28. hely | Magyarország | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Páris Olívia | Rajkai Boróka Rácz Máté Sarkadi-Nagy Nimród 79 pont | 29. hely | Magyarmánia | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Horváth Bendegúz | Nemes Bálint Major Vivien Rácz Lili 79 pont | 30. hely | Szókeverők | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Facskó Regina | Tóth Lili Pelsőczi Rebeka Ur Szonja 78 pont | 31. hely | Nyelv-ész | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Márky Réka | Szebeni Kata Bokros Regina Horváth Zsombor 78 pont | 32. hely | Írásjelek | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Szaknyéri Dávid | Czakó Boglárka Vanya Lili Groniewsky Hanna 78 pont | 33. hely | Nyelvpörgetők | Első Óbudai Általános Iskola/Erste Altofener Gr. | Budapest III. Antal Katalin | Balla Jázmin Kojnok Lilla Zentai Dalma 78 pont | 34. hely | Kobrák 2012 | Első Óbudai Általános Iskola/Erste Altofener Gr. | Budapest III. Csákvári Dániel | Kerek Zalán Szabó Péter Vadler Vilmos 77 pont | 35. hely | Bóbiták | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Tósoky Cecília Emma | Horváth Viktória Izabella Soóki-Tóth Petra Csala Villő 76 pont | 35. hely | Malacka | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bedegi Boglárka | Hajnal Dóra Varga Zsófia - 76 pont | 37. hely | ABC | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Márky Anna | Nemes Dorka Ecker Míra Veréb Elmíra 75 pont | 38. hely | IZOMAGY | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Farkas Kamilla | László Imola Murányi Lili Benkó Eszter 74 pont | 39. hely | Agyasokk | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Havas Eszter | Adorján Zsófia Gyarmati Lívia - 73 pont | 40. hely | Nyelvtansztárok | Dr.Béres József Általános Iskola | Budapest III. Hrehuss Dorottya | Kovács Eszter Petrus Dóra Sámuel Laura 73 pont | 41. hely | Mário és Luigi | Első Óbudai Általános Iskola/Erste Altofener Gr. | Budapest III. Bene Domonkos | Bihary Bálint Mucskai Gergő Osztovits Dénes 73 pont | 42. hely | Villámírók | Dr.Béres József Általános Iskola | Budapest III. Auer Olivér | Balla Dániel Lederer Márton Peck Viktória 73 pont | 43. hely | Küzdők | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Fekete Zalán | Balázs György Montvai Barnabás Szende Dániel 72 pont | 44. hely | Szóforgatók | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Csekő Csenge | Kerekes Zsuzsanna Szemán Janka Vájlok Rita 72 pont | 45. hely | Százholdas Pagony | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Farkas Liza | Orgoványi Botond Sebők Janka - 71 pont | 46. hely | Aranyalmák | Dr.Béres József Általános Iskola | Budapest III. Antók Etele Antal | Gilicze Zsófia Nagy Lili Judit Szemők Ádám 71 pont | 47. hely | MB és a Lányok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Havasi Rebeka | Kvaszta Jázmin Országh Mihály Bodor Botond 71 pont | 48. hely | Rezgő szárnyak | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Büki Flóra | Füzi Laura Nagy Bianka Sarf Enikő 69 pont | 48. hely | Zengő ABC | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Fesztóry Balázs | Hegedűs Sarolta Németh Kíra Venczel Máté 69 pont | 50. hely | DÁMA | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kalocsai Miklós | Bán-Szabó Áron Hunyady Dániel Rogán Andris 69 pont | 51. hely | Nyelvtan-tenger kalózai | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Fialovszky Olga | Kaposi Gergő Kádár Nimród Menduina Flóra 68 pont | 52. hely | Szárnyaló mondatok | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Fehér Kristóf | Fülöp Richárd Sipos Dániel Vikukel István 68 pont | 53. hely | Magyarok büszkesége | Dr.Béres József Általános Iskola | Budapest III. Kiss Csillag Jázmin | Simon Natasa Napsugár Szűcs Hanga Virág Vitéz Levente 68 pont | 54. hely | Szóvirágkötők | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Gonda Sára | Lakatos Edit Veress Viktória Szerényi Domokos 68 pont | 55. hely | Kisnyelvészek | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Beck Liliána | Csordás Lolli Gábor Sára Magdolna Lepenye Gerda Angyalka 67 pont | 56. hely | Logikák | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Fekete Soma Áron | Lengyel Alexandra Seres Anna Széll Miklós 67 pont | 57. hely | Diáknyelv | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Shcnábel Martin | Pete Dorottya Virág Ida Bársony Csaba 67 pont | 58. hely | Szóló szőlőszemek | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Csikós Nikolett | Köte Nóra Réthy Zalán - 65 pont | 59. hely | Nagyokosok | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Jankovits Anton | Trunkó Boldizsár Páli Zsombor Jakabos Benedek 64 pont | 60. hely | Kobrák | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Katona Gábor | Nagyváradi Dominik Szabó János Levente Wittmann Gergő 62 pont | 61. hely | MAGYAR KIRÁLYOK | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Reményi Anna | Barta Gizella Pinke Sára Léder Ádám 62 pont | 62. hely | Nyelvtudorock | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Hartyánszky Gergely Botond | Ciráki Botond Fiar Mitra - 61 pont | 63. hely | Lelkesek | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Fellegi Bence | Hegyi Viktor Nagy Tímea Szalay-Tóth Karina 60 pont | 64. hely | Királykisasszonyok | Dr.Béres József Általános Iskola | Budapest III. Hőnigh Zorka | Kárász Nóra Anna Keresztes-Nagy Letícia Laczkó Anna Barbara 59 pont | 65. hely | Okoskodók | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Ágoston Anna | Balázs Bence Major Dorka Sóti Hajnalka 58 pont | 66. hely | JÉGBAGLYOK | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Pálmai Lili | Vágó Zsófia Nagy Dorka Szlankó Fanni 58 pont | 67. hely | Nyelvtan fiúk | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Öngüt Tamás | Tornyi Marcell Fiáth Barnabás Ferencz Botond 58 pont | 68. hely | Varázslatos szavak | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Károlyházy Csenge | Madácsi Krisztina Péter Tamara Stergiopoulu Eleni 58 pont | 69. hely | Fekete párducok | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Fuzik Zsófia | Kálóczy Borbála Pákozdi Lóránt Szabó Dorka 57 pont | 70. hely | Nyelvtörők | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Balom Fanni | Gál Nikolett Koppány Dóra Takács Kristóf 55 pont | 71. hely | Siklók | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Kenderes Laura | Gánics Mirjam Bohunka Szilárd Hajnal Csongor 55 pont | 72. hely | Nyelvőrök | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Jeszenszky Máté | Földi Dominik Böcskei Balázs Hajnal Vilmos 54 pont | 73. hely | Kobrák1 | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Emődi Attila | Glósz Orsolya Anna Korbai Lilla Milbauer Jázmin 51 pont | 74. hely | Magyar lányok | Dr.Béres József Általános Iskola | Budapest III. Barta Viktória | Krizsanyik Tünde Togya Rebeka Ványolos Noémi 48 pont | 75. hely | Eszterlánc | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Pásztory Eszter | Létay Zita Tóth Alexandra Werderitsch Nóra 45 pont | 76. hely | Hello Kitty | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Karácsony Kira | Kovaci Fanni Meksz Vivien Princz Anna 44 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Négyfejű Sárkány | Dr.Béres József Általános Iskola | Budapest III. Belány Bodza | Dénes Magor Tóth Regina Tóth-Szabad István 123 pont | 2. hely | döntős SZÓKIRAKÓK | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Fey Mihály | Kovács Balázs Gróf Júlia Fürst Júlia 117 pont | 3. hely | SZÓ-TAGOK | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Horváth Mátyás | Jakovác Márton Vaszilievits-Sömjén Vince Székács Benedek 115 pont | 4. hely | Remete ászok | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Dontasz Zoi | Mike Mátyás Szelestey Ádám Tóth-Rohonyi Iván 112 pont | 5. hely | okos baglyok | Fillér Utcai Ált. Isk. | Budapest II. Hideg Sára | Nemes Lili Soós Dorottya Várkonyi Petra 111 pont | 6. hely | Táncbajnokok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bordás