Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős 4 Vezér | Kőkúti Általános Iskola | Tata Mészáros Blanka | Belecz Léda Szabó Benedek Engler Csilla 88 pont | 2. hely | Nyelv-törők | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Hadarits Fanni | Ludván Bálint Máthé Kristóf Szombathelyi Levente 87 pont | 3. hely | Négyszínvirág | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Bénes Lilla | Kispál Anna Németh Dorina Takács Dominika 86 pont | 4. hely | Nyelvbúvárok | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Adorján Adrienn | Győrvári Anna Gyuricza Milán Piroska Bálint 85 pont | 5. hely | Nyelvészek | Vaszary János Általános Iskola és Log. Int. Jázmin Utcai Tagintézménye | Tata Fekets Anna | Nagy Mirtill Dinga Laura Kozák Márton 80 pont | 6. hely | Szófejtők | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Balogh Bálint | Császár Enikő Kuti Rajmund Lakatos Noémi 80 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Igézők | Ujhelyi Imre Általános Iskola | Mosonmagyaróvár Borbély Letícia | Horváth Kata Szalai Réka Szodfridt Zsófia 79 pont | 8. hely | Magyarok | Kőkúti Általános Iskola | Tata Árendás Gergő | Gunics Nóra Jakabovics Boldizsár Villám Benedek 79 pont | 9. hely | Paca csapat | Vaszary János Általános Iskola és Log. Int. Jázmin Utcai Tagintézménye | Tata Kocsis Janka | Szmodis Borbála Marton Balázs Staudt Zétény 74 pont | 10. hely | Okoskák | Vaszary János Általános Iskola | Tata Izsáki Balázs | Karch Ádám Sárfy Benedek Tóth Ádám 73 pont | 11. hely | Kacor Király | Vaszary János Általános Iskola | Tata Frank Éda | Konecsin Beatrix Pocsai Laura Rigó Fanni 69 pont | 12. hely | Betűdarálók | Ujhelyi Imre Általános Iskola | Mosonmagyaróvár Horváth Boglárka | Jiling Kata Kovács Nelli Vitéz Donatella 69 pont | 13. hely | Minerva küldöttjei | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Horváth Zita Ilona | Harangozó Jázmin Julianna Szarvas Kíra Burcz Boglárka 68 pont | 14. hely | Nyelvöltögetők | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Áts Luca | Ignácz Dóra Lukács Bora Nacsa Loránd 67 pont | 15. hely | Aranyceruzák | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Bodor Betti | Mánfai Ábel Petrus Dániel Süli Máté 66 pont | 16. hely | Manók | Vaszary János Általános Iskola | Tata Járóka Loretta | Kugler Máté Süveg Eszter Tulkán Nóra 65 pont | 17. hely | Szeptemberi csoda 3.a | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Csizmadia Leila | Kovács Leila Krupánszki Ramóna Kulcsár Krisztina 64 pont | 18. hely | Magyar 4-es | Kőkúti Általános Iskola | Tata Nényei Léna | Tóth Kincső Vajda-Kolek Blanka Németh Rebeka 64 pont | 19. hely | Könyvmolyok | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Molnár Levente Máté | Kondor Szonja Nagy Petra Bodor Kata 63 pont | 20. hely | Ügyes Bárányok | Vaszary János Általános Iskola | Tata Gerencsér Dániel | Nagy Péter Schwaller Lucas Taál Norbert 60 pont | 21. hely | Okos Nyuszik 3.b | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Fehér Fanni | Labossa Luca Tisch András Tóth Hunor 59 pont | 22. hely | Csintalan Mackók | Vaszary János Általános Iskola | Tata Bilszky Márk | Nagy Emma Nagy Máté Stadlmair Léna 58 pont | 23. hely | Észbombák | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Kersei-Opra Hanna | Kocsis Dóra Németh Anna Schebek-Most Virág 48 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Rímes Négyes | Vaszary János Általános Iskola | Tata Bari Zsolt | Nagy Balázs Szabó Lili Veisz Andor 116 pont | 2. hely | Tudósok | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Dibusz Luca | Osgyán Máté Simon Dóra Szalontai Fanni 113 pont | 3. hely | Agyászok | Ujhelyi Imre Általános Iskola | Mosonmagyaróvár Kaltenecker Vanda | Klena Lili Kóródi Lőrinc Novánszky Petra 110 pont | 4. hely | Atomagyak | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Győző Máté | Izsáki Dóra Kecskeméti Orsolya Mikesy Mária 107 pont | 5. hely | Nyelvtan angyalai | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Dévényi Ágota | Hampl Sára Viola Homor Júlia Irén Ungi Cecília 92 pont | 6. hely | Betűfalók | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Katona Márton | Kálmán Dávid Markó Péter Slánicz Balázs 91 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Magyar Ászok | Kőkúti Általános Iskola | Tata Egri Rebeka | Máth Panna Bera Bence Sárkány Bence 88 pont | 8. hely | Nyelvtantár | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Csertán Simon | Jóföldi Máté Soós Martin Szép András 87 pont | 9. hely | Nyelvtanzsenik | Ujhelyi Imre Általános Iskola | Mosonmagyaróvár Illés Tamás | Molnár Melani Varga Lili Zajácz Réka 87 pont | 10. hely | Kincskeresők | Vaszary János Általános Iskola | Tata Petrekin Katalin | Szűcs Anett Takács Anna Tasnádi Csaba 83 pont | 11. hely | NYELVTUDÓSOK | Vaszary János Általános Iskola és Log. Int. Jázmin Utcai Tagintézménye | Tata Tarnai Dorina | Váczi Judit Seregélyes Anna Karsai Bernadett 83 pont | 12. hely | Nyelvelők 4.a | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Árva Bereniké | Hörömpöli Ádám Németh Ivett Varga Panna 80 pont | 13. hely | Gyöngybetűk | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Ézsöl Eszter | Menyhárt Katinka Szabó Maya Unger Emese 80 pont | 14. hely | Nyelvelők | Ujhelyi Imre Általános Iskola | Mosonmagyaróvár Farkas Flóra | Házi Máté Lakatos Balázs Tolnai Boglárka 80 pont | 15. hely | Nyelvtan-manó | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Juhász Bernadett | Németh Hanga Szabó Lili Szilágyi Anna 78 pont | 16. hely | Betűvadászok 4.b | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Kapui Csenge | Szemeti Laborc Gellért Virga Kira 78 pont | 17. hely | Mókusok a legjobb nyelvtanosok | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Krasznai Gyula | Mészáros Gergő Mochlár Virág Szurop Lilla Boglárka 78 pont | 18. hely | BAMBI | Vaszary János Általános Iskola és Log. Int. Jázmin Utcai Tagintézménye | Tata Orosz Alexandra | Tillmann Dóra Zhorela Zsuzsanna Tari Emese 76 pont | 19. hely | Nyelvtancsillagok | Szent László Általános Iskola | Bakonyszentlászló Gulyás Arnold | Heszpuk Réka Szauber Bianka Vesztergom Szonja 74 pont | 19. hely | Zsenipalánták | Ujhelyi Imre Általános Iskola | Mosonmagyaróvár Oláh Bernadett | Szabó Márk Szentmihályi Natália Zoltán Eszter 74 pont | 21. hely | Eszes baglyok | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Esztergom Barna Csanád | Neves Dorottya Szalai Benedek Tóth Emese Ágnes 70 pont | 22. hely | Könyvmolyok 4.a | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Gaál Botond | Hörömpöli Eszter Keszler Dzsenifer Kocsis Anna Margaréta 69 pont | 23. hely | Nyelvtani megszállottak 4.b | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Fóthi Norbert | Lóczi Boglárka Köpe Krisztián Nagy Lilla 67 pont | 24. hely | Észkombájnok | Vaszary János Általános Iskola | Tata Gálovich Döme | Hubik Barnabás Mártonfi Máté Neumajer Maja 67 pont | 25. hely | Kis Nyelvészek | Vaszary János Általános Iskola | Tata Bősze Fanni | Konecsin Lilian Kovács Titanilla Szabó Lilla 63 pont | 26. hely | Nyelvtan-sólymok | Szent László Általános Iskola | Bakonyszentlászló Göndöcs Eszter | Markovics Dominika Molnár Csenge Pekker Boglárka 61 pont | 27. hely | Betűvetők | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Lőrincz Koppány | Mayer Dóra Mesterházy Boglárka Tichi Ákos Bolivár 60 pont | 28. hely | Békák | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Antal Bence Kadosa | Bódis Botond Hajas Rebeka Zámbó Anna Róza 58 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Négy Lotti | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr Déri Eszter | Kónya Anna Olaszy-Kiss Anna Tamás Laura 111 pont | 2. hely | Névtelenek | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr Ledvinsky John | Mánfai Tamás Oláh Domonkos Vaszary Tamás 110 pont | 3. hely | Vad-Ászok | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Kovács Márton | Nánási Márton Miklós Réka Tóth Jázmin 109 pont | 4. hely | Bátor betűzők | K-ÁMK Bolyai János Általános Iskola | Tatabánya Retzer Márk László | Spiák István Szilvási Artúr Szijártó Gergő 106 pont | 5. hely | Kiscicák | Vaszary János Általános Iskola | Tata Gerencsér Tímea | Halápi Levente Schwaller Liliána Stadlmair Esther 105 pont | 6. hely | ABC- lányok | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Győr Bella Luca | Babics Júlia Csete Rebeka Magassy Eszter 104 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Rózsaszín négyes | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr Bendl Virág Edina | Égető Laura Horváth Anna Lili Lung Laura 101 pont | 8. hely | TörpeBoygók | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr Bozori Péter | Faragó István László Török Attila Vida Tamás 101 pont | 9. hely | Kisokosok | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Bodnár