Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Szófaragók | Kossuth Lajos Általános Iskola | Veszprém Czövek Gréta | Nagy Fruzsina Poharánszki Anna Tislér Levente 109 pont | 2. hely | Pajkos szavak | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Kattári Luca | Komlósi Gréta Pásti Anna Szabó Sára 101 pont | 3. hely | A négy mesterlövész | Kossuth Lajos Általános Iskola | Veszprém Kiss Csongor | Pósfai Márton Szabó Patrik Bogsán Áron 98 pont | 4. hely | Betűboszik | Kossuth Lajos Általános Iskola | Veszprém Fodor Sarolta | Lippert Piroska Speulta Zsófia Varga Cilla 96 pont | 5. hely | Mazsolák | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Pajzer Péter Ákos | Sütő Eszter Tóth Réka Erzsébet Zsámbok Nóra 95 pont | 6. hely | Rókák | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Beke Gellért | Halmos Ábel Nagy Zalán Kőmíves Norbert 92 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Ügyeskék | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Bánfi Zsombor Titusz | Fiáth Anikó Riba Dániel Varga Veronika 91 pont | 8. hely | Betűvetők | Báthory István Általános Iskola | Veszprém Ferenc Kinga | Ferenc Noémi Lénárt Blanka Jeney Zoltán 91 pont | 9. hely | Magyar Macik | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Keserü Katalin | Kövesi Anna Sipos Luca Szilágyi Nárcisz 88 pont | 10. hely | Magyar agyak | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Farkas Fióna | Hanák Virág Rőder Adél Bóna Dominik 88 pont | 11. hely | Nyelvtörők | Kossuth Lajos Általános Iskola | Veszprém Fröhlich Boldizsár | Kocsi Réka Orosz Gergely Xavér Soós András 87 pont | 12. hely | Betűfalók | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Danka Bendegúz | Faragó Anna Herbert Dániel Patay Boglárka 83 pont | 12. hely | Négy szó-tag | Herendi Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Herend Buzás Bálint Tibor | Keller Fruzsina Adél Kőhegyi András Tokai-Kiss Zsófia Márta 83 pont | 14. hely | Magyar királyok | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Baumühlner Alexandra | Lukács Anna Simon Dávid Soós Kincső 82 pont | 15. hely | Okostojás | Dózsa György Általános Iskola | Veszprém Bánó Szabolcs | Bogdán Benedek Orbán Laura Schulcz Anna 81 pont | 16. hely | Okos baglyok | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Berta Bence | Nyitrai Ákos Nyitrai Réka Pörge Panna 78 pont | 17. hely | Bölcs baglyok | Herendi Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Herend Darida Levente | Heizer Olivér Kajos Márton László Ujhelyi Patrik Gábor 76 pont | 18. hely | MZ/X | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Mandel Hanna | Papp Zsolt Rákos Bendegúz Theisz Vilmos 72 pont | 19. hely | Hat alma sok | Báthory István Általános Iskola | Veszprém Németh Száva Krisztina | Biczi Dorina Juhász Enikő Andrea Pintér Kristóf 71 pont | 20. hely | Csillagok | ÁMK Sárszentmiklósi Általános Iskola Nagylóki Tagiskolája | Nagylók Csibi Laura Anna | Leszák Péter Répási Nóra Tóth Laura Petra 68 pont | 21. hely | Betűpapagájok | Vajda János Általános Iskola | Vál Koch Dorottya | Körmendi Dominik Szokó Aletta Vranek Boglárka 67 pont | 22. hely | Betűvadász | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Györe Dalma | Homola Száva Horváth Alex Király István 67 pont | 23. hely | Maboran | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Dala Martin | Spertli Krisztián Pintér Rajmund Steltzer Anna 67 pont | 24. hely | Hét vezér | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Gerendás Hédi | Kiss Réka Orosz Richárd Tóth Eszter 66 pont | 25. hely | Hétpróbások | Báthory István Általános Iskola | Veszprém Burdon Nóra | Kirsch Natália Linczmajer Liza Kristóf Adrienn 64 pont | 26. hely | Helyesírók | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Balázs Dorka | Baksay Luca Lődy Dalma Víg Míra 63 pont | 27. hely | Csillagbogár | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Dányi Lúcia | Gyetvai András Nemes Dorka Szabó Korinna 55 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Négy dudás egy csárdában | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Balogh Benjámin | Papp Adrián Tárnoki Ágnes Tóth Boglárka 116 pont | 2. hely | Okoskák | Kossuth Lajos Általános Iskola | Veszprém Áment Máté | Iván Dóra Kiszin Panna Leszkovszki Nóra 115 pont | 3. hely | Tudorkák | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Csákvár Izmindi Izsák | Magasi Botond Mészáros Kornélia Tamás Kinga 115 pont | 4. hely | Okos Mókusok | Kossuth Lajos Általános Iskola | Veszprém Balázs Petra | Engi Viktória Kővágó Zsófia Nagy Patrícia 113 pont | 5. hely | Ne légy szeles... | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Katona Kristóf | Liszi Kamilla Oláh Gergő Tatai Viktória 110 pont | 6. hely | Eszes Magyarok | Bán Aladár Általános Iskola és Tagiskolája | Várpalota Balló Liliána | Fellegi Fruzsina Juhász Albert Attila Molnár Gergő 106 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Rákóczi négyes | II.Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Székesfehérvár Balázs Fanni | Csoknyai Panna Lakatos Enikő Oláh Adél 103 pont | 8. hely | BetűÁ-sok | Kossuth Lajos Általános Iskola | Veszprém Bárány Jordán | Kovács Mónika Nagy Nóra Varga Milán 101 pont | 8. hely | Tudorkák | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Bangó Panna | Kovacsóczy Kamilla Péter Fanni Ujhelyi Hetti 101 pont | 10. hely | Tigrisek | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Kállai Máté | Kárász Bence Nagy Gergő Pernyész Péter 98 pont | 11. hely | Szószólók | Herendi Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Herend Béli Kristóf | Matuszek Csenge Schermann Zsófia Simonyai Lujza 97 pont | 12. hely | A négy magyar | Györgyi Dénes Általános Iskola | Balatonalmádi Sánta Szabolcs | Bognár Balázs Rézmüves Miklós Sági Tamás 93 pont | 13. hely | Ceruzakoptatók | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Biró Lili | Domonkos Léna Ércz Eszter Pálinkás Flóra 93 pont | 14. hely | Magyará(s)zok | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Csóti Zotmund | Müller Bence Szilágyi Benedek Varga Soma 93 pont | 15. hely | Szóászok | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Deák Mátyás | Kanizsay Botond Kolonics Kata Tóth Anna 92 pont | 16. hely | Olvasócsajszik | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Cseke Anna | Drexler Csenge Ódor Gréta Pintér Linda 92 pont | 16. hely | Palotai királyok | Bán Aladár Általános Iskola és Tagiskolája | Várpalota Gavallér Gergő | Einreinhof Gergő Horváth Judit Szatmári Bence 92 pont | 18. hely | Arany falevél | Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola | Veszprém Burián András | Cserhalmi Anna Krisztina Forrai Bulcsú Szőke Panna 89 pont | 19. hely | Olvasókirályok | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Diószegi Krisztina | Huszár András Németh Bíborka Németh Orsolya 89 pont | 20. hely | Csajszik | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Fejes Jázmin | Hajnal Blanka Kovács Ditta Ludmann Jázmin 89 pont | 21. hely | Irodalmi ászok | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Körösztös Melinda | Losonczi Lilla Orgovány Zoltán Sztanó Csenge 88 pont | 22. hely | Magyarmogyorók | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Bodonyi Dániel | Jeszenszky Luca Kovács Veronika Müller Ágnes 87 pont | 23. hely | Tengelic | II.Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Székesfehérvár Bognár Katica | Kolonics Bálint Szederkényi Anna Vízi Borbála 86 pont | 24. hely | LA-NO-DÁ | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Géber Laura | Szabó Norbert Székely Dániel Vörös Dárius 86 pont | 25. hely | Aranyhajúak | Vajda János Általános Iskola | Vál Amota Vivien | Füredi Elina Kedves Réka Napsugár Trejtnar Ágnes 85 pont | 25. hely | Micimackó és barátai | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Dobos Anna | Gaál Balázs Bendegúz Gárdonyi Máté Lengyel Csaba 85 pont | 27. hely | Magyar agyak | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Farkas Dóra | Majorosi Virág Váradi Vivien Virág Venczel Ákos 85 pont | 28. hely | Ezüst falevél | Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola | Veszprém Balogi Eszter | Földy Lilla Kalmár Elizabet Katona Nikol 84 pont | 29. hely | Könyvmoly | Kossuth Lajos Általános Iskola | Szabadegyháza Bencsik Vivien | Fekete milán Muszka-Kalló Péter Sztupa Máté 84 pont | 30. hely | MAGYAR ZSENIK | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Balog Márk | Komjáthy András Szattelberger Barnabás Vázsonyi Zsolt 82 pont | 31. hely | Rózsaszín párducok | Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola | Veszprém Kupcsik Csenge | Gál Dominika Fülöp Sára Gősi Dorina 82 pont | 32. hely | Vegyesnégyes | II.Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Székesfehérvár Bodnár Bence | Detre Máté Gesztesi Ádám Mágó Kata 82 pont | 33. hely | Bagoly | Báthory István Általános Iskola | Veszprém Bálint Benedek | Kereszturi Viktória Janó Richárd Márk Szűcs Kíra Réka 81 pont | 33. hely | Okostojások | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Borián Kata | Klauzer László Simon Péter Szabari Zalán 81 pont | 35. hely | párduc csajok | Bán Aladár Általános Iskola és Tagiskolája | Várpalota Bíró Zsanett | Farkas Nikolett Márkus Nikolett Ribárszky Laura 80 pont | 36. hely | Hold és a csillagok | Dózsa György Általános Iskola | Veszprém Hajdu Janka | Király Tamara Nyirő Ágnes Varga Bálint 80 pont | 37. hely | Villámeszűek | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Makó Dániel | Pintér Erik Szabó Elizabet Szalamonidesz Sára 78 pont | 38. hely | Nyelvvadászok | II.Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola | Székesfehérvár Farkas Kata | Györe Zsófi Kuglics Gergő Viszugyel Regina 77 pont | 39. hely | Könyvkukacok | Györgyi Dénes Általános Iskola | Balatonalmádi Bérces Bíbor | Bokros Csenge Savanyú Bettina Florentina Vecsey-Körmendi Laura 77 pont | 40. hely | Nemzatünk védelmezői | Vajda János Általános Iskola | Vál Kóti Fruzsina | Papp Nóra Nagy Illés - 76 pont | 41. hely | Magyar csajok | Bán Aladár Általános Iskola és Tagiskolája | Várpalota Balázs Edina | Botka Dorottya Hideg Tirza Kovács Hanna 68 pont | 42. hely | Macskafogók | Gróf Nádasdy Ferenc Általános Iskola | Nádasdladány Kigyósi Laura Sára | Ódor Ármin Simon Máté Magyari Antónia 67 pont | 43. hely | Nyelvtanzsenik | Hétvezér Általános Iskola | Székesfehérvár Alpek Dóra | Kocsis Édua Komáromy Dalma Tamás Jázmin 63 pont | 44. hely | Bánalisok | Bán Aladár Általános Iskola és Tagiskolája | Várpalota Baranyai Anna | Bogdány Áron Kincses Laura Szekszius Barbara 59 pont | 45. hely | Incifincik | Gróf Nádasdy Ferenc Általános