Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Szóforgatók | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Bíró Janka | Hegedűs Patrik Németh Zsófi Varga Péter 109 pont | 2. hely | Nyelvelők | Huszár Gál Gimnázium, Általános és Alapfokú Művészetoktatási Iskola | Debrecen Bácsi Bátor | Gál Kincső Jenei Jázmin Répás Zsófia 96 pont | 3. hely | Nyelvőr | Baltazár Dezső Református Általános Iskola | 4220 Hajdúböszörmény Asztalos Richárd Olivér | Gyulai Fruzsina Gyürky Tamás Sztéló Zsanett 96 pont | 4. hely | Ku(s)kacok | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Szőllősi Adrienn | Bene Zoltán Bakó Lőrinc Bagdács Lili 94 pont | 5. hely | Gumicukor | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Fehér Zsigmond | Katonka Kitti Rózsa Sarolta Szabó Dóra 90 pont | 6. hely | Okosokk | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Hegyesi Réka | Vásári Bálint Áros Csenger Dávid Péter 87 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Négyesfogat | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Siró Zsófia | Majoros Simon Árkosy Hanna Holléri Balázs 86 pont | 8. hely | Bölcs baglyok | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Suba Zsófia | Pinczés Izabella Tóth Fruzsina Tóth Dominik Frank 83 pont | 9. hely | Okos Lányok | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Lovas Bernadett | Radócz Dóra Szabó Dalma Tömöri Lídia 83 pont | 10. hely | Madárfiókák | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Kabai Laura | Nagy Anna Nógrádi Petra Osváth Dóra 81 pont | 11. hely | Legendák | SVETITS KAT.ÓV. ÁLT.ISK. GIMN. ÉS DO. | Debrecen Szentesi Teodóra | Leiti Márk Pete András Vidnyánszky Ádám 81 pont | 12. hely | Rímes négyes | Baltazár Dezső Református Általános Iskola | 4220 Hajdúböszörmény Nyíri Sándor | Pinte Tamás Loment Katinka Parrott Gábor 78 pont | 13. hely | Vuk | Bocskai István Ált. Isk. és AMI Sárándi Kossuth Lajos Ált. Iskolája | Sáránd Eszenyi Patrícia | Hamza Kincső Pálóczi Réka Laura Szabó Péter 77 pont | 14. hely | Nyelvtudorok | Baltazár Dezső Református Általános Iskola | 4220 Hajdúböszörmény Sípos Zoltán | Varga Panna Péter Zsófia Nagy Dávid 76 pont | 15. hely | Szivárvány | Bárdos Lajos Általános Iskola | Hajdúszoboszló Oláh Anna | Tóth Panna Szoboszlai Petra Balogh Luca 74 pont | 16. hely | M2aja | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Asztalos Zoltán | Jakab Márk Megyaszai Dániel Mászlai Dominik 73 pont | 17. hely | Derbi | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Nagy Dzseniffer | Kádár Kornél Szabó Gábor Fekete Ádám 69 pont | 18. hely | Betűsztárok | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Bakó Ádám | Kiss Csenge Pelles Péter Török Judit 69 pont | 19. hely | A NÉGY BAGOLY | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Jákób Ramóna | Császi Péter Névtelen Ágnes Keresztes Ágnes 63 pont | 20. hely | Fejtörő | Bocskai István Ált. Isk. és AMI Sárándi Kossuth Lajos Ált. Iskolája | Sáránd Kovács Anna | Milák Vanda Szabó Patrícia Tamás Orsolya 61 pont | 21. hely | ÉSZLÉNYEK | Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola | Hajdúszoboszló Kerékgyártó Anita | Cseh Doren Györfi Tünde Karika Mónika 59 pont | 22. hely | "CHARLIE ANGYALAI" | Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola és Óvoda | Pocsaj Aliman Noémi | Halász Ildikó Jónás Petra Szakállas Noémi 55 pont | 23. hely | Arany baglyos macskák | Bárdos Lajos Általános Iskola | Hajdúszoboszló Szabó Zsuzsanna | Varga Dóra Hornyák Ivett Herka Attila 55 pont | 24. hely | Négylevelű lóhere | Móra Ferenc Általános Iskola és AMI. | Hajdúdorog Asbóth Aliz | Balogh Attila Simon Máté Volosinovszki Vivien 40 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Kossuth regimentje | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Baló Mátyás | Keményfi Eszter Kovács Lili Nagy András 120 pont | 2. hely | döntős Betűfalók | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Bertalan Anna | Fehér Balázs Hasznosi Zoltán Ó.Szabó Ákos 117 pont | 3. hely | Szólovagok | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Müller István | K. Szabó Gabriella Tóth Boglárka Szombati Edvin 107 pont | 4. hely | Álomcsapat | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Kapi László | Geisz Adrienn Zay Zsombor Petruska Anna 107 pont | 5. hely | Magyarguruk | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Lengyel Ádám | Márkus Hanna Rontó Szófia Csernyánszky Balázs 106 pont | 6. hely | "Griffmadarak" | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Békési Eszter | Kiss Gábor Papp Virág Papp Lilla 99 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Hétszínvilág | Bethlen Gábor Általános Iskola | Hajdúböszörmény Dobi Máté | Kocsis Judit Molnár Kinga Molnár Péter László 96 pont | 8. hely | Eszesnégyes | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Harangozó Péter | Matkó Norbert Sándor László Felföldi Levente 95 pont | 9. hely | Hamuban sült pogácsák | SVETITS KAT.