Lulu | Fendrik Borbála Fóti Veronika Knuth Petra 111 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Őrült Zsenik | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Fülöp Gábor Jeromos | Gurin Attila Hertzka Dominik Prágai Menyhért 110 pont | 8. hely | Családi kör | Dr.Béres József Általános Iskola | Budapest III. Fatér Petra | Korompay Róza Korvicska Benedek Pásztor Benedek 109 pont | 9. hely | Párduc | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Bak Zsófia | Döbrössy Abigél Döbrössy Lujza Manninger Anna 108 pont | 10. hely | Íródeák | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Sipos Teodóra | Baka Zoltán Dobos Panna Bohus Gergely 106 pont | 11. hely | Nyelvművelők | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Fábián Gergely | Lorencz Vivien Sato Himawari Szabó Csege 106 pont | 12. hely | Nyelvészek visszatérnek | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Kirsch Panna | Kurucz Balázs Nagy Barbara Palásti Marcell 105 pont | 12. hely | Nyerő erő | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Almási András | Bánó Eszter Szeredás Bálint Varga Vázsony 105 pont | 14. hely | Feketepárduc | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Arányi Marcell | Bacsek Gerzson Görgényi Zsombor Szily Borisz 104 pont | 15. hely | " Igekötősök" | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Harsányi Rozi | Illényi Mandorla Németh Adél Masznyik Hanna 102 pont | 16. hely | Arany csapat | Első Óbudai Általános Iskola/Erste Altofener Gr. | Budapest III. Ambrus Zsófia | Felfalusi Bence Kleinhappel Réka Maurer Christoph 101 pont | 16. hely | Kistehenek | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Csókás Péter | Czirják Áron Tánczos Lili Várkonyi Zsombor 101 pont | 18. hely | Nyelvtörők | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Szabó Gábor | Komor Vivien Steinbach Kamilla Lótos Bence 100 pont | 19. hely | Tudósok | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Boncz Márton | Márkus Sebestyén Barczikay Kristóf Karabélyos Péter 98 pont | 20. hely | Könyvmolyok | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Gyulai Blanka | Bubcsó Loréna Réti Liána Varju Lili 98 pont | 21. hely | Meseolvasó királylányok | Dr.Béres József Általános Iskola | Budapest III. Dévényi Kincső | Ésik Luca Galambos Réka Góczán Réka 97 pont | 22. hely | 4 muskétás | Dr.Béres József Általános Iskola | Budapest III. Farkas Hunor | Horváth Máté Kéri Dániel Polgár Bence 95 pont | 23. hely | Nyelvbajnokok | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Balogh Domonkos | Bundik Barbara Farkas Lénárd Jónás Hajnalka 93 pont | 24. hely | Névtelenek | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Andor Adél | Csűrös Panni Braun Nóra Hajdú Borka 92 pont | 25. hely | IvPatKamKat | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bodai Kata | Kodolányi Kamilla Kovács Ivett Pikó Patrícia 91 pont | 26. hely | FURFANGOS FIÚK | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Futó Dániel | Garamvölgyi Bálint Hunyady Bendegúz Sipos Márk 91 pont | 27. hely | Elmés négyes | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Herczik Ádám | Horváth Bálint Bodó Bence Rozsnyói Kamilla 91 pont | 28. hely | " Csoki csapat" | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Hargitai Hanna | Geri Gyöngyös Varga Míra Tunkli Fanni 90 pont | 29. hely | Anyáink csibéi | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Ács Berta | Fülöp Anna Rácz Csilla Wintsche Gáspár 89 pont | 30. hely | Írástudók | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Domonkos Benedek | Faragó Andrea Keszthelyi Jázmin Szarvas Rita 88 pont | 31. hely | Világtájak | Dr.Béres József Általános Iskola | Budapest III. Balázs Réka | Gál Petra Lápossy Renáta Paulik Anna 86 pont | 32. hely | A NÉGY ÁSZ | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kovács Kamilla | Mezei Róza Pálvölgyi Léda Vidor Eszter 86 pont | 32. hely | Ludas lányok | Dr.Béres József Általános Iskola | Budapest III. Gyarmati Zsófia | Pócs Luca Zöllner Lili - 86 pont | 32. hely | Nyelv-észkör | Dr.Béres József Általános Iskola | Budapest III. Csongrádi Kristóf | Tóth Júlia Viola Horváth Orsolya Anna Méry Ambrus 86 pont | 35. hely | Utolsókból elsők | Fillér Utcai Ált. Isk. | Budapest II. Dobsa Dávid | Fodor Laura Horánszky Luca Tamaskó zalán 85 pont | 36. hely | Magyar királyok | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Amrein Bálint | Géczy Boróka Karádi Levente Molnár Dániel 85 pont | 36. hely | SZELLEMES SZAVAK | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Jancsó Benedek | Dankovits Anna Hunyady Máté - 85 pont | 38. hely | MANGÓ | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kállai Rudolf | Márka Evelin Petróczy Liza Szőke Mira 84 pont | 38. hely | Nyelvőrök | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Glavinics Anna | Szőllőssy Zsófia Polgár Lilla Dér Barnabás 84 pont | 40. hely | Rem-ény | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Hetényi Zsanna | Kelemen Kinga Liszkay Orsolya Pogány Tamás 84 pont | 41. hely | Betűhalász | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Bereck Viktória | Kalmár Réka Keresztényi Zsófia 83 pont | 42. hely | Nyelvmolyok | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Gerse Hanna | Petrovics Adél Ott Edina Kiss Bendegúz 83 pont | 43. hely | Csillagszem | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Deák Sarolta | Polaneczky Rebeka Tatai Kristóf Wrabel Lilla 83 pont | 44. hely | Okos Kórus | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Szécsi Luca | Szentesi Édua Tasnádi Lili 81 pont | 45. hely | Okos abc | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Adamaski Júlia | Berényi Dorottya Buru Enikő Czeglédi Dóra 81 pont | 46. hely | ANONYMUS | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Gyimesi Regő | Malata Maximilián Földi Teodor Weiler Márk 80 pont | 47. hely | HAJRÁ MAGYAROSOK! | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Dezső Diána | Gróf Zsuzsanna Osvald Olivér Vauver Lili 79 pont | 48. hely | Párducok | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Kovács Balázs | Fodor Barnabás Sárosy Patrícia Illés Dóri 78 pont | 49. hely | Betűkirályok | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Beöthy-Molnár Tekla | Fehér Ágnes Takács Júlia Tóth Viktória 78 pont | 50. hely | Szópiramisok | Dr.Béres József Általános Iskola | Budapest III. Fekete Ágoston | Beviz Dorottya Rácz Petra Berkin Lukács János 77 pont | 51. hely | Lego | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Ménes Zsombor | Schuksz Levente Takács Bence - 77 pont | 52. hely | Hangyász | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Décsy Laura | Mezei Flóra Somogyi Boglárka Tóth Adrienn 77 pont | 53. hely | Négy bölcs | Első Óbudai Általános Iskola/Erste Altofener Gr. | Budapest III. Balogh Lilla | Czirják László Kuna Márton Vuleta Gergely 77 pont | 54. hely | Igekötők | Dr.Béres József Általános Iskola | Budapest III. Dalmadi Lilla | Somogyi Ákos Udvari Anna Vereczkei Maja 76 pont | 55. hely | Agyafúrt | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Árvay-Vass Léna | Éger Csenge Sebestyén Réka Tornay-Csomor Viktória 76 pont | 56. hely | Kert-észek | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Csizmadia Eszter | Gáal Lilla Igmándi Csenge Vajda Szonja 74 pont | 57. hely | Ábécé | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Dunai Rozi Janka | Juhász Botond Molnár Eszter Géczy Kamilla 73 pont | 58. hely | Gólyák | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Lőrincz Sarolta | Borsos-Szabó Bendegúz Czeglédy Szilvia Schlatovszky Bora 72 pont | 59. hely | Kódex | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. László Rozi | Füzessy Armand Balogh Dániel Horváth Márk 71 pont | 60. hely | VARÁZSBETŰK | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Tóth Janka | Győri Kamilla Fülöp Gréta - 70 pont | 61. hely | Irodalmárok | Dr.Béres József Általános Iskola | Budapest III. Havasi