Dóra | Chukwu James Kovács Máté Mazán Bernadett 100 pont | 10. hely | Nocsak! | Kőkúti Általános Iskola | Tata Bán András | Cseh Dániel Gaál András Jász Máté 100 pont | 11. hely | Zsenipalánták | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr Kun Titanilla | Mészáros Abigél Mikó Jázmin Nagy Dorottya 96 pont | 12. hely | Topmodellek | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr Balogh Dóra | Luka Vanda Szép Rebeka Vaszari Viktória 95 pont | 13. hely | Szövegelők | Talentum Iskola | Tata Daczó Szilvia | Osváth Fruzsina Radnai Eszter Zahorán Sára 93 pont | 14. hely | Négyszűnyű Kapanyányimonyók | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Fehér Bence | Harmati Lili Kecskés Fanni Kovács Barnabás 93 pont | 15. hely | Nyerő ssss | Fertő-táj Általános Iskola | Hegykő Bolyky Tamás | Goda Zsófia Horváth Eliza Kocsis Lili 92 pont | 16. hely | Boci csoki | Dózsa György Általános Iskola | Tatabánya Gengeliczky Lili | Lukács Alexa Mészáros Klaudia Stanga Sára 92 pont | 17. hely | Fehér cápák | Kőkúti Általános Iskola | Tata Barta Viktória | Gábriel Sára Illés Levente Sibalin Anna 90 pont | 18. hely | Ropik | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr Liziczai Bence | Nagy Máté Gergely Sárdi Máté Szabó Márton 90 pont | 19. hely | Vízhajlítók | Kőkúti Általános Iskola | Tata Brasnyó Vencel | Gálfi Szilárd Magyar Sebastian Takács Bálint 89 pont | 20. hely | Szupernégyes | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Benyó Lorina | Gáspárovics Nikoletta Pintér Gergő Szemeti Anna 88 pont | 21. hely | (O)kosok | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Győr Dobra Réka | Freiberg Rafaela Kompis Ágnes Tavasz Tia 88 pont | 22. hely | Magdi lányai | József Attila Általános Iskola | Esztergom Brilla Fanni | Ciocodeika Jennifer Láng Bianka Schmidt Dorina 86 pont | 23. hely | ETO mancsok | Kőkúti Általános Iskola | Tata Bányóczki Virág | Baranyai Hanna Belecz Blanka Flaskár Anna 86 pont | 24. hely | Ötletelők | Lőrincze Lajos Általános Iskola | Hegyeshalom Andrássy Katinka | Füzy Dániel Hegyi Bálint Rácz Rebeka 85 pont | 25. hely | A négy boszi 5.b | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Hartman Vivien | Pribéli Réka Tóth Gabriella Végert Dominika 84 pont | 26. hely | Négy testőr | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr Ábrahám Zsombor | Czobor Ágoston Józsa Róbert Savanyó Mátyás 84 pont | 27. hely | Betűvetők | Ujhelyi Imre Általános Iskola | Mosonmagyaróvár Csöllei Bálint | Kállai Csenge Kovács Antónia Palenik Vendel 81 pont | 28. hely | BLG Fejtörők | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Juhász Boglárka | Kovács Fanni Sikorski Dominik Szántó Cintia 80 pont | 29. hely | Lufifejek | Vaszary János Általános Iskola | Tata Filp Kinga | Madarász Zsófia Rozmann Bettina Venter Dóra 78 pont | 30. hely | Aranysasok | Kőkúti Általános Iskola | Tata Galambos István | Juhász Alíz Molnár Anna Sárkány Máté 73 pont | 31. hely | Top 4 | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Balogh Péter | Bódis Alexander Bódis Levente Vadász Levente 73 pont | 32. hely | Nyelvtan - ászok | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Czinger Dániel | Markó Gábor Székely Áron Székely Márton 73 pont | 33. hely | Betűtolvajok | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Győr Koller Klaudia | Neuherz Rebeka Nikl Orsolya Samodai Boglárka 72 pont | 34. hely | Qu Qu Ri Qu | Vaszary János Általános Iskola | Tata Barkóczi Dóra | Mayer Fanni Nagy Dorina Petőcz Rebeka 69 pont | 35. hely | Nyelvtörők | Szent István Király Általános Iskola | Bőny Pusoma Gergő | Csernyi Dávid Csernák Csenge Takács Dominika 62 pont | 36. hely | BUGATTI | Kőkúti Általános Iskola | Tata Antal Krisztián | Kovács Róbert Marosi Milán Osvald Gergő 61 pont | 37. hely | Magyar Á(s)zok | Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja | Dad Bagi Attila | Mohos Betti Rokosz Zsigmond János Szabó Márk 60 pont | 38. hely | Agyas bagázs | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Csizmadia Dominik | Horváth Petra Lukács Zsófia Tullner Péter 60 pont | 39. hely | Könyvmanók 5.b | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Bereczk Zsófia | Lelkes Laura Szemeti Anna Szőke Klaudia 58 pont | 40. hely | A négy muskétás | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Barcza Zsigmond Tádé | Baross Ádám Horváth Ambrus Kaszás Bence 57 pont | 41. hely | A négy