ÓV. ÁLT.ISK. GIMN. ÉS DO. | Debrecen Kéry Bálint | Kun Zsuzsanna Németh Péter Salánki Anna 95 pont | 10. hely | Betűtigrisek | Móra Ferenc Általános Iskola és AMI. | Hajdúdorog Gál Hedvig | Gergely Kristóf Gyuró András Hudák Nikolett 94 pont | 11. hely | Olvasófa-Aranyfa | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Dávid Gréta | Kovács Mihály Sápi Csaba Serestyén Fanni 94 pont | 11. hely | Szócsászárok | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Hadházi Orsolya | Mezei Lili Némethi Bence Varga Dávid 94 pont | 13. hely | Bölcs Baglyok | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Kovács Renáta | Kun Nikolett Szarka Eszter Varga Anna 93 pont | 14. hely | Pörgész | Püspökladányi Többcélú Nevelési Oktatási és Pedagógiai Szakszolgálati Intézmény Petritelepi Általá | Püspökladány Kádár Boglárka | Kiss Ádám Kiss Aletta Körbei Dóra 93 pont | 15. hely | Kert-észek | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Csabai Dávid | Szabó Milán Nemes Péter Vaszkó Attila 92 pont | 16. hely | Arany Lóherék | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Polónyi Boglárka | Polónyi Orsolya Dobos Boglárka Rozi Boros Anna 90 pont | 17. hely | Fejderítők | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Fedics Fanni | Nagy Gergely Mikó Laura Nagy Fanni 89 pont | 18. hely | Hangutánzók | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Makai Attila | Tóth Hanna Szatmári Ákos Löki Dzsenifer 89 pont | 19. hely | Fénylő betű | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Cserkuti Krisztina | Kathi Panna Kiss Bernadett Uzonyi Anna 88 pont | 20. hely | Okos négyes | Baltazár Dezső Református Általános Iskola | 4220 Hajdúböszörmény Lévai Daniella | Ecsedi Boglárka Ignáth Zanett Kapusi Bernadett 87 pont | 21. hely | Betűnindzsa | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Baráth Bálint | Baráth Bertalan Kádár Artemon Sánta Ármin 86 pont | 22. hely | Bajnok csapat | Huszár Gál Gimnázium, Általános és Alapfokú Művészetoktatási Iskola | Debrecen Csendom Kevin | Molnár Mózes Rácz Dávid Larion Tóth Liliána 86 pont | 23. hely | Varázsceruza | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Lukács Balázs | Szövérfi Ádám Háló Petra Vass Adrienn 83 pont | 24. hely | Fantasztikus Négyes | Barsi Dénes Általános Iskola | Komádi Pénzes Petra | Gulyás Réka Simon Csenge Balogh Huba Kadosa 82 pont | 25. hely | Hóbaglyok | Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola | Hajdúszoboszló Erdei Kristóf | Hegedűs Ádám Sándor Gergő Tóth Kristóf 79 pont | 26. hely | Kisokosok | Irinyi József Általános Iskola | Hosszúpályi Szurkos Johanna Sára | Novotni Boglárka Kovács Ákos Jelen Szonja Laura 78 pont | 27. hely | taroló elmék | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Fehér Anna Ráhel | Jurek Dorka Palicz Evelin Terdik Boglárka 76 pont | 28. hely | Betűvető | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Bársony Tamara | Fekete Anna Győri Blanka Kiss Enikő 75 pont | 29. hely | Szemüveges 4-es | SVETITS KAT.ÓV. ÁLT.ISK. GIMN. ÉS DO. | Debrecen Agárdi Vivien | Kiss Kamilla Lengyel Ágoston Maráz Adrien 75 pont | 30. hely | Tudor társaság | Baltazár Dezső Református Általános Iskola | 4220 Hajdúböszörmény Fegyveres Fanni | Ollé Rebeka Sára Péter Ágnes Szekeres Anna Kata 74 pont | 31. hely | "Csillag születik" | Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola és Óvoda | Pocsaj Bohos Dóra | Gajdics Izabell Nagy Nóra Tóth Bernadett 73 pont | 32. hely | ÁBC királyai | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Balogh Kristóf | Bugár Dóra Polyák Eszter Végh Attila 72 pont | 33. hely | Ábécé harcosok | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Bodnár Anna | Fodor Laura Pálóczi Petra Szabó Dániel 70 pont | 34. hely | E-mese | Bocskai István Ált. Isk. és AMI Sárándi