Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Dömdödöm | Verpelét Általános Művelődési Központ | Verpelét Bánfi Boglárka | Kékesi Eszter Révay Gréta Török Viktória 85 pont | 2. hely | Ákom-bákom | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Bodnár Barnabás | Bartók Dávid Kovács Kornél Csathó Viola 76 pont | 3. hely | Rumini | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Kiss Olivér | Kordics Luca Fehér Panna Jakab Szonja 74 pont | 4. hely | Szóforgatók | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Kiss Csilla | Kövecsi Gerda Moravszki Jolán Szabó Bence 73 pont | 5. hely | Mérai Macik | Tarnamérai Általános Iskola | Tarnaméra Balogh Boglárka | Molnár Eszter Kismárton Zoltán Szabados Gergő 72 pont | 6. hely | Könyvmolyok | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Hochoner Virág | Kiss Kolos Nagy Eszter Sípos Csenge 71 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Betűgiliszták | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Kelemen Ádám | Salétli Csongor Tóth Levente Zakar Zalán 70 pont | 8. hely | Vadmacskák | Balassi B. Ált. Isk. és ESZ. Tinódi Tagiskola | Eger Barta Adelinda | Fejes Petra Szabados Kitti Vass Réka 69 pont | 9. hely | Tigrisek | Zagyvaszántói Római Katolikus Általános Iskola | Zagyvaszántó Czank Ádám | Daróczi Mátyás Győrfi Gergő Szakolcai Bálint 68 pont | 10. hely | A Vad Banda | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Sípos Máté | Mészáros Móric Rab Kristóf Pécsi Dorina 66 pont | 11. hely | Tollforgatók | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Győri Kende | Lengyel Anna Szabó Péter Zakar Zente 65 pont | 12. hely | Tudorka | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Kál Burai Margit | Káli Lilien Nagy Tímea Petyus Krisztián 64 pont | 13. hely | Tudós négyes | Balassi B. Ált. Isk. és ESZ. Tinódi Tagiskola | Eger Bárdos Anna | Fülöp Patrik Krinszki Gréta Szutor Luca 56 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Szószórók | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Balázs Máté | Dobos Kornél Király Lili Perge Attila 102 pont | 2. hely | Igazmondók | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Albert Flóra | Cseh Kristóf Hliva Márk Saját Sára 94 pont | 3. hely | Nagy mancsok | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Salgótarján Lőrik Kitti | Pádár Nikolett Girtl Eliza Makai Réka 94 pont | 4. hely | Zsenipalánták | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Salgótarján Holczer Bettina | Dobos Zétény Lukács Spalek Anna Sótér Fruzsina 93 pont | 5. hely | Szivárvány | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Tepliczky Csenge | Komló Petra Gyöngyösi Lili Stoll Hanna 90 pont | 6. hely | Olvasó Mókusok | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Kovács Dániel | Maruzs Petra Saufert Sára Szántai Kevin 90 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Vasfogak | Balassi B. Ált. Isk. és ESZ. Tinódi Tagiskola | Eger Hegyi Petra | Nagy Nikolett Patvaros Bence Vass Roland 86 pont | 8. hely | Bóbiták | Tarnamérai Általános Iskola | Tarnaméra Nagy Noémi | Simon János Pintér Lili Pintér Vencel 82 pont | 9. hely | Sólymok | Felsőtárkányi ÁMK Általános Iskola | Felsőtárkány Chikán János | Krinszki Mátyás Szabó András Szilágyi Zsolt 81 pont | 10. hely | Kisnyelvészek | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Kál Kerékgyártó Balázs | Mészáros Ádám Morvai Anna Varga Bernadett 78 pont | 11. hely | Szótálalók | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Bóta Fanni | Dér-Herendovics Zsolt Jászberényi Klaudia Kovács Olivér 77 pont | 12. hely | 4 Muskétás | Zagyvaszántói Római Katolikus Általános Iskola | Zagyvaszántó Komjáti Dominika | Kovács Bernadett Kovács Bianka Tóth Lilla 75 pont | 13. hely | Törpördögök | Balassi B. Ált. Isk. és ESZ. Tinódi Tagiskola | Eger Gyönki Katalin | László Diána Nagy Réka Sipos Erik 70 pont | 14. hely | Kis nyelvészek | Szentgyörgyi István Általános Iskola | Diósjenő Bartus Martin Álmos | Dibuz Mihály Pára Balázs István Tóth Jázmin 68 pont | 15. hely | Fürkész-nyelvész | Verpelét Általános Művelődési Központ | Verpelét Juhász Boglárka | Ridzig Csenge Tóth Csongor Török Janka 68 pont | 16. hely | Szófejtők | Felsőtárkányi ÁMK Általános Iskola | Felsőtárkány Bata Pálma | Darvas Lili Somogyi Fanni Várhelyi Sára 67 pont | 17. hely | Bölcs Baglyok | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Bartha Csenge | Becsei Boglárka Pribéli Áron Tolnai Alexander 66 pont | 18. hely | Szóbúvárok | Felsőtárkányi ÁMK Általános Iskola | Felsőtárkány Antal Kristóf | Erős Csenge Godó János Simon Martin 64 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Agymenők | Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Szakközépiskola | Eger Hackermüller Helga | Kovács Anna Potsay Zille Prókai Blanka 118 pont | 2. hely | Donald kacsa | Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Szakközépiskola | Eger Balázs Diána | Jacsó Barnabás Kovács Eszter Éva Berecz Máté 106 pont | 3. hely | Egri csillagok | Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Szakközépiskola | Eger Árvai Balázs | Major Bence Hajagos Erik Wernigg András 106 pont | 4. hely | Halálos igék | Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium | Eger Gróman Zsófia | Katona Zsófi Sára Kindornai Blanka Szivós Levente Álmos 98 pont | 5. hely | Könyvmolyok | Balassi B. Ált. Isk. és ESZ. Tinódi Tagiskola | Eger Asztalos Ábel | Dávid Noémi Garancz András Tóth Kristóf 98 pont | 6. hely | Anyanyelv bajnokai | Tarnamérai Általános Iskola | Tarnaméra Czakó Máté | Gócza Boglárka Juhász Bence Páli Petra 96 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Huncut Nyelvészek | Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium | Eger Kis Viktória | Lázár Csenge Nagy Zsófia Várnai Jenő 94 pont | 8. hely | Ravaszdik | Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Szakközépiskola | Eger Nagy-Bányai Kincső | Pogonyi Laura Ponyi Anna Varga Veronika 94 pont | 9. hely | Tarnamérai négyek | Tarnamérai Általános Iskola | Tarnaméra Bolyhos Dóra | Juhász Fanni Juhász Barnabás Tóth Krisztina 92 pont | 10. hely | Párduc lányok | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Fábián Lilla | Gál Julianna Ladányi Liza Veréb Csenge 89 pont | 11. hely | Sasszemek | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Salgótarján László Levente | Laczkó Milán Fenyvesi Zsolt Jakubovics Gergely 88 pont | 12. hely | Okos manók | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Kovács Zalán | Mező Margaréta Nagy Petra Révész András 86 pont | 13. hely | Hort5 | Batthyány József Általános Iskola | Hort Ambruzs Zoé Virág | Horváth Zalán Losonczi Virág Anna Magyar Bence 82 pont | 14. hely | Dadorolu | Szentgyörgyi István Általános Iskola | Diósjenő Alaksa Dávid | Czerman Dominika Czerman Roland Turda Luca 81 pont | 15. hely | Nyelvtorpedó | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Salgótarján Kovács Boglárka | Fekete Brigitta Siba Viktória Göröcs Lilla 78 pont | 16. hely | Kemény legények | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Molnár Bálint | Molnár Kristóf Németh Gergely Ujházi Ferenc 76 pont | 17. hely | Jaguár lányok | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Bódi Rózsa | Kaló Kira Kerek Klaudia Viroszt Eszter 72 pont | 18. hely | Gyöngyösi csillagok | Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Gulyás Adrián | Ivády Kristóf Ulicska Pálma Varga Nikolett 72 pont | 18. hely | Tárkányi Szó-Tagok | Felsőtárkányi ÁMK Általános Iskola | Felsőtárkány Bajzát Marcell | Erdélyi Bianka Farkas Virág Rozsnaki Fanni 72 pont | 20. hely | Noszvaj lányai | Figedy János Általános Iskola | Noszvaj Nagy Anna | Karsai Emily Csábi Nóra Fodor Csenge 72 pont | 21. hely | Limonádé | Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Dancsok Noémi | Domoszlai Ákos Kaposvári Fanni Maka Dóra 66 pont | 22. hely | Mesés mondatok | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Gotyár Olivér | Maraszin Marcell Sík Bence Szklenár Norbert 61 pont | 23. hely | Fehérlófia | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Karczag Csongor | Kuli Dorina Magyari Kristóf Sűrű Dorottya 61 pont | 24. hely | Őszikék | Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Csernyik Laura | Kazella Eszter Király Luca Rosta Anna 59 pont | 25. hely | Szórakozott szófajok | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Borbás Dominik | Borbás Lili Kripkó Ákos Veréb Márk 53 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Nyelvtudósok | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Salgótarján Juhász Benedek | Gasparin Zsombor Szabó Natália Sidi Lizett 131 pont | 2. hely | Béta csapat | Eszterházy Károly Főiskola Gyakorlóiskolája | Eger Domboróczki Dániel | Fedics Gergő Hoffmann Balázs Kovács Keve 127 pont | 3. hely | Fruskák | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Fodor Vivien | Hornyák Henriett Schmidt Keresztes Brigitta Szegedi Julianna 122 pont | 4. hely | Ügyikék | Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Harmos Szilvia | Mák Bernadett Szabó Csongor Veres Tamás 116 pont | 5. hely | Gyümibombák | Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Csintalan Rita | Fehér Eszter Kenyeres Babett Tóth Csenge 115 pont | 6. hely | Egri csillagok | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Eged Bence | Orosz Ábel Orosz Dávid Román Ádám 114 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Nyelvtörők | Zagyvaszántói Római Katolikus Általános Iskola | Zagyvaszántó Kurcsik Viviána | Németh Laura Sági Krisztofer Samu Réka 109 pont | 8. hely | Passz | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Derda Jázmin | Magyar Veronika Mercsényi Dániel Pallagi Dóra 105 pont | 9. hely | Jateorka | Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Csörgő Kata | Csörgő Terka Jaros Jázmin Solymosi Orsolya 103 pont | 10. hely | Bal-ladák | Balassi Bálint Gimnázium | Balassagyarmat Petrovics Laura | Sági Fanni Simon Eszter Tóth Laura 102 pont | 11. hely | Gumimacik | Tarnamérai Általános Iskola | Tarnaméra Nagy Jázmin | Lőrincz Nikolett Riczkó Adrienn Zombori Dzsenifer 99 pont | 12. hely | Tollforgatók | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Salgótarján Zsivera Lilla | Vanya Lilla Kékesi Tifani Molnár Maja 99 pont | 13. hely | Béta | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Bettembuck Bence | Kovács Olivér Mélypataki Levente Szöllősy Richárd 97 pont | 14. hely | Villámtesók | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Bársony Rozina | Bóta Linett Marsa Márk Tietze Attila 97 pont | 15. hely | Bolyai nyelvészei | Figedy János Általános Iskola | Noszvaj Máté Rita | Bóta Dorottya Szabados Marietta Nagy Boglárka 92 pont | 16. hely | Két szoknya - egy nadrág | Balassi Bálint Gimnázium | Balassagyarmat Hatala Dóra | Steinke Cecília Suba Rózsa 91 pont | 17. hely | Micimackók | Tarnamérai Általános Iskola | Tarnaméra Bártfai Bence | Ertsey Dóra Juhász Dóra Juhász Klaudia 86 pont | 18. hely | Gamma | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Juhász Péter | Kelemen Balázs Kuborczik István Tóth Anna 83 pont | 19. hely | Csupacsajok | Eszterházy Károly Főiskola Gyakorlóiskolája | Eger Ipacs Rebeka | Molnár Anna Vas Nikol Véber Petra 83 pont | 20. hely | Alfa | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Balogh Bálint | Szarvas Balázs Vadász Levente Vajon Andor 83 pont | 21. hely | Hort6a | Batthyány József Általános Iskola | Hort Horváth Gábor Henrik | Jász Krisztián Sándor Matin Orsolya Ágnes Nagy Norman 82 pont | 22. hely | Hort6b | Batthyány József Általános Iskola | Hort Pap Gergő | Rékasi Attila Szigeti Zsolt Terék Klaudia 81 pont | 23. hely | Bedululu | Verpelét Általános Művelődési Központ | Verpelét Ballók Adina Luca | Dusek Krisztina Farkas Luca Gergye Bence 79 pont | 24. hely | Delta | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Balog Ivett | Sallai Csenge Szabó Lili Varga Laura 66 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Irodalmi manók | Tarnamérai Általános Iskola | Tarnaméra Antal Soma | Bodnár Bálint Pálmai Rozina Varga Borbála 120 pont | 2. hely | Csillámpónik | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Barta