Milán | Varga Veronika Vígh Adél Vlasits Levente 70 pont | 61. hely | Tűzről pattant menyecskék | Dr.Béres József Általános Iskola | Budapest III. Bencze Laura | Naderi Szonja Pilinszki Gabriella Vígh Lili 70 pont | 63. hely | Virgonc | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Halbritter Nina | Hidas Csaba Kovács Daniéla Szántó Marcell 69 pont | 64. hely | Lángelmék | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Bozsóki Dorina | Halmos Kamilla Mudra Viola Székely Fanni 68 pont | 65. hely | Betűkör | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Balázs Kristóf | Hutkai Martin Nagy Botond Szucsics Levente 68 pont | 66. hely | Szó-Solo | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Cséby Mátyás | Krompholcz István Rácz Anett Walter Botond 65 pont | 67. hely | 3+1 csapat | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Breznyán Annamária | Kalmár Liza Nagy Balázs Samu Kata 65 pont | 68. hely | Szuper betűk | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest III. Szentesi Imola | Frey Domonkos Oláh Dorina Bogdán Domonkos 64 pont | 69. hely | Nyelvtani mumusok | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Hauser Balázs | Kolozs Péter Kormos Gergely Kotsis Bálint 64 pont | 70. hely | Nyelv-Észek | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Földházi Kristóf | Herold Marcell Lászlófy Ábel Szabó Zsigmond Zsolt 63 pont | 71. hely | Népmesevadászok | Dr.Béres József Általános Iskola | Budapest III. Blaskó Bálint | Dobrovszky Mátyás Király Hunor Pál Szabolcs 63 pont | 72. hely | Mese fia: Nani | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Erdélyi Zsanett | Fest Anna Katona Emese Németh Zsófia 61 pont | 73. hely | 4 évszak | Dr.Béres József Általános Iskola | Budapest III. Pál Flóra | Szabadhelyi Lili Tiboldi Eszter Trentin Anna 60 pont | 74. hely | ABC Panel | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Börcsök Dániel | Kurucz Melissza Mány Marcell Tanoh András 59 pont | 75. hely | Nyelvtörők | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Mezei Benjámin | Bartha Máté Gál Dominik Géczy Zita 58 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Csodapék | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Beke Csongor | Földi Dániel Gyimesi Péter Molnár Kristóf 122 pont | 2. hely | döntős Húsevő virágok | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Budai Júlia | Fialovszky Márk Karosi Viktória Munkácsi Luca 121 pont | 3. hely | Lekváros paprika | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Büki Fanni | Horváth Veronika Keresztfalvi Zsombor Rajkai Barnabás 109 pont | 4. hely | Könyvmolyok | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Bartos Máté | Csuka Máté Makai Gábor Szalay-Tóth Gábor 107 pont | 5. hely | Capribogyók | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Horváth Lili | Kadocsa Csenge Turák Málna Ferenczi Bálint 107 pont | 6. hely | Bestiák | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Tornyi Napsugár | Tóth Sára Tóth Maja Bella Zsófia 104 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Júkasz agyuak | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bulyáki Hanna | Juszt Anna Székely Márton Várai-Jeges Vajk 103 pont | 8. hely | Szóvitézek | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Brassnyó Katalin | Horváth Dorottya Kalotai Dávid Muszka Sára 103 pont | 9. hely | EFLD | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Merczel Lívia | Somogyvári Dóra Thüringer Franciska Vadler Emma 102 pont | 10. hely | Későn jövők | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Gádor Barnabás | Kozák Balázs Lezsák Domonkos Makszin Mátyás 101 pont | 11. hely | DOJÁNIDÓ | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Deák Dorka | Mezei Jázmin Nagy Nicole Szarvas Dóra 101 pont | 12. hely | Ananász | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Leigh Alexandra | Aklan György Ráthy Sándor Wiszkidenszky Sára 101 pont | 12. hely | Jóbarátok | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Csócsics Lili | Gaál Anna Karnitscher Beatrix Madarász Fanni 101 pont | 14. hely | Hajzselé | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Igmándi Levente | Szántó Dóra Ujhelyi Boróka Varga Mihály 101 pont | 15. hely | Szivárvány | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Czinkler Joli | Kálnai Viola Láng Zsuzsanna - 100 pont | 16. hely | Verne | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Leigh Dávid | Szűcs Balázs Aradi Mátyás - 99 pont | 17. hely | D2H2 | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Havasi Benedek | Dinnyés Ákos Hevesi Zoltán Dzimba Dániel 98 pont | 18. hely | Elsők | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Balázs Bálint | Gellér Mikó Kőfaragó Nándor Müller Péter 98 pont | 18. hely | Moszvics slusszkulcs | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Kámány Barnabás | Ralovich Ádám Szalay Júlia Vékássy Bendegúz 98 pont | 20. hely | Kisokosok | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Hoszcieszlávszky Adrián | Haraszti Norbert Matula Henrietta Suba Dániel 97 pont | 21. hely | Anonymus | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bodnár Balázs | Kozák András Vályi Gergő Kozák Áron 97 pont | 22. hely | Apple | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Hargitai Júlia | Kiscsordás Lili Mészáros Szofi Újházi Noémi 96 pont | 23. hely | No name | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Szigethi Anett | Szántó Judit Mező Kata Tóth Blanka 96 pont | 24. hely | Ügyesek | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Balogh Artúr | Köves Máté Borsány-Gyenes Barnabás Zulauf Richárd 95 pont | 25. hely | MBMB | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Cséfalvay Benedek | Józsa Marcell Kacimi El-Hassani Marwan Túri Benedek 95 pont | 26. hely | Magyarágyúk | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kocsis Bálint | Hornák Gergő Komáromy Soma Jedlovszky Pál 94 pont | 27. hely | Tulipánok | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Balogi Borbála | Demeter Boglárka Fábián Luca Tóth Dalma 94 pont | 28. hely | Szabályzsenik | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Sánta Helga | Rékó Anna Kertész Boglárka Kaposvári Barbara 94 pont | 29. hely | Meglepi Újratöltve | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Medgyesi-Petró Réka | Dunai Máriusz Aszódi Petra Bódi Kamilla 92 pont | 30. hely | Csirkék | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Rahimkulov Valéria | Magyar Petra Nikléczy Zoé Albrecht Eszter 91 pont | 31. hely | Csigavér | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Árvay-Vass Iván | Nikléczy Teó Róna András Kántor András 90 pont | 32. hely | Pite | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Balassa Eszter | Borsi Eszter Brandt Barbara Hernádi Zita 90 pont | 33. hely | Nyelvőr | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Kevevári Édua | Nehéz-Posony Benedek Toór Patrik - 89 pont | 34. hely | BLABIDEFA | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bács Bianka | Hrehuss Fanni Kotorova Denica Kurucz Blanka 88 pont | 35. hely | Irodalmi Birodalom | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Kovács Dorka | Bíró Johanna Szöllős Tekla 87 pont | 36. hely | Táltosok | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Gerstenkorn Simon | Riba Enikő Száraz Anna Takács Márk 87 pont | 37. hely | Karácony Codája | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Carroll Benjamin | Szemán Andris Derzsi Sándor Kidd Thomas 85 pont | 38. hely | Szalámik | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kiss Márta | Török Judit Mester Sára - 85 pont | 39. hely | Nyelvfürkészek | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Gryllus Alma | Harangozó Balázs Dechert Adél Eszter Lévai Kristóf 84 pont | 40. hely | Mikkamakka | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Arday Szofi | Kovács Kyra Vécsey Lili Neszmély Száva 84 pont | 41. hely | Nyelvmesterek | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Korbai