Kossuth Lajos Ált. Iskolája | Sáránd File Tibor József | Berendi Balázs Sepsi Míra Szandra Simon Viktória 67 pont | 35. hely | Mátyás király | Barsi Dénes Általános Iskola | Komádi Kása Eszter | Németh Boglárka Sin Maja Szabó Zoltán 60 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Szuper4 | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Almási Kitti | Pál Dóra Porcsin Sára Sótér Csenge 111 pont | 2. hely | "Szőkék" csapata | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Szabó Kata | Kovács Szandra Rózsa Anikó Lévai Imre 111 pont | 3. hely | PicuRock | Bocskai István Ált. Iskola és AMI Tépei Általános Iskolája | Tépe Békési Ábel | Boros Cintia Molnár Zsuzsanna Nagy Nikolett 108 pont | 4. hely | Paradicsom | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Csoba Nikolett | Dézsi Zoé Pósán Zsuzsanna Rácz Borbála 103 pont | 5. hely | Könyvmolyok | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Gergely Benedek | Polgári Attila Fülöp Gergely Bagdi Péter 102 pont | 6. hely | Anonymus | Gönczy Pál Általános Iskola | Debrecen Sajtos Nelli | Hogya Mátyás Tamás Boglárka Póka Lili 100 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Aranyosok | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Mezei Anett | Kaszás Zsófi Balogh Tamás Olsavszky Dóra 98 pont | 8. hely | Okos mókusok | SVETITS KAT.ÓV. ÁLT.ISK. GIMN. ÉS DO. | Debrecen Tar Ivett | Szabó Tímea Marusák Anna Vojth Laura 97 pont | 9. hely | Zsenipalánták | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Györgyi Zalán | Kis Károly Kölcsei Viktória Szűcs Kincső 97 pont | 10. hely | Törpillák | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Forgács Csenge | Varga Katalin Balogh Orsolya Lévai Ildikó 97 pont | 11. hely | ÉSZ-VÉSZ | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Czifra János | Györfi Zsolt Karika Balázs Tóth Benedek 96 pont | 12. hely | Kódolók | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Mező Patrik | Sal Boglárka Marosán Marcell Wiwczaroski Lenke 96 pont | 13. hely | Négy negyed | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Juhos Lili | Horváth Petra Nemessályi Réka Lábas Lilla 92 pont | 14. hely | Aranyos Alanyok | Arany János | Létavértes Chromcsik Bettina | Fülöp Soma Pongor József Fehér Dániel 91 pont | 15. hely | Bárdoskák | Bárdos Lajos Általános Iskola | Hajdúszoboszló Till Virág | Kovács Dorka Vágó Dóra Jónás Endre 91 pont | 16. hely | Gönczy 5.a | Gönczy Pál Általános Iskola | Debrecen Bőr Richárd | Balogh Imre Levente Halász Kristóf Somogyi Márton 91 pont | 17. hely | A nyelv őrei | Irinyi József Általános Iskola Thuolt IstvánTagintézmény | Monostorpályi Duhonyi Szabina | Szabó Alexandra Paluska Réka Sóska Gabriella 90 pont | 18. hely | Anonymus | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Repkó Dávid | Kecskés Bence Sándor Anna Benedek Boglárka 90 pont | 19. hely | Eszes gesztenyék | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Egri Noémi | Karika Jázmin Kovács Boglárka Orbán Dóra 90 pont | 20. hely | Margaréták | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Hajdúböszörmény Kathi Klaudia | Konyári Krisztina Lukácsi Anna Szabó Dóra 90 pont | 21. hely | Nyelv-Észek | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Katona Ágnes | Szeszák Jázmin Szentmiklósi Gergő Takács Marcell 89 pont | 22. hely | Oroszlánok | Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Balogh Rita | Batta Laura Kertész István Berki Lóránt 87 pont | 23. hely | Diótörők | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Csóka Lili | Docsa Dóra Pálvölgyi Petra Szakály Bence 86 pont | 24. hely | Nyelvtekerők | Móra Ferenc Ált. Isk. és AMI | Hajdúdorog Benedek Nándor | Daru Enikő Krucsó Annamária Urbán Emese 85 pont | 25. hely | Nyelvészek | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Fekete Adrienn | Gábor Fanni Praczu Lili Szilágyi Iringó 85 pont | 26. hely | Agymenők | Bocskai István Ált. Isk. és AMI Sárándi Kossuth Lajos Ált. Iskolája | Sáránd Dankó Szilvia | Gyönyörü Zsigmond Juhász Balázs Mászlai Alexandra 83 pont | 26. hely | Drágakövek | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Hamecz Flóra | Kaszás Csenge Mazák Janka Mácsik Sára 83 pont | 28. hely | Eszes Négyes | Baltazár Dezső Református Általános Iskola | Hajdúböszörmény Hajdú Mercédesz | Kulcsár Hajnalka Szabó Brigitta Szabó Krisztina 81 pont | 29. hely | Nyelvelő-nyelvelők | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Hunyadi Mátyás Tagiskola | Berettyóújfalu Balázs Zsigmond | Dobi Adrienn Kapczár Krisztina Szémán Anna 81 pont | 30. hely | Rejtély RT. | Püspökladányi Ált. Isk. Petőfi Sándor Ált. Isk. Tagint. | Püspökladány Kiss Ferenc | Nagy Ádám Lukács Polcz Péter Tomka Boáz 80 pont | 31. hely | BIG-lányok | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Szabó Blanka | Andirkó Zsófia Szabó Ágnes Komáromi Viktória 80 pont | 32. hely | Nyelvászok | Bocskai István Általános Iskola, Gimnázium, AMI és EPSZ | Hajdúnánás Balázs Emma | Kecskés Emese Reszegi Panna Szólláth Gréta 78 pont | 32. hely | Star-girls | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Kurucz Gréta | Szász Nikolett Széll Gréta Takács Anna 78 pont | 34. hely | észkombájnok | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Víg Szabina | Debreceni Bettina Dros Bence Balla Vince 78 pont | 35. hely | Tudorkák | Bocskai István Általános Iskola | Hajdúböszörmény Kovács Balázs | Szanyi Dániel Bujdosó Dorina Nagy Dóra 77 pont | 36. hely | LÁNYOK | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Kaszás Hédi | Holácsik Zsóka Sugár Alíz Csendes Lili 76 pont | 37. hely | Aranyhalak | Veres Péter Általános Iskola | Nagyhegyes Dézsi Boglárka | Karika Zsolt Hüse Dorina Németi Nóra 75 pont | 38. hely | Okos baglyok | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Petridis Marcos | Kovács Bence Balogh Ákos Sándor Zoltán 71 pont | 39. hely | CRAZY BOYS | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Pósa Levente | Tóth Dániel Sándor Dávid Székely Márk 71 pont | 40. hely | Szuper csapat | Huszár Gál Gimnázium, Általános és Alapfokú Művészetoktatási Iskola | Debrecen Károly Benedek | Lakatos Jonatán Losonczy Péter Vadnai Péter 70 pont | 41. hely | Tudósok Társasága | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Maróti Mária | Veresegyházi Szimonetta Gyaraki Attila Schmitz Anna 69 pont | 42. hely | SZÁGULDÓ PIZZACICÁK | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Tóth Gabriella | Daku Ágnes Ferenczi Ágnes Csendom Zsófia 64 pont | 43. hely | Okoskák | Baltazár Dezső Református Általános Iskola | Hajdúböszörmény Forgács Anna | Gajdán Fanni Nagy Orsolya Radácsi Dorottya 60 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős KÖLYÖK | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Bak Dávid | Dobi Gergő Szabó Marcell Tóth Dorina 145 pont | 2. hely | döntős Anan-Ászok | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Bácsi Nelli | Cseszlai Annabella Lóczi Lilla Mező Dóra 135 pont | 3. hely | Nyelvtörő | Irinyi József Általános Iskola | Hosszúpályi Havrilla Szabina | Karalyos Anita Vajas Boglárka Demjén Dávid 129 pont | 4. hely | Tigrisek | Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Magyar Anna | Papp Angelika Szőllősi Petra Tóth Sebestyén 129 pont | 5. hely | Gyöngyvirágok | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Fekete Boglárka | Szekanecz Vera Szilágyi Anna Tajti Réka 128 pont | 6. hely | A négyfejű sárkány | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Király Bence | Kiss Péter Nagy Máté Virágh Péter 125 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Fürgész:) | Bocskai István Általános Iskola | Hajdúböszörmény Csatári Fanni | Kovács Ágota Fegyveres Vanda Szabó Rebeka 124 pont | 7. hely | Gönczy 6.a | Gönczy Pál Általános Iskola | Debrecen Abuczki Mátyás | Göblyös Krisztina Hamar Boglárka Oláh Dániel 124 pont | 9. hely | The team | Püspökladányi Ált. Isk. Petőfi Sándor Ált. Isk. Tagint. | Püspökladány Ferenczi Ákos | Horváth Gyöngyi Jámbor Tamás Szabó Bence 122 pont | 10. hely | Szófejtők | Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI | Debrecen Benedek Beradett | Czigle Dóra Ködöböcz Dóra Tóth Emese 120 pont | 11. hely | Szóvarázslók | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Kelemen Gitta | Balogh Fruzsina Bodnár Mira Kiss Gréta 119 pont | 12. hely | Nyelvtörők | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Pintye Lili | Sztáray Emese Piricz Tekla Boros Bálint 119 pont | 13. hely | MILKA | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Erős Renáta | Kállai Dániel Kiss Zsófia Küzmös Csenge 119 pont | 14. hely | Helytelenírók | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Bistey Beáta | Kósa Réka Nádasdi Márta Székely Mihály 119 pont | 15. hely | Anyanyelvi