Kira | Darai Lili Horváth Alma Nagy Veronika 105 pont | 3. hely | A kis "nyelvesek" | Eszterházy Károly Főiskola Gyakorlóiskolája | Eger Angyal Virág | Kármán Hanga Török Eszter Udvari Panna 100 pont | 4. hely | Verpeléti leánykák | Verpelét Általános Művelődési Központ | Verpelét Gillányi Dorottya | Jurányi Anna Ridzig Gabriella Vigh Eszter 94 pont | 5. hely | Cseresznyefa virágai | Eszterházy Károly Főiskola Gyakorlóiskolája | Eger Járdán Vera | Kovács Kincső Riczkó Gabriella Verebélyi Tünde 92 pont | 6. hely | Kész ész | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskolája | Ostoros Erdei Réka | Farkas Adrián Kovács Patrik Tóth Martina 91 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Szuper négyes | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Garabás Dalma | Ladányi Luca Nagypál Virág Tóth Réka 86 pont | 8. hely | Gumimacik | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Hoór Csilla | Mercsényi Zsófia Orbán Dániel Tuza Kinga 85 pont | 9. hely | Joker | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Márky Lili | Németh Anna Szabó Zoltán Tomozi Bálint 79 pont | 10. hely | Martin és a lányok | Verpelét Általános Művelődési Központ | Verpelét Farkas Virág | Gasparovics Adrienn Miklós Martin Szabó Lili 77 pont | 11. hely | A fantasztikus négyes | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Reusz Dóra | Sebők Petra Szabó Nikolett Tóth Annamária 77 pont | 12. hely | A három testőr + ÁFA | Balassi B. Ált. Isk. és ESZ. Tinódi Tagiskola | Eger Dobos Áron | Jónás Attila Karsai Balázs Katona Szilárd 74 pont | 13. hely | Ellenállhatatlanok | Balassi B. Ált. Isk. és ESZ. Tinódi Tagiskola | Eger Dósa Anna | Hangrád Vivien Kakuk Fanni Pálinkás Tamás 73 pont | 14. hely | Hort7 | Batthyány József Általános Iskola | Hort Fekete Bálint | Liptai Melinda Mester Martin Tóvaj Martin 54 pont | 15. hely | Tutti-frutti | Balassi B. Ált. Isk. és ESZ. Tinódi Tagiskola | Eger Bán Cintia | Erdődi Mónika Iván Konstantina Prokaj Katalin 49 pont | 16. hely | Ígéretes igekötők | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Bukovenszky-Bata Zoé | Gyuris Luca Varga Áron Visnyei Lili 49 pont | 17. hely | Cseresznye lányok | Balassi B. Ált. Isk. és ESZ. Tinódi Tagiskola | Eger Erdélyi Noémi | Horváth Dzsenifer Kakuk Elizabet Kolman Dóra 41 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Tűzvirágok | Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Benei Fanni Bianka | Nagy Goldina Pántya Réka Tábi Judit Anna 127 pont | 2. hely | 4 in 1 | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Eger Bogács Bianka | Bogács Levente Kocsis Ivett Filkor Andrea 115 pont | 3. hely | Zsenipalánták | Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Balázs Eszter Sára | Matalik Rebeka Nagy Dóra Zenkl Viktória 104 pont | 4. hely | Nyelvtündérek | Neumann János Középiskola és Kollégium | Eger Ádám Vanda | Benyó Blanka Nagy Anna Seres Laura 98 pont | 5. hely | Zöld Kolibrik | Balassi Bálint Gimnázium | Balassagyarmat Barkó Dominika | Horváth Gabriella Radványi Bíborka Roza Vivien 98 pont | 6. hely | Csatlósok | Balassi Bálint Gimnázium | Balassagyarmat Bóna Zsombor | Bujnyik Balázs Magyar Anna Szigeti Kristóf 88 pont | 6. hely | Kockadinnye | Balassi Bálint Gimnázium | Balassagyarmat Dankó Petra | Krizsanyik Anna Ónodi Orsolya Tupcsa Kamilla 88 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Iszonyszók | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Bani-Akoto Angelina | Kelemen Anna Mélypataki Veronika Tajti Emma 120 pont | 2. hely | Nyelvelők | Eszterházy Károly Főiskola Gyakorlóiskolája | Eger Komlósi Janka | Dremmel Noémi Domán Imre Czap Ádám 111 pont | 3. hely | Gyakszis Ifjak | Eszterházy Károly Főiskola Gyakorlóiskolája | Eger Birincsik Zsófia | Hadnagy Fanni Poczok Gabriella Smuczer Orsolya 107 pont | 4. hely | Norecsevé | Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium | Eger Erki Csenge | Kupihár Rebeka Vanda Tóth Noémi Török Véda Bianka 102 pont | 5. hely | Zizibogyók | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Barna