betűvető | K-ÁMK Bolyai János Általános Iskola | Tatabánya Leininger Szonja | Pápai Nikoletta Borbély Bianka Angyalvári Patrik 54 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Lolosabbak | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Győr Gerlach Gerő | Mihalicz Ivett Szász Hanna Werner Júlia 134 pont | 2. hely | Levente és a három jó barát | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Gyurkovics Levente | Hadobás Titanilla Ivicz Kinga Rohrbacher Dóra 133 pont | 3. hely | Naprakész | Ujhelyi Imre Általános Iskola | Mosonmagyaróvár Farkas Fanni | Patonai Csenge Schopf Borbála Thullner Emília 128 pont | 4. hely | Agymenők | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Király Viktória | Mátyás Kata Osgyán Anna Panák Zsófia 126 pont | 5. hely | Sütiszörny | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr Burger Adél | Lipovits Csenge Mészáros Luca Szalai Regina 126 pont | 6. hely | Super Griffek | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Csóka Lili | Hanson Laura Kiss Gábor Nacsa Boldizsár 126 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Szóforgatók | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Győr Hardi Luca | Kovács Anna Nolden Júlia Rátz Júlia 125 pont | 8. hely | Nyelves boszorkák | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Győr Pula Eszter | Balogh Janka Csapó Lili Csapó Maja 124 pont | 9. hely | BeLaDoNa | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Kerekes Lajos | Oravecz Natasa Papp Domonkos Zsidek Bence 123 pont | 10. hely | Kecskefészek | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr Gallyas Márton | Gyöngyösi Ádám Herlicska Marcell Kiss Márk 123 pont | 11. hely | Anonymuszok | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr Cseri Auguszta | Marencsák Adrienn Perényi Flóra Rumi Eszter 122 pont | 12. hely | Nyelv - észek | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Békefi Zsófia | Bohner Dorka Csonka Lili Pákai Zsófia 117 pont | 13. hely | Ceruzakoptatók | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Borbély Ábel | Kiss Csaba Márkus Krisztián Platz Gábor 114 pont | 14. hely | Füles Baglyok | Vaszary János Általános Iskola | Tata Nagy Viktória | Schultz Rebeka Szeiler Anett Szeiler Nikolett 114 pont | 15. hely | Rémes Négyes | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Pipics Péter | Ollé János Orot Bence Kis Benedek 113 pont | 16. hely | Befutók | Kőkúti Általános Iskola | Tata Bán Zsófia | Kovács Kristóf Prohászka Eszter Zink Laura 113 pont | 17. hely | Magyaro-Sokk | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr Hágen Tamás | Pápista Máté Szijjártó Gyula Zsombor Zolnai Péter 112 pont | 18. hely | Szemfülesek | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr András Ádám | Csíki Laura Németh Zsóka Schönfeld Zsuzsa 111 pont | 19. hely | Pósa lyukasfejű Richard | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Harasta Lili | Magyari Katalin Scheib Luca Sturcz Kinga 110 pont | 20. hely | Nyelv-észek | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Horváth Zora | Horváth Szonja Nemesnyik Anna Lukács Kinga 109 pont | 21. hely | Agyafúrtak | Vaszary János Általános Iskola | Tata Bognár Péter | Laár Eszter Tóth Norbert Vikor Máté 109 pont | 22. hely | Ész-lányok | Vaszary János Általános Iskola | Tata Csák Borbála | Csapó Aisa Somogyi Renáta Vincze Réka 107 pont | 23. hely | Szófacsarók | Vaszary János Általános Iskola | Tata Darázsi Máté | Ferencz Martin Hegedűs Csaba Panker Richárd 106 pont | 24. hely | Fantasztikus 4-es | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr Bognár Eszter | Kiss Anna Luca Kóczán Zsófia Varga Flóra 106 pont | 25. hely | A suli rabjai | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr Bognár Klaudia | Csapó Tekla Jeney Júlia Kovács Fanni 103 pont | 26. hely | Négy Okos Bagoly | Vaszary János Általános Iskola | Tata Bankós Beatrix | Hurme Zakariás Kupcsulák Gréta NeumayerKitti 102 pont | 27. hely | Kecskék | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Balogh Márk | Makai Réka Pintér Petra Stáhl Krisztián 102 pont | 28. hely | Csacsi-pacsik | Vaszary János Általános Iskola | Tata Dedinszky Lilla | Kiss Petra Lázár Levente Tillmann Márk 101 pont | 29. hely | Betűfaló csibészek | K-ÁMK Bolyai János Általános Iskola | Tatabánya Rákosi Mónika | Darmstädter Márton Szijártó Eszter Takács Krisztina 101 pont | 30. hely | Fejtörők | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Baranyai Dóra | Eisenberger Luca Karcagi - Mészáros Lőrinc Marczali Bálint 100 pont | 31. hely | Környei Tudorkák 6.a | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Lein Klaudia | Lóczi Petra Szabó Karina Valakovics Dominik 97 pont | 31. hely | Nokedlik | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Erdélyi Tamás | Németh Marcell Németh Miklós Torda Balázs 97 pont | 33. hely | Kernstok 6 | Kernstok Károly Általános Iskola | Nyergesújfalu Fülöp Alexandra | Kovács Virág Szladik Míra Varga Bettina 95 pont | 34. hely | Kisokosok | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Keszei Johanna | Patay Fanni Ress Rebeka Süli Réka 94 pont | 35. hely | Kis nyelvészek | Szent István Király Általános Iskola | Bőny Bujáki Fanni | Igaz Krisztina Szelecz Olivér Viszló Ákos 93 pont | 36. hely | Nefelejcs | Általános Iskola és Óvoda Táp | Táp Szabó Dóra | Szabó Réka Tóth Emese Mária Pusztai Anna 89 pont | 37. hely | Ászok | Vaszary János Általános Iskola | Tata Havranszki Levente | Patányi Ádám Pekár Balázs 88 pont | 38. hely | ABC utódai 6.b | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Krupánszky Eszter | Törös Hajnalka Varga Ágnes Virga Réka 84 pont | 39. hely | Résen vagyunk | Talentum Iskola | Tata Bérces Bianka | Fogel Bence Haraszti Áron Sárkány Csenge 84 pont | 40. hely | Aranyagyak | Magyar Műhely ÁMK Általános Iskola és Gimnázium | Mezőörs Drozdik Csaba Balázs | Onódi Ákos Sándor Onódi Blanka Adrienn Szabó Evelin 83 pont | 41. hely | Hangászok | Vaszary János Általános Iskola | Tata Aranyi Luca | Molnár Anna Preininger Viktória 80 pont | 42. hely | Nyelvelők | Lőrincze Lajos Általános Iskola | Hegyeshalom Antal Judit | Fehér Ágnes Peredi Melissza Szabó Sára 78 pont | 43. hely | Villámlányok | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Galambos Katalin | Pokker Zsófia Szabó Vivien Zsula Sára 77 pont | 44. hely | Papagáj | Vaszary János Általános Iskola | Tata Horváth Balázs | Ködmön Dániel Maloveczky Gyula Pintér bence 75 pont | 45. hely | Észforgatók | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Győr Gazdagi Barnabás | Ősz Dénes Pusztai Tímea Ujvári Máté Botond 74 pont | 46. hely | Okos klán | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Hoffer Botond | Pákai Ádám Pákai Norbert Zsédenyi Bálint 74 pont | 47. hely | Spice Girls | Vaszary János Általános Iskola | Tata Beckl Tamara | Fodor Lili Mester Lili Váradi Regina 73 pont | 48. hely | Élmény a hatodikon | József Attila Általános Iskola | Esztergom Csunderlik Dorka | Keresztesi Dániel Temesi Blanka Tóth Máté 72 pont | 49. hely | Eszes Meszesek | Vaszary János Általános Iskola | Tata Mészáros Dominik | Sváb Gergő Széles Bence Vikor Kristóf 67 pont | 50. hely | Gumimacik | Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja | Dad Kulhanek Bence | Ley Bettina Magyarcsik Henrietta Szabad Patrícia 62 pont | 51. hely | Magyar a hatodikon | K-ÁMK Bolyai János Általános Iskola | Tatabánya Balogh Martin | Gábor Dávid Halász Debóra Szeibert Amanda 58 pont | 52. hely | Hollywood | Dadi Református Egyházközség Általános Művelődési Központja | Dad Berkovics Bernadett | Daróczi Dalma Farádi Csaba Magyar Ramóna 55 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Rovásírásokk | Kőkúti Általános Iskola | Tata Kovács Anna | Nagy Bálint Szikszai Sára Takács Márton 126 pont | 2. hely | Magyar Dívák | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Bognár Lilla | Bozori Bianka Kelemen Kitti Rózsahegyi Franciska 111 pont | 3. hely | Tatai Szófalók | Vaszary János Általános Iskola | Tata Krisztik Bálint | Madarász Áron Szőnyeg Bence 107 pont | 4. hely | Nyelvész Lények | Vaszary János Általános Iskola | Tata Csőkör Dóra | Csőreg Fanni Kristóf Kíra Teszáry Eszter Olga 105 pont | 5. hely | Leckefüzet | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Csík Balázs | Mednyánszky Marcell Tkalics Eszter Vincze Dominik 104 pont | 6. hely | Ügyes Négyes | Feszty Árpád Általános Iskola | Komárom Bicsák Zsolt | Nagy Tünde Szikszai Zsófia Győrfi Anna 102 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Magyar Agyak | Vaszary János Általános Iskola | Tata Makranczi Dorottya Mohos Anita Papp Alexa 101 pont | 8. hely | Nyelvelők | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Bódis Bianka | Garami Bence Kovács Sándor Viktor Papp Albert 98 pont | 9. hely | Felvágott | Kőkúti Általános Iskola | Tata