Lépegetők | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Vály Anna Zsófia | Csáki Tamara Szőke Fruzsina Illyés Anikó 118 pont | 16. hely | Giga Agyak | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Dobránszky Hanna | Kenyeres Panna Puskás Hanna Osváth Barbara 117 pont | 17. hely | győztesek | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Elek Patrícia | Győri Blanka Horváth Rebeka Molnár Anna 115 pont | 18. hely | Bolyongó betűkeresők | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Ökrös Nóra | Ó. Szabó Laura Molnár Enikő Szabó Rita 114 pont | 19. hely | GÖNCZY SZEKÉR | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Tátrai Dorka | Bódi Ádám Nagy Éva Máté Csaba 114 pont | 20. hely | A négy bölcs | Irinyi József Általános Iskola Thuolt IstvánTagintézmény | Monostorpályi Pál Brigitta | Dörgő Daniella Kontor Cecília Harsányi Balázs 112 pont | 21. hely | Ronaldinho | Bocskai István Ált. Isk. és AMI Sárándi Kossuth Lajos Ált. Iskolája | Sáránd Kúti Kitti | Bencsik Dániel Zöld Ernő Tutor Tünde 111 pont | 22. hely | Észlények | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Kanyári Bence | Papp Gábor Siteri Vilmos Varga József Bertalan 111 pont | 23. hely | Aranyos magyarosok | SVETITS KAT.ÓV. ÁLT.ISK. GIMN. ÉS DO. | Debrecen Barna Márton | Konyári Nándor Haramura Anna - 109 pont | 23. hely | Kisokosok | Bocskai István Ált. Iskola és AMI Tépei Általános Iskolája | Tépe Balogh Zsófia | Sanyó Zoltán Takács Viktória Venyige Emese Lilla 109 pont | 25. hely | KOLD | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Pálfi Dorka | Varga Kata Sóvágó Olívia Poczetnyik Luca 108 pont | 26. hely | Csivitelők | Veres Péter Általános Iskola | Nagyhegyes Halász Sarolta | Juhász Boglárka Csőke Mariann Tóth Réka 107 pont | 27. hely | Észosztók | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Tóth Dóra | Tardi Zsuzsanna Al-Taani Szeemi Kiss Bettina 107 pont | 27. hely | Kiváló csapat | Huszár Gál Gimnázium, Általános és Alapfokú Művészetoktatási Iskola | Debrecen Csendom Nikolett | Kuti Babett Nagy Dorottya Répás Alexandra 107 pont | 29. hely | Oktató Okosok | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Boros Gergő | Nagy László Gali Márk Szabó Bence 106 pont | 30. hely | Könyvmolyok | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Balogh Bíborka | Herdon Sára Hutóczki Sarolta Varga Nóra 105 pont | 31. hely | Névtelenek | Árpád Vezér Általános Iskola | Debrecen Kanyári Dániel | Kanyári Kristóf Mészáros Gábor Moór Rokkó 104 pont | 32. hely | Zeuszkák | Pávai Vajna Ferenc Általános Iskola | Hajdúszoboszló Antal Laura | Kurucz Henrietta Tóth Kata Dalma Uhrin Lili 101 pont | 33. hely | Aranyos Nyelvészek | Arany János | Létavértes Hadházi Zsófia | Molnár Laura Eszter Szilágyi Réka Mihucz Krisóf 101 pont | 34. hely | Irodalmi lépegetők | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Borsi Máté | Czifra Dóra Samók Dávid 99 pont | 35. hely | Hungaricumok | SVETITS KAT.ÓV. ÁLT.ISK. GIMN. ÉS DO. | Debrecen Kocsis Benjamin | Pete Miklós Puskás Nóra Papp Mátyás 98 pont | 36. hely | FŐNEVEK | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Szoboszlai Kristóf | Fuchs Balázs Szoboszlai Laura Horváth Angelika 94 pont | 37. hely | Nézz fel! | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Dobos Dorottya | Krasznai Dalma Nagy Levente Varga Fanni 92 pont | 38. hely | Betűtrend | Bárdos Lajos Általános Iskola | Hajdúszoboszló Oros Orsolya | Zagyva Csenge Domonkos Kitti Mihály Tamara 92 pont | 39. hely | Ászok ászai | Bocskai István Általános Iskola | Hajdúböszörmény Tóth Gergő | Takács Zoltán Papp Péter Hasznosi László 92 pont | 40. hely | 4 Nyelvőr | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Dürgő Virág | Halász Anna Papp Zsolt Szombati Dorottya 89 pont | 41. hely | Nyelv-Ászok | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Áros Regő | Kabai Kata Madacska István Békési Nelli 86 pont | 42. hely | Gönczy 6.b | Gönczy Pál Általános Iskola | Debrecen Balogh Szabolcs | Cseke Dávid Kocsner Dalma Horváth Debóra 85 pont | 43. hely | SZOBOSZLÓI CSILLAGOK | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Pál Dóra | Kádár Kristóf Lós Viktória Kecskeméti Péter 85 pont | 44. hely | Ügyesek | Petőfi Sándor Kistérségi Általános Iskola, Kollégium és Nevelési Tanácsadó | Hortobágy Németi Rebeka | Szilágyi Fruzsina Veres Bence Vincze Viktória 83 pont | 