Iskola | Nádasdladány Nokta Vivien | Lendvai Vanessza Fehér Annamária Török Nóra 50 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Világjárók | Dózsa György Általános Iskola | Veszprém Kárpáti Eszter | Lengyel Katalin Samu Luca Véber Liza 115 pont | 2. hely | Vidám nyelvészek | Reguly Antal Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola | Zirc Detre Csongor | Dobos Csanád Helt Gergő Ulrich Anna 111 pont | 3. hely | Magyarosokosok | Kossuth Lajos Általános Iskola | Veszprém Heller Dániel | Hetyei Kristóf Lázár Bence Máthé Kincső 111 pont | 4. hely | Könyvmolyok | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Mányi Zsófia | Mányi Luca Móricz Maja Turcsán Gréta 104 pont | 5. hely | irodalmÁSZOK | Hriszto Botev Általános Iskola | Veszprém Berzsenyi Bence | Kárpáti Koppány Molnár Ákos Takács Benedek 103 pont | 6. hely | Margaréta | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Grósz Dominika | Oláh Vivien Szűk Tímea 102 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Feketesereg | Kossuth Lajos Általános Iskola | Veszprém Dóra Mátyás | Hamburger Panna Kocsis Jenő Wilde Róbert 102 pont | 8. hely | Észkerék | Gyurátz Ferenc Evangélikus Általános Iskola | Pápa Böröczky Anna | Gotthárd Rebeka Gulyás Anna Győri Kristóf 101 pont | 9. hely | 5let | Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola | Veszprém Bögi Levente | Naményi Viktória Tóth Enikő Trombitás Anna 100 pont | 10. hely | Pálmafa | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Kiripolszki Mária | Lieblein Anita Pálfi Kinga Szabó Mariann 97 pont | 11. hely | Radisok | Radnóti Miklós Általános Iskola | Balatonfüred Csabai Dorina | Turán Áron Barnabás Kiss Marcell Bruckner Bernadett 97 pont | 12. hely | Tudorkák | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Jászvári Aliz | Nagy Beatrix Németh Ádám Szabó Máté 96 pont | 13. hely | Hópárducok | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Fleck Rebeka | Magyar Alexandra Pintér Ágnes Takács Kata 96 pont | 14. hely | "Varlyú" | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Markovics Levente | Rácz Kata Orosz Annamária Hingyi Virág 96 pont | 15. hely | Hungarikumok | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Budán Gergő | Horváth Martin Keöves András Salavecz Viktor 95 pont | 16. hely | Eszes négyes | Tapolcai Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye | Tapolca Tóth Adrienn | Horváth Nikoletta Czyntula Dóra Rák Viktória 94 pont | 17. hely | Alba Regia | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Berkes Axel | Horváth Károly Petrecz Balázs Tomor Benedek 93 pont | 18. hely | Betűvetők | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Csákvár Hegyessy Luca | Tyechlár Dorina Naszádos Artúr Pinczés Dorka 92 pont | 19. hely | Csákvári csipet csapat | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Csákvár Árki Kincső | Major Dominika Néráth Georgina Zolnai Réka 90 pont | 20. hely | Négyesfogat | Hriszto Botev Általános Iskola | Veszprém Kerekes Flóra | Rodriguez Szintia Soós Georgina Takács Dorottya 90 pont | 21. hely | Molnárkák | Comenius Iskola | Székesfehérvár Kiss Tamás Miklós | Pálfalvi Nóra Eszes Martin Szabó Gyula 89 pont | 22. hely | Betürend | Dózsa György Általános Iskola | Veszprém Csehó Eszter Zsófia | Fábián Éva Kékesi Szabolcs Szarvas Júlia 89 pont | 23. hely | Lángnyelvek | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Egyedi Cintia | Fail Kata Kundl Henrietta Schőner Bernadett 88 pont | 24. hely | Agyas bagázs | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Gyenis Kata | Jung Viktória Molnár Mónika Szabó Tímea 87 pont | 24. hely | Magyar Ászok | Kossuth Lajos Általános Iskola | Veszprém Babati Zsuzsanna | Lang Fanni Minyó Bence Tóth Zsófia 87 pont | 26. hely | Ropik | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Haász Rebeka | Pankaczi Petra Vajda Izabella Venczel Eszter 85 pont | 27. hely | Szóforgatók | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Bálint Laura | Rédey Roxána Szabó Alexandra Urbán Tamás 85 pont | 28. hely | Zseni Palánták | Kossuth Lajos Általános Iskola | Veszprém Kis Nikolett | Pék Bianka Sabján Roland Gergely Vojnity Nóra 83 pont | 29. hely | NyelvÉsz Lányok | Magyar-kút ÁMK | Etyek Varga Kata | Sas Boglárka Somogyi Nóra Éberling Luca 81 pont | 30. hely | Okoskodók | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Dolmány Kíra | Gyimesi Norbert Gattyán Bence Úr Eszter 80 pont | 31. hely | Nyertes négyes | Hriszto Botev Általános Iskola | Veszprém Katus Gábor | Nagy Dániel Simon Balázs Szücs László 79 pont | 32. hely | FEJTÖRŐK | Vajda János Általános Iskola | Vál Weltner Eszter | Kiss Réka Déri Mátyás Tulipán Dániel 79 pont | 33. hely | Streetboy | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Heitler Csaba | Komáromi Mátyás Lázár Attila Sárközi Tamás 78 pont | 34. hely | Várkertis lányok | Várkerti Általános Iskola, Szakiskola és Tagiskolái | Várpalota Reichardt Tessza | Kecskés Katalin Helt Édua Nagy Liza 77 pont | 35. hely | Bolyai gyerekek | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Csákvár Galamb Levente | Galamb Tamás Hajagos Fruzsina Novák Georgina 77 pont | 36. hely | Tudós deákok | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Osváth Ákos | Piller Olivér Szabó Tamás Takács Roland 75 pont | 37. hely | Magyar vándorok | Kossuth Lajos Általános Iskola | Veszprém Bácskai Ádám | Kovács Zsófia Weisz Annamária Minyó Fanni 75 pont | 38. hely | Üstökösök | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Havai Patrik | Lugasi Norbert Markella Balázs Radványi Benedek 74 pont | 39. hely | Szóforgató | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Gallai Nikolett | Harcsa-Pintér Zsófia Orsó Abigél Ulicska Adrienn 74 pont | 40. hely | Versenykirálynők | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Mádi Rebeka | Simándi Krisztina Szokol Letícia Réka Tihanyi Lilien 73 pont | 41. hely | Csillámok | Tapolcai Ált.Isk. Bárdos Lajos Intézményegység | Tapolca Ács Fanni | Erdei Katalin Sámuel Kíra Szilágyi Léna 73 pont | 42. hely | Kezdők | Tapolcai Ált. Isk. Batsányi J. Tagintézmény | Tapolca Bajner Márton | Tompos Laura Varga Veronika Dorfinger Réka 72 pont | 43. hely | Magyar négyes | Kossuth Lajos Általános Iskola | Veszprém Tóth Tímea | Encz Emese Simon Dóra Újhelyi Bence 68 pont | 44. hely | Szószaporítók | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Szentimrey Dóra | Kiss Kamilla Horváth Ákos Nevezi Rita 67 pont | 45. hely | Zseni Pandák | Kossuth Lajos Általános Iskola | Veszprém Boda Evelin | Hettmann Márta Schultz Emma Tulipán Anna 66 pont | 46. hely | Kaktuszvirág | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Akli Anna | Klempa Dalma Németh Zsófia Szabó Laura 65 pont | 47. hely | Négy ördögfióka | Hriszto Botev Általános Iskola | Veszprém Benedek Tekla | Csabai Noémi Galambos Dominika Sötét Réka 63 pont | 48. hely | Nyelvtancsata | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Kiss Anna | Deák Viktória Hujber Balázs Csősz Attila 62 pont | 49. hely | Győztesek | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Bognár Vivien | Édes Virág Málits András Tóth Alíz 61 pont | 50. hely | Crazy Gang | Hriszto Botev Általános Iskola | Veszprém Barabás Eszter | Molnár Martina Nagy Lili Vincze Jázmin 60 pont | 51. hely | Ászok | Dózsa György Általános Iskola | Veszprém Halász Ábel | Jámbor Janka Beáta Kovács Péter Pauer Patrik 59 pont | 52. hely | Nyelvtanőrültek | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Acél Dorka | Bölcskei Hanna Juhász Fanni Török Donát 57 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Arany növendékek | Kossuth Lajos Általános Iskola | Veszprém Janku Flóra | Horváth Réka Korcsog Adél Kovács Bence 135 pont | 2. hely | Masnis Pandák | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Csákvár Páll Alexa Réka | Szajkó Milda Blanka Tamás Dóra Varga Dominika 133 pont | 3. hely | Okosok | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Agg Laura | Borbély Bálint Jeges Gábor Ládonyi Dzsenifer 131 pont | 4. hely | Magyarászok | Kossuth Lajos Általános Iskola | Veszprém Kővágó Boglárka | Leitold Anita Lükő Loretta Pap Anna 131 pont | 5. hely | Betűhorgászok | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Balogh Zsolt | Csere Dorina Csonka Edina Kovács Petra 130 pont | 6. hely | Az irodalom visszavág | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Kovács Bence | Laczkó Benedek Málits Péter Stock András 129 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Mágusok | Petőfi Sándor Általános Iskola | Mór Bánfalvi Barnabás | Klein Ábel Mergl Hanna Olach Eliza 129 pont | 8. hely | Cserfes csajok | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Balázs Nóra | Dobos Eszter Farkas Melitta Horváth Eszter 128 pont | 9. hely | Tipp-topp | Széchenyi István Gimnázium | Dunaújváros Kis Bernadett | Komiszár Kata Kovács Inez Tóth Boglárka 128 pont | 10. hely | Mosómacik | Padányi Katolikus gyakorlóiskola | Veszprém Farkas Boróka | Izsó Anna Szilágyi Margaréta Szücs Boglárka 121 pont | 11. hely | Tövisek és virágok | Rózsa Úti Általános Iskola | Veszprém Füle Anna | Jójárt Réka Kovács Ramón Matyikó Marcell 121 pont | 12. hely | Deákosok(k) | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Srágli Tímea | Foki Petra Szabó Fanni Szőcs Laura 121 pont | 13. hely | Zsenipalánták | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Bati Erika | Bondor Rebeka Ivanics Dorottya Jankó Laura 120 pont | 14. hely | ÍróDeákok | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Berek Barbara | Borsos Zsófia Prins Rebecca Sass Bítia 118 pont | 15. hely | Tálentumok | Cholnoky Jenő Általános Iskola | Veszprém Csete Réka | Nyári Andrea Theisz Soma Tüske Laura 117 pont | 16. hely | Maszk | Dózsa György Általános Iskola | Veszprém Bakos Martin | Doma Szamira Mészáros Kinga Székely Anna 117 pont | 17. hely | Szóászok | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Gulyás Odett | Majzik Fanni Molnár Enikő Szita Petra 116 pont | 18. hely | 6ásfok | Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola | Veszprém Gyarmati Bálint | Lajosfalvi Ákos Nagy Lili Róza Szentessy Míra 115 pont | 19. hely | Pokoli csapat | Cholnoky Jenő Általános Iskola | Veszprém Lőrentei Dávid | Nemes Bálint Piedl Daniella Tihanyi Levente 113 pont | 20. hely | Anonymus | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Magyar István | Ölvedy Csanád Sudár Richárd Tóth Attila 113 pont | 21. hely | Nyelvelők | Györgyi Dénes Általános Iskola | Balatonalmádi Áldozó Borbála | Ács Gréti Buda Virág Kovács Dóri 113 pont | 22. hely | Rettenthetetlen Gumimacik | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Laczkó