Bányóczki Bence | Bársony-Oles Lola Maller Csaba Marosvölgyi Dorina 97 pont | 10. hely | Nyelvdetektívek | Ujhelyi Imre Általános Iskola | Mosonmagyaróvár Gyimóthy Zsófia | Pesthy Sára Szodfridt Boglárka Zadravec Liána 96 pont | 11. hely | Deltoid | Vaszary János Általános Iskola | Tata Gálberki Réka | Koroknay Tamás Schleier Izabella Szí-Benedek Tamás 95 pont | 12. hely | Nyelvgyötrők | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Balázs Márk | Kéri Virág Németh Kitti Soós Gábor 93 pont | 13. hely | Kincskeresők | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Győr Zalka Ivett | Fejes Eszter Horváth Lídia Pajor Csilla 92 pont | 14. hely | Királylányok | Vaszary János Általános Iskola | Tata Hermann Kata | Kovács Kiara Kurdi Zsófia Nyakas Réka 87 pont | 15. hely | Fehér hollók | Kőkúti Általános Iskola | Tata Galambos Boglárka | Galambos Lajos Nyikos Adrián Sárkány Ákos 86 pont | 16. hely | Nyelvtani nyargal - ászok | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Forgács Szonja | Pataki Márk Prém Annamária Sallai Alexandra 86 pont | 17. hely | Pengék | Vaszary János Általános Iskola | Tata Boda Bence | Maczkó Martin Papp Ádám Tőczik Soma 82 pont | 18. hely | Kernstok 7 | Kernstok Károly Általános Iskola | Nyergesújfalu Barsi Barbara | Pálmai Elizabeth Urbán Petra Virág Vivien 82 pont | 19. hely | HERZS | Vaszary János Általános Iskola | Tata Ercoli Rebecca | Németh Zsófia Tóth Evelin Veisz Helga 82 pont | 20. hely | Magyar Molyok | Vaszary János Általános Iskola | Tata Hornyák Hanna | Korcsok Alexandra Nemes Tamara Szabó Viktória 80 pont | 21. hely | Igézők | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Bazsó Petra | Czékmány Anna Nagy Dóra Tóth Vivienn 78 pont | 22. hely | "Kisgombászlo" | Vaszary János Általános Iskola | Tata Gombás Dóra | Kiss Eszter Longauer Gergely Lovász Ábel 77 pont | 23. hely | Mikvagyunk | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Halmai Kristóf | Horváth Dorina Zia Sulyok Viktória Szabadics Maja 74 pont | 24. hely | Titok | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Bozsoki Milán | Pénzes Renátó Salamon Viktor Ruppert Bálint 74 pont | 25. hely | Környei ütős Négyes 7.b | Kisfaludy Mihály Általános Iskola | Környe Jakobi Réka Mucsi Dalma Varga Krisztián 73 pont | 26. hely | Pál utcai lányok | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Kecskés Kata | Magyari Luca Szabó Enikő Takács Eszter Dorottya 73 pont | 27. hely | Tikvagytok | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Balassa Boglárka | Kántor Enikő Nyerges Réka Takács Dorottya 66 pont | 28. hely | Jó Fiúk | Vaszary János Általános Iskola | Tata Eigner László | Nényei Márk Tóth Tivadar 65 pont | 29. hely | Zöld jaguár | József Attila Általános Iskola | Esztergom Hegedűs Cintia | Rauch Viktória Temesvári Flóra Torda Evelin 65 pont | 30. hely | 4 évszak | József Attila Általános Iskola | Esztergom Brilla Szofi | Farkas Mercédesz Füle Klaudia Zséfár Alexandra 57 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős RévaIQ | Révai Miklós Gimnázium és Kollégium | Győr Csuta Ákos | Élő Zsombor Gajdusek András Hegedüs Kristóf 133 pont | 2. hely | Nyelvöltögetők | Révai Miklós Gimnázium és Kollégium | Győr Csató Dorottya | Dukai Kinga Kónyi Petra Kristofoletti Anna 131 pont | 3. hely | Magyaros szendvics | Révai Miklós Gimnázium és Kollégium | Győr Bak Julianna | Bejczy Csenge Koós Enikő Torjai Nóra 105 pont | 4. hely | Anonymusok | Árpád Gimnázium | Tatabánya Lengyel Boglárka | Rajcsány Miriam Fantoly Márkusz Noel Zsebő Dávid Zoltán 100 pont | 5. hely | Csacsogó nyelvcsépelők | Révai Miklós Gimnázium és Kollégium | Győr Babics Réka | Gonda Lilla Jagudits Enikő Takács Titanilla 100 pont | 6. hely | Bezsóvix | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Galambosi Zsófia | Juhász Zsófia Jurásek Beatrix Nemes Viktória 89 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Csillámpónik | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Balatoni Dalma | Keresztes Renáta Kuklis Nóra Major-Eisler Emese 87 pont | 8. hely | Bátor gyümölcssziget | Árpád Gimnázium | Tatabánya Bátor Bianka | Eperjesi Nóra Szilvási Andor Szigethy Dóra 81 pont | 9. hely | Bádádover | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Gacs Bálint | Hartyán Donát Mórocz Dániel Szepesi Xaver 80 pont | 10. hely | BÁRDOS IQ ODAVÁG | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Bábics Virág | Balabás