Gyöngyvirág | Ötvös Kinga Pásti Enéh Slezák Flóra 84 pont | 42. hely | Eszementek | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Fodor Tirza | Kótai Tamás Simon Zsófia Szakács Dóra 84 pont | 43. hely | Anoni's Girls | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Tölgyes Izabell | Vauver Maja Vigh Bori Rab Dorottya 84 pont | 44. hely | Borostyán | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Ghymes Levente | Németh Marcell Újvári Ábel Papp Kristóf 83 pont | 45. hely | 3+1 | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Juhász Lili | Német Franciska Szántó Krisztina Vándorffy Áron 83 pont | 46. hely | Álatira Okosak | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Kasza Nóra | Kövesdy Luca Odiladze Melody Nagy Viktória 82 pont | 47. hely | Betűrobbantók | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Károlyi Kornália | Balázs Csenge Szabó Blanka Bereczki Fanni 81 pont | 48. hely | "Kézisek" | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Papp Marcell | Kapusi Barna Lux Benjamin S. Nagy Levente 80 pont | 49. hely | Tigris | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Szabó Gábor | Tahi-Tóth Levente Koncz Klára Ildikó Skublics Tamás 80 pont | 50. hely | Ördögfiókák | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Kálmán Anna | Kanyó Léna Szebeni Réka Tóth Lívia 79 pont | 51. hely | Igék | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Farkas Zsombor | Hádersprung Barnabás Lunczer Marcell Ur Csongor 79 pont | 52. hely | Nyelvfaragók | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Juhász Deborah Nóra | MogyorósiTímea Varga Kyra Szántai Zita 79 pont | 53. hely | Legyőzhetetlenek | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Dolhai Zsófia | Matula Bence Nagy Jázmin Zalán Máté 78 pont | 54. hely | Mi vagyunk a bajnokok! | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Paulenyák Attila | Kondor Dávid Székvári Barna Biros Kamilla 78 pont | 55. hely | Cipzárok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Szabó Berta | Volom Eszter Boglárka Vogl Dorisz Vogl Szonja 76 pont | 56. hely | Agyrémek | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Móczár Dániel | Marján Máté Kocsa Pillmann Móric Osztrovszky Péter 76 pont | 57. hely | ZELE | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Ötömösy Eszter | Horicsányi Eszter Éles Luca Gácsi Zília 75 pont | 58. hely | Majd a Matyi megoldja | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Knuth Bálint | Mayer Bence Kalocsai Mátyás Gyóni Ákos 75 pont | 59. hely | R2-D2 | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Demcsák Ágnes | Edőcs Dániel Király Róbert Jelinek Dorka 72 pont | 60. hely | Kabát | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bagyinszki Dániel | Baranyai Olivér Szabó Fábián Meződi Patrik 71 pont | 61. hely | Legjobb négyes | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Kovács Benedek | Kovács Kolos Magyar Bendegúz Peres Bálint 71 pont | 62. hely | Győztes hármas | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Bükkszegi Vivien | Kalamár Nikolett Zentai Mercédesz 67 pont | 63. hely | Főnevek | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Bakos Eszter | Magyar Barbara Tóth Szonja Vadas Anna 67 pont | 64. hely | Zsenipalánták | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bijvolt Anna | Kugler Eszter Ország Lili Dara Zsófia 67 pont | 65. hely | Szünet | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Duntzendorfer Kinga | Enyedi Viktória Juhász Bianka Pál Viktória 66 pont | 66. hely | Macskák | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Váradi Villő | Váradi Hanga Erhardt Anna - 56 pont | 67. hely | Magyarok | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Kolczonay Borbála | Ladányi Márk László Botond László Luca 56 pont | 68. hely | Egoisták | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Ács Laura | Kovács Réka Gőgh Márton - 55 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Fehér Puli | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Vida Kata | Ramocsai Kata Prőhle Janka - 143 pont | 2. hely | döntős Tollforgatók | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Budapest III. Détári Olivér | Kádár Barnabás Kádár Gellért Szabó Viktória 137 pont | 3. hely | döntős A négy alapelv | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Gréczi Gergely | Kozma Bianka Veress Luca Zentai Flóra 136 pont | 4. hely | A pontos ly-ék | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Fuisz Gábor | Misik Márton Pálvölgyi Szilveszter Szántó Dániel 132 pont | 4. hely | Édes Négyes 3. Évad | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Láda-Hartyáni Barnabás | Lakatos Máté Szóráth Gergely Várkonyi Botond 132 pont | 6. hely | Hibafürkészők | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Nagy Csillag Virág | Pankotai Virág Szabó Márton Vozáry Mirjam 132 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | MIKOPODÓ | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Dócs Bernadett | Miskolczi Abigél Polonyi Domonkos Kovács Hanna 130 pont | 7. hely | Villámtesóók | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bacsek Bernát | Fóti Kristóf Görgényi Botond Nagy Balázs 130 pont | 9. hely | Nyelvtanoncok | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Bánóczki Dominika | Debreczeni Tibor Pongrácz Rita Szemán Pálma 129 pont | 10. hely | Nyerő Négyes | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Balogh Berta | Tollner Zsuzsa Varga Bálint Garamvölgyi Dániel 129 pont | 11. hely | Híres 4-es | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Farkas Boróka | Rozinay Míra Kézdi Fanni Dezső Márk 128 pont | 12. hely | Sós burgonyaszirom | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Gálfi Péter | Kárpáti Kristóf Nagy Zétény Tállay Miklós 128 pont | 13. hely | Nyelvtanmanócskák | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Nemes Kata | Siklósi Anna Tóth Emese Vasilescu Henriett 127 pont | 14. hely | Nyelv(műv)elők | Óbudai Harrer Pál Általános Iskola | Budapest III. Zomborácz Károly | László Laura Mihály Viktória Oláh Bálint 126 pont | 15. hely | LAZ | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Gárdos Aliz | Keszthelyi Zorka Nyári Luca - 124 pont | 16. hely | Cukros tojáshab | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Buzinkay Zorka | Harkányi Annamária Varga Alíz Virágos Flóra 124 pont | 17. hely | Myremalacok | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Raffai Márk | Barabás Bence Ágai Ábris Kereszturi András 123 pont | 18. hely | Rumini | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Sumicz Benedek | Benke András Faragó Tamás Barnkopf Dávid 122 pont | 19. hely | Észlények | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Jakab Flóra | Kárpát Flóra Rácz Olivér Rozgonyi Csongor 122 pont | 20. hely | Eszesnégyes | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Berdin Laura | Hadnagy Patrícia Kiss Julianna Sebő Júlia 122 pont | 21. hely | Csirkefogók | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Hegyes Zoltán | Mezei Csongor Szabó Gáspár Varga Dániel 118 pont | 22. hely | Agyban nagyok | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Gál László | Juhász Soma Piski Laura Szabó Tamás 118 pont | 23. hely | Ribiszke | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Szelestey Kinga | Szentiványi Anna Szilágyi Emese Túri Lili 116 pont | 24. hely | Névtelenek | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Balogh Franciska | Perényi Daniéla Túri Eszter Kerekes Zsuzsanna 116 pont | 25. hely | Mandula | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Fogarasi Réka | Sziebert Anna Süttő Fruzsina Anthony Kendra 116 pont | 26. hely | Világutazók | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Day Benjámin | Hargitai Dóra Kelen Letícia Töreky Fanni 116 pont | 27. hely | Túró rudik | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Sagát Dorka | Hamilton-Meikle Phyllida Jankó Eszter Matyó