Petra | Semsei Izsák Szabó Zoé Hanna Vigyikán Vince 112 pont | 23. hely | Nyelvvadász | Reguly Antal Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola | Zirc Gregosits Martin | Kaufmann Domonkos Katona József Nagy Zsombor 112 pont | 24. hely | Mondatkeresők | Rózsa Úti Általános Iskola | Veszprém Berki Vivien | Czefernek Zoltán Sipos Fanni Solymosi Tina 111 pont | 25. hely | Betűhalászok | Rózsa Úti Általános Iskola | Veszprém Balló Anna | László Lilien Petrik Abigél Korinek Elli 111 pont | 26. hely | Feltörő kos | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Bélik Máté | Farkas Zoltán Skrabák Pál Székely Bálint 110 pont | 27. hely | H.O.T. | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Domokos Dorottya | Domokos Adrienn Balázs Noémi Lakatos Csenge 109 pont | 28. hely | Viktória | Hriszto Botev Általános Iskola | Veszprém Brotschul Natália | Gugolya Mónika Lennert Zsófia Petres Fanni 109 pont | 29. hely | Sünik | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Csákvár Barasevich Borbála | Burai Fanni Czinkóczki Ágnes Csuta Rita 108 pont | 30. hely | Ciszteres lányok | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Bajai Diána | Mészáros Sára Simon Fanni Törzsök Anna 108 pont | 31. hely | Kontrafékes babakocsik | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Hajnal Péter | Kiss Ádám Lics Benedek Papp Botond 106 pont | 32. hely | Agyszaggatók | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Fügedi Eszter | Horváth Anna Grábics Gerda Szóládi Teodóra 105 pont | 33. hely | 4 kicsi Pötty | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Bónus Veronika | Igari Abigél Lődy Dóra Lugasi Nikolett 105 pont | 34. hely | Ügyeskedők | Rákóczi Telepi Tagiskola | Várpalota Fisli Blanka | Kecse Adrián Kerekes Bálint Szabó Bence 103 pont | 35. hely | Bakony | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Kapai Kitti | László Dóra Tóth Lizetta - 103 pont | 36. hely | Fekete sereg | Hriszto Botev Általános Iskola | Veszprém Litauszki Barbara | Réti Gergely Sas Zsófia Szarka Zsófia 101 pont | 37. hely | Magyar Rock | Kossuth Lajos Általános Iskola | Veszprém Fogl Johanna | Gáspár Szilárd Borbás Kitti Tuba Csilla 100 pont | 38. hely | NLBT | Várkerti Általános Iskola, Szakiskola és Tagiskolái | Várpalota Ináncsi Tamara | Kilián Bence Szepesi Lili Szmulai Nóra 100 pont | 39. hely | Nyelvőrök | Kossuth Lajos Általános Iskola | Veszprém Árkossy Borbála | Balázs Levente Czaun Réka Speier Roberta Mirjam 99 pont | 39. hely | Vidrák | Padányi Katolikus gyakorlóiskola | Veszprém Czaun Eszter | Oszvald Balázs Sándor Tamás Vásárhelyi Borbála 99 pont | 41. hely | Bodobács | Comenius Iskola | Székesfehérvár Palik Zsófia | Vincze Franciska Tujner Anikó Meiszter Virág 97 pont | 42. hely | Cogito ergo sum | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Bartyik Dorottya | Kalmár Kata Próder Anna Sikari Kata 95 pont | 43. hely | Magyar Vonalasok | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Horváth Martin Bence | Száraz Erik Tóth György Vakán Péter 94 pont | 44. hely | Szóforgatók | ÁMK Sárszentmiklósi Általános Iskola | Sárbogárd Bögyös Bendegúz | Csecsetka Nikolett Kiss Gábor Zobák Vanessza 94 pont | 45. hely | Kobakok | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Györke Lilla | Herczeg Anna Kalmár Emma Molnár Petra 92 pont | 46. hely | Égi vágtázók | Széchenyi István Gimnázium | Dunaújváros Bottyán Viktória | Fazekas Fruzsina Kovács Gabriella Tóth Erika 91 pont | 47. hely | Magyar manók | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Csákvár Borda Mercédesz | Mohl Enikő Dömsödi Fanni Zalai Daniella 90 pont | 48. hely | Sünfalók | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Csákvár Illés Balázs | Martin Dávid Schneider Dávid Takács Gábor 87 pont | 49. hely | IQ királyok | Padányi Katolikus gyakorlóiskola | Veszprém Enyingi Máté | Felber Zsombor Porga Ábel Szerdahelyi Boldizsár 83 pont | 50. hely | Nagymenő agymenők | Tapolcai Ált. Isk. Batsányi J. Tagintézmény | Tapolca Burda Patrícia | Németh Kata Mézes Krisztián Benkő Bíborka 83 pont | 51. hely | Kitrasi | Herendi Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Herend Kiss Viktória | Simonyai Lili Takács Benedek Trum Dorina 80 pont | 52. hely | Boxerek | Gyurátz Ferenc Evangélikus Általános Iskola | Pápa Ferenczy Áron | Lovászi Dániel Ónódi Kristóf Podányi Márton 78 pont | 53. hely | Betűzsonglőrök | Magyar-kút ÁMK | Etyek Balogh Berta | Bohár Natália Szabó Veronika Orbán Dorina 73 pont | 54. hely | Pinky | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Abkarovits Hanna | Holzheim Kata Pécsi Dóra Pluhár Zsófia 72 pont | 55. hely | Négy negyed | Tapolcai Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye | Tapolca Hegyi Zsófia | Szaszák Viktória Gajár Bence Cséri Soma 62 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Józan paraszti ész | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Eszlári Dávid | Pajzer Alma Piller Trisztán Takács Imre 136 pont | 2. hely | Kossuthosokosok | Kossuth Lajos Általános Iskola | Veszprém Bárány Abigél | Csillag Dávid Heller Sára Péter Veronika 130 pont | 3. hely | Magyará(s)zok | Kossuth Lajos Általános Iskola | Veszprém Imre Péter | Kerekes András Németh Martin Pituk Gábor 127 pont | 4. hely | 7fő | Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola | Veszprém Bögi Dóra | Kiss Dóra Viktória Hartmann Domonkos Péter Véh Dóra 126 pont | 4. hely | Nyelvelek | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Borvendég Anna | Imre Noémi Csepeli Sára Rácz Lili 126 pont | 6. hely | Fejtörők | Rákóczi Telepi Tagiskola | Várpalota Onofer Gergő | Szőnyi Dóra Sárkány Dóra Borbás Péter 126 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | A nyelvtan kalandorai | Várkerti Általános Iskola, Szakiskola és Tagiskolái | Várpalota Kovács Őzike | Ujlaki Dóra Nagy Fruzsina Borbás Patrik 125 pont | 8. hely | Tragikus végkifejlet | Dózsa György Általános Iskola | Veszprém Balogh András | Göndör Fanni Lengyel Dorottya Stáhl Laura 124 pont | 9. hely | LY | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Simon Zalán | Akucs Gabriella Petánszki Rebeka Kovács Zoltán 121 pont | 10. hely | Hun vagyunk | Tapolcai Ált.Isk. Bárdos Lajos Intézményegység | Tapolca Almási Zsombor | Stark Bence Tóth András Vigh Dorina 117 pont | 11. hely | Nyelvászok | Rózsa Úti Általános Iskola | Veszprém Eperjesi Andrea | Izsó Fanni Nádas Panna Semsei Zsófia 117 pont | 12. hely | Egypercesek | Rózsa Úti Általános Iskola | Veszprém Holicsek Réka | Németh Fanni Ruzsiczky Nóra Végh Blanka 116 pont | 13. hely | Cs. Cs. Cs. | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Csákvár Fülöp Zsombor | Dencinger Norbert Magasi Anna Tamás Veronika 111 pont | 14. hely | Keleacsodakakaó | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Kocsis Mihály | Kovács Dániel Mezőffy Máté Németh Virág 110 pont | 15. hely | Pontosvesszők | Kossuth Lajos Általános Iskola | Veszprém Horváth László | Kovács Andor Szépvölgyi Dániel Zajácz Miklós 110 pont | 16. hely | Kazinczysok(k) | Tapolcai Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye | Tapolca Papp Richárd | Deli József Eckert Zsófia Eckert Dóra 107 pont | 17. hely | Kakaóbabok | Tapolcai Ált.Isk. Bárdos Lajos Intézményegység | Tapolca Bruckner Anna | Pupos Lili Rádóczi Petra Ságvári Zsófia 104 pont | 18. hely | Győzelem | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Illés Amanda | Kelemen Bernadett Szili Enikő Tóthi Tamara 100 pont | 19. hely | Tövis és rózsák | Cholnoky Jenő Általános Iskola | Veszprém Fülöp Dominika | Nagy Dorina Novotny Mátyás Slavonics Emese 98 pont | 20. hely | Hawaiak | Kossuth Lajos Általános Iskola | Veszprém Biró Barna | Hungler Félix Krajcsics András Róka Fanni 96 pont | 21. hely | Duff Beer | Radnóti Miklós Általános Iskola | Balatonfüred Sipos Dominik | Hernádi Bence Szondi Máté Schütz Annamária 95 pont | 22. hely | Bioretek | Györgyi Dénes Általános Iskola | Balatonalmádi Kupcsik Márk | Keő Péter Kuthi Gábor Bíró Márton 93 pont | 23. hely | Fineszesek | Tapolcai Ált. Isk. Batsányi J. Tagintézmény | Tapolca Bajner Boglárka | Vigh Orsolya Jákli Kristóf Melkovics Dea 93 pont | 24. hely | Zsalda | Radnóti Miklós Általános Iskola | Balatonfüred Dobos Antónia | Dobos Dorina Fónagy Zsanna Papp Luca 92 pont | 25. hely | Szószántók | Kossuth Lajos Általános Iskola | Veszprém Kolarits-Juhász Mia | Kovács Krisztina Mészáros Nóra Szerdahelyi Panna 91 pont | 26. hely | Lividákri | Herendi Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Herend Kiss Dávid | Kulics Vivien Lennert Lídia Véber Krisztina 90 pont | 26. hely | Mesterek | Hriszto Botev Általános Iskola | Veszprém Bodnár Babett | Fazekas Laura Horváth Hanna Juhász Dóra 90 pont | 28. hely | Hulló csillagok | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Bodnár Barbara | Fábián Beatrix Fricz Anna - 88 pont | 29. hely | Szalai és társai | Petőfi Sándor Általános Iskola | Mór Hamar Ágost | Kosárszki Péter Szalai Péter Wágner Csilla 87 pont | 30. hely | Négyesfogat | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Fehér Andor | Pintér Patrik Szőke Dávid Trautmann István 85 pont | 31. hely | B.E.Cs.V.ágy | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Papp Veronika | Pokó Eszter Tihanyi Csenge Ulrich Boglárka 83 pont | 32. hely | Hejesíró Csalyok | Györgyi Dénes Általános Iskola | Balatonalmádi Bérces Anna Panna | Mógor Zsófia Smura Fanni Hódossy Réka 82 pont | 33. hely | Itt az ész, hova mész? | Magyar-kút ÁMK | Etyek Péter Laura | Szegedi-Kiss Patrik Miksa Benkő Varga Krisztián 81 pont | 34. hely | Kétszerkettő | Herendi Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény | Herend Dienes Máté | Gyurkó Barnabás Lorbert Máté Rózsa Tamás 80 pont | 35. hely | Furfangos Fruskák | Szent Imre Általános Iskola és Óvoda | Székesfehérvár Bakos Zita | Borka Adél Farkas Csenge Marth Fruzsina 78 pont | 35. hely | Süti | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Fóris Rebeka | Szaller Gabriella Virág Anna Júlia - 78 pont | 37. hely | Csakcsajok | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Bárányos Tünde | Orsó Laura Tóth Melani Fanni Vörös Gerda 77 pont | 38. hely | Nyelvelők | ÁMK Sárszentmiklósi Általános Iskola | Sárbogárd Freschli Eszter | Madarász Gréta Molnár Márk Nagy Judit 75 pont | 39. hely | Arany sasok | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola | Székesfehérvár Jábor Rebeka | Kelle Alexandra Steiner Dorina Ürögi László 75 pont | 40. hely | Ypszilon | Kossuth Lajos Általános Iskola | Szabadegyháza Csikós Gabriella | Dienes Martin Németh Vanessza Sztupa Bence 74 pont | 41. hely | csipetcsapat | Gyurátz Ferenc