Nelli Medve Réka Radvánszki Tímea 79 pont | 11. hely | "Hejesíróbalynokok" | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Bergmann Bendegúz | Nagy Emese Orbán Ágoston Réz Rebeka 72 pont | 12. hely | PET Palackok | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Kőrösi-Fehér Bence | Pintér András Remete Csanád Szalontai Benedek 61 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Baráti Szószerkezet | Vaszary János Általános Iskola | Tata Harcsa Nóra | Licul- Kucera Zsófia Sándor Zsuzsanna Szombati Gabriella 106 pont | 2. hely | Jócsapat | Kőkúti Általános Iskola | Tata Jakabovics Luca | Lippai Martin Somogyi Ferenc Szekeres Péter 104 pont | 3. hely | Lejárt Lemez | Vaszary János Általános Iskola | Tata Engelbrecht Patrícia | Foki Veronika Jónás Ádám Kiss Bence 101 pont | 4. hely | Túró Rudi | József Attila Általános Iskola | Esztergom Barna Dzsenifer | Horváth Emmi Rostási Szimonetta Urbanics Réka 99 pont | 5. hely | Magyar Termék | Vaszary János Általános Iskola | Tata Fodor Máté | Garamvölgyi Dávid Longauer Bence Mészáros Dániel 99 pont | 6. hely | Nyelvvédők | Lőrincze Lajos Általános Iskola | Hegyeshalom Baranyai Fanni | Budai Boglárka Szücs Bernadett Takács Bence 97 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Madárlátta Csapat | Vaszary János Általános Iskola | Tata Csapó Luca | Dévényi Viktória Heitz Katalin Szeiler Bernadett 95 pont | 8. hely | Zséda | KVT-KIKI Petőfi Sándor Általános Iskola | Kisbér Cser Brigitta | Harmat Dominik Simon Dávid Tribusz Fanni 94 pont | 9. hely | Nyelvdanosok | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Horváth Dominika | Kis Martin Odnoga Lotti Zöldi Gergely 89 pont | 10. hely | Kalandorok | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Győr Beke Noémi | Deák Dorina Turner Hanna Varga Ádám 88 pont | 11. hely | Baglyok | Vaszary János Általános Iskola | Tata Balogh Réka | Izsó Bernadett Kovács Réka Vágási Brigitta 88 pont | 12. hely | Sünimünik | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Behon Dániel | Dőry Kamilla Losonczy Nikoletta Tanos Csenge 88 pont | 13. hely | Foghagymás nápojik | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Bognár Balázs | Csertán Tamás Pécsi Balázs Takács Marcell 88 pont | 14. hely | Nyelvőrök | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Bagó Zsófia | Fekete Réka Módos Martin Szabó Attila 86 pont | 15. hely | Futrinkák | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Kelemen Mónika | Puchammer Ramóna Sándor Mirtill Sziffer Borbála 86 pont | 16. hely | A legütősebb csapat | Sárberki Általános Iskola | Tatabánya Bende Réka | Farkas Zsuzsanna Mogyorósi Marianna Papp Vanessza 82 pont | 17. hely | Kiskacsa für dich | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Eisenberger Péter Andor | Komjáthy Dávid Magyari Dorottya Ménes Olivér 81 pont | 18. hely | Plüssmackó | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Erdélyi Megán Zsanett | Hajszán Júlia Katona Dóra Magassy Luca 79 pont | 19. hely | Információhordozók | Magyar Műhely ÁMK Általános Iskola és Gimnázium | Mezőörs Farkas Bianka | Farkas Fanni Marozsán Andrea Molnár Patrik 78 pont | 20. hely | Firkaformáció | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Hadobás Kármen | Herman Dóra Kárpáti Anna Rippert Flóra 77 pont | 21. hely | Kernstok 8 | Kernstok Károly Általános Iskola | Nyergesújfalu Kolozsi Katalin | Kozma Boglárka Réh Szabolcs Romics Áron 75 pont | 22. hely | Nyelvtörők | Bábolnai Általános Iskola | Bábolna Gonda Gergő | Horváth Zoltán Mózer Viktor Pillér Attila 75 pont | 23. hely | Gulyásos spagetti | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Burkus Brigitta | Kelemen Rebeka Nyárádi Patrícia Varga Líza 71 pont | 24. hely | Szivárványpónik | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Győr Böjthe Katinka | Czank Regina Ladocsi Sámuel Radics Rebeka 68 pont | 25. hely | Street life | József Attila Általános Iskola | Esztergom Földesi Milán | Horváth Antal Muraközy Máté Simon Norbert 67 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