Gréta | Képes Enikő Mertus Írisz Szabó Dorottya 100 pont | 6. hely | Elemezhetetlen elemek | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Bíró Bence | Pilisy Bence Takács László Kristóf Szórád Tamás Bese 94 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Mérai lányok | Tarnamérai Általános Iskola | Tarnaméra Feke Dominika | Ózsvári Nikolett Ragó Bianka Besenyei Loretta 93 pont | 8. hely | Weöres rókák | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Eger Boldizsár Tünde | Horváth Lili Nagy Anna Tóth Lilla 86 pont | 9. hely | Rímfaragók | Zagyvaszántói Római Katolikus Általános Iskola | Zagyvaszántó Csimszi Krisztián | Csontos Vivien Juhász Sára Vendel Brigitta 82 pont | 10. hely | Hort8 | Batthyány József Általános Iskola | Hort Józsa Barbara | Liptai Laura Pap Bence Tóth György Bálint 81 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Célhatározók | Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Ács Eszter | Bencze Fruzsina Szabó Réka Varnyu Eszter 111 pont | 2. hely | Hegyikecske | Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Juhász Adél | Juhász Kinga Szabó kinga Tóth Bernadett 108 pont | 3. hely | Pamutgombolyag | Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Németh Hanna | Pintér Zsófia Rajki Eszter Várallyay Eszter 102 pont | 4. hely | Heves megyei betyárok | Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Kucsik Donát | Baranyi Balázs Galó Bence Pál Kristóf 82 pont | 5. hely | Észbook | Berze Nagy János Gimnázium | Gyöngyös Bakos Bence | Kovács Zoltán Losonczi Ádám Tompai Áron 74 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám |
Város | Iskola | Tanár
Balassagyarmat | Balassi Bálint Gimnázium | Ádám Klára | Eger | Balassi B. Ált. Isk. és ESZ. Tinódi Tagiskola | Sinkáné Horváth Gabriella | Eger | Eszterházy Károly Főiskola Gyakorlóiskolája | Márkus Róbert Zsolt | Eger | Eszterházy Károly Főiskola Gyakorlóiskolája | Nagyné Herczeg Éva | Eger | Eszterházy Károly Főiskola Gyakorlóiskolája | Sipos Zsuzsa | Eger | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Dr. Mogyorósiné Herczeg Éva | Eger | Eszterházy Károly Gyakorlóiskola | Pócs Mária Magdolna | Eger | Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Szakközépiskola | Barnáné Fekete Mónika | Eger | Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Szakközépiskola | Kovács Ottóné | Eger | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Buktáné Oravecz Judit | Eger | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Czeglédiné Kádár Zsuzsanna | Eger | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Homa Jánosné | Eger | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Horváthné Patkó Beáta | Eger | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Jámbor Erzsébet | Eger | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Laczkóné Kiss Beatrix | Eger | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Lévainé Sandrik Anikó | Eger | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola | Mikuskáné Kis-Benedek Eleonóra | Eger | Neumann János Középiskola és Kollégium | Hadnagyné Kovács Judit | Eger | Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium | Irlandáné Varga Gabriella | Gyöngyös | Berze Nagy János Gimnázium | Bárdosné Kovács Erzsébet | Gyöngyös | Berze Nagy János Gimnázium | Dr. Suskóné Urbanovics Cecília | Gyöngyös | Berze Nagy János Gimnázium | Makóiné Szalai Ildikó | Ostoros | Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskolája | Nagypálné Kanta Zsuzsanna | Salgótarján | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Bodócs Péterné | Salgótarján | Salgótarjáni Központi Általános Iskola és Diákotthon/ Székhely Intézmény | Majláth Gizella | Tarnaméra | Tarnamérai Általános Iskola | Dobi Jánosné | Tarnaméra | Tarnamérai Általános Iskola | Kassáné Dér Gizella | Tarnaméra | Tarnamérai Általános Iskola | Kovácsné Zazravecz Ildikó | Verpelét | Verpelét Általános Művelődési Központ | Birinyi Tamásné | Verpelét | Verpelét Általános Művelődési Központ | Gutléber Istvánné | |