45. hely | okosok | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Kunák Viktória | Orbán Melinda Pető Réka Pintér Viktória 81 pont | 46. hely | 5-letgazdák | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Sándor Máté | Tasi Viktor Marczin Ákos Nagy Dóra 80 pont | 47. hely | Arany-ászok | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Bartal Zsuzsa | Dóró Anna Hegedűs Csaba Komódi Dominik 77 pont | 48. hely | CSAK FIÚK | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Dányi-Veselényi Tamás | Papp Levente Névtelen Lajos Kálmán Adrián 77 pont | 49. hely | Ezermesterek | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Farkas Zsófia | Kálmán Csenge Szenes Ibolya Szilágyi Dorottya 71 pont | 50. hely | JÓFEJEK | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Tóth György | Kállai Viktória Budai Bianka Balogh Balázs 67 pont | 51. hely | ERŐS NÉGYES | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Vincze Rebeka | Rácz Kálmán Gergő Kovács Fanni Peterman Tamás 64 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Javai | Püspökladányi Ált. Isk. Petőfi Sándor Ált. Isk. Tagint. | Püspökladány Berecz Janka | Hári Anna Somogyi Viktória Tomka Joel 127 pont | 2. hely | Könyvmolyok | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Gonda Gréta | Molnár Zsuzsannna Reschofsky Panni Cogoi Richárd 118 pont | 3. hely | OkosSSSS | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Nagy Petronella | Csengeri Lilla Kerecsenyi Márta Sápi Virág 115 pont | 4. hely | Gönczy 7.a | Gönczy Pál Általános Iskola | Debrecen Béres Renáta | Rémiás Dávid Szatmári Mariann Takács Eszter 111 pont | 5. hely | Nyelvbajnokok | Arany János | Létavértes Kelemen Boglárka | Borbély Izabella Gáspár Attila Tarnai Péter 108 pont | 6. hely | Versenyszellemek | Móra Ferenc Ált. Isk. és AMI | Hajdúdorog Pózmán Petra | Tóth Aliz Zoványi Ágnes Zsadányi Szelina 102 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Fantasztikus négyes | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Balogh Ádám Zoltán | Égerházi Zsombor Árpád Ludman Zsolt Markos Zoltán Bence 102 pont | 8. hely | Gönczy 7.b | Gönczy Pál Általános Iskola | Debrecen Káplár István | Majercsák Gréta Soltész Anna Orsolya Szabó Cintia 95 pont | 9. hely | OKOSKODÓK | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Mészáros Bence | Budai Roland Szakál Szabolcs Varga János 95 pont | 10. hely | Agymenők | Bárdos Lajos Általános Iskola | Hajdúszoboszló Csendes Dávid | Kálmán Alexa Molnár Vivien Tiszai-Nagy Réka 94 pont | 11. hely | Okos osztag | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Csirkés Loretta | Jurkinya Petra Nagy Fruzsina Szilágyi Kata 89 pont | 12. hely | Efpz Kft. | Püspökladányi Ált. Isk. Petőfi Sándor Ált. Isk. Tagint. | Püspökladány Csáti Erika | Daróczi Petra Pánti Zoltán Vass Fruzsina 88 pont | 13. hely | Betűrend | Vénkerti Általános Iskola, Óvoda és AMI | Debrecen Juhász Zsuzsa | Máté Ivett Nagy Gréta Neisz Katalin 86 pont | 14. hely | Bölcs baglyok | Irinyi József Általános Iskola Thuolt IstvánTagintézmény | Monostorpályi Fekécs Kitti | Tóth Henrietta Som Alexandra Gönczöl Veronika 84 pont | 15. hely | bajnokok | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Hőgye Gábor | Ihász Tamás Kovács Gábor Kulin Ákos 82 pont | 16. hely | Nyelvészkedők | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Békési Tibor | Dürgő Gergely Polonkai Pál Kiss Nelli 78 pont | 17. hely | NYELV-ÉSZ | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Zöld Melinda | Herpai Anna Nagy Tamás Szodrai Fruzsina 76 pont | 18. hely | Nagyokosok | Bocskai István Ált. Iskola és AMI Tépei Általános Iskolája | Tépe Gál Anett | Kelemen Anett Szőke Blanka Tóth Renáta 75 pont | 19. hely | N-agyok | Bocskai István Általános Iskola | Hajdúböszörmény Balogh Zsófia | Mike Anna Bíró Fanni Kovács Klaudia 75 pont | 20. hely | Mesterek | Veres Péter Általános Iskola | Nagyhegyes Vágner Dániel | Veress Zoltán Péter Katona Szabolcs Molnár Laura 70 pont | 21. hely | Nyelv-észek | II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Hunyadi Mátyás Tagiskola | Berettyóújfalu Balog Boglárka | Hajdu Noémi Szabó Dorina 67 pont | 22. hely | EszesSSSS | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Speigl Evelin | Kabai Cintia Varga Tímea Varró Panna 67 pont | 23. hely | Szókimondó | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Farkas