Evangélikus Általános Iskola | Pápa Fodor Zsófia | Pongrácz Katalin Baboth Anna Zsohár Zsaklin 73 pont | 42. hely | Csak Csajok | Kossuth Lajos Általános Iskola | Veszprém Kuti Zsófia | Palkovics Daniella Papp Rea Petrák Rebeka 69 pont | 43. hely | Buborékok | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Csákvár Krausz Dalma | Papp Dorina Sztányi Emese Varga Eszter 64 pont | 44. hely | Hársfák | Hársfadombi Általános Iskola | Mány Fülöp Márk | Jakab István Peringer Krisztofer Szarvas Fanni 59 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Huncutok | Padányi Katolikus gyakorlóiskola | Veszprém Győry Réka | Holéczy Laura Kolki Manassé Tamás Tóth Eszter 127 pont | 2. hely | Jégsirályok | Vasvári Pál Gimnázium | Székesfehérvár Kiss Patrícia Róza | Puklics Barbara Tóth Lilla Szarka Bettina 120 pont | 3. hely | "NYELVÁSZOK" | Vasvári Pál Gimnázium | Székesfehérvár Heitmár Renáta | Herczog Boróka Lehota Lili Piller Kármen 99 pont | 3. hely | Fomopuke | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Forrai Zsolt | Keresztes Ádám Mohl Máté Pupkay Árpád 99 pont | 5. hely | Villámbékák | Széchenyi István Gimnázium | Dunaújváros Budai Boglárka | Tótin Szilvia Tóth Gyöngyvér Valler Kristóf 96 pont | 6. hely | Szóforgató szóferdítők | Türr István Gimnázium és Kollégium | Pápa Dabóczy Orsolya | Kiricsi Eszter Madarász Marcell - 89 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Lakavasz | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Kindl Anna | Lengyel Anna Simándi Szilvia Vitéz Anna 86 pont | 8. hely | Szivárvány | Comenius Iskola | Székesfehérvár Gáspár Flórián | Kalmár Luca Szabó Zsanett Tóth András Bence 78 pont | 9. hely | "Sirály a király" | Vasvári Pál Gimnázium | Székesfehérvár Molnár Dorottya | Schmidt Dorina Balázs Ádám Jung Nikol 78 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős HÍRaDÓZSA | Dózsa György Általános Iskola | Veszprém Árkovits Eszter | Hardi Ádám Kiss Levente Szolnoki Regina 128 pont | 2. hely | döntős Ekét érő térkövek | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Csákvár Galamb Emese | Izmindi Iringó Locker Dávid Tamás Anna 122 pont | 3. hely | Magyarázók | Rákóczi Telepi Tagiskola | Várpalota Radnai Bálint | Ilek Dominik Szolga Dániel Huszár Vanessza 117 pont | 4. hely | NyelvÁszok | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Berek Zsolt | Epresi Ádám Horváth Gergely Király Dávid 117 pont | 5. hely | 4 ZNyG | Reguly Antal Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola | Zirc Bicski Ádám | Bicski Bálint Mitró Apolka Vingl Balázs 114 pont | 5. hely | Tudodkik | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Eckert Szonja | Szentes Ivett Tóth Bence Vidosa Gréta 114 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Nyelvelők | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Dunaújváros Szerencse Maja | Kalóczkai János Bubera Panna Bogáti Bence 110 pont | 8. hely | Észkerekek | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Polgár Eszter | Radványi Henriett Toldi Diána Varga Balázs 108 pont | 8. hely | Project X | Gyurátz Ferenc Evangélikus Általános Iskola | Pápa Böröczky András | Barth Vendel Kirchner Balázs Palágyi Ákos 108 pont | 10. hely | Almádi bárdok | Györgyi Dénes Általános Iskola | Balatonalmádi Gergelyi Ádám | Németh Virág Simon Balázs Jósa Adél 106 pont | 11. hely | Tagbaszakadt Tacskók | Hriszto Botev Általános Iskola | Veszprém Czeglédi Levente | Melich Zsófia Romvári Lilla Wächter Vanda 105 pont | 12. hely | Zsömlék | Tapolcai Ált.Isk. Bárdos Lajos Intézményegység | Tapolca Csatári Nikolett | Gróf Laura Horváth Júlia Polyhos Ábel 100 pont | 13. hely | Bóbita | Györgyi Dénes Általános Iskola | Balatonalmádi Stelcz Rebeka | Bors Luca Szerdahelyi Borbála Felföldi Luca 99 pont | 14. hely | Aranycsapat | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Horváth Boglárka | Illés Luca Kauker Dominika Lakatos Anita 97 pont | 15. hely | Hangalakok | Rózsa Úti Általános Iskola | Veszprém Németh Dorina | Szalczinger Fanni Tóth Dóra - 95 pont | 16. hely | Ész-book | Várkerti Általános Iskola, Szakiskola és Tagiskolái | Várpalota Dora Noémi | Nagy Regina Varga Ádám Rémai Martin 95 pont | 16. hely | Haláli rög | Rózsa Úti Általános Iskola | Veszprém Bölcsföldi Anna | Gál Luca Pászti Csenge Takó Zsófia 95 pont | 18. hely | Jelentősek | Rózsa Úti Általános Iskola | Veszprém Faragó Dorottya | Kiss Lili Naszer Tamara Papp Réka 93 pont | 19. hely | Észbontók | Tapolcai Ált. Isk. Batsányi J. Tagintézmény | Tapolca Kovács Réka | Molnár Anna Presics Renáta Mézes Zsanett 90 pont | 20. hely | Fanta | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Schulcz Fanni | Bogan Márk Papp Tamás Rábai Ákos 88 pont | 21. hely | Nyelvőrök | ÁMK Sárszentmiklósi Általános Iskola | Sárbogárd Bátai Nóra | Danicsek Fruzsina Nyikos Nóra Tajti Enikő 88 pont | 22. hely | Többsincs | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Biró Kristóf | Nagy Nikolett Schalbert Judit Töreky Péter 87 pont | 23. hely | Kazinczysok(k) | Tapolcai Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye | Tapolca Árvai Eszter | Földvári Tícián Szipőcs Ádám Vadas Balázs 86 pont | 24. hely | Kiflik | Tapolcai Ált.Isk. Bárdos Lajos Intézményegység | Tapolca Gyarmati Vince | Papp Szabina Pető Bálint Somogyi Zsófia 85 pont | 25. hely | Coca-Cola | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Bicske Szántó Anna | Jely Luca Király Viktória Balázs Norbert 83 pont | 25. hely | Elit | Deák Ferenc Általános Iskola | Veszprém Bede László | Varga Dávid Veres Péter Vitus Roland 83 pont | 27. hely | Hársvirágok | Hársfadombi Általános Iskola | Mány Kocsis Bernadett | Németh Fanni Németh Krisztina Szabó Nóra 82 pont | 28. hely | Etyeki Irodalmárok | Magyar-kút ÁMK | Etyek Veres László | Ráczkevy-Eötvös Benedek Nyíri Krisztina Gulyás Kiara 74 pont | 29. hely | Nyerő Nyelvművelők | Magyar-kút ÁMK | Etyek Csizmadia Márk | Prill Annabella Neller Dominika Szücs Anna 71 pont | 30. hely | Nyelvforgatók | ÁMK Sárszentmiklósi Általános Iskola | Sárbogárd Baki Ágnes | Hegedüs Daniella Simon Szimonetta Turi Diána 67 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős MZ/X | Vasvári Pál Gimnázium | Székesfehérvár Ferkócza Dávid | Kálmán Eszter Novák Lilla Szeghalmi Sára 123 pont | 2. hely | Micimackó barátai | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Bati Attila | Gazdag István Sirák Márton Pongrácz Benedek 113 pont | 3. hely | Nyelvtörők | Padányi Katolikus gyakorlóiskola | Veszprém Bohus Borbála | Ferencz Kata Katona Petra Szilágyi Anna 108 pont | 4. hely | "Utolsó pillanat" | Vasvári Pál Gimnázium | Székesfehérvár Jászai Viktória | Sándor Alíz Vágó Kata Varga Petra 106 pont | 5. hely | Csillámpónik | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Novák Barnabás | Pető Gábor Rajháthy Eszter Rangics Anna 105 pont | 6. hely | "Paprika" | Vasvári Pál Gimnázium | Székesfehérvár Balsay Dalma | Czimmer Alexandra Papp Lilla Végvári Dorottya 100 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | A-team | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Kovács Dóra Irén | Kovács Laura Sára Molnár Csenge Dorka Németh Izabella 97 pont | 8. hely | Az emlékek őrei | Széchenyi István Gimnázium | Dunaújváros Balog Benita | Balogh Lili Mészáros Mirtill Várkonyi Zsófia 95 pont | 8. hely | Dream Team | Széchenyi István Gimnázium | Dunaújváros Körösztös Gergő | Kósa Franciska Szilágyi Szilvia Vereb Dóra 95 pont | 10. hely | Viking gumikacsák | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Jakubek Fanni | Kajári Rebeka Kovács Flóra Párkányi Rebeka 90 pont | 11. hely | Tündértánc | Comenius Iskola | Székesfehérvár Bittner Fanni | Csapó Annamária Kecskés Fanny Váradi Eszter 88 pont | 12. hely | RéTiBeTü | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Andrásy Réka | Ivanics Berta Lencsés Tünde Katalin Párkányi Borbála 87 pont | 13. hely | "KIFLI" | Vasvári Pál Gimnázium | Székesfehérvár Gál Dorka | KIrály Bence Kocsis András Németh Márton 85 pont | 14. hely | Selena Gomez fans | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Farkas Bálint | Kertész Ádám Mihályi András Szalai Zsombor 68 pont | 15. hely | Vattacukorkák | Ciszterci Szent István Gimnázium | Székesfehérvár Bakos Bianka | Bihari Laurencia Steigervald Gréta Varga Fanni 59 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Bicske | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola | Tima Gabriella | Csákvár | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Metykóné Staudt Kinga | Csákvár | Gróf Esterházy Móric Általános Iskola | Némediné Varga Judit | Dunaújváros | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Jakabné Balogh Rózsa | Dunaújváros | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Kálnay Adél | Dunaújváros | Móricz Zsigmond Általános Iskola | Szupricsné Szabó Magdolna | Dunaújváros | Széchenyi István Gimnázium | Papp Orsolya | Pápa | Türr István Gimnázium és Kollégium | H.Pingitzer Andrea | Székesfehérvár | Ciszterci Szent István Gimnázium | Dr. Szemán Magdolna | Székesfehérvár | Ciszterci Szent István Gimnázium | Lacziné Kiss Mária | Székesfehérvár | Ciszterci Szent István Gimnázium | Murányi Lajos | Székesfehérvár | Ciszterci Szent István Gimnázium | Szijártó Éva | Székesfehérvár | Vasvári Pál Gimnázium | Havranek Mária | Székesfehérvár | Vasvári Pál Gimnázium | Kistelekiné Szenkovits Szilvia | Várpalota | Bán Aladár Általános Iskola és Tagiskolája | Mellárné Mikolics Judit | Várpalota | Rákóczi Telepi Tagiskola | Mészáros Anikó | Veszprém | Deák Ferenc Általános Iskola | Csipesné Fehér Magdolna | Veszprém | Deák Ferenc Általános Iskola | Gacsal Márta | Veszprém | Deák Ferenc Általános Iskola | Kása Zsuzsanna | Veszprém | Deák Ferenc Általános Iskola | Pucsek Zsuzsanna | Veszprém | Deák Ferenc Általános Iskola | Vadóczné Sárosi Ilona | Veszprém | Dózsa György Általános Iskola | Bencsik Józsefné | Veszprém | Dózsa György Általános Iskola | Kondorné Denk Zsuzsanna | Veszprém | Hriszto Botev Általános Iskola | Szabóné Lovasi Ágnes | Veszprém | Kossuth Lajos Általános Iskola | Boda Margit | Veszprém | Kossuth Lajos Általános Iskola | Nagyné Dömös Erika | Veszprém | Kossuth Lajos Általános Iskola | Pintér Zsuzsa | Veszprém | Kossuth Lajos Általános Iskola | Port Márta | Veszprém | Kossuth Lajos Általános Iskola | Szedlákné Mészáros Emőke | Veszprém | Padányi Katolikus gyakorlóiskola | Kollát Judit | Veszprém | Padányi Katolikus gyakorlóiskola | Krámli Zsuzsanna | Veszprém | Simonyi Zsigmond Ének-Zenei és Testnevelési Általános Iskola | Szabóné Árik Viktória | Zirc | Reguly Antal Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola | Futóné Berki Katalin | |