Eszter 115 pont | 28. hely | NyelvÉsz klub | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Raffai Fanni | Varga Luca Anna Kovács Sára Bertók Zsanett 115 pont | 29. hely | Matyi lúdjai | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Kalotai Máté | Márialigeti Flóra Sági Brúnó Szabó Lilla 115 pont | 30. hely | Bolyai csajok | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Zsembery Luca | Józsa Bojána Szende Dóra Környei Veronika 114 pont | 31. hely | A négy sün | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bokor Lili | Nyull Fanni Mukli Franciska Soede Alicia 114 pont | 32. hely | Nebulovak | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Arányi Nóra | Losonczi Letícia Svastits Judit Várady-Szabó Kata 113 pont | 33. hely | "Zöld Elefánt" | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Hercik Miklós | Kraudy Richard Grespik Etele Pálos Gergely 113 pont | 34. hely | Anonimus | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Radvánszki Fanni | Király Ágnes Németh Rebeka Bodicsi Bianka 112 pont | 35. hely | Szóvadász | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Felföldi Panna | Fenyvesi Flóra Godova Gábor Szász Dániel 112 pont | 36. hely | Buckalakók | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Nagy Gábor János | Antal Ármin Tóth Marcell András Vass Péter 111 pont | 37. hely | Magyar négyek | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Gortka Bence | Buzogány Péter Lajos Zénó Lois László 111 pont | 38. hely | Csapatnévtelenek | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Komáromy Bese | Szent-Imrey Lilla Thüringer Sebestyén Csikós-Nagy Máté 110 pont | 39. hely | Anonymus | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Baksa-Soós Csanád | Mónus Marcell Peschka Viktor Szíj Balázs 109 pont | 40. hely | Magyar királynők | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Faragó Emma | Gáspár Rebeka Szlávy Anna Élő Panni 109 pont | 41. hely | Igazgyöngyök | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Glatz Blanka | Demeter Nóra Plank Sarolta Csontos Lilla 108 pont | 42. hely | Skullcandy | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Bokor Gergely | Kató Csaba Könczöl János Márkus Péter 107 pont | 43. hely | Nyonyók | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bertalan Márton | Bodnár Panna Kozek Lél Takács Levente 106 pont | 44. hely | Anonymus 2. | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Máthé Kristóf | Koór Levente Kiss Péter Prágai Lőrinc 105 pont | 45. hely | Magyagy | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Sárközi Panna | Magyar Anna Czunyi Dóra Szeidl Sára 104 pont | 46. hely | Nyelvészek | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Karácsony Nelli Andrea | Pusztai Anna Varga Léna Edit 104 pont | 47. hely | Sajtos nád | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bánfalvi Dániel | Pálfy Jakab Szeredás Kristóf Pohl Márton 104 pont | 48. hely | Lekvárok | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Kelemen Zsombor | Ivanovics Ádám Vörös Balázs Stekl Zsigmond 102 pont | 49. hely | Nyelvőrök | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Kókai Viktória | Láng Róbert Ciráki Levente Torday Nándor 101 pont | 50. hely | "Csapatnév" | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Szapora Dorien | Fodor Júlia Morvai Dorka Sikos Hanna 101 pont | 51. hely | Dúká és a többiek | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Andruskó Flóra | Csala Dorottya Heffler Hanna Sörös Petra 100 pont | 52. hely | Barbecue Mexicornok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Fickert Nóri | Máthé Zsófi Jeszenszky Júlia - 100 pont | 53. hely | Kakaós csiga | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Balogh Lilla | Csontos Csilla Dezsényi Viola Donka Veronika 98 pont | 54. hely | II. kerületi Csini Csajok | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kasza Réka | Nyirády Loretta Csányi Liza Hidasi Franciska 98 pont | 55. hely | Orbit | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Huba Mátyás | Bojtor Bence Rádi Rebeka Földes Anna 97 pont | 56. hely | Anonym | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Déri Lilla | Papp Adrienn Pozsony Blanka Simon Barbara 96 pont | 57. hely | Fröccs | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Balla Eszter | Dani Kati Nunkovics Laura Stankovics Adél 94 pont | 58. hely | Nyelvelők | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Majzinger Anna | Németh Natália Szakály Emma Albert Orsolya 93 pont | 59. hely | Okos csajszik | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Zorgel Emese | Hollós Karolina Tóth Panna Bonyhai Krisztina 93 pont | 60. hely | Nyelvtani zsenik | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kalocsai Kristóf | Bartha Ákos Pap Arnold Gőgh Gábor 92 pont | 61. hely | Luser FC | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bouchelaghem Samir | Győrffy Ágoston Hanák Zoltán Török Soma 91 pont | 62. hely | Fekete Puli | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Fürjes Anna | Jancsó Brigitta Skublics Gyöngy - 88 pont | 63. hely | Fejes káposzták | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Bartha Kristóf | Keserű Márton Sebestény Dávid Szathmáry Gergely 86 pont | 64. hely | Kreatív Koponyák | Aquincum Általános Iskola | Budapest III. Vincze Tamás | Maráz Vince Kamondy Henrik Prinz Márk 86 pont | 65. hely | Merlin | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Kontra Tímea | Kunkli Barbara Takács Viktória Telek Brigitta 84 pont | 66. hely | Hangy-Ászok | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Ágoston Viktória | Bertalan Eszter Gunics Regina Molnár Blanka 82 pont | 67. hely | Szócséplők | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Apa Zoltán Krisztián | Major Cintia Obermayer Éva Marina Riegler Máté 81 pont | 68. hely | Ötösért mindent! | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Adorján Balázs | Balogh Zsolt Mencseli Márk Takács Péter 81 pont | 69. hely | Rózsaszín Párducok | SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Lakatos Anna | Tucci Emma Csernai Boldizsár Ferenci Leó 80 pont | 70. hely | Betűmanók | Fodros Általános Iskola | Budapest III. Kovács Anna | Szabó Rebeka Ilyefalvi Csenge Mikó Petra 80 pont | 71. hely | Bubblegum ZZZ | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Aradi Kálmán | Félix Andrea Körner Olga Túri Máté 77 pont | 72. hely | Mérges madarak | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Becker Zsanett | Palkó Laura Gonzales Jázmin Székely Szabolcs 76 pont | 73. hely | Nyelvtanzsenik | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bodnár Máté | Kafka Viktor Szabó Kíra Szubi Benjamin 73 pont | 74. hely | Leng és Csilla Pí-tás | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Dudás Gergő | Pálffy Márton Fiáth Ármin Tankó Bence 73 pont | 75. hely | Pitypangnyelv | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bíró Luca | Herczegh Cecília Fegyveres-Fiskál Csenge Szikszay Nóra 73 pont | 76. hely | Gumimacik | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Metz Rebeka | Győrfi Boglárka Bessenyei Hanna 72 pont | 77. hely | Kubu | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Balázs Anna | Laczkó Flóra Molnár Sára 66 pont | 78. hely | Guppik | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Krulik Dalma | Sikos Hanna Pintér Zsófi Torma Laura 57 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Jedipalánták | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Békei Csaba | Késmárky Csaba Medveczky Máté Sípos Bogáta Illangó 128 pont | 2. hely | JOKERZ | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Békési Bulcsú | Dacher Ádám Major Benjámin Szenthelyi Kristóf 126 pont | 3. hely | A MOCORGÓ visszavág | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Cseh Róza | Koenig Lili Regina Baka Bernadett Zoé Kis Lili Barbara 123 pont | 4. hely | Mázli | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Budapest III. Bánszky Balázs | Fejes Bianka Szabó Henriett Toth Viviána 121 pont | 5. hely | Remeték | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Andrónyi Dóra | Kacimi El-Hassani Selma Fekete Csaba Szőke Dániel 119 pont | 6. hely | ....csapat | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Molnár Ilona | Ehrenberger Blanka Budai Zsófia Décsy Dalma 116 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Nekem 4 | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Barta Emily | Koppány Dorottya Elbe Orsolya Kárpáti Márton 112 pont | 8. hely | Esélylesők | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Barna Bianka | Bátori Gergely Gyuris Balázs 110 pont | 9. hely | Anonymus | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Dézsi Viktória | Haraszti Panni Ványi Zsuzsi Vincze Katalin 103 pont | 10. hely | Libikóka | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bencsik Rita | Fitz Anna Gönczi Róbert Réfi Benedek 102 pont | 11. hely | Gengszter D-ék | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Deák Zsófia | Kasza Dániel Körber Dominik Molnár Dániel 99 pont | 12. hely | F.B.Zs.L. | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Fehér Fanni | Ferencz Bálint Huszár Zsófia Kővári Laura 98 pont | 13. hely | Bajos Csajok | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Wellington Vijan | Demeter Bianka Paár Bogáta Sápi Eszter 97 pont | 14. hely | Sólyom | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Járosi Boglárka | Krix Ádám Plajner Ákos Némethi Balázs 96 pont | 15. hely | Kék Kolibrik | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Alföldy Rebeka | Márkus Eszter Tesner Zsófia Török Anna 94 pont | 16. hely | Ragyák | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Kádár Brúnó | Mecseki András Huszár Dávid - 92 pont | 17. hely | 4 EVER YOUNGS | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Baló Noémi | Lux Ida Merényi Dorottya Vigh Orsolya 92 pont | 18. hely | Magyar ászok | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Bencze Ivett | Ocskay Víta Rédly Krisztián Srajber Kinga 91 pont | 19. hely | Nyelv-észek | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Bálint Alexander | Benedek Ákos Gergely Ádám Rittgasszer Ákos 90 pont | 20. hely | Naspolya lányok | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Forrai Kata | Keszei Anita Ludwig Stefi Papp Bernadett 90 pont | 21. hely | Fekete Bárányok | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Ács Tamás | Horváth Szabolcs Magvasi Márk Turkevi-Nagy Gellért 87 pont | 22. hely | APOCALIPSYS 1 | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Furulyás Ferenc | Germán Péter Márkus Bálint Ziemer Patrik 85 pont | 23. hely | Díszpintyek | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Farkas Panna | Hugyecz Enikő Peuser Péter Szabó Tícia Krisztina 83 pont | 23. hely | Lifi | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Richnovszky Lili | Kántor Zsófia Bognár Lili - 83 pont | 25. hely | Ügyesek vagyunk | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Huber Ágoston | Lőrincz Ágoston Nyomárkay János Szenczi Ákos 77 pont | 26. hely | KOCKA almák | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. - | Korecz Gábor Mészáros Gáspár Tóth Miksa 77 pont | 27. hely | Sajtok | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Király Lilien | Dózsa Brendon Maráczi Dániel 74 pont | 28. hely | "Gangnam Stille" | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Böröndi Anna | Forgács Laura Fazekas Kinga Csánk Fáni 73 pont | 29. hely | 13-as körzet | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Szente Zsófia | Récsei Péter Barát Barnabás Samel R. Krisztián 71 pont | 30. hely | Dumagépek | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Rényi Luca | Fischer Blanka Pálos Nina Rosselet Tara 71 pont | 31. hely | Farkasok | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Kulcsár Krisztina | Majer Dávid Spekker Ágota Zdroba Anna 69 pont | 32. hely | Trollok | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Torma Zoltán | Fodor Ádám Szegedi Kristóf Patyi Kende 68 pont | 33. hely | Trocheus | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Csengeri Ábel | Kiss Ádám Labádi Péter Lukács Zalán 66 pont | 34. hely | DALELNA | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Leipold Elina | Qiu Elisabeth Bagyinszki Dalma - 65 pont | 35. hely | Aranynégyes | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Fűr Zoltán | Miskolczy Eszter Pirgl Regina Barzaghi Dániel 64 pont | 36. hely | Eszesek | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Stiebel Tiffany | Horváth Flóra Fröhlich Berta Bálint Benedek 64 pont | 37. hely | Lila pingvinek | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Csongrádi Nicol | Markos Patrícia Medek Dóri Mézes Bogi 61 pont | 38. hely | A nevünket még nem nagyon tudjuk | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Szécsi Kincső | Csáki Katalin Flores Isabel - 60 pont | 39. hely | Tudósok | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Herczegh Lilla | Kataszek Kolos Smolek Petra Szarvas Rebeka 56 pont | 40. hely | Kakukktojás | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Szabó Blanka | Hergyó Blanka Erdélyi Zsófia - 50 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Kis bogarak | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Szőcs Krisztina | Angyal Kata Apró Noémi Cerghizán Délia 138 pont | 2. hely | Csak Norrisz | Árpád Gimnázium | Budapest III. Cselovszki Tamás | Kovács Richárd Nagy Ádám Nagy Balász 125 pont | 3. hely | Szóelemzők | Móricz Zsigmond Gimnázium | Budapest II. Piróth Alexa | Vanyúr Tamás Varga Marcell Vas Barnabás 124 pont | 4. hely | Nincs | Árpád Gimnázium | Budapest III. Bálint Fruzsina | Béky Csenge Horváth Cecília Kardos Orsolya 123 pont | 5. hely | Kaktuszok | Árpád Gimnázium | Budapest III. Baráth Petra | Fekete Anna Kraxner Anna Szöllősi Bianka 121 pont | 6. hely | Zéró morféma | Árpád Gimnázium | Budapest III. Benda Orsolya | Dallos Anna János Zsuzsa Anna Werderitsch Lili 118 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | DUBSTEP Kirájok | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Kurucz György | Jalsovszky Péter Leó Pálffy András József Berta Bendegúz Áron 111 pont | 8. hely | Gangnam Style | Árpád Gimnázium | Budapest III. Bánki Lilla Terézia | Baumann-Tóth Olívia Dóra Kovács Fruzsina Édua Veress Csenge Dorka 110 pont | 9. hely | Nekünk 8 | Árpád Gimnázium | Budapest III. Fazekas Levente | Marozsák Tóbiás Sarkadi Ákos Soltész Levente 109 pont | 10. hely | BbNK | II. Rákóczi Ferenc Gimnázium | Budapest II. Benke Bianka | Korda Bernadett Nelli Krikus Karina Pentz Boróka 107 pont | 11. hely | Csokis kex | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Fekete Zsófia | Villám Csenge Mészáros Melinda Perosa Sandra 107 pont | 11. hely | Dzsordzs | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Böszörményi Ákos | Puscsizna Bence Kozma Balázs Kötél Balázs 107 pont | 13. hely | ARANY LÁNYOK | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Bozó Csenge | Arnóczy Lili Szabó Tímea Badacsonyi Panna 105 pont | 14. hely | V-kingek | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Rideg Borbála | Sarf Zsófia Schmél Violetta Szabó Zsófia 104 pont | 15. hely | A szöszi és a három barna | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Krasznai Blanka | Wallner Andrea Miskolczi Zsófia Angelus Hanna 104 pont | 16. hely | Pontos lyé | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Korompay Örs | Beke Hunor Jahoda Anna Bartha Zoltán 102 pont | 17. hely | Mássalhangzók | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Hajdú Gabriella | Losonczi Dóra Molnár Dóra Temesy Léna 101 pont | 18. hely | Pöttyös az igazi | Árpád Gimnázium | Budapest III. Balogh Barbara | Baráth Réka Nagy Zsófia Rátkai Petra 99 pont | 19. hely | Másnaposok | Árpád Gimnázium | Budapest III. Bajmóci Vivien | Horváth Dóra Rátfai Júlia Reichenbach Eszter 98 pont | 20. hely | Csillagok | II. Rákóczi Ferenc Gimnázium | Budapest II. Czikéli Anna | Dési Bella Mayer Viktória Varga Réka 92 pont | 21. hely | Zsafi | Móricz Zsigmond Gimnázium | Budapest II. Félix Dóra | Hadházy Adél Jurkovics Imola Kucher Zsófia 91 pont | 22. hely | Árpád Baglyok | Árpád Gimnázium | Budapest III. Fejős Hanga Auguszta | Haiszky Edina Julianna Kottra Korinna Katalin Németh Henrik 89 pont | 23. hely | Hope | Móricz Zsigmond Gimnázium | Budapest II. Bozár Lilla | Radnóthy Eszter Simon Viktória Végh Izabella 89 pont | 24. hely | Zsombor és a lányok | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Homoródi Lilla Sarolta | Jámbor Zsombor Markó Janka Nagygyörgy Anna 89 pont | 25. hely | Pöttyös szurikáták | Árpád Gimnázium | Budapest III. Lővei Vera | Stefkó Szonja Székely Erika Takács Eszter 89 pont | 26. hely | Noname | Árpád Gimnázium | Budapest III. Béres Lea | Fekete Luca Könczöl Bence Nagy Dávid 87 pont | 27. hely | Phineas és Ferb | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Bálint Csenge | Ács Eszter Szirmai-Szabó Réka Kovács Kíra 85 pont | 28. hely | Anonimuszok | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Gonda Ádám | Havas Dávid Kirisits Bence Vályi-Nagy Dávid 83 pont | 29. hely | Smiley | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Nagy Dominika | Rozenberszki Zsófia Négyessy Eszter Kún Hanga 83 pont | 30. hely | Meztelen csigák | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Kovács Zalán | Kaposi Benedek András Perosa Patrick Koczka Csenge 82 pont | 31. hely | Narválok | SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Hajas Dávid | Tanárki Tamás Papp Laura Filipovic Marko 81 pont | 32. hely | Don't say | Árpád Gimnázium | Budapest III. Madácsi András | Rákosi Dávid Tóth Balázs Varga Levente 81 pont | 33. hely | Nutelláslecsó | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Halász Mihály | Huszár Dániel Metykó András Pál Szilveszter 79 pont | 34. hely | Túró Rudik | Csik Ferenc Általános Iskola és Gimn. | Budapest II. Leitner Lilla | Flesch Olivér Rashid Dominik Koska Norbert 69 pont | 35. hely | Szent Péter Küldöttei | Árpád Gimnázium | Budapest III. Eőry Anna | Punyi Dorka Sabjanics András Szarvas Bálint 68 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Vegyes négyes | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Budapest III. Beöthy-Molnár Mátyás | Czeglédy Karola Gönczi Júlia Lengyel Mária 122 pont | 2. hely | döntős Született Kémek | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Szabolcs Kira | Keszthelyi Aliz Gárdos Lili Baló Sára 119 pont | 3. hely | Bisztos, hogy meknyerjük | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Stankovics Ábel | Martin Daniella Jakovác Gergely Soproni Bálint 115 pont | 4. hely | Fekete vakondok | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Iványi Illés Péter | Malek Szilvia Mezei Péter Barnabás Szarka Gábor Lajos 112 pont | 5. hely | Fabrikus-mabrikus | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Farkas Bence | Molnár Soma Solnay Dénes Tóth Keve 110 pont | 6. hely | Pandaszelet | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Báló Attila | Farkas Péter Kurutz Márton Márton Botond 107 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | VIII. Bélák | Csillaghegyi Általános Iskola | Budapest III. Bátori Levente | Késmárky Csenge Kótai Dániel Varga Milán 107 pont | 8. hely | Sáskák | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Rácz Dorottya | Nagy Fruzsina Ondreasz Celeszta Sztányi Borka 106 pont | 9. hely | Bajsz | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Szabados Zsófia | Szucsics Tímea Pokorny Dorottya Varga Luca 105 pont | 10. hely | Forduló Pont | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Balassa Ádám | Baló Vera Kámán Vince Teleki Emma 105 pont | 11. hely | LORA | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Csáti Laura | Hertzka Orsi Szolnoki-Vékás Olívia Túri Anna 102 pont | 12. hely | Anonymus | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Körösvölgyi Márton | Németh Boglárka Nenezic Patrick Rajkai Boldizsár 100 pont | 13. hely | "Elkáposztásíthatatlanságoskodásaitokért" | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Romhányi Lili | Romhányi Márton Horváth Levente Szűcs Csaba 97 pont | 14. hely | Álmodozók | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Rozsályi Emese | Major Máté Hortobágyi Anna Ujházy András 97 pont | 15. hely | 8 Skizofrén | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Mihályfi Gergely | Varga Bence Kuklis Medárd Körner Ábel 96 pont | 16. hely | Csillámlámák | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Barczikai Fruzsina | Gál Nicole Hoóz Krisztina Török Dóra 96 pont | 17. hely | Banyák | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Aranyosi Réka | Kúti Anna Palotai Petra Topa Zsuzsanna 94 pont | 17. hely | Pityu Queen | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Surányi Laura | Kállai Petra Gróf Tímea Tamás Boglárka 94 pont | 19. hely | Szava-M | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Csepregi Ádám | Hegedűs Tamás Horváth Virginia Szeg Zsófi 93 pont | 20. hely | Énteőmi | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Horváth Beatrix | Volom Sári Salminen Júlia Miski Vanessza 92 pont | 20. hely | FÉL-elem | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Horváth Marcell | Plavecz Lambert Pór Zsuzsanna Vigh Diána Viktória 92 pont | 22. hely | A Csapatnevet Andris Találta Ki | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Teleki Mihály | Ordasi Dénes Harajka András - 91 pont | 23. hely | Koczkák | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Lakatos Bernát | Szöllősi András Juhász Levente Dóczi Márk 89 pont | 24. hely | Márta néni kiscsibéi | Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola | Budapest III. Csapó Vivien | Haklik Tünde Kulcsár György 87 pont | 25. hely | Szabolcska Mihály | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Lőrincz Ajna | Papp Cintia Lampert Henrietta Hámori Patrícia 87 pont | 26. hely | Piros pöttyös túrórudi 3 | Pitypang Utcai Általános Iskola | Budapest II. Bálint Sára | Boros Sz. Borbála Börtsök Réka Fazekas Norbert 86 pont | 27. hely | Cellux 3.0 | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Bárdos Benedek | Budinszky Móric Láng- Miticzky Dániel Nguen Nhat Minh 86 pont | 28. hely | Papírforma | Remetekertvárosi Általános Iskola | Budapest II. Kaposnyák Júlia | Kelemen Kálmán Király Zsófia Lukácsi Boldizsár 85 pont | 29. hely | Retardált Fókák | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Pék Emese | Varga Glória Székely Hanna - 83 pont | 30. hely | Csak csajok | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Orgován Nikoletta | Reppa Nikolett Rohonczi Klaudia Stéger Dalma 79 pont | 31. hely | Citrancs | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Rozsondai Anka | Román Zsófia Hinterauer Hanna Takács Benedek 79 pont | 32. hely | Flash Gordon | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Mány Bence | Fauszt Márk Maász Róbert Lendvai Dénes 78 pont | 33. hely | ZSÓFOJ | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Farkas Sára | Jakab Juli Kozma Fanni Maris Zsófi 78 pont | 34. hely | Nyolcadikosokkk | Krúdy Gyula Általános Iskola | Budapest III. Hadobás Martin | Majnár Flóra Rácz Natália Salem Fanni 71 pont | 35. hely | Citrom | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Budapest II. Horváth Bertalan | Schumicky Flóra Molnár Balázs György Izabella 70 pont | 36. hely | Sos | Bárczi Géza Általános Iskola | Budapest III. Farkas Ádám | Papp Zoltán Stéger Dávid Szalai Balázs 70 pont | 36. hely | Világító Nyulak | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Kátai Zita | Casutti Sofia Orehovszki Alexandra Nagy Márton 70 pont | 38. hely | Rózsa | Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Balikó Rozi | Horváth Nóra Szpisják Ferenc Van- Assche Dávid 65 pont | 39. hely | Óriások | Áldás Utcai Általános Iskola | Budapest II. Szabó Olivér | Szucsik Bence Huszár Tamás Grohmann Dániel 51 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Utoljára elsők | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Vékássy Áron | Batthyány Boldizsár Iványi Balázs Csapodi Márton 124 pont | 2. hely | Cunami | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Ardai István | Jakus Balázs Kóti Marcell Sagát Lóránt 119 pont | 3. hely | Pekk | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Dávid Eszter Lili | Nemes Krisztina Szabő Kata Sára Székely Péter 113 pont | 4. hely | Balalajka | Árpád Gimnázium | Budapest III. László Csenge | Siklós Csenge Szentágotay Noémi Vidor Kinga 108 pont | 5. hely | Bájoló lágy trillák | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Soós Rebeka | Suhai Hanna Répássy Luca Tóth Csanád 107 pont | 6. hely | Cunamy | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Benke Ádám | Kovács-Sebestény Szilárd Sebestény Máté Szabó Márton 106 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Az utolsó csillámpóni | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Szalay Dorottya | Korompay Borbála Révész Sára Ralovich Kinga 104 pont | 8. hely | Fekete-fehér függönyemberek | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Török Attila | Balázs Ákos Bera Viktor Uhrman Ádám 104 pont | 8. hely | Nándi | II. Rákóczi Ferenc Gimnázium | Budapest II. Kiss Nándor | Liska Tamás Menyhárt Áron Unger Ádám 104 pont | 10. hely | Szakmedvék | SEK Budapest Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Budapest II. Miller Gigi | Ferenci Ármin Kun Bence Varga Kamilla 103 pont | 11. hely | Villámtesók | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Majoros Gabriella | Pálúr Judit Ribinszki Dóra Szabó Kristóf 103 pont | 12. hely | Nyíló virágok | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Ludmann Dániel | Marcalek Mercédesz Molnár Kamilla Németh Bernadett 102 pont | 13. hely | Victorius | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Banu Virág | Gulyás Orsolya Pintér Janka Krasznai Adél 96 pont | 14. hely | Keresők | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Király Réka | Kőrössy Anna Berta Dorottya Szabó Alexandra 94 pont | 15. hely | Vagányhangzók | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Bányai Eszter | Kovács Anna Major Luca Török Sára 92 pont | 16. hely | Hejesírók | Árpád Gimnázium | Budapest III. Fetter László | Kiss Kornél Márkus Tamás Szondy Dániel 90 pont | 17. hely | Anonymusok | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Kovács Emese | Kiss Mónika Bouchelaghem Leila - 88 pont | 17. hely | Madár az ász | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Mucsi Boldizsár | Antal Márton Dhillon Vikram Szlama Benedek 88 pont | 17. hely | Mindegy | Árpád Gimnázium | Budapest III. Icsei Gergely | Korompai Zsolt Szalay Bence Veres Patrik 88 pont | 20. hely | Tici és a barátai | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Závoti Olivér | Temesvári Máté Martini Dávid Fehér Ticián 88 pont | 21. hely | Fin-dzsa | Árpád Gimnázium | Budapest III. Chrobot Noémi | Dióssy Panka Kardos Lili Klér Dóra 87 pont | 22. hely | Rózsaszín párducok | Árpád Gimnázium | Budapest III. Beregszászi Miklós | Székely Áron Szirbek Kristóf Ürge Dániel 86 pont | 23. hely | Paraj | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Lengyel Petra | Dezsényi Flóra Karas Lívia - 86 pont | 24. hely | Csillámpónik | Árpád Gimnázium | Budapest III. Harmat Borbála | Kovács Annamária Szontág Imola Turkus Eszter 85 pont | 25. hely | GaPeZoDá | Csik Ferenc Általános Iskola és Gimn. | Budapest II. Városi Gabriella | Pusztai Petra Kolozsvári Zoltán Kalmár Dávid 85 pont | 26. hely | Békepete | Árpád Gimnázium | Budapest III. Kertész Zsófia | Mackenzie Lillian Schieszl Evelin Szipszer Fanni 84 pont | 27. hely | Visító Sárkányok | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Budapest II. Forró Zsigmond | Jurasits Zsolt Mőczár Levente Tóth Ádám 83 pont | 28. hely | Halrudi | Veres Péter Gimnázium | Budapest III. Szalay Máté | Horváth Brúnó Mészáros Artúr Perecz Gergely 82 pont | 29. hely | Swag | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Filetóth Fanni | Kiss Alex Szováthy Kinga Vogyeraczki Tamara 78 pont | 30. hely | Neve-sincs | Óbudai Gimnázium | Budapest III. Dávid Zsuzsanna | Kincses Domonkos Mihalik Janka Seregy Dóra 78 pont | 31. hely | Meki | Árpád Gimnázium | Budapest III. Benedek Simon | Csizmarek Krisztián Kalas Zoltán Ollári Szebasztián 75 pont | 32. hely | Nyírfa | II. Rákóczi Ferenc Gimnázium | Budapest II. Hauser Zsigmond | Nyírjei Dávid Szabó Milán Ziegler Kristóf 74 pont | 33. hely | Teknősök | Árpád Gimnázium | Budapest III. Bokor Ágnes | Keresztes Fanni Kovács Sára Selmeci Hajnalka 70 pont | 34. hely | Mázlisták | II. Rákóczi Ferenc Gimnázium | Budapest II. Illés Virág | Mák Zerna Soóki Emese Szabados Sarolta 69 pont | 35. hely | Gumiöklű hóhérok | Árpád Gimnázium | Budapest III. Béres Tünde | Lázár Ágoston Novák Péter Vágujhelyi Zita 69 pont | 36. hely | Padlizsám | Árpád Gimnázium | Budapest III. Bácsalmási Oszkár | Bea Bence Rosta Gergő Varga Bendegúz 65 pont | 37. hely | Masni | II. Rákóczi Ferenc Gimnázium | Budapest II. Balogh Virág | Baráth Lili Golda Zsófia Madanec Kinga 63 pont | 38. hely | Horgas hurkák | Árpád Gimnázium | Budapest III. Bodnár Gergely | Fekete Marcell Hermann Tamás Kiss Zoltán 62 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | dr. Fenyves Péterné | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Farkas Eszter | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Lánszkyné Bodó Éva | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Pataki Éva | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Szentpétery Melitta | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Tóth András | Budapest II. | Áldás Utcai Általános Iskola | Tóthné Mischl Eszter | Budapest II. | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Berényi Eszter | Budapest II. | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Décsei Andrea | Budapest II. | Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola | Pojják Klára | Budapest II. | Budenz József Általános Iskola és Gimnázium | Rádonyi Dénesné | Budapest II. | Fillér Utcai Ált. Isk. | Tatárné Solymosi Anita | Budapest II. | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Karlovitz György Kolozsné | Budapest II. | Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium | Turányi Katalin | Budapest II. | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Kassné Páni Judit | Budapest II. | Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskola | Lakos Attila | Budapest II. | Móricz Zsigmond Gimnázium | Szabó Pap Edit | Budapest II. | Remetekertvárosi Általános Iskola | Szilágyi Hajnalka | Budapest II. | Remetekertvárosi Általános Iskola | Szűcs Ferencné | Budapest II. | Remetekertvárosi Általános Iskola | Tulkán Judit | Budapest III. | Árpád Gimnázium | Kőváriné Dr. Fülöp Katalin | Budapest III. | Árpád Gimnázium | Molnárné Vámos Katalin | Budapest III. | Árpád Gimnázium | Simon Péter | Budapest III. | Bárczi Géza Általános Iskola | Horváthné Láposi Éva | Budapest III. | Csillaghegyi Általános Iskola | Horváth Ildikó | Budapest III. | Csillaghegyi Általános Iskola | Willigné Gellai Katalin | Budapest III. | Dr.Béres József Általános Iskola | Soltész Zoltán | Budapest III. | Dr.Béres József Általános Iskola | Zsidákovits Katalin | Budapest III. | II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola | Farkasvölgyi Judit | Budapest III. | Krúdy Gyula Általános Iskola | Dr. Hoózné Szabó Katalin | Budapest III. | Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium | Ulbertné Czinege Márta | Budapest III. | Óbudai Nagy László Általános Iskola | Gyurákiné Bordács Éva | Budapest III. | Óbudai Szent Péter és Pál Szalézi Általános Iskola | Tolnai Andrea | Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Gelniczky György | Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Lippai Ildikó | Budapest III. | Veres Péter Gimnázium | Szmerka Gergely | |