Dávid | Hüse Márkó Kiss Dániel Nagy Patrik 66 pont | 24. hely | Kis-okosok | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Fülöp Patrik | Kovács Emese Maróti Anna Sarkadi Balázs 64 pont | 25. hely | Csillagok | Bocskai István Általános Iskola | Hajdúböszörmény Fehér Anita | Bereczki Fanni Lévai Flóra Ősz-Varga Ágnes 61 pont | 26. hely | FOCISOK | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Oláh Péter | Muhi Balázs Kovács András Gyökeres Emese 59 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Gondolkodunk, tehát vagyunk | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Szabó Judit | Gyürky Anna Szegedi Eszter Dombi Máté 140 pont | 2. hely | BÁNYALÁMPA | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Hajdúszoboszló Erdei Zsanett | Nagy Enikő Nemes József Pál Patrik 115 pont | 3. hely | Kami és a fiúk | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Molnár Kamilla | Barak László Eszenyi Tamás Varga Imre 113 pont | 4. hely | Szóálmodók | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Láda Andrea | Tóth Regina Konyári Ildikó Tóth Réka 98 pont | 5. hely | Anonymus | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Mező Imre | Gyulai Gergő Gorzsás Levente Hadházi Imre 88 pont | 6. hely | EZÜSTNYILAK | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Hajdúszoboszló Dörgő Máté | Gál Stefánia Kovács Kitti Lukács Kincső 83 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | NARVÁLOK | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Hajdúszoboszló Székely Réka | Szőke Réka Tóth Ágnes Váradi Fanni 78 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Zseni Kft. | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Babotán Márk | Bácsi Attila Farkas László Kővári Péter Viktor 122 pont | 2. hely | Leopárdok | Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Katona Ágnes | Krizsán Virág Lizenbold Anna Petruska Fatima 117 pont | 3. hely | kincs | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Debrecen Debreceni Diana | Pusztai Renáta Szenka József Szűcs Bernadett 112 pont | 4. hely | Naplopók | Bocskai István Ált. Iskola és AMI Tépei Általános Iskolája | Tépe Nagy Beatrix | Rácz Nikolett Sára Szőllősi Judit Vadász István 110 pont | 5. hely | Hht | Petőfi Sándor Kistérségi Általános Iskola, Kollégium és Nevelési Tanácsadó | Hortobágy Boda Stefánia | Bujdosó Kata Cseri Boglárka Németi emese 108 pont | 6. hely | Új idők új dalnokai | Irinyi József Általános Iskola Thuolt IstvánTagintézmény | Monostorpályi Szabó Henrietta | Lénárt Fanni Huszti Fédra Antal Zsanett 105 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Nyelvi faktor | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Derecske Békési Georgina | Varga Andrea Katona Dániel Solymosi Olivér 103 pont | 8. hely | Attila és a nimfák | Bocskai István Ált. Isk. és AMI Sárándi Kossuth Lajos Ált. Iskolája | Sáránd Ág Attila | Bencsics Adrienn Nikolett Hack Petra Sepsi Vanda 98 pont | 8. hely | Huszárvágás | Huszár Gál Gimnázium, Általános és Alapfokú Művészetoktatási Iskola | Debrecen Jenei Renáta | Kajtár Gergő Tóth Gréta Vilmányi Simon 98 pont | 10. hely | Hangya-boly | Bocskai István Ált. Isk. és AMI Sárándi Kossuth Lajos Ált. Iskolája | Sáránd Hudák Róbert | Kovács László Szántó Gábor Szántó József 93 pont | 11. hely | szószátyárok | Balmazújvárosi Általános Iskola | Balmazújváros Gál Kitti | Tóth Evelin Bella Veres Zsófia Bereczki Nóra 93 pont | 12. hely | Nyelvújítók | Bocskai István Általános Iskola, Gimnázium, AMI és EPSZ | Hajdúnánás Csorvási Vanda | Horváth Anna Sáfrány Mátyás Varga Kincső 93 pont | 13. hely | Pingvinek | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Istók Fruzsina | Nagy Márk Nagy Péter Pinczés Csaba 92 pont | 14. hely | FORTUNA | Gönczy Pál Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Szabó Rebeka | Deilinger Dóra Szabó Kitti Szarvas Enikő 90 pont | 15. hely | Pumák | Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Békési Napsugár | Blascsák Botond Szabó Zoltán Tarcsi Dániel 87 pont | 16. hely | Kistehenek | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Debrecen Komlósi Dorottya | Komlósi Mátyás Szép Réka Buris Eszter 83 pont | 17. hely | Bonjour!!! | Bocskai István Általános Iskola | Hajdúböszörmény Farkas Zsombor | Konyári Máté Sebestyén Zsombor Takács Fanni 82 pont | 18. hely | Aranyos Négyes | Arany János | Létavértes Serbán Zsanett | Zolnai Fruzsina Mikó Orsolya Turucz Dávid 82 pont | 19. hely | Nyelvész | Irinyi József Általános Iskola | Hosszúpályi Gábor Dóra | Palotai Boglárka Fekete Zsanett Fekete Richárd 80 pont | 20. hely | Okoskodók | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Hajdúszoboszló Baranyai Richárd | Kiss Liliána Sebők Vivien Takács Gréta 76 pont | 21. hely | Hvcs | Petőfi Sándor Kistérségi Általános Iskola, Kollégium és Nevelési Tanácsadó | Hortobágy Götz Dominik | Major Dániel Vas Tamás Zsupos Zsolt 76 pont | 22. hely | X-Poroltó | Bocskai István Általános Iskola | Hajdúböszörmény Fazekas Tamás | Lévai Tamás Major Roland Sugár Dávid 69 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős FazekaSokk | Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen Almási Nóra | Cs. Kiss Veronika Honvári Máté Szilágyi Máté 118 pont | 2. hely | Kossuthosok | DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Debrecen Farkas Tekla | Kovács Dorottya Tácsik Anna Varga Noémi Nóra 109 pont | 3. hely | Szómágusok | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Kiss Fanni | Tóth Boglárka Oláh Dóra Forgács Fanni 101 pont | 4. hely | Ördögi négyes | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Szabó Anita | Nagy Éva Rózsa Dorottya Fazekas Kinga 95 pont | 5. hely | CSEVAPCSICSA | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Hajdúszoboszló Gulyás Csillag | Molnár Vivien Szatmári Judit Tóth Csenge 93 pont | 6. hely | Meteorbecsapódás | Fazekas Mihály Gimnázium | Debrecen Bernáth Fatime | Petneházy Emese Stercel Otilia Varga Máté 89 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Őszi rózsák | Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény Gyulai Klára | Nagy Dóra Kiss Bettina Dóka Csaba 58 pont | |
Város | Iskola | Tanár
4220 Hajdúböszörmény | Baltazár Dezső Református Általános Iskola | Csukásné Bernáth Krisztina | Debrecen | Árpád Vezér Általános Iskola | Bicskei Angella | Debrecen | Árpád Vezér Általános Iskola | Csigéné Pintye Erika | Debrecen | Árpád Vezér Általános Iskola | Zemlényi Ágnes | Debrecen | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Hevessyné Husi Angéla | Debrecen | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | L. Varga Éva | Debrecen | DE Arany János Gyakorló Általános Iskola | Sándorné Nagy Zsuzsanna | Debrecen | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Burai Éva | Debrecen | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Máténé Porcsalmy Magdolna | Debrecen | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Nagy Mariann | Debrecen | DE Kossuth Lajos Gyakorló Általános Iskola | Sápiné Bényei Rita | Debrecen | DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma | Dr Kovács Szilvia | Debrecen | Fazekas Mihály Gimnázium | Kunkli Attila | Debrecen | Gönczy Pál Általános Iskola | Ispán Katalin | Debrecen | Gönczy Pál Általános Iskola | Makai Judit | Debrecen | Huszár Gál Gimnázium, Általános és Alapfokú Művészetoktatási Iskola | Simon Tamásné Judit | Debrecen | Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola | Erdei Zoltánné | Debrecen | Szoboszlói Úti Általános Iskola | Czeglédi Ildikó | Derecske | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Balázs Éva | Derecske | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Dombi Imréné | Derecske | Bocskai István Általános Iskola és AMI | Szalontainé Tóth Gabriella | Hajdúböszörmény | Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola | Csóka Imréné | Hajdúböszörmény | Bocskai István Gimnázium | Gyulai Edit | Hajdúböszörmény | Bocskai István Gimnázium | Maginé Piller Rita | Hajdúdorog | Móra Ferenc Ált. Isk. és AMI | Kerékgyártóné Balázs Éva | Hajdúszoboszló | Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola | Zsoldos Piroska | Hajdúszoboszló | Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola | Kiss Andrásné | Hortobágy | Petőfi Sándor Kistérségi Általános Iskola, Kollégium és Nevelési Tanácsadó | Molnárné Nagy Ágnes | Hosszúpályi | Irinyi József Általános Iskola | Garbaczné Simon Erzsébet | Létavértes | Arany János | Molnárné Pelei Andrea | Monostorpályi | Irinyi József Általános Iskola Thuolt IstvánTagintézmény | Kovácsné Adorján Ildikó | Püspökladány | Püspökladányi Ált. Isk. Petőfi Sándor Ált. Isk. Tagint. | Kisné Fekete Margit | Tépe | Bocskai István Ált. Iskola és AMI Tépei Általános Iskolája | Solymosi Anita | |