1. hely | döntős Endoplazmatikus Retikulum | Révai Miklós Gimnázium és Kollégium | Győr Kiss Lilla | Mészáros Fanni Horváth Kitti Csendes Eszter 112 pont | 2. hely | Visszatérő Keresztrímek | Árpád Gimnázium | Tatabánya Póta Fruzsina | Tanács Viktória Várnagy Rebeka Zemplényi Orsolya 111 pont | 3. hely | Ars grammatika | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Győr Fridli Eszter | Gyurics Józsa Horváth Kata Ott Anna 110 pont | 4. hely | Harci pockok | Révai Miklós Gimnázium és Kollégium | Győr Molnár Péter | Molnár Regina Kovács Bence Kárász Nóra 107 pont | 5. hely | Hidrusz-Gyíkusz | Árpád Gimnázium | Tatabánya Deák Péter | Hanzi Adrián Orbán Barnabás Orbán Bertalan 105 pont | 6. hely | "Magyarosokk" | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Bertényi Bernadett | Kiss Dóra Könnyű Etelka Szopkó Lilla 105 pont | |
Helyezés | Csapatnév | Iskola, város | Csapattagok | Pontszám
7. hely | Ma-Ka -Si | Árpád Gimnázium | Tatabánya Dinga Kata | Melicher Martin Zahora Orsolya 104 pont | 7. hely | No Comment | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Asztalos Tímea | Holló Bálint Kancz Flóra Szelőczei Dávid 104 pont | 9. hely | Helytelen helyesírók | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Kabai Dániel | Mosolygó Flóra Ruzsits Orsolya Siska András 102 pont | 10. hely | Babok | Dobó Katalin Gimnázium | Esztergom Engelbrecht Azurea | Gáspár Csilla Szeifert Annamária Vági Nóra 99 pont | 11. hely | Ady csajok | Árpád Gimnázium | Tatabánya Jakobi Emese | Kovács Fruzsina Nyírő Tamara Zirigh Anna 96 pont | 12. hely | Satöbbi | Révai Miklós Gimnázium és Kollégium | Győr Fodor Dániel | Nagy Bálint Böröcz Krisztián Németh Gábor 95 pont | 13. hely | Paprikás Krumplik | Árpád Gimnázium | Tatabánya Cserfalvi Péter | Fazekas Máté Korcsok Milán Nagy Lehel 94 pont | 14. hely | Páros Rímek | Árpád Gimnázium | Tatabánya Barnafi Luca | Dinga Anna Juhász Lea Teleki Blanka 92 pont | 15. hely | Nincs Név | Árpád Gimnázium | Tatabánya Hadaró Balázs | Juhász Csaba Tóth Balázs 76 pont | 16. hely | Lisztérzékeny Pékek | Bárdos László Gimnázium | Tatabánya Horváth Gyöngyvér | Lutring Bernadett Pencs Attila Plankó Eszter 72 pont | |
Város | Iskola | Tanár
Bábolna | Bábolnai Általános Iskola | Klincsokné Sarf Lívia | Bábolna | Bábolnai Általános Iskola | Vasné Hun Judit | Esztergom | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Demeter Judit | Esztergom | Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola, Óvoda és Általános Iskola | Makovicsné Nebehaj Katalin | Esztergom | Dobó Katalin Gimnázium | Putz Gabriella | Esztergom | József Attila Általános Iskola | Mogyorósiné Zachar Ildikó | Győr | Gárdonyi Géza Általános Iskola | Pákné Dukony Márta | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Grábics Júlia | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Lőrinczy Anna | Győr | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Nyőgér Andrásné | Győr | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Keszeiné Csonka Ildikó | Győr | Nádorvárosi Ének-Zenei Általános Iskola | Reider Szilvia | Győr | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Dr. Ruppertné Hutás Kinga | Győr | Nyugat-magyarországi Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola | Németh Gáborné | Győr | Péterfy Sándor Evangélikus Oktatási Központ | Montovayné Krupla Ildikó | Győr | Révai Miklós Gimnázium és Kollégium | Kurányi Ildikó | Győr | Révai Miklós Gimnázium és Kollégium | Szakácsné Szabó Anikó | Hegyeshalom | Lőrincze Lajos Általános Iskola | Molnárné Lányi Ildikó | Komárom | Feszty Árpád Általános Iskola | Kéglné Vajda Éva | Komárom | Feszty Árpád Általános Iskola | Tiszai Piroska | Mosonmagyaróvár | Ujhelyi Imre Általános Iskola | Bérciné Iváncsics Etelka | Mosonmagyaróvár | Ujhelyi Imre Általános Iskola | Sebőkné Schlitt Zsuzsanna | Tata | Kőkúti Általános Iskola | Ács Gáborné | Tata | Kőkúti Általános Iskola | Csányi Magdolna | Tata | Kőkúti Általános Iskola | Méry Márta | Tata | Kőkúti Általános Iskola | Rétiné Körmendi Noémi | Tata | Vaszary János Általános Iskola | Harsainé Dobis Adrien | Tata | Vaszary János Általános Iskola | Kárpáti Csabáné | Tata | Vaszary János Általános Iskola | Kovács Albertné | Tata | Vaszary János Általános Iskola | Lázár Katalin | Tata | Vaszary János Általános Iskola | Szabóné Molnár Judit | Tata | Vaszary János Általános Iskola és Log. Int. Jázmin Utcai Tagintézménye | Gaálné Feszler Eonika | Tatabánya | Árpád Gimnázium | Fodor Ágnes | Tatabánya | Árpád Gimnázium | Lovász Krisztina | Tatabánya | Bárdos László Gimnázium | Farkas Noémi | Tatabánya | K-ÁMK Bolyai János Általános Iskola | Makainé Bödör Lilla | Tatabánya | Sárberki Általános Iskola | Pejov Ferencné | Tatabánya | Sárberki